{{userTitle}} به قله توانایی خود صعود کن
آمار ژنولوژی
تعداد زیرمجموعه سطح 1 : {{chartLevel1Nodes}}
تعداد مشتریان سطح 1 : {{chartCustomerLevel1Nodes}}
تعداد کاربران سطح 1 : {{chartUserLevel1Nodes}}
تعداد زیرمجموعه غیر مستقیم : {{chartIndirectNodes}}
تعداد کاربر : {{chartUserNodes}}
تعداد مشتری : {{chartCustomerNodes}}
تعداد مشتری با قابلیت فعال شدن (50 هزارتومانی) : {{customerBeneficalPotencyChildNo}}
تعداد کاربر با قابلیت فعال شدن (50 هزارتومانی) : {{userBeneficalPotencyChildNo}}
{{nevigationTitle.title}} {{nevigationTitle}}

راهنمای آموزش

برای آشنایی بیشتر با دوره‌های آموزشی مدرسه بورس آگاه و انتخاب دوره‌ مناسب، داشتن مسیر آموزشی راهنمای خوبی برای شما محسوب میشود تا با استفاده از آن، بهترین و پربازده‌ترین راه را برای خود انتخاب کنید.

مسیر راه آموزش اوراق بهادار

اگر بورس اوراق بهادار را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کرده‌اید، با طی کردن مسیر آموزشی زیر می‌توانید علاوه‌بر آشنایی با این بازار، انواع تحلیل‌ها را برای معاملات خود به کار ببرید.

سطح مقدماتی

اگر در ابتدای مسیر سرمایه‌گذاری در بورس هستید، پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره‌های مقدماتی مدرسه آموزش بورس است. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازار و مقایسه آن با سایر بازارهای مالی، در دوره‌های مقدماتی و آشنایی با بورس شرکت کنید. دوره‌های مقدماتی واحد آموزش کارگزاری آگاه، شرایط مناسبی را برای ورود همه افراد به بازار سرمایه فراهم می‌کند و شما را با اصول اولیه سرمایه‌گذاری در بورس آشنا خواهد کرد.

کلاس های مرتبط
سطح متوسط

با حضور در دوره‌های تحلیل مقدماتی مدرسه آموزش بورس، فرصت‌های خرید و فروش در بازار سرمایه را پیدا کنید. یافتن فاکتورهای مناسب در معاملات یک سهم، از دغدغه‌های اساسی افراد تازه وارد به بازار بورس محسوب می‌شود. در دوره‌های تحلیل مقدماتی مدرسه آموزش بورس آگاه، به دانش‌پذیران ابزار مناسب برای تحلیل و خرید و فروش سهام شرکت‌ها آموزش داده می‌شود. با شرکت در این دوره‌ها، شما می‌توانید با تحلیل شخصی خود اقدام به خرید و فروش سهم کنید و برای ایجاد یک معامله سودآور آماده شوید.

کلاس های مرتبط
سطح پیشرفته

داشتن استراتژی‌ معاملاتی حرفه‌ای، مستلزم آشنایی با سطوح بالاتری از تحلیل بازار سرمایه است. شما با رسیدن به سطح تحلیل پیشرفته، به ابزارهای حرفه‌ای‌تر و کامل‌تری مجهز خواهید شد. ابزارهایی که با استفاده از آن‌ها می‌توانید همه فاکتورهای لازم برای تحلیل سهم‌های مختلف را به کار ببرید و سود بیشتری در بازار سرمایه کسب کنید. در سطح پیشرفته دوره‌های آموزش بورس آگاه، به همه سوالات شما پیرامون رفتارشناسی و شبیه‌سازی رفتار بازار سرمایه پاسخ داده می‌شود تا با استفاده از آن بتوانید رفتار آینده بازار را پیش‌بینی کنید.

کلاس های مرتبط

مسیر آموزش آتی کالا (بازارهای دوطرفه)

علاقه‌مندان به فعالیت در بازار مشتقه، پس از تسلط بر مفاهیم و سازوکار اجرایی معاملات، می‌توانند برای آشنایی با تحلیل بنیادی، ارزش‌گذاری قراردادهای مشتقه و استراتژی‌های معاملاتی این بازار (آتی و آپشن)، در دوره‌های سطح متوسط قراردادهای مشتقه شرکت کنند.

سطح مقدماتی

با شرکت در دوره‌های مقدماتی قراردادهای مشتقه، با مفاهیم اساسی و سازوکار بازارهای دو طرفه آشنا می‌شوید و تفاوت‌های میان هر یک از ابزارهای مالی نوین را فرا می‌گیرید. همچنین با حضور در این دوره‌ها، ضمن شناخت قسمت‌های مختلف سامانه معاملاتی، با نحوه تنظیم حد سود و زیان برای معاملات خود آشنا می‌شوید و روش‌های پیش‌بینی وضعیت حساب خود را می‌آموزید.

کلاس های مرتبط
سطح متوسط

علاقمندان به فعالیت در بازار مشتقه، پس از تسلط بر مفاهیم و سازوکار اجرایی معاملات مشتقه، می‌توانند برای آشنایی با تحلیل بنیادی، ارزش‌گذاری قراردادهای مشتقه و استراتژی‌های معاملاتی بازار مشتقه (آتی و آپشن)، در دوره‌های متوسط قراردادهای مشتقه شرکت کنند.

کلاس های مرتبط
سطح پیشرفته

اگر می‌خواهید معامله‌گری را به صورت حرفه‌ای دنبال کنید و از ورود و خروج‌های اشتباه و پی در پی در امان بمانید، شرکت در دوره‌های پیشرفته برای شما بهترین گزینه خواهد بود. در این دوره، نحوه بازبینی و توسعه روش‌های اختصاصی معاملات خود را می‌آموزید و در مسیر صحیح برای کسب سود قرار می‌گیرید.

کلاس های مرتبط

آموزش نرم افزار های آگاه

نرم‌افزارها نقش مهمی را در کیفیت تجربه معاملاتی مشتریان هر کارگزاری به عهده دارند. ما در کارگزاری آگاه برای بهبود کیفیت این تجربه، به صورت اختصاصی از سامانه‌های معاملاتی آسا تریدر استفاده می‌کنیم و امکانات زیر را در اختیار شما قرار می‌دهیم:

  • انجام معاملات دقیق و سریع از طریق سامانه تحت وب و اپلیکیشن موبایل
  • امکان بررسی نمودار تحلیل تکنیکال برای تمامی نمادها
  • امکان تعریف فیلتر برای دسترسی سریع‌تر به اطلاعات
همچنین برای تنوع بخشیدن به امکانات و خدمت‌رسانی بهتر، بآشگاه مشتریان را راه‌اندازی کرده‌ایم؛ محیطی پویا که در آن می‌توانید دانش بورسی خود را افزایش دهید، از خدمات کارگزاری استفاده کنید و هدایای نقدی و غیر نقدی بدست آورید. از جمله امکانات ویژه بآشگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • بسته‌های اعتبار معاملاتی
  • تخفیف نقدی کارمزد معاملات
  • وام قرض‌الحسنه
  • بسته‌های آموزشی
برای کسب اطلاعات کامل درباره نحوه کاربری و امکانات نرم‌افزارها، شرکت در کلاس‌های مرتبط با هر یک از سامانه‌ها را به شما توصیه می‌کنیم.

کلاس های مرتبط

مسیر آموزش «سرمایه‌گذاری غیرمستقیم»

در سرمایه‌گذاری غیرمستقیم، سرمایه‌گذاران مدیریت دارایی‌‌های خود را به افرادی می سپارند که دانش و تجربه بالایی در این حوزه دارند. اولین و مهمترین رکن در مدیریت دارایی‌، حفظ ارزش سرمایه و در کنار آن، افزایش دارایی افراد است و این کار با شناسایی پتانسیل‌های موجود در بازار انجام می‌شود. با استفاده از خدمات مدیریت دارایی آگاه، سرمایه‌گذاران می‌توانند از دانش، تجربه و تخصص تحلیلگران حرفه‌ای بازار سرمایه بهره‌مند می‌شوند و به صورت غیرمستقیم به فعالیت در بازار می‌پردازند. خدمات مدیریت دارایی آگاه در حال حاضر در قالب سبدگردانی اختصاصی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری ارائه می‌شود که هر یک، نیازهای طیف متفاوتی از سرمایه‌گذاران را پوشش می‌دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات مدیریت دارایی آگاه، می توانید در دوره‌های مرتبط شرکت کنید. دوره ها:

  • سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بازار سرمایه
  • کسب بازدهی ثابت بدون سرمایه گذاری در بانک

کلاس های مرتبط