چگونه کارگزار ناظر خود را در آساتریدر تغییر بدهیم؟

 • ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
 • operator1
 • ۱۱۶ نظر
 • ۱۱۷۱۹ مشاهده

116 پاسخ به “چگونه کارگزار ناظر خود را در آساتریدر تغییر بدهیم؟”

 1. فرزاد گفت:

  سلام
  من برگه رو دریافت کردم ولی روی برگه من هیچ کد گواهینامه نقل و انتقالی ندیدم
  کجای برگه نوشته این کد رو؟؟؟

  ۲۶
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای انتقال ناظر در کارگزاری آگاه نیازی به مراجعه حضوری ندارید. در سامانه جدید آساتریدرآگاه می توانید کارگزارناظر خود را غیرحضوری تغییر دهید.برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۲۳
  • Hafez گفت:

   منم همین مشکل تغییر کارگزار ناظر رو دارم

   ۱
   • agah9 گفت:

    سلام دوست عزیز
    برای انتقال ناظر در کارگزاری آگاه نیازی به مراجعه حضوری ندارید. در سامانه جدید آساتریدرآگاه می توانید کارگزارناظر خود را غیرحضوری تغییر دهید.برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست "تغییر کارگزار ناظر" مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

    ۴
    • فتحی گفت:

     من چندین بار این مراحل انجام دادم و پیامی ک میاد بررسی و انجام شد اما نتیجه ای نداره و همچنان تعداد فرق داره

     ۲
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      جهت پیگیری لطفا در سامانه معاملاتی آنلاین تیکت ثبت نمائید و یا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

      ۱
 2. علی احمدی گفت:

  با سلام.من چند تا سهم قدیمی دارم سایت ذی نفعان همش را نشان میدهد .عضو کارگزاری اگاه هم هستم و احراز حویتها هم شده ام .ولی وقتی تغییر کارگزار ناظر را میزنم بعضی از سهما نمی آید مثل اینکه در سایت ذی نفعان دو تا کد بورسی دارم .سهمایی که با کد دیگر است را نمی آورد.حالا من چه کار کنم و به کجا مراجعه کنم؟

  ۵
 3. زهرا احمدی گفت:

  سلام وقت بخیر، کارگزارناظرمن آگاه ولی بعلت اختلالی که داشت مجبور شدم از کارگزاری مفید خرید بزنم حالا میخوام اونا سهام رو به آگاه انتقال بدم لطفا راهنمایی بفرماید

  ۰
  • Agah7 گفت:

   سلام دوست عزیز
   سلام دوست عزیز
   برای انتقال ناظر در کارگزاری آگاه نیازی به مراجعه حضوری ندارید. در سامانه جدید آساتریدرآگاه می توانید کارگزارناظر خود را غیرحضوری تغییر دهید.برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۲
 4. میلاد ابرام گفت:

  سلام
  ببخشید من ۱۰ سهم خگستر در کارگزاری آگاه داشتم، بعد اقدام کردم به خرید سهم خگستر در کارگزاری ستاره جنوب....
  الان نماد خگستر در کارگزاری ستاره جنوب واسم نمایش داده نمیشه و در کارگزاری آگاه هم تعداد ۱۰ زده و تعداد سپرده گذاری مقدار جدید، ولی قاعدتاً هر دو عدد باید یکی باشه، الان میخوام کنترل سهم خگسترم در آگاه باشه، باید چیکار کنم؟؟؟

  ۰
  • agah12 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت مشاهده تعداد سهام و تعداد سپرده گذاری در سبد سهام خود، تراکنش دستی را برای نماد مورد نظر ثبت نمایید.

   ۱
 5. خدیجه دررودی گفت:

  سلام من میخام تغییر کار گزار ناظر بدم ولی وقتی نماد مورد نظرمو انتخاب میکنم می نویسه مشتری پذیرش نشده امکان ثبت وجود ندارد لطفا راهنماییم کنید متشکرم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که احراز هویت آگاه را در دفاتر پیشخوان انجام داده باشید و نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه معاملاتی آنلاین برای شما ارسال شده باشد قادر به انجام هر گونه فعالیت از جمله پرداخت شتابی ، انجام معاملات، اعمال تغییر کارگزار ناظر و ... خواهید شد.

   ۰
 6. Z گفت:

  سلام.من ۷ ۸ سال پیش سهام پدیده خریدم ولی الان ک میرم تو قسما دارایی و برگه سهام و که دیدم فقط سهم پویا هست و پدیده نیست چجوری میشه این سهم و وارد لیست داراییام کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تمایل دارید که برگه سهام خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید نیازی به وارد کردن کد گواهینامه نقل و انتقال نمی باشد و برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست تغییر کارگزار ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۴
   • فرشید گفت:

    سلام. من همه اینکارارو کردم ولی کد نقل و انتقال میخواد، من پالایش یکم رو از آپ خریدم کد نقل و انتقال از کجا بگیرم؟

    ۱
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     در حال حاضر نماد ممنوع المعامله است و بعد از بازگشایی نماد می توانید در سامانه معاملاتی آنلاین به قسمت درخواست ها ، تغییر کارگزار ناظر مراجعه نمائید.در صورتی که تمایل دارید که سهام خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید نیازی به وارد کردن کد گواهینامه نقل و انتقال نمی باشد و برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست تغییر کارگزار ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

     ۱
 7. رضا گفت:

  با سلام خدمت شما
  من یک هفته قبل تغییر کارگزار ناظر نمادهایی که می خواستم رو زدم امروز اضافه شدن اما ارزش اونا با توجه به قیمت خریداری که کردم الان صفر خورده داخل قسمت سبد سهامم و برام لحاظ نشده آیا باید کاری انجام بدم تا لحاظ بشه؟
  تنضیماتی چیزی داره که باید به صورت دستی وارد کنم قیمت ها رو؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۱
 8. سیما گفت:

  سلام. من خیلی سال پیش یه سری سهام اخابر رو داشتم . الان که پنل باز کردم میبینم اون سهام اخابر قدیمیم رو توی پنل نشون نمیده. میشه لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم که توی پنلم وارد بشه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که ناظر شما در یک سهم کارگزاری آگاه باشد، تعداد سپرده گذاری تعداد سهام شما را نمایش میدهد و اگر ناظر شما آگاه نباشد، این تعداد برابر با صفر خواهد بود. برای اینکه تعداد سپرده گذاری تعدا سهام شما را نشان دهد باید از طریق سامانه معاملاتی آسا تریدر تغییر کارگزار ناظر دهید. برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود. بعد از اعمال تغییر کارگزار ناظر می توانید سهام مورد نظر خود را از طریق آگاه به فروش برسانید.

   ۱
 9. نرجس هدایتی گفت:

  سلام
  اگر بخواهم سهی را از آگاه به کارگزاری دیگری انتقال بدهم.همین مراحل انجام میشه؟ و چقدر طول میکشه تا انتقال انجام بشه
  ممنون میشم پاسخ بدید

  ۰
 10. Agah7 گفت:

  سلام دوست عزیز
  در نسخه نرم افزار آسا تریدر ،گزینه تغییر کارگزار ناظر وجود ندارد.جهت اعمال تغییر کارگزار ناظر لازم است از طریق نسخه وب اقدام فرمائید.

  ۰
 11. Agah7 گفت:

  سلام دوست عزیز
  در صورتی که سهامی خریداری ننموده اید و تمایل دارید از طریق کارگزاری آگاه معاملات خود را انجام دهید ، نیازی به انجام تغییر کارگزار ناظر نیست.

  ۰
 12. علی گفت:

  با سلام‌ من صندوق ETF از بانک خرید کرده ام و میخواستم وارد صفحه کارگزاری کنم به چه صورت میتونم اقدام‌کنم

  ۲
 13. امیر گفت:

  با سلام
  بنده کارگزار ناظر رو تغییر دادم و بعد از یک هفته هم به پرتفوی من منتقل شد ولی تعداد دارایی رو صفر نشون میده تعداد سپرده گذاری رو همون تعداد اصلی سهام دو روز شده نتونستم معامله کنم مشکل از چیه ؟!

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   مشتری می‌تواند دارایی هایی را که به دلیل تغییر کارگزار ناظر و انتقال سهام از کارگزاری دیگر یا اضافه کردن آن دسته از دارایی هایی را که در کارگزاری دیگر خرید شده است، از طریق ثبت تراکنش دستی در سامانه معاملاتی خود اعمال نماید. برای درج تراکنش دستی می‌بایست روی گزینه + در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید تا پنجره ثبت تراکنش دستی نمایش داده شود.در این بخش با وارد کردن اطلاعاتی از قبیل نماد، تاریخ معامله، قیمت و حجم می‌توانید تراکنش مورد نظر را ثبت کنید. چنانچه گزینه آستانه مجاز قیمت در تاریخ معامله انتخاب شده باشد، بازه قیمت روز (قیمت‌ نماد که در تاریخ تعیین شده مجاز به انجام معامله بوده است) توسط سیستم محاسبه می‌شود و قیمت وارد شده باید در آن محدوده باشد؛ در صورت انتخاب نکردن گزینه، می‌توانید قیمت دلخواه خود را وارد نمایید.

   ۰
 14. حامد گفت:

  با سلام. من از طریق اپلیکیشن آپ دارا یکم خریدم. الان میخوام به اگاه انتقال بدم اما گواهینامه صادره کد گواهینامه نقل و انتقال نداره. چطوری میتونم بیارم نو اگاه؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تمایل دارید که سهام خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید نیازی به وارد کردن کد گواهینامه نقل و انتقال نمی باشد و برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست تغییر کارگزار ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۱
 15. Pedram گفت:

  سلام
  من در کارگذازی آگاه ثبت نام کردم تمام مراحل انجام شده. یه سهام دارم چطور این سهام وارد در پنل کارگذاری اگاه اضافه میشه برای معاملات

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تمایل دارید که سهام خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید نیازی به وارد کردن کد گواهینامه نقل و انتقال نمی باشد و برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست تغییر کارگزار ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 16. هادی گفت:

  سلام
  در مقطعی که سرورهای آگاه مشکل پیدا کرد من کارگزار ناظر سهمهامو تغییر دادم به کارگزاری دیگه.اما الان هنوز تو لیست دارایی های آسا تریدر هست.چطور میتونم حذفشون کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که سهام خود را به کارگزاری دیگری انتقال داده اید لازم است در سامانه معاملاتی بر روی نماد مورد نظر از طریق تراکنش دستی نماد مورد نظر را بفروش برسانید.برای درج تراکنش دستی می‌بایست روی گزینه + در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید تا پنجره ثبت تراکنش دستی نمایش داده شود.در این بخش با وارد کردن اطلاعاتی از قبیل نماد، تاریخ معامله، قیمت و حجم می‌توانید تراکنش مورد نظر را ثبت کنید. چنانچه گزینه آستانه مجاز قیمت در تاریخ معامله انتخاب شده باشد، بازه قیمت روز (قیمت‌ نماد که در تاریخ تعیین شده مجاز به انجام معامله بوده است) توسط سیستم محاسبه می‌شود و قیمت وارد شده باید در آن محدوده باشد؛ در صورت انتخاب نکردن گزینه، می‌توانید قیمت دلخواه خود را وارد نمایید.

   ۰
 17. محسن گفت:

  سلام . من تغییر ناظر رو ۴ روز پیش زدم ولی هنوز اجرا نشده .مشکل چیه مگه چند روز طول میکشه ؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تغییر کارگزار ناظر بر روی نمادی انجام می دهید بعد از دو الی سه روز کاری (پنج شنبه و جمعه روز کاری محسوب نمی شوند) به سبد دارایی های شما اضافه می شود.

   ۰
   • امید گفت:

    سلام دوست عزیز
    من از همراه بانک ملت ETF خرید زدم حالا میخام انتقال بدم به آگاه که رو پنل بورس بیاد الان من باید چطور انجامش بدم امکانش هست:

    ۰
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     هنوز تخصیص سهام صندوق پالایشی یکم به هر کد سهامداری به اتمام نرسیده است.بعد از اتمام تخصیص می توانید با انجام "تغییر کارگزار ناظر "نماد پالایشی یکم را به سبد دارایی های آنلاین اصافه نمائید.

     ۰
 18. آراد گفت:

  میبخشید واس سهام عدالت کارگزاری آگاه انتخاب کردم اما هرچی رمز وارد میکنم ورود نمیکنه داخل سایت چندین بار هم رمز جدید انجام دادم الانم میخوام تغییر کارگزاری بدم جای دیگ بفروشم نمیشه ممنون میشم راهنماییم کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   درصورتی که اطلاعات شما در سامانه سجام و سامانه سهام عدالت به درستی ثبت شده باشد، شما میتوانید از طریق کد ملی در سامانه فروش سهام عدالت آگاه ثبت نام و برای فروش سهام عدالت خود اقدام نمایید و توجه داتشه باشید که امکان تغییر کارگزار ناظر در کارگزاری آگاه وجود ندارد.همچنین شماره تماس ۸۳۳۳۸ سازمان خصوصی سازی، همچنان برای پاسخگویی به مشمولان سهام عدالت در دسترس عموم قرار دارد.

   ۰
 19. علی گفت:

  من برگه سهام قدیمی از سرمایه گذاری صنعت نفت دارم و میخوام سهامم رو بیارم تو آگاه. با توجه به اینکه برای درخواست به پیشخوان دولت مراجعه کردم و عملیات تغییر کارگزاری را در پنل آگاه انجام دادم، با گذشت یک ماه و نیم هنوز سهم به پنل آگاهم نیومده. اما در وضعیت نوشته "انجام شد" در ضمن کدگواهینامه کجای برگه سهم نوشته؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای انجام تغییر کارگزار ناظر نیازی به وارد نمودن کد گواهینامه نقل و انتقال نمی باشد و برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست تغییر کارگزار ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 20. سالاروند فرحزادی گفت:

  با سلام
  این سوال رو چند نفر دیگه هم دیدم که پرسیدن اما پاسخ شما راه حل مشکل نبود.
  از سایت csd برگه سهم رو دریافت کردم اما کد روی گواهینامه نیست.
  تا کد رو هم وارد نکنیم گزینه ذخیره فعال نمیشه، باید چکار کرد؟
  تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تمایل دارید که برگه سهام خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید نیازی به وارد کردن کد گواهینامه نقل و انتقال نمی باشد و برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست"تغییر کارگزار ناظر " مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 21. براهوئی گفت:

  سلام و عرض خسته نباشید
  بنده بازنشسته مخابرات هستم . چندین سال قبل توسط اداره سهام مخابرات را خریداری کردیم و حالا تمام مراحل ثبت سجام ، دریافت کد بورسی و ثبت نام در کارگزاری آگاه و احراز هویت را انجام دادم . برای انتقال سهام به پرتفوی آگاهم تغییر کارگزار ناظر را انتخاب کردم . چند روزیست نوشته انجام شد . ولی هنوز قسمت پرتفوی من اضافه نشده و قابل فروش نیست
  می خواستم بپرسم باید چه مراحل دیگه ای را انجام بدهم .
  با تشکر بابت وقتی که صرف پاسخ و راهنمائی می کنید .
  موفق باشید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در سامانه معاملاتی آسا تیکت ثبت نمائید و یا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 22. اعظم رمضانی گفت:

  با سلام
  کارگزار ناظر رو در سهام شرکت خریخت به آگاه تغییر دادم
  ولی دارایی رو نشون نمیده
  چکار باید بکنم?

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تعداد سهام را بعد از انجام تغییر کارگزار ناظر نمایش داده نمی شود لازم است که بر روی نماد مورد نظر تراکنش دستی انجام دهید.برای درج تراکنش دستی می‌بایست روی گزینه + در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید تا پنجره ثبت تراکنش دستی نمایش داده شود.در این بخش با وارد کردن اطلاعاتی از قبیل نماد، تاریخ معامله، قیمت و حجم می‌توانید تراکنش مورد نظر را ثبت کنید. چنانچه گزینه آستانه مجاز قیمت در تاریخ معامله انتخاب شده باشد، بازه قیمت روز (قیمت‌ نماد که در تاریخ تعیین شده مجاز به انجام معامله بوده است) توسط سیستم محاسبه می‌شود و قیمت وارد شده باید در آن محدوده باشد؛ در صورت انتخاب نکردن گزینه، می‌توانید قیمت دلخواه خود را وارد نمایید.همچنین جهت پیگیری می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 23. سجاد گفت:

  سلام
  برگه سهام به كارگزاري آگاه انتقال دادم ولي هنوز افزايش سرمايه سال هاي قبل اعمال نشده علت؟يا راهكار
  ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از تأئید ازطرف شرکت سپرده گذاری مرکزی به پرتفوی شما افزوده و قابل معامله خواهد شد و اصولا زمان مشخصی ندارد و ممکن است که حدود سه الی چهار ماه به طول انجامد.جهت پیگیری می توانید در قسمت سبد سهام بر روی چشم در کنار نماد کلیک و از جزئیات نماد از جمله قابل معامله بودن سهام جایزه مطلع شوید.

   ۰
 24. majd گفت:

  سلام. چرا جواب اینکه کد گواهینامه نقل و انتقال رو از کجا بیاریم رو جواب درست و حسابی نمیدین؟ یکساعته دارم تو سوالات میگردم و جوابش رو نمیبینم!!!

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تمایل دارید که برگه سهام خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید نیازی به وارد کردن کد گواهینامه نقل و انتقال نمی باشد و برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست تغییر کارگزار ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 25. majd گفت:

  توی ویدئو گفتین کد گواهینامه روی برگ گواهینامه سهم نوشته شده. در صورتیکه در ۱۰ گواهی سهم چک کردم نبود! لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تمایل دارید که برگه سهام خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید نیازی به وارد کردن کد گواهینامه نقل و انتقال نمی باشد و برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست تغییر کارگزار ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 26. سعید گفت:

  سلام چرا تو سایت ذینفعان سهام دارادوم من دیده نمیشه چکار کنم تا دیده بشه سهام من

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر نماد صندوق پالایشی یکم ممنوع المعامله است و بعد از بازگشایی می توانید در صورتی که از طریق کارگزاری آگاه خریداری نموده اید در سامانه ذینفعان مشاهده بفرمائید.

   ۰
 27. سعید گفت:

  سلام من از طریق برنامه آپ خرید کردم دارا دوم چجوری برگه سهام تو سایت زینفعان ببینم الان با گوشی رفتم سایت سهام من تو سایت ذینفعان نبود چه کار کنم که ببینم سهامم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که سهام پالایشی یکم را از طریق کارگزاری آگاه خریداری نموده اید قادر بعد از بازگشایی در سامانه ذینفعان قادر به مشاهده خواهید بود.بعد از بازگشایی نماد در سامانه آنلاین آگاه گزینه تغییر کارگزار ناظر را بر روی نماد پالایشی یکم انجام دهید تا به پرتفوی شما اضافه شود.

   ۰
 28. رضا گفت:

  سلام من سهام دارا دوم از برنامه آپ خریدم کی به پروفایلم در کارگزاری اگاه اضافه میشه ممنون اگه راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر نماد صندوق پالایشی یکم ممنوع _متوقف شده است.بعد از بازگشایی می توانید بر روی نماد صندوق پالایشی یکم تغییر کارگزار ناظر انجام دهید.زمان بازگشایی توسط سازمان بورس اعلام می شود.

   ۰
 29. Maz گفت:

  سلام. بعد تغییر کارگزاری دادن بخشی از سهام در یک کارگزاری دیگه، وقتی میخوای تو آگاه اون بخشی از سهامت که هنوز تو این کارگزاریه چک کنی. هنوز اون سهام قبلیا رم یکجا میاره تو بخش سبد سهام. درسته که تعداد سرمایه گذاری رو صفر میاره ولی تعداد سهام و قیمتشون اینا هنوز میمونه تو صفحه. و این خیلی بده، چون وقتی داری مجموع مبلغ سرمایه گذاریا تو چک می کنی.هنوز اون سهم قبلیا هم توش محاسبه میشن و تفکیک این که الان با کم کردن سهمای منتقل شده.چقدر دارایی تو کارگذاری داری.خیلی زمان برتر میشه.دیگه وقتی سهمی از کارگزاری منتقل میسه .اونا رو نیارین تو سبد سهام محاسباتشو

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تغییر کارگزار ناظر انجام داده اید و همچنان سهام را در سبد دارایی های خود مشاهده می نمائید، جهت حذف نماد مورد نظر در سامانه معاملاتی آنلاین تراکنش دستی (فروش ) انجام دهید.

   ۰
 30. تورج شاه محمدی گفت:

  باسلام تعداد ۲۱۹۳سهم ثفارس کارگزار خریدار وفروشنده CSDبا مدارک واوراق ازجناب ... خریداری کر دم کد سهمدارقبلی
  راخریداری نموده واوراقش نیزدست بنده محفوظ میباشد لطفا برای اتتقال این سهام به کارگزاری اگاه اقدام ونتیجه راامربه ابلاغ فرمایید. با تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لازم است که حضوری به کارگزاری مراجعه نمایید تا وضعیت سهم مورد نظر شما بررسی شود، اگر قابلیت انتقال سهم در بازار وجود داشته باشد انتقال در کارگزاری انجام خواهد شد و در صورتیکه این امکان وجود نداشته باشد جهت انتقال از طریق دفترخانه شما را راهنمایی خواهیم کرد.جهت پیگیری بیشتر لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 31. سعید گفت:

  سلام من شنبه تغییر کارگزاری ناظر زدم ولی هنوز سهام دارا دوم من به پرتفوی من اضافه نشده میشه بگین کی اضافه میشه ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   پس از تایید درخواست تغییر کارگزار ناظر:
   ۱. در صورتی که دارایی در این نماد داشته باشید، روز کاری بعد تعداد تخصیص یافته به دارایی سپرده گذاری شما اضافه خواهد شد.
   مشتریانی که خرید خود را از طریق کارگزاری آگاه انجام داده اند، اطلاعات خرید خود را در سبد سهام مشاهده مینمایند.
   در صورتی که خرید خود را از کارگزاری دیگر و یا درگاه های بانکی انجام داده اید، میبایست خرید خود را از طریق گزینه تراکنش دستی در منو سبد سهام آنلاین نسخه وب و یا نسخه دسکتاپ در سیستم ثبت نمایید تا محاسبات سود و زیان آن در سبد سهام شما انجام شود.
   ۲. در صورتی که در این نماد دارایی نداشته باشید، درخواست تغییر کارگزار ناظر برای شما رزرو خواهد شد؛ تا پس از اولین خرید به دارایی شما در کارگزاری آگاه اضافه شود. برای اطلاع از دارایی های سپرده گذاری خود میتوانید به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه به آدرس https://ddn.csdiran.ir/login مراجعه نمایید.
   ۳. آغاز معاملات ثانویه و امکان خرید و فروش در این نماد، با اعلام ناظر بازار در روز های آتی انجام خواهد شد.

   ۰
 32. آرمین گفت:

  سلام
  من تعدادی سهم آپ خریدم (کارگزاری آگاه) اما تعداد سپرده گذاری رو صفر زده و قابل فروش نیست. آیا باید کارگزار ناظر رو تغییر بدم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت اضافه نمودن سهمی که از طریق آپ خریداری نموده اید لازم است بر روی نماد مورد نظر در سامانه معاملاتی آنلاین تغییر کارگزار ناظر انجام دهید.بعد از حدود دو الی سه روز کاری بعد از تغییر کارگزار ناظر سهم مورد نظر به پرتفوی شما اضافه می شود و در صورتی که نماد قابل معامله (به حالت مجاز) باشد ، قادر به فروش سهم خواهید بود.

   ۰
 33. محمد ربیعی گفت:

  اگر وضعیت نمادی ممنوع_متوقف باشد، اقدام به تغییر کارگزار ناظر کنیم وابسته است به وضعیت مجاز نماد؟

  ۰
  • Agah7 گفت:

   سلام دوست عزیز
   تغییر کارگزار ناظر وابسته به وضعیت نماد نیست.

   ۰
   • محمد ربيعي گفت:

    من مقداری سهم وبانک داشتم که همه رو فروختم اما از پرتفوی خارج نشده.در عوض ثاختح هم دارم که اصلا نفروختم اما تعداد سپرده گذاری رو صفر زده و تو دیده بانم هم نیست.مشکل چیه پس؟

    ۰
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     در صورتی که تعداد سپرده گذاری صفر است ناظر سهام شما کارگزاری آگاه نیست و برای اینکه تعداد سهام با تعداد سپرده گذاری برابر شود در سامانه معاملاتی آنلاین بر روی نماد مورد نظر "تغییر کارگزار ناظر" انجام دهید.البته توجه داشته باشید تغییر کارگزار ناظر دو الی سه روز به طول می انجامد.

     ۰
 34. منصوره کاشانی کیان گفت:

  سلام
  شما گفتین که در صورتی که برگه سهام خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید نیازی به وارد کردن کد گواهینامه نقل و انتقال نمی باشد اما در زمان ثبت درخواست دکمه ذخیره فعال نمیشه و عمل نمیکنه،از طرفی در گواهینامه نقل و انتقال هم کدی وجود نداره

  ۰
  • Agah7 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تمایل دارید که برگه سهام خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید نیازی به وارد کردن کد گواهینامه نقل و انتقال نمی باشد و برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست تغییر کارگزار ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید. لطفا گزینه اول " آخرین معامله نماد را در آگاه انجام داده ام " را بزنید.

   ۰
 35. امیرحسین گفت:

  سلام من پالایش فقط تو پرتفوی دارم نیاز به تغییر کارگزار ناظر دارم؟

  ۰
 36. نرجس گفت:

  سلام من درخواست تغییر کارگزار زدم و نماد پالایش اومد توی پرتفوی ولی الان فقط تعداد سهم و قیمت و میزنه میزان سود و ضرر نمیزنه؟

  ۰
 37. Emad گفت:

  سلام من سهام وسفارس شرکت سرمایه گذاری استان فارس را در قسمت تغییر کارگزار ناظر انتقال دادم. وضعیت ممنوع المعاملگی ندارم و وضعیت سهام داری فعال است. آیا تغییر کارگزاری انجام خواهد شد؟

  ۰
 38. رضا گفت:

  سلام
  بنده دوتا عرضه اولیه وکبهمن و وسپهر رو از کارگزاری دیگه ای خریداری کردم و با تغییر کارگزار ناظر به آگاه انتقال دادم .توی دارایی هام هر دوش اومده ولی فقط اسمشون هس و میزان سود و قیمت سر به سر و... برام نیومده و صفر نشون میده
  مشکل از کجاست؟

  ۰
 39. محسن اخباری دوین گفت:

  سلام و وقت بخیر خدمت شما، بنده سوالی در باب سبد سهام داشتم، سال گذشته بنده تعدادی سهام در سبد دارایی خود داشتم که فراموش کرده بودم بعد از یک سال دوباره وارد صفحه کاربری آسا شدم و سبد خود را مشاهده کردم و قصد فروش سهام های خود را دارم اما در درگاه فروش سهم خطای نبود موجودی دریافت میکنم، برای پشتیبان تیک زدم و ایشان گفتند درخواست تغییر کارگزار ناظر برای سهام ها بدهید بنده هم انجام دادم و مورد تایید قرار گرفت و اما امروز که قصد فروش سهام را دارم دوباره خطای نبود موجودی دریافت میکنم، چرا ؟
  اگر ممکن است پاسخ بنده را بدهید. سپاسگذارم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از گذشت دو روز کاری از انجام تغییر کارگزار ناظر قادر به فروش سهام مورد نظر خواهید بود.جهت پیگیری مجدد در سامانه معاملاتی آنلاین تیکت ثبت فرمائید.

   ۰
 40. فرشته گفت:

  سلام میگم من تغییر ناظر دادم برای پالایش دارا دوم ولی سود رو زده صفر من باید چیکار کرد

  ۰
 41. فاطمه گفت:

  سلام وقت بخیر
  صندوق پالایش یکم در کارگزاری آگاه برای من اعدادش یکی نیست چکار کنم که تعداد سپرده با تعداد سهام یکی بشن
  سپاس

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در ارتباط با سهام صندوق پالایشی یکم لازم است در سامانه معاملاتی آنلاین بر روی نماد پالایش "تغییر کارگزار ناظر" انجام دهید.بعد از گذشت دو روز کاری قادر به خرید و فروش نماد پالایش خواهید بود. این روند از سمت سازمان بورس اعلام شده و برای تمام کارگزاری ها می باشد. از هر کارگزاری که خرید صندوق etf دولتی انجام شود، باید تغییر کارگزار ناظر هم زده شود.

   ۱
 42. آیدین گفت:

  سلام من سهم غزر و وسینا دارم که هرکدوم ی مقدار سهام جایزه دادن ولی نمیتونم بفروشمشون. بایذ چیکار کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که به شما سهام جایزه تعلق یابد تا زمانی که توسط شرکت سپرده گذاری تائید نشود غیر قابل معامله است.در سامانه معاملاتی آنلاین در قسمت سبد سهام بر روی علامت چشم در کنار نماد کلیک نمائید و از جزئیات نماد و قابل معامله بودن سهام جایزه مطلع شوید.در صورتی که سهام جایزه قابل معامله باشد ، ردیفی به عنوان قابل فروش اضافه می شود و چنانچه گزینه قابل فروش اضافه شده بود و به دارایی سپرده گذاری شما اضافه نشده بود،باید بر روی نماد مورد نظر "تغییر کارگزار ناظر" انجام دهید.

   ۱
 43. رضا گفت:

  با سلام.
  در قسمت تغییر کارگزاری نوشته کد نقل و انتقالات رو وارد کن. ولی تو برگه ای که از سایت ذی نفعان pdfاش رو گرفتم چنین کدی نیست.
  چکار کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تمایل دارید که برگه سهام خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید نیازی به وارد کردن کد گواهینامه نقل و انتقال نمی باشد و برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست "تغییر کارگزار ناظر" مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید. لطفا گزینه اول " آخرین معامله نماد را در آگاه انجام داده ام " را بزنید.

   ۰
 44. Sh گفت:

  سلام من میخوام کارت اعتباری بگیرم با اپلیکیشن آیوا ولی کارگزار ناظر سهام عدالت من شرکت آگاه هست و بایدحتما کارگزارم بانک باشد تا بتوانم درخواست بدهم.. حالا با توجه به اینکه من سهام عدالتم را نفروخته ام و فقط کارگزارم را آگاه انتخاب کردم ، میتوانم کارگزارم را به بانک تغییر دهم؟ لطفا و خواهشا راهنمایی کنید

  ۰
  • Agah7 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تمایل دارید سهام عدالت خود را به کارگزاری دیگری انتقال دهید، لازم است از طریق همان کارگزاری مقصد پیگیری نمائید.

   ۰
 45. فرشته گفت:

  سلام من یک ۲ هفته هست که با وجود مجاز بودن سهام، سهامم فروش نمیره باید چیکار کنم

  ۰
  • Agah7 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که نمادی به حالت مجاز باشد ، قادر به فروش آن نماد خواهید بود. البته زمانی که نمادی در صف فروش باشد یعنی سهامداران تمایل به فروش دارند و خریداری برای آن سهم وجود ندارد.

   ۰
 46. سیما گفت:

  سلام،منوی تغییر کارگزار ناظر هفته ی پیش که من نرم افزار رو باز کردم بود و من باهاش یه سهام هم انتقال دادم ولی الان نیست!میشه کمکم کنید

  ۰
 47. گلی گفت:

  سلام چه جوری پول قابل معامله رو رو بریزم به حساب کارتی که میخوام

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   با مانده قابل معامله قادر به خرید سهام و مانده قابل برداشت را می توانید با تقاضای وجه در سامانه معاملاتی به حساب بانکی خود واریز نمائید.زمانی که سهامی را به فروش می رسانید ابتدا به مانده قابل معامله و بعد از گذشت دو روز به مانده قابل برداشت شما اضافه می شود.

   ۰
 48. عباس گفت:

  سلام من از چند تا سهم دارم بعد تعدادسپرده گذاری رو میرنه صفر وقتیم تعداشون رو دستی وارد می کنم که بفروشمشون میزنه زیر پنج میلیون ریال چکار باید بکنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تعداد سپرده گذاری صفر نمایش داده می شود ، ناظر سهام شما اگاه نیست و باید از طریق "تغییر کارگزار"، ناظر سهام خود را به کارگزاری اگاه تغییر دهیدو سپس اقدام به فروش نماد فرمائید.البته توجه داشته باشید که در حال حاضر خرید و فروش سهام با حداقل ۵۰۰ هزار تومان انجام می شود.جهت پیگیری بیشتر لطفا در سامانه معامملاتی آنلاین تیکت ثبت فرمائید.

   ۰
 49. Hamid گفت:

  باسلام تعداد۵۰هزارسهم جوین دارم هرساله سودش رو واریز میکنن به حسابم الان مشتری اگاه هستم چطوری میتونم بیارم توی این کارگزاری و پرتفوی اگاه.. فقط برگه سهامداری از سهام جوین رو که همون اوایل به تعداد۸هزار سهم که بهم دادن رو دارم با کد سهامداری دیگس .غیر این کد الانم .البته یه تعدادش رو ۵۰%دولت داد ۵۰%بقیش رو پولش رو دادم .ایا با تغییر کارگزار اون سود سهامم قطع نمیشه یعنی باتغییر کارگزار مشکلی پیش نمیاد.واسه سود سالانه که واریز میشه.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در مرحله اول نیاز به اصلاح مشخصات است. برای این منظور کافیست از طریق "درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه" وارد صفحعه شخصی خود شوید و قسمت میز خدمت الکترونیک را انتخاب و بر روی “ثبت درخواست” کلیک نمایید. موضوع درخواست(اصلاح مشخصات) را از لیست درخواست­های مندرج در صفحه میز خدمت انتخاب نموده و اقدام به تکمیل موارد مربوطه فرمایید.بعد از انجام اصلاح مشخصات، می توانید در سامانه معاملاتی آنلاین بر روی نماد مورد نظر(جوین ) "تغییر کارگزار ناظر" انجام دهید.

   ۰
 50. Ali گفت:

  سلام وقت بخیر
  بنده سهام عدالت به روش غیر مستقیم دارم
  و می‌خواهم آن را از طریق کارگذاری آگاه بفروشم
  چگونه باید پیش برم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که به روش غیر مستقیم سهام عدالت خود را آزادسازی نموده اید ، لازم است در سامانه معاملاتی آنلاین ، از قسمت درخواست ها و انجام "تغییر کارگزار ناظر" سهام عدالت استانی خود را به سبد دارایی های آنلاین خود انتقال دهید و بعد از گذشت یک الی دو روز کاری بعد سهام عدالت خود را در صورت مجاز و قابل معامله بودن به فروش برسانید.

   ۰
 51. Ali گفت:

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم ک در حال حاضر میشه سهام عدالت رو از طریق کارگزاری اگاه فروخت؟
  و اینکه چند روز طول میکشه تا وجه نقد ب حسابم واریز میشود؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر فروش سهام عدالت توسط سازمان بورس متوقف شده است. بازگشایی فروش سهام عدالت مجدد توسط سازمان بورس اطلاع رسانی خواهد شد.

   ۰
 52. Ali گفت:

  سلام وقت بخیر
  هنگام خرید و فروش واحدها در صندوق اگاس
  روش نحوه خرید و فروش به چه صورت هست ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   نحوه خرید و فروش صندوق آگاس دقیقا مانند سهام ها است و شما میتوانید در تایم بازار نماد آگاس را جستجو و از حداقل ۵۰۰ هزار تومان به بالا خرید کنید.

   ۰
 53. میلاد گفت:

  سلام من از آگاه چند سهم به کار گزاری دیگه انتقال دادم و الان سهام فروش رفته ولی در پرتفو کار گزاری آگاه موجود هست وپاک نمیشه وتعداد سهم صفر نشان میده چطوری میتونم پاکش کنم از داخل پرتفو آگاه

  ۰
 54. Mehdi گفت:

  من تغییر ناظر میزنم سهام میاد ولی همه چیو صفر نشوم میده نه سود وزیان مشخصه نه چیزی فقط اسم نماد میاد من چیکار کنم که درست نمایش بده

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت مشاهده سود و زیان و همچنین تعداد سهام لازم است در سامانه معاملاتی آنلاین بر روی نماد مورد نظر تراکنش دستی خرید انجام دهید. برای درج "تراکنش دستی" می‌بایست روی گزینه + در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید تا پنجره ثبت تراکنش دستی نمایش داده شود.در این بخش با وارد کردن اطلاعاتی از قبیل نماد، تاریخ معامله، قیمت و حجم می‌توانید تراکنش مورد نظر را ثبت کنید. چنانچه گزینه آستانه مجاز قیمت در تاریخ معامله انتخاب شده باشد، بازه قیمت روز (قیمت‌ نماد که در تاریخ تعیین شده مجاز به انجام معامله بوده است) توسط سیستم محاسبه می‌شود و قیمت وارد شده باید در آن محدوده باشد؛ در صورت انتخاب نکردن گزینه، می‌توانید قیمت دلخواه خود را وارد نمایید.

   ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: