آموزش بورس

آموزش بورس

آموزش بورس

آموزش بورس را می توان اولین قدم ورود به بورس و بازار سرمایه دانست که می تواند تضمینی برای موفقیت در سرمایه گذاری بورسی شما باشد. آموزش بورس به زبان ساده شامل یادگیری مفاهیم بورسی، آموزش گام به گام سرمایه گذاری در بورس، آشنایی با تحلیل تکنیکال، درک مفاهیم تحلیل بنیادی و کسب دانش کافی در این حوزه است. حضور در کلاس های آموزش بورس در تهران و سایر شهرها، استفاده از فیلم های آموزشی رایگان، بسته های آموزش بورس آنلاین، مقالات و کتاب های بورسی مرجع از جمله روش های آموزش ورود به بازار بورس است. آموزش خرید سهام در بورس، آموزش روش های سرمایه گذاری در بورس، کسب درآمد (سود) از بورس، آموزش معاملات آنلاین بورس و نظایر آن در مجموعه آموزش بورس اوراق بهادار قرار می گیرد. برای طی کردن مسیر کسب سود لازم است اولین گام سرمایه گذاری در بورس را صحیح بردارید.

چرا آموزش بورس آگاه؟

برگزاری دوره های آموزش بورس به صورت حضوری و غیرحضوری در سراسر کشور آموزش جامع بورس با برگزاری دوره های آموزشی متنوع در همه حوزه های بازار سرمایه برگزاری دوره آموزش آموزش مقدماتی بورس به صورت حضوری و غیرحضوری در همه شهرهای کشور برگزاری دوره آموزش تحلیل بنیادی مقدماتی و پیشرفته به صورت غیرحضوری در همه شهرهای کشور برگزاری دوره آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی و پیشرفته به صورت غیرحضوری در همه شهرهای کشور آموزش تصویری بورس از طریق فیلم های آموزشی رایگان در بآشگاه دستاوردهای مذکور تنها بخشی از افتخارات کارگزاری آگاه در حوزه آموزش بورس است. از سال ۱۳۸۷ واحد آموزش آگاه تلاش کرده تا با آموزش بورس از صفر تا صد و برگزاری همایش ها و دوره های آموزش بورس در تهران و سایر شهرهای ایران، گام مثبتی برای سرمایه گذاران بازار سرمایه در خصوص آشنایی با بورس و انجام معاملات برداشته است.

 

چند دلیل برای اینکه سرمایه گذاری در بورس را زودتر شروع کنیم:

سرمایه گذاری در بورس

کسب سود بیستر نسبت به سایر بازارها 

قانونی بودن سرمایه گذاری در بورس

شفافیت بازار بورس نسبت به بقیه بازار ها 

قابلیت نقدشوندگی بالا نسبت به بازار های مشابه 

کمک به تولید ملی با سرمایه گذاری در شرکت های ایرانی

متنوع بودن ابزار های سرمایه گذاری نسبت مقدار سرمایه مشتریان

شرکت‌کنندگان در دوره‌های آموزشی بورس

۱۳,۶۵۶
تعداد شرکت کنندگان همایش های بورس

شرکت کنندگان در همایش رایگان بورس

۲۲۰
همایش رایگان ورود به بورس

دوره‌های آموزشی بورس

 ۱۲,۵۷۹
تعداد شرکت کنندگان دوره های آموزشی

همایش‌های رایگان بورس

۶۲۵
دوره آموزش بورس 
در کارگزاری آگاه برگزار شده است

برای سرمایهگذاری در بورس از کجا شروع کنیم ؟

سرمایهگذاری در هر بازاری بدون داشتن دانش مختص آن بازار کار استباهی است. بازار بورس هم شرایط خاص خود را دارد و بدون داشتن دانش بورسی نمیتوان انتظار دریافت سود در بلند مدت را از این بازار داشت. اولین گام بعد از دیدن آموزشهای لازم، برای اینکه مستقیماً در بورس سرمایهگذاری کنید دریافت کدبورسی است. کد بورسی یک شناسه اختصاصی برای شما می باشد که به وسیله آن میتوانید بدون حضور در کارگزاری اقدام به خرید و فروش سهام کنید.

آموزش بورس آنلاین

چطور به سرعت و راحت در مورد بورس آموزش ببینم؟

ما علاوه بر اینکه ابزارهای لازم برای سرمایهگذاری در بورس را برایتان مهیا کرده ایم، بزرگترین آموزشگاه بورس کشور را با نام مدرسه بورسی آگاه نیز مدیریت میکنیم. سالانه چندین هزار نفر توسط استادان مجرب ما در سراسر کشور مفاهیم سرمایهگذاری در بورس را از مبتدی تا حرفه ای از خانه، محل کار یا شعب ما آموزش میبینند. شما هم میتوانید در کلاسهای حضوری یا غیرحضوری ما شرکت کنید و به سرعت آموزش را آغاز کنید. برای شروع کافیست در یکی از کلاسهای مبانی سرمایهگذاری موفق در بورس ما ثبت نام کنید.

دوره آموزش بورس

تهران- خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)- بالاتر از میرداماد- انتهای کوچه پیروز- پلاک ۱۳ ۰۲۱-۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی ۴ – info@bashgah.com

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.