مشاوره و تحلیل بورسی برای کسب سود از سرمایه گذاری در بورس

 • ۵ بهمن ۱۳۹۷
 • Agah
 • ۶۰ نظر
 • ۹۵۹ مشاهده
مشاوره و تحلیل بورسی برای کسب سود از سرمایه گذاری در بورس

بازار بورس علی‌رغم اینکه سازوکار تقریباً پیچیده‌ای دارد، می‌تواند منبع درآمد و کسب سود بسیار خوبی برای سرمایه گذاران به حساب آید.
برای کسب درآمد از بورس، باید با رفتار بازار و معاملات بورسی آشنا باشیم تا بتوانیم از فرصت های سرمایه گذاری  بورس به موقع و به درستی استفاده نمائیم.

برای سرمایه گذاری در بورس به عنوان یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری و بررسی وضعیت آن چند راه وجود دارد، از جمله:

 • آموزش گام به گام بورس و شرکت در کلاس های آموزشی بورسی (مدرسه بورس)
 • دریافت خدمات مشاوره بورسی از شرکت های مشاور سرمایه گذاری
 • استفاده از خدمات سبدگردانی اختصاصی یا خدمات صندوق های سرمایه گذاری

باتوجه به موضوع این مطلب بیشتر قصد داریم در خصوص خدمات شرکت های مشاور سرمایه گذاری نظیر ارائه مشاوره، تحلیل و سیگنال بورسی صحبت کنیم.

پر واضح است افرادی که در شرایط متعدد بازار و با روندهای مختلف در بازه زمانی طولانی دربورس معامله کرده اند، تحلیل و شناخت صحیح‌تری از شرایط روانی بازار دارند.

حال شاید این سوال مطرح شود که آیا افرادی که تازه وارد بازار بورس می شوند و اولین گام سرمایه گذاری در بازار سرمایه را برمی دارند، امکان موفقیت در معاملات را ندارند؟

در پاسخ این سوال می‌توان چنین گفت که ممکن است این افراد تجربه کافی برای انجام معاملات در بازار بورس را نداشته باشند، اما روش های متعددی برای موفقیت ایشان وجود دارد.

همان‌طور که می دانیم خریدوفروش سهام در بازار بورس با ریسک‌هایی همراه است و شاید یک تصمیم عجولانه یا نامناسب منجر به از دست دادن بخشی از سرمایه شود. اما روش‌هایی برای موفقیت افراد تازه وارد در بازار بورس وجود دارد؛ مانند دریافت خدمات مشاوره و تحلیل بورسی.

آشنایی با شرکت های مشاور سرمایه گذاری

شرکت‌های مشاور سرمایه گذاری شرکت‌هایی هستند که با مجوز رسمی از سازمان بورس اوراق بهادار در زمینه خرید و فروش سهام و سایر اوراق بهادار، به افراد حقیقی و حقوقی مشاوره و تحلیل ارائه می‌دهند.

چنانچه قصد ورود به بازار بورس و شروع خرید و فروش سهام را دارید، اما فرصت کافی یا تخصص لازم برای تحلیل بازار، صنایع و شرکت‌ها را ندارید، برای سرمایه گذاری موفق در بورس می‌توانید از خدمات مشاوره بورسی و تحلیل شرکت های مشاور سرمایه گذاری بهره‌مند شوید.

از آنجایی‌که این شرکت‌ها تحت نظارت سازمان بورس اوراق بهادار فعالیت می‌کنند، می‌‌توان با اطمینان از اعتبار و درستی اطلاعات و مشاوره ایشان در تصمیم‌گیری خرید و فروش ‌ به آن‌ها اتکا کرد. البته پیش از مراجعه به این شرکت ها، حتماً مطمئن شوید که از سازمان بورس و اوراق بهادار مجوز دارند.

لیست شرکت های مشاور سرمایه گذاری دارای مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار

تحلیلگران بورسی و مشاوران حرفه‌ای و متخصص در شرکتهای مشاور سرمایه گذاری، با تحلیل وضعیت بازار، اقتصاد جهان و همچنین عوامل کلان اقتصاد داخلی، پیشنهادات مطمئن و مناسبی برای سرمایه گذاری و خرید و فروش سهام به فعالان بازار سرمایه و تازه واردان بورس ارائه می‌دهند.

توجه داشته باشید شرکت های مشاور سرمایه گذاری با کارگزاری های بورس تفاوت دارند. فعالیت مشاوران سرمایه گذاری صرفاً ارائه مشاوره و تحلیل به سرمایه گذاران است و باید در نظر داشت که شرکت های مشاوره سرمایه گذاری نه به صورت نمایندگی و نه به صورت وکالتی سرمایه گذاری مستقیم را در حوزه خرید، فروش، معاوضه و … در بازار بورس تعهد نمی‌کنند.

شرکت های مشاور سرمایه گذاری چه خدماتی ارائه می‌کنند؟

شرکت‌های مشاور سرمایه گذاری خدمات خود را بر اساس دو رویکرد اصلی تحلیل در بازار بورس شامل تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی به سرمایه گذاران ارائه می‌کنند. در بخش تحلیل بنیادی ارزش دارایی های شرکت با در نظر گرفتن عناصر تاثیرگذار بر آنها شامل مدیریت شرکت‌ها، تغییرات شرایط اقتصادی و …  محاسبه و ارزیابی می‌شود. در بخش تحلیل تکنیکال با استفاده از ابزار نمودارها و داده‌هایی نظیر قیمت سهام و تغییرات آن، حجم معاملات و… قیمت آینده سهم پیش بینی می‌شود.

شرکت های مشاور سرمایه گذاری بر اساس تحلیل‌ها، محاسبه ارزش ذاتی، ارزش فعلی و همچنین نمودارها، سیگنال خرید و فروش به سرمایه گذاران و متقاضیان ارائه می‌دهند.

علاوه بر ارائه مشاوره و تحلیل بر مبنای دیتای واقعی و علمی، یکی دیگر از امکانات مشاوران سرمایه گذاری، تحلیل روانی رفتار بازار است. تحلیلگران بر اساس دانش، تجربه و تخصص خود در بازار می‌توانند دیدگاه مناسب و صحیحی در خصوص روانشناسی بازار بورس ارائه دهند.

چرا از شرکت‌های مشاور سرمایه گذاری استفاده کنیم؟

بررسی بازار بورس و انجام معامله بر اساس اخبار و شایعات بازار و یا در مواقع افت یا افزایش، نیازمند تحلیل دقیق و کافی است. در صورتی که فرد تازه واردی در بازار سرمایه هستید و آشنایی کافی با شرایط روانی بازار و فضای معاملات آن ندارید ممکن است برای خرید و فروش سهام تحت تاثیر شایعات و شنیده‌هایتان تصمیم هیجانی و غیر منطقی اتخاذ نمائید.

استفاده از مشاوره و تحلیل بورسی افراد خبره و حرفه‌ای و همچنین سایت های معتبر مشاوره و تحلیلی راه مطمئنی برای خرید و فروش منطقی و پر سود است.

فرض کنید ارزش سهامی در سبد دارائی های بورسی شما، افت کند. اگر سرمایه گذار تازه وارد بورس باشید و با بازار آشنایی نداشته باشید، امکان دارد با کاهش ارزش سهام خریداری شده  طی یک اقدام سریع و هیجانی تصمیم به فروش سهام در هر قیمتی بگیرید. این تصمیم شاید در برخی از مواقع درست و به نفعتان باشد؛ اما در اکثر موارد تصمیمات عجولانه، ضرر و زیان هنگفت و جبران ناپذیری به بار می‌آورد.

تحلیل صنایع، نمادها و مشاوره بورسی با ۲۰ تا ۸۰ درصد تخفیف در باشگاه کارگزاری آگاه

مزایای خدمات شرکت‌های مشاور سرمایه گذاری در بورس

برای انجام معاملات موفق در بازار بورس نیاز است استراتژی مشخصی داشته باشید که در اصطلاح بورسی به آن استراتژی معاملاتی گفته می‌شود. در استراتژی معاملات آیتم های مهمی در خصوص نحوه سرمایه گذاری شما نظیر موارد زیر مشخص خواهد شد.

 • دیدگاه بلند مدت یا کوتاه مدت برای سرمایه گذاری
 • رویکرد محافظه کارانه یا جسورانه در سرمایه گذاری
 • تعیین هدف سرمایه گذاری برای کسب سودهای اندک با سرمایه گذاری های کوچک و تکرار شونده یا خرید سهام شرکت های بزرگ
 • نوسانگیری یا سهامداری

برای موفقیت در بازار بورس و خرید و فروش های سودآور باید راهبرد و مسیر راه مشخصی داشته باشید تا در شرایط متنوع و متفاوت بازار بتوانید تصمیم متناسب با آن را اخذ نمائید. شرکت های مشاور سرمایه گذاری:

 • به سرمایه گذاران کمک می‌کنند تا استراتژی عملکرد مناسبی برای فعالیت در بازار بورس برای خود طراحی کنند.
 • این توانایی را به سرمایه گذاران بورسی می‌دهد تا بتوانند همانند یک فرد حرفه‌ای در بازار معامله نمایند.
 • با توجه به بی طرف بودن این شرکت ها، توصیه ها و پیشنهادات مناسب و منطقی به سرمایه گذاران ارائه می دهند.

انواع روش های دریافت خدمات مشاوره بورسی

   مشاوره حضوری در مدیریت دارایی 

با توجه به تعدد سرمایه گذاران بازار بورس، این روش برای ارائه مشاوره به همه سرمایه گذاران تقریباً منسوخ شده است و ممکن است تنها در شرکت های کوچک صورت گیرد.

اما ارائه خدمات مشاور سرمایه گذاری در شرکت های سبدگردانی به سرمایه گذاران سبدگردانی اختصاصی ارائه می شود.

  مشاوره تلفنی در معاملات بورسی 

در این روش نیز خدمات مشاوره ای در شرکت های کوچک به صورت محدود و به تعداد اندکی از سرمایه گذاران ارائه می شود.

  مشاوره آنلاین سهام 

روشی است که در آن خدمات مشاوره و تحلیل در سهام بورسی و فرابورسی از طریق سایت های تحلیلی معتبر به دارندگان حساب کاربری ارائه می شود. این سایت ها حتماً باید برای ارائه خدمات مشاوره مجوز داشته باشند. به عنوان مثال سایت همفکران به عنوان اولین سایت دارای مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار از سال ۱۳۸۹ در حال ارائه خدمات مشاوره و تحلیل سهام بورسی و فرابورسی است.

البته درگاه های دیگری مثل شبکه های اجتماعی نیز ممکن است برای ارائه سیگنال بورسی و خدمات تحلیلی ایجاد شود که در استفاده از آن ها باید دقت کافی را مبذول داشت؛ چرا که امکان نامطمئن بودن و غیررسمی بودن آن ها وجود دارد.

هزینه استفاده از خدمات مشاور سرمایه گذاری

دریافت مشاوره بورسی بر اساس نوع آن، کیفیت خدمات و سابقه شرکت ارائه دهنده خدمات مشاوره متفاوت است. نکته ای که باید به آن دقت شود این است که ارائه تحلیل بورسی مستلزم صرف زمان زیاد، داشتن مهارت کامل و اطلاع از اخبار موثق است. لذا به صورت رایگان ارائه نمی شود و اگر جایی با تبلیغاتی مواجه شدید که این خدمات را به رایگان در اختیار همه قرار می داد، از صحت و سقم اطلاعات آن مطمئن شوید!

مشاوره آنلاین سهام در سایت همفکران با ۲۰ تا ۸۰ درصد تخفیف از باشگاه کارگزاری آگاه

 

صندوق های سرمایه گذاری و شرکت های سبدگردانی
اگر تمایل به فعالیت در بازار بورس دارید اما تجربه و فرصت کافی و تخصص لازم برای بررسی و رصد بازار را ندارید، علاوه بر استفاده از خدمات مشاوره‌ای شرکت های مشاور سرمایه گذاری، می‌توانید به صورت غیر مسقیم در بازار بورس سرمایه گذاری نمائید تا هم از مزایا و منافع سرمایه گذاری در این بازار بهره‌مند شوید و هم ریسک سرمایه گذاری بدون تجربه و تخصص لازم را متحمل نشوید.

برای این منظور ۲ راهکار یا شیوه سرمایه گذاری در بورس به شما پیشنهاد می‌کنیم:

۱- سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری

۲- استفاده از خدمات شرکت های سبدگردانی

کلام آخر:

از آنجایی‌که عوامل متعددی بر نوسان ارزش سهام شرکت های بورسی تاثیرگذار است، داشتن معاملات موفق در بازار بورس بدون داشتن دانش و تجربه امکان‌پذیر نیست.

این طرز تفکر اشتباه است که با دانستن چند نکته کاربردی یا مطالعه چند مطلب بورسی می‌توانید همه عوامل موثر بر بازار بورس را شناسایی کرده و در معاملات سهام موفق باشید. چنانچه شما فرد تازه واردی در بازار بورس هستید و فرصت و تخصص لازم برای بررسی و رصد بازار و تحلیل آن را ندارید، برای موفقیت در خرید و فروش سهام و کسب سود چند راه پیش روی ما قرار دارد:

۱- از خدمات مشاوره و تحلیلی شرکت های مشاوره سرمایه گذاری بهره مند شوید.

۲- از خدمات مدیریت دارائی شرکت های سبدگردانی استفاده نمائید.

۳- در صندوق‌های سرمایه گذاری سرمایه گذاری نمائید.

توجه داشته باشید این شرکت‌ها در بازار بورس بی طرف بوده و تحت نظارت مستقیم سازمان بورس اوراق بهادار قرار دارند. پس می‌توانید با اطمینان به آنها در بازار بورس موفق، حرفه‌ای و پرسود معامله نمائید.

در پایان ذکر این نکته حائز اهمیت است که با توجه به اینکه هیچ گزاره‌ای در بازار بورس از قطعیت کامل برخوردار نیست، مشاوران سرمایه گذاری کسب سود معینی را در بازار تضمین نمی‌کنند.

با خدمات سبدگردانی کارگزاری آگاه، ثروت خود را افزایش دهید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سبدگردانی، فرم زیر را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.

60 پاسخ به “مشاوره و تحلیل بورسی برای کسب سود از سرمایه گذاری در بورس”

 1. AT2004 گفت:

  سلام. به نظرم بهترین و سوداورترین راه کسب درامد در بورس برای افراد تازه وارد حضور در صندوقهای سرمایه گذاری است که کاملا مطمین و بدون ریسک است.

  ۳
  • AO9040 گفت:

   سلام . بله واقعا درسته . کسب مهارت علمی و عملی در معاملات بورسی حداقل دو سال زمان لازم داره . برای افراد تازه کار بهترین گزینه استفاده از صندوق های سرمایه گذاری هست .

   ۳
 2. AR5513 گفت:

  سلام. واقعا این نکات کوتاه عالیه

  ۵
 3. AR0754 گفت:

  سلام، وقت به خیر
  بازهم دقیقه ۹۰ چیزی از قلم افتاد!
  ******<<<<>>>>******
  در متن زیر که عینا از مطلب منتشره در فوق کپی شده این مطلب از قلم افتاده، گویا نویسنده متن قصد داشته تاریخ دقیق را بعدا پیدا کرده و در محل خودش بنگارد. لیکن بدلیل عجله سردبیر در رساندن مطلب به آنتن پخش سیما ببخشید جو نگیردتون اینجا که تلویزیون و پخش زنده مستقیم نیست؛ بدلیل عجله سردبیر در رساندن مطلب به کارنامه فعالیت های باشگاه جهت ارایه به برنامه افتتاح فعالیتهای دهه فجر؛ ای بابا همش قاط زدیم امروز، مگه اینجا خدمات دولت محترم خدمتگزار و ... است. اصلا بگذریم به هر تقدیر، لپ کلام اینکه: از سال "۱۳۸۹" در جای خالی قرار گیرد؛ بهتر است.
  { "مشاوره آنلاین سهام
  روشی است که در آن خدمات مشاوره و تحلیل در سهام بورسی و فرابورسی از طریق سایت های تحلیلی معتبر به دارندگان حساب کاربری ارائه می شود. این سایت ها حتماً باید برای ارائه خدمات مشاوره مجوز داشته باشند. به عنوان مثال سایت همفکران به عنوان اولین سایت دارای مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار از سال … در حال اراده خدمات مشاوره و تحلیل سهام بورسی و فرابورسی است.
  البته درگاه های دیگری مثل شبکه های اجتماعی نیز ممکن است برای ارائه سیگنال بورسی و خدمات تحلیلی ایچاد* شود که در استفاده از آن ها باید دقت کافی را مبذول داشت. چرا که امکان نامطمئن بودن و غیررسمی بودن آن ها وجود دارد.
  هزینه استفاده از خدمات مشاور سرمایه گذاری"}
  *ایچاد بعلت عجله در تایپ می باشد, ایجاد صحیح است.
  عزت زیاد،موفق باشید.

  ۰
 4. AP1535 گفت:

  سلام
  ممنون از مطالب مفیدتان
  به نظرمن کارگرای آگاه باید بعضی از سرویس ها رو به صورت رایگان در اختیار مشتریان خود قرار بده به مانند چند کارگزاری دیگر
  مثلا مشاوره، سیگنال های خرید و فروش و ... چون بعضی از کارگزاری ها هستد که این مزایا رو در اختیار مشتریانشون قرار. میدن
  جدیدا کار خوبی که کارگزاری انجام داده اینه که سبد پرتفوی در اختیار مشتریان خاص خود قرار داده که به صورت آپشن هست در صورتی که کاگزاری??? همین امکان رو رایگان در اختیار مشتریان قرار میده منتها تصمیم با مشتری است
  با تشکر

  ۰
 5. AR5016 گفت:

  با سلام
  بسیار عالی
  مطلب جالبی بود
  لطفا در خصوص افزایش سرمایه شرکتهای بورسی توضیحاتی ارائکه کنید و آیا شرکت در افزایش سرمایه سودی برای سرمایه گزار خواهد داشت
  تشکر از آگاه

  ۳
 6. AS2798 گفت:

  سلام و عرض ادب
  ممنون بابت مطالب مفیدتون، یه سوال داشتم خدمتتون، عرض شود بنده توی مسابقه کمپین جام ملتهای آسیا شرکت کردم و به سوال بازی امارات و استرالیا هم پاسخ صحیح دادم و صحت جوابمو سیستم همونجا تایید کرده ولی امتیازش رو بهم نداده و ضربدر زده کنارش، لطفا بررسی کنین، ممنون

  ۰
 7. testemtiaz گفت:

  ممنون از مطلب خوبتون

  ۱
 8. AR0754 گفت:

  سلام، واقعا عالی است، دست مریزاد.

  ۲
 9. AS0619 گفت:

  سلام
  ای کاش یه قرعه کشی هم برای لاگین پیاپی ماهانه میداشتید با یه سری جوایز متفاوت.

  ۰
 10. AA4968 گفت:

  سلام
  آیا سایت همفکران امکان مشاوره شخصی را دارد؟ یعنی سوال بپرسیم که من سهام x را دارم الان بفروشم خوبه یا نه؟ و کارشناسان جواب دهند که بفروش یا نه.

  ۰
 11. AS2324 گفت:

  سلام. لیست صندوق های سرمایه گذاری رو از کجا بگیرم. ضمنا رنکینگ خاصی دارند از یک مرجع مطمئن؟ که بشه در انتخاب صندوق از روی امتیاز آنها تصمیم گرفت.

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   شما می‌توانید با مراجعه به سایت fipiran.com از قسمت «صندوق‌ها» لیست تمام صندوق‌های فعال در کشور را مشاهده کرده و بازدهی‌های آنها را در ادوار مختلف بررسی و از بیشترین به کمترین بازده و برعکس مرتب کنید.

   ۰
 12. AK8452 گفت:

  باتشکر از مطالب مفید و آموزنده باشگاه

  ۱
 13. AL4089 گفت:

  سلام
  ممنون از اطلاعات بروز و مداوم آگاه..
  تشکر

  ۰
 14. AR0754 گفت:

  سلام ، خسته نباشید.
  از اینکه به پشتیبانی اعضا و حتی غیر اعضای باشگاه، کمر خدمت و همت بسته اید. خوشحالیم.
  هزاران بار ممنون.

  ۰
 15. مسلم گفت:

  با سلام سپاس فراوان بابت مطالب

  ۰
 16. محسن میرابی گفت:

  سلام، واقعا عالی است، دست مریزاد.

  ۰
 17. AD8296 گفت:

  به نظرم بازار سرمایه بهترین مکان برای سرمایه گذاری برای تیپ های مختلف شخصیتی است.

  ۰
 18. AT2594 گفت:

  اکه امکانش هست در مورد افزایش سرماه بیشتر توضیح بدین

  ۰
 19. AO3441 گفت:

  سلام ببخشید سود مجمع اگریادمان بره چی میشه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   در حساب شرکت محفوظ است. اگر شرکت افزایش سرمایه از مطالبات حال شده سهامداران بدهد به شما سهام تعلق خواهد گرفت
   باتشکر

   ۰
 20. AT2691 گفت:

  سلام سودمجامع ازچه طریق باید پیگیرشد

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   اگر منظور شما دریافت سود تقسیمی است که بعد از مجمع به سهامداران تعلق می‌گیرد،
   لازم است جهت اطلاع از چگونگی دریافت این سود، با امور سهام شرکت تماس بگیرید و یا به سایت codal.ir مراجعه و سود را دریافت کنید.
   موفق باشید

   ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   با توجه به اینکه روش های دریافت سود شرکت های بورسی مختلف متفوت است، لذا لازم است به سامانه کدال مراجعه فرمایید. اطلاعیه شرکت مدنظر خود را در خصوص نحوه دریافت سود تقسیمی مطالعه نمایید. در آن اطلاعیه روش دریافت سود ذکر شده است.

   ۰
 21. AL6376 گفت:

  بهترین و سوداورترین راه کسب درامد در بورس برای افراد تازه وارد حضور در صندوقهای سرمایه گذاری است که کاملا مطمئن و بدون ریسک است.

  ۰
 22. AO7426 گفت:

  ای کاش میشد اطلاعاتتون رو به صورت پی دی اف دانلود کرد

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی به دلیل اینکه این مطالب هر چند وقت یکبار بروزرسانی می‌شوند
   لذا از گذاشتن PDF آن در سایت، معذوریم.
   با تشکر از شما

   ۰
 23. AQ4542 گفت:

  سلام
  امکان جستجو کلمات در باشگاه وجود دارد؟

  ۰
 24. AR7430 گفت:

  اگر ممکن هست در شاهرود دفتر نمایندگی کارگزاری آگاه را دایر نمایید.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درصورتی که در محل سکونت شما نمایندگی آگاه وجود ندارد این امکان وجود دارد که از طریق دفاتر پیشخوان احراز هویت خود را انجام دهید. ابتدا لازم است در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 25. مهدی گفت:

  سلام ممنون بابت مطلب مفیدتون
  اگه میشه تو شهرستانها هم تعداد کلاسهای حضوری رو بیشتر کنید
  ممنون

  ۰
 26. AS5626 گفت:

  سلام اگه میشه مسابقات با امتیاز بالا رو بیشتر قرار بدید تا بتونیم سریعتر رشد کنیم . ممنون

  ۰
 27. AR0754 گفت:

  سلام، وقت بخیر.
  طبق عادت مألوف به باشگاه سر زدم، لیکن امکان ورود نیافتم. انگار از جام جهانی و مسابقات آن حذف شده باشی. پکر و سر در گریبان به ناچار از پشت دیوار ورزشگاه از بالای درختان تنومند فضای داخل آن را به نظاره نشستم.
  عزت زیاد. پنجشنبه ۹۷/۱۱/۱۱

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای ورود به باشگاه مشکلی وجود ندارد درصورتی که خطایی دریافت می کنید لطفا اعلام نمایید تا بتوانیم مشکل را بررسی کنیم.
   باتشکر

   ۰
 28. AR0754 گفت:

  سلام مجدد، پس از ارسال پیام فوق، در اقدامی عجیب مجددا تلاش برای ورود داشتم، که موفقیت آمیز بود.
  چه می توان گفت و چه می توان کرد.
  جز شکر خدا
  متشکرم.

  ۰
 29. AQ5670 گفت:

  تشکر از آگاه بابت مطالب ارزنده ای که در اختیار مشتریان و کاربران قرار می دهد

  ۰
 30. AT5658 گفت:

  لطف می کنید در مورد شرایط قرعه کشی توضیح بدین

  ۰
 31. AS6303 گفت:

  تشکر از کارگزاری آگاه و این مطالب خوب و مفید

  ۰
 32. AF7586 گفت:

  تشکر از آگاه بابت مطالب ارزنده ای که در اختیار مشتریان و کاربران قرار می دهد

  ۱
 33. AQ3024 گفت:

  حیف شد کاش زودتر این مطالب رو می گذاشتید

  ۱
 34. AH8407 گفت:

  خیلی خیلی عالی، واقعا نمونه هستین و جاتون همین بالاست،

  ۱
 35. AG9916 گفت:

  سلام
  این نوع مشاوره ها بیشتر برای افرادی که می خوان سرمایه گذاری در حد چند صد میلیون تومان یا بیشتر داشته باشند بهتره ولی باز برا من مفید بود مطلبتون

  ۰
 36. AN2421 گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  بنظرم هزینه اشتراک سایت همفکران برای افراد تازه کار یک مقدار زیاد هست،
  اگر میشد برای افرادی که عضو کارگزاری آگاه هستند تخفیفی اعمال شود بسیار خوب بود.

  ۱
 37. AT3124 گفت:

  عالی بود خیلی کمک کرد بم

  ۰
 38. AS7925 گفت:

  نرم افزار کارگزاری به روزترین ارایه دهید

  ۰
 39. AT0174 گفت:

  از نظر من بازار بورس برای افراد مبتدی مثل شنا کردن دراقیانوس پهناوره

  ۰
 40. مسعود گفت:

  سلام؛
  درخصوص صندوق ها بیشتر توضیح بفرمائید

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درخصوص صندوق های سرمایه گذاری، مطلب و فیلم آموزشی موجود هست.
   لذا می‌توانید مطلب مورد نظر خود را در قسمت جستجوی بلاگ، جستجو نمایید.
   باتشکر

   ۱
 41. AT8950 گفت:

  در خصوص صندوق ها بیشتر توضیح بدین

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درخصوص صندوق های سرمایه گذاری، مطلب و فیلم آموزشی موجود هست.
   لذا می‌توانید مطلب مورد نظر خود را در قسمت جستجوی بلاگ، جستجو نمایید.
   باتشکر

   ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید:

هزینه ثبت نام در سجام را با آگاه صفر کنید!

به راحتی و رایگان در سامانه سجام ثبت نام و کد بورسی بگیرید.

دریافت کد بورسی و سجام رایگان بستن