سفارش خرید داشتم و وجه از حساب کسر شده است، ولی زمان انجام معاملات به پایان رسیده، آیا سفارشم باطل می‌شود یا وجه تا فردا مسدود است؟

 • ۷ مهر ۱۳۹۴
 • Agah
 • ۲ نظر
 • ۱۵۳۲ مشاهده

اگر سفارش خرید تا پایان روز معتبر باشد، بعد ازساعت بازار مبلغ مسدودی آزاد شده و به حساب کاربر برگردانده می‌شود، ولی اگر اعتبار سفارش خرید “معتبر تا لغو” باشد تا بازگشایی مجدد بازار و لغو سفارش توسط کاربر، مبلغ سفارش مسدود باقی خواهد ماند.

2 پاسخ به “سفارش خرید داشتم و وجه از حساب کسر شده است، ولی زمان انجام معاملات به پایان رسیده، آیا سفارشم باطل می‌شود یا وجه تا فردا مسدود است؟”

 1. سلیمی گفت:

  با سلام
  وقتی سفارش خرید میدم و در صف آخر قرار میگیره درخواستم و اون روز موفق به خرید نمیشم و در خواست رو معتبر تا لغو انتخاب کردم.واسه روز بعد همون درخواست تو سفارشاتم میمونه؟اگر میمونه قیمت جدید رو باید تغییر بدم از قسمت ویرایش؟اگه ویرایش کنم به اخر صف میره یا همون نوبت حفظ میشه؟
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   سفارش معتبر تا لغو، تا زمان لغو در سامانه معاملاتی وجود دارد اما چون قیمت آن ممکن است خارج از رنج روزانه روزهای بعد باشد، معامله نخواهد شد. ویرایش قیمت یا افزایش حجم موجب می شد سفارش به عنوان سفارش جدید به انتهای درخواست ها منتقل شود.

   ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: