راهنمای دانلود و استفاده از نسخه iOS (اپل – آیفون – iPhone) معاملات برخط آسا

 • ۲۲ تیر ۱۳۹۵
 • Agah
 • ۳۱۸ نظر
 • ۴۴۹۶۵۶ مشاهده

 

  مشتریان گرامی کارگزاری آگاه؛ نسخه‌ای که در حال حاضر راهنمای آن را مطالعه می‌کنید، از دسترس خارج شده است.

هم‌اکنون امکان دریافت جدیدترین نسخه اپلیکیشن آساتریدرآگاه از طریق لینک زیر فراهم شده است. در این نسخه علاوه بر اینکه امکانات جدیدی در دسترس مشتریان کارگزاری آگاه قرار گرفته، بخش زیادی از نواقص نسخه‌های پیشین رفع شده و امکان انجام معاملات سریع‌تر و آسان‌تر برای مشتریان کارگزاری آگاه فراهم شده است.

برای انجام معاملات آگاهانه و رصد اطلاعات لحظه ای بازار سرمایه، پیشنهاد ما به شما اپلیکیشن آساتریدرآگاه است.

برای مطالعه راهنمای نسخه جدید اپلیکیشن روی دکمه زیر کلیک کنید: 

 

همزمان با پیشرفت دستگاه‌های هوشمند شخصی و افزایش تمایل فعالان بازار سرمایه به رصد لحظه‌ای بازار و انجام معامله بدون محدودیت زمانی و مکانی، شرکت کارگزاری آگاه اقدام به راه‌اندازی نرم‌افزار همراه تریدر آسا نموده‌است که از طریق آن فعالان بازار می‌توانند در هر زمان و مکان، تنها از طریق موبایل یا تبلت شخصی خود به انجام معاملات آنلاین بپردازند. پس از ارائه نسخه تحت وب و نسخه اندروید نرم افزار معاملات برخط آسا، اکنون نسخه iOS این نرم‌افزار در اختیار سرمایه‌گذاران محترم قرار گرفته است. در ادامه این مطلب، نحوه دانلود نسخه iOS نرم‌افزار معاملات آنلاین آسا و بخش‌های مختلف آن مورد بررسی قرار می‌گیرد. از آنجا که استفاده از این نرم‌افزار مختص مشتریان کارگزاری آگاه است، برای دریافت کد بورسی و کد آنلاین سهام از کارگزاری آگاه می‌توان بدون مراجعه به کارگزاری و از طریق سامانه آگاه اکسپرس اقدام نمود. برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کدگیری غیرحضوری می‌توان به مطلب “آگاه اکسپرس: دریافت کد بورسی و کد معاملات آنلاین در محل مشتریان!” مراجعه نمود.

فهرست 

الف) نحوه‌ی نصب نسخه همراه تریدرآسا

ب) ورود به اپلیکیشن

۱-ب ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور

۲-ب ورود از طریق اثر انگشت

پ) دیدبان

ت) منوی نرم‌افزار

۱-ت اطلاعات مالی کاربر

۱-۱ مانده قابل معامله

۲-۱ مانده قابل برداشت

۳-۱ مسدودی بانک

۴-۱ اعتبار

ث) ارسال سفارش خرید/فروش

۱-ث ثبت سفارش از طریق منو

۲-ث ثبت سفارش از طریق آیکن +

۳-ث ثبت سفارش از طریق نماد در دیدبان

ج) درج اطلاعات سفارش خرید/فروش

۱-ج قیمت

۲-ج حجم

۳-ج حجم نمایشی

۴-ج منبع

۵-ج اعتبار

۶-ج سرمایه

چ) سفارشات و معاملات 

۱-چ معاملات

۲-چ سفارشات امروز

چ-۳ سفارشات فعال

ح) پیام‌های ناظر بازار

خ) پیام‌های کارگزاری

د) دارایی‌ها 

ذ) ویرایش دیدبان‌ها

۱-ذ ایجاد دیدبان جدید

۲-ذ حذف و ویرایش دیدبان‌های موجود

ر) درخواست‌ها 

۱-ر پرداخت شتابی

۲-ز اعلان واریز

۳-ز واریز وجه

ز) ثبت تیکت پشتیبانی

ژ) جزییات اطلاعات نماد

۱- ژ اطلاعات قیمتی نماد

۲-ژ جدول عرضه و تقاضا

۳-ژ اطلاعات معاملاتی نماد

۴-ژ دفترچه سفارشات

۵-ژ نمودارهای نماد

ص) تغیر کاربر اصلی

ض) خروج

 

  مشتریان گرامی کارگزاری آگاه؛ نسخه‌ای که در حال حاضر راهنمای آن را مطالعه می‌کنید، از دسترس خارج شده است.

هم‌اکنون امکان دریافت جدیدترین نسخه اپلیکیشن آساتریدرآگاه از طریق لینک زیر فراهم شده است. در این نسخه علاوه بر اینکه امکانات جدیدی در دسترس مشتریان کارگزاری آگاه قرار گرفته، بخش زیادی از نواقص نسخه‌های پیشین رفع شده و امکان انجام معاملات سریع‌تر و آسان‌تر برای مشتریان کارگزاری آگاه فراهم شده است.

برای انجام معاملات آگاهانه و رصد اطلاعات لحظه ای بازار سرمایه، پیشنهاد ما به شما اپلیکیشن آساتریدرآگاه است.

برای مطالعه راهنمای نسخه جدید اپلیکیشن روی دکمه زیر کلیک کنید: 

 

ورود به اپلیکیشن

برای ورود به اپلیکیشن آسا لازم است کاربر، مشتری کارگزاری آگاه باشد و نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات برخط، برای ایشان ارسال شده باشد.

در این اپلیکیشن کاربران می‌توانند از دو طریق وارد حساب کاربری خود شوند:

 • ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور
 • از طریق ثبت اثر انگشت

ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور

در صورتی که کاربر نام کاربری و رمز عبور معاملات آنلاین را داشته باشد، کافی است هنگام ورود اطلاعات را در بخش‌های موردنظر وارد نماید.

ورود به اپلیکیشن آسا

_کاربرانی که برای اولین بار قصد ورود به اپلیکیشن را دارند، ابتدا باید وارد سامانه معاملاتی آساتریدرآگاه شده و رمز عبور خود را تغییر دهند و سپس با استفاده از رمز عبور جدید وارد حساب کاربری خود در اپلیکیشن آسا شوند.

_کاربرانی که نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کرده‌اند، برای بازیابی اطلاعات خود لازم است وارد سامانه آساتریدر آگاه شده و از طریق گزینه “رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟” و وارد کردن کد ملی خود، اطلاعات خود را بازیابی نمایند. در چنین شرایطی با انتخاب این گزینه صفحه‌ای برای کاربر گشوده می‌شود که با درج کد ملی و عبارت امنیتی، درخواست وی برای شرکت کارگزاری آگاه ارسال می‌شود. پس از آن یک کد دسترسی به شماره موبایل کاربر ارسال می‌شود که می‌تواند آن را در کادر نمایش داده شده، ثبت کند و اقدام به تعریف رمز عبور جدید نماید.

_در این راهنما منظور از مشتری یا کاربر کسی است که نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات بر خط آساتریدرآگاه را دارد و می‌تواند از آن استفاده نماید.

ورود از طریق ثبت اثر انگشت

درصورتی‌که کاربر بخواهد از طریق اثر انگشت خود وارد اپلیکیشن آسا شود، ابتدا باید اثر انگشت خود را در تلفن همراه خود ثبت نموده و سپس از طریق طی مراحل زیر امکان ورود به اپلیکیشن را از این طریق فعال‌سازی نمایند.

ورود به اپلیکیشن آسا

ورود به اپلیکیشن آسا

 دیدبان

در حالت پیش‌فرض و در اولین ورود صفحه‌ای به کاربران نمایش داده می‌شود که شامل نمادهایی است که کاربر در گذشته به دیدبان‌های خود از طریق نسخه وب یا آیفون اضافه کرده است.

دیدبان‌ها شامل:

 • آخرین قیمت معامله
 • درصد تغییر آخرین قیمت معامله
 • قیمت پایانی
 • درصد تغییر قیمت پایانی
 • میزان بهترین تقاضا
 • حجم بهترین تقاضا
 • میزان بهترین عرضه
 • حجم بهترین عرضه

دیدبان در اپلیکیشن آسا

منوی نرم‌افزار

برای دسترسی به منوی امکانات نرم‌افزار آسا لازم است در قسمت بالای نرم‌افزار در سمت راست، بر روی آیکن منو کلیک کرده و در مرحله بعد لیستی از امکانات نرم‌افزار به کاربر نمایش داده می‌شود. این صفحه شامل مواردی همچون نام، نام‌خانوادگی و کدبورسی کاربر، اطلاعات مالی مشتری شامل مانده قابل‌معامله، مانده قابل برداشت، اعتبار و مسدودی بانک است.دیگر امکانات اپلیکیشن همچون خرید، فروش، درخواست‌ها و … در ادامه به تفضیل توضیح داده خواهد شد.

منو در نرم افزار آسا

اطلاعات مالی کاربر

مانده قابل معامله: مقدار وجهی است که هنوز سررسید نشده و مشتری فقط می‌تواند از محل آن به خرید سهام یا سایر اوراق بهادار (درصورت رعایت مدت زمان تسویه) بپردازد.

مانده قابل برداشت: مقدار پولی است که سررسید شده و مشتری می‌تواند درخواست آن را برای واریز به حساب بانکی خود، ثبت نماید.

اعتبار: میزان اعتبار دریافتی کاربر از بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه

مسدودی بانک: در هنگام ثبت سفارش خرید و انتخاب یکی از حساب‌های بانکی متصل شده به حساب معاملاتی، به‌عنوان منبع مالی سفارش، هزینه آن سفارش خرید به عنوان مسدودی بانک نمایش داده می‌شود.

ارسال سفارش خرید/فروش

در اپلیکیشن آسا از سه طریق می‌توان سفارش خود را ثبت نمود:

 • آیکن خرید و فروش در منو
 • آیکن+ در بالای صفحه دیدبان
 • ازطریق انتخاب نماد در دیدبان

ثبت سفارش از طریق منو:

در این روش کاربر از طریق منو روی آیکن خرید و فروش کلیک کرده و پس از جست‌وجو و انتخاب نماد موردنظر، درخواست خود را از طریق صفحه ثبت سفارش ارسال می‌کند.

ثبت سفارش خرید و فروش از طریق منو

ثبت سفارش از طریق آیکن + در بالای دیدبان: 

در این روش با کلیک روی آیکن +، امکان خرید و فروش برای کاربر نمایش داده میشود. پس از جست‌و‌جو و انتخاب نماد موردنظر، می‌توان به درخواست خود را در صفحه سفارشات ثبت نمود.

ثبت سفارش خرید و فروش در سامانه آسا

ثبت سفارش از طریق انتخاب نمادهای موجود در دیدبان

در این روش با کشیدن نام نماد به چپ و راست امکان خرید و فروش برای کاربر نمایش داده می‌شود و با کلیک روی هر مورد کاربر می‌تواند ارسال سفارش خود را انجام دهد.

ثبت سفارش از طریق نمادهای موجود در دیدبان

درج اطلاعات سفارش خرید/فروش

قیمت: در این قسمت قیمت سفارش خرید/فروش درج می‌شود. شایان ذکر است قیمت موردنظر برای سفارش باید با توجه به بازه درنظر گرفته در هر سفارش تعیین شود.

حجم: در این قسمت با توجه به بازه تعیین شده برای حجم، کاربر می‌تواند تعداد سهام موردنظر خود را برای خرید/فروش درج نماید.

حجم نمایشی: تکمیل این مورد اختیاری بوده و در واقع میزان حجمی از سفارش است که کاربر تمایل دارد در تابلوی معاملات نمایش داده شود. شایان ذکر است در زمان صف خرید یا فروش، حجم نمایشی برای سفارش ثبت نگردد؛ زیرا سفارش ارسال شده به میزان حجم نمایشی معامله شده و حجم  باقی‌مانده سفارش به انتهای صف منتقل می‌شود.

منبع مالی: برای انجام سفارشات خرید در نرم‌افزار iOS آسا، کاربر می‌تواند سرمایه موردنیاز برای سفارش خرید خود را علاوه بر حساب معاملاتی از حساب بانکی لینک شده به حساب کارگزاری خود نیز برداشت نماید. این در حالی است که سفارشات فروش، مبلغ حاصل از انجام سفارش به حساب معاملاتی فرد واریز شده و کاربر می‌تواند از طریق ثبت درخواست “تقاضای وجه” برای سه روز کاری آینده، وجه موردنظر خود را به حساب بانکی واریز نماید.

پنل ثبت سفارش در اپلیکیشن آسا

اعتبار:

الف) اعتبار روز: این اعتبار درواقع از متداول‌ترین انواع آن است به‌این‌صورت که سفارش فعال کاربر در صورت معامله نشدن، تا پایان ساعت معاملات همان روز فعال باقی مانده و پس از اتمام زمان بازار، سفارش فعال نیز لغو می‌گردد.

ب) معتبر تا تاریخ: در صورتی‌که کاربر تمایل داشته باشد سفارش خرید/فروش خود را تا تاریخ مشخصی فعال نگه دارد، می‌تواند اعتبار معتبر تا تاریخ را انتخاب نموده و در این بخش تاریخ موردنظر خود را درج نماید. در این حالت اگر سفارش تا آن تاریخ معامله نشود، سفارش لغو می‌گردد.

ج) معتبر تا لغو: در نرم‌افزار iOS آسا کاربر می‌تواند انتخاب کند که سفارش ارسال شده تا هر زمان که تمایل دارد در سیستم فعال بماند و در صورت عدم تمایل، با لغو سفارش از سیستم حذف می‌گردد.

د) انجام و حذف: در این نوع اعتبار در صورتی‌که قسمتی از سفارش معامله شود، باقیمانده آن سفارش از سیستم حذف می‌گردد.

ه) معتبر تا پایان جلسه معاملاتی: همانطور که از اسم این اعتبار مشخص است؛ سفارش ثبت شده در سیستم تا پایان جلسه معاملاتی فعال بوده که پس از آن از سیستم حذف می‌گردد.

انواع اعتبار در پنل ثبت سفارش اپلیکیشن آسا

سرمایه: در صورتی‌که کاربر بخواهد حجم سفارش را براساس میزان سرمایه خود تنظیم نماید، لازم است در این قسمت، ابتدا میزان وجه نقد خود را وارد نماید. سپس در مرحله بعد، سیستم به‌صورت خودکار میزان حجم را محاسبه کرده و در حجم سفارش ثبت می‌گردد.

درج درآمد در ثبت سفارش

به این ترتیب مشتری می‌تواند با تکمیل فیلدهای مورد نظر، نسبت به ارسال درخواست خرید خود اقدام نماید.

ارسال سفارش خرید در اپلیکیشن آسا

برای ارسال سفارش فروش نیز می‌توان همانند مواردی که در بالا توضیح داده شد، اقدام کرد.

۱۴

سفارشات و معاملات

 در این بخش لیست سفارشات فعال، سفارشات امروز و معاملات به کاربر نمایش داده  می‌شود. در ادامه به توضیح هر قسمت به‌صورت جداگانه می‌پردازیم:

معاملات: در این بخش سفارشاتی نمایش داده می‌شوند که به معامله تبدیل شده‌اند. در این بخش اطلاعاتی مانند نام نماد، حجم معامله‌شده و قیمت سفارش نمایش داده می‌شود.

معاملات انجام شده در اپلیکیشن آسا

سفارشات فعال: در این بخش لیستی از سفارشات به  کاربر نمایش داده می‌شود که به هسته بورس ارسال شده  و هنوز به معامله تبدیل نشده‌اند. در این بخش می‌توان به اطلاعاتی از قبیل نام نماد، حجم، حجم مانده، قیمت و وضعیت سفارش دسترسی پیدا کرد.

برای حذف، ویرایش و مشاهده جزییات سفارشات فعال، میتوان روی هر سفارش کلیک کرد و اقدامات موردنظر خود را انجام داد.

جزییات سفارشات ثبت شده

امکان نمایش جزییات، حذف و ویرایش سفارشات

سفارشات امروز: در این بخش همه سفارشاتی نمایش داده می‌شوند که در آن روز ثبت شده‌اند. این سفارشات ممکن است با موفقیت ثبت شده یا با خطا همراه شده باشند. . در این بخش می‌توان به اطلاعاتی از قبیل نام نماد، حجم، حجم مانده، قیمت و وضعیت سفارش دسترسی پیدا کرد.

برای مشاهده اطلاعات هر سفارش در این بخش، روی سفارش مربوطه کلیک کرده و جزییات اطلاعات آن سفارش نمایش داده می‌شود

نمایش سفارشات امروز در اپلیکیشن آسا

پیام‌های ناظر بازار

در بخش پیام‌های ناظر بازار، کاربران می‌توانند پیام های ارسال شده از سوی بورس یا فرابورس را مشاهده نمایند.

پیام‌های کارگزاری

پیام‌هایی که از طرف کارگزاری برای کاربران ارسال می‌شود در این قسمت نرم‌افزار قابل مشاهده است. پیام‌های نمایش داده شده در این بخش شامل اطلاعیه‌هایی است که کارگزاری صرفاً برای مشتریان خود ارسال می‌نماید. این پیام‌ها شامل اطلاعیه‌های عرضه اولیه، اطلاع‌رسانی در مورد عملکرد سامانه‌های معاملاتی و … است.

پیام‌های ناظر در اپلیکیشن

دارایی‌ها

بخش دارایی سهام که به آن پورتفوی مشتری یا سبد دارایی مشتری نیز گفته می‌شود، دربردارنده کلیه نمادهایی است که مشتری در کارگزاری آگاه خریداری کرده است. در حالت عمومی تنها دارایی‌هایی نمایش داده می‌شود که مشتری در روز جاری آن دارایی را در کارگزاری آگاه نفروخته یا در همان روز دارایی خود را به فروش رسانده باشد.

تعداد واقعی: حجمی از نماد است که مشتری از طریق سامانه معاملاتی کارگزاری آگاه خریداری کرده است.

تعداد سپرده‌گذاری: حجمی از نماد است که ناظر آن در شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه،کارگزاری آگاه است. زمانی‌که تعداد واقعی عددی بزرگ‌تر از صفر است ولی تعداد سپرده‌گذاری بزرگ‌تر از صفر است، یعنی ناظر آن نماد کارگزاری آگاه نیست. همچنین زمانی‌که تعداد سپرده‌گذاری بیش‌تر از تعداد واقعی است، یعنی ناظر نماد کارگزاری آگاه است اما بخشی از آن نماد در کارگزاری آگاه و بخش دیگر آن در کارگزاری/ کارگزاری‌های دیگر خریداری شده است. با کلیک روی هر نماد اطلاعات زیر نمایش داده می‌شود:

ارزش خرید: این مقدار برابر با قیمت نماد در زمان خرید ضربدر جحم خریداری‌شده است.

ارزش روز: این مقدار حاصلضرب آخرین قیمت معامله و تعداد موجود در دارایی است.

سود تحقق‌یافته: سود یا زیانی است که با فروش سهم برای کاربر حاصل شده است.

سود تحقق‌نیافته: سود یا زیانی است که با فروش نماد براساس آخرین قیمت تابلو معاملات، نصیب مشتری خواهد شد. بنابراین این سود یا زیان هنوز حاصل نشده و مقدار آن براساس آخرین تغییرات قیمت آخرین معامله، تغییر می‌کند.

سود تقسیم شده: اگر نماد مورد‌نظر در زمان برگزاری مجمع عمومی سالانه شرکت جزو پورتفوی مشتری باشد، سود تقسیم‌شده مصوب در مجمع عمومی، قابل مشاهده است.

میانگین قیمت با کارمزد: در این قسمت میانگین قیمت خرید انجام شده روی نماد، با احتساب کارمزد نمایش داده می‌شود.

میانگین قیمت بدون کارمزد: در این بخش میانگین وزنی خرید انجام شده روی نماد، بدون احتساب کارمزد نمایش داده می‌شود.

نمایش جزییات دارایی در اپلیکیشن آسا

لیست دارایی در اپلیکیشن آسا

ویرایش دیدبان‌ها

این قسمت لیستی از دیدبان‌ها به کاربر نمایش داده می‌شود که آن‌ها را در گذشته ایجاد کرده است.

لیست دیدبان‌ها در اپلیکیشن آسا

در این بخش کاربران امکان انجام موارد زیر را خواهند داشت:

 • ایجاد دیدبان جدید
 • ویرایش و حذف دیدبان‌های موجود

ایجاد دیدبان جدید:

برای این منظور لازم است کاربران روی علامت + در بالای صفحه کلیک نموده و نام دیدبان جدید خود را در کادر وارد نمایند و سپس نمادهای موردنظر خود را جست‌و‌جو کرده و به دبدبان موردنظر اضافه نمایند.

ویرایش دیدبان‌ها در اپلیکیشن آسا

ویرایش دیدبان‌ها

ویرایش و حذف دیدبان‌های موجود:

برای حذف دیدبان‌های موجود لازم است، کاربران نام دیدبان را به سمت چپ کشیده و روی گزینه “delete” کلیک نمایند. سپس عبارت “بله، حذف کن” را انتخاب کند.

به‌منظور ویرایش دیدبان‌های موجود، روی نام دیدبان کلیک کرده و سپس در صورت لزوم می‌توان نام و نمادهای موجود در دیدبان را در صورت لزوم حذف و ویرایش کرد.

حذف دیدبان‌‌های موجود در اپلیکیشن آساتریدرآگاه

 

درخواست‌ها

در بخش درخواست‌ها امکان پرداخت شتابی، اعلان واریز و درخواست پرداخت برای کاربران ایجاد شده است که در ادامه به تفضیل به توضیح هر یک می‌پردازیم.

پرداخت شتابی

پرداخت شتابی این امکان را در اختیار کاربر می‌گذارد تا ازکلیه‌ی کارت‌های عضو شبکه شتاب، به حساب معاملاتی خود(حساب نزد کارگزار) پول واریز نماید. برای واریز وجه با انتخاب + پنجره کوچکی در صفحه باز می‌شود. لازم است مشتری مقدار وجهی را که می‌خواهد به حساب معاملاتی منتقل کند، در این پنجره درج نماید.

ثبت درخواست پرداخت شتابی جدید

لیست درخواست‌های پرداخت شتابی

نکته: بانکی که در این پنجره مشخص شده است، درگاه بانکی است که از طریق آن پرداخت شتابی انجام می‌گیرد و ارتباط با بانکی که مشتری در آن حساب دارد، ندارد.

با انتخاب گزینه پرداخت، کاربر به درگاه بانکی منتقل می‌شود. در صفحه درگاه بانکی لازم است مشتری مقادیر زیر را وارد کرده و گزینه پرداخت را انتخاب نماید.

 • شماره ۱۶ رقمی مندرج بر روی کارت بانکی
 • رمز دوم یاهمان رمز خرید اینترنتی (این رمز را می‌توان از کلیه دستگاه‌های خودپرداز (ATM) بانک صادرکننده دریافت کرد.)
 • کد CVV2 مندرج بر روی کارت بانکی
 • تاریخ انقضای کارت(که به‌صورت ماه و سال بر روی کارت درج شده است.)
 • عبارت امنیتی

درصورتی‌که پرداخت با موفقیت صورت پذیرد، کاربر در بخش پرداخت شتابی اپلیکیشن آسا، در ستون وضعیت عبارت ” موفق” را مشاهده می‌کند. در غیر این صورت پرداخت وی با مشکلی در سامانه مواجه شده است. لذا چنان‌چه مبلغی از حساب وی کسر شده باشد، ظرف مدت ۷۲ ساعت به حساب ایشان بازگردانده خواهد شد.

شایان ذکر است با کلیک بر روی هر مورد از این لیست، اطلاعات درخواست نمایش داده شده و اگر وضعیت درخواست “موفق” باشد، شماره پیگیری آن در این بخش قابل مشاهده است.

اعلان واریز

اگر مشتری در مراجعه به بانک(منظور بانک‌هایی است که کارگزاری آگاه در آن‌ها حساب دارد.) مبلغی را به حساب کارگزاری واریز نماید، این امکان را دارد تا  فیش واریزی خود را از طریق این گزینه برای کارگزاری آگاه ارساللنمای. با انتخاب علامت + لازم است کاربر شماره رسید، تاریخ رسید، مبلغ واریزی و شماره حساب کارگزاری را که به آن پول واریز کرده است و تصویر فیش واریزی را در کادرهای مربوطه وارد کرده و گزینه ذخیره انتخاب نماید.

ثبت درخواست اعلان واریز

درخواست پرداخت

در‌صورتی‌که مشتری بخواهد مبلغی را از حساب معاملاتی خود برداشت کرده و به  حساب بانکی واریز نماید، باید درخواست خود را در این بخش ثبت کند. واریز وجه به حساب بانکی بدون ثبت درخواست تقاضای وجه انجام نمی‌گیرد، ثبت درخواست لازم است کاربر تاریخ، مبلغ و حسابی که وجه نقد به آن واریز خواهد شد، را مشخص نماید.

ثبت درخواست تقاضای وجه در اپلیکیشن آساتردیرآگاه

لیست درخواست تقاضای وجه

مهلت ثبت درخواست پرداخت، تا ساعت ۱۴ روزهای کاری (شنبه تا ۴شنبه) است. لذا بررسی درخواست‌هایی که پس از ساعت ۱۴ روز کاری جاری یا در روز غیرکاری ثبت می‌شود، در دستور کار روز کاری بعد قرار خواهند گرفت. همچنین در اپلیکیشن امکان حذف درخواست تقاضای وجه برای کاربران قرار داده شده است.

حذف سفارش تقاضای وجه

حذف سفارش تقاضای وجه

ثبت تیکت پشتیبانی

به‌هنگام مشاهده هرگونه خطا در ثبت سفارش یا مشاهده خطای سیستمی، کاربر می‌تواند با استفاده از این آیکون و تکمیل عنوان خطا، محل بروز خطا و سایر توضیحات لازم، آن را به واحد پشتیبانی اطلاع دهد. به‌محض رسیدگی، پاسخ برتی مشتری ارسال می‌شود.

ثبت تیکت در اپلیکیشن آساتریدر آگاه

ثبت تیکت در اپلیکیشن آساتریدرآکاه

جزییات اطلاعات نماد

در صفحه دیدبان‌ها با انتخاب یک نماد، جزییات اطلاعات نماد در پایین صفحه قابل مشاهده است. در این بخش کاربر شاهد اطلاعات مختلفی از نماد موردنظر خواهد بود. این اطلاعات در پنج بخش نمایش داده می‌شود:

 • اطلاعات قیمتی نماد
 • جدول عرضه و تقاضا
 • اطلاعات معاملاتی نماد
 • دفترچه سفارشات
 • نمودار

اطلاعات قیمتی نماد:

در این بخش مشتری می‌تواند قیمت پایانی،  قیمت آخرین معامله به‌همراه درصد تغییرات هر کدام را مشاهده نماید. همچنین در صورتی که کاربر در پورتفوی دارایی خود از نماد مورد نظر سهمی داشته باشد، در این بخش نمایش داده خواهد شد.

دیدبان در اپلیکیشن آسا

جدول عرضه و تقاضا:

این جدول در پنج سطر نمایش داده شده است و کاربر می‌تواند بهترین قیمت‌های خرید و فروش را در آن مشاهده کند.

جدول عرضه و تقاضا در جزییات اطلاعات نماد

اطلاعات معاملاتی نماد: 

در این بخش اطلاعاتی نظیر حجم و بازه مجاز معاملاتی، وضعیت نماد، حجم معاملات، حجم مبنا، قیمت پایانی دیروز، اولین قیمت و اطلاعاتی از این قبیل را مشاهده نماید.

اطلاعات معاملاتی نماد

دفترچه سفارشات:

درصورتی‌که کاربر سفارش و معامله‌ای را در همان روز روی نماد موردنظر داشته باشد،سفارشات و معاملات روی نماد در این بخش نمایش داده خواهد شد.
دفترچه سفارشات در جزییات اطلاعات نماد در اپلیکیشن آسانمودار:

این بخش شامل نمودار روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه است.

نمایش نمودارهای روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه نماد در اپلیکیشن آسا

تغییر کاربر اصلی

درصورتی‌که کاربر ورود از طریق اثر انگشت را برای خود فعال کرده باشد، این گزینه فعال می‌شود. برای ورود به حساب کاربری که ورود به آن از طریق اثر انگشت امکان‌پذیر نیست، کاربران می‌توانند از این گزینه استفاده نمایند و برای ورود از نام کاربری و پسورد جدید استفاده کرده و وارد حساب کاربری جدید شوند.

امکان تغییر کاربر اصلی در سامانه اپلیکیشن

خروج

با کلیک روی این گزینه، کاربران از حساب کاربری خود خارج شده و به صفحه اول اپلیکیشن منتقل می‌شوند.

 در انتها کارگزاری آگاه امیدوار است با ارائه خدمات جدید، در جهت رضایت مشتریان گرامی گامی موثر بردارد.

معاملات بورس اوراق بهادار کلیه خدمات مورد نیاز سرمایه‌گذاران شامل دریافت کد سهامداری و کد معاملات برخط، خرید و فروش حضوری، اینترنتی و آنلاین را ارائه می‌دهد. کارگزاری آگاه با طراحی سامانه معاملات برخط آسا توانسته گامی مثبت درجهت رفع نیازهای سرمایه‌گذاران بردارد.
با نحوه دریافت کد آنلاین سهام به صورت غیر حضوری (آگاه اکسپرس)، مراحل دریافت کدسهامداری و معاملات برخط، فرآیند خرید و فروش حضوری، خرید و فروش اینترنتی، خرید و فروش برخط در کارگزاری آگاه، آشنا شوید.
برای پاسخ به سوالاتی که تاکنون بی پاسخ مانده است، به [سوالات متداول] رجوع شود.
خانواده آگاه در شعب کارگزاری آگاه آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم خواهد بود.

 

  مشتریان گرامی کارگزاری آگاه؛ نسخه‌ای که در حال حاضر راهنمای آن را مطالعه می‌کنید، از دسترس خارج شده است.

هم‌اکنون امکان دریافت جدیدترین نسخه اپلیکیشن آساتریدرآگاه از طریق لینک زیر فراهم شده است. در این نسخه علاوه بر اینکه امکانات جدیدی در دسترس مشتریان کارگزاری آگاه قرار گرفته، بخش زیادی از نواقص نسخه‌های پیشین رفع شده و امکان انجام معاملات سریع‌تر و آسان‌تر برای مشتریان کارگزاری آگاه فراهم شده است.

برای انجام معاملات آگاهانه و رصد اطلاعات لحظه ای بازار سرمایه، پیشنهاد ما به شما اپلیکیشن آساتریدرآگاه است.

برای مطالعه راهنمای نسخه جدید اپلیکیشن روی دکمه زیر کلیک کنید: 

 

318 پاسخ به “راهنمای دانلود و استفاده از نسخه iOS (اپل – آیفون – iPhone) معاملات برخط آسا”

 1. agah02772 گفت:

  سلام از اقدامات بالا در سرعت بخشیدن به انجام کار جهت خرید وفروش سهام سپاسگزارم....ولی ازشما تقاضا دارم درباره نرمافزار آسا کد معاملاتی آنلاین pdf,ویا پاور پونیت ویا اطلاعاتی در نحوه کارکردن با آن بفرماییید....}onlineagah.com

  ۳
  • ميثم داودي گفت:

   سلام خسته نباشيد براي دانلود برنامه از سيب اپ نياز به خريد اشتراك هست با اينكه برنامه شما رايگان مي باشد ودر ضمن نسخه قبلي شما در اپ أستور فعال هست چرا همون رو اپديت نمي كنيد تا كاربران ios شما راحت وبدون دردسر از حذف برنامه هاي خارج از اپ أستور استفاده بشه ؟...

   ۶۸
   • Agah گفت:

    سلام دوست عزیز
    برای استفاده از اپلیکیشن های معاملاتی، هزینه ای از شما بابت خرید اشتراک دریافت نمی‌شود.
    لذا در حال بررسی این مشکل هستیم.
    ممنون از همراهی و صبوری شما

    ۱۲
 2. spl_ht@yahoo.com گفت:

  سلام
  نرم افزارها خیلی کار من و آسون کرده
  ممنون از شما

  ۲
 3. agah71262 گفت:

  بسیار عالی بود. کاش یه مسابقه هم میذاشتید که جایزه ش آیفون باشه!

  ۵
 4. eiman_boy84@yahoo.com گفت:

  سلام
  باهاش کار کردم وازش راضی هستم ممنون

  ۲
 5. 2063027544 گفت:

  سلام ..نرم افزارش عالیه...ای کاش یه نرم افزاری واسه گوشی های معمولی اندروید بزارین ..مثل همین نرم افزار

  ۰
 6. neja11641 گفت:

  روز به روز دارین به روزتر میشین. بهتون تبریک میگم.

  ۱
 7. agah81614 گفت:

  سلام...میخواستم بدونم با نرم افزار آسا هم میشه پولو از حساب بانکی خودمون به حساب نزد کارگزاری انتقال داد... باتشکر

  ۰
 8. agah45696 گفت:

  با سلام و تشکر
  پس از کلی انتظار بالاخره نسخه ios اومد. از این بابت خیلی ممنون.
  فقط یک سوال: چرا نصب نسخه ios این همه تبادل اطلاعات و ایمیل نیاز داره! کمی عجیب به نظر میاد؟!

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   به دلیل اینکه هنوز در مرحله تست نرم‌افزار هستیم، دریافت آن به روشی که حضورتان عرض شد، صورت می‌گیرد.
   انشااله زمانی که نسخه نهایی و عملیاتی شود، امکان دانلود آن به راحتی از طریق اپ استور صورت خواهد گرفت.

   ۰
 9. agah25669 گفت:

  سلام
  نرم افزار آسا را میتوان با اضافه کردن چند خدمت جدید بسیار کاربردی تر کرد از جمله همین امکان واریز وجه به حساب کارگزاری در خریدهای روزانه و اقدام سریع٫
  و اینکه خلاصه شاخص را در آن بتوان مشاهده کرد. ممنونم

  ۱
 10. robinmeson@gmail.com گفت:

  بالاخره نرم افزار ios هم آماده شد. اما اطلاع رسانی خیلی ضعیف بود با همه اینها سپاسگزارم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   همانطور که در مطلب اشاره کردیم، فعلا قرار هست این نسخه توسط مشتریان داوطلب تست بشه، لذا اطلاع رسانی عمومی صورت نگرفته است. پس از بررسی بازخورد و نظرات مشتریان، و نهایی شدن نسخه iOS حتما اطلاع رسانی عمومی صورت خواهدپذیرفت. ممنونیم که همراه ما هستید.

   ۲
 11. agah00542 گفت:

  نمیشد مستقیم بزاریدش روی اپ استور ؟ چرا اینجوری آخه ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در ابتدا باید عرض کنیم که در حال حاضر برنامه به عنوان نسخه آزمایشی در اختیار دوستان قرار گرفته است.
   ضمناً برای آنکه بتوان نرم افزار را در اپ استور، گوگل پلی یا بازار قرار داد، لازم است مجوز آن توسط سازمان بورس صادر شود و این فرآیند زمان بر است.

   ۱
 12. 2063495981 گفت:

  سلام وقت به خیر؛
  پس این برنامه ای که در تبلت ما نصب است چیست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی احتمالا نسخه اندروید روی تبلت شمانصب باشد.

   ۰
  • مجتبی گفت:

   سلام
   متاسفانه سیبچه مدتی است از عدم نصب اپلیکیشن های ios سواستفاده کرده پ برای نصب اپلیکیشن شما درخواست خرید اشتراک ماهانه مینماید من همین مشکل رو با اپلیکیشن بانکی هم در سیبچه دارم
   با تشکر و‌سپاس از تلاش و زحمتی که برای این موضوع انجام داده اید لطفا شرایطی فراهم اورید تا از لینکی خارج از سیبچه بتوانیم این اپلیکیشن که معاملات را سهل مینماید استفاده کنیم
   باز هم ممنون که پیگیری نمایید

   ۱۰
 13. agah05100 گفت:

  برنامه جالبیه امیدوارم روند تکاملش رو شاهد باشیم

  ۳
 14. nader9727@gmail.com گفت:

  بسیار هم عالی!!!با تشکر از آگاه که بحق عنوان بهترین کارگزار حال حاضر را داره!

  ۰
 15. beh16063 گفت:

  سلام
  با تشکر از شما که امکان تست این نرم افزار را در اختیار بدنه قراردادید.
  یکی از بهترین رابط های کاربری را دارد دربین سایر همراه تریدها، با طراحی عالی و کاربر دوست. همه چیز همیشه در دسترس است مهترین دیتا مشاهده راحت صف خرید و فروش حین انجام سفارش است که در این نرم خیلی راحت در اختیار قرار می گیرد. فقط تنها نکته ای که شاید مهم نباشد ولی اگر امکانش فراهم شود عالی است مشاهده مانده موجودی نقدی در صفحه خرید (و فروش) است که می تواند بصورت پیش فرض در فیلد سرمایه نمایش داده شود.
  با تشکر از زحمات شما و به امید موفقیت هرچه بیشتر

  ۰
 16. zyarani گفت:

  با سلام
  امروز نسخه ios رو نصب کردم؛ چند مورد سوال داشتم که ممکنه بدلیل عدم آشنایی من مطرح شده برام:
  ۱- در نرم افزار جایی نیست که ساعت سیستمی معاملات رو نشون بده، این ساعت در نسخه وب وجود داره و از ضروریات هست.
  ۲- وقتی بر روی خرید یا فروش برای نمادی کلیک میکنیم، میزان تقاضا و عرضه (حداقل ۳ مورد) رو نشون نمیده که بر اساس اون order داده بشه.
  ۳- در دیده بان وقتی روی یکی از نمادها کلیک میکنیم، همون اطلاعاتی در قسمت پایین دیده میشه که در قسمت بالا و قبل از کلیک وجود داشت.(آخرین معامله ، پایانی، و دارایی). -فقط دارایی اضافه شده-
  ۴- جایی نداریم که نمودار سهم نمایش داده بشه
  ۵-در ویرایش دیده بان نتونستم نمادی رو حذف کنم
  ۶- جایی رو ندیدم که مشخص کنه نماد باز هست یا متوقف هست.
  این موارد با بررسی اولیه مشخص شد و ممکنه اشتباه باشه.
  سپاس

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   همانطور که در تماس تلفنی حضورتان اعلام شد همه موارد بجز مورد اول در نرم افزار تعبیه شده است. امیدواریم توضیحات تلفنی کافی بوده باشد.

   ۰
   • zyarani گفت:

    با سپاس فراوان.
    توضیحات کاملا کافی و مفید بود.
    نکته دیگه ای که بنظر باید روش کار بشه ، بحث امنیت و اعتبار login کردن هست.
    من بدون اینکه نرم افزار رو ببندم ازش خارج شدم و بعدش وقتی مجدد وارد نرم افزار شدم، نیازی به وارد کردن user name و pass نبود. بنظرم بهتره بمحض اینکه نرم افزار غیر فعال میشه، اعتبار ورود از بین بره.
    زمان معتبر بودن شناسه و رمز عبور رو هم ممنون میشم اگه بفرمایید.

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     دوست گرامی از آنجا که مکن است در حین معامله شما نیاز به استفاده از نرم افزار دیگری مانند تحلیل تکنیکال یا غیره داشته باشید، با خروج شما از نرم افزار (بدون استفاده ار کلید خروج) نرم افزار غیر فعال نمی شود. اما اگر آنرا از برنامه هایباز خود خارج کنید یا دکمه خروج نرم افزار را بزنید، برای ورود مجدد نیاز به ورود مجدد رمز عبور خواهید داشت.

     ۰
 17. vahid03887 گفت:

  نرم افزار انلاین تحلیل تکنیکال عالیه
  اگر بتونین این رو به صورت نرم افزار در بیارید و مشتری های کارگزاری اگاه بتونن ازش افلاین هم استفاده کنن یعنی نیازی نباشه وارد سایت انلاین اگاه بشن مطمئنا عالی تر خواهد شد
  خیلی خوبه در کل

  ۰
 18. agah26279 گفت:

  با عرض خسته نباشید
  من ایرادی در نرم افزار هست حداقل برا من خواستم در میان بزارم نمیدونم اینجا هم بگم میشه یا زنگ بزنم به شماره ای که دادن ؟
  وقتی وارد نرم افزار میشم و روی تغییر کاربر اصلی کلیک میکنم و دوباره با همون کاربر که هست ورود میکنم کرش میکنه و نرم افزار بسته میشه.
  در ضمن iOS من ٨.٣ هستش

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ممنون از اعلام نظرتون. این مورد به تیم پشتیبانی اعلام شد. اگه بازخوردهای خودتون رو درمورد استفاده از نسخه iOS از طریق تلفن یا درج کامنت به ما بفرمایید، بینهایت سپاسگزار خواهیم شد.

   ۰
 19. re.samiee@yahoo.com گفت:

  با سلام
  با توجه به اینکه شما برای سیستم عمال های اندروید و IOS نرم افزار خودتون رو ارئه کردین.خیلی خوب میشه برای سیستم عامل ویندوز۱۰ هم برنامتون رو منتشر کنید.خوبیه این اکوسیستم اینه که میشه از اون اپلیکیشن هم در موبایل و هم در کامپیوترهای شخصی مبتنی بر ویندوز ۱۰ اسفاده کرد که حجم وسیعی از کاربرا رو در بر میگیره.
  این رو هم بگم حالا که برای سیستم عامل IOS برنامتون رو منتشر کردین میتونین همون برنامه رو برای سیستم عامل ویندوز پورت کنید که این کار شما رو راحتتر میکنه.

  خلاصه یکم هم به فکر ما کاربرای ویندوزی باشید.
  ممنون.

  ۰
 20. agah19085 گفت:

  با سلام
  چند پیشنهاد داشتم اگه در نرم افزار قرار بگیره خیلی خوب خواهد شد:
  ۱-اطلاعات کلی بازارمثل مقدار شاخص و در صد رشد آن را هم بشه در نرم افزار دید.یا اطلاعات مربوط به نمادهای شاخص ساز و پر بازدید روز یا نمادهایی که امروز بیشترین حجم معاملات رو داشتن در دسترس باشه در منو.
  ۲-وقتی وارد صفحه خرید و فروش یک نماد یا جزییات یک نماد میشیم اطلاعات بیشتری در مورد نماد بشه دید مثلا اطلاعات مهم صفحه tse مثل نسبت های خریدار و فروشنده و نسبت های حقیقی و حقوقی در خرید و فروش روز قیمت دیروز و پایانی یا ارشیو همین اطلاعات تا ۳ روز یا ۷ روز قبل این جور دیگه رفتن به سایت tse کمتر نیاز میشه و واقعا برنامه جامعی میشه.

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه پیشنهادات سازنده خود را در اختیار ما می گذارید. موارد اعلامی شما به بخش پشتیبانی ارائه خواهد شد. البته شایان ذکر است که شلوغی بیش از اندازه در صفحه معاملات نسیز می تواند موجب سردرگمی و عدم تمرکز معامله گر آنلاین شود.

   ۰
   • agah19085 گفت:

    سلام
    درست میفرمایید در مورد شلوغ شدن ولی معمولا این موارد رو در تب های مختلف قرار می دهند و فقط کسی که نیاز به بررسی بیشتر داشته باشد به ان تب رجوع میکند به جای سایت tse و اگر صرفا قصد خرید یا فروش داشته باشد به تب مربوطه رجوع نخواهد کرد در کل به نظرم ویژگی خوبی خواهد بود و مورد استقبال قرار خواهد گرفت.
    دلیل این درخواست هم این هست که معمولا کسی که با موبایل خرید و فروش میکند کمی برایش سخت هست مدام بین بروزر گوشی و اپ شما سوییچ کند تا وضعیت را بسنجد لذا برای جامعیت برنامه خیلی خوب خواهد بود.
    با تشکر

    ۰
 21. agah19085 گفت:

  نرم افزار *** چه نسخه وبی چه موبایل قابلیت های خوبی داره به عنوان الگو اگه بهش رجوع بشه و در نرم افزار وب و موبایلتون قرار بگیره خیلی خوب میشه

  ۰
  • Agah گفت:

   دوست عزیز قابلیتهای فعلی نرم افزارهای آگاه بخصوص در موبایل به مراتب از همه گزینه های موجود پیشرفته تر و کامل تر است. لطفاً به صورت موردی بفرمایید چه ویژگی مد نظر شما است؟

   ۰
 22. agah386018 گفت:

  با سلام
  در کل نرم افزار خوبی دارید اگر امکانش باشه موارد زیر هم در نسخه دسکتاپ یا موبایل اضافه بشه عالی میشه:
  ۱-وقتی در نرم افزار یک نماد جستجو میکنیم و واردش میشیم اطلاعاتی مثل p/e ، eps ، dps ، درصد سهام داران حقیقی و حقوقی و.... نمایش داده بشه.
  ۲-یک بخش به نرم افزار اضافه بشه که نماد ها با بیشترین تغییرات قیمت و حجم معامله نمایشه داده بشه.
  از اطلاع رسانی خوبتون متشکرم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   نظرات شما و سایر دوستان به بخش پشتیبانی آسا ارسال می شود تا در اولویت بندی و زمان بندی توسعه نرم افزار در آینده مورد توجه قرار گیرد. با سپاس

   ۰
 23. احمد گفت:

  سلام
  عالیه
  اگر بتونین قابلیت در نظر گرفتن حد ضرر بهش اضافه کنین عالی تر میشه

  ۰
 24. agah19085 گفت:

  سلام
  توی دیده بان اگه بشه واسه هر نماد note یا یادداشت نوشت خیلی خوب میشه یکی از کاربردهاش نوشتن مقاومت های نماد یا حمایت هاش هست

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست گرامی
   پیشنهاد شما به بخش پشتیبانی نرم افزار آسا ارسال گردید تا پس از بررسی، درصورت امکان پیاده سازی شود.

   با تشکر از همراهی شما

   ۰
 25. pae00475 گفت:

  سلام
  نسخه windows phone رو نمیگذارید؟
  با تشکر

  ۱
 26. فرشيد گفت:

  سلام ، من فرم بالا رو دوبار پر کردم اما ایمیلی نرسیده

  ۰
 27. agah26232 گفت:

  با سلام خدمت شما
  خواستم بابت آماده نمودن و قابل استفاده بودن نرم افزار در ios ازتون تشکر کنم

  ۰
 28. Agah13097 گفت:

  سلام
  بی ز حمت میشه کانال تلگرام یا هرچیز دیگه ک بتونه برای خرید و فروش کمک کنه معرفی کنید؟

  ۰
 29. agah01442 گفت:

  مرسی .خیلیم عالی.سرعتشم خوبه.البته جا داره بهترم بشه.مرسی بازم

  ۰
 30. agah19085 گفت:

  با سلام
  تشکر از ارائه نسخه ios
  یه پیشهاد داشتم اینکه در دیده بان و پرتفو به ازای هر نماد ۳بازه قیمتی به عنوان ورودی گرفته شود و هر زمان قیمت اون نماد به بازه قیمت درخواستی رسید به نوعی اعلان به کاربر بده یا مثلا با ۳ رنگ مختلف نماد رو تغییر بده.
  کاربردش
  ۱٫برای سهم هایی که در آینده و در قیمت خاصی می خواهیم خرید کنیم و تشخیص زمان خرید در قیمت مورد انتظار(رنک نماد نارنجی شود)
  ۲٫برای نماد های موجود در پرتفو: فعال شدن حد ضرر (رنگ قرمز) یا زمان رسیدن به هدف قیمتی(رنگ سبز)
  بسیار کاربردی است .
  اگر ممکنه در نسخه وبی هم اعمال شود.
  با تشکر

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست عزیز
   ضمن سپاس از دیدگاه شما، پیشنهاد شما به واحد پشتیبانی سامانه آسا ابلاغ گردید تا بررسی شود.

   ۰
 31. Agah08319 گفت:

  سلام با تشکر از زحمات شما، من دو بار فرم را تکمیل کردم ولی هنوز ایمیلی دریافت نکردم، لطف بفرمائید راهنمایی کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   با توجه به اینکه شما در ساعت ۱۷:۳۰ روز چهارشنبه مورخ ۳ شهریور (پس از اتمام هفته کاری) اقدام به تکمیل فرم نموده بودید، لذا همکاران ما در شرکت حضور نداشتند تا ایمیل را برای شما ارسال نمایند.
   ایمیل مربوطه امروز (شنبه ۶ شهریور) برای شما ارسال گردیده است. در صورتیکه سوالی داشتید، در خدمت شما هستیم.

   ۰
   • Agah08319 گفت:

    سلام مجدد، متأسفانه تا الآن که ساعت ١١ شب است هنوز ایمیلی دریافت نکردم

    ۰
    • Bashgah گفت:

     سلام دوست عزیز
     شما آدرس ایمیل ariago****@icloud.com را به ما معرفی کردید و ما نیز برای این ادرس ایمیل را ارسال کرده ایم. در صورت صحت آدرس ایمیل، برای پیگیری موضوع در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

     با تشکر

     ۰
 32. Ahm66511 گفت:

  سلام
  ممنون از اینکه به فکر راحتی کاربرهاتون هستید. نرم افزار کاربردیه

  ۰
 33. agah04777 گفت:

  سلام، بنده هم دو بار فرم رو پر کردم در دو روز مختلف ولی هنوز ایمیلی دریافت نکردم. ممنون میشم رسیدگی کنید.

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست گرامی
   شما آدرس ایمیل moj.ar****@gmail.com را به ما معرفی کردید و ما نیز برای این آدرس ایمیل را ارسال کرده ایم. در صورت صحت آدرس ایمیل، برای پیگیری موضوع در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 34. ali00036 گفت:

  سلام
  بنده شاید بیشتر از ۵ بار فرم رو پر کردم و جزء نفرات اول ثبت فرم بودم ولی هنوز با توجه به پیگیری تلفنی به نتیجه نرسیدم.
  حتی apple ID خودم رو نیز عوض کردم و دوباره فرم رو پر کردم.
  ممنون از زحماتتون

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست عزیز آدرس ایمیلی که در فرم معرفی کردید به آدرس alir******@aol.com است. در صورت صحت آدرس ایمیل، برای پیگیری موضوع می توانید در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 35. عرفان گفت:

  سلام..خیلی ممنون بابت ساخت این برنامه....ولی فقط ساخت برنامه نیس باید بعد از ساخت ایراداتش رفع بشه..اصلا رسیدگی نمیشه..میگین در حال تست هستش ولی تااااااا کی ....اصلا هیچ تغییری نکرده
  کلییییییی باگ داره...حالا با اینکه اثر انگشت کار نمیکنه کاری نداریم ولی واقعا افتضاحه که وقتی عجله داری هنگام خرید یا فروش وقتی نماد رو انتخاب میکنی از برنامه خارج میشه
  از هر نظر کارگزاری آگاه عالیه لطفا از این جهت هم عالی باشه
  تشکر

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست گرامی
   دوست عزیز سیستم در حال رفع مشکلات است ولی تا کنون مشکل خروج از نرم افزار را نداشته ایم. در صورتی که نرم افزار شما مشکلی دارد با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   باتشکر

   ۰
 36. agah36893 گفت:

  سلام؛
  من دیروز برای تست برنامه مشخصاتم رو وارد کردم ولی متأسفانه هنوز ایمیل دعوتنامه رو دریافت نکردم، خواهشمندم با توجه به اینکه بنده در ساعات باز بودن بازار به کامپیوتر دسترسی ندارم و کار کاردن با نسخه تحت وب در مرورگر موبایلی کمی مشکل است در صورتی که لیست ۵۰ نفرتان پر شده ترتیبی برای دعوت اینجانب نیز اثر فرمایید.
  امیدوارم با حداقل دانشی که در زمینه تست نرم‌افزار دارم بتوانم کمکی در بهبود اپلیکیشن آسا داشته باشم.
  با احترام.

  ۰
 37. agah00772 گفت:

  سلام من نصبش کردم اما برای ورود اشکال میگیره.

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست گرامی
   هنگام ورود چه پیامی به شما میده؟
   در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   باتشکر

   ۰
 38. saeed40940 گفت:

  سلام من نمی توانم ازطریق اسا اندروید به حسابم دسترسی داشته باشم وهمچنین به کارگزاری پول واریزکنم تاخرید انجام دهم لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست عزیز، در حال حاضر نرم افزار اندروید و ios آسا، امکان واریز ویا برداشت وجه را ندارد. برای این منظور می توانید از طریق مرورگر گوشی خود اقدام نمایید.

   ۰
 39. saeed40940 گفت:

  سلام من نتوانستم از طریق نرم افزار تحت وب پول از حساب شخصی پول به حساب کارگزاری واریز کنم بیشتر راهنمایی کنید یا این امکان واریز وجه به حساب کارگزای یا درخواست وجه به حساب شخصی رافراهم کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در نسخه وب نرم افزار معاملات برخط آسا، در نوار ابزار بالای صفحه، گزینه “درخواست‌ها” با چهار تب (صفحه) “پرداخت شتابی”، “اعلامیه واریز وجه”، “درخواست پرداخت” و “درخواست خرید و فروش” برای ثبت درخواست‌های مورد نیاز کاربر در نظر گرفته شده است.
   اگر کاربر قصد داشته باشد به صورت آنلاین و با کارت‌های عضو شتاب، از حساب بانکی خود مبلغی را به “حساب نزد کارگزاری” واریز نماید، لازم است صفحه “پرداخت شتابی” را انتخاب نموده و بر روی آیکن “+” کلیک کند. پس از مشاهده پنجره “پرداخت آنلاین” با وارد نمودن مبلغ مورد نظر و کلیک بر روی گزینه “پرداخت”، کاربر به صفحه بانک هدایت می‌شود. در پنجره پرداخت آنلاین، می‌توان مبلغ مورد نظر را از طریق درگاه اینترنتی بانک سامان به حساب کارگزاری منتقل کرد.
   برای طلاعات بیشتر می توانید به راهنمای نسخه وب نرم افزار معاملات برخط آسا بخش درخواست‌ها مراجعه بفرمایید.

   ۰
 40. agah18216 گفت:

  سلام وعرض ادب
  البته میدونم این نرم افزار موبایلشه ولی در نرم افزار تحت وب وقتی درخواست پرداخت وجه میذاریم اون مقدار که درخواست دادیدم از حساب کسر نمیشه و مثلا یه جوری بلوکه نمیشه که طرف متوجه باشه که این مقدار رو درخواست واریز زده و نباید ازش خرید کنه.
  اگر این امکان رو بذارید ممنون میشم

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ضمن سپاس از دیدگاه شما، به عرض می رساند این امکان قبلا در سیستم وجود داشت ولی با توجه به درخواست مشتریان و با نظر به اینکه استراتژی برخی افراد، "خرید حجم بالا و درصد سود پایین" است این امکان برداشته شد.

   باسپاس از همراهی شما

   ۰
 41. بهنام گفت:

  سلام
  فرم درخواست برنامه را دو بار پر کرده و ارسال کرده ام اما هنوز جوابی دریافت نکرده ام
  اگر امکانش هست رسیدگی کنید با تشکر فراوان

  ۰
 42. علی گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید، من جهت دریافت نرم‌افزار ios ثبت نام کردم ولی ایمیلی با عنوان testflight برای من نیومده،لطفا پیگیری میکنید

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی اطلاعات شما دریافت شد. در اولین روز کاری ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. می‌توانید در هر مرحله برای پیگیری با پشتیبانی نرم افزار به شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.
   با تشکر

   ۰
 43. حسين گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  فرم نرم افزار آی او اس را دوبار پرکرده ام
  اما هیچ پاسخی دریافت نکردم
  لطفا پیگیری کنید
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   دوست گرامی سلام
   شما درخواست خود را ۲ بار پس از ساعت اداری در روز چهارشنبه و ۶ بار در روز پنجشنبه وارد سامانه نموده اید و چنانچه مستحضرید روز پنجشنبه کارگزاری‌ها تعطیل هستند و امکان پیگیری وجود ندارد. انشااله امروز (شنبه) ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

   ۰
 44. fadaei_univ@yahoo.com گفت:

  با سلام .
  تو نرم افزار نسخه آی او اس
  قسمت پرداخت شتابی کجاست؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی، نسخه ios و اندروید نرم افزار همراه آسا امکان واریز یا برداشت وجه ندارد. برای این منظور شما می توانید از طریق مرورگر گوشی خود به سایت سامانه آسا مراجعه نموده و پس از ورود به حساب خود، از قسمت درخواست ها و کلیک بر روی گزینه پرداخت شتابی، نسبت به افزایش موجودی حساب خود اقدام نمایید.

   ۰
 45. رضا تقوي پور گفت:

  سلام من چند روزه واسه دریافت نرم افزار فرمو پر کردم ولی هیچ ایمیلی دریافت نکردم

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی در روزهای پنجشنبه و جمعه و تعطیلات رسمی کارگزاری تعطیل است لذا درخواست ها و ایمیل های شما در اولین روز کاری بعد از تعطیلات بررسی می گردد.
   شایان ذکر است که ایمیل نصب نرم افزار ارسال گردید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی کار با نرم افزار نسخه IOS آسا اینجا را کلیک کنید و یا با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 46. 09473 گفت:

  با سلام میخواستم بدونم سرعتش چقدر بالاست؟ آیا میشه با این نرم افزار بر صف های سنگین عرضه اولیه یا سهام مختلف غلبه کرد؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی سرعت نرم افزارهای آنلاین به عوامل مختلفی مثل سرعت پردازنده گوشی یا رایانه، سرعت اینترنت مبدا، پهنای باند و... بستگی دارد.
   با فرض اینکه تمامی عوامل مساعد باشند، سرعت پاسخگویی به درخواست ها و انجام معاملات توسط نرم افزار IOS آسا، قابل قبول بوده و نیاز شما را برطرف خواهد ساخت.

   ۰
 47. agah19085 گفت:

  با سلام
  یه پیشنهاد داشتم در مورد اینکه پیغام های ناظر در مورد هر نماد در صفحه خرید و فروش آن نماد قابل مشاهده باشد و جدا کردن پیغام های ناظر در یک بخش کاملا جدا باشد خوب است اما برای پیدا کردن پیغام مخصوص هر نماد کمی دشوار است.
  یک تب جداگانه در پایین صفحه خرید و فروش هر نماد ایده خوبی است.

  ۰
 48. محمدرضا غفاری گفت:

  سلام من حضورا خدمت شما آمده و ثبت نام کرده ام لطفا سیستم معاملات آنلاین مرا فعال کنید کد ملی *******

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی همانطور که در تماس تلفنی همکاران خدمت شما عرض شد، جهت فعالسازی حساب آنلاین خود میبایست مدارک و فرم های لازم را تکمیل فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 49. agah35213 گفت:

  با سلام وعرض خسته نباشید
  من تا بحال چندین بار فرم درخواست نسخه iosرا پر کردم ولی هنوزایمیلی دریافت نکرده ام لطفا برام بفرستید چون خیلی برام حیاتی است با تشکر

  ۰
 50. agah35213 گفت:

  سلام با عرض سلام وخسته نباشید ضمن تشکر از زحمات شما به عرض می رسانم که من برنامه گوشی رو نصب کردم ولی همینکه خرید یا فروش را می زنم از برنا مه خارج میشه لطفا بگید چکار کنم

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی برای بررسی این موضوع می توانید در ساعات اداری با واحد پشتیبانی به شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس بگیرید و مشخصات گوشی و نسخه سیستم عامل گوشی و نیز نسخه نرم افزار آسا را اعلام کنید.

   با تشکر از همراهی شما

   ۰
 51. agah03390 گفت:

  با عرض سلام درخواست إرسال لینک نصب نرم افزار ios را کردم متاسفانه برام إرسال نشده ممنون میشم در صورت پیگیری و إرسال لینک مربوطه با تشکر فراوان

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   ایمیل نصب نرم افزار برای شما ارسال شد.
   چنانچه آن را دریافت ننموده اید با واحد پشتیبانی نرم افزار به شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 52. agah80480 گفت:

  میشه نسخه ios معاملات برخطو استفاده کرد؟اگه جواب مثبته پس چرا توو قسمت صفحه معاملات برخط نوشتین بزودی؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی همانطور که در مطلب فوق توضیح داده شد، برای نصب نرم افزار نیاز به تکمیل فرم انتهایی مطلب است. پس از آن، ایمیلی تحت عنوان TestFlight برای شما ارسال خواهد شد و شما میتوانید نرم افزار نسخه ios را دانلود نمایید.
   درخصوص سوال دوم هم به عرض می رسانم که در حال حاضر دریافت نرم افزار بصورت مستقیم میسر نیست.

   با تشکر

   ۰
 53. عرفان گفت:

  سلام..کار نمی کنه باز برنامه..اصلا باز نمیشه میزنه expired...لطفا رسیدگی کنین

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی برای رفع این موضوع، نسخه ios نرم افزار آسا را از طریق برنامه TestFlight بروزرسانی نمایید.

   با تشکر

   ۰
 54. بهنام گفت:

  سلام
  نسخه نصبی من با مشکل مواجه شده بود و مجبور به پاک کردن آن شدم
  اگر امکانش هست ایمیل فعال ساری را یک بار دیگر برای من ارسال فرمایید
  در ضمن فرم ثبت نام هم دوباره پر کرده ام
  با تشکر

  ۰
 55. پرویز پرنیای گفت:

  با سلام
  بنده چند بار در خواست کرده ام ولی ایمیل فعالسازی برای من فرستاده نشده است

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   ضمن پوزش از تاخیر بوجود آمده
   بزودی ایمیل نصب نرم افزار برای شما ارسال خواهد شد.

   با احترام

   ۰
 56. بهزاد گفت:

  سلام
  نسخه روی دیوایس من با مشکل مواجه شده و مجبور به پاک شدنش شدم مدت اعتبار ایمیل test flight ارسالی هم به پایان رسیده بود!!
  الان هم دو بار درخواست دادم ولی ایمیلی دریافت نکردم
  اگه رسدیگی کنین ممنون میشم
  خسته نباشید

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی تمامی درخواست ها بررسی و ایمیل نصب نرم افزار ارسال گردید.
   چنانچه ایمیلی دریافت ننموده‌اید با واحد پشتیبانی نرم افزار به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.
   با تشکر

   ۰
 57. agah05688 گفت:

  سلام من مشخصاتم رو فرستادم هنوز ایمیل نیومده لطفا پیگیری کنید
  ممنون

  ۰
 58. m17557 گفت:

  سلام نرم افزار من expire شده مجدد از اپ استور که نصب کردم درخواست کد redeem و ایمیلی هم برام نمیاد چکار باید بکنم با تشکر؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   نسخه جدید، برای دانلود در دسترس است و ایمیل نصب نیز به اپل آیدی شما ارسال گردید.

   با سپاس از همراهیتان

   ۰
   • m17557 گفت:

    با سلام متاسفانه ایمیل به اپل ایدی ارسال نشده در صورت امکان مجدد ارسال نمایید mohmmadsafazadeh@yahoo.com با تشکر

    ۰
 59. خجسته گفت:

  با سلام و. خسته نباشید خدمت شما، بنده دو روز پیش فرم پر کردم اما هنوز ایمیلی به دستم نرسیده. لطف میفرمایید پیگیری کنید متشکرم

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی درخواست شما به همکاران بخش پشتیبانی اعلام شد تا مجدداً ایمیل نصب نرم افزار را برای شما ارسال نمایند.

   با تشکر از همراهیتان

   ۰
 60. Amir04550 گفت:

  سلام. بعد از نصب برنامه آسا، میتونم برنامه تست رو حذف کنم ،یا هردو برنامه لازم و ملزوم همدیگه هستند؟

  ۰
 61. reza07041 گفت:

  سلام من برای نرم افزار درخواست دادم ولی پیگیری نشد ،ایدی ام reza07041 است

  ۰
 62. Mahdi گفت:

  سلام متاسفانه هر کاری میکنم ایمیل برام ارسال نمیشه دلیلش چیه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی، ایمیل نصب نرم افزار بصورت خودکار ارسال نمی شود، لازم است در روزهای کاری همکاران ابتدا اطلاعات شما را بررسی کنند و سپس ایمیل مذکور را ارسال نمایند.

   ۰
 63. Mahdi گفت:

  سلام
  پس چرا ایمیل فعال سازی برای ios نمیاد الان چند روزه ولی نمیشه
  اصلا این واقعیه

  ۰
  • Agah گفت:

   یا سلام و عرض تبریک سال نو خدمت شما دوست بزرگوار
   از آنجا که درخواست‌های ارسالی باید توسط همکاران بررسی شود، لذا در روزهای تعطیل ایمیلی ارسال نمی شود.
   در اسرع وقت این ایمیل حضورتان ارسال خواهد شد.

   ۰
 64. 13705 گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید....من درخواست دادم برای فعال سازی ios ولی ایمیلی برام نیومده...و همچنان با برنامه همراه تریدر مفید دارم معاملاتم رو انجام میدم...چون در محلی که کار میکنم دسترسی به کامپیوتر ندارم .اگه میشه زودتر ایمیل را برام بفرستید تا بتونم با کارگزاری آگاه کار کنم.....ممنون از زحمات شما

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی ایمیل نصب نرم افزار برای شما ارسال شده است.
   چنانچه ایمیل را دریافت نکرده‌اید برای بررسی اطلاعات خود با بخش پشتیبانی به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ تماس بگیرید.

   ۰
 65. اکبرنژاد گفت:

  سلام
  پس چرا ایمیل فعال سازی برای ios نمیاد الان چند روزه ولی نیومده.

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست عزیز، چنانچه ایمیل فعالسازی نرم افزار را دریافت نکردید برای بررسی اطلاعات خود با پشتیبان نرم افزار به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 66. 13705 گفت:

  سلام
  ممنون از زحمات شما....ایمل دریافت شد و برنامه را نصب کردم...
  باز هم تشکر میکنم بابت ایمیل

  ۰
 67. agah99845 گفت:

  سلام
  چرا داخل صفحه لاگین نسخه ios خورده بزودی؟

  ۰
 68. حامد گفت:

  با سلام
  من قبلا ایمیل برام ارسال شده بود و برنامه رو نصب کردم و کار میکردم ولی الان زده ک منقضی شده و مرتب از برنامه خارج میشه و درست کار نمیکنه. نسخه برنامه ۲٫۰.۰ هست. مجددا درخواست دادم ک ایمیل برام ارسال بشه ولی هنوز ارسال نشده. با تشکر

  ۰
 69. 10855 گفت:

  سلام
  چرا بطور مستقیم نرم افزار رو روی اپ استور یا حتی سیبچه قرار نمیدید؟
  اولین مرتبه هست واسه نصب یه نرم افزار اینهمه مسیر رو طی کردم!

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   همکاران ما با شرکت اپل در حال رایزنی هستند ولی هنوز تاییدیه ای از سوی این شرکت به ما داده نشده.
   ولی بزودی این نرم افزار یا از طریق اپ استور یا از طریق دیگری ارائه خواهد شد.

   ۰
 70. پوریا گفت:

  سلام نرم افزار trade چند روزه کار نمیده ارور trad beta has expired میده مشکل چی میتونه باشه؟؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست بزرگوار
   لطفا در صورتی که با مشکلی واجه می شوید، حتماً اطلاعات تماسی خود را درج نمایید تا پیگیری تسریع شود. همکاران ما با شما تماس می گیرند.

   ۰
 71. Ham گفت:

  هنگام انجام خرید از برنامه خارج میشود .برنامه را هم از اپ استور دانلود کردم به اسم asa x online علت این خروج چه مى باشد ممنون

  ۰
 72. گمنام 67 گفت:

  با سلام و وقت بخیر
  خواهشمندم نسخه ios ,ورژن ۷
  یا اندروید۲ به بالا را برایم ارسال نمایید
  باتشکر

  ۰
 73. ارژنگ گفت:

  سلام.. پس کوو نرم افزار اندریدش؟؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست عزیز در کادر سفید رنگ، در بالای صفحه لینک راهنمای نسخه اندروید گذاشته شده.
   همچنین برای دریافت برنامه نیز می توانید به آدرس http://asax.ir/Mobile مراجعه فرمایید.

   ۰
 74. مهدي گفت:

  سلام و احترام

  متاسفانه نام کاربری و رمز عبور رو که میزنم اخطار میده که صحیح نمیباشد ! در حالیکه من از سایت با همین اطلاعات وارد میشم . ممنون میشم پاسخ بدین

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   وجود علائمی مانند #، * و... در رمز عبورتان سبب بروز این مشکل شده است. لطفاً از طریق سایت رمزعبور خود را به نحوی تغییر دهید که حاوی اعداد و حروف انگلیسی باشد. پس از آن دوباره وارد سای شوید؛ در صورتی که با مشکلی مواجه شدید که نیاز به پیگیری داشت، خواهشمندیم اطلاعات تماسی خود را درج نمایید.

   ۰
 75. erf04754 گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید ... بر روی نسخه وب یک دیده بان خودکار به نام دارایی های من پیش بینی شده که می توان از آن استفاده کرد ... در نسخه ios این دیده بان وجود ندارد؟ امکان استفاده از آن چطور؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دیده بانی که شما می فرمایید بر روی نسخه جدید آساتریدرآگاه قرار دارد. برای مشاهده آن در گوشی موبایل یا تبلتتان می توانید در مرورگر دستگاه تان آدرس https://newonline.agah.com/ را وارد نمایید. نسخه جدید سازگار با گوشی های مختلف است و نیازی به نصب برنامه ندارد.

   ۰
 76. اميد گفت:

  سبام من هرکار میکنم نصب کنم نسخه آی او اس و میگه این برنامه با گوشیه شما سازگار نیست و نصب نمیکنه مشکل کجاست

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   از اپ استور اقدام به نصب کرده اید؟
   لطفاً در زمان بروز مشکل، برای پیگیری راحت تر حتماً اطلاعات تماسی خود را درج نمایید.

   ۰
 77. مهران گفت:

  با سلام
  لظفا برنامه رو ارتقا بدین که برای آیفون ۵ هم بشه استفاده کرد
  ولی متاسفانه آیفون ۵s و بالاتر رو ساپورت میکنه

  ۰
 78. هاجر گفت:

  سلام
  من به نصب نرم افزار روی گوشی به شدت نیاز دارم ولی نسخه iOS شما با گوشی آیفون ۵ من سازگار نیست و مدل های بالاتر رو پوشش میده.
  ممنون میشم راهکار بدید.
  با احترام

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   نرم افزار در گوشی های آیفون ۵ به بالا قابل استفاده است. در صورت امکان مشخصات تماس خود را درج نمایید تا همکاران ما بتوانند با شما تماس بگیرند.

   ۰
 79. rezasafari گفت:

  اپلیکیشن خیلی مهمه و بیشتر کسانی که آنلاین با گوشی ترید میکنن با اپلیکیشن کار میکنند اما تا حدودی مغفول مانده.بطوری که امکان مشاهده شاخص ها و همچنین ورود با اثر انگشت و همچنین بروزرسانیهای منظم وجود ندارد

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ممنونیم از نظراتتون. موارد رو به تیم پشتیبانی موبایل ارائه می دهیم. ممنون می شیم اگه نکاتی که در خصوص استفاده از نرم افزار مدنظرتون هست، بفرمایید.

   ۰
 80. AJ5331 گفت:

  سلام گوشی من ایفون ۴ سیستمش پایینه نمیتونم نرم افزارو نصب کنم لطفا برام راهکاری پیشنهاد بدیدن ممنون از لطفتون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   همانطور که درتماس تلفنی حضورتان اعلام شد، متاسفانه نرم افزار نسخه های پایین آیفون را پشتیبانی نمی کند.

   ۰
 81. سعيد جمشيدي گفت:

  سلام
  من تازه میخواهم وارد بورس شوم به خاطر همین مسأله ، کمی دچار شک و تردید هستم که با کدام کارگزاری کار کنم ًو مدتی است که این دغدغه باعث شده ، وارد شدن به با زار بورس برایم زمانبر شده است
  سؤالی که دارم این است :
  ١- آیا میتوان با دو شرکت سرمایه گذاری کرد یا خیر یعنی اگ ر من کد بررسی از شرکتی بگیرم ،فقط باید با آن شرکت کار کنم یا همزمان میتوانم با سرمایه گذاری آگاه هم کار کنم و از برنامه هایتان استفاده کنم
  فعلا با هیچ شرکت سرمایه گذاری شروع به کار نکردم و کد بورس و.....هم دریافت ننمودم
  لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید. با تشکر و سپاس
  سعید جمشیدی کندری

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای انتخاب کارگزار مناسب می توانید مطلب "چگونه یک کارگزار بورس اوراق بهادار، انتخاب کنیم؟" را مطالعه بفرمایید. در خصوص قسمت دوم سوال، شما می توانید همزمان با چند کارگزاری سرمایه گذاری کنید درواقع کد بورسی شما تغییری نمی کند و به تعداد کارگزاری که اقدام به معامله می کنید، کد آنلاین برای شما صادر می شود.
   برای دریافت کد بورسی نیز پیشنهاد می شود به لینک ex.agah.com مراجعه بفرمایید.

   ۰
 82. AL4050 گفت:

  سلام. لطفا برای باشگاه هم یک اپلیکیشن طراحی نمایید . متشکرم

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه با ارائه نظرات خود به ما برای بهبود خدمات کمک میکنید.
   اپلیکیشن بآشگاه درحال آماده سازی است و بزودی ارائه خواهد شد.
   ولی درحال حاضر نسخه ریسپانسیو (هماهنگ با موبایل) آن با مراجعه به ادرس سایت بآشگاه از طریق موبایل یا تبلت قابل استفاده است.
   با تشکر

   ۰
 83. AP1934 گفت:

  سلام و تشکر
  من برای تقاضای وجه مشکل دارم .حساب بانکی برام ثبت نشده.
  باید چکار کنم؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   درصورتی که حساب بانکی به کارگزار معرفی نکرده اید لطفا شماره حساب و شماره شبا خود را به همراه اطلاعات نام و نام خانوادگی، کدبورسی به آدرس crm@agah.com ایمیل نمایید.
   درضمن شماره حساب جدید می‌بایست به اسم فردی باشد که کد بورسی دارد
   تا همکاران آنلاین تغییرات لازم را در سیستم ثبت نمایند.
   باتشکر

   ۰
 84. بهنام گفت:

  سپاس از خدماتتون
  در صورت امکان اینک نصب مستقیم رو هم بزاید خیلی هستن که سیب اپ نصب نمیکنند

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   درحال حاضر برای استفاده از اپلیکیشن معاملاتی ios می‌بایست آن را از سیب اپ نصب و استفاده نمایید.
   درصورتی که امکان نصب این اپلیکیشن را ندارید، این امکان وجود دارد که نسخه تحت وب آسا (online.agah.com) را با مرورگر گوشی خود باز کنید و معامله انجام دهید.
   باتشکر

   ۰
 85. حسین حیدری گفت:

  سلام
  خدا. قوت
  چرا توی بعضی گوشیها. کامل نیست؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا منظور خود را از کامل نبودن اپلیکیشن، واضحتر بفرمایید تا بتوانیم شما را راهنمایی کنیم.
   باتشکر

   ۰
   • وحید گفت:

    مثلا بخش “دیدبان آگاه” و بخش “سفارشات در انتظار” را پوشش نمیده

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     این امکان انشااله در نسخه جدید اپلیکیشن آساتریدر اضافه خواهد شد.
     لطفا تا آن زمان نسخه online.agah.com را با مرورگر گوشی خود باز کنید و معامله نمایید.
     باتشکر

     ۰
 86. AP1535 گفت:

  سلام
  تقاضای وجه برای مشتریانی که معاملات آنلاین ندارند به چه صورت انجام میشه?

  ۰
 87. AS3242 گفت:

  با سلام و درود فراوان
  لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا به ورژن ios اپلیکیشن مانند نسخه تحت وب آیتمهای "دیدبان آگاه" و "سفارشات در انتظار" را بیافزایید.
  بسیار سپاس گزارم

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه پیشنهادات خود را برای بهبود خدمات ارسال می کنید.
   پیشنهادات شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۱
 88. AS5388 گفت:

  با سلام و درود فراوان
  لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا به ورژن ios اپلیکیشن مانند نسخه تحت وب آیتمهای "دیدبان آگاه" و "سفارشات در انتظار" را بیافزایید.
  بسیار سپاس گزارم

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه پیشنهادات خود را برای بهبود خدمات ارسال می کنید.
   پیشنهادات شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۱
 89. AS3242 گفت:

  لطفا افزودن دیده‌بان “دارایی‌های من” را نیز مانند نسخه تحت وب، در اپلیکیشن ios در دستور کار قرار دهید

  ۵
 90. AA2981 گفت:

  سلام
  چرا گزارش وضغیت درکارتابل سطح ۶ نیست؟

  ۰
 91. AS9236 گفت:

  با عرض سلام
  لطفا فکری به حال نرم افزار آسا بکنید
  اصلا مناسب خرید و فروش نیست
  خود من ترجیحا از وب اسا روی گوشی استفاده میکنم
  اگه وب گوشی رو با نرمافزارش مقایسه کنید متوجه تفاوت زیاد این دو میشید
  چه بهتره که نرم افزار هم همچون وب بشه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه نظرات ارزشمند خود را برای بهبود خدمات ارسال می کنید.
   در خصوص اپلیکیشن‌های معاملاتی کارگزاری آگاه باید خدمتتان عرض کنیم که نسخه جدیدی درحال راه اندازی و تست است که در آن باگ‌ها برطرف شده است.
   لطفا تا زمانی که نسخه جدید منتشر شود نسخه تحت وب آسا online.agah.com را با مرورگر گوشی خود باز نمایید.
   باتشکر

   ۰
 92. AO8971 گفت:

  با سلام و تشکر از شما
  لطفا نرم افزار آسا آتی نسخه ios هم بزارید
  ممنون

  ۰
 93. Mohammadtbtb گفت:

  سلام نرم افزار روی گوشی نصب میشه اما از برنامه میپره بیرون. البته این اتفاق بعد از تحریم های اپل افتاده. لطفا پیگیری کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درحال بررسی این مشکل هستیم.
   اما می توانید نسخه وب online.agah.com را با مرورگر گوشی خود باز کنید و معامله نمایید.
   تا زمانی که نسخه جدید منتشر گردد
   با تشکر

   ۰
 94. Ali30258 گفت:

  با سلام؛ مشکلات اپلیکیشن ios برای من : قطعی مکرر و قرمز شدن نوار بخصوص در دقایق ابتدایی معاملات - گاها هنگ کردن اپلیکیشن در هنگام معاملات که در لحظات حساس بسیار کلافه کننده می باشد -داشتن امکانات کمتر نسبت به نسخه تحت وب در موارد متعدد - حتی المقدور در لحظه سفارش گزاری امکانی لحاظ نمایید که مشاهده قیمت آنی روی همون صفحه ممکن باشه تا نیاز به دو دستگاه یا سیستم برای ارسال سفارش دقیق نباشه - امکان مشاهده نمودار قیمتی هر سهم به صورت دقیقتر و امکان کشیدن خطوط و اندیکاتورها روی آن فراهم شود -
  با سپاس فراوان از توجهات شما

  ۱
  • agah5 گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی هدف اصلی از انتشار نسخه جدید آساترید۲، رفع مشکل عدم بروزرسانی اطلاعات و قطع ارتباط با سرور در نسخه قدیمی اپلیکیشن است. درنتیجه وقوع این مشکل در اپلیکیشن برای تیم توسعه آساتریدر بسیار مهم است. در صورتی که در زمان استفاده از اپلیکیشن با این مشکل مواجه شدید، بلافاصله با شماره تماس ۸۲۱۵۴۲۱۳ -۰۲۱ تماس بگیرید.
   در خصوص نظر دوم شما، در اپلیکیشن‌ها به دلیل محدودیت های نرم افزاری و سخت افزاری، امکانات از نسخه وب کم تر خواهد بود.
   درخصوص نظر سومی که فرمودید امکان مشاهده هم زمان قیمت های نماد در زمان سفارش گذاری برای شما فراهم شده است. این امکان با شخصی سازی و جابه جایی بخش های مختلف جزییات اطلاعات نماد برای شما مقدور خواهد بود.
   پیشنهاد شما در خصوص نمودارهای مربوط به هر نماد به تیم توسعه ارجاع داده خواهد شد.

   ۰
 95. مسعود گفت:

  سلام با توجه تحریم اپ استور ایرانی لطفا نسخه بروز ای او اس برنامه اگاه رو داخل اپ استور خوده اپل قرار بدین الان یه ورژنی داخلش هست اما بروز نیست متاسفانه ممنون میشم سریع پیگیری کنید

  ۳
 96. AG6203 گفت:

  با سلام برای ایفون کار نمیکنه برنامتون لطفا برنامه خود اپ استورتون رو به روز کنین

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از آنجایی که مجوز اپهای ایرانی مکررا از طریق اپل منقضی می‌شود لذا درحال حاضر اپلیکیشن نسخه ios در دسترس نیست ما درصدد رفع این مشکل هستیم و پس از رفع اطلاع خواهیم داد.
   لطفا تا زمانی که مشکل برطرف گردد نسخه تحت وب آسا را با مرورگر گوشی خود باز نمایید.
   باتشکر

   ۰
 97. علیرضا گفت:

  سیبچه هم یه راهکار بدون استفاده از پرپفایل سازمانی ایجاد کرده که البته برای کاربر ها هزینه داره ولی دیگه از کار نمی افته . لطفا در استور سیبچه و استور رسمی منتشر کنید

  ۲
 98. امیرمسعود گفت:

  با سلام
  بهترین روش برای ارائه نسخه ios خود اپ استور اپل هست که بعید میدونم کارگزاری آگاه محدودیتی در ارائه نسخه در اپ استور داشته باشه

  الان هم تو خود اپ استور اپ آسا هست که وقتی دانلود میکنیم و وارد برنامه میشیم میگه غیر فعال هست که شما میتونید دوباره سرور رو با اون لینک کنید
  امیدوارم دوباره آپدیت رو در اپ استور به صورت دائمی و بدون محدودیت ارائه دهید

  ۴
 99. Shayan گفت:

  سلام
  خواهشا برای رفع مشکل ios هر چه زود تر اقدام کنید ... واقعا زشته که تو اکثر نرم افزارای ایرانی و حتی تریدرهای کارگزاری های دیگه این مشکل حل شده ولی هنوز کارگزاری آگاه هیچ اقدامی نکرده

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   با عرض پوزش از بابت این مشکل ایجاد شده لازم است اشاره شود، همانطور که در جریان هستید، با وجود امتحان کردن راه حل‌های جایگزین، تحریم‌های اپل، مکررا راه حل‌های شرکت‌های ایرانی را مسدود می‌کند همانطور که تا الان، چندین راه حل جایگزین را امتحان کردیم ولی هیچ تضمینی وجود ندارد که مجدد برای شرکت های فعلی، مشکل ایجاد شود؛ با اینحال ما همچنان در تلاش هستیم و انشااله به زودی راه حل قابل اتکا تری را ارائه خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۰
 100. حمید گفت:

  سیبچه که پولی شده، واقعا متوجه این پافشاری برای اینکه حتما مجبور باشیم از سیبچه دانلود کنیم نمیشم ؟ دولت تهدید کرده ؟ من از سیبچه متنفرم چرا باید باگرفتن مبلغ کمی برای خودش کپی رایت نرم افزار هارو از بین ببره و رایگان برای دانلود بزاره، با این کار الآن مثلا داریم از نرم افزار ایرانیمون حمایت میکنیم ؟؟ 😐 داریم فقط از دزدی حمایت میکنیم. چرا توی همین صفحه لینک نصبشو نمیزارین ؟ یا حتی بهتر اینکه داخل خود اپ استور بزارین مگه اپ استور محدودیتی برای این کار گذاشته ؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام مشتری گرامی
   در حال حاضر اپلیکیشن آساتریدر۲ در هیچ پلتفرمی مانند سیب اپ، سیبچه و ... منتشر نشده است.
   اما باتوجه به شرایط حال حاضر برای انتشار اپلیکیشن‌های ایرانی، سریع‌ترین و کم‌هزینه ترین روش برای انتشار نسخه های جدید اپلیکیشن، استفاده از پلتفرم هایی مانند موارد گفته شده است.
   در نتیجه انتشار اپلیکیشن در وب سایت و به صورت مجزا نیازمند صرف هزینه و زمان زیادی هست.
   انتشاردر اپ استور نیز با محدودیت هایی همراه هست که عبور از این محدودیت ها برای کارگزاری آگاه امکان پذیر نیست.
   ذکر این نکته لازم است که طولانی شدن زمان انتشار اپلیکیشن، به دلیل رفع این محدودیت ها با کمترین قطعی در زمان آینده است.

   ۰
 101. سیدامیر مهینی گفت:

  با سلام
  کاش یه فکری برای نرم افزار ios میکردین چون خیلی وقته قطع شده و کار رو مشکل کرده

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از آنجایی که مجوز اپهای ایرانی مکررا از طریق اپل منقضی می‌شود لذا درحال حاضر اپلیکیشن نسخه ios در دسترس نیست ما درصدد رفع این مشکل هستیم و پس از رفع اطلاع خواهیم داد.
   لطفا تا زمانی که مشکل برطرف گردد نسخه تحت وب آسا را با مرورگر گوشی خود باز نمایید.
   باتشکر

   ۰
 102. ميلاد گفت:

  لطفا سريعتر مشكل نسخه ios برطرف كنيد واقعا احتياجه ، خيلي از كارگزاري ها اقدام كردن ولي ما همچنين منتظريم 🙁

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   با عرض پوزش از بابت این مشکل ایجاد شده لازم است اشاره شود، همانطور که در جریان هستید، با وجود امتحان کردن راه حل‌های جایگزین، تحریم‌های اپل، مکررا راه حل‌های شرکت‌های ایرانی را مسدود می‌کند همانطور که تا الان، چندین راه حل جایگزین را امتحان کردیم ولی هیچ تضمینی وجود ندارد که مجدد برای شرکت های فعلی، مشکل ایجاد شود؛ با اینحال ما همچنان در تلاش هستیم و انشااله به زودی راه حل قابل اتکا تری را ارائه خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۰
 103. عليرضا گفت:

  نسخه ios واقعا ضعيف عمل كردين
  همين نسخه ي ناقص هم نصب نميشه ، سايت شما ارجاع ميده به سيب اپ و اونجا هم پس از كسر سي هزارتومان اعلام ميكنه برنامه آساتريدر وجود ندارد ?

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام مشتری گرامی
   در حال حاضر اپلیکیشن آساتریدر۲ در هیچ پلتفرمی مانند سیب اپ، سیبچه و ... منتشر نشده است.
   دوست عزیز همانطور که در جریان هستید، با وجود امتحان کردن راه حل‌های جایگزین، تحریم‌های اپل، مکررا راه حل‌های شرکت‌های ایرانی را مسدود می‌کند همانطور که تا الان، چندین راه حل جایگزین را امتحان کردیم ولی هیچ تضمینی وجود ندارد که مجدد برای شرکت های فعلی، مشکل ایجاد شود؛ با اینحال ما همچنان در تلاش هستیم و انشااله به زودی راه حل قابل اتکا تری را ارائه خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۰
 104. منصور گفت:

  سلام معاملات با نسخه تحت وب بسیاروقت گیر و سخت نسبت به نسخه نرم افزار میباشد، لذا در صورت امکان اگر امکان ساخت برنامه مستقل وجود ندارد نسبت به درج برنامه در نرم افزار mtrader مثل سایر کارگزاری های دیگر اقدام نمایید، آنها همچنان در آیفون فعال هستند.
  با تشکر

  ۰
 105. حمید گفت:

  سلام لطفا نسخه تحت وب نرم افزارو درست کنین مثل ایرانسل من یا آپ، اینطوری دیگه هیچوقت مشکل پیدا نمیکنه فقط کافیه با مرورگر سافاری اد تو هم اسکرین بزنیم و تمام ممنون میشیم پیگیری کنید ?

  ۴
 106. نیلوفر گفت:

  سلام
  برای سیب اپ باید ۳۰ هزارتومان هرماه اشتراک بخریم لطفا فکری بحال کاربران ios کنید یا لینک بزارید یا در appstore برنامتون رو update کنید.

  ۳
 107. جلال گفت:

  سلام
  واسه دانلود خود نرم افزار سیب اپ باید پول بپردازیم !!!حالا برنامه شما رایگانه فرقی برا ما نداره !!
  یه جایه دیگه ادرس بدین دانلود کنیم ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درحال بررسی این مشکل هستیم.
   انشااله طی روزهای آتی راه حل جایگزین را برای استفاده از نسخه ios آساتریدر آگاه را اعلام خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۰
   • هادی گفت:

    سلام شما فایل ipa خام در سایت قرار بدید اونایی که جیلبریک هستن به راحتی میتونن نصب کنن اونای هم که جیلبریک نیستن میتونن با برنامه ۳utools برنامه روی گوشی ios خود نصب کنن

    ۰
 108. بهروز گفت:

  اخرین نسخه اسان تریدر ایفون که ارایه دادید
  کار باهاش خیلی راحت بود که متاسفانه از کار افتاد
  الان هم که منتظریم و خبری نیست

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از آنجایی که مجوز اپهای ایرانی مکررا از طریق اپل منقضی می‌شود لذا درحال حاضر اپلیکیشن نسخه ios در دسترس نیست ما درصدد رفع این مشکل هستیم و پس از رفع اطلاع خواهیم داد.
   لطفا تا زمانی که مشکل برطرف گردد نسخه تحت وب آسا را با مرورگر گوشی خود باز نمایید.
   باتشکر

   ۰
 109. مهدی بیات گفت:

  سیب اپ که پولی شده
  تحت وب مناسب iosمانند دیگر برنامه ها ارائه نمیکنین؟؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از آنجایی که مجوز اپهای ایرانی مکررا از طریق اپل منقضی می‌شود لذا درحال حاضر اپلیکیشن نسخه ios در دسترس نیست ما درصدد رفع این مشکل هستیم و پس از رفع اطلاع خواهیم داد.
   لطفا تا زمانی که مشکل برطرف گردد نسخه تحت وب آسا را با مرورگر گوشی خود باز نمایید.
   باتشکر

   ۰
 110. AW3865 گفت:

  نسخه جدید برای iosارائه نمی کنین؟؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از آنجایی که مجوز اپهای ایرانی مکررا از طریق اپل منقضی می‌شود لذا درحال حاضر اپلیکیشن نسخه ios در دسترس نیست ما درصدد رفع این مشکل هستیم و پس از رفع اطلاع خواهیم داد.
   لطفا تا زمانی که مشکل برطرف گردد نسخه تحت وب آسا را با مرورگر گوشی خود باز نمایید.
   باتشکر

   ۰
 111. AV7734 گفت:

  عزیز من شما فایل اصلی ipa در سایت قرار بدین اونایی که بلدن نصب کنن

  ۰
 112. احد گفت:

  من نرم افزرو رو داونلود کردم ولی همش میزنه نام کاربری یا رمز عبور اشتبه است. چیکار باید بکنم؟ گوشی ایفونه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورت اطمینان از صحت اطلاعات خود و بروز دوباره مشکل لطفا با واحد آنلاین تماس بگیرید.
   باتشکر

   ۰
 113. Omidshirpoor گفت:

  باسلام. ازديروز يعني ٥شنبه سي خرداد اپليكيشن روي گوشي ايفون غيرفعال شده. راهي براي راه اندازيش هست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   از شما بابت این مشکل، پوزش می‌خواهیم.
   درحال بررسی هستیم لطفا تا زمانی که این مشکل برطرف گردد با مرورگر گوشی خود به سایت online.agah.com مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 114. محمد هادی براتی گفت:

  چند روزه که نرم افزار اسا بر روی گوشی ایفون با IOS-12 نصب نمیشه. لطفا مشکلشو رفع کنید
  ممنونم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   از شما بابت این مشکل، پوزش می‌خواهیم.
   درحال بررسی هستیم لطفا تا زمانی که این مشکل برطرف گردد با مرورگر گوشی خود به سایت online.agah.com مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 115. علیرضا گفت:

  سلام دوباره برنامه به مشکل خورد و‌ اجرا نمیشه، لطفا پیگیری کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   از شما بابت این مشکل، پوزش می‌خواهیم.
   درحال بررسی هستیم لطفا تا زمانی که این مشکل برطرف گردد با مرورگر گوشی خود به سایت online.agah.com مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 116. آران گفت:

  سلام
  میشه لطفا نسخه ۲ آسا رو فعال کنین برا اپل؟
  من خیلی وقته منتظرشم

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درحال بررسی این مشکل هستیم.
   لطفا تا زمان رفع این مشکل سامانه آسا را با مرورگر گوشی خود باز کنید.
   از صبوری شما سپاسگزاریم

   ۰
 117. Ali گفت:

  سلام
  لطفاً لینک دانلود مستقیم نرم افزار ios رو تا زمانی که کار نمیکنه غیر فعال کنید
  بیخودی هر روز دانلود میکنم و دوباره و دوباره میببینم کار نمیکنه ?

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در مطلب "راهنمای دانلود و استفاده از نسخه iOS (اپل – آیفون – iPhone) معاملات برخط آسا" اعلام شده است با توجه به محدودیت‌های جدید شرکت اپل، درحال حاضر نسخه آیفون اپلیکیشن آساتریدر از دسترس خارج شده است.
   البته پیشنهاد شما را هم بررسی و تغییرات را اعمال خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۱
 118. AV6353 گفت:

  سلام ، قالب نسخه تحت وب کارگزاری تغییر کرده؟

  ۰
 119. shahin گفت:

  چرا نسخه اپل دانلود نمیشه
  اسا تریدر پ داره چ کار میکنه
  فقط حق کارگزاری رو خوب بلده بگیره

  ۲
  • Agah گفت:

   درود دوست عزیز
   از شما بابت این مشکل ایجاد شده پوزش می خواهیم.
   به دلیل وجود محدویت های اعمال شده از سمت شرکت ارائه دهنده نرم افزار اپل، این نسخه با مشکلاتی مواجه است. شما می توانید از طریق صفحه تحت وب از سیستم آنلاین استفاده کنید.
   البته لازم است اعلام کنیم که همکاران فنی تمام تلاش خود را برای رفع این مشکل به کار خواهند گرفت.
   باتشکر

   ۱
 120. Hosseini گفت:

  سلام مشکل پیش آمده از طرف شرکت اپل با دادن مبلغ مورد نظر آن شرکت قابل حل است،لطفا به فکر مشتریانی که گوشی آیفون دارند و تعداد کمی هم نیستند باشین. همه در جریان هستند که میشود از وبسایت کارهای معاملاتی را انجام داد، اما به اپلیکیشن بخاطر دسترسی آسانتر نیاز هست. لطفا این مورد را هرچه سریعتر پیگیری کنید.

  ۰
 121. یزدان پرست گفت:

  سلام و عرض ادب
  متن زیر را شما فرمودین :
  ( به‌منظور فعالسازی آساتریدرآگاه در گوشی آیفون، می‌بایست دسترسی لازم به اپلیکیشن داده شود. خواهمشندیم از طریق روش گفته شده این دسترسی را فعال نمایید:

  “Setting –> General–> Profile & Device Management–> shahrivar company limited–> verify App” )

  ولی متاسفانه بنده این دسترسی رو تو گوشیم (۶ پلاس ) پیدا نمیکنم.

  داخل General آیتمی به نام Profile & Device Management–> shahrivar company limited–> verify App وجود ندارد.
  لطفا راهنمایی نمایید.ممنونم.

  ۰
 122. AV6353 گفت:

  سلام نسخه ای او‌اس رو دانلود کردم ولی وقتی وارد نرم افزار میشی همون لحظه معاملات رو‌نشون میده و تغییرات قیمتی رو نشون نمیده و باید خارج بشی و دوباره وارد بشیم تا این که اخرین قیمت رو نشون بده

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی متاسفانه در حال حاضر نسخه آیفون اپلیکیشن آساتریدرآگاه غیرفعال است و تا اطلاع ثانوی از نسخه وب آساتریدر استفاده نمایید.

   ۰
 123. احسان گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  لطفا هر وقت نسخه IOS رو منتشر کردید اطلاع رسانی کنید.

  ۵
 124. AV6353 گفت:

  سلام
  نرم افزار دوباره به مشکل خورده
  لطفا پیگیری کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   به واحد توسعه محصول انتقال داده شد.

   ۰
   • AS1010 گفت:

    سلام من با نرم افزار آساتریدر اندروید معامله میکنم اما یه مدت هر سهمی که میفروشم همچنان در لیست دارایی هام نمایش داده میشه با اینکه معامله شده ممنون میشم راهنمایی کنید آیا برنامه بروز شده یا برنامه جدید اومده تو صفحه online.agah پیدا نکردم...

    ۰
 125. abc21915 گفت:

  ببخشید من نرم افزار رو نصب کردم ولی غیر فعال هست میشه راهنمایی کنید

  ۱
 126. محمد ابوطالب زاده گفت:

  نرم افزار من نصب کردم ولی غیر فعال میشه راهنمایی کنید ممنون

  ۱
 127. سينا گفت:

  من نسخه ايفون دانلود ميكنم اصلا باز نميشه. و ميخوام برم بررسي و تاييد كنم اونجام نيومده
  برا داناودش نياز به سيب اپ هس؟؟

  ۰
 128. علی گفت:

  سلام
  لینک مشکل داره و نصب نمیشه
  لطفا بررسی کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در حال حاضر اپلیکیشن ios به دلیل محدودیت های اپل مسدود شده است.
   شما می توانید با مرورگر گوشی خود به سایت online.agah.com وارد شوید و معاملات خود را انجام دهید.
   باتشکر

   ۰
 129. علی گفت:

  این اپ رو از طریق سرور سیبچه ارایه بدید تمام اپ هایی که براشون این مشکل پیش اومده سیبچه راه حل خوبی براش داره لطفا اقدام کنید ما نمیتونیم همیشه لبتاب راه برریم این وضعو درستش کنید لطفا

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   شما می توانید تا فراهم شدن این امکان، به نسخه تحت وب(online.agah.com) با مرورگر گوشی خود مراجعه نمایید.

   ۰
 130. hamid گفت:

  سلام خواهشمند است هر چه سريعتر نسبت به راه اندازي و رفع مشكل براي اپليكيشن اقدامات لازم را انجام دهيد

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   شما می توانید آخرین نسخه نرم افزار را از سایت m.agah.com دریافت کنید. این نرم افزار همواره در حال بروز رسانی جهت رفع مشلات فعلی است.

   ۰
 131. BC0746 گفت:

  سلام لطفا برای آپدیت نسخه ios فکری کنید آگاه همه چیزش یکه کاش یکم برای کاربران ios هم وقت میزاشتین ببینید از کی نرم افزار در دسترس نیست
  ممنون میشم پیگیری کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در حال حاضر اپلیکیشن ios به دلیل محدودیت های اپل مسدود شده است. درحال بررسی و پیدا کردن راه حل جایگزین هستیم.
   اما تا زمانی که مشکل کامل برطرف گردد شما می توانید با مرورگر گوشی خود به سایت online.agah.com وارد شوید و معاملات خود را انجام دهید.
   باتشکر از صبوری و همراهی شما

   ۰
 132. mojtababeh گفت:

  سلام من گوشيم ايفون ٥
  چرا نرم افزار روگوشيم نصب نميشه
  ؟ارور ميده

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی متاسفانه در حال حاضر نسخه آیفون اپلیکیشن آساتریدر از دسترس خارج بوده و تا اطلاع ثانوی میبایست از نسخه تحت وب آساتریدرآگاه استفاده نمایید.

   ۰
 133. امیر گفت:

  سلام. لطفا نسبت به نرم افزار گوشیهای آیفون ی فکر اساسی بکنید. خیلی از کارگزاریها تحت یک نرم افزار واحد قابل استفاده هستن و از دسترس خارج نمیشن

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   تیم توسعه نرم افزار آیفون (ios) در حال یافتن راه حلی دائمی برای استفاده از این نرم افزار است. همچنین با توجه به اینکه کارگزاری آگاه از نرم افزار آساتریدر استفاده می کند، امکان استفاده از اپلیکیشن واحد همه کارگزاری ها وجود ندارد.

   ۰
 134. Reza گفت:

  سلام وقت بخير، مشكل نسخه ios حل نشده هنوز ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   کارگزاری آگاه در حال بررسی راه های پیش رو برای استفاده از نرم افزار آیفون (ios) هست و پس از تایید نهایی از طریق درگاه های آگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

   ۰
 135. علی گفت:

  سلام روی آیپد اصلا کار نمیکنه
  لطفا یه کاری بکنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در حال حاضر اپلیکیشن ios به دلیل محدودیت‌های اپل مسدود شده است.
   شما می توانید با مرورگر آی پد خود به سایت online.agah.com وارد شوید و معاملات خود را انجام دهید.
   باتشکر

   ۰
 136. شاهرخ گفت:

  از طریق سیبچه اقدام کنید مشکل حل میشه الان بیشتر بانکها نرافزارشونو از طریق سیبچه ارائه میدن

  ۰
 137. BE9720 گفت:

  سلام لطفا پیگیری کنید برای ios مشکل داره نرم افزار اسا تریدر با تشکر

  ۱
 138. كيارش گفت:

  من يه مدت كوتاه استفاده كردم عالي بود الان كه ديگه قطع شده واقعا سخته معامله با گوشه ?

  ۰
 139. مسعود گفت:

  سلام
  کاش میشد پلتفرم Meta Trader را هم راه اندازی میکردید. Metatrader خیلی از پلتفرم های تحت وب سریعتر و راحت تره

  ۰
 140. AV6353 گفت:

  سلام
  اخرین نسخه ای که ارائه شد رو نصب کردم نام کاربری و رمز رو هم نوشتم ولی ورود که میزنم پیغامی میاد که نسخه قبلی را پاک کنید و از سایت m.agah نصب کنید به اون سایت هم که میرم فقط نسخه اندروید هست

  ۰
 141. محمد گفت:

  سلام وقتتون بخیر من نرم افزار رو نصب کردم منتهی وارد نرم افزار نمیشه و نرم افزار فعال نیست(کمرنگه)حتی تو بخش varify هم نمیاد که بتونم varify کنمش،در microsoft هم sign in کردم منتهی مشکل حل نشد،میشه راهنمایی بفرمایید؟

  ۲
 142. مهران راد گفت:

  با سلام
  ديروز اخرين نسخه نرم افزار اسا رو براي ios دانلود كردم
  بعد از وارد كردن يوزر و پسورد يه خطا مياد و ميگه نسخه فعلي رو پاك كنيد از سايت m.agah.com اپ رو دانلود كنيد
  اما وقتي به سايتي كه معرفي شده وارد ميشم ، فقط نرم افزار اندرويد گذاشته شده
  لطفا راهنمايي بفرماييد

  ۰
 143. هدايت اله آقایی گفت:

  با سلام
  من تازه عضو شدم
  میخواستم بدونم چطوری میتونم سهام خودرا تغییر کارگزاری بدهم و بیارم جز کارگزاری آگاه

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   شما می توانید از قسمت تغییر کارگزار ناظر ، انتخاب سهم مورد نظر و تایید انتقال ، سهام خود را به حساب معاملاتی کارگزاری آگاه منتقل کنید.

   ۰
 144. مهدی گفت:

  سلام برنامه آسا در iOS از اول تیر دچار مشکل هست چرا در این مدت دو ماه و نیم تیم فنی شما کاری نمی کنه و فقط پیشنهاد تحت وب ارائه می‌دهد در حالیکه مشکل آپ های بانکی حل شده ودر بستر سیبچه‌ی یا سیب بانک فعال هستند از آنها مشاوره بگیر چیزی کم نمیشه

  ۲
 145. BG9269 گفت:

  این نسخه دايمی هست؟

  ۰
 146. پری گفت:

  باسلام وخسته نباشید
  نمیدونم چرا بعدازنصب نرم افزار ایکن نرم افزار ایجادمیشه ولی بازنمیشه البته مدل گوشیم ایفون سیکس هست..لطفا راهنماییم کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام ووقت بخیر
   لطفاً اپلیکیشن سیبچه را دانلود کرده و از طریق آن اپلیکیشن آساتریدر را دانلود نمایید.

   ۰
 147. BJ3476 گفت:

  با سلام وخسته نباشيد وقتي برنامرو وصل ميكنم در گوشي ايفون اپ برنامه در گوشي خاموشه و امكان فعال سازي نداره ودر قسمت جنرال قسمت ديوايس اسم برنامه نيست كه فعال كنم لطفا راهنمايي كنيد

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای پیگیری نیاز به اطلاعات هویتی و مشخصات گوشی شما است . لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین تماس بگیرید.

   ۰
 148. AV2573 گفت:

  سلام لطفا برنامه رو تو سایت install.appcenter.ms بذارید

  چون سیبچه و امثال سیبچه برای عضویت باید هزینه داد

  ممون

  ۹
 149. سام گفت:

  براي ايفون كار نميكنه كي راه ميوفته درس حسابيش ؟!

  ۰
 150. كمال گفت:

  سلام
  ضمن تشكر و خسته نباشيد
  دوست عزيز بعضي از گوشيها و تبلتهاي آپل قابليت ارتقا به سيستم عاملهاي بالاي ١٠ را ندارند كه منجمله آيفون ۴ و ۴s و تبلتهاي آيبد ميني كه نميتوان روي آنها سيبچه را هم نصب كرد سعي كنيد برنامه اي ارائه دهيد كه امكان نصب روي ورژن هاي قبلي را نيز داشته باشد

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   از اینکه موارد مربوط به اپلیکیشن را برای ما ارسال میکنید، از شما سپاسگزاریم. خطای پیش آمده برای تیم توسعه اپلیکیشن آساتریدر ارسال شده و انشاالله در نسخه‌های بعدی رفع خواهد شد.

   ۰
 151. محسن گفت:

  سلام
  چندنفر از دوستان دیگه هم همین مشکلو به شما گفتن ولی انگار شما توجه نکردید
  نرم افزار سیبچه رایگان نیست پلی نرم افزار اسا رایگانه
  اگر برای دانلود از سیبچه استفاده کنیم باید هزینه پرداخت کنیم
  لطفا زودتر رسیدگی کنید

  ۱۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   با توجه به شرایط فعلی و حذف شدن مکرر نرم افزارهای خدمات دهنده در این حوزه، تنها امکان استفاده از اپلیکیشن سیبچه وجود دارد.

   ۰
 152. سیامک میرزائی گفت:

  سلام
  گوشی من نوت ۴ و اندرویید ۶.۰.۱ هست
  ولی اثر انگشت روی نسخه جدید و نسخه قدیمی کار نمیکنه
  دلیلش چیه ؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای پیگیری نیاز به اطلاعات هویتی و کد بآشگاه شما است . لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین تماس بگیرید.

   ۰
 153. Milad گفت:

  برای نصب اپ از سیبچه نیاز به خرید اشتراک ماهانه هست ؟ چه‌کنیم ؟

  ۵
  • neda biazar گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله اشتراک به صورت ماهیانه می باشد.در حال حاضر امکان ارائه نرم افزار برای گوشی های آیفون از طریق درگاه های دیگر نمی باشد.

   ۲
 154. masi گفت:

  سلام من خیلی به اپلیکیشن اسا تریدر نیاز دارم ولی چون توی سیبچه باید هزینه بدم نمی تونم نصبش کنم! هیچ راه حل دیگه ای ندارید؟

  ۹
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر امکان ارائه نرم افزار برای گوشی های آیفون از طریق درگاه های دیگر نمی باشد. در صورتی که تمایل دارید به سامانه معاملاتی خود وارد شوید لطفا از طریق سایت آساتریدر اقدام بفرمائید.

   ۰
 155. پ گفت:

  سلام
  لطفا در سیب اپ هم ارایه کنید که دوباره پول اشتراک سیبچه ندهیم

  ۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: