آموزش بورس

آموزش بورس

آموزش بورس

آموزش بورس را می توان اولین قدم ورود به بورس و بازار سرمایه دانست که می تواند تضمینی برای موفقیت در سرمایه گذاری بورسی شما باشد. آموزش بورس به زبان ساده شامل یادگیری مفاهیم بورسی، آموزش گام به گام سرمایه گذاری در بورس، آشنایی با تحلیل تکنیکال، درک مفاهیم تحلیل بنیادی و کسب دانش کافی در این حوزه است. حضور در کلاس های آموزشی در تهران و سایر شهرها، استفاده از فیلم های آموزشی رایگان، بسته های آموزشی آنلاین، مقالات و کتاب های بورسی مرجع از جمله روش های آموزش ورود به بازار بورس است. آموزش خرید سهام در بورس، آموزش روش های سرمایه گذاری در بورس، کسب درآمد (سود) از بورس، آموزش معاملات آنلاین و نظایر آن در مجموعه آموزش بورس اوراق بهادار قرار می گیرد. برای طی کردن مسیر کسب سود لازم است اولین گام سرمایه گذاری در بورس را صحیح بردارید.

چرا آموزش بورس آگاه؟

برگزاری دوره های آموزشی به صورت حضوری و غیرحضوری  شامل دوره های: آموزش جامع بورس، آموزش تحلیل بنیادی مقدماتی و پیشرفته ،برگزاری دوره آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی و پیشرفته و  آموزش تصویری بورس از طریق فیلم های آموزشی رایگان موجود در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه تنها بخشی از افتخارات کارگزاری آگاه در حوزه آموزش می باشد. از سال ۱۳۸۷ واحد آموزش آگاه تلاش کرده است تا با برگزاری همایش آشنایی با بورس و دوره های آموزشی در تهران و سایر شهرهای ایران، گام مثبتی را در جهت ارتقای دانش سرمایه گذاران بازار سرمایه بردارد.

چند دلیل برای اینکه سرمایه گذاری در بورس را زودتر شروع کنیم:

سرمایه گذاری در بورس

کسب سود بیشتر نسبت به سایر بازارها 

قانونی بودن سرمایه گذاری در بورس

شفافیت بازار بورس نسبت به بقیه بازار ها 

قابلیت نقدشوندگی بالا نسبت به بازار های مشابه 

کمک به تولید ملی با سرمایه گذاری در شرکت های ایرانی

متنوع بودن ابزار های سرمایه گذاری نسبت به مقدار سرمایه مشتریان

شرکت‌کنندگان در دوره‌های آموزشی بورس

۱۳,۶۵۶
تعداد شرکت کنندگان همایش های بورس

شرکت کنندگان در همایش رایگان بورس

۲۲۰
همایش رایگان ورود به بورس

دوره‌های آموزشی بورس

 ۱۲,۵۷۹
تعداد شرکت کنندگان دوره های آموزشی

همایش‌های رایگان بورس

۶۲۵
تعداد دوره های آموزشی

برای سرمایهگذاری در بورس از کجا شروع کنیم ؟

سرمایهگذاری در هر بازاری بدون داشتن دانش مختص آن بازار کار اشتباهی است. بازار بورس هم شرایط خاص خود را دارد و بدون داشتن دانش بورسی نمیتوان انتظار دریافت سود در بلند مدت را از این بازار داشت. اولین گام بعد از دیدن آموزشهای لازم، برای اینکه مستقیماً در بورس سرمایهگذاری کنید دریافت کدبورسی است. کد بورسی یک شناسه اختصاصی است که به وسیله آن میتوانید بدون حضور در کارگزاری اقدام به خرید و فروش سهام کنید.

آموزش بورس آنلاین

چطور به سرعت و راحت آموزش ببینیم؟

ما علاوه بر اینکه ابزارهای لازم برای سرمایهگذاری در بورس را برایتان مهیا کرده ایم، بزرگترین آموزشگاه بورس کشور را با نام مدرسه بورسی آگاه نیز مدیریت میکنیم. سالانه چندین هزار نفر توسط استادان مجرب ما در سراسر کشور مفاهیم سرمایهگذاری در بورس را از مبتدی تا حرفه ای از خانه، محل کار یا شعب ما آموزش میبینند. شما هم میتوانید در کلاسهای حضوری یا غیرحضوری ما شرکت کرده و به سرعت فرآیند  آموزش را آغاز کنید. برای شروع کافیست در یکی از کلاسهای مبانی سرمایهگذاری موفق در بورس ما ثبت نام کنید.

دوره آموزش بورس
  • همه
  • مقالات آموزشی
  • دریافت کد بورسی
  • ورود به بورس
  • آتی کالا
  • آشنایی با بازار سرمایه
  • آموزش متوسط بورس
  • آموزش مقدماتی بورس

تهران- خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)- بالاتر از میرداماد- انتهای کوچه پیروز- پلاک ۱۳ – info@bashgah.com

۰۲۱-۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی ۴

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.