{{userTitle}} به قله توانایی خود صعود کن
راهنما
پشتیبانی
خروج
( کد بآشگاه {{clubCode}} )
آمار ژنولوژی
تعداد زیرمجموعه سطح 1 : {{chartLevel1Nodes}}
تعداد مشتریان سطح 1 : {{chartCustomerLevel1Nodes}}
تعداد کاربران سطح 1 : {{chartUserLevel1Nodes}}
تعداد زیرمجموعه غیر مستقیم : {{chartIndirectNodes}}
تعداد کاربر : {{chartUserNodes}}
تعداد مشتری : {{chartCustomerNodes}}
تعداد مشتری با قابلیت فعال شدن (50 هزارتومانی) : {{customerBeneficalPotencyChildNo}}
تعداد کاربر با قابلیت فعال شدن (50 هزارتومانی) : {{userBeneficalPotencyChildNo}}
{{nevigationTitle.title}} {{nevigationTitle}}

راهنمای آموزش

برای آشنایی بیشتر با دوره‌های آموزشی مدرسه بورس آگاه و انتخاب دوره‌ مناسب، مسیر آموزشی راهنمای خوبی برای شما به شمار می‌آید که با استفاده از آن می‌توانید بهترین و پربازده‌ترین راه را برای خود انتخاب کنید.

مسیر راه آموزش اوراق بهادار

اگر بازار بورس اوراق را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کرده‌اید، با طی کردن مسیر آموزشی زیر می‌توانید علاوه‌بر آشنایی با این بازار، انواع تحلیل‌ها را برای معاملات خود به کار ببرید.

سطح مقدماتی

اگر در ابتدای مسیر سرمایه گذاری خود در بورس هستید، پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره های مقدماتی مدرسه آموزش بورس است. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با بازار بورس و مقایسه این بازار با سایر بازارهای مالی، در دوره های مقدماتی و آشنایی با بورس شرکت نمایید. دوره های مقدماتی واحد آموزش کارگزاری آگاه شرایط مناسبی را برای ورود همه افراد به بازار سرمایه فراهم می‌کند تا با شرکت در این دوره ها، اصول اولیه سرمایه گذاری در بورس را آموزش ببینند.

کلاس های مرتبط
سطح متوسط

با حضور در دوره‌های تحلیل مقدماتی مدرسه آموزش بورس، فرصت‌های خرید و فروش در بازار سرمایه را پیدا کنید. یافتن فاکتورهای مناسب در معاملات یک سهم، از دغدغه‌های اساسی افراد تازه وارد به بازار بورس است. در دوره های تحلیل مقدماتی مدرسه آموزش بورس آگاه به دانش پذیران ابزار مناسب برای تحلیل و خرید و فروش سهام شرکت‌ها آموزش داده می‌شود و شما می‌توانید با تحلیل شخصی خود اقدام به خرید و فروش سهم نمایید و برای ایجاد یک معامله سودآور آماده شوید.

کلاس های مرتبط
سطح پیشرفته

داشتن استراتژی‌های معاملاتی حرفه‌ای، مستلزم یادگیری سطح بالاتری از تحلیل است. بر همین اساس شما برای رسیدن به سطح تحلیل پیشرفته، به ابزار حرفه‌ای‌تر و کامل‌تری نیاز دارید. ابزاری که با استفاده از آن‌ها بتوانید همه فاکتورهای لازم برای تحلیل کامل را به کار ببرید و سود بیشتری را در بازار سرمایه کسب کنید. در این سطح به همه سوالات شما پیرامون رفتار شناسی و شبیه سازی رفتار بازار پاسخ داده خواهد شد تا با استفاده از آن بتوانید رفتار آینده بازار را پیش بینی کنید.

کلاس های مرتبط

آموزش آتی کالاونرم افزار های آگاه

اگر تمایل دارید در بازار آتی کالا سرمایه‌گذاری کنید، با حضور در دوره‌های مرتبط معاملات خود را آگاهانه انجام دهید. همچنین برای آشنایی بیشتر با کلیه سامانه‌های معاملاتی و خدماتی کارگزاری آگاه (اوراق بهادار و آتی کالا)، پیشنهاد ما حضور در کارگاه‌های آنلاین و رایگان آشنایی با خدمات کارگزاری است.

آموزش نرم افزار های آگاه

کارگزاری آگاه از طریق سامانه های معاملاتی آساتریدر در بازار اوراق بهادار و آتی کالا خدمات خود را ارائه می‌دهد. از جمله این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان انجام معاملات از طریق سامانه تحت وب و اپلیکیشن موبایل
  • امکان انجام معاملات در بازار اوراق مشتقه
  • امکان بررسی نمودار تکنیکال کلیه نمادها
همچنین کارگزاری خدمات ویژه ای را از طریق بآشگاه مشتریان آگاه ارائه می‌دهد، بخشی از این خدمات شامل موارد زیر است:
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • دریافت تخفیف کارمزد بعد از معاملات
  • برگزاری دوره های آموزشی صفر تا صد بورسی
با توجه به تنوع خدمات، کارگزاری آگاه اقدام به برگزاری کارگاه های آنلاین آموزشی کرده و اگر شما هم جزو مشتریانی هستید که با این خدمات آشنایی کامل ندارید به شما پیشنهاد می‌کنیم در تور آنلاین آگاه شرکت کرده و از امکانات کارگزاری مطلع شوید.

کلاس های مرتبط
آموزش آتی کالا

قراردادهای اوراق مشتقه (آتی) با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارند از جمله ابزار نوین مالی هستند که بازاری جذاب برای سرمایه گذاران محسوب می‌شود. از جمله این ویژگی‌ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دو طرفه بودن بازار آتی کالا
  • پوشش ریسک نوسانات قیمت
  • داشتن اهرم مالی
براساس موارد گفته شده ماهیت دوطرفه بودن بازار مشتقه (آتی)، امکان کسب سود را برای این قراردادها (حتی در بازارهای نزولی) ایجاد می‌کند. علاوه بر این با وجود اهرم مالی در این نوع از قراردادها، سرمایه گذاران می‌توانند با پرداخت تنها درصدی از ارزش معامله، دارایی‌ها را خرید و فروش نمایند. شایان ذکر است قراردادهای مشتقه (آتی) نسبت به بازار نقدی پیچیده‌تر بوده و به دلیل وجود اهرم مالی، ریسک این نوع از معاملات بیشتر است. درنتیجه علاقه‌مندان سرمایه گذاری در بازارهای مشتقه می‌بایست در ابتدا با اصول و ماهیت این بازار آشنا شده و سپس به‌منظور مدیریت ریسک معاملات این بازار، استراتژی‌های معاملاتی را فراگیرند.

کلاس های مرتبط