راهنمای پنل تحلیل تکنیکال نرم افزار برخط آسا

 • ۳۰ شهریور ۱۳۹۵
 • Agah
 • ۱۴۸ نظر
 • ۸۰۵۱۷ مشاهده
پنل تحلیل تکنیکال نرم افزار آنلاین آسا, تحلیل تکنیکال مقدماتی, نمودار تحلیل تکنیکال سهام, مقایسه نمودار تکنیکال دو نماد, تحلیلگر, خط حمایت, خط مقاومت, پیش بینی قیمت سهام, الکوی هارمونیک, امواج الیوت, فیبوناچی, کندل

تحلیل تکنیکال ابزاری برای پیش‌بینی قیمت در آینده با استفاده از روند قیمت‌ها درگذشته به کمک نمودار قیمت است. بسیاری از سرمایه‌گذاران بازار بورس اوراق بهادار که غالباً دید کوتاه‌مدت برای سرمایه‌گذاری دارند، برای خریدوفروش سهام‌ شرکت‌ها از تحلیل تکنیکال استفاده می‌کنند. ازنظر یک تحلیل‌گر تکنیکال هر چیزی که بتواند در قیمت تأثیرگذار باشد اعم از فاکتورهای سیاسی، فاندامنتال، جغرافیایی و … در قیمت یک سهم لحاظ شده است و درنتیجه تحلیل قیمت‌ها تمام آن چیزی است که ما به آن نیاز داریم ازاین‌رو و باهدف سهولت بررسی نمودار تکنیکالی هر سهم، در طراحی نرم‌افزار معاملات برخط آسا بخشی به‌عنوان پنل تحلیل تکنیکال در نظر گرفته‌شده است که نمودار قیمت و کلیه ابزارهای لازم برای بررسی تکنیکالی انواع سهام، شاخص‌ها و اوراق بدهی را در داخل سامانه معاملاتی در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد.

به‌طور خلاصه ویژگی‌های برجسته پنل تحلیل تکنیکال سامانه معاملاتی برخط کارگزاری آگاه را می‌توان به‌صورت زیر برشمرد:

ویژگی های پنل تحلیل تکنیکال آساتریدرآگاه
 • دسترسی به پنل تکنیکال با استفاده از سامانه معاملاتی تحت وب در کامپیوتر، تلفن همراه و تبلت و بدون نیاز به نصب نرم‌افزار
 • امکان مشاهده نمودار تعدیل‌شده قیمت سهام با احتساب افزایش سرمایه و سود نقدی
 • امکان مقایسه نمودار قیمت چند نماد مختلف در یک نما
 • امکان دسترسی به کلیه ابزارهای موردنیاز برای تحلیل تکنیکال
 • امکان مشاهده اطلاعات مرتبط با توزیع سود نقدی و افزایش سرمایه‌بر روی نمودار قیمت

 

پیش از ارائه توضیحات لازم به ذکر است که در ویدئوی تحلیل تکنیکال مقدماتی – پنل تحلیل تکنیکال که مدتی قبل تهیه شده بود، به بررسی پنل‌های تحلیل تکنیکال موجود پرداخته شد و به صورت مختصر امکانات موجود در پنل تکنیکالی آسا بیان گردید.

 

دانلود ویدیو

و اما راهنمای کامل نرم افزار تحلیل تکنیکال آنلاین آساتریدرآگاه:

ورود به پنل تکنیکال معاملات برخط آسا

برای دسترسی به پنل نحلیل تکنیکال آسا به آدرس online.agah.com لازم است کاربر، مشتری کارگزاری آگاه بوده و نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات آنلاین این کارگزاری را داشته باشد. دریافت نام کاربری آنلاین کارگزاری آگاه به صورت غیرحضوری (بدون مراجعه به شعب کارگزاری) و با استفاده از سامانه آگاه اکسپرس امکان‌پذیر است.

با درج نام کاربری و رمز سامانه آسا در کادرهای مربوطه مطابق تصویر، کاربر به پنل تکنیکال دسترسی خواهد یافت.

 

پنل تحلیل تکنیکال نرم افزار آنلاین آسا, تحلیل تکنیکال مقدماتی, نمودار تحلیل تکنیکال سهام, مقایسه نمودار تکنیکال دو نماد, تحلیلگر, خط حمایت, خط مقاومت, پیش بینی قیمت سهام, الکوی هارمونیک, امواج الیوت, فیبوناچی, کندل

تصویر شماره ۱: نحوه ورود به پنل تکنیکال نر‌افزار معاملات برخط آسا

نحوه جستجوی نمودار سهم مورد نظر

پس از ورود به سامانه معاملاتی تحت وب کارگزاری آگاه، برای مشاهده پنل تکنیکال و نمودار قیمت کافی است مطابق تصویر زیر از منوی سمت راست تب تکنیکال را انتخاب نموده و یا بر روی آیکون تحلیل تکنیکال در کنار نماد هر سهم در صفحه دیدبان نرم‌افزار آسا کلیک نمایید.

 

روش جستجوی نماد در پنل تکنیکال نرم‌افزار آسا

تصویر شماره ۲: روش جستجوی نماد در پنل تکنیکال نرم‌افزار آسا

 

نمای کلی پنل تحلیل تکنیکال

در پنل تکنیکال نمودار قیمت به همراه کلیه ابزارها و اندیکاتورهای موردنیاز جهت تحلیل تکنیکال و نیز تنظیمات دلخواه کاربر در دسترس است.

 

مشاهده نمودار تکنیکال هر سهم در صفحه دیدبان نرم‌افزار آسا

تصویر شماره ۳: مشاهده نمودار تکنیکال هر سهم در صفحه دیدبان نرم‌افزار آسا

 

همان‌طور که در تصویر نمایش داده‌شده است، امکانات موجود در پنل تکنیکال از طریق ۵ منوی جداگانه در دسترس کاربران قرار دارد که در ادامه به‌تفصیل به تشریح هریک پرداخته می‌شود.

منوی شماره ۱

انتخاب نماد موردنظر:

از طریق گزینه جستجوی موجود در گوشه بالای سمت چپ پنل، امکان جستجوی نماد موردنظر باقابلیت فیلتر از میان سهام، شاخص‌ها و یا دیدبان کاربر وجود دارد. علاوه بر این امکان فیلتر بر اساس بازاری که نماد موردنظر در آن معامله می‌شود مانند بورس، فرابورس، پایه فرابورس و … نیز تعریف‌شده است.

 

 

انتخاب نماد مورد نظر

تصویر شماره ۴: انتخاب نماد مورد نظر

انتخاب تایم فریم نمودار:

از طریق تب «دوره زمانی» امکان انتخاب تایم فریم نمودار از دوره زمانی ۵ دقیقه تا ماهانه وجود دارد که معامله گران با توجه به دوره زمانی مدنظر برای نگه‌داری سهام می‌توانند تایم فریم مناسب برای تحلیل را انتخاب نمایند.

همچنین با انتخاب آیکون ستاره موجود در مقابل هر دوره زمانی، امکان تعریف دوره زمانی کلیه نمودارها بصورت پیش‌فرض وجود دارد. به‌عنوان‌مثال چنانچه آیکون ستاره مقابل تایم فریم «روزانه» فعال گردد، ازاین‌پس کلیه نمادهایی که کاربر انتخاب نماید بصورت پیش‌فرض در تایم فریم روزانه نمایش داده خواهند شد.

 

تعیین دوره زمانی مشاهده روند نمودار

تصویر شماره ۵: تعیین دوره زمانی مشاهده روند نمودار

انتخاب نحوه نمایش نمودار قیمت:

با استفاده از تب «نحوه نمایش» امکان تنظیم نمودار قیمت بر اساس میله‌ای، شمعی، شمعی توخالی، خطی، ناحیه‌ای و هیکن اشی وجود دارد.

 

شخصی سازی نمایش کندل‌ها در نمودار تکنیکال آسا

تصویر شماره ۶: شخصی سازی نمایش کندل‌ها در نمودار تکنیکال آسا

با انتخاب آیکون ستاره مقابل هر گزینه امکان انتخاب آن به‌عنوان پیش‌فرض نیز تعریف‌شده است.

همچنین برای تنظیمات کلی نمودار قیمت شامل رنگ پس‌زمینه، نحوه نمایش، محورها، تعیین منطقه زمانی و … می‌توان بر روی آیکون ویژگی‌ها در قسمت فوقانی سمت راست نمودار کلیک کرده و یا بر روی نمودار راست کلیک کرده و از منوی بازشده گزینه تنظیمات را انتخاب نمود.

 

تنظیمات کلی نمودار

تصویر شماره ۷: تنظیمات کلی نمودار

 

نام نماد و همچنین اطلاعات مرتبط باقیمت اولین، کمترین، بیشترین و آخرین معامله هر کندل نیز با حرکت ماوس بر نمودار قیمت در قسمت فوقانی نمودار قابل‌مشاهده است.

افزودن اندیکاتور به نمودار قیمت:

با کلیک بر روی تب «اندیکاتورها» مطابق تصویر، لیستی جامع از انواع اندیکاتور و اسیلاتورهای رایج در تحلیل تکنیکال مانند میانگین‌های متحرک، ایچیموکو، RSI،MACD و … نمایش داده می‌شود که با کلیک بر روی هریک از آن‌ها، اندیکاتور بر روی نمودار ظاهر می‌شود.

 

مشاهده اندیکاتورها در پنل تکنیکال آسا

تصویر شماره ۸: مشاهده اندیکاتورها در پنل تکنیکال آسا

 

برای تغییر تنظیمات پیش‌فرض و یا حذف اندیکاتور موردنظر از نمودار قیمت نیز کافی است بر روی آن اندیکاتور کلیک راست کرده و از منوی بازشده با انتخاب گزینه فرمت، تنظیمات اندیکاتور را تغییر داده و همچنین با انتخاب گزینه حذف و یا عدم نمایش اقدام به حذف اندیکاتور از روی نمودار کرد.

 

انتخاب تنظیمات پیش‌فرض و یا حذف اندیکاتور

تصویر شماره ۹: انتخاب تنظیمات پیش‌فرض و یا حذف اندیکاتور

مقایسه نمودار نمادهای مختلف

برای مقایسه نمودارهای مختلف با یکدیگر در نرم‌افزار تحلیل تکنیکال آسا، می‌توان بر روی تب «مقایسه یا افزودن نماد» کلیک کرده و پس از انتخاب نام نماد، نمودار نمادهای موردنظر را با یکدیگر مقایسه کرد. همان‌طور که در تصویر مشخص است، نمودار دو سهم فولاد (آبی) و هرمز (بنفش) در کنار هم قرارگرفته‌اند و قابل‌مقایسه هستند.

 

مقایسه نمودار تکنیکال دو سهم در پنل تکنیکال آسا

تصویر شماره ۱۰: مقایسه نمودار تکنیکال دو سهم در پنل تکنیکال آسا

 

با انتخاب گزینه «حالت قبلی» یا «حالت بعدی» می‌توان به تغییرات قبلی و بعدی نمودار دسترسی پیدا نمود. همچنین با کلیک بر روی آیکون «حالت تمام صفحه» نیز نمودار به حالت تمام صفحه‌نمایش داده می‌شود.

برخی آیکون های موجود در پنل تکنیکال آسا

تصویر شماره ۱۱: برخی آیکون های موجود در پنل تکنیکال آسا

 

نمایش نمودار قیمت تعدیل‌شده:

یکی از ویژگی‌های مهم پنل تحلیل تکنیکال نرم‌افزار آسا این است که نمایش نمودار هر سهم با احتساب افزایش سرمایه، سود نقدی و یا بدون تعدیل امکان‌پذیر است.

 

نمایش نمودار بر اساس احتساب افزایش سرمایه، سود نقدی و یا بدون تعدیل

تصویر شماره ۱۲: نمایش نمودار بر اساس احتساب افزایش سرمایه، سود نقدی و یا بدون تعدیل

 

همچنین تاریخ و میزان سود نقدی توزیع‌شده و نیز اطلاعات مرتبط با افزایش سرمایه به ترتیب با استفاده از نقاط زرد و آبی‌رنگ بر روی نمودار نمایش داده می‌شود.

 

 یکی از ویژگی های مهم پنل تحلیل تکنیکال نرم افزار آسا این است که نمایش نمودار هر سهم با احتساب افزایش سرمایه، سود نقدی و یا بدون تعدیل امکان‌پذیر است (تصویر شماره۱۲).

منوی شماره ۲

ابزارهای رسم

ابزارهای موردنیاز برای رسم انواع خطوط روند، کانال‌ها، خطوط فیبوناچی، الگوهای کلاسیک، الگوهای هارمونیک و … و همچنین قابلیت افزودن متن و شمایل دلخواه بر روی نمودار از منوی موجود در سمت چپ پنل تحلیل تکنیکال در دسترس است که در ادامه به‌تفصیل به بررسی هر یک از گزینه‌ها می‌پردازیم.

اولین تب موجود در منوی سمت چپ امکان انتخاب نحوه نمایش نشانگر به‌صورت مکان‌نما، پیکان، نقطه و پاک‌کن را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. تصویر نمایشگر، این امکان را به کاربر می‌دهد تا در هر بخش اطلاعات موردنیاز را با جزئیات مقتضی مشاهده نماید.

 

تغییر نمایش مکان نما در پنل تکنیکال آسا

تصویر شماره ۱۳: تغییر نمایش مکان نما در پنل تکنیکال آسا

رسم انواع خطوط روند و کانال

تب بعدی ابزار رسم انواع خطوط (روند، عمودی، افقی) و کانال را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. جهت تنظیمات و تغییر رنگ، تغییر عرض، نحوه نمایش آن و انتها یا ابتدای باز خط روند‌ها نیز می‌توان از ابزار‌های موجود در نوارابزاری که در بالای صفحه‌نمایش داده خواهد شد، استفاده کرد.

 

انتخاب و تغییر خطوط روند در پنل تکنیکال آسا

تصویر شماره ۱۴: انتخاب و تغییر خطوط روند در پنل تکنیکال آسا

رسم خطوط فیبوناچی، چنگال اندروز و مربع گن

برای رسم ابزارهایی نظیر انواع خطوط فیبوناچی، چنگال‌ اندروز، مربع گن و… می‌توان مانند تصویر زیر از گزینه‌های موجود در تب سوم استفاده نمود. همچنین برای ویرایش و اعمال تغییرات می‌توان از ابزار‌های موجود در نوارابزاری که در بالای صفحه‌نمایش داده می‌شود، استفاده کرد.

 

استفاده از چنگال ها و کانال فیبوناچی در پنل تکنیکال آسا

تصویر شماره ۱۵: استفاده از چنگال ها و کانال فیبوناچی در پنل تکنیکال آسا

 

به‌عنوان‌مثال با کلیک بر روی گزینه تنظیمات از نوارابزار فوق، می‌توان نسبت‌های فیبوناچی موردنظر را اضافه و یا حذف نمود. همچنین با انتخاب گزینه امتداد خطوط در منوی نحوه نمایش، می‌توان خطوط فیبوناچی را جهت سهولت کاربری امتداد داد.

 

رسم اشکال هندسی

قابلیت رسم انواع اشکال هندسی و تعیین محدوده‌های موردنظر بر روی نمودار جهت بررسی حرکات قیمت در آینده، مانند تصویر زیر امکان‌پذیر است.

ابزارهای رسم و ویرایش آن‌ها در پنل تکنیکال آسا

تصویر شماره ۱۶: ابزارهای رسم و ویرایش آن‌ها در پنل تکنیکال آسا

 

درج متن و علائم گرافیکی

امکان افزودن متون و نمادهای دلخواه برای درج توضیحات موردنیاز و مشخص نمودن نقاط حساس در نمودار قیمتی

 

افزودن متن به نمودار در پنل تکنیکال آسا

تصویر شماره ۱۷: افزودن متن به نمودار در پنل تکنیکال آسا

 

رسم الگوهای کلاسیک، الگوهای هارمونیک و امواج الیوت

ابزار رسم انواع الگوهای کلاسیک مانند الگوی سروشانه، الگوهای هارمونیک و موج شماری بر اساس امواج الیوت، به‌منظور شناسایی و تحلیل بهتر روند قیمتی در تب ششم در دسترس است.

 

رسم الگوهای مورد نیاز در پنل تکنیکال آسا

تصویر شماره ۱۸: رسم الگوهای مورد نیاز در پنل تکنیکال آسا

 

جهت تعیین نسبت ریسک به ریوارد برای موقعیت‌های تحلیلی مختلف با تعیین نقاط خرید و تعیین حد سود و حد زیان و نیز تعیین محدوده قیمتی و یا زمانی بین دونقطه مختلف می‌توان همانند تصویر زیر از گزینه‌های موجود در تب هفتم استفاده نمود.

 

تعیین نسبت ریسک به ریوارد برای موقعیت‌های تحلیلی مختلف

تصویر شماره ۱۹: تعیین نسبت ریسک به ریوارد برای موقعیت‌های تحلیلی مختلف

افزودن شمایل و علائم گرافیکی به نمودار

برای افزودن آیکون‌های مختلف به نمودار، می‌توان همانند تصویر زیر اقدام کرد.

 

استفاده از انواع آیکون ها و علائم گرافیکی در پنل تکنیکال آسا

تصویر شماره ۲۰: استفاده از انواع آیکون ها و علائم گرافیکی در پنل تکنیکال آسا

 

اندازه‌گیری تغییرات قیمتی و زمانی میان دونقطه مختلف نمودار:

مطابق تصویر زیر با کلیک بر روی این تب و فعال کردن آن و انتخاب دونقطه از نمودار اختلاف قیمتی و زمانی میان دونقطه نمایش داده می‌شود. علاوه بر این، با نگه‌داشتن دکمه شیفت بر روی کیبورد و کلیک بین نقاط مختلف نیز این قابلیت در دسترس خواهد بود.

 

اندازه‌گیری تغییرات قیمتی و زمانی در پنل تکنیکال آسا

تصویر شماره ۲۱: اندازه‌گیری تغییرات قیمتی و زمانی در پنل تکنیکال آسا

 

آیکون آهنربا موجب چسبندگی ابزارهای در حال رسم به نزدیک‌ترین نقاط مجاور در نمودار قیمت

آیکون «ماندن در حالت ترسیم» باعث فعال ماندن آخرین ابزار رسم انتخاب‌شده و امکان رسم مجدد آن بدون نیاز به انتخاب مجدد

آیکون «قفل‌کردن ابزارهای رسم» موجب عدم امکان تغییر و یا جابجایی خطوط و الگوهای رسم شده بر روی نمودار

آیکون «عدم نمایش اشکال» موجب مخفی شدن تمامی ابزارهای رسم موجود بر روی نمودار

آیکون «نمایش لیست اشکال» موجب نمایش لیست کاملی از تمامی ابزارهای موجود بر روی نمودار باقابلیت تغییر تنظیمات و یا حذف آن‌ها و

آیکون «حذف همه اشکال» باعث حذف کلیه ابزارها و خطوط موجود بر روی نمودار می‌گردد.

 

منو شماره ۳

انتخاب طول دوره زمانی قابل‌نمایش در نمودار قیمت

گزینه‌های موجود در گوشه سمت چپ و پایین پنل تکنیکال امکان تغییر طول دوره زمانی قابل‌مشاهده در نمودار قیمتی را از ۱ روزه تا ۱۰ ساله در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

انتخاب طول دوره زمانی

تصویر شماره ۲۳: انتخاب طول دوره زمانی

منوی شماره ۴

انتخاب مقیاس نمودار قیمت

امکان انتخاب مقیاس لگاریتمی، مقیاس درصدی و مقیاس حسابی برای تغییرات قیمت با استفاده از منوی موجود در گوشه سمت راست و پایین پنل تکنیکال امکان‌پذیر است.

 

منوی شماره ۵

ذخیره و بارگذاری نمودار

آیکون جهت ذخیره نمودار در نرم‌افزار در نظر گرفته‌شده است و از طریق گزینه  می‌توان نمودار ذخیره‌شده را به همراه کلیه ابزارهای تحلیلی موجود در آن، نمایش، حذف و یا به‌روزرسانی نمود. همچنین با استفاده از آیکون می‌توان تصویر نمودار موجود را در مسیر دلخواه ذخیره کرده و یا لینک آن را جهت موارد استفاده بعدی نگهداری کرد.

 

با توجه به اینکه تحلیل تکنیکال یکی از ابزار پر کاربرد در دنیای معاملات اوراق بهادار به‌شمار می آید، پنل‌های تکنیکال مورد استقبال سرمایه‌گذاران محترم بازار سهام قرار گرفته است. کارگزاری آگاه با همکاری شرکت فناوری‌های پیشرفته آسا تلاش نموده تا ضمن ارائه پنل تکنیکال تحت وب در نرم افزار آسا، درخواست مشتریان را در مورد استفاده از یک پنل فارسی و مناسب نیز برآورده سازد. لذا در این مطلب به ن

148 پاسخ به “راهنمای پنل تحلیل تکنیکال نرم افزار برخط آسا”

 1. سلا م این pdf بالا بصورت ویدیوئی گرفتم .ودوست دارم این ادامه داشته باشد .....سپاسگزارم

  ۳
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   فایل پی دی افی در مطلب قرارداده نشده است. ویدئویی هم که در سایت وجود دارد ادامه دار است و سایر بخش های تولید شده آن در قسمت فیلم آموزشی بلاگ قابل مشاهده است.

   ۳
 2. agah45009 گفت:

  با سلام و تشکرفراوان.از وقتی که با آسا کار میکنم همیشه میگفتم ای کاش میشد یکم روی بخش تحلیل تکنیکال سیستم آسا بیشتر وقت بزارم و ازش استفاده کنم.با این مطالبی که گذاشتید خیالم راحت شد.واقعا ممنون.

  ۱
 3. nejati57 گفت:

  درود و خدا قوت. این سوال امروز "عمومی-درخواست خرید و فروش اینترنتی در نرم افزار معاملات بر خط آسا- طراح: رضا نجاتی" دو تا جوابش ( گزینه ها الف و ب) نادرست هستند بنابراین هر دو جواب هستند. وقتی سوال رو ارسال کردم احتمالا تغییراتی در سوال و جواب ها به وجود امده . لطفا پی گیری نمایید . با سپاس از شما

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی، گزینه دوم (قرارداد خرید و فروش اینترنتی از زمان امضای آن، محدودیت زمانی ندارد.) صحیح است و هیچگونه تغییری در صورت سوال و جوابها داده نشده است.
   با تشکر از همراهی شما

   ۰
 4. IchiMoku گفت:

  با درود و سپاس فراوان ؛

  از زحمات یکایک عزیزان و سروران گرامی در تیم کارگزاری و گردانندگان باشگاه آگاه، صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و بابت فعالسازی ابزار تحلیل تکنیکال در سامانه آنلاین آسا نیز سپاسگزارم. سوال بنده این است که آیا امکان ملحوظ نمودن بازه زمانی Intraday (مثلا فواصل ۵ تا حداکثر ۳۰ دقیقه ای) در نمودارهای تکنیکال، در حال حاضر وجود دارد یا خیر ؟ اگر خیر، آیا در آینده این امکان فراهم خواهد شد؟

  ممنون از محبت شما ..

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   خیر در حال حاضر در نمودار تحلیل تکنیکال آسا این بازه زمانی وجود ندارد ولی احتمالا در آینده نزدیک این امکان نیز به نرم افزار اضافه خواهد شد.
   با تشکر از همراهی شما

   ۰
 5. Bashgah گفت:

  با سلام
  اسامی برندگان شهریورماه، در هفته ابتدایی مهر، در بخش بلاگ بآشگاه منتشر و جوایز نقدی داده خواهد شد که به حساب بآشگاه افراد واریز می شود.

  ۰
 6. MOH00204 گفت:

  سلام
  این طرح تکنیکال بسیار جالب بود
  موفقیت شما را تبریک می گویم
  و منتظر روشنگری های بیشتری در مورد این طرح هستم

  ۲
 7. agah18216 گفت:

  سلام و عرض ادب
  بسیار امکان مفیدیه البته پنل شما اطلاعات مجامع (از جمله پرداخت سود و افزایش سرمایه ) رو روی نمودار نشون نمیده آیا امکانش هست که قرار بدید؟

  ۱
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست گرامی
   اگر منظور شما تعدیل ها و افزایش سرمایه سهم هاست، در حال حاضر در نرم افزار تحلیل تکنیکال آسا موجود است که می توانید برای اطلاعات بیشتر به راهنمای تحلیل تکنیکال آسا مراجعه کنید.
   ولی اگر منظورتان میزان و نوع افزایش سرمایه و مقدار سود نقدی تقسیمی روی نمودار و تعیین زمان مجمع روی چارت است، در حال حاضر این امکان وجود ندارد و ممکن است در نسخه های بعدی اضافه گردد.

   با سپاس از همراهی شما

   ۰
 8. agah71262 گفت:

  واقعا عالی بود
  فقط یه دونه معامله خودکار رو هم راه بندازید دیگه تمووووووومه
  آگاه محشره
  ممنونیم

  ۲
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست عزیز
   ضمن سپاس از همراهی شما، لطفا پیشنهاد خود را واضح تر اعلام بفرمایید که منظور از معامله خودکار چیست؟

   با تشکر

   ۱
 9. shakouri گفت:

  چرا قبل از اینکه امتیازات ۳سوال تخصصی( شتران-وپترو- شاخص انتهای هفته) شهریور ماه رو بدین لیست رتبه بندی رو پاک کردین؟!!!!!!!!!!
  امتیاز این سوالات کی لحاظ میکنید؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   امتیاز مربوط به هر ۳ سوال پیش بینی شاخص ۳۱ شهریور، پیش بینی قیمت پایانی “وپترو” ۳۱ شهریور و پیش بینی قیمت “شتران” ۳۱ شهریور در مجموع امتیازات شهریور ماه لحاظ گردیده است. مشاهده امتیازهای مذکور در بخش گزارش امنتیاز بآشگاه امکان پذیر است. ضمناً نتایج هفتگی و ماهانه به طور اتوماتیک پس از اتمام روز جمعه و آخرین روز ماه حذف و نتایج هفته جاری و ماه جاری نمایش داده می شود.
   ممنون از همراهی شما

   ۰
 10. agah04000 گفت:

  سلام ببخشید ایا نرم افزار اسا نسخه اندروید هم داره

  ۰
 11. moh07664 گفت:

  سلام،مثل همیشه بسیار مفید بود.متشکرم وآرزوی توفیقات روزافزون برای کارگزاری آگاه دارم.

  ۰
 12. agah01265 گفت:

  درود بر شما
  طرح بسیار مفید و خوبی است که آگاه شروع کرده و امیدوارم همراه با اموزش تکنیکال هم باشد.
  سرعت رشد کیفیت و خدمات شما عالی است و باید هم اینطور باشد چون رقبای با سابقه و قدری مثل مفید و ... دارید.
  با آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون

  ۰
 13. agah04000 گفت:

  ببخشید فرمهای طرح مسابقه را از کدام بخش سایت میتوان دریافت کرد

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   طراحی سوال مسابقه طی فراخوان صورت می گیرد و به این نحو نیست که هر روز امکان ارسال سوال وجود داشته باشد. یعنی پس از اتمام مهلت فراخوان فرم مربوط به طراحی سوال نیز از سامانه حذف می گردد. انشااله در فرصت فراخوان طراحی سوال بعدی می توانید سوالات خود را برای ما ارسال نمایید.

   ۰
 14. mdhesar@gmail.com گفت:

  سلام به همه بچه های زحمت کش کارگزاری اگاه
  چقدر خوشحالم مشتری کارگزاری هستم که هر روز در حال پیشرفت کردن و ارائه خدمات بهتر است
  خداقوت دوستان

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام
   ما نیز از اینکه در کنار شما هستیم بسیار خرسندیم و آرزوی توفیق روز افزون برای شما و دیگر دوستان را خواستاریم.
   با تشکر

   ۰
 15. httvakili گفت:

  باسلام و تشکر
  مطلب مفید و کاربردی بود متشکر

  ۱
 16. nazaninka گفت:

  مطلب جالبی بود ولی چندین بار با حوصله باید خوند

  ۰
 17. agah21135 گفت:

  باتشکر از شما بابت اریه این نمودارها اینجوری قابل دسترس ترهست نصبت به نرم افزارای دیگه.که مجبوری اونارو نصب حتما داشته باشی.

  ۰
 18. agah18216 گفت:

  لطفا سیستم هشداری دهی هم به پنل ها اضافه کنید مثلا شخص مشخص کنه که اگه حجم معاملات از میانگین ۳۰ روزه بیشتر شد هشداری به صورت پیغام در پنل برای طرف ارسال بشه و این مورد رو بتونه برای همه سهم بورس اعمال کنه و از این دست هشدار های قابل فرمول نویسی

  ۴
  • Bashgah گفت:

   با سلام
   دوست عزیز پیشنهاد شما به واحد پشتیبانی ارسال گردید تا بررسی شود.
   برای این منظور، فعلا می توانید از بخش فیلترنویسی سایت tsetmc.com استفاده نمایید.
   باتشکر

   ۰
 19. parvaneh_feizi@yahoo.com گفت:

  کسی که تازه با. این کارگزاری کار کنه میتونه وام دریافت کنه

  ۰
 20. alizade20122012@yahoo.com گفت:

  سلام
  شرایط استفاده از پنل تحلیل تکنیکال نرم افزار برخط آسا چیست؟
  چه میزان هزینه دارد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   برای استفاده از پنل لازم است کد سامانه معاملاتی انلاین کارگزاری آگاه را داشته و مشتری کارگزاری آگاه باشید. استفاده از پنل هزینه ای ندارد.

   ۰
 21. soori59 گفت:

  با سلام
  سیستم آسا بسیار کاربردی می باشد اما اگر میشد در قسمت تحلیل تکنیکال نماد و نمودار و تخلیل آن ثبت می شد و همیشه بر روی اخابر نبود و می شد نماد پیش فرض رو بتونیم تغییر دهیم و چند نماد انتخاب کنیم

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی شما میتوانید با کلیک بر روی "ذخیره الگوی نمودار"، نمودار و تحلیل آن را ثبت نمایید و با کلیک بر روی "بارگذاری الگوی نمودار"، تحلیل انجام شده برروی نماد را مجددا مشاهده کنید.
   همچنین همانطور که در تصویر شماره ۲ مطلب مشاهده می کنید می توانید هر نماد دلخواهی را جستجو نمایید.

   ۱
 22. agah04000 گفت:

  با سلام ببخشید من درمسابقه تخصصی- پیش بینی قیمت عرضه اولیه سهام شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلستان شرکت کردم وجواب صحیح دادم لیکن امتیاز من لحاظ نشده چرا باسپاس

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   با ورود به حساب کاربری خود در بآشگاه، در بخش "مسابقه‌هایی که شرکت داشته ام" مشاهده خواهید کرد که پاسخ شما به این سوال گزینه ۴ (پائین تر از ۴۳۰۰) بوده، در حالی که پاسخ صحیح گزینه ۲ است.

   ۰
 23. heydariabbas315@gmail.com گفت:

  از اینکه اینجام واقعا خوشحالم

  ۰
 24. Agah07785 گفت:

  سلام
  لطفا تعداد خرید و فروش( حقوقی) در نسخه اندروید موبایل بیاورید.

  ۰
  • Bashgah گفت:

   ضمن عرض سلام و سپاس از دیدگاه شما
   دوست گرامی پیشنهاد شما به واحد پشتیبانی آسا اعلام گردید.
   با تشکر از همراهیتان

   ۰
 25. agah03667 گفت:

  سلام، شاخص گروهها را چطور میشه اضافه کرد؟ شاخص کل؟ به نظر نشون نمیده؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست عزیز در حال حاضر امکان نمایش شاخص ها در سامانه آسا وجود ندارد ولی در نسخه های آتی افزوده خواهد شد.

   ۰
 26. man46sh گفت:

  تشکر از شما بابت افزودن تحلیل تکنیکال، لطفا شاخص گروه ها نیز اضافه شود. موفق باشید

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ضمن سپاس از همراهیتان، پیشنهاد شما به واحد پشتیبانی، اعلام گردید.

   ۰
 27. 2063495981 گفت:

  چگونه می توان نرم افزار آسا را در تبلت خود نصب کنیم؟

  ۰
 28. mehran7780@gmail.com گفت:

  سلام، بسیار مفید بود.متشکرم وآرزوی توفیقات روزافزون برای کارگزاری آگاه دارم.

  ۰
 29. mamad_nadali@yahoo.com گفت:

  سلام
  امکانات خوبی است که هیچ کدام از کارگزاری ها این دسترسی رو نمی گذارند که مشتریان از آن استفاده کنند و بتوانند تصمیم بگیرند و در کنارش حتما هم از نظر کارشناسان خبره آن بهره مند گردند.

  ۰
 30. agah04998 گفت:

  سلام میشه کلیپ هایی در مورد تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی زیاد بزارین ممنون میشم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ویدئوهای تهیه شده در مورد تحلیل تکنیکال را می توانید در بخش فیلم آموزشی بلاگ مشاهده کنید.

   ۰
 31. agah22222 گفت:

  سلام
  چرا شما توی نسخه آسا ترید خرید آفلاین ندارید، مثلا من عصر بهش یه قیمت بدم فلان سهم رو در روز معاملاتی بعد بعد با این قیمت بخر یا بفروش ؟
  میدونم یکی از این کارگزاری ها که یه نسخه بومی شده معروف تریدر رو داره این امکان رو داره برای و برای همین من میخوام کارگزاریم رو عوض کنم

  ۰
 32. agah04993 گفت:

  سلام.من تازه شروع کردم.این ظاهرش خیلی ساده تر از *** و غیره هست و من فقط با این تمرین میکنم سوالم اینه که لازمه اون نرم افزارها رو هم یاد بگیرم یا همین کافی هست

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست عزیز
   ابزارهای پنل تحلیل تکنیکال آسا، برای تحلیل سهام شرکتهای داخلی کفایت می کند، حتی اگر بخواهید تکنیکهای مختلف را بر روی نمودارها پیاده کنید و با اطمینان بیشتری روند سهم را پیش بینی نمایید.

   ۰
 33. agah01437 گفت:

  سلام چرا گاهی اوقات نرم افزاراتون سرعت و بازدهی لازمو ندارن؟اما درمجموع از خیلی کارگزاریها بهترن

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   با تغییرات اعمال شده در بخش سخت افزار و نرم افزار سامانه و ارتقاء سامانه آنلاین، در حال حاضر سامانه مشکل قطع و وصلی ندارد و امیدواریم شما نیز از سامانه رضایت داشته باشید.

   ۰
 34. agah40243 گفت:

  درود
  با سپاس از زحمتهاتون، چند پیشنهاد خدمتتون عرض می‌کنم:
  ۱- اگه ممکنه یه مقدار امکانات کاستومیزیشن (Customization) نرم‌آفزار آسا رو بیشتر کنید. برای نمونه تو بعضی بخشها دبیرۀ (فونت) نوشتار کوچیکه و امکان بزرگ کردنش هم فراهم نیست. یه نمونه‌اش عددهای کنار کانال فیبوناچی، عددهای بهای سهام ...
  ۲- رنگ کوموهای مثبت و منفی ایچیموکو متمایز نیستند و امکان اصلاحش هم نیست.
  ۳- گاهی وقتها، رنگ سبز یا قرمز کندلها با واقعیت بهای لحظه‌ای سهام در سایت بورس تهران همخونی نداره.
  ۴- آیا امکانش هست که اطلاعات بیشتری از سایت بورس تهران به درون نرم‌افزار وارد بشه که مجبور نباشیم مدام صفحۀ کارمون رو عوض کنیم؟ برای نمونه من در آسا آمادۀ خرید هستم ولی همزمان می‌خوام تعداد خریدار/فروشندۀ حقیقی/حقوقی رو هم زیر نظر داشته باشم. یا سهامداران یک شرکت یا ... رو از همون آسا بررسی کنم.
  ۵- فیلترهای قابل اطمینان هم در نرم‌افزار آسا خیلی می‌تونه کارآیی داشته باشه. امکانش هست که این قابلیت هم افزوده بشه؟
  ۶- بودن قابلیت چکنویس (Draft) خیلی خوبه، به ویژه در ثبت سفارش. برای نمونه من می‌خوام یه سفارش خرید/فروش رو ثبت نکرده سایت بورس آماده داشته باشم که زمان مقتضی به سرعت ثبت در بورس کنم.
  ۷- بودن قابلیت تنظیم دلخواه پهنای ستونهای اطلاعاتی هم خیلی خوبه. عرض بعضی ستونها در تناسب با عددهای درونشون نیست و پهنای اضافه یا کم داره که بهتره کاربر بتونه تنظیمشون کنه. گاهی این اضافه بودن عرضها باعث می‌شه در حالی که می‌شه همۀ ستونها رو در یک صفحه دید ولی مجبور به درگ کردن (Drag) افقی صفحه می‌شیم.
  ۸- امکان افزودن/کاستن پنجره‌ها به صفحۀ اکانت قابلیت خیلی پرکاربردیه. برای نمونه گاهی من می‌خوام در بخش پایین صفحه که اطلاعات عرضه/تقاضا، سفارشهای فعال و ... درج شده، پنجره‌هایی از یک نماد دیگه رو هم اضافه کنم که همزمان با هم زیر نظر داشته باشمشون.
  ۹- امکان گذاشتن هشدار (Notification) روی یک سهام دلخواه که در قیمت خاصی آلارم بده هم گزینۀ پرکاربردیه.
  ۱۰- تنظیم بازۀ زمانی برای زیر یک ساعت مثلا ۱۵ دقیقه‌ای گویا فعال نیست.
  ۱۱- فعال کردن امکان گیره (Grip) برای انجام کارهای ترسیمی برای گرفتن دقیق نقطه‌های کلیدی خیلی می‌تونه خوب باشه.
  ۱۲- امکان جستجوی برپایۀ نام شرکت و یا نماد خوبه به آسا افزوده بشه.
  ۱۳- امکان جابه‌جایی مناسب پنجره‌ها فراهم نیست. برای نمونه زمانی که پنجرۀ سفارش خرید/فروش بازه، اول این که نمیشه اندازۀ صفحه رو تغییر داد و دوم این که کمی جابه‌جا کردن صفحۀ سفارش برای دیدن اطلاعات زیرش سخته و در بعضی موارد هم شدنی نیست و صفحۀ رویی تکون نمی‌خوره.

  اگه به نظرتون دیدگاههای بنده مناسب و قابل بررسی بودند، مایلم باز هم مطالبی رو اضافه کنم.
  سپاس بیکران

  ۴
  • Bashgah گفت:

   با سلام
   با سپاس از شما دوست گرامی که وقت گذاشتید و به نکات خوبی اشاره کردید، پیشنهادات شما جهت بررسی به واحد پشتیبانی ارسال گردید.

   با تشکر از همراهی شما

   ۰
 35. agah04963 گفت:

  سلام.ببخشید این نرم افزار را نمیشه دردیسک تاپ خودمان نصب کرد.یعنی براPC باشه نه اندروید ونه تحت وب تا نیاز نباشه هی با اکانت مان وارد آن شویم.

  ۰
 36. khaledn65 گفت:

  سلام تشکر میکنم از همه پرسنل زحمت کش باشگاه و خسته نباشید میگم..واقعا فیلم های مفیدی بودند..ممنون از همه تون

  ۰
 37. 09473 گفت:

  سلام میشه قسمت معاملات آفلاین رو توضیح بدید؟با تشکر

  ۱
  • Bashgah گفت:

   سلام
   بطور کلی معاملاتی که از طریق معامله گران کارگزاری براساس سفارش های مشتری انجام می پذیرد را معاملات آفلاین گویند. این سفارشات ممکن است از طریق مراجعه حضوری، تماس تلفنی یا درخواست اینترنتی انجام شود.
   باتشکر

   ۰
 38. mamad_nadali@yahoo.com گفت:

  سلام
  امکانات خوبی است انشاء الله که بتوانیم با کمک شما از آن استفاده کنیم

  ۰
 39. agah03117 گفت:

  با سلام
  احتراما :نرم افزار آسا بسیار کار آمد و تقریبا برای معامله گری تکمیل است .برای بهبود و تکمیل اطلاع رسانی به معامله گر پیشنهاد میکنم بمانند نرم افزار *** دو آیکون (لینک وب) به آن اضافه شود.در نرم افزار *** درقسمت معاملات کنار نماد دو آیکون که اولی دیدن اطلاعات نماد انتخاب شده در سایت بورس و دومین آیکون دیدن اطلاعات نماد انتخابی در سایت کدال که با کلیک روی آنها صفحات جدیدی برای نماد در سایت بورس و سایت کدال باز میشود. وجود آیکون فعلی چارت اطلاعات و تحلیل قیمتی را دارد ولی اطلاعات صفحات پیشنهادی کامل تر است.
  با تشکر و تجدید اجترام

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام
   و ضمن سپاس از پیشنهاد خوبتون
   دوست گرامی پیشنهاد شما به واحد پشتیبانی ازسال تا بررسی گردد.

   با تشکر

   ۰
 40. keyvann@mailfa.com گفت:

  سلام سایت خوبی دارید تبریک می گم انشاا۰۰۰در این راه به قله های بلندتر صعود کنید و ما را هم به همراه داشته باشید.

  ۱
 41. agah21135 گفت:

  سلام میخواستم بپرسم ایا امکان این وجود دارد که در نرم افزار بر خط اسا هم نسخه ویندوز هم اندروید امکان گذاشتن الارم برای خرید یک سهم در یک قیمت خاص را قراردهید؟

  ۰
 42. agah03667 گفت:

  سلام
  امکان ثبت الگو و حذف الگوی نمودار قبلی مختل شده است لطفا پیگیری فرمایید

  ۰
 43. agah03927 گفت:

  با سلام و تشکر از زحمات ارزشمن تیم شما ،بنده از فایلهای آموزشی بخش تحلیل تکنیکال استفاده زیادی بردم ، لیکن علیرغم وجود لینک دانلود در زیر فایل ، امکان دانلود وجود ندارد . چون نیاز است برخی از قسمتها را چندین دفعه مرور نمود و اگر دسترسی به اینترنت نداشته باشیم این کار میسر نمی باشد . لطفأ راهنمائی بفرمائید.

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی برای دانلود ویدئو می توانید از برنامه های مدیریت دانلود استفاده نموده یا بر روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link as... را انتخاب کنید.

   ۰
 44. agah01437 گفت:

  سلام لیست شرکتهایی ک ب بورس وارد و از ان خارج شدنو چطور میشه پیدا کرد؟

  ۰
 45. agah20401 گفت:

  با سلام وخسته نباشید خیلی مفید بود لطفا بیشتراموزش بدین متشکرم.

  ۰
 46. agah79863 گفت:

  با سلام و تشکرفراوان از زحمات بی دریغتون .از این مطالب آموزنده ای که گذاشتید خیلی ممنونم

  ۰
 47. جیوان گفت:

  سلام
  پیشنهادی دارم که به نظرم واقعا کمبودش در همه سامانه های انلاین مشاهده میشه!
  یه سیستم ارسال پیامک که بشه تعیین کرد اگر یه سهمی از یه رقمی کمتر یا بیشتر شد با پیامک اطلاع بده!
  یا بشه به سیستم تعریف کرد که اگر سهمی از رقم تعیین شده ما عبور کرد (منظورم بدون محدودیت نوسان روزانه هست) سهم رو بخره یا بفروشه!
  مثلا اگر سهمی الان ۲۵۰ تومنه بشه تعیین کرد که در روزهای آینده اگر رقم به ۱۵۰ رسید بخره!
  شایدم پیشنهادم یکم عجیب باشه!!!
  ممنون

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام

   دوست گرامی پیشنهاد شما جهت بررسی، به واحد پشتیبانی اعلام گردید.

   ۰
  • agah63 گفت:

   سلام دوست عزیز
   پیشنهادتون اصلا عجیب نیست
   این مدلی که فرمودید در بازار فارکس در حال اجراست.
   که نرخهای ارز رو در قیمتهای تعیین شده خریداری و در قیمتهای تعیین شده میفروشه.

   ۰
 48. سعید گفت:

  چراوقتی معامله میکنم درموبایل نشان داده میشود ولی درکامپیوتر برای امروزنشان داده نمیشود بعضی ازعملیات واریز وجه یا معاملات را به کندی نمایش میدهد برای همین نمیتوانم همان موقع معامله دیگری انجام دهم

  ۰
  • Agah گفت:

   دوست عزیز در هردو نرم افزار(موبایل و تحت وب)، گزارش معاملات همزمان قابل مشاهده است.
   پیشنهاد می کنم برای پیگیری مشکل خود، در ساعات اداری با واحد پشتیبانی آنلاین به شماره ۸۲۱۵۴۸۸۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 49. agah10798 گفت:

  با سلام از این بخش و آموزش های شما استفاده بسیار زیادی بردم ممنونم

  ۰
 50. agah63 گفت:

  پنل تکنیکال باید خیلی بهتر از اینها باشه
  یکم کار کردن با نرم افزار رو راحت تر کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست عزیز چنانچه پیشنهادی برای بهبود ویا افزودن امکانات بیشتر دارید نظر خود را اعلام بفرمایید.

   با تشکر

   ۰
 51. khalili15744 گفت:

  سلام
  وقتی در نسخه وب سفارشی رو میدم.چطور و از کجا می تونم اون و کنسل کنم
  ممنون

  ۰
 52. khalili15744 گفت:

  با سلام مجددبنده درنسخه تحت وب برای بستن بعضی از پنجره های بازشو مشکل دارم.وبسختی می تونم اونها رو ببندم و حتی گاهی مجبور می شوم .از سامانه بیام بیرون و دوباره برگردم.البته مشکل از سیستم من نیس،و سرعت اینترنتم هم پایین نیس٫!!!!
  لطفا راهنمایی کنید.
  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی برای بررسی و پیگیری این موضوع، خواهشمند است تیکت پشتیبانی ثبت نموده و یا در ساعات اداری با واحد خدمات آنلاین به شماره ۸۲۱۵۴۸۸۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 53. agah22247 گفت:

  سلام خدمت گروه موفق آگاه
  ممنون از اینکه تحلیل تکنیکال رو اضافه کردید واقعا عالیه دیگه نیازی به نصب برنامه نیست فقط چندتا پیشنهاد داشتم
  ۱-چقد خوب میشد ی نرم افزاری تهیه میشد در خصوص همین باشگاه آگاه که به صورت app روی گوشیها نصب میشد کلیه فعالیتها و جواب مسابقات خیلی چیزای دیگه رو همین app میومد و نیاز به اومدن به سایت باشگاه اگاه نبود
  ۲- نرم افزار تحلیل تکنیکالتون نسخه موبایل هم اضافه شه عالیه که بشه روی گوشی چارتها رو داشت و تحلیل انجام داد
  ۳-تو این تحلیل تکنیکالتون امکان ذخیره نمودارها وجود داره ولی متاستفانه امکان حذف الگو و نمودارهای ذخیره شده وجود نداره
  ۴-یه عکس دوربین سمت راست بالای قسمت تکنیکال وجود داره که فکر کنم برای عکس گرفتن از تحلیلمون هست ولی متاستفانه اونم کار نمیکنه اگه راه اندازی شه عالیه
  در کل ممنون از زحماتتون امیدوارم همیشه مثل امروز در حال رشد و پیشرفت باشید
  با سپاس

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی پیشنهادات شما، جهت بررسی به واحدهای پشتیبانی ارسال گردید.

   با سپاس از همراهی شما

   ۰
 54. agahzarh510 گفت:

  سلام و تشکر از زحمات شما در مورد نرم افزار آسا

  ۰
 55. agah22247 گفت:

  سلام و عرض وقت بخیر یه سوال واسم پیش اومده؟
  من نگاه که میکنم الان کل کندل ها تو تحلیل تکنیکالتون روی قیمت اخرین معامله رو نشون میده در صورتی که تا اونجایی که من میدونم باید رو قیمت پایانی نشون بده اخرین قیمت رو و کلا روی کندل ها که کلیک میکنم قیمت پایانی رو گوشه سمت چپ تصویر اشتباه نشون میده علت چیه؟
  تنظیمات خاصی داره؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   در تحلیل تکنیکال قیمت های پایانی ملاک نیست و قیمت های آخرین معامله برای کندل ها مدنظر است.

   ۰
   • khalili15744 گفت:

    با سلام
    با عرض پوزش.اما بنظرم باید قیمت پایانی ملاک قرار گیرد .چون ممکنه کسی به دلیل سهمی رو پایین تر از قیمت معمول بفروشه و این که نمی تونه ملاک قرار بگیره. البته شاید نادرست باشه .اما ملاک همون قیمت پایانی باشه .نه قیمت لحظه ای و هیجانی یک فرد.
    ممنون

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام
     دوست گرامی، چه در ایران و چه در خارج ملاک تحلیل تکنیکال قیمت close یا همان آخرین معامله در تایم فریم مشخص شده است.

     ۰
 56. agahzarh510 گفت:

  سلام برای معامله تو اختیار خرید و فروش سهام مثل ضخود۰۰۵۱ (اختیار خرید خودرو) یه حساب آنلاین باید پول واریز کنیم؟و با کارگزاری تماس بگیریم یا جای دیگه؟ممنون از راهنمایی تون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای واریز پول محدودیتی وجود ندارد. ولی برای خرید اوراق اختیار، میبایست به شعب کارگزاری مراجعه نموده و فرم درخواست "خرید/فروش اورق اختیار معامله" را تکمیل نمایید.

   ۰
 57. agah61619 گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  لطفا شاخص کل
  و شاخص های گروه هاروهم فعال کنید تا در تحلیل ها مورد استفاده قرار بگیره ?

  ۰
 58. khaghani گفت:

  نرم افزار خیلی خوبیه ممنونیم اگاه

  ۰
 59. agah10565 گفت:

  باسلام
  به منظور مطالعه بیشتر لطفا تعداد سوالات را باتنوع زیادتر وبیشتری از این قسمت در سایت قرار بدهید؟
  با تشکر

  ۰
 60. agah28775 گفت:

  با سلام
  چگونه نمودارهای ترسیمی را سیو نماییم؟
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام
   دوست گرامی شما می توانید با استفاده از دکمه Print Screen که روی صفحه کلید رایانه است و یا با استفاده از برنامه های اسکرین شات(Screen Shot) از نمودار تحلیل شده عکس گرفته و در سیستم ذخیره نمایید.

   ۰
 61. amir07587 گفت:

  با سلام
  آیا راهی وجود دارد تا بتوان اندیکاتور Average Directional Index یا ADX را به لیست افزود؟
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ضمن تشکر از توجه شما، در قالب پیشنهاد ارائه خواهد شد و در صورت امکان اعمال می گردد.

   ۰
 62. agah03784 گفت:

  ضمن تشکر بابت نرم افزارفوق اگر توضیحات ریزتری از آیکن ها و کا ربا آنها بخواهم کجا می توانم پیدا کنم؟

  ۰
 63. Agah67960 گفت:

  سلام خسته نباشید
  بنده هنگام استفاده از اندیکاتورها در پنل تکنیکال با تبلت برای تاچ کردن نقاط مورد نظرم مشکل دارم ،اگر امکان دارد شماره کندل با تاچ کردن روی هر کندل نمایش داده شود تا بتونم از طریق تنظیمات اندیکاتور مورد استفاده مختصات رو ب صورت دستی وارد کنم،یا اینکه در تنظیمات اندیکاتور بجای استفاده از شماره کندل یا میله بتونم تاریخ تعیین کنم.
  در ضمن بنده با متا تریدر ۵کار میکنم اما کار با پنل اسا واقعا لذت بخشه ولی حیف ک تحت وب است .

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   پیشنهاد شما به تیم فنی و نرم افزاری ارائه خواهد شد و درصورت امکان پیاده سازی خواهد شد.

   ۰
 64. aweeva@live.com گفت:

  سلام

  امکان اضافه کردن ابزارها با کدنوسبی بر اساس متغیرها برای کاربران قرار داده یشه مفید هستش.

  ۰
 65. agah14126 گفت:

  سلام
  آیا گزینه ای تو پنل هست که بتونیم اندیکاتور مورد استفاده خودمون رو پین کنیم الان برای هر سهم که باز میکنم باید دوباره اندیکاتور رو بیارم و همه تنظیماتش رو پیش فرضه

  ۲
 66. مسعود گفت:

  سلام . چه جوری میشه نمودار شاخص ها رو آورد . هر چی سرچ میکنم نداره . مثلا شاخص کل یا خودرو ؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی در نسخه فعلی پنل تحلیل تکنیکال، نمودار شاخص کل و شاخص صنایع موجود نیست.
   انشاالله در نسخه های بعدی این نمودارها نیز اضافه خواهند شد.

   ۰
 67. سید فرزین گفت:

  با سلام و عرض ادب. .خوشبختانه رضایت من از کارگزاری اگاه و ارائه خدمات متفاوتش. روز به روز بیشتر میشه و از این بابت جای تشکر داره .اگه نرم افزار تحلیل تکنیکال افلاین. هم ارائه بده خیلی عالیه

  ۰
 68. ادریس بهرامی گفت:

  اگر تو منوی تکنیکال آگاه بخوایم بصورت اتوماتیک نمودار رو برامان نشان بده یعنی هر سهمی رو باز کردیم مثلا آر اس آی ومک دی رو برامون نشان بده از کدام ابزار باید استفاده کرده من ابزار پیوست نمیبینم . واگر این ابزار وجود نداره در صورت امکان اضافه بشه چون اضافه کردن دوباره اندیکاتورها تو تحلیل هر سهمی وقت گیره .

  ۲
  • Bashgah گفت:

   سلام.
   در بستر تکنیکال در حال حاضر این امکان وجود ندارد اما میتوان الگوها و ابزار را برای یک سهم ذخیره نمود و بعداً استفاده کرد و سهم دیگر را در همان پنج ره باز کرد و ابزار نیز باقی میماند.

   ۰
 69. meysamtp@yahoo.com گفت:

  سلام من امروز عضو کارگزاری آگاه شدم فقط به خاطر امکانات سیستم معاملات آنلاین آسا و پنل تحلیل تکنیکالش. اگر خوشم اومد احتمالا معاملاتم رو هم از طریق آگاه انجام بدم وبا کارگزاری قبلیم خداحافظی کنم.

  ۰
 70. agah67944 گفت:

  نرم افزار جدیدآ سیو نمیکنه و ۲ ماهی هست اینجوریه ولی اصلآ رسیدگی نمیکنید

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی در روزهای شنبه و یکشنبه(۲۴-۲۳اردیبهشت)، همکاران بخش پشتیبانی با شما تماس گرفتند تا مشکل شما را بررسی کنند ولی متاسفانه پاسخ ندادید.
   ضمناً در پنل تحلیل تکنیکال سامانه جدید آسا به آدرس https://online2.agah.com، ذخیره الگو یا گزینه عکس گرفتن هیچ مشکلی ندارد. همچنین تحلیلهای ذخیره شده در پنل سامانه جدید، در سامانه قبلی نیز قابل مشاهده است.

   ۰
  • میثم گفت:

   سلام
   من هم دقیقا همین مشکل رو دارم. متاسفانه امکان ذخیره تصویر نمودار در سامانه قدیم آسا وجود نداره و با پیام خطای
   URL cannot be recived مواجه میشم. از آنجایی که کار با سامانه قدیم رو ترجیح میدم (به دلیل پنجره دیده بان بزرگ، طراحی ساده و کاربردی و ...)، میشه لطف کنید راه حلی برای رفع این مشکل در سامانه قدیمتون ارائه بدید؟
   تشکر

   ۰
   • Bashgah گفت:

    سلام دوست عزیز
    این موضوع به بخش پشتیبانی گزارش شده ولی از آنجاییکه هر دو سامانه فعال هستند، برای رفع ذخیره عکس در سامانه قدیم، نیازمند زمان هستیم.
    همچنین یادآور می شود که شما می توانید نمودارها را در سامانه جدید تحلیل کرده و تحلیل خود را ذخیره کنید و سپس از طریق سامانه قدیم تحلیل خود را مشاهده کنید.

    ۰
 71. mohsen744 گفت:

  با سلام..من تحلیل تکنیکال تحت وب که برای اندروید جواب بده پیدا نکردم ..

  ۰
 72. موسی گفت:

  نسخه جدید آسا فوق العاده قوی و عالیه.قدیمیه یه کمبودهایی داشت ولی این جدیده واقعا زیباست.واقعا کارتون حرف نداره.

  ۱
 73. امید گفت:

  سلام
  خداروشکر که کارگزای شما رو نتخاب کردم
  امکانات عالیه

  ۰
 74. agah06474 گفت:

  سلام ممنون از امکانات خوبتون فیلمای آموزشی دیدم اما متاسفانه نحوه استفاده و کارایی خیلی از امکانات داخل پنل تحلیل تکنیکالی رو نمیدونم مثلا گوه فیبوناچی یا الگو هایabc...یامحدوده های قیمتی و...لطفا فایل pdfیا فیلم نحوه استفاده از این امکانات رو بزارین سپاسگزارم.

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی شما می توانید با جستجوی کلمات کلیدی در بلاگ بآشگاه، مطالب و ویدئوهای بیشتری را مشاهده کنید.
   البته برخی مطالب و موضوعات هنوز به اتمام نرسیده و باید تا انتشار مطالب بعدی تامل فرمایید.

   ۰
 75. ag31543 گفت:

  سلام.من چند وقتیه که از اسا تریدر استفاده میکنم.ولی متاسفانه نمیدونم که واسه ی تکنیکال شاخص کل و صنعت ها چه کاری باید کرد.لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در حال حاضر امکان مشاهده تکنیکال شاخص کل و صنایع وجود نداره ولی انشااله به زودی اضافه خواهد شد.

   ۰
 76. m.faezi گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  الان حدود دو هفته ای هست که نمودارهای ذخیره شده رو نمیتونم مجدد بیارم، یعنی وقتی نموداری رو ذخیره میکنم، گزینه کناریش رو میزنم تا نمودارهای ذخیره شده رو بیاره، همینطوری در حالت فکر باقی میمونه و بعداز نیم ساعت هم حتی هیچ عکس العملی نشون نمیده، من مجبور میشم نمودارهارو همیشه از اول بکشم و واقعا ازاردهنده است. میخواستم بپرسم مشکل از کجاست؟
  یه مطلب دیگه هم هست و اون تاخیر در نسبت های خرید و فروش حقیقی و حقوقی هست که گاهی با یک ربع فاصله نسبت به سایت tse به روز میشه نمیدونم چرا اینطوری هست، همیشه هم البته اینطوری نیست ولی زمان ها زیادی این مورد مشاهده شده
  بازم ممنون از شما

  ۰
 77. erfan01711 گفت:

  سلام و عرض ادب
  در قسمت تکنیکال نموداری رو ذخیره کرده ام ... پس از بارگزاری مجدد برای گرفتن عکس(اسکرین شات) از طریق نرم افزار با ارور url cannot be recieved مواجه می شوم ... مشکل کجاست و چگونه می توانم نمودار رو به صورت عکس روی سیستم خودم ذخیره کنم؟

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام
   آیابا مرورگر دیگر هم این مشکل را داشتید یا در روزهای متعددی این مورد تکرار شده است؟

   ۱
 78. AB6989 گفت:

  با سلام و احترام، آیا این امکان وجود دارد که آلارم شکست خط روند به پنل تحلیل تکنیکال آسا اضافه بشه؟ منظور این است که خط روندی که در یک سهم خاص کشیده میشه و منتظر بریک اوت از آن می مانیم، هر زمان رخ داد بصورت اس ام اس یا ایمیل یا نوتیفیکیشن روی موبایل و... به کاربر اطلاع داده بشه. حتی در صورتی که در حال استفاده از پنل آسا نیست. با تشکر (مشابه متاتریدر یا تریدینگ ویو)

  ۳
  • Agah گفت:

   سلام
   ممنونیم که پیشنهادات خود را بیان می فرمایید. حتماً این پیشنهاد را بررسی کرده و با توجه به زمان بندی سایر امور در صورت امکان پیاده سازی خواهیم کرد.

   ۱
 79. AL1226 گفت:

  سلام
  آیا حالتی وجود داره که درصورت عبور قیمت از آن درخواست خرید ویا فروش برای بورس ارسال شود.
  مثلا حد ضرر ۱۵۰ است اگر قیمت به ۱۵۰ رسید درخواست فروش سهم خودکار صادر شود.

  ۳
 80. حمیدرضا گفت:

  سلام
  ضمن تشکر از خدمات مجموعه اگاه ، من جدید معاملاتم رو به اگاه بدلیل خدمات وسامانه اسا انتقال دادم ولی نکته ای که نظرمن وجلب کرداختلاف درنوع نمایش بعضی اندیکاتورها بخصوص RSI درپلتفرم اسا ومتا ۴یا ۵، بعنوان مثال هرجا درمتا rsiنقاط ۳۰-۷۰ رو کراس کرده در اسا کراسی اتفاق نیفتاده بود ، نمیدونم من تنظیمات خاصی باید انجام بدم یا نه ؟

  ۱
  • Agah2 گفت:

   با سلام
   اندیکاتور RSI دارای تنظیمات متنوعی است، احتمالا تنظیمات آسا و متا متفاوت بوده‌است.
   شما میتوانید به صورت دستی تنظیمات رو تغییر دهید.

   ۵