{{userTitle}} به قله توانایی خود صعود کن
آمار ژنولوژی
تعداد زیرمجموعه سطح 1 : {{chartLevel1Nodes}}
تعداد مشتریان سطح 1 : {{chartCustomerLevel1Nodes}}
تعداد کاربران سطح 1 : {{chartUserLevel1Nodes}}
تعداد زیرمجموعه غیر مستقیم : {{chartIndirectNodes}}
تعداد کاربر : {{chartUserNodes}}
تعداد مشتری : {{chartCustomerNodes}}
تعداد مشتری با قابلیت فعال شدن (50 هزارتومانی) : {{customerBeneficalPotencyChildNo}}
تعداد کاربر با قابلیت فعال شدن (50 هزارتومانی) : {{userBeneficalPotencyChildNo}}
{{nevigationTitle.title}} {{nevigationTitle}}

معرفی طرح بازاریاب آموزش

سیستم کسب درآمد از طریق فروش دوره های آموزشی کارگزاری آگاه

کارگزاری آگاه این امکان را فراهم کرده است که هر فرد یا مجموعه‌ای بتواند به راحتی و از طریق فروش دوره‌های آموزشی، درآمد کسب کند. شما می‌توانید از طریق ابزارهای مختلفی مانند وب سایت، کانال تلگرام، پیج اینستاگرام یا اپلیکیشن‌های موبایل به فروش دوره‌های آموزشی آگاه بپردازید و متناسب با میزان فروش، کارمزد دریافت کنید. برای این کار یک لینک اختصاصی به شما ارائه می‌شود و بابت همه افرادی که از طریق این لینک ثبت نام کرده‌اند، کمیسیون دریافت خواهید کرد.

متن توافقنامه

کارمزد بازاریاب آموزش

حق کمیسیون بازاریاب آموزش، درصدی از خالص ارزش یک دوره آموزشی را بدون در نظر گرفتن تخفیف‌ها و مالیات در بر می‌گیرد. کارمزد برای همه دوره‌های حضوری و آنلاین غیررایگان برابر با {{vm.commissionPercent}} درصد مبلغ دوره می باشد.

تعهدات

- بازاریاب متعهد است در ارایه خدمات، ضمن رعایت قوانین و مقررات موضوعه (قوانین بورسی و داخل شرکت)، با نهایت صداقت و در چارچوب ضوابط حرفه‌ای خدمات خود را به بهترین کیفیت ممکن ارایه کند.

- بازاریاب آموزش برای حفظ منافع خود و انجام محاسبات، باید دانش‌پژوهان را ملزم کند که ثبت نام در دوره‌های آموزشی را از طریق لینک مورد نظر انجام دهند.

- کارگزاری این حق را دارد که در صورت نیاز، تغییراتی را در درصد حق‌الزحمه بازاریابی اعمال کند. پس از اطلاع‌رسانی در این مورد، کارمزد ثبت نامی‌های جدید بازاریابان براساس حق‌الزحمه جدید محاسبه خواهد شد.

ساخت لینک برای بازاریاب

چنانچه تمایل به دعوت از دوستان برای ثبت نام در کلاسهای آموزشی را دارید، لینک منحصر به فرد خود را کپی و در اختیار دوستانتان قرار دهید.

به طور پیش فرض، تمام دوره های فعال از طریق لینک زیر در دسترس هستند. همچنین جهت محدود کردن دوره های خاص پیشنهادی می توانید از فیلترها استفاده کنید.