{{userTitle}} به قله توانایی خود صعود کن
خروج
خروج
(کد بآشگاه / {{clubCode}})
راهنما
راهنما
پشتیبانی
پشتیبانی
آمار ژنولوژی
تعداد زیرمجموعه سطح 1 : {{chartLevel1Nodes}}
تعداد مشتریان سطح 1 : {{chartCustomerLevel1Nodes}}
تعداد کاربران سطح 1 : {{chartUserLevel1Nodes}}
تعداد زیرمجموعه غیر مستقیم : {{chartIndirectNodes}}
تعداد کاربر : {{chartUserNodes}}
تعداد مشتری : {{chartCustomerNodes}}
تعداد مشتری با قابلیت فعال شدن (50 هزارتومانی) : {{customerBeneficalPotencyChildNo}}
تعداد کاربر با قابلیت فعال شدن (50 هزارتومانی) : {{userBeneficalPotencyChildNo}}
{{nevigationTitle.title}} {{nevigationTitle}}

راهنمای آموزش

برای آشنایی بیشتر با دوره‌های آموزشی مدرسه بورس آگاه و انتخاب دوره‌ مناسب، مسیر آموزشی راهنمای خوبی برای شما به شمار می‌آید که با استفاده از آن می‌توانید بهترین و پربازده‌ترین راه را برای خود انتخاب کنید.

مسیر راه آموزش اوراق بهادار

اگر بازار بورس اوراق را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کرده‌اید، با طی کردن مسیر آموزشی زیر می‌توانید علاوه‌بر آشنایی با این بازار، انواع تحلیل‌ها را برای معاملات خود به کار ببرید.

سطح مقدماتی

اگر در ابتدای مسیر سرمایه گذاری خود در بورس هستید، پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره های مقدماتی مدرسه آموزش بورس است. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با بازار بورس و مقایسه این بازار با سایر بازارهای مالی، در دوره های مقدماتی و آشنایی با بورس شرکت نمایید. دوره های مقدماتی واحد آموزش کارگزاری آگاه شرایط مناسبی را برای ورود همه افراد به بازار سرمایه فراهم می‌کند تا با شرکت در این دوره ها، اصول اولیه سرمایه گذاری در بورس را آموزش ببینند.

کلاس های مرتبط
سطح متوسط

با حضور در دوره‌های تحلیل مقدماتی مدرسه آموزش بورس، فرصت‌های خرید و فروش در بازار سرمایه را پیدا کنید. یافتن فاکتورهای مناسب در معاملات یک سهم، از دغدغه‌های اساسی افراد تازه وارد به بازار بورس است. در دوره های تحلیل مقدماتی مدرسه آموزش بورس آگاه به دانش پذیران ابزار مناسب برای تحلیل و خرید و فروش سهام شرکت‌ها آموزش داده می‌شود و شما می‌توانید با تحلیل شخصی خود اقدام به خرید و فروش سهم نمایید و برای ایجاد یک معامله سودآور آماده شوید.

کلاس های مرتبط
سطح پیشرفته

داشتن استراتژی‌های معاملاتی حرفه‌ای، مستلزم یادگیری سطح بالاتری از تحلیل است. بر همین اساس شما برای رسیدن به سطح تحلیل پیشرفته، به ابزار حرفه‌ای‌تر و کامل‌تری نیاز دارید. ابزاری که با استفاده از آن‌ها بتوانید همه فاکتورهای لازم برای تحلیل کامل را به کار ببرید و سود بیشتری را در بازار سرمایه کسب کنید. در این سطح به همه سوالات شما پیرامون رفتار شناسی و شبیه سازی رفتار بازار پاسخ داده خواهد شد تا با استفاده از آن بتوانید رفتار آینده بازار را پیش بینی کنید.

کلاس های مرتبط

مسیر آموزش آتی کالا (بازارهای دوطرفه)

اگر می‌خواهید در بازاری فعالیت داشته باشید که در آن می‌توان حتی از ریزش قیمت‌ها سود به دست آورد و با چندین برابر سرمایه خود معامله انجام داد، ما به شما بازار مشتقه را معرفی می‌کنیم.

سطح مقدماتی

با شرکت در دوره‌های مقدماتی قراردادهای مشتقه، با مفاهیم اساسی و سازوکار بازارهای دو طرفه آشنا می‌شوید و تفاوت‌های میان هر یک از ابزارهای مالی نوین را فرا می‌گیرید. همچنین با حضور در این دوره‌ها، ضمن شناخت قسمت‌های مختلف سامانه معاملاتی، با نحوه تنظیم حد سود و زیان برای معاملات خود آشنا می‌شوید و روش‌های پیش‌بینی وضعیت حساب خود را می‌آموزید.

کلاس های مرتبط
سطح متوسط

علاقمندان به فعالیت در بازار مشتقه، پس از تسلط بر مفاهیم و سازوکار اجرایی معاملات مشتقه، می‌توانند برای آشنایی با تحلیل بنیادی، ارزش‌گذاری قراردادهای مشتقه و استراتژی‌های معاملاتی بازار مشتقه (آتی و آپشن)، در دوره‌های متوسط قراردادهای مشتقه شرکت کنند.

کلاس های مرتبط
سطح پیشرفته

اگر می‌خواهید معامله‌گری را به صورت حرفه‌ای دنبال کنید و از ورود و خروج‌های اشتباه و پی در پی در امان بمانید، شرکت در دوره‌های پیشرفته برای شما بهترین گزینه خواهد بود. در این دوره، نحوه بازبینی و توسعه روش‌های اختصاصی معاملات خود را می‌آموزید و در مسیر صحیح برای کسب سود قرار می‌گیرید.

کلاس های مرتبط

آموزش نرم افزار های آگاه

نرم‌افزارها نقش مهمی را در کیفیت تجربه معاملاتی مشتریان هر کارگزاری به عهده دارند. ما در کارگزاری آگاه برای بهبود کیفیت این تجربه، به صورت اختصاصی از سامانه‌های معاملاتی آسا تریدر استفاده می‌کنیم و امکانات زیر را در اختیار شما قرار می‌دهیم:

  • انجام معاملات دقیق و سریع از طریق سامانه تحت وب و اپلیکیشن موبایل
  • امکان بررسی نمودار تحلیل تکنیکال برای تمامی نمادها
  • امکان تعریف فیلتر برای دسترسی سریع‌تر به اطلاعات
همچنین برای تنوع بخشیدن به امکانات و خدمت‌رسانی بهتر، بآشگاه مشتریان را راه‌اندازی کرده‌ایم؛ محیطی پویا که در آن می‌توانید دانش بورسی خود را افزایش دهید، از خدمات کارگزاری استفاده کنید و هدایای نقدی و غیر نقدی بدست آورید. از جمله امکانات ویژه بآشگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • بسته‌های اعتبار معاملاتی
  • تخفیف نقدی کارمزد معاملات
  • وام قرض‌الحسنه
  • بسته‌های آموزشی
برای کسب اطلاعات کامل درباره نحوه کاربری و امکانات نرم‌افزارها، شرکت در کلاس‌های مرتبط با هر یک از سامانه‌ها را به شما توصیه می‌کنیم.

کلاس های مرتبط