راهنمای نرم افزار معاملات برخط آساتریدرآگاه (نسخه جدید)

 • ۱۶ تیر ۱۳۹۶
 • Agah
 • ۴۶۹ نظر
 • ۳۶۱۳۸۵ مشاهده
تصویر شاخص

کارگزاری آگاه با همکاری شرکت ویستاسامانه آسا از زمستان سال ۹۳ سامانه اختصاصی خود را با نام آساتریدرآگاه، در اختیار مشتریان این کارگزاری قرار داده است. بر اساس نظراتی که مشتریان در طول یک سال و نیم فعالیت این نرم‌افزار ارائه کردند، این شرکت تصمیم به طراحی نسخه جدیدی از  این سامانه معاملاتی گرفت. پس از طراحی و تست اولیه سامانه توسط همکاران و گروهی از مشتریان، نسخه جدید آساتریدرآگاه با آدرس online.agah.com در نمایشگاه ۹۶ رونمایی و در اختیار مشتریان محترم قرار داده شد.

 چند نکته:

 • بهترین حالت برای مشاهده سامانه معاملات برخط آسا، استفاده از مرورگر کروم است. آخرین نسخه این مرورگر را می‌توانید از اینجا دانلود نمایید.

chrom

 • همچنین قابلیت مشاهده نرم‌افزار در مرورگر اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس نیز وجود دارد.

mozilla

 • در حال حاضر استفاده از نرم‌افزار آسا در سیستم‌های عامل ویندوز (تحت وب)، اندروید و آیفون (iOS) امکان‌پذیر است.
 • نسخه جدید آساتریدرآگاه بدون نیاز به نصب برنامه (App)، در لپ تاپ، تبلت و گوشی‌های هوشمند با سیستم عامل‌های گوناگون قابل استفاده است.

Windows-Android-iOS

 • در این راهنما منظور از مشتری یا کاربر کسی است که نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات برخط آساتریدرآگاه را دارد و می‌تواند از آن استفاده نماید.

آنچه در این راهنما ارائه خواهد شد: (با کلیک روی هر یک از موارد به بخش مربوطه، منتقل می‌شوید!)

الف) ورود به سایت

ب) دیده بان

۱- ب بخش کلاسیک

۱-۱ دیده‌بان آگاه

۱-۱-۱ شخصی سازی

۱-۱-۲ دفترچه سفارشات

۱-۱-۳ جزئیات نماد

۱-۲  دیده‌بان من

۲- ب بخش تکنیکال

۲-۱ دیده‌بان آگاه و دیده‌بان من

۲-۲ دفترچه سفارشات

۲-۳ جزئیات نماد

پ) اوراق بدهی

ت) مدیریت سبد دارایی

۱-ت سبد سهام 

۲-ت عملکرد سبد سهام 

۳-ت افزایش سرمایه من 

۴-ت سود تقسیمی من 

ث) گزارشات

۱-ث گردش حساب

۲-ث لیست سفارشات

۳-ث لیست معاملات

ج) درخواست ها

۱-ج پرداخت شتابی

۲-ج تقاضای وجه

۳-ج فیش واریز نقدی

۴-ج تغییر ناظر

۵-ج خرید و فروش آفلاین (اینترنتی)

چ) ارسال سفارش

۱-چ سفارش خطی  

۲-چ سفارش سریع

۳-چ سفارش پیشرفته 

ح) دسترسی سریع (Quick Access)

خ) تنظیمات

د) سایر توضیحات

۱-د روش اتصال حساب بانکی به حساب معاملاتی

۲-د نحوه تسویه معاملات

ذ) جمع بندی


الف) ورود به سایت

برای ورود به سامانه آساتریدرآگاه لازم است کاربر، مشتری کارگزاری آگاه باشد و نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات برخط برای ایشان ارسال شده باشد.

می‌خواهم مشتری کارگزاری آگاه شوم.

درصورتی‌که کاربر، نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملاتی آساتریدرآگاه را داشته باشد، کافی است هنگام ورود به سایت این نام کاربری و کلمه عبور را وارد نماید. پس از درج کد امنیتی که در صفحه نمایش داده شده است و با انتخاب کلید ورود، کاربر وارد سامانه معاملاتی می‌شود.

مشتریان کارگزاری آگاه می‌توانند به‌منظور داشتن امنیت بیشتر در فرآیند ورود به سامانه معاملاتی آساتریدر، از لاگین دو مرحله‌ای (رمز پویا از طریق پیامک) استفاده نمایند.

برای این منظور پس از تکمیل کلیه بخش ها، گزینه “ارسال کد” را انتخاب کرده و در مرحله بعد کد یکبار مصرفی را که به شماره تماس شما ارسال شده است در بخش مدنظر درج نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص به مطلب راهنمای کامل دریافت رمز پویا مراجعه کنید.

پنل درج نام کاربری و رمز عبور

همان طور که در ابتدای مطلب گفته شد، گزینه افتتاح حساب در صفحه اولیه، برای افرادی است که هنوز مشتری کارگزاری آگاه نشده‌اند و تمایل دارند با این کارگزاری معامله کنند.دکمه افتتاح حساب در صفحه لاگین در این صفحه امکان دسترسی به بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه، سایت سبدگردانی آگاه، سایت‌های مشاوره‌ای و همچنین بخش آموزش بورس وجود دارد. علاوه‌براین در این صفحه می توانید نسخه های اندروید و آیفون اپلیکیشن آساتریدر را دریافت نمایید. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اپلیکیشن به سایت m.agah.com  مراجعه نمایید و همچنین به منظور آشنایی با بخش های مختلف اپلیکیشن به راهنمای آساتریدرآگاه مراجعه کنید. 

دانلود اپلیکیشن نسخه اندروید و آیفون گزینه “فراموشی کلمه عبور” برای زمانی است که کاربر نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کرده است. در چنین شرایطی با انتخاب این گزینه صفحه‌ای برای کاربر گشوده می‌شود که با درج کدملی و عبارت امنیتی، درخواست وی برای شرکت کارگزاری آگاه ارسال می‌شود. پس از آن یک کد دسترسی به شماره موبایل کاربر ارسال می‌شود که می‌تواند آن را در کادر نمایش داده شده، ثبت کند و اقدام به تعریف رمز عبور جدید نماید.

فراموشی کلمه عبور


  ب) دیده‌بان

  در سامانه آساتریدرآگاه، کاربر در بدو ورود شاهد صفحه اصلی است. صفحه اصلی به سه بخش کلی کلاسیک، تکنیکال و اوراق بدهی تقسیم‌بندی شده است که هرکدام با توجه به نیاز کاربر، کارایی مجزایی دارد. کاربر در هر سه بخش کلاسیک، تکنیکال و اوراق بدهی، کاربر می‌تواند دیده‌بان‌ها را مخفی کند یا به نمایش درآورد.

  نمایش سه تب کلاسیک، تکنیکال و اوراق بدهی ۱) بخش کلاسیک:

  این بخش دارای دو تب دیده‌بان من و دیده‌بان آگاه است. در هر دو تب مذکور، دفترچه سفارشات و بخش اطلاعات نماد نیز وجود دارد.

  دیده بان من و دیده بان آگاه ۱-۱) دیده‌بان آگاه:

  در حالت پیش‌فرض و در اولین ورود، دیده‌بان آگاه نمایش داده می‌شود. دیده‌بان آگاه امکان فیلترینگ گروه‌هایی از نمادها را برای کاربر فراهم کرده که او را از مراجعه به سایت‌هایی نظیر سایت مدیریت فناوری بورس (TSE) بی‌نیاز می‌کند.

  دیده‌بان آگاه شامل دیده بان‌های زیر است:

  • بیشترین تأثیر در شاخص
  • بیشترین حجم معامله
  • بیشترین درصد افزایش
  • بیشترین درصد کاهش
  • بیشترین نوسان
  • بیشترین خرید حقوقی
  • بیشترین فروش حقوقی
  • بیشترین خرید حقیقی
  • بیشترین فروش حقیقی
  • بیشترین ارزش در صف خرید
  • بیشترین ارزش در صف فروش

  نمایش انواع دیده بان های آگاه ۱-۱-۱) شخصی‌سازی دیده‌بان:

  کاربر با استفاده از گزینه‌های زیر می‌تواند دیده‌بان‌های آساتریدر را شخصی‌سازی نماید:

    با استفاده از این آیکن امکان شخصی سازی در نحوه نمایش ستون های دیده بان ایجاد شده است.

    با کلیک روی نام نماد امکان مرتب سازی نمادهای موجود در دیدبان به صورت صعودی و نزولی ایجاد می‌شود.

    برای یادداشت گذاشتن روی هر یک نمادهای از موجود در دیده بان می‌توان از این آیکن استفاده کرد.

    مشاهده اطلاعات نماد مدنظر در سایت TSE، با استفاده از این آیکن امکان‌پذیر است.

  آیکن تغییر اندازه ستون ها

  با استفاده از این آیکن امکان تغییر اندازه ستون های نمایش داده شده در دیدبان برای کاربران وجود دارد.

   

  آیکن drag & drop

   

  با استفاده از این قابلیت امکان جابه جایی ستون های دیده بان برای کاربران ایجاد شده است.

   

  با استفاده از این بخش امکان نمایش یا عدم نمایش ستون ها در دیده بان برای کاربران فراهم می‌شود.

   

  با استفاده از این گزینه می‌توان تغییرات ایجاد شده را ذخیره سازی کرد.

   

  ۱-۱-۲) دفترچه سفارشات:

  دفترچه سفارشات شامل ۶ زبانه (Tab) بوده که این موارد شامل سفارشات فعال، خطای سفارشات، معاملات روز، سفارشات روز، سفارشات در انتظار و گردش حساب روز است. توضیح هر یک از موارد به صورت کامل در ادامه درج شده است.

  اندازه این بخش را می‌توان با اهرمی که در بالای آن وجود دارد، تغییر داد. تغییرات اعمال شده در اندازه این بخش، بر روی مرورگر مورد استفاده مشتری و در سیستم مورداستفاده وی، ذخیره می‌شود. اما با تغییر مرورگر یا تغییر دستگاه، لازم است تغییرات دوباره اعمال شود.

  دفترچه سفارشات سفارشات فعال: شامل سفارشات روزانه مشتری که در هسته بورس ثبت شده، ولی هنوز به‌طور کامل انجام نشده است. این گروه از سفارشات از نظر مهلت انجام هم، منقضی نشده‌اند. مشتری در این زبانه امکان ویرایش گروهی سفارشات ثبت شده در یک نماد را دارد.

  خطای سفارشات: چنانچه در زمان ارسال سفارش خطایی رخ دهد، شرح خطا در این بخش قابل مشاهده است. این خطاها می‌توانند به علت درج قیمت خارج از بازه تعیین شده یا حجم بیشتر یا کمتر از بازه مشخص شده، عدم کفایت مانده حساب ریالی مشتری و دلایلی از این قبیل باشد.

  معاملات روز: شامل آن دسته از سفارشات روزانه مشتری است که مورد معامله قرار گرفته‌ است.

  سفارشات روز: شامل کلیه سفارشات روزانه مشتری که در هسته بورس ثبت شده، ولی ممکن است منجر به معامله شده یا نشده باشد. سفارشاتی هم که با خطا مواجه شده‌، در این بخش قابل مشاهده است.

  سفارشات در انتظار: این بخش شامل سفارشاتی است که مشتری در سامانه معاملاتی آساتریدرآگاه ایجاد کرده، ولی برای هسته بورس ارسال نکرده است. در این بخش مشتری امکان ویرایش گروهی سفارشات ثبت شده در یک نماد یا ارسال گروهی سفارشات در چند نماد را دارد.

   نکته: کاربران برای ثبت سفارش در انتظار می بایست پس از وارد کردن اطلاعات حجم و قیمت درپنجره ثبت سفارش، بر روی گزینه “ثبت سفارش در انتظار” کلیک نمایند. 

  ثبت سفارش در انتظار  گردش حساب روز: در این بخش می‌توانید کلیه تراکنش های مالی خود را در روز جاری مشاهده نمایید. این تراکنش ها شامل واریز، برداشت، خرید و فروش است. درنهایت میزان مانده بعد از انجام کلیه تراکنش ها در این بخش قابل مشاهده است. 

  ۱-۱-۳) جزئیات نماد:

  در بخش جزئیات نماد کاربر شاهد اطلاعات مختلفی از نماد مورد نظر خود خواهد بود. این اطلاعات در ۴ زبانه نمایش داده می‌شود: عرضه و تقاضا، اطلاعات نماد، نمودار و بخش حقیقی و حقوقی.

  در ادامه هر یک از موارد به صورت کامل شرح داده خواهد شد. 

  اندازه این بخش با استفاده از اهرمی که در بالای آن قرار گرفته است، می‌تواند تغییر کند. تغییرات اعمال شده در اندازه این بخش، بر روی مرورگر سیستم مورد استفاده مشتری، ذخیره می‌شود. اما با تغییر مرورگر یا تغییر دستگاه، لازم است تغییرات دوباره اعمال شود.

  عرضه و تقاضا:در این بخش امکان مشاهده قیمت پایانی و قیمت آخرین معامله به همراه درصد تغییرات هر نماد قابل مشاهده است.  

  همچنین در این بخش جدول عرضه و تقاضا در ۵ سطر نمایش داده شده است و کاربر می‌تواند بهترین قیمت‌های خرید و فروش را در آن مشاهده کند.

  علاوه‌براین در این قسمت آستانه پایین و بالای قیمت روز نماد (دامنه مجاز) و آخرین کندل مربوط به نماد موردنظر به صورت افقی نمایش داده شده است.

  • رنگ سبز اعداد و کندل‌ها به معنای مثبت بودن تغییرات قیمت نماد و رنگ قرمز اعداد و کندل ها به معنای منفی بودن تغییرات قیمت نماد است.
  • رنگ آبی در جدول عرضه و تقاضا نشان‌دهنده تقاضا (خرید) و رنگ قرمز نشان‌دهنده عرضه (فروش) است.

  جزییات نماد - بخش عرضه و تقاضا اطلاعات نماد: در این بخش اطلاعاتی نظیر بازاری که نماد در آن پذیرفته شده است، وضعیت نماد، تعداد، حجم و ارزش معاملات، قیمت اولین معامله، قیمت آخرین معامله، حجم و بازه مجاز و اطلاعاتی از این قبیل، قابل مشاهده است.

  جزییات نماد - اطلاعات نماد نمودار: این زبانه حاوی نمودار روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه آخرین قیمت معاملاتی نماد است. شایان ذکر است که نمودار روزانه، براساس آخرین قیمت نماد در ساعت های مختلف رسم شده و این در حالی است که نمودارهای هفتگی، ماهانه و سالانه براساس آخرین قیمت نماد در یک روز مشخص ترسیم شده است. 

  جزییات نماد - نمودار حقیقی و حقوقی: این بخش نمایش دهنده اطلاعات میزان خرید و فروش سهم توسط سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی در نماد انتخاب شده است.

  جزییات نماد- اطلاعات حقیقی و حقوقی

   نکته: برای سهولت کار و امکان استفاده هم زمان از دو یا سه بخش مختلف از اطلاعات موجود در جزئیات نماد، این ویژگی هم در سمت راست صفحه اصلی و هم در سمت چپ صفحه (از طریق آیکون مربوطه در قسمت Quick Access) در دسترس کاربر قرار گرفته است.

  دسترسی سریع - جزییات نماد

  ۱-۲) دیده‌بان من: 

  این بخش از تب کلاسیک، نشان‌دهنده دیده‌بان‌هایی است که کاربر ایجاد کرده یا در آینده ایجاد خواهد کرد. هدف از ایجاد دیده‌بان توسط کاربر، بررسی مداوم گروهی از نمادها است که در سبد سرمایه‌گذاری کاربر وجود دارد.

  کاربر می‌تواند نام دیده‌بان جدید خود را در کادر مربوطه وارد کرده و با استفاده از آیکون که در مقابل نام دیده بان مشخص است، اقدام به ایجاد دیده بان جدید نماید. سپس نام نمادهای موردنظر خود را  در بخش جستجوی نماد، یافته و با استفاده از   آن را به دیده‌بان خود اضافه نماید.

  همچنین کاربر می‌تواند دارایی سهام خود را در یک دیده‌بان مجزا به نام دارایی های من که به صورت خودکار در سیستم طراحی شده است مشاهده نماید.

  در دیده‌بان من نیز همانند دیده‌بان آگاه، کاربر می‌تواند:

  نحوه نمایش اطلاعات یک یا چند ستون را بر اساس نیاز خود مرتب‌سازی کند.

  ستون‌های اضافی را حذف کرده یا ستون‌های دیگری را برای نمایش اضافه کند.

  ترتیب و توالی نمایش ستون‌های دیده بان را به‌دلخواه خودتنظیم کند.

  تغییرات ایجادشده را ذخیره و در سیستم‌ها و مرورگرهای دیگر استفاده نماید.

  بخش دفترچه سفارشات و اطلاعات نماد با همان توضیحاتی که پیشتر ارائه شد، در دیده بان من تب کلاسیک وجود دارد.

  ۲) بخش تکنیکال:

  در بخش تکنیکال پلتفرم آساتریدرآگاه، چارت تکنیکال کلیه نمادها در اختیار کاربران قرار میگیرد. در این بخش نیز همانند بخش کلاسیک، کاربر شاهد دو دیده‌بان بانام‌های “دیده‌بان من” و “دیده‌بان آگاه” است.

  نمودار تکنیکال ۲-۱) دیده‌بان آگاه و دیده‌بان من:

  هر دو دیده‌بان مطابق آنچه در بخش کلاسیک گفته شد، عمل کرده و همان اطلاعات را در اختیار مشتری می‌گذارد.

  تفاوت دیده‌بان‌های موجود در بخش تکنیکال با دیده‌بان‌های بخش کلاسیک در این است که برای دست‌یابی به اطلاعات دیده‌بان‌های مختلف هر دو گروه، باید از کمبوباکسی که در بالای اطلاعات دیده‌بان موجود است، استفاده کرد.

  از مهم‌ترین امکانات موجود در بخش تکنیکال می‌توان به نکات زیر اشاره کرد:

  امکان مشاهده نمودار تکنیکال چندین نماد در تب‌های مختلف

  ذخیره نمودارها و الگوهای ترسیم‌شده توسط کاربر و استفاده از تصاویر ذخیره‌شده در مراجعات بعدی

  امکان استفاده از تحلیل تکنیکال درگوشی‌های هوشمند

  امکان خرید و فروش در تب تکنیکال بدون نیاز به مراجعه به بخش کلاسیک

  ۲-۲) دفترچه سفارشات:

  همانند آنچه در دیده بان من و دیده بان آگاه تب کلاسیک گفته شد، در تب تکنیکال نیز دفترچه سفارشات شامل ۶ زبانه (Tab) سفارشات فعال، خطاهای سفارشات، معاملات روز، سفارشات روز، سفارشات در انتظار و گردش حساب روز وجود دارد.

  ۲-۳) جزئیات نماد:

  بخش جزئیات نماد در تب تکنیکال نیز اطلاعات مختلفی از نماد مدنظر کاربر را نمایش می‌دهد. این اطلاعات همانند آنچه در تب کلاسیک گفته شد، در ۴ زبانه (Tab) عرضه و تقاضا، اطلاعات نماد، نمودار و حقیقی و حقوقی وجود دارد.

  در هر دو بخش کلاسیک و تکنیکال امکان معامله نمادهای مدنظر کاربر از سه طریق وجود دارد:

  سفارش خطی (Inline Order): امکان خریدوفروش خطی در بخش پایین صفحه دیده بان و بالاتر از دفترچه سفارشات.

  سفارش سریع (One Click Order): امکان معامله نمادهای موجود در دیده‌بان با کلیک بر روی نام نماد در دیده بان

  سفارش پیشرفته (Advance Order): امکان خریدوفروش با استفاده از سبد خریدوفروش موجود در کنار نام هر نماد.

  نحوه استفاده از هر سه روش در بخش ارسال سفارش توضیح داده خواهد شد.


  پ) اوراق بدهی

  در بخش اوراق بدهی کاربر امکان مشاهده لیستی از اوراق مشارکت و همچنین امکان خرید و فروش این اوراق برای مشتریان فراهم شده است. در این بخش امکان خرید و فروش از طریق پنل ثبت سفارش پیشرفته وجود دارد. 

  برای مطالعه و آگاهی درخصوص اطلاعات نمایش داده شده در این بخش به مطلب اوراق مشارکت و نحوه خرید و فروش آن در بازار سرمایه مراجعه نمایید. 

  تب اوراق بدهی


  ت) مدیریت سبد دارایی

  در بخش مدیریت سبد دارایی کاربران امکان مشاهده اطلاعات سبد سهام و دارایی خود را در بازه‌های زمانی مختلف به‌صورت کامل دارند. مدیریت سبد دارایی دارای بخش های مختلفی بوده که توضیح هر بخش به شرح زیر است: 

   نکته: برای آشنایی بیشتر با هر یک از بخش‌های سبد دارایی به مطلب مدیریت سبد دارایی در معاملات آنلاین سهام و اوراق بهادار مراجعه نمایید. 

  ۱) سبد سهام:

  در بخش “سبد سهام” مشتری کلیه نمادهایی را مشاهده میکند که سهامدار آن است. اطلاعات نماد مدنظر در زمان خرید و اطلاعات روزانه آن دارایی (براساس قیمت آخرین معامله و قیمت پایانی) در این بخش از سبد دارایی قابل مشاهده است. 

  ۲) عملکرد سبد سهام:

  بخش “عملکرد سبد سهام”، برای بررسی اطلاعات و وضعیت معاملاتی در بازه های زمانی دلخواه  است. بخش عملکرد سهام، پورتفوی مشتری را در بازه های ابتدای دوره، طی دوره، انتهای دوره  مورد بررسی قرار می دهد و درنهایت در بخش عملکرد دوره این امکان را به مشتری می دهد تا  وضعیت سود و زیان حاصل از خرید و فروش های خود را در طول بازه زمانی انتخاب شده مشاهده نماید.

  مدیریت دارایی- عملکرد سبد سهام ۳) افزایش سرمایه های من:

  بخش “افزایش سرمایه های من” دربردارنده همه نمادهایی است که در زمان برگزاری مجمع عمومی فوق العاده در خصوص تصویب افزایش سرمایه سهامدار آن ها بوده ایم. در این تب، اطلاعاتی در خصوص تاریخ برگزاری مجمع، درصد افزایش سرمایه، درصد سهام جایزه و همه اطلاعاتی که برای سهامداران در زمان افزایش سرمایه مهم است، نشان داده می‌شود.

  مدیریت سرمای ه ۴) سودهای تقسیمی من:

  در بخش “سودهای تقسیمی” اطلاعات مربوط به سود تقسیم شده شرکت‌هایی که در زمان برگزاری مجمع عادی سالیانه سهامدار آن بوده‌اید در دسترس است.

  مدیریت سبد دارایی - سودهای تقسیمی من

  ۵) تراکنش های دستی: 

  زمانی که شما تمایل داشته باشید سبد دارایی خود را بروزرسانی نمایید، با استفاده از این گزینه امکان بروزرسانی اطلاعات این بخش برای شما فراهم خواهد شد. 

  تراکنش های دستی به دو منظور در سامانه قرار داده شده است:

  ۱- بررسی و تعیین تکلیف تراکنش های دستی پیشین

  ۲- امکان ثبت تراکنش های دستی جدید

   نکته: برای آشنایی بیشتر با هر یک از بخش‌های سبد دارایی به مطلب مدیریت سبد دارایی در معاملات آنلاین سهام و اوراق بهادار مراجعه نمایید. 


  ث) گزارشات

  در بخش گزارشات، مشتری می‌تواند گزارش‌های موردنظر خود را مشاهده نماید. گردش حساب، لیست سفارشات و لیست معاملات، از جمله گزارش‌هایی است که در این بخش قرار داده شده است.

  گزارشات در منوی کارگزاری آگاه ۱) گردش حساب:

  گزارش کلیه پرداخت‌ها، واریزها، خریدها و فروش‌هایی که مشتری از طریق سامانه آنلاین در حساب معاملاتی خود انجام داده است، در این بخش وجود دارد.

  در گزارش گردش حساب، کاربر امکان دریافت خروجی اکسل، پرینت یا مشاهده اطلاعات در بازه‌های روزانه، هفتگی، ماهانه و همین‌طور سایر بازه‌ها را به انتخاب خود دارد. علاوه‌بر این کاربر می‌تواند اطلاعات مندرج در این صفحه را براساس نیاز خود فیلتر نموده یا گزارش را به صورت تجمیعی مشاهده نماید.

  با استفاده از گزینه (ستون ها) امکان حذف و اضافه کردن ستون‌ها و با استفاده از گزینه ، امکان مرتب سازی (صعودی یا نزولی)، پین کردن به سمت چپ یا راست و همینطور تغییر سایز ستون های این بخش وجو دارد.

  با استفاده از گزینه (ذخیره و بازیابی) می‌توان تغییرات اعمال شده را پس از ذخیره سازی، در مراجعات بعدی نیز مشاهده کرد.

  گزارشات - گردش حساب ۲) لیست سفارشات:

  لیست کلیه سفارشات مشتری دراین گزارش قابل مشاهده است. کاربر در لیست سفارشات می‌تواند با استفاده از فیلتر، اطلاعات مربوط به سفارشات خود را در بازه‌های زمانی مختلف مشاهده نماید.

  ” نکته: منظور از سفارشات فعال، سفارشاتی است که مشتری ارسال کرده است ولی معامله آن هنوز به طور کامل انجام نشده و از نظر مهلت انجام هم منقضی نشده است.

  ستون‌های این صفحه قابلیت جابجایی، حذف، مرتب سازی (صعودی یا نزولی)، پین کردن به سمت چپ یا راست و همین طور تغییر سایز را براساس نیاز مشتری دارد. با استفاده از آیکن ذخیره و بازیابی  تغییرات پس از ذخیره سازی، در مراجعات بعدی نیز نمایش داده می شود.

  گزارشات -گردش حساب ۳) لیست معاملات:

  یکی از امکانات سامانه معاملاتی آساتریدرآگاه، ارائه لیست کلیه معاملات مشتری در بازه‌های زمانی موردنظر وی (روزانه، هفتگی و انتخابی) است. مشتری می‌تواند اطلاعات معاملات خود، نظیر نماد، نوع سفارش، ارزش خالص و ناخالص معامله، حجم و قیمت معامله، تعداد و کارمزد معامله را مشاهده نماید. زمانی که گزارش به صورت تجمیعی است، با کلیک روی علامت مشاهده‌ی جزئیات در سمت راست هر معامله، کاربر می‌تواند جزئیات دیگری از معامله خود را مشاهده کند؛ این جزئیات شامل شماره اعلامیه، ساعت انجام هر معامله، حجم و قیمت معامله نماد و… در آن است.

  در بخش لیست معاملات، کاربر امکان دریافت نسخه چاپی و گزارش اکسل معاملات خود را دارد. علاوه‌براین مشتری می‌تواند اطلاعات معاملات خود را براساس فیلترهای مختلف و داده‌ها به صورت تجمیعی و غیرتجمیعی مشاهده نماید.

  گزازشات - معاملات


  ج) درخواست‌ها

  درخواست‌ها در سامانه جدید آساتریدرآگاه متشکل از ۵ زبانه کلی است. پرداخت شتابی، تقاضای وجه، فیش واریز نقدی، تغییر کارگزار ناظر و خرید و فروش آفلاین (اینترنتی) زبانه‌های مختلف این بخش هستند.

  درخواست ها - منو۱) پرداخت شتابی:

  پرداخت شتابی این امکان را در اختیار کاربر می‌گذارد تا از کلیه کارت‌های عضو شتاب، به حساب معاملاتی خود (حساب نزد کارگزاری) پول واریز کند.

  علاوه بر بخش درخواست‌ها، پرداخت شتابی از طریق آیکون وضعیت مانده مشتری در قسمت(Quick Access) در سمت چپ صفحه، بخش وضعیت ریالی مشتری نیز قابل دسترسی است.

  درخواست ها - پرداخت شتابی برای واریز وجه، با انتخاب ”  ” پنجره کوچکی درصفحه باز می‌شود. لازم است مشتری مقدار وجهی را که می‌خواهد به حساب معاملاتی منتقل کند، در این پنجره درج نماید.

  نکته: بانک هایی که در این پنجره مشخص شده است، درگاه بانکی است که از طریق آن پرداخت شتابی را انجام می‌دهد و ارتباط با بانکی که مشتری در آن حساب دارد، ندارد.

  درخواست ها- پرداخت شتابی - درگاه هابا انتخاب گزینه پرداخت، کاربر به درگاه بانکی متصل می‌شود  و در صفحه درگاه بانکی لازم است مشتری مقادیر زیر را وارد کرده و گزینه پرداخت را انتخاب نماید.

  • شماره ۱۶ رقمی مندرج بر روی کارت بانکی
  • رمز دوم یا همان رمز خرید اینترنتی (این رمز را می‌توان از کلیه دستگاه‌های خودپرداز ATM بانک صادرکننده کارت دریافت کرد).
  • کد CVV2 مندرج بر روی کارت بانکی
  • تاریخ انقضای کارت (که به صورت ماه و سال بر روی کارت بانکی درج شده است).
  • عبارت امنیتی

  در صورتیکه پرداخت با موفقیت صورت پذیرد، کاربر در بخش پرداخت شتابی سامانه آساتریدرآگاه، در ستون وضعیت عبارتموفقرا مشاهده نموده و در ستون شماره پیگیری، یک شماره مرجع برای وی ثبت می‌شود. در غیر این صورت پرداخت وی با مشکلی در سامانه بانکی مواجه شده است؛ لذا چنانچه مبلغی از وی کسر شده باشد، ظرف مدت حداکثر ۷۲ ساعت بازگردانده خواهد شد.

  کاربر می‌تواند باتوجه به جدولی که در بخش پرداخت شتابی وجود دارد، گزارش واریزی‌های شتابی خود را در بازه زمانی مدنظر مشاهده نماید یا براساس مبلغ پرداختی، وضعیت یا شماره پیگیری، پرداخت‌های خود را بررسی نماید.

  علاوه‌براین به‌منظور شخصی سازی ستون های این بخش و ذخیره تغییرات، می‌توانید از گزینه های (ستون ها) و همچنین ذخیره و بازیابیاستفاده نمایید.

  درخواست ها - ابزار بالای صفحه ۲) تقاضای وجه:

  تقاضای وجه، دومین گزینه در بخش درخواست‌ها است که از طریق آیکون وضعیت مانده مشتری در قسمت (Quick Access) در سمت چپ صفحه نیز قابل دسترسی است.

  درصورتیکه مشتری بخواهد مبلغی را از حساب معاملاتی خود برداشت کرده و به حساب بانکی واریز نماید، باید درخواست خود را در این بخش ثبت کند. واریز وجه به حساب بانکی بدون ثبت درخواست تقاضای وجه صورت نمی‌گیرد. برای ثبت درخواست لازم است کاربر علامت ”  ” را انتخاب نماید تا پنجره مربوط به تقاضای وجه باز شود.

  در این پنجره کاربر شاهد سه ردیف پیشنهاد از طرف کارگزاری است که می‌تواند بر اساس برنامه‌ریزی خود، یکی از آن‌ها را انتخاب نماید. در صورتیکه نظر مشتری مغایر با سه پیشنهاد مذکور باشد، ردیف چهارم این امکان را به وی می‌دهد تا تاریخ و مبلغ موردنظر خود را ثبت و برای کارگزاری ارسال نماید.

  درخواست ها - تقاضای وجه مهلت ثبت درخواست تقاضای وجه، تا ساعت ۱۴ روزهای کاری (شنبه تا چهارشنبه) است؛ لذا بررسی درخواست‌هایی که پس از ساعت ۱۴ روزکاری جاری یا در روز غیرکاری ثبت می‌شود، در دستور کار روز کاری بعد قرار خواهد گرفت.

  در بخش تقاضای وجه، کاربر جدولی را مشاهده می‌کند که مشخص کننده درخواست‌هایی است که برای کارگزاری ارسال کرده و تاریخ پرداخت و وضعیت این درخواست‌ها را مشخص می‌کند. به عنوان مثال زمانی که وضعیت پرداخت “درجریان” باشد، یعنی کارگزاری درحال بررسی و انجام امور مربوط به پرداخت است و زمانی که وضعیت “انجام شد” را نمایش می‌دهد، یعنی زمان درخواست مشتری به اتمام رسیده و تاریخی به عنوان تاریخ پرداخت برای وی منظور شده است.

  کاربر می‌تواند گزارش درخواست های خود را در بازه زمانی مدنظر مشاهده یا گزارش را براساس نیاز خود فیلتر کند. همچنین می‌تواند از گزارش خروجی اکسل دریافت نماید.

  ۳) فیش واریز نقدی:

  فیش واریز نقدی هم در بخش درخواست‌ها و هم در آیکون وضعیت مانده مشتری در سمت چپ صفحه، تعبیه شده است.

  اگر مشتری در مراجعه به بانک (منظور بانک‌هایی است که کارگزاری آگاه در آن حساب دارد) مبلغی را به حساب کارگزاری واریز کند، این امکان را دارد تا فیش واریزی خود را از طریق این گزینه برای کارگزاری آگاه ارسال نماید.

  به منظور شارژ حساب معاملاتی خود از طریق مراجعه به بانک و فیش واریز نقدی، لطفاً مراحل زیر را طی نمایید:

  ۱-به یکی از بانک‌هایی که کارگزاری آگاه در آن حساب دارد، مراجعه نمایید. 

  ۲-مبلغ موردنظر خود را به حساب کارگزاری واریز نمایید.

  ۳- از طریق گزینه “فیش نقدی” و آیکن”  “فیش خود را برای کارگزاری آگاه ارسال کنید.

  ۴-پس از انتخاب این گزینه در پنل نمایش داده شده شماره رسید، تاریخ رسید واریز، مبلغ، شماره حساب کارگزاری را که به آن پول واریز کرده‌اید و تصویر فیش واریزی را بارگزاری کرده و گزینه ذخیره “ ” را انتخاب نمایید.

  درخواست ها- تقاضای وجه ۵- برای مشاهده سوابق واریزهای نقدی در بازه های زمانی مشخص از علامت فیلتر  استفاده کنید.

  ۶- به‌منظور دریافت گزارش از واریزهای نقدی خود روی اکسل کلیک نمایید.


  لطفاً به منظور بررسی صحت اطلاعات واریزکننده، به نکات زیر دقت فرمایید:

   نکته۱: شماره رسید یک عدد شش رقمی است که در بالای سمت چپ فیش درج شده و به منظور شناسایی واریز مورد توجه قرار می‌گیرد.

    نکته۲: نگارش کد بورسی واریزکننده در فیش واریز نقدی و قبل از ارسال تصویر آن، در بررسی صحت اطلاعات گامی مهم درنظر گرفته می‌شود. 

  فیش واریز نقدی

  فیش واریز نقدی 2

  ۴) تغییرکارگزار ناظر:

  مشتریانی که معاملات اوراق بهادار انجام می‌دهند، همواره می‌توانند خریدهای خود را از چندین کارگزاری انجام دهند؛ اما برای فروش آن دارایی تنها می‌توانند از طریق یک کارگزاری اقدام نمایند؛ این کارگزاری را کارگزار ناظر در نماد مذکور می‌نامند. کارگزار ناظر همان کارگزاری است که کاربر به‌عنوان مثال نماد “الف” را برای بار اول با آن کارگزاری خریداری کرده است یا در زمانی درخواست داده است که می‌خواهد کارگزار ناظر وی در نماد “الف” کارگزاری معینی باشد. با انتقال ناظر، کلیه دارایی کاربر در نماد مدنظر، در پرتفوی کارگزاری مقصد نمایش داده می‌شود و از طریق این کارگزاری می‌تواند دارایی خود را بفروشد.

  باتوجه به توضیحات بیان شده، درخواست انتقال ناظر همواره یکی از دغدغه‌های مهم مشتریان است. در نحوه فیزیکی انتقال ناظر، مشتری باید آخرین برگه‌های سهم خود را در نماد یا نمادهای موردنظر با مهر کارگزاری قبلی (مبدأ) از آن کارگزاری دریافت کرده و به همراه فرم تکمیل شده انتقال ناظر به کارگزاری جدید (مقصد) تحویل دهد. به این ترتیب یک روز کاری بعد، نمادهایی که برگه سهام آن‌ها تحویل کارگزاری شده است، در پورتفوی مشتری، قابل مشاهده است.

  اما در نسخه جدید آساتریدرآگاه، امکان درخواست تغییر کارگزار ناظر به‌صورت غیرحضوری انجام می‌شود. به این صورت که چنانچه وضعیت معاملاتی نماد یا نمادهای مدنظر مشتری مجاز باشد، وی می‌تواند در سامانه آنلاین خریدی در حداقل ارزش قانونی (۱ میلیون ریال) انجام دهد. پس از آن در بخش تغییر ناظر با انتخاب علامت ”  ” درخواست خود را برای نماد مورد معامله، ثبت نماید.

  تغییر کارگزار ناظر به این ترتیب پس از ارسال درخواست، پرسنل واحد سفارشات اوراق بهادار در کارگزاری آگاه، درخواست مدنظر را بررسی کرده و چنانچه مشتری به کارگزاری قبلی خود بدهکار نباشد یا سهام وی در آن کارگزاری فریز نشده باشد، انتقال ناظر تنها طی یک روز کاری صورت می‌گیرد.

  به عنوان مثال اگر مشتری روز شنبه خرید خود را در نماد “الف” انجام دهد و همان روز درخواست انتقال ناظر خود را ثبت کند (حتی اگر مشتری پیش از این نزد کارگزاری اگاه هیچ دارایی نداشته باشد)، نماد مدنظر روز یکشنبه در پرتفوی سامانه آنلاین برای مشتری قابل رویت است.

  ۵) فروش آفلاین (اینترنتی)

  انجام خرید و فروش آفلاین یا اینترنتی منوط به امضای “توافقنامه معاملات اینترنتی” در کارگزاری آگاه است. امضا کننده این توافقنامه می‌تواند درخواست خرید و فروش خود را به صورت اینترنتی (آفلاین) برای کارگزاری ارسال نماید تا معامله‌گران کارگزاری نسبت به خرید یا فروش سهام‌های درخواستی مشتری اقدام نمایند. در نتیجه مشتری برای خرید و فروش سهام نیازی به مراجعه حضوری برای ثبت و امضای برگه‌های درخواست به کارگزاری ندارد. 

  با انتخاب هر یک از گزینه‌های درخواست خرید یا درخواست فروش، پنجره مربوط به سفارش مدنظر باز خواهد شد. با انتخاب نام نماد و تکمیل سایر فیلدها، امکان ذخیره و ارسال درخواست به کارگزاری وجود دارد.

  شایان ذکر است امکان مشاهده گزارش در بازه‌ای خاص، فیلتر اطلاعات براساس نیاز مشتری و دریافت خروجی اکسل در این صفحه وجود دارد.

  فروش آفلاین


  چ) ارسال سفارش

  یکی از اهداف اصلی در طراحی سامانه های معاملات برخط، سهولت در امر ارسال سفارش مشتری است. نسخه جدید آساتریدر آگاه، به سه طریق کلی این امکان را در اختیار مشتریان کارگزاری آگاه قرارداده است.

  چند نکته عمومی در خصوص ارسال سفارش:

  • در انواع روش‌های سفارش منظور از منبع مالی، حسابی است که قرار است وجه موردنیاز برای انجام سفارش خرید را تامین کند. این منبع می‌تواند یکی از دو گزینه زیر باشد:
  حساب معاملاتی نزد کارگزاری که به یکی از روش‌های افزایش موجودی نظیر پرداخت شتابی یا اعلامیه واریز وجه، شارژ شده است.

  حساب بانکی مشتری که به حساب معاملاتی وی متصل شده است.

  • در انواع روش‌های ارسال سفارش، مشتری می‌تواند بدون توجه به حداکثر مجاز حجم سفارش، هر حجمی از نماد را برای ارسال سفارش وارد کند. در صورتی که حجم ارسالی، بیشتر از حداکثر حجم مجاز نماد باشد، سامانه به صورت خودکار، کل سفارش را به سفارش‌های با حجم مجاز تبدیل کرده و با تایید مشتری، برای بورس ارسال می‌کند.
  • در انواع روش‌های ارسال سفارش، منظور از حجم نمایشی، مقداری از حجم کل است که مشتری می‌خواهد در تابلوی معاملات نمایش داده شود. در صورتی که این فیلد خالی بماند، حجم کل سفارش در تابلو نمایش داده می شود. به عنوان مثال سرمایه‌گذار تصمیم دارد تعداد ۴۰۰,۰۰۰ سهم از یک نماد را با قیمت ۱,۰۰۰ ریال خریداری کند. وی در بخش حجم نمایشی تعداد ۱۰۰ سهم را مشخص نموده است. پس از ارسال سفارش آنچه در جدول عرضه و تقاضا برای سایر کاربران آنلاین قابل مشاهده است، سفارش خرید ۱۰۰ سهم ۱,۰۰۰ریالی از آن نماد است. ۳۹۹,۹۰۰ دیگر برای سایر کاربران غیرقابل مشاهده (Hidden) خواهد بود. در زمانی که صف خرید یا صف فروش در سامانه معاملاتی وجود دارد، استفاده از حجم نمایشی توصیه نمی‌شود، زیرا سفارش کاربر به اندازه حجم نمایشی (در مثال قبل ۱۰۰ سهم) انجام می‌شود و مابقی آن (۳۹۹,۹۰۰ سهم دیگر) به انتهای صف می‌رود.
  • منظور از اعتبار در زمان ارسال سفارش، مهلتی است که کاربر برای فعال بودن سفارش خود در نظر می‌گیرد. در حال حاضر ۵ نوع اعتبار در سامانه معاملاتی وجود دارد که کاربر می‌تواند یکی از آن ها را انتخاب نماید.
  اعتبار روز: سفارش وارد شده فقط برای همان روز معاملاتی معتبر بوده و در صورت عدم معامله، در انتهای روز حذف می‌گردد.

  معتبر تا تاریخ: سفارش تا تاریخی که کاربر تعیین کرده است در سامانه معاملاتی معتبر خواهد بود و اگر تا تاریخ مذکور معامله صورت نپذیرد، سفارش حذف می‌گردد.

  معتبر تا لغو: سفارش تا زمانی که کاربر آن را به صورت دستی از سیستم حذف نکند، در سامانه معاملاتی باقی می‌ماند و چنانچه در هر زمان (پیش از لغو توسط کاربر) به قیمت درج شده در سفارش برسد، معامله صورت می گیرد.

  انجام و حذف: سفارش به هر میزان که قابل انجام باشد، معامله شده و مابقی آن حذف می‌گردد.

  معتبر تا پایان جلسه معاملاتی: سفارش وارد شده فقط تا پایان همان جلسه معاملاتی معتبر بوده و در صورت عدم معامله، سفارش در پایان جلسه معاملاتی از سیستم معاملاتی حذف می‌گردد. با توجه به این که در ایران هر روز معاملاتی تنها شامل ۱ جلسه معاملاتی است، لذا کاربرد مورد ۱ و ۵ یکسان است.

    نکته: کلیه سفارش‌های ارسالی (به هر سه روش) در بخش دفترچه سفارشات قابل ویرایش یا حذف هستند.

  ارسال سفارش ۱) سفارش خطی:

  سفارش خطی روشی ساده برای ارسال سفارش است. این ابزار در صفحه اصلی (تب کلاسیک و تکنیکال) و مابین بخش دیده بان و دفترچه سفارشات تعبیه شده است.

  با انتخاب نماد، قیمت و حجم کاربر می تواند به راحتی درخواست خود را ارسال نماید. دکمه ارسال سفارش خرید در سمت راست و دکمه ارسال سفارش فروش در سمت چپ است.

  در صورت عدم نیاز به نمایش این نوع سفارش، کاربر می‌تواند در بخش تنظیمات شخصی، نمایش آن را غیرفعال کند.

  ارسال سفارش خطی ۲) سفارش سریع: 

  ارسال سفارش سریع در دو بخش کاربرد دارد:

  – تب تکنیکال

  – در زمان استفاده از نرم افزار در گوشی‌های هوشمند و صفحات کوچکتر از مانیتورهای معمولی

  این بخش باکلیک بر روی نام نمادهای دیده‌بان نمایش داده می‌شود.

  درصورتی که مشتری بخواهد سفارش را در سرخط معامله کند (بخرد یا بفروشد) کافی است در تب تکنیکال سبد را در کنار نام نماد انتخاب نماید. در مرحله بعد مقادیر سفارش خرید و فروش مدنظر خود را ثبت نماید.  

  در مرحله بعد به محض انتخاب کلید خرید و فروش، درخواست مشتری برای هسته معاملاتی بورس ارسال می‌شود.

  ارسال سفارش سریع ۳) سفارش پیشرفته: 

  ارسال سفارش پیشرفته به دو روش کلی امکان‌پذیر است:

  ۱-  استفاده از آیکون سبدهای خرید و فروش در کنار نام نمادها (در دیده‌بان، قسمت جستجوی نماد و بخش دارایی سهام)

  ۲- استفاده از کلیدهای ترکیبی (Shift+A برای خرید و Shift+S برای فروش)

  در پنجره سفارش پیشرفته، می‌توان قیمت و حجم را تنها با یک کلیک بر روی قیمت یا حجم موردنظر در بخش جزئیات نماد یا اطلاعات مندرج در همین پنجره انتخاب کرد. پس از انتخاب قیمت، کاربر می‌تواند حجم موردنظر ر را انتخاب نماید یا آنکه با کلیک بر روی ماشین حسابی که در کنار کادر مربوط به حجم قرار دارد، مقدار سرمایه‌ای که می‌خواهد با آن سهام مورد نظر را بخرد درج نماید. با این روش حجم به صورت خودکار محاسبه و نمایش داده شده و مبلغ سفارش با کارمزد محاسبه می‌شود. با انتخاب گزینه خرید یا فروش، سفارش به هسته معاملاتی ارسال می‌شود.

  سفارش پیشرفته


  ح) دسترسی سریع:

  بخش Quick Access یا منوی دسترسی سریع در سمت چپ سامانه جدید آساتریدرآگاه قابل مشاهده است. آیکون های این بخش به ترتیب زیر است:

  شاخص: در این بخش کاربر می‌تواند شاخص بازار و سایر شاخص ها را دربورس و فرابورس مطالعه و اطلاعات مهم این دو بازار را به تفکیک مشاهده نماید.

  پیام ها: در این بخش که مرکز پیام نیز گفته می‌شود، کلیه پیام های ناظر بازار یا پیام های کارگزاری و همچنین پیام های شخصی نمایش داده می‌شود .

  با استفاده ازگزینه (آیکن پاکت نامه) می‌توان به آرشیو پیام‌ها دسترسی پیدا کرد. در آرشیو پیام‌ها، این امکان برای مشتری وجود دارد که در یک بازه تاریخی مشخص پیام های مدنظر خود را مشاهده کند.

  وضعیت مالی مشتری: در این بخش مشتری امکان مشاهده اطلاعات مالی حساب کاربری خود را در ۳ روز کاری متوالی دارد.

  اطلاعاتی که در این بخش نمایش داده می‌شود شامل موارد زیر است:

  مانده قابل معامله: مقدار وجهی است که مشتری می‌تواند تا سقف آن اقدام به خرید اوراق نماید. وجوه حاصل از فروش، اعتبارات و مسدودی مشتری در این مانده تاثیرگذار است. این مقدار با توجه به سررسید تسویه اوراقی که مشتری قصد خرید آن را دارد متفاوت خواهد بود. منظور از سررسید تسویه یک روز کاری یا دو روز کاری خواهد بود.

  مانده بدون معاملات آخر: مانده گردش حساب مشتری ،بدون در نظر گرفتن معاملات سررسید نشده است.منظور از معاملات سررسید نشده معملاتی است که مشتری انجام داده و هنوز تاریخ تسویه آنها  فرانرسیده است. امکان خرید الزاماً از کل این مبلغ وجود ندارد، تنها در صورتیکه مانده قابل معامله بزرگتر یا مساوی مانده بدون معاملات آخر باشد، میتوان با همه مقدار مانده بدون معاملات آخر، خرید انجام داد.

  مانده نزد کارگزار: مانده گردش حساب مشتری، پس از اعمال تمامی تراکنش های خرید، فروش، دریافت و پرداخت است. در این مانده تاریخ های تسویه و اعتبارات و مسدودی‌ها در نظر گرفته نخواهد شد.

  مسدودی وکالتی (بانک): اگر مشتری در زمان ثبت سفارش خرید به جای حساب نزد کارگزاری، حساب وکالتی را انتخاب نماید، تا هر زمان که سفارش ایشان به عنوان سفارش فعال در سیستم باقی بماند، مبلغ سفارش بلاک شده و میزان آن در بخش مسدودی نزد بانک نمایش داده می‌شود

  مسدودی غیروکالتی: درصورتی که مشتری سفارش خریدی را ثبت نماید که منبع آن حساب نزد کارگزاری باشد، تا زمانی که سفارش وی در هسته بورس باقی بماند و آن سفارش معامله یا حذف نشود، ارزش ریالی آن سفارش به‌عنوان مسدودی غیروکالتی، غیرقابل برداشت و استفاده مجدد خواهد بود.

  اعتبارات بآشگاه: میزان ریالی اعتبار معاملاتی (شامل بسته های اعتباری و وام قرض الحسنه) که مشتری از طریق بآشگاه مشتریان درخواست داده و درصورت پذیرش به حساب معاملاتی او واریز می‌شود.

  منبع تامبن مالی فعال: مشتریان می‌توانند از طریق دو منبع، وجه مدنظر سفارش خود را پرداخت نمایند. این منابع شامل حساب نزد کارگزاری و حساب بانکی متصل به حساب معاملاتی است.

  مانده قابل برداشت: مقدار وجهی است که مشتری می‌تواند درخواست آن را برای واریز به حساب بانکی خود ثبت نماید. این مقدار با توجه به تاریخ مدنظر مشتری (همان روز، یک یا دو روز کاری آینده) می‌تواند متفاوت باشد. لازم به ذکر است در این مقدار مسدودی مشتری نیز در نظر گرفته شده و از آن کسر شده است. منظور از مسدودی مقدار وجهی است که به علت درخواست های تقاضای وجه قبلی یا درخواست های خرید مدت دار (تعهدات جاری مشتری) که در سامانه وجود دارد.

  ازطریق این بخش امکان پرداخت شتابی، تقاضای وجه و واریز از طریق فیش نقدی برای مشتریان وجود داشته و همچنین مشتریان می‌توانند گزارش گردش حساب خود را مشاهده نمایند.

  دسترسی سریع - وضعیت مالی جزییات نماد: اطلاعات نمایش داده شده در این بخش مانند اطلاعات موجود در بخش کلاسیک و تکنیکال است.

  بآشگاه: در این بخش کلیه اطلاعات حساب کاربری بآشگاه مشتری نمایش داده می‌شود. این اطلاعات شامل قله حساب بآشگاه مشتریان، میزان کل ریال و امتیاز و همچنین میزان ریال و امتیاز روزانه نمایش داده می‌شود.

  علاوه‌براین مشتریان می‌توانند به امکانات مختلف بآشگاه شامل بسته های اعتباری، وام قرض الحسنه، آموزش آگاه و … دسترسی داشته باشند. همچنین می‌توانند از طریق دکمه “انتقال وجه به آنلاین”، وجه موجود در حساب وجه نقد بآشگاه خود را به حساب معاملاتی خود انتقال دهند.

  دسترسی سریع - باشگاه همفکران: در این بخش مشتریان آگاه به مطالب تحلیلی و مشاوره ای موجود در سایت همفکران دسترسی دارند. این مطالب در سه دسته‌بندی موجود بوده و کاربران می‌توانند براساس نیاز خود تحلیل مدنظر را مطالعه کنند. همچنین میتوانند از طریق به سایت همفکران مراجعه نمایند.

  این دسته بندی ها شامل موارد زیر است:

  مطالب: کاربران در این بخش به کلیه مطالب تحلیلی و مشاوره ای رایگان در سایت همفکران دسترسی دارند. برای مطالعه متن کامل تحلیل‌ها، میبایست حساب فرد موردنظر در همفکران به حساب معاملاتی نزد کارگزاری آگاه، متصل باشد. در صورت اتصال می‌توان با استفاده از متن کامل تحلیل ها را مطالعه نمود. 

  نبض بازار: در بخش نبض بازار اتفاقات و اخباری که درخصوص نمادهای مختلف منتشر می‌شود، نمایش داده می‌شود.

  شایان ذکر است مشتریان در این بخش می‌توانند حساب معاملاتی خود را به حساب همفکران متصل کنند. برای این منظور کافی است آیکن انتخاب کرده و اطلاعات حساب کاربری خود را در سامانه همفکران در پنل نمایش داده شده ثبت نمایند. 

  ثبت تیکت پشتیبانی: به هنگام مشاهده هرگونه خطا در ثبت سفارش و یا مشاهده خطای سیستمی، کاربر می‌تواند با استفاده از این بخش و تکمیل عنوان خطا، محل بروز خطا و سایر توضیحات لازم و تصویر، آن را به واحد پشتیبانی نرم‌افزار آساتریدرآگاه اطلاع دهد. به محض رسیدگی، پاسخ برای مشتری ارسال شده و پیغامی برای اطلاع وی در صفحه آنلاین نمایش داده می‌شود.

  دسترسی سریع - ثبت تیکت پشتیبانی اطلاعیه‌های کدال: این بخش حاوی اطلاعیه‌های روزانه کدال است و کاربر می‌تواند براساس نیاز خود، اطلاعیه‌های روزانه نماد موردنظر خود را جستجو کرده و آن را در فرمت‌های مختلف (PDF، اکسل و…) دریافت و مطالعه کند.

   ahah TV: در Agah TV امکان مشاهده کلیه ویدیوهای کارگزاری آگاه برای شما وجود دارد. در این بخش علاوه‌بر امکان مشاهده جدیدترین ویدیوها، می‌توانید ویدیوهای آموزشی را در دسته‌بندی‌های مجزا، مشاهده کنید و با توجه به میزان دانش بورسی خود ویدیوهای مدنظر خود را انتخاب نمایید. 

   دسترسی سریع - agah tv


   خ) تنظیمات

   بخش تنظیمات در قسمت بالا و گوشه سمت چپ کنار نام و نام خانوادگی کاربر قرار دارد. 

   تنظیمات تنظیمات شامل موارد زیر است:

     تغییر رنگ زمینه: کاربر می‌تواند با سلیقه خود یکی از رنگ‌های موجود در این بخش را انتخاب نماید. در حال حاضر سه زمینه مختلف در این قسمت تعبیه شده است.

     تغییر قالب نمایش: پنج قالب نمایش وجود دارد که کاربر بسته به نیاز خود، می‌تواند یکی از آن‌ها را انتخاب نماید. درصورتیکه کاربر به همه اطلاعات موجود در صفحه اصلی نیاز نداشته باشد، می‌تواند با انتخاب قالب، نمایش برخی از آن‌ها را در صفحه حذف کند.

     نمایش صفحه تنظیمات: کاربران می‌توانند یکی از حالت‌های پیشفرض را در نحوه چینش اطلاعات انتخاب کنند یا با انتخاب گزینه‌ی تنظیمات شخصی، امکان شخصی سازی چینش صفحه معاملاتی را خواهند داشت. 

     تنظیمات شخصی: در این قسمت کاربر می‌تواند حجمی را به صورت پیش فرض برای معاملات خود تعریف کند. با این کار در زمان ثبت سفارش نیازی به انتخاب حجم وجود ندارد. علاوه بر این می‌تواند منبع مالی و دیده بان پیش فرض خود را انتخاب کند. از دیگر امکانات این بخش فعال یا غیر فعال کردن نمایش سفارش خطی، کنترل کردن خطاها، تاییدیه ثبت سفارش، نمایش پیغام انجام معامله، نمایش ثبت سفارش در بورس و محل نمایش پیام ها است.

   توافق نامه ها: طبق دستورالعمل سازمان بورس، مشتری به منظور معاملات در بازار فرابورس باید توافق نامه را تایید و امضا کند. علت لزوم امضای این توافقنامه به دلیل وجود دامنه نواسان بیشتر از بازار بورس (به نوعی پذیرش بازده و ریسک بالاتر) است.

   شایان ذکر است برای امضای توافق نامه نیاز به مراجعه حضوری وجود ندارد. در نسخه وب سامانه آنلاین آسا می‌توان با کلیک بر روی گزینه تنظیمات (آیکن چرخ دنده در گوشه سمت چپ بالای صفحه مانیتور) به بخش توافقنامه ها مراجعه کرد و توافقنامه مدنظر را تایید کرد.

     کلیدهای میانبر: در این بخش کلیدهای میانبری که کاربر می تواند با استفاده از آن ها بین صفحات مختلف حرکت کند، درج شده است.

   تنظیمات - کلیدهای میانبر  تغییرات نسخه های سیستم: در این بخش لیست مواردی نمایش داده می‌شود که با بروزرسانی نسخه سامانه قابل مشاهده است

     تغییرنام کاربری: در این بخش مشتریان می‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند. برای این منظور میبایست نام کاربری و کلمه عبور خود را در سیستم وارد کرده و سپس نام کاربری جدید خود را ثبت نمایند.

     تغییر رمز عبور: در این بخش مشتریان می‌توانند رمز عبور خود را تغییر داده که برای این امر لازم است ابتدا رمز عبور قدیمی خود را ثبت کرده و پس از آن رمز عبور جدید خود را تعریف کنند.

     تاریخچه ورود و خروج: در این بخش جزییات اطلاعات ورود به مشتری نمایش داده می‌شود. از جمله این اطلاعات می‌توان به تاریخ ورود، آدرس IP  سیستم، مرورگری که از طریق آن به سایت مراجعه شده و همچنین سیستم عامل مربوطه اشاره کرد. در این امکان مشاهده تاریخ و ساعت دقیق ورود وجود دارد و همچنین می توان گزارش این موارد را به صورت pdf دانلود کرده یا چاپ کرد. 

     خروج: به‌منظور امنیت بیشتر، برای خروج از سامانه می‌توان از این بخش استفاده کرد.


   د) سایر توضیحات

   روش اتصال حساب بانکی به حساب معاملاتی

   خرید از منبع حساب نزد بانک فقط از طریق حساب‌های بانک سامان یا ملت که به سامانه معاملاتی کاربر متصل شده باشد، امکان‌پذیر است. برای اتصال یکی از حساب‌های مذکور لازم است کاربر در زمان تکمیل قرارداد معاملات برخط، حساب بانک ملت یا سامان خود را در اختیار کارگزاری قرار دهد. پس از آن در صورتی‌که:

   اتصال حساب بانک سامان به حساب معاملاتی کارگزاری آگاهحساب معرفی شده نزد بانک سامان باشد، کاربر می‌تواند از طریق اینترنت بانک سامان، نسبت به اتصال حساب به سامانه معاملاتی آنلاین اقدام نماید.

   اتصال حساب بانک ملت به حساب معاملاتی کارگزاری آگاهاگر حساب نزد بانک ملت باشد، کارگزاری جهت معرفی کاربر به بانک ملت، فرم درخواست استفاده از خدمات ویژه معاملات بورس (فرم معرفی به بانک) را در اختیار ایشان قرار خواهد داد. کاربر با در دست داشتن این فرم و کارت شناسایی معتبر، به شعب بانک ملت مراجعه نموده و نسبت به اتصال حساب خود به سامانه معاملاتی آنلاین اقدام می‌نماید. شایان ذکر است در روش مراجعه حضوری به بانک ملت، لازم است متقاضی رسید دریافتی از بانک را به کارگزاری تحویل نماید.

   نحوه تسویه معاملات

    زمان تسویه در معاملات اوراق بهادار حائز اهمیت است و انتظار می‌رود مشتریان از آن مطلع باشند.

   تسویه سهام و حق تقدم سهام در خرید و فروش T+2 است. یعنی مثلاً چنانچه مشتری در هر روز کاری سهام خود را بفروشد، پول آن سه روز کاری بعد از فروش قابل برداشت خواهد بود.

   تسویه اوراق مشارکت در خرید و فروش T+1 است. یعنی مثلاً چنانچه مشتری در هر روز کاری اوراق مشارکت خود را بفروشد، پول آن یک روز کاری بعد از فروش قابل برداشت خواهد بود.

   بنابراین اگر مشتری روز شنبه سهام خود را بفروشد و همان روز تصمیم بگیرد با وجه حاصل از فروش سهام خود اوراق مشارکت خریداری کند، سفارش وی به علت عدم کفایت موجودی با خطا مواجه میشود. زیرا فروش سهام مشتری روز دوشنبه تسویه می‌شود در حالی که خرید اوراق مشارکت ایشان روز یکشنبه تسویه می‌شود. درنتیجه مشتری روز یکشنبه وجه قابل برداشتی ندارد تا بتوان اوراق مشارکت وی را تسویه کرد.


   ذ) جمع بندی

   سامانه آساتریدرآگاه برای سهولت، امنیت و سرعت بیشتر در معاملات اوراق بهادار طراحی و در اختیار مشتریان کارگزاری آگاه قرار گرفته است. در این سامانه امکانات متنوعی نظیر انتقال ناظر، مشاهده گزارش معاملات، امکان ارسال درخواست به ۳ روش بر اساس نیاز مشتری، مشاهده همزمان تکنیکال چند نماد و ارسال سفارش در پنل تحلیل تکنیکال، مشاهده و فیلتر نمادهای مهم روزانه بازار و بسیاری از امکانات دیگر را نام برد.

   469 پاسخ به “راهنمای نرم افزار معاملات برخط آساتریدرآگاه (نسخه جدید)”

   1. 0385129874 گفت:

    یک عیبی که جدید داره ،عدم دیدن رتبه قیمت گذاشته خودت در سامانه جدید می باشد.

    ۲۱
   2. IchiMoku گفت:

    با درود ؛

    ضمن سپاس از زحمات شما و ارائه نسخه جدید سامانه آسا، لطفا در خصوص سامانه معاملات آنلاین آتی سکه ("صحرا") نیز، پیشنهادات ذیل در راستای بهبود کارآیی سامانه مذکور را مدنظر قرار داده و حتی الامکان، در نسخه جدید سامانه پیاده سازی فرمائید:

    ۱) در حال حاضر، برای به روز رسانی موجودی حساب عملیاتی، لازمست مشتری آنلاین از طریق تماس تلفنی با کارگزاری، درخواست به روز رسانی حساب خود را ارائه نماید. پیشنهاد می گردد این ارائه درخواست، بجای تلفنی، بصورت نرم افزاری و از طریق منوی"درخواست ها" در سامانه آنلاین (صحرا) و ثبت مکتوب درخواست از سوی مشتری صورت پذیرد.
    ضمنا، پیشنهاد میگردد کلیه حسابها، بصورت منظم (مثلا هفته ای یکبار) بصورت اتوماتیک توسط کارگزاری به روز رسانی گردد (بدین ترتیب، حجم زیادی از درخواست های احتمالی تک تک مشتریان، عملا پیشاپیش پاسخ داده خواهد شد).

    ۲) در حال حاضر، برای برداشت از حساب عملیاتی، لازمست مشتری آنلاین از طریق تماس تلفنی با کارگزاری، درخواست خود را ارائه نماید. پیشنهاد می گردد این ارائه درخواست نیز، بجای تلفنی، بصورت ثبت در سامانه آنلاین و از طریق منوی "درخواست ها" صورت پذیرد.

    به هرحال، هر دو پیشنهاد فوق موجب خواهد شد هم تعداد تماس های تلفنی مشتریان با کارگزاری کاهش یابد و هم امکان مستندسازی و آرشیو درخواستهای مرتبط با حساب عملیاتی مشتریان، از طریق سامانه آنلاین صحرا، میسر گردد. ضمن آنکه، سهولت ارائه درخواستهای اینچنینی برای مشتریان را نیز در پی خواهد داشت.

    ممنونم از توجه و مساعدت شما سروران گرامی.

    پیروز باشید.

    ۷
   3. Amir04550 گفت:

    سلام
    تغییرات خوبی در نسخه جدید اعمال شده و بهترینش به نظر من امکان تغییر کارگزار ناظر بدون مراجعه حضوری هست ولی به شخصه برای خودم باید کم کم با شرایط محیطی نسخه جدید خودم وفق بدم تا به بهترین شکل بهترین اتفاقات از بابت معامله گری برام اتفاق بیفته بهرحال خسته نباشید میگم خدمت تمامی زحمتکشان کارگزاری آگاه
    سپاس

    ۳
   4. Zhina_pr@yahoo.com گفت:

    با سلام
    امتیاز شرکت در این نظرسنجی چه زمانی به حساب باشگاه وارد می‌شود؟

    ۲
    • Bashgah گفت:

     سلام
     دوست عزیز به کاربرانی که تا ۱۷ام در نظر سنجی شرکت داشته‌اند، امتیاز داده شده
     به سایرین هم در ماه آینده تخصیص داده خواهد شد.

     ۲
   5. nejati57 گفت:

    سلام ، جواب سوالات امروز ، سیاست تقسم سود و نرخ هزینه رو بررسی کنید ، نرخ هزینه گزینه ۴ و سیاست تقسیم سود گزینه ۳ میشه

    ۱
    • Bashgah گفت:

     سلام
     دوست گرامی پاسخ سوال "۹۶۰۴۰۲۴-سیاست تقسیم سود" گزینه ۲ است و پاسخ تشریحی آن نیز منتشر شده.
     در خصوص "سوال ۹۶۰۴۰۲۵-نرخ هزینه" نیز اطلاعیه ای به شرح ذیل منتشر شد:
     "با سلام و احترام خدمت اعضای محترم بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه؛‌
     به استحضار می رسانیم امتیاز پاسخ صحیح مسابقه ۹۶۰۴۰۲۵ معادل ۷۵ امتیاز، برای شرکت کنندگانی که گزینه ۴ را انتخاب نمودند، اعمال گردید.
     ‌با تشکر
     "

     ۱
   6. agah29773 گفت:

    سلام .۱- در بخش "جزئیات نماد" دلیل حذف تب "حقیفی/حقوقی" که اطلاعات خوبی مثل نسبت خریدار و فروشنده را ارائه می کرد حذف شده؟
    ۲- من قبلا به راحتی با فایرفاکس وارد می شدم اما مدتی است که فقط از طریق کروم و IE امکان ورود دارم و در فایرفاکس دکمه ورود کار نمی کنه

    ۲
    • Bashgah گفت:

     سلام
     دوست گرامی اطلاعات معاملات حقیقی/حقوقی به تب عرضه و تقاضا اضافه شده است.
     در خصوص سوال دوم نیز، لطفاً مرورگر فایرفاکس را به آخرین نسخه بروزرسانی نمایید. چنانچه مشکل شما برطرف نشد، با بخش خدمات آنلاین کارگزاری تماس حاصل فرمایید.

     ۱
     • agah03784 گفت:

      من نرم افزار فایرفاکس را بروزرسانی کردم اما از طریق آن فقط می توانم وارد سایت کارگزاری شوم. سایت باشگاه را باز نمی کند.

      ۰
   7. 2063495981 گفت:

    سلام
    همه چیزش عالیه فکرکنم تنها عیبش نشان ندادن در صف خرید یا غروش چندم هستی؟

    ۴
   8. AG5640 گفت:

    با سلام

    قابلیت تکنیکال کنار هر نما در نسخه قبلی بهتر بود و هر با که برای هر نماد انتخاب می شد یک صفحه جدا برایش باز می گردید.
    فیلترینگ ایجاد شده در دیدبان خیلی خوب است.
    در صورت امکان پیامهای تلگرامی کارگزاری نیز در سامانه آنلاین لینک شود خوب است.
    با تشکر از تمام زحمات کارگزاری خیلی خوب آگاه

    ۱
   9. m50655 گفت:

    با سلام
    لطفا در مورد خرید و فروش آفلاین توضیح بیشتری دهید. آیا این نوع معامله فقط برای عرضه اولیه در نظر گرفته شده است؟ آیا سفارشات خرید و فروش ارسالی با این روش توسط سیستم خودکار معامله می‌شوند یا توسط معامله‌گران کارگزاری؟ ریسک‌های این نوع معامله چیست؟ متشکرم

    ۰
    • Bashgah گفت:

     سلام
     دوست گرامی، شما به دو روش می توانید در سامانه معاملات نسبت به خرید و فروش اوراق اقدام کنید:
     ۱- معاملات آنلاین: که در زمان بازار توسط خود شخص انجام می پذیرد.
     ۲- معاملات آفلاین: که در هر زمان از شبانه روز شخص می تواند درخواست خرید یا فروش را به کارگزاری اعلام کند و کارگزار در اولین جلسه معاملاتی به درخواست ایشان رسیدگی میکند. در این روش، خرید و فروش توسط معامله‌گران کارگزاری انجام میشود.

     ۳
   10. nejati57 گفت:

    با سلام ، امتیاز درج نظر در باشگاه ( در همین صفحه ۱۸ / ۴ /۹۶) و پاسخ درست به مسابقات اینستاگرام برام واریز نشده. لطفا پی گیری نمایید. (AA0190)

    ۰
    • Bashgah گفت:

     سلام
     امتیاز کامنت شما در تاریخ ۲۵تیر و امتیاز پاسخ صحیح مسابقه اینستاگرام(شاخص ۲۱تیر) هم در تاریخ ۲۶تیر به حساب شما واریز شده است.

     ۰
   11. Zhina_pr@yahoo.com گفت:

    با سلام
    چرا سامانه جدید اینقدر قطع میشه؟

    ۰
    • Bashgah گفت:

     سلام
     دوست گرامی خواهشمند است جهت تسریع در رفع موارد این چنینی، مراتب را بصورت تلفنی به همکاران بخش خدمات آنلاین اعلام کنید.
     شماره مستقیم خدمات آنلاین: ۰۲۱۸۲۱۵۴۸۸۸

     ۰
   12. AG4816 گفت:

    سلام
    ای کاش در قسمت دیده بان قابلیتی اضافه گردد که با کلیک بر روی هر یک از سهام دیده بان بتوان مشخصات کامل آن در سایت tsetmc را در کنار آن مشاهده نمود.

    ۰
   13. agah50273 گفت:

    با عرض سلام و خسته نباشید
    به نظر من عدم نمایش اینکه در صف خرید و فروش چندم هستیم ، برای همچین سامانه عالی که طراحی کردید یک نقطه ضعف بزرگ حساب میشه
    امیدوار اصلاحاتی در بروز رسانی سامانه جدید انجام بشه

    ۱
    • Bashgah گفت:

     باسلام و ضمن سپاس از توجه شما
     دوست عزیز، به شما این اطمینان را می دهیم که سامانه جدید، به همین شکل و امکانات، ثابت نخواهد ماند و در نسخه های بعدی آن امکانات و ویژگی های دیگری به آن افزوده خواهد شد.

     با ما همراه باشید.

     ۰
   14. agah52664 گفت:

    تغیرات بسیار عالی هستند. قبلا برای دیدن نسبت های حقیقی به حقوقی و چندی جزییات دیگر مجبور بودیم سایت سازمان بورس را همزمان باز کنیم و به بررسی بپردازیم. اکنون سایت از نظر ما جامع و کامل می باشد.

    ۰
   15. agah14126 گفت:

    سلام
    یه مورد تو قسمت تحلیل تکنیکال هست هم نسخه قبلی هم جدید ، وقتی یه نمودار میاریم و یه تحلیل رو اون انجام میدیم با ابزار و اندیکاتور موقعی که میخوایم ذخیره کنیم مورد خاصی باید بنویسیم تو کادر ذخیره سازی ؟ چون من هر جور ذخیره میکنم موقعی که لازمش دارم بالا نمیاد نمودار لطفاً بررسی کنید

    ۰
    • Bashgah گفت:

     سلام
     دوست گرامی در پنل تکنیکال نسخه جدید آسا، شما میتوانید با کلیک بر روی گزینه ذخیره الگو و انتخاب یک نام، به سادگی نمودار تحلیل شده را ذخیره نمایید.
     در صورتیکه با انجام موارد فوق، باز هم با مشکل مواجه شدید، با کارگزاری تماس حاصل فرمایید.

     ۰
   16. AG8383 گفت:

    سلام کاشکی دوستان خلاصه ای از قابلیت های این نرم افزار را تو یه دفترچه یا بروشور جیبی تهیه میکردند که قابل استفاده در همه جا باشه...چونکه من مشابه این نرم افزار رو کار نکردم و نیاز به وقت زمان هست برای یادگیریش

    ۴
   17. AG8383 گفت:

    سلام: ایا میشه در ساعات غیر معاملاتی با برخی از قسمتهای نرم افزار که مربوط به انجام معاملات نیست کار کرد و اموزش دید؟باتشکر

    ۰
   18. rezajahanib@yahoo.com گفت:

    نفر چندم صف خرید یا فروش را می توان تشخیص داد؟

    ۱
    • Bashgah گفت:

     با سلام
     و ضمن عذرخواهی از شما دوست گرامی
     در حال حاضر این امکان وجود ندارد ولی این اطمینان را به شما می دهیم که این امکان به نرم افزار افزوده گردد.

     ۰
   19. AG8383 گفت:

    سلام...من با لب تاب خونه نمیتونم وارد سامانه جدید بشم...وقتی دکمه ورود رو میزنم علامت دایره مدت طول میچرخه اما وارد نمیشه...قبلا با همکار شما تماس گرفتم و ایشون گفتن از خونه تماس بگیرم اما وقتی خونه هستم شما هم تعطیل هستید...چیکار باید انجام بدم....دوم اینکه یه نظرسنجی هم برای استفاده همین سایت بود که نمیدونم کجا قرارداده شده است..لطفا راهنمایی فرمایید...باتشکر

    ۰
   20. AG5622 گفت:

    با سلام
    دوستان یه سوال!
    من مثلا سهمی رو دارم میخوام stop order بذارم
    مثلا خودم نبودم که وقتی سهم افت کرد بفروشم.اردر بذارم که سهم به فلان قیمت رسید کارگزار بفروشه یا تو فلان تاریخ بفروشه.چجوری باید اینکارو رو بکنم؟

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام
     بزودی به سامانه آساتریدرآگاه امکانات بیشتری اضافه خواهد شد اما در حال حاضر چنین امکانی در سامانه وجود ندارد.

     ۱
   21. heyna گفت:

    یک سوالی داشتم این خطاهایی که میده بعضا هیچ جا پیدانمیشه .مثلا من دستور ثبت در سفارشات درحال انتظار که میدم خطای ۱۰۰۱ میده یعنی چی؟

    ۱
   22. mehdi.ra63@gmail.com گفت:

    نرم افزار جدید واقعا عالی است.
    ممنون.

    ۰
   23. احمد فاتح گفت:

    با سلام
    لطفا موارد ذیل رل در صورت امکان اضافه نمایید
    اگر در آسا تریدر جدید در کنار صفحه بتوان اخبار مستقیم متناسب با پورتفو مثل کدال و ... داشته باشیم بسیار موثر است
    همچنین اگر معملات سر خط را در آسا تریدر جدید راه اندازی نمایید خوب است

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     در خصوص معاملات سرخط می شه بیشتر توضیح بفرمایید. زیرا در حال حاضر این امکان رو دارید تا تعداد زیادی درخواست رو از قبل آماده کنید و راس ساعت ۸:۳۰ به عنوان اردر سرخطی در صف قرار بدید.

     ۱
    • agah03784 گفت:

     اگر امکان وارد شدن به صفحه هر نماد در سایت tse و کدال در کنار نام آن نماد در دیده بان فراهم باشد بسیار مناسب خواهد بود.
     شبیه سایت کارگزاری ارزش آفرین الوند و کارگزاری مفید

     ۰
   24. agah03784 گفت:

    در بخش دارایی سهام همان گونه که امکان اضافه کردن دارایی جدید وجود دارد باید امکان حذف و ویرایش دارایی اضافه شده و همچنین کم کردن دارایی فروخته شده در سایر کارگزاری ها که در همان کارگزاری قبلا خریداری شده بوده است اضافه شود.
    من سهم رتکو را در کارگزاری دیگر خریده ام و آنرا به پرتفو اضافه کرده ام اما بخشی از آن را قبلا در آن کارگزاری قبلی فروخته ام اما امکان حذف آنچه اضافه کرده ام یا کم کردن آنچه فروخته ام را ندارم بطوریکه الان تعداد واقعی سهمم از تعداد سپرده گذاری شده بیشتر شده که اشتباه است و باید تصحیح شود.

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     طبق تصویری که مشاهده می فرمایید، در حال حاضر در بخش دارایی سهام امکان بروزرسانی دارایی (کاهش و افزایش) وجود دارد.

     در صورتی که منظور شما امکانی غیر از این مورد است، بفرمایید تا بررسی شود.

     ۰
     • agah03784 گفت:

      تشکر از راهنمایی شما
      این موضوع در سایت خیلی مخفی پیش بینی شده است و وضوح کافی در برخورد با قسمتهای مختلف آن ندارد.

      ۱
     • agah03784 گفت:

      قسمت بروزرسانی پس از ورود اطلاعات جهت کاهش سهم هنگام ذخیره سازی ذخیره نمی کند.
      در ضمن اگر سهمی را به اشتباه اضافه کرده ام چگونه آن را می توانم حذف و یا ویرایش کنم؟

      ۰
      • Agah گفت:

       سلام
       لطفاً مجدد انجام دهید و چنانچه با مشکلی مواجه شدید بفرمایید.
       برای حذف نمادی که اشتباه وارد کرده اید، میتوانید از همین امکان بروزرسانی دارایی استفاده نمایید.

       ۰
   25. erf04754 گفت:

    چرا تغییرات ستون ها در دیده بان به هم خ خورده و امکان ذخیره کردن مجدد آن نیست؟؟

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     در بروزرسانی جدید سیستم آساتریدرآگاه، با ایجاد تغییرات در ستون دیده‌بان‌ها، تغییرات به صورت اتوماتیک ذخیره می شود و نیازی به انتخاب گزینه ذخیره نیست.

     ۰
   26. AH1020 گفت:

    باتشکر از زحمت شما ولی این اموزش به شکل فیلم بود خیلی کاربردی تر و استفاده از ان راحتر بود

    ۰
   27. mehdi.ra63@gmail.com گفت:

    با سلام.
    من در نظر سنجی بالا بطور کامل شرکت کردم ولی امتیازش به باشگاهم واریز نشد.
    لطفا پیگیری بفرمایید.
    با تشکر.کد بآشگاه AG3136

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     امتیاز کلیه بزرگوارانی که تا تاریخ ۱۵ شهریور در نظرسنجی شرکت کرده اند و مشخصات صحیح ثبت کرده اند، امتیاز نظرسنجی را دریافت نموده اند. امتیاز شما نیز لحاظ شده است.

     ۰
   28. mehdi.ra63@gmail.com گفت:

    با سلام و احترام.
    من در نظر سنجی بالا بطور کامل شرکت کردم ولی امتیازش به باشگاهم واریز نشد.
    لطفا پیگیری بفرمایید.
    با تشکر فراوان.
    کد بآشگاه AG3136

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     امتیاز کلیه بزرگوارانی که تا تاریخ ۱۵ شهریور در نظرسنجی شرکت کرده اند و مشخصات صحیح ثبت کرده اند، امتیاز نظرسنجی را دریافت نموده اند

     ۰
   29. AH2323 گفت:

    با سلام
    آیا امکان مشاهده نوسانات قیمت یک نماد فقط به بازه زمانی یکسال اخیر محدود هستش؟ نمیتوان تغییرات در سنوات گذشته را نیز مشاهد کرد؟
    با تشکر

    ۰
    • Bashgah گفت:

     سلام
     دوست عزیز در پنل تحلیل تکنیکال در سامانه آسا، می توانید با کلیک بر روی علامت " - " که در زیر نمودار است، سوابق گذشته سهم و روند آن را مشاهده نمایید.

     ۰
   30. agah-21831 گفت:

    سلام و وقت بخیر
    بنده اولین معامله را با سامانه جدید اسا انجام داده ولی امتیاز تشویقی در باشگاه نیامده (قبل ان با سامانه قدیم اسا معامله میکردم ) در ضمن بابت پاسخ به سوالات نظرسنجی این سامانه نیز شرکت کردم که به ازا هر سوال ۳۰۰ امتیاز تشویقی داشته که ان امتیاز هم در سیستم ثبت نشده است . لطفا برریسی شود.

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     انشااله پس از روز ۲۹ شهریور، امتیازات لحاظ خواهد شد.

     ۰
    • agah-21831 گفت:

     متاسفانه بعد از گذشت ۱۳ روز از ۲۹ شهریور هنوز امتیازات تشویقی معامله و پاسخ به سوالات نظرسنجی در حساب بنده شارژ نشده است .... بررسی شود

     ۰
     • Agah گفت:

      سلام دوست بزرگوار
      اگر در مطلب نظرسنجی مطالعه بفرمایید، درج شده است که:
      امتیاز کسانی که تا تاریخ ۱۵ شهریور در نظرسنجی شرکت کرده اند، منظور شده است. امتیاز کسانی که در بازه ۱۵ شهریور تا ۱۵ مهر در نظرسنجی شرکت کرده اند، ۱۶ مهرماه لحاظ خواهد شد.
      منظورتان از "امتیازات تشویقی معامله" کدام است؟

      ۰
   31. hyalavi گفت:

    سلام
    اگه امکانات پنلتون رو درحدّ این سایت بالا ببرید، من و دوستانم از کارگزری فعلی میایم به کارگزاری شما:
    https://www.tradingview.com

    مخصوصا:
    - امکان تعیین حد ضرر و حد سود
    - امکان افزودن اندیکاتور
    - اسکریپت نویسی برای انجام خریدهای اتوماتیک

    متشکرم

    ۲
   32. سیدعلی حسینی گفت:

    چطوری می توانم نمودار شاخص یک گروه مانند شاخص خودروسازی را ببینم

    ۰
    • سیدعلی حسینی گفت:

     نحوه دیدن شاخص یک گروه از صنایع در اساتریدر مشخص نیست به عنوان مثلا من می خواهم شاخص گروه خودرو سازی رو در نمودار تکنیکال ببینم ولی هر کاری کردم نتونستم این شاخص را فراخوانی کنم

     ۰
     • Agah گفت:

      سلام دوست گرامی
      با سپاس از توجه شما، درحال حاضر امکان مشاهده شاخص‌ گروه‌های بورسی در سامانه آساتریدرآگاه وجود ندارد. پیشنهاد شما به واحد فنی منتقل شده و در صورت امکان در آینده پیاده‌سازی خواهد شد.

      ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     متاسفانه این امکان رو فعلاً نداریم.

     ۰
   33. AH1020 گفت:

    باسلام و خسته نباشید اگر در قسمت تکنیکال میشود دو نمورادر RSI با تایم فریم متفاوت روی هم انداخت خیلی خوب میشود

    ۰
   34. agah18279 گفت:

    با سلام
    در اپلیکیشن اسا اندروید بعد از فروش کامل سهام در یک نماد، با وارد شدن به دارایی سود تحقق یافته صفر نشون داده میشه. ایا روشی وجود داره در اپ اسا که بعد از فروش کامل سهام سود تحقق یافته رو مشاهده کنیم؟

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     در نسخه تحت وب امکان مشاهده سود و زیان حاصل از فروش دارایی ها را دارید. نظر شما برای بخش پشتیبانی موبایل نرم افزار ارسال شد تا پیگیری شود. ممنونیم

     ۰
   35. agah29773 گفت:

    سلام . من مدتها قبل مشکل تاخیر زمانی در اطلاعات بخش "حقیقی/حقوقی" را اطلاع دادم اما هنوز هم این تاخیر را مشاهده می کنم

    ۰
   36. mos41808 گفت:

    باسلام
    وقتی سهمی را میفروشیم مبلغ سود و زیان را نشان میدهد اما درصد را صفر میزند.اگر درصد سود و زیان پس از فروش هم نشان داده شود بسیار عالیست.
    باتشکر فراوان

    ۱
   37. accdv گفت:

    سلام. سایت جدیدتون عالیه. ولی میتونه هنوز بهتر بشه. مثلا اگر در قسمت دارایی سهام نقطه سربه سر هم اضافه بشه عالی میشه. ممنون

    ۰
   38. امید گفت:

    سلام
    نسخه جدید سامانه معاملاتی آگاه عالی هست . فقط یه سوال داشتم.
    آیا در نسخه جدید قسمتی هست که نقاط حمایت یا مقاومت سهم را نشان دهد ؟
    تشکر

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     سپاس از لطف شما. دوست گرامی نقاط حمایت و مقاومت بر اساس تحلیل استفاده کننده است. نمودار روند قیمتی سهم را نشان می دهد و کاربر با بکارگیری ابزارها و تحلیل خود آن را تحلیل می کند.

     ۰
   39. nia03620 گفت:

    با درود بر شما
    امکان دارد پورتفوی مجازی را به سامانه اضافه کنید ؟
    سپاسگزارم

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     اگر منظور شما از پرتفوی مجازی، پرتفویی است که در آساوکس دارید؛ در حال حاضر امکان افزودن آن به سامانهآنلاین وجود ندارد.

     ۰
   40. setare20017 گفت:

    با سلام: آیا امکان داره بتونیم شماره حساب بانکی که در سیستم ثبت شده را تغییر دهیم؟مثلا به جای حساب تجارت از حساب ملت یا سامان برای معملات آنلاین استفاده کنیم؟

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     بله، این امکان وجود دارد. اگر می خواهید حساب بانکی خود را تغییر دهید، لازم است درخواست خود را به صورت کتبی از طریق ایمیل برای کارگزاری ارسال نمایید.
     آدرس ایمیل: crm@agah.com
     شماره تماس جهت دریافت تاییدیه: ۸۲۱۵۴۸۰۰-۰۲۱
     یک نکته: اگر حساب شما حساب قرض الحسنه یا کوتاه مدت بانک ملت یا سامان است، شما می توانید پس از اعلام شماره حسابتان، آن را به حساب معاملاتی خود متصل منید. نحوه اتصال در ادامه توضیح داده می شود:
     برای اتصال حساب بانک سامان به حساب معاملاتی کارگزاری آگاه، می‌توانید از طریق اینترنت بانک سامان و بخش خدمات بازار سرمایه، نسبت به اتصال حساب به سامانه معاملاتی آنلاین اقدام نمایید.

     برای اتصال حساب بانک ملت به حساب معاملاتی کارگزاری آگاه، لازم است فرم درخواست استفاده از خدمات ویژه معاملات بورس (فرم معرفی به بانک) را از کارگزاری آگاه دریافت نمایید. سپس با در دست داشتن این فرم و کارت شناسایی معتبر، به شعب بانک ملت مراجعه نموده و نسبت به اتصال حساب خود به سامانه معاملاتی آنلاین اقدام می‌نمایید. سپس رسید دریافتی از بانک را (از طریق ایمیل یا فکس) به کارگزاری تحویل نمایید.

     ۰
   41. AH3501 گفت:

    سلام
    خسته نباشید.
    به نظر بنده در کنار این امکانات عالی، سیستم یه اشکال خیلی بدی داره و اون عدم نمایش شماره صف می باشد.
    لطفا و خواهشا اون رو هم اضافه کنید.
    به نظرم دونستن اینکه نفر چندم توی صف خرید یا فروش هستیم خیلی میتونه مفید باشه.لااقل برای خود من که میتونم راحت تر تصمیم بگیرم تو یه صف بمونم یا نه.
    بازم بابت تمام امکانات خوبتون ممنونم.

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     پیشنهاد شما کاملا بجاست. همکاران ما این امر را در دستور کار اجرا قرار داده اند که امیدواریم بزودی در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

     ۰
   42. AJ6994 گفت:

    با درود

    استفاده دو روزه از برنامه تجربه خوبی بوده و کار با اون راحت. چند سوال که در صورت منفی بودن جواب اونها رو به عنوان پیشنهاد در نظر بگیرید. 🙂

    ۱. آیا امکان اعمال فیلتر/یادآوری در دیده‌بانها وجود داره (که برای مثال وقتی سهمی به قیمت مورد نظر رسید به کاربر اطلاع داده بشه)؟

    ۲. آیا امکان دیدن لیست نمادها به تفکیک بازارشون وجود داره (بازار اول بورس، فرعی، ... )؟ در خود نمادها بورس یا فرابورس بودنشون رو نشون میده.

    ۳. آیا این امکان وجود داره که «سفارشات در انتظار» بصورت اتوماتیک در اولین زمان ممکن فرستاده بشن، بدون اینکه نیاز باشه کاربر اونها رو ارسال کنه؟

    با تشکر

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام
     در خصوص سوال ۱، باید بگیم که متاسفانه در حال حاضر امکان فیلتر در این بخش وجود ندارد.
     منظورتان از سوال دوم این است که فیلتری انجام دهید که مثلاً فقط نمادهای فعال در بازار بورس را مشاهده نمایید یا مثلاً نمادهایی را ببینید که فقط نماهدهایی که در بازار فرابورس هستند را مشاهده نمایید؟ این امکان وجود ندارد. سپاسگزار می شویم که توضیحی درخصوص لزوم این امکان بیان فرمایید تا در بررسی های آتی مورد توجه قرار گیرد.
     اما سوالات ۳، این درخواست انشااله به زودی در سایت قرار خواهد گرفت تا نیاز به ارسال توسط مشتری نباشد. 🙂

     ۰
   43. v.hazrati@yahoo.com گفت:

    با سلام
    ضمن تقدیر از زحمات شما و پیشرفت نسخه های مختلف اعمم از وب و آندروید

    در نسخه های جدید نرم افزارها (هم نسخه تحت وب و هم آندروید) در بعضی موارد مهم نحوه نمایش اطلاعات تغییر کرده است که باعث خطاهای مهم در هنگام معامله می شود. که مربوط به چپ به راست شدن نمایش اطلاعات هست،
    مثلا: (هم وب، هم آندروید)
    در پایین صفحه در قسمت اطلاعات نماد، بهتر است تمامی لیبل ها مطابق به آسا نسخه قبل چینش شود، در سمت راست اول آخرین معامله نمایش داده شود و سپس در سمت چپ قیمت پایانی
    و سطرهای پایین تر هم به همان ترتیب بالا اصلاح گردد.

    با سپاس فراوان

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     از اینکه نکات مدنظرتان را بیان فرمودید سپاسگزاریم.
     به روی چشم، در برنامه ریزی های آتی این نکات را مدنظر قرار خواهیم داد.

     ۰
   44. AJ9414 گفت:

    سلام. یه مشکلی تو سیستم تقاضای وجه هست. قاعدتا ما وقتی درخواست تقاضای وجه میدیم بای از مبلغ قابل معامله کم بشه . مثلا یه گزینه اضافه بشه با عنوان مبلغ بلوکه شده که در این گزینه هم مبلغ درخواست شده جهت برداشت و هم مقداری که سفارش خرید زدیم و کم شده از مبلغ قابل معامله در اون قابل مشاهده باشه. لطفا برررسی بفرمایید

    ۰
    • Agah2 گفت:

     سلام
     در سامانه معاملاتی آساتریدرآگاه زمانی که شما درخواست تقاضای وجه ثبت می نمایید، ۴ وضعیت "ثبت- در جریان- موفق - مردود" خواهد داشت. زمانی که درخواست تقاضای وجه شما در در مرحله ثبت باشد، مبلغ موجود در درخواست از مانده قابل برداشت شما کسر نخواهد شد. زمانی که در مرحله "در جریان" باشد، این مبلغ از مانده قابل برداشت شما کسر خواهد شد

     ۰
   45. agah40243 گفت:

    درود
    سپاس از زحمات همه دوستان در کارگزاری آگاه،

    نخست این که در آساتریدر در قسمت "دارایی‍های سهام"، اطلاعات نمایش شده آپدیت نمیشه و باید هربار که می‌خواهیم سود و زیان رو در یک سهم رو ببینیم یک بار ریفرش کنیم. خود پیج به طور اتوماتیک آخرین قیمت سهام رو آپدیت نمی‌کنه.
    دوم این که خیلی خوب می‌شد اگه سیستم سفارش بیرون از محدودۀ کمینه و بیشینۀ روز رو هم ثبت می‌کرد.

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     بله، دارایی سهام نیاز به بروزرسانی دارد و به صورت خودکار نیست.
     در خصوص مورد دوم نیز بررسی خواهد شد تا چنانچه منع قانونی نداشته باشد، بتوانیم پیاده سازی کنیم. در حال حاضر اگر قصد دارید درخواستی خارج از محدوده مجاز روزانه ثبت نمایید، می توانید از درخواست اینترنتی (آفلاین) استفاده نمایید.

     ۰
   46. محسن گفت:

    با سلام
    چند پیشنهاد در مورد آسا تریدر نسخه ی وب داشتم:
    - در هنگام قرار گرفتن نشانگر موس بر روی هر نوع قیمت در عمق بازار یا جزئیات نماد یا کندل قیمت روز، پیشنهاد می شود درصد تغییر قیمت مربوطه به قیمت دیروز نیز به صورت caption نمایش داده شود.
    - اگر در لیست سفارشات با کلیلک بر روی نماد (مانند آن چه در هنگام کلیک بر روی نماد در دیده بان اتفاق می افتد) اطلاعات نماد نمایش داده شود به سرعت رصد معاملات و ویرایش سفارش در هنگام مقتضی بسیار کمک می کند.

    پیشنهادی در مورد آسا تریدر موبایل نیز داشتم:
    - اطلاعات مربوط به خرید حقیقی و حقوقی در نسخه ی موبایل نیز نمایش داده شود.

    من تا به حال با چند کارگزاری کار کرده ام و به نظرم پلتفرم معاملاتی کارگزاری آگاه بهترین و کامل ترین است..
    از اطلاعات کاربردی که در باشگاه ارائه می شود بسیار متشکرم.
    از پیگیری و پاسخگویی کارگزاری در زمان بروز اختلال اخیر در سیستم معاملاتی نیز رضایت کامل دارم.

    با تشکر

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     از ارائه پیشنهادات و نظرات خوبتون بسیار سپاسگزاریم و حتماً در بروزرسانی‌های آینده نظرات شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت. امیدواریم همچنان ما را در این مسیر یاری نمایید.

     ۰
   47. AH1020 گفت:

    با سلام وخسته نباشید زمانی که من در صف خرید یا فروش باشم چگونه میتوانم متوجه بشم نفر چندم میباشم؟

    در صورتی که امکانی به برنامه اضافه بشه تا بشود عمق یک نماد دید خیلی عالی میشود در حال حاضر ۵ در خواست اول خرید یا فروش نمایش میدهد.

    ۰
    • Agah2 گفت:

     سلام
     در بخش سفارشات فعال صفحه اصلی خود، می توانید جایگاه در صف را مشاهده نمایید (تصویر زیر).

     در بخش جایگاه در صف شما اطلاعات زیر را مشاهده می کنید:
     سطر اول: جایگاه در صف
     سطر دوم: حجم سفارش‌های پیش‌رو
     سطر سوم: ارزش ریالی سفارشات پیش‌رو

     ۰
   48. fasihi3403@chmail.ir گفت:

    سلام...در دیده بان کلاسیک بازار در مقابل هر نماد انتخابی گزینه یادداشت موجود است اما در قسمت دارایی سهام این گزینه وجود ندارد...در صورتیکه در این قسمت به این گزینه نیاز بیشتری احساس میشود...لطفا بررسی کنید...با تشکر

    ۱
   49. AK7872 گفت:

    سلام، من قبلا در هیچ کارگزاری ثبت نام نکردم اما با این وجود بعضی از سهم هایی که از کارگزاری آگاه میخرم تعداد سپرده گزاری آنها با تعداد واقعی برابر نیست، باید برای فروش درخواست تغییر کارگزاری ناظر رو بدم؟

    ۰
    • Agah2 گفت:

     سلام مشتری گرامی
     در حال حاضر در کلیه نمادهای شما، تعداد واقعی و سپرده گذاری مشابه هستند .
     احتمالا در ساعت بازار و پس از معامله، دارایی خود را چک کرده‌اید.
     درصورتی که مجدد اتفاق افتاد، از این مشکل عکس بگیرید و به تلگرام پشتیبانی کارگزاری آگاه ارسال نمایید.
     https://t.me/Agah_help

     ۰
   50. AK8495 گفت:

    خوبه اما خیلی پیچده وشلوغه

    ۰
   51. AL3740 گفت:

    سلام خسته نباشید.
    اگر این فایل رو به صورت PDF با قابلیت بوکمارک بگذارید مفیدتر خواهد بود.
    متشکر

    ۰
   52. AJ3594 گفت:

    درود،
    هنگام استفاده از ماشین حساب آساتریدر برای محاسبه ی حجم قابل خرید و فروش با مبلغ مشخص بهتر خواهد بود که به شکل اتوماتیک حجم سفارش به کوچترین مضرب ۱۰ گرد گردد.
    توضیح آنکه به طور مثال در حال حاضر حجم ۳۶۵۳ نیز محاسبه میگردد، حال آنکه عملا تنها حجم ۳۶۵۰ صحیح بوده و مورد تایید سیستم قرار خواهد گرفت.

    ۰
    • Agah2 گفت:

     با سلام و احترام
     از اینکه پیشنهادات خود را برای ما ارسال میکنید، سپاسگزاریم. این مورد انشالله بررسی شده و درصورت امکان پیاده سازی خواهد شد.

     ۰
   53. AE5443 گفت:

    سلام و خسته نباشید
    اگه نقطه تعادلی یا سربسر را هنگام فروش بزارید بنظرم مفیدتر واقع می شود،هنگام خرید که به منظور رشد خرید می شود ،اما هنگام فروش است که نقطه سربسر اهمیت پیدا می کند ،
    ممنون

    ۰
   54. AE3807 گفت:

    واقعا نیاز هست که نقطه ی سربسر در قسمت دارایی سهام اضافه بشه ، لطفا رسیدگی کنید
    یه مورد دیگه اینکه من تا حالا چند بار بابت راهنمایی استفاده از آسا با پشتیبانی تماس گرفتم ، بعضی از پشتیبان ها واقعا درست راهنمایی میکنن ولی بعضی از پشتیبان ها جوابهایی میدن که انگار تا حالا با برنامه کار نکردن یا اینکه حداقل با اون قسمت مورد سوال کار نکردن ، به نظرم تعداد پشتیبان ها هم کمه و بعضی وقتا خیلی پشت خط منتظر میمونیم ، ولی حتی اگه تعداد پشتیبان ها زیاد نشه حداقل کسانی پاسخگو باشن که کاملا به مسایل خرید و فروش و کار با برنامه اشراف داشته باشن
    ممنون

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام دوست گرامی
     ممنون از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ارسال می‌کنید.
     برای افزایش تعداد پشتیبان‌ها برنامه هایی خواهیم داشت که انشاله طی روزهای آتی این برنامه را عملی خواهیم کرد.
     با تشکر

     ۰
   55. مسعودی گفت:

    سلام
    لطفا بفرمایید چگونه می توان بصورت آنلاین در زمان خرید یا فروش سهامی که صف خرید یا فروش است سفارش با آستانه باز گذاشت تا در صورتیکه معامله در همان روز انجام نشد سفارش ما با قیمت جدید برای روز بعد فعال باشه و مجبور به ویرایش قیمت و در نتیجه عقب افتادن از صف نشویم تکرار می کنم بصورت آنلاین
    ممنون

    ۰
   56. AM0218 گفت:

    سلام یه پیشنهاد برای آسا دارم
    اگه میشه امکانی فراهم کنین که خودمون بتونیم قسمتی از پول خودمونو بلوکه کنیم.
    مثلا ممکنه من بخوام مبلغی از سرمایمو (بر حسب قیمت یا درصد) برای هفته بعد سهام بخرم یا بنابه هر دلیل دیگه ای مطمئن بشم که این سرمایه برای هفته بعد حفظ میشه، بنابراین این مبلغ رو مسدود میکنم تا زمانی که دوباره خودم رفع انسداد کنم.
    اما همین طوری در حالت عادی ممکنه من ناخواسته یا اشتباها مبلغ مورد نظرمو در همین هفته مورد استفاده قرار بدم.

    ۰
   57. AJ3594 گفت:

    لطفا امکان افزوده شدن “NAV ابطال” در صندوقهای ETF که در ساعات معامله هر دو دقیقه یکبار در وبسایت tsetmc.com به روز می شود، به طور مثال در بخش “اطلاعات نماد”، مورد بررسی قرار گیرد. در این صورت معاملات این صندوقها با سهولت بسیار بالاتر و بدون نیاز به ترک دایمی سامانه بر خط آسا صورت خواهد گرفت.

    مضافا در حال حاضر نقطه تعادلی سفارش در هنگام خرید این نمادها (به عنوان نمونه نماد "طلا") برخلاف نمادهای سهامی عادی محاسبه نمی گردد!

    ۰
   58. AM0218 گفت:

    سلام
    من برای تحلیل نمودار در آسا یکسری اندیکاتورا رو انتخاب می کنم اما با هربار رفرش یا بستن و دوباره باز کردن نمودار، اندیکاتورا رفتن.
    چطور می تونم نمودار آسا رو تنظیم کنم که اندیکاتورای منتخبم همیشه موقع باز کردن هر نموداری، فعال باشن؟

    ۰
    • Agah2 گفت:

     با سلام
     لطفا وقتی اندیکاتورها را روی نمودار انتخاب می‌کنید، نمودار را ذخیره نمایید. بعدا که خواستید نمودار یک سهمی را بررسی کنید، ابتدا نمودار ذخیره شده را بارگذاری نمایید و بعد اسم نماد رو انتخاب کنید. که در این صورت تنظیمات قبلی، همچنان هستند.
     برای ذخیره نمودار، سمت راست بالا از عکس دوربین استفاده کنید.

     ۲
    • Agah2 گفت:

     با سلام
     لطفا وقتی اندیکاتورها را روی نمودار انتخاب میکنید، نمودار را ذخیره کنید. بعدا که خواستید نمودار یک سهمی را بررسی کنید، اول نمودار ذخیره شده را بارگذاری نمایید و بعد اسم نماد رو انتخاب کنید. که در این صورت تنظیمات قبلی، همچنان هستند.
     برای ذخیره نمودار، سمت راست بالا از عکس دوربین استفاده کنید.

     ۰
   59. AM0218 گفت:

    یه سوال دیگه هم که دارم اینه که من تو فهرست اندیکاتورا،DT اسیلاتور رو ندیدم یعنی هیچ جا ندیدمش. کجا می تونم پیداش کنم؟

    ۰
    • Agah2 گفت:

     با سلام
     اندیکاتور DT در پنل تکنیکال آسا وجود ندارد.

     ۰
     • AM0218 گفت:

      سلام
      ممنون که با توجه به سوالات جواب میدین.
      آیا امکانش هست که DT اسیلاتور به پنل تکنیکال آسا اضافه بشه؟

      ۰
      • Agah2 گفت:

       سلام مجدد
       خیر دوست عزیز
       درحال حاضر برنامه ای جهت اضافه کردن DT اسیلاتور به پنل تکنیکال آسا نداریم
       ولی پیشنهاد شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.
       متشکرم

       ۰
   60. AM4285 گفت:

    سلام فیلم آموزشی کار با نرم افزار و ندارید ؟؟؟

    ۰
   61. AG5280 گفت:

    وارد سایت newonline agah نمیشه،میره به سایت قدیم

    ۰
   62. AM6503 گفت:

    متاسفانه اپلیکیشن اندرویدی اصلا وارد نمیشه و فقط مینویسه نام کاربری یا رمز عبور اشتباه است.

    ۰
    • Agah2 گفت:

     سلام مشتری گرامی
     با شما تماس گرفته شد متاسفانه پاسخگو نبودید.
     درصورتی که همچنان این مشکل وجود دارد در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ تماس بگیرید.

     ۰
   63. مهدی امان زاده گفت:

    سلام من توی آساتریدر پرتفوی لحظه ای رو پیدا نکردم
    میشه راهنمایی بفرمایید

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام دوست عزیز
     در آساتریدر کارگزاری آگاه، قسمت دارایی سهام، ستونی به نام سود تحقق نیافته وجود دارد که میزان سود یا زیان لحظه‌ای را نمایش می‌دهد.

     ۰
   64. AH1895 گفت:

    سلام یه ایراد رو میخواستم عرض کنم راجع به آسا.
    هنگامی که زمینه رو روی کلاسیک بذاریم اگه طول اسم دیدبان از یه حدی بیشتر باشه، لیست دیدبانها تو هم تو هم میشه و به هم میریزه... مثلا نام دیدبان دوم رو بذارید "لیست خرید برای فروردین و اردیبهشت" و نام دیدبان سوم رو مثلا بذارید "فروخته شد"؛ ملاحظه میشه که اسم ها توی هم میرن و ناخوانا میشن.

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام
     دوست عزیز ممنون از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ارسال می کنید.
     پیشنهاد شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.

     ۰
   65. AN2985 گفت:

    سلام
    برای درک بهتر مطالب به نظر من بهتر است که این توضیحات در قالب یک ویدیو ارایه شود.
    سپاس از زحمات شما

    ۰
   66. AM1258 گفت:

    سلام
    متاسفانه با زدن بخش دیدبان با انتخاب هر کدوم از فیلتر های موجود ، لیست نماد ها نشان داده نمی شود.
    ممنون میشم در اسرع وقت پیگیری بفرمایید

    ۰
    • agah5 گفت:

     با سلام واحترام
     خواهشمندم درصورتی که هنگام بازدید اطلاعات نمادها در دیدبان سامانه آساتریدرآگاه دچار مشکل هستید، در اسرع وقت با شماره تماس ۰۲۱-۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی ۲ (واحد پذیرش و آنلاین) تماس بگیرید.
     با تشکر

     ۰
   67. َAN0520 گفت:

    درود و خسته نباشید . سپاس از زحمات شما

    من در فرم نظرسنجی سامانه ی آسا تریدر شرکت کردم و حتی در بلاگ نظر و پیشنهاداتم رو ارسال کردم . اما هیچ امتیازی به من تعلق نگرفته تاکنون

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     در صورتی که به سوالات پاسخ تشریحی داده باشید، امتیاز شما محاسبه و تا ۱۵ مهرماه لحاظ خواهد شد.

     ۰
   68. سیدعلی گفت:

    سوال داشتم.
    من توسط موبایلم که فورجی نمی باشد با لپ تاپ وصل می شم و با کروم وارد نرم افزار آن لاین آگاه می خواهم بشوم متاسفانه کد امنیتی که باید وارد کنیم را برایم نمی آورد.
    لطفا راهنمایی فرمایید.

    ۰
    • agah5 گفت:

     با سلام و احترام
     دوست عزیز خواهشمندیم ابتدا مرورگر کروم خود را آپدیت نمایید و سپس مجدد اقدام نمایید.
     در صورتی که همچنان مشکل وجود داشت، از مشکل پیش آمده عکس بگیرید و همراه با اطلاعات خود (کد بورسی - نام و نام خانوادگی- شماره تماس) برای به ایمیل info@bashgah.com ارسال نمایید.
     با تشکر از پیام شما

     ۰
   69. AA2981 گفت:

    افزودن سفارش در انتظار،ظاهرابیشتر مربوط به قبل از گشایش بازار میباشد؟

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     بله، بیشتر مربوط به زمان ارسال سفارش سرخطی است که شما بتوانید همزمان چندین سفارش را راس ساعت معین به هسته معاملاتی ارسال نمایید.

     ۰
   70. asadi گفت:

    سلام در مورد خرید یا فروش آفلاین در سایت توضیح بیشتری می خواستم و این که باچه حداقل مبلغی این کار توسط کارگزاری انجام میگیردواینکه هر روز عصر یا شب این کار را می توانیم انجام دهیم چون کارمندم وصبح دسترسی به بازار ندارم؟

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام
     حداقل ارزش ریالی ۱۰۰ هزار تومان است . شما میتوانید سفارشات خود را در روز قبل بگذارید و مطابق دستور شما انجام میشود . شما در قسمت آفلاین میتوانید بازه قیمتی و یا حداکثر قیمت و یا قیمت روز را انتخاب کنید.

     ۰
   71. عارف گفت:

    سلام . آیا امکان پرداخت شتابی در روز قبل از معامله وجود دارد تا اینکه در روز معامله با بودن مبلغ سریع خرید را انجام داد

    ۰
   72. امیرحسین اعرابی گفت:

    با سلام .
    پیشنهاد :
    اگر امکان دارد تعداد دیده بان هایی که می توان برای دیدهبان من تعریف کرد( که فعلا ده عدد می باشد) افزایش یابد و همچنین تعداد نمادهای هر دیده بان که فعلا حداکثر ۱۵ نماد می باشدآن نیز افزایش یابد .
    به نظر من در اینصورت می توان نماد ها را در دسته بندیهای بیشتری مرتبط با فعالیتهایشان قرار داد . مثلا در قسمت دیده بان من یک دیده بان بنام پترو شیمی ایجاد کرد و تمام نماد های پتروشیمی را در داخل قرار داد . در حال حاضر تعداد نماد های پتروشیمی بیشتر از ۱۵ عدد می باشند که این باعث محدودیت برای کاربر می باشد .
    با تشکر .

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام دوست عزیز
     ممنون از اینکه نظرات ارزشمند خود را با ما درمیان می‌گذارید.
     پیشنهاد شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.
     با تشکر

     ۰
   73. AN8392 گفت:

    با سلام
    معمولا چقدر طول میکشد تا درخواست خرید آفلاین انجام شود؟ من یک درخواست زدم با تعیین حجم و به قیمت روز (ساعت ۱۷ روز ۲۱ شهریور) ولی تا پایان روز ۲۴ شهریور هنوز انجام نشده و وضعیت را "در جریان" نوشته.

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام دوست گرامی
     روز چهارشنبه ساعت ۵ بعداز ظهر، درخواست خرید آفلاین خود را ثبت کرده‌اید که زمان بازار نبوده است.
     لذا در خصوص معاملات آفلاین کارشناس مربوطه با شما تماس خواهند گرفت.
     با تشکر

     ۰
   74. AL9159 گفت:

    با عرض سلام و خسته نباشید
    آیا برنامه ای برای افزودن امکان سفارش گذاری شرطی و تعیین حد سود و حد ضرر برای سفارشات که میتواند بسیار کاربردی باشد دارید؟

    ۱
   75. AN8392 گفت:

    سلام
    در قسمت وضعیت مالی ، منظور از مسدودی غیر وکالتی چیست؟
    با تشکر

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام
     شما در خرید اوراق بهادار دو نوع منبع مالی دارید:
     ۱- حساب نزد کارگزار که همان حساب معاملاتی شما است. این حساب از طریق پرداخت شتابی یا سایر روش ها شارژ می شود و موجودی ان افزایش می یابد. به این حساب اصطلاحاً حساب غیروکالتی گفته می شود. زیرا منبع مالی مستقیم شما است.
     ۲- حساب بانکی سامان یا ملت شما که به حساب معاملاتی تان لینک کرده اید. از آنجا شما طی یک درخواست این اجازه را به بانک داده اید تا در صورتی که حساب بانکی را به عنوان منبع مالی انتخاب کردید، پول را ازحساب شما کسر و به حساب بورس بریزد، به این حساب "حساب وکالتی" می گویند.
     حال اگر شما درخواست خریدی را ثبت کنید که منبع مالی آن پولی است که نزد کارگزاری است، مقداری از پول شا (به اندازه ارزش سفارش) مسدود می شود تا اگر معامله انجام شد به حساب بورس ریخته شود و اگر معامله انجام نشد، مجدد به حساب شما بازگردانده شود. به این مبلغی که مسدود می شود "مسدودی غیروکالتی" گفته می شود.
     در همین مثال اگر شما حساب بانکی را به عنوان منبع الی انتخاب کنید، به عنوان "مسدودی وکالتی" به شا نمایش داده می شود.

     ۲
   76. AO4515 گفت:

    سلام در خصوص نحوه سفارش گذاری آفلاین توضیحاتی ارائه کنید. باتشکر

    ۰
   77. AJ4552 گفت:

    سلام
    ضمن تشکر بابت پنل بسیار خوب آساتریدر تقاضای افزودن چند ویژگی را داشتم:

    ۱) امکانی را فراهم کنید که در هنگام ثبت سفارش خرید و فروش علاوه بر نمایش نقطه تعادلی امکان مشاهده درصد تغییر نسبت به قیمت پایانی را داشته باشیم. همچنین میتوان این ویژگی را قرار داد که وقتی ماس را روی هریک از قیمتهای صف خرید و فروش نگه میداریم درصد تغییر قیمت نسبت به قیمت پایانی نمایش داده شود.(فکر میکنم ویژگی ساده‌ای برای پیاده سازی باشه)

    ۲) امکانی را فراهم کنید که علاوه بر دکمه ورود به سایت tsetsmc نماد دکمه ورودبه صفحه کدال آن نماد نیز وجود داشته باشد.

    ۳) قابلیت دسترسی به چند معامله خرید و فروش اخیر(مثلا ۱۰ مورد اخیر) شامل قیمت و تعداد برای یک نماد مورد نظر. مثلا دکمه‌ای برای مشاهده ۱۰ معامله اخیر مقابل هر نماد باشد و یا در بخشی از قسمت جزییات نماد بتوان مشاهده کرد. چون من درحال حاضر برای این موضوع به بخش دارایی‌های سهام میروم که کند است.

    ۴) امکان مشاهده متن توضیحات نماد بدون باز کردن پنجره توضیحات در بخشی از کنار صفحه مثل بخش جزییات نماد که در همانجا هم بتوان مشاهده کرد و حتی بتوان ثبت و ویرایش انجام داد. یعنی مدال جدید باز نشود و با یک کلیک روی نام نماد همچون جزییات نماد قابل مشاهده باشد. برای بخش توضیحات نماد حتی میتوانید یک فرم ایجاد کنید که علاوه بر متن شامل اقلام حد سود، حد ضرر، قیمت ورود، مقاومت و حمایت باشد.(در آینده از این اقلام فرم که بصورت تفکیک شده دریافت کردید میتوانید کارهای جالبی انجام دهید مثلا فروش خدمات ارزش افزوده برای سامانه اطلاع رسان پیامکی برای حدسود و ضرر و عبور از مقاومت یا شکست حمایت)

    انشاا... که این پیشنهادات مناسب و مورد توجه باشند و باعث پیشرفت پنل شما باشند.
    برای شما همکاران و خانواده بزرگ آگاه و بخش فنی آگاه آرزوی بهترین‌ها را دارم.

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام دوست گرامی
     ممنون از اینکه نظرات خود را برای بهیود خدمات اعلام می کنید.
     پبشنهاد شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.

     ۰
   78. علیرضا گفت:

    آسا تریدر تو آیپد ۶ مشکل داره. منو های دیده بان و انتخاب نماد تو حالت موبایل باز نمیشن مگر اینکه سوئیچ شه رو حالت دسکتاپ. وقتی به حالت دسکتاپ سایت رو باز میکنید اگر لیست دیده بان از ۸ تا بیشتر باشه دیگه اسکرول به راست و چپ نمیشه. اپ iOS هم که برای iPad نیست و فقط iPhone هست که روی آیپد درست اجرا نمیشه. و اینکه توی آیپد پیش فرض نسخه موبایل رو میاره در صورتیکه تو صفحه به خوبی برای نسخه دسکتاپ هم جا هست اگر مشکل اسکرول چپ و راست دیده بانش تو حالت دسکتاپ، وقتی لیست بیشتر از ۸ تاست حل شه خیلی عالی تر میشه.

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام
     دوست گرامی ضمن عرض پوزش همکاران پشتیبانی ما درحال رسیدگی و رفع مورد مربوط به آساتریدر موبایل هستند. ضمنا در جریان باشید که اپلیکیشن جدیدی در حال تستهای نهایی است که بزودی جایگزین اپ فعلی خواهد شد و امکانات و پیشرفتهای بسیار زیادی را ارائه خواهد کرد.
     همچنین در صورت بروز مشکل در اپ فعلی همواره می‌توانید نسخه تحت وب (online.agah.com) را با مرورگر گوشی خود باز کنید و معامله نمایید.
     با تشکر

     ۰
   79. Ahmad گفت:

    با سلام .
    اگر امکان دارد تعداد نمادهای هر دیده بان از ۱۵ عدد بیشتر شود و تعداد دیده بان ها هم از ۱۰ تا بیشتر شود این محدودیت اگر به تعداد بیشتر تغیر کند عالی می شود .

    ۰
   80. AM0218 گفت:

    سلام. ممنون از زحماتتون. تغییرات نسخه جدید رو دیدیم. بهتر شده اما فکر می کنم این که
    ۱- جای جدول عرضه و تقاضا و نمودار شمعی رو عوض کردین بدتر شده.
    ۲- درضمن قبلا اسم کامل نمادو هم بالای کندل نشون میداد که الآن حذف شده. اون اسم خیلی کاربردی بود.
    ۳- الآن آستانه بالای قیمت هم نمایش نمیده یعنی اندازش بزرگتر از صفحه هست و ازش خارج شده...
    خیلی کار مارو سخت کرده.

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     سپاسگزاریم از همراهی و ارائه پیشنهاداتتان. به روی چشم. مواردی که فرمودید به بخش فنی ارجاع داده شد تا بهبود و اصلاح آن در دستور کار قرار گیرد.

     ۰
     • AQ2132 گفت:

      ممنون از لطفتون مشکل سوم امروز حل شد و خدارو شکر میتونم آستانه بالای قیمت رو ببینم.
      فقط میشه منو راهنمایی کنین که چرا نمی تونم به این صفحه دسترسی داشته باشم؟ الآن با فیلترشکن تونستم وارد این صفحه بشم. همش مینویسه به دلایل امنیتی دسترسی شما به این صفحه محدود شد.
      دقیقا از وقتی درمورد آسا تریدر نظر گذاشتم، دیگه بدون فیلترشکن به این صفحه دسترسی ندارم.

      ۰
   81. AE5443 گفت:

    سلام وبا ارزوی توفیق روز افزون
    در بروزرسانی جدید نسخه وب :
    ۱-در صفحه دیدبان گاهی که روی یک نماد کلیک می کنم .تا اطلاعات ان نماد رو داشته باشم،مثل اینکه باگ داشته باشه یه دیدبان رو برای ویرایش بالا می اورد.و با مشکل مواجه می شویم.و تا بروی ذخیره ان دیدبان کلیک نکنی.خارج نمی شود وبعدهم همان دیدبان را بالا می اورد.
    ۲-دربخش دیدبانها بخش دارایی در اخر قرار می گیرد .که اگه بصورت پیش فرض قرار می گرفت یا کاربر امکان این رو داشت که خود دیدبان پیش فرض را انتخاب نماید عالی می شد.
    لطفا بررسی بفرمایید.
    ممنون و متشکر

    ۰
    • operator2 گفت:

     با سلام
     دوست گرامی خطای اعلامی از سوی شما از طریق تیم توسعه سامانه آساتریدرآگاه بررسی شده و این خطا مشاهده نشده است. خواهشمندیم به منظور بررسی بیشتر از این خطا فیلم گرفته و برای ما از طریق ایمیل ارسال بفرمایید. آدرس ایمیل:info@bashgah.com
     پیشنهاد شما در مورد نحوه نمایش پورتفو حتما بررسی شده و درصورت امکان پیاده سازی خواهد شد.

     ۰
   82. AE5443 گفت:

    با سلام مجدد
    یکی از دوستان هم بالا گفته اند:
    تعداد نماد دریک دیدبان وتعداد خود دیدبان ها نسبت به نماد ها بسیار کمتر است و کاربر نهایتا تعداد۱۵۰نمادرا می تواند داشته باشد.که برای بقیه باید حتمانمادی را حذف کندتابتواند نماد دیگری را داشته باشد.
    لطفا بررسی نمایید
    ممنون و متشکر

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام دوست عزیز
     ممنون از اینکه نظرات خود را برای ما ارسال می‌کنید.
     پیشنهاد شما را بررسی و در صورت امکان پیاده سازی خواهیم کرد.
     با تشکر

     ۰
   83. AF6785 گفت:

    با سلام
    من هم خواستم بگم که نسخه جدید در موبایل (اندروید) اصلا خوب نیست و مجبور هستم از نسخه قدیمی تحت وب با گوشی استفاده کنم. تو نسخه قبلی از طریق موبایل و از قسمت دارایی سهام به راحتی میشد سفارش گذاشت و بصورت آنی مبلغ سود یا زیان کلی رو دید ولی تو نسخه جدید امکانش نیست . کلا امکاناتی که تو موبایل نمایش داده میشه اصلا خوب نیست. همینطور قسمت های دیگه تو نسخه قبلی توسط موبایل خیلی بهتر بود.
    ممنون میشم رسیدگی کنید.

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام دوست گرامی
     ممنون از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات برای ما ارسال می‌کنید.
     نظرات شما به مسئول مربوطه جهت پیگیری، ارجاع داده شد.
     با تشکر از همراهی شما

     ۰
   84. AE5443 گفت:

    باسلام و ارزوی توفیق روز افزون برای همه شما
    در صفحه اصلی باشگاه بعد از بروز رسانی اخیر ، مشکلاتی بوجود اومده مثلا روی زبانه نامه های خوانده شده که کلیک می کنی گویا غیر فعاله یا مثلا روی تازه های بلاگ که کلیک شود ، انگار غیرفعال است.
    لطفا بررسی شود که مشکل عمومی است یا فقط برای من است؟
    با تشکر

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام
     دوست گرامی منظور شما از غیرفعال بودن چیست؟
     درصورتی که همچنان این مشکل وجود دارد از خطایی که دریافت می‌کنید عکس بگیرید و به پشتیبانی تلگرام آگاه با آدرس
     agah_help@
     ارسال بفرمایید
     باتشکر

     ۰
   85. َAN0520 گفت:

    با سلام و عرض خسته نباشید

    ۱- در آپدیت جدید اعداد اطلاعات نماد رو نمیشود خواند و همپوشانی دارند روی هم . در واقع نمیشه حجم معامله و حجم مبنا و تعداد معامله و .. را مشاهده کرد ..
    ۲- بعلاوه با یک لینک ساده ی قیمت آخرین معامله و چند فرمول بندی ساده ی اکسلی ، میشه دارایی سهام رو بصورت لحظه ای درآورد تا هر بار نیاز به بارگزاری صفحه نباشد . حتی کم مشتری ترین کارگزاری ها هم پرتفوی لحظه ای دارند که قیمت ها و سود و زیان جلوی چشم سهامدار در حال تغییرند .
    ۳- همچنین ضرورت کلیک متصل به لینک کدال در نوار نماد ها به چشم میخورد .

    ۴- با جابجاییِ!!!! مبلغ قابل معامله و ساعت ! و شمعی افقی قیمت و چپ و راست کردن و بالا و پایین کردن اعداد و اطلاعات!!.. فقط باعث گیجی و کاهش عملکرد و سرعت تصمیم گیری و معامله شدید ، بنظرم بهبود عملکرد با تغییر دکوراسیونِ کورکورانه فرق دارد

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام دوست گرامی
     ممنون از اینکه نظرات ارزشمند خود را برای ما ارسال می‌کنید.
     پیشنهاد شما را بررسی و درصورت امکان اجرا خواهیم کرد.
     باتشکر

     ۰
   86. AE5443 گفت:

    سلام و روز بخیر
    حدودچهارتا پیام بالاتر من یه درخواست دادم و توجهی به ان نشده .که بازم میگم و به پشتیبانی هم درتلگرام ارسال کردم.بیشتر مشکلم با موبایله .وقتی روی یه نمادکلیک میکنم که بخرم یا بفروشم.یه دیدبان روبرام باز می کنه برای ویرایش!!! و تا انراذخیره یا ویرایش نکنم اون و نمی بنده
    لطفا بررسی بفرمایید
    ممنون

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام دوست عزیز
     درصورتی که همچنان این مشکل وجود دارد لطفا از آن عکس بگیرید و به پشتیبانی تلگرام آگاه با آدرس
     agah_help@
     ارسال بفرمایید.
     باتشکر

     ۰
   87. AM2612 گفت:

    سلام
    چگونه می توانم عرضه اولیه را خریداری یا سفارش خرید دهم

    ۰
   88. AQ2991 گفت:

    سلام ببخشید من سهام فروختم ولی بازم تو بخش دارایی ها نشون میده چطوری حذفش کنم؟؟؟

    ۰
    • operator2 گفت:

     با سلام
     دوست محترم درصورتی که سهام خود را در کارگزاری دیگری به فروش رسانده اید وهمچنان دارایی شما در بخش دارایی سهام نمایش داده میشود، لطفاً در نماد موردنظر کاهش دارایی زده و تعداد دارایی نماد موردنظر خود را صفر بفرمایید.

     ۰
   89. AQ2527 گفت:

    سلام و عرض خسته نباشید.
    اگه زحمت بکشید و حداقل پارامترهای مهم حد سود و حد ضرر رو به نمادها اضافه کنید، راهنمای بسیار خوبی برای خرید فوری کاربران بوده و حتما رضایتمندی زیادی رو خواهد داشت.
    ممنون از صبوریتون

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام دوست گرامی
     ممنون از اینکه نظرات ارزشمند خود را برای بهبود خدمات برای ما ارسال می‌کنید.
     نظر شما به مسئول مربوطه ارجاع داده شد.
     باتشکر

     ۰
   90. AQ7259 گفت:

    سلام و درود بر شما بزرگواران
    از مجموعه پربار آگاه بابت خدمات و خصوصا اطلاع رسانی خوب شما سپاسگزارم . بنده در کارگزاریهای دیگر هم آنلاین کار کرده ام و میتوان گفت سازنده ترین مجموعه، مجموعه شماست ولی در سیستمهای دیگر نکاتی در معاملات آنلاین مورد توجه قرار گرفته که اگر در سیستم آگاه اجرا شود باعث رضایتمندی بیشتر کاربران خواهد بود. بعنوان مثال در هنگام تغییر اعداد در نسخه وب حالت چشمک زدن وجود دارد که میتواند با رنگ چشمک زدن قرمز یا سبز جهت صعودی یا نزولی بودن عدد را نمایش دهد. همچنین در هنگام خرید و فروش گزینه قفل کردن روی صف بسیار مفید است که به کارگزار اختیار داده میشود تا با بهترین قیمتها خرید یا فروش را انجام دهد.

    ۱
    • agah5 گفت:

     سلام دوست عزیز
     ممنون از اینکه نظرات ارزشمند خود را برای بهبود خدمات برای ما ارسال می‌کنید.
     پیشنهاد شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.
     باتشکر

     ۰
   91. مریم گفت:

    باسلام
    من اولین خریدم رو امروز انجام دادم. حالا از کدوم قسمت ببینم سود و زیانم در این سفارش چقدره؟

    ۰
    • operator2 گفت:

     با سلام و عرض احترام

     با مراجعه به قسمت منو و گزینه دارایی شهام، می‌توانید میزان بازدهی را مشاهده نمایید

     با تشکر

     ۰
   92. AE5443 گفت:

    سلام و ارزوی توفیق برای دست اندرکاران باشگاه و کارگزاری اگاه
    ساعت نرم افزار برخط معاملات اگاه چیزی حدود۲الی۳ثانیه نسبت به ساعت واقعی گویا عقب تره و برای همین بسیاری موارد وقتی سفارش خرید یافروش قرارمیدم به دلیل این تفاوت فاصله بسیاری با دیگرسفارش دهندگان پیدا می کنم.گاه شده تفاوت ۵۰تا۶۰میلیونی(ازنظرحجم)بادیگران پیدا می کنم.لطفا بررسی بفرمایید.
    ممنون

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     دوست گرامی طی بررسی های متمادی انجام شده در رورهای کاری مختلف، چنین موردی مشاهده نشد. ساعت نرم افزار مطابق با ساعت بورس است

     ۰
   93. AM6503 گفت:

    سلام.خسته نباشید.ممنون از مطالب مفید و سامانه خوبتون.ای کاش کارگزاری آگاه نرم افزار تحت ویندوز هم برای تحلیل داشت مثل متا تریدر.در آینده نرم افزاری برای تحلیل ایجاد بشه خیلی عالی میشه

    ۰
   94. AR0984 گفت:

    باسلام و خسته نباشد
    در هنگام خرید سهم در قسمت منبع مالی گزینه حساب بانکی معرفی شده به کارگزاری موجود هست...در صورت خرید از حساب بانکی قیمت خریداری شده مستقیم از حساب کسر میشود؟؟؟؟ یعنی دیگه نیازی به پرداخت شتابی نداریم تا حساب بورسی رو شارژ کنیم؟؟؟

    ۰
   95. AG3107 گفت:

    سلام و تشکر از زحمات شما
    میخواستم ببینم میشه از نرم افزار متا تریدیر هم برای کار گزاری اگاه استفاده کرد یعنی کار گزاری اگاه سروری داره که داخل متا تریدیر وارد کرد و از آن هم استفاده کرد یا فقط از اساتریدر انلاین میشه استفاده کرد
    با تشکر

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام
     خیر دوست عزیز
     برای تحلیل تکنیکال، این امکان وجود دارد که از پنل تحلیل تکنیکال نرم افزار آسا استفاده نمایید.
     با تشکر

     ۰
   96. AL6136 گفت:

    با سلام چرا در ایجاد دیده بان محدودیت وجود داره
    من باید خودرو ساز پتروشیمی پالایشی انبوه ساز و چندتا دیگه رو زیر نظر بگیرم ولی متاسفانه محدودیت در تعداد دیده بان
    و همچین هر دیده بان فقط ۱۵ نماد
    هر گروه حداقل ۳۰ ۴۰ تا نماد داره حتما حتما محدودیت را بردارید
    مشکل بعدی نبود قفل سرخط هست مثلا شما بعنوان خریدار حجمتون که مشخص باشه و گزینه قفل را بزنید خودکار قیمت سرخط فروش نشان داده میشه که خیلی میتونه تاثیر گذار در سرعت معامله باشه
    و در ضمن قسمتی که بتونه کل نمادهای بازار به تفکیک گروه را نشان دهد وجود ندارد

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     ممنون از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ارسال می کنید.
     پیشنهادات شما بررسی و در صورت امکان اجرا می گردد.
     باتشکر

     ۰
   97. شریفی گفت:

    با عرض سلام
    ایا امکان لغو ثبت سفارش در وب اسا وجود دارد?

    ۰
   98. AJ0455 گفت:

    سلام،
    با عرض تشکر از امکان انتقال سهم ها از یک کارگزاری به کارگزاری آگاه بدون مراجعه حضوری ، یک سئوال دارم.
    من به تازگی تعدادی از سهامم رو منتقل کردم اما متأسفانه اطلاعات معاملاتم شامل زمان خرید و فروش سهام ، قیمتهای خرید و فروش و همچنین سود و زیان که برام خیلی مهم هستند رو در آسا ندارم. راهی برای دیدن اون اطلاعات وجود نداره؟ اگر نتونم روزانه اونها رو داشته باشم چطور مشخص کنم که در چه وضعیتی از سود و زیان هستم و برای سبدم چطور تصمیم گیری کنم؟

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام دوست گرامی
     کارگزاری‌ها به اطلاعات معاملاتی مشتریان کارگزاری دیگری دسترسی ندارند و زمانی که تغییر ناظر می دهید و سهام خود را منتقل می‌کنید، سابقه معاملات مشتریان به کارگزاری منتقل نمی شود .
     اما به محض اینکه معاملات خود را در آگاه شروع کنید این مقادیر در دارایی سهام برای شما نمایش داده می‌شود.
     باتشکر

     ۰
   99. Ali.sh گفت:

    با عرض سلام و خسته نباشید..
    سوال مربوط به تبدیل سهام حق تقدم به سهام واقعی.. میشه با اساتریدر مبلغ اسمی سهام رو واریز کرد ..یا اینکه باید رفت کارگزاری

    ۰
    • operator2 گفت:

     با سلام
     در صورتی که حق تقدم ها در یازه دوماهه مشخص شده خریداری شود باید با امور مالی شرکت تماس بگیرید و شمار حساب جهت پرداخت وجه دریافت کنید
     اما اگر حق تقدم های استفاده نشده خریداری کنید، باید میلغ ۱۰۰ تومان به ازای هر سهم در حساب آساتریدر شما باشد( علاوه بر قیمت حق تقدم)

     ۰
   100. شهاب گفت:

    سرعت نرم افزار بنظر مقداری کند شده

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام دوست گرامی
     لطفا بفرمایید منظور کدام نرم افزار معاملاتی کارگزاری این مشکل را دارد تا بتوانیم مشکل را بررسی و پیگیری کنیم.
     باتشکر

     ۰
   101. AS0004 گفت:

    سلام
    نحوه تغییر شماره حساب بانکی به چه صورت هست؟
    باید حتما به کارگزاری مراجعه کرد؟

    ۰
    • operator2 گفت:

     با سلام و احترام
     شما می بایست اطلاعات بانکی و هویتی خود را به آدرس ایمیل crm@agah.com ارسال نمایید و یا حضورا به کارگزاری مراجعه نمایید.

     ۰
   102. AN8392 گفت:

    با سلام
    اگر موقع ارسال سفارش گزینه معتبر تا لغو را انتخاب کنیم، برای روزهای آینده هم سفارش بطور خودکار به هسته بورس فرستاده میشه؟ و آیا در این صورت در روزهای بعد در ابتدای صف قرار میگیره؟

    ۰
    • operator2 گفت:

     با سلام
     سفارش ارسال میشه اما در ابتدای صف قرار نمیگیرد، چون در روز بعد قیمت صف خرید یا صف فروش تغییر کرده است

     ۰
   103. AJ0455 گفت:

    با عرض سلام و احترام
    لطفا به سئوال من که در چند آیتم بالاتر اومده پاسخ بفرمایید.

    ۰
   104. سیروس اکبری گفت:

    سلام
    من در قسمت دارایی سهام اشتباهی در یک از نمادها اطلاعات وارد کردم و الان در قسمت جمع سود تحقق یافته درست نمایش داده نمی شود.
    مثلا من می خواهم آن نماد را حذف کنم و دوباره اطلاعات صحیح را وارد کنم اما این کار به نظرم پیش بینی نشده است. چون قبلا اطلاعات خرید و فروش روی سهم اشتباه وارد شده

    لطفا راهنمایی بفرمایید
    با تشکر

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     برای رفع این مشکل لطفا در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی ۲ واحد پشتیبانی آنلاین، تماس حاصل بفرمایید.
     متشکرم

     ۱
   105. AK4505 گفت:

    سلام ای کاش نمودار تعدیل شده رو هم به لیست اضافه میکردید برای این نمودار باید از کارگزاری های دیگه استفاده کنیم. چون توی کارگزاری اگاه نیست.

    ۲
   106. راد گفت:

    در نرم افزار برای هر دیده بان تنها ۱۵ نماد را میتوان اضافه کرد. چرا این محدودیت را گذاشته اید. پیشنهاد من اینه که این محدودیت را بردارید.
    با تشکر

    ۳
   107. راد گفت:

    اگر نقشه بازار را هم به نرم افزار اضافه کنید آساتریدر آگاه کاملترین نرم افزار بورسی خواهد شد.

    ۵
   108. محمد گفت:

    سلام.اگه سهامی به ارزش یک میلیون بخرم و همان روز یا روزهای بعد بفروشم .ایا میتوانم با پول حاصل از فروش مجددا سهم بخرم یا اینکه باید سه روز کاری بگذرد تا حساب من تسویه بشه و پول به حساب کارگذاری بگرده؟

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     باپول حاصل از فروش سهام می توانید همان روز سهم دیگری بخرید. اما باید دقت داشته باشید که اگر بخواهید اوراق مشارکت خرید کنید، باید یک روز صبر کنید. زیرا تسویه اوراق و سهام متفاوت است.

     ۰
   109. AN8392 گفت:

    سلام
    کاش در نرم افزار معاملات، مثل بعضی از کارگزاری ها، امکان ارسال خودکار سفارشات و همچنین سفارشات شرطی فراهم بشه. این نشون میده که برای وقت کاربران ارزش قائل هستید

    ۲
   110. AQ2726 گفت:

    درخواستی داشتم که باعث بهبود پلتفرم آساتریدر خواهد شد
    اندیکاتورهای خوبی در آساتریدر وجود دارد
    اما جای
    Pivot Points
    خالی است
    tradingview این اندیکاتور رو بصورت پیش فرض دارد
    اگر این امکان رو در آساتریدر اضافه کنید بسیار عالی خواهد بود
    بازم ممنون
    موفق باشید

    ۲
    • Agah گفت:

     با سلام
     ممنون از پیشنهاد خوب شما
     به تیم پشتیبانی این مورد اطلاع داده خواهد شد.

     ۲
     • AQ2726 گفت:

      فارابی اینو داره ولی ضعیفه
      rahavard365 هم اینو داره که میشه گفت بیشتر نیاز رو بر طرف کنه
      اگر کاری بهتر از رهاورد انجام بشه واقعا ممنونتون میشم

      ۰
   111. AQ2726 گفت:

    یکی از نواقص آساتریدر اینه که در پرتفوی نمیشه سهم هایی رو که فروختیم پاک کنیم
    مثلا بنده سهمی رو یکسال پیش خریدم و سودی یا زیانی داشتم الان نمیخام این سهم در پرتفوی نمایش داده بشه
    یا کلا میخام کل سابقه معاملاتیم رو پاک کنم این امکان وجود نداره در آسا

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     این امکان در سامانه آنلاین کارگزاری آگاه وجود دارد.
     از بخش دارایی سهام در سامانه آنلاین کارگزاری، لازم است گزینه بروزرسانی دارایی را انتخاب نمایید که در این صورت می‌توانید تعداد دارایی خود را ویرایش و یا حذف نمایید.
     برای راهنمایی بیشتر می‌توانید در ساعات اداری با پشتیبانی خدمات آنلاین تماس حاصل بفرمایید.
     باتشکر

     ۱
     • AQ2726 گفت:

      تشکر بابت پاسختون
      بله این رو متوجه ام.
      درخواست من اینه که بتونم کل دارایی رو پاک کنم و هیچ سابقه ای در هیچ جای پنل از خرید های گذشته ام نباشه.
      با این امکانی که فرمودین میشه نمایش اکنونی رو تغییر داد و کم و زیاد کرد ولی نمیشه دارایی فروخته شده رو کامل پاک کرد.

      ۰
      • agah5 گفت:

       سلام مجدد
       در بخش دارای سهام در صورتی که "نمایش داراهایی موجود" را انتخاب نمایید تنها دارایی هایی که درحال حاضر موجود است را به شما نمایش می دهد.
       باتشکر

       ۰
   112. AM2760 گفت:

    سلام وخسته نباشید میخاستم ببینم چرا در نرم افزار اندروید فقط دیده بان مشخص میباشد پرتفو بصورت جداگانه مشخص نیست.

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     زیرا لازم است پرتفوی خود را به صورت جداگانه در دیدبان ایجاد نمایید. روش کار به این صورت است که در ویرایش دیدبان، تیک نمایش نمادهایی که در دارایی هستن را بزنید.
     باتشکر

     ۰
   113. AQ2726 گفت:

    سلام یکی از چیزایی که لذت و راحتی استفاده از سامانه رو بالا میبره اینه که کاربر بتونه با کمترین کار و عملیات از سامانه استفاده کنه.

    در صفحه ورود به آساتریدر زیر نام کاربری و رمز عبور کپچا استفاده شده.
    کپچا برا امنیت سامانه ضروریه و طراحش خوش سلیقه بوده که فقط از اعداد استفاده کرده و کاملا واضح و ساده است که باید بهشون احسنت گفت.

    اما میشه این رو بهترم کرد.
    من از بقیه دوستانم که از آسا استفاده میکنن شنیدم که میگن ای کاش این نبود.

    بنظرم اگر صلاح ببنید کپچا رو در درخواست اول بردارید. یعنی برای درخواست ورود اول به پنل از کاربر گپچا نخواد و اگر اطلاعات ورود اشتباه بود برای درخواست مجدد ورود ازشون کپچا رو بخوات.

    من تقریبا بیشتر سامانه های معاملاتی کارگزاری ها رو دیدم و آسا رو پسندیدم
    برای همین برام ارزش داره که سامانه بهتر و بهتر بشه.
    موفق باشید.

    ۰
   114. AT0100 گفت:

    سلام
    اگر امکان داره توی برنامه برای هر کدام از سهام پرتفو بشه حد سود و ضرر مشخص کرد که اتوماتیک بفروشه خیلی خوب میشه .

    ۵
   115. فریبرز گفت:

    باسلام امکانات اپلیکیشن اساترریدر نسبت به سایر اپلیکیشن های موجود کمتره

    ۰
   116. AT0100 گفت:

    سلام
    قابلیت قفل کردن قیمت روی "قیمت سرخط" خرید یا فروش رو نرم افزار آسا نداره !؟
    خیلی کاربردیه .
    تو صف خرید و فروش ها جا میمونم .

    ۰
    • operator2 گفت:

     سلام
     خیر بدلیل قوانین امکان پذیر نیست . ولی برای معاملات در ابتدای صبح پیش گشایش میتوانید حداقل قیمت برای فروش و حداکثر قیمت برای خرید را انتخاب کنید تا در مچینگ سفارش شما انجام شود.

     ۰
   117. AU0417 گفت:

    سلام
    در هنگام ورود به اپلیکیشن و پس از وارد کردن یوزر و پسورد پیغام خطا در ارتباط با سرور مشاهده میشه و می‌نویسه که اشکال وجود داره و پس از رفع مشکل اطلاع رسانی میشه آیا همه این مشکل را دارند یا فقط برای من مشکل وجود داره البته روی دو دستگاه تست کردم و در هر دو مشکل وجود داشت
    و اگر مشکل کلی هست کی رفع میشه؟

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     از شما بابت این مشکل پوزش می خواهیم.
     بخش فنی آسا درحال بررسی این موضوع هستند. این مشکل در نسخه جدید آساتریدر برطرف خواهد شد.
     از صبوری شما سپاسگزاریم

     ۰
   118. AP8194 گفت:

    چرا بجای ارتقای آسا میزنین خرابش میکنین بدتر؟
    فونتها کم رنگ شدن پدر چشمو در میارن
    عرض ستونها سیو نمیشه
    تو دیده بان من قوز بالا قوز درست کردین با اون ستون اضافه شده
    جا کمه و حجم عرضه جا نمیشه تو صفحه از اون ور قسمت دو دیده بان عرضش الکی جا گرفته
    محدودیت اضافه کردن فولدر و نماد همچنان هست
    کلا پیشنهاد میکنم بیشتر از این گند نزنین . واسه خودتون بدوبیراه میخرین c:

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     در طراحی اعمال شده امکاناتی از قبیل تنظیم اندازه همه ستون ها یا تنظیم اندازه یک ستون و... وجود دارد که پس از اعمال تغییرات شما، با استفاده از منوی سمت چپ "ذخیره بازیابی" ذخیره می شود.
     حداکثر تعداد دیده بان ها مطابق قبل ۱۰ دیده بان با ۱۵ نماد است.

     ۱
   119. AA2576 گفت:

    با سلام و عرض خسته نباشید

    درخواستی در مورد نرم افزار آسا داشتم :

    محدودیت ایجاد ۱۰ دیدبان در نرم افزار آسا بسیار آزار دهنده است . ما صنایع زیادی داریم که هر کدام مستلزم ایجاد یک دیده بان هستند اما با این شرایط کاملا محدود شده ایم . لطفا امکان افزودن دیدبان بیشتر حداقل تا ۱۵ دیده بان را در نرم افزار آسا ارتقاء دهید

    این واقعا لازم و کمک کننده است .

    خواهش میکنم پیگیری و عملیاتی کنید و به قول دادن بسنده نکنید

    سپاس از شما

    ۳
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     ممنون از اینکه نطرات خود را برای بهبود خدمات ارسال می‌کنید.
     در نظرسنجی که از مشتریان صورت گرفت نسبت بسیار کمی از مشتریان بیش از ۱۰ دیده بان داشتند
     پیگیر پیشنهاد شما هستیم ولی باتوجه به تعدد کارها، امکان پیاده سازی این موضوع را در حال حاضر نداریم.
     باتشکر

     ۱
   120. مسعود گفت:

    باسلام اززمانی که سامانه آسا بروزرسانی جدید شده درمرورگر کروم نمی توانم اطلاعات سهام خودراببینم .حتی در دیده بان آگاه و دیده بان من و مدیریت سبد دارایی هیچ اطلاعاتی دیده نمیشه و قادربه اصلاح سفارشات نیستم. درمرورگر موزیلا هم مشکلات زیادی داره .من ازویندوز xp استفاده می کنم . درخواست دارم ترتیبی داده بشه تامثل قبل ازبروزرسانی بشه ازامکانات آساتریدر درویندوز XP استفاده کرد

    ۰
   121. س گفت:

    سلام.میخواستم بدونم امکان یادداشت گذاری در بخش تحلیل تکنیکال وجود داره؟

    ۰
   122. پوریا رستمی گفت:

    سلام خسته نباشید . ببخشید توی کار گزاری مفید تریدر ما نمودار خرید و فروش های حقیقی و حقوقی را میبینیم .ایا این امکان در آگاه هم وجود دارد ؟

    ۰
   123. AR8628 گفت:

    با عرض سلام و خسته نباشی
    من کد آنلاین دارم ولی بعضی وقتها مجبورم آفلاین سفارش بدم
    متاسفانه خطای ( برای ثبت شما باید قرار داد اینترنتی معتبر داشته باشید )
    کد بورسی من
    داو۲۴۷۸۴

    ۰
   124. عبدالله گفت:

    با سلام و احترام . با این که نمیدونم سوالمو در کدوم قسمت بیان کنم . اما خواهشمندم به اطلاع همکار مربوطه برسانید . نوار سمت راست اندیکاتور خیلی باریک هست . حتی با موس هم سخت جابه جا میشه . لطفا لطفا لطفا رسیدگی کنید . مطمئنم که رسیدگی میکنید . متشکرم

    ۱
   125. AK8420 گفت:

    سلام
    بسیار ممنونم از راهنمایی های ارزنده. من که به تازگی وارد بازار بورس شدم، به طور کامل توانستم ظرفیک ساعت با کلیه امکانات و مراحل این سامانه آشنایی پیدا کنم. فقط ای کاش برای برخی مشتریان تازه وارد به مدت چند ماه مشاوره رایگان در سایت همفکران فراهم میکردید.
    با تشکر

    ۱
   126. AU8586 گفت:

    سلام. من برنامه آسا تریدر روی گوشی نصب کردم ولی هر کاری میکنم وارد نمیشه مینویسه عدم اتصال به اینترنت. چیکار کنم؟ برای اهراز هویت هم خیلی وقته به دفتر پیشخوان رفتم ولی بازم هیچ?

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     تا زمانی که احراز هویت شما از طرف کارگزاری تایید نشود امکان استفاده از سامانه آنلاین و اپلیکیشن معاملاتی را نخواهید داشت.
     وضعیت کدگیری شما درحال بررسی همکاران اکسپرس است.
     باتشکر

     ۱
   127. AN4588 گفت:

    سلام.
    پس از اینکه اطلاعات کاربری برای ورود به باشگاه رو با سامانه آساتریدر یکی کردین چرا وقتی در سامانه آنلاین هستیم و روی بخش باشگاه میزنیم مستقیم وارد باشگاه نمیشه و دوباره نام کاربری و رمز عبور میخواد؟
    بهتره اینها رو به هم لینک کنید تا نیاز به ورود دوباره اطلاعات نباشه.

    و اینکه در قسمت جزئیات نماد، بازه مجاز در زیر جدول عرضه و تقاضا نمایش داده میشه که به نظر من بهتره مثل تصویر ۱۲ به بالای این بخش انتقال پیدا کنه (مثل سابق)

    سپاس

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     زمانی که از سامانه آنلاین کارگزاری آگاه به باشگاه وارد می شوید نیازی به وارد کردن مجدد نام کاربری و رمز عبور نیست.
     درصورتی که همچنان این مشکل وجود دارد لطفا درساعات اداری با پشتیبانی باشگاه تماس بگیرید.
     باتشکر

     ۰
   128. بهداد گفت:

    سلام. میخواستم بپرسم بنده کد معاملات بر خطمو و نام کاربری از کارگزاری گرفتم ولی نمیدونم آیا شماره حسابم وصله به کارگزاری یا نه ؟چی جوری بفهمم
    روز ثبت نام شماره شبا رو داده بودم در داخل فرم ثبت نام

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     درصورتی که به وضعیت مانده خود در سامانه آنلاین کارگزاری آگاه مراجعه نمایید حساب بانکی که به کارگزار معرفی کرده اید نمایش داده می شود.
     باتشکر

     ۰
   129. میلاد گفت:

    سلام
    من تو پلتفرم تحت وب اسا تریدر
    میخواستم از سفارش در انتظار استفاده کنم
    برای مثال یه سفارش فروش یا خرید خودکار برای سهم n در قیمت x تنظیم کنم تا در صورت رسیدن قیمت به سطح مورد نظر این کار انجام بشه
    اما تو منوی خرید یا فروش اصلا امکان تنظیم یا ویرایش نوع اعتبار سفارش مثلا یک روزه و ... وجود نداره
    تو تنظیمات هم چیزی پیدا نکردم
    + اگه تو قسمت دارایی سهام امکان نوشتن یادداشت مثل صفحه دیدبان وجود داشت خیلی خوب بود

    ۱
   130. محمد حسین گفت:

    سلام. من قبلا دیدگاه گذاشتم که نمیتونم وارد برنامه آسا تریدر بشم که شما تماس گرفتید گفتید هنوز دفتر خدماتی شمارو تایید نکرده. تایید بشید دو روز طول میکشه که کد برای شما میاد.
    الان چند روزه تایید کرده دفتر خدماتی ولی هنوز هیچ پیامی دریافت نکردم و نمیتونم وارد برنامه بشم. لطفا پیگیری کنید ممنون میشم. با تشکر از عوامل آگاه

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     درصورتی که برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان مراجعه کرده‌اید لازم است اشاره شود که صدور کد بورسی و دسترسی آنلاین حدود ۵ روز کاری زمان می‌برد.
     باتشکر

     ۰
   131. AF9446 گفت:

    سلام.ببخشید چگونه و در چه قسمتی می توان سفارش در انتظار وارد کرد؟ممنون

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     زمانی که در سامانه آنلاین کارگزاری آگاه، سفارش خرید یا فروش باز می‌کنید بعد از مشخص کردن قیمت و حجم با انتخاب گزینه "ثبت در سفارشات در انتظار" سفارش شما در سامانه آنلاین ذخیره می گردد.
     و این امکان وجود دارد که هر زمان خواستید، این سفارش را به هسته بورس ارسال نمایید.
     باتشکر

     ۰
   132. AS3371 گفت:

    سلام
    وقتتون بخیر
    من و چندتا از دوستان، از مشتریان همزمان کارگزاریهای آگاه، مفید و تدبیرگران فردا هستیم و از خدمات این کارگزاریها توأماً استفاده میکنیم. از آنجا که اولین کارگزاری انتخابی ما کارگزاری آگاه بوده و عمده معاملات ما توسط این کارگزاری انجام میشود، ضمن رضایت از عملکرد شما، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماییم.

    با این وجود، سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه نیاز به بازنگری بیشتری در جهت ارتقا و پاسخگویی نیاز مشتری دارند (هم موبایلی و هم تحت وب). این نقاط ضعف به کرّات توسط من و جمعی از دوستان از طریق همین پنل"ارسال دیدگاه" و همچنین توسط تماس با شعب کارگزاری آگاه تذکر داده شده است. البته این مطلب پذیرفته شده و مواکداً مورد تجلیل است که اخیرا با اعمال تغییراتی در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، بهبود چشمگیری در عملکرد و قابلیتهای سامانه آساتریدر مشاهده میشود. اما سایر کارگزاریهای رقیب قابلیتهای بسیار چشمگیری را به سامانه های معاملاتی خود اضافه کرده اند که حقیقتا من و دوستان را وسوسه کرده که کارگزار ناظر خود را تغییر دهیم. اما با توجه به آنکه در این مدت با کارگزاری آگاه خو گرفته و در باشگاه مشتریان امتیاز قابل توجهی کسب نموده ایم چندان تمایل قلبی در وجود ما برای تغییر کارگزار ناظر مشاهده نمیشود. لذا شرایط موجود ما را در سر دو راهی انتخاب وسوسه ها و تمایل قلبی واداشته است.

    بماند که قابلیت معاملات الگوریتمی و شرطی خود یکی از مهمترین این وسوسه هاست و ربطی به قابلیت سامانه معاملاتی نداشته و نیازمند کسب مجوز لازم از مراجع ذیصلاح است.

    ملتمسانه از شما عزیزان زحمت کش تقاضا میکنیم (ضمن تأیید کردن این پیام، - فقط جهت مزاح -) ما را نجات داده و با اعمال تحولی شگرف در سامانه آساتریدر نگذارید این کارگزاری محبوب ما از دیگر کارگزاری های رقیب عقب مانده و مجبور به تغییر کارگزاری خود شویم.

    لطفاً لطفاً لطفاً همت کنید تا همچنان در صدر بهترین کارگزاری های موجود باقی بمانید.
    با عشق.

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ما ارائه می فرمایید از شما سپاسگزاریم.
     پیشنهادات شما در اسرع وقت به تیم توسعه ارجاع داده و بررسی خواهد شد.
     لازم به ذکر است که با توجه به افزایش تعداد قابل توجه مشتریان محترم، اولویت اصلی ما ارائه خدمات قابل اتکا برای آنهاست بنابراین با در نظر گرفتن اولویت ها، درخواست‌های جدید را هم مدنظر خواهیم داد.
     باتشکر از همراهی شما

     ۰
   133. AT7848 گفت:

    سلام
    وقتتون بخیر
    من و چندتا از دوستان، از مشتریان همزمان کارگزاریهای آگاه و دو تا کارگزاری دیگه هستیم و از خدمات این کارگزاریها توأماً استفاده میکنیم. از آنجا که اولین کارگزاری انتخابی ما کارگزاری آگاه بوده و عمده معاملات ما توسط این کارگزاری انجام میشود، ضمن رضایت از عملکرد شما، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماییم.

    با این وجود، سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه نیاز به بازنگری بیشتری در جهت ارتقا و پاسخگویی نیاز مشتری دارند (هم موبایلی و هم تحت وب). این نقاط ضعف به کرّات توسط من و جمعی از دوستان از طریق همین پنل"ارسال دیدگاه" و همچنین توسط تماس با شعب کارگزاری آگاه تذکر داده شده است. البته این مطلب پذیرفته شده و مواکداً مورد تجلیل است که اخیرا با اعمال تغییراتی در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، بهبود چشمگیری در عملکرد و قابلیتهای سامانه آساتریدر مشاهده میشود. اما سایر کارگزاریهای رقیب قابلیتهای بسیار چشمگیری را به سامانه های معاملاتی خود اضافه کرده اند که حقیقتا من و دوستان را وسوسه کرده که کارگزار ناظر خود را تغییر دهیم. اما با توجه به آنکه در این مدت با کارگزاری آگاه خو گرفته و در باشگاه مشتریان امتیاز قابل توجهی کسب نموده ایم چندان تمایل قلبی در وجود ما برای تغییر کارگزار ناظر مشاهده نمیشود. لذا شرایط موجود ما را در سر دو راهی انتخاب وسوسه ها و تمایل قلبی واداشته است.

    بماند که قابلیت معاملات الگوریتمی و شرطی خود یکی از مهمترین این وسوسه هاست و ربطی به قابلیت سامانه معاملاتی نداشته و نیازمند کسب مجوز لازم از مراجع ذیصلاح است.

    ملتمسانه از شما عزیزان زحمت کش تقاضا میکنیم (ضمن تأیید کردن این پیام، - فقط جهت مزاح -) ما را نجات داده و با اعمال تحولی شگرف در سامانه آساتریدر نگذارید این کارگزاری محبوب ما از دیگر کارگزاری های رقیب عقب مانده و مجبور به تغییر کارگزاری خود شویم.

    لطفاً لطفاً لطفاً همت کنید تا همچنان در صدر بهترین کارگزاری های موجود باقی بمانید.
    با عشق.

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ما ارائه می فرمایید از شما سپاسگزاریم.
     پیشنهادات شما در اسرع وقت به تیم توسعه ارجاع داده و بررسی خواهد شد.
     لازم به ذکر است که با توجه به افزایش تعداد قابل توجه مشتریان محترم، اولویت اصلی ما ارائه خدمات قابل اتکا برای آنهاست بنابراین با در نظر گرفتن اولویت ها، درخواست‌های جدید را هم مدنظر خواهیم داد.
     باتشکر از همراهی شما

     ۱
   134. AS5388 گفت:

    سلام
    وقتتون بخیر
    من و چندتا از دوستان، از مشتریان همزمان کارگزاریهای آگاه و دو تاکارگزاری دیگه هستیم و از خدمات این کارگزاریها توأماً استفاده میکنیم. از آنجا که اولین کارگزاری انتخابی ما کارگزاری آگاه بوده و عمده معاملات ما توسط این کارگزاری انجام میشود، ضمن رضایت از عملکرد شما، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماییم.

    با این وجود، سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه نیاز به بازنگری بیشتری در جهت ارتقا و پاسخگویی نیاز مشتری دارند (هم موبایلی و هم تحت وب). این نقاط ضعف به کرّات توسط من و جمعی از دوستان از طریق همین پنل"ارسال دیدگاه" و همچنین توسط تماس با شعب کارگزاری آگاه تذکر داده شده است. البته این مطلب پذیرفته شده و مواکداً مورد تجلیل است که اخیرا با اعمال تغییراتی در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، بهبود چشمگیری در عملکرد و قابلیتهای سامانه آساتریدر مشاهده میشود. اما سایر کارگزاریهای رقیب قابلیتهای بسیار چشمگیری را به سامانه های معاملاتی خود اضافه کرده اند که حقیقتا من و دوستان را وسوسه کرده که کارگزار ناظر خود را تغییر دهیم. اما با توجه به آنکه در این مدت با کارگزاری آگاه خو گرفته و در باشگاه مشتریان امتیاز قابل توجهی کسب نموده ایم چندان تمایل قلبی در وجود ما برای تغییر کارگزار ناظر مشاهده نمیشود. لذا شرایط موجود ما را در سر دو راهی انتخاب وسوسه ها و تمایل قلبی واداشته است.

    بماند که قابلیت معاملات الگوریتمی و شرطی خود یکی از مهمترین این وسوسه هاست و ربطی به قابلیت سامانه معاملاتی نداشته و نیازمند کسب مجوز لازم از مراجع ذیصلاح است.

    ملتمسانه از شما عزیزان زحمت کش تقاضا میکنیم (ضمن تأیید کردن این پیام، - فقط جهت مزاح -) ما را نجات داده و با اعمال تحولی شگرف در سامانه آساتریدر نگذارید این کارگزاری محبوب ما از دیگر کارگزاری های رقیب عقب مانده و مجبور به تغییر کارگزاری خود شویم.

    لطفاً لطفاً لطفاً همت کنید تا همچنان در صدر بهترین کارگزاری های موجود باقی بمانید.
    با عشق.

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ما ارائه می فرمایید از شما سپاسگزاریم.
     پیشنهادات شما در اسرع وقت به تیم توسعه ارجاع داده و بررسی خواهد شد.
     لازم به ذکر است که با توجه به افزایش تعداد قابل توجه مشتریان محترم، اولویت اصلی ما ارائه خدمات قابل اتکا برای آنهاست بنابراین با در نظر گرفتن اولویت ها، درخواست‌های جدید را هم مدنظر خواهیم داد.
     باتشکر از همراهی شما

     ۰
   135. AS3242 گفت:

    سلام
    وقتتون بخیر
    من و چندتا از دوستان، از مشتریان همزمان کارگزاریهای آگاه و دو تا کارگزاری دیگه هستیم و از خدمات این کارگزاریها توأماً استفاده میکنیم. از آنجا که اولین کارگزاری انتخابی ما کارگزاری آگاه بوده و عمده معاملات ما توسط این کارگزاری انجام میشود، ضمن رضایت از عملکرد شما، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماییم.

    با این وجود، سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه نیاز به بازنگری بیشتری در جهت ارتقا و پاسخگویی نیاز مشتری دارند (هم موبایلی و هم تحت وب). این نقاط ضعف به کرّات توسط من و جمعی از دوستان از طریق همین پنل"ارسال دیدگاه" و همچنین توسط تماس با شعب کارگزاری آگاه تذکر داده شده است. البته این مطلب پذیرفته شده و مواکداً مورد تجلیل است که اخیرا با اعمال تغییراتی در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، بهبود چشمگیری در عملکرد و قابلیتهای سامانه آساتریدر مشاهده میشود. اما سایر کارگزاریهای رقیب قابلیتهای بسیار چشمگیری را به سامانه های معاملاتی خود اضافه کرده اند که حقیقتا من و دوستان را وسوسه کرده که کارگزار ناظر خود را تغییر دهیم. اما با توجه به آنکه در این مدت با کارگزاری آگاه خو گرفته و در باشگاه مشتریان امتیاز قابل توجهی کسب نموده ایم چندان تمایل قلبی در وجود ما برای تغییر کارگزار ناظر مشاهده نمیشود. لذا شرایط موجود ما را در سر دو راهی انتخاب وسوسه ها و تمایل قلبی واداشته است.

    بماند که قابلیت معاملات الگوریتمی و شرطی خود یکی از مهمترین این وسوسه هاست و ربطی به قابلیت سامانه معاملاتی نداشته و نیازمند کسب مجوز لازم از مراجع ذیصلاح است.

    ملتمسانه از شما عزیزان زحمت کش تقاضا میکنیم (ضمن تأیید کردن این پیام، - فقط جهت مزاح -) ما را نجات داده و با اعمال تحولی شگرف در سامانه آساتریدر نگذارید این کارگزاری محبوب ما از دیگر کارگزاری های رقیب عقب مانده و مجبور به تغییر کارگزاری خود شویم.

    لطفاً لطفاً لطفاً همت کنید تا همچنان در صدر بهترین کارگزاری های موجود باقی بمانید.
    با عشق.

    ۲
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ما ارائه می فرمایید از شما سپاسگزاریم.
     پیشنهادات شما در اسرع وقت به تیم توسعه ارجاع داده و بررسی خواهد شد.
     لازم به ذکر است که با توجه به افزایش تعداد قابل توجه مشتریان محترم، اولویت اصلی ما ارائه خدمات قابل اتکا برای آنهاست بنابراین با در نظر گرفتن اولویت ها، درخواست‌های جدید را هم مدنظر خواهیم داد.
     باتشکر از همراهی شما

     ۰
   136. AS3403 گفت:

    سلام
    وقتتون بخیر
    من و چندتا از دوستان، از مشتریان همزمان کارگزاریهای آگاهو دو تا کارگزاری دیگه هستیم و از خدمات این کارگزاریها توأماً استفاده میکنیم. از آنجا که اولین کارگزاری انتخابی ما کارگزاری آگاه بوده و عمده معاملات ما توسط این کارگزاری انجام میشود، ضمن رضایت از عملکرد شما، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماییم.

    با این وجود، سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه نیاز به بازنگری بیشتری در جهت ارتقا و پاسخگویی نیاز مشتری دارند (هم موبایلی و هم تحت وب). این نقاط ضعف به کرّات توسط من و جمعی از دوستان از طریق همین پنل"ارسال دیدگاه" و همچنین توسط تماس با شعب کارگزاری آگاه تذکر داده شده است. البته این مطلب پذیرفته شده و مواکداً مورد تجلیل است که اخیرا با اعمال تغییراتی در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، بهبود چشمگیری در عملکرد و قابلیتهای سامانه آساتریدر مشاهده میشود. اما سایر کارگزاریهای رقیب قابلیتهای بسیار چشمگیری را به سامانه های معاملاتی خود اضافه کرده اند که حقیقتا من و دوستان را وسوسه کرده که کارگزار ناظر خود را تغییر دهیم. اما با توجه به آنکه در این مدت با کارگزاری آگاه خو گرفته و در باشگاه مشتریان امتیاز قابل توجهی کسب نموده ایم چندان تمایل قلبی در وجود ما برای تغییر کارگزار ناظر مشاهده نمیشود. لذا شرایط موجود ما را در سر دو راهی انتخاب وسوسه ها و تمایل قلبی واداشته است.

    بماند که قابلیت معاملات الگوریتمی و شرطی خود یکی از مهمترین این وسوسه هاست و ربطی به قابلیت سامانه معاملاتی نداشته و نیازمند کسب مجوز لازم از مراجع ذیصلاح است.

    ملتمسانه از شما عزیزان زحمت کش تقاضا میکنیم (ضمن تأیید کردن این پیام، - فقط جهت مزاح -) ما را نجات داده و با اعمال تحولی شگرف در سامانه آساتریدر نگذارید این کارگزاری محبوب ما از دیگر کارگزاری های رقیب عقب مانده و مجبور به تغییر کارگزاری خود شویم.

    لطفاً لطفاً لطفاً همت کنید تا همچنان در صدر بهترین کارگزاری های موجود باقی بمانید.
    با عشق.

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ما ارائه می فرمایید از شما سپاسگزاریم.
     پیشنهادات شما در اسرع وقت به تیم توسعه ارجاع داده و بررسی خواهد شد.
     لازم به ذکر است که با توجه به افزایش تعداد قابل توجه مشتریان محترم، اولویت اصلی ما ارائه خدمات قابل اتکا برای آنهاست بنابراین با در نظر گرفتن اولویت ها، درخواست‌های جدید را هم مدنظر خواهیم داد.
     باتشکر از همراهی شما

     ۰
   137. AS3402 گفت:

    سلام
    وقتتون بخیر
    من و چندتا از دوستان، از مشتریان همزمان کارگزاریهای آگاه و دو تا کارگزاری دیگه هستیم و از خدمات این کارگزاریها توأماً استفاده میکنیم. از آنجا که اولین کارگزاری انتخابی ما کارگزاری آگاه بوده و عمده معاملات ما توسط این کارگزاری انجام میشود، ضمن رضایت از عملکرد شما، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماییم.

    با این وجود، سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه نیاز به بازنگری بیشتری در جهت ارتقا و پاسخگویی نیاز مشتری دارند (هم موبایلی و هم تحت وب). این نقاط ضعف به کرّات توسط من و جمعی از دوستان از طریق همین پنل"ارسال دیدگاه" و همچنین توسط تماس با شعب کارگزاری آگاه تذکر داده شده است. البته این مطلب پذیرفته شده و مواکداً مورد تجلیل است که اخیرا با اعمال تغییراتی در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، بهبود چشمگیری در عملکرد و قابلیتهای سامانه آساتریدر مشاهده میشود. اما سایر کارگزاریهای رقیب قابلیتهای بسیار چشمگیری را به سامانه های معاملاتی خود اضافه کرده اند که حقیقتا من و دوستان را وسوسه کرده که کارگزار ناظر خود را تغییر دهیم. اما با توجه به آنکه در این مدت با کارگزاری آگاه خو گرفته و در باشگاه مشتریان امتیاز قابل توجهی کسب نموده ایم چندان تمایل قلبی در وجود ما برای تغییر کارگزار ناظر مشاهده نمیشود. لذا شرایط موجود ما را در سر دو راهی انتخاب وسوسه ها و تمایل قلبی واداشته است.

    بماند که قابلیت معاملات الگوریتمی و شرطی خود یکی از مهمترین این وسوسه هاست و ربطی به قابلیت سامانه معاملاتی نداشته و نیازمند کسب مجوز لازم از مراجع ذیصلاح است.

    ملتمسانه از شما عزیزان زحمت کش تقاضا میکنیم (ضمن تأیید کردن این پیام، - فقط جهت مزاح -) ما را نجات داده و با اعمال تحولی شگرف در سامانه آساتریدر نگذارید این کارگزاری محبوب ما از دیگر کارگزاری های رقیب عقب مانده و مجبور به تغییر کارگزاری خود شویم.

    لطفاً لطفاً لطفاً همت کنید تا همچنان در صدر بهترین کارگزاری های موجود باقی بمانید.
    با عشق.

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ما ارائه می فرمایید از شما سپاسگزاریم.
     پیشنهادات شما در اسرع وقت به تیم توسعه ارجاع داده و بررسی خواهد شد.
     لازم به ذکر است که با توجه به افزایش تعداد قابل توجه مشتریان محترم، اولویت اصلی ما ارائه خدمات قابل اتکا برای آنهاست بنابراین با در نظر گرفتن اولویت ها، درخواست‌های جدید را هم مدنظر خواهیم داد.
     باتشکر از همراهی شما

     ۰
   138. AS3398 گفت:

    سلام
    وقتتون بخیر
    من و چندتا از دوستان، از مشتریان همزمان کارگزاریهای آگاه و دو تا کارگزاری دیگه هستیم و از خدمات این کارگزاریها توأماً استفاده میکنیم. از آنجا که اولین کارگزاری انتخابی ما کارگزاری آگاه بوده و عمده معاملات ما توسط این کارگزاری انجام میشود، ضمن رضایت از عملکرد شما، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماییم.

    با این وجود، سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه نیاز به بازنگری بیشتری در جهت ارتقا و پاسخگویی نیاز مشتری دارند (هم موبایلی و هم تحت وب). این نقاط ضعف به کرّات توسط من و جمعی از دوستان از طریق همین پنل"ارسال دیدگاه" و همچنین توسط تماس با شعب کارگزاری آگاه تذکر داده شده است. البته این مطلب پذیرفته شده و مواکداً مورد تجلیل است که اخیرا با اعمال تغییراتی در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، بهبود چشمگیری در عملکرد و قابلیتهای سامانه آساتریدر مشاهده میشود. اما سایر کارگزاریهای رقیب قابلیتهای بسیار چشمگیری را به سامانه های معاملاتی خود اضافه کرده اند که حقیقتا من و دوستان را وسوسه کرده که کارگزار ناظر خود را تغییر دهیم. اما با توجه به آنکه در این مدت با کارگزاری آگاه خو گرفته و در باشگاه مشتریان امتیاز قابل توجهی کسب نموده ایم چندان تمایل قلبی در وجود ما برای تغییر کارگزار ناظر مشاهده نمیشود. لذا شرایط موجود ما را در سر دو راهی انتخاب وسوسه ها و تمایل قلبی واداشته است.

    بماند که قابلیت معاملات الگوریتمی و شرطی خود یکی از مهمترین این وسوسه هاست و ربطی به قابلیت سامانه معاملاتی نداشته و نیازمند کسب مجوز لازم از مراجع ذیصلاح است.

    ملتمسانه از شما عزیزان زحمت کش تقاضا میکنیم (ضمن تأیید کردن این پیام، - فقط جهت مزاح -) ما را نجات داده و با اعمال تحولی شگرف در سامانه آساتریدر نگذارید این کارگزاری محبوب ما از دیگر کارگزاری های رقیب عقب مانده و مجبور به تغییر کارگزاری خود شویم.

    لطفاً لطفاً لطفاً همت کنید تا همچنان در صدر بهترین کارگزاری های موجود باقی بمانید.
    با عشق.

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ما ارائه می فرمایید از شما سپاسگزاریم.
     پیشنهادات شما در اسرع وقت به تیم توسعه ارجاع داده و بررسی خواهد شد.
     لازم به ذکر است که با توجه به افزایش تعداد قابل توجه مشتریان محترم، اولویت اصلی ما ارائه خدمات قابل اتکا برای آنهاست بنابراین با در نظر گرفتن اولویت ها، درخواست‌های جدید را هم مدنظر خواهیم داد.
     باتشکر از همراهی شما

     ۰
   139. AS3368 گفت:

    سلام
    وقتتون بخیر
    من و چندتا از دوستان، از مشتریان همزمان کارگزاریهای آگاهو دو تا کارگزاری دیگه هستیم و از خدمات این کارگزاریها توأماً استفاده میکنیم. از آنجا که اولین کارگزاری انتخابی ما کارگزاری آگاه بوده و عمده معاملات ما توسط این کارگزاری انجام میشود، ضمن رضایت از عملکرد شما، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماییم.

    با این وجود، سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه نیاز به بازنگری بیشتری در جهت ارتقا و پاسخگویی نیاز مشتری دارند (هم موبایلی و هم تحت وب). این نقاط ضعف به کرّات توسط من و جمعی از دوستان از طریق همین پنل"ارسال دیدگاه" و همچنین توسط تماس با شعب کارگزاری آگاه تذکر داده شده است. البته این مطلب پذیرفته شده و مواکداً مورد تجلیل است که اخیرا با اعمال تغییراتی در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، بهبود چشمگیری در عملکرد و قابلیتهای سامانه آساتریدر مشاهده میشود. اما سایر کارگزاریهای رقیب قابلیتهای بسیار چشمگیری را به سامانه های معاملاتی خود اضافه کرده اند که حقیقتا من و دوستان را وسوسه کرده که کارگزار ناظر خود را تغییر دهیم. اما با توجه به آنکه در این مدت با کارگزاری آگاه خو گرفته و در باشگاه مشتریان امتیاز قابل توجهی کسب نموده ایم چندان تمایل قلبی در وجود ما برای تغییر کارگزار ناظر مشاهده نمیشود. لذا شرایط موجود ما را در سر دو راهی انتخاب وسوسه ها و تمایل قلبی واداشته است.

    بماند که قابلیت معاملات الگوریتمی و شرطی خود یکی از مهمترین این وسوسه هاست و ربطی به قابلیت سامانه معاملاتی نداشته و نیازمند کسب مجوز لازم از مراجع ذیصلاح است.

    ملتمسانه از شما عزیزان زحمت کش تقاضا میکنیم (ضمن تأیید کردن این پیام، - فقط جهت مزاح -) ما را نجات داده و با اعمال تحولی شگرف در سامانه آساتریدر نگذارید این کارگزاری محبوب ما از دیگر کارگزاری های رقیب عقب مانده و مجبور به تغییر کارگزاری خود شویم.

    لطفاً لطفاً لطفاً همت کنید تا همچنان در صدر بهترین کارگزاری های موجود باقی بمانید.
    با عشق.

    ۲
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ما ارائه می فرمایید از شما سپاسگزاریم.
     پیشنهادات شما در اسرع وقت به تیم توسعه ارجاع داده و بررسی خواهد شد.
     لازم به ذکر است که با توجه به افزایش تعداد قابل توجه مشتریان محترم، اولویت اصلی ما ارائه خدمات قابل اتکا برای آنهاست بنابراین با در نظر گرفتن اولویت ها، درخواست‌های جدید را هم مدنظر خواهیم داد.
     باتشکر از همراهی شما

     ۱
   140. AS3389 گفت:

    سلام
    وقتتون بخیر
    من و چندتا از دوستان، از مشتریان همزمان کارگزاریهای آگاه و دو تا کارگزاری دیگه هستیم و از خدمات این کارگزاریها توأماً استفاده میکنیم. از آنجا که اولین کارگزاری انتخابی ما کارگزاری آگاه بوده و عمده معاملات ما توسط این کارگزاری انجام میشود، ضمن رضایت از عملکرد شما، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماییم.

    با این وجود، سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه نیاز به بازنگری بیشتری در جهت ارتقا و پاسخگویی نیاز مشتری دارند (هم موبایلی و هم تحت وب). این نقاط ضعف به کرّات توسط من و جمعی از دوستان از طریق همین پنل"ارسال دیدگاه" و همچنین توسط تماس با شعب کارگزاری آگاه تذکر داده شده است. البته این مطلب پذیرفته شده و مواکداً مورد تجلیل است که اخیرا با اعمال تغییراتی در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، بهبود چشمگیری در عملکرد و قابلیتهای سامانه آساتریدر مشاهده میشود. اما سایر کارگزاریهای رقیب قابلیتهای بسیار چشمگیری را به سامانه های معاملاتی خود اضافه کرده اند که حقیقتا من و دوستان را وسوسه کرده که کارگزار ناظر خود را تغییر دهیم. اما با توجه به آنکه در این مدت با کارگزاری آگاه خو گرفته و در باشگاه مشتریان امتیاز قابل توجهی کسب نموده ایم چندان تمایل قلبی در وجود ما برای تغییر کارگزار ناظر مشاهده نمیشود. لذا شرایط موجود ما را در سر دو راهی انتخاب وسوسه ها و تمایل قلبی واداشته است.

    بماند که قابلیت معاملات الگوریتمی و شرطی خود یکی از مهمترین این وسوسه هاست و ربطی به قابلیت سامانه معاملاتی نداشته و نیازمند کسب مجوز لازم از مراجع ذیصلاح است.

    ملتمسانه از شما عزیزان زحمت کش تقاضا میکنیم (ضمن تأیید کردن این پیام، - فقط جهت مزاح -) ما را نجات داده و با اعمال تحولی شگرف در سامانه آساتریدر نگذارید این کارگزاری محبوب ما از دیگر کارگزاری های رقیب عقب مانده و مجبور به تغییر کارگزاری خود شویم.

    لطفاً لطفاً لطفاً همت کنید تا همچنان در صدر بهترین کارگزاری های موجود باقی بمانید.
    با عشق.

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ما ارائه می فرمایید از شما سپاسگزاریم.
     پیشنهادات شما در اسرع وقت به تیم توسعه ارجاع داده و بررسی خواهد شد.
     لازم به ذکر است که با توجه به افزایش تعداد قابل توجه مشتریان محترم، اولویت اصلی ما ارائه خدمات قابل اتکا برای آنهاست بنابراین با در نظر گرفتن اولویت ها، درخواست‌های جدید را هم مدنظر خواهیم داد.
     باتشکر از همراهی شما

     ۰
   141. AV6080 گفت:

    باسلام خدمت مدیریت وکارمندان کارگزاری آگاه امیدوارم راه اندازی مشتریان مبتدی با سرعت بیشتری انجام بشه

    ۰
   142. AN8392 گفت:

    باسلام. مدتهاست توی قسمت دارایی های سهام دعبیدح ظاهر شده که قابل معامله هم نیست. اگر اشتباهه چطور میشه حذفش کرد؟

    ۰
    • operator2 گفت:

     با سلام
     در قسمت دارایی سهام در کنار نماد گزینه کاخش و افزایش دارایی وجود دارد. با استفاده از کاهش دارایی نماد را حذف کنید.

     ۰
   143. AE5826 گفت:

    لطفاً جواب سوال۹۸۰۲۰۰۱رو برام ارسال کنید با تشکر فراوان.

    ۰
   144. AV5992 گفت:

    با سلام و احترام
    من تازه با در سایت حساب کاربری باز کردم. وقتی می خوام حسابم رو شارژ کنم بعد از نوشتن مبلغ و انتخاب بانک عامل و در قسمت پرداخت شتابی برای می نویسه که " برای کاربر تستی امکان پرداخت شتابی وجود ندارد "
    راه کار چیه؟؟؟
    ممنون از راهنمایی شما

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     تا زمانی که احراز هویت شما انجام نشود و کد بورسی صادر نگردد، امکان واریز پول و انجام معامله با آساتریدر آگاه نخواهید داشت.
     باتشکر

     ۰
   145. AN8392 گفت:

    سلام. گزینه بروزرسانی دارایی هادر قسمت سبد سهام وجود نداره. این گزینه از نرم افزارتون حذف شده؟ یا فقط برای من نمیاد؟

    ۰
    • Agah گفت:

     باسلام خدمت شما
     بروزرسانی دارایی ها در قسمت بالا سمت چپ صفحه وجود دارد. در صورتی که شما آن را نمی‌بنید لطفاً از صفحه مورد نظر عکس گرفته و به تیکت پشتیبانی کارگزاری آگاه بفرستید تا در صورت وجود مشکل، همکاران در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
     باتشکر

     ۰
   146. AU7792 گفت:

    سلام وقت بخیر
    تعداد دیده بانها را در نرم افزار افزایش دهیددر حال حاضر ۱۰ دیده بان میشه ثبت کرد.با تشکر

    ۱
   147. AV5992 گفت:

    با سلام
    من در سایت شما ثبت نام کردم و برای احراز هویت به یکی از دفاتر پیشخوان دولت رفتم و کارهای مربوطه را انجام دادم. الان بیشتر از یک هفته هست که در قسمت پیگیری ثبت نام برام می نویسه که " احراز هویت شما توسط دفتر تایید شد. بزودی همکاران ما در کارگزاری اقدام به ایجاد دسترسی معاملاتی برای شما خواهند کرد. "
    می خوام بدونم که چه مدت طول می کشه تا دسترسی معاملاتی برای من باز بشه؟
    آیا واقعا این همه زمان بر هستش؟ یا کار خاصی باید انجام بدم ؟
    با سپاس

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست عزیز
     درصورتی که برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید صدور کد بورسی تا ۵ روز کاری زمان می برد.
     البته لازم است اعلام کنیم که کد بورسی و دسترسی آنلاین درحال حاضر برای شما صادر شده است.
     باتشکر

     ۰
     • AV5992 گفت:

      با سلام
      بله. حدود یک ساعت بعد از اینکه در این قسمت از شما در مورد مدت زمان لازم برای احراز هویت سوال شد، دسترسی معاملاتی برایم باز شد. و تا زمان نوشتن متن فوق دسترسی برای انجام معاملات نداشتم.
      با تشکر از پیگیری سریع و موثر شما.

      ۰
   148. سعید گفت:

    با سلام
    من اولین باره می خوام با مفید معامله کنم
    ولی اخطار میاره که مجوزی امضا نشده
    الان باید چی کار کنم؟

    ۱
   149. mehdi گفت:

    سلام
    من حساب بانک سامان رو به حساب معاملاتي متصل کردم
    ولي در آسا فقط حساب کارگزاري رو نشون ميده
    ممنون

    ۰
   150. محمد رضا گفت:

    سلام ،ای کاش ویدیویی تهیه میشد برای تازه واردین که در ان اموزش خرید به صورت انلاین یک سهم به صورت کامل در ان گنجانده شده باشد، از اموزش انتقال پول به حساب کارگزاری گرفته تا روش خرید و خرید کردن سهم و تشکیل صف خرید و فروش تا حداقل‌های کار با سامانه اگاه رو همه تازه واردین اشنا بشن

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     ممنون از اینکه نظرات ارزشمند خود را برای ما ارسال می‌کنید.
     پیشنهاد شما به مسئول مربوطه ارجاع داده شد.
     باتشکر

     ۰
   151. AU0902 گفت:

    با سلام و خسته نباشید بنده در کارگزاریهای دیگر هم آنلاین کار کرده ام و میتوان گفت سازنده ترین مجموعه، مجموعه شماست ولی در سیستمهای دیگر نکاتی در معاملات آنلاین مورد توجه قرار گرفته که اگر در سیستم آگاه اجرا شود باعث رضایتمندی بیشتر کاربران خواهد بود

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     خوشحال خواهیم شد برای بهبود سامانه آنلاین کارگزاری آگاه، پیشنهادات خود را برای ما ارسال بفرمایید.
     باتشکر

     ۰
   152. مهدی گفت:

    سلام خسته نباشید من شنبه احراز هویت شدم در دفتر پیشخوان ولی هنوز کد بورسی دریافت نکردم
    گفتن ۳ روز کاری حداکثر طول میکشه :

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     درصورتی که برای احراز هویت به شعب کارگزاری آگاه مراجعه کنید صدور کد بورسی ۲ روز کاری و زمانی که به دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید، ممکن است تا ۵ روز کاری زمان ببرد.
     باتشکر

     ۰
   153. AW1677 گفت:

    سلام خسته نباشید
    ببخشید چرا مثلا وقتی میخوام سهامی مثلا ثنور را بخرم اخطار میده که توافقنامه ای وجود دارد که توسط کاربر امضا نشده منظورش چی هست?

    ۰
    • Agah گفت:

     باسلام خدمت شما دوست عزیز
     سهام های قابل معامله در بازار پایه فرابورس به دلیل دارا بودن ریسک و نوسان زیاد و نبود ضامن نقدشوندگی، خریداران باید بیانیه ریسک بازار پایه فرابورس را مطالعه و تایید کنند تا بتوانند اقدام به معامله نمایند.
     برای مطالعه و تایید این توافق نامه در سامانه آنلاین آگاه، در قسمت سمت چپ و بالای صفحه ، می‌بایست با کلیک بر روی نام و نام خانوادگی به قسمت توافقنامه ها مراجعه کنید.
     باتشکر

     ۰
   154. AU0902 گفت:

    از کجا بفهمیم که چندمین نفر در صف انتظار خرید هستیم

    ۰
   155. AW1677 گفت:

    سلام خسته نباشید
    ببخشید چرا مثلا وقتی میخوام سهامی مثلا ثنور را بخرم اخطار میده که توافقنامه ای وجود دارد که توسط کاربر امضا نشده منظورش چی هست?

    ۰
    • Agah گفت:

     باسلام خدمت شما دوست عزیز
     برای خرید سهام قابل معامله در بازار پایه فرابورس به دلیل دارا بودن ریسک و نوسان زیاد و نبود ضامن نقدشوندگی، خریداران باید بیانیه ریسک بازار پایه فرابورس را مطالعه و تایید کرده تا بتوانند اقدام به معامله نمایند.
     برای مطالعه و تایید این توافق نامه در سامانه آنلاین آگاه، در قسمت سمت چپ و بالای صفحه ، بر روی نام و نام خانوادگی باید کلیک کنید و به قسمت توافقنامه ها مراجعه نمایید.
     باتشکر

     ۱
   156. AO9233 گفت:

    چرا حد ضرر و حد سود رو برای سیستم راه اندازی نمیکنید؟ کار رو خیلی خیلی راحت میکنه.
    اگر هم وجود داره که واقعا باید بزاریدش توی دید چون من هر چی گشتم پیداش نکردم!
    این ۲ ویژگی از بایدهای یک پلتفرم معاملاتی اینترنتی (سرعتی، سفارشات زیاد و ..) هست.

    دوم اینکه امکان انگلیسی کردن اعداد رو قرار بدید. حالا با تغییر فونت یا هر طور دیگه. تعداد اعداد زیاد رو گاهی با ممیز و کاما و اعداد لاتین (انگلیسی) خیلی بهتر میشه دید و بررسی کرد و افتراق داد. در ضمن کپی و پیست کردن اعداد انگلیسی برای مثلا ماشین حساب ویندوز و .. هم خیلی راحتر و کاربردی‌تر هست.

    خواهش میکنم در این موارد تجدید نظری بفرمایید.
    با تشکر از دست‌اندرکاران این سیستم عالی معاملاتی عالی و به روز.

    ۲
    • Agah گفت:

     سلام دوست عزیز
     ممنون از اینکه پیشنهادات خود را برای بهبود خدمات ارسال می‌کنید.
     پیشنهاد شما به همکاران فنی ارجاع خواهیم داد.
     باتشکر

     ۰
   157. برو گفت:

    باسلام
    ببخشید چند وقتی هست که با آساتریدر کار می کنم .اما علی رغم اینکه نقاط قوت خوبی داره مانند تابلوی بازار و...اما نقطه ضعف عظیمی داره یا حداقل از نظرمن نقطه ضعفه این است که شما اصلا سود وضرر تون نمی تونید آنلاین ببینید.مثلا شما می خواید مثلا سهم زاگرس بفروشید باید از شب وروز قبلش وحتی ماه قبلش بنشینید حساب وکتاب کنید ببینید اصلا چقدر خریدید قیمتش چقدر هست الان. آ خرش به این نتیجه می رسید که از اونجایی که باید می فروختید گذشته.همه این داستان با این شرطه که شما پیامک های شرکت وداشته باشید اگه گوشی ریست فکتوری شده باشد که کار با حضرت فیله؟دوستانی که موافقند لایک بذارید

    ۲
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     اگر منظور شما اپلیکیشن آساتریدر آگاه است لازم است اعلام کنیم که سود و زیان تحقق یافته و تحقق نیافته را در بخش دارایی ها، لیست دارایی‌ها می‌توانید مشاهده نمایید.
     جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۲۱۳ تماس بگیرید.
     باتشکر

     ۰
   158. مسعود محفوظیان گفت:

    سلام...آیکون "بروزرسانی دارائی سهام " در هر دو نسخه قدیم وجدید حذف شده ...لطفا بررسی و اصلاح بفرمائید.

    ۰
    • Agah گفت:

     با سلام و وقت بخیر
     مشتری گرامی در حال حاضر بروزرسانی سبد دارایی به صورت دستی از طریق اپلیکیشن آساتریدر امکان پذیر نیست. در نتیجه برای ویرایش دارایی خود خواهشمندیم از طریق سامانه online.agah.com اقدام بفرمایید.
     با سپاس از همراهی شما

     ۰
     • kiana2000 گفت:

      سلام ظاهرآ متوجه سوال من نشدید....در نسخه تحت وب..در صفحه دارائی سهام...ستون بروز رسانی دارائیها ...در ورژن جدید (تحت وب )حذف شده...بررسی و پاسخ کاربردی ارائه نمائید........سپاس

      ۰
      • Agah گفت:

       با سلام و احترام

       دوست عزیز؛ از قسمت سمت چپ صفحه می‌توانید ستون مربوطه را فعال نمایید. در صورت بروز مشکل می‌توانید با شماره ۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ تماس حاصل فرمایید.

       ۰
   159. سعید گفت:

    با سلام
    نرم افزار آساتریدر از هر لحاظ از پنل های دیگر کارگزاریها بهتر است من خودم دو تا پنل دارم فقط مشکل اینجاست که هر لحظه باید رفلش کنیم هم شاخص را و هم از قسمت دارایی سهام قیمتها را که در بعضی مواقع این ایراد آدمو به مشکل میندازه مثلا یه سهمی را میخواهم سر به سر بفروشم ولی در آن زمان آخرین قیمت نسبت به پنل پایینتر است و ایراد دوم وقتی می خواهیم سهمی را بخریم یا بفروشیم اکثر اوقات روی نماد دیگر وحتی قیمتهای نماد دیگر میماند که از ۳ ثانیه تا ۱۰ ثانیه و حتی بیشتر طول میکشد تا روی نماد درخواستی اعمال شود بطور مثال می خواهیم نماد سدور را بخریم ولی پنل خرید روی رتکو باز میشود چند ثانیه بعد روی سدور میرود تا من خرید بزنم و قیمتها را ببینم. ( این دو تا ایراد را کنترل پنل اونیکی کارگزاریم نداره ولی انصافا مابقی قسمتهای کترل پنل آگاه بهتر و کاملتر هست)
    تشکر

    ۰
   160. مسعود محفوظیان گفت:

    سلام...
    در online.agah.com ستون "بروز رسانی دارائی " حذف شده....لطفا بررسی فرمائیدو شرکت پشتیبان نرم افزار اصلاح نماید....سپاس

    ۰
   161. AU0902 گفت:

    با سلام
    انقدر راحت میشه کار کرد لذا ممنون از این همه تلاش کارگزاری اگاه !!!!!

    ۰
   162. AW0261 گفت:

    سلام و خسته نباشید
    من میخوام تعیین کنم که اگر سهم به قیمت X رسید، سهام فروخته بشه
    همچین امکانی وجود داره؟

    ۱
   163. محمدامین گفت:

    سلام. متاسفانه بنده به دلیل مشغله کاری در ساعاتی که بورس فعال است هیچگونه دسترسی به اینترنت و گوشی ندارم. به همین دلیل نمیتونم معامله ای انجام بدم. آیا راهی هست برای اینکه بشه در زمانی غیر از ساعات فعالیت بورس سهمی بخرم یا بفروشم؟

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست عزیز
     شما پس از دریافت کد بورسی می توانید از طریق ارسال درخواست با پنل افلاین در هر زمان که بخواهید معامله کنید.
     باتشکر

     ۰
   164. AX5304 گفت:

    ممنون از راهنمایی کامل. آیا میشه حداقل و حداکثر قیمت را در انجام معامله تعیین کرد؟ مثلا تعیین کنیم اگه در روزهای آتی قیمت فلان سهم به محدوده مورد نظر رسید بخره. میشه اینکارو کرد؟

    ۱
   165. AD0972 گفت:

    با سلام
    در مورد اضافه یا کم کردن دارایی ها در سامانه جدید میشه راهنمایی بفرمایید.زیرا در سامانه قدیمی به آسانی میشد دارایی ها را کم یا زیاد نمود ولی درسامانه جدید در قسمت منو اشاره شده افزودن دستی ولی انجام نمی شود.

    ۰
   166. فرهاد گفت:

    من تازگی کارگزاریمو عوض کردم و با آگاه کار میکنم.همه چی خوبه تخفیف وام و اعتبار اما بزرگترین مشکل اینه که نمیشه با نرم افزارتون حد ضرر گذاشت واسه سهام.من یک روز پای سیستم نبودم به خاطر این مسله ۳میلیون تومن ضرر کردم.تخفیف کارمزد خوبه اما تخفیف یک سال من باید جمع بشه تا زیان یک روز رو پوشش بده.اگه این مسله حل بشه با اختلاف بهترین کارگزاری خواهید بود

    ۰
   167. AU0902 گفت:

    با سلام
    مشاهده همزمان تکنیکال چند نماد و ارسال سفارش در پنل تحلیل تکنیکال از مزایای نرم افزار معاملات برخط آساتریدرآگاه است بازم ممنون

    ۰
   168. سینا گفت:

    سلام.
    چرا چارت قیمتی سهم های موجود در دیدبان سامانه آساتریدر بروز نمیشه !
    برای مثال امروز شنبه ۲۵خرداد ساعت ۱۸:۴۵ آخرین کندل در نماد "رتکو"، "شبندر" ، "وتجارت" و ... مربوط به چهارشنبه ۲۲خرداد گذشته است!

    سوال بعدی...
    امکان استفاده از نرم افزار متاتریدر در وجود داره؟

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست عزیز
     مشکلی که اعلام کردید رویت نشد.
     درصورتی که همچنان این مشکل وجود دارد لطفا از آن عکس بگیرید و برای پشتیبانی باشگاه ارسال بفرمایید.
     همچنین امکان استفاده از نرم افزار متاتریدر وجود ندارد.
     باتشکر

     ۰
   169. AX0109 گفت:

    سلام برنامه معاملات چه شکلی رو گوشم بریزم

    ۰
   170. AD2560 گفت:

    سلام
    چرا تنظیمات دلخواه من ذخیره نمیشه . مثلا می خوام حجم معاملات در صفحه کلاسیک نشان داده نشه یا اینکه می خوام ترتیب ستون ها با لسیقه خودم باشه ولی بعد از انجام دادن ذخیره نمیشه و هر بار رفرش می کنم باز دوباره به حالت اولش بر می گرده . روی دکمه ذخیره و بازیابی هم کلیک می کنم اعمالی انجام نمیده .
    لطفا کمک کنید دو روزه وقتم رو گرفته . اعثابم به هم ریخته . با تشکر

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     از بابت این مشکل پیش آمده از شما پوزش می خواهیم.
     همکاران فنی در حال بررسی و رفع مشکل هستند.
     از صبوری شما سپاسگزاریم.

     ۰
   171. BA4357 گفت:

    کاشکی روند توضیح سامانه بصورت یک کلیپ درآورده بودید و با یک مثال توضیح میدادید.

    ۰
   172. سینا گفت:

    سلام
    وقت بخیر
    من دوتا سهم داشتم که توی مجمع سود سالیانه حضور داشتم و بعد مجمع سود توی پرتوفو اومد بعد اینکه سهم رو فروختم دیگه امکان مشاهده سود سالیانهتو پرتوفو نیس از کجا میتونم اونارو نگاه کنم

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست عزیز
     شما می توانید از طریق قسمت سودهای تقسیمی من این مورد را مشاهده کنید.
     همچنین از اطلاعیه شرکت مورد نظر زمان پرداخت سود بازه زمانی دریافت سود را مشاهده کرده و در زمان اعلامی سود خود را دریافت کنید.
     باتشکر

     ۰
   173. رضوی گفت: