راهنمای نرم افزار معاملات برخط آساتریدرآگاه (نسخه جدید)

 • ۱۶ تیر ۱۳۹۶
 • Agah
 • ۴۳۰ نظر
 • ۲۱۰۴۰۹ مشاهده
راهنمای کامل آساتریدرآگاه

کارگزاری آگاه با همکاری شرکت ویستاسامانه آسا از زمستان سال ۹۳ سامانه اختصاصی خود را با نام آساتریدرآگاه، در اختیار مشتریان این کارگزاری قرار داده است. بر اساس نظراتی که مشتریان در طول یک سال و نیم فعالیت این نرم‌افزار ارائه کردند، این شرکت تصمیم به طراحی نسخه جدیدی از  این سامانه معاملاتی گرفت. پس از طراحی و تست اولیه سامانه توسط همکاران و گروهی از مشتریان، نسخه جدید آساتریدرآگاه با آدرس https://newonline.agah.com در نمایشگاه ۹۶ رونمایی و در اختیار مشتریان محترم قرار داده شد.

با توجه به تغییرات عمده و اساسی که در سامانه صورت گرفته است و همین‌طور باتوجه به نیاز مشتریان قدیمی و جدید در خصوص آگاهی از نحوه کار این سامانه، محتوای پیشرو با عنوان راهنمای کامل آساتریدرآگاه تهیه و در اختیار مشتریان محترم قرار گرفته است. راهنمای نسخه پیشین سامانه آساتریدرآگاه نیز در دسترس قرار دارد.

چند نکته:

 • بهترین حالت برای مشاهده سامانه معاملات برخط آسا، استفاده از مرورگر کروم است. آخرین نسخه این مرورگر را می‌توانید از اینجا دانلود نمایید.

chrom

 • همچنین قابلیت مشاهده نرم‌افزار در مرورگر اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس نیز وجود دارد.

mozilla

 • در حال حاضر استفاده از نرم‌افزار آسا در سیستم‌های عامل ویندوز (تحت وب)، اندروید و آیفون (iOS) امکان‌پذیر است.
 • نسخه جدید آساتریدرآگاه بدون نیاز به نصب برنامه (App)، در لپ تاپ، تبلت و گوشی‌های هوشمند با سیستم عامل‌های گوناگون قابل استفاده است.

Windows-Android-iOS

 • در این راهنما منظور از مشتری یا کاربر کسی است که نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات برخط آساتریدرآگاه را دارد و می‌تواند از آن استفاده نماید.

آنچه در این راهنما ارائه خواهد شد:

الف) ورود به سایت

ب) دیده‌بان

۱- بخش کلاسیک

۱-۱ دیده‌بان آگاه

۱-۱-۱ دفترچه سفارشات

۱-۱-۲ جزئیات نماد

۱-۲  دیده‌بان من

۲- بخش تکنیکال

۲-۱ دیده‌بان آگاه و دیده‌بان من

۲-۲ دفترچه سفارشات

۲-۳ جزئیات نماد

پ) درخواست‌ها

۱-پ پرداخت شتابی

۲-پ تقاضای وجه

۳-پ فیش واریز نقدی

۴-پ تغییر ناظر

۵-پ خرید و فروش آفلاین (اینترنتی)

ت) گزارشات

۱-ت گردش حساب

۲-ت لیست سفارشات

۳-ت لیست معاملات

۴-ت دارایی سهام

۵-ت دارایی سپرده‌گذاری

ث) ارسال سفارش

۱-ث سفارش خطی  (Inline Ordering)

۲-ث سفارش سریع (One Click Order)

۳-ث سفارش پیشرفته (Advance Order)

ج) دسترسی سریع (Quick Access)

چ) تنظیمات

ح) سایر توضیحات

۱-ح روش اتصال حساب بانکی به حساب معاملاتی

۲-ح نحوه تسویه معاملات

خ) جمع بندی

 

الف) ورود به سایت

برای ورود به سامانه آساتریدرآگاه لازم است کاربر، مشتری کارگزاری آگاه باشد و نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات برخط برای ایشان ارسال شده باشد.

می‌خواهم مشتری کارگزاری آگاه شوم.

درصورتی‌که کاربر نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملاتی آساتریدرآگاه را داشته باشد، کافی است هنگام ورود به سایت این نام کاربری و رمز را وارد نماید. پس از درج کد امنیتی که در صفحه نمایش داده شده است و با انتخاب کلید ورود، کاربر وارد سامانه معاملاتی می‌شود.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۱: ورود به سامانه معاملات برخط جدید آساتریدرآگاه به آدرس https://newonline.agah.com/

 • گزینه ثبت نام در صفحه اولیه، برای افرادی است که هنوز مشتری کارگزاری آگاه نشده‌اند و تمایل دارند با این کارگزاری معامله کنند.
سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۲: امکان ثبت نام و دریافت نام کاربری آنلاین در صفحه ورود سامانه آساتریدرآگاه

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۳: دسترسی به نسخه قدیم، نسخه اندروید و iOS نرم افزار در صفحه ورود سامانه آساتریدرآگاه

 • گزینه “رمزعبور خود را فراموش کرده اید؟” برای زمانی است که کاربر نام کاربری خود را به یاد دارد، اما رمز عبور خود را فراموش کرده است. در چنین شرایطی با انتخاب این گزینه صفحه‌ای برای کاربر گشوده می‌شود که با درج کدملی و عبارت امنیتی، درخواست وی برای شرکت کارگزاری آگاه ارسال می‌شود. پس از آن یک کد دسترسی به شماره موبایل کاربر ارسال می‌شود که می‌تواند آن را در کادر نمایش داده شده، ثبت کند و اقدام به تعریف رمز عبور جدید نماید.
سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۳: امکان بازیابی رمزعبور سامانه در صفحه ورود آساتریدرآگاه

 • کاربرانی که برای اولین بار قصد ورود به سامانه معاملاتی را دارند، پس از درج نام کاربری و رمز عبوری که از سوی کارگزاری برای آنان ارسال شده است و انتخاب گزینه ورود، باید رمز جدیدی را برای خود تعریف کنند. در این حالت ۳ کادر به کاربر نمایش داده می‌شود؛ کادر اول مربوط به رمز عبوری است که از سوی کارگزاری ارسال شده، کادر دوم مربوط به درج رمز عبور جدید و کادر سوم مربوط به تکرار رمز عبور جدید است. (مطابق تصویر شماره ۵)
سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۵: تغییر رمزعبور در اولین ورود مشتری به سامانه آساتریدرآگاه

ب) دیده‌بان

در نسخه جدید سامانه آساتریدرآگاه، کاربر در بدو ورود شاهد صفحه اصلی است. صفحه اصلی به دو بخش کلی کلاسیک و تکنیکال تقسیم‌بندی شده است که هرکدام با توجه به نیاز کاربر، کارایی مجزایی دارد. در هر دو بخش کلاسیک و تکنیکال، کاربر می‌تواند دیده‌بان‌ها را مخفی کند و یا به نمایش درآورد.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۶: تب کلاسیک و تکنیکال در صفحه اصلی سامانه آساتریدرآگاه

بخش کلاسیک

این بخش دارای دو تب دیده‌بان من و دیده‌بان آگاه است. در هر دو تب مذکور، دفترچه سفارشات و بخش اطلاعات نماد نیز وجود دارد.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۷: بخش‌های مختلف تب کلاسیک در سامانه آساتریدرآگاه

۱-۱ دیده‌بان آگاه

در حالت پیش‌فرض و در اولین ورود، دیده‌بان آگاه نمایش داده می‌شود. دیده‌بان آگاه امکان فیلترینگ گروه‌هایی از نمادها را برای کاربر فراهم می‌کند که او را از مراجعه به سایت‌هایی نظیر سایت مدیریت فناوری بورس (TSE) بی‌نیاز می‌کند.

دیده‌بان آگاه شامل:

 • بیشترین ارزش در صف خرید
 • بیشترین ارزش در صف فروش
 • بیشترین تأثیر در شاخص
 • بیشترین حجم معامله
 • بیشترین درصد افزایش
 • بیشترین درصد کاهش
 • بیشترین نوسان
 • بیشترین خرید حقوقی
 • بیشترین فروش حقوقی
 • بیشترین خرید حقیقی
 • بیشترین فروش حقیقی

 

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۸: دیده‌بان آگاه در تب کلاسیک سامانه آساتریدرآگاه

 در این دیده‌بان کاربر می‌تواند با کلیک بر روی هر سرستون گروه‌های موجود را مرتب‌سازی کند.

علاوه بر این مشتری می‌تواند در بخش تنظیمات دیده‌بان، ستون‌های اضافی را حذف نماید یا ستون‌های جدید مورد نیاز خود را برای نمایش در صفحه اضافه کند. پس از ذخیره این تغییرات، تنظیمات انجام‌شده در کلیه سیستم‌های مورداستفاده مشتری و مرورگرهای مختلف اجرا می‌شود.

 علاوه بر این کاربر می‌تواند ترتیب ستون‌ها راتغییر بدهد؛ به‌نحوی‌که با کلیک بر روی هر ستون، می‌توان آن را به‌جای موردنظر خود منتقل کرد. (قابلیت drag & drop در ستون‌های دیده‌بان)

 در همه دیده‌بان‌ها، کاربر می‌تواند با استفاده از آیکون ۲۰۱۷-۰۷-۰۴_۱۶۵۸۴۸ - Copy در انتهای سمت چپ هر نماد، توضیحاتی را در ارتباط با آن نماد برای خود یادداشت کند.

دفترچه سفارشات

دفترچه سفارشات شامل ۵ زبانه (Tab) سفارشات فعال، خطای سفارشات، معاملات روز، سفارشات روز و سفارشات در انتظار است.

اندازه این بخش را می‌توان با اهرمی که در بالای آن وجود دارد، تغییر داد. تغییرات اعمال شده در اندازه این بخش، بر روی مرورگر مورد استفاده مشتری و در سیستم مورداستفاده وی، ذخیره می‌شود. اما با تغییر مرورگر یا تغییر دستگاه، لازم است تغییرات دوباره اعمال شود.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۹: دفترچه سفارشات با قابلیت تنظیم اندازه نمایش در تب کلاسیک سامانه آساتریدرآگاه

سفارشات فعال: شامل سفارشات روزانه مشتری که در هسته بورس ثبت شده، ولی هنوز به‌طور کامل انجام نشده است. این گروه از سفارشات از نظر مهلت انجام هم، منقضی نشده‌اند. مشتری در این زبانه امکان ویرایش گروهی سفارشات ثبت شده در یک نماد را دارد.

خطای سفارشات: چنانچه در زمان ارسال سفارش خطایی رخ دهد، شرح خطا در این بخش قابل مشاهده است. این خطاها می‌توانند به علت درج قیمت یا حجم بیشتر یا کمتر از بازده مشخص شده، عدم کفایت مانده حساب ریالی مشتری و دلایلی از این قبیل باشند.

معاملات روز: شامل آن دسته از سفارشات روزانه مشتری است که مورد معامله قرار گرفته‌ است.

سفارشات روز: شامل کلیه سفارشات روزانه مشتری که در هسته بورس ثبت شده، ولی ممکن است منجر به معامله شده یا نشده باشند. سفارشاتی هم که با خطا مواجه شده‌اند، در این بخش قابل مشاهده است.

سفارشات در انتظار: این بخش شامل سفارشاتی است که مشتری در سامانه معاملاتی آساتریدرآگاه ایجاد کرده، ولی برای هسته بورس ارسال نکرده است. در این بخش مشتری امکان ویرایش گروهی سفارشات ثبت شده در یک نماد یا ارسال گروهی سفارشات در چند نماد را دارد.

به عنوان مثال مشتری پیش از ساعت معاملات روزانه، تعدادی درخواست را آماده می‌کند و در بخش سفارشات در انتظار قرار می‌دهد. وی این امکان را دارد که راس ساعت ۸:۳۰ همه یا تعدادی از سفارشات مذکور را برای هسته معاملاتی ارسال نماید (ارسال گروهی). همچنین امکان حذف همه یا تعدادی از سفارشات را به طور هم زمان خواهد داشت.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۱۰: قابلیت ارسال گروهی یا حذف گروهی سفارشات در انتظار در تب کلاسیک سامانه آساتریدرآگاه

در دفترچه سفارشات مشتری می‌تواند درخواست‌ها را بر اساس نماد یا نوع معامله (خرید یا فروش) فیلتر نماید.

جزئیات نماد

در بخش جزئیات نماد، کاربر شاهد اطلاعات مختلفی از نماد موردنظرخود خواهد بود. این اطلاعات در ۳ زبانه (Tab) نمایش داده می‌شود: عرضه و تقاضا، اطلاعات نماد، نمودار و بخش حقیقی و حقوقی

اندازه این بخش با استفاده از اهرمی که در بالای آن قرار گرفته است، می‌تواند تغییر کند. تغییرات اعمال شده در اندازه این بخش، بر روی مرورگر سیستم مورد استفاده مشتری، ذخیره می‌شود. اما با تغییر مرورگر یا تغییر دستگاه، لازم است تغییرات دوباره اعمال شود.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۱۱: جزئیات نماد با امکان تنظیم ابعاد نمایش در تب کلاسیک سامانه آساتریدرآگاه

عرضه و تقاضا: در این بخش مشتری می‌تواند آستانه پایین و بالای قیمت روز نماد (دامنه مجاز) را مشاهده نماید. آخرین کندل مربوط به نماد موردنظر به صورت افقی نمایش داده شده است. علاوه بر این قیمت پایانی و قیمت آخرین معامله به همراه درصد تغییرات هر کدام نمایش داده می‌شود. جدول عرضه و تقاضا در ۵ سطر نمایش داده شده است و کاربر می‌تواند بهترین قیمت‌های خرید و فروش را در آن مشاهده کند. در انتهای جدول عرضه و تقاضا، آمار مربوط به معاملات حقیقی و حقوقی نماد نمایش داده می‌شود.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۱۲: مشاهده عرضه و تقاضا در تب کلاسیک سامانه آساتریدرآگاه

 • رنگ سبز اعداد و کندل‌ها به معنای مثبت بودن تغییرات قیمت نماد و رنگ قرمز اعداد و کندل ها به معنای منفی بودن تغییرات قیمت نماد است.
 • رنگ آبی در جدول عرضه و تقاضا نشان‌دهنده تقاضا (خرید) و رنگ قرمز نشان‌دهنده عرضه (فروش) است.

در تب عرضه و تقاضا، تعداد و درصد معاملات معامله‌گران حقیقی و حقوقی نماد نیز (خرید و فروش) نشان داده می‌شود.

اطلاعات نماد: در این بخش اطلاعاتی نظیر بازاری که نماد در آن پذیرفته شده است، وضعیت نماد، تعداد، حجم و ارزش معاملات، قیمت اولین معامله، قیمت آخرین معامله، حجم و بازه مجاز و اطلاعاتی از این قبیل، قابل مشاهده است.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۱۳: مشاهده اطلاعات نماد در تب کلاسیک سامانه آساتریدرآگاه

نمودار: این زبانه حاوی نمودار روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه نماد است. در نمودار روزانه، مشتری شاهد روند قیمت‌های عرضه، تقاضا و معامله است؛ اما در نمودارهای دیگر فقط نمودار روند قیمت معامله را مشاهده می‌کند.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۱۴: مشاهده نمودار نماد در تب کلاسیک سامانه آساتریدرآگاه

نکته مهم: برای سهولت کار و امکان استفاده هم زمان از دو یا سه بخش مختلف از اطلاعات موجود در جزئیات نماد، این ویژگی هم در سمت راست صفحه اصلی و هم  در سمت چپ صفحه (از طریق آیکون مربوطه در قسمت Quick Access) در دسترس کاربر قرار  گرفته است.

حقیقی و حقوقی: این بخش نمایش دهنده اطلاعات میزان خرید و فروش سهم توسط سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی در نماد انتخاب شده است.

۲-۱ دیده‌بان من

این بخش از تب کلاسیک، نشان‌دهنده دیده‌بان‌هایی است که کاربر ایجاد کرده یا در آینده ایجاد خواهد کرد.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۱۶: دیده‌بان من در تب کلاسیک سامانه آساتریدرآگاه

هدف از ایجاد دیده‌بان توسط کاربر، بررسی مداوم  گروهی از نمادها است که در سبد سرمایه‌گذاری کاربر وجود دارند.

کاربر می‌تواند نام دیده‌بان جدید خود را در کادر مربوطه وارد کرده و با استفاده از آیکون + که به رنگ سبز در مقابل نام دیده‌بان مشخص است، اقدام به ایجاد دیده‌بان جدید نماید. سپس نام  نمادهای مورد نظر خود را  در بخش جستجوی نماد، یافته و با استفاده از دکمه “افزودن به دیده‌بان”، آن را به دیده‌بان خود اضافه نماید.

همچنین کاربر می‌تواند دارایی سهام خود را در یک دیده‌بان مجزا به نام “سبد سهام” یا “پرتفوی من” ایجاد و مشاهده نماید.

در دیده‌بان من نیز همانند دیده‌بان آگاه، کاربر می‌تواند:

 • نحوه نمایش اطلاعات یک یا چند ستون را بر اساس نیاز خود مرتب‌سازی کند.
 • ستون‌های اضافی را حذف کرده یا ستون‌های دیگری را برای نمایش اضافه کند.
 • ترتیب و توالی نمایش ستون‌های دیده‌بان را به‌دلخواه خودتنظیم کند.
 • تغییرات ایجادشده را ذخیره و در سیستم‌ها و مرورگرهای دیگر استفاده نماید.

بخش دفترچه سفارشات و اطلاعات نماد با همان توضیحاتی که پیشتر ارائه شد، در دیده‌بان من تب کلاسیک وجود دارد.

۲- بخش تکنیکال

در بخش تکنیکال نسخه جدید آساتریدرآگاه نیز همانند بخش کلاسیک، کاربر شاهد دو دیده‌بان بانام‌های “دیده‌بان من” و “دیده‌بان آگاه” است.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۱۷: دیده‌بان‌های مختلف تب تکنیکال در سامانه آساتریدرآگاه

دیده‌بان آگاه و دیده‌بان من

هر دو دیده‌بان مطابق آنچه در بخش کلاسیک گفته شد، عمل کرده و همان اطلاعات را در اختیار مشتری می‌گذارد.

تفاوت دیده‌بان‌های موجود در بخش تکنیکال با دیده‌بان‌های بخش کلاسیک در این است که برای دست‌یابی به اطلاعات دیده‌بان‌های مختلف هر دو گروه، باید از کمبوباکسی که در بالای اطلاعات دیده‌بان موجود است، استفاده کرد.

از مهم‌ترین امکانات موجود در بخش تکنیکال می‌تواند به نکات زیر اشاره کرد:

 • امکان خریدوفروش در تب تکنیکال بدون نیاز به مراجعه به بخش کلاسیک.
 • امکان مشاهده نمودار تکنیکال چندین نماد در تب‌های مختلف.
 • ذخیره نمودارها و الگوهای ترسیم‌شده توسط کاربر و استفاده از تصاویر ذخیره‌شده در مراجعات بعدی.
 • امکان استفاده از تحلیل تکنیکال درگوشی‌های هوشمند.

دفترچه سفارشات

همانند آنچه در “دیده بان من” و “دیده بان آگاهِ” تب کلاسیک گفته شد، در تب تکنیکال نیز دفترچه سفارشات شامل ۵ زبانه (Tab) سفارشات فعال، خاهای سفارشات، معاملات روز، سفارشات روز و سفارشات در انتظار است.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۱۸: دیده‌بان‌های مختلف تب تکنیکال در سامانه آساتریدرآگاه

جزئیات نماد

بخش جزئیات نماد در تب کلاسیک نیز اطلاعات مختلفی از نماد مدنظر کاربر را نمایش می‌دهد. این اطلاعات همانند آنچه در تب کلاسیک گفته شد، در ۳ زبانه (Tab) عرضه و تقاضا، اطلاعات نماد و نمودار وجود دارد.

در هر دو بخش کلاسیک و تکنیکال امکان معامله نمادهای مدنظر کاربر از سه طریق وجود دارد:

 • سفارش خطی (Inline Order): امکان خریدوفروش خطی در بخش پایین صفحه دیده بان و بالاتر از دفترچه سفارشات.
 • سفارش سریع (One Click Order): امکان معامله نمادهای موجود در دیده‌بان با کلیک بر روی نام نماد در دیده بان
 • سفارش پیشرفته (Advance Order): امکان خریدوفروش با استفاده از سبد خریدوفروش موجود در کنار نام هر نماد.

نحوه استفاده از هر سه روش در بخش ارسال سفارش توضیح داده خواهد شد.

درخواست ها

درخواست‌ها در سامانه جدید آساتریدرآگاه متشکل از ۵ زبانه کلی است. پرداخت شتابی، تقاضای وجه، فیش واریز نقدی، تغییر ناظر و خرید و فروش آفلاین (اینترنتی) زبانه‌های مختلف این بخش  هستند.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۱۹: منوی درخواست ها در سامانه آساتریدرآگاه

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۲۰: انواع درخواست‌ها در سامانه آساتریدرآگاه

پرداخت شتابی

پرداخت شتابی. این امکان را در اختیار کاربر می‌گذارد تا از کلیه کارت های عضو شتاب، به حساب معاملاتی خود (نزد کارگزاری) پول واریز کند.

علاوه بر بخش درخواست‌ها، پرداخت شتابی از طریق آیکون وضعیت مانده مشتری در قسمت Quick Access (در سمت چپ صفحه، بخش وضعیت ریالی مشتری) نیز قابل دسترسی است.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۲۱: استفاده از پرداخت شتابی در سامانه آساتریدرآگاه

برای واریز وجه، با انتخاب + پنجره کوچکی درصفحه باز می‌شود. لازم است مشتری مقدار وجهی را که می‌خواهد به حساب معاملاتی منتقل کند، در این پنجره درج نماید.

نکته: بانکی که در این پنجره مشخص شده است، درگاه بانکی است که از طریق آن پرداخت شتابی را انجام می‌دهد و ارتباط با بانکی که مشتری در آن حساب دارد، ندارد.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۲۲: نحوه افزایش وجه با استفاده از پرداخت شتابی در سامانه آساتریدرآگاه

با انتخاب گزینه پرداخت، کاربر به درگاه بانکی متصل می‌شود (تصویر شماره ۲۲). در صفحه درگاه بانکی لازم است مشتری مقادیر زیر را وارد کرده و گزینه پرداخت را انتخاب نماید.

 • شماره ۱۶ رقمی مندرج بر روی کارت بانکی
 • رمز دوم یا همان رمز خرید اینترنتی (این رمز را می‌توان از کلیه دستگاه‌های خودپرداز (ATM) بانک صادرکننده کارت دریافت کرد.)
 • کد CVV2 مندرج بر روی کارت بانکی
 • تاریخ انقضای کارت (که به صورت ماه و سال بر روی کارت درج شده است.)
 • عبارت امنیتی
سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۲۳: اتصال به درگاه بانکی در پرداخت شتابی سامانه آساتریدرآگاه

در صورتی که پرداخت با موفقیت صورت پذیرد، کاربر در بخش پرداخت شتابی سامانه آساتریدرآگاه، در ستون وضعیت عبارت “موفق” را مشاهده نموده و در ستون شماره پیگیری، یک شماره مرجع برای وی ثبت می‌شود. در غیر این صورت پرداخت وی با مشکلی در سامانه بانکی مواجه شده است؛ لذا چنانچه مبلغی از وی کسر شده باشد، ظرف مدت حداکثر ۷۲ ساعت به ایشان بازگردانده خواهد شد.

کاربر می‌تواند باتوجه به جدولی که در بخش پرداخت شتابی وجود دارد، گزارش واریزی‌های شتابی خود را در بازه زمانی مدنظر مشاهده نماید یا بر اساس مبلغ پرداختی، وضعیت یا شماره پیگیری، پرداخت‌های خود را بررسی نماید.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۲۴: مشاهده جدول وضعیت پرداخت شتابی در سامانه آساتریدرآگاه

تقاضای وجه

تقاضای وجه، دومین گزینه در بخش درخواست‌ها است که از طریق آیکون وضعیت مانده مشتری در قسمت Quick Access در سمت چپ صفحه نیز قابل دسترسی است.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۲۵: دسترسی به منوی تقاضای وجه در سامانه آساتریدرآگاه

درصورتی که مشتری بخواهد مبلغی را از حساب معاملاتی خود برداشت کرده و به حساب بانکی واریز نماید، باید درخواست خود را در این بخش ثبت کند. واریز وجه به حساب بانکی بدون ثبت درخواست تقاضای وجه صورت نمی‌گیرد. برای ثبت درخواست لازم است کاربر علامت + را انتخاب نماید تا پنجره مربوط به تقاضای وجه باز شود.

در این پنجره کاربر شاهد ۴ ردیف پیشنهاد از طرف کارگزاری است که می‌تواند بر اساس برنامه‌ریزی خود، یکی از آن‌ها را انتخاب نماید. در صورتی که نظر مشتری مغایر با ۴ پیشنهاد مذکور باشد، ردیف پنجم این امکان را به وی می‌دهد تا تاریخ و مبلغ  مورد نظر خود را ثبت و برای کارگزاری ارسال نماید.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۲۶: تقاضای وجه در سامانه آساتریدرآگاه

مهلت ثبت درخواست تقاضای وجه ، تا ساعت ۱۴ روزهای کاری (شنبه تا چهارشنبه) است؛ لذا بررسی درخواست‌هایی که پس از ساعت ۱۴ روزکاری جاری یا در روز غیرکاری ثبت می‌شود، در دستور کار روز کاری بعد قرار خواهندگرفت.

در بخش تقاضای وجه، کاربر جدولی را مشاهده می‌کند که مشخص کننده  درخواست هایی است که برای کارگزاری ارسال کرده و تاریخ پرداخت و وضعیت این درخواست‌ها را مشخص می‌کند. به عنوان مثال وقتی وضعیت پرداخت “درجریان” باشد، یعنی کارگزاری درحال بررسی و انجام امور مربوط به پرداخت است و زمانی که وضعیت “انجام شد” را نمایش می‌دهد، یعنی درخواست مشتری به اتمام رسیده و تاریخی به عنوان تاریخ پرداخت برای وی منظور شده است.

کاربر می‌تواند گزارش درخواست های خود را در بازه زمانی مدنظر مشاهده یا گزارش را بر اساس نیاز خود فیلتر کند. همچنین می‌تواند از گزارش خروجی اکسل دریافت نماید.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۲۷: مشاهده گزارش و دریافت خروجی از درخواست‌های تقاضای وجه در سامانه آساتریدرآگاه

فیش واریز نقدی

فیش واریز نقدی هم در بخش درخواست‌ها و هم در آیکون وضعیت مانده مشتری در سمت چپ صفحه، تعبیه شده است.

اگر مشتری در مراجعه به بانک (منظور بانک‌هایی است که کارگزاری آگاه در آن حساب دارد) مبلغی را به حساب کارگزاری واریز کند، این امکان را دارد تا فیش واریزی خود را از طریق این گزینه برای کارگزاری آگاه ارسال نماید.

به منظور شارژ حساب معاملاتی خود از طریق مراجعه به بانک و فیش واریز نقدی، لطفاً مراحل زیر را طی نمایید:

۱-به یکی از بانک‌هایی که کارگزاری آگاه در آن حساب دارد، مراجعه نمایید. 

۲-مبلغ موردنظر خود را به حساب کارگزاری واریز نمایید.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۲۸: دسترسی به منوی ثبت فیش واریز نقدی در سامانه آساتریدرآگاه

۳- از طریق گزینه “فیش نقدی” و آیکن”  “فیش خود را برای کارگزاری آگاه ارسال کنید.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۲۹: نحوه ثبت فیش واریز نقدی در سامانه آساتریدرآگاه

۴-پس از انتخاب این گزینه در پنل نمایش داده شده شماره رسید، تاریخ رسید واریز، مبلغ، شماره حساب کارگزاری را که به آن پول واریز کرده‌اید و تصویر فیش واریزی را بارگزاری کرده و گزینه ذخیره “ ” را انتخاب نمایید.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۳۰: مشاهده گزارش و دریافت خروجی از بخش فیش واریز نقدی در سامانه آساتریدرآگاه

۵- برای مشاهده سوابق واریزهای نقدی در بازه های زمانی مشخص از علامت فیلتر  استفاده کنید.

۶- به‌منظور دریافت گزارش از واریزهای نقدی خود روی اکسل کلیک نمایید.


لطفاً به منظور بررسی صحت اطلاعات واریزکننده، به نکات زیر دقت فرمایید:

نکته۱: شماره رسید یک عدد شش رقمی است که در بالای سمت چپ فیش درج شده و به منظور شناسایی واریز مورد توجه قرار می‌گیرد.

نکته۲: نگارش کد بورسی واریزکننده در فیش واریز نقدی و قبل از ارسال تصویر آن، در بررسی صحت اطلاعات گامی مهم درنظر گرفته می‌شود. 

 

فیش واریز نقدی

 

فیش واریز نقدی 2


تغییر ناظر

مشتریانی که معاملات اوراق بهادار انجام می‌دهند، همواره می‌توانند خریدهای خود را از چندین کارگزاری انجام دهند؛ اما برای فروش آن دارایی تنها می‌توانند از طریق یک کارگزاری اقدام نمایند؛ این کارگزاری را کارگزار ناظر در نماد مذکور می‌نامند. کارگزار ناظر همان کارگزاری است که کاربر به عنوان مثال نماد “الف” را برای بار اول با آن کارگزاری خریداری کرده است یا در زمانی درخواست داده است که می‌خواهد کارگزار ناظر وی در نماد “الف” کارگزاری معینی باشد. با انتقال ناظر، کلیه دارایی کاربر در نماد مدنظر، در پرتفوی کارگزاری مقصد نمایش داده می‌شود و از طریق این کارگزاری می‌تواند دارایی خود را بفروشد.

باتوجه به توضیحات بیان شده، درخواست انتقال ناظر همواره یکی از دغدغه‌های مهم مشتریان است. در نحوه فیزیکی انتقال ناظر، مشتری باید آخرین برگه‌های سهم خود را در نماد یا نمادهای موردنظر با مهر کارگزاری قبلی (مبدأ) از آن کارگزاری دریافت کرده و به همراه فرم تکمیل شده انتقال‌ناظر به کارگزاری جدید (مقصد) تحویل دهد. به این ترتیب یک روز کاری بعد، نمادهایی که برگه سهام آن‌ها تحویل کارگزاری شده است، در پرتفوی مشتری، قابل مشاهده است.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۳۱: دسترسی به منوی تغییرکارگزار ناظر در سامانه آساتریدرآگاه

اما در نسخه جدید آساتریدرآگاه، امکان درخواست تغییر کارگزار ناظر به صورت غیرحضوری انجام می‌شود. به این صورت که چنانچه وضعیت معاملاتی نماد یا نمادهای مدنظر مشتری، مجاز باشد، وی می‌تواند در سامانه آنلاین خریدی در حداقل ارزش قانونی (۱ میلیون ریال) انجام دهد. پس از آن در بخش تغییر ناظر با انتخاب علامت + درخواست خود را برای نماد مورد معامله، ثبت نماید.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۳۲: نحوه ثبت درخواست انتقال ناظر در سامانه آساتریدرآگاه

به این ترتیب، پس از ارسال درخواست، پرسنل واحد سفارشات اوراق بهادار در کارگزاری آگاه، درخواست مدنظر را بررسی کرده و چنانچه مشتری به کارگزاری قبلی خود بدهکار نباشد یا سهام وی در آن کارگزاری فریز نشده باشد، انتقال ناظر تنها طی یک روز کاری صورت می‌گیرد.

به عنوان مثال اگر مشتری روز شنبه خرید خود را در نماد “الف” انجام دهد و همان روز درخواست انتقال ناظر خود را ثبت کند (حتی اگر مشتری پیش از این نزد کارگزاری اگاه هیچ دارایی نداشته باشد)، نماد مدنظر روز یکشنبه در پرتفوی سامانه آنلاین برای مشتری قابل رویت است.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۳۳: مشاهده گزارش و دریافت خروجی از بخش تغییر کارگزار ناظر در سامانه آساتریدرآگاه

فروش آفلاین (اینترنتی)

انجام خرید و فروش آفلاین یا اینترنتی منوط به امضای “توافقنامه معاملات اینترنتی” در کارگزاری آگاه است. امضا کننده این توافقنامه می‌تواند درخواست خرید و فروش خود را به صورت اینترنتی (آفلاین) برای کارگزاری ارسال نماید تا معامله‌گران کارگزاری نسبت به خرید یا فروش  سهام‌های درخواستی مشتری، اقدام نمایند. در نتیجه مشتری برای خرید و فروش سهام نیاز ندارد تا برای ثبت و امضای برگه‌های درخواست به کارگزاری مراجعه کند.

با انتخاب هر یک از گزینه‌های درخواست خرید یا درخواست فروش، پنجره مربوط به سفارش مدنظر باز خواهد شد. با انتخاب نام نماد و تکمیل سایر فیلدها، امکان ذخیره و ارسال درخواست به کارگزاری وجود دارد.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۳۴: دسترسی به درخواست خرید و فروش آفلاین (اینترنتی) در سامانه آساتریدرآگاه

امکان مشاهده گزارش در بازه ای خاص، فیلتر اطلاعات بر اساس نیاز مشتری و دریافت خروجی اکسل در این صفحه وجود دارد.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره ۳۴: دسترسی به درخواست خرید و فروش آفلاین (اینترنتی) در سامانه آساتریدرآگاه

گزارشات

در بخش گزارشات، مشتری می‌تواند گزارش‌های موردنظر خود را مشاهده نماید. گردش حساب، لیست سفارشات، لیست معاملات، دارایی سهام در کارگزاری آگاه و دارایی نزد سپرده گذاری، از جمله گزارش‌هایی است که در این بخش قرار داده شده است.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۳۶: دسترسی به بخش گزارشات در سامانه آساتریدرآگاه

گردش حساب

کلیه پرداخت‌ها، واریزها، خریدها و فروش‌هایی که مشتری از طریق سامانه آنلاین در حساب معاملاتی خود انجام داده است، در این گزارش وجود دارد.

در گزارش گردش حساب، کاربر امکان دریافت خروجی اکسل، پرینت یا مشاهده اطلاعات در بازه‌های روزانه، هفتگی، ماهانه و همین‌طور سایر بازه‌ها را به انتخاب خود دارد. علاوه بر این کاربر می‌تواند اطلاعات مندرج در این صفحه را بر اساس نیاز خود فیلتر نموده یا گزارش را به صورت تجمیعی مشاهده کند.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۳۷: مشاهده گزارش گردش حساب در سامانه آساتریدرآگاه

ستون‌های این صفحه، قابلیت جابجایی، حذف، مرتب سازی (صعودی یا نزولی)، پین کردن به سمت چپ یا راست و همین طور تغییر سایز را نیز دارد.

نکته: تغییرات اعمال شده پس از ذخیره سازی، در مراجعات بعدی نیز نمایش داده می‌شود.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۳۸: امکان تنظیم ستون‌های گزارش گردش حساب بر اساس نیاز مشتری در سامانه آساتریدرآگاه

لیست سفارشات

لیست کلیه سفارشات مشتری اعم از سفارشات فعال یا غیرفعال، در این گزارش قابل مشاهده است. کاربر در لیست سفارشات می‌تواند اطلاعات مربوط به سفارشات خود را در بازه‌های روزانه و هفتگی مشاهده کند. علاوه بر این می‌تواند اطلاعات مندرج در این صفحه را بر اساس نیاز خود فیلتر نموده  و بر اساس انتخاب خود سفارشات فعال و غیر فعال را به نمایش درآورد.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۳۹: مشاهده سفارشات فعال و همه سفارشات در سامانه آساتریدرآگاه

نکته: منظور از سفارشات فعال، سفارشاتی است که مشتری ارسال کرده است ولی معامله آن هنوز به طور کامل انجام نشده و از نظر مهلت انجام هم منقضی نشده است.

ستون‌های این صفحه، قابلیت جابجایی، حذف، مرتب سازی (صعودی یا نزولی)، پین کردن به سمت چپ یا راست و همین طور تغییر سایز را بر اساس نیاز مشتری دارد. تغییرات پس از ذخیره سازی، در مراجعات بعدی نیز نمایش داده می شود.

 

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۴۰: مشاهده ریزسفارشات هر نماد در سامانه آساتریدرآگاه

لیست معاملات

یکی از امکانات جدید سامانه آساتریدرآگاه، ارائه لیست کلیه معاملات مشتری در بازه‌های زمانی مورد نظر  وی (روزانه، هفتگی و انتخابی) است. مشتری می‌تواند اطلاعات معاملات خود، نظیر نماد، نوع سفارش، ارزش خالص معامله، حجم و قیمت معامله، تعداد و کارمزد معامله را مشاهده نماید. زمانی که گزارش به صورت تجمیعی است، با کلیک روی علامت + در سمت راست هر معامله، کاربر می‌تواند جزئیات دیگری از معامله خود را مشاهده کند؛ این جزئیات شامل ساعت انجام هر معامله، نوع اوراق مورد معامله، بازار معامله نماد در آن و … است.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۴۱: مشاهده ریز معاملات انجام شده در هر نماد در سامانه آساتریدرآگاه

در بخش لیست معاملات، کاربر امکان دریافت نسخه چاپی، مشاهده اطلاعات بر اساس فیلترهای انتخاب شده و همین‌طور بررسی داده‌ها بر اساس تجمیعی و غیرتجمیعی را دارد.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۴۲: امکانات بخش گزارش معاملات در سامانه آساتریدرآگاه

ستون‌های این صفحه، قابلیت جابجایی، حذف، مرتب سازی (صعودی یا نزولی)، پین کردن به سمت چپ یا راست و همین طور تغییر سایز را بر اساس نیاز مشتری دارد. این تغییرات قابل ذخیره سازی است.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۴۳: شخصی سازی نحوه نمایش گزارش معاملات در سامانه آساتریدرآگاه

دارایی سهام

بخش دارایی سهام که به آن پرتفوی مشتری یا سبد دارایی مشتری نیز گفته می‌شود، در بردارنده کلیه نمادهایی است که مشتری در کارگزاری آگاه خرید کرده است. در حالت عمومی، تنها دارایی‌هایی نمایش داده می‌شود که مشتری هنوز آن دارایی را در کارگزاری آگاه نفروخته باشد.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۴۴: مشاهده پرتفوی مشتری (سبد دارایی) در سامانه آساتریدرآگاه

چنانچه کاربر “نمایش همه دارایی ها” را انتخاب کند، می‌تواند تاریخچه کلیه نمادهایی را که با کارگزاری آگاه خریداری کرده، مشاهده نماید. (این بخش شامل کلیه نمادهایی است که در حال حاضر در پرتفوی مشتری وجود دارد یا آن‌ها به فروش رسانده است.)

در هر دو حالت نمایش “دارایی‌های موجود” و “نمایش همه دارایی‌ها”، کاربر می تواند اطلاعات جامعی را مشاهده کند، نظیر: میانگین قیمت خرید با کارمزد و بدون کارمزد، سود تقسیم  شده، سود یا زیان تحقق یافته، سود یا زیان تحقق نیافته، بازده، وضعیت نماد و….

 • منظور از سود و زیان تحقق یافته، سود یا زیانی است که پیش از این با فروش سهم برای مشتری حاصل شده است.

به عنوان مثال آقای “م” نماد “الف” را در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ خریداری کرده  و در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ فروخته است. از این معامله ۲۰۰ هزارتومان سود نصیب آقای “م” شده است. آقای “م” همین نماد را مجدداً در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۵  می‌خرد. پس از این خرید، نماد “الف” در پرتفوی  نمایش داده می‌شود؛ در حالی که در ستون سود و زیان تحقق یافته، مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال درج شده است.

 • منظور از سود و زیان تحقق نیافته، سود یا زیانی است که با فروش نماد بر اساس قیمت آخرین معامله تابلوی معاملات، نصیب مشتری خواهد شد. بنابراین این سود یا زیان هنوز حاصل نشده و مقدار آن بر اساس تغییرات قیمت آخرین معامله، تغییر می‌کند.
 • منظور از تعداد واقعی، حجمی از نماد است که مشتری از طریق سامانه معاملاتی کارگزاری آگاه خریداری کرده است.
 • منظور از تعداد سپرده‌گذاری، حجمی از نماد است که ناظر آن در شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه، کارگزاری آگاه است. زمانی که تعداد واقعی عددی بزرگتر از صفر است ولی تعداد سپرده‌گذاری برابر با صفر است، یعنی ناظر آن نماد کارگزاری آگاه نیست. همین‌طور زمانی که تعداد سپرده‌گذاری بیشتر از تعداد واقعی است، یعنی ناظر نماد کارگزاری آگاه است اما بخشی از آن نماد در کارگزاری آگاه و بخش دیگر آن در کارگزاری/ کارگزاری‌های دیگر خرید شده است.

به عنوان مثال آقای “م” تعداد ۱,۰۰۰ سهم از نماد “الف” را با کارگزاری آگاه خرید کرده و ۲,۰۰۰ سهم دیگر را با کارگزاری دیگر خریده است. وی در دارایی واقعی خود عدد ۱,۰۰۰ و در دارایی سپرده گذاری خود عدد صفر را مشاهده می کند. بنابراین کارگزار ناظر آقای “م” در نماد “الف” کارگزاری آگاه نیست و ایشان امکان فروش دارایی را در کارگزاری آگاه ندارند. در این حالت چنانچه اقدام به فروش سهام در نماد “الف” کنند، سامانه به ایشان پیام خطایی با شرح “دارایی نماد کافی نیست” را نشان می‌دهد.

در بخش دارایی سهام، کاربر امکان دریافت خروجی اکسل، فیلتر بر اساس نیازمندی و اضافه نمودن نمادی جدید به پرتفوی را دارد.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۴۵: فیلتر، بروزرسانی و دریافت خروجی از جدول دارایی‌ها در سامانه آساتریدرآگاه

در کنار نام هر نماد و در ستون عملیات، امکان خرید، فروش و بروزرسانی دارایی وجود دارد. با استفاده از آیکون بروزرسانی، امکان کاهش یا افزایش دارایی در پرتفوی کاربر میسر است.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۴۶: خرید، فروش و بروزرسانی دارایی در سامانه آساتریدرآگاه

برای مثال مشتری سهامی را با نماد “الف” در کارگزاری آگاه خریداری کرده، اما این سهام را در کارگزاری دیگری فروخته است. با توجه به اینکه فروش از طریق سامانه آساتریدرآگاه نبوده، نماد مذکور هنوز در سبددارایی مشتری وجود دارد. با استفاده از بروزرسانی و انتخاب گزینه کاهش دارایی، کاربر می‌تواند نماد مذکور را از سبد سهام خود حذف نماید.

ستون‌های این صفحه، قابلیت جابجایی، حذف، مرتب سازی (صعودی یا نزولی)، پین کردن به سمت چپ یا راست و همین طور تغییر اندازه را بر اساس نیاز مشتری دارد. پس از اعمال تغییرات، با ذخیره آن از طریق منوی تنظیمات، در مراجعات بعدی کاربر می‌تواند تغییرات خود را مشاهده نماید.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۴۷: شخصی سازی نحوه نمایش جدول دارایی به دلخواه مشتری در سامانه آساتریدرآگاه

دارایی سپرده‌گذاری

دارایی سپرده‌گذاری، تنها حاوی آن دسته از نمادهایی است که ناظر آن‌ها در شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، کارگزاری آگاه است. در این بخش نیز، کاربر علاوه بر امکان دریافت خروجی اکسل و  فیلتر گزارش بر اساس نیازمندی خود، می‌تواند ستون‌های این صفحه را طبق نظر خود جابجا کرده یا حذف کند. مرتب سازی (صعودی یا نزولی)، پین کردن به سمت چپ یا راست و همین طور تغییر اندازه نیز امکان‌پذیر است. تغییرات پس از ذخیره‌سازی، در مراجعات بعدی نیز نمایش داده می‌شود.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۴۸: مشاهده دارایی سپرده‌گذاری و شخصی‌سازی نمایش آن به دلخواه مشتری در سامانه آساتریدرآگاه

ارسال سفارش

یکی از اهداف اصلی در طراحی سامانه های معاملات برخط، سهولت در امر ارسال سفارش مشتری است. نسخه جدید آساتریدر آگاه، به سه طریق کلی این امکان را در اختیار مشتریان کارگزاری آگاه قرارداده است.

چند نکته عمومی در خصوص ارسال سفارش:

 • در انواع روش‌های سفارش منظور از منبع مالی، حسابی است که قرار است وجه مورد نیاز برای انجام سفارش خرید را تامین کند. این منبع می‌تواند یکی از دو گزینه زیر باشد:
 حساب معاملاتی نزد کارگزاری که به یکی از روش‌های افزایش موجودی نظیر پرداخت شتابی یا اعلامیه واریز وجه، شارژ شده است.

 حساب بانکی مشتری که به حساب معاملاتی وی متصل شده است.

 • در انواع روش‌های ارسال سفارش، مشتری می‌تواند بدون توجه به حداکثر مجاز حجم سفارش، هر حجمی از نماد را برای ارسال سفارش وارد کند. در صورتی که حجم ارسالی، بیشتر از حداکثر حجم مجاز نماد باشد، سامانه به صورت خودکار، کل سفارش را به سفارش‌های با حجم مجاز تبدیل کرده و با تایید مشتری، برای بورس ارسال می‌کند.
 • در انواع روش‌های ارسال سفارش، منظور از حجم نمایشی، مقداری از حجم کل است که مشتری می‌خواهد در تابلوی معاملات نمایش داده شود. در صورتی که این فیلد خالی بماند، حجم کل سفارش در تابلو نمایش داده می شود. به عنوان مثال سرمایه‌گذار تصمیم دارد تعداد ۴۰۰,۰۰۰ سهم از یک نماد را با قیمت ۱,۰۰۰ ریال خریداری کند. وی در بخش حجم نمایشی تعداد ۱۰۰ سهم را مشخص نموده است. پس از ارسال سفارش آنچه در جدول عرضه و تقاضا برای سایر کاربران آنلاین قابل مشاهده است، سفارش خرید ۱۰۰ سهم ۱,۰۰۰ریالی از آن نماد است. ۳۹۹,۹۰۰ دیگر برای سایر کاربران غیرقابل مشاهده (Hidden) خواهد بود. در زمانی که صف خرید یا صف فروش در سامانه معاملاتی وجود دارد، استفاده از حجم نمایشی توصیه نمی‌شود، زیرا سفارش کاربر به اندازه حجم نمایشی (در مثال قبل ۱۰۰ سهم) انجام می‌شود و مابقی آن (۳۹۹,۹۰۰ سهم دیگر) به انتهای صف می‌رود.
 • منظور از اعتبار در زمان ارسال سفارش، مهلتی است که کاربر برای فعال بودن سفارش خود در نظر می‌گیرد. در حال حاضر ۵ نوع اعتبار در سامانه معاملاتی وجود دارد که کاربر می‌تواند یکی از آن ها را انتخاب نماید.
اعتبار روز: سفارش وارد شده فقط برای همان روز معاملاتی معتبر بوده و در صورت عدم معامله، در انتهای روز حذف می‌گردد.

معتبر تا تاریخ: سفارش تا تاریخی که کاربر تعیین کرده است در سامانه معاملاتی معتبر خواهد بود و اگر تا تاریخ مذکور معامله صورت نپذیرد، سفارش حذف می‌گردد.

معتبر تا لغو: سفارش تا زمانی که کاربر آن را به صورت دستی از سیستم حذف نکند، در سامانه معاملاتی باقی می‌ماند و چنانچه در هر زمان (پیش از لغو توسط کاربر) به قیمت درج شده در سفارش برسد، معامله صورت می گیرد.

انجام و حذف: سفارش به هر میزان که قابل انجام باشد، معامله شده و مابقی آن حذف می‌گردد.

معتبر تا پایان جلسه معاملاتی: سفارش وارد شده فقط تا پایان همان جلسه معاملاتی معتبر بوده و در صورت عدم معامله، سفارش در پایان جلسه معاملاتی از سیستم معاملاتی حذف می‌گردد. با توجه به این که در ایران هر روز معاملاتی تنها شامل ۱ جلسه معاملاتی است، لذا کاربر مورد ۱ و ۵ یکسان است.

 • کلیه سفارش‌های ارسالی (به هر سه روش) در بخش دفترچه سفارشات قابل ویرایش یا حذف هستند.
سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۴۹: ویرایش یا حذف سفارش های ارسالی در دفترچه سفارشات در سامانه آساتریدرآگاه

 

سفارش خطی  (Inline Ordering)

سفارش خطی یا (Inline Ordering) روشی ساده برای ارسال سفارش است. این ابزار در صفحه اصلی (تب کلاسیک و تکنیکال) و مابین بخش دیده بان و دفترچه سفارشات تعبیه شده است.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۵۰: دسترسی به سفارش خطی در سامانه آساتریدرآگاه

با انتخاب نماد، قیمت و حجم کاربر می تواند به راحتی درخواست خود را ارسال نماید. دکمه ارسال سفارش خرید در سمت راست و دکمه ارسال سفارش فروش در سمت چپ است.

در صورت عدم نیاز به نمایش این نوع سفارش، کاربر می‌تواند در بخش تنظیمات شخصی، نمایش آن را غیرفعال کند.

 

سفارش سریع (One Click Order)

ارسال سفارش سریع در دو بخش کاربرد دارد:

 • تب تکنیکال
 • در زمان استفاده از نرم افزار در گوشی‌های هوشمند و صفحات کوچکتر از مانیتورهای معمولی

این بخش باکلیک بر روی نام نمادهای دیده‌بان نمایش داده می شود.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۵۱: دسترسی به پنجره سفارش سریع در سامانه آساتریدرآگاه

درصورتی که مشتری بخواهد سفارش را در سرخط معامله کند (بخرد یا بفروشد) کافی است گزینه خرید یا فروش را انتخاب نماید. با انتخاب هر کدام از دو گزینه مذکور یک تاییدیه به مشتری نمایش داده می شود. کاربرانی که سرعت معامله برایشان بسیار مهم است، می توانند در انتهای پیام تایید نمایش داده شده یا در بخش تنظیمات شخصی، گزینه “تائیدیه برای ثبت سفارش” را غیر فعال نمایند. با این کار به محض انتخاب کلید خرید و فروش، درخواست مشتری برای هسته معاملاتی بورس ارسال می‌شود.

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۵۲: تاییدیه ثبت سفارش در سامانه آساتریدرآگاه

سفارش پیشرفته (Advance Order)

ارسال سفارش پیشرفته به دو روش کلی امکان‌پذیر است:

 • استفاده از آیکون سبدهای خرید و فروش در کنار نام نمادها (در دیده‌بان، قسمت جستجوی نماد و بخش دارایی سهام)
 • استفاده از کلیدهای ترکیبی (Shift+A برای خرید و Shift+S برای فروش)
سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۵۳: دسترسی به پنجره سفارش پیشرفته در سامانه آساتریدرآگاه

در پنجره سفارش پیشرفته، می‌توان قیمت و حجم را تنها با یک کلیک بر روی قیمت یا حجم مورد نظر در بخش جزئیات نماد یا اطلاعات مندرج در همین پنجره انتخاب کرد. پس از انتخاب قیمت، کاربر می‌تواند حجم  مورد نظر ر را انتخاب نماید یا آنکه با کلیک بر روی ماشین حسابی که در کنار کادر مربوط به حجم قرار دارد، مقدار سرمایه‌ای که می‌خواهد با آن سهام  مورد نظر را بخرد، درج نماید. با این روش حجم به صورت خودکار محاسبه و نمایش داده شده و مبلغ سفارش با کارمزد محاسبه می‌شود. با انتخاب گزینه خرید یا فروش، سفارش به هسته معاملاتی ارسال می‌شود.

دسترسی سریع (Quick Access)

بخش Quick Access یا منوی دسترسی سریع در سمت چپ سامانه جدید آساتریدرآگاه قابل مشاهده است. آیکون های این بخش به ترتیب زیر است:

 • شاخص: در این بخش کاربر می‌تواند شاخص بازار بورس و فرابورس و اطلاعات مهم این دو بازار را به تفکیک مشاهده نماید.
سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۵۴: مشاهده شاخص در سامانه آساتریدرآگاه

 • خطاهای سفارشات: چنانچه در زمان ارسال سفارش، خطایی رخ دهد، شرح خطا در این آیکون قابل مشاهده است. این خطاها می‌توانند به علت درج قیمت یا حجم بیشتر یا کمتر از بازده مشخص شده، عدم کفایت مانده حساب ریالی مشتری و دلایلی از این قبیل باشند. امکان مشاهده همه پیام‌های مربوط به خطاهای رخ داده نیز در این بخش وجود دارد.
سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۵۵: مشاهده خطاهای مربوط به سفارشات در سامانه آساتریدرآگاه

 • پیام‌ها: در این بخش که مرکز پیام نیز گفته می شود، کلیه پیام های ناظر بازار یا پیام های کارگزاری نمایش داده می شود. با استفاده از تنظیمات ، می توان مرکز پیام را شخصی سازی کرد.
سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۵۶: مشاهده پیام‌ها (ناظر بازار یا کارگزاری) در سامانه آساتریدرآگاه

 • وضعیت مالی مشتری: این آیکون مشخص می‌کند که مانده قابل برداشت، مانده قابل معامله و اعتبار دریافتی مشتری چه میزان است. مانده قابل برداشت، مقدار پولی است که سررسید شده و مشتری می‌تواند درخواست آن را برای واریز به حساب بانکی خود، ثبت نماید. اما مانده قابل معامله مقدار وجهی است که هنوز سررسید نشده و مشتری فقط می‌تواند از محل آن به خرید سهام یا سایر اوراق بهادار (در صورت رعایت مدت زمان تسویه) بپردازد. علاوه بر این امکان پرداخت شتابی، تقاضای وجه و ثبت فیش نقدی در همین آیکون تعبیه شده است.
سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۵۷: مشاهده وضعیت مالی مشتری و امکان ثبت درخواست وجه، پرداخت شتابی یا فیش واریز نقدی در سامانه آساتریدرآگاه

 • ثبت تیکت پشتیبانی: به هنگام مشاهده هرگونه خطا در ثبت سفارش و یا مشاهده خطای سیستمی، کاربر می‌تواند با استفاده از این آیکون و تکمیل عنوان خطا، محل بروز خطا و سایر توضیحات لازم، آن را به واحد پشتیبانی نرم‌افزار آساتریدرآگاه اطلاع دهد. به محض رسیدگی، پاسخ برای مشتری ارسال شده و پیغامی برای اطلاع وی در صفحه آنلاین نمایش داده می‌شود. همچنین تعداد پاسخ ارسال شده برای کاربر روی آیکون “تیکت پشتیبانی” با رنگ قرمز نشان داده خواهد شد.
سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۵۸: ثبت تیکت پشتیبانی در سامانه آساتریدرآگاه

 • اطلاعیه‌های کدال: این بخش حاوی اطلاعیه‌های روزانه کدال است و کاربر می‌تواند بر اساس نیاز خود، اطلاعیه‌های روزانه نماد مورد نظر خود را جستجو کرده و آن را در فرمت‌های مختلف (PDF، اکسل و…) دریافت و مطالعه کند.
سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۵۹: مشاهده اطلاعیه های روزانه کدال در سامانه آساتریدرآگاه

 • جزئیات نماد: جزئیات نماد به همان ترتیبی است که در بخش دیده‌بان‌های کلاسیک و تکنیکال بیان شد. باید توجه داشت که این آیکون فقط در صفحه اول وجود دارد، اما به محض باز کردن پنجره سفارش در هر صفحه (صفحات داخلی مانند صفحه گزارش‌ها و…) و انتخاب نماد، این آیکون نمایان شده و برای کاربر قابل استفاده است.
سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۵۹: مشاهده جزئیات نماد در سامانه آساتریدرآگاه

تنظیمات

بخش تنظیمات در قسمت بالا و گوشه سمت چپ کنار نام و نام خانوادگی کاربر قرار دارد. تنظیمات شامل موارد زیر است:

سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۶۰: بخش تنظیمات در سامانه آساتریدرآگاه

 • تغییر رنگ زمینه: کاربر می تواند با سلیقه خود یکی از رنگ های موجود در این بخش را انتخاب نماید. در حال حاضر ۶ زمینه مختلف در این قسمت تعبیه شده است.
 • تغییر قالب نمایش: ۵ قالب نمایش وجود دارد که کاربر بسته به نیاز خود، می‌تواند یکی از آن‌ها را انتخاب کند. در صورتی که کاربر به همه اطلاعات موجود در صفحه اصلی نیاز نداشته باشد، می‌تواند با انتخاب قالب، نمایش برخی از آن‌ها را در صفحه حذف کند. علاوه بر این یکی از قالب‌ها بر اساس چیدمان نسخه قبلی سامانه معاملاتی آسا در این بخش قرار داده شده تا مشتریانی که آن را می‌پسندند، بتوانند از آن قالب استفاده نمایند.
 • کلیدهای میانبر: در این بخش کلیدهای میانبری که کاربر می تواند با استفاده از ان ها بین صفحات مختلف حرکت کند، درج شده است.
سامانه جدید معاملات برخط آسا, بورس اوراق بهادار, آساتریدرآگاه, کارگزاری آگاه,

تصویر شماره۶۱: راهنمای کلیدهای ترکیبی در بخش تنظیمات سامانه آساتریدرآگاه

 • تنظیمات شخصی: در این قسمت کاربر می تواند حجمی را به صورت پیش فرض برای معاملات خود تعریف کند. با این کار در زمان سفارش نیاز به انتخاب حجم وجود ندارد. علاوه بر این می‌تواند منبع مالی و دیده بان پیش فرض خود را انتخاب کند. از دیگر امکانات این بخش فعال یا غیر فعال کردن نمایش تاییدیه سفارش، نمایش پیغام انجام معامله و نمایش سفارش خطی است.
 • تغییر رمز عبور: چنانچه کاربر تمایل به تغییر رمز عبور خود داشته باشد، می تواند از این بخش اقدام نماید.
 • خروج: به منظور امنیت بیشتر، برای خروج از سامانه ، از این بخش  استفاده کرد.

سایر توضیحات

۱-ح روش اتصال حساب بانکی به حساب معاملاتی

خرید از منبع حساب نزد بانک فقط از طریق حساب‌های بانک سامان یا ملت که به سامانه معاملاتی کاربر متصل شده باشند، امکان‌پذیر است، برای اتصال یکی از حساب‌های مذکور لازم است کاربر در زمان تکمیل قرارداد معاملات برخط، حساب بانک ملت یا سامان خود را در اختیار کارگزاری قرار دهد. پس از آن در صورتی‌که:

اتصال حساب بانک سامان به حساب معاملاتی کارگزاری آگاهحساب معرفی شده نزد بانک سامان باشد، کاربر می‌تواند از طریق اینترنت بانک سامان، نسبت به اتصال حساب به سامانه معاملاتی آنلاین اقدام نماید.

اتصال حساب بانک ملت به حساب معاملاتی کارگزاری آگاهاگر حساب نزد بانک ملت باشد، کارگزاری جهت معرفی کاربر به بانک ملت، فرم درخواست استفاده از خدمات ویژه معاملات بورس (فرم معرفی به بانک) را در اختیار ایشان قرار خواهد داد. کاربر با در دست داشتن این فرم و کارت شناسایی معتبر، به شعب بانک ملت مراجعه نموده و نسبت به اتصال حساب خود به سامانه معاملاتی آنلاین اقدام می‌نماید. شایان ذکر است در روش مراجعه حضوری به بانک ملت، لازم است متقاضی رسید دریافتی از بانک را به کارگزاری تحویل نماید.

۲-ح نحوه تسویه معاملات

زمان تسویه در معاملات اوراق بهادار حائز اهمیت است و انتظار می‌رود مشتریان از آن مطلع باشند.

تسویه سهام و حق تقدم سهام در خرید و فروش T+3 است. یعنی مثلاً چنانچه مشتری در هر روز کاری سهام خود را بفروشد، پول آن سه روز کاری بعد از فروش قابل برداشت خواهد بود.

تسویه اوراق مشارکت در خرید و فروش T+1 است. یعنی مثلاً  چنانچه مشتری در هر روز کاری اوراق مشارکت خود را بفروشد، پول آن یک روز کاری بعد از فروش قابل برداشت خواهد بود.

بنابراین اگر مشتری روز شنبه سهام خود را بفروشد و از وجه حاصله همان روز اقدام به خرید اوراق مشارکت از طریق سامانه آنلاین کند، به علت عدم کفایت موجودی، سامانه به وی اجازه خرید نمی‌دهد. زیرا فروش سهام مشتری روز سه‌شنبه تسویه می‌شود در حالی که خرید اوراق مشارکت ایشان روز یکشنبه تسویه می‌شود، بنابراین مشتری روز یکشنبه وجه قابل برداشتی ندارد تا بتوان اوراق مشارکت وی را تسویه کرد.

جمع بندی:

 نسخه جدید سامانه آساتریدرآگاه برای سهولت، امنیت و سرعت بیشتر در معاملات اوراق بهادار طراحی و در اختیار مشتریان کارگزاری آگاه قرار گرفته است. در نسخه جدید امکانات متنوعی نظیر انتقال ناظر، مشاهده گزارش معاملات، امکان ارسال درخواست به ۳ روش بر اساس نیاز مشتری، مشاهده همزمان تکنیکال چند نماد و ارسال سفارش در پنل تحلیل تکنیکال، مشاهده و فیلتر نمادهای مهم روزانه بازار و بسیاری از امکانات دیگر را نام برد.

430 پاسخ به “راهنمای نرم افزار معاملات برخط آساتریدرآگاه (نسخه جدید)”

 1. 0385129874 گفت:

  یک عیبی که جدید داره ،عدم دیدن رتبه قیمت گذاشته خودت در سامانه جدید می باشد.

  ۲
 2. IchiMoku گفت:

  با درود ؛

  ضمن سپاس از زحمات شما و ارائه نسخه جدید سامانه آسا، لطفا در خصوص سامانه معاملات آنلاین آتی سکه ("صحرا") نیز، پیشنهادات ذیل در راستای بهبود کارآیی سامانه مذکور را مدنظر قرار داده و حتی الامکان، در نسخه جدید سامانه پیاده سازی فرمائید:

  ۱) در حال حاضر، برای به روز رسانی موجودی حساب عملیاتی، لازمست مشتری آنلاین از طریق تماس تلفنی با کارگزاری، درخواست به روز رسانی حساب خود را ارائه نماید. پیشنهاد می گردد این ارائه درخواست، بجای تلفنی، بصورت نرم افزاری و از طریق منوی"درخواست ها" در سامانه آنلاین (صحرا) و ثبت مکتوب درخواست از سوی مشتری صورت پذیرد.
  ضمنا، پیشنهاد میگردد کلیه حسابها، بصورت منظم (مثلا هفته ای یکبار) بصورت اتوماتیک توسط کارگزاری به روز رسانی گردد (بدین ترتیب، حجم زیادی از درخواست های احتمالی تک تک مشتریان، عملا پیشاپیش پاسخ داده خواهد شد).

  ۲) در حال حاضر، برای برداشت از حساب عملیاتی، لازمست مشتری آنلاین از طریق تماس تلفنی با کارگزاری، درخواست خود را ارائه نماید. پیشنهاد می گردد این ارائه درخواست نیز، بجای تلفنی، بصورت ثبت در سامانه آنلاین و از طریق منوی "درخواست ها" صورت پذیرد.

  به هرحال، هر دو پیشنهاد فوق موجب خواهد شد هم تعداد تماس های تلفنی مشتریان با کارگزاری کاهش یابد و هم امکان مستندسازی و آرشیو درخواستهای مرتبط با حساب عملیاتی مشتریان، از طریق سامانه آنلاین صحرا، میسر گردد. ضمن آنکه، سهولت ارائه درخواستهای اینچنینی برای مشتریان را نیز در پی خواهد داشت.

  ممنونم از توجه و مساعدت شما سروران گرامی.

  پیروز باشید.

  ۵
 3. Amir04550 گفت:

  سلام
  تغییرات خوبی در نسخه جدید اعمال شده و بهترینش به نظر من امکان تغییر کارگزار ناظر بدون مراجعه حضوری هست ولی به شخصه برای خودم باید کم کم با شرایط محیطی نسخه جدید خودم وفق بدم تا به بهترین شکل بهترین اتفاقات از بابت معامله گری برام اتفاق بیفته بهرحال خسته نباشید میگم خدمت تمامی زحمتکشان کارگزاری آگاه
  سپاس

  ۰
 4. Zhina_pr@yahoo.com گفت:

  با سلام
  امتیاز شرکت در این نظرسنجی چه زمانی به حساب باشگاه وارد می‌شود؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست عزیز به کاربرانی که تا ۱۷ام در نظر سنجی شرکت داشته‌اند، امتیاز داده شده
   به سایرین هم در ماه آینده تخصیص داده خواهد شد.

   ۰
 5. nejati57 گفت:

  سلام ، جواب سوالات امروز ، سیاست تقسم سود و نرخ هزینه رو بررسی کنید ، نرخ هزینه گزینه ۴ و سیاست تقسیم سود گزینه ۳ میشه

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی پاسخ سوال "۹۶۰۴۰۲۴-سیاست تقسیم سود" گزینه ۲ است و پاسخ تشریحی آن نیز منتشر شده.
   در خصوص "سوال ۹۶۰۴۰۲۵-نرخ هزینه" نیز اطلاعیه ای به شرح ذیل منتشر شد:
   "با سلام و احترام خدمت اعضای محترم بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه؛‌
   به استحضار می رسانیم امتیاز پاسخ صحیح مسابقه ۹۶۰۴۰۲۵ معادل ۷۵ امتیاز، برای شرکت کنندگانی که گزینه ۴ را انتخاب نمودند، اعمال گردید.
   ‌با تشکر
   "

   ۰
 6. agah29773 گفت:

  سلام .۱- در بخش "جزئیات نماد" دلیل حذف تب "حقیفی/حقوقی" که اطلاعات خوبی مثل نسبت خریدار و فروشنده را ارائه می کرد حذف شده؟
  ۲- من قبلا به راحتی با فایرفاکس وارد می شدم اما مدتی است که فقط از طریق کروم و IE امکان ورود دارم و در فایرفاکس دکمه ورود کار نمی کنه

  ۱
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی اطلاعات معاملات حقیقی/حقوقی به تب عرضه و تقاضا اضافه شده است.
   در خصوص سوال دوم نیز، لطفاً مرورگر فایرفاکس را به آخرین نسخه بروزرسانی نمایید. چنانچه مشکل شما برطرف نشد، با بخش خدمات آنلاین کارگزاری تماس حاصل فرمایید.

   ۰
   • agah03784 گفت:

    من نرم افزار فایرفاکس را بروزرسانی کردم اما از طریق آن فقط می توانم وارد سایت کارگزاری شوم. سایت باشگاه را باز نمی کند.

    ۰
 7. 2063495981 گفت:

  سلام
  همه چیزش عالیه فکرکنم تنها عیبش نشان ندادن در صف خرید یا غروش چندم هستی؟

  ۰
 8. AG5640 گفت:

  با سلام

  قابلیت تکنیکال کنار هر نما در نسخه قبلی بهتر بود و هر با که برای هر نماد انتخاب می شد یک صفحه جدا برایش باز می گردید.
  فیلترینگ ایجاد شده در دیدبان خیلی خوب است.
  در صورت امکان پیامهای تلگرامی کارگزاری نیز در سامانه آنلاین لینک شود خوب است.
  با تشکر از تمام زحمات کارگزاری خیلی خوب آگاه

  ۰
 9. m50655 گفت:

  با سلام
  لطفا در مورد خرید و فروش آفلاین توضیح بیشتری دهید. آیا این نوع معامله فقط برای عرضه اولیه در نظر گرفته شده است؟ آیا سفارشات خرید و فروش ارسالی با این روش توسط سیستم خودکار معامله می‌شوند یا توسط معامله‌گران کارگزاری؟ ریسک‌های این نوع معامله چیست؟ متشکرم

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی، شما به دو روش می توانید در سامانه معاملات نسبت به خرید و فروش اوراق اقدام کنید:
   ۱- معاملات آنلاین: که در زمان بازار توسط خود شخص انجام می پذیرد.
   ۲- معاملات آفلاین: که در هر زمان از شبانه روز شخص می تواند درخواست خرید یا فروش را به کارگزاری اعلام کند و کارگزار در اولین جلسه معاملاتی به درخواست ایشان رسیدگی میکند. در این روش، خرید و فروش توسط معامله‌گران کارگزاری انجام میشود.

   ۱
 10. nejati57 گفت:

  با سلام ، امتیاز درج نظر در باشگاه ( در همین صفحه ۱۸ / ۴ /۹۶) و پاسخ درست به مسابقات اینستاگرام برام واریز نشده. لطفا پی گیری نمایید. (AA0190)

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   امتیاز کامنت شما در تاریخ ۲۵تیر و امتیاز پاسخ صحیح مسابقه اینستاگرام(شاخص ۲۱تیر) هم در تاریخ ۲۶تیر به حساب شما واریز شده است.

   ۰
 11. Zhina_pr@yahoo.com گفت:

  با سلام
  چرا سامانه جدید اینقدر قطع میشه؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی خواهشمند است جهت تسریع در رفع موارد این چنینی، مراتب را بصورت تلفنی به همکاران بخش خدمات آنلاین اعلام کنید.
   شماره مستقیم خدمات آنلاین: ۰۲۱۸۲۱۵۴۸۸۸

   ۰
 12. AG4816 گفت:

  سلام
  ای کاش در قسمت دیده بان قابلیتی اضافه گردد که با کلیک بر روی هر یک از سهام دیده بان بتوان مشخصات کامل آن در سایت tsetmc را در کنار آن مشاهده نمود.

  ۰
 13. agah50273 گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  به نظر من عدم نمایش اینکه در صف خرید و فروش چندم هستیم ، برای همچین سامانه عالی که طراحی کردید یک نقطه ضعف بزرگ حساب میشه
  امیدوار اصلاحاتی در بروز رسانی سامانه جدید انجام بشه

  ۰
  • Bashgah گفت:

   باسلام و ضمن سپاس از توجه شما
   دوست عزیز، به شما این اطمینان را می دهیم که سامانه جدید، به همین شکل و امکانات، ثابت نخواهد ماند و در نسخه های بعدی آن امکانات و ویژگی های دیگری به آن افزوده خواهد شد.

   با ما همراه باشید.

   ۰
 14. agah52664 گفت:

  تغیرات بسیار عالی هستند. قبلا برای دیدن نسبت های حقیقی به حقوقی و چندی جزییات دیگر مجبور بودیم سایت سازمان بورس را همزمان باز کنیم و به بررسی بپردازیم. اکنون سایت از نظر ما جامع و کامل می باشد.

  ۰
 15. agah14126 گفت:

  سلام
  یه مورد تو قسمت تحلیل تکنیکال هست هم نسخه قبلی هم جدید ، وقتی یه نمودار میاریم و یه تحلیل رو اون انجام میدیم با ابزار و اندیکاتور موقعی که میخوایم ذخیره کنیم مورد خاصی باید بنویسیم تو کادر ذخیره سازی ؟ چون من هر جور ذخیره میکنم موقعی که لازمش دارم بالا نمیاد نمودار لطفاً بررسی کنید

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی در پنل تکنیکال نسخه جدید آسا، شما میتوانید با کلیک بر روی گزینه ذخیره الگو و انتخاب یک نام، به سادگی نمودار تحلیل شده را ذخیره نمایید.
   در صورتیکه با انجام موارد فوق، باز هم با مشکل مواجه شدید، با کارگزاری تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 16. AG8383 گفت:

  سلام کاشکی دوستان خلاصه ای از قابلیت های این نرم افزار را تو یه دفترچه یا بروشور جیبی تهیه میکردند که قابل استفاده در همه جا باشه...چونکه من مشابه این نرم افزار رو کار نکردم و نیاز به وقت زمان هست برای یادگیریش

  ۱
 17. AG8383 گفت:

  سلام: ایا میشه در ساعات غیر معاملاتی با برخی از قسمتهای نرم افزار که مربوط به انجام معاملات نیست کار کرد و اموزش دید؟باتشکر

  ۰
 18. rezajahanib@yahoo.com گفت:

  نفر چندم صف خرید یا فروش را می توان تشخیص داد؟

  ۱
  • Bashgah گفت:

   با سلام
   و ضمن عذرخواهی از شما دوست گرامی
   در حال حاضر این امکان وجود ندارد ولی این اطمینان را به شما می دهیم که این امکان به نرم افزار افزوده گردد.

   ۰
 19. AG8383 گفت:

  سلام...من با لب تاب خونه نمیتونم وارد سامانه جدید بشم...وقتی دکمه ورود رو میزنم علامت دایره مدت طول میچرخه اما وارد نمیشه...قبلا با همکار شما تماس گرفتم و ایشون گفتن از خونه تماس بگیرم اما وقتی خونه هستم شما هم تعطیل هستید...چیکار باید انجام بدم....دوم اینکه یه نظرسنجی هم برای استفاده همین سایت بود که نمیدونم کجا قرارداده شده است..لطفا راهنمایی فرمایید...باتشکر

  ۰
 20. AG5622 گفت:

  با سلام
  دوستان یه سوال!
  من مثلا سهمی رو دارم میخوام stop order بذارم
  مثلا خودم نبودم که وقتی سهم افت کرد بفروشم.اردر بذارم که سهم به فلان قیمت رسید کارگزار بفروشه یا تو فلان تاریخ بفروشه.چجوری باید اینکارو رو بکنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بزودی به سامانه آساتریدرآگاه امکانات بیشتری اضافه خواهد شد اما در حال حاضر چنین امکانی در سامانه وجود ندارد.

   ۱
 21. heyna گفت:

  یک سوالی داشتم این خطاهایی که میده بعضا هیچ جا پیدانمیشه .مثلا من دستور ثبت در سفارشات درحال انتظار که میدم خطای ۱۰۰۱ میده یعنی چی؟

  ۱
 22. mehdi.ra63@gmail.com گفت:

  نرم افزار جدید واقعا عالی است.
  ممنون.

  ۰
 23. احمد فاتح گفت:

  با سلام
  لطفا موارد ذیل رل در صورت امکان اضافه نمایید
  اگر در آسا تریدر جدید در کنار صفحه بتوان اخبار مستقیم متناسب با پورتفو مثل کدال و ... داشته باشیم بسیار موثر است
  همچنین اگر معملات سر خط را در آسا تریدر جدید راه اندازی نمایید خوب است

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در خصوص معاملات سرخط می شه بیشتر توضیح بفرمایید. زیرا در حال حاضر این امکان رو دارید تا تعداد زیادی درخواست رو از قبل آماده کنید و راس ساعت ۸:۳۰ به عنوان اردر سرخطی در صف قرار بدید.

   ۰
  • agah03784 گفت:

   اگر امکان وارد شدن به صفحه هر نماد در سایت tse و کدال در کنار نام آن نماد در دیده بان فراهم باشد بسیار مناسب خواهد بود.
   شبیه سایت کارگزاری ارزش آفرین الوند و کارگزاری مفید

   ۰
 24. agah03784 گفت:

  در بخش دارایی سهام همان گونه که امکان اضافه کردن دارایی جدید وجود دارد باید امکان حذف و ویرایش دارایی اضافه شده و همچنین کم کردن دارایی فروخته شده در سایر کارگزاری ها که در همان کارگزاری قبلا خریداری شده بوده است اضافه شود.
  من سهم رتکو را در کارگزاری دیگر خریده ام و آنرا به پرتفو اضافه کرده ام اما بخشی از آن را قبلا در آن کارگزاری قبلی فروخته ام اما امکان حذف آنچه اضافه کرده ام یا کم کردن آنچه فروخته ام را ندارم بطوریکه الان تعداد واقعی سهمم از تعداد سپرده گذاری شده بیشتر شده که اشتباه است و باید تصحیح شود.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   طبق تصویری که مشاهده می فرمایید، در حال حاضر در بخش دارایی سهام امکان بروزرسانی دارایی (کاهش و افزایش) وجود دارد.

   در صورتی که منظور شما امکانی غیر از این مورد است، بفرمایید تا بررسی شود.

   ۰
   • agah03784 گفت:

    تشکر از راهنمایی شما
    این موضوع در سایت خیلی مخفی پیش بینی شده است و وضوح کافی در برخورد با قسمتهای مختلف آن ندارد.

    ۰
   • agah03784 گفت:

    قسمت بروزرسانی پس از ورود اطلاعات جهت کاهش سهم هنگام ذخیره سازی ذخیره نمی کند.
    در ضمن اگر سهمی را به اشتباه اضافه کرده ام چگونه آن را می توانم حذف و یا ویرایش کنم؟

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     لطفاً مجدد انجام دهید و چنانچه با مشکلی مواجه شدید بفرمایید.
     برای حذف نمادی که اشتباه وارد کرده اید، میتوانید از همین امکان بروزرسانی دارایی استفاده نمایید.

     ۰
 25. erf04754 گفت:

  چرا تغییرات ستون ها در دیده بان به هم خ خورده و امکان ذخیره کردن مجدد آن نیست؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در بروزرسانی جدید سیستم آساتریدرآگاه، با ایجاد تغییرات در ستون دیده‌بان‌ها، تغییرات به صورت اتوماتیک ذخیره می شود و نیازی به انتخاب گزینه ذخیره نیست.

   ۰
 26. AH1020 گفت:

  باتشکر از زحمت شما ولی این اموزش به شکل فیلم بود خیلی کاربردی تر و استفاده از ان راحتر بود

  ۰
 27. mehdi.ra63@gmail.com گفت:

  با سلام.
  من در نظر سنجی بالا بطور کامل شرکت کردم ولی امتیازش به باشگاهم واریز نشد.
  لطفا پیگیری بفرمایید.
  با تشکر.کد بآشگاه AG3136

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   امتیاز کلیه بزرگوارانی که تا تاریخ ۱۵ شهریور در نظرسنجی شرکت کرده اند و مشخصات صحیح ثبت کرده اند، امتیاز نظرسنجی را دریافت نموده اند. امتیاز شما نیز لحاظ شده است.

   ۰
 28. mehdi.ra63@gmail.com گفت:

  با سلام و احترام.
  من در نظر سنجی بالا بطور کامل شرکت کردم ولی امتیازش به باشگاهم واریز نشد.
  لطفا پیگیری بفرمایید.
  با تشکر فراوان.
  کد بآشگاه AG3136

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   امتیاز کلیه بزرگوارانی که تا تاریخ ۱۵ شهریور در نظرسنجی شرکت کرده اند و مشخصات صحیح ثبت کرده اند، امتیاز نظرسنجی را دریافت نموده اند

   ۰
 29. AH2323 گفت:

  با سلام
  آیا امکان مشاهده نوسانات قیمت یک نماد فقط به بازه زمانی یکسال اخیر محدود هستش؟ نمیتوان تغییرات در سنوات گذشته را نیز مشاهد کرد؟
  با تشکر

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست عزیز در پنل تحلیل تکنیکال در سامانه آسا، می توانید با کلیک بر روی علامت " - " که در زیر نمودار است، سوابق گذشته سهم و روند آن را مشاهده نمایید.

   ۰
 30. agah-21831 گفت:

  سلام و وقت بخیر
  بنده اولین معامله را با سامانه جدید اسا انجام داده ولی امتیاز تشویقی در باشگاه نیامده (قبل ان با سامانه قدیم اسا معامله میکردم ) در ضمن بابت پاسخ به سوالات نظرسنجی این سامانه نیز شرکت کردم که به ازا هر سوال ۳۰۰ امتیاز تشویقی داشته که ان امتیاز هم در سیستم ثبت نشده است . لطفا برریسی شود.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   انشااله پس از روز ۲۹ شهریور، امتیازات لحاظ خواهد شد.

   ۰
  • agah-21831 گفت:

   متاسفانه بعد از گذشت ۱۳ روز از ۲۹ شهریور هنوز امتیازات تشویقی معامله و پاسخ به سوالات نظرسنجی در حساب بنده شارژ نشده است .... بررسی شود

   ۰
   • Agah گفت:

    سلام دوست بزرگوار
    اگر در مطلب نظرسنجی مطالعه بفرمایید، درج شده است که:
    امتیاز کسانی که تا تاریخ ۱۵ شهریور در نظرسنجی شرکت کرده اند، منظور شده است. امتیاز کسانی که در بازه ۱۵ شهریور تا ۱۵ مهر در نظرسنجی شرکت کرده اند، ۱۶ مهرماه لحاظ خواهد شد.
    منظورتان از "امتیازات تشویقی معامله" کدام است؟

    ۰
 31. hyalavi گفت:

  سلام
  اگه امکانات پنلتون رو درحدّ این سایت بالا ببرید، من و دوستانم از کارگزری فعلی میایم به کارگزاری شما:
  https://www.tradingview.com

  مخصوصا:
  - امکان تعیین حد ضرر و حد سود
  - امکان افزودن اندیکاتور
  - اسکریپت نویسی برای انجام خریدهای اتوماتیک

  متشکرم

  ۱
 32. سیدعلی حسینی گفت:

  چطوری می توانم نمودار شاخص یک گروه مانند شاخص خودروسازی را ببینم

  ۰
  • سیدعلی حسینی گفت:

   نحوه دیدن شاخص یک گروه از صنایع در اساتریدر مشخص نیست به عنوان مثلا من می خواهم شاخص گروه خودرو سازی رو در نمودار تکنیکال ببینم ولی هر کاری کردم نتونستم این شاخص را فراخوانی کنم

   ۰
   • Agah گفت:

    سلام دوست گرامی
    با سپاس از توجه شما، درحال حاضر امکان مشاهده شاخص‌ گروه‌های بورسی در سامانه آساتریدرآگاه وجود ندارد. پیشنهاد شما به واحد فنی منتقل شده و در صورت امکان در آینده پیاده‌سازی خواهد شد.

    ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   متاسفانه این امکان رو فعلاً نداریم.

   ۰
 33. AH1020 گفت:

  باسلام و خسته نباشید اگر در قسمت تکنیکال میشود دو نمورادر RSI با تایم فریم متفاوت روی هم انداخت خیلی خوب میشود

  ۰
 34. agah18279 گفت:

  با سلام
  در اپلیکیشن اسا اندروید بعد از فروش کامل سهام در یک نماد، با وارد شدن به دارایی سود تحقق یافته صفر نشون داده میشه. ایا روشی وجود داره در اپ اسا که بعد از فروش کامل سهام سود تحقق یافته رو مشاهده کنیم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در نسخه تحت وب امکان مشاهده سود و زیان حاصل از فروش دارایی ها را دارید. نظر شما برای بخش پشتیبانی موبایل نرم افزار ارسال شد تا پیگیری شود. ممنونیم

   ۰
 35. agah29773 گفت:

  سلام . من مدتها قبل مشکل تاخیر زمانی در اطلاعات بخش "حقیقی/حقوقی" را اطلاع دادم اما هنوز هم این تاخیر را مشاهده می کنم

  ۰
 36. mos41808 گفت:

  باسلام
  وقتی سهمی را میفروشیم مبلغ سود و زیان را نشان میدهد اما درصد را صفر میزند.اگر درصد سود و زیان پس از فروش هم نشان داده شود بسیار عالیست.
  باتشکر فراوان

  ۰
 37. accdv گفت:

  سلام. سایت جدیدتون عالیه. ولی میتونه هنوز بهتر بشه. مثلا اگر در قسمت دارایی سهام نقطه سربه سر هم اضافه بشه عالی میشه. ممنون

  ۰
 38. امید گفت:

  سلام
  نسخه جدید سامانه معاملاتی آگاه عالی هست . فقط یه سوال داشتم.
  آیا در نسخه جدید قسمتی هست که نقاط حمایت یا مقاومت سهم را نشان دهد ؟
  تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   سپاس از لطف شما. دوست گرامی نقاط حمایت و مقاومت بر اساس تحلیل استفاده کننده است. نمودار روند قیمتی سهم را نشان می دهد و کاربر با بکارگیری ابزارها و تحلیل خود آن را تحلیل می کند.

   ۰
 39. nia03620 گفت:

  با درود بر شما
  امکان دارد پورتفوی مجازی را به سامانه اضافه کنید ؟
  سپاسگزارم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   اگر منظور شما از پرتفوی مجازی، پرتفویی است که در آساوکس دارید؛ در حال حاضر امکان افزودن آن به سامانهآنلاین وجود ندارد.

   ۰
 40. setare20017 گفت:

  با سلام: آیا امکان داره بتونیم شماره حساب بانکی که در سیستم ثبت شده را تغییر دهیم؟مثلا به جای حساب تجارت از حساب ملت یا سامان برای معملات آنلاین استفاده کنیم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله، این امکان وجود دارد. اگر می خواهید حساب بانکی خود را تغییر دهید، لازم است درخواست خود را به صورت کتبی از طریق ایمیل برای کارگزاری ارسال نمایید.
   آدرس ایمیل: crm@agah.com
   شماره تماس جهت دریافت تاییدیه: ۸۲۱۵۴۸۰۰-۰۲۱
   یک نکته: اگر حساب شما حساب قرض الحسنه یا کوتاه مدت بانک ملت یا سامان است، شما می توانید پس از اعلام شماره حسابتان، آن را به حساب معاملاتی خود متصل منید. نحوه اتصال در ادامه توضیح داده می شود:
   برای اتصال حساب بانک سامان به حساب معاملاتی کارگزاری آگاه، می‌توانید از طریق اینترنت بانک سامان و بخش خدمات بازار سرمایه، نسبت به اتصال حساب به سامانه معاملاتی آنلاین اقدام نمایید.

   برای اتصال حساب بانک ملت به حساب معاملاتی کارگزاری آگاه، لازم است فرم درخواست استفاده از خدمات ویژه معاملات بورس (فرم معرفی به بانک) را از کارگزاری آگاه دریافت نمایید. سپس با در دست داشتن این فرم و کارت شناسایی معتبر، به شعب بانک ملت مراجعه نموده و نسبت به اتصال حساب خود به سامانه معاملاتی آنلاین اقدام می‌نمایید. سپس رسید دریافتی از بانک را (از طریق ایمیل یا فکس) به کارگزاری تحویل نمایید.

   ۰
 41. AH3501 گفت:

  سلام
  خسته نباشید.
  به نظر بنده در کنار این امکانات عالی، سیستم یه اشکال خیلی بدی داره و اون عدم نمایش شماره صف می باشد.
  لطفا و خواهشا اون رو هم اضافه کنید.
  به نظرم دونستن اینکه نفر چندم توی صف خرید یا فروش هستیم خیلی میتونه مفید باشه.لااقل برای خود من که میتونم راحت تر تصمیم بگیرم تو یه صف بمونم یا نه.
  بازم بابت تمام امکانات خوبتون ممنونم.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   پیشنهاد شما کاملا بجاست. همکاران ما این امر را در دستور کار اجرا قرار داده اند که امیدواریم بزودی در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

   ۰
 42. AJ6994 گفت:

  با درود

  استفاده دو روزه از برنامه تجربه خوبی بوده و کار با اون راحت. چند سوال که در صورت منفی بودن جواب اونها رو به عنوان پیشنهاد در نظر بگیرید. 🙂

  ۱. آیا امکان اعمال فیلتر/یادآوری در دیده‌بانها وجود داره (که برای مثال وقتی سهمی به قیمت مورد نظر رسید به کاربر اطلاع داده بشه)؟

  ۲. آیا امکان دیدن لیست نمادها به تفکیک بازارشون وجود داره (بازار اول بورس، فرعی، ... )؟ در خود نمادها بورس یا فرابورس بودنشون رو نشون میده.

  ۳. آیا این امکان وجود داره که «سفارشات در انتظار» بصورت اتوماتیک در اولین زمان ممکن فرستاده بشن، بدون اینکه نیاز باشه کاربر اونها رو ارسال کنه؟

  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در خصوص سوال ۱، باید بگیم که متاسفانه در حال حاضر امکان فیلتر در این بخش وجود ندارد.
   منظورتان از سوال دوم این است که فیلتری انجام دهید که مثلاً فقط نمادهای فعال در بازار بورس را مشاهده نمایید یا مثلاً نمادهایی را ببینید که فقط نماهدهایی که در بازار فرابورس هستند را مشاهده نمایید؟ این امکان وجود ندارد. سپاسگزار می شویم که توضیحی درخصوص لزوم این امکان بیان فرمایید تا در بررسی های آتی مورد توجه قرار گیرد.
   اما سوالات ۳، این درخواست انشااله به زودی در سایت قرار خواهد گرفت تا نیاز به ارسال توسط مشتری نباشد. 🙂

   ۰
 43. v.hazrati@yahoo.com گفت:

  با سلام
  ضمن تقدیر از زحمات شما و پیشرفت نسخه های مختلف اعمم از وب و آندروید

  در نسخه های جدید نرم افزارها (هم نسخه تحت وب و هم آندروید) در بعضی موارد مهم نحوه نمایش اطلاعات تغییر کرده است که باعث خطاهای مهم در هنگام معامله می شود. که مربوط به چپ به راست شدن نمایش اطلاعات هست،
  مثلا: (هم وب، هم آندروید)
  در پایین صفحه در قسمت اطلاعات نماد، بهتر است تمامی لیبل ها مطابق به آسا نسخه قبل چینش شود، در سمت راست اول آخرین معامله نمایش داده شود و سپس در سمت چپ قیمت پایانی
  و سطرهای پایین تر هم به همان ترتیب بالا اصلاح گردد.

  با سپاس فراوان

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   از اینکه نکات مدنظرتان را بیان فرمودید سپاسگزاریم.
   به روی چشم، در برنامه ریزی های آتی این نکات را مدنظر قرار خواهیم داد.

   ۰
 44. AJ9414 گفت:

  سلام. یه مشکلی تو سیستم تقاضای وجه هست. قاعدتا ما وقتی درخواست تقاضای وجه میدیم بای از مبلغ قابل معامله کم بشه . مثلا یه گزینه اضافه بشه با عنوان مبلغ بلوکه شده که در این گزینه هم مبلغ درخواست شده جهت برداشت و هم مقداری که سفارش خرید زدیم و کم شده از مبلغ قابل معامله در اون قابل مشاهده باشه. لطفا برررسی بفرمایید

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام
   در سامانه معاملاتی آساتریدرآگاه زمانی که شما درخواست تقاضای وجه ثبت می نمایید، ۴ وضعیت "ثبت- در جریان- موفق - مردود" خواهد داشت. زمانی که درخواست تقاضای وجه شما در در مرحله ثبت باشد، مبلغ موجود در درخواست از مانده قابل برداشت شما کسر نخواهد شد. زمانی که در مرحله "در جریان" باشد، این مبلغ از مانده قابل برداشت شما کسر خواهد شد

   ۰
 45. agah40243 گفت:

  درود
  سپاس از زحمات همه دوستان در کارگزاری آگاه،

  نخست این که در آساتریدر در قسمت "دارایی‍های سهام"، اطلاعات نمایش شده آپدیت نمیشه و باید هربار که می‌خواهیم سود و زیان رو در یک سهم رو ببینیم یک بار ریفرش کنیم. خود پیج به طور اتوماتیک آخرین قیمت سهام رو آپدیت نمی‌کنه.
  دوم این که خیلی خوب می‌شد اگه سیستم سفارش بیرون از محدودۀ کمینه و بیشینۀ روز رو هم ثبت می‌کرد.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله، دارایی سهام نیاز به بروزرسانی دارد و به صورت خودکار نیست.
   در خصوص مورد دوم نیز بررسی خواهد شد تا چنانچه منع قانونی نداشته باشد، بتوانیم پیاده سازی کنیم. در حال حاضر اگر قصد دارید درخواستی خارج از محدوده مجاز روزانه ثبت نمایید، می توانید از درخواست اینترنتی (آفلاین) استفاده نمایید.

   ۰
 46. محسن گفت:

  با سلام
  چند پیشنهاد در مورد آسا تریدر نسخه ی وب داشتم:
  - در هنگام قرار گرفتن نشانگر موس بر روی هر نوع قیمت در عمق بازار یا جزئیات نماد یا کندل قیمت روز، پیشنهاد می شود درصد تغییر قیمت مربوطه به قیمت دیروز نیز به صورت caption نمایش داده شود.
  - اگر در لیست سفارشات با کلیلک بر روی نماد (مانند آن چه در هنگام کلیک بر روی نماد در دیده بان اتفاق می افتد) اطلاعات نماد نمایش داده شود به سرعت رصد معاملات و ویرایش سفارش در هنگام مقتضی بسیار کمک می کند.

  پیشنهادی در مورد آسا تریدر موبایل نیز داشتم:
  - اطلاعات مربوط به خرید حقیقی و حقوقی در نسخه ی موبایل نیز نمایش داده شود.

  من تا به حال با چند کارگزاری کار کرده ام و به نظرم پلتفرم معاملاتی کارگزاری آگاه بهترین و کامل ترین است..
  از اطلاعات کاربردی که در باشگاه ارائه می شود بسیار متشکرم.
  از پیگیری و پاسخگویی کارگزاری در زمان بروز اختلال اخیر در سیستم معاملاتی نیز رضایت کامل دارم.

  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از ارائه پیشنهادات و نظرات خوبتون بسیار سپاسگزاریم و حتماً در بروزرسانی‌های آینده نظرات شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت. امیدواریم همچنان ما را در این مسیر یاری نمایید.

   ۰
 47. AH1020 گفت:

  با سلام وخسته نباشید زمانی که من در صف خرید یا فروش باشم چگونه میتوانم متوجه بشم نفر چندم میباشم؟

  در صورتی که امکانی به برنامه اضافه بشه تا بشود عمق یک نماد دید خیلی عالی میشود در حال حاضر ۵ در خواست اول خرید یا فروش نمایش میدهد.

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام
   در بخش سفارشات فعال صفحه اصلی خود، می توانید جایگاه در صف را مشاهده نمایید (تصویر زیر).

   در بخش جایگاه در صف شما اطلاعات زیر را مشاهده می کنید:
   سطر اول: جایگاه در صف
   سطر دوم: حجم سفارش‌های پیش‌رو
   سطر سوم: ارزش ریالی سفارشات پیش‌رو

   ۰
 48. fasihi3403@chmail.ir گفت:

  سلام...در دیده بان کلاسیک بازار در مقابل هر نماد انتخابی گزینه یادداشت موجود است اما در قسمت دارایی سهام این گزینه وجود ندارد...در صورتیکه در این قسمت به این گزینه نیاز بیشتری احساس میشود...لطفا بررسی کنید...با تشکر

  ۱
 49. AK7872 گفت:

  سلام، من قبلا در هیچ کارگزاری ثبت نام نکردم اما با این وجود بعضی از سهم هایی که از کارگزاری آگاه میخرم تعداد سپرده گزاری آنها با تعداد واقعی برابر نیست، باید برای فروش درخواست تغییر کارگزاری ناظر رو بدم؟

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام مشتری گرامی
   در حال حاضر در کلیه نمادهای شما، تعداد واقعی و سپرده گذاری مشابه هستند .
   احتمالا در ساعت بازار و پس از معامله، دارایی خود را چک کرده‌اید.
   درصورتی که مجدد اتفاق افتاد، از این مشکل عکس بگیرید و به تلگرام پشتیبانی کارگزاری آگاه ارسال نمایید.
   https://t.me/Agah_help

   ۰
 50. AK8495 گفت:

  خوبه اما خیلی پیچده وشلوغه

  ۰
 51. AL3740 گفت:

  سلام خسته نباشید.
  اگر این فایل رو به صورت PDF با قابلیت بوکمارک بگذارید مفیدتر خواهد بود.
  متشکر

  ۰
 52. AJ3594 گفت:

  درود،
  هنگام استفاده از ماشین حساب آساتریدر برای محاسبه ی حجم قابل خرید و فروش با مبلغ مشخص بهتر خواهد بود که به شکل اتوماتیک حجم سفارش به کوچترین مضرب ۱۰ گرد گردد.
  توضیح آنکه به طور مثال در حال حاضر حجم ۳۶۵۳ نیز محاسبه میگردد، حال آنکه عملا تنها حجم ۳۶۵۰ صحیح بوده و مورد تایید سیستم قرار خواهد گرفت.

  ۰
  • Agah2 گفت:

   با سلام و احترام
   از اینکه پیشنهادات خود را برای ما ارسال میکنید، سپاسگزاریم. این مورد انشالله بررسی شده و درصورت امکان پیاده سازی خواهد شد.

   ۰
 53. AE5443 گفت:

  سلام و خسته نباشید
  اگه نقطه تعادلی یا سربسر را هنگام فروش بزارید بنظرم مفیدتر واقع می شود،هنگام خرید که به منظور رشد خرید می شود ،اما هنگام فروش است که نقطه سربسر اهمیت پیدا می کند ،
  ممنون

  ۰
 54. AE3807 گفت:

  واقعا نیاز هست که نقطه ی سربسر در قسمت دارایی سهام اضافه بشه ، لطفا رسیدگی کنید
  یه مورد دیگه اینکه من تا حالا چند بار بابت راهنمایی استفاده از آسا با پشتیبانی تماس گرفتم ، بعضی از پشتیبان ها واقعا درست راهنمایی میکنن ولی بعضی از پشتیبان ها جوابهایی میدن که انگار تا حالا با برنامه کار نکردن یا اینکه حداقل با اون قسمت مورد سوال کار نکردن ، به نظرم تعداد پشتیبان ها هم کمه و بعضی وقتا خیلی پشت خط منتظر میمونیم ، ولی حتی اگه تعداد پشتیبان ها زیاد نشه حداقل کسانی پاسخگو باشن که کاملا به مسایل خرید و فروش و کار با برنامه اشراف داشته باشن
  ممنون

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ارسال می‌کنید.
   برای افزایش تعداد پشتیبان‌ها برنامه هایی خواهیم داشت که انشاله طی روزهای آتی این برنامه را عملی خواهیم کرد.
   با تشکر

   ۰
 55. مسعودی گفت:

  سلام
  لطفا بفرمایید چگونه می توان بصورت آنلاین در زمان خرید یا فروش سهامی که صف خرید یا فروش است سفارش با آستانه باز گذاشت تا در صورتیکه معامله در همان روز انجام نشد سفارش ما با قیمت جدید برای روز بعد فعال باشه و مجبور به ویرایش قیمت و در نتیجه عقب افتادن از صف نشویم تکرار می کنم بصورت آنلاین
  ممنون

  ۰
 56. AM0218 گفت:

  سلام یه پیشنهاد برای آسا دارم
  اگه میشه امکانی فراهم کنین که خودمون بتونیم قسمتی از پول خودمونو بلوکه کنیم.
  مثلا ممکنه من بخوام مبلغی از سرمایمو (بر حسب قیمت یا درصد) برای هفته بعد سهام بخرم یا بنابه هر دلیل دیگه ای مطمئن بشم که این سرمایه برای هفته بعد حفظ میشه، بنابراین این مبلغ رو مسدود میکنم تا زمانی که دوباره خودم رفع انسداد کنم.
  اما همین طوری در حالت عادی ممکنه من ناخواسته یا اشتباها مبلغ مورد نظرمو در همین هفته مورد استفاده قرار بدم.

  ۰
 57. AJ3594 گفت:

  لطفا امکان افزوده شدن “NAV ابطال” در صندوقهای ETF که در ساعات معامله هر دو دقیقه یکبار در وبسایت tsetmc.com به روز می شود، به طور مثال در بخش “اطلاعات نماد”، مورد بررسی قرار گیرد. در این صورت معاملات این صندوقها با سهولت بسیار بالاتر و بدون نیاز به ترک دایمی سامانه بر خط آسا صورت خواهد گرفت.

  مضافا در حال حاضر نقطه تعادلی سفارش در هنگام خرید این نمادها (به عنوان نمونه نماد "طلا") برخلاف نمادهای سهامی عادی محاسبه نمی گردد!

  ۰
 58. AM0218 گفت:

  سلام
  من برای تحلیل نمودار در آسا یکسری اندیکاتورا رو انتخاب می کنم اما با هربار رفرش یا بستن و دوباره باز کردن نمودار، اندیکاتورا رفتن.
  چطور می تونم نمودار آسا رو تنظیم کنم که اندیکاتورای منتخبم همیشه موقع باز کردن هر نموداری، فعال باشن؟

  ۰
  • Agah2 گفت:

   با سلام
   لطفا وقتی اندیکاتورها را روی نمودار انتخاب می‌کنید، نمودار را ذخیره نمایید. بعدا که خواستید نمودار یک سهمی را بررسی کنید، ابتدا نمودار ذخیره شده را بارگذاری نمایید و بعد اسم نماد رو انتخاب کنید. که در این صورت تنظیمات قبلی، همچنان هستند.
   برای ذخیره نمودار، سمت راست بالا از عکس دوربین استفاده کنید.

   ۱
  • Agah2 گفت:

   با سلام
   لطفا وقتی اندیکاتورها را روی نمودار انتخاب میکنید، نمودار را ذخیره کنید. بعدا که خواستید نمودار یک سهمی را بررسی کنید، اول نمودار ذخیره شده را بارگذاری نمایید و بعد اسم نماد رو انتخاب کنید. که در این صورت تنظیمات قبلی، همچنان هستند.
   برای ذخیره نمودار، سمت راست بالا از عکس دوربین استفاده کنید.

   ۰
 59. AM0218 گفت:

  یه سوال دیگه هم که دارم اینه که من تو فهرست اندیکاتورا،DT اسیلاتور رو ندیدم یعنی هیچ جا ندیدمش. کجا می تونم پیداش کنم؟

  ۰
 60. AM4285 گفت:

  سلام فیلم آموزشی کار با نرم افزار و ندارید ؟؟؟

  ۰
 61. AG5280 گفت:

  وارد سایت newonline agah نمیشه،میره به سایت قدیم

  ۰
 62. AM6503 گفت:

  متاسفانه اپلیکیشن اندرویدی اصلا وارد نمیشه و فقط مینویسه نام کاربری یا رمز عبور اشتباه است.

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام مشتری گرامی
   با شما تماس گرفته شد متاسفانه پاسخگو نبودید.
   درصورتی که همچنان این مشکل وجود دارد در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ تماس بگیرید.

   ۰
 63. مهدی امان زاده گفت:

  سلام من توی آساتریدر پرتفوی لحظه ای رو پیدا نکردم
  میشه راهنمایی بفرمایید

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در آساتریدر کارگزاری آگاه، قسمت دارایی سهام، ستونی به نام سود تحقق نیافته وجود دارد که میزان سود یا زیان لحظه‌ای را نمایش می‌دهد.

   ۰
 64. AH1895 گفت:

  سلام یه ایراد رو میخواستم عرض کنم راجع به آسا.
  هنگامی که زمینه رو روی کلاسیک بذاریم اگه طول اسم دیدبان از یه حدی بیشتر باشه، لیست دیدبانها تو هم تو هم میشه و به هم میریزه... مثلا نام دیدبان دوم رو بذارید "لیست خرید برای فروردین و اردیبهشت" و نام دیدبان سوم رو مثلا بذارید "فروخته شد"؛ ملاحظه میشه که اسم ها توی هم میرن و ناخوانا میشن.

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام
   دوست عزیز ممنون از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ارسال می کنید.
   پیشنهاد شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.

   ۰
 65. AN2985 گفت:

  سلام
  برای درک بهتر مطالب به نظر من بهتر است که این توضیحات در قالب یک ویدیو ارایه شود.
  سپاس از زحمات شما

  ۰
 66. AM1258 گفت:

  سلام
  متاسفانه با زدن بخش دیدبان با انتخاب هر کدوم از فیلتر های موجود ، لیست نماد ها نشان داده نمی شود.
  ممنون میشم در اسرع وقت پیگیری بفرمایید

  ۰
  • agah5 گفت:

   با سلام واحترام
   خواهشمندم درصورتی که هنگام بازدید اطلاعات نمادها در دیدبان سامانه آساتریدرآگاه دچار مشکل هستید، در اسرع وقت با شماره تماس ۰۲۱-۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی ۲ (واحد پذیرش و آنلاین) تماس بگیرید.
   با تشکر

   ۰
 67. َAN0520 گفت:

  درود و خسته نباشید . سپاس از زحمات شما

  من در فرم نظرسنجی سامانه ی آسا تریدر شرکت کردم و حتی در بلاگ نظر و پیشنهاداتم رو ارسال کردم . اما هیچ امتیازی به من تعلق نگرفته تاکنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در صورتی که به سوالات پاسخ تشریحی داده باشید، امتیاز شما محاسبه و تا ۱۵ مهرماه لحاظ خواهد شد.

   ۰
 68. سیدعلی گفت:

  سوال داشتم.
  من توسط موبایلم که فورجی نمی باشد با لپ تاپ وصل می شم و با کروم وارد نرم افزار آن لاین آگاه می خواهم بشوم متاسفانه کد امنیتی که باید وارد کنیم را برایم نمی آورد.
  لطفا راهنمایی فرمایید.

  ۰
  • agah5 گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز خواهشمندیم ابتدا مرورگر کروم خود را آپدیت نمایید و سپس مجدد اقدام نمایید.
   در صورتی که همچنان مشکل وجود داشت، از مشکل پیش آمده عکس بگیرید و همراه با اطلاعات خود (کد بورسی - نام و نام خانوادگی- شماره تماس) برای به ایمیل info@bashgah.com ارسال نمایید.
   با تشکر از پیام شما

   ۰
 69. AA2981 گفت:

  افزودن سفارش در انتظار،ظاهرابیشتر مربوط به قبل از گشایش بازار میباشد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله، بیشتر مربوط به زمان ارسال سفارش سرخطی است که شما بتوانید همزمان چندین سفارش را راس ساعت معین به هسته معاملاتی ارسال نمایید.

   ۰
 70. asadi گفت:

  سلام در مورد خرید یا فروش آفلاین در سایت توضیح بیشتری می خواستم و این که باچه حداقل مبلغی این کار توسط کارگزاری انجام میگیردواینکه هر روز عصر یا شب این کار را می توانیم انجام دهیم چون کارمندم وصبح دسترسی به بازار ندارم؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام
   حداقل ارزش ریالی ۱۰۰ هزار تومان است . شما میتوانید سفارشات خود را در روز قبل بگذارید و مطابق دستور شما انجام میشود . شما در قسمت آفلاین میتوانید بازه قیمتی و یا حداکثر قیمت و یا قیمت روز را انتخاب کنید.

   ۰
 71. عارف گفت:

  سلام . آیا امکان پرداخت شتابی در روز قبل از معامله وجود دارد تا اینکه در روز معامله با بودن مبلغ سریع خرید را انجام داد

  ۰
 72. امیرحسین اعرابی گفت:

  با سلام .
  پیشنهاد :
  اگر امکان دارد تعداد دیده بان هایی که می توان برای دیدهبان من تعریف کرد( که فعلا ده عدد می باشد) افزایش یابد و همچنین تعداد نمادهای هر دیده بان که فعلا حداکثر ۱۵ نماد می باشدآن نیز افزایش یابد .
  به نظر من در اینصورت می توان نماد ها را در دسته بندیهای بیشتری مرتبط با فعالیتهایشان قرار داد . مثلا در قسمت دیده بان من یک دیده بان بنام پترو شیمی ایجاد کرد و تمام نماد های پتروشیمی را در داخل قرار داد . در حال حاضر تعداد نماد های پتروشیمی بیشتر از ۱۵ عدد می باشند که این باعث محدودیت برای کاربر می باشد .
  با تشکر .

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از اینکه نظرات ارزشمند خود را با ما درمیان می‌گذارید.
   پیشنهاد شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.
   با تشکر

   ۰
 73. AN8392 گفت:

  با سلام
  معمولا چقدر طول میکشد تا درخواست خرید آفلاین انجام شود؟ من یک درخواست زدم با تعیین حجم و به قیمت روز (ساعت ۱۷ روز ۲۱ شهریور) ولی تا پایان روز ۲۴ شهریور هنوز انجام نشده و وضعیت را "در جریان" نوشته.

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   روز چهارشنبه ساعت ۵ بعداز ظهر، درخواست خرید آفلاین خود را ثبت کرده‌اید که زمان بازار نبوده است.
   لذا در خصوص معاملات آفلاین کارشناس مربوطه با شما تماس خواهند گرفت.
   با تشکر

   ۰
 74. AL9159 گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  آیا برنامه ای برای افزودن امکان سفارش گذاری شرطی و تعیین حد سود و حد ضرر برای سفارشات که میتواند بسیار کاربردی باشد دارید؟

  ۰
 75. AN8392 گفت:

  سلام
  در قسمت وضعیت مالی ، منظور از مسدودی غیر وکالتی چیست؟
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   شما در خرید اوراق بهادار دو نوع منبع مالی دارید:
   ۱- حساب نزد کارگزار که همان حساب معاملاتی شما است. این حساب از طریق پرداخت شتابی یا سایر روش ها شارژ می شود و موجودی ان افزایش می یابد. به این حساب اصطلاحاً حساب غیروکالتی گفته می شود. زیرا منبع مالی مستقیم شما است.
   ۲- حساب بانکی سامان یا ملت شما که به حساب معاملاتی تان لینک کرده اید. از آنجا شما طی یک درخواست این اجازه را به بانک داده اید تا در صورتی که حساب بانکی را به عنوان منبع مالی انتخاب کردید، پول را ازحساب شما کسر و به حساب بورس بریزد، به این حساب "حساب وکالتی" می گویند.
   حال اگر شما درخواست خریدی را ثبت کنید که منبع مالی آن پولی است که نزد کارگزاری است، مقداری از پول شا (به اندازه ارزش سفارش) مسدود می شود تا اگر معامله انجام شد به حساب بورس ریخته شود و اگر معامله انجام نشد، مجدد به حساب شما بازگردانده شود. به این مبلغی که مسدود می شود "مسدودی غیروکالتی" گفته می شود.
   در همین مثال اگر شما حساب بانکی را به عنوان منبع الی انتخاب کنید، به عنوان "مسدودی وکالتی" به شا نمایش داده می شود.

   ۰
 76. AO4515 گفت:

  سلام در خصوص نحوه سفارش گذاری آفلاین توضیحاتی ارائه کنید. باتشکر

  ۰
 77. AJ4552 گفت:

  سلام
  ضمن تشکر بابت پنل بسیار خوب آساتریدر تقاضای افزودن چند ویژگی را داشتم:

  ۱) امکانی را فراهم کنید که در هنگام ثبت سفارش خرید و فروش علاوه بر نمایش نقطه تعادلی امکان مشاهده درصد تغییر نسبت به قیمت پایانی را داشته باشیم. همچنین میتوان این ویژگی را قرار داد که وقتی ماس را روی هریک از قیمتهای صف خرید و فروش نگه میداریم درصد تغییر قیمت نسبت به قیمت پایانی نمایش داده شود.(فکر میکنم ویژگی ساده‌ای برای پیاده سازی باشه)

  ۲) امکانی را فراهم کنید که علاوه بر دکمه ورود به سایت tsetsmc نماد دکمه ورودبه صفحه کدال آن نماد نیز وجود داشته باشد.

  ۳) قابلیت دسترسی به چند معامله خرید و فروش اخیر(مثلا ۱۰ مورد اخیر) شامل قیمت و تعداد برای یک نماد مورد نظر. مثلا دکمه‌ای برای مشاهده ۱۰ معامله اخیر مقابل هر نماد باشد و یا در بخشی از قسمت جزییات نماد بتوان مشاهده کرد. چون من درحال حاضر برای این موضوع به بخش دارایی‌های سهام میروم که کند است.

  ۴) امکان مشاهده متن توضیحات نماد بدون باز کردن پنجره توضیحات در بخشی از کنار صفحه مثل بخش جزییات نماد که در همانجا هم بتوان مشاهده کرد و حتی بتوان ثبت و ویرایش انجام داد. یعنی مدال جدید باز نشود و با یک کلیک روی نام نماد همچون جزییات نماد قابل مشاهده باشد. برای بخش توضیحات نماد حتی میتوانید یک فرم ایجاد کنید که علاوه بر متن شامل اقلام حد سود، حد ضرر، قیمت ورود، مقاومت و حمایت باشد.(در آینده از این اقلام فرم که بصورت تفکیک شده دریافت کردید میتوانید کارهای جالبی انجام دهید مثلا فروش خدمات ارزش افزوده برای سامانه اطلاع رسان پیامکی برای حدسود و ضرر و عبور از مقاومت یا شکست حمایت)

  انشاا... که این پیشنهادات مناسب و مورد توجه باشند و باعث پیشرفت پنل شما باشند.
  برای شما همکاران و خانواده بزرگ آگاه و بخش فنی آگاه آرزوی بهترین‌ها را دارم.

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه نظرات خود را برای بهیود خدمات اعلام می کنید.
   پبشنهاد شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.

   ۰
 78. علیرضا گفت:

  آسا تریدر تو آیپد ۶ مشکل داره. منو های دیده بان و انتخاب نماد تو حالت موبایل باز نمیشن مگر اینکه سوئیچ شه رو حالت دسکتاپ. وقتی به حالت دسکتاپ سایت رو باز میکنید اگر لیست دیده بان از ۸ تا بیشتر باشه دیگه اسکرول به راست و چپ نمیشه. اپ iOS هم که برای iPad نیست و فقط iPhone هست که روی آیپد درست اجرا نمیشه. و اینکه توی آیپد پیش فرض نسخه موبایل رو میاره در صورتیکه تو صفحه به خوبی برای نسخه دسکتاپ هم جا هست اگر مشکل اسکرول چپ و راست دیده بانش تو حالت دسکتاپ، وقتی لیست بیشتر از ۸ تاست حل شه خیلی عالی تر میشه.

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام
   دوست گرامی ضمن عرض پوزش همکاران پشتیبانی ما درحال رسیدگی و رفع مورد مربوط به آساتریدر موبایل هستند. ضمنا در جریان باشید که اپلیکیشن جدیدی در حال تستهای نهایی است که بزودی جایگزین اپ فعلی خواهد شد و امکانات و پیشرفتهای بسیار زیادی را ارائه خواهد کرد.
   همچنین در صورت بروز مشکل در اپ فعلی همواره می‌توانید نسخه تحت وب (online.agah.com) را با مرورگر گوشی خود باز کنید و معامله نمایید.
   با تشکر

   ۰
 79. Ahmad گفت:

  با سلام .
  اگر امکان دارد تعداد نمادهای هر دیده بان از ۱۵ عدد بیشتر شود و تعداد دیده بان ها هم از ۱۰ تا بیشتر شود این محدودیت اگر به تعداد بیشتر تغیر کند عالی می شود .

  ۰
 80. AM0218 گفت:

  سلام. ممنون از زحماتتون. تغییرات نسخه جدید رو دیدیم. بهتر شده اما فکر می کنم این که
  ۱- جای جدول عرضه و تقاضا و نمودار شمعی رو عوض کردین بدتر شده.
  ۲- درضمن قبلا اسم کامل نمادو هم بالای کندل نشون میداد که الآن حذف شده. اون اسم خیلی کاربردی بود.
  ۳- الآن آستانه بالای قیمت هم نمایش نمیده یعنی اندازش بزرگتر از صفحه هست و ازش خارج شده...
  خیلی کار مارو سخت کرده.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   سپاسگزاریم از همراهی و ارائه پیشنهاداتتان. به روی چشم. مواردی که فرمودید به بخش فنی ارجاع داده شد تا بهبود و اصلاح آن در دستور کار قرار گیرد.

   ۰
   • AQ2132 گفت:

    ممنون از لطفتون مشکل سوم امروز حل شد و خدارو شکر میتونم آستانه بالای قیمت رو ببینم.
    فقط میشه منو راهنمایی کنین که چرا نمی تونم به این صفحه دسترسی داشته باشم؟ الآن با فیلترشکن تونستم وارد این صفحه بشم. همش مینویسه به دلایل امنیتی دسترسی شما به این صفحه محدود شد.
    دقیقا از وقتی درمورد آسا تریدر نظر گذاشتم، دیگه بدون فیلترشکن به این صفحه دسترسی ندارم.

    ۰
 81. AE5443 گفت:

  سلام وبا ارزوی توفیق روز افزون
  در بروزرسانی جدید نسخه وب :
  ۱-در صفحه دیدبان گاهی که روی یک نماد کلیک می کنم .تا اطلاعات ان نماد رو داشته باشم،مثل اینکه باگ داشته باشه یه دیدبان رو برای ویرایش بالا می اورد.و با مشکل مواجه می شویم.و تا بروی ذخیره ان دیدبان کلیک نکنی.خارج نمی شود وبعدهم همان دیدبان را بالا می اورد.
  ۲-دربخش دیدبانها بخش دارایی در اخر قرار می گیرد .که اگه بصورت پیش فرض قرار می گرفت یا کاربر امکان این رو داشت که خود دیدبان پیش فرض را انتخاب نماید عالی می شد.
  لطفا بررسی بفرمایید.
  ممنون و متشکر

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام
   دوست گرامی خطای اعلامی از سوی شما از طریق تیم توسعه سامانه آساتریدرآگاه بررسی شده و این خطا مشاهده نشده است. خواهشمندیم به منظور بررسی بیشتر از این خطا فیلم گرفته و برای ما از طریق ایمیل ارسال بفرمایید. آدرس ایمیل:info@bashgah.com
   پیشنهاد شما در مورد نحوه نمایش پورتفو حتما بررسی شده و درصورت امکان پیاده سازی خواهد شد.

   ۰
 82. AE5443 گفت:

  با سلام مجدد
  یکی از دوستان هم بالا گفته اند:
  تعداد نماد دریک دیدبان وتعداد خود دیدبان ها نسبت به نماد ها بسیار کمتر است و کاربر نهایتا تعداد۱۵۰نمادرا می تواند داشته باشد.که برای بقیه باید حتمانمادی را حذف کندتابتواند نماد دیگری را داشته باشد.
  لطفا بررسی نمایید
  ممنون و متشکر

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از اینکه نظرات خود را برای ما ارسال می‌کنید.
   پیشنهاد شما را بررسی و در صورت امکان پیاده سازی خواهیم کرد.
   با تشکر

   ۰
 83. AF6785 گفت:

  با سلام
  من هم خواستم بگم که نسخه جدید در موبایل (اندروید) اصلا خوب نیست و مجبور هستم از نسخه قدیمی تحت وب با گوشی استفاده کنم. تو نسخه قبلی از طریق موبایل و از قسمت دارایی سهام به راحتی میشد سفارش گذاشت و بصورت آنی مبلغ سود یا زیان کلی رو دید ولی تو نسخه جدید امکانش نیست . کلا امکاناتی که تو موبایل نمایش داده میشه اصلا خوب نیست. همینطور قسمت های دیگه تو نسخه قبلی توسط موبایل خیلی بهتر بود.
  ممنون میشم رسیدگی کنید.

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات برای ما ارسال می‌کنید.
   نظرات شما به مسئول مربوطه جهت پیگیری، ارجاع داده شد.
   با تشکر از همراهی شما

   ۰
 84. AE5443 گفت:

  باسلام و ارزوی توفیق روز افزون برای همه شما
  در صفحه اصلی باشگاه بعد از بروز رسانی اخیر ، مشکلاتی بوجود اومده مثلا روی زبانه نامه های خوانده شده که کلیک می کنی گویا غیر فعاله یا مثلا روی تازه های بلاگ که کلیک شود ، انگار غیرفعال است.
  لطفا بررسی شود که مشکل عمومی است یا فقط برای من است؟
  با تشکر

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام
   دوست گرامی منظور شما از غیرفعال بودن چیست؟
   درصورتی که همچنان این مشکل وجود دارد از خطایی که دریافت می‌کنید عکس بگیرید و به پشتیبانی تلگرام آگاه با آدرس
   agah_help@
   ارسال بفرمایید
   باتشکر

   ۰
 85. َAN0520 گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید

  ۱- در آپدیت جدید اعداد اطلاعات نماد رو نمیشود خواند و همپوشانی دارند روی هم . در واقع نمیشه حجم معامله و حجم مبنا و تعداد معامله و .. را مشاهده کرد ..
  ۲- بعلاوه با یک لینک ساده ی قیمت آخرین معامله و چند فرمول بندی ساده ی اکسلی ، میشه دارایی سهام رو بصورت لحظه ای درآورد تا هر بار نیاز به بارگزاری صفحه نباشد . حتی کم مشتری ترین کارگزاری ها هم پرتفوی لحظه ای دارند که قیمت ها و سود و زیان جلوی چشم سهامدار در حال تغییرند .
  ۳- همچنین ضرورت کلیک متصل به لینک کدال در نوار نماد ها به چشم میخورد .

  ۴- با جابجاییِ!!!! مبلغ قابل معامله و ساعت ! و شمعی افقی قیمت و چپ و راست کردن و بالا و پایین کردن اعداد و اطلاعات!!.. فقط باعث گیجی و کاهش عملکرد و سرعت تصمیم گیری و معامله شدید ، بنظرم بهبود عملکرد با تغییر دکوراسیونِ کورکورانه فرق دارد

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه نظرات ارزشمند خود را برای ما ارسال می‌کنید.
   پیشنهاد شما را بررسی و درصورت امکان اجرا خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۰
 86. AE5443 گفت:

  سلام و روز بخیر
  حدودچهارتا پیام بالاتر من یه درخواست دادم و توجهی به ان نشده .که بازم میگم و به پشتیبانی هم درتلگرام ارسال کردم.بیشتر مشکلم با موبایله .وقتی روی یه نمادکلیک میکنم که بخرم یا بفروشم.یه دیدبان روبرام باز می کنه برای ویرایش!!! و تا انراذخیره یا ویرایش نکنم اون و نمی بنده
  لطفا بررسی بفرمایید
  ممنون

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   درصورتی که همچنان این مشکل وجود دارد لطفا از آن عکس بگیرید و به پشتیبانی تلگرام آگاه با آدرس
   agah_help@
   ارسال بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 87. AM2612 گفت:

  سلام
  چگونه می توانم عرضه اولیه را خریداری یا سفارش خرید دهم

  ۰
 88. AQ2991 گفت:

  سلام ببخشید من سهام فروختم ولی بازم تو بخش دارایی ها نشون میده چطوری حذفش کنم؟؟؟

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام
   دوست محترم درصورتی که سهام خود را در کارگزاری دیگری به فروش رسانده اید وهمچنان دارایی شما در بخش دارایی سهام نمایش داده میشود، لطفاً در نماد موردنظر کاهش دارایی زده و تعداد دارایی نماد موردنظر خود را صفر بفرمایید.

   ۰
 89. AQ2527 گفت:

  سلام و عرض خسته نباشید.
  اگه زحمت بکشید و حداقل پارامترهای مهم حد سود و حد ضرر رو به نمادها اضافه کنید، راهنمای بسیار خوبی برای خرید فوری کاربران بوده و حتما رضایتمندی زیادی رو خواهد داشت.
  ممنون از صبوریتون

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه نظرات ارزشمند خود را برای بهبود خدمات برای ما ارسال می‌کنید.
   نظر شما به مسئول مربوطه ارجاع داده شد.
   باتشکر

   ۰
 90. AQ7259 گفت:

  سلام و درود بر شما بزرگواران
  از مجموعه پربار آگاه بابت خدمات و خصوصا اطلاع رسانی خوب شما سپاسگزارم . بنده در کارگزاریهای دیگر هم آنلاین کار کرده ام و میتوان گفت سازنده ترین مجموعه، مجموعه شماست ولی در سیستمهای دیگر نکاتی در معاملات آنلاین مورد توجه قرار گرفته که اگر در سیستم آگاه اجرا شود باعث رضایتمندی بیشتر کاربران خواهد بود. بعنوان مثال در هنگام تغییر اعداد در نسخه وب حالت چشمک زدن وجود دارد که میتواند با رنگ چشمک زدن قرمز یا سبز جهت صعودی یا نزولی بودن عدد را نمایش دهد. همچنین در هنگام خرید و فروش گزینه قفل کردن روی صف بسیار مفید است که به کارگزار اختیار داده میشود تا با بهترین قیمتها خرید یا فروش را انجام دهد.

  ۱
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از اینکه نظرات ارزشمند خود را برای بهبود خدمات برای ما ارسال می‌کنید.
   پیشنهاد شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۰
 91. مریم گفت:

  باسلام
  من اولین خریدم رو امروز انجام دادم. حالا از کدوم قسمت ببینم سود و زیانم در این سفارش چقدره؟

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام و عرض احترام

   با مراجعه به قسمت منو و گزینه دارایی شهام، می‌توانید میزان بازدهی را مشاهده نمایید

   با تشکر

   ۰
 92. AE5443 گفت:

  سلام و ارزوی توفیق برای دست اندرکاران باشگاه و کارگزاری اگاه
  ساعت نرم افزار برخط معاملات اگاه چیزی حدود۲الی۳ثانیه نسبت به ساعت واقعی گویا عقب تره و برای همین بسیاری موارد وقتی سفارش خرید یافروش قرارمیدم به دلیل این تفاوت فاصله بسیاری با دیگرسفارش دهندگان پیدا می کنم.گاه شده تفاوت ۵۰تا۶۰میلیونی(ازنظرحجم)بادیگران پیدا می کنم.لطفا بررسی بفرمایید.
  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی طی بررسی های متمادی انجام شده در رورهای کاری مختلف، چنین موردی مشاهده نشد. ساعت نرم افزار مطابق با ساعت بورس است

   ۰
 93. AM6503 گفت:

  سلام.خسته نباشید.ممنون از مطالب مفید و سامانه خوبتون.ای کاش کارگزاری آگاه نرم افزار تحت ویندوز هم برای تحلیل داشت مثل متا تریدر.در آینده نرم افزاری برای تحلیل ایجاد بشه خیلی عالی میشه

  ۰
 94. AR0984 گفت:

  باسلام و خسته نباشد
  در هنگام خرید سهم در قسمت منبع مالی گزینه حساب بانکی معرفی شده به کارگزاری موجود هست...در صورت خرید از حساب بانکی قیمت خریداری شده مستقیم از حساب کسر میشود؟؟؟؟ یعنی دیگه نیازی به پرداخت شتابی نداریم تا حساب بورسی رو شارژ کنیم؟؟؟

  ۰
 95. AG3107 گفت:

  سلام و تشکر از زحمات شما
  میخواستم ببینم میشه از نرم افزار متا تریدیر هم برای کار گزاری اگاه استفاده کرد یعنی کار گزاری اگاه سروری داره که داخل متا تریدیر وارد کرد و از آن هم استفاده کرد یا فقط از اساتریدر انلاین میشه استفاده کرد
  با تشکر

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام
   خیر دوست عزیز
   برای تحلیل تکنیکال، این امکان وجود دارد که از پنل تحلیل تکنیکال نرم افزار آسا استفاده نمایید.
   با تشکر

   ۰
 96. AL6136 گفت:

  با سلام چرا در ایجاد دیده بان محدودیت وجود داره
  من باید خودرو ساز پتروشیمی پالایشی انبوه ساز و چندتا دیگه رو زیر نظر بگیرم ولی متاسفانه محدودیت در تعداد دیده بان
  و همچین هر دیده بان فقط ۱۵ نماد
  هر گروه حداقل ۳۰ ۴۰ تا نماد داره حتما حتما محدودیت را بردارید
  مشکل بعدی نبود قفل سرخط هست مثلا شما بعنوان خریدار حجمتون که مشخص باشه و گزینه قفل را بزنید خودکار قیمت سرخط فروش نشان داده میشه که خیلی میتونه تاثیر گذار در سرعت معامله باشه
  و در ضمن قسمتی که بتونه کل نمادهای بازار به تفکیک گروه را نشان دهد وجود ندارد

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ارسال می کنید.
   پیشنهادات شما بررسی و در صورت امکان اجرا می گردد.
   باتشکر

   ۰
 97. شریفی گفت:

  با عرض سلام
  ایا امکان لغو ثبت سفارش در وب اسا وجود دارد?

  ۰
 98. AJ0455 گفت:

  سلام،
  با عرض تشکر از امکان انتقال سهم ها از یک کارگزاری به کارگزاری آگاه بدون مراجعه حضوری ، یک سئوال دارم.
  من به تازگی تعدادی از سهامم رو منتقل کردم اما متأسفانه اطلاعات معاملاتم شامل زمان خرید و فروش سهام ، قیمتهای خرید و فروش و همچنین سود و زیان که برام خیلی مهم هستند رو در آسا ندارم. راهی برای دیدن اون اطلاعات وجود نداره؟ اگر نتونم روزانه اونها رو داشته باشم چطور مشخص کنم که در چه وضعیتی از سود و زیان هستم و برای سبدم چطور تصمیم گیری کنم؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   کارگزاری‌ها به اطلاعات معاملاتی مشتریان کارگزاری دیگری دسترسی ندارند و زمانی که تغییر ناظر می دهید و سهام خود را منتقل می‌کنید، سابقه معاملات مشتریان به کارگزاری منتقل نمی شود .
   اما به محض اینکه معاملات خود را در آگاه شروع کنید این مقادیر در دارایی سهام برای شما نمایش داده می‌شود.
   باتشکر

   ۰
 99. Ali.sh گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید..
  سوال مربوط به تبدیل سهام حق تقدم به سهام واقعی.. میشه با اساتریدر مبلغ اسمی سهام رو واریز کرد ..یا اینکه باید رفت کارگزاری

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام
   در صورتی که حق تقدم ها در یازه دوماهه مشخص شده خریداری شود باید با امور مالی شرکت تماس بگیرید و شمار حساب جهت پرداخت وجه دریافت کنید
   اما اگر حق تقدم های استفاده نشده خریداری کنید، باید میلغ ۱۰۰ تومان به ازای هر سهم در حساب آساتریدر شما باشد( علاوه بر قیمت حق تقدم)

   ۰
 100. شهاب گفت:

  سرعت نرم افزار بنظر مقداری کند شده

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا بفرمایید منظور کدام نرم افزار معاملاتی کارگزاری این مشکل را دارد تا بتوانیم مشکل را بررسی و پیگیری کنیم.
   باتشکر

   ۰
 101. AS0004 گفت:

  سلام
  نحوه تغییر شماره حساب بانکی به چه صورت هست؟
  باید حتما به کارگزاری مراجعه کرد؟

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام و احترام
   شما می بایست اطلاعات بانکی و هویتی خود را به آدرس ایمیل crm@agah.com ارسال نمایید و یا حضورا به کارگزاری مراجعه نمایید.

   ۰
 102. AN8392 گفت:

  با سلام
  اگر موقع ارسال سفارش گزینه معتبر تا لغو را انتخاب کنیم، برای روزهای آینده هم سفارش بطور خودکار به هسته بورس فرستاده میشه؟ و آیا در این صورت در روزهای بعد در ابتدای صف قرار میگیره؟

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام
   سفارش ارسال میشه اما در ابتدای صف قرار نمیگیرد، چون در روز بعد قیمت صف خرید یا صف فروش تغییر کرده است

   ۰
 103. AJ0455 گفت:

  با عرض سلام و احترام
  لطفا به سئوال من که در چند آیتم بالاتر اومده پاسخ بفرمایید.

  ۰
 104. سیروس اکبری گفت:

  سلام
  من در قسمت دارایی سهام اشتباهی در یک از نمادها اطلاعات وارد کردم و الان در قسمت جمع سود تحقق یافته درست نمایش داده نمی شود.
  مثلا من می خواهم آن نماد را حذف کنم و دوباره اطلاعات صحیح را وارد کنم اما این کار به نظرم پیش بینی نشده است. چون قبلا اطلاعات خرید و فروش روی سهم اشتباه وارد شده

  لطفا راهنمایی بفرمایید
  با تشکر

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای رفع این مشکل لطفا در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی ۲ واحد پشتیبانی آنلاین، تماس حاصل بفرمایید.
   متشکرم

   ۱
 105. AK4505 گفت:

  سلام ای کاش نمودار تعدیل شده رو هم به لیست اضافه میکردید برای این نمودار باید از کارگزاری های دیگه استفاده کنیم. چون توی کارگزاری اگاه نیست.

  ۲
 106. راد گفت:

  در نرم افزار برای هر دیده بان تنها ۱۵ نماد را میتوان اضافه کرد. چرا این محدودیت را گذاشته اید. پیشنهاد من اینه که این محدودیت را بردارید.
  با تشکر

  ۳
 107. راد گفت:

  اگر نقشه بازار را هم به نرم افزار اضافه کنید آساتریدر آگاه کاملترین نرم افزار بورسی خواهد شد.

  ۴
 108. محمد گفت:

  سلام.اگه سهامی به ارزش یک میلیون بخرم و همان روز یا روزهای بعد بفروشم .ایا میتوانم با پول حاصل از فروش مجددا سهم بخرم یا اینکه باید سه روز کاری بگذرد تا حساب من تسویه بشه و پول به حساب کارگذاری بگرده؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   باپول حاصل از فروش سهام می توانید همان روز سهم دیگری بخرید. اما باید دقت داشته باشید که اگر بخواهید اوراق مشارکت خرید کنید، باید یک روز صبر کنید. زیرا تسویه اوراق و سهام متفاوت است.

   ۰
 109. AN8392 گفت:

  سلام
  کاش در نرم افزار معاملات، مثل بعضی از کارگزاری ها، امکان ارسال خودکار سفارشات و همچنین سفارشات شرطی فراهم بشه. این نشون میده که برای وقت کاربران ارزش قائل هستید

  ۲
 110. AQ2726 گفت:

  درخواستی داشتم که باعث بهبود پلتفرم آساتریدر خواهد شد
  اندیکاتورهای خوبی در آساتریدر وجود دارد
  اما جای
  Pivot Points
  خالی است
  tradingview این اندیکاتور رو بصورت پیش فرض دارد
  اگر این امکان رو در آساتریدر اضافه کنید بسیار عالی خواهد بود
  بازم ممنون
  موفق باشید

  ۱
  • Agah گفت:

   با سلام
   ممنون از پیشنهاد خوب شما
   به تیم پشتیبانی این مورد اطلاع داده خواهد شد.

   ۲
   • AQ2726 گفت:

    فارابی اینو داره ولی ضعیفه
    rahavard365 هم اینو داره که میشه گفت بیشتر نیاز رو بر طرف کنه
    اگر کاری بهتر از رهاورد انجام بشه واقعا ممنونتون میشم

    ۰
 111. AQ2726 گفت:

  یکی از نواقص آساتریدر اینه که در پرتفوی نمیشه سهم هایی رو که فروختیم پاک کنیم
  مثلا بنده سهمی رو یکسال پیش خریدم و سودی یا زیانی داشتم الان نمیخام این سهم در پرتفوی نمایش داده بشه
  یا کلا میخام کل سابقه معاملاتیم رو پاک کنم این امکان وجود نداره در آسا

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   این امکان در سامانه آنلاین کارگزاری آگاه وجود دارد.
   از بخش دارایی سهام در سامانه آنلاین کارگزاری، لازم است گزینه بروزرسانی دارایی را انتخاب نمایید که در این صورت می‌توانید تعداد دارایی خود را ویرایش و یا حذف نمایید.
   برای راهنمایی بیشتر می‌توانید در ساعات اداری با پشتیبانی خدمات آنلاین تماس حاصل بفرمایید.
   باتشکر

   ۱
   • AQ2726 گفت:

    تشکر بابت پاسختون
    بله این رو متوجه ام.
    درخواست من اینه که بتونم کل دارایی رو پاک کنم و هیچ سابقه ای در هیچ جای پنل از خرید های گذشته ام نباشه.
    با این امکانی که فرمودین میشه نمایش اکنونی رو تغییر داد و کم و زیاد کرد ولی نمیشه دارایی فروخته شده رو کامل پاک کرد.

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام مجدد
     در بخش دارای سهام در صورتی که "نمایش داراهایی موجود" را انتخاب نمایید تنها دارایی هایی که درحال حاضر موجود است را به شما نمایش می دهد.
     باتشکر

     ۰
 112. AM2760 گفت:

  سلام وخسته نباشید میخاستم ببینم چرا در نرم افزار اندروید فقط دیده بان مشخص میباشد پرتفو بصورت جداگانه مشخص نیست.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   زیرا لازم است پرتفوی خود را به صورت جداگانه در دیدبان ایجاد نمایید. روش کار به این صورت است که در ویرایش دیدبان، تیک نمایش نمادهایی که در دارایی هستن را بزنید.
   باتشکر

   ۰
 113. AQ2726 گفت:

  سلام یکی از چیزایی که لذت و راحتی استفاده از سامانه رو بالا میبره اینه که کاربر بتونه با کمترین کار و عملیات از سامانه استفاده کنه.

  در صفحه ورود به آساتریدر زیر نام کاربری و رمز عبور کپچا استفاده شده.
  کپچا برا امنیت سامانه ضروریه و طراحش خوش سلیقه بوده که فقط از اعداد استفاده کرده و کاملا واضح و ساده است که باید بهشون احسنت گفت.

  اما میشه این رو بهترم کرد.
  من از بقیه دوستانم که از آسا استفاده میکنن شنیدم که میگن ای کاش این نبود.

  بنظرم اگر صلاح ببنید کپچا رو در درخواست اول بردارید. یعنی برای درخواست ورود اول به پنل از کاربر گپچا نخواد و اگر اطلاعات ورود اشتباه بود برای درخواست مجدد ورود ازشون کپچا رو بخوات.

  من تقریبا بیشتر سامانه های معاملاتی کارگزاری ها رو دیدم و آسا رو پسندیدم
  برای همین برام ارزش داره که سامانه بهتر و بهتر بشه.
  موفق باشید.

  ۰
 114. AT0100 گفت:

  سلام
  اگر امکان داره توی برنامه برای هر کدام از سهام پرتفو بشه حد سود و ضرر مشخص کرد که اتوماتیک بفروشه خیلی خوب میشه .

  ۵
 115. فریبرز گفت:

  باسلام امکانات اپلیکیشن اساترریدر نسبت به سایر اپلیکیشن های موجود کمتره

  ۰
 116. AT0100 گفت:

  سلام
  قابلیت قفل کردن قیمت روی "قیمت سرخط" خرید یا فروش رو نرم افزار آسا نداره !؟
  خیلی کاربردیه .
  تو صف خرید و فروش ها جا میمونم .

  ۰
  • operator2 گفت:

   سلام
   خیر بدلیل قوانین امکان پذیر نیست . ولی برای معاملات در ابتدای صبح پیش گشایش میتوانید حداقل قیمت برای فروش و حداکثر قیمت برای خرید را انتخاب کنید تا در مچینگ سفارش شما انجام شود.

   ۰
 117. AU0417 گفت:

  سلام
  در هنگام ورود به اپلیکیشن و پس از وارد کردن یوزر و پسورد پیغام خطا در ارتباط با سرور مشاهده میشه و می‌نویسه که اشکال وجود داره و پس از رفع مشکل اطلاع رسانی میشه آیا همه این مشکل را دارند یا فقط برای من مشکل وجود داره البته روی دو دستگاه تست کردم و در هر دو مشکل وجود داشت
  و اگر مشکل کلی هست کی رفع میشه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از شما بابت این مشکل پوزش می خواهیم.
   بخش فنی آسا درحال بررسی این موضوع هستند. این مشکل در نسخه جدید آساتریدر برطرف خواهد شد.
   از صبوری شما سپاسگزاریم

   ۰
 118. AP8194 گفت:

  چرا بجای ارتقای آسا میزنین خرابش میکنین بدتر؟
  فونتها کم رنگ شدن پدر چشمو در میارن
  عرض ستونها سیو نمیشه
  تو دیده بان من قوز بالا قوز درست کردین با اون ستون اضافه شده
  جا کمه و حجم عرضه جا نمیشه تو صفحه از اون ور قسمت دو دیده بان عرضش الکی جا گرفته
  محدودیت اضافه کردن فولدر و نماد همچنان هست
  کلا پیشنهاد میکنم بیشتر از این گند نزنین . واسه خودتون بدوبیراه میخرین c:

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در طراحی اعمال شده امکاناتی از قبیل تنظیم اندازه همه ستون ها یا تنظیم اندازه یک ستون و... وجود دارد که پس از اعمال تغییرات شما، با استفاده از منوی سمت چپ "ذخیره بازیابی" ذخیره می شود.
   حداکثر تعداد دیده بان ها مطابق قبل ۱۰ دیده بان با ۱۵ نماد است.

   ۱
 119. AA2576 گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید

  درخواستی در مورد نرم افزار آسا داشتم :

  محدودیت ایجاد ۱۰ دیدبان در نرم افزار آسا بسیار آزار دهنده است . ما صنایع زیادی داریم که هر کدام مستلزم ایجاد یک دیده بان هستند اما با این شرایط کاملا محدود شده ایم . لطفا امکان افزودن دیدبان بیشتر حداقل تا ۱۵ دیده بان را در نرم افزار آسا ارتقاء دهید

  این واقعا لازم و کمک کننده است .

  خواهش میکنم پیگیری و عملیاتی کنید و به قول دادن بسنده نکنید

  سپاس از شما

  ۳
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه نطرات خود را برای بهبود خدمات ارسال می‌کنید.
   در نظرسنجی که از مشتریان صورت گرفت نسبت بسیار کمی از مشتریان بیش از ۱۰ دیده بان داشتند
   پیگیر پیشنهاد شما هستیم ولی باتوجه به تعدد کارها، امکان پیاده سازی این موضوع را در حال حاضر نداریم.
   باتشکر

   ۱
 120. مسعود گفت:

  باسلام اززمانی که سامانه آسا بروزرسانی جدید شده درمرورگر کروم نمی توانم اطلاعات سهام خودراببینم .حتی در دیده بان آگاه و دیده بان من و مدیریت سبد دارایی هیچ اطلاعاتی دیده نمیشه و قادربه اصلاح سفارشات نیستم. درمرورگر موزیلا هم مشکلات زیادی داره .من ازویندوز xp استفاده می کنم . درخواست دارم ترتیبی داده بشه تامثل قبل ازبروزرسانی بشه ازامکانات آساتریدر درویندوز XP استفاده کرد

  ۰
 121. س گفت:

  سلام.میخواستم بدونم امکان یادداشت گذاری در بخش تحلیل تکنیکال وجود داره؟

  ۰
 122. پوریا رستمی گفت:

  سلام خسته نباشید . ببخشید توی کار گزاری مفید تریدر ما نمودار خرید و فروش های حقیقی و حقوقی را میبینیم .ایا این امکان در آگاه هم وجود دارد ؟

  ۰
 123. AR8628 گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشی
  من کد آنلاین دارم ولی بعضی وقتها مجبورم آفلاین سفارش بدم
  متاسفانه خطای ( برای ثبت شما باید قرار داد اینترنتی معتبر داشته باشید )
  کد بورسی من
  داو۲۴۷۸۴

  ۰
 124. عبدالله گفت:

  با سلام و احترام . با این که نمیدونم سوالمو در کدوم قسمت بیان کنم . اما خواهشمندم به اطلاع همکار مربوطه برسانید . نوار سمت راست اندیکاتور خیلی باریک هست . حتی با موس هم سخت جابه جا میشه . لطفا لطفا لطفا رسیدگی کنید . مطمئنم که رسیدگی میکنید . متشکرم

  ۰
 125. AK8420 گفت:

  سلام
  بسیار ممنونم از راهنمایی های ارزنده. من که به تازگی وارد بازار بورس شدم، به طور کامل توانستم ظرفیک ساعت با کلیه امکانات و مراحل این سامانه آشنایی پیدا کنم. فقط ای کاش برای برخی مشتریان تازه وارد به مدت چند ماه مشاوره رایگان در سایت همفکران فراهم میکردید.
  با تشکر

  ۱
 126. AU8586 گفت:

  سلام. من برنامه آسا تریدر روی گوشی نصب کردم ولی هر کاری میکنم وارد نمیشه مینویسه عدم اتصال به اینترنت. چیکار کنم؟ برای اهراز هویت هم خیلی وقته به دفتر پیشخوان رفتم ولی بازم هیچ?

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   تا زمانی که احراز هویت شما از طرف کارگزاری تایید نشود امکان استفاده از سامانه آنلاین و اپلیکیشن معاملاتی را نخواهید داشت.
   وضعیت کدگیری شما درحال بررسی همکاران اکسپرس است.
   باتشکر

   ۰
 127. AN4588 گفت:

  سلام.
  پس از اینکه اطلاعات کاربری برای ورود به باشگاه رو با سامانه آساتریدر یکی کردین چرا وقتی در سامانه آنلاین هستیم و روی بخش باشگاه میزنیم مستقیم وارد باشگاه نمیشه و دوباره نام کاربری و رمز عبور میخواد؟
  بهتره اینها رو به هم لینک کنید تا نیاز به ورود دوباره اطلاعات نباشه.

  و اینکه در قسمت جزئیات نماد، بازه مجاز در زیر جدول عرضه و تقاضا نمایش داده میشه که به نظر من بهتره مثل تصویر ۱۲ به بالای این بخش انتقال پیدا کنه (مثل سابق)

  سپاس

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   زمانی که از سامانه آنلاین کارگزاری آگاه به باشگاه وارد می شوید نیازی به وارد کردن مجدد نام کاربری و رمز عبور نیست.
   درصورتی که همچنان این مشکل وجود دارد لطفا درساعات اداری با پشتیبانی باشگاه تماس بگیرید.
   باتشکر

   ۰
 128. بهداد گفت:

  سلام. میخواستم بپرسم بنده کد معاملات بر خطمو و نام کاربری از کارگزاری گرفتم ولی نمیدونم آیا شماره حسابم وصله به کارگزاری یا نه ؟چی جوری بفهمم
  روز ثبت نام شماره شبا رو داده بودم در داخل فرم ثبت نام

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درصورتی که به وضعیت مانده خود در سامانه آنلاین کارگزاری آگاه مراجعه نمایید حساب بانکی که به کارگزار معرفی کرده اید نمایش داده می شود.
   باتشکر

   ۰
 129. میلاد گفت:

  سلام
  من تو پلتفرم تحت وب اسا تریدر
  میخواستم از سفارش در انتظار استفاده کنم
  برای مثال یه سفارش فروش یا خرید خودکار برای سهم n در قیمت x تنظیم کنم تا در صورت رسیدن قیمت به سطح مورد نظر این کار انجام بشه
  اما تو منوی خرید یا فروش اصلا امکان تنظیم یا ویرایش نوع اعتبار سفارش مثلا یک روزه و ... وجود نداره
  تو تنظیمات هم چیزی پیدا نکردم
  + اگه تو قسمت دارایی سهام امکان نوشتن یادداشت مثل صفحه دیدبان وجود داشت خیلی خوب بود

  ۱
 130. محمد حسین گفت:

  سلام. من قبلا دیدگاه گذاشتم که نمیتونم وارد برنامه آسا تریدر بشم که شما تماس گرفتید گفتید هنوز دفتر خدماتی شمارو تایید نکرده. تایید بشید دو روز طول میکشه که کد برای شما میاد.
  الان چند روزه تایید کرده دفتر خدماتی ولی هنوز هیچ پیامی دریافت نکردم و نمیتونم وارد برنامه بشم. لطفا پیگیری کنید ممنون میشم. با تشکر از عوامل آگاه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درصورتی که برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان مراجعه کرده‌اید لازم است اشاره شود که صدور کد بورسی و دسترسی آنلاین حدود ۵ روز کاری زمان می‌برد.
   باتشکر

   ۰
 131. AF9446 گفت:

  سلام.ببخشید چگونه و در چه قسمتی می توان سفارش در انتظار وارد کرد؟ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   زمانی که در سامانه آنلاین کارگزاری آگاه، سفارش خرید یا فروش باز می‌کنید بعد از مشخص کردن قیمت و حجم با انتخاب گزینه "ثبت در سفارشات در انتظار" سفارش شما در سامانه آنلاین ذخیره می گردد.
   و این امکان وجود دارد که هر زمان خواستید، این سفارش را به هسته بورس ارسال نمایید.
   باتشکر

   ۰
 132. AS3371 گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من و چندتا از دوستان، از مشتریان همزمان کارگزاریهای آگاه، مفید و تدبیرگران فردا هستیم و از خدمات این کارگزاریها توأماً استفاده میکنیم. از آنجا که اولین کارگزاری انتخابی ما کارگزاری آگاه بوده و عمده معاملات ما توسط این کارگزاری انجام میشود، ضمن رضایت از عملکرد شما، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماییم.

  با این وجود، سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه نیاز به بازنگری بیشتری در جهت ارتقا و پاسخگویی نیاز مشتری دارند (هم موبایلی و هم تحت وب). این نقاط ضعف به کرّات توسط من و جمعی از دوستان از طریق همین پنل"ارسال دیدگاه" و همچنین توسط تماس با شعب کارگزاری آگاه تذکر داده شده است. البته این مطلب پذیرفته شده و مواکداً مورد تجلیل است که اخیرا با اعمال تغییراتی در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، بهبود چشمگیری در عملکرد و قابلیتهای سامانه آساتریدر مشاهده میشود. اما سایر کارگزاریهای رقیب قابلیتهای بسیار چشمگیری را به سامانه های معاملاتی خود اضافه کرده اند که حقیقتا من و دوستان را وسوسه کرده که کارگزار ناظر خود را تغییر دهیم. اما با توجه به آنکه در این مدت با کارگزاری آگاه خو گرفته و در باشگاه مشتریان امتیاز قابل توجهی کسب نموده ایم چندان تمایل قلبی در وجود ما برای تغییر کارگزار ناظر مشاهده نمیشود. لذا شرایط موجود ما را در سر دو راهی انتخاب وسوسه ها و تمایل قلبی واداشته است.

  بماند که قابلیت معاملات الگوریتمی و شرطی خود یکی از مهمترین این وسوسه هاست و ربطی به قابلیت سامانه معاملاتی نداشته و نیازمند کسب مجوز لازم از مراجع ذیصلاح است.

  ملتمسانه از شما عزیزان زحمت کش تقاضا میکنیم (ضمن تأیید کردن این پیام، - فقط جهت مزاح -) ما را نجات داده و با اعمال تحولی شگرف در سامانه آساتریدر نگذارید این کارگزاری محبوب ما از دیگر کارگزاری های رقیب عقب مانده و مجبور به تغییر کارگزاری خود شویم.

  لطفاً لطفاً لطفاً همت کنید تا همچنان در صدر بهترین کارگزاری های موجود باقی بمانید.
  با عشق.

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ما ارائه می فرمایید از شما سپاسگزاریم.
   پیشنهادات شما در اسرع وقت به تیم توسعه ارجاع داده و بررسی خواهد شد.
   لازم به ذکر است که با توجه به افزایش تعداد قابل توجه مشتریان محترم، اولویت اصلی ما ارائه خدمات قابل اتکا برای آنهاست بنابراین با در نظر گرفتن اولویت ها، درخواست‌های جدید را هم مدنظر خواهیم داد.
   باتشکر از همراهی شما

   ۰
 133. AT7848 گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من و چندتا از دوستان، از مشتریان همزمان کارگزاریهای آگاه، مفید و تدبیرگران فردا هستیم و از خدمات این کارگزاریها توأماً استفاده میکنیم. از آنجا که اولین کارگزاری انتخابی ما کارگزاری آگاه بوده و عمده معاملات ما توسط این کارگزاری انجام میشود، ضمن رضایت از عملکرد شما، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماییم.

  با این وجود، سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه نیاز به بازنگری بیشتری در جهت ارتقا و پاسخگویی نیاز مشتری دارند (هم موبایلی و هم تحت وب). این نقاط ضعف به کرّات توسط من و جمعی از دوستان از طریق همین پنل"ارسال دیدگاه" و همچنین توسط تماس با شعب کارگزاری آگاه تذکر داده شده است. البته این مطلب پذیرفته شده و مواکداً مورد تجلیل است که اخیرا با اعمال تغییراتی در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، بهبود چشمگیری در عملکرد و قابلیتهای سامانه آساتریدر مشاهده میشود. اما سایر کارگزاریهای رقیب قابلیتهای بسیار چشمگیری را به سامانه های معاملاتی خود اضافه کرده اند که حقیقتا من و دوستان را وسوسه کرده که کارگزار ناظر خود را تغییر دهیم. اما با توجه به آنکه در این مدت با کارگزاری آگاه خو گرفته و در باشگاه مشتریان امتیاز قابل توجهی کسب نموده ایم چندان تمایل قلبی در وجود ما برای تغییر کارگزار ناظر مشاهده نمیشود. لذا شرایط موجود ما را در سر دو راهی انتخاب وسوسه ها و تمایل قلبی واداشته است.

  بماند که قابلیت معاملات الگوریتمی و شرطی خود یکی از مهمترین این وسوسه هاست و ربطی به قابلیت سامانه معاملاتی نداشته و نیازمند کسب مجوز لازم از مراجع ذیصلاح است.

  ملتمسانه از شما عزیزان زحمت کش تقاضا میکنیم (ضمن تأیید کردن این پیام، - فقط جهت مزاح -) ما را نجات داده و با اعمال تحولی شگرف در سامانه آساتریدر نگذارید این کارگزاری محبوب ما از دیگر کارگزاری های رقیب عقب مانده و مجبور به تغییر کارگزاری خود شویم.

  لطفاً لطفاً لطفاً همت کنید تا همچنان در صدر بهترین کارگزاری های موجود باقی بمانید.
  با عشق.

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ما ارائه می فرمایید از شما سپاسگزاریم.
   پیشنهادات شما در اسرع وقت به تیم توسعه ارجاع داده و بررسی خواهد شد.
   لازم به ذکر است که با توجه به افزایش تعداد قابل توجه مشتریان محترم، اولویت اصلی ما ارائه خدمات قابل اتکا برای آنهاست بنابراین با در نظر گرفتن اولویت ها، درخواست‌های جدید را هم مدنظر خواهیم داد.
   باتشکر از همراهی شما

   ۱
 134. AS5388 گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من و چندتا از دوستان، از مشتریان همزمان کارگزاریهای آگاه، مفید و تدبیرگران فردا هستیم و از خدمات این کارگزاریها توأماً استفاده میکنیم. از آنجا که اولین کارگزاری انتخابی ما کارگزاری آگاه بوده و عمده معاملات ما توسط این کارگزاری انجام میشود، ضمن رضایت از عملکرد شما، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماییم.

  با این وجود، سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه نیاز به بازنگری بیشتری در جهت ارتقا و پاسخگویی نیاز مشتری دارند (هم موبایلی و هم تحت وب). این نقاط ضعف به کرّات توسط من و جمعی از دوستان از طریق همین پنل"ارسال دیدگاه" و همچنین توسط تماس با شعب کارگزاری آگاه تذکر داده شده است. البته این مطلب پذیرفته شده و مواکداً مورد تجلیل است که اخیرا با اعمال تغییراتی در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، بهبود چشمگیری در عملکرد و قابلیتهای سامانه آساتریدر مشاهده میشود. اما سایر کارگزاریهای رقیب قابلیتهای بسیار چشمگیری را به سامانه های معاملاتی خود اضافه کرده اند که حقیقتا من و دوستان را وسوسه کرده که کارگزار ناظر خود را تغییر دهیم. اما با توجه به آنکه در این مدت با کارگزاری آگاه خو گرفته و در باشگاه مشتریان امتیاز قابل توجهی کسب نموده ایم چندان تمایل قلبی در وجود ما برای تغییر کارگزار ناظر مشاهده نمیشود. لذا شرایط موجود ما را در سر دو راهی انتخاب وسوسه ها و تمایل قلبی واداشته است.

  بماند که قابلیت معاملات الگوریتمی و شرطی خود یکی از مهمترین این وسوسه هاست و ربطی به قابلیت سامانه معاملاتی نداشته و نیازمند کسب مجوز لازم از مراجع ذیصلاح است.

  ملتمسانه از شما عزیزان زحمت کش تقاضا میکنیم (ضمن تأیید کردن این پیام، - فقط جهت مزاح -) ما را نجات داده و با اعمال تحولی شگرف در سامانه آساتریدر نگذارید این کارگزاری محبوب ما از دیگر کارگزاری های رقیب عقب مانده و مجبور به تغییر کارگزاری خود شویم.

  لطفاً لطفاً لطفاً همت کنید تا همچنان در صدر بهترین کارگزاری های موجود باقی بمانید.
  با عشق.

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ما ارائه می فرمایید از شما سپاسگزاریم.
   پیشنهادات شما در اسرع وقت به تیم توسعه ارجاع داده و بررسی خواهد شد.
   لازم به ذکر است که با توجه به افزایش تعداد قابل توجه مشتریان محترم، اولویت اصلی ما ارائه خدمات قابل اتکا برای آنهاست بنابراین با در نظر گرفتن اولویت ها، درخواست‌های جدید را هم مدنظر خواهیم داد.
   باتشکر از همراهی شما

   ۰
 135. AS3242 گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من و چندتا از دوستان، از مشتریان همزمان کارگزاریهای آگاه، مفید و تدبیرگران فردا هستیم و از خدمات این کارگزاریها توأماً استفاده میکنیم. از آنجا که اولین کارگزاری انتخابی ما کارگزاری آگاه بوده و عمده معاملات ما توسط این کارگزاری انجام میشود، ضمن رضایت از عملکرد شما، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماییم.

  با این وجود، سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه نیاز به بازنگری بیشتری در جهت ارتقا و پاسخگویی نیاز مشتری دارند (هم موبایلی و هم تحت وب). این نقاط ضعف به کرّات توسط من و جمعی از دوستان از طریق همین پنل"ارسال دیدگاه" و همچنین توسط تماس با شعب کارگزاری آگاه تذکر داده شده است. البته این مطلب پذیرفته شده و مواکداً مورد تجلیل است که اخیرا با اعمال تغییراتی در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، بهبود چشمگیری در عملکرد و قابلیتهای سامانه آساتریدر مشاهده میشود. اما سایر کارگزاریهای رقیب قابلیتهای بسیار چشمگیری را به سامانه های معاملاتی خود اضافه کرده اند که حقیقتا من و دوستان را وسوسه کرده که کارگزار ناظر خود را تغییر دهیم. اما با توجه به آنکه در این مدت با کارگزاری آگاه خو گرفته و در باشگاه مشتریان امتیاز قابل توجهی کسب نموده ایم چندان تمایل قلبی در وجود ما برای تغییر کارگزار ناظر مشاهده نمیشود. لذا شرایط موجود ما را در سر دو راهی انتخاب وسوسه ها و تمایل قلبی واداشته است.

  بماند که قابلیت معاملات الگوریتمی و شرطی خود یکی از مهمترین این وسوسه هاست و ربطی به قابلیت سامانه معاملاتی نداشته و نیازمند کسب مجوز لازم از مراجع ذیصلاح است.

  ملتمسانه از شما عزیزان زحمت کش تقاضا میکنیم (ضمن تأیید کردن این پیام، - فقط جهت مزاح -) ما را نجات داده و با اعمال تحولی شگرف در سامانه آساتریدر نگذارید این کارگزاری محبوب ما از دیگر کارگزاری های رقیب عقب مانده و مجبور به تغییر کارگزاری خود شویم.

  لطفاً لطفاً لطفاً همت کنید تا همچنان در صدر بهترین کارگزاری های موجود باقی بمانید.
  با عشق.

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ما ارائه می فرمایید از شما سپاسگزاریم.
   پیشنهادات شما در اسرع وقت به تیم توسعه ارجاع داده و بررسی خواهد شد.
   لازم به ذکر است که با توجه به افزایش تعداد قابل توجه مشتریان محترم، اولویت اصلی ما ارائه خدمات قابل اتکا برای آنهاست بنابراین با در نظر گرفتن اولویت ها، درخواست‌های جدید را هم مدنظر خواهیم داد.
   باتشکر از همراهی شما

   ۰
 136. AS3403 گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من و چندتا از دوستان، از مشتریان همزمان کارگزاریهای آگاه، مفید و تدبیرگران فردا هستیم و از خدمات این کارگزاریها توأماً استفاده میکنیم. از آنجا که اولین کارگزاری انتخابی ما کارگزاری آگاه بوده و عمده معاملات ما توسط این کارگزاری انجام میشود، ضمن رضایت از عملکرد شما، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماییم.

  با این وجود، سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه نیاز به بازنگری بیشتری در جهت ارتقا و پاسخگویی نیاز مشتری دارند (هم موبایلی و هم تحت وب). این نقاط ضعف به کرّات توسط من و جمعی از دوستان از طریق همین پنل"ارسال دیدگاه" و همچنین توسط تماس با شعب کارگزاری آگاه تذکر داده شده است. البته این مطلب پذیرفته شده و مواکداً مورد تجلیل است که اخیرا با اعمال تغییراتی در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، بهبود چشمگیری در عملکرد و قابلیتهای سامانه آساتریدر مشاهده میشود. اما سایر کارگزاریهای رقیب قابلیتهای بسیار چشمگیری را به سامانه های معاملاتی خود اضافه کرده اند که حقیقتا من و دوستان را وسوسه کرده که کارگزار ناظر خود را تغییر دهیم. اما با توجه به آنکه در این مدت با کارگزاری آگاه خو گرفته و در باشگاه مشتریان امتیاز قابل توجهی کسب نموده ایم چندان تمایل قلبی در وجود ما برای تغییر کارگزار ناظر مشاهده نمیشود. لذا شرایط موجود ما را در سر دو راهی انتخاب وسوسه ها و تمایل قلبی واداشته است.

  بماند که قابلیت معاملات الگوریتمی و شرطی خود یکی از مهمترین این وسوسه هاست و ربطی به قابلیت سامانه معاملاتی نداشته و نیازمند کسب مجوز لازم از مراجع ذیصلاح است.

  ملتمسانه از شما عزیزان زحمت کش تقاضا میکنیم (ضمن تأیید کردن این پیام، - فقط جهت مزاح -) ما را نجات داده و با اعمال تحولی شگرف در سامانه آساتریدر نگذارید این کارگزاری محبوب ما از دیگر کارگزاری های رقیب عقب مانده و مجبور به تغییر کارگزاری خود شویم.

  لطفاً لطفاً لطفاً همت کنید تا همچنان در صدر بهترین کارگزاری های موجود باقی بمانید.
  با عشق.

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ما ارائه می فرمایید از شما سپاسگزاریم.
   پیشنهادات شما در اسرع وقت به تیم توسعه ارجاع داده و بررسی خواهد شد.
   لازم به ذکر است که با توجه به افزایش تعداد قابل توجه مشتریان محترم، اولویت اصلی ما ارائه خدمات قابل اتکا برای آنهاست بنابراین با در نظر گرفتن اولویت ها، درخواست‌های جدید را هم مدنظر خواهیم داد.
   باتشکر از همراهی شما

   ۰
 137. AS3402 گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من و چندتا از دوستان، از مشتریان همزمان کارگزاریهای آگاه، مفید و تدبیرگران فردا هستیم و از خدمات این کارگزاریها توأماً استفاده میکنیم. از آنجا که اولین کارگزاری انتخابی ما کارگزاری آگاه بوده و عمده معاملات ما توسط این کارگزاری انجام میشود، ضمن رضایت از عملکرد شما، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماییم.

  با این وجود، سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه نیاز به بازنگری بیشتری در جهت ارتقا و پاسخگویی نیاز مشتری دارند (هم موبایلی و هم تحت وب). این نقاط ضعف به کرّات توسط من و جمعی از دوستان از طریق همین پنل"ارسال دیدگاه" و همچنین توسط تماس با شعب کارگزاری آگاه تذکر داده شده است. البته این مطلب پذیرفته شده و مواکداً مورد تجلیل است که اخیرا با اعمال تغییراتی در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، بهبود چشمگیری در عملکرد و قابلیتهای سامانه آساتریدر مشاهده میشود. اما سایر کارگزاریهای رقیب قابلیتهای بسیار چشمگیری را به سامانه های معاملاتی خود اضافه کرده اند که حقیقتا من و دوستان را وسوسه کرده که کارگزار ناظر خود را تغییر دهیم. اما با توجه به آنکه در این مدت با کارگزاری آگاه خو گرفته و در باشگاه مشتریان امتیاز قابل توجهی کسب نموده ایم چندان تمایل قلبی در وجود ما برای تغییر کارگزار ناظر مشاهده نمیشود. لذا شرایط موجود ما را در سر دو راهی انتخاب وسوسه ها و تمایل قلبی واداشته است.

  بماند که قابلیت معاملات الگوریتمی و شرطی خود یکی از مهمترین این وسوسه هاست و ربطی به قابلیت سامانه معاملاتی نداشته و نیازمند کسب مجوز لازم از مراجع ذیصلاح است.

  ملتمسانه از شما عزیزان زحمت کش تقاضا میکنیم (ضمن تأیید کردن این پیام، - فقط جهت مزاح -) ما را نجات داده و با اعمال تحولی شگرف در سامانه آساتریدر نگذارید این کارگزاری محبوب ما از دیگر کارگزاری های رقیب عقب مانده و مجبور به تغییر کارگزاری خود شویم.

  لطفاً لطفاً لطفاً همت کنید تا همچنان در صدر بهترین کارگزاری های موجود باقی بمانید.
  با عشق.

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ما ارائه می فرمایید از شما سپاسگزاریم.
   پیشنهادات شما در اسرع وقت به تیم توسعه ارجاع داده و بررسی خواهد شد.
   لازم به ذکر است که با توجه به افزایش تعداد قابل توجه مشتریان محترم، اولویت اصلی ما ارائه خدمات قابل اتکا برای آنهاست بنابراین با در نظر گرفتن اولویت ها، درخواست‌های جدید را هم مدنظر خواهیم داد.
   باتشکر از همراهی شما

   ۰
 138. AS3398 گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من و چندتا از دوستان، از مشتریان همزمان کارگزاریهای آگاه، مفید و تدبیرگران فردا هستیم و از خدمات این کارگزاریها توأماً استفاده میکنیم. از آنجا که اولین کارگزاری انتخابی ما کارگزاری آگاه بوده و عمده معاملات ما توسط این کارگزاری انجام میشود، ضمن رضایت از عملکرد شما، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماییم.

  با این وجود، سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه نیاز به بازنگری بیشتری در جهت ارتقا و پاسخگویی نیاز مشتری دارند (هم موبایلی و هم تحت وب). این نقاط ضعف به کرّات توسط من و جمعی از دوستان از طریق همین پنل"ارسال دیدگاه" و همچنین توسط تماس با شعب کارگزاری آگاه تذکر داده شده است. البته این مطلب پذیرفته شده و مواکداً مورد تجلیل است که اخیرا با اعمال تغییراتی در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، بهبود چشمگیری در عملکرد و قابلیتهای سامانه آساتریدر مشاهده میشود. اما سایر کارگزاریهای رقیب قابلیتهای بسیار چشمگیری را به سامانه های معاملاتی خود اضافه کرده اند که حقیقتا من و دوستان را وسوسه کرده که کارگزار ناظر خود را تغییر دهیم. اما با توجه به آنکه در این مدت با کارگزاری آگاه خو گرفته و در باشگاه مشتریان امتیاز قابل توجهی کسب نموده ایم چندان تمایل قلبی در وجود ما برای تغییر کارگزار ناظر مشاهده نمیشود. لذا شرایط موجود ما را در سر دو راهی انتخاب وسوسه ها و تمایل قلبی واداشته است.

  بماند که قابلیت معاملات الگوریتمی و شرطی خود یکی از مهمترین این وسوسه هاست و ربطی به قابلیت سامانه معاملاتی نداشته و نیازمند کسب مجوز لازم از مراجع ذیصلاح است.

  ملتمسانه از شما عزیزان زحمت کش تقاضا میکنیم (ضمن تأیید کردن این پیام، - فقط جهت مزاح -) ما را نجات داده و با اعمال تحولی شگرف در سامانه آساتریدر نگذارید این کارگزاری محبوب ما از دیگر کارگزاری های رقیب عقب مانده و مجبور به تغییر کارگزاری خود شویم.

  لطفاً لطفاً لطفاً همت کنید تا همچنان در صدر بهترین کارگزاری های موجود باقی بمانید.
  با عشق.

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ما ارائه می فرمایید از شما سپاسگزاریم.
   پیشنهادات شما در اسرع وقت به تیم توسعه ارجاع داده و بررسی خواهد شد.
   لازم به ذکر است که با توجه به افزایش تعداد قابل توجه مشتریان محترم، اولویت اصلی ما ارائه خدمات قابل اتکا برای آنهاست بنابراین با در نظر گرفتن اولویت ها، درخواست‌های جدید را هم مدنظر خواهیم داد.
   باتشکر از همراهی شما

   ۰
 139. AS3368 گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من و چندتا از دوستان، از مشتریان همزمان کارگزاریهای آگاه، مفید و تدبیرگران فردا هستیم و از خدمات این کارگزاریها توأماً استفاده میکنیم. از آنجا که اولین کارگزاری انتخابی ما کارگزاری آگاه بوده و عمده معاملات ما توسط این کارگزاری انجام میشود، ضمن رضایت از عملکرد شما، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماییم.

  با این وجود، سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه نیاز به بازنگری بیشتری در جهت ارتقا و پاسخگویی نیاز مشتری دارند (هم موبایلی و هم تحت وب). این نقاط ضعف به کرّات توسط من و جمعی از دوستان از طریق همین پنل"ارسال دیدگاه" و همچنین توسط تماس با شعب کارگزاری آگاه تذکر داده شده است. البته این مطلب پذیرفته شده و مواکداً مورد تجلیل است که اخیرا با اعمال تغییراتی در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، بهبود چشمگیری در عملکرد و قابلیتهای سامانه آساتریدر مشاهده میشود. اما سایر کارگزاریهای رقیب قابلیتهای بسیار چشمگیری را به سامانه های معاملاتی خود اضافه کرده اند که حقیقتا من و دوستان را وسوسه کرده که کارگزار ناظر خود را تغییر دهیم. اما با توجه به آنکه در این مدت با کارگزاری آگاه خو گرفته و در باشگاه مشتریان امتیاز قابل توجهی کسب نموده ایم چندان تمایل قلبی در وجود ما برای تغییر کارگزار ناظر مشاهده نمیشود. لذا شرایط موجود ما را در سر دو راهی انتخاب وسوسه ها و تمایل قلبی واداشته است.

  بماند که قابلیت معاملات الگوریتمی و شرطی خود یکی از مهمترین این وسوسه هاست و ربطی به قابلیت سامانه معاملاتی نداشته و نیازمند کسب مجوز لازم از مراجع ذیصلاح است.

  ملتمسانه از شما عزیزان زحمت کش تقاضا میکنیم (ضمن تأیید کردن این پیام، - فقط جهت مزاح -) ما را نجات داده و با اعمال تحولی شگرف در سامانه آساتریدر نگذارید این کارگزاری محبوب ما از دیگر کارگزاری های رقیب عقب مانده و مجبور به تغییر کارگزاری خود شویم.

  لطفاً لطفاً لطفاً همت کنید تا همچنان در صدر بهترین کارگزاری های موجود باقی بمانید.
  با عشق.

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ما ارائه می فرمایید از شما سپاسگزاریم.
   پیشنهادات شما در اسرع وقت به تیم توسعه ارجاع داده و بررسی خواهد شد.
   لازم به ذکر است که با توجه به افزایش تعداد قابل توجه مشتریان محترم، اولویت اصلی ما ارائه خدمات قابل اتکا برای آنهاست بنابراین با در نظر گرفتن اولویت ها، درخواست‌های جدید را هم مدنظر خواهیم داد.
   باتشکر از همراهی شما

   ۱
 140. AS3389 گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من و چندتا از دوستان، از مشتریان همزمان کارگزاریهای آگاه، مفید و تدبیرگران فردا هستیم و از خدمات این کارگزاریها توأماً استفاده میکنیم. از آنجا که اولین کارگزاری انتخابی ما کارگزاری آگاه بوده و عمده معاملات ما توسط این کارگزاری انجام میشود، ضمن رضایت از عملکرد شما، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماییم.

  با این وجود، سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه نیاز به بازنگری بیشتری در جهت ارتقا و پاسخگویی نیاز مشتری دارند (هم موبایلی و هم تحت وب). این نقاط ضعف به کرّات توسط من و جمعی از دوستان از طریق همین پنل"ارسال دیدگاه" و همچنین توسط تماس با شعب کارگزاری آگاه تذکر داده شده است. البته این مطلب پذیرفته شده و مواکداً مورد تجلیل است که اخیرا با اعمال تغییراتی در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، بهبود چشمگیری در عملکرد و قابلیتهای سامانه آساتریدر مشاهده میشود. اما سایر کارگزاریهای رقیب قابلیتهای بسیار چشمگیری را به سامانه های معاملاتی خود اضافه کرده اند که حقیقتا من و دوستان را وسوسه کرده که کارگزار ناظر خود را تغییر دهیم. اما با توجه به آنکه در این مدت با کارگزاری آگاه خو گرفته و در باشگاه مشتریان امتیاز قابل توجهی کسب نموده ایم چندان تمایل قلبی در وجود ما برای تغییر کارگزار ناظر مشاهده نمیشود. لذا شرایط موجود ما را در سر دو راهی انتخاب وسوسه ها و تمایل قلبی واداشته است.

  بماند که قابلیت معاملات الگوریتمی و شرطی خود یکی از مهمترین این وسوسه هاست و ربطی به قابلیت سامانه معاملاتی نداشته و نیازمند کسب مجوز لازم از مراجع ذیصلاح است.

  ملتمسانه از شما عزیزان زحمت کش تقاضا میکنیم (ضمن تأیید کردن این پیام، - فقط جهت مزاح -) ما را نجات داده و با اعمال تحولی شگرف در سامانه آساتریدر نگذارید این کارگزاری محبوب ما از دیگر کارگزاری های رقیب عقب مانده و مجبور به تغییر کارگزاری خود شویم.

  لطفاً لطفاً لطفاً همت کنید تا همچنان در صدر بهترین کارگزاری های موجود باقی بمانید.
  با عشق.

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ما ارائه می فرمایید از شما سپاسگزاریم.
   پیشنهادات شما در اسرع وقت به تیم توسعه ارجاع داده و بررسی خواهد شد.
   لازم به ذکر است که با توجه به افزایش تعداد قابل توجه مشتریان محترم، اولویت اصلی ما ارائه خدمات قابل اتکا برای آنهاست بنابراین با در نظر گرفتن اولویت ها، درخواست‌های جدید را هم مدنظر خواهیم داد.
   باتشکر از همراهی شما

   ۰
 141. AV6080 گفت:

  باسلام خدمت مدیریت وکارمندان کارگزاری آگاه امیدوارم راه اندازی مشتریان مبتدی با سرعت بیشتری انجام بشه

  ۰
 142. AN8392 گفت:

  باسلام. مدتهاست توی قسمت دارایی های سهام دعبیدح ظاهر شده که قابل معامله هم نیست. اگر اشتباهه چطور میشه حذفش کرد؟

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام
   در قسمت دارایی سهام در کنار نماد گزینه کاخش و افزایش دارایی وجود دارد. با استفاده از کاهش دارایی نماد را حذف کنید.

   ۰
 143. AE5826 گفت:

  لطفاً جواب سوال۹۸۰۲۰۰۱رو برام ارسال کنید با تشکر فراوان.

  ۰
 144. AV5992 گفت:

  با سلام و احترام
  من تازه با در سایت حساب کاربری باز کردم. وقتی می خوام حسابم رو شارژ کنم بعد از نوشتن مبلغ و انتخاب بانک عامل و در قسمت پرداخت شتابی برای می نویسه که " برای کاربر تستی امکان پرداخت شتابی وجود ندارد "
  راه کار چیه؟؟؟
  ممنون از راهنمایی شما

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   تا زمانی که احراز هویت شما انجام نشود و کد بورسی صادر نگردد، امکان واریز پول و انجام معامله با آساتریدر آگاه نخواهید داشت.
   باتشکر

   ۰
 145. AN8392 گفت:

  سلام. گزینه بروزرسانی دارایی هادر قسمت سبد سهام وجود نداره. این گزینه از نرم افزارتون حذف شده؟ یا فقط برای من نمیاد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام خدمت شما
   بروزرسانی دارایی ها در قسمت بالا سمت چپ صفحه وجود دارد. در صورتی که شما آن را نمی‌بنید لطفاً از صفحه مورد نظر عکس گرفته و به تیکت پشتیبانی کارگزاری آگاه بفرستید تا در صورت وجود مشکل، همکاران در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
   باتشکر

   ۰
 146. AU7792 گفت:

  سلام وقت بخیر
  تعداد دیده بانها را در نرم افزار افزایش دهیددر حال حاضر ۱۰ دیده بان میشه ثبت کرد.با تشکر

  ۱
 147. AV5992 گفت:

  با سلام
  من در سایت شما ثبت نام کردم و برای احراز هویت به یکی از دفاتر پیشخوان دولت رفتم و کارهای مربوطه را انجام دادم. الان بیشتر از یک هفته هست که در قسمت پیگیری ثبت نام برام می نویسه که " احراز هویت شما توسط دفتر تایید شد. بزودی همکاران ما در کارگزاری اقدام به ایجاد دسترسی معاملاتی برای شما خواهند کرد. "
  می خوام بدونم که چه مدت طول می کشه تا دسترسی معاملاتی برای من باز بشه؟
  آیا واقعا این همه زمان بر هستش؟ یا کار خاصی باید انجام بدم ؟
  با سپاس

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   درصورتی که برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید صدور کد بورسی تا ۵ روز کاری زمان می برد.
   البته لازم است اعلام کنیم که کد بورسی و دسترسی آنلاین درحال حاضر برای شما صادر شده است.
   باتشکر

   ۰
   • AV5992 گفت:

    با سلام
    بله. حدود یک ساعت بعد از اینکه در این قسمت از شما در مورد مدت زمان لازم برای احراز هویت سوال شد، دسترسی معاملاتی برایم باز شد. و تا زمان نوشتن متن فوق دسترسی برای انجام معاملات نداشتم.
    با تشکر از پیگیری سریع و موثر شما.

    ۰
 148. سعید گفت:

  با سلام
  من اولین باره می خوام با مفید معامله کنم
  ولی اخطار میاره که مجوزی امضا نشده
  الان باید چی کار کنم؟

  ۰
 149. mehdi گفت:

  سلام
  من حساب بانک سامان رو به حساب معاملاتي متصل کردم
  ولي در آسا فقط حساب کارگزاري رو نشون ميده
  ممنون

  ۰
 150. محمد رضا گفت:

  سلام ،ای کاش ویدیویی تهیه میشد برای تازه واردین که در ان اموزش خرید به صورت انلاین یک سهم به صورت کامل در ان گنجانده شده باشد، از اموزش انتقال پول به حساب کارگزاری گرفته تا روش خرید و خرید کردن سهم و تشکیل صف خرید و فروش تا حداقل‌های کار با سامانه اگاه رو همه تازه واردین اشنا بشن

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه نظرات ارزشمند خود را برای ما ارسال می‌کنید.
   پیشنهاد شما به مسئول مربوطه ارجاع داده شد.
   باتشکر

   ۰
 151. AU0902 گفت:

  با سلام و خسته نباشید بنده در کارگزاریهای دیگر هم آنلاین کار کرده ام و میتوان گفت سازنده ترین مجموعه، مجموعه شماست ولی در سیستمهای دیگر نکاتی در معاملات آنلاین مورد توجه قرار گرفته که اگر در سیستم آگاه اجرا شود باعث رضایتمندی بیشتر کاربران خواهد بود

  ۰
 152. مهدی گفت:

  سلام خسته نباشید من شنبه احراز هویت شدم در دفتر پیشخوان ولی هنوز کد بورسی دریافت نکردم
  گفتن ۳ روز کاری حداکثر طول میکشه :

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درصورتی که برای احراز هویت به شعب کارگزاری آگاه مراجعه کنید صدور کد بورسی ۲ روز کاری و زمانی که به دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید، ممکن است تا ۵ روز کاری زمان ببرد.
   باتشکر

   ۰
 153. AW1677 گفت:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید چرا مثلا وقتی میخوام سهامی مثلا ثنور را بخرم اخطار میده که توافقنامه ای وجود دارد که توسط کاربر امضا نشده منظورش چی هست?

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام خدمت شما دوست عزیز
   سهام های قابل معامله در بازار پایه فرابورس به دلیل دارا بودن ریسک و نوسان زیاد و نبود ضامن نقدشوندگی، خریداران باید بیانیه ریسک بازار پایه فرابورس را مطالعه و تایید کنند تا بتوانند اقدام به معامله نمایند.
   برای مطالعه و تایید این توافق نامه در سامانه آنلاین آگاه، در قسمت سمت چپ و بالای صفحه ، می‌بایست با کلیک بر روی نام و نام خانوادگی به قسمت توافقنامه ها مراجعه کنید.
   باتشکر

   ۰
 154. AU0902 گفت:

  از کجا بفهمیم که چندمین نفر در صف انتظار خرید هستیم

  ۰
 155. AW1677 گفت:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید چرا مثلا وقتی میخوام سهامی مثلا ثنور را بخرم اخطار میده که توافقنامه ای وجود دارد که توسط کاربر امضا نشده منظورش چی هست?

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام خدمت شما دوست عزیز
   برای خرید سهام قابل معامله در بازار پایه فرابورس به دلیل دارا بودن ریسک و نوسان زیاد و نبود ضامن نقدشوندگی، خریداران باید بیانیه ریسک بازار پایه فرابورس را مطالعه و تایید کرده تا بتوانند اقدام به معامله نمایند.
   برای مطالعه و تایید این توافق نامه در سامانه آنلاین آگاه، در قسمت سمت چپ و بالای صفحه ، بر روی نام و نام خانوادگی باید کلیک کنید و به قسمت توافقنامه ها مراجعه نمایید.
   باتشکر

   ۱
 156. AO9233 گفت:

  چرا حد ضرر و حد سود رو برای سیستم راه اندازی نمیکنید؟ کار رو خیلی خیلی راحت میکنه.
  اگر هم وجود داره که واقعا باید بزاریدش توی دید چون من هر چی گشتم پیداش نکردم!
  این ۲ ویژگی از بایدهای یک پلتفرم معاملاتی اینترنتی (سرعتی، سفارشات زیاد و ..) هست.

  دوم اینکه امکان انگلیسی کردن اعداد رو قرار بدید. حالا با تغییر فونت یا هر طور دیگه. تعداد اعداد زیاد رو گاهی با ممیز و کاما و اعداد لاتین (انگلیسی) خیلی بهتر میشه دید و بررسی کرد و افتراق داد. در ضمن کپی و پیست کردن اعداد انگلیسی برای مثلا ماشین حساب ویندوز و .. هم خیلی راحتر و کاربردی‌تر هست.

  خواهش میکنم در این موارد تجدید نظری بفرمایید.
  با تشکر از دست‌اندرکاران این سیستم عالی معاملاتی عالی و به روز.

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از اینکه پیشنهادات خود را برای بهبود خدمات ارسال می‌کنید.
   پیشنهاد شما به همکاران فنی ارجاع خواهیم داد.
   باتشکر

   ۰
 157. برو گفت:

  باسلام
  ببخشید چند وقتی هست که با آساتریدر کار می کنم .اما علی رغم اینکه نقاط قوت خوبی داره مانند تابلوی بازار و...اما نقطه ضعف عظیمی داره یا حداقل از نظرمن نقطه ضعفه این است که شما اصلا سود وضرر تون نمی تونید آنلاین ببینید.مثلا شما می خواید مثلا سهم زاگرس بفروشید باید از شب وروز قبلش وحتی ماه قبلش بنشینید حساب وکتاب کنید ببینید اصلا چقدر خریدید قیمتش چقدر هست الان. آ خرش به این نتیجه می رسید که از اونجایی که باید می فروختید گذشته.همه این داستان با این شرطه که شما پیامک های شرکت وداشته باشید اگه گوشی ریست فکتوری شده باشد که کار با حضرت فیله؟دوستانی که موافقند لایک بذارید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   اگر منظور شما اپلیکیشن آساتریدر آگاه است لازم است اعلام کنیم که سود و زیان تحقق یافته و تحقق نیافته را در بخش دارایی ها، لیست دارایی‌ها می‌توانید مشاهده نمایید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۲۱۳ تماس بگیرید.
   باتشکر

   ۰
 158. مسعود محفوظیان گفت:

  سلام...آیکون "بروزرسانی دارائی سهام " در هر دو نسخه قدیم وجدید حذف شده ...لطفا بررسی و اصلاح بفرمائید.

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی در حال حاضر بروزرسانی سبد دارایی به صورت دستی از طریق اپلیکیشن آساتریدر امکان پذیر نیست. در نتیجه برای ویرایش دارایی خود خواهشمندیم از طریق سامانه online.agah.com اقدام بفرمایید.
   با سپاس از همراهی شما

   ۰
   • kiana2000 گفت:

    سلام ظاهرآ متوجه سوال من نشدید....در نسخه تحت وب..در صفحه دارائی سهام...ستون بروز رسانی دارائیها ...در ورژن جدید (تحت وب )حذف شده...بررسی و پاسخ کاربردی ارائه نمائید........سپاس

    ۰
    • Agah گفت:

     با سلام و احترام

     دوست عزیز؛ از قسمت سمت چپ صفحه می‌توانید ستون مربوطه را فعال نمایید. در صورت بروز مشکل می‌توانید با شماره ۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ تماس حاصل فرمایید.

     ۰
 159. سعید گفت:

  با سلام
  نرم افزار آساتریدر از هر لحاظ از پنل های دیگر کارگزاریها بهتر است من خودم دو تا پنل دارم فقط مشکل اینجاست که هر لحظه باید رفلش کنیم هم شاخص را و هم از قسمت دارایی سهام قیمتها را که در بعضی مواقع این ایراد آدمو به مشکل میندازه مثلا یه سهمی را میخواهم سر به سر بفروشم ولی در آن زمان آخرین قیمت نسبت به پنل پایینتر است و ایراد دوم وقتی می خواهیم سهمی را بخریم یا بفروشیم اکثر اوقات روی نماد دیگر وحتی قیمتهای نماد دیگر میماند که از ۳ ثانیه تا ۱۰ ثانیه و حتی بیشتر طول میکشد تا روی نماد درخواستی اعمال شود بطور مثال می خواهیم نماد سدور را بخریم ولی پنل خرید روی رتکو باز میشود چند ثانیه بعد روی سدور میرود تا من خرید بزنم و قیمتها را ببینم. ( این دو تا ایراد را کنترل پنل اونیکی کارگزاریم نداره ولی انصافا مابقی قسمتهای کترل پنل آگاه بهتر و کاملتر هست)
  تشکر

  ۰
 160. مسعود محفوظیان گفت:

  سلام...
  در online.agah.com ستون "بروز رسانی دارائی " حذف شده....لطفا بررسی فرمائیدو شرکت پشتیبان نرم افزار اصلاح نماید....سپاس

  ۰
 161. AU0902 گفت:

  با سلام
  انقدر راحت میشه کار کرد لذا ممنون از این همه تلاش کارگزاری اگاه !!!!!

  ۰
 162. AW0261 گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من میخوام تعیین کنم که اگر سهم به قیمت X رسید، سهام فروخته بشه
  همچین امکانی وجود داره؟

  ۱
 163. محمدامین گفت:

  سلام. متاسفانه بنده به دلیل مشغله کاری در ساعاتی که بورس فعال است هیچگونه دسترسی به اینترنت و گوشی ندارم. به همین دلیل نمیتونم معامله ای انجام بدم. آیا راهی هست برای اینکه بشه در زمانی غیر از ساعات فعالیت بورس سهمی بخرم یا بفروشم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما پس از دریافت کد بورسی می توانید از طریق ارسال درخواست با پنل افلاین در هر زمان که بخواهید معامله کنید.
   باتشکر

   ۰
 164. AX5304 گفت:

  ممنون از راهنمایی کامل. آیا میشه حداقل و حداکثر قیمت را در انجام معامله تعیین کرد؟ مثلا تعیین کنیم اگه در روزهای آتی قیمت فلان سهم به محدوده مورد نظر رسید بخره. میشه اینکارو کرد؟

  ۱
 165. AD0972 گفت:

  با سلام
  در مورد اضافه یا کم کردن دارایی ها در سامانه جدید میشه راهنمایی بفرمایید.زیرا در سامانه قدیمی به آسانی میشد دارایی ها را کم یا زیاد نمود ولی درسامانه جدید در قسمت منو اشاره شده افزودن دستی ولی انجام نمی شود.

  ۰
 166. فرهاد گفت:

  من تازگی کارگزاریمو عوض کردم و با آگاه کار میکنم.همه چی خوبه تخفیف وام و اعتبار اما بزرگترین مشکل اینه که نمیشه با نرم افزارتون حد ضرر گذاشت واسه سهام.من یک روز پای سیستم نبودم به خاطر این مسله ۳میلیون تومن ضرر کردم.تخفیف کارمزد خوبه اما تخفیف یک سال من باید جمع بشه تا زیان یک روز رو پوشش بده.اگه این مسله حل بشه با اختلاف بهترین کارگزاری خواهید بود

  ۰
 167. AU0902 گفت:

  با سلام
  مشاهده همزمان تکنیکال چند نماد و ارسال سفارش در پنل تحلیل تکنیکال از مزایای نرم افزار معاملات برخط آساتریدرآگاه است بازم ممنون

  ۰
 168. سینا گفت:

  سلام.
  چرا چارت قیمتی سهم های موجود در دیدبان سامانه آساتریدر بروز نمیشه !
  برای مثال امروز شنبه ۲۵خرداد ساعت ۱۸:۴۵ آخرین کندل در نماد "رتکو"، "شبندر" ، "وتجارت" و ... مربوط به چهارشنبه ۲۲خرداد گذشته است!

  سوال بعدی...
  امکان استفاده از نرم افزار متاتریدر در وجود داره؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   مشکلی که اعلام کردید رویت نشد.
   درصورتی که همچنان این مشکل وجود دارد لطفا از آن عکس بگیرید و برای پشتیبانی باشگاه ارسال بفرمایید.
   همچنین امکان استفاده از نرم افزار متاتریدر وجود ندارد.
   باتشکر

   ۰
 169. AX0109 گفت:

  سلام برنامه معاملات چه شکلی رو گوشم بریزم

  ۰
 170. AD2560 گفت:

  سلام
  چرا تنظیمات دلخواه من ذخیره نمیشه . مثلا می خوام حجم معاملات در صفحه کلاسیک نشان داده نشه یا اینکه می خوام ترتیب ستون ها با لسیقه خودم باشه ولی بعد از انجام دادن ذخیره نمیشه و هر بار رفرش می کنم باز دوباره به حالت اولش بر می گرده . روی دکمه ذخیره و بازیابی هم کلیک می کنم اعمالی انجام نمیده .
  لطفا کمک کنید دو روزه وقتم رو گرفته . اعثابم به هم ریخته . با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از بابت این مشکل پیش آمده از شما پوزش می خواهیم.
   همکاران فنی در حال بررسی و رفع مشکل هستند.
   از صبوری شما سپاسگزاریم.

   ۰
 171. BA4357 گفت:

  کاشکی روند توضیح سامانه بصورت یک کلیپ درآورده بودید و با یک مثال توضیح میدادید.

  ۰
 172. سینا گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  من دوتا سهم داشتم که توی مجمع سود سالیانه حضور داشتم و بعد مجمع سود توی پرتوفو اومد بعد اینکه سهم رو فروختم دیگه امکان مشاهده سود سالیانهتو پرتوفو نیس از کجا میتونم اونارو نگاه کنم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید از طریق قسمت سودهای تقسیمی من این مورد را مشاهده کنید.
   همچنین از اطلاعیه شرکت مورد نظر زمان پرداخت سود بازه زمانی دریافت سود را مشاهده کرده و در زمان اعلامی سود خود را دریافت کنید.
   باتشکر

   ۰
 173. رضوی گفت:

  سلام من از طریق برنامه اگاه در کامپیوتر تقاضای وجه کردم و در قسمت مربوط به تقاضای وجه نوشته شده "انجام شد" ولی مبلغ درخواستی من به حسابم واریز نشده می خواستم بدونم پول به کجا واریز شده؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   زمان واریز به حساب بانکی شما بین ساعات ۱۰ تا ۱۶ متغیر است. همچنین در زمان ارسال درخواست تقاضای وجه در صورتی که اطلاعات حساب بانکی شما ناقص یا اشتباه باشد، بانک وجه مورد نظر را به حساب شما واریز نخواهد کرد. در همچین شرایطی می توانید با تماس با واحد پشتیبانی انلاین آگاه موارد یادشده را پیگیری نمایید.

   ۰
 174. AU0902 گفت:

  با سلام و خسته نباشید ضمن سپاس از زحمات شما و ارائه نسخه جدید سامانه آسا، واقعا کامل و هم راحت بازم ممنون

  ۰
 175. فریدون ترکان گفت:

  با تشکر از همه کارکنان زحمت کش اگاه در نمایندگی اصفهان

  ۰
 176. BB7602 گفت:

  آسا تریدر بسیار عالی و کاربردی تر از ایزی تریدر هست اما بعضی مواقع هنگ میکنه و برا چند ثانیه هیچ عکس العملی نشان نمیده اگه قدرت و پهنای باند زیاد تر بشه عالی میشه.آگاه چون مشتریان زیادی داره پس باید به فکر این کارها باشه اگه این موضوع درست بشه عالی تر از همیشه میشه.

  ۲
 177. محمئ گفت:

  سلام،چرا گزینه ای حد ضرر و محدوده خرید یا فروش را به نرم افزارتون اضافه نمی کنید؟واقعا نیاز هست.

  ۰
 178. BB7602 گفت:

  آگاه عالیه واقعا امکانات بیشتری برای مشتری داره .نمیدونم بعضی کارگزاری ها چطور خودشونو با آگاه مقایسه میکنند همین آسا تریدر به همشون می ارزه

  ۱
 179. مهدی غفوری گفت:

  سلام
  من چند ماهه نمیتونم وارد اسا تریدر بشم همش ارور ۱۰۲ میده بیش از ۱۰ بار هم حذف و نصب کردم ولی باز مشکل داره ...

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا آخرین نسخه برنامه را نصب کنید و از طریق سایت آساتریدر رمز عبور خود را تغییر داده و مجددا امتحان کنید.

   ۰
 180. عیسی گفت:

  با سلام و خسته نباشید،
  یک پیشنهاد که اگه عملی بشه عالی خواهد شد.
  اگر تب یا گزینه ای به نرم افزارهاتون اضافه بشه که بتونه برآیند کل معاملات (اختلاف کل سود یا زیان تحقق یافته معاملات انجام شده) از اولین معامله تا آخرین معامله را نشان بده عالی میشه!
  یعنی کاربر ببینه که از زمان ورود به بورس و انجام معامله در کل سود کرده یا زیان.

  ۰
 181. BB0193 گفت:

  سلام و خسته نباشید
  چرا وقتی وارد قسمت تکنیکال آسا میشم و نمودار سهم رو باز میکنم چند تا کندل شمعی آخر رو نشون نمیده چند روزی هست که اینجوری هست مشکل چیه؟
  لطفا پاسخ بدین

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا در صورت امکان برای بررسی بیشتر از این مشکل عکس بگیرید و برای پشتیبانی باشگاه ارسال نمایید.
   باتشکر

   ۰
 182. زهره گفت:

  نرم افزار اگاه برای ایفون کار نمیکنه چندبار دانلودش کردم ولی متاسفاته در قسمت setting نشونش نمیده ک trust اش کنم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی در حال حاضر نسخه آیفون نرم افزار معاملاتی آساتریدرآگاه از دسترس خارج است.
   در زمان فعالسازی به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

   ۰
 183. BD8415 گفت:

  سلام خسته نباشید
  آیکون حجم نمایشی تو کدو قسمت هست؟

  ۰
 184. AW9934 گفت:

  سلام . اطلاعات نماد در نسخه انروید خیلی بهتر از نسخه تحت وب شماست.مخصوصا میزان دارایی و سود و.... ای کاش می شد این رو هم تغییر داد

  ۰
 185. ابراهیم گفت:

  سلام و خسته نباشید من از طریق کامپیوتر نمیتونم وارد سامانه معاملاتی بشوم لطفا راهنمایی کنید.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاظر مشکلی در سامانه آساتریدر نسخه تحت وب وجود ندارد. لطفا از متصل بودن سیستم خود به اینترنت اطمینان حاصل نمایید.

   ۰
 186. BC8452 گفت:

  سلام و تشکر از جواب دهی همیشگیتون ♥
  میخواستم بدونم چرا کارگزاری آگاه که در رده الف کارگزاری های ایران هست و اینقدر خوب داره کار میکنه، پینلش رو امکان معاملات به صورت شرطی مجهز نمیکنه... کارگزاری ... این امکان رو داره... و به نظر بنده این تنها ضعف شماست و واقعا عالی دارید کار میکنید... توی ایران هیچ کس به اندازه شما زیبا مدیریت نمیکنه... بی نقص.. ممنون اگر این امکان هم اضافه کنید ♥
  به امید تداوم عالی بودنتون

  ۰
 187. AX4400 گفت:

  من روز قبل از عرضه اولیه تو سامانه انلاین به صورت افلاین درخواست عرضه اولیه دادم ولی بهم نرسیده و پولم برگشت داده شده!ولی یه عده که روز قبلش زده بودن یا همون روز درخواست داده بودن بهشون رسیده!مشکل چیه؟؟؟

  ۰
 188. زهرا گفت:

  سلام خسته نباشید اگه کد بورس رو نگیریم نمی تونیم هیچ معامله ای انجام بدیم؟ نمیشه بدون رفتن به دفاتر پیشخوان کد رو گرفت؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   خیر دوست گرامی
   برای انجام معامله لازم است کد بورسی داشته باشید. برای دریافت کدبورسی ابتدا می بایست در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثبت نام نمایید و بعد برای احراز هویت اقدام کنید.

   ۰
 189. محمد سعیدی گفت:

  خسته نباشید میخواستم بدونم دلیل اینکه تو اپلیکیشن آسا تمام اعداد صفر نشون میده چیه ؟

  ۰
 190. BH4324 گفت:

  سلام
  میخوام بدونم امکان حذف تراکنش های دستی اضافه شده، وجود دارد؟
  چطور میتوانم حذف کنم؟

  ۰
 191. امیر گفت:

  سلام وقتی میخوام وارد برناما اسا بشم برام خطای شماره ۱۰۰۲ میاری.. این چیه و چطوری باید حللش کنم؟

  ۰
 192. سجاد درویشی گفت:

  درود بر شما
  احراز هویت شدم کد بورس رو هم دریافت کردم اما نمیتونم وارد سایت یا اپلیکیشن بشم
  همش پیغام خطای ۱۰۰۲ میاد
  نام کاربری و رمز عبود وجود نداره
  راه حل چیست؟
  ممنون میشم

  ۰
 193. سعید گفت:

  سلام وقت بخیر
  من میخوام قسمت پرداخت شتابی رو انجام بدم ولی پیغام میده که برای کاربر تستی این مورد امکان پذیر نمی باشد

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   این پیام به این معنی است که در حال حاظر کد معاملاتی شما صادر نشده و سطح دسترسی شما به سامانه در سطح کاربر تستی است.

   ۰
 194. BG9256 گفت:

  سلام
  جهت دسترسی آسان و کاربردی به آیتم های نرم افزار اندروید آساتریدر لطفا آن را ارتقا دهید. کار با نرم افزار فعلی بسیار سخت است

  ۰
 195. BG9256 گفت:

  من موقع کار با نرم افزار اندرویدی آساتریدر به مشکل خورد و از مرورگر کروم موبایل استفاده کردم و وارد پنلم شدم اما باز هم تمام دسترسی ها را نداشتم. لطفا راهنمایی کنید

  ۰
 196. محمدحسن حسنی گفت:

  سلام تازه کد گرفتم ایا برنامه اموزشی رایگان درخصوص نرم افزار اسا"مثلا نحوه کارکردن با ابزارهای فیبوناچی وغیره وجود دارد چون سرچ میکنم تکنیکال اسا نمیاد.لطفا راهنمایی فرمایید...ضمنا اموزشی که دیدم کمی کار کردن با ابزار تکنیکال نرم افزارهای اسا با مفید تفاوت داره.ممنون

  ۰
 197. سيد علي رضوي گفت:

  با سلام
  آيا در نسخه اندرويد آسا امكان ويرايش (تغيير قيمت يا تعداد و يا حذف سفارش) بعد از ارسال و تاييد بورس وجود دارد؟در نسخه وب چطور؟البته من با هر دو كار ميكنم ولي چيزي نديدم.حتي در حالت صف خريد كه سفارش مدت زمان قابل ملاحظه اي بعنوان سفارش فعال باقي ميماند.

  ۰
 198. Agah گفت:

  باسلام
  با کلیک بر گزینه سطل زباله سفارش خود را حذف کنید.

  ۰
 199. Hajar_FDI گفت:

  سلام وققتون بخیر؛من برای خرید عرضه اولیه دتوزیع چگونه میتونم از مانده قابل معامله یا مانده قابل برداشتم استفاده کنم؟ممنون میشم اگر زودتر راهنماییم کنید

  ۰
 200. شهاب گفت:

  با سلام . امروز برای گرفتن سود سالیلانه شرکت پتروشیمی نوری به بانک تجارت رفتم. گفت که اطلاعات تو رو نشون نمیده. مشکل از کجاست؟
  توی سجام هم ثبت نام کردم و احراز هویت هم شدم!!!!!
  ممنون می شم اگه کمک کنین

  ۱
 201. یاسر گفت:

  با سلام
  من وقتی از کامپیوتر استفاده میکنم در نوار بالا عرضه های اولیه رو برام نشون میده ولی همون لحظه وقتی با لب تابم وصل میشم عرضه های اولیه رو نشون نمیده، ممنون میشم راهنمایی بکنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   این امکان وجود دارد از تنظیمات مرورگر باشد، به منظور بررسی لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 202. سینا گفت:

  چه زمانی ممکن هست این دو قابلیت به نرم افزار اضافه بشه؟ زمان حدودی برای این قابلیت ها در به روز رسانی دیده شده؟
  واقعا آساتریدر امکانات عالی داره اما به نظر میاد این امکانات پایه برای نرم افزار معاملاتی لازم باشه
  معامله و حضور در بورس بدون امکان حد ضرر و حد سود بسیار پر ریسک هست و باعث میشه که مجبور باشیم همیشه پای مانیتور بنشینیم و چارت ها را بررسی کنیم

  ۰
 203. ر.ش گفت:

  سلام من به صورت آفلاین خرید میکنم و طی این یک ماه از سه نماد خرید کردم از جمله امروز از ذوب
  اما الان سبد دارایی من خالی نشون میده علت چیه ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور بررسی دقیق‌تر لطفا در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی خدمات آنلاین تماس حاصل نمایید.

   ۰
 204. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید
  من وقتی میخوام وارد نرم افزار آسا بشم میگه نام کاربری یا رمز عبور اشتباه است ولی وقتی با مروگر میرم بدون هیچ مشکلی وارد میشم لطفا پیگیری کنید ممنون.

  ۱
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای پیگیری نیاز به مشخصات گوشی و اطلاعات هویتی شما است . لطفا برای پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ واحد آنلاین تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 205. محمدتقی قادری گفت:

  انصافا نرم افزار خوب و کاملیه ممنون بابت زحماتتون

  ۰
 206. صمد قاسمی گفت:

  با سلام،

  این نسخه از tradingview که آگاه استفاده استفاده میکنه خیلی عالی میشد اگر بخش اسکریپت نویسیش اضافه میشد که میتونستیم اندیکاتورهای شخصی بنویسیم.

  ممنون.

  ۰
 207. Ali گفت:

  با سلام و عرض ارادت
  لطفا بفرمایید اگر سیستم معاملاتی ما مثلا شامل ۴ اندیکاتور بود و برای یک نماد در دیده بان کلاسیک آن اندیکاتورها را اضافه کردیم و تنظیم کردیم،چگونه میتوان مثل متاتریدر آنرا بعنوان یک تمپلیت ذخیره نمود و هر روز مجبور به دوباره انجام دادن آن نباشیم و بتوانیم روی هر نمادی آنرا پیاده سازی کنیم؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   باید یک نمودار با اندیکاتورهای مشخص ابتدا ذخیره شود، در دفعات بعدی اول نمودار ذخیره شده بارگذاری شود و بعد نماد جدید سرچ شود.

   ۰
 208. Ali گفت:

  سلام میشه در آسا تریدر سابقه معاملات یک نماد را مشاهده کرد؟ با تشکر

  ۰
 209. امیرعباس گفت:

  داداش من تازه وارد بورس شدم وقتی میخام حسابمو شارژ کنم میگه کاربر تستی نمیتواند خرید کند البته بانک من رفاه کارگرانه ولی تو گزینه ها نیس منم بانک ملت رو میزنم لطفا حل کنید مرسی

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که پیام کاربر تستی برای شما ارسال می شود لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل بفرمائید.جهت پرداخت شتابی از هر درگاه بانکی می توانید اقدام بفرمائید

   ۰
 210. Majid گفت:

  اساتریدر موبایل
  ۱_ داخل برنامه بخش باشگاه کارگزاری رو اضافه کنید
  ۲_ بخش تکنیکال رو هم اگر اضافه کنید خیلی خوب میشه

  ۰
 211. rahpoya گفت:

  با سلام خدمت زحمتکشان کارگزاری آگاه سه تا سوال داشتم :
  ۱- آیا حساب ملت یا سامان حتما باید به اسم شخص ثبت نام کننده باشد مثلا حساب همسر می تواند مورد استفاده قرار گیرد؟
  ۲- بنده چون می خواهم از معاملات برخط استفاده نمایم آیا تنها راه ارتباط و اخذ مشاوره تلفنی است و راه دیگری برای اخذ مشاوره هست لطفا بفرمایید ؟
  ۳- آیا در درگاه آسا آیکونی وجود دارد که پیشنهادات خرید سهام در آن باشد مثلا پربازدیدها

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شماره حساب باید به نام شخصی که ثبت نام را انجام داده باشد.جهت اخذ مشاوره می توانید از طریق عضویت در سایت همفکران بهره مند شوید، سیگنال‌های همفکران در قالب دو مطلب ارائه می گردد: "سبد پیشنهادی همفکران" و "سیگنال های معاملاتی همفکران" ، برای اطلاعات بیشتر درساعات اداری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۷ تماس حاصل فرمایید.در بخش دیدبان آگاه سهام هایی که تاثیر زیادی
   در بازار بورس دارند بصورت روزانه فیلتر می شود.

   ۰
 212. فرشید گفت:

  علامت کوچک کامپیوتر که سبز رنگ هست وبا کلیک بر روی ان زرد میشود به چه کار می اید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   مانیتور سبز رنگ نمایانگر برقرای اتصال سیستم شما با هسته معاملات می باشد. رنگ زرد نشان دهنده کندی در ارتباط و رنگ قرمز بیانگر قطع شدن ارتباط شما است.

   ۰
 213. جلال گفت:

  بسیار عالی

  ۰
 214. رضا گفت:

  با سلام
  نسخه وب آساتریدر عالیه
  فقط موقع تحلیل تکنیکال یه مشکل باهاش دارم که اگه این ویژگی اضافه بشه عالی میشه
  امکان ذخیره کردن template برای اندیکاتورها
  این که میشه تحلیل یک سهم رو ذخیره و لود کرد عالیه
  ولی اگه بشه مثلا دو سه تا اندیکاتور مثل مووینگ اوریج با تنظیمات خاص رو تعریف کرد و بعد روی چارت هر سهم اونا رو لود کرد خیلی عالیه تر میشه
  ممنون

  ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: