بورس قزوین (استان قزوین)

آماده سرمایه‌گذاری در بورس هستید؟

از خدمات کارگزاری آگاه برای کسب سود در بورس استفاده کنید

افتتاح حساب در کارگزاری آگاه و دریافت کد بورسی اولین قدم برای سرمایه‌گذاری در بورس است.

هم‌اکنون با کلیک روی دکمه زیر، بصورت رایگان و آنلاین ثبت‌نام خود را انجام دهید

شروع افتتاح حسابآموزش بورس در قزوین

شعبه کارگزاری آگاه در قزوین

شعبه کارگزاری آگاه در قزوین

قزوین، خیابان شهید بابایی، نبش کوچه۱۴ (تاج احمدی)، مجتمع حافظ،طبقه دوم

تلفن تماس: ۳۳۳۷۰۱۲۰ (۰۲۸)

کد پستی: ۳۴۱۵۷۱۴۶۹۸

شبکه های اجتماعی بورسی قزوین

کانال تلگرام بورس شهر قزوینتلگرام بورس قزوین

درباره اقتصاد و بورس قزوین

بورس در قزوین

وجود شرایط محیطی مناسب از جمله وضعیت جغرافیایی، زمین‌های حاصلخیز، معادن مختلف و مهم‌تر از آن افرادی که این شرایط را شناسایی و از پتانسیل بالقوه به بالفعل تبدیل کنند، در پیشرفت یک منطقه تاثیر به سزایی دارند. شهر قزوین و استان قزوین از دیرباز به دلیل دارا بودن بسیاری از این شرایط یکی از مناطق مورد توجه از نظر اقتصادی بوده و نقش پررنگی در بازار سرمایه نیز دارند. بنابراین در نظر گرفتن این شرایط و آشنا شدن با آن‌ها یکی از قدم‌های اصلی فعالیت در این بازار است.

شرایط محیطی قزوین

شهر قزوین مرکز استان قزوین است. این استان در منطقه شمال غرب فلات ایران قرار گرفته و مساحتی حدود ۱۵٬۸۲۰ کیلومتر مربع دارد و با استان‌های مازندران، گیلان، همدان، زنجان، مرکزی و البرز همسایه ‌است. جمعیت استان قزوین بر پایه آمار سال ۱۳۹۵ برابر ۳/۱ میلیون نفر است که از این شمار ۶۰۰٬۰۰۰ نفر ساکن شهرستان قزوین هستند. این استان از استان‌های تاریخی ایران بوده و آثار باستانی زیادی را در خود جای داده ‌است به‌طوری‌که ۱۱ درصد از آثار تاریخی ملی ثبت شده کشور در استان قزوین قرار دارد و از این نظر رتبه نخست را در ایران دارد.

وضعیت بخش صنعت و معدن قزوین

استان قزوین یكی از مراكز مهم كشاورزی، صنعتی و تجاری كشور است. دشت قزوین كه یكی از مناطق بااهمیت كشاورزی استان و كشور است، به منظور بهره‌برداری بهینه از امكانات اقتصادی آن، طی دهه‌های قبل، با ایجاد سازمان عمران قزوین و مكانیزه كردن كشت و زرع، توسعه یافته است. استان قزوین در زمینه دامپروری و پرورش طیور نیز از موقعیت با اهمیت و ممتازی برخوردار است.

استان قزوین، و به ویژه شهر قزوین، از مراكز مهم صنعتی كشور است. استقرار این استان در نزدیكی تهران و عامل ممنوعیت احداث صنایع در محدوده ۱۲۰ كیلومتری تهران، متقاضیان احداث واحدهای صنعتی را به سرمایه‌گذاری در این استان راغب كرده است. از طرف دیگر، وجود معادن متعدد و موقعیت مهم ارتباطی، اهمیت این استان را به منظور سرمایه‌گذاری صنعتی دو چندان كرده است. مهم‌تر از همه، استقرار شهر صنعتی البرز در ۱۱ كیلومتری جنوب شرقی شهر قزوین، در زمینی به مساحت حدود ۹۰۰ هكتار است كه ۳۴۷ كارخانه و حدود ۷۰ كارگاه صنعتی و تولیدی را در خود جای داده و به اهمیت صنعتی استان افزوده است. این شهر صنعتی به صورت یك مجتمع بزرگ صنعتی و تولیدی احداث شده و شامل مناطق صنعتی، تجاری و مسكونی است. شهر صنعتی البرز به منظور اجرای سیاست‌های دولت در زمینه عدم تمركز كارگاه‌های صنعتی در محدوده تهران و ایجاد قطب صنعتی جدید در خارج از محدوده تهران بزرگ احداث گردید. سهامداران این شهر صنعتی، بانك صنعت و معدن، وزارت صنایع و معادن، وزارت نیرو، و چند بانك دیگر و بخش خصوصی می‌باشند. صنایع شهر صنعتی البرز به هفت گروه عمده صنعتی شامل: صنایع فلزی، شیمیایی، نساجی، سلولزی،‌ الكتریكی، كانی غیرفلزی و صنایع غذایی تقسیم می‌شوند كه كارخانجات و كارگاه‌های صنعتی مختلفی را در بر می‌گیرند. علاوه بر صنایع یاد‌شده، ‌در كانون‌های روستایی استان، انواع صنایع دستی رواج دارد.

بازار سرمایه در قزوین

بازار سرمایه در هر کشور، یکی از مهم‌ترین ارکان اقتصاد به شمار می‌آید که باعث هدایت پس‌اندازها و سرمایه‌های کوچک به فعالیت‌ها با کارایی بالا می‌گردد؛ درواقع بازار سرمایه یکی از راه‌های تأمین مالی برای بنگاه‌ها و شرکت‌های اقتصادی  است. پذیرش شرکت‌ها در بازار سرمایه باعث شفافیت عملکرد شرکت‌ها و همچنین تأمین مالی برای صاحبان سهام می‌گردد. با توجه به رشد بازار سرمایه کشور در حال حاضر تمامی شرکت‌ها از نوع بزرگ و حتی صنایع کوچک و متوسط می‌توانند در بازار سرمایه پذیرش شوند و سهام خود را در این بازار دادوستد نمایند. با توجه به ویژگی‌های بازار سرمایه پذیرش در بازار علاوه بر موارد ذکرشده در بالا، باعث می‌گردد شرکت در حوزه بازاریابی و برندینگ نیز از سایر رقبا پیشی بگیرد و همچنین ارائه خدمات مالی  توسط بانک‌ها به شرکت‌های پذیرفته‌شده در بورس با سهولت بیشتری صورت می‌گیرد. ازجمله مزایای پذیرش در بازار سرمایه بخشودگی‌های مالیاتی است. حسب قوانین بورس و اوراق بهادار شرکت‌های پذیرفته‌شده در بازار سرمایه می‌توانند تا سقف ۱۰درصد مشمول بخشودگی مالیاتی گردند.

لازم به ذکر است برخی از  شرایط عمومی پذیرش در بازار سرمایه این است که شرکت‌ها سهامی عام باشند، حداقل برای دوره سه سال متوالی سودآوری داشته باشند و این سودآوری در آینده تداوم داشته باشد.

استان قزوین به‌عنوان یکی از قطب‌های صنعتی کشور توانسته شرکت‌های متعددی را در بازار سرمایه پذیرش نماید.که نام برخی از این شرکت‌ها در فهرست زیر ذکر گردیده است:

 • قند قزوین
 • شیشه قزوین
 • کاشی الوند
 • شیشه دارویی رازی

گروه کارگزاری آگاه برای ارتقای سطح اطلاعات و دسترسی آسان به آموزش و ورود به بازار سرمایه شعبه خود در شهر زنجان را افتتاح کرده است و به ارائه خدمات بازار بورس از قبیل آموزش، مشاوره و کدگیری می‌پردازد.

شهرستان های استان قزوین
بوئين زهراآبيك
تاكستانآوج
قزوينالبرز

نظر به رفاه حال شما شهروندان گرامی، در سهولت دریافت خدمات احراز هویت سجام و احراز هویت کد بورسی کارگزاری آگاه درشهر قزوین کارگزاری آگاه اقدام به قرارداد با دفاتر پیشخوان منتخب در شهر قزوین نموده است که شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به هر کدام از دفاتری که در لیست زیر وجود دارند اقدام به احرازهویت کد بورسی یا سجام در محل دفاتر پیشخوان نمایید.

ضمنا یادآور می شود جهت دریافت کد بورسی در قزوین نیز می‌توانید به هر یک از دفاتر پیشخوان منتخب در لیست زیر مراجعه فرمایید.

لیست دفاتر پیشخوان قزوین (استان قزوین)
قزوينرضا پیرورامقزوین خ شهید بابایی روبروی اداره استاندارد۳۳۶۸۸۳۹۸
قزوينمحمد جواد انجرانيقزوين انتهاي غياث اباد جنب پل شهد رجايي۳۳۶۶۶۶۰۷
قزوينعلیرضا یوسفلیقزوین – چهاره پادگان – فلسطین شرقی- سه راه وحدت – پ ۴۳۳۶۲۸۵۱
قزويننرگس رسولیقزوین روبروی ساختمانهای ۴۰۰دستگاه۳۳۶۵۳۰۸۰
محمديهرحمان حیدری کل محلهقزوین، محمدیه، منطقه۱، بلوار امام خمینی (ره)، نبش کوچه شقایق ۱۲، دفتر ارغوان۳۲۵۶۵۶۷۰
آبيكعبدالرضا علامتیقزوین ابیک روبروی بانک مسکن نبش خ شهیدان شجاعی۳۲۸۹۵۹۰۱
البرزسمانه بخشیاستان قزوین شهرستان البرز ناحیه شهری مهرگان فاز یک زون c4 جنب پارک گلستان۳۲۵۲۵۱۴۳
تاكستاناحمد شعبانیخ امام بالاتر از پمپ بنزین جنب بانک ملت۳۵۲۴۳۸۴۵
تاكستانعلی اصغر طاهرخانیتاکستان خ فکوری۲۸۲۵۲۲۵۰۰۳
تاكستانعین اله  رحمانی تاکستان خ امام خمینی روبروی اداره پست۳۵۲۴۳۱۸۱
شريف آبادمرضیه دوست محمدیقزوین-شریفیه-خیابان ولی عصر-نبش کوچه اسداللهی۳۲۳۷۷۷۲۶
شهرك صنعتي البرزقربان طاهرخانلوالوند خ امام(ره)جنب مسجد حضرت ابوالفضل(ع)۳۲۲۲۶۲۷۲
جهت دریافت خدمات مختلف کارگزاری آگاه شامل:

۱- عضویت در شبکه های اجتماعی

۲- همایش رایگان آشنایی با بورس

۳- شرکت در کلاس تحلیل تکنیکال

۴- شرکت در کلاس تحلیل بنیادی

۵- شرکت در کلاس تابلوخوانی

۶- مشاوره رایگان بورسی

۷- خرید صندوق سرمایه گذاری

و …. فرم را تکمیل نمایید

در حال حاضر در بورس فعال هستید؟

کارگزاری آگاه خدمات متمایزی برای شما دارد. با افتتاح حساب در کارگزاری آگاه از خدمات بآشگاه مشتریان که شامل تخفیف کارمزد (با هر سرمایه)، مسابقات با جوایز نقدی ماهانه، وام‌ قرض‌الحسنه و بسته‌های اعتباری است بهره‌مند شوید.

ورود به سیستم افتتاح حساب آنلاین در کارگزاری آگاه

مایلید سرمایه‌گذاری در بورس را آغاز کنید؟

اولین قدم سرمایه‌گذاری در بورس تهران دریافت کد بورسی است. همچنین برای فعالیت اصولی در بورس نیاز به آموزش دارید، با کلیک روی لینک‌های زیر به صفحه دریافت آنلاین کد بورسی و فیلم‌های آموزشی هدایت خواهید شد.

ورود به سیستم دریافت کد بورسی (رایگان)

آموزش بورس در قزوین

کلاس تابلوخوانی بازار و تکنیک های معاملاتی در سایت TSE (قزوین)

پس از آشنایی اولیه با بازار بورس، سرمایه‌گذار نیاز دارد با مباحث حرفه‌ای‌تر این بازار آشنا شود. یکی از کلاس‌های آموزشی بورس در قزوین دوره آموزش تابلو خوانی است.

اطلاعات بیشترثبت نام

کلاس آموزش مقدماتی بورس در قزوین

دوره آموزش مبانی سرمایه‌گذاری در قزوین شامل معرفی بازارهای مختلف و مقایسه آن‌ها با بازار بورس است. نحوه معاملات، ابعاد مختلف بازار سرمایه و مفاهیم اولیه مالی ازجمله مواردی هستند که در این کلاس ذکر می‌گردد. این دوره در قزوین بصورت رایگان برگزار می گردد.

اطلاعات بیشترثبت نام

کلاس آموزش فیلترنویسی در قزوین

دوره فیلتر نویسی در قزوین جز آموزش‌های پیشرفته بازار بورس به‌حساب می‌آید.

اطلاعات بیشترثبت نام

کلاس آموزش مقدماتی آتی سکه در قزوین

پیشنهاد می‌شود اگر فردی قصد آغاز فعالیت در بازار آتی سکه را دارد، در کلاس‌های آموزش بازار آتی سکه در قزوین شرکت کند.

اطلاعات بیشترثبت نام

کلاس آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی بورس
کلاس آموزش تحلیل بنیادی مقدماتی بورس
کلاس آموزش تحلیل تکنیکال پیشرفته بورس
کلاس آموزش تحلیل بنیادی پیشرفته بورس

همكاری با كارگزاری آگاه

کارگزاری آگاه، به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین کارگزاری های رتبه الف کشور، تلاش دارد تا فرهنگ بورس و سرمایه گذاری را در میان اقشار مختلف جامعه گسترش دهد. از این رو اگر می خواهید در زمینه جذب مشتری با ما سهیم باشید و به درامد ثابتی نیز دست یابید، بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

نظرات

14 پاسخ به “بورس قزوین (استان قزوین)”

 1. BD5486 گفت:

  سلام.کلاس مقدماتی امروز ساعت چند برگزار میشود.متشکرم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از ثبت اطلاعات خود در بخش مربوطه به منظور هماهنگی لازم از شعبه مربوطه شما تماس گرفته می‌شود.

   ۱
 2. حامد گفت:

  سلام آیاپنج شنبه کارگزاری خدمات ارائه میده؟

  ۰
 3. علی گفت:

  سلام خدا قوت
  یه سوال داشتم وقتی نام کاربری و پسوورد و در panel.agah.com (زیر دیپلم)میزنم میگه اشتباهه و گزینه فراموشی رمز عبور رو هم میزنم بعد از وارد کردن کد ملی اتفاقی نمیافته؟؟؟ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات ادرای با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 4. یوسف گفت:

  سلام اینجانب در کارگزاری بیمه ایران ثبت نام و کد بورسی گرفتم اگه بخوام کارگزاری عوض کنم باید چه کار کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد. بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید. برای ارسال درخواست می‌توانید در سامانه معاملاتی خود به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 5. سونیا گفت:

  سلام مراحل تکمیلی ثبت نام رو توکارگزاری انجام دادم.ول هر کاری میکنم نمیتونم واریز شتابی داشته باشم.زنگ میزنم هیچکی گوشیو جواب نمیده

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در سامانه معاملاتی خود با پیام کاربر تستی مواجه شده اید و قادر به شارژ حساب معاملاتی خود نمی باشید ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 6. خراسان گفت:

  سلام بنده دانشجو هستم و بدلیل اتباع بودن پاسپورت دارم میخواستم بدونم میتونم کد بورسی دریافت کنم از کارگزاری شما؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله همه افراد می توانند کد بورسی دریافت کنند، برای دریافت کد بورسی برای افراد غیر ایرانی بصورت حضوری این افراد با در دست داشتن پاسپورت ،مدارک هویتی ، مدارکی که نشان دهد اقامتشان در ایران با مشکلی مواجه نیست به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه نمایند.

   ۰
 7. سمانه گفت:

  سلام، من با کد آفلاین، عرضه اولیه قرن رو پیش خرید کرده بودم، ولی امروز که نگاه کردم، دیدم کارگزاری برام نخریده.

  ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: