راهنمای دانلود و استفاده از نسخه اندروید نرم افزار معاملات برخط آسا

نرم افزار آسا به عنوان نسل جدید نرم افزارهای معاملات برخط، با هدف سهولت و بهبود کیفیت خرید و فروش آنلاین سهام در بازار بورس اوراق بهادار طراحی شده است. نرم افزار معاملات بر خط آسا با در نظر گرفتن سرعت، دسترسی آسانتر و دقت در انجام خرید و فروش اوراق بهادار، در اختیار سرمایه گذاران قرار گرفته‌است. ارائه نسخه موبایل و تبلت (اندروید) نرم افزار معاملات برخط آسا، باعث شده است تا سرمایه‌گذاران به‌راحتی معاملات خود را در بازار بورس اوراق بهادار انجام دهند.

ضمناً کاربران محترم دستگاه‌های اپل می‌توانند به راهنمای دانلود و استفاده از نسخه iOS (اپل – آیفون – iPhone) معاملات برخط آسا مراجعه نمایند.

در ادامه این مطلب، نحوه دانلود نسخه اندروید نرم‌افزار معاملات برخط آسا و بخش‌های مختلف آن مورد بررسی قرار می‌گیرد. از آنجا که استفاده از این نرم‌افزار مختص مشتریان کارگزاری آگاه است، برای دریافت کد بورسی و کد آنلاین سهام از کارگزاری آگاه می‌توان بدون مراجعه به کارگزاری و از طریق سامانه آگاه اکسپرس اقدام نمود. برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کدگیری غیرحضوری می‌توان به مطلب “آگاه اکسپرس: دریافت کد بورسی و کد معاملات آنلاین در محل مشتریان!” مراجعه نمود.


فهرست

الف) نحوه‌ی نصب نسخه همراه تریدرآساب) ورود به اپلیکیشن

۱-ب ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور

۲-ب ورود از طریق اثر انگشت

۳-ب ورود از طریق پین ۴ رقمی

پ) دیدبان

ت) منوی نرم‌افزار

۱-ت اطلاعات مالی کاربر

۱-۱ مانده قابل معامله

۲-۱ مانده قابل برداشت

۳-۱ مسدودی بانک

۴-۱ اعتبار

ث) ارسال سفارش خرید/فروش

۱-ث ثبت سفارش از طریق منو

۲-ث ثبت سفارش از طریق آیکن +

۳-ث ثبت سفارش از طریق نماد در دیدبان

ج) درج اطلاعات سفارش خرید/فروش

۱-ج قیمت

۲-ج حجم

۳-ج حجم نمایشی

۴-ج منبع

۵-ج اعتبار

۶-ج سرمایه

چ) سفارشات و معاملات ۱-چ معاملات۲-چ سفارشات امروز

چ-۳ سفارشات فعال

ح) دارایی‌ها 

خ) پیام‌های ناظر بازار

د) پیام‌های کارگزاری

ذ) ویرایش دیدبان‌ها

۱-ذ ایجاد دیدبان جدید

۲-ذ حذف و ویرایش دیدبان‌های موجود

ر) درخواست‌ها 

۱-ر پرداخت شتابی

۲-ز اعلان واریز

۳-ز واریز وجه

ز) ثبت تیکت پشتیبانی

ژ) جزییات اطلاعات نماد

۱- ژ اطلاعات قیمتی نماد

۲-ژ جدول عرضه و تقاضا

۳-ژ اطلاعات معاملاتی نماد

۴-ژ دفترچه سفارشات

۵-ژ نمودارهای نماد

ص) تغییر رمز عبور

ض) تنظیمات

ط) خروج

 

نحوه نصب همراه تریدر آسا

با کلیک بر روی لینک زیر امکان دانلود آخرین نسخه اندروید نرم افزار معاملات برخط آسا میسر است.

http://asax.ir/Mobile

نکته: شایان ذکر است برای دریافت جدیدترین نسخه اپلیکیشن از طریق لینک مربوطه، نسخه نصب شده قبلی را به‌صورت کامل حذف کرده و سپس نسخه جدید را دانلود نمایید. 

ورود به اپلیکیشن

برای ورود به اپلیکیشن آسا لازم است کاربر، مشتری کارگزاری آگاه باشد و نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات برخط، برای ایشان ارسال شده باشد.

در این اپلیکیشن کاربران می‌توانند از سه طریق وارد حساب کاربری خود شوند:

 • ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور
 • ورود از طریق ثبت اثر انگشت
 • ورود از طریق پین‌کد ۴ رقمی

ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور

در صورتی که کاربر نام کاربری و رمز عبور معاملات آنلاین را داشته باشد، کافی است هنگام ورود اطلاعات را در بخش‌های موردنظر وارد نماید.

 ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور به اپلیکیشن آسا

_کاربرانی که برای اولین بار قصد ورود به اپلیکیشن را دارند، ابتدا باید وارد سامانه معاملاتی آساتریدرآگاه شده و رمز عبور خود را تغییر دهند و سپس با استفاده از رمز عبور جدید وارد حساب کاربری خود در اپلیکیشن آسا شوند.

_کاربرانی که نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کرده‌اند، برای بازیابی اطلاعات خود لازم است وارد سامانه آساتریدر آگاه شده و از طریق گزینه “رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟” و وارد کردن کد ملی خود، اطلاعات خود را بازیابی نمایند. در چنین شرایطی با انتخاب این گزینه صفحه‌ای برای کاربر گشوده می‌شود که با درج کد ملی و عبارت امنیتی، درخواست وی برای شرکت کارگزاری آگاه ارسال می‌شود. پس از آن یک کد دسترسی به شماره موبایل کاربر ارسال می‌شود که می‌تواند آن را در کادر نمایش داده شده، ثبت کند و اقدام به تعریف رمز عبور جدید نماید.

_در این راهنما منظور از مشتری یا کاربر کسی است که نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات بر خط آساتریدرآگاه را دارد و می‌تواند از آن استفاده نماید.

ورود از طریق ثبت اثر انگشت

درصورتی‌که کاربر بخواهد از طریق اثر انگشت خود وارد اپلیکیشن آسا شود، ابتدا باید اثر انگشت خود را در تلفن همراه خود ثبت نماید و سپس با ورود به بخش تنظیمات و انتخاب امکان ورود ازطریق اثر انگشت، این امکان را فعال‌سازی کند.

ورود از طریق پین چهار رقمی

برای ورود به اپلیکیشن با استفاده از پین ۴ رقمی، لازم است کاربر از طریق منو به بخش تنظیمات رفته و سپس گزینه ورود از طریق پین کد را فعال نماید. در مرحله‌ی آخر پس از تعریف یک پین ۴ رقمی و انتخاب کلید “ثبت”، کاربران می‌توانند از طریق پین کد تعریف‌شده وارد حساب کاربری خود شوند. برای تغییر پین‌کد نیز می‌توان از این بخش استفاده نمود.

دیدبان

در حالت پیش‌فرض و در اولین ورود صفحه‌ای به کاربران نمایش داده می‌شود که شامل نمادهایی است که کاربر در گذشته به دیدبان‌های خود از طریق نسخه وب یا آیفون اضافه کرده است.

دیدبان‌ها شامل:

 • آخرین قیمت معامله
 • درصد تغییر آخرین قیمت معامله
 • قیمت پایانی
 • درصد تغییر قیمت پایانی
 • میزان بهترین تقاضا
 • حجم بهترین تقاضا
 • میزان بهترین عرضه
 • حجم بهترین عرضه

دیدبان در اپلیکیشن آسا

 

منوی نرم‌افزار

برای دسترسی به منوی امکانات نرم‌افزار آسا لازم است در قسمت بالای نرم‌افزار در سمت راست، بر روی آیکن منو کلیک کرده و در مرحله بعد لیستی از امکانات نرم‌افزار به کاربر نمایش داده می‌شود. این صفحه شامل مواردی همچون نام، نام‌خانوادگی و کدبورسی کاربر، اطلاعات مالی مشتری شامل مانده قابل‌معامله، مانده قابل برداشت، اعتبار و مسدودی بانک است.دیگر امکانات اپلیکیشن همچون خرید، فروش، درخواست‌ها و … در ادامه به تفضیل توضیح داده خواهد شد.

منو امکانات در اپلیکیشن آسا تریدر

اطلاعات مالی کاربر

مانده قابل معامله: مقدار وجهی است که هنوز سررسید نشده و مشتری فقط می‌تواند از محل آن به خرید سهام یا سایر اوراق بهادار (درصورت رعایت مدت زمان تسویه) بپردازد.

مانده قابل برداشت: مقدار پولی است که سررسید شده و مشتری می‌تواند درخواست آن را برای واریز به حساب بانکی خود، ثبت نماید.

اعتبار: میزان اعتبار دریافتی کاربر از بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه

مسدودی بانک: در هنگام ثبت سفارش خرید و انتخاب یکی از حساب‌های بانکی متصل شده به حساب معاملاتی، به‌عنوان منبع مالی سفارش، هزینه آن سفارش خرید به عنوان مسدودی بانک نمایش داده می‌شود.

ارسال سفارش خرید/ فروش

در اپلیکیشن آسا از دو طریق می‌توان سفارش خود را ثبت نمود:

 • آیکن خرید و فروش در منو
 • آیکن+ در بخش دیدبان

ثبت سفارش از طریق منو

در این روش کاربر از طریق منو روی آیکن خرید و فروش کلیک کرده و پس از جست‌وجو و انتخاب نماد موردنظر، درخواست خود را از طریق صفحه ثبت سفارش، ارسال می‌کند.

ثبت سفارش از طریق آیکن + در بخش دیدبان 

برای ثبت سفارش از این طریق، روی آیکن + در پایین دیدبان کلیک کرده و سپس با انتخاب یکی از گزینه‌های خرید و فروش، به صفحه ثبت سفارش منتقل می‌شویم. پس از آن می‌توان درخواست خود را ارسال نمود.

امکان ارسال سفارش خرید و فروش از طریق آیکن دیدبان

درج اطلاعات خرید و فروش

قیمت: در این قسمت قیمت سفارش خرید/فروش درج می‌شود. شایان ذکر است قیمت موردنظر برای سفارش باید با توجه به بازه درنظر گرفته در هر سفارش تعیین شود.

حجم: در این قسمت با توجه به بازه تعیین شده برای حجم، کاربر می‌تواند تعداد سهام موردنظر خود را برای خرید/فروش درج نماید.

حجم نمایشی: تکمیل این مورد اختیاری بوده و در واقع میزان حجمی از سفارش است که کاربر تمایل دارد در تابلوی معاملات نمایش داده شود. شایان ذکر است در زمان صف خرید یا فروش، حجم نمایشی برای سفارش ثبت نگردد؛ زیرا سفارش ارسال شده به میزان حجم نمایشی معامله شده و حجم  باقی‌مانده سفارش به انتهای صف منتقل می‌شود.

منبع مالی: برای انجام سفارشات خرید در نرم‌افزار iOS آسا، کاربر می‌تواند سرمایه موردنیاز برای سفارش خرید خود را علاوه بر حساب معاملاتی از حساب بانکی لینک شده به حساب کارگزاری خود نیز برداشت نماید. این در حالی است که سفارشات فروش، مبلغ حاصل از انجام سفارش به حساب معاملاتی فرد واریز شده و کاربر می‌تواند از طریق ثبت درخواست “تقاضای وجه” برای سه روز کاری آینده، وجه موردنظر خود را به حساب بانکی واریز نماید.

با ورود به نسخه اندروید سامانه معاملات برخط آسا، صفحه‌ای که در ابتدا برای کاربر قابل مشاهده است، تصویری مطابق شکل خواهد بود. همانطور که از تصویر مشخص است برای مشاهده ۵ ردیف قیمت های عرضه و تقاضا، می‌توان با حرکت دادن اسکرول کنار تابلوی عرضه و تقاضا به تمامی اطلاعات حجم، قیمت و … دسترسی پیدا کرد.

ارسال سفارش در اپلیکیشن آسا

اعتبار:

الف) اعتبار روز: این اعتبار درواقع از متداول‌ترین انواع آن است به‌این‌صورت که سفارش فعال کاربر در صورت معامله نشدن، تا پایان ساعت معاملات همان روز فعال باقی مانده و پس از اتمام زمان بازار، سفارش فعال نیز لغو می‌گردد.

ب) معتبر تا تاریخ: در صورتی‌که کاربر تمایل داشته باشد سفارش خرید/فروش خود را تا تاریخ مشخصی فعال نگه دارد، می‌تواند اعتبار معتبر تا تاریخ را انتخاب نموده و در این بخش تاریخ موردنظر خود را درج نماید. در این حالت اگر سفارش تا آن تاریخ معامله نشود، سفارش لغو می‌گردد.

ج) معتبر تا لغو: در نرم‌افزار iOS آسا کاربر می‌تواند انتخاب کند که سفارش ارسال شده تا هر زمان که تمایل دارد در سیستم فعال بماند و در صورت عدم تمایل، با لغو سفارش از سیستم حذف می‌گردد.

د) انجام و حذف: در این نوع اعتبار در صورتی‌که قسمتی از سفارش معامله شود، باقیمانده آن سفارش از سیستم حذف می‌گردد.

ه) معتبر تا پایان جلسه معاملاتی: همانطور که از اسم این اعتبار مشخص است؛ سفارش ثبت شده در سیستم تا پایان جلسه معاملاتی فعال بوده که پس از آن از سیستم حذف می‌گردد.

ثبت سفارش در اپلیکیشن آسا

سرمایه: در صورتی‌که کاربر بخواهد حجم سفارش را براساس میزان سرمایه خود تنظیم نماید، لازم است در این قسمت، ابتدا میزان وجه نقد خود را وارد نماید. سپس در مرحله بعد، سیستم به‌صورت خودکار میزان حجم را محاسبه کرده و در حجم سفارش ثبت می‌گردد.

به این ترتیب مشتری می‌تواند با تکمیل فیلدهای مورد نظر، نسبت به ارسال درخواست خرید خود اقدام نماید.

ثبت سرمایه در ثبت سفارش

برای ارسال سفارش فروش نیز می‌توان همانند مواردی که در بالا توضیح داده شد، اقدام کرد.

سفارشات و معاملات

 در این بخش لیست سفارشات فعال، سفارشات امروز و معاملات به کاربر نمایش داده  می‌شود. در ادامه به توضیح هر قسمت به‌صورت جداگانه می‌پردازیم:

معاملات: در این بخش سفارشاتی نمایش داده می‌شوند که به معامله تبدیل شده‌اند. در این بخش اطلاعاتی مانند نام نماد، حجم معامله‌شده و قیمت سفارش نمایش داده می‌شود.

نمایش معاملات در اپلیکیشن آساتریدرآگاه

سفارشات امروز: در این بخش همه سفارشاتی نمایش داده می‌شوند که در آن روز ثبت شده‌اند. این سفارشات ممکن است با موفقیت ثبت شده یا با خطا همراه شده باشند. . در این بخش می‌توان به اطلاعاتی از قبیل نام نماد، حجم، حجم مانده، قیمت و وضعیت سفارش دسترسی پیدا کرد.

برای مشاهده اطلاعات هر سفارش در این بخش، روی سفارش مربوطه کلیک کرده و جزییات اطلاعات آن سفارش نمایش داده می‌شود

سفارشات فعال: در این بخش لیستی از سفارشات به  کاربر نمایش داده می‌شود که به هسته بورس ارسال شده  و هنوز به معامله تبدیل نشده‌اند. در این بخش می‌توان به اطلاعاتی از قبیل نام نماد، حجم، حجم مانده، قیمت و وضعیت سفارش دسترسی پیدا کرد.

برای حذف، ویرایش و مشاهده جزییات سفارشات فعال، میتوان روی هر سفارش کلیک کرد و اقدامات موردنظر خود را انجام داد.

جزییات سفارشات ثبت شده

لیست سفارشات فعال

دارایی‌ها

بخش دارایی سهام که به آن پورتفوی مشتری یا سبد دارایی مشتری نیز گفته می‌شود، دربردارنده کلیه نمادهایی است که مشتری در کارگزاری آگاه خریداری کرده است. در حالت عمومی در این بخش تنها دارایی‌هایی نمایش داده می‌شود که مشتری در روز جاری آن دارایی را در کارگزاری آگاه نفروخته یا در همان روز بخشی از آن را به فروش رسانده باشد. با کلیک روی هر نماد اطلاعات زیر نمایش داده می‌شود:

تعداد واقعی: حجمی از نماد است که مشتری از طریق سامانه معاملاتی کارگزاری آگاه خریداری کرده است.

تعداد سپرده‌گذاری: حجمی از نماد است که ناظر آن در شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه،کارگزاری آگاه است. زمانی‌که تعداد واقعی عددی بزرگ‌تر از صفر است ولی تعداد سپرده‌گذاری بزرگ‌تر از صفر است، یعنی ناظر آن نماد کارگزاری آگاه نیست. همچنین زمانی‌که تعداد سپرده‌گذاری بیش‌تر از تعداد واقعی است، یعنی ناظر نماد کارگزاری آگاه است اما بخشی از آن نماد در کارگزاری آگاه و بخش دیگر آن در کارگزاری/ کارگزاری‌های دیگر خریداری شده است.

ارزش خرید: این مقدار برابر با قیمت نماد در زمان خرید ضربدر جحم خریداری‌شده است.

ارزش روز: این مقدار حاصلضرب آخرین قیمت معامله و تعداد موجود در دارایی است.

سود تحقق‌یافته: سود یا زیانی است که با فروش سهم برای کاربر حاصل شده است.

سود تحقق‌نیافته: سود یا زیانی است که با فروش نماد براساس آخرین قیمت تابلو معاملات، نصیب مشتری خواهد شد. بنابراین این سود یا زیان هنوز حاصل نشده و مقدار آن براساس آخرین تغییرات قیمت آخرین معامله، تغییر می‌کند.

سود تقسیم شده: اگر نماد مورد‌نظر در زمان برگزاری مجمع عمومی سالانه شرکت جزو پورتفوی مشتری باشد، سود تقسیم‌شده مصوب در مجمع عمومی، قابل مشاهده است.

میانگین قیمت با کارمزد: در این قسمت میانگین قیمت خرید انجام شده روی نماد، با احتساب کارمزد نمایش داده می‌شود.

میانگین قیمت بدون کارمزد: در این بخش میانگین وزنی خرید انجام شده روی نماد، بدون احتساب کارمزد نمایش داده می‌شود.

نمایش دارایی در اپلیکیشن آسا

لیست دارایی ها دراپلیکیشن آسا

 

پیام‌های ناظر بازار

در بخش پیام‌های ناظر بازار، کاربران می‌توانند پیام های ارسال شده از سوی بورس یا فرابورس را مشاهده نمایند.

پیام‌های کارگزاری

پیام‌هایی که از طرف کارگزاری برای کاربران ارسال می‌شود در این قسمت نرم‌افزار قابل مشاهده است. پیام‌های نمایش داده شده در این بخش شامل اطلاعیه‌هایی است که کارگزاری صرفاً برای مشتریان خود ارسال می‌نماید. این پیام‌ها شامل اطلاعیه‌های عرضه اولیه، اطلاع‌رسانی در مورد عملکرد سامانه‌های معاملاتی و … است.

 

ویرایش دیدبان‌ها

هنگام ورود به اپلیکیشن آسا، دیدبان‌های ایجاد شده توسط کاربر به وی نمایش داده می‌شود. در نوار ابزار بالای دیدبان‌ها، امکان مشاهده لیستی از دیدبان‌ها امکان‌پذیر است. ویرایش اطلاعات موجود دیدبان‌ها در ادامه توضیح داده خواهد شد.

لیست دیدبان‌های موجود در اپلیکیشن آسا

در این بخش کاربران امکان انجام موارد زیر را خواهند داشت:

 • ایجاد دیدبان جدید
 • ویرایش و حذف دیدبان‌های موجود

ایجاد دیدبان جدید

برای این منظور لازم است کاربران روی علامت + در بالای صفحه کلیک نموده و نام دیدبان جدید خود را در کادر وارد نمایند و سپس نمادهای موردنظر خود را جست‌و‌جو کرده و به دبدبان موردنظر اضافه نمایند.

ویرایش دیدبان‌های موجود در اپلیکیشن آسا

ویرایش و حذف دیدبان‌های موجود

برای حذف دیدبان‌های موجود لازم است روی آیکن سمت چپ کلیک کرده و پس از آن حذف دیدبان مورد نظر را تایید نماید.

به‌منظور ویرایش دیدبان‌های موجود، سه آیکن در این صفحه نمایش داده شده است که عملکرد هر یک در ادامه توضیح داده می‌شود:

آیکن مداد: به‌منظور ویرایش نام دیدبان

آیکن +: به‌منظور افزودن نماد جدید به دیدبان

آیکن سطل: به‌منظور حذف نماد از دیدبان

ویرایش دیدبان‌ها در اپلیکیشن آساتریدرآگاه

درخواست‌ها

در بخش درخواست‌ها امکان پرداخت شتابی، اعلان واریز و درخواست پرداخت برای کاربران ایجاد شده است که در ادامه به تفضیل به توضیح هر یک می‌پردازیم.

پرداخت شتابی

پرداخت شتابی این امکان را در اختیار کاربر می‌گذارد تا ازکلیه‌ی کارت‌های عضو شبکه شتاب، به حساب معاملاتی خود(حساب نزد کارگزار) پول واریز نماید. برای واریز وجه با انتخاب + پنجره کوچکی در صفحه باز می‌شود. لازم است مشتری مقدار وجهی را که می‌خواهد به حساب معاملاتی منتقل کند، در این پنجره درج نماید.

ثبت درخواست پرداخت شتابی

لیست پرداخت‌های شتابی در اپلیکیشن آساتریدرآگاه

نکته: بانکی که در این پنجره مشخص شده است، درگاه بانکی است که از طریق آن پرداخت شتابی انجام می‌گیرد و ارتباط با بانکی که مشتری در آن حساب دارد، ندارد.

با انتخاب گزینه پرداخت، کاربر به درگاه بانکی منتقل می‌شود. در صفحه درگاه بانکی لازم است مشتری مقادیر زیر را وارد کرده و گزینه پرداخت را انتخاب نماید.

 • شماره ۱۶ رقمی مندرج بر روی کارت بانکی
 • رمز دوم یاهمان رمز خرید اینترنتی (این رمز را می‌توان از کلیه دستگاه‌های خودپرداز (ATM) بانک صادرکننده دریافت کرد.)
 • کد CVV2 مندرج بر روی کارت بانکی
 • تاریخ انقضای کارت(که به‌صورت ماه و سال بر روی کارت درج شده است.)
 • عبارت امنیتی
ثبت درخواست شتابی و انتقال به سایت بانک

ثبت درخواست پرداخت شتابی و تایید نهایی درخواست

درصورتی‌که پرداخت با موفقیت صورت پذیرد، کاربر در بخش پرداخت شتابی اپلیکیشن آسا، در ستون وضعیت عبارت ” موفق” را مشاهده می‌کند. در غیر این صورت پرداخت وی با مشکلی در سامانه مواجه شده است. لذا چنان‌چه مبلغی از حساب وی کسر شده باشد، ظرف مدت ۷۲ ساعت به حساب ایشان بازگردانده خواهد شد.

شایان ذکر است با کلیک بر روی هر مورد از این لیست، اطلاعات درخواست نمایش داده شده و اگر وضعیت درخواست “موفق” باشد، شماره پیگیری آن در این بخش قابل مشاهده است.

اعلان واریز

اگر مشتری در مراجعه به بانک(منظور بانک‌هایی است که کارگزاری آگاه در آن‌ها حساب دارد.) مبلغی را به حساب کارگزاری واریز نماید، این امکان را دارد تا  فیش واریزی خود را از طریق این گزینه برای کارگزاری آگاه ارساللنمای. با انتخاب علامت + لازم است کاربر شماره رسید، تاریخ رسید، مبلغ واریزی و شماره حساب کارگزاری را که به آن پول واریز کرده است و تصویر فیش واریزی را در کادرهای مربوطه وارد کرده و گزینه ذخیره انتخاب نماید.

ثبت درخواست اعلان واریز

درخواست پرداخت

در‌صورتی‌که مشتری بخواهد مبلغی را از حساب معاملاتی خود برداشت کرده و به  حساب بانکی واریز نماید، باید درخواست خود را در این بخش ثبت کند. واریز وجه به حساب بانکی بدون ثبت درخواست تقاضای وجه انجام نمی‌گیرد، ثبت درخواست لازم است کاربر تاریخ، مبلغ و حسابی که وجه نقد به آن واریز خواهد شد، را مشخص نماید.

مهلت ثبت درخواست پرداخت، تا ساعت ۱۴ روزهای کاری (شنبه تا ۴شنبه) است. لذا بررسی درخواست‌هایی که پس از ساعت ۱۴ روز کاری جاری یا در روز غیرکاری ثبت می‌شود، در دستور کار روز کاری بعد قرار خواهند گرفت.

ثبت درخواست پرداخت در اپلیکیشن آساتریدرآگاه

لیست درخواست‌های پرداخت

نکته: در اپلیکیشن آساتریدرآگاه، امکان حذف درخواست پرداخت برای کاربران وجود دارد. برای حذف درخواست کافی روی درخواست کلیک کرده و دکمه حذف را انتخاب نمایید.

امکان حذف درخواست پرداخت حذف شده

ثبت تیکت پشتیبانی

به‌هنگام مشاهده هرگونه خطا در ثبت سفارش یا مشاهده خطای سیستمی، کاربر می‌تواند با استفاده از این آیکون و تکمیل عنوان خطا، محل بروز خطا و سایر توضیحات لازم، آن را به واحد پشتیبانی اطلاع دهد. به‌محض رسیدگی، پاسخ برتی مشتری ارسال می‌شود.

ثبت تیکت در اپلیکیشن آساتریدرآگاه

ثبت تیکت در اپلیکیشن آساتریدرآگاه

جزییات اطلاعات نمادها

در صفحه دیدبان‌ها با انتخاب یک نماد، جزییات اطلاعات نماد در پایین صفحه قابل مشاهده است. در این بخش کاربر شاهد اطلاعات مختلفی از نماد موردنظر خواهد بود. این اطلاعات در پنج بخش نمایش داده می‌شود:

 • اطلاعات قیمتی نماد
 • جدول عرضه و تقاضا
 • اطلاعات معاملاتی نماد
 • دفترچه سفارشات
 • نمودار

اطلاعات قیمتی نماد:

در این بخش مشتری می‌تواند قیمت پایانی،  قیمت آخرین معامله به‌همراه درصد تغییرات هر کدام را مشاهده نماید. همچنین در صورتی که کاربر در پورتفوی دارایی خود از نماد مورد نظر سهمی داشته باشد، در این بخش نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات قیمتی نماد

جدول عرضه و تقاضا:

این جدول در پنج سطر نمایش داده شده است و کاربر می‌تواند بهترین قیمت‌های خرید و فروش را در آن مشاهده کند.

جدول عرضه و تقاضا

اطلاعات معاملاتی نماد: 

در این بخش اطلاعاتی نظیر حجم و بازه مجاز معاملاتی، وضعیت نماد، حجم معاملات، حجم مبنا، قیمت پایانی دیروز، اولین قیمت و اطلاعاتی از این قبیل را مشاهده نماید.

اطلاعات معاملاتی نماد در اپلیکیشن آسا

دفترچه سفارشات:

درصورتی‌که کاربر سفارش و معامله‌ای را در همان روز روی نماد موردنظر داشته باشد،سفارشات و معاملات روی نماد در این بخش نمایش داده خواهد شد.

نمایش دفترچه سفارشات

نمودار:

این بخش شامل نمودار روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه است.

نمایش نمودار نماد موردنظر

تغییر رمز عبور

در اپلیکیشن آسا با استفاده از این گزینه می‌توان رمز عبور حساب کاربری را تغییر داد. برای این منظور می‌بایست ابتدا رمز اولیه را درج کرد و سپس رمز جدید را در بخش‌های مربوطه وارد نمود.

تنظیمات

در بخش تنظیمات می‌توان امکان ورود به اپلیکیشن از طریق اثر انگشت و پین ۴ رقمی را فعال نمود. در بخش ورود به اپلیکیشن این قسمت توضیح داده شده است.

خروج

با استفاده از این آیکن می‌توان از حساب کاربری خود خارج شد و برای ورود دوباره به حساب کاربری از طریق صفحه اول اقدام کرد.

 

 

 

معاملات بورس اوراق بهادار کلیه خدمات مورد نیاز سرمایه‌گذاران شامل دریافت کد سهامداری و کد معاملات برخط، خرید و فروش حضوری، اینترنتی و آنلاین را ارائه می‌دهد. کارگزاری آگاه با طراحی سامانه معاملات برخط آسا توانسته گامی مثبت درجهت رفع نیازهای سرمایه‌گذاران بردارد.
با نحوه دریافت کد آنلاین سهام به صورت غیر حضوری (آگاه اکسپرس)، مراحل دریافت کدسهامداری و معاملات برخط، فرآیند خرید و فروش حضوری، خرید و فروش اینترنتی، خرید و فروش برخط در کارگزاری آگاه، آشنا شوید.
برای پاسخ به سوالاتی که تاکنون بی پاسخ مانده است، به [سوالات متداول] رجوع شود.
خانواده آگاه در شعب کارگزاری آگاه آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم خواهد بود.

 

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.504 نظر در مورد مطلب “راهنمای دانلود و استفاده از نسخه اندروید نرم افزار معاملات برخط آسا

  1. لطفا هرچه سریعتر مشکل خرید و فروش را برطرف کنید اگر نا فردا حل نشه مجبور به تعویض کارگز م هستم با اینکه تازه وارد آگاه شدم و دوستتون دارم اما ضرر بنده را میدید نمی دید. پس مشکل را برطرف کنید مبین هم منتظر این وقایع هست که مشتری های آگاه را به سمت خود هدایت و با کمترین وووووووو

   1. سلام
    مشکل مذکور در خرید بود که با شکیبایی شما بزرگواران و پیگیری های کارگزاری در ساعت ۱۰:۰۵ روز یکشنبه ۲۴ دیماه برطرف شد.

 1. سلام
  میخواستم کارگزاریمو بخاطر نرم افزار همراه تریدر عوض کنم ، بنظر میاد خیلی بهتر از اون باشه ولی هنوز نمیتونم استفاده کنم ؛ اگه نسخه ios هم عرضه شه عالی میشه ؟

  1. با سلام
   نسخه ios نرم افزار آسا در دست تهیه است و در اولین فرصت حضور مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.
   امیدواریم شاهد حضورتان در جمع خانواده آگاه باشیم.
   سپاس از همراهی شما…

  1. با سلام
   نسخه ios نرم افزار آسا در دست تهیه است و در اولین فرصت حضور مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.
   سپاس از همراهی شما

 2. با سلام من تلاش کردم تا اپ آسا را بر روی تبلت ایسوس نصب کنم اما سیستم پیغام عدم سازگاری اپ را می دهد. لطفا راهنمایی فرمایید. باتشکر

  1. با سلام مجدد
   ایمیل شما بررسی شد. در حال حاضر امکان نصب نرم‌افزار براساس ورژن اندرویدی که بر روی بعضی از تبلت‌ها وجود دارد نیست.
   این محدودیت بر روی تعدادی از تبلت‌ها وجود داشته و ممکن است افرادی امکان نصب را داشته باشند.
   برای رفع کلی این مورد بررسی‌های لازم انجام شده و در لیست کارها قرار رفته است تا براساس الویت به آن رسیدگی شود.

 3. با عرض سلام و خسته نباشید.
  امیدوارم با زحمات و تلاشهای صادقانه شما عزیزان شاهد اپلیکیشن بر خط برای سیستم IOS نیز باشیم.
  خدا قوت

 4. در مورد IOS پیشنهاد بنده تکراری بود عذر خواهی میکنم.
  با توجه به مشکل بنده ، خواهشمند است در صورت امکان ، مشکل ارسال سفارش از مرورگر اینترنت اکسپلورر را هم برطرف نمایید.هرچند مرورگر پیشنهادی آگاه کروم میباشد ولی امکان استفاده از آن برای بنده مقدور نمیباشد.با تشکر

  1. عذرخواهی نیاز نیست دوست عزیز
   درمورد نسخه تحت وب، در حال حاضر امکان استفاده از نرم افزار آسا با مرورگر فایرفاکس و اکسپلورر فراهم شده است.

 5. سلام و خسته نباشید
  پیشنهاد میکنم.
  ۱٫ آلارم های متنوع در دیدبان و دارایی ها رو اضافه کنید
  برای کسانی که از به صورت همراه از آسا استفاده میکنند معمولا امکان زیر نظر گرفتن بازار رو ندارن و این امکان کمک خوبیه برای مدیریت سهام موجود در دارایی ها و همچنین دیدبان ها.
  ۲٫ امکان درخواست پرداخت و واریز وجه هم اگه اضافه بشه بهتره.
  ۳٫ دارایی ها به صورت کامل به همراه جزییات مشابه نرم افزار در ویندوز در این نرم افزار باشد.
  منظورم از مورد یک:
  اگر کسی خواست سهمی رو زیر نظر بگیره گوشیش بهش اطلاع بده
  مثلا اگر شد فلان قیمت یا حجم یا صف یا … گوشیش آلارم بده
  کسانی که با گوشی معامله میکنند امکان رصد بازار رو معمولا ندارن
  این مورد خیلی کمک هست
  AA0908
  با تشکر

  1. سلام دوست گرامی
   نظرات شما به بخش پشتیبانی نرم‌افزار اعلام میشه و پاسخ اون به زودی در همین بخش حضورتون ارائه میشه.

 6. با سلام
  نرم افزار رو روی موبایلم نصب نمودم. (ورژن ۱٫۲٫۵) پس از ورود نام کاربری و پسورد شروع به دانلود نسخه جدیدمی کند که پس از نصب هر بار این مرحله تکرار می شود.
  لطفا راه حل؟

  1. سلام
   لطفا نسخه قبلی رو پاک کنید و ورژن جدید نرم افزار (ورژن ۱٫۲٫۶) رو از آدرس asax.ir/mobile دانلود نمایید. در صورت بروز مشکل اعلام کنید تا بررسی بشه.

 7. باسلام ممنون از خانواده اگاه ولی ای کاش خودتون ازطریق اس ام اس به اطلاع رسانی میکردی.بنده این نرم افزارودی بمشتریانتوننرم که اصلا مشتری اگاه نیست وهستند که خبرندارند.برنامه خیلی کنده اگه راهنمایی بکنید علت کندی ان راممنون میشم.افراممنونتندعانبازهم درود وخسته نباشی به خانواده اگاه

  1. سلام دوست عزیز
   پیامتون رو خیلی خوب متوجه نشدیم، اما درمورد کندی نرم افزار شاید موضوع به حافظه گوشی یا تبلتتون مربوط باشه. اگه نسخه آخر رو نصب کردید ولی با مشکل مواجه هستید، لطفاً در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس بگیرید. ممنونیم

  2. با سلام
   متاسفانه نسخه اندروید واسه من دانلود نمیشه با چند گوشی امتحان کردم فایلش خرابه چون من تو دانلود اپلیکشن های دیگه مشکلی ندارم در صورت امکان به امیل من ارسال کنید با تشکر
   Saeedpato1368@gmail.com
   ۹۵۶۰***۰۹۱۶

 8. سلام خسته نباشید aa 1568 هستم در خصوص این سوال شما ( عمومی- قیمت آخرین معامله در نرم افزار موبایل آسا- طراح: الهه عظیم‌پور ) من گزینه ۲ قسمت دیدبان بازار رو انتخاب کردم ولی شما گزینه اول رو که قسمت داراییهاست صحیح اعلام کردید .
  لطفا منو راهنمایی کنید که چرا جوابم غلط است هر چند که از نرم افزار موبایل استفاده نمیکنم ولی از مطالعه متن زیر که در باشگاه و قسمت پ دیدبان از راهنمای نرم افزار قرار دارد گزینه دیدبان رو انتخاب کردم عین متن را که در باشگاه موجود است برایتان ارسال میکنم .

  ((((((((در صورتی که کاربر هر یک از نمادهای موجود در دیدبان را لمس نماید، در پایین صفحه اطلاعات آن نماد مشاهده خواهد شد. چنانچه در تصویر مشخص است، تابلوی معاملات مربوط به سهم مورد نظر در پایین صفحه قابل رویت است. با لمس کردن تابلوی معاملات و کشیدن آن به سمت چپ، سایر اطلاعات سهم مورد نظر مانند حجم، بازه مجاز قیمت، وضعیت نماد و اطلاعاتی از این دست در دسترس کاربر قرار می‌گیرد. با لمس مجدد و کشیدن این بخش به سمت چپ، لیست سفارشات کاربر که مربوط به این نماد است، نمایش داده می‌شود. همچنین برای دسترسی به نمودار، اطلاعات دارایی، قیمت پایانی، قیمت آخرین معامله مربوط به همان سهم، می‌توان مطابق تصویر شماره ۷ اقدام نمود.))))))))))
  در انتهای این توضیحات قیمت آخرین معامله هم که مورد سوال بوده ذکر شده است .
  موفق باشید

  1. دوست عزیز سلام
   متن سوال مورد نظر شما این هست: ”قیمت آخرین معامله در کدام قسمت نرم افزار موبایل آسا قابل مشاهده نیست؟‌“
   توضیحات شما صحیحه، قیمت آخرین معامله رو میشه در دیدبان مشاهده کرد. اما در این سوال، ما گفته بودیم در کدام بخش قابل مشاهده نیست، نه اینکه در کدام بخش قابل مشاهده است.

 9. سلام اگه بخوای بااین برنامه خرید بکنی خدایش تمامو پولت انقد کندعملف میکنه طرف خسته میشه.واقعا کسی نیست پیگریی بکنه بااینکه ازشنبه اعلامازشنبه کردیم ولی متاسفانه هنوز پیگیریی نشده

 10. من برنامه را دریافت کردم اما برای نصب روی تبلتم پیام میدهد با گوشی شما هم خوانی ندارد راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. سلام
   فردا همکارانمون از بخش پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت. شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ نیز در ساعات اداری پاسخگوی سوالات مشتریان گرامی در مورد نرم افزار آسا هستند.

 11. سلام و خسته نباشید با این که سوال تکراریه ولى از چند ماه پیش در مورد نسخه اپل آسا پرسیدن و گفتین بزودى. میشه دقیقش رو بگین یا حدودش رو چون واقعا نیازمندشیم . تشکر

 12. درود بر شما. بنده پیشهاد میکنم امکان تقاضای وجه و واریز آنی و تغییر کارگزار ناظر را هم به امکانات نرم افزارتون اضافه کنید.

  1. سلام
   در حال حاضر امکان تقاضای وجه و واریز آنی در نسخه وب نرم افزار وجود دارد. برای قرار گرفتن در نسخه اندروید هم به پشتیبانی اعلام شده است.

 13. بإسلام و خسته نباشید

  این سوْال اجحاف در حق کسانی است که iosاستفاده میکنن یا اصلا استفاده نمیکنن
  با توضییح ، اندوخته آموزشی و تجربی افزوده نمیشد.

  سوْال جنبه عمومی ندارد.

 14. نرم افزار نصب شده ولی پسورد میخواهد وکادر یوزر وپسورد به رنگ سیاه است وروی کلمه ورود تاچ میکنم پیغام اجازه ورود ندارد مشاهده میشود

    1. سلام
     نسخه موبایل آسا، نمودار خطی سهم را بصورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه نمایش می دهد ولی برای آنکه در کنار نمودار، ابزارهای تحلیلی را هم داشته باشید لازم است تا به سایت سامانه آسا به آدرس https://online2.agah.com مراجعه فرمایید.

 15. سلام من نرم افزارتون رو یه چند روزیه نصب کردم ولی هروقت گزینه خرید یا فروش رو میزنم نرم افزار میگه
  “متاسفانه عملیات با خطا مواجه شده است این خطا به زودی برطرف شده و به شما اطلاع داده خواهد شد”
  می خواستم بدونم مشکل چیه و کی حل میشه

  1. سلام
   این مورد به آسا اعلام شده و در حال بررسی هستند. انشاالله بعد از ارائه نسخه جدید این مشکل نیز برطرف می شود.

   1. سلام
    من امروز خواستم نرم افزار را دانلود کنم ولی نمیشه
    صفحه ایی که باز میشه پیغام block میده
    اگه براتون مقدوره لطفا برنامه را به ایمیلم بفرستید
    از زحمات شما متشکرم

     1. با سلام
      صفحه وبی که برای دانلود نرم افزار باز میشه پیام زیر در آن نوشته شده و چیزی واسه دانلود وجود نداره

      Application Blocked!

      You have attempted to use an application which is in violation of your internet usage policy.HTTP.Segmented.DownloadCategory: Network.ServiceURL: http://asax.ir/Mobile/AsaTrader.apkClient IP: 46.225.58.199Server IP: 192.168.36.2User name:Group name:Policy: 7e3fde76-437c-51e5-1cbd-60459e49847eFortiGate Hostname: FGT-Slave

 16. سلام علیکم
  ممنون از نرم افزار مفیدتون فقط چند پیشنهاد داشتم
  ۱٫اگه سایز فونت ها کوچک میشد و در دیده بان سهم های بیشتری قابل مشاهده بودن خیلی بهتر بود
  ۲٫در قسمت دارایی کنار هر سهم گزینه خرید و فروش اضافه کنید چون در صفخه اصلی پیدا کردن سهم دارایی کند و زمانبر است

  1. سلام
   نسخه اندروید نرم افزار آسا فقط با نام کاربری و رمز عبور سامانه انلاین کارگزاری آگاه قابل استفاده است.

 17. باسلام
  نرم افزار اندروید من به خوبی کار نمیکنه خطا میده، ممکنه با یه مثال توضیح بدید که چطور با نرم افزار باید کار کرد؟ و اینکه من قبلا عضو باشگاه آگاه بودم الانم نام کاربری و رمز گرفتم و مشتری آگاه شدم اما امتیاز اکانت قبلی به این حساب جدیدم تعلق نگرفته ممکنه پیگیری بفرمایید.ممنون

  1. سلام
   نحوه استفاده از نرم‌افزار با تصاویر و به طور کامل در همین مطلب شرح داده شده است. لطفا آن را کامل مطالعه نمایید و چنانچه هنوز ابهامی داشتید در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ یا ۸۲۱۵۴۲۲۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
   درخصوص مورد دوم، شما باید پیش از لاگین با نام کاربری و پسورد آنلاین خود، از طریق اکانت قبلیتان، آن را به سامانه معرفی می کردید.

  1. سلام
   انشااله فروردین ماه نسخه آزمایشی و اردیبهشت نسخه اصلی خدمت مشتریان گرامی ارائه میشه. ممنون که همراه ما هستید.

 18. در برنامه آندروید،از چه قسمتی میتوان به حساب کارگزاری پول واریز کرد تا برای خرید بتوانیم از آن استفاده کنیم؟؟؟؟؟

  1. سلام
   درحال حاضر امکان پرداخت پول از طریق همراه تریدر وجود ندارد و مشتریان می توانند از نسخه وب نرم افزار جهت پرداخت پول به حساب خود اقدام کنند.
   به امید خدا در نسخه های آتی این مورد نیز به نرم افزار اضافه می شود.

 19. با سلام
  با عرض پوزش لطفا چند تا مورد را بررسی بفرمایید
  ۱-نرم افزار در مقایسه با m-trader خیلی کند هست (مخصوصا هنگام جابجایی از یک صفحه به صفحه دیگر)
  ۲- امکان جابجایی سهام ها در دیدبان وجود نداره(نمیشه یک سهم رو از انتهای دیدبان به ابتدا بیاریم)
  ۳-میزان خرید و فروش حقیقی و حقوقی به تفکیک مشخص باشه بهتره
  ۴-اگر صفحه …ترین های بازار هم اضافه بشه خوبه (بیشترین عرضه، بیشترین تقاضا …)
  ۵-واریز وجه امکان پذیر نیست
  با تشکر

  1. سلام
   متاسفانه امکان نصب این برنامه برای سیستم عامل هایی که نام بردید، میسر نیست. نرم افزار آسا دارای نسخه اندروید و Ios هست که نسخه IOS آن انشااله فروردین ماه برای تست در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

  1. سلام
   با توجه به اینکه مشخصاتی از شما نداریم، خواهشمند است در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید تا همکاران راهنمایی لازم را حضورتان ارائه نمایند.

 20. سلام
  ضمن تشکر بابت طرحی نسخه موبایل
  به اطلاع می رسانم کار با این نرم افزار برای کاربران راحت نبوده بگونه ای که کاربر دسترسی کامل به امکانات سایت را نداشته وبسیاری از گزینه های موجود در سایت در این نرم افزار حذف شده:
  *امکان اضافه نمودن نماد جدید به دیدبان فعلی وجود ندارد و باید برای اضافه نمودن ۱نماد ۱دیدبان جدید ایجاد کرد.
  *امکان پرداخت شتابی وجود ندارد.
  *امکان ثبت درخواست پرداخت وجود ندارد.
  *فونت نمایش حروف بزرگ است و این امر باعث گردیده اطلاعات مربوط به ۱ نماد در نمای کلی جا نشود و امکان تصمیم گیری های سریع را از کاربر سلب کند.
  و…

  1. سلام دوست گرامی
   مرسی از نظراتتونم
   در مورد نکته اول باید بگیم که در حال حاضر در نسخه موبایل، امکان افزودن نماد جدید به دیدبان های فعلی وجود داره و نیاز به ایجاد دیدبان جدید نیست.
   در خصوص موارد ۲ و ۳ هم چنانچه پیشتر خدمت سروران گرامی اعلام شد، انشااله و به زودی این موارد در نسخه های بعدی نرم افزار لحاظ میشه.
   ممنون که همراه ما هستید.

 21. توسعه اَپلیکیشن موبایل آسا بهترین حرکتی بود که میتونستین انجام بدین، دمتون گرم. لطفاً و خواهشاً نسخه ویندوزفونش رو هم توسعه بدین. که هر سه سیستم عامل اندروید و آی او اِس و ویندوزفون بتونن به معاملات برخط از طریق اَپلیکیشن رسمی سایت دسترسی داشته باشن. امیدوارم این درخواست من مورد توجه اَدمین قرار بگیره.

  1. با سلام
   در مورد اینترنت ۲G (E یا GPRS) تقریبا تمام موارد از جمله : ارسال سفارش، ویرایش و حذف سفارش، مشاهده پیغام های خطا و انجام معامله و ارسال شدن سفارش، مشاهده دیدبان های محتلف، مشاهده اطلاعات نمادها در دیدبان ها، مشاهده انواع منوها شامل لیست سفارشات فعال، لیست معاملات، پیام های ناظر و کارگزاری، ویرایش دیدبان ها و لیست دارایی ها بدون مشکل بوده فقط در خصوص به روز رسانی اطلاعات نمادها و بازار ممکن است در مواقعی تاخیر پیش آید، در مورد اینترنت ۳G یا ۴G تمامی عملکردهایی که در بالا نامبرده شد به درستی و بدون هیچگونه مشکلی کار می کند.
   اینترنت های ایرانسل،همراه اول و رایتل شامل توضیحات بالا می باشند.

  1. با سلام، دوست عزیز فعلا این امکان در نسخه اندروید نرم افزار معاملات آسا وجود ندارد، برای این منظور از نسخه وب استفاده کنید.

 22. سلام و وقت تان بخیر
  نرم افزار را دان کردم
  و گوشی ام نوت ۳ میباشد
  نصب نمیشه میگه خطا و
  مشکلی در نرم افزار است
  چند بار دان کردم بازهم
  موفق به نصب کردن نشدم
  لطفا رهنمای ام کنید ممنون
  میشم پیروز باشید ؟؟؟؟؟؟

  1. با سلام
   دوست عزیز نرم افزاری که نصب کرده اید را کامل از گوشی خود پاک کنید و بعد از مطالعه مطلب “ راهنمای دانلود و استفاده از نسخه اندروید نرم افزار معاملات برخط آسا ” مجدد برای دانلود نرم افزار تلاش کنید و در صورت بروز مشکل بفرمایید تا اقدامات لازم انجام گیرد.

  1. دوست عزیز برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۲۰۷ تماس حاصل نمایید یا شماره خود را بفرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

 23. سلام
  من جدیدا کد انلاین و از کارگزاریتون دریافت کردم اما تمایل دارم نرم افزار موبایل و نصب کنم وارد سایت asa.ir/mobile که میشم محتوایی درون این سایت نیست لطفا راهنمایی کنید با تشکر.

  1. با سلام
   دوست عزیز لینک دانلود بررسی شد ولی مشکلی مشاهده نشد، در صورت عدم موفقیت در نصب نرم افزار با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۲۰۷تماس بگیرید یا شماره خود را بفرمایید تا همکاران ما برای حل مشکل با شما تماس حاصل نمایند.

 24. باسلام من برای دانلود نرم افزارروی موبایلم به سایت asax.ir/mobilرفتم ولی به محض کلیک کردن روی لینک پیغام (استفاده ازلینک موردنظربه دستگاه شماآسیب واردمیکند)برام میادودانلودنمیشه لطفاراهنماییم کنید.

  1. سلام
   ارائه نرم افزار از طریق google play، بازار و از این دست نیازمند مجوز سازمان بورس هست. در صورت اخذ این مجوز، نرم افزار حتما برای سهولت در چنین بخش هایی قرار خواهد گرفت.

 25. سلام
  آیا نسخه اندروید هم مثل نسخه ویندوز اطلاعات آخرین سفارش رو حفظ میکنه ؟

  مثلا” اگر من ۱۰۰۰ عدد از سهمی بخرم برای سفارش بعدی خود نرم افزار عدد ۱۰۰۰ رو به طور پیش فرض داره ؟
  سوال دیگه اینکه بعد از ثبت سفارش از منوی ثبت سفارش خارج میشه یا نه ؟
  مثلا” نرم افزار …. وقتی وارد دیده بان سهم میشید تعدادسهام رو وارد می کنید و در پایین صفحه دکمه خرید و فروش وجود داره و شما هر کدوم رو که بزنید براتون به بالاترین فیمت خرید یا کمترین قیمت فروش سفارش رو انجام میده بدون اینکه نیاز به وارد کردن قیمت داشته باشید . در ضمن پس از انجام سفارش تا زمانی که خودتون خارج نشید در همین صفحه باقی میمونه و بلافاصله آماده ارسال سفارش بعدی هست ضمن اینکه اینبار تعداد سهام سفارش قبلی رو هم داره و نیاز به وارد کردن تعداد هم نیست و فقط باید خرید یا فروش رو بزنید که سرعت و راحتی کار رو بسیار بسیار بالا میبره .
  آیا نرم افزار شما هم مشابه این امکانات رو داره ؟
  با تشکر

  1. سلام دوست عزیز
   الف) آیا نسخه اندروید هم مثل نسخه ویندوز اطلاعات آخرین سفارش رو حفظ میکنه ؟
   در صورتی که از صفحه سفارش خرید/فروش خارج نشوید اطلاعات سفارش باقی می ماند

   ب) سوال دیگه اینکه بعد از ثبت سفارش از منوی ثبت سفارش خارج میشه یا نه؟
   خیر خارج نمیشود
   ج) مثلا” نرم افزار …. وقتی وارد دیده بان سهم میشید تعدادسهام رو وارد می کنید و در پایین صفحه دکمه خرید و فروش وجود داره و شما هر کدوم رو که بزنید براتون به بالاترین فیمت خرید یا کمترین قیمت فروش سفارش رو انجام میده بدون اینکه نیاز به وارد کردن قیمت داشته باشید

   در نرم افزار آسا شما تنها با کلیک کردن بر روی قیمت های موجود در جدول عرضه و تقاضا و یا قیمت سقف و کف می توانید بدون نیاز به کیبورد قیمت را وارد نمایید و سریعتر سفارش را ارسال کنید.

  1. سلام دوست گرامی
   استفاده از سامانه آسا فقط مختص مشتریان است. زیرا برای ورود به آن باید کد آنلاین خود را که در کارگزاری آگاه دارید، به عنوان نام کاربری وارد نمایید.

 26. سلام ببخشید من این نرم افزارودانلود کردم،وقتی بمن اس اومد که به این سایت برید اومدم واینو دانلود کردم گفاه بود رمزتم عوض کن من ازکجا میتونم رمزمو عوض کنم؟؟؟خرید وفروش هم نمیتونم بکنم همش خطامیده،اگرمیشه لطفا راهنماییم کنید

 27. سلام خسته نباشید من نمیتونم صبح واسه ثبت نام به کارگزاری مراجعه کنم آیا شعب شما در عصر هم کار ثبت نام انجام میدن ؟استان گیلان ساعت چند؟

  1. سلام
   ساعت کار کارگزاری روزهای شنبه تا سه شنبه از ساعت ۸ تا ۱۷ و روزهای چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶ است. می توانید جهت حصول اطمینان پیش از مراجعه با شعبه تماس حاصل فرمایید.

 28. با سلام نرم افزار اسا نسخه آندروید یک هفته میشه پیام خطا میده کار نمیکنه لطفا بررسی بفرمایید دانلود هم نمیشه

 29. من در کلاسهای آموزشی ورود به بورس با کارگزاری آگاه آشنا شدم و میخوام از طریق کارکزاری آگاه کد بورسی انلاین سهام را بگیرم لطفا راهنمایی کنید

 30. سلام بعد از وارد کردن رمز و نام کاربر صفحه اصلی که نماد ها در ان ظاهر میشود نیست گر میشود ما را راهنمایی کنید تشکر

  1. سلام دوست عزیز
   دیدبان را خودتان باید ایجاد نمایید تا در صفحه ابتدایی قابل مشاهده باشد، چنانچه در نسخه وب خود دیدبانی ایجاد نکرده باشید، این صفحه را خالی مشاهده می کنید. برای افزودن دیدبان می توانید توضیحات مربوط به بخش دیدبان را مطالعه نمایید.
   در صورت بروز مشکل می توانید در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 31. با سلام و عرض ادب
  مسلما نرم افزار آسا نسخه اندروید با نرم افزار***که سایر کارگزاری ها استفاده میکنند مقایسه می شود و از نظر بنده در یک نگاه اجمالی به این دو نرم افزار، ****ضمن حجم کم منو های بیشتر و سهل الوصل تری دارد، از آنجاییکه بنده و بسیاری از دوستان قصد استفاده از امکانات کارگزاری آگاه را داریم خواهشمندم در جهت چابک سازی نرم افزار تلاش بیشتری صورت گیرد و امکاناتی مثل درخواست وجه و انتقال شتابی به حساب کارگزاری هم به این نرم افزار اضافه شود.

  1. سلام
   ضمن عرض پوزش از تاخیر ایجاد شده، به استحضار عزیزان می رسانیم که نرم افزار IOS آماده شده و در مرحله دریافت مجوز از سازمان بورس هست. از شکیبایی و همراهی گرم شما ممنونیم.

 32. سلام
  نرم افزار موبایل آسا واقعا کاربردی و جذابه کارمنو خیلی راحت تر کرده چن تا پیشنهاد و یه جورایی انتقاد داشتم
  اول اینکه چرا واریز وجه نداره و مجبوریم بریم نسخه وب؟
  دوم اینکه چرا درگاهتون فقط سامانه الان همه نرم افزارهای معاملاتی درگاه ملت هم دارن چرا آگاه نداره؟
  آیا کارگزاری برای این دوتا مورد برنامه ای داره؟
  یه قسمت باید اضافه بشه به اسم قیمت سربه سر تا فروشنده بدونه این سهم رو حداقل تو چه قیمتی باید بفروشه تا کارمزد ها صفر بشن
  به امید بهتر شدن

  1. سلام
   ممنون از لطف شما. در خصوص دو مورد اول باید عرض کنیم که افزودن این امکانات به نرم افزار در دستور کار قرار دارد.
   مورد سوم نیز برای بررسی به بخش برنامه ریزی و طراحی نرم افزار ارجاع داده شد.

 33. اگه خدماتتون برای مشتری ها زیاد بشه و به فکر مشتری هاتون باشید که البته هستید و این رو هدف خودتون قرار بدید مطمئن هستم مشتری بیشتری رو جذب خواهید کرد

 34. سلام ، وقتتون بخیر
  اینکه اپلیکیشن اندرویدی اینقدر سبک و روان است مزیت بزرگیست، اما امیدوارم برای کاملتر شدن آن برنامه ای داشته باشید..
  با تشکر از زحمات شما

  1. سلام
   تیم طراحی و برنامه ریزی نرم افزار در تلاشی مستمر، سعی در بهبود همیشگی نرم افزار دارند. ممنون که همراه ما هستید.

  1. سلام
   برای بازیابی نام کاربری و رمز عبور خود می توانید در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 35. مرحله ثبت نام خیلی سخته ..کسی ک آماتوره باید کل کارارو خودش انجام بده ..اگه خود کارمندا انجام بدن ثبت نام کاملو افراد بیشتری جذب میشن

 36. سلام
  برای ورود به اسا تریدر نام کاربری و رمز به چه صورت ارایه میشود
  با توجه به اینکه در حال حاضر من مشتری کارگزاری نیستم
  با تشکر

  1. سلام
   در صورتیکه مشتری کارگزاری شوید و قرارداد آنلاین امضا نمایید، نام کاربری و رمز عبور سامانه آنلاین از طریق مسیح و ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

 37. سلام
  پیام نرم افزار برای من
  کاربر مورد نظر دسترسی استفاده از نرم افزار را ندارد
  ممنون میشم توضیحی بدید برام

    1. سلام دوست گرامی
     برای واریز وجه به حساب معاملاتی خود، لازم است با استفاده از نسخه تحت وب این مورد را انجام دهید. این قابلیت در نسخه های بعدی به نرم افزار اضافه خواهد شد.

 38. با عرض ادب یا سوال داشتم بنده هنگام خرزد سهام از نرم افزار موبایل آسا استفاده میکنم در قسمت بالای نرم افزار مبلغ قابلمعامله رو برای من ۱.۵.۰۰.۰۰۰۰ تومان درج می کند در صورتی که من مبلغ دو میلیون به حساب کارگزاری واریز کردم میخواستم علتو جویا شم اگه بنده رو راهنمایی بفرمایید بسیار ممنون میشم. در ضمن از زحمات شما متشکرم و یه در خواست دیگه هم داشتم که بروزرسانی اپ انرویدی رو سرعت بیشتری ببخشد و امکانات اونو بیشتر کنین چون واقعا بیسار پر کاربرده .مرسی

  1. سلام دوست گرامی
   در مورد مشکل موجودی لطفا در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۸۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
   در خصوص بروزرسانی نرم افزار نسخه موبایل نیز به روی چشم. بروزرسانی را سرعت خواهیم بخشید.
   از همراهیتون سپاسگزاریم

 39. با سلام .
  من روی نوت ۴ سامسونگ این اپ رو داشتم . امروز ناگهان اپ غیر فعال شد . چند بار به طور کل پاک کردم و مجدد دانلود کردم اما با پیغام ” نرم افزار نصب نشد ” روبرو شدم و کلا ناامید شدم .
  تمام معاملاتم با این اپ انجام میشه الان واقعا نگران شدم نکنه نصب نشه دیگه . چه کنم من الان ؟
  ۰۹۱۵۱۰۲۳۴۵۷

  1. با سلام
   دوست گرامی، همانگونه که در تماس تلفنی عرض شد این مشکل به علت عدم وجود فضای خالی در مموری گوشی شما بروز پیدا کرده است.

  1. سلام
   به عرض می رساند چنانچه حساب معاملات آنلاین شما غیر فعال شده با شماره های ۸۲۱۵۴۸۰۰-۰۲۱ و ۸۲۱۵۴۸۰۱-۰۲۱ و اگر حساب باشگاه شما غیر فعال شده با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

 40. سلام.جهت عضویت درسایت کارگزاری آگاه اقدام کردم.بااینکه کد ملی راصحیح وارد کردم پیام می دهدکد ملی اشتباه است.لطفاراهنمایی بفرمایید

  1. سلام دوست گرامی
   کد ملی خود را با دقت و بدون خط تیره در سایت وارد نمایید. در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید در ساعات اداری روز های شنبه تا چهارشنبه با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 41. سلام.جهت عضویت درسایت کارگزاری آگاه اقدام کردم.بااینکه کد ملی راصحیح وارد کردم پیام می دهدکد ملی اشتباه است.لطفاراهنمایی بفرمایید.
  ….مشکل حل شد .الان عضو سایت هستم .آسارادانلودکردم چطور استفاده کنم کدام نام کاربری ورمز

  1. سلام دوست گرامی
   شما باید مشتری کارگزاری باشید تا نام کاربری و رمز عبور برایتان ارسال شود. فردی که مراحل ثبت نامش در سامانه تکمیل و فرآیند احرازش به طور کامل صورت گرفته باشد، مشتری کارگزاری است.

 42. باعرض معذرت من چند وقت پیش هم عصو باشگاه شدم ولی ثبت نامم با موفقیت انجام نشد میشه رسیدگی کنید.با همین ایمیل هم ثبت نام کردم الان نام کاربری و رمز عبورم یادم نیس اصن ایمیل تایید برام نیومد ممنون میشم بررسی کنید باتشکر

  1. دوست گرامی سلام
   متاسفانه ما مشخصات شما را در هیچ قسمت سایت پیدانکردیم. لطفا اطلاعات خود را در یکی از کامنتها درج نمایید و یا در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱تماس حاصل فرمایید.

 43. سلام و خسته نباشید خدمت زحمتکشان کارگزاری آگاه یه سوال داشتم امروز عرضه اولیه تلیسه بود بنده از نرم افزار اندروید آسا استفاده میکنم برای وارد کردن اسم تلیسه به لیست دیدبانم خیلی سعی کردم اما اسم تلیسه در لیست موجود نبود مجبور شدم از طریق وب سایت آنلاین آگاه این کارو انجام بدم خواهشا پیگیری بفرمایید و این مشکل رو در نسخه بعدی حل کنین مرسی

  1. با سلام و درود فراوان
   ضمن عرض سپاس از همراهی شما، دوست عزیز و گرامی به استحضار می رساند که روز گذشته نماد تلیسه۱ در هر دو نسخه نرم افزار اندروید و ios قابل مشاهده و اضافه کردن به لیست دیدبان بود. چنانچه در گوشی شما قابل مشاهده نیست، خواهشمند در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۸۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید تا ضمن بررسی مشکل، راهنمایی لازم صورت گیرد.

 44. با تشکر از زحمات همکاران و سپاس از تشکیل کلاس با تدریس بسیار خوب آقای نیما آزادی و به امید تکرار .ایا با نام کاربری و کلمه عبور که از دیگر کارگزاران همکار دریافت نموده امکان استفاده از برنامه وجود دارد ؟در صورت عدم امکان لطفا راهنمایی نمایید.مجددا سپاسگزارم.

  1. سلام
   دوست گرامی، نام کاربری و رمز عبور سامانه هر کارگزاری، فقط مختص همان کارگزاری است و در سایر کارگزاری‌ها قابل استفاده نیست. برای دریافت کدآنلاین از کارگزاری آگاه می توانید “راهنمای دریافت کد معاملاتی بورس اوراق بهادار و کد آنلاین در کارگزاری آگاه” و “آگاه اکسپرس: دریافت کد بورسی و کد معاملات آنلاین در محل مشتریان!” را مطالعه فرمایید.

 45. سلام من تازه عضو کارگزاری و باشگاه اگاه شدم میخاستم بدونم باشگاه چه مزایایی برام داره اگه ممکنه مثال بزنید.
  سوال بعدیم اینه که داستان این امتیازا چیه و چه استفاده ای داره و چجوری میشه افزایش داد

  1. سلام دوست گرامی
   در “راهنمای استفاده از بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه“، توضیحاتی در مورد مزایای بآشگاه در سامانه قرار داده شده است. ضمن مطالعه آن می توانیدبه پاسخ سوال های مطروحه دست یابید.
   علاوه بر این جدول “نحوه محاسبه امتیازات و سطح بندی در بآشگاه مشتریان آگاه” و همینطور جدول “خدمات بآشگاه مشتریان آگاه در سطوح مختلف” نیز کمک شایانی به شما خواهد نمود.
   در مطلب “چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟” روش های افزایش ریال بآشگاه نیز ذکر شده است.

 46. با عرض سلام و احترام
  ضمن خسته نباشید خدمت همکاران کارگزاری خوب آگاه ، یک سوال داشتم، من از نرم افزار همراه آسا استفاده می کنم ولی بعد از آپدیت کردن برنامه ، هر سری که وارد برنامه می شوم اگر با قسمت دیگر گوشی کار داشته باشم با اینکه برنامه را نبستم زمانی که باز میگردم به برنامه از کاربری من خارج شده و دوباره باید لاگین کنم، در صورتی که نرم افزار ورژن قبلی این مشکل را نداشت و تا زمانی که کلا از برنامه خارج نمیشدم از کاربری من بیرون نمی آمد،میخواستم اگر امکانش هست نسبت به رفع این مشکل اقدام بفرمایید ، با تشکر…

  1. سلام دوست گرامی
   در نسخه جدید نیز نباید این مورد برای شما اتفاق بیفتد. برای رفع مشکل خود، درساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   باتشکر

 47. سلام من تازه عضو کارگزاری آگاه شدم متاسفانه وقتی میخوام وارد نرم افزار همراه آسا بشم خطا ورود میگیره در صورتیکه من با همون یوزر و پسورد از طریق وب میتونم وارد حسابم بشم
  لطفا برای رفع مشکل من اقدام بفرمایید متشکرم

 48. سلام و عرض ادب خدمت دوستان آگاه یه سوال داشتم آیا آگاه نرم افزار تحلیلی برای موبایل داره ،منظورم نرم افزاری هست که بشه از طریق اون روند سهم رو با اندیکاتور های مختلف بررسی کرد.

  1. سلام دوست گرامی
   بله. سامانه آسا، یک بخش به نام “تحلیل تکنیکال” دارد که پس از ورود به حساب آنلاین خود می توانید نمودار سهم های مختلف را مشاهده نمایید و با استفاده از ابزارهای مختلف به تحلیل آنها بپردازید.

    1. سلام دوست گرامی
     خیر. در حال حاضر نرم افزار تحلیلی جهت نصب بر روی گوشی ارائه نشده است و شما فعلا می توانید از نسخه تحت وب آسا-بخش تحلیل تکنیکال استفاده نمایید.
     با تشکر

  1. سلام دوست گرامی
   نسخه iOS پیشتر که در اختیار دوستان داوطلب قرار گرفته است.
   برای اطلاعات بیشتر می توانید به مطلب راهنمای دانلود و استفاده از نسخه iOS (اپل – آیفون – iPhone) معاملات برخط آسا مراجعه نماید. البته دسترسی آن در بالا صفحه بلاگ هم قرار داده شده است.

 49. سلام
  پس از درج نام کاربری و رمز عبور خود در فیلدهای مربوطه و انتخاب گزینه ورود ، زمان سنج دایره ای شکل شروع به چرخیدن می کند و هیچ وقت وارد نمی شود نسخه اندروید هم ۴٫۴٫۲ است.مشکل کجاست؟

  1. سلام دوست گرامی
   خواهشمند است برای رفع مشکل خود با واحد پشتیبانی نرم افزار به شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
   با تشکر

  1. سلام
   در حال حاضر نرم افزار اندروید و ios، قسمتی برای واریز وجه ندارند. برای این منظور می بایست از طریق مرورگر گوشی یا رایانه خود وارد سامانه آسا شوید و از قسمت “درخواست ها” نسبت به شارژ حساب خود اقدام نمایید.

 50. سلام داخل نرم افزار اندروید آسا وقتی برای خرید اقدام میکنم و روی گزینه خرید میزنم بعدش ارسال میاد و باید ارسال رو بزنیم تا درخواست ثبت بشه آیا تنظیماتی داره ک وقتی روی خرید زدیم دیگه ارسال نیاد و سریعتر درخواست ثبت بشه و خرید رو انجام بده
  این قضیه برای خرید عرضه اولیه هم مشکل ساز میشه .
  ممنون

  1. سلام دوست گرامی
   با توجه به اینکه ممکم است به طور ناخودآگاه دست شما با گزینه خرید یا فروش برخورد کند و درخواستی به اشتباه برای شما ثبت شود، لازم است یکبار درخواست را ارسال و بار دیگر گزینه خرید را انتخاب کنبد. شایان ذکر است این مورد برای خرید عرضه مشکلی را ایجاد نخواهد کرد.

  1. سلام
   منظور نام کاربری ورمز عبور معاملات برخط(آنلاین) است که پس از احراز هویت شما، از طرف کارگزاری ارسال می گردد.
   با تشکر

 51. با سلام
  نرم افزار همراه تریدر آسا به معنی واقعی فوق العادست . حتی در زمانی که سرور با بالا ترین ترافیک ممکن هست عالی کارشو انجام میده .
  تنها ایرادی که داره اینه که واریز وجه آنی نداره اگه ممکنه به امکانات نرم افزار اضافه کنید
  ممنون

  1. با سلام
   ضمن سپاس از همراهی شما
   دوست عزیز در حال حاضر شما می توانید با ورود به سامانه از طریق مرورگر گوشی خود، واریز وجه بزنید تا انشاالله در نسخه های بعدی نرم افزار اندروید و ios این امکان اضافه گردد.
   با تشکر

  1. سلام
   اگر نام کاربری و رمز عبور معاملات آنلاین از کارگزاری آگاه دریافت نموده اید، کافیست با مرورگر رایانه خود به سایت سامانه آسا به آدرس online.agah.com مراجعه نمایید.
   همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مطلب راهنمای نسخه وب آسا مراجعه نمایید.

   با تشکر

 52. سلام مدت ها ست که درخواست برای معاملات آنلاین ارسال نمودم اما تاکنون اقدام نشد متمنی است دستور پیگیری فرمایید

  1. با سلام
   دوست گرامی کد آنلاین شما صادر شده است، چنانچه پیام حاوی نام کاربری و رمز عبور معاملات آنلاین بدست شما نرسیده، در ساعات اداری با واحد خدمات آنلاین کارگزاری آگاه به شماره ۸۲۱۵۴۸۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

 53. سلام،من تازه مشتری آگاه شدم.نرم افزار رو دانلود کردم و وارد هم میشم ولی صفحه کاملا خالیه و نوشته «لیست دیده بان شما خالی است». اون صفحه ای که عکسشو گذاشته بودین که دیده بان هست و میشه به بقیه دیده بانها دسترسی داشت، وجود نداره. چکار کنم ؟؟

  1. سلام
   دوست گرامی دیدبان از پیش تعریف نشده است. هر مشتری پس از اولین ورود خود، لازم است دیدبان های خود را بر اساس سلیقه و دیدگاهش تنظیم کند. کسانی که قبلا با نرم افزار تحت وب آسا کار می کردند پس از ورود با نرم افزار گوشی، دیدبانهای ایجاد شده قبلی را مشاهده می کنند. شما پیش از این دیدبانی نداشته اید و لازم است ابتدا دیدبان خود را تعریف کنید.

   1. متاسفانه من نمیدونم چطور دیده بان تعریف کنم!! تازه کارم و هرچی تو راهنمای نرم افزار گشتم ندیدم که تو ضیحی گذاشته باشه. لطفا راهنمایی کنین.

     1. سلام مجدد، وقتی میخوام خرید انجام بدم، در قسمت سرمایه، فقط گزینه «حساب نزد کارگزاری» وجود داره و لینکی به حسابی که معرفی کردم نیست و نمیتونم خرید کنم. ضمن اینکه نمیدونم چطور حساب نزد کارگزاری رو شارژ کنم…

     2. سلام
      دوست گرامی، تنها ۲ بانک ملت و سامان امکان اتصال به حساب معاملاتی را دارند. شما زمان ثبت نام چه حسابی معرفی کردید؟

      ضمنا برای اطلاع از چگونگی افزایش موجودی حساب می توانید به راهنمای نسخه وب آسا مراجعه فرمایید.

      باتشکر

  1. سلام
   برای پیگیری و رفع مشکل خود با واحد پشتیبانی نرم افزار به شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

  1. با سلام
   برای اتصال نمودن حساب بانک ملت به حساب معاملاتی، لازم است معرفی نامه به بانک را از کارگزاری دریافت نموده و سپس با مراجعه به یکی از شعب بانک ملت، نسبت به انجام آن، اقدام نمایید.
   چنانچه مراحل فوق را سپری کردید، برای پیگیری این موضوع می توانید در ساعات اداری با واحد خدمات آنلاین به شماره ۸۲۱۵۴۸۸۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

 54. سلام و خسته نباشید
  من در مورد نرم افزار صحبت نمی کنم خیلی خوبست ولی شاید با برخی اصلاحات بهتر شود هیچ چیز ایده آل نیست و همواره جا برای بهبود وجود دارد.
  من بیشتر در مورد خود کارگزاری عرض می کنم:
  ۱- برخورد بسیار محترمانه کارکنان و کارمندان و کارشناسان. موضوعی که معمولا در جامعه ما مورد توجه نیست و معمول بر این است که با ارباب رجوع مثل افراد مزاحم برخورد شود که سریع دست به سر کنند و به کارخودشان برسند. کارگزاری آگاه تنها جائیست که من در چند بار مراجعه حضوری که به هر دو شعبه داشته ام توجه به مشتری، احترام به مشتری، پاسخگوئی و توجیه کامل (البته به جز یک مورد) را کاملا لمس کرده ام. قطعا مدیریت توانمندی توانسته است چنین هماهنگی را به عمل آورد و معمولا کارمندان راضی از شغل خود چنین رفتاری را از خود نشان می دهند.
  ۲- اطلاع رسانی بموقع و دقیق، پس از هر خرید یا فروش و مانده و گردش حساب پس از هر تراکنش بموقع اطلاع رسانی می گردد.
  ۳- پیگیری اموری که نیاز به پیگیری دارد
  ۴- امیدوارم توجه به مشتریان کارگزاری آگاه برای سایر سازمان ها هم الگو باشد. به نظر می رسد برخلاف جاهای دیگر به وضعیت مالی، اندازه سرمایه مشتری و سر و وضع ظاهری، جنسیت و سن و سال مشتری توجه ندارند و بیشتر بر هدف کاری خود تمرکز دارند.
  نام لطفا محفوظ بماند
  من عذر خواهی می کنم که اسم خودم را نمی نویسم. به هیچوجه قصد تملق ندارم و بلکه قصد تقدیر و حمایت از یک فرهنگ سازمانی متعالی را می خواهم ابراز کنم موفق باشید

  1. سلام دوست گرامی
   از ابراز لطف شما بینهایت سپاسگزاریم. حمایت و حضور شما موجب دلگرمی ما است تا بتوانیم خدمات هر چه بیشتر و بهتری به شما بزرگواران ارائه کنیم.
   امیدواریم با پیشنهادات سزنده خود ما را یاری کنید.

  1. با سلام
   دوست گرامی متاسفانه این امکان در حال حاضر در نسخه اندروید و IOS وجود ندارد ولی در نسخه های آتی این گزینه نیز، افزوده خواهد شد.
   شایان ذکر است که شما می توانید از طریق مرورگر گوشی خود وارد سامانه آسا شده و با کلیک بر بروی گزینه “ورود به نسخه وب” و وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور وارد حساب خود شوید و از گردش حساب خود اطلاع یابید.

   با تشکر

 55. با سلام و خسته نباشید،،با توجه به اینکه در چندین کارگزاری کد بورسی دریافت کرده ام چطور میتونم کارگزار ناظر رو آگاه و اولویت اول معاملاتی انتخاب کنم،،،با سپاس٫

  1. سلام دوست گرامی
   اگر به جمع مشتریان کارگزاری آگاه پیوسته اید، برای انتقال ناظر سهام خود می توانید به روش زیر عمل نمایید:
   آخرین برگه های سهام خود را از کارگزاری قبلی (ممهور به مهر کارگزاری) دریافت نمایید. سپس برگه های مذکور را به کارگزاری آگاه تحویل داده و برگه انتقال ناظر را تکمیل نمایید. ۲۴ ساعت کاری بعد، امکان مشاهده سهام های انتقال یافته را در پرتفوی خود مشاهده خواهید کرد.

   اما اگر هنوز ار داشتن شما در جمع مشتریان خود بی بهره ایم، می توانید ابتدا با استفاده از سامانه آگاه اکسپرس اقدام به دریافت کد آنلاین از کارگزاری آگاه نمایید. سپس به روشی که پیشتر حضورتان عرض شد، سهام خود را به کارگزاری آگاه منتقل نمایید.

 56. سلام هنگام خرید برای من پیغام « فیلد client account number به صورت صحیح وارد نشده است » نمایش داده می شود .
  حجم نمایشی رو خالی می گذارم قبول نمی کنه و هر عددی هم می دم خطا میده .

  1. سلام دوست گرامی
   متاسفانه برای پیگیری و پاسخگویی، اطلاعاتی از شما وجود ندارد. لطفا مشخصات خود را مرقوم بفرمایید (نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، کد بآشگاه، کد آنلاین).

  1. سلام
   برای ورود به حساب معاملاتی خود، میبایست نام کاربری و رمز عبور معاملات آنلاین را وارد نمایید.

   با احترام

 57. با عرض سلام و خسته نباشید
  در خصوص نرم افزار موبایل آسا(اندروید) یه پیشنهادی داشتم ، در همین صفحه امکان درج دارد ؟؟

  1. سلام
   بله. برای ارائه پیشنهادات خود در خصوص نرم افزارهای آنلاین می توانید از همین صفحه استفاده نمایید.

 58. با عرض سلام و خسته نباشید
  در صورتیکه به هر سهم واقع در دیده بان ها قسمتی بعنوان “کامنت” که بتوان به عنوان یادداشت گذاری بر روی سهام از آن استفاده کرد ، اضافه شود ، احتمالن گزینه ی پر کاربردی خواهد بود.

  با تشکر فراوان

 59. خسته نباشید.
  من مقداری سهام با نسخه اندروید آسا تریدر خریدم و امروز که فروختم و جمع مبلغ فروش به مانده قابل معامله اضافه شد, حالا اگه بخوام این مبلغ قابل معامله به حساب سامانم که لینکه به کارگزاری هست و خرید رو از اون حساب انجام دادم واریز بشه باید چکار کنم؟همچین گزینه ای در منوهای نرم افزار پیدا نکردم. لطفا راهنمایی کنید. تشکر

  1. با سلام
   دوست عزیز، برای دریافت وجه، میبایست با مرورگر گوشی وارد سایت online.agah.com شوید و سپس گزینه ورود به نسخه وب را کلیک نمایید.
   پس از وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور در صفحه مذکور به حساب خود وارد شده و از بخش “درخواست ها” درخواست پرداخت را انتخاب نموده ودر نهایت دستور انتقال وجه از حساب معاملاتی به حساب بانکی خود را صادر فرمایید.

   برای کسب اطلاعات بیشتر نیز، می توانید به راهنمای نسخه وب نرم افزار آسا مراجعه فرمایید.

 60. سلام خسته نباشید من میخوام وارد سرمایه گذاری بورس بشم ولی نمیتونم کدکاربری بگیرم راهنمایی کنید من از شهرستان دماوند هستم

 61. لطفا صفحه ای در مورد اطلاعات کلی بازار از قبیل وضعیت شاخص کل و حجم و ارزش معاملات و … هم در نرم افزار قرار دهید.
  سپاس

 62. سلام خدا قوت
  وارد نرم افزار که میشم جدیدا مشخصات میدم این ارور میاد
  در روند ورود به سیستم خطایی رخ داده
  با نسخه وب مشکلی ندارم
  دوباره از سایت هم دانلود کردم بازم همین ارور میاد
  مشکل کجاس؟

  1. سلام دوست عزیز
   مورد برطرف گردید. چنانچه مجدداً با چنین خطایی مواجه شدید با واحد خدمات آنلاین به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۸۸۸ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

 63. من کاربر کارگزاری مفیدم با همراه تریدر معاملات انجام میدم و خانمم با اگاه،نرم افزار اسا واقعا حرف نداره ، تنهامشکلش پرداخت پوله ، اگر امکان داره ب نرم افزار اندروید ایتم پرداخت ب حساب کارگزار با انواع کارتهای شتاب را اضافه کنید.

 64. سلام
  ابتدا باید از امکانات خوب کارگزاری آگاه تشکر کنم
  من نرم افزار را دانلود کرده ام ولی برای وارد شدن خطا ی” کد معاملاتی شما قادر به استفاده از این نرم افزار نیست”را می دهد.
  لطفا راهنمایی کنید.

 65. سلام من تازه ب باشگاه شما وارد شدم وقتی میخوام خرید کنم اصلا حساب بانکی منو نشون نمیده فقط منبع مالی نزد کارگذاری نشون میده چکار کنم با حساب شخصی خرید کنم؟

  1. سلام
   دوست گرامی، تنها ۲ بانک ملت و سامان امکان اتصال به حساب معاملاتی را دارند.
   برای اطلاع از چگونگی اتصال این دو حساب می توانید به مطالب زیر مراجعه کنید:

   چگونه می‌توانم حساب بانک سامان خود را به سامانه معاملات آنلاین متصل کنم؟

   چگونه می‌توانم حساب بانک ملت خود را به سامانه معاملات آنلاین متصل کنم؟

  1. سلام
   دوست عزیز شما ابتدا میبایست احراز هویت شوید تا کدتان فعال شود.
   برای این منظور از سوی همکاران با شما تماس گرفته شد ولی پاسخی در یافت نشد.
   لذا خواهشمند است در اسرع وقت با بخش آگاه اکسپرس به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر