راهنمای گام به گام پیوستن به طرح بازاریاب آموزش

 • ۲۰ فروردین ۱۴۰۳
 • ۱ آبان ۱۳۹۹
 • ۲ نظر
 • ۷۵۱ مشاهده

فراهم کردن امکانات آموزشی برای همه و بالا بردن سطح دانش بورسی افراد جامعه، یکی از اولویت‌های ما در آگاه است. ما تلاش می‌کنیم فرهنگ سرمایه‌گذاری آگاهانه را ترویج دهیم تا هم سرمایه‌گذاران از سود بازار بورس بهره‌مند شوند و هم بازار از فراز و نشیب‌های هیجانی در امان بماند. در راستای این اهداف، طرح بازاریابی آموزش را ایجاد کرده‌ایم تا به کمک شما، تجربه مدرسان برتر بازار سرمایه با سادگی و سهولت بیشتری در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد. در ادامه جزئیات این طرح را بررسی خواهیم کرد.

بازاریاب آموزش کیست؟

بازاریاب آموزش به کسی گفته می‌شود که به عنوان مشتری بآشگاه بتواند دوره‌های آموزشی را پروموت کند و در قبال معرفی و جذب دانش‌پذیر، کارمزد (کمیسیون) دریافت کند.
توجه: در حال حاضر امکان بازاریابی آموزش فقط در مورد دوره‌های غیر رایگان و پولی وجود دارد و شامل دوره‌های رایگان نمی‌شود.

کارمزد بازاریاب آموزش چگونه محاسبه می‌شود؟

کارمزد بازاریابان آموزش به ازای هر ثبت نام نهایی و به صورت ریال بآشگاه به حساب کاربری آن‌ها اضافه می‌شود.
توجه : به ازای هر ثبت نام و با توجه به هزینه دوره آموزشی، ۱۵% کمیسیون محاسبه و به صورت ریال به حساب بآشگاه بازاریاب اضافه می‌شود.

شرایط پذیرش بازاریاب آموزش در بآشگاه مشتریان آگاه چیست؟

۱- بازاریاب باید از مشتریان آگاه و عضو بآشگاه باشد و در حساب کاربری بآشگاه لاگین کرده باشد.
توجه: منظور از مشتری آگاه، کاربرانی است که کد بورسی دریافت کرده‌اند و در سامانه معاملاتی آگاه حساب کاربری فعال دارند.

توجه: منظور از اعضای بآشگاه، مشتریانی است که حساب بآشگاهی خود را فعال کرده باشند.

۲- در حال حاضر، امضای قرارداد بازاریاب آموزش فقط برای مشتریانی امکان‌پذیر است که در سطح تفتان (سطح ۶) به بالا قرار دارند.
۳- بعد از تایید و پذیرش قوانین و توافق اولیه، کاربر می‌تواند با مراجعه به بخش «طرح بازاریاب آموزش» از امکانات این بخش برای شروع همکاری استفاده کند.

مراحل عضویت و شروع همکاری در پنل بازاریاب آموزش

گام اول: ثبت نام یا لاگین بآشگاه را انجام دهید.
گام دوم: در منوی آموزش بآشگاه، روی گزینه «طرح بازاریاب آموزش» کلیک کنید. بعد از مشاهده متن توافق‌نامه الکترونیکی و تايید آن، احراز هویت شما توسط سیستم بررسی و تایید می‌شود.
توجه: در صورت تایید نبودن شماره تماس، پیام «به منظور ثبت شماره تماس به سامانه معاملاتی آگاه مراجعه نمایید» نمایش داده می‌شود.
گام سوم: در صورت تائید توافق‌نامه الکترونیکی، قرارداد در قسمت پیام خصوصی برای شما ارسال می‌شود و پنل بازاریاب آموزش برای شروع همکاری فعال خواهد شد.
گام چهارم: با ورود به پنل «طرح بازاریاب آموزش»، می‌توانید برای ثبت نام دوره آموزشی لینک عمومی یا اختصاصی بسازید.
گام پنجم: لینک ساخته‌شده را در درگاه‌های تبلیغاتی مد نظرتان استفاده کنید. با ثبت نام هر فرد از طریق این لینک، مبلغ کمیسیون محاسبه و به حساب بآشگاه شما واریز خواهد شد؛ البته ثبت نام دانش‌پذیر باید تکمیل و نهایی شود.

راه ارتباطی: ۹۱۰۰۱۲۱۳-۰۲۱

مراحل احراز شماره تماس در سامانه معاملاتی آگاه:

گام اول: با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود در سامانه معاملاتی آگاه به آدرس online.agah.com وارد شوید.
گام دوم: در منوی تنظیمات وارد بخش پروفایل شوید و شماره تماس پیشفرض خود را ثبت نمایید.
گام سوم: پس از وارد کردن شماره تماس، کدفعال سازی که به شماره تماس شما ارسال شده است را وارد نمایید و مراحل احراز را تکمیل نمایید.
گام چهارم: مجدد وارد سامانه بآشگاه شوید و مراحل فعال سازی قرارداد بازایاب آموزش را تکمیل نمایید.

موضوع قرارداد بازاریاب آموزش :

عبارتست از ارائه خدمات بازاریاب در خصوص جذب و معرفی دانش پذیران برای ثبت نام در دوره های آموزشی متعلق به کارگزاری آگاه

فرآیند جذب دانش پذیران صرفا از طریق لینک ایجاد شده در پنل بازاریاب آموزش در بستر سایت باشگاه مشتریان آگاه و اشتراک گذاری لینک در رسانه های مجاز توسط بازاریاب امکان پذیر می باشد .

وظایف، تعهدات و اختیارات بازاریاب :

 • بازاریاب متعهد می شود که در امور بازاریابی و معرفی مشتریان، کلیه قوانین و مقررات بازار سرمایه که برفعالیت های مختلف کارگزاری و همینطور بخشنامه ها و مصوبات داخلی شرکت کارگزاری آگاه حاکم می باشد (در تارنمای شرکت به نشانی https://agah.com منتشر شده است) را بدون کم و کاست رعایت نموده و مسئولیت عدم رعایت آن و سایر مفاد این قرارداد، از نظر خسارت وارده به کارگزاری و مشتریان را به هر طریق ممکن می پذیرد
 • بازاریاب متعهد است در اجرای قرارداد با نام و مشخصات شناسنامه ای خود اقدام به فعالیت نماید و از نام و مشخصات مستعار استفاده ننماید.
 • ارائه خدمات موضوع این قرارداد توسط بازاریاب جنبه مستمر و تمام وقت نداشته و به عنوان اشتغال و یا استخدام تلقی نمی شود.
 • بازاریاب آموزش جهت حفظ منافع خود و امکان محاسبات موردنیاز در خصوص کارمزد باید
  دانش پذیران را ملزم نماید که ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی را از طریق لینک موردنظر او انجام و ثبت نام خود را نهایی سازند.
 • این قرارداد هیچ گونه حقوقی از قبیل سرقفلی، حق پیشه و این قبیل موارد را برای بازاریاب ایجاد نمیکند.
 • بازاریاب آموزش متعهد می شود به هیچ عنوان با نام و لوگو کارگزاری آگاه اقدام به فعالیت­ های مالی اعم از ارائه مشاوره سرمایه گذاری در سهام و سبدگردانی و تحلیل­گری، ارائه سیگنال و موارد خارج موضوع قرارداد ننماید. در صورت تخلف اقدامات قانونی علیه وی صورت خواهد پذیرفت
 • هرگونه هزینه ای که بازاریاب در ارتباط با موضوع قرارداد انجام دهد به عهده نامبرده بوده و از این بابت وجهی به بازاریاب پرداخت نخواهد شد.
 • چون بازاریاب مطلقا در خدمت شرکت نمی باشد، بنابراین قرارداد حاضر هیچگونه رابطه استخدامی بین شرکت و بازاریاب ایجاد ننموده و مشمول قوانین کار و تامین اجتماعی و فصل مالیات بر درآمد حقوق و موضوع ماده ۱۳۱ قانون مالیات های مستقیم نمی باشد.
 • ارسال هرزنامه اینترنتی، (ارسال) ایمیل یا پیامک به اشخاصی که مایل به دریافتش نیستند کاملا غیر مجاز است.

سوالات متداول

چند درصد از هر ثبت نام سهم من خواهد بود؟

اگر کاربرها با لینک اختصاصی شما وارد بخش آموزش شوند و ثبت نام خود را تکمیل کنند، مقدار ۱۵٪  به ازای هزینه آن دوره برای هر ثبت نام به ریال بآشگاه شما افزوده می‌شود.

لینک همکاری در ثبت نام را چگونه دریافت کنم؟

در منوی سایت به بخش طرح بازاریاب آموزش مراجعه کنید. سپس با استفاده از فیلترها، دوره یا دوره‌های مورد نظر خود را مشخص و روی دکمه «ایجاد لینک» کلیک کنید.

پس از ایجاد لینک چه کار کنم؟

کافی است لینک اختصاصی را در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی یا هر درگاه دیگری به اشتراک بگذارید و از آن درآمد کسب کنید.

لینک اختصاصی من تا چند روز معتبر باقی می‌ماند؟

لینک اختصاصی و عمومی شما تا زمان برگزاری دوره یا دوره‌ها معتبر و قابل استفاده خواهد بود.

آیا محدودیتی برای تعداد ثبت نام دوره‌ها وجود دارد؟

خیر، محدودیتی برای تعداد ثبت نام وجود ندارد. البته ممکن است ظرفیت دوره تکمیل شود که در این صورت، می‌توانید لینک دوره بعدی را ایجاد و منتشر کنید.

آیا لینک همکاری در ثبت نام، برای همه دوره‌ها فعال است؟

بله، لینک همکاری در ثبت نام برای همه دوره‌ها فعال خواهد بود اما کمیسیون و سهم همکاری صرفا روی دوره‌های هزینه‌دار محاسبه و به ریال بآشگاه شما افزوده می‌شود.

برای برداشت ریال بآشگاه در طرح بازاریاب آموزش باید چطور اقدام کنم؟

برای برداشت ریال بآشگاه می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

 • ریال بآشگاه را به سامانه معاملاتی آنلاین آگاه انتقال دهید و از آن برای خرید سهم استفاده کنید. همچنین می‌توانید درخواست دهید مبلغ مورد نظر از حساب معاملاتی به حساب بانکی شما واریز شود.
 • از ریال بآشگاه برای خرید اعتبار معاملاتی استفاده کنید.
 • با استفاده از ریال بآشگاه، برای خود یا دیگران بسته آموزشی بخرید.

از ریال بآشگاه برای خرید بسته‌های مشاوره-تحلیلی همفکران استفاده کنید.

2 پاسخ به “راهنمای گام به گام پیوستن به طرح بازاریاب آموزش”

 1. حمزه گفت:

  آیا بعد از ثبت نام در کارگزاری اگاه امکان ویرایش شماره حساب وجود دارد؟

  ۰
  • کارشناس 2232 گفت:

   سلام.دوست عزیز شما می‌توانید باارسال تیکت پشتیبانی از طریق زیر اقدام به تعریف شماره حساب فرمایید:جهت ارسال تیکت پشتیبانی به یکی از روش های زیر می توانید اقدام نمایید:
   از طریق سیستم کامپیوتری: به سایت online.agah.com مراجعه نموده و در قسمت ویجت های سمت چپ گزینه ی ثبت تیکت پشتیبانی را انتخاب نمایید.
   از طریق اپلیکیشن: گزینه «بیشتر» را انتخاب نموده در قسمت «تیکت پشتیبانی» علامت مثبت را انتخاب نمایید.
   دقت داشته باشید درصورتی که از طریق مرورگر تلفن همراه خود به آدرس سایت online.agah.com مراجعه می کنید، می بایست تلفن همراه خود را به فرمت سایت مخصوص رایانه (Desktop site) تغییر دهید.
   لازم به ذکر است شما می‌توانید جهت ثبت شماره حساب جدید از طریق آدرس سایت online.agah.com به قسمت ویجت‌های سمت چپ مراجعه کرده و با انتخاب وضعیت مالی مشتری/ حساب بانکی/ اضافه کردن حساب جدید را ثبت و اطلاعات حساب خود را وارد کنید.

   ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عدد را وارد کنید: