مسابقات

 • ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
 • Agah
 • ۶۹۰ نظر
 • ۱۲۹۳۲۱ مشاهده

آیا می‌دانید تاکنون ۳۵۷ ميليون تومان وجه نقد بآشگاهی و ۴۶۰ ميليون امتياز به برندگان مسابقات جایزه تعلق گرفته است!؟

هر ماه ۱۴ میلیون تومان جایزه نقدی و بیشمار جوایز امتیازی دیگر به برندگان مسابقات اهدا می‌شود.

هدف مسابقات بآشگاه چیست؟

مسابقات بآشگاه محیطی جذاب و کاملا رقابتی در بآشگاه مشتریان است که با هدف ترغیب اعضا، ارتقا دانش بورسی و قدرت تحلیلی و اهدای جوایز و پاداش به خاطر وفاداری و مشارکت مشتریان راه اندازی شده است.

به برندگان مسابقات چه جوایزی تعلق میگیرد؟

هر هفته به ۵۰ نفر برتر هفته جوایز امتیازی و ۳۰۰ نفر برتر هر ماه ۱۴ میلیون تومان وجه نقد تعلق میگیرد.

مزایای شرکت در مسابقات باشگاه چیست؟

۱- افزایش دانش بورسی

۲- افزایش امتیاز بآشگاهی که منجر به افزایش سطح بآشگاه و در نتیجه بهره‌ مندی از تخفیفات بیشتر برای خرید بسته های مشاوره ای تحلیلی – بسته های آموزشی – کارمزد معاملات اوراق بهادار و کارمزد معاملات آتی

۳- افزایش ریال یا وجه نقد بآشگاهی برای خرید بسته ها اعتباری- انتقال به سامانه معاملاتی آنلاین و خرید سهام

نحوه شرکت در مسابقات باشگاه مشتریان آگاه:

اگر مشتری کارگزاری آگاه هستید، با استفاده از نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات بر خط می توانید وارد باشگاه شوید و چنانچه عضو کارگزاری آگاه نیستید و می خواهید در بآشگاه مشتریان فعالیت کنید ابتدا در بآشگاه ثبت نام کرده سپس وارد بآشگاه شوید.

انواع مسابقات در باشگاه
مسابقات عادی: در بخش مسابقات عادی، سوالات بورسی و عمومی در حوزه های مختلفی نظیر دانش بازار سرمایه، تحلیل، مفاهیم بورسی، سبدگردانی و صندوق های سرمایه گذاری و … برگزاری می شود. امتیاز این بخش از مسابقات ثابت و مشخص است.

مسابقات جسورانه: سوالات این بخش از مسابقات ماهیت پیش بینی دارد، امتیاز پاسخ صحیح متغیر و بر اساس میزان امتیاز مشارکت و ضریب گزینه های پاسخ داده شده محاسبه می گردد.

لازم است بدانیم به ازای شرکت در هر مسابقه عادی، معادل ۲۰ امتیاز بآشگاهی و برای شرکت در هر مسابقه جسورانه ۵۰ امتیاز بآشگاهی به شرکت کنندگان تعلق می گیرد.

690 پاسخ به “مسابقات”

 1. AT5152 گفت:

  باسلام آموزش واطلاعات باشگاه خیلی خوبه فقط قسمت مسابقه بعضی وقتا انگارخوب بررسی نمیشه وجوابای درست روبجای تیک سبز یه ضربدرقرمز میزنن وامتیاز نمیدن، امیدوارم این مشکل بزودی رفع بشه باتشکر

  ۲۳
 2. AC2529 گفت:

  مسابقات در افزایش سطح دانش بازار سرمایه و همچنین تسلط بر مطالب بسیار تاثیر گذار و مثبت هست .
  با تشکر.

  ۱۵
 3. AD8073 گفت:

  بنام خدا
  با سلام مسئول محترم
  همانطور که اعلام کردید یکی از اهداف برگزاری مسابقات بالا بردن دانش تحلیلی بورسی معامله گران میباشد ولی این نحو برگزاری نمیتواند به این هدف نائل شود برای اینکه به اهداف بر گزاری مسابقات برسیم پیشنهاد زیرا دارم
  ۱ - بخش مسابقات بسیار مهیج و قابل استفاده برای ارتقاء سطح معلومات و دانش بازار سرمایه است،لذا پیشنهاد میشود منابعی که برای پیدا کردن جواب سئوال بایستی به آن مراجعه نماید در پایان سئوال اشاره شود

  ۲- جهت پربارتر شدن این بخش،پاسخ تفصیلی سوالات پس از تصحیح آنها در همان بخش سوال مطروحه درج شود تا افرادیکه پاسخ نادرست داده اند نسبت به دریافت اطلاعات تکمیلی و افزایش معلومات خود اقدام نمایند.
  با تشکر از محبتی که میکنید

  ۷۵
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از اینکه نظرات ارزشمند خود را برای بهبود خدمات ارسال می کنید.
   پیشنهادات شما بررسی و در صورت امکان اجرا خواهد شد.
   باتشکر

   ۲۲
 4. AT4388 گفت:

  سلام
  بسیارعالی ومفید برای ارتقاع دانش مالی
  ویک حرکت انگزیشی برای یادگیری
  ویک سرگرمی مفید برای افرادبورسی

  ممنون وسپاس ازکلیه دست اندارکاران

  ۲۲
  • افشین گفت:

   موافقم

   ۱۴
   • وهاب جاهدی گفت:

    با عرض سلام
    شرکت میتواند نسبت به تعداد مشتریانی که دارد و شماره همراهی که از مشتریان دارد برای آموزش بهتر اونا هر روز ی مطلب جهت آموزش برای مشتریان ارسال کنه و بعد هر هفته برای ارزیابی اونا ی مسابقه بذاره تا همه شرکت کنند و آموخته خود را محک بزنند

    ۱۰
  • محمد گفت:

   سوالات تیک سبز خورده‌اند اما امتیازی اضافه نشده است.

   ۴
   • مونا اسکندری گفت:

    ضمن عرض پوزش بابت تاخیر در ثبت امتیاز باشگاه، این موضوع به علت تعطیلات زمان‌بر بوده و هم اکنون در دست بررسی است و امتیاز پاسخ مسابقات به زودی منتشر می‌گردد.

    ۰
 5. AR8176 گفت:

  باسلام
  بخش مسابقات بسیار مهیج و قابل استفاده از لحاظ ارتقاء سطح معلومات و دانش بازار سرمایه است، لذا ضمن تشکر از عوامل باشگاه پیشنهاد دارم جهت پربارتر شدن این بخش،پاسخ تفصیلی سوالات پس از تصحیح آنها در همان بخش سوال مطروحه درج شود تا افرادیکه پاسخ نادرست داده اند نسبت به دریافت اطلاعات تکمیلی و افزایش معلومات خود اقدام نمایند.

  ۱۸۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عدد را وارد کنید: