راهنمای دانلود و استفاده از نسخه اندروید نرم افزار معاملات برخط آسا

 • ۱۱ مرداد ۱۳۹۴
 • Agah
 • ۹۳۵ نظر
 • ۱۲۴۸۲۷۷ مشاهده
راهنمای همراه‌تریدرآسا

 

  مشتریان گرامی کارگزاری آگاه؛ نسخه‌ای که در حال حاضر راهنمای آن را مطالعه می‌کنید، از دسترس خارج شده است.

هم‌اکنون امکان دریافت جدیدترین نسخه اپلیکیشن آساتریدرآگاه از طریق لینک زیر فراهم شده است. در این نسخه علاوه بر اینکه امکانات جدیدی در دسترس مشتریان کارگزاری آگاه قرار گرفته، بخش زیادی از نواقص نسخه‌های پیشین رفع شده و امکان انجام معاملات سریع‌تر و آسان‌تر برای مشتریان کارگزاری آگاه فراهم شده است.

برای انجام معاملات آگاهانه و رصد اطلاعات لحظه ای بازار سرمایه، پیشنهاد ما به شما اپلیکیشن آساتریدرآگاه است.

برای مطالعه راهنمای نسخه جدید اپلیکیشن روی دکمه زیر کلیک کنید: 

 

نرم افزار آسا به عنوان نسل جدید نرم افزارهای معاملات برخط، با هدف سهولت و بهبود کیفیت خرید و فروش آنلاین سهام در بازار بورس اوراق بهادار طراحی شده است. نرم افزار معاملات بر خط آسا با در نظر گرفتن سرعت، دسترسی آسانتر و دقت در انجام خرید و فروش اوراق بهادار، در اختیار سرمایه گذاران قرار گرفته‌است. ارائه نسخه موبایل و تبلت (اندروید) نرم افزار معاملات برخط آسا، باعث شده است تا سرمایه‌گذاران به‌راحتی معاملات خود را در بازار بورس اوراق بهادار انجام دهند.

ضمناً کاربران محترم دستگاه‌های اپل می‌توانند به راهنمای دانلود و استفاده از نسخه iOS (اپل – آیفون – iPhone) معاملات برخط آسا مراجعه نمایند.

در ادامه این مطلب، نحوه دانلود نسخه اندروید نرم‌افزار معاملات برخط آسا و بخش‌های مختلف آن مورد بررسی قرار می‌گیرد. از آنجا که استفاده از این نرم‌افزار مختص مشتریان کارگزاری آگاه است، برای دریافت کد بورسی و کد آنلاین سهام از کارگزاری آگاه می‌توان بدون مراجعه به کارگزاری و از طریق سامانه آگاه اکسپرس اقدام نمود. برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کدگیری غیرحضوری می‌توان به مطلب “آگاه اکسپرس: دریافت کد بورسی و کد معاملات آنلاین در محل مشتریان!” مراجعه نمود.

فهرست

الف) نحوه‌ی نصب نسخه همراه تریدرآساب) ورود به اپلیکیشن

۱-ب ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور

۲-ب ورود از طریق اثر انگشت

۳-ب ورود از طریق پین ۴ رقمی

پ) دیدبان

ت) منوی نرم‌افزار

۱-ت اطلاعات مالی کاربر

۱-۱ مانده قابل معامله

۲-۱ مانده قابل برداشت

۳-۱ مسدودی بانک

۴-۱ اعتبار

ث) ارسال سفارش خرید/فروش

۱-ث ثبت سفارش از طریق منو

۲-ث ثبت سفارش از طریق آیکن +

۳-ث ثبت سفارش از طریق نماد در دیدبان

ج) درج اطلاعات سفارش خرید/فروش

۱-ج قیمت

۲-ج حجم

۳-ج حجم نمایشی

۴-ج منبع

۵-ج اعتبار

۶-ج سرمایه

چ) سفارشات و معاملات ۱-چ معاملات۲-چ سفارشات امروز

چ-۳ سفارشات فعال

ح) دارایی‌ها 

خ) پیام‌های ناظر بازار

د) پیام‌های کارگزاری

ذ) ویرایش دیدبان‌ها

۱-ذ ایجاد دیدبان جدید

۲-ذ حذف و ویرایش دیدبان‌های موجود

ر) درخواست‌ها 

۱-ر پرداخت شتابی

۲-ز اعلان واریز

۳-ز واریز وجه

ز) ثبت تیکت پشتیبانی

ژ) جزییات اطلاعات نماد

۱- ژ اطلاعات قیمتی نماد

۲-ژ جدول عرضه و تقاضا

۳-ژ اطلاعات معاملاتی نماد

۴-ژ دفترچه سفارشات

۵-ژ نمودارهای نماد

ص) تغییر رمز عبور

ض) تنظیمات

ط) خروج

 

 

  مشتریان گرامی کارگزاری آگاه؛ نسخه‌ای که در حال حاضر راهنمای آن را مطالعه می‌کنید، از دسترس خارج شده است.

هم‌اکنون امکان دریافت جدیدترین نسخه اپلیکیشن آساتریدرآگاه از طریق لینک زیر فراهم شده است. در این نسخه علاوه بر اینکه امکانات جدیدی در دسترس مشتریان کارگزاری آگاه قرار گرفته، بخش زیادی از نواقص نسخه‌های پیشین رفع شده و امکان انجام معاملات سریع‌تر و آسان‌تر برای مشتریان کارگزاری آگاه فراهم شده است.

برای انجام معاملات آگاهانه و رصد اطلاعات لحظه ای بازار سرمایه، پیشنهاد ما به شما اپلیکیشن آساتریدرآگاه است.

برای مطالعه راهنمای نسخه جدید اپلیکیشن روی دکمه زیر کلیک کنید: 

 

نحوه نصب همراه تریدر آسا

با کلیک بر روی لینک زیر امکان دانلود آخرین نسخه اندروید نرم افزار معاملات برخط آسا میسر است.

http://asax.ir/Mobile

ورود به اپلیکیشن

برای ورود به اپلیکیشن آسا لازم است کاربر، مشتری کارگزاری آگاه باشد و نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات برخط، برای ایشان ارسال شده باشد.

در این اپلیکیشن کاربران می‌توانند از سه طریق وارد حساب کاربری خود شوند:

 • ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور
 • ورود از طریق ثبت اثر انگشت
 • ورود از طریق پین‌کد ۴ رقمی

ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور

در صورتی که کاربر نام کاربری و رمز عبور معاملات آنلاین را داشته باشد، کافی است هنگام ورود اطلاعات را در بخش‌های موردنظر وارد نماید.

 ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور به اپلیکیشن آسا

_کاربرانی که برای اولین بار قصد ورود به اپلیکیشن را دارند، ابتدا باید وارد سامانه معاملاتی آساتریدرآگاه شده و رمز عبور خود را تغییر دهند و سپس با استفاده از رمز عبور جدید وارد حساب کاربری خود در اپلیکیشن آسا شوند.

_کاربرانی که نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کرده‌اند، برای بازیابی اطلاعات خود لازم است وارد سامانه آساتریدر آگاه شده و از طریق گزینه “رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟” و وارد کردن کد ملی خود، اطلاعات خود را بازیابی نمایند. در چنین شرایطی با انتخاب این گزینه صفحه‌ای برای کاربر گشوده می‌شود که با درج کد ملی و عبارت امنیتی، درخواست وی برای شرکت کارگزاری آگاه ارسال می‌شود. پس از آن یک کد دسترسی به شماره موبایل کاربر ارسال می‌شود که می‌تواند آن را در کادر نمایش داده شده، ثبت کند و اقدام به تعریف رمز عبور جدید نماید.

_در این راهنما منظور از مشتری یا کاربر کسی است که نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات بر خط آساتریدرآگاه را دارد و می‌تواند از آن استفاده نماید.

ورود از طریق ثبت اثر انگشت

درصورتی‌که کاربر بخواهد از طریق اثر انگشت خود وارد اپلیکیشن آسا شود، ابتدا باید اثر انگشت خود را در تلفن همراه خود ثبت نماید و سپس با ورود به بخش تنظیمات و انتخاب امکان ورود ازطریق اثر انگشت، این امکان را فعال‌سازی کند.

ورود از طریق پین چهار رقمی

برای ورود به اپلیکیشن با استفاده از پین ۴ رقمی، لازم است کاربر از طریق منو به بخش تنظیمات رفته و سپس گزینه ورود از طریق پین کد را فعال نماید. در مرحله‌ی آخر پس از تعریف یک پین ۴ رقمی و انتخاب کلید “ثبت”، کاربران می‌توانند از طریق پین کد تعریف‌شده وارد حساب کاربری خود شوند. برای تغییر پین‌کد نیز می‌توان از این بخش استفاده نمود.

دیدبان

در حالت پیش‌فرض و در اولین ورود صفحه‌ای به کاربران نمایش داده می‌شود که شامل نمادهایی است که کاربر در گذشته به دیدبان‌های خود از طریق نسخه وب یا آیفون اضافه کرده است.

دیدبان‌ها شامل:

 • آخرین قیمت معامله
 • درصد تغییر آخرین قیمت معامله
 • قیمت پایانی
 • درصد تغییر قیمت پایانی
 • میزان بهترین تقاضا
 • حجم بهترین تقاضا
 • میزان بهترین عرضه
 • حجم بهترین عرضه

دیدبان در اپلیکیشن آسا

منوی نرم‌افزار

برای دسترسی به منوی امکانات نرم‌افزار آسا لازم است در قسمت بالای نرم‌افزار در سمت راست، بر روی آیکن منو کلیک کرده و در مرحله بعد لیستی از امکانات نرم‌افزار به کاربر نمایش داده می‌شود. این صفحه شامل مواردی همچون نام، نام‌خانوادگی و کدبورسی کاربر، اطلاعات مالی مشتری شامل مانده قابل‌معامله، مانده قابل برداشت، اعتبار و مسدودی بانک است.دیگر امکانات اپلیکیشن همچون خرید، فروش، درخواست‌ها و … در ادامه به تفضیل توضیح داده خواهد شد.

منو امکانات در اپلیکیشن آسا تریدر

اطلاعات مالی کاربر

مانده قابل معامله: مقدار وجهی است که هنوز سررسید نشده و مشتری فقط می‌تواند از محل آن به خرید سهام یا سایر اوراق بهادار (درصورت رعایت مدت زمان تسویه) بپردازد.

مانده قابل برداشت: مقدار پولی است که سررسید شده و مشتری می‌تواند درخواست آن را برای واریز به حساب بانکی خود، ثبت نماید.

اعتبار: میزان اعتبار دریافتی کاربر از بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه

مسدودی بانک: در هنگام ثبت سفارش خرید و انتخاب یکی از حساب‌های بانکی متصل شده به حساب معاملاتی، به‌عنوان منبع مالی سفارش، هزینه آن سفارش خرید به عنوان مسدودی بانک نمایش داده می‌شود.

ارسال سفارش خرید/ فروش

در اپلیکیشن آسا از دو طریق می‌توان سفارش خود را ثبت نمود:

 • آیکن خرید و فروش در منو
 • آیکن+ در بخش دیدبان

ثبت سفارش از طریق منو

در این روش کاربر از طریق منو روی آیکن خرید و فروش کلیک کرده و پس از جست‌وجو و انتخاب نماد موردنظر، درخواست خود را از طریق صفحه ثبت سفارش، ارسال می‌کند.

ثبت سفارش از طریق آیکن + در بخش دیدبان 

برای ثبت سفارش از این طریق، روی آیکن + در پایین دیدبان کلیک کرده و سپس با انتخاب یکی از گزینه‌های خرید و فروش، به صفحه ثبت سفارش منتقل می‌شویم. پس از آن می‌توان درخواست خود را ارسال نمود.

امکان ارسال سفارش خرید و فروش از طریق آیکن دیدبان

درج اطلاعات خرید و فروش

قیمت: در این قسمت قیمت سفارش خرید/فروش درج می‌شود. شایان ذکر است قیمت موردنظر برای سفارش باید با توجه به بازه درنظر گرفته در هر سفارش تعیین شود.

حجم: در این قسمت با توجه به بازه تعیین شده برای حجم، کاربر می‌تواند تعداد سهام موردنظر خود را برای خرید/فروش درج نماید.

حجم نمایشی: تکمیل این مورد اختیاری بوده و در واقع میزان حجمی از سفارش است که کاربر تمایل دارد در تابلوی معاملات نمایش داده شود. شایان ذکر است در زمان صف خرید یا فروش، حجم نمایشی برای سفارش ثبت نگردد؛ زیرا سفارش ارسال شده به میزان حجم نمایشی معامله شده و حجم  باقی‌مانده سفارش به انتهای صف منتقل می‌شود.

منبع مالی: برای انجام سفارشات خرید در نرم‌افزار iOS آسا، کاربر می‌تواند سرمایه موردنیاز برای سفارش خرید خود را علاوه بر حساب معاملاتی از حساب بانکی لینک شده به حساب کارگزاری خود نیز برداشت نماید. این در حالی است که سفارشات فروش، مبلغ حاصل از انجام سفارش به حساب معاملاتی فرد واریز شده و کاربر می‌تواند از طریق ثبت درخواست “تقاضای وجه” برای سه روز کاری آینده، وجه موردنظر خود را به حساب بانکی واریز نماید.

با ورود به نسخه اندروید سامانه معاملات برخط آسا، صفحه‌ای که در ابتدا برای کاربر قابل مشاهده است، تصویری مطابق شکل خواهد بود. همانطور که از تصویر مشخص است برای مشاهده ۵ ردیف قیمت های عرضه و تقاضا، می‌توان با حرکت دادن اسکرول کنار تابلوی عرضه و تقاضا به تمامی اطلاعات حجم، قیمت و … دسترسی پیدا کرد.

ارسال سفارش در اپلیکیشن آسا

اعتبار:

الف) اعتبار روز: این اعتبار درواقع از متداول‌ترین انواع آن است به‌این‌صورت که سفارش فعال کاربر در صورت معامله نشدن، تا پایان ساعت معاملات همان روز فعال باقی مانده و پس از اتمام زمان بازار، سفارش فعال نیز لغو می‌گردد.

ب) معتبر تا تاریخ: در صورتی‌که کاربر تمایل داشته باشد سفارش خرید/فروش خود را تا تاریخ مشخصی فعال نگه دارد، می‌تواند اعتبار معتبر تا تاریخ را انتخاب نموده و در این بخش تاریخ موردنظر خود را درج نماید. در این حالت اگر سفارش تا آن تاریخ معامله نشود، سفارش لغو می‌گردد.

ج) معتبر تا لغو: در نرم‌افزار iOS آسا کاربر می‌تواند انتخاب کند که سفارش ارسال شده تا هر زمان که تمایل دارد در سیستم فعال بماند و در صورت عدم تمایل، با لغو سفارش از سیستم حذف می‌گردد.

د) انجام و حذف: در این نوع اعتبار در صورتی‌که قسمتی از سفارش معامله شود، باقیمانده آن سفارش از سیستم حذف می‌گردد.

ه) معتبر تا پایان جلسه معاملاتی: همانطور که از اسم این اعتبار مشخص است؛ سفارش ثبت شده در سیستم تا پایان جلسه معاملاتی فعال بوده که پس از آن از سیستم حذف می‌گردد.

ثبت سفارش در اپلیکیشن آسا

سرمایه: در صورتی‌که کاربر بخواهد حجم سفارش را براساس میزان سرمایه خود تنظیم نماید، لازم است در این قسمت، ابتدا میزان وجه نقد خود را وارد نماید. سپس در مرحله بعد، سیستم به‌صورت خودکار میزان حجم را محاسبه کرده و در حجم سفارش ثبت می‌گردد.

به این ترتیب مشتری می‌تواند با تکمیل فیلدهای مورد نظر، نسبت به ارسال درخواست خرید خود اقدام نماید.

ثبت سرمایه در ثبت سفارش

برای ارسال سفارش فروش نیز می‌توان همانند مواردی که در بالا توضیح داده شد، اقدام کرد.

سفارشات و معاملات

 در این بخش لیست سفارشات فعال، سفارشات امروز و معاملات به کاربر نمایش داده  می‌شود. در ادامه به توضیح هر قسمت به‌صورت جداگانه می‌پردازیم:

معاملات: در این بخش سفارشاتی نمایش داده می‌شوند که به معامله تبدیل شده‌اند. در این بخش اطلاعاتی مانند نام نماد، حجم معامله‌شده و قیمت سفارش نمایش داده می‌شود.

نمایش معاملات در اپلیکیشن آساتریدرآگاه

سفارشات امروز: در این بخش همه سفارشاتی نمایش داده می‌شوند که در آن روز ثبت شده‌اند. این سفارشات ممکن است با موفقیت ثبت شده یا با خطا همراه شده باشند. . در این بخش می‌توان به اطلاعاتی از قبیل نام نماد، حجم، حجم مانده، قیمت و وضعیت سفارش دسترسی پیدا کرد.

برای مشاهده اطلاعات هر سفارش در این بخش، روی سفارش مربوطه کلیک کرده و جزییات اطلاعات آن سفارش نمایش داده می‌شود

سفارشات فعال: در این بخش لیستی از سفارشات به  کاربر نمایش داده می‌شود که به هسته بورس ارسال شده  و هنوز به معامله تبدیل نشده‌اند. در این بخش می‌توان به اطلاعاتی از قبیل نام نماد، حجم، حجم مانده، قیمت و وضعیت سفارش دسترسی پیدا کرد.

برای حذف، ویرایش و مشاهده جزییات سفارشات فعال، میتوان روی هر سفارش کلیک کرد و اقدامات موردنظر خود را انجام داد.

جزییات سفارشات ثبت شده

لیست سفارشات فعال

دارایی‌ها

بخش دارایی سهام که به آن پورتفوی مشتری یا سبد دارایی مشتری نیز گفته می‌شود، دربردارنده کلیه نمادهایی است که مشتری در کارگزاری آگاه خریداری کرده است. در حالت عمومی در این بخش تنها دارایی‌هایی نمایش داده می‌شود که مشتری در روز جاری آن دارایی را در کارگزاری آگاه نفروخته یا در همان روز بخشی از آن را به فروش رسانده باشد. با کلیک روی هر نماد اطلاعات زیر نمایش داده می‌شود:

تعداد واقعی: حجمی از نماد است که مشتری از طریق سامانه معاملاتی کارگزاری آگاه خریداری کرده است.

تعداد سپرده‌گذاری: حجمی از نماد است که ناظر آن در شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه،کارگزاری آگاه است. زمانی‌که تعداد واقعی عددی بزرگ‌تر از صفر است ولی تعداد سپرده‌گذاری بزرگ‌تر از صفر است، یعنی ناظر آن نماد کارگزاری آگاه نیست. همچنین زمانی‌که تعداد سپرده‌گذاری بیش‌تر از تعداد واقعی است، یعنی ناظر نماد کارگزاری آگاه است اما بخشی از آن نماد در کارگزاری آگاه و بخش دیگر آن در کارگزاری/ کارگزاری‌های دیگر خریداری شده است.

ارزش خرید: این مقدار برابر با قیمت نماد در زمان خرید ضربدر جحم خریداری‌شده است.

ارزش روز: این مقدار حاصلضرب آخرین قیمت معامله و تعداد موجود در دارایی است.

سود تحقق‌یافته: سود یا زیانی است که با فروش سهم برای کاربر حاصل شده است.

سود تحقق‌نیافته: سود یا زیانی است که با فروش نماد براساس آخرین قیمت تابلو معاملات، نصیب مشتری خواهد شد. بنابراین این سود یا زیان هنوز حاصل نشده و مقدار آن براساس آخرین تغییرات قیمت آخرین معامله، تغییر می‌کند.

سود تقسیم شده: اگر نماد مورد‌نظر در زمان برگزاری مجمع عمومی سالانه شرکت جزو پورتفوی مشتری باشد، سود تقسیم‌شده مصوب در مجمع عمومی، قابل مشاهده است.

میانگین قیمت با کارمزد: در این قسمت میانگین قیمت خرید انجام شده روی نماد، با احتساب کارمزد نمایش داده می‌شود.

میانگین قیمت بدون کارمزد: در این بخش میانگین وزنی خرید انجام شده روی نماد، بدون احتساب کارمزد نمایش داده می‌شود.

نمایش دارایی در اپلیکیشن آسا

لیست دارایی ها دراپلیکیشن آسا

پیام‌های ناظر بازار

در بخش پیام‌های ناظر بازار، کاربران می‌توانند پیام های ارسال شده از سوی بورس یا فرابورس را مشاهده نمایند.

پیام‌های کارگزاری

پیام‌هایی که از طرف کارگزاری برای کاربران ارسال می‌شود در این قسمت نرم‌افزار قابل مشاهده است. پیام‌های نمایش داده شده در این بخش شامل اطلاعیه‌هایی است که کارگزاری صرفاً برای مشتریان خود ارسال می‌نماید. این پیام‌ها شامل اطلاعیه‌های عرضه اولیه، اطلاع‌رسانی در مورد عملکرد سامانه‌های معاملاتی و … است.

ویرایش دیدبان‌ها

هنگام ورود به اپلیکیشن آسا، دیدبان‌های ایجاد شده توسط کاربر به وی نمایش داده می‌شود. در نوار ابزار بالای دیدبان‌ها، امکان مشاهده لیستی از دیدبان‌ها امکان‌پذیر است. ویرایش اطلاعات موجود دیدبان‌ها در ادامه توضیح داده خواهد شد.

لیست دیدبان‌های موجود در اپلیکیشن آسا

در این بخش کاربران امکان انجام موارد زیر را خواهند داشت:

 • ایجاد دیدبان جدید
 • ویرایش و حذف دیدبان‌های موجود

ایجاد دیدبان جدید

برای این منظور لازم است کاربران روی علامت + در بالای صفحه کلیک نموده و نام دیدبان جدید خود را در کادر وارد نمایند و سپس نمادهای موردنظر خود را جست‌و‌جو کرده و به دبدبان موردنظر اضافه نمایند.

ویرایش دیدبان‌های موجود در اپلیکیشن آسا

ویرایش و حذف دیدبان‌های موجود

برای حذف دیدبان‌های موجود لازم است روی آیکن سمت چپ کلیک کرده و پس از آن حذف دیدبان مورد نظر را تایید نماید.

به‌منظور ویرایش دیدبان‌های موجود، سه آیکن در این صفحه نمایش داده شده است که عملکرد هر یک در ادامه توضیح داده می‌شود:

آیکن مداد: به‌منظور ویرایش نام دیدبان

آیکن +: به‌منظور افزودن نماد جدید به دیدبان

آیکن سطل: به‌منظور حذف نماد از دیدبان

ویرایش دیدبان‌ها در اپلیکیشن آساتریدرآگاه

درخواست‌ها

در بخش درخواست‌ها امکان پرداخت شتابی، اعلان واریز و درخواست پرداخت برای کاربران ایجاد شده است که در ادامه به تفضیل به توضیح هر یک می‌پردازیم.

پرداخت شتابی

پرداخت شتابی این امکان را در اختیار کاربر می‌گذارد تا ازکلیه‌ی کارت‌های عضو شبکه شتاب، به حساب معاملاتی خود(حساب نزد کارگزار) پول واریز نماید. برای واریز وجه با انتخاب + پنجره کوچکی در صفحه باز می‌شود. لازم است مشتری مقدار وجهی را که می‌خواهد به حساب معاملاتی منتقل کند، در این پنجره درج نماید.

ثبت درخواست پرداخت شتابی

لیست پرداخت‌های شتابی در اپلیکیشن آساتریدرآگاه

نکته: بانکی که در این پنجره مشخص شده است، درگاه بانکی است که از طریق آن پرداخت شتابی انجام می‌گیرد و ارتباط با بانکی که مشتری در آن حساب دارد، ندارد.

با انتخاب گزینه پرداخت، کاربر به درگاه بانکی منتقل می‌شود. در صفحه درگاه بانکی لازم است مشتری مقادیر زیر را وارد کرده و گزینه پرداخت را انتخاب نماید.

 • شماره ۱۶ رقمی مندرج بر روی کارت بانکی
 • رمز دوم یاهمان رمز خرید اینترنتی (این رمز را می‌توان از کلیه دستگاه‌های خودپرداز (ATM) بانک صادرکننده دریافت کرد.)
 • کد CVV2 مندرج بر روی کارت بانکی
 • تاریخ انقضای کارت(که به‌صورت ماه و سال بر روی کارت درج شده است.)
 • عبارت امنیتی
ثبت درخواست شتابی و انتقال به سایت بانک

ثبت درخواست پرداخت شتابی و تایید نهایی درخواست

درصورتی‌که پرداخت با موفقیت صورت پذیرد، کاربر در بخش پرداخت شتابی اپلیکیشن آسا، در ستون وضعیت عبارت ” موفق” را مشاهده می‌کند. در غیر این صورت پرداخت وی با مشکلی در سامانه مواجه شده است. لذا چنان‌چه مبلغی از حساب وی کسر شده باشد، ظرف مدت ۷۲ ساعت به حساب ایشان بازگردانده خواهد شد.

شایان ذکر است با کلیک بر روی هر مورد از این لیست، اطلاعات درخواست نمایش داده شده و اگر وضعیت درخواست “موفق” باشد، شماره پیگیری آن در این بخش قابل مشاهده است.

اعلان واریز

اگر مشتری در مراجعه به بانک(منظور بانک‌هایی است که کارگزاری آگاه در آن‌ها حساب دارد.) مبلغی را به حساب کارگزاری واریز نماید، این امکان را دارد تا  فیش واریزی خود را از طریق این گزینه برای کارگزاری آگاه ارساللنمای. با انتخاب علامت + لازم است کاربر شماره رسید، تاریخ رسید، مبلغ واریزی و شماره حساب کارگزاری را که به آن پول واریز کرده است و تصویر فیش واریزی را در کادرهای مربوطه وارد کرده و گزینه ذخیره انتخاب نماید.

ثبت درخواست اعلان واریز

درخواست پرداخت

در‌صورتی‌که مشتری بخواهد مبلغی را از حساب معاملاتی خود برداشت کرده و به  حساب بانکی واریز نماید، باید درخواست خود را در این بخش ثبت کند. واریز وجه به حساب بانکی بدون ثبت درخواست تقاضای وجه انجام نمی‌گیرد، ثبت درخواست لازم است کاربر تاریخ، مبلغ و حسابی که وجه نقد به آن واریز خواهد شد، را مشخص نماید.

مهلت ثبت درخواست پرداخت، تا ساعت ۱۴ روزهای کاری (شنبه تا ۴شنبه) است. لذا بررسی درخواست‌هایی که پس از ساعت ۱۴ روز کاری جاری یا در روز غیرکاری ثبت می‌شود، در دستور کار روز کاری بعد قرار خواهند گرفت.

ثبت درخواست پرداخت در اپلیکیشن آساتریدرآگاه

لیست درخواست‌های پرداخت

نکته: در اپلیکیشن آساتریدرآگاه، امکان حذف درخواست پرداخت برای کاربران وجود دارد. برای حذف درخواست کافی روی درخواست کلیک کرده و دکمه حذف را انتخاب نمایید.

امکان حذف درخواست پرداخت حذف شده

ثبت تیکت پشتیبانی

به‌هنگام مشاهده هرگونه خطا در ثبت سفارش یا مشاهده خطای سیستمی، کاربر می‌تواند با استفاده از این آیکون و تکمیل عنوان خطا، محل بروز خطا و سایر توضیحات لازم، آن را به واحد پشتیبانی اطلاع دهد. به‌محض رسیدگی، پاسخ برتی مشتری ارسال می‌شود.

ثبت تیکت در اپلیکیشن آساتریدرآگاه

ثبت تیکت در اپلیکیشن آساتریدرآگاه

جزییات اطلاعات نمادها

در صفحه دیدبان‌ها با انتخاب یک نماد، جزییات اطلاعات نماد در پایین صفحه قابل مشاهده است. در این بخش کاربر شاهد اطلاعات مختلفی از نماد موردنظر خواهد بود. این اطلاعات در پنج بخش نمایش داده می‌شود:

 • اطلاعات قیمتی نماد
 • جدول عرضه و تقاضا
 • اطلاعات معاملاتی نماد
 • دفترچه سفارشات
 • نمودار

اطلاعات قیمتی نماد:

در این بخش مشتری می‌تواند قیمت پایانی،  قیمت آخرین معامله به‌همراه درصد تغییرات هر کدام را مشاهده نماید. همچنین در صورتی که کاربر در پورتفوی دارایی خود از نماد مورد نظر سهمی داشته باشد، در این بخش نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات قیمتی نماد

جدول عرضه و تقاضا:

این جدول در پنج سطر نمایش داده شده است و کاربر می‌تواند بهترین قیمت‌های خرید و فروش را در آن مشاهده کند.

جدول عرضه و تقاضا

اطلاعات معاملاتی نماد: 

در این بخش اطلاعاتی نظیر حجم و بازه مجاز معاملاتی، وضعیت نماد، حجم معاملات، حجم مبنا، قیمت پایانی دیروز، اولین قیمت و اطلاعاتی از این قبیل را مشاهده نماید.

اطلاعات معاملاتی نماد در اپلیکیشن آسا

دفترچه سفارشات:

درصورتی‌که کاربر سفارش و معامله‌ای را در همان روز روی نماد موردنظر داشته باشد،سفارشات و معاملات روی نماد در این بخش نمایش داده خواهد شد.

نمایش دفترچه سفارشات

نمودار:

این بخش شامل نمودار روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه است.

نمایش نمودار نماد موردنظر

تغییر رمز عبور

در اپلیکیشن آسا با استفاده از این گزینه می‌توان رمز عبور حساب کاربری را تغییر داد. برای این منظور می‌بایست ابتدا رمز اولیه را درج کرد و سپس رمز جدید را در بخش‌های مربوطه وارد نمود.

تنظیمات

در بخش تنظیمات می‌توان امکان ورود به اپلیکیشن از طریق اثر انگشت و پین ۴ رقمی را فعال نمود. در بخش ورود به اپلیکیشن این قسمت توضیح داده شده است.

خروج

با استفاده از این آیکن می‌توان از حساب کاربری خود خارج شد و برای ورود دوباره به حساب کاربری از طریق صفحه اول اقدام کرد.

معاملات بورس اوراق بهادار کلیه خدمات مورد نیاز سرمایه‌گذاران شامل دریافت کد سهامداری و کد معاملات برخط، خرید و فروش حضوری، اینترنتی و آنلاین را ارائه می‌دهد. کارگزاری آگاه با طراحی سامانه معاملات برخط آسا توانسته گامی مثبت درجهت رفع نیازهای سرمایه‌گذاران بردارد.
با نحوه دریافت کد آنلاین سهام به صورت غیر حضوری (آگاه اکسپرس)، مراحل دریافت کدسهامداری و معاملات برخط، فرآیند خرید و فروش حضوری، خرید و فروش اینترنتی، خرید و فروش برخط در کارگزاری آگاه، آشنا شوید.
برای پاسخ به سوالاتی که تاکنون بی پاسخ مانده است، به [سوالات متداول] رجوع شود.
خانواده آگاه در شعب کارگزاری آگاه آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم خواهد بود.

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.

 

  مشتریان گرامی کارگزاری آگاه؛ نسخه‌ای که در حال حاضر راهنمای آن را مطالعه می‌کنید، از دسترس خارج شده است.

هم‌اکنون امکان دریافت جدیدترین نسخه اپلیکیشن آساتریدرآگاه از طریق لینک زیر فراهم شده است. در این نسخه علاوه بر اینکه امکانات جدیدی در دسترس مشتریان کارگزاری آگاه قرار گرفته، بخش زیادی از نواقص نسخه‌های پیشین رفع شده و امکان انجام معاملات سریع‌تر و آسان‌تر برای مشتریان کارگزاری آگاه فراهم شده است.

برای انجام معاملات آگاهانه و رصد اطلاعات لحظه ای بازار سرمایه، پیشنهاد ما به شما اپلیکیشن آساتریدرآگاه است.

برای مطالعه راهنمای نسخه جدید اپلیکیشن روی دکمه زیر کلیک کنید: 

 

935 پاسخ به “راهنمای دانلود و استفاده از نسخه اندروید نرم افزار معاملات برخط آسا”

 1. hamidreza1 گفت:

  یک مزیت عضویت در باشگاه برای من ،،، متوجه شدم اپ آسا برای اندروید تهیه شده و بسیار هم خوب کار میکنه

  ۹
  • علی کولیوند گفت:

   لطفا هرچه سریعتر مشکل خرید و فروش را برطرف کنید اگر نا فردا حل نشه مجبور به تعویض کارگز م هستم با اینکه تازه وارد آگاه شدم و دوستتون دارم اما ضرر بنده را میدید نمی دید. پس مشکل را برطرف کنید مبین هم منتظر این وقایع هست که مشتری های آگاه را به سمت خود هدایت و با کمترین وووووووو

   ۱۱
   • Agah گفت:

    سلام
    مشکل مذکور در خرید بود که با شکیبایی شما بزرگواران و پیگیری های کارگزاری در ساعت ۱۰:۰۵ روز یکشنبه ۲۴ دیماه برطرف شد.

    ۱
  • AT8505 گفت:

   سلام. من که اپلیکیشن آسا تریدر برای اندروید رو نصب کردم کار نمیکنه و رمز عبور و اینا رو میزنم که وارد شم میگه عدم اتصال اینترنت!!! ۳روز هست دارم امتحان میکنم

   ۲۱
   • Agah گفت:

    سلام دوست گرامی
    تا زمانی که کد بورسی برای شما صادر نشود امکان ورود به اپلیکیشن و انجام معامله نخواهید داشت.
    باتشکر

    ۴
    • مهدی گفت:

     سلام من کد بورسی دارم از طریق تحت وب وارد میشم ولی خود نرم افزار نمیتونم وارد شوم.عدم دسترسی به اینترنت میزنه.چرا؟ واقعا تحت وب خیلی جالب نیست من نرم افزار رو میخوام.ار مشکلم حل نمیشه که یه فکر دیگه ای بکنم؟؟؟

     ۱
    • ابراهیم پارسا گفت:

     سلام من قبلاً از نرم افزار استفاده می کردم ولی جدیداً میزنه عدم اتصال به اینترنت
     در ضمن کد بورسی هم دارم

     ۰
  • مهدی شهبازی گفت:

   با درود خدمت شما من نرم افزار اندروید را روی گوشی از طریق لینک بالا نصب کردم ولی متاسفانه باز نمیشه

   ۹
   • Agah گفت:

    سلام دوست گرامی
    لطفا بفرمایید برای استفاده از اپلیکیشن چه خطایی دریافت می کنید تا بررسی گردد.
    باتشکر

    ۲
  • علی گفت:

   سلام و احترام
   من چند بار دانلود کردم ولی هر بار میگه دسترسی به اینرنت ندارم. چه کار بای. انجام بدم؟
   گمن. ن از راهنماییتون

   ۹
  • بهنام گفت:

   سلام نرم افزار مشکل خرید داره الان چند روزه دارم سعی میکنم اگه برطرف نمیشه کارگزاریمو عوض کنم

   ۳
   • agah9 گفت:

    سلام دوست عزیز
    جهت برطرف نمودن مشکل در زمینه خرید در نرم افزار آساتریدر می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

    ۰
  • بهنام گفت:

   سلام من قبلا سهامدار بودم اما در قسمت دارائی ها سهام های من نمایش داده نمیشه

   ۰
   • agah9 گفت:

    سلام دوست عزیز
    برای مشاهده سهام در سبد دارایی آنلاین لازم است تغییر کارگزار ناظر را اعمال بفرمائید.به منظور انتقال سهام به کارگزاری آگاه، باید مشتری کارگزاری آگاه باشید. در صورتی که مشتری کارگزاری آگاه نیستید از طریق سامانه آگاه اکسپرس به نشانی ex.agah.com به منظور دریافت کد بورسی اقدام نمایید. در هر حال بعد از دسترسی به سامانه معاملات آنلاین از گزینه تغییر کارگزار ناظر استفاده نمایید تا درخواست انتقال سهام مدنظرتان در کارگزاری آگاه ثبت شود.

    ۰
 2. Havre گفت:

  سلام
  میخواستم کارگزاریمو بخاطر نرم افزار همراه تریدر عوض کنم ، بنظر میاد خیلی بهتر از اون باشه ولی هنوز نمیتونم استفاده کنم ؛ اگه نسخه ios هم عرضه شه عالی میشه ؟

  ۲
  • Agah گفت:

   با سلام
   نسخه ios نرم افزار آسا در دست تهیه است و در اولین فرصت حضور مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.
   امیدواریم شاهد حضورتان در جمع خانواده آگاه باشیم.
   سپاس از همراهی شما...

   ۰
 3. Agah گفت:

  با سلام
  نسخه ios نرم افزار آسا در دست تهیه است و در اولین فرصت حضور مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.
  سپاس از همراهی شما

  ۲
 4. agah02580 گفت:

  با سلام من تلاش کردم تا اپ آسا را بر روی تبلت ایسوس نصب کنم اما سیستم پیغام عدم سازگاری اپ را می دهد. لطفا راهنمایی فرمایید. باتشکر

  ۱
 5. agah02580 گفت:

  با سلام
  ایمیل مورد نظر ارسال شد.
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام مجدد
   ایمیل شما بررسی شد. در حال حاضر امکان نصب نرم‌افزار براساس ورژن اندرویدی که بر روی بعضی از تبلت‌ها وجود دارد نیست.
   این محدودیت بر روی تعدادی از تبلت‌ها وجود داشته و ممکن است افرادی امکان نصب را داشته باشند.
   برای رفع کلی این مورد بررسی‌های لازم انجام شده و در لیست کارها قرار رفته است تا براساس الویت به آن رسیدگی شود.

   ۰
   • محمد گفت:

    سلام وقت بخیر
    ثبت نام کردم داخل سایت ولی موقع ورود کدخطای ۱۰۰۲ میده.
    مشکل از چیه؟

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست عزیز
     به احتمال زیاد شما از نسخه قدیمی اپلیکیشن استفاده می‌کنید. به منظور رفع مشکل لطفا از اپلیکیشن نسخه جدید آساتریدر استفاده نمایید.

     ۰
 6. afshari2 گفت:

  سلام،
  سپاسگزارم بابت پیگیریتون در مورد نسخه ios

  ۱
 7. اسحاق گفت:

  درود فراوان به دوستان وپرسنل اگاه
  تشکر بابت توضیحات .

  ۰
 8. Farhadbero71 گفت:

  سلام
  من مرحله ۱ رو انجام دادم ولی هنوز چیزی نیومده برام...!!!!

  ۰
 9. سیدعلی مرتضوی گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  امیدوارم با زحمات و تلاشهای صادقانه شما عزیزان شاهد اپلیکیشن بر خط برای سیستم IOS نیز باشیم.
  خدا قوت

  ۰
 10. سیدعلی مرتضوی گفت:

  در مورد IOS پیشنهاد بنده تکراری بود عذر خواهی میکنم.
  با توجه به مشکل بنده ، خواهشمند است در صورت امکان ، مشکل ارسال سفارش از مرورگر اینترنت اکسپلورر را هم برطرف نمایید.هرچند مرورگر پیشنهادی آگاه کروم میباشد ولی امکان استفاده از آن برای بنده مقدور نمیباشد.با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   عذرخواهی نیاز نیست دوست عزیز
   درمورد نسخه تحت وب، در حال حاضر امکان استفاده از نرم افزار آسا با مرورگر فایرفاکس و اکسپلورر فراهم شده است.

   ۲
 11. علیرضا گفت:

  سلام و خسته نباشید
  پیشنهاد میکنم.
  ۱٫ آلارم های متنوع در دیدبان و دارایی ها رو اضافه کنید
  برای کسانی که از به صورت همراه از آسا استفاده میکنند معمولا امکان زیر نظر گرفتن بازار رو ندارن و این امکان کمک خوبیه برای مدیریت سهام موجود در دارایی ها و همچنین دیدبان ها.
  ۲٫ امکان درخواست پرداخت و واریز وجه هم اگه اضافه بشه بهتره.
  ۳٫ دارایی ها به صورت کامل به همراه جزییات مشابه نرم افزار در ویندوز در این نرم افزار باشد.
  منظورم از مورد یک:
  اگر کسی خواست سهمی رو زیر نظر بگیره گوشیش بهش اطلاع بده
  مثلا اگر شد فلان قیمت یا حجم یا صف یا ... گوشیش آلارم بده
  کسانی که با گوشی معامله میکنند امکان رصد بازار رو معمولا ندارن
  این مورد خیلی کمک هست
  AA0908
  با تشکر

  ۲
 12. IchiMoku گفت:

  با درود و سپاس بابت مطالب سودمندتان ..

  ۲
 13. samada92 گفت:

  با سلام
  نرم افزار رو روی موبایلم نصب نمودم. (ورژن ۱٫۲٫۵) پس از ورود نام کاربری و پسورد شروع به دانلود نسخه جدیدمی کند که پس از نصب هر بار این مرحله تکرار می شود.
  لطفا راه حل؟

  ۰
 14. ,وریا گفت:

  دانلود کردم و کار کردن باهاشم خیلی راحتتره از اپ کارگزاری های دیگه

  ۰
 15. Omid گفت:

  باسلام ممنون از خانواده اگاه ولی ای کاش خودتون ازطریق اس ام اس به اطلاع رسانی میکردی.بنده این نرم افزارودی بمشتریانتوننرم که اصلا مشتری اگاه نیست وهستند که خبرندارند.برنامه خیلی کنده اگه راهنمایی بکنید علت کندی ان راممنون میشم.افراممنونتندعانبازهم درود وخسته نباشی به خانواده اگاه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   پیامتون رو خیلی خوب متوجه نشدیم، اما درمورد کندی نرم افزار شاید موضوع به حافظه گوشی یا تبلتتون مربوط باشه. اگه نسخه آخر رو نصب کردید ولی با مشکل مواجه هستید، لطفاً در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس بگیرید. ممنونیم

   ۰
  • agah27761 گفت:

   با سلام
   متاسفانه نسخه اندروید واسه من دانلود نمیشه با چند گوشی امتحان کردم فایلش خرابه چون من تو دانلود اپلیکشن های دیگه مشکلی ندارم در صورت امکان به امیل من ارسال کنید با تشکر
   Saeedpato1368@gmail.com
   ۹۵۶۰***۰۹۱۶

   ۰
 16. 4989847989 گفت:

  ممنون از این مطلب

  ۰
 17. mahmood.shayesteh@gmail.com گفت:

  سلام خسته نباشید aa 1568 هستم در خصوص این سوال شما ( عمومی- قیمت آخرین معامله در نرم افزار موبایل آسا- طراح: الهه عظیم‌پور ) من گزینه ۲ قسمت دیدبان بازار رو انتخاب کردم ولی شما گزینه اول رو که قسمت داراییهاست صحیح اعلام کردید .
  لطفا منو راهنمایی کنید که چرا جوابم غلط است هر چند که از نرم افزار موبایل استفاده نمیکنم ولی از مطالعه متن زیر که در باشگاه و قسمت پ دیدبان از راهنمای نرم افزار قرار دارد گزینه دیدبان رو انتخاب کردم عین متن را که در باشگاه موجود است برایتان ارسال میکنم .

  ((((((((در صورتی که کاربر هر یک از نمادهای موجود در دیدبان را لمس نماید، در پایین صفحه اطلاعات آن نماد مشاهده خواهد شد. چنانچه در تصویر مشخص است، تابلوی معاملات مربوط به سهم مورد نظر در پایین صفحه قابل رویت است. با لمس کردن تابلوی معاملات و کشیدن آن به سمت چپ، سایر اطلاعات سهم مورد نظر مانند حجم، بازه مجاز قیمت، وضعیت نماد و اطلاعاتی از این دست در دسترس کاربر قرار می‌گیرد. با لمس مجدد و کشیدن این بخش به سمت چپ، لیست سفارشات کاربر که مربوط به این نماد است، نمایش داده می‌شود. همچنین برای دسترسی به نمودار، اطلاعات دارایی، قیمت پایانی، قیمت آخرین معامله مربوط به همان سهم، می‌توان مطابق تصویر شماره ۷ اقدام نمود.))))))))))
  در انتهای این توضیحات قیمت آخرین معامله هم که مورد سوال بوده ذکر شده است .
  موفق باشید

  ۱
  • Agah گفت:

   دوست عزیز سلام
   متن سوال مورد نظر شما این هست: ”قیمت آخرین معامله در کدام قسمت نرم افزار موبایل آسا قابل مشاهده نیست؟‌“
   توضیحات شما صحیحه، قیمت آخرین معامله رو میشه در دیدبان مشاهده کرد. اما در این سوال، ما گفته بودیم در کدام بخش قابل مشاهده نیست، نه اینکه در کدام بخش قابل مشاهده است.

   ۱
 18. Omid گفت:

  سلام اگه بخوای بااین برنامه خرید بکنی خدایش تمامو پولت انقد کندعملف میکنه طرف خسته میشه.واقعا کسی نیست پیگریی بکنه بااینکه ازشنبه اعلامازشنبه کردیم ولی متاسفانه هنوز پیگیریی نشده

  ۲
 19. agah40107 گفت:

  ایا امکان نرم افزار بر روی گوشی های اپل امکان پذیر می باشد؟

  ۰
 20. gorji گفت:

  من برنامه را دریافت کردم اما برای نصب روی تبلتم پیام میدهد با گوشی شما هم خوانی ندارد راهنمایی کنید ممنون میشم

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   فردا همکارانمون از بخش پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت. شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ نیز در ساعات اداری پاسخگوی سوالات مشتریان گرامی در مورد نرم افزار آسا هستند.

   ۰
 21. ali گفت:

  سلام و خسته نباشید با این که سوال تکراریه ولى از چند ماه پیش در مورد نسخه اپل آسا پرسیدن و گفتین بزودى. میشه دقیقش رو بگین یا حدودش رو چون واقعا نیازمندشیم . تشکر

  ۰
 22. mrdgasd@yahoo.com گفت:

  معرفی نرم افزار اندروید برای ورود به حساب کاربر بسیار مفید بود متشکرم

  ۰
 23. md55 گفت:

  بسیار عالی و مفید و درج این مطلب بسیار کاربری و ضروری بود چون با نرم افزار Chrome صفحه کامل نمی امد

  ۱
 24. majid_5777@yahoo.com گفت:

  معرفی نرم افزار اندروید برای ورود به حساب کاربر بسیار مفید بود متشکرم

  ۱
 25. agah01265 گفت:

  درود بر شما. بنده پیشهاد میکنم امکان تقاضای وجه و واریز آنی و تغییر کارگزار ناظر را هم به امکانات نرم افزارتون اضافه کنید.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در حال حاضر امکان تقاضای وجه و واریز آنی در نسخه وب نرم افزار وجود دارد. برای قرار گرفتن در نسخه اندروید هم به پشتیبانی اعلام شده است.

   ۱
 26. agah07521 گفت:

  آیا توی نرم افزار بازام هست این نرم افزارتون؟

  ۱
 27. dashtbozorgi گفت:

  بإسلام و خسته نباشید

  این سوْال اجحاف در حق کسانی است که iosاستفاده میکنن یا اصلا استفاده نمیکنن
  با توضییح ، اندوخته آموزشی و تجربی افزوده نمیشد.

  سوْال جنبه عمومی ندارد.

  ۰
 28. محسن گفت:

  سلام دانلود کردم نصب میزنم پیغام میده: برنامه کاربردی نصب نشد.
  چیکار کنم و دلیلش چیه

  ۰
 29. نصراله گفت:

  نرم افزار نصب شده ولی پسورد میخواهد وکادر یوزر وپسورد به رنگ سیاه است وروی کلمه ورود تاچ میکنم پیغام اجازه ورود ندارد مشاهده میشود

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   آیا شما مشتری کارگزاری هستید؟

   ۰
   • mohsen744 گفت:

    سلام..همراه تریدر آگاه چارت سهام را هم به صورت کلی نشون میده؟

    ۰
    • Bashgah گفت:

     سلام
     نسخه موبایل آسا، نمودار خطی سهم را بصورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه نمایش می دهد ولی برای آنکه در کنار نمودار، ابزارهای تحلیلی را هم داشته باشید لازم است تا به سایت سامانه آسا به آدرس https://online2.agah.com مراجعه فرمایید.

     ۰
 30. agah11266 گفت:

  سلام من نرم افزارتون رو یه چند روزیه نصب کردم ولی هروقت گزینه خرید یا فروش رو میزنم نرم افزار میگه
  "متاسفانه عملیات با خطا مواجه شده است این خطا به زودی برطرف شده و به شما اطلاع داده خواهد شد"
  می خواستم بدونم مشکل چیه و کی حل میشه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   این مورد به آسا اعلام شده و در حال بررسی هستند. انشاالله بعد از ارائه نسخه جدید این مشکل نیز برطرف می شود.

   ۰
   • دانش گفت:

    سلام
    من امروز خواستم نرم افزار را دانلود کنم ولی نمیشه
    صفحه ایی که باز میشه پیغام block میده
    اگه براتون مقدوره لطفا برنامه را به ایمیلم بفرستید
    از زحمات شما متشکرم

    ۰
 31. mohammad گفت:

  تشکر از به وجود آوردن فضای جدید

  ۲
 32. سجاد گفت:

  سلام علیکم
  ممنون از نرم افزار مفیدتون فقط چند پیشنهاد داشتم
  ۱٫اگه سایز فونت ها کوچک میشد و در دیده بان سهم های بیشتری قابل مشاهده بودن خیلی بهتر بود
  ۲٫در قسمت دارایی کنار هر سهم گزینه خرید و فروش اضافه کنید چون در صفخه اصلی پیدا کردن سهم دارایی کند و زمانبر است

  ۰
 33. علی گفت:

  سلام
  این نرم افزار برا یوذر پسورد همه کارگزاری ها قابل استفاده است..مثل مفید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   نسخه اندروید نرم افزار آسا فقط با نام کاربری و رمز عبور سامانه انلاین کارگزاری آگاه قابل استفاده است.

   ۰
 34. 00964 گفت:

  باسلام
  نرم افزار اندروید من به خوبی کار نمیکنه خطا میده، ممکنه با یه مثال توضیح بدید که چطور با نرم افزار باید کار کرد؟ و اینکه من قبلا عضو باشگاه آگاه بودم الانم نام کاربری و رمز گرفتم و مشتری آگاه شدم اما امتیاز اکانت قبلی به این حساب جدیدم تعلق نگرفته ممکنه پیگیری بفرمایید.ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   نحوه استفاده از نرم‌افزار با تصاویر و به طور کامل در همین مطلب شرح داده شده است. لطفا آن را کامل مطالعه نمایید و چنانچه هنوز ابهامی داشتید در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ یا ۸۲۱۵۴۲۲۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
   درخصوص مورد دوم، شما باید پیش از لاگین با نام کاربری و پسورد آنلاین خود، از طریق اکانت قبلیتان، آن را به سامانه معرفی می کردید.

   ۰
 35. samim65 گفت:

  سلام من مشکل دارم با نرم افزار

  ۰
 36. مهدی گفت:

  نسخه مخصوص آیفون این برنامه کی اماده میشه؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   انشااله فروردین ماه نسخه آزمایشی و اردیبهشت نسخه اصلی خدمت مشتریان گرامی ارائه میشه. ممنون که همراه ما هستید.

   ۰
 37. 11 گفت:

  در برنامه آندروید،از چه قسمتی میتوان به حساب کارگزاری پول واریز کرد تا برای خرید بتوانیم از آن استفاده کنیم؟؟؟؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   درحال حاضر امکان پرداخت پول از طریق همراه تریدر وجود ندارد و مشتریان می توانند از نسخه وب نرم افزار جهت پرداخت پول به حساب خود اقدام کنند.
   به امید خدا در نسخه های آتی این مورد نیز به نرم افزار اضافه می شود.

   ۰
 38. mohsen204 گفت:

  سلام من خیلی ازاین اپلیکیشن راضی هستم تنها ایرادآن نداشتن بخش درخواست هاست

  ۱
 39. agah00780 گفت:

  با سلام
  با عرض پوزش لطفا چند تا مورد را بررسی بفرمایید
  ۱-نرم افزار در مقایسه با m-trader خیلی کند هست (مخصوصا هنگام جابجایی از یک صفحه به صفحه دیگر)
  ۲- امکان جابجایی سهام ها در دیدبان وجود نداره(نمیشه یک سهم رو از انتهای دیدبان به ابتدا بیاریم)
  ۳-میزان خرید و فروش حقیقی و حقوقی به تفکیک مشخص باشه بهتره
  ۴-اگر صفحه ...ترین های بازار هم اضافه بشه خوبه (بیشترین عرضه، بیشترین تقاضا ...)
  ۵-واریز وجه امکان پذیر نیست
  با تشکر

  ۰
 40. hasanzadeh گفت:

  ایا امکان نرم افزار بر روی گوشی های با سستم عامل سیمبین یا جاوا امکان پذیر می باشد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   متاسفانه امکان نصب این برنامه برای سیستم عامل هایی که نام بردید، میسر نیست. نرم افزار آسا دارای نسخه اندروید و Ios هست که نسخه IOS آن انشااله فروردین ماه برای تست در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

   ۰
 41. maryam98170 گفت:

  سلام
  این طرح خیلی خوبیه

  ۰
 42. Kazem گفت:

  سلام
  موقع دانلود نرم افزار، تبلتم پیغام مخرب و ناامن بودن نرم افزار رو میده.
  مشکل از کجاست؟
  موفق و پیروز باشید

  ۰
 43. rahimi_chem@yahoo.com گفت:

  سلام
  من گوشیم لومیا مایکروسافت و سیستم عامل ویندوز ۱۰٫ چطوری میتونم این نرم افزار رو رو گوشیم نصب کنم؟

  ۰
 44. سایتتون فوق العادست.واقعا بی نظیرید.خیلی از مطالبتون استفاده می کنم و لازمه یه تشکر ویژه داشته باشم.

  ۰
 45. مهدی گفت:

  با سلام و خسته نباشید.. خبری از نسخه ios نرم افزار آسا نشد؟؟؟ خیلی وقته منتظریم

  ۰
 46. amir0x0 گفت:

  ایده خیلی خوبی ایه
  از این طریق میشه خیلی راحت به امور رسیدگی کرد
  بازم تشکر

  ۰
 47. bayat_ab@yahoo.com گفت:

  با سلام، پیشنهاد می کنم نسخه موبایلی سایت باشگاه هم تهیه شود.

  ۱
 48. bahr66 گفت:

  با سلام
  آیا برنامه ای برای تولید نرم افزار برای ویندوز فون دارید یا خیر؟؟؟
  ممنون

  ۰
 49. jamei93 گفت:

  سلام
  من تو فکر بودم که کارگزاری مو عوض کنم ولی با این نرم افزار موندگار شدم .

  ۰
 50. jamei93 گفت:

  البته این نرم افزار روی گوشیم نصب نمیشه .
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  ۰
 51. jamei93 گفت:

  ممنون نصب شد

  ۰
 52. آرش گفت:

  سلام
  ضمن تشکر بابت طرحی نسخه موبایل
  به اطلاع می رسانم کار با این نرم افزار برای کاربران راحت نبوده بگونه ای که کاربر دسترسی کامل به امکانات سایت را نداشته وبسیاری از گزینه های موجود در سایت در این نرم افزار حذف شده:
  *امکان اضافه نمودن نماد جدید به دیدبان فعلی وجود ندارد و باید برای اضافه نمودن ۱نماد ۱دیدبان جدید ایجاد کرد.
  *امکان پرداخت شتابی وجود ندارد.
  *امکان ثبت درخواست پرداخت وجود ندارد.
  *فونت نمایش حروف بزرگ است و این امر باعث گردیده اطلاعات مربوط به ۱ نماد در نمای کلی جا نشود و امکان تصمیم گیری های سریع را از کاربر سلب کند.
  و...

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   مرسی از نظراتتونم
   در مورد نکته اول باید بگیم که در حال حاضر در نسخه موبایل، امکان افزودن نماد جدید به دیدبان های فعلی وجود داره و نیاز به ایجاد دیدبان جدید نیست.
   در خصوص موارد ۲ و ۳ هم چنانچه پیشتر خدمت سروران گرامی اعلام شد، انشااله و به زودی این موارد در نسخه های بعدی نرم افزار لحاظ میشه.
   ممنون که همراه ما هستید.

   ۰
 53. میلاد ابدی گفت:

  توسعه اَپلیکیشن موبایل آسا بهترین حرکتی بود که میتونستین انجام بدین، دمتون گرم. لطفاً و خواهشاً نسخه ویندوزفونش رو هم توسعه بدین. که هر سه سیستم عامل اندروید و آی او اِس و ویندوزفون بتونن به معاملات برخط از طریق اَپلیکیشن رسمی سایت دسترسی داشته باشن. امیدوارم این درخواست من مورد توجه اَدمین قرار بگیره.

  ۰
 54. محمد گفت:

  با سلام و احترام ؛
  خواهشمند است نرم افزار کاربری Win Phone نیز طراحی گردد.
  با تشکر

  ۰
 55. agah00780 گفت:

  سلام لطفا app باشگاه رو هم بسازید
  ممنون

  ۰
 56. mojtaba.mirzaey@gmail.com گفت:

  باسلام خدمت عزیزان نسخه موبایل اسا تریدر با چه سرعت اینترنتی کار میکنه چون بعضی مناطق سرعت ۳gنداره

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام
   در مورد اینترنت ۲G (E یا GPRS) تقریبا تمام موارد از جمله : ارسال سفارش، ویرایش و حذف سفارش، مشاهده پیغام های خطا و انجام معامله و ارسال شدن سفارش، مشاهده دیدبان های محتلف، مشاهده اطلاعات نمادها در دیدبان ها، مشاهده انواع منوها شامل لیست سفارشات فعال، لیست معاملات، پیام های ناظر و کارگزاری، ویرایش دیدبان ها و لیست دارایی ها بدون مشکل بوده فقط در خصوص به روز رسانی اطلاعات نمادها و بازار ممکن است در مواقعی تاخیر پیش آید، در مورد اینترنت ۳G یا ۴G تمامی عملکردهایی که در بالا نامبرده شد به درستی و بدون هیچگونه مشکلی کار می کند.
   اینترنت های ایرانسل،همراه اول و رایتل شامل توضیحات بالا می باشند.

   ۰
 57. salariy68 گفت:

  سلام و خسته نباشید
  چطور میشه از نرم افزار پول به حساب کارگزاری واریز کرد

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام، دوست عزیز فعلا این امکان در نسخه اندروید نرم افزار معاملات آسا وجود ندارد، برای این منظور از نسخه وب استفاده کنید.

   ۰
 58. سلام و وقت تان بخیر
  نرم افزار را دان کردم
  و گوشی ام نوت ۳ میباشد
  نصب نمیشه میگه خطا و
  مشکلی در نرم افزار است
  چند بار دان کردم بازهم
  موفق به نصب کردن نشدم
  لطفا رهنمای ام کنید ممنون
  میشم پیروز باشید ؟؟؟؟؟؟

  ۰
 59. سلام ...........
  نسخه را از tp://asax.ir/Mobil
  از این لینک دان کردم ولی وقتی
  دانلود میکنم عجم نرم افزار فقط
  ۲ کی بی بیشتر نیست نمیدنم
  چرا و چطور ی دانلود کنم ؟؟؟؟؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   دوست عزیز برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ تماس حاصل نمایید یا شماره خود را بفرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

   ۰
 60. امین گفت:

  سلام
  من جدیدا کد انلاین و از کارگزاریتون دریافت کردم اما تمایل دارم نرم افزار موبایل و نصب کنم وارد سایت asa.ir/mobile که میشم محتوایی درون این سایت نیست لطفا راهنمایی کنید با تشکر.

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام
   دوست عزیز لینک دانلود بررسی شد ولی مشکلی مشاهده نشد، در صورت عدم موفقیت در نصب نرم افزار با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ تماس بگیرید یا شماره خود را بفرمایید تا همکاران ما برای حل مشکل با شما تماس حاصل نمایند.

   ۱
 61. با سلام و خسته نباشید.. طبق وعده قبلی برای عرضه نرم افزار نسخه آیفون در فروردین.. فروردین نیز به اتمام رسید؟؟ و خبری نشد..

  ۰
 62. کیارش گفت:

  با سلام - آیا App موبایل برای نرم افزار باشگاه هم وجود داره؟!! ممنون میشم راهنمایی فرمایید

  ۰
 63. حمید گفت:

  باسلام من برای دانلود نرم افزارروی موبایلم به سایت asax.ir/mobilرفتم ولی به محض کلیک کردن روی لینک پیغام (استفاده ازلینک موردنظربه دستگاه شماآسیب واردمیکند)برام میادودانلودنمیشه لطفاراهنماییم کنید.

  ۰
 64. A.mohammadinejad@yahoo.com گفت:

  سلام
  اگه این نرم افزار در google play قرار بگیره هم دانلود شدنش و هم آپدیت شدنش استاندارد میشه و راحتتر انجام میشه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ارائه نرم افزار از طریق google play، بازار و از این دست نیازمند مجوز سازمان بورس هست. در صورت اخذ این مجوز، نرم افزار حتما برای سهولت در چنین بخش هایی قرار خواهد گرفت.

   ۰
 65. مجید گفت:

  سلام
  آیا نسخه اندروید هم مثل نسخه ویندوز اطلاعات آخرین سفارش رو حفظ میکنه ؟

  مثلا" اگر من ۱۰۰۰ عدد از سهمی بخرم برای سفارش بعدی خود نرم افزار عدد ۱۰۰۰ رو به طور پیش فرض داره ؟
  سوال دیگه اینکه بعد از ثبت سفارش از منوی ثبت سفارش خارج میشه یا نه ؟
  مثلا" نرم افزار .... وقتی وارد دیده بان سهم میشید تعدادسهام رو وارد می کنید و در پایین صفحه دکمه خرید و فروش وجود داره و شما هر کدوم رو که بزنید براتون به بالاترین فیمت خرید یا کمترین قیمت فروش سفارش رو انجام میده بدون اینکه نیاز به وارد کردن قیمت داشته باشید . در ضمن پس از انجام سفارش تا زمانی که خودتون خارج نشید در همین صفحه باقی میمونه و بلافاصله آماده ارسال سفارش بعدی هست ضمن اینکه اینبار تعداد سهام سفارش قبلی رو هم داره و نیاز به وارد کردن تعداد هم نیست و فقط باید خرید یا فروش رو بزنید که سرعت و راحتی کار رو بسیار بسیار بالا میبره .
  آیا نرم افزار شما هم مشابه این امکانات رو داره ؟
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   الف) آیا نسخه اندروید هم مثل نسخه ویندوز اطلاعات آخرین سفارش رو حفظ میکنه ؟
   در صورتی که از صفحه سفارش خرید/فروش خارج نشوید اطلاعات سفارش باقی می ماند

   ب) سوال دیگه اینکه بعد از ثبت سفارش از منوی ثبت سفارش خارج میشه یا نه؟
   خیر خارج نمیشود
   ج) مثلا” نرم افزار …. وقتی وارد دیده بان سهم میشید تعدادسهام رو وارد می کنید و در پایین صفحه دکمه خرید و فروش وجود داره و شما هر کدوم رو که بزنید براتون به بالاترین فیمت خرید یا کمترین قیمت فروش سفارش رو انجام میده بدون اینکه نیاز به وارد کردن قیمت داشته باشید

   در نرم افزار آسا شما تنها با کلیک کردن بر روی قیمت های موجود در جدول عرضه و تقاضا و یا قیمت سقف و کف می توانید بدون نیاز به کیبورد قیمت را وارد نمایید و سریعتر سفارش را ارسال کنید.

   ۰
 66. mahdi گفت:

  آیاکسانی که مشتری نیستند وفقط کاربرهستند نیزمیتوانند ازنرم افزارآسااستفاده کنند؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   استفاده از سامانه آسا فقط مختص مشتریان است. زیرا برای ورود به آن باید کد آنلاین خود را که در کارگزاری آگاه دارید، به عنوان نام کاربری وارد نمایید.

   ۰
 67. پويا عبدي پور گفت:

  سلام ببخشید من این نرم افزارودانلود کردم،وقتی بمن اس اومد که به این سایت برید اومدم واینو دانلود کردم گفاه بود رمزتم عوض کن من ازکجا میتونم رمزمو عوض کنم؟؟؟خرید وفروش هم نمیتونم بکنم همش خطامیده،اگرمیشه لطفا راهنماییم کنید

  ۱
 68. پويا عبدي پور گفت:

  اگر یه اموزش مختصربدین راجب خریدوفروشش ممنون میشم ازتون

  ۰
 69. یونس گفت:

  سلام خسته نباشید من نمیتونم صبح واسه ثبت نام به کارگزاری مراجعه کنم آیا شعب شما در عصر هم کار ثبت نام انجام میدن ؟استان گیلان ساعت چند؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ساعت کار کارگزاری روزهای شنبه تا سه شنبه از ساعت ۸ تا ۱۷ و روزهای چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶ است. می توانید جهت حصول اطمینان پیش از مراجعه با شعبه تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 70. neja11641 گفت:

  گسترش فعالیت بورسی در کارگزاری
  را به فال نیک باید گرفت

  ۰
 71. agah34620 گفت:

  با سلام نرم افزار اسا نسخه آندروید یک هفته میشه پیام خطا میده کار نمیکنه لطفا بررسی بفرمایید دانلود هم نمیشه

  ۰
 72. ولی مراقی گفت:

  من در کلاسهای آموزشی ورود به بورس با کارگزاری آگاه آشنا شدم و میخوام از طریق کارکزاری آگاه کد بورسی انلاین سهام را بگیرم لطفا راهنمایی کنید

  ۰
 73. حبیب کریمی گفت:

  سلام بعد از وارد کردن رمز و نام کاربر صفحه اصلی که نماد ها در ان ظاهر میشود نیست گر میشود ما را راهنمایی کنید تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   دیدبان را خودتان باید ایجاد نمایید تا در صفحه ابتدایی قابل مشاهده باشد، چنانچه در نسخه وب خود دیدبانی ایجاد نکرده باشید، این صفحه را خالی مشاهده می کنید. برای افزودن دیدبان می توانید توضیحات مربوط به بخش دیدبان را مطالعه نمایید.
   در صورت بروز مشکل می توانید در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 74. فرشاد گفت:

  با سلام و عرض ادب
  مسلما نرم افزار آسا نسخه اندروید با نرم افزار***که سایر کارگزاری ها استفاده میکنند مقایسه می شود و از نظر بنده در یک نگاه اجمالی به این دو نرم افزار، ****ضمن حجم کم منو های بیشتر و سهل الوصل تری دارد، از آنجاییکه بنده و بسیاری از دوستان قصد استفاده از امکانات کارگزاری آگاه را داریم خواهشمندم در جهت چابک سازی نرم افزار تلاش بیشتری صورت گیرد و امکاناتی مثل درخواست وجه و انتقال شتابی به حساب کارگزاری هم به این نرم افزار اضافه شود.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   صمیمانه از همراهی و نظرات ارزشمند شما سپاسگذاریم؛ حتما این موارد در نسخه های جدید لحاظ خواهد شد.

   ۰
 75. AB6332 گفت:

  با سلام.. من همچنان منتظر نسخه IOS تریدر آگاه هستم..

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ضمن عرض پوزش از تاخیر ایجاد شده، به استحضار عزیزان می رسانیم که نرم افزار IOS آماده شده و در مرحله دریافت مجوز از سازمان بورس هست. از شکیبایی و همراهی گرم شما ممنونیم.

   ۰
 76. حسین گفت:

  سلام
  نرم افزار موبایل آسا واقعا کاربردی و جذابه کارمنو خیلی راحت تر کرده چن تا پیشنهاد و یه جورایی انتقاد داشتم
  اول اینکه چرا واریز وجه نداره و مجبوریم بریم نسخه وب؟
  دوم اینکه چرا درگاهتون فقط سامانه الان همه نرم افزارهای معاملاتی درگاه ملت هم دارن چرا آگاه نداره؟
  آیا کارگزاری برای این دوتا مورد برنامه ای داره؟
  یه قسمت باید اضافه بشه به اسم قیمت سربه سر تا فروشنده بدونه این سهم رو حداقل تو چه قیمتی باید بفروشه تا کارمزد ها صفر بشن
  به امید بهتر شدن

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ممنون از لطف شما. در خصوص دو مورد اول باید عرض کنیم که افزودن این امکانات به نرم افزار در دستور کار قرار دارد.
   مورد سوم نیز برای بررسی به بخش برنامه ریزی و طراحی نرم افزار ارجاع داده شد.

   ۰
 77. gh.keymasi گفت:

  اگه خدماتتون برای مشتری ها زیاد بشه و به فکر مشتری هاتون باشید که البته هستید و این رو هدف خودتون قرار بدید مطمئن هستم مشتری بیشتری رو جذب خواهید کرد

  ۰
 78. Agah16202 گفت:

  سلام ، وقتتون بخیر
  اینکه اپلیکیشن اندرویدی اینقدر سبک و روان است مزیت بزرگیست، اما امیدوارم برای کاملتر شدن آن برنامه ای داشته باشید..
  با تشکر از زحمات شما

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   تیم طراحی و برنامه ریزی نرم افزار در تلاشی مستمر، سعی در بهبود همیشگی نرم افزار دارند. ممنون که همراه ما هستید.

   ۰
 79. amir گفت:

  سلام من مدتی فعالیت نداشتم و رمزونام کاربریم یادم نیس چ کارکنم بابت نرم افزاراندرویدممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   برای بازیابی نام کاربری و رمز عبور خود می توانید در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 80. childman.reza@yahoo.com گفت:

  سلام
  خیلی نرم افزار خوبیه تشکراز شما

  ۰
 81. Samar.smn@gmail.com گفت:

  مرحله ثبت نام خیلی سخته ..کسی ک آماتوره باید کل کارارو خودش انجام بده ..اگه خود کارمندا انجام بدن ثبت نام کاملو افراد بیشتری جذب میشن

  ۰
 82. مهدی بهلولی گفت:

  سلام
  برای ورود به اسا تریدر نام کاربری و رمز به چه صورت ارایه میشود
  با توجه به اینکه در حال حاضر من مشتری کارگزاری نیستم
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در صورتیکه مشتری کارگزاری شوید و قرارداد آنلاین امضا نمایید، نام کاربری و رمز عبور سامانه آنلاین از طریق مسیح و ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

   ۰
 83. Sara.nokarizi@yahoo.com گفت:

  سلام
  پیام نرم افزار برای من
  کاربر مورد نظر دسترسی استفاده از نرم افزار را ندارد
  ممنون میشم توضیحی بدید برام

  ۰
 84. Monir dehghani گفت:

  سلام
  کاربری من غیر فعال شده لطفا بررسی کنید
  Yzd31485

  ۰
 85. agah21192 گفت:

  با عرض ادب یا سوال داشتم بنده هنگام خرزد سهام از نرم افزار موبایل آسا استفاده میکنم در قسمت بالای نرم افزار مبلغ قابلمعامله رو برای من ۱.۵.۰۰.۰۰۰۰ تومان درج می کند در صورتی که من مبلغ دو میلیون به حساب کارگزاری واریز کردم میخواستم علتو جویا شم اگه بنده رو راهنمایی بفرمایید بسیار ممنون میشم. در ضمن از زحمات شما متشکرم و یه در خواست دیگه هم داشتم که بروزرسانی اپ انرویدی رو سرعت بیشتری ببخشد و امکانات اونو بیشتر کنین چون واقعا بیسار پر کاربرده .مرسی

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در مورد مشکل موجودی لطفا در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۸۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
   در خصوص بروزرسانی نرم افزار نسخه موبایل نیز به روی چشم. بروزرسانی را سرعت خواهیم بخشید.
   از همراهیتون سپاسگزاریم

   ۰
 86. majid04831 گفت:

  با سلام .
  من روی نوت ۴ سامسونگ این اپ رو داشتم . امروز ناگهان اپ غیر فعال شد . چند بار به طور کل پاک کردم و مجدد دانلود کردم اما با پیغام " نرم افزار نصب نشد " روبرو شدم و کلا ناامید شدم .
  تمام معاملاتم با این اپ انجام میشه الان واقعا نگران شدم نکنه نصب نشه دیگه . چه کنم من الان ؟
  ۰۹۱۵۱۰۲۳۴۵۷

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی، همانگونه که در تماس تلفنی عرض شد این مشکل به علت عدم وجود فضای خالی در مموری گوشی شما بروز پیدا کرده است.

   ۰
 87. Ashkan گفت:

  سلام
  کد کاربری من غیر فعال شده و نمیتونم به اطلاعات دسترسی داشته باشم

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   به عرض می رساند چنانچه حساب معاملات آنلاین شما غیر فعال شده با شماره های ۸۲۱۵۴۸۰۰-۰۲۱ و ۸۲۱۵۴۸۰۱-۰۲۱ و اگر حساب باشگاه شما غیر فعال شده با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 88. مصطفی طبسی گفت:

  با سلام نرم افزار ios را چطور دانلود کنیم درخواست فرستادم ولی جواب نیومد

  ۰
 89. Mrtork35@gmail.com گفت:

  سلام.جهت عضویت درسایت کارگزاری آگاه اقدام کردم.بااینکه کد ملی راصحیح وارد کردم پیام می دهدکد ملی اشتباه است.لطفاراهنمایی بفرمایید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   کد ملی خود را با دقت و بدون خط تیره در سایت وارد نمایید. در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید در ساعات اداری روز های شنبه تا چهارشنبه با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۱
 90. Mrtork35@gmail.com گفت:

  سلام.جهت عضویت درسایت کارگزاری آگاه اقدام کردم.بااینکه کد ملی راصحیح وارد کردم پیام می دهدکد ملی اشتباه است.لطفاراهنمایی بفرمایید.
  ....مشکل حل شد .الان عضو سایت هستم .آسارادانلودکردم چطور استفاده کنم کدام نام کاربری ورمز

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   شما باید مشتری کارگزاری باشید تا نام کاربری و رمز عبور برایتان ارسال شود. فردی که مراحل ثبت نامش در سامانه تکمیل و فرآیند احرازش به طور کامل صورت گرفته باشد، مشتری کارگزاری است.

   ۰
 91. امین گفت:

  باعرض معذرت من چند وقت پیش هم عصو باشگاه شدم ولی ثبت نامم با موفقیت انجام نشد میشه رسیدگی کنید.با همین ایمیل هم ثبت نام کردم الان نام کاربری و رمز عبورم یادم نیس اصن ایمیل تایید برام نیومد ممنون میشم بررسی کنید باتشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   دوست گرامی سلام
   متاسفانه ما مشخصات شما را در هیچ قسمت سایت پیدانکردیم. لطفا اطلاعات خود را در یکی از کامنتها درج نمایید و یا در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 92. agah21192 گفت:

  سلام و خسته نباشید خدمت زحمتکشان کارگزاری آگاه یه سوال داشتم امروز عرضه اولیه تلیسه بود بنده از نرم افزار اندروید آسا استفاده میکنم برای وارد کردن اسم تلیسه به لیست دیدبانم خیلی سعی کردم اما اسم تلیسه در لیست موجود نبود مجبور شدم از طریق وب سایت آنلاین آگاه این کارو انجام بدم خواهشا پیگیری بفرمایید و این مشکل رو در نسخه بعدی حل کنین مرسی

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام و درود فراوان
   ضمن عرض سپاس از همراهی شما، دوست عزیز و گرامی به استحضار می رساند که روز گذشته نماد تلیسه۱ در هر دو نسخه نرم افزار اندروید و ios قابل مشاهده و اضافه کردن به لیست دیدبان بود. چنانچه در گوشی شما قابل مشاهده نیست، خواهشمند در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۸۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید تا ضمن بررسی مشکل، راهنمایی لازم صورت گیرد.

   ۰
   • مجتبی گفت:

    با سلام گوشی من سامسونگ هست و نرم افزار ونصب کردم ولی موقع ورود میزند یوزر و پسورد اشتباه است و وارد نرم افزار نمیشود . در زمان تایپ اعداد به فارسی نوشته میشود چکار باید کرد؟

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     لطفا برای بررسی بیشتر نام کاربری خود را بفرمایید و یا در ساعات اداری با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.
     باتشکر

     ۰
 93. سعید سپه پور گفت:

  با تشکر از زحمات همکاران و سپاس از تشکیل کلاس با تدریس بسیار خوب آقای نیما آزادی و به امید تکرار .ایا با نام کاربری و کلمه عبور که از دیگر کارگزاران همکار دریافت نموده امکان استفاده از برنامه وجود دارد ؟در صورت عدم امکان لطفا راهنمایی نمایید.مجددا سپاسگزارم.

  ۰
 94. یاسین گفت:

  سلام من تازه عضو کارگزاری و باشگاه اگاه شدم میخاستم بدونم باشگاه چه مزایایی برام داره اگه ممکنه مثال بزنید.
  سوال بعدیم اینه که داستان این امتیازا چیه و چه استفاده ای داره و چجوری میشه افزایش داد

  ۰
 95. agah21192 گفت:

  سلام ورژن جدید نرم افزار اندروید کی منتشر میشه ؟

  ۰
 96. نگین گفت:

  با عرض سلام و احترام
  ضمن خسته نباشید خدمت همکاران کارگزاری خوب آگاه ، یک سوال داشتم، من از نرم افزار همراه آسا استفاده می کنم ولی بعد از آپدیت کردن برنامه ، هر سری که وارد برنامه می شوم اگر با قسمت دیگر گوشی کار داشته باشم با اینکه برنامه را نبستم زمانی که باز میگردم به برنامه از کاربری من خارج شده و دوباره باید لاگین کنم، در صورتی که نرم افزار ورژن قبلی این مشکل را نداشت و تا زمانی که کلا از برنامه خارج نمیشدم از کاربری من بیرون نمی آمد،میخواستم اگر امکانش هست نسبت به رفع این مشکل اقدام بفرمایید ، با تشکر...

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در نسخه جدید نیز نباید این مورد برای شما اتفاق بیفتد. برای رفع مشکل خود، درساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   باتشکر

   ۰
 97. tafaghodii گفت:

  سلام من تازه عضو کارگزاری آگاه شدم متاسفانه وقتی میخوام وارد نرم افزار همراه آسا بشم خطا ورود میگیره در صورتیکه من با همون یوزر و پسورد از طریق وب میتونم وارد حسابم بشم
  لطفا برای رفع مشکل من اقدام بفرمایید متشکرم

  ۰
 98. agah21192 گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت دوستان آگاه یه سوال داشتم آیا آگاه نرم افزار تحلیلی برای موبایل داره ،منظورم نرم افزاری هست که بشه از طریق اون روند سهم رو با اندیکاتور های مختلف بررسی کرد.

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست گرامی
   بله. سامانه آسا، یک بخش به نام "تحلیل تکنیکال" دارد که پس از ورود به حساب آنلاین خود می توانید نمودار سهم های مختلف را مشاهده نمایید و با استفاده از ابزارهای مختلف به تحلیل آنها بپردازید.

   ۰
   • agah21192 گفت:

    منظورم نرم افزاری بود که قابل نصب در موبایل باشه و بشه باهاش تحلیل کرد

    ۰
    • Bashgah گفت:

     سلام دوست گرامی
     خیر. در حال حاضر نرم افزار تحلیلی جهت نصب بر روی گوشی ارائه نشده است و شما فعلا می توانید از نسخه تحت وب آسا-بخش تحلیل تکنیکال استفاده نمایید.
     با تشکر

     ۰
 99. reza گفت:

  سلام. لطفا نسخه ios تهیه شود ممنون

  ۰
 100. agah14867 گفت:

  سلام
  پس از درج نام کاربری و رمز عبور خود در فیلدهای مربوطه و انتخاب گزینه ورود ، زمان سنج دایره ای شکل شروع به چرخیدن می کند و هیچ وقت وارد نمی شود نسخه اندروید هم ۴٫۴٫۲ است.مشکل کجاست؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست گرامی
   خواهشمند است برای رفع مشکل خود با واحد پشتیبانی نرم افزار به شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
   با تشکر

   ۰
 101. saeed40940 گفت:

  سلام برای خرید سهام چگونه پول را پرداخت کنیم از طریق نرم افزارامکان نداردچون پیغام خطا میدهد

  ۱
  • Bashgah گفت:

   سلام
   در حال حاضر نرم افزار اندروید و ios، قسمتی برای واریز وجه ندارند. برای این منظور می بایست از طریق مرورگر گوشی یا رایانه خود وارد سامانه آسا شوید و از قسمت "درخواست ها" نسبت به شارژ حساب خود اقدام نمایید.

   ۰
 102. m.barkhordari گفت:

  سلام داخل نرم افزار اندروید آسا وقتی برای خرید اقدام میکنم و روی گزینه خرید میزنم بعدش ارسال میاد و باید ارسال رو بزنیم تا درخواست ثبت بشه آیا تنظیماتی داره ک وقتی روی خرید زدیم دیگه ارسال نیاد و سریعتر درخواست ثبت بشه و خرید رو انجام بده
  این قضیه برای خرید عرضه اولیه هم مشکل ساز میشه .
  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   با توجه به اینکه ممکم است به طور ناخودآگاه دست شما با گزینه خرید یا فروش برخورد کند و درخواستی به اشتباه برای شما ثبت شود، لازم است یکبار درخواست را ارسال و بار دیگر گزینه خرید را انتخاب کنبد. شایان ذکر است این مورد برای خرید عرضه مشکلی را ایجاد نخواهد کرد.

   ۰
 103. www.sadg59love@yahoo.com گفت:

  سلام، منظور از نام کاربری ورمز عبور کدام را باید وارد کرد، این کد بعدا میاد؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   منظور نام کاربری ورمز عبور معاملات برخط(آنلاین) است که پس از احراز هویت شما، از طرف کارگزاری ارسال می گردد.
   با تشکر

   ۰
 104. Amir گفت:

  با سلام
  نرم افزار همراه تریدر آسا به معنی واقعی فوق العادست . حتی در زمانی که سرور با بالا ترین ترافیک ممکن هست عالی کارشو انجام میده .
  تنها ایرادی که داره اینه که واریز وجه آنی نداره اگه ممکنه به امکانات نرم افزار اضافه کنید
  ممنون

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام
   ضمن سپاس از همراهی شما
   دوست عزیز در حال حاضر شما می توانید با ورود به سامانه از طریق مرورگر گوشی خود، واریز وجه بزنید تا انشاالله در نسخه های بعدی نرم افزار اندروید و ios این امکان اضافه گردد.
   با تشکر

   ۰
 105. رضا گفت:

  جکونهً باداشتن کاربرى ورمزعبور سامانه رابازکنم

  ۰
 106. keyvann@mailfa.com گفت:

  سلام مدت ها ست که درخواست برای معاملات آنلاین ارسال نمودم اما تاکنون اقدام نشد متمنی است دستور پیگیری فرمایید

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی کد آنلاین شما صادر شده است، چنانچه پیام حاوی نام کاربری و رمز عبور معاملات آنلاین بدست شما نرسیده، در ساعات اداری با واحد خدمات آنلاین کارگزاری آگاه به شماره ۸۲۱۵۴۸۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 107. mahnazvesal@yahoo.com گفت:

  سلام،من تازه مشتری آگاه شدم.نرم افزار رو دانلود کردم و وارد هم میشم ولی صفحه کاملا خالیه و نوشته «لیست دیده بان شما خالی است». اون صفحه ای که عکسشو گذاشته بودین که دیده بان هست و میشه به بقیه دیده بانها دسترسی داشت، وجود نداره. چکار کنم ؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی دیدبان از پیش تعریف نشده است. هر مشتری پس از اولین ورود خود، لازم است دیدبان های خود را بر اساس سلیقه و دیدگاهش تنظیم کند. کسانی که قبلا با نرم افزار تحت وب آسا کار می کردند پس از ورود با نرم افزار گوشی، دیدبانهای ایجاد شده قبلی را مشاهده می کنند. شما پیش از این دیدبانی نداشته اید و لازم است ابتدا دیدبان خود را تعریف کنید.

   ۰
   • aagah00978 گفت:

    متاسفانه من نمیدونم چطور دیده بان تعریف کنم!! تازه کارم و هرچی تو راهنمای نرم افزار گشتم ندیدم که تو ضیحی گذاشته باشه. لطفا راهنمایی کنین.

    ۰
    • Agah گفت:

     دوست عزیز، در همین مطلب در قسمت دیده‌بان راهنمایی های لازم داده شده است.

     ۰
     • aagah00978 گفت:

      سلام مجدد، وقتی میخوام خرید انجام بدم، در قسمت سرمایه، فقط گزینه «حساب نزد کارگزاری» وجود داره و لینکی به حسابی که معرفی کردم نیست و نمیتونم خرید کنم. ضمن اینکه نمیدونم چطور حساب نزد کارگزاری رو شارژ کنم...

      ۰
     • Agah گفت:

      سلام
      دوست گرامی، تنها ۲ بانک ملت و سامان امکان اتصال به حساب معاملاتی را دارند. شما زمان ثبت نام چه حسابی معرفی کردید؟

      ضمنا برای اطلاع از چگونگی افزایش موجودی حساب می توانید به راهنمای نسخه وب آسا مراجعه فرمایید.

      باتشکر

      ۰
 108. ali گفت:

  سلام من هر جور کد کار بری و رمز عبور بود رو امتحان کردم ولی وار نمیشه چیکار کنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   برای پیگیری و رفع مشکل خود با واحد پشتیبانی نرم افزار به شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 109. agah80480 گفت:

  نسخه ios معاملات برخط کی تهیه میشه؟ما همچنان منتظریم

  ۰
 110. aagah00978 گفت:

  سلام ، من حساب جام‌بانک‌ملت معرفی کردم ولی برام‌فقط حساب نزد کارگزاری تعریف شده.

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   برای اتصال نمودن حساب بانک ملت به حساب معاملاتی، لازم است معرفی نامه به بانک را از کارگزاری دریافت نموده و سپس با مراجعه به یکی از شعب بانک ملت، نسبت به انجام آن، اقدام نمایید.
   چنانچه مراحل فوق را سپری کردید، برای پیگیری این موضوع می توانید در ساعات اداری با واحد خدمات آنلاین به شماره ۸۲۱۵۴۸۸۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 111. ami24850 گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من در مورد نرم افزار صحبت نمی کنم خیلی خوبست ولی شاید با برخی اصلاحات بهتر شود هیچ چیز ایده آل نیست و همواره جا برای بهبود وجود دارد.
  من بیشتر در مورد خود کارگزاری عرض می کنم:
  ۱- برخورد بسیار محترمانه کارکنان و کارمندان و کارشناسان. موضوعی که معمولا در جامعه ما مورد توجه نیست و معمول بر این است که با ارباب رجوع مثل افراد مزاحم برخورد شود که سریع دست به سر کنند و به کارخودشان برسند. کارگزاری آگاه تنها جائیست که من در چند بار مراجعه حضوری که به هر دو شعبه داشته ام توجه به مشتری، احترام به مشتری، پاسخگوئی و توجیه کامل (البته به جز یک مورد) را کاملا لمس کرده ام. قطعا مدیریت توانمندی توانسته است چنین هماهنگی را به عمل آورد و معمولا کارمندان راضی از شغل خود چنین رفتاری را از خود نشان می دهند.
  ۲- اطلاع رسانی بموقع و دقیق، پس از هر خرید یا فروش و مانده و گردش حساب پس از هر تراکنش بموقع اطلاع رسانی می گردد.
  ۳- پیگیری اموری که نیاز به پیگیری دارد
  ۴- امیدوارم توجه به مشتریان کارگزاری آگاه برای سایر سازمان ها هم الگو باشد. به نظر می رسد برخلاف جاهای دیگر به وضعیت مالی، اندازه سرمایه مشتری و سر و وضع ظاهری، جنسیت و سن و سال مشتری توجه ندارند و بیشتر بر هدف کاری خود تمرکز دارند.
  نام لطفا محفوظ بماند
  من عذر خواهی می کنم که اسم خودم را نمی نویسم. به هیچوجه قصد تملق ندارم و بلکه قصد تقدیر و حمایت از یک فرهنگ سازمانی متعالی را می خواهم ابراز کنم موفق باشید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از ابراز لطف شما بینهایت سپاسگزاریم. حمایت و حضور شما موجب دلگرمی ما است تا بتوانیم خدمات هر چه بیشتر و بهتری به شما بزرگواران ارائه کنیم.
   امیدواریم با پیشنهادات سزنده خود ما را یاری کنید.

   ۰
 112. soroush73 گفت:

  سلام وقت بخیر
  چرا در نسخه اندروید نرم افزار گردش حساب وجود ندارد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی متاسفانه این امکان در حال حاضر در نسخه اندروید و IOS وجود ندارد ولی در نسخه های آتی این گزینه نیز، افزوده خواهد شد.
   شایان ذکر است که شما می توانید از طریق مرورگر گوشی خود وارد سامانه آسا شده و با کلیک بر بروی گزینه "ورود به نسخه وب" و وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور وارد حساب خود شوید و از گردش حساب خود اطلاع یابید.

   با تشکر

   ۰
 113. raminjoon1358r@gmail.com گفت:

  با سلام و خسته نباشید،،با توجه به اینکه در چندین کارگزاری کد بورسی دریافت کرده ام چطور میتونم کارگزار ناظر رو آگاه و اولویت اول معاملاتی انتخاب کنم،،،با سپاس٫

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   اگر به جمع مشتریان کارگزاری آگاه پیوسته اید، برای انتقال ناظر سهام خود می توانید به روش زیر عمل نمایید:
   آخرین برگه های سهام خود را از کارگزاری قبلی (ممهور به مهر کارگزاری) دریافت نمایید. سپس برگه های مذکور را به کارگزاری آگاه تحویل داده و برگه انتقال ناظر را تکمیل نمایید. ۲۴ ساعت کاری بعد، امکان مشاهده سهام های انتقال یافته را در پرتفوی خود مشاهده خواهید کرد.

   اما اگر هنوز ار داشتن شما در جمع مشتریان خود بی بهره ایم، می توانید ابتدا با استفاده از سامانه آگاه اکسپرس اقدام به دریافت کد آنلاین از کارگزاری آگاه نمایید. سپس به روشی که پیشتر حضورتان عرض شد، سهام خود را به کارگزاری آگاه منتقل نمایید.

   ۰
 114. محمد گفت:

  سلام هنگام خرید برای من پیغام « فیلد client account number به صورت صحیح وارد نشده است » نمایش داده می شود .
  حجم نمایشی رو خالی می گذارم قبول نمی کنه و هر عددی هم می دم خطا میده .

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   متاسفانه برای پیگیری و پاسخگویی، اطلاعاتی از شما وجود ندارد. لطفا مشخصات خود را مرقوم بفرمایید (نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، کد بآشگاه، کد آنلاین).

   ۰
 115. fariba گفت:

  سلا م خسته نباشید،برای نام کاربری و رمز عبور چ باید بزنیم،،نام کاربری همون ایمیلمون هست؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   برای ورود به حساب معاملاتی خود، میبایست نام کاربری و رمز عبور معاملات آنلاین را وارد نمایید.

   با احترام

   ۰
 116. agah16511 گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  در خصوص نرم افزار موبایل آسا(اندروید) یه پیشنهادی داشتم ، در همین صفحه امکان درج دارد ؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله. برای ارائه پیشنهادات خود در خصوص نرم افزارهای آنلاین می توانید از همین صفحه استفاده نمایید.

   ۰
 117. alimoazen2020@yahoo.com گفت:

  چقدر عالی یعنی با گوشیم میشه سهام خرید

  ۰
 118. agah16511 گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  در صورتیکه به هر سهم واقع در دیده بان ها قسمتی بعنوان "کامنت" که بتوان به عنوان یادداشت گذاری بر روی سهام از آن استفاده کرد ، اضافه شود ، احتمالن گزینه ی پر کاربردی خواهد بود.

  با تشکر فراوان

  ۰
 119. حامد گفت:

  خسته نباشید.
  من مقداری سهام با نسخه اندروید آسا تریدر خریدم و امروز که فروختم و جمع مبلغ فروش به مانده قابل معامله اضافه شد, حالا اگه بخوام این مبلغ قابل معامله به حساب سامانم که لینکه به کارگزاری هست و خرید رو از اون حساب انجام دادم واریز بشه باید چکار کنم؟همچین گزینه ای در منوهای نرم افزار پیدا نکردم. لطفا راهنمایی کنید. تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست عزیز، برای دریافت وجه، میبایست با مرورگر گوشی وارد سایت online.agah.com شوید و سپس گزینه ورود به نسخه وب را کلیک نمایید.
   پس از وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور در صفحه مذکور به حساب خود وارد شده و از بخش "درخواست ها" درخواست پرداخت را انتخاب نموده ودر نهایت دستور انتقال وجه از حساب معاملاتی به حساب بانکی خود را صادر فرمایید.

   برای کسب اطلاعات بیشتر نیز، می توانید به راهنمای نسخه وب نرم افزار آسا مراجعه فرمایید.

   ۰
 120. اسمعیل میری گفت:

  سلام خسته نباشید من میخوام وارد سرمایه گذاری بورس بشم ولی نمیتونم کدکاربری بگیرم راهنمایی کنید من از شهرستان دماوند هستم

  ۰
 121. khalegh.keshtgar@gmail.com گفت:

  لطفا صفحه ای در مورد اطلاعات کلی بازار از قبیل وضعیت شاخص کل و حجم و ارزش معاملات و ... هم در نرم افزار قرار دهید.
  سپاس

  ۰
 122. agah02882 گفت:

  سلام خدا قوت
  وارد نرم افزار که میشم جدیدا مشخصات میدم این ارور میاد
  در روند ورود به سیستم خطایی رخ داده
  با نسخه وب مشکلی ندارم
  دوباره از سایت هم دانلود کردم بازم همین ارور میاد
  مشکل کجاس؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   مورد برطرف گردید. چنانچه مجدداً با چنین خطایی مواجه شدید با واحد خدمات آنلاین به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۸۸۸ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 123. Mohammad گفت:

  من کاربر کارگزاری مفیدم با همراه تریدر معاملات انجام میدم و خانمم با اگاه،نرم افزار اسا واقعا حرف نداره ، تنهامشکلش پرداخت پوله ، اگر امکان داره ب نرم افزار اندروید ایتم پرداخت ب حساب کارگزار با انواع کارتهای شتاب را اضافه کنید.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی این گزینه هم انشاالله در نسخه های بعدی به نرم افزار اضافه می گردد.

   با سپاس از همراهی شما

   ۰
 124. amir05394 گفت:

  با سلام
  ممنون از نرم افزار خوبتون .تنها کمبود این نرم افزار افزایش حساب نزد کارگزاریه که انشا ا.... اضافه بشه.

  ۰
 125. agah53774 گفت:

  سلام
  ابتدا باید از امکانات خوب کارگزاری آگاه تشکر کنم
  من نرم افزار را دانلود کرده ام ولی برای وارد شدن خطا ی" کد معاملاتی شما قادر به استفاده از این نرم افزار نیست"را می دهد.
  لطفا راهنمایی کنید.

  ۰
 126. edris.t68@gmail.com گفت:

  سلام من تازه ب باشگاه شما وارد شدم وقتی میخوام خرید کنم اصلا حساب بانکی منو نشون نمیده فقط منبع مالی نزد کارگذاری نشون میده چکار کنم با حساب شخصی خرید کنم؟

  ۰
 127. mjafarzade2017@gmail.com گفت:

  سلام من کاربر و رمز را وارد میکنم ولی میگه این کاربر اجازه دسترسی نداره لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز شما ابتدا میبایست احراز هویت شوید تا کدتان فعال شود.
   برای این منظور از سوی همکاران با شما تماس گرفته شد ولی پاسخی در یافت نشد.
   لذا خواهشمند است در اسرع وقت با بخش آگاه اکسپرس به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 128. agah-21831 گفت:

  لطفا امکان رویت p/e هر سهم در سمانه اسا فراهم گردد

  ۰
 129. tahmasebi62 گفت:

  باسلام
  وضمن تبریک سال نو وتشکر از عیدانه
  باتوجه اینکه درقسمت دارایی سهام درمعاملات برخط سود وزیان رامشخص می کند خیلی عالیه ولی اگر همین که کارمزد خرید راکسر میکند، بتواند کارمزد خرید وفروش را همزمان برای سود یازیان خالص بعداز فروش را ببینیم خیلی عالیی میشه .ازهمکاری شما صمیمانه سپاسگذارم.

  ۰
 130. هما گفت:

  درود و سپاس از نرم افزار خوبتون
  من تا همین امروز صبح یکی دو دفعه نرم افزارو باز کردم و استفاده کردم اما بعدش هرچقدر سعی کردم پیام خطایی با این مضمون می ده:در روند ورود به سیستم خطایی رخ داده است!
  لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز در حال بروز رسانی نرم افزارها هستیم.
   پس از بروز رسانی، اگر با چنین پیامی مواجه شدید با پشتیبان نرم افزار اندروید و ios به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 131. سالار گفت:

  سلام.ورژن جدید که روز ۱۵ فروردین منتشر شده خیلییییی بده پر از اشکال پر از باگ.لطفا رسیدگی بشه.ورژن قبلی خیلی بهتر بود

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   ابتدا خواهشمندیم نسخه فعلی رو کامل پاک کنید و نسخه ۲٫۰.۰ را از سایت online.agah.com دانلود نمایید.
   سپس چنانچه با خطایی مواجه شدید، لطفا شرح خطا را بفرمایید.
   با سپاس

   ۰
 132. محدثه گفت:

  سلام من امروز وارد آسا شدم نرم افزارمو به روز رسانی کردحالا دیگه نمیتونم وارد بشم اخطار قطع اینترنت بهم میده باکامپیوتر میتونم وارد بشم اما تب لت نه،من همیشه دسترسی به سیستم ندارم و کار با نرم افزار گوشی برام لازمه .میشه لطفا راهنمایی بفرمایید.

  ۰
 133. bhmn گفت:

  سلام
  این اپلیکیشنتون ادمو کفری میکنه. لطفا درستش کنید.

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست عزیز لطفاً نسخه فعلی رو کامل پاک کنید و نسخه ۲٫۰.۰ را از سایت online.agah.com دانلود نمایید.
   سپس چنانچه با خطایی مواجه شدید، لطفا شرح خطا را بفرمایید.
   با سپاس

   ۰
 134. حامد گفت:

  سلام خسته نباشید
  متاسفانه نسخه اندروید از چند روز پیش ک بروزرسانی شد عملا غیرقابل استفاده شده. مرتب پیغام خطا در روند ورود خطا رخ داده میده.
  وقتی هم خطا نمیده و وارد میشه بینهایت کند عمل میکنه و در نهایت پیغام بستن اجباری میده و بسته میشه.
  با پاک کردن و دوبارعرنصب کردن مشکل برطرف نشد,
  لطفا رسیدگی کنید و یا اطلاع رسانی بشه ک آیا درست میشه یا خیر,
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   بروزرسانی جدید با برخی از نسخه های اندروید سازگاری ندارد، لذا همکاران ما در تلاش برای رفع این ناسازگاری هستند. اما شما می توانید برای معاملات خود از سامانه جدید کارگزاری که در نمایشگاه رونمایی شده و بر روی کلیه گوشی های موبایل قابل استفاده است، استفاده نمایید.
   سامانه جدید نرم افزار آسا

   ۰
 135. مینا گفت:

  با سلام
  بنده نسخه جدید نرم افزار رو که نصب کردم با ارور خطا به اتصال اینترنت روبرو شدم! کل نرم افزار رو پاک کردم و دوباره نسخه جدید رو نصب کردم منتها مشکلم برطرف نشد!!

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز متاسفانه اطلاعاتی از شما در دست نیست.
   خواهشمند است مشخصات خود(نام ونام خانوادگی، کد بورسی و شماره همراه) را ذکر نموده ویا در ساعات اداری با پشتیبان نرم افزار به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 136. سالار گفت:

  تو نسخه قبلی وقتی برنامه باز بود و دکمه هوم رو میزدیم از برنامه خارج میشدیم مثلا تلگرامو چک میکردیم و بعد دوباره وارد برنامه میشدم بدون اشکال به روز رسانی میشد و کار میکرد ولی الان وثتی از برنامه درمیای بیرون و بخوای برگردی تمام اعداد هنگ میکنن.ناچار باید کلا برنامه رو ببندی و نام کاربری و پسوورد رو دوباره بزنی.
  خیلی وقتا هم مبلغ های بستانکاری رو نمیاره مینویسه در حال ارتباط با سرور
  واقعا بد شده این ورژن

  ۰
 137. agah19257 گفت:

  نرم افزار موبایل مشکلش چیه ؟ نسخه جدید دانلود میشه و لی نصب نمیشه ؟؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   بروزرسانی جدید با برخی از نسخه های اندروید سازگاری ندارد، لذا همکاران ما در تلاش برای رفع این ناسازگاری هستند. اما شما می توانید برای معاملات خود از سامانه جدید کارگزاری که در نمایشگاه رونمایی شده و بر روی کلیه گوشی های موبایل قابل استفاده است، استفاده نمایید.
   سامانه جدید نرم افزار آسا

   ۰
 138. Amir_25350 گفت:

  سلام خیلی بهتر میشه میزان سود و زیان دارایی ها رو تو همون قسمت دیده بان نشون داد.چون همش باید بری ببینی سود کردی یا زیان?

  ۰
 139. فرزین گفت:

  تو این اوضاع بازار واسه کارگزاری آگاه خوب نیست که نرم افزهر اندرویدش اینجوری دست همه را بذاره تو پوست گردو.

  ۰
 140. نورمحمد زارع گفت:

  من برای آتی تو کارگزاری آگاه شعبه شیراز ثبت نام کردم ولی باگذشت مدتی هنوز نه کد کاربری ارسال شده و نه تماس گرفتن . فکر نکنم بقیه کارگزاری ها ی
  این جوری باشن

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز، برای صدور کد معاملات آتی سکه، ابتدا میبایست اصل فرم های شما به ساختمان مرکزی آگاه در تهران رسیده و سپس برای سازمان بورس ارسال شود.
   لذا پیشنهاد می شود برای پیگیری کد آتی سکه خود، در ساعات اداری(شنبه تا چهارشنبه) با بخش آتی به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۲۳۳ و ۰۲۱۸۲۱۵۴۲۳۴ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 141. محدثه گفت:

  سلام مشکل منم همینه کلی توی معاملاتم ضرر کردم چون دائم دسترسی به سیستم ندارم و بیشتر اوقات کارامو با تب لتم انجام میدادم از روزیکه نرم افزار آپ دیت شده نتونستم باگوشی وارد آسا بشم .کلی ضرر دادم چون نشده سهمارو به موقع و با قیمت خوب بفروشم چندین بارهم آسا رو پاک کردم دوباره نصب کردم فایده نداره

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   بروزرسانی جدید با برخی از نسخه های اندروید سازگاری ندارد، لذا همکاران ما در تلاش برای رفع این ناسازگاری هستند. اما شما می توانید برای معاملات خود از سامانه جدید کارگزاری که در نمایشگاه رونمایی شده و بر روی کلیه گوشی های موبایل قابل استفاده است، استفاده نمایید.
   سامانه جدید نرم افزار آسا

   ۰
 142. رضا گفت:

  با سلام. من وارد برنامه شدم ولی تو قسمت دیده بان هیچ دیده بانی برا من نمایش داده نمیشه.

  ۰
 143. محدثه گفت:

  سلام مشکل منم همینه کلی توی معاملاتم ضرر کردم چون دائم دسترسی به سیستم ندارم و بیشتر اوقات کارامو با تب لتم انجام میدادم از روزیکه نرم افزار آپ دیت شده نتونستم باگوشی وارد آسا بشم .کلی ضرر دادم چون نشده سهمارو به موقع و با قیمت خوب بفروشم چندین بارهم آسا رو پاک کردم دوباره نصب کردم فایده نداره چرا پیاممو توی سایبت نمیذارید؟ من واقعا تصمیم گرفتم کارگزاریمو عوض کنم چون الان باسیستم هم کردش حسابمو باز نمیکنه آخه این چه وضعیه اول یه نرم افزار خوب طراحی کنید بعد مشتری بگیرید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست محترم بدلیل بروزرسانی نرم افزار و هماهنگی با آخرین نسخه اندروید احتمالاً دچار مشکل شده اید. کارشناسان ما با شما تا رفع مشکل در تماس خواهند بود.

   ۰
 144. محمد گفت:

  سلام از اون موقع که آپدیت شده همش هنگه هیچ کاری نمیتونم باهاش بکنم اصلا کار نمیکنه نسخه قبلی هم که نمیشه استفاده کرد خودش خود بخود آپدیت میکنه چرا اینجوری شده آخه ؟؟!!

  ۰
 145. سالار گفت:

  ممنون نسخه ۲٫۰٫۱ مشکلاتش حل شد ولی امروز ۹۶/۱/۲۷ کل قیمت ها با سایت تی ام سی ۱۰ دقیقه فاصله داشت.علت چیه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ضمن عذرخواهی بابت اختلالاتی که امروز ایجاد شده است به استحضارتون میرسونیم علیرغم شرایط نمایشگاه که مشغولیتهای متعدد و خاص خودش رو داره، همکاران ما همواره برای پشتیبانی سامانه های مورد استفاده مشتریان، آماده هستند و تلاش میکنند در صورت بروز هر مسئله، اون رو بررسی و رفع کنند.
   اختلالات همواره بخشی از ریسک های احتمالی سامانه های این چنینی است، چنانچه چندین بار شاهد اختلالاتی در هسته معاملات شرکت بورس بوده ایم که گاها منجر به ابطال برخی معاملات شده است.
   اما مورد مربوط به اختلالات امروز برطرف شده است و ان شاءالله مشکلی نخواهد بود.
   از صبوری و همراهی شما مشتریان گرامی که همواره‌ راهنمای ما برای ارائه خدمات قابل اتکا است سپاسگزاریم.

   ۱
 146. agah09463 گفت:

  سلام خسته نباشید
  این سهامی ک میفروشیم پولش میره نزد کارگزار این پولو چکار کنیم بره تو حساب بانکی
  من نزد کارگزار پول دارم ولی نمیره تو حسابم؟

  ۰
 147. agah09463 گفت:

  سلام ببخشید
  تو وب سایت باشگاه جواب مسابقه میدیم یا خرید فروش میکنیم امتیاز میگیریم این امتیازا ب چ دردی میخوره ؟

  ۰
 148. اسد گفت:

  سلام و وقت بخیر خدمت دوستان ....بنده نرم افزار آندروید معاملات آسا را دانلود و امروز نصب کردم ، خیلی راضی هستم .اما یک پیشنهادی دارم لطفا بروز رسانی و تغییرات را در آینده اعمال کنید ...با تشکر

  ۰
  • حامد گفت:

   سلام.
   شما الان بدون مشکل از نرم افزار آسا اسستفاده میکنید؟
   میشه مدل گوشی و ورژن اندوید یا ای او اس گوشیتون و نسخه برنامه رو بفرمایید؟

   ۰
 149. agah84310 گفت:

  باسلام
  بااینکه مدت زمان زیادی است که ازنرم افزار استفاده میکنم اما باز هم با مطالعه این راهنما مطالب جدیدی را یاد گرفتم

  ۰
 150. agah09463 گفت:

  سلام
  من دیروز سهامی فروختم رفتم تو وب درخواست انتقال وجه زدم ولی پول اومد داخل حساب کارگزاری چطوری میاد داخل حساب شخصیم .

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز، برای اطلاع از چگونگی برداشت وجه از حساب آنلاین، می توانید به راهنمای نسخه وب سامانه آسا مراجعه فرمایید.
   البته دقت داشته باشید که بلافاصله پس از فروش سهام، وجه آن به حساب کارگزاری نمی آید بلکه سه روز کاری زمان خواهد برد تا شرکت سپرده گذاری، وجه شما را به حساب کارگزارتان واریز کند.

   ۰
 151. ali گفت:

  سلام و خسته نباشید
  چرا نرم افزار asa مخصوص اندروید اعداد رو به فارسی مینویسه تو سایت باز نمیشه رمز رو فارسی نوشت لطفا رسیدگی کنید

  ۰
 152. agah62223 گفت:

  سلام نرم افزار اندروید چراهنگ میکنه نسخه ۲٫۲هست باور کنید تو معاملاتم مشکل ایجاد کرده باعث شده چندتانماد خریدوفروش متضرر بشمم کی درست میشه

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست عزیز، چنانچه در نرم افزار اندروید آسا با خطایی مواجه هستید موضوع را به پشتیبانی نرم افزار به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ اطلاع دهید و تا بررسی شود.
   همچنین علاوه بر نرم افزار نصب شده در موبایل می توانید از طریق مرورگر گوشی به سامانه جدید آسا به آدرس https://online2.agah,com مراجعه کرده و معاملات خود را انجام دهید.

   ۰
 153. حامد گفت:

  با سلام
  نسخه ۲٫۰.۲ برنامه مشکلات زیادی داره و غیرقابل استفادست, متاسفانه نزدیک انتخابات و این وضعیت بازار دستمون واسه معاملات کاملا بسته شد, نسخه اندروید گوشیم ۴.۲٫۲هست. سوالم اینه که روی همه گوشی ها , نرمافزار آسا مشکل داره یا بعضی گوشیها درست جواب میده؟من روی ایفونم تست کردم همه قسمتاش ب خوبی کار میکنه فقط موقع معامله وقتی حجم و قیمت رو وارد میکنی از برنامه خارج میشه و اونم عملا بلا استفادست, میخوام اینجا از دوستان بپرسم کسی هست ک درهر حال حاضر از اپلیکیشن بدون مشکل داره استفاده میکنه, لطفا مدل گوشی و نسخشو بگه.
  در مورد سامانه جدید ک فرمودین توی نمایشگاه رونمایی شده توضیح میدین لطفا,؟ این سامانه هم اپلیکیشن داره یا با مرورگر باید استفاده بشه؟

  ۰
 154. urm10529 گفت:

  سلام خوبین.من برنامه تریدر رو نصب کردم ولی میخام باهاش کار کنم هنک میکنه مجبور میشم از برنامه بیرون بیام

  ۰
 155. محمد گفت:

  سلام این همراه تریدر من همیشه هنگه نسخه جدیدشم از کانال دانلود کردم دارایی ها رو میخوام باز کنم هنگ میکنه نسخه های قدیمی خوب بود

  ۰
 156. agah09463 گفت:

  سلام
  اگر بخواهیم از تحلیل و مشاوره خرید کارگزاری اگاه استفاده کنیم چند درصد احتمال سود داریم؟؟؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز، بستگی به وضعیت بازار و روند شاخص بورس و صنایع دارد.
   از سوی دیگر، میزان دقت و اقدام بموقع معامله‌گر نیز در کسب سود یا جلوگیری از زیان، تاثیر بسزایی دارد.

   ۰
 157. زیبا گفت:

  با عرض سلام میخواستم بپرسم اگه بخوام شماره حساب خودمو که تویه فرم اولیه ثبت نام وارد کردم و شماره ای که واسه واریز سود داده بودم تغییر بدم چیکار باید کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست عزیز شما میبایست درخواست تغییر شماره حساب را بصورت کتبی و امضاء شده برای کارگزار ارسال نمایید.
   لازم به ذکر است که در این درخواست علاوه بر شماره حساب می بایست نام بانک، نام شعبه و کد شعبه نیز اعلام گردد.

   ۰
 158. arman67 گفت:

  سلام ، اپلیکیشن برای ios ساخته نشده هنوز؟

  ۰
 159. پوریا گفت:

  با سلام مجدد
  برنامه رو نصب کردم ولی ایمیل فعالسازی دریافت نکردم

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست عزیز، نسخه اندروید آسا، نیازی به فعالسازی ندارد. شما می توانید با نام کاربری و رمز عبور معاملات آنلاین خود وارد شوید.

   ۰
 160. محمد گفت:

  سلام ممنونم مشکل هنگ کردنش برطرف شده

  ۰
 161. موسی گفت:

  بنده کد بورسی و انلاین کارگزاری اگاه هستم. آیا میشه عضو آگاه بود ولی برای معاملات از برنامه **** استفاده کرد؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   خیر دوست گرامی
   با کد آنلاین آگاه، فقط می توانید به سامانه معاملات کارگزاری آگاه (سامانه آسا) وارد شوید.

   ۰
 162. 01875 گفت:

  سلام و خسته نباشید.
  میشه بگید این نسخه اندروید کی قراره درست بشه؟
  آخرین نسخه نصب شده از طرفی با دو گوشی ایسوز و لنوو تست شده که هیچکدام جواب نمیده.
  تمام دستورالعمل ها اجرا شده.

  ۱
  • Bashgah گفت:

   سلام
   لطفاً نسخه فعلی را از گوشی خود کاملاً پاک کنید و نسخه ۲٫۲٫۰ را از سایت asax.ir/mobile دریافت نمایید.

   ۰
   • سعيد گفت:

    سلام خسته نباشید
    علاوه بر گوشیهایی ک دوستمون گفتن روی اچ نی سی و هواوی هم تست کردم و جواب نداد، هنگ میکنه
    جهت اطلاع بقیه دوستان نسخه ٢.٠.٠ روی ایفون بیشتر وقتا جواب میده

    ۰
    • Bashgah گفت:

     سلام
     دوست گرامی، پیشنهاد می شود در ساعات اداری با پشتیبان نرم افزار تماس بگیرید تا مشکل شما بصورت دقیقتر بررسی گردد.
     شماره تماس:
     ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی ۲۰۷

     ۰
 163. ادریس گفت:

  سلام خسته نباشید
  تو نسخه جدید درخواست گزاشتین اگر بخوام مبلغی ک سهام رو فروختم ب حساب شخصیم بریزین تو کدوم قسمتش باید وارد کنم؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   همانطور که در مطلب فوق اشاره شد، در قسمت "درخواست ها" با استفاده از گزینه "درخواست پرداخت" می توان وجه نقد خود را به حساب بانکی انتقال داد.

   ۰
 164. mahdi12 گفت:

  سلام
  من ی مشکل خوردم با این نرم افزار
  اونم زمانی هست ک شما نسخه جدید عرضه میکنین و ما باید نرم افزارمونو آبدیت کنیم
  وارد ک میشی میگه آبدیت باید بشه و تا صد درصد هم میره، بعدش میگه نصب کنم و ج مثبت میدم
  نصبش ک تموم میشه، وقتی باز میکنی و میخوای بری داخل باز میگه باید دانلود بشه و....نزدیک ۲۰ بار این اتفاق افتاد تا الان!!!!خسته شدم!!!!راهنمایی کنین لطفا

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی نرم افزار را کلاً از روی گوشی خود حذف نموده و سپس از طریق لینک http://asax.ir/mobile
   نسخه جدید را دریافت نمایید.
   در صورتی که مشکل شما رفع نشد مراتب را به پشتیبانی بآشگاه اعلام فرمایید.
   ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی ۲۰۷

   ۰
 165. حمیدرضااردکان گفت:

  باسلام واحترام
  چنانچه درخواست خریدیافروش درنرم افزارویندوزگذاشته شودامکان حذف یاویرایش درنرم افزاراندرویدوجوددارد؟وآیاتداخلی بوجودنمی آید؟

  ۰
 166. mortazafallah.1373@gmail.com گفت:

  با سلام
  من یه مشکل اساسی دارم.خاهشا کمکم گنید
  ۱: رمز عبور ونام کاربری برنامه آسا رو یادم رفته .
  الان چکار باید بکنم؟

  ۰
 167. mortazafallah.1373@gmail.com گفت:

  ببخشید این فرم های تایید شده تو کدوم بخش هستش .؟چون میخام ازش پرینت بگیرم
  ممنون میشم جوابو زودتر بدید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   لطفا در سامانه کدگیری آگاه اکسگرس به نشانی ex.agah.com وارد شوید. (نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید). با استفاده از دکمه "دریافت فرم های تکمیل شده" می توانید نسخه PDF آن را دریافت نموده و از روی آن چاپ بگیرید.

   ۰
 168. mortazafallah.1373@gmail.com گفت:

  سلام
  سوال:
  من هر چقدر دکمه زرد رنگ
  «پرینت فرم ها تکمیل شده »
  رو میزنم .هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه
  کلا صفحه هنگ میکنه .هم با گوشی هم با کامپیوتر امتحان کردیم .صفحه ای رو باز تکرد
  بنظرتون چکار کنم؟
  ممنون

  ۰
 169. mortazafallah.1373@gmail.com گفت:

  ضمن تشکر از تمامی کارکنان کارگزاری آگاه
  فرم تکمیل شده رو از طریق ایمیل دریافت کردم.بنا به سفارش شما دوباره دکمه
  زرد رنگ «پرینت فرمهارو»امتحان کردم.
  ولی هیچ جوابی داده نشد.
  باتشکر

  ۰
  • Bashgah گفت:

   دوست گرامی
   برای بررسی و رفع این موضوع با همکاران واحد آگاه اکسپرس تماس بگیرید و یا شماره همراه خود را اعلام فرمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

   شماره کارگزاری آگاه
   ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰

   ۰
 170. mortazafallah.1373@gmail.com گفت:

  باسلام.
  دوستان من مدارکمو برای کارگزاری آگاه فرستادم برای دریافت کدبورسی ومعاملاتی
  اگه ممکنه بررسی کوچکی انجام بدید.ببینید مدارک رسیده یانه؟
  ممنون

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی برای پیگیری این موضوع، میبایست در ساعات اداری با همکاران بخش آگاه اکسپرس تماس حاصل فرمایید.
   شماره تماس ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی ۱

   ۰
 171. soltania60 گفت:

  با سلام میخواستم وارد آنلاین ۲ آگاه شوم ولی کلید ورود فعال نمیشه و وارد نمیشم
  آیا مشکلی دارد سایت جدید؟؟

  ۰
 172. لیلا گفت:

  سلام
  چرا من با گوشی نمیتونم وارد نرم افزار بشم؟
  خطای ورود میده

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی لطفاً نام و نام خانوادگی و شماره همراه خود را اعلام فرمایید تا در اسرع وقت همکاران بخش پشتیبانی با شما تماس گیرند و موضوع را بررسی کنند.

   ۰
 173. سعید گفت:

  سلام و خداقوت
  یه نکته مهم در مورد خرید و فروش در لحظه ای که بازار بازه و باید توجه کرد نسبت تعداد و حجم خریدار به فروشنده هستش که وقتی یه سهمیو چند روز در نظر میگیریو متلا امروز که میخای خرید کنی یه ملاکت این موضوع هستش. متاسفانه در نرم افزار موبایلتون این قابلیت وجود نداره که کاربر بتونه ازش استفاده کنه و مجبوره علاوه بر اینکه داره از نرم افزار استفاده میکنه یه صفحه از سایت tsetmc مربوط به سهم رو هم باز کنه که در محیط گوشی هم زمانگیره و هم کارایی نرم افزارو میاره پایین که باید در کنار نرم افزار یه صفحه وب دیگه برای تکمیل نرم افزار باز کرد. پیشنهادی که دارم براتون اینه که در نسخه بعدی نرم افزار خوبتون این مورد هم در مورد نسبت حقوقیا هم حقیقیا اضافه بشه. با تشکر از حسن توجه شما

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   از پیشنهاداتتون ممنونیم. برنامه هایی داریم تا بتوانیم نیازهای بیشتری را پوشش دهیم.
   همچنان خوشحال می شویم که نکاتی که به نظرتان مناسب و کاربردی است را اعلام فرمایید.

   ۰
 174. A.mohammadinejad@yahoo.com گفت:

  سلام
  من با نسخه دسکتاپ وارد نرم افزار معاملات آنلاین میشم ولی با نسخه موبایل پیام میده نام کاربری یا رمز عبور اشتباه هست!!
  مگه آیدی و رمز برای نسخه موبایل متفاوت هست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   خیر دوست گرامی، نام کاربری و رمز هر دو یکسان است. اما به احتمال زیاد در پسورد شما بجز حروف و اعداد انگلیسی، علائمی به کار برده شده است (نظیر: +، *، #، % و...). از آنجا که علائم در صفحه کیبورد کامپیوترها با گوشی ها کمی نتفاوت است، لذا این علائم قابل شناسایی نیستند. می توانید نام رمز عبور خود را به نحوی تعیین کنید که تنها شامل اعداد و حروف انگلیسی باشد.

   ۰
 175. soroush73 گفت:

  سلام وقت بخیر

  میتونید توآپدیت جدید نرم افزار آسا حالا هر نسخه ای اندروید یا ios وارد شدن با دو کد آنلاین به طور همزمان رو فراهم کنید.ایده خوبیه و واقعا نیازه برا بعضی سهامدارها .
  مرسی وتشکر .

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست بزرگوار
   این درخواست شما در تیم فنی نرم افزار مطرح خواهد شد. در صورتی که این مهم امکان پذیر باشد، حتماً در دستور کار قرار می گیرد. سپاس از اینکه با پیشنهاداتتون همراه ما هستید.

   ۰
 176. علیرضا گفت:

  سلام
  با تشکر از برنامه خوبتون میخواستم بگم که من یه مشکل برام پیش اومده
  از خساب کاربری خودم توی برنامه خارج شدم و الان هرکاری میکنم نمیتونم وارد بشم . وقتی یوزر پسورد وارد میکنم ورود میزنم صفحه قفل میشه و هیچ اتفاقی نمیوفته
  برنامه اندروید استفاده میکنم . گوشی سامسونگ نوت ۵

  ۰
 177. Ali13428540 گفت:

  سلام
  نسخه جدیدی از نرم‌افزار شما را نصب کردم که در شروع کار اجازه دسترسی به مخاطبین مرا میخواست .
  خواستم بدانم دسترسی به مخاطبین برای چیست ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   این مشکل به دلیل قراردادن امکان استفاده از اثرانگشت در ورود به اپلیکیشن ایجاد شده است و در حال حاضر توسط همکاران پشتیبانی در حال بررسی است تا نیازی به این دسترسی نباشد.

   ۰
 178. AH1112 گفت:

  عرض سلام و خسته نباشید . برای استفاده از اپ اندروید به یه مشکل خوردم. راهنمایی می خواستم. در قسمت ورود اطلاعات اعداد بصورت فارسی تایپ می شود و برای همین پیغام می دهد نام کاربری یا رمز عبور اشتباه است. می شود راهنمایی کنید. متشکر

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی در تماس تلفی همکاران با شماف توضیحات لازم داده شد.
   مشکل شما به دلیل وجود کاراکتری غیر از حرف یا عدد در پسوورد بوده است.

   ۰
 179. AH2173 گفت:

  سلام من وجه از طریق نرم افزار ارسال میکنم ولی به حسابم اضافه نمیشه با تشکر امید روکا هستم

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی برای پیگیری و راهنمایی شما دو بار با شماره ۰۹۱۵***۷۲۱۲ تماس گرفته شد ولی متاسفانه پاسخی از سوی شما دریافت نشد.
   خواهشمند است برای پیگیری این موضوع در ساعات اداری با بخش خدمات آنلاین کارگزاری تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 180. فلاح گفت:

  سلام. دوستان من رمز عبور رو فراموش کردم برای برنامه اندروید آسا . الان چه کار کنم؟
  خاهشا بصورت پبامکی بفرستید چون ایمیلم خراب شده

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   با توجه به اینکه مشخصات خود را درج نکرده اید، همکاران ما امکان تماس با شما را نداشتند. شما می توانید از طریق سایت online.agah.com یا استفاده از کد ملی خود، رمز جدید ایجاد کنید.

   ۰
 181. رضا ولی زاده گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  میشه تو سایت فیلم آموزشی کار با سیستم معاملاتی انلاین رو بزارید هم نسخه وب و هم موبایل.آخه من تازه واردم و کار با تمام جزییاتش رو نمیدونم.راستی نمایش سیستم معاملاتی به صورت افقی هست قسمتی نداره که سهامها و بقیه جزییات رو به صورت عمودی نشون بده.باتشکر فراوان

  ۰
 182. eng.hamedhazrati@gmail.com گفت:

  با سلام
  نسخه ی جدید تریدر آندروید روی گوشی با خطای نصب همراه است. (آندروید ۶) و این کد من agah-03118 وارد نسخه ی موبایل وب نمی شود.(البته روی نسخه قبلی تریدر آندروید هم وارد نمیشد) ولی با وب ویندوز وارد می شود. کدهای دیگر رو تست کردم مشکلی نداشتن.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   همکاران ما در بخش پشتیبانی نرم افزار موبایل با شما تماس گرفتند. این مشکل به دلیل وجود برخی علائم و کاراکترهای غیر عددی و غیرحرفی ایجاد می شود.

   ۰
 183. karamiy66 گفت:

  سلام خسته نباشید
  چرا هنگامی که نام کاربری و رمز عبورم را وارد برنامه میکنم از نام کاربری و رمز عبور خطا میده در صورتی که با همین نام کاربری و رمز عبور از طریق سایت وارد سامانه میشم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   علت بروز این مورد وجود کاراکترهای غیرعددی و غیرحرفی در رمز عبور شما است. وجود علائمی مانند *-+$@ و ... ایجاد این مشکل را کرده است

   ۰
 184. محمدرضا گفت:

  سلام
  من نرم افزار از گوشیم پاک شده بود.الان که مجدد نصب گردم یوزر نیم و پسورد رو یادم نمیاد.چیکار کنم

  ۰
 185. hamed گفت:

  سلام
  با توجه به اینکه نسخه اندروید مرتب بروزرسانی براش میاد و ماهم بروزرسانی رو انجام میدیم ولی هنگام استفاده از برنامه ساعت برنامه متوقف میشه و نرم افزار هنگ میکنه و کاری نمیشه باهاش انجام داد.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   مطلبی که بیان کردید به بخش پشتیبانی ارجاع داده شد. برای بررسی، اطلاعات بیشتری مورد نیاز است؛ نظیر نسخه اندروید و نوع گوشی.

   ۰
 186. AH4254 گفت:

  سلام اگی گفتوگوی انلاین یا پاسخگوی انلاین در سایت راه اندازی کنید خعلی عالی هست ممنون

  ۰
 187. AH6932 گفت:

  سلام چرا من نمی تونم وارد نرم افزار بشم هرچی نام کاربری و رمز رو وارد می کنم می نویسه غلطه

  ۰
 188. محمد گفت:

  سلام
  اپلیکیشن خیلی بدی طراحی کردید
  کارگزاری های دیگه اپ اندروید خیلی بهتری دارن
  وقتی تو گوشی با مرورگر میریم تو سایت خیلی بهتره تا اپ اندروید.
  لطفا روش بیتشر کار‌کنید
  خواهش دادم ازتون بیشتر کار‌کنید روی اپلیکیشنتون
  من نمیخوام کارگزاریمو عوض کنم چون اگاه خیلی خوبه خیلی
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   مرسی که ما را از دیدگاه های خود مطلع می سازید. اما خوشحال تر خواهیم شد اگر منظور خود را از طراحی بد کمی بیشتر توضیح دهید.
   خیلی برای ما واضح نیست که منظور شما دقیقاً کدام بخش یا چه موردی است.

   ۰
   • hida63447 گفت:

    منظورشون رابط کاربری ضعیف و لذت نبردن از محیط اپ هست که درست هم میفرمایند.. در ضمن این اپ در گوگل استور یا بازار وجود نداره ؟!!! اگه نه که عجیبه ..

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     دوست عزیز بزودی بهبود تجربه کاربری همانند نسخه وب که دوست قبلی فرمودند اعمال خواهد شد. در مورد اینکه چرا فعلا اپ در بازار یا استور نیست دلیل اصلی انعطاف و سرعت بیشتر ما برای بروزرسانی نرم افزار هست.

     ۰
 189. میثم گفت:

  با سلام
  دو نکته
  ۱_ چرا باید به صورت خودکار نرم افزار آپدیت بشه چرا سوال نمیکنه؟
  ۲_ من با آپدیت شدنش تو ورژن قبلی کلا امکان استفاده رو از دست دادم و اینقدر کند شده که نمی تونم باهاش کار کنم فکر کنم چون اندرویدم ۴ هست دلیلش باشه

  به نظرم تو سایتتون ورژن های گذشته رو بذارید و آیتم آپدیت دلخواه

  من به نظرم مشکلم اندرویده بازم اگر دوستان فنی نکته ای هست که اشتباه کردم ممنون میشم راهنماییم فرماید
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   نرم افزار برای اندروید با نسخه ۴ به بالا قابل استفاده است. لطفاً اطلاعات تماس خود را درج نمایید تا امکان پیگیری توسط همکاران وجود داشته باشد.

   ۰
   • میثم گفت:

    من که ایمیلم هست و شما هم بانک اطلاعات دارید با استفاده از اینیل قابل تشخیص هست اطلاعات تماسم
    با این حال نمی دونم کجا باید اطلاعات تماس بذارم اینجا که نمیشه؟

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     شما می توانید اطلاعات تماسی خود را در کامنت ارسالی درج نمایید. این کامنت توسط کارشناسان به بخش مربوطه ارجاع داده شده و به عموم نمایش داده نمی شود.

     ۰
 190. 01179 گفت:

  سلام،ببخشید برنامه من وقتی وارد میشم میزنه به روز رسانی،بعد کلی که طول میشه واسه دانلود،نصب که میکنی دوباره میزنه به روز رسانی،هرچی هم پاک کردم و دوباره از سایت دانلود کردم دوباره همون جور میشه، مشکل از گوشی منه یا برنامه مشکل پیدا کرده؟؟؟؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   ضمن عرض پوزش از شما دوست گرامی!
   مشکل از دستگاه شما نیست بلکه مشکل موقتی از سوی برنامه بود که رفع شد.
   در صورتیکه همچنان پیام بروزرسانی را دریافت می کنید با واحد ارتباط با مشتریان کارگزاری آگاه تماس حاصل فرمایید.
   ۰۲۱۸۲۱۵۴۲۰۰

   باتشکر

   ۰
 191. علی باطنی گفت:

  سلام،چرا دو روزه برنامه خراب شده همش میزنه درحال دریافت بروزرسانی، هرچی هم حذف میکنم و دوباره نصب میکنم همونطور میشه، روی دوتا گوشی امتحان کردم بازم مشکل داره

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   اطلاعات شما به همکاران بخش موبایل ارجاع شد و در دست پیگیری است. همکاران ما با شما در تماس خواهند بود.

   ۰
 192. rezasafari گفت:

  با عرض سلام
  در اپلیکیشن اندروید ساعت آخرین معامله قابل مشاهده نیست(تعبیه نشده) و همچنین اردرهای خرید یا فروش با حجم بالا رو بصورت اتوماتیک در سفارشات نمیزاره که نقص بزرگی هست.خواهشمندم این دو نقیصه مهم رو برطرف فرمایید.
  جمع کثیری از تریدرهای آنلاین با گوشیهای اندرویدی و خصوصا اپ استفاده میکنند

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   مواردی که فرمودید به بخش پشتیبانی همراه تریدر ارجاع شد. از اینکه پیشنهادات و مشکلات را با ما درمیان میگذارید، سپاسگزاریم و در جهت بهبود نرم افزارها تلاش خواهیم کرد.

   ۰
 193. eman گفت:

  سلام خطای ١٠١٠ مال چیه من دو روز میخوام وارد حساب کاربریم بشم با موبایل اما نمیشه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   این مورد روز گذشته (جمعه) برطرف شده است. آیا در روز جاری نیز با چنین مشکلی مواجه شده اید؟
   در صورت امکان، زمانی که با مشکلی مواجه می شوید اطلاعاتی از خود (مانند کد بورسی، یوزر آنلاین و ...) درج نمایید.

   ۰
 194. محمو گفت:

  نرم افزار همراه اسا دوروزی است که جواب نمیده
  لطفا پیگیر باشید ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   این مورد روز گذشته (جمعه) برطرف شده است. آیا در روز جاری نیز با چنین مشکلی مواجه شده اید؟
   در صورت امکان، زمانی که با مشکلی مواجه می شوید اطلاعاتی از خود (مانند کد بورسی، یوزر آنلاین و ...) درج نمایید.

   ۰
 195. علی گفت:

  با سلام برای استفاده از این اپ بایید کد معاملات آنلاین داشته باشم اگر لازمه لطفا نحوه گرفتن و آدرس کارگذاری رو در شیراز برام ایمیل کنین
  هر چه زود تر بشه ممنون تر میشم

  ۰
  • Agah گفت:

   عرض سلام خدمت شما
   بله. برای استفاده از نرم افزار همراه تریدر آسا نیاز به کد آنلاین دارید و میتوانید کد آنلاین را از طریق سامانه آگاه اکسپرس دریافت کنید.
   برای ثبت نام حضوری نیز می توانید از طریق شعبه آگاه در شیراز به آدرس زیر مراجعه بفرمایید:
   میدان دانشجو - ابتدای بلوار چمران - کوچه ۴ -ساختمان بهار- طبقه۱- واحد ۲. تلفن: ۳۶۲۸۶۲۰۱
   همچنین آدرس سایر شعب کارگزاری آگاه را نیز می توانید در بلاگ بآشگاه مشاهده بفرمایید.

   ۰
 196. Kiansayah گفت:

  سلام چرا امروز نمی توانم وارد برنامه شوم وسطا ۱۰۱۰اعلام مکند

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   خطاب مذکور مربوط به اینترنت است. در صورت امکان اینترنت مورد استفاده خود را اعلام فرمایید تا امکان پیگیری بیشتر وجود داشته باشد.

   ۰
 197. Ali گفت:

  سلام،خسته نباشید،خیلی ممنون بابت زحماتی که میکشید،اگه امکانش هست کد خطاهایی که آپ اندروید میزنه رو یه جایی داخل سایت قرار بدید،مثلا الان ۲۴ ساعته که آپ من کد خطا ۱۰۱۰ میزنه و وارد برنامه نمیشه،نمیدونم مشکلش چیه،ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   خطاب مذکور مربوط به اینترنت است. در صورت امکان اینترنت مورد استفاده خود را اعلام فرمایید تا امکان پیگیری بیشتر وجود داشته باشد.

   ۰
 198. نصیری گفت:

  در نرم افزار هر نام کاربری و پسوردی که میزنم میگه اشتباهه و گزینه ای هم وجود نداره که فراموشی بگیرم.باید چکارکنم؟

  ۰
 199. ج گفت:

  با سلام
  من هر سفارشی در نسخه اندروید ثبت میکنم با پیغام " سفارش شما توسط سیستم حذف شد" مواجه میشوم
  لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

  ۰
 200. AH7980 گفت:

  نرم افزار همراه آسا خیلی جامع است اما به نظر بنده چند ایراد دارد
  ۱ ورود با اثر انگشت مشکل دارد
  ۲ در قسمت پرتفوی امکان دیدن تغییرات قیمت نیست
  باتشکر

  ۰
 201. AJ3680 گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  نمادهایی که دامنه تغیرات بیشتر از ۵ درصد دارند رو وقتی خرید می کنم با پیام شما توافق نامه بازار را امضاء نکرده اید مواجه میشم باید چه کاری انجام بدم برای معامله این سهم ها؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   برای معاملات بازار پایه فرابورس، لازم است توافق نامه این بازار امضا شود.
   برای امضای این توافق نامه می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با بخش سفارسات اوراق بهادار کارگزاری تماس خاصل فرمایید تا توافق نامه برای شما ارسال شود.
   ارتباط با بخش اوراق بهادار: ۸۲۱۵۴۸۸۸-۰۲۱

   ۰
 202. AK0270 گفت:

  باسلام برای استفاده از نرم افزار کاربری ورمز عبوری که در باشگا ثبت نام کردم باید وارد کنم یا چیزه دیگه میخواد

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی برای انجام معاملات خود از طریق سامانه آساتریدرآگاه، لازم است علاوه بر کد بورسی، نام کاربری آنلاین و رمز عبور این سامانه را از کارگزاری آگاه دریافت نمایید.
   برای این منظور شما میتوانید به سامانه "آگاه اکسپرس" با آدرس ex.agah.com رفته و با ثبت‌نام در این سامانه از امکانات سامانه معاملاتی آنلاین کارگزاری آگاه بهره‌مند شوید.

   ۰
 203. مجتبی گفت:

  سلام
  ایا شما برنامه مجازی خرید و فروش در آتی سکه رو دارید؟

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بورس کالا پلتفرم تالار معاملات مجازی بورس کالای ایران را طراحی نموده و در اختیار علاقمندان قرار داده است. برای ورود به سامانه مجازی خرید و فروش آتی سکه به لینک زیر مراجعه نمایید.
   https://goo.gl/sm4IDS

   ۰
 204. رضامردانی گفت:

  ببخشیدچراپس هرچی نام کاربری وکلمه عبورمومیدم واردنمیشه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام و درود
   برای ورود با سامانه معاملاتی باید مشتری کارگزاری آگاه باشید. در صورتی که مشتری آنلاین اوراق کارگزاری آگاه هستید می توانید به سامانه آنلاین کارگزاری آگاه مراجعه کنید و با انتخاب گزینه (رمز عبور خود را فراموش کرده ام)، نام کاربری و رمز عبور خود را بازیابی نمایید.

   ۰
 205. kiyanafroze@yahoo.com گفت:

  با سلام
  نرم افزار اندروید بسیار عالیه فقط زحمت بکشید چرخش خودکارش رو هم فعال کنید چون وقتی کوشی در حالت افقی قرار میگیره اطلاعات ،اعداد و ارقام بزرگتر نشون داده میشه و درصد اشتباهات فردی رو به حداقل میرسونه
  با تشکر از زحمات تیم محترمتون

  ۰
  • Agah2 گفت:

   با سلام و احترام
   از اینکه پیشنهادات خود را برای توسعه اپلیکیشن آساتریدرآگاه در اختیار ما قرار می‌دهید، بسیار سپاسگزاریم.
   پیشنهاد شما مورد بررسی قرار گرفته و در صورت امکان در بروزرسانی‌های آینده اعمال خواهد شد.

   ۰
 206. Ali گفت:

  سلام بنده تازه وارد کارگزاری آگاه شدم و مقصد نصب نرم افزار اندروید داشتیم ولی خطای عدم سازگاری داد لازم به ذکر است تبلت من ایسوس هست و در پیام های قبلی هم این مشکل مطرح شده سپاسگزارم

  ۰
  • Agah2 گفت:

   با سلام و احترام
   دوست گرامی با توجه به تماس تلفنی که در خصوص خطای ایجاد شده با شما انجام گرفت، خواهشمندیم از خطای ایجاد شده عکس گرفته به آی دی agah_help@ ارسال نمایید تا با استفاده از عکس ارسالی شما خطای نمایش داده شده، بررسی شود و انشالله رفع گردد.

   ۰
 207. اختراع گفت:

  واقعا خوب بود ،، البته دوباره باید بررسیش کنم

  سایت جالبی دارید لینکتونو برای چندتا از دوستام فرستادم بدردشون میخوره ،، ممنون

  ۰
 208. kiyanafroze@yahoo.com گفت:

  در صورت امکان ترتیبی اتخاذ فرمایید تا محاسبه سود و زیان هر سهم و نقطه سربسر سهم در نسخه آسا تریدر لحاظ کردد
  با تشکر

  ۰
 209. AK8490 گفت:

  سلام هر دقیقه عوض کردن منوی وب کار را سختر میکند

  ۰
 210. AJ7390 گفت:

  سلام چرا موقع کار کردن هنگ می‌کنه و دیگه نمیشه باهاش کارکرد مشکل از چیه به نوع گوش و نسخه اندروید بستگی داره

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام
   دوست گرامی، مشکل هنگ کردن اپلیکیشن می‌تواند به دلیل پایین بودن ورژن اندروید یا ios باشد.
   لذا برای پیگیری این مشکل در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰ تماس بگیرید.

   ۰
 211. AL5302 گفت:

  چگونه میتوانم بخش معاملات آفلاین را فعال کنم؟ آیا خودبخود فعال میشود؟

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای ارسال سفارش آفلاین لازم است که به یکی از شعب کارگزاری مراجعه و قرارداد اینترنتی را امضا نمایید.

   ۰
 212. Ak7872 گفت:

  سلام ، از چه نسخه اندروید به بالا ، نرم افزار خوب کار میکنه؟

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بالا بودن نسخه اندروید لزوما تاثیری در عملکرد اپلیکیشن ندارد البته که کارایی گوشی می‌تواند تاثیرگذار باشد و ما حداقل‌ها رو در نظر میگیریم تا همه بتوانند از اپلیکیشن استفاده نمایند.
   اپلیکیشن آساتریدر اندروید آسا از نسخه اندروید ۵ به بالا سازگاری دارد.

   ۰
 213. AA2968 گفت:

  لطفا برای حجم های بالاتر از سیستم بورس ً مانند آتی ضریب قرار دهیدتا مجبور به درج مجدد سفارش نسویم.ممنون

  ۱
  • Agah2 گفت:

   سلام
   درحال حاضر در سامانه آنلاین اوراق، شما می‌توانید تا ۲۰ برابر حداکثر حجم نماد را در یک سفارش ارسال نمایید. برای مثال اگر حداکثر حجم نماد الف دریک سفارش ۱۰۰۰۰ سفارش است، شما می‌توانید سفارشی با حجم ۲۰۰۰۰۰ را یک باره وارد نمایید. با این کار سیستم برای شما ۲۰ سفارش ۱۰۰۰۰ تایی ارسال می‌کند.

   ۰
 214. Agah90720 گفت:

  سلام من اپ و نصب کردم با اینکه اینترنت من وصله و از وصل بودنش مطمعنم ولی وقتی نام کاربری و پسورد و میزنم میزنه خطا در اتصال ب اینترنت‌‌

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست عزیز
   آساتریدر موبایل آگاه، برای مشتریان آنلاین سهام راه اندازی شده است و از آنجایی که شما مشتری اینترنتی کارگزاری هستید نمی توانید از اپلیکیشن برای انجام معاملات آفلاین خود اقدام نمایید.
   اما این امکان وجود دارد که سایت panel.agah.com را با مرورگر گوشی خود باز کنید و معامله نمایید.

   ۰
 215. Agah 40145 گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  مکقع خرید سهام..معامله توسط سیستم حذف میشود و کد خطا هم
  Client accoun number هستش
  در ضمن بنده یکی دو روزه ک کد بورسی و کد انلاین گرفتم متاسفانه نتونستم خریدی را انجام بدم
  لطفا راهنمایی کنین
  سپاس

  ۰
  • Agah2 گفت:

   با سلام
   این خطا زمانی رخ می‌دهد که مشتری در لیست مشتریان آگاه تعریف نشده باشد .
   درحالی که شما در تاریخ ۹۷/۰۵/۰۶ معامله داشته‌اید.
   درصورتی که همچنان این مشکل وجود دارد درساعات اداری با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی ۲ تماس بگیرید.

   ۰
 216. Agah32095 گفت:

  سلام چند وقته نرم افزار آگاه خیلی کند شده و اصلا نمیشه واردش شد
  همش ارور میده و متوقف میشه
  اندروید ۸

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام
   دوست گرامی ضمن عرض پوزش همکاران پشتیبانی ما درحال رسیدگی و رفع مورد مربوط به آساتریدر موبایل هستند. ضمنا در جریان باشید که اپلیکیشن جدیدی در حال تست نهایی است که بزودی جایگزین اپ فعلی خواهد شد و امکانات و پیشرفتهای بسیار زیادی را ارائه خواهد کرد.
   همچنین در صورت بروز مشکل در اپ فعلی همواره می‌توانید نسخه تحت وب (online.agah.com) را با مرورگر گوشی خود باز کنید و معامله نمایید.
   با تشکر

   ۰
 217. HA گفت:

  سلام؛
  من زمانی که در ساعات فعال بورس (۹ تا ۱۲:۳۰) قصد وارد شدن به اپلیکیشن را دارم، متاسفانه این خطا را می دهد:
  Sorry, Asatrader is not responding!
  و بعد مجبور میشوم تا ببندم و مجددا اجرا کنم و مجددا با همین خطا روبرو میشوم.
  اما زمانهایی که بورس بسته است، اپلیکیشن به راحتی باز می شود.
  میخواستم بپرسم مشکل از کجا هست؟

  ۰
 218. علی گفت:

  با سلام. چرا نسخه جدید اینقدر هنگ می کنه. نسخه های قبلی بهتر بود. گوشیم هم مدل mate9 میباشه که به آخرین نسخه اندروید مجهزه و سخت افزار بالایی داره. ممنون میشم مشکل رو حل کنید.

  ۰
  • ClubAgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی ضمن عرض پوزش همکاران پشتیبانی ما درحال رسیدگی و رفع مورد مربوط به آساتریدر موبایل هستند. ضمنا در جریان باشید که اپلیکیشن جدیدی در حال تست نهایی است که بزودی جایگزین اپ فعلی خواهد شد و امکانات و پیشرفتهای بسیار زیادی را ارائه خواهد کرد.
   همچنین در صورت بروز مشکل در اپ فعلی همواره می‌توانید نسخه تحت وب (online.agah.com) را با مرورگر گوشی خود باز کنید و معامله نمایید.
   با تشکر

   ۰
 219. AL3718 گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  ضمن تشکر از نرم افزار ساده در عین حال کار آمد به چند مشکلی که برخوردم اشاره میکنم:
  ۱.هنگ کردن که این روز ها زیاد شده(بدون وی پی ان)
  ۲.عدم آپدیت بعضی نماد ها موقع تعویض دیدبان
  ۳.سرعت بسیار کم با وی پی ان
  ۴.سرعت کم در بازگشایی با اثر انگشت
  لازم به ذکره که سرعت اینترنت من در حد مطلوبی خوبه.
  با تشکر

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام
   دوست گرامی ضمن عرض پوزش همکاران پشتیبانی ما درحال رسیدگی و رفع مورد مربوط به آساتریدر موبایل هستند. ضمنا در جریان باشید که اپلیکیشن جدیدی در حال تست نهایی است که بزودی جایگزین اپ فعلی خواهد شد و امکانات و پیشرفتهای بسیار زیادی را ارائه خواهد کرد.
   همچنین در صورت بروز مشکل در اپ فعلی همواره می‌توانید نسخه تحت وب (online.agah.com) را با مرورگر گوشی خود باز کنید و معامله نمایید.
   با تشکر

   ۰
 220. AG4329 گفت:

  سلام
  واقعا برنامه اپ شما دیگر غیر قابل تحمل هست هنگ کردن ها زیاد، بروز نشدن قیمت ها و ....
  اپ شما رو به یک برنامه نویس نشان دادم یک مسئله دیگر هم گفتند این هست اپ شما چرا باید به حافظه‌ی ذخیره‌سازی (Storage) دسترسی داشته باشد و اگر دسترسی را هم قطع کنیم کار نمی کند اپ شما
  شما چه نیازی به این دسترسی دارید؟

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام
   دوست گرامی ضمن عرض پوزش همکاران پشتیبانی ما درحال رسیدگی و رفع مورد مربوط به آساتریدر موبایل هستند. ضمنا در جریان باشید که اپلیکیشن جدیدی در حال تست نهایی است که بزودی جایگزین اپ فعلی خواهد شد و امکانات و پیشرفتهای بسیار زیادی را ارائه خواهد کرد.
   همچنین در صورت بروز مشکل در اپ فعلی همواره می‌توانید نسخه تحت وب (online.agah.com) را با مرورگر گوشی خود باز کنید و معامله نمایید.
   با تشکر

   ۰
 221. AG4329 گفت:

  سلام
  فرمودید اپ جدیدی در حال تست هست
  یه امکانی که به ذهنم رسید اگر اضافه شود خیلی خوب میشه

  گاهی دوستان و آشنایان پولی را به افراد فعال در بورس میدهند که برایشان سهام خرید و فروش کنند مشکلی که به وجود میاد اینه پول آنها مخلوط میشه با بقیه پول ها و سهم ها و جدا کردن سود و ضرر و ... خیلی سخت میشه
  اگر بتونید کاری کنید هر نفر داخل پنل خودش چندتا نام کاربری و زیر مجموعه بسازد و هر کدام جدا باشد خیلی خوب میشه
  اون طور پول ها و سهم ها مجزا هستند

  نمیدونم میشه این رو فعال کنید یا نه

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات به ما اطلاع می‌دهید.
   پیشنهاد شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.

   ۰
 222. AM8222 گفت:

  سلام
  نسخه اندروید باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه را نیز در دستور کار قرار دهید
  با تشکر

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه با ارائه نظرات خود به ما برای بهبود خدمات کمک میکنید.
   اپلیکیشن بآشگاه درحال آماده سازی است و بزودی ارائه خواهد شد.
   ولی درحال حاضر نسخه ریسپانسیو (هماهنگ با موبایل) آن با مراجعه به ادرس سایت بآشگاه از طریق موبایل یا تبلت قابل استفاده است.
   با تشکر

   ۰
 223. مرتضی گفت:

  سلام داداش هزینه خرید سهام و فروش سهام چند درصد از کل سهام را شامل میشه؟

  پرداخت به کارت بانکی طی چند روز انجام میشود؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   با سلام
   شما بابت هر خرید و فروشی که انجام میدهید ۱٫۱% کارمزد پرداخت میکنید.
   در صورتی که سهام بفروشید، پول شما بعد از ۲ روز کاری به حساب شما واریز میشود و اگر اوراق مشارکت یا صندوق بفروشید، بعد از یک روز کاری واریز خواهد شد.

   ۰
 224. AN0344 گفت:

  سلام این پیام دلیلش چی هست ؟
  و من چگونه باید پرداخت انجام دهم ؟
  دو بار سفارش دادم سیستم خطا داد ..
  طبق دستورالعمل سازمان بورس حداقل ارزش ریالی سفارش خرید شما می بایست ۱ میلیون ریال باشد
  در صورتی که مبلغ سفارش ۵۰۰ هزار تومان بود .

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لازم است با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی ۲، واحد خدمات آنلاین تماس بگیرید و این موضوع را مطرح نمایید تا بتوانند سریعتر این مشکل را برطرف کنند.
   با تشکر

   ۰
 225. امیر محمد گفت:

  خطای ۱۰۰۲ چیه؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا در صورت امکان برای پیگیری بیشتر و سریعتر این مشکل با پشتیبانی تماس بگیرید و یا اطلاعات کد بورسی یا کد بآشگاه خود را اعلام نمایید تا بتوانیم مشکل را پیگیری کنیم.
   با تشکر

   ۰
 226. AG4329 گفت:

  ب
  سلام
  یه پیشنهاد برای پنل آنلاین ( اپ موبایل و وبسایت) داشتم
  لطفا اگر شد این امکان رو فعلا کنید که بشود پول های که داخل پنل داریم رو به جای این که در خواست بدهیم به کارت بانکی واریز کنید بشود به حساب کاربری یک نفر دیگر در کارگزاری آگاه واریز کرد.
  مثلا موقع عرضه اولیه اگر بخواهیم پنل فرد دیگری رو شارژ کنیم باید سهم ها که داریم رو چند روز زودتر بفروشم بعد درخواست وجه بدهیم اما اگر بشود پول را برای یه مشتری دیگر در کارگزاری آگاه واریز کنیم به محض فروش یک سهم در همان روز میشه پول را برای یه مشتری دیگر در کارگزاری آگاه انتقال بدهیم
  این خیلی خوبه
  لطفا اگر امکان دارد این را فعال کنید
  تشکر

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از اینکه نظرات ارزشمند خود را با ما درمیان می‌گذارید.
   پیشنهاد شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.
   با تشکر

   ۰
 227. علیرضا گفت:

  سلام، ممنون میشم وقتی اپلیکیشن آپدیت میشود ایمیل یا notification ارسال شود تا اطلاع پیدا کنیم و آپدیت انجام دهیم.

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   به محض اینکه نسخه جدیدی منتشر شود، نسخه جدید برای همه کاربران به صورت بروز رسانی اجباری (فورس آپدیت) انجام می‌شود و نیازی به نصب مجدد اپلیکیشن نیست.
   باتشکر

   ۰
 228. AK4505 گفت:

  سلام وقت بخیر، ممنون میشم ورژن اپلیکیشن رو هم بزنید تا وقتی اپدیت هستیم مجدد دانلود نکنیم و نصب تشکر

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   به محض اینکه نسخه جدیدی منتشر شود، نسخه جدید برای همه کاربران به صورت بروز رسانی اجباری (فورس آپدیت) انجام می‌شود و نیازی به نصب مجدد اپلیکیشن نیست.
   باتشکر

   ۰
 229. علیرضا گفت:

  اینکه همش گفت نام کاربری یا رمز عبور اشتباهه در صورتیکه راحت به online.agah.com وارد میشم با مرورگر. نسخه جدید اگه دادید بذارید داخل گوگل پلی مثل نسخه آیفونتون

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای استفاده از اپلیکیشن لازم است کاراکترهای پسوورد خود را به حرف و عدد تغییر دهید.
   در غیر اینصورت امکان استفاده از اپلیکیشن‎ها را نخواهید داشت.
   با تشکر

   ۰
 230. AE1755 گفت:

  تو رو به خدا این اپ اندرویید رو درست کنید. پر باگ هست. ظاهر نازیبا و رابط کاربری و گرافیکی ضعیفی داره. کاملا از بازار عقبه. همس گیر می کنه. بعضی وقتا میخوام گوشی رو بزنم تو دیوار. زبونمون مو درآورد از بس گفتیم و شما پشت گوش انداختید!

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   در خصوص اپلیکیشن‌های معاملاتی کارگزاری آگاه باید خدمتتان عرض کنیم که نسخه جدیدی درحال راه اندازی و تست است که در آن باگ‌ها برطرف شده است.
   لطفا تا زمانی که نسخه جدید منتشر شود نسخه تحت وب آسا online.agah.com را با مرورگر گوشی خود باز نمایید.
   با تشکر از صبوری و همراهی شما

   ۰
 231. AN6916 گفت:

  سلام سرعت نرم افزار آسا در نسخه اندروید خیلی ضعیفه...
  خواهشا یا نرم افزار تقویت کنید یا نرم افزار جدید جایگزین کنید

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام
   دوست گرامی ضمن عرض پوزش همکاران پشتیبانی ما درحال رسیدگی و رفع مورد مربوط به آساتریدر موبایل هستند. ضمنا در جریان باشید که اپلیکیشن جدیدی در حال تستهای نهایی است که بزودی جایگزین اپ فعلی خواهد شد و امکانات و پیشرفتهای بسیار زیادی را ارائه خواهد کرد.
   همچنین در صورت بروز مشکل در اپ فعلی همواره می‌توانید نسخه تحت وب (online.agah.com) را با مرورگر گوشی خود باز کنید و معامله نمایید.
   با تشکر

   ۰
 232. حسن گفت:

  سلام پسورد و نام کاربریمو فراموش کردم چیکار باید بکنم؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   میبایست در نسخه وب سامانه آنلاین کارگزاری آگاه، online.agah.com گزینه "رمز عبور خود را فراموش کرده ام" را انتخاب نمایید تا نام کابری و رمز عبور خود را مجدد بازیابی نمایید.
   با تشکر

   ۰
 233. AQ1283 گفت:

  سلام هرکار میکنم نمیتونم برنامه رو دانلود کنم لطفا راهنماییم کنید

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا خطایی که دریافت می‌کنید را بفرمایید تا بتوانیم پیگیری کنیم.
   درصورتی که همچنان این مشکل برای شما وجود دارد از نسخه تحت وب آسا (online.agah.com) استفاده کنید.
   با تشکر

   ۰
 234. شهریار گفت:

  سلام ببخشید ی سوال من با نرم افزار موبایلی با همون رمز و نام کاربری میتونم وارد بشم ولی تو دسکتاپ همش خطا میده و میگه نام کاربری یا رمز عبور اشتباه است . مشکل از چیه ؟؟؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   احتمالا رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید و با پین کد یا اثر انگشت وارد اپلیکیشن می‌شوید.
   لطفا در نسخه وب آسا فراموشی رمز عبور بزنید و تا با تغییر پسوورد بتوانید مجدد وارد سامانه آسا شوید.
   با تشکر

   ۰
   • شهریار گفت:

    ن با رمز عبور وارد میشم ، رمز عبورو دو بار با گوشی تغییر دادم ولی تو نسخه وب هرچی نگاه میکنم فراموشی رمز عبور نمیبینم کجاس؟؟؟ 🙁

    ۰
    • agah5 گفت:

     با سلام
     درسایت online.agah.com زیر کلمه ورود به صورت خاکستری کم رنگ فراموشی رمز عبور قرار داده شده است. که از این طریق می‌توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.
     با تشکر

     ۰
 235. laya گفت:

  با سلام

  احتراما این نرم افزار دانلود نمیشه اصلا صفحه رو باز نمیکنه تا دانلود بشه

  با تشکر

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا در صورت امکان خطایی که دریافت می‌کنید را اعلام نمایید تا بتوانیم مشکل را پیگیری کنیم.
   در صورت لزوم نیز می توانید از نسخه تحت وب آسا online.agah.com استفاده نمایید. چراکه این سامانه مطابق با موبایل است.
   با تشکر

   ۰
 236. AQ2612 گفت:

  با سلام و عرض ادب و خسته نباشید
  لینک دریافت نسخه اندروید اپلیکیشن همراه آسا کار نمی کند. لطفا پیگیری نمایید.
  http://asax.ir/Mobile
  متشکرم

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لینک دانلود مشکلی ندارد.
   درصورتی که خطایی دریافت می‌کنید لطفا اعلام نمایید تا بررسی شود.
   با تشکر

   ۰
 237. Arman گفت:

  سلام خسته نباشید بعد از نصب برنامه اجازه دسترسی به media , photos میخواد این مشکل رو برطرف کنید . تا زمانی که این دسترسی رو بخواد من از برنامه استفاده نمیکنم . با تشکر

  ۰
  • agah5 گفت:

   با سلام
   دوست عزیز در برنامه آساتریدر موبایل بخشی وجود دارد با عنوان تیکت پشتیبانی و اعلان واریز وجه که در صورت بروز هر گونه مشکل این امکان وجود دارد عکس مورد نظر را برای ما ارسال بفرمایید تا مشکل بررسی و رفع گردد. به همین منظور به دسترسی مدیا و عکس احتیاج است.
   باتشکر

   ۰
 238. mohsen گفت:

  با سلام
  چرا با نرم افزار اندرویدی آسا تریدر نمیتونم وارد بشم‌ولی با نسخه وب براحتی وارد میشم و مشکلی نداره
  پیغام عدم اتصال به اینترنت میزنه در حالی که نت مشکلی نداره
  لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   لطفاً اطلاعات خود را ارسال نمایید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی اپلیکیشن بتوانند این مورد را پیگیری کنند.

   ۰
 239. AQ1742 گفت:

  سلام چند مورد در نرم افزار هست ک اگر اصلاح بشه، خیلی عالی میشه
  اولین بار که وارد برنامه میشم، هیچ توضیحی در مورد نحوه اضافه کردن دارایی ها یا ایجاد دیده بان نیست. بهتر است که صفحه اول خالی نباشد و خداقل راهنمایی جهت انجام اومر اولیه در خود اپ نشان داده شود. ک البته گویا این نسخه قبلی برنامه هست و آپدیت مناسبی صورت نگرفته. چون بعد از افزودن دیده بان، تازه تغییرات نسخه نماش داده میشود
  بعد از خرید یا فروش سهم، با زدن بک به صفحه اول برمیگردم. در صورتی ک در صفحه دارایی ها بودم و باید دوباره صفحه دارایی ها را باز کنم
  وجود نوتیفیکیشن برای اعلام افزایش زیاد قیمت سهام یا سقوط شدید ان در طی ساعات بورس
  کاهی دیده بانی که من انتخاب کردم و دارایی هایم را به آن اضافه کردم، بعضی از نماد ها را نشان نمیدهد؛ درضورتی که همچنان در نسخه وب موجود میباشد

  ۱
  • agah5 گفت:

   سلام مشتری گرامی
   ممنون از اینکه پیشنهادات خود را برای بهبود خدمات به ما اعلام می‌کنید.
   پیشنهاد شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۰
 240. AP2261 گفت:

  سلام. با تشکر از شما نسخه وب یکی از بهترینهای فعلی بازار هست فقط در قسمت دارایی سهام دارای یک سری کمبود هست
  ۱- امکان مشاهده سود وزیان روزانه
  ۲-عدم قابلیت تعریف و گروه بندی چند سبد (پورتفوی ۱٫پورتفوی ۲٫٫٫٫٫)
  ۳-نمایش و گزارش گیری قیمتی و درصدی نمادهای همگروه ( گروه پالایشی کل: ۲۰۰۰ تومان. شبندر ۱۰۰۰ تومان ۵۰% .شپنا ۵۰۰ تومان ۲۵% .شتران ۵۰۰ تومان ۲۵%

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام مشتری گرامی
   ممنون از اینکه پیشنهادات خود را برای بهبود خدمات به ما اعلام می‌کنید.
   پیشنهاد شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۰
 241. مهیار گفت:

  سلام
  با تشکر از زحمات شما بابت نسخه وب نرم افزار که از بهترینهای بازار سرمایه است
  در صورت امکان کمبودهای قسمت دارایی سهام رو برطرف کنید
  ۱- عدم امکان تعریف سبدهای شخصی
  ۲-عدم امکان گزارش گیری سود و زیان روزانه
  ۳-عدم دسته بندی نماد سهم بر اساس گروه سهام مثل گروه شیمیایی مالی فلزی و نمایش تعداد و قیمت سهام هر گروه

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام مشتری گرامی
   ممنون از اینکه پیشنهادات خود را برای بهبود خدمات به ما اعلام می‌کنید.
   پیشنهاد شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۰
 242. محمد هوشیار گفت:

  با سلام

  اینجانب به تازگی از کارگزاری آگاه کد بورس گرفته ام ؛ ولی علیرغم تلاش فراوان موفق به استفاده از نسخه نرم افزار اندروئید نشده ام . و در حالیکه اینترنت همراه اول و یا اینترنت wifi وصل است دائما" نرم افزار اندروئید شما پس از درج نام کاربری و کلمه عبور پیغام " عدم اتصال به اینترنت" را می دهد .
  خوب است بدانید من این موضوع را حداقل روی سه گوشی با سه خط متفاوت امتحان کرده ام ولی در حالیکه مطمئنا"اینترنت همراه اول و یا اینترنت wifi وصل بود همواره پیغام همان بود که عرض شد : " عدم اتصال به اینترنت"
  خواهشا" برای حل این مشکل راهنمایی بفرمایید چون واقعا"من به نرم افزار اندروئید احتیاج دارم.
  سپاس فراوان

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا کد بورسی یا کد آنلاین خود را بفرمایید تا بتوانیم این مشکل را پیگیری کنیم.
   با تشکر

   ۰
 243. AQ6926 گفت:

  سلام،من امروزمیخوام کدمعاملاتیمو بگیرم،هرچی میخوام نرم افزاراساتریدروبرا گوشیم که اندروید هست نصب کنم،ارور میده، میشه منو راهنمایی کنید؟؟

  ۰
 244. AM6503 گفت:

  سلام.لطفا ورژن و تاریخ آپدیت اپلیکیشن رو هم بنویسین تا بدونیم آپدیت کنیم یا اینکه اپلیکیشن موجود ما به روز هست.ممنون از خدمات عالی شما

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   به محض اینکه نسخه جدیدی منتشر شود، نسخه جدید برای همه کاربران به صورت بروز رسانی اجباری (فورس آپدیت) انجام می‌شود و نیازی به نصب مجدد اپلیکیشن نیست.
   باتشکر

   ۰
 245. AP1164 گفت:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید چرا نرم افزار موبایلی اندروید آسا تریدر قابلیت تحلیل تکنیکال نداره؟
  این یه ضعفه بزرگه

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام
   دوست گرامی نمایش نمودارهای تکنیکال به علت حجم زیاد اطلاعات، ممکن است موجب کندی در بروزرسانی اطلاعات در بخش های مختلف اپلیکیشن گردد.

   با تشکر

   ۰
 246. AL3919 گفت:

  سلام یکی از نقایص تریدر اندروید نداشتن تاریخچه معاملات می باشد

  ۰
 247. Agh00595 گفت:

  سلام چرا موقع دریافت وجه نمیشه همه وجه رو برداشت کرد؟ مثلاً موجودی حساب ۱ میلیون تومان هست اما اجازه برداشت ۳۰۰ هزار تومان رو دارم؟ با تشکر

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام
   دوست گرامی زمانی که شما سهامی را به فروش برسانید ۲ روز کاری بعد می توانید پول خود را به حساب بانکی انتقال دهید. لذا برای درخواست تقاضای وجه شما می توانید مانده ی قابل برداشت را درخواست بزنید. برای مثال با توجه به اطلاعات حساب شما مانده ی قابل برداشت شما ۳۰۰ هزار تومان است و مانده ی قابل معامله با توجه به فروش ۷۰۰ هزار تومانی سهام ۱ میلیون تومان است. بنابراین شما می توانید معادل ۳۰۰ هزار تومان را به حساب بانکی خود انتقال دهید.

   ۰
 248. سید مصیب حسینی گفت:

  رمز عبور و کاربری رو فراموش کردم باید چکار کنم؟؟؟

  ۰
  • agah4 گفت:

   با سلام
   دوست گرامی چنانچه نام کاربری و کلمه عبور خود را فراموش کرده اید می توانید با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ تماس گرفته و پس از چک کردن شماره تماس ثبت شده برای شما در سیستم، درخواست ارسال مجدد نام کاربری و کلمه عبور را بدهید.

   ۰
 249. امید گفت:

  اینکه نرم‌افزتر لیست معاملات و خرید و فروش های قبل رو نشون نمیده خیلی بده ... خیلی وقت ها لازم میشه قیمت و تاریخ خرید هات رو پیدا کنی اما باید وب لاگین کنی نرم افزار فقط مربوط به روز جاری رو نشون میده

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   این امکان انشااله در نسخه جدید آساتریدر موبایل آگاه، اضافه خواهد شد.
   باتشکر از ارائه نظرات

   ۰
 250. AQ5213 گفت:

  سلام.
  گزینه اثر انگشت در نرم افزار غیر فعال میباشد.
  گوشی من نت ۴ و مجهز به سنسور اثر انگشت میباشد.
  Samsung
  SM-910C
  Android 6.0.1

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   این مورد برای پیگیری و اعلام نظر به بخش فنی نرم افزار ارجاع داده شد. همکاران ما در این بخش با شما تماس خواهند گرفت.

   ۰
 251. محمد گفت:

  سلام با وجودی که میتونم وارد سامانه انلاین بشم اما وارد برنامه نمیتونم بشم و خطای اشتباه بودن نام کاربری یا رمز عبور میده، رمز عبور هم عوض کردم و باز همون خطای رو میده

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   همانطور که طی تماس تلفنی به شما اعلام شد، لازم است رمز عیور خود را تغییر داده و تنها از کاراکتر‌های حرف و عدد استفاده نمایید.
   باتشکر

   ۰
 252. Aagh97 گفت:

  سلام.با عرض خسته نباشید.چرا بر روی قسمت داراییها ی سهام نمی توان سفارش انجام داد.و سود ،زبان سهام فروخته شده که موجودی ندارند.دیده نمی شود.

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام
   دوست گرامی در روزهای آتی نسخه ای از اپلیکیشن آسا منتشر خواهد شد که در آن امکان سفارش گذاری در بخش دارایی ها برای کاربران ایجاد شده است.
   تا زمان انتشار این نسخه، به منظور امکان سفارش گذاری دربخش دارایی ها میتوانید از نسخه معاملاتی تحت وب استفاده بفرمایید.

   ۱
 253. میلاد گفت:

  سلام. لطفا هرچه زودتر نقایص تریدر اندروید را برطرف کنید... نرم افزار بسیار کند عمل میکند و خیلی از قسمت های مهمی که در نسخه وب هست را ندارد... با تشکر از زحمات شما

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی در حال تست های نهایی نسخه جدید نرم افزار همراه تریدر آسا هستیم
   و بزودی نسخه جدید در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

   ۰
 254. AQ7648 گفت:

  سلام
  نسخه جدید پس کی میاد ؟؟؟؟؟؟؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی در حال تست های نهایی نسخه جدید نرم افزار همراه تریدر آسا هستیم
   و بزودی نسخه جدید در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

   ۰
 255. یاسین گفت:

  سلام
  این اپلیکیشن شما بیشتر شبیه نرم افزار های جاسوسی است چرا باید به محتویات کارت حافظه دسترسی داشته باشد؟ لطفا دلایلی علمیتان رو بفرمایید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دسترسی هایی که در اپلیکیشن دریافت می شود بابت ایجاد امکان ارسال عکس در تیکت پشتیبانی و دریافت فورس اپدیت هایی است که در سامانه ایجاد می شود.

   ۰
 256. AJ6397 گفت:

  سلام و خسته نباشید
  در نسخه اندروید چرا دیدبان بصورت خودکار مثل نسخه وب اضافه نمیشه؟بعبارتی برای رصد سهم هایی که جزو دارایی هست باید یکی یکی به دیدبان اضافه شون کنیم که هم زمانبر و هم خسته کننده هست.
  دوم اینکه کار با پنجره خرید و فروش کمی سخت هست مثلا موجودی نقدی و تعداد سهمی که با موجودی میشه خرید رو نشون نمیده

  ۰
  • agah5 گفت:

   با سلام دوست گرامی
   در آینده نزدیک انشا... نسخه جدیدی از اپلیکیشن آساتریدر در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت که همراه با تغییراتی بوده است.
   در صورتی که در حال حاضر در استفاده از اپلیکیشن فعلی دچار مشکل هستید، لطفا از نسخه وب سازگار با موبایل آساتریدر استفاده بفرمایید.

   ۰
 257. حمید گفت:

  سلام ببخشید ولی من نمیتونم وارد نرم افزار بشم و دائم پیغام ارتباط اینترنت شما قطع هست میدهد در صورتی که اینترنت وصله و مشکلی هم نداره.با نسخه وب از گوشی وارد میشم ولی با نسخه موبایل اندروید دایما این پیغامو میده لطفا بررسی کنید ممنون

  ۰
 258. AM2410 گفت:

  با سلام
  بنده و دوستان ۷۰ کیلومتر راه از اردکان به یزد کوبیدیم رفتیم نمایندگی آگاه ثبت‌کد کردیم چون از نرم افزار همراه تریدر با این همه مشکلش خسته شده بودیم.
  ولی برای من و دوستان الان این آسا تریدر اصلا وارد نمیشه هر بار مشکل قطع اینترنت برای من و ارور ۱۰۲ برای یکی دیگه از دوستان و در حال انتظار برای اون دوستم میزنه در صورتی که اینترنت من که وصله و مشکلی نداره برای دوستانم هم مشکلی وجود نداره ولی وارد شدن همانا و خیره شدن به آسا همانا
  شرمنده مزاحمتون شدم. بر میگردیم همون کارگزاری قبلی با همراه تریدر مسخره

  ۰
  • agah4 گفت:

   با سلام
   دوست گرامی اپلیکیشن آساتریدر در صورتی که کد معاملاتی برای شما فعال نشده باشد، اجازه ورود به نرم افزار را نمی دهد.لذا پس از دریافت کد معاملاتی می توانید وارد نرم افزار شده و از خدمات آساتریدر استفاده کنید.

   ۰
 259. AQ9906 گفت:

  سلام.من کد دارم.وارد پنل افلاین میشم ولی اساتریدر عدم کاربری میزنه. راهنمایی بفرمایید.ممنون

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام
   دوست عزیز اگر منظور شما اپلیکیشن معاملاتی است، این اپ برای مشتریان آنلاین راه اندازی شده است و با دسترسی آفلاین امکان معامله در آن وجود ندارد.
   باتشکر

   ۰
 260. Saeid گفت:

  با سلام
  امکانش هست بفرمایید دقیقا این بزودی که میگید کی قراره نسخه جدید آسا ریلیز بشه؟ ۱ ماه دیگه؟ ۶ماه دیگه؟ یه سال دیگه؟!
  نسخه فعلی پر از باگ هست لطفا حداقل بفرمایید در چه فصل یا ماهی قراره انتشار پیدا کنه!
  تشکر از پاسخ کاملتان

  ۰