راهنمای دانلود و استفاده از نسخه iOS (اپل – آیفون – iPhone) معاملات برخط آسا

همزمان با پیشرفت دستگاه‌های هوشمند شخصی و افزایش تمایل فعالان بازار سرمایه به رصد لحظه‌ای بازار و انجام معامله بدون محدودیت زمانی و مکانی، شرکت کارگزاری آگاه اقدام به راه‌اندازی نرم‌افزار همراه تریدر آسا نموده‌است که از طریق آن فعالان بازار می‌توانند در هر زمان و مکان، تنها از طریق موبایل یا تبلت شخصی خود به انجام معاملات آنلاین بپردازند. پس از ارائه نسخه تحت وب و نسخه اندروید نرم افزار معاملات برخط آسا، اکنون نسخه iOS این نرم‌افزار در اختیار سرمایه‌گذاران محترم قرار گرفته است. در ادامه این مطلب، نحوه دانلود نسخه iOS نرم‌افزار معاملات آنلاین آسا و بخش‌های مختلف آن مورد بررسی قرار می‌گیرد. از آنجا که استفاده از این نرم‌افزار مختص مشتریان کارگزاری آگاه است، برای دریافت کد بورسی و کد آنلاین سهام از کارگزاری آگاه می‌توان بدون مراجعه به کارگزاری و از طریق سامانه آگاه اکسپرس اقدام نمود. برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کدگیری غیرحضوری می‌توان به مطلب “آگاه اکسپرس: دریافت کد بورسی و کد معاملات آنلاین در محل مشتریان!” مراجعه نمود.

  لطفاً توجه فرمایید کاربران محترم دستگاه‌های مبتنی بر اندروید می‌توانند به مطلب راهنمای دانلود و استفاده از نسخه اندروید نرم افزار معاملات برخط آسا مراجعه نمایند.

فهرست 

الف) نحوه‌ی نصب نسخه همراه تریدرآسا

ب) ورود به اپلیکیشن

۱-ب ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور

۲-ب ورود از طریق اثر انگشت

پ) دیدبان

ت) منوی نرم‌افزار

۱-ت اطلاعات مالی کاربر

۱-۱ مانده قابل معامله

۲-۱ مانده قابل برداشت

۳-۱ مسدودی بانک

۴-۱ اعتبار

ث) ارسال سفارش خرید/فروش

۱-ث ثبت سفارش از طریق منو

۲-ث ثبت سفارش از طریق آیکن +

۳-ث ثبت سفارش از طریق نماد در دیدبان

ج) درج اطلاعات سفارش خرید/فروش

۱-ج قیمت

۲-ج حجم

۳-ج حجم نمایشی

۴-ج منبع

۵-ج اعتبار

۶-ج سرمایه

چ) سفارشات و معاملات 

۱-چ معاملات

۲-چ سفارشات امروز

چ-۳ سفارشات فعال

ح) پیام‌های ناظر بازار

خ) پیام‌های کارگزاری

د) دارایی‌ها 

ذ) ویرایش دیدبان‌ها

۱-ذ ایجاد دیدبان جدید

۲-ذ حذف و ویرایش دیدبان‌های موجود

ر) درخواست‌ها 

۱-ر پرداخت شتابی

۲-ز اعلان واریز

۳-ز واریز وجه

ز) ثبت تیکت پشتیبانی

ژ) جزییات اطلاعات نماد

۱- ژ اطلاعات قیمتی نماد

۲-ژ جدول عرضه و تقاضا

۳-ژ اطلاعات معاملاتی نماد

۴-ژ دفترچه سفارشات

۵-ژ نمودارهای نماد

ص) تغیر کاربر اصلی

ض) خروج

 

نحوه نصب نسخه iOS همراه تریدر آسا

برای دریافت اپلیکیشن از طریق سامانه سیب اپ (SipApp)، عبارت “آساتریدر” را در قسمت جست‌وجو درج کرده و اپلیکیشن را دریافت نمایید.

دانلود نسخه iOS نرم‌افزار آساتریدر آگاه
دانلود نسخه iOS نرم‌افزار آساتریدر آگاه

همانند نصب سایر برنامه‌ها، پس از تکمیل مراحل نصب می‌توان با کلیک بر روی گزینه Open برنامه را مشاهده کرد.

ورود به اپلیکیشن

برای ورود به اپلیکیشن آسا لازم است کاربر، مشتری کارگزاری آگاه باشد و نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات برخط، برای ایشان ارسال شده باشد.

در این اپلیکیشن کاربران می‌توانند از دو طریق وارد حساب کاربری خود شوند:

 • ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور
 • از طریق ثبت اثر انگشت

ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور

در صورتی که کاربر نام کاربری و رمز عبور معاملات آنلاین را داشته باشد، کافی است هنگام ورود اطلاعات را در بخش‌های موردنظر وارد نماید.

ورود به اپلیکیشن آسا

_کاربرانی که برای اولین بار قصد ورود به اپلیکیشن را دارند، ابتدا باید وارد سامانه معاملاتی آساتریدرآگاه شده و رمز عبور خود را تغییر دهند و سپس با استفاده از رمز عبور جدید وارد حساب کاربری خود در اپلیکیشن آسا شوند.

_کاربرانی که نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کرده‌اند، برای بازیابی اطلاعات خود لازم است وارد سامانه آساتریدر آگاه شده و از طریق گزینه “رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟” و وارد کردن کد ملی خود، اطلاعات خود را بازیابی نمایند. در چنین شرایطی با انتخاب این گزینه صفحه‌ای برای کاربر گشوده می‌شود که با درج کد ملی و عبارت امنیتی، درخواست وی برای شرکت کارگزاری آگاه ارسال می‌شود. پس از آن یک کد دسترسی به شماره موبایل کاربر ارسال می‌شود که می‌تواند آن را در کادر نمایش داده شده، ثبت کند و اقدام به تعریف رمز عبور جدید نماید.

_در این راهنما منظور از مشتری یا کاربر کسی است که نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات بر خط آساتریدرآگاه را دارد و می‌تواند از آن استفاده نماید.

ورود از طریق ثبت اثر انگشت

درصورتی‌که کاربر بخواهد از طریق اثر انگشت خود وارد اپلیکیشن آسا شود، ابتدا باید اثر انگشت خود را در تلفن همراه خود ثبت نموده و سپس از طریق طی مراحل زیر امکان ورود به اپلیکیشن را از این طریق فعال‌سازی نمایند.

ورود به اپلیکیشن آسا

ورود به اپلیکیشن آسا

 دیدبان

در حالت پیش‌فرض و در اولین ورود صفحه‌ای به کاربران نمایش داده می‌شود که شامل نمادهایی است که کاربر در گذشته به دیدبان‌های خود از طریق نسخه وب یا آیفون اضافه کرده است.

دیدبان‌ها شامل:

 • آخرین قیمت معامله
 • درصد تغییر آخرین قیمت معامله
 • قیمت پایانی
 • درصد تغییر قیمت پایانی
 • میزان بهترین تقاضا
 • حجم بهترین تقاضا
 • میزان بهترین عرضه
 • حجم بهترین عرضه

دیدبان در اپلیکیشن آسا

منوی نرم‌افزار

برای دسترسی به منوی امکانات نرم‌افزار آسا لازم است در قسمت بالای نرم‌افزار در سمت راست، بر روی آیکن منو کلیک کرده و در مرحله بعد لیستی از امکانات نرم‌افزار به کاربر نمایش داده می‌شود. این صفحه شامل مواردی همچون نام، نام‌خانوادگی و کدبورسی کاربر، اطلاعات مالی مشتری شامل مانده قابل‌معامله، مانده قابل برداشت، اعتبار و مسدودی بانک است.دیگر امکانات اپلیکیشن همچون خرید، فروش، درخواست‌ها و … در ادامه به تفضیل توضیح داده خواهد شد.

منو در نرم افزار آسا

اطلاعات مالی کاربر

مانده قابل معامله: مقدار وجهی است که هنوز سررسید نشده و مشتری فقط می‌تواند از محل آن به خرید سهام یا سایر اوراق بهادار (درصورت رعایت مدت زمان تسویه) بپردازد.

مانده قابل برداشت: مقدار پولی است که سررسید شده و مشتری می‌تواند درخواست آن را برای واریز به حساب بانکی خود، ثبت نماید.

اعتبار: میزان اعتبار دریافتی کاربر از بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه

مسدودی بانک: در هنگام ثبت سفارش خرید و انتخاب یکی از حساب‌های بانکی متصل شده به حساب معاملاتی، به‌عنوان منبع مالی سفارش، هزینه آن سفارش خرید به عنوان مسدودی بانک نمایش داده می‌شود.

ارسال سفارش خرید/فروش

در اپلیکیشن آسا از سه طریق می‌توان سفارش خود را ثبت نمود:

 • آیکن خرید و فروش در منو
 • آیکن+ در بالای صفحه دیدبان
 • ازطریق انتخاب نماد در دیدبان

ثبت سفارش از طریق منو:

در این روش کاربر از طریق منو روی آیکن خرید و فروش کلیک کرده و پس از جست‌وجو و انتخاب نماد موردنظر، درخواست خود را از طریق صفحه ثبت سفارش ارسال می‌کند.

ثبت سفارش خرید و فروش از طریق منو

ثبت سفارش از طریق آیکن + در بالای دیدبان: 

در این روش با کلیک روی آیکن +، امکان خرید و فروش برای کاربر نمایش داده میشود. پس از جست‌و‌جو و انتخاب نماد موردنظر، می‌توان به درخواست خود را در صفحه سفارشات ثبت نمود.

ثبت سفارش خرید و فروش در سامانه آسا

ثبت سفارش از طریق انتخاب نمادهای موجود در دیدبان

در این روش با کشیدن نام نماد به چپ و راست امکان خرید و فروش برای کاربر نمایش داده می‌شود و با کلیک روی هر مورد کاربر می‌تواند ارسال سفارش خود را انجام دهد.

ثبت سفارش از طریق نمادهای موجود در دیدبان

درج اطلاعات سفارش خرید/فروش

قیمت: در این قسمت قیمت سفارش خرید/فروش درج می‌شود. شایان ذکر است قیمت موردنظر برای سفارش باید با توجه به بازه درنظر گرفته در هر سفارش تعیین شود.

حجم: در این قسمت با توجه به بازه تعیین شده برای حجم، کاربر می‌تواند تعداد سهام موردنظر خود را برای خرید/فروش درج نماید.

حجم نمایشی: تکمیل این مورد اختیاری بوده و در واقع میزان حجمی از سفارش است که کاربر تمایل دارد در تابلوی معاملات نمایش داده شود. شایان ذکر است در زمان صف خرید یا فروش، حجم نمایشی برای سفارش ثبت نگردد؛ زیرا سفارش ارسال شده به میزان حجم نمایشی معامله شده و حجم  باقی‌مانده سفارش به انتهای صف منتقل می‌شود.

منبع مالی: برای انجام سفارشات خرید در نرم‌افزار iOS آسا، کاربر می‌تواند سرمایه موردنیاز برای سفارش خرید خود را علاوه بر حساب معاملاتی از حساب بانکی لینک شده به حساب کارگزاری خود نیز برداشت نماید. این در حالی است که سفارشات فروش، مبلغ حاصل از انجام سفارش به حساب معاملاتی فرد واریز شده و کاربر می‌تواند از طریق ثبت درخواست “تقاضای وجه” برای سه روز کاری آینده، وجه موردنظر خود را به حساب بانکی واریز نماید.

پنل ثبت سفارش در اپلیکیشن آسا

اعتبار:

الف) اعتبار روز: این اعتبار درواقع از متداول‌ترین انواع آن است به‌این‌صورت که سفارش فعال کاربر در صورت معامله نشدن، تا پایان ساعت معاملات همان روز فعال باقی مانده و پس از اتمام زمان بازار، سفارش فعال نیز لغو می‌گردد.

ب) معتبر تا تاریخ: در صورتی‌که کاربر تمایل داشته باشد سفارش خرید/فروش خود را تا تاریخ مشخصی فعال نگه دارد، می‌تواند اعتبار معتبر تا تاریخ را انتخاب نموده و در این بخش تاریخ موردنظر خود را درج نماید. در این حالت اگر سفارش تا آن تاریخ معامله نشود، سفارش لغو می‌گردد.

ج) معتبر تا لغو: در نرم‌افزار iOS آسا کاربر می‌تواند انتخاب کند که سفارش ارسال شده تا هر زمان که تمایل دارد در سیستم فعال بماند و در صورت عدم تمایل، با لغو سفارش از سیستم حذف می‌گردد.

د) انجام و حذف: در این نوع اعتبار در صورتی‌که قسمتی از سفارش معامله شود، باقیمانده آن سفارش از سیستم حذف می‌گردد.

ه) معتبر تا پایان جلسه معاملاتی: همانطور که از اسم این اعتبار مشخص است؛ سفارش ثبت شده در سیستم تا پایان جلسه معاملاتی فعال بوده که پس از آن از سیستم حذف می‌گردد.

انواع اعتبار در پنل ثبت سفارش اپلیکیشن آسا

سرمایه: در صورتی‌که کاربر بخواهد حجم سفارش را براساس میزان سرمایه خود تنظیم نماید، لازم است در این قسمت، ابتدا میزان وجه نقد خود را وارد نماید. سپس در مرحله بعد، سیستم به‌صورت خودکار میزان حجم را محاسبه کرده و در حجم سفارش ثبت می‌گردد.

درج درآمد در ثبت سفارش

به این ترتیب مشتری می‌تواند با تکمیل فیلدهای مورد نظر، نسبت به ارسال درخواست خرید خود اقدام نماید.

ارسال سفارش خرید در اپلیکیشن آسا

برای ارسال سفارش فروش نیز می‌توان همانند مواردی که در بالا توضیح داده شد، اقدام کرد.

۱۴

سفارشات و معاملات

 در این بخش لیست سفارشات فعال، سفارشات امروز و معاملات به کاربر نمایش داده  می‌شود. در ادامه به توضیح هر قسمت به‌صورت جداگانه می‌پردازیم:

معاملات: در این بخش سفارشاتی نمایش داده می‌شوند که به معامله تبدیل شده‌اند. در این بخش اطلاعاتی مانند نام نماد، حجم معامله‌شده و قیمت سفارش نمایش داده می‌شود.

معاملات انجام شده در اپلیکیشن آسا

سفارشات فعال: در این بخش لیستی از سفارشات به  کاربر نمایش داده می‌شود که به هسته بورس ارسال شده  و هنوز به معامله تبدیل نشده‌اند. در این بخش می‌توان به اطلاعاتی از قبیل نام نماد، حجم، حجم مانده، قیمت و وضعیت سفارش دسترسی پیدا کرد.

برای حذف، ویرایش و مشاهده جزییات سفارشات فعال، میتوان روی هر سفارش کلیک کرد و اقدامات موردنظر خود را انجام داد.

جزییات سفارشات ثبت شده

امکان نمایش جزییات، حذف و ویرایش سفارشات

سفارشات امروز: در این بخش همه سفارشاتی نمایش داده می‌شوند که در آن روز ثبت شده‌اند. این سفارشات ممکن است با موفقیت ثبت شده یا با خطا همراه شده باشند. . در این بخش می‌توان به اطلاعاتی از قبیل نام نماد، حجم، حجم مانده، قیمت و وضعیت سفارش دسترسی پیدا کرد.

برای مشاهده اطلاعات هر سفارش در این بخش، روی سفارش مربوطه کلیک کرده و جزییات اطلاعات آن سفارش نمایش داده می‌شود

نمایش سفارشات امروز در اپلیکیشن آسا

پیام‌های ناظر بازار

در بخش پیام‌های ناظر بازار، کاربران می‌توانند پیام های ارسال شده از سوی بورس یا فرابورس را مشاهده نمایند.

پیام‌های کارگزاری

پیام‌هایی که از طرف کارگزاری برای کاربران ارسال می‌شود در این قسمت نرم‌افزار قابل مشاهده است. پیام‌های نمایش داده شده در این بخش شامل اطلاعیه‌هایی است که کارگزاری صرفاً برای مشتریان خود ارسال می‌نماید. این پیام‌ها شامل اطلاعیه‌های عرضه اولیه، اطلاع‌رسانی در مورد عملکرد سامانه‌های معاملاتی و … است.

پیام‌های ناظر در اپلیکیشن

دارایی‌ها

بخش دارایی سهام که به آن پورتفوی مشتری یا سبد دارایی مشتری نیز گفته می‌شود، دربردارنده کلیه نمادهایی است که مشتری در کارگزاری آگاه خریداری کرده است. در حالت عمومی تنها دارایی‌هایی نمایش داده می‌شود که مشتری در روز جاری آن دارایی را در کارگزاری آگاه نفروخته یا در همان روز دارایی خود را به فروش رسانده باشد.

تعداد واقعی: حجمی از نماد است که مشتری از طریق سامانه معاملاتی کارگزاری آگاه خریداری کرده است.

تعداد سپرده‌گذاری: حجمی از نماد است که ناظر آن در شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه،کارگزاری آگاه است. زمانی‌که تعداد واقعی عددی بزرگ‌تر از صفر است ولی تعداد سپرده‌گذاری بزرگ‌تر از صفر است، یعنی ناظر آن نماد کارگزاری آگاه نیست. همچنین زمانی‌که تعداد سپرده‌گذاری بیش‌تر از تعداد واقعی است، یعنی ناظر نماد کارگزاری آگاه است اما بخشی از آن نماد در کارگزاری آگاه و بخش دیگر آن در کارگزاری/ کارگزاری‌های دیگر خریداری شده است. با کلیک روی هر نماد اطلاعات زیر نمایش داده می‌شود:

ارزش خرید: این مقدار برابر با قیمت نماد در زمان خرید ضربدر جحم خریداری‌شده است.

ارزش روز: این مقدار حاصلضرب آخرین قیمت معامله و تعداد موجود در دارایی است.

سود تحقق‌یافته: سود یا زیانی است که با فروش سهم برای کاربر حاصل شده است.

سود تحقق‌نیافته: سود یا زیانی است که با فروش نماد براساس آخرین قیمت تابلو معاملات، نصیب مشتری خواهد شد. بنابراین این سود یا زیان هنوز حاصل نشده و مقدار آن براساس آخرین تغییرات قیمت آخرین معامله، تغییر می‌کند.

سود تقسیم شده: اگر نماد مورد‌نظر در زمان برگزاری مجمع عمومی سالانه شرکت جزو پورتفوی مشتری باشد، سود تقسیم‌شده مصوب در مجمع عمومی، قابل مشاهده است.

میانگین قیمت با کارمزد: در این قسمت میانگین قیمت خرید انجام شده روی نماد، با احتساب کارمزد نمایش داده می‌شود.

میانگین قیمت بدون کارمزد: در این بخش میانگین وزنی خرید انجام شده روی نماد، بدون احتساب کارمزد نمایش داده می‌شود.

نمایش جزییات دارایی در اپلیکیشن آسا

لیست دارایی در اپلیکیشن آسا

ویرایش دیدبان‌ها

این قسمت لیستی از دیدبان‌ها به کاربر نمایش داده می‌شود که آن‌ها را در گذشته ایجاد کرده است.

لیست دیدبان‌ها در اپلیکیشن آسا

در این بخش کاربران امکان انجام موارد زیر را خواهند داشت:

 • ایجاد دیدبان جدید
 • ویرایش و حذف دیدبان‌های موجود

ایجاد دیدبان جدید:

برای این منظور لازم است کاربران روی علامت + در بالای صفحه کلیک نموده و نام دیدبان جدید خود را در کادر وارد نمایند و سپس نمادهای موردنظر خود را جست‌و‌جو کرده و به دبدبان موردنظر اضافه نمایند.

ویرایش دیدبان‌ها در اپلیکیشن آسا

ویرایش دیدبان‌ها

ویرایش و حذف دیدبان‌های موجود:

برای حذف دیدبان‌های موجود لازم است، کاربران نام دیدبان را به سمت چپ کشیده و روی گزینه “delete” کلیک نمایند. سپس عبارت “بله، حذف کن” را انتخاب کند.

به‌منظور ویرایش دیدبان‌های موجود، روی نام دیدبان کلیک کرده و سپس در صورت لزوم می‌توان نام و نمادهای موجود در دیدبان را در صورت لزوم حذف و ویرایش کرد.

حذف دیدبان‌‌های موجود در اپلیکیشن آساتریدرآگاه

درخواست‌ها

در بخش درخواست‌ها امکان پرداخت شتابی، اعلان واریز و درخواست پرداخت برای کاربران ایجاد شده است که در ادامه به تفضیل به توضیح هر یک می‌پردازیم.

پرداخت شتابی

پرداخت شتابی این امکان را در اختیار کاربر می‌گذارد تا ازکلیه‌ی کارت‌های عضو شبکه شتاب، به حساب معاملاتی خود(حساب نزد کارگزار) پول واریز نماید. برای واریز وجه با انتخاب + پنجره کوچکی در صفحه باز می‌شود. لازم است مشتری مقدار وجهی را که می‌خواهد به حساب معاملاتی منتقل کند، در این پنجره درج نماید.

ثبت درخواست پرداخت شتابی جدید

لیست درخواست‌های پرداخت شتابی

نکته: بانکی که در این پنجره مشخص شده است، درگاه بانکی است که از طریق آن پرداخت شتابی انجام می‌گیرد و ارتباط با بانکی که مشتری در آن حساب دارد، ندارد.

با انتخاب گزینه پرداخت، کاربر به درگاه بانکی منتقل می‌شود. در صفحه درگاه بانکی لازم است مشتری مقادیر زیر را وارد کرده و گزینه پرداخت را انتخاب نماید.

 • شماره ۱۶ رقمی مندرج بر روی کارت بانکی
 • رمز دوم یاهمان رمز خرید اینترنتی (این رمز را می‌توان از کلیه دستگاه‌های خودپرداز (ATM) بانک صادرکننده دریافت کرد.)
 • کد CVV2 مندرج بر روی کارت بانکی
 • تاریخ انقضای کارت(که به‌صورت ماه و سال بر روی کارت درج شده است.)
 • عبارت امنیتی

درصورتی‌که پرداخت با موفقیت صورت پذیرد، کاربر در بخش پرداخت شتابی اپلیکیشن آسا، در ستون وضعیت عبارت ” موفق” را مشاهده می‌کند. در غیر این صورت پرداخت وی با مشکلی در سامانه مواجه شده است. لذا چنان‌چه مبلغی از حساب وی کسر شده باشد، ظرف مدت ۷۲ ساعت به حساب ایشان بازگردانده خواهد شد.

شایان ذکر است با کلیک بر روی هر مورد از این لیست، اطلاعات درخواست نمایش داده شده و اگر وضعیت درخواست “موفق” باشد، شماره پیگیری آن در این بخش قابل مشاهده است.

اعلان واریز

اگر مشتری در مراجعه به بانک(منظور بانک‌هایی است که کارگزاری آگاه در آن‌ها حساب دارد.) مبلغی را به حساب کارگزاری واریز نماید، این امکان را دارد تا  فیش واریزی خود را از طریق این گزینه برای کارگزاری آگاه ارساللنمای. با انتخاب علامت + لازم است کاربر شماره رسید، تاریخ رسید، مبلغ واریزی و شماره حساب کارگزاری را که به آن پول واریز کرده است و تصویر فیش واریزی را در کادرهای مربوطه وارد کرده و گزینه ذخیره انتخاب نماید.

ثبت درخواست اعلان واریز

درخواست پرداخت

در‌صورتی‌که مشتری بخواهد مبلغی را از حساب معاملاتی خود برداشت کرده و به  حساب بانکی واریز نماید، باید درخواست خود را در این بخش ثبت کند. واریز وجه به حساب بانکی بدون ثبت درخواست تقاضای وجه انجام نمی‌گیرد، ثبت درخواست لازم است کاربر تاریخ، مبلغ و حسابی که وجه نقد به آن واریز خواهد شد، را مشخص نماید.

ثبت درخواست تقاضای وجه در اپلیکیشن آساتردیرآگاه

لیست درخواست تقاضای وجه

مهلت ثبت درخواست پرداخت، تا ساعت ۱۴ روزهای کاری (شنبه تا ۴شنبه) است. لذا بررسی درخواست‌هایی که پس از ساعت ۱۴ روز کاری جاری یا در روز غیرکاری ثبت می‌شود، در دستور کار روز کاری بعد قرار خواهند گرفت. همچنین در اپلیکیشن امکان حذف درخواست تقاضای وجه برای کاربران قرار داده شده است.

حذف سفارش تقاضای وجه

حذف سفارش تقاضای وجه

ثبت تیکت پشتیبانی

به‌هنگام مشاهده هرگونه خطا در ثبت سفارش یا مشاهده خطای سیستمی، کاربر می‌تواند با استفاده از این آیکون و تکمیل عنوان خطا، محل بروز خطا و سایر توضیحات لازم، آن را به واحد پشتیبانی اطلاع دهد. به‌محض رسیدگی، پاسخ برتی مشتری ارسال می‌شود.

ثبت تیکت در اپلیکیشن آساتریدر آگاه

ثبت تیکت در اپلیکیشن آساتریدرآکاه

جزییات اطلاعات نماد

در صفحه دیدبان‌ها با انتخاب یک نماد، جزییات اطلاعات نماد در پایین صفحه قابل مشاهده است. در این بخش کاربر شاهد اطلاعات مختلفی از نماد موردنظر خواهد بود. این اطلاعات در پنج بخش نمایش داده می‌شود:

 • اطلاعات قیمتی نماد
 • جدول عرضه و تقاضا
 • اطلاعات معاملاتی نماد
 • دفترچه سفارشات
 • نمودار

اطلاعات قیمتی نماد:

در این بخش مشتری می‌تواند قیمت پایانی،  قیمت آخرین معامله به‌همراه درصد تغییرات هر کدام را مشاهده نماید. همچنین در صورتی که کاربر در پورتفوی دارایی خود از نماد مورد نظر سهمی داشته باشد، در این بخش نمایش داده خواهد شد.

دیدبان در اپلیکیشن آسا

جدول عرضه و تقاضا:

این جدول در پنج سطر نمایش داده شده است و کاربر می‌تواند بهترین قیمت‌های خرید و فروش را در آن مشاهده کند.

جدول عرضه و تقاضا در جزییات اطلاعات نماد

اطلاعات معاملاتی نماد: 

در این بخش اطلاعاتی نظیر حجم و بازه مجاز معاملاتی، وضعیت نماد، حجم معاملات، حجم مبنا، قیمت پایانی دیروز، اولین قیمت و اطلاعاتی از این قبیل را مشاهده نماید.

اطلاعات معاملاتی نماد

دفترچه سفارشات:

درصورتی‌که کاربر سفارش و معامله‌ای را در همان روز روی نماد موردنظر داشته باشد،سفارشات و معاملات روی نماد در این بخش نمایش داده خواهد شد.
دفترچه سفارشات در جزییات اطلاعات نماد در اپلیکیشن آسانمودار:

این بخش شامل نمودار روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه است.

نمایش نمودارهای روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه نماد در اپلیکیشن آسا

تغییر کاربر اصلی

درصورتی‌که کاربر ورود از طریق اثر انگشت را برای خود فعال کرده باشد، این گزینه فعال می‌شود. برای ورود به حساب کاربری که ورود به آن از طریق اثر انگشت امکان‌پذیر نیست، کاربران می‌توانند از این گزینه استفاده نمایند و برای ورود از نام کاربری و پسورد جدید استفاده کرده و وارد حساب کاربری جدید شوند.

امکان تغییر کاربر اصلی در سامانه اپلیکیشن

خروج

با کلیک روی این گزینه، کاربران از حساب کاربری خود خارج شده و به صفحه اول اپلیکیشن منتقل می‌شوند.

 در انتها کارگزاری آگاه امیدوار است با ارائه خدمات جدید، در جهت رضایت مشتریان گرامی گامی موثر بردارد.

معاملات بورس اوراق بهادار کلیه خدمات مورد نیاز سرمایه‌گذاران شامل دریافت کد سهامداری و کد معاملات برخط، خرید و فروش حضوری، اینترنتی و آنلاین را ارائه می‌دهد. کارگزاری آگاه با طراحی سامانه معاملات برخط آسا توانسته گامی مثبت درجهت رفع نیازهای سرمایه‌گذاران بردارد.
با نحوه دریافت کد آنلاین سهام به صورت غیر حضوری (آگاه اکسپرس)، مراحل دریافت کدسهامداری و معاملات برخط، فرآیند خرید و فروش حضوری، خرید و فروش اینترنتی، خرید و فروش برخط در کارگزاری آگاه، آشنا شوید.
برای پاسخ به سوالاتی که تاکنون بی پاسخ مانده است، به [سوالات متداول] رجوع شود.
خانواده آگاه در شعب کارگزاری آگاه آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم خواهد بود.
178 نظر در مورد مطلب “راهنمای دانلود و استفاده از نسخه iOS (اپل – آیفون – iPhone) معاملات برخط آسا

 1. سلام از اقدامات بالا در سرعت بخشیدن به انجام کار جهت خرید وفروش سهام سپاسگزارم….ولی ازشما تقاضا دارم درباره نرمافزار آسا کد معاملاتی آنلاین pdf,ویا پاور پونیت ویا اطلاعاتی در نحوه کارکردن با آن بفرماییید….}onlineagah.com

 2. سلام ..نرم افزارش عالیه…ای کاش یه نرم افزاری واسه گوشی های معمولی اندروید بزارین ..مثل همین نرم افزار

 3. سلام…میخواستم بدونم با نرم افزار آسا هم میشه پولو از حساب بانکی خودمون به حساب نزد کارگزاری انتقال داد… باتشکر

 4. با سلام و تشکر
  پس از کلی انتظار بالاخره نسخه ios اومد. از این بابت خیلی ممنون.
  فقط یک سوال: چرا نصب نسخه ios این همه تبادل اطلاعات و ایمیل نیاز داره! کمی عجیب به نظر میاد؟!

  1. سلام دوست گرامی
   به دلیل اینکه هنوز در مرحله تست نرم‌افزار هستیم، دریافت آن به روشی که حضورتان عرض شد، صورت می‌گیرد.
   انشااله زمانی که نسخه نهایی و عملیاتی شود، امکان دانلود آن به راحتی از طریق اپ استور صورت خواهد گرفت.

 5. سلام
  نرم افزار آسا را میتوان با اضافه کردن چند خدمت جدید بسیار کاربردی تر کرد از جمله همین امکان واریز وجه به حساب کارگزاری در خریدهای روزانه و اقدام سریع٫
  و اینکه خلاصه شاخص را در آن بتوان مشاهده کرد. ممنونم

  1. سلام
   بینهایت ممنونیم از پیشنهاداتتون. به روی چشم، تلاش خواهیم کرد به زودی امکانات مورد نیاز را در این نرم افزار اضافه کنیم.

  1. سلام دوست گرامی
   همانطور که در مطلب اشاره کردیم، فعلا قرار هست این نسخه توسط مشتریان داوطلب تست بشه، لذا اطلاع رسانی عمومی صورت نگرفته است. پس از بررسی بازخورد و نظرات مشتریان، و نهایی شدن نسخه iOS حتما اطلاع رسانی عمومی صورت خواهدپذیرفت. ممنونیم که همراه ما هستید.

  1. سلام دوست گرامی
   در ابتدا باید عرض کنیم که در حال حاضر برنامه به عنوان نسخه آزمایشی در اختیار دوستان قرار گرفته است.
   ضمناً برای آنکه بتوان نرم افزار را در اپ استور، گوگل پلی یا بازار قرار داد، لازم است مجوز آن توسط سازمان بورس صادر شود و این فرآیند زمان بر است.

 6. سلام
  با تشکر از شما که امکان تست این نرم افزار را در اختیار بدنه قراردادید.
  یکی از بهترین رابط های کاربری را دارد دربین سایر همراه تریدها، با طراحی عالی و کاربر دوست. همه چیز همیشه در دسترس است مهترین دیتا مشاهده راحت صف خرید و فروش حین انجام سفارش است که در این نرم خیلی راحت در اختیار قرار می گیرد. فقط تنها نکته ای که شاید مهم نباشد ولی اگر امکانش فراهم شود عالی است مشاهده مانده موجودی نقدی در صفحه خرید (و فروش) است که می تواند بصورت پیش فرض در فیلد سرمایه نمایش داده شود.
  با تشکر از زحمات شما و به امید موفقیت هرچه بیشتر

   1. بله درست می فرمایید. پیشنهاد بنده این بود که اگر در فرم خرید بصورت پیش فرض نمایش داده بشه، کاربر راحتتر خواهد بود.
    سپاس

 7. با سلام
  امروز نسخه ios رو نصب کردم؛ چند مورد سوال داشتم که ممکنه بدلیل عدم آشنایی من مطرح شده برام:
  ۱- در نرم افزار جایی نیست که ساعت سیستمی معاملات رو نشون بده، این ساعت در نسخه وب وجود داره و از ضروریات هست.
  ۲- وقتی بر روی خرید یا فروش برای نمادی کلیک میکنیم، میزان تقاضا و عرضه (حداقل ۳ مورد) رو نشون نمیده که بر اساس اون order داده بشه.
  ۳- در دیده بان وقتی روی یکی از نمادها کلیک میکنیم، همون اطلاعاتی در قسمت پایین دیده میشه که در قسمت بالا و قبل از کلیک وجود داشت.(آخرین معامله ، پایانی، و دارایی). -فقط دارایی اضافه شده-
  ۴- جایی نداریم که نمودار سهم نمایش داده بشه
  ۵-در ویرایش دیده بان نتونستم نمادی رو حذف کنم
  ۶- جایی رو ندیدم که مشخص کنه نماد باز هست یا متوقف هست.
  این موارد با بررسی اولیه مشخص شد و ممکنه اشتباه باشه.
  سپاس

  1. سلام دوست گرامی
   همانطور که در تماس تلفنی حضورتان اعلام شد همه موارد بجز مورد اول در نرم افزار تعبیه شده است. امیدواریم توضیحات تلفنی کافی بوده باشد.

   1. با سپاس فراوان.
    توضیحات کاملا کافی و مفید بود.
    نکته دیگه ای که بنظر باید روش کار بشه ، بحث امنیت و اعتبار login کردن هست.
    من بدون اینکه نرم افزار رو ببندم ازش خارج شدم و بعدش وقتی مجدد وارد نرم افزار شدم، نیازی به وارد کردن user name و pass نبود. بنظرم بهتره بمحض اینکه نرم افزار غیر فعال میشه، اعتبار ورود از بین بره.
    زمان معتبر بودن شناسه و رمز عبور رو هم ممنون میشم اگه بفرمایید.

    1. سلام
     دوست گرامی از آنجا که مکن است در حین معامله شما نیاز به استفاده از نرم افزار دیگری مانند تحلیل تکنیکال یا غیره داشته باشید، با خروج شما از نرم افزار (بدون استفاده ار کلید خروج) نرم افزار غیر فعال نمی شود. اما اگر آنرا از برنامه هایباز خود خارج کنید یا دکمه خروج نرم افزار را بزنید، برای ورود مجدد نیاز به ورود مجدد رمز عبور خواهید داشت.

 8. نرم افزار انلاین تحلیل تکنیکال عالیه
  اگر بتونین این رو به صورت نرم افزار در بیارید و مشتری های کارگزاری اگاه بتونن ازش افلاین هم استفاده کنن یعنی نیازی نباشه وارد سایت انلاین اگاه بشن مطمئنا عالی تر خواهد شد
  خیلی خوبه در کل

 9. با عرض خسته نباشید
  من ایرادی در نرم افزار هست حداقل برا من خواستم در میان بزارم نمیدونم اینجا هم بگم میشه یا زنگ بزنم به شماره ای که دادن ؟
  وقتی وارد نرم افزار میشم و روی تغییر کاربر اصلی کلیک میکنم و دوباره با همون کاربر که هست ورود میکنم کرش میکنه و نرم افزار بسته میشه.
  در ضمن iOS من ٨.٣ هستش

  1. سلام
   ممنون از اعلام نظرتون. این مورد به تیم پشتیبانی اعلام شد. اگه بازخوردهای خودتون رو درمورد استفاده از نسخه iOS از طریق تلفن یا درج کامنت به ما بفرمایید، بینهایت سپاسگزار خواهیم شد.

 10. با سلام
  با توجه به اینکه شما برای سیستم عمال های اندروید و IOS نرم افزار خودتون رو ارئه کردین.خیلی خوب میشه برای سیستم عامل ویندوز۱۰ هم برنامتون رو منتشر کنید.خوبیه این اکوسیستم اینه که میشه از اون اپلیکیشن هم در موبایل و هم در کامپیوترهای شخصی مبتنی بر ویندوز ۱۰ اسفاده کرد که حجم وسیعی از کاربرا رو در بر میگیره.
  این رو هم بگم حالا که برای سیستم عامل IOS برنامتون رو منتشر کردین میتونین همون برنامه رو برای سیستم عامل ویندوز پورت کنید که این کار شما رو راحتتر میکنه.

  خلاصه یکم هم به فکر ما کاربرای ویندوزی باشید.
  ممنون.

 11. با سلام
  چند پیشنهاد داشتم اگه در نرم افزار قرار بگیره خیلی خوب خواهد شد:
  ۱-اطلاعات کلی بازارمثل مقدار شاخص و در صد رشد آن را هم بشه در نرم افزار دید.یا اطلاعات مربوط به نمادهای شاخص ساز و پر بازدید روز یا نمادهایی که امروز بیشترین حجم معاملات رو داشتن در دسترس باشه در منو.
  ۲-وقتی وارد صفحه خرید و فروش یک نماد یا جزییات یک نماد میشیم اطلاعات بیشتری در مورد نماد بشه دید مثلا اطلاعات مهم صفحه tse مثل نسبت های خریدار و فروشنده و نسبت های حقیقی و حقوقی در خرید و فروش روز قیمت دیروز و پایانی یا ارشیو همین اطلاعات تا ۳ روز یا ۷ روز قبل این جور دیگه رفتن به سایت tse کمتر نیاز میشه و واقعا برنامه جامعی میشه.

  1. با سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه پیشنهادات سازنده خود را در اختیار ما می گذارید. موارد اعلامی شما به بخش پشتیبانی ارائه خواهد شد. البته شایان ذکر است که شلوغی بیش از اندازه در صفحه معاملات نسیز می تواند موجب سردرگمی و عدم تمرکز معامله گر آنلاین شود.

   1. سلام
    درست میفرمایید در مورد شلوغ شدن ولی معمولا این موارد رو در تب های مختلف قرار می دهند و فقط کسی که نیاز به بررسی بیشتر داشته باشد به ان تب رجوع میکند به جای سایت tse و اگر صرفا قصد خرید یا فروش داشته باشد به تب مربوطه رجوع نخواهد کرد در کل به نظرم ویژگی خوبی خواهد بود و مورد استقبال قرار خواهد گرفت.
    دلیل این درخواست هم این هست که معمولا کسی که با موبایل خرید و فروش میکند کمی برایش سخت هست مدام بین بروزر گوشی و اپ شما سوییچ کند تا وضعیت را بسنجد لذا برای جامعیت برنامه خیلی خوب خواهد بود.
    با تشکر

 12. نرم افزار *** چه نسخه وبی چه موبایل قابلیت های خوبی داره به عنوان الگو اگه بهش رجوع بشه و در نرم افزار وب و موبایلتون قرار بگیره خیلی خوب میشه

  1. دوست عزیز قابلیتهای فعلی نرم افزارهای آگاه بخصوص در موبایل به مراتب از همه گزینه های موجود پیشرفته تر و کامل تر است. لطفاً به صورت موردی بفرمایید چه ویژگی مد نظر شما است؟

 13. با سلام
  در کل نرم افزار خوبی دارید اگر امکانش باشه موارد زیر هم در نسخه دسکتاپ یا موبایل اضافه بشه عالی میشه:
  ۱-وقتی در نرم افزار یک نماد جستجو میکنیم و واردش میشیم اطلاعاتی مثل p/e ، eps ، dps ، درصد سهام داران حقیقی و حقوقی و…. نمایش داده بشه.
  ۲-یک بخش به نرم افزار اضافه بشه که نماد ها با بیشترین تغییرات قیمت و حجم معامله نمایشه داده بشه.
  از اطلاع رسانی خوبتون متشکرم

  1. سلام دوست گرامی
   نظرات شما و سایر دوستان به بخش پشتیبانی آسا ارسال می شود تا در اولویت بندی و زمان بندی توسعه نرم افزار در آینده مورد توجه قرار گیرد. با سپاس

 14. سلام
  توی دیده بان اگه بشه واسه هر نماد note یا یادداشت نوشت خیلی خوب میشه یکی از کاربردهاش نوشتن مقاومت های نماد یا حمایت هاش هست

  1. سلام دوست گرامی
   پیشنهاد شما به بخش پشتیبانی نرم افزار آسا ارسال گردید تا پس از بررسی، درصورت امکان پیاده سازی شود.

   با تشکر از همراهی شما

  1. سلام دوست گرامی
   لطفا مشخصات خود را (نان و نام خانوادگی، نام کاربری آنلاین) اعلام فرمایید تا امکان بررسی وجود داشته باشد.

    1. با سلام و احترام
     کاربر گرامی در پاسخ به درخواست شما، ایمیل مورد نظر برای شما ارسال گردیده است. در صورت عدم دریافت لطفا از همین طریق اطلاع رسانی فرمایید.

     با تشکر

 15. با سلام
  تشکر از ارائه نسخه ios
  یه پیشهاد داشتم اینکه در دیده بان و پرتفو به ازای هر نماد ۳بازه قیمتی به عنوان ورودی گرفته شود و هر زمان قیمت اون نماد به بازه قیمت درخواستی رسید به نوعی اعلان به کاربر بده یا مثلا با ۳ رنگ مختلف نماد رو تغییر بده.
  کاربردش
  ۱٫برای سهم هایی که در آینده و در قیمت خاصی می خواهیم خرید کنیم و تشخیص زمان خرید در قیمت مورد انتظار(رنک نماد نارنجی شود)
  ۲٫برای نماد های موجود در پرتفو: فعال شدن حد ضرر (رنگ قرمز) یا زمان رسیدن به هدف قیمتی(رنگ سبز)
  بسیار کاربردی است .
  اگر ممکنه در نسخه وبی هم اعمال شود.
  با تشکر

 16. سلام با تشکر از زحمات شما، من دو بار فرم را تکمیل کردم ولی هنوز ایمیلی دریافت نکردم، لطف بفرمائید راهنمایی کنید

  1. سلام دوست گرامی
   با توجه به اینکه شما در ساعت ۱۷:۳۰ روز چهارشنبه مورخ ۳ شهریور (پس از اتمام هفته کاری) اقدام به تکمیل فرم نموده بودید، لذا همکاران ما در شرکت حضور نداشتند تا ایمیل را برای شما ارسال نمایند.
   ایمیل مربوطه امروز (شنبه ۶ شهریور) برای شما ارسال گردیده است. در صورتیکه سوالی داشتید، در خدمت شما هستیم.

    1. سلام دوست عزیز
     شما آدرس ایمیل ariago****@icloud.com را به ما معرفی کردید و ما نیز برای این ادرس ایمیل را ارسال کرده ایم. در صورت صحت آدرس ایمیل، برای پیگیری موضوع در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

     با تشکر

  1. سلام دوست گرامی
   شما آدرس ایمیل moj.ar****@gmail.com را به ما معرفی کردید و ما نیز برای این آدرس ایمیل را ارسال کرده ایم. در صورت صحت آدرس ایمیل، برای پیگیری موضوع در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

 17. سلام
  بنده شاید بیشتر از ۵ بار فرم رو پر کردم و جزء نفرات اول ثبت فرم بودم ولی هنوز با توجه به پیگیری تلفنی به نتیجه نرسیدم.
  حتی apple ID خودم رو نیز عوض کردم و دوباره فرم رو پر کردم.
  ممنون از زحماتتون

  1. سلام
   دوست عزیز آدرس ایمیلی که در فرم معرفی کردید به آدرس alir******@aol.com است. در صورت صحت آدرس ایمیل، برای پیگیری موضوع می توانید در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

 18. سلام..خیلی ممنون بابت ساخت این برنامه….ولی فقط ساخت برنامه نیس باید بعد از ساخت ایراداتش رفع بشه..اصلا رسیدگی نمیشه..میگین در حال تست هستش ولی تااااااا کی ….اصلا هیچ تغییری نکرده
  کلییییییی باگ داره…حالا با اینکه اثر انگشت کار نمیکنه کاری نداریم ولی واقعا افتضاحه که وقتی عجله داری هنگام خرید یا فروش وقتی نماد رو انتخاب میکنی از برنامه خارج میشه
  از هر نظر کارگزاری آگاه عالیه لطفا از این جهت هم عالی باشه
  تشکر

  1. سلام دوست گرامی
   دوست عزیز سیستم در حال رفع مشکلات است ولی تا کنون مشکل خروج از نرم افزار را نداشته ایم. در صورتی که نرم افزار شما مشکلی دارد با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   باتشکر

 19. سلام؛
  من دیروز برای تست برنامه مشخصاتم رو وارد کردم ولی متأسفانه هنوز ایمیل دعوتنامه رو دریافت نکردم، خواهشمندم با توجه به اینکه بنده در ساعات باز بودن بازار به کامپیوتر دسترسی ندارم و کار کاردن با نسخه تحت وب در مرورگر موبایلی کمی مشکل است در صورتی که لیست ۵۰ نفرتان پر شده ترتیبی برای دعوت اینجانب نیز اثر فرمایید.
  امیدوارم با حداقل دانشی که در زمینه تست نرم‌افزار دارم بتوانم کمکی در بهبود اپلیکیشن آسا داشته باشم.
  با احترام.

  1. سلام دوست گرامی
   هنگام ورود چه پیامی به شما میده؟
   در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   باتشکر

 20. سلام من نمی توانم ازطریق اسا اندروید به حسابم دسترسی داشته باشم وهمچنین به کارگزاری پول واریزکنم تاخرید انجام دهم لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام
   دوست عزیز، در حال حاضر نرم افزار اندروید و ios آسا، امکان واریز ویا برداشت وجه را ندارد. برای این منظور می توانید از طریق مرورگر گوشی خود اقدام نمایید.

 21. سلام من نتوانستم از طریق نرم افزار تحت وب پول از حساب شخصی پول به حساب کارگزاری واریز کنم بیشتر راهنمایی کنید یا این امکان واریز وجه به حساب کارگزای یا درخواست وجه به حساب شخصی رافراهم کنید

  1. سلام دوست گرامی
   در نسخه وب نرم افزار معاملات برخط آسا، در نوار ابزار بالای صفحه، گزینه “درخواست‌ها” با چهار تب (صفحه) “پرداخت شتابی”، “اعلامیه واریز وجه”، “درخواست پرداخت” و “درخواست خرید و فروش” برای ثبت درخواست‌های مورد نیاز کاربر در نظر گرفته شده است.
   اگر کاربر قصد داشته باشد به صورت آنلاین و با کارت‌های عضو شتاب، از حساب بانکی خود مبلغی را به “حساب نزد کارگزاری” واریز نماید، لازم است صفحه “پرداخت شتابی” را انتخاب نموده و بر روی آیکن “+” کلیک کند. پس از مشاهده پنجره “پرداخت آنلاین” با وارد نمودن مبلغ مورد نظر و کلیک بر روی گزینه “پرداخت”، کاربر به صفحه بانک هدایت می‌شود. در پنجره پرداخت آنلاین، می‌توان مبلغ مورد نظر را از طریق درگاه اینترنتی بانک سامان به حساب کارگزاری منتقل کرد.
   برای طلاعات بیشتر می توانید به راهنمای نسخه وب نرم افزار معاملات برخط آسا بخش درخواست‌ها مراجعه بفرمایید.

 22. سلام وعرض ادب
  البته میدونم این نرم افزار موبایلشه ولی در نرم افزار تحت وب وقتی درخواست پرداخت وجه میذاریم اون مقدار که درخواست دادیدم از حساب کسر نمیشه و مثلا یه جوری بلوکه نمیشه که طرف متوجه باشه که این مقدار رو درخواست واریز زده و نباید ازش خرید کنه.
  اگر این امکان رو بذارید ممنون میشم

  1. سلام دوست گرامی
   ضمن سپاس از دیدگاه شما، به عرض می رساند این امکان قبلا در سیستم وجود داشت ولی با توجه به درخواست مشتریان و با نظر به اینکه استراتژی برخی افراد، “خرید حجم بالا و درصد سود پایین” است این امکان برداشته شد.

   باسپاس از همراهی شما

 23. سلام
  فرم درخواست برنامه را دو بار پر کرده و ارسال کرده ام اما هنوز جوابی دریافت نکرده ام
  اگر امکانش هست رسیدگی کنید با تشکر فراوان

 24. باعرض سلام و خسته نباشید، من جهت دریافت نرم‌افزار ios ثبت نام کردم ولی ایمیلی با عنوان testflight برای من نیومده،لطفا پیگیری میکنید

  1. با سلام
   دوست گرامی اطلاعات شما دریافت شد. در اولین روز کاری ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. می‌توانید در هر مرحله برای پیگیری با پشتیبانی نرم افزار به شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.
   با تشکر

 25. سلام
  خسته نباشید
  فرم نرم افزار آی او اس را دوبار پرکرده ام
  اما هیچ پاسخی دریافت نکردم
  لطفا پیگیری کنید
  با تشکر

  1. دوست گرامی سلام
   شما درخواست خود را ۲ بار پس از ساعت اداری در روز چهارشنبه و ۶ بار در روز پنجشنبه وارد سامانه نموده اید و چنانچه مستحضرید روز پنجشنبه کارگزاری‌ها تعطیل هستند و امکان پیگیری وجود ندارد. انشااله امروز (شنبه) ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

  1. سلام
   دوست گرامی، نسخه ios و اندروید نرم افزار همراه آسا امکان واریز یا برداشت وجه ندارد. برای این منظور شما می توانید از طریق مرورگر گوشی خود به سایت سامانه آسا مراجعه نموده و پس از ورود به حساب خود، از قسمت درخواست ها و کلیک بر روی گزینه پرداخت شتابی، نسبت به افزایش موجودی حساب خود اقدام نمایید.

  1. سلام
   دوست گرامی در روزهای پنجشنبه و جمعه و تعطیلات رسمی کارگزاری تعطیل است لذا درخواست ها و ایمیل های شما در اولین روز کاری بعد از تعطیلات بررسی می گردد.
   شایان ذکر است که ایمیل نصب نرم افزار ارسال گردید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی کار با نرم افزار نسخه IOS آسا اینجا را کلیک کنید و یا با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 26. با سلام میخواستم بدونم سرعتش چقدر بالاست؟ آیا میشه با این نرم افزار بر صف های سنگین عرضه اولیه یا سهام مختلف غلبه کرد؟

  1. سلام
   دوست گرامی سرعت نرم افزارهای آنلاین به عوامل مختلفی مثل سرعت پردازنده گوشی یا رایانه، سرعت اینترنت مبدا، پهنای باند و… بستگی دارد.
   با فرض اینکه تمامی عوامل مساعد باشند، سرعت پاسخگویی به درخواست ها و انجام معاملات توسط نرم افزار IOS آسا، قابل قبول بوده و نیاز شما را برطرف خواهد ساخت.

 27. با سلام
  یه پیشنهاد داشتم در مورد اینکه پیغام های ناظر در مورد هر نماد در صفحه خرید و فروش آن نماد قابل مشاهده باشد و جدا کردن پیغام های ناظر در یک بخش کاملا جدا باشد خوب است اما برای پیدا کردن پیغام مخصوص هر نماد کمی دشوار است.
  یک تب جداگانه در پایین صفحه خرید و فروش هر نماد ایده خوبی است.

 28. سلام من حضورا خدمت شما آمده و ثبت نام کرده ام لطفا سیستم معاملات آنلاین مرا فعال کنید کد ملی *******

  1. با سلام
   دوست گرامی همانطور که در تماس تلفنی همکاران خدمت شما عرض شد، جهت فعالسازی حساب آنلاین خود میبایست مدارک و فرم های لازم را تکمیل فرمایید.

   با تشکر

 29. با سلام وعرض خسته نباشید
  من تا بحال چندین بار فرم درخواست نسخه iosرا پر کردم ولی هنوزایمیلی دریافت نکرده ام لطفا برام بفرستید چون خیلی برام حیاتی است با تشکر

 30. سلام با عرض سلام وخسته نباشید ضمن تشکر از زحمات شما به عرض می رسانم که من برنامه گوشی رو نصب کردم ولی همینکه خرید یا فروش را می زنم از برنا مه خارج میشه لطفا بگید چکار کنم

  1. سلام
   دوست گرامی برای بررسی این موضوع می توانید در ساعات اداری با واحد پشتیبانی به شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس بگیرید و مشخصات گوشی و نسخه سیستم عامل گوشی و نیز نسخه نرم افزار آسا را اعلام کنید.

   با تشکر از همراهی شما

 31. با عرض سلام درخواست إرسال لینک نصب نرم افزار ios را کردم متاسفانه برام إرسال نشده ممنون میشم در صورت پیگیری و إرسال لینک مربوطه با تشکر فراوان

  1. با سلام
   ایمیل نصب نرم افزار برای شما ارسال شد.
   چنانچه آن را دریافت ننموده اید با واحد پشتیبانی نرم افزار به شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 32. میشه نسخه ios معاملات برخطو استفاده کرد؟اگه جواب مثبته پس چرا توو قسمت صفحه معاملات برخط نوشتین بزودی؟

  1. با سلام
   دوست گرامی همانطور که در مطلب فوق توضیح داده شد، برای نصب نرم افزار نیاز به تکمیل فرم انتهایی مطلب است. پس از آن، ایمیلی تحت عنوان TestFlight برای شما ارسال خواهد شد و شما میتوانید نرم افزار نسخه ios را دانلود نمایید.
   درخصوص سوال دوم هم به عرض می رسانم که در حال حاضر دریافت نرم افزار بصورت مستقیم میسر نیست.

   با تشکر

  1. سلام
   دوست گرامی برای رفع این موضوع، نسخه ios نرم افزار آسا را از طریق برنامه TestFlight بروزرسانی نمایید.

   با تشکر

 33. سلام
  نسخه نصبی من با مشکل مواجه شده بود و مجبور به پاک کردن آن شدم
  اگر امکانش هست ایمیل فعال ساری را یک بار دیگر برای من ارسال فرمایید
  در ضمن فرم ثبت نام هم دوباره پر کرده ام
  با تشکر

  1. با سلام
   ضمن پوزش از تاخیر بوجود آمده
   بزودی ایمیل نصب نرم افزار برای شما ارسال خواهد شد.

   با احترام

 34. سلام
  نسخه روی دیوایس من با مشکل مواجه شده و مجبور به پاک شدنش شدم مدت اعتبار ایمیل test flight ارسالی هم به پایان رسیده بود!!
  الان هم دو بار درخواست دادم ولی ایمیلی دریافت نکردم
  اگه رسدیگی کنین ممنون میشم
  خسته نباشید

  1. با سلام
   دوست گرامی تمامی درخواست ها بررسی و ایمیل نصب نرم افزار ارسال گردید.
   چنانچه ایمیلی دریافت ننموده‌اید با واحد پشتیبانی نرم افزار به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۲۰۷ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

 35. سلام نرم افزار من expire شده مجدد از اپ استور که نصب کردم درخواست کد redeem و ایمیلی هم برام نمیاد چکار باید بکنم با تشکر؟

  1. سلام دوست گرامی
   نسخه جدید، برای دانلود در دسترس است و ایمیل نصب نیز به اپل آیدی شما ارسال گردید.

   با سپاس از همراهیتان

 36. با سلام و. خسته نباشید خدمت شما، بنده دو روز پیش فرم پر کردم اما هنوز ایمیلی به دستم نرسیده. لطف میفرمایید پیگیری کنید متشکرم

  1. با سلام
   دوست گرامی درخواست شما به همکاران بخش پشتیبانی اعلام شد تا مجدداً ایمیل نصب نرم افزار را برای شما ارسال نمایند.

   با تشکر از همراهیتان

  1. سلام
   دوست گرامی، ایمیل نصب نرم افزار بصورت خودکار ارسال نمی شود، لازم است در روزهای کاری همکاران ابتدا اطلاعات شما را بررسی کنند و سپس ایمیل مذکور را ارسال نمایند.

  1. یا سلام و عرض تبریک سال نو خدمت شما دوست بزرگوار
   از آنجا که درخواست‌های ارسالی باید توسط همکاران بررسی شود، لذا در روزهای تعطیل ایمیلی ارسال نمی شود.
   در اسرع وقت این ایمیل حضورتان ارسال خواهد شد.

 37. با عرض سلام و خسته نباشید….من درخواست دادم برای فعال سازی ios ولی ایمیلی برام نیومده…و همچنان با برنامه همراه تریدر مفید دارم معاملاتم رو انجام میدم…چون در محلی که کار میکنم دسترسی به کامپیوتر ندارم .اگه میشه زودتر ایمیل را برام بفرستید تا بتونم با کارگزاری آگاه کار کنم…..ممنون از زحمات شما

  1. سلام
   دوست گرامی ایمیل نصب نرم افزار برای شما ارسال شده است.
   چنانچه ایمیل را دریافت نکرده‌اید برای بررسی اطلاعات خود با بخش پشتیبانی به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۲۰۷ تماس بگیرید.

  1. سلام
   دوست عزیز، چنانچه ایمیل فعالسازی نرم افزار را دریافت نکردید برای بررسی اطلاعات خود با پشتیبان نرم افزار به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۲۰۷ تماس حاصل فرمایید.

 38. با سلام
  من قبلا ایمیل برام ارسال شده بود و برنامه رو نصب کردم و کار میکردم ولی الان زده ک منقضی شده و مرتب از برنامه خارج میشه و درست کار نمیکنه. نسخه برنامه ۲٫۰.۰ هست. مجددا درخواست دادم ک ایمیل برام ارسال بشه ولی هنوز ارسال نشده. با تشکر

 39. سلام
  چرا بطور مستقیم نرم افزار رو روی اپ استور یا حتی سیبچه قرار نمیدید؟
  اولین مرتبه هست واسه نصب یه نرم افزار اینهمه مسیر رو طی کردم!

  1. سلام
   همکاران ما با شرکت اپل در حال رایزنی هستند ولی هنوز تاییدیه ای از سوی این شرکت به ما داده نشده.
   ولی بزودی این نرم افزار یا از طریق اپ استور یا از طریق دیگری ارائه خواهد شد.

  1. سلام دوست بزرگوار
   لطفا در صورتی که با مشکلی واجه می شوید، حتماً اطلاعات تماسی خود را درج نمایید تا پیگیری تسریع شود. همکاران ما با شما تماس می گیرند.

 40. هنگام انجام خرید از برنامه خارج میشود .برنامه را هم از اپ استور دانلود کردم به اسم asa x online علت این خروج چه مى باشد ممنون

 41. سلام و احترام

  متاسفانه نام کاربری و رمز عبور رو که میزنم اخطار میده که صحیح نمیباشد ! در حالیکه من از سایت با همین اطلاعات وارد میشم . ممنون میشم پاسخ بدین

  1. سلام دوست گرامی
   وجود علائمی مانند #، * و… در رمز عبورتان سبب بروز این مشکل شده است. لطفاً از طریق سایت رمزعبور خود را به نحوی تغییر دهید که حاوی اعداد و حروف انگلیسی باشد. پس از آن دوباره وارد سای شوید؛ در صورتی که با مشکلی مواجه شدید که نیاز به پیگیری داشت، خواهشمندیم اطلاعات تماسی خود را درج نمایید.

 42. با عرض سلام و خسته نباشید … بر روی نسخه وب یک دیده بان خودکار به نام دارایی های من پیش بینی شده که می توان از آن استفاده کرد … در نسخه ios این دیده بان وجود ندارد؟ امکان استفاده از آن چطور؟

  1. سلام
   دیده بانی که شما می فرمایید بر روی نسخه جدید آساتریدرآگاه قرار دارد. برای مشاهده آن در گوشی موبایل یا تبلتتان می توانید در مرورگر دستگاه تان آدرس https://newonline.agah.com/ را وارد نمایید. نسخه جدید سازگار با گوشی های مختلف است و نیازی به نصب برنامه ندارد.

 43. سبام من هرکار میکنم نصب کنم نسخه آی او اس و میگه این برنامه با گوشیه شما سازگار نیست و نصب نمیکنه مشکل کجاست

  1. سلام
   از اپ استور اقدام به نصب کرده اید؟
   لطفاً در زمان بروز مشکل، برای پیگیری راحت تر حتماً اطلاعات تماسی خود را درج نمایید.

 44. با سلام
  لظفا برنامه رو ارتقا بدین که برای آیفون ۵ هم بشه استفاده کرد
  ولی متاسفانه آیفون ۵s و بالاتر رو ساپورت میکنه

 45. سلام
  من به نصب نرم افزار روی گوشی به شدت نیاز دارم ولی نسخه iOS شما با گوشی آیفون ۵ من سازگار نیست و مدل های بالاتر رو پوشش میده.
  ممنون میشم راهکار بدید.
  با احترام

  1. سلام
   نرم افزار در گوشی های آیفون ۵ به بالا قابل استفاده است. در صورت امکان مشخصات تماس خود را درج نمایید تا همکاران ما بتوانند با شما تماس بگیرند.

 46. اپلیکیشن خیلی مهمه و بیشتر کسانی که آنلاین با گوشی ترید میکنن با اپلیکیشن کار میکنند اما تا حدودی مغفول مانده.بطوری که امکان مشاهده شاخص ها و همچنین ورود با اثر انگشت و همچنین بروزرسانیهای منظم وجود ندارد

  1. سلام
   ممنونیم از نظراتتون. موارد رو به تیم پشتیبانی موبایل ارائه می دهیم. ممنون می شیم اگه نکاتی که در خصوص استفاده از نرم افزار مدنظرتون هست، بفرمایید.

 47. سلام گوشی من ایفون ۴ سیستمش پایینه نمیتونم نرم افزارو نصب کنم لطفا برام راهکاری پیشنهاد بدیدن ممنون از لطفتون

  1. سلام
   همانطور که درتماس تلفنی حضورتان اعلام شد، متاسفانه نرم افزار نسخه های پایین آیفون را پشتیبانی نمی کند.

 48. سلام
  من تازه میخواهم وارد بورس شوم به خاطر همین مسأله ، کمی دچار شک و تردید هستم که با کدام کارگزاری کار کنم ًو مدتی است که این دغدغه باعث شده ، وارد شدن به با زار بورس برایم زمانبر شده است
  سؤالی که دارم این است :
  ١- آیا میتوان با دو شرکت سرمایه گذاری کرد یا خیر یعنی اگ ر من کد بررسی از شرکتی بگیرم ،فقط باید با آن شرکت کار کنم یا همزمان میتوانم با سرمایه گذاری آگاه هم کار کنم و از برنامه هایتان استفاده کنم
  فعلا با هیچ شرکت سرمایه گذاری شروع به کار نکردم و کد بورس و…..هم دریافت ننمودم
  لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید. با تشکر و سپاس
  سعید جمشیدی کندری

  1. سلام دوست عزیز
   برای انتخاب کارگزار مناسب می توانید مطلب “چگونه یک کارگزار بورس اوراق بهادار، انتخاب کنیم؟” را مطالعه بفرمایید. در خصوص قسمت دوم سوال، شما می توانید همزمان با چند کارگزاری سرمایه گذاری کنید درواقع کد بورسی شما تغییری نمی کند و به تعداد کارگزاری که اقدام به معامله می کنید، کد آنلاین برای شما صادر می شود.
   برای دریافت کد بورسی نیز پیشنهاد می شود به لینک ex.agah.com مراجعه بفرمایید.

  1. سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه با ارائه نظرات خود به ما برای بهبود خدمات کمک میکنید.
   اپلیکیشن بآشگاه درحال آماده سازی است و بزودی ارائه خواهد شد.
   ولی درحال حاضر نسخه ریسپانسیو (هماهنگ با موبایل) آن با مراجعه به ادرس سایت بآشگاه از طریق موبایل یا تبلت قابل استفاده است.
   با تشکر

  1. سلام دوست گرامی
   درصورتی که حساب بانکی به کارگزار معرفی نکرده اید لطفا شماره حساب و شماره شبا خود را به همراه اطلاعات نام و نام خانوادگی، کدبورسی به آدرس crm@agah.com ایمیل نمایید.
   درضمن شماره حساب جدید می‌بایست به اسم فردی باشد که کد بورسی دارد
   تا همکاران آنلاین تغییرات لازم را در سیستم ثبت نمایند.
   باتشکر

  1. سلام دوست گرامی
   درحال حاضر برای استفاده از اپلیکیشن معاملاتی ios می‌بایست آن را از سیب اپ نصب و استفاده نمایید.
   درصورتی که امکان نصب این اپلیکیشن را ندارید، این امکان وجود دارد که نسخه تحت وب آسا (online.agah.com) را با مرورگر گوشی خود باز کنید و معامله انجام دهید.
   باتشکر

  1. سلام دوست گرامی
   لطفا منظور خود را از کامل نبودن اپلیکیشن، واضحتر بفرمایید تا بتوانیم شما را راهنمایی کنیم.
   باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *