خدمات سبدگردانی آگاه

 • ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
 • آگاه
 • ۱۱۹ نظر
 • ۲۴۹۷۲ مشاهده

پذیرش مدیریت دارایی در سبدگردانی شرکت سبدگردان آگاه

مدیریت دارایی آگاهشرکت سبدگردان آگاه در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ با شماره ثبت ۵۳۱۰۹۰ و سرمایه‌ی ۲۰ میلیارد ریال، به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی آگاه، شروع به کار کرده است. فعالیت سبدگردانی اختصاصی ابتدا از سال ۱۳۸۶ توسط شرکت کارگزاری آگاه انجام می‌گرفت؛ ولی طی تصمیماتی که اخیراً در سطوح عالی گروه آگاه اتّخاذ گردید، از این پس این فعالیت به صورت جداگانه تحت مدیریت شرکت سبدگردان آگاه انجام ‌می‌شود. تیم مدیریت سبدگردانی آگاه با تجربه‌ سال‌ها مدیریت سرمایه قادر است دارایی سرمایه‌گذاران را در بورس اوراق بهادار به صورت تخصصی و حرفه‌ای مدیریت کند و سرمایه‌گذاران می‌توانند بدون دغدغه خاصی از سود بازار سرمایه بهره‌مند شوند. برای شروع سرمایه گذاری اطلاعات خود را وارد نمایید تا برای شروع فرآیند پذیرش با شما تماس بگیریم:

«توجه: حداقل سرمایه لازم برای سبدگردانی اختصاصی  (از شهریور ۱۳۹۹) مبلغ ۷ میلیارد تومان است»

با خدمات سبدگردانی آگاه، ثروت خود را افزایش دهید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سبدگردانی، فرم زیر را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.

به علت بازدهی بیشتر بورس اوراق بهادار طی ده سال گذشته به نسبت بازارهای موازی همچون بازار مسکن، ارز و طلا، بسیاری از مخاطبین ما تمایل به شروع سرمایه گذاری در بورس را دارند. اما از طرف دیگر عدم مهارت یا نبود زمان کافی از دلایل اصلی عدم توانایی این افراد در مدیریت سرمایه‌شان است. اگر شما نیز زمان و یا مهارت لازم برای سرمایه‌گذاری موفق در بورس را ندارید کارگزاری آگاه پیشنهاد ویژه ای برای شما دارد.

سبدگردانی چیست؟


مدیریت سبد سهام

سبدگردانی به زبان ساده یعنی شما سرمایه‌تان را در اختیار متخصصان سرمایه‌گذاری می‌گذارید به نحوی که بطور اختصاصی و براساس نیازمندی‌هایتان، مدیریت دارایی (خرید و فروش اوراق بهادار) برای شما انجام می‌گیرد. به عبارت دیگر، سبدگردانی یعنی سرمایه‌گذاری توسط یک فرد خبره بر اساس تجزیه و تحلیل اطلاعات اقتصادی و مالی و براساس خصوصیات، سطح ریسک‌پذیری و میزان سرمایه سرمایه‌گذار که در این فرایند بهترین ترکیب چیدمان دارایی‌ها انتخاب می‌شود تا با نظارت مستمر منجر به افزایش ارزش دارایی‌های شخص شود.

هدف اصلی سبدگردانان در شرکت سبدگردان آگاه، در قدم اول حفظ ارزش دارایی و سپس افزایش پایدار ثروت سرمایه‌گذار است. تیم خبره و حرفه‌ای ما، وظیفه مدیریت دارایی‌هایتان در بورس را برعهده می‌گیرند تا بتوانید با گزارشهای مرتب از وضعیت داراییتان با آرامش خاطر شاهد رشد سرمایه‌تان باشید.

 

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره سبدگردانی دارید می‌توانید به وب‌سایت شرکت سبدگردان آگاه به نشانی www.agahinvest.com مراجعه کنید.

سوالات متداول سبدگردانی

سوال: مدت‌زمان قرارداد سبدگردانی چقدر است؟

قرارداد سبدگردانی معمولا یک ساله منعقد می‌شود. شاید برای شما سوال پیش بیاید، چرا یک سال؟ یکی از علت‌ها این است که در طی یک سال شرکت‌های بورسی تمام گزارش‌های خود را ارائه می‌کنند، سود سال مشخص می‌شود، مجمع سالانه شرکت برگزار و سود نقدی اعلام می‌شود، تاثیرات فروش فصلی در سود شرکت‌ها دیده می‌شود، بودجه کل کشور اجرا می‌شود و… در مجموعه تمام تحولات اقتصادی کلان و خرد که تاثیر‌گذار در بورس هستند طی یک چرخه یک ساله رخ خواهد داد.

از طرفی چون سبدگردان به دنبال حداکثر کردن سود است، لذا سهام‌هایی انتخاب می‌شوند که پیش‌بینی شده است که با افزایش سودآوری همراه باشند. نکته‌ی مهم این است که شرکت مورد‌نظر این افزایش سودآوری را امکان دارد به جای اینکه در پایان فصل تابستان اعلام کند، در پایان فصل پاییز گزارش دهد. لذا می‌بایست سهم با دید میان مدت خریداری و نگه‌داری گردد. به همین خاطر انعقاد قرارداد یک ساله ریسک سرمایه‌گذاری را کاهش و احتمال سودآوری بیشتر را افزایش می‌دهد.

البته باید در نظر داشت که سرمایه‌گذار طی مدت قرار داد می‌تواند به سرمایه اولیه خود اضافه نماید. همچنین این امکان برای سرمایه‌گذار فراهم شده است که طی مدت قرارداد بخشی از سرمایه را برداشت نماید و یا حتی با درخواست کل سرمایه، قرارداد را فسخ نماید.

در صورت درخواست بخشی از سرمایه توسط سرمایه‌گذار، سبدگردانی در فاصله زمانی ۲ تا ۵ روز کاری بعد از درخواست کتبی سرمایه گذار، موظف است وجه را پرداخت نماید. اما این امر استثنا به همراه دارد. فرض کنید سرمایه شما در سهم‌هایی سرمایه‌گذاری شده است که نماد معاملاتی آن‌ها توسط سازمان بورس متوقف شده است و امکان معامله وجود ندارد. در این صورت سبدگردان با فروش سایر سهم‌های موجود در سبد، حتی‌المقدور وجه موجود را به شما پرداخت خواهد کرد.
سبدگردان یا سرمایه‌گذار با اعلام کتبی به طرف مقابل، می‌توانند طی مدت قرارداد، قرارداد را فسخ نمایند.

با توجه به اینکه نوسان قیمت یکی از عوامل اصلی موجود در بورس سهام است، و همچنین با در نظر گرفتن این نکته که سهام‌های خریداری شده برای سبد با دید میان‌مدت و بلند‌مدت انتخاب می‌شوند، لذا در سبدگردانی نمی‌توان درآمد ثابت ماهانه داشت.

سوال: سبدگردانی تضمینی وجود دارد؟

پاسخ: در ادامه سری سوالات مربوط به سبدگردانی اوراق بهادار، برخی سوال می‌کنند اگر با فعالیت‌های سبدگردانی که سرمایه‌تان را به او سپرده‌اید، سودی حاصل نشد و سبد متحمل ضرر شد تکلیف چیست؟ یعنی تضمینی در کار است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که در بورس سهام همانند سایر بازارهای سرمایه‌گذاری، تضمین وجود ندارد.

شما اگر دلار بخرید فردی برای شما تضمین نمی‌کند که حتما قیمت دلار رشد می‌کند. اگر سکه خرید کنید هیچ فردی برای شما تضمین نمی‌کند حتما قیمت سکه افزایش خواهد یافت ( قطعا به یاد دارید وقتی سکه به یک میلیون و پانصد هزار تومان رسید، چگونه مردم به امید افزایش قیمت در صف خرید سکه بودند ولی چه شد ؟ قیمت سکه افت شدیدی پیدا کرد. اگر در مسکن سرمایه‌گذاری کنید هیچ تضمینی برای سود‌آوری شما وجود ندارد. چون تمام تصمیمات انسان بر اساس پیش بینی‌ها و انتظارات است، امکان دارد پیش‌بینی محقق بشود یا نشود.

اما یک نکته فوق العاده با اهمیت وجود دارد. همانطور که در مطلب “کارمزد سبدگردان در بورس″ بیان شد کارمزد اصلی سبدگردان ارتباط کامل و مستقیم با سودآوری سبد دارد. یعنی سبد‌گردان نه تنها نباید ضرر کند، بلکه باید در ایتدا به اندازه سود بانکی سود محقق کند، سپس سود بیشتری را برای سبد بسازد تا درصدی از آن نصیب خودش شود. قطعا سبدگردان طی فرآیند سبدگردانی هزینه‌هایی را متحمل می‌شود. مثل هزینه تحلیل‌گر و هزینه‌های جاری.
در نتیجه قاعده این است که سبدگردان برای تامین هزینه‌های خود و سودآوری، حداکثر تلاش حرفه‌ای خود را به کار گیرد تا بیشترین سود ممکن برای سبد را فراهم کند. اینکه در کنار تکنیک‌های خاص مدیریت سبد به ما این اطمینان نسبی را می‌دهد که ضرری در فرآیند سبدگردانی نصیب ما نخواهد شد.

سوال: کارمزدی که سرمایه‌گذار بابت سبدگردانی می‌دهد به چه نحوی است؟

پاسخ: کارمزد شرکت سبدگردان آگاه از دو بخش تشکیل می‌شود:
۱- ثابت: ۱% درصد از میانگین ارزش سبد خواهد بود که در طول مدت قرارداد به صورت روزانه محاسبه و توسط شرکت سبدگردان در انتهای قرارداد دریافت خواهد شد.
۲- مبتنی بر عملکرد: این کارمزد به صورتی تدوین شده که منافع شرکت سبدگردان و سرمایه‌گذار در یک راستا تعریف می‌شود. بدین صورت که تا سقف نرخ سود بدون ریسک کارمزدی دریافت نمی‌شود و بیش از آن مقدار، کارمزد مبتنی بر عملکرد ۲۰% است

سوال: حداقل سرمایه لازم برای خدمات سبدگردانی چقدر است؟

پاسخ: در حال حاضر (از اول خرداد ۱۳۹۹) حداقل سرمایه لازم برای سبدگردانی آگاه مبلغ ۱۰ میلیارد تومان است.

 

خدمات صندوق های سرمایه گذاری آگاهصندوقهای سرمایهگذاری، ابزار مناسبی برای ورود و سرمایهگذاری در بورس هستند. سرمایهگذاری در صندوقها الزاما نیاز به دانش تخصصی ندارد و با چند صد هزار تومان میتوانید در آنها سرمایهگذاری کنید و از منافع بورس بهرهمند شوید.

صندوق مشترک آگاه در سال ۱۳۸۷ تاسیس گردید و تا به امروز بدون وقفه به فعالیت خود ادامه داده است. صندوق آگاه از قدیمی‌ترین و معتبر‌ترین صندوقهای موجود در بازار سرمایه ایران است.

این صندوق بیشترین میزان بازدهی از ابتدای تاسیس تاکنون را به خود اختصاص داده است. صندوق آگاه در حال حاضر بیش از ۳۳۰۰% بازدهی ارائه کرده است که به نوبه خود سرآمدی در صندوقهای سرمایهگذاری در سهام به حساب میآید.

برای اطلاع بیشتر از صندوقهای سرمایهگذاری آگاه به این مطلب مراجعه کنید.

 

شماره تماس جهت پرسش درباره مدیریت دارایی: ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۱

آدرس ایمیل پاسخگوی سوالات و ابهامات خدمات مدیریت دارایی: info@bashgah.com

119 پاسخ به “خدمات سبدگردانی آگاه”

 1. AG6085 گفت:

  سلام
  از نظرات و راهنمایی های خوبتون بسیار ممنون .
  تنها مشگل قشرهای جوان این کشور این است که توانایی این رو ندارند که در ابتدا با سرمایه ای که اشاره کردین۲۰۰ میلیون تومان با کارگزاران سبد گردان کا ر کنند ایا با سرمایه پایین میشود شروع کرد

  ۱۰
 2. احسان گفت:

  سلام وقت بخیر

  آیا میشه با سرمایه ۱ میلیون تومان شروع کرد؟

  ۱
 3. AG8383 گفت:

  سلام...متوسط بازدهی سبد سرمایه گذاری در کارگزاری آگاه برای سال ۹۵ محاسبه شده است؟ در صورت مثبت بودن پاسخ درصد را اعلام فرمایید.باتشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بازدهی سبدگردان در سال ۹۵ همواره بالاتر از شاخص بورس بوده.

   ۰
   • AK8749 گفت:

    سلام چرا مبالغ کمتر سبد گردانی نمیشه

    ۰
    • Agah گفت:

     با سلام و احترام
     دوست عزیز؛ خدمات سبدگردانی از آنجا که به صورت اختصاصی برای هر سرمایه‌گذار انجام می‌گیرد، تخصیص یک تیم سبدگردانی به هر فرد نیاز به منابعی داشته که هم برای تیم سبدگردانی ایجاد انگیزه نماید و هم رضایت سرمایه‌گذار جلب شود؛ از این رو این فرآیند هزینه‌های سنگینی به سازمان تحمیل می‌کند. علاوه بر این به طور کلّی خدمات اختصاصی و منحصر به فرد در تمام زمینه‌ها و در تمام دنیا به دلیل شخصی‌سازی آن متناسب با خواسته و ویژگی‌های خاص هر مشتری، ناگزیر جزو خدمات گران محسوب می‌شود.

     ۰
 4. AG5700 گفت:

  سلام خواستم از حضورتان بپرسم که ایا با وام قرض الحسنه و یا بسته های اعتباری امکان سرمایه گذاری در این طرح وجود داره؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   حداقل سرمایه لازم برای دریافت خدمات سبدگردانی ۵۰۰ میلیون تومان است (البته این عدد در شرایط زمانی مختلف تغییر میکند) که مبلغ آن می تواند شامل وجه نقد، سهام یا روشی که فرمودید باشد. برای اطلاع از آخرین مبلغ قابل پذیرش برای خدمات سبدگردانی به ابتدای مطلب مراجعه نمایید.

   ۱
 5. صمد بهروزسرند گفت:

  سلام به نظر بنده برای کلیه اعضاء به همان نسبت که سرمایه دارند درخدمات سبد گردان استفاده کنند .واقعیت امر بخواهیم این هست هم سود برای کارگزار و سهامدارباشه هر چند کم .قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود .ممنون از تدابیر تان در خصوص سبد گردانی

  ۰
 6. ,وحید گفت:

  سلام سبد گردانی میتونه از ضضر جلوگیری کنه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   سبدگردانی یکی از روش هایی است که مشتری می تونه مدیریت دارایی خودش رو به کسانی بسپره که تبحر، زمان و مهارت کافی رو در این خصوص دارند. در حقیقت با این فاکتورها است که میتونه ریسک سرمایه گذاری رو کم کرد.

   ۰
 7. جواد گفت:

  سلام میشه با ۲۰ میلیون تومان شروع کرد .
  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   حداقل مبلغ مورد نیاز برای سبدگردانی ۵۰۰ میلیون تومان است. البته این عدد در شرایط زمانی مختلف تغییر میکند. برای اطلاع از آخرین مبلغ قابل پذیرش برای خدمات سبدگردانی به ابتدای مطلب مراجعه نمایید.

   ۰
 8. mohamad27 گفت:

  سلام بعدازیک دوره ۳ماهه میشودازسبد گردانی خارج شدواصل سرمایه وسود حاصله را دریافت نماییم ودرمدت دوره ازنوع سهام وبازدهی ان اطلاع داشته باشیم متشکرم

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام
   دوست عزیز، سبدگردان اجازه تصرف یا فریز دارایی را ندارد و سرمایه‌گذار هر زمان که بخواهد می تواند قرارداد را فسخ کند. ولی معمولاً در سرمایه‌گذاری های کوتاه مدت، بازدهی مناسبی حاصل نمی گردد و برای سرمایه‌گذار به صرفه نیست.
   همچنین در مدت قرارداد سرمایه‌گذار می تواند بر معاملات نظارت داشته و از بازدهی سبد خود اطلاع داشته باشد.

   ۱
 9. AG6237 گفت:

  سلام یک جا گفتند شده که حداقل ۲۰۰ م است یک جا پاسخ ذیل داده شده بالاخره کدوم درسته ؟سلام
  بله دوست گرامی
  خدمات کارگزاری آگاه متنوع است و هر فرد با هر میزان سرمایه می تواند شروع کند.

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   ۲۰۰ میلیون مربوط به انعقاد قرارداد سبدگردانی است. (البته این عدد در شرایط زمانی مختلف تغییر میکند)
   اینکه هر فردی به شخصه می تواند در بورس سرمایه گذاری کند، موضوعی جدا است و می تواند با هر میزان دارایی معامله خود را انجام دهد. اما برای استفاده از خدمات سبدگردانی حداقل سرمایه ۵۰۰ میلیون است. برای اطلاع از آخرین مبلغ قابل پذیرش برای خدمات سبدگردانی به ابتدای مطلب مراجعه نمایید.

   ۱
 10. g24973 گفت:

  با درود و خسته نباشید

  آیا ممکن است در آینده گزینه های دیگر مانند ۱۰۰ میلیون و ۵۰ میلیون نیز به سبد گردانی افزوده شود ؟

  ۰
 11. AK7335 گفت:

  عده ای در فضای مجازی و مخصوصا شبکه های اجتماعی عنوان می کنند که می توانند سبد گردانی انجام دهند ، بد نیست برای مردم اطلاع رسانی شود که فرد حقیقی یا حقوقی باید حتما از سازمان بورس و اوراق بهادار مجوز داشته باشد تا زمینه کلاهبرداری و خسارات جانبی مرتفع گردد

  ۰
 12. محمد گفت:

  باسلام و تشکر از مطالب مفید شما.

  لطفا بفرمایید
  ۱- مجوز سبدگردانی کارگزاری آگاه از چه سالی است؟
  ۲- از آن زمان تا کنون میانگین بازدهی سبدگردان چقدر بوده و میانگین افت ارزش ریال چقدر بوده؟
  ۳- آیا سبدگردانی اختصاصی می تواند باعث حفظ ارزش ریال سرمایه گذار شود؟ اگر بله چطور لطفا توضیح بفرمایید.

  باتشکر

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست عزیز
   ۱) کارگزاری آگاه از سال ۱۳۸۶ مجوز سبدگردانی خود را از سازمان بورس و اوراق بهادار اخذ کرده است.
   ۲) باتوجه به محرمانه بودن اطلاعات سبدهای سرمایه گذاری امکان افشای اطلاعات مذکور امکان پذیر نیست . با این وجود برای ملاحظه نمونه هایی از مدیریت دارایی کارگزاری آگاه می توانید به تارنمای هر کدام از صندوق های تحت مدیریت آگاه مراجعه نمایید .
   ۳) در فرآیند سبدگردانی امکان تضمین اصل سرمایه و یا پیش بینی سود امکان پذیر نیست ، با این وجود تلاش گروه مدیریت دارایی کارگزاری آگاه همواره برآن بوده تا در وهله اول اصل سرمایه افراد را حفظ و سپس به کسب بازدهی بنا بر اهداف و شرایط هر سرمایه گذار بپردازد. علاوه بر آن بخش اصلی کارمزد سبدگردانی (کارمزد متغیر) مبتنی بر بازدهی ایجاد شده برای هر سرمایه گذار دارد.

   ۰
 13. AM1344 گفت:

  سلام.
  در کلاس اموزشی گفتن.
  با ۳۵ تا هم امکان پذیره؟
  پس صحت نداشته....

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست عزیز
   مدیریت دارایی در بازار سرمایه در دو قالب اصلی خدمات سبدگردانی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک امکان پذیر است. شما می‌توانید از طریق هرکدام از این خدمات از مدیریت حرفه‌ای دارایی‌ها توسط افراد خبره در سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوید.
   شما می‌توانید با مبالغ کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان با سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک از مزایای حاصل از آن ها بهره‌مند گردید.
   برای اطلاع از صندوق‌های تحت مدیریت کارگزاری آگاه به آدرس https://agah.com/fund#fundConnection مراجعه نمایید.

   ۰
 14. حسام گفت:

  با سلام من متوجه نشدم یعنی با ۲۰۰ میلیون نمیشود سبد گردانی کرد ؟ ۲۰۰ میلیون انعقاد قرارداد و بعد ۵۰۰ میلیون رو متوجه نشدم ممنون میشم واضح تر توضیح دهید
  و اینکه این سبد گردانی برای سرمایه گذار در سال چند درصد سود داره با تشکر

  ۰
  • Agah2 گفت:

   با سلام و ادای احترام دوست گرامی
   سود سرمایه‌گذاری شما در شرایط متغیر متفاوت خواهد بود و یکی از این متغیرها میزان ریسک پذیری شما است که بنابر میزان ریسک پذیری شما تصمیم‌گیری می‌شود که در چه دارایی‌هایی سرمایه‌گذاری شود. بهتر است در صورت تمایل بصورت مکالمه با بخش سبدگردانی کارگزاری در تماس باشید.
   درخصوص میزان سرمایه، در برهه ای استراتژی و تصمیم مدیران سرمایه گذاری آگاه بر این بود که با سرمایه ۲۰۰ میلیون تومان می‌توانستید منوط به افزایش آن به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان در زمان مشخصی، سبد سرمایه اختصاصی داشته باشید اما در حال حاضر فقط با سرمایه حداقل ۵۰۰ میلیون تومان این امکان برای مشتریان فراهم است.

   ۰
 15. AF7313 گفت:

  سلام
  لینک ثبت نام در "صندوق مشترک آگاه" کار نمی کند:
  https://axf.irbrokersite.ir/Home/Customers/Register

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   این مشکل برطرف شده است.
   در صورتی که همچنان این مشکل وجود دارد با پشتیبانی بآشگاه، تماس حاصل بفرمایید.
   متشکرم

   ۰
 16. AL8431 گفت:

  سلام ، آیا میتونم نمونه قرارداد سبد گردانی رو از شما دریافت کنم ؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای اطلاعات بیشتر لازم است با کارشناسان سبدگردانی صحبت نمایید و در صورت توافق طرفین، قرارداد سبدگردانی نیز منعقد می‌گردد.
   با تشکر

   ۰
 17. محمدحسن مومنی گفت:

  اولا الان خیلی از بانکها ۲۳درصدالی ۲۱سود میدهند دوما بعد از ماه اول میتوانی تمام پول یاقسمتی از آن را برداشت کنی بدون اینکه سود کم شودیعنی ۵۰۰میلیون سود ماهانه اش میشود نه میلیون پانصدهزار تومان ضرب در ۳ماه کنی حدودامیشود ۲۹میلیون تومان خب این چکاری است پول داد به شما نهایت همان سود بانکها ویا کمتر را بدهید

  ۰
  • agah5 گفت:

   با سلام
   سود بانکی در ۳ ماه ۶% برای شما لحاظ می‌شود در حالی صندوق آگاه در ۳ ماه گذشته ۴۲٫۵% بازدهی ثبت کرده است.

   ۰
 18. AK7056 گفت:

  ممنون و خسته نباشید درصد کارمزد سبد گردانی از کل مبلغ بعد از فروش و مشخص شدن سود مثلا با میانگین ۵۰ درصد چقدر است

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای اطلاع از خدمات سبدگردانی در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۱ تماس حاصل بفرمایید.

   ۱
 19. سعید گفت:

  ابتدا از این ۳۵ میلیون تومان، مبلغ ۲۵ میلیون تومانی که بانک به شما می‌داد را کسر می‌کنیم. از ۱۰ میلیون تومان باقی‌مانده ۳۰ درصد آن یعنی ۳ میلیون تومان کارمزد سبدگردان می‌شود و ۷ میلیون تومان مابقی بعلاوه ۱۵ میلیون تومان قبلی یعنی مجموعا ۲۲ میلیون تومان، سود مشتری خواهد بود که می‌تواند دریافت کند یا مجدد در سبد سرمایه‌گذاری کند.

  اعدادی که نوشته اید همخوانی ندارند!!!!! فکر میکنم در واقع باید بنویسید ۷ میلیون تومان مابقی بعلاوه ۲۵ میلیون تومان قبلی!!!!

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   درخصوص خدمات سبدگردانی لطفا در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۱ تماس حاصل بفرمایید.

   ۰
 20. AO7436 گفت:

  بنظرم،روش و شرایط سبد گردانی شما منطقی هست.

  ۰
 21. ارش گفت:

  سلام ,
  من به تازگی وارد بورس شدم و وضعیت کنونی باعث ضرر و زیان زیادی به بنده شده ، خواستم بدونم اطلاعاتی در خصوص این عدم مدیریت و دستوری بودن ریزش ارزش سهام دارید ؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   با سلام
   در بازار همیشه روند صعودی نیست. متاسفانه شما در برهه روند نزولی کوتاه مدت وارد شده‌اید که اگر سهام درستی انتخاب کرده باشید در بلند مدت قطعا سود میکنید.
   دستوری بودن ریز بازار یک فرضیه و شایعه است و چیزی در این مورد ثابت نشده است.
   باتشکر

   ۰
 22. AP4989 گفت:

  با سلام
  برای دریافت سود هر سهم تا چه زمانی باید آن سهم را داشته باشیم؟
  تاریخ دعوت به مجمع
  یا
  تاریخ تشکیل مجمع

  ۰
 23. AQ4046 گفت:

  با سلام ایا مقدار سود سالیانه به مقدار سرمایه بستگی دارد.

  ۰
 24. AO0620 گفت:

  سلام
  از آنجاییکه سرمایه ما برای سبدگردانی کم هستش تقاضامندم
  ۱- چند سهم خوب و آینده دار
  ۲- چند سهم بنیادی
  معرفی بفرمایید

  باتشکر فراوان

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   از آنجایی که سایت بآشگاه، سایت مشاوره و تحلیلی نیست، لذا شما می‌توانید سوالات مربوط به صنایع و تحلیل سهام‌های مختلف را از سایت hamfekran.com جویا شوید.
   باتشکر

   ۰
 25. alireza گفت:

  در مطالب بالا که مجدد در ذیل آورده میشه۱۵ میلیون قبلی کدومه ؟؟؟؟
  فرض کنید شما ۵۰۰ میلیون تومان برای سبدگردانی سرمایه‌گذاری می‌کنید. اگر این ۵۰۰ میلیون تومان را در بانک سپرده‌گذاری کنید طی یک سال به شما ۲۰ درصد سود یعنی ۱۰۰ میلیون تومان خواهند داد. ۱۰۰ میلیون تومان طی یک سال یا به عبارتی ۲۵ میلیون تومان برای هر سه ماه. ( البته توجه کنید که طی یک سال شما نمی‌توانید از پول خود برداشت کنید. چون در این صورت دیگر به شما ۲۰ درصد سود سالانه تعلق نخواهد گرفت و سود شما ۱۰ درصد خواهد شد). در پایان سه‌ماه اول سود سبد شما برابر با ۳۵ میلیون تومان فرض می‌شود. ابتدا از این ۳۵ میلیون تومان، مبلغ ۲۵ میلیون تومانی که بانک به شما می‌داد را کسر می‌کنیم. از ۱۰ میلیون تومان باقی‌مانده ۳۰ درصد آن یعنی ۳ میلیون تومان کارمزد سبدگردان می‌شود و ۷ میلیون تومان مابقی بعلاوه ۱۵ میلیون تومان قبلی یعنی مجموعا ۲۲ میلیون تومان، سود مشتری خواهد بود که می‌تواند دریافت کند یا مجدد در سبد سرمایه‌گذاری کند. اگر سود سبد در پایان سه ماه، کمتر از ۱۵ میلیون تومان بود، تمام سود متعلق به مشتری خواهد شد و کارمزدی نصیب سبدگردان نخواهد گردید.

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   براي محاسبه کارمزد متغير اگر در طول يک سال تا سقف ۲۰% براي شما سود شناسايي شود، تمام آن سود متعلق به شماست؛ در صورتي که بيش از ۲۰% سود براي شما شناسايي شود، شرکت سبدگردان در ۲۰% از مازاد اين سود با شما شريک است.
   مثال:
   شما ۵۰۰ ميليون به شرکت وگذار کرده‌ايد در طول يکسال قرارداد، تا سقف ۲۰% يعني ۱۰۰ ميليون شرکت هيچ کارمزدي تحت عنوان کارمزد متغير از شما دريافت نمي‌کند. ولي اگر به طور مثال ۶۰% براي شما سود حاصل شود يا به عبارت ديگر ۳۰۰ ميليون تومان براي شما سود شناسايي شود، از اين ۳۰۰ ميليون تومان ۲۰% اوّل يعني ۱۰۰ ميليون تومان متعلق به شماست، در ۲۰۰ ميليون تومان باقي مانده ۲۰% يعني ۴۰ ميليون تومان کارمزد شرکت و ۱۶۰ ميليون تومان متعلق به شماست که به صورت کلي از ۳۰۰ ميليون تومان سود ۴۰ ميليون سهم شرکت به عنوان کارمزد و ۲۶۰ ميليون متعلق به شماست.
   براي اطلاعات بيشتر مي‌توانيد با شماره زير تماس حاصل فرماييد:
   ۰۲۱-۸۲۱۵۴۲۱۰

   ۰
 26. AQ4542 گفت:

  درصورتی که سود سبدگردانی از سود بانکی کمترشد چه؟

  ۰
 27. امین گفت:

  سلام اعداداین متن از توضیحات مثال سایت شما اشتباه است .لطفا اصلاح فرمایید:

  ""فرض کنید شما ۵۰۰ میلیون تومان برای سبدگردانی سرمایه‌گذاری می‌کنید. اگر این ۵۰۰ میلیون تومان را در بانک سپرده‌گذاری کنید طی یک سال به شما ۲۰ درصد سود یعنی ۱۰۰ میلیون تومان خواهند داد. ۱۰۰ میلیون تومان طی یک سال یا به عبارتی ۲۵ میلیون تومان برای هر سه ماه. ( البته توجه کنید که طی یک سال شما نمی‌توانید از پول خود برداشت کنید. چون در این صورت دیگر به شما ۲۰ درصد سود سالانه تعلق نخواهد گرفت و سود شما ۱۰ درصد خواهد شد). در پایان سه‌ماه اول سود سبد شما برابر با ۳۵ میلیون تومان فرض می‌شود. ابتدا از این ۳۵ میلیون تومان، مبلغ ۲۵ میلیون تومانی که بانک به شما می‌داد را کسر می‌کنیم. از ۱۰ میلیون تومان باقی‌مانده ۳۰ درصد آن یعنی ۳ میلیون تومان کارمزد سبدگردان می‌شود و ۷ میلیون تومان مابقی بعلاوه ۱۵ میلیون تومان قبلی یعنی مجموعا ۲۲ میلیون تومان، سود مشتری خواهد بود که می‌تواند دریافت کند یا مجدد در سبد سرمایه‌گذاری کند. اگر سود سبد در پایان سه ماه، کمتر از ۱۵ میلیون تومان بود، تمام سود متعلق به مشتری خواهد شد و کارمزدی نصیب سبدگردان نخواهد گردید.""

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   براي محاسبه کارمزد متغير اگر در طول يک سال تا سقف ۲۰% براي شما سود شناسايي شود، تمام آن سود متعلق به شماست؛ در صورتي که بيش از ۲۰% سود براي شما شناسايي شود، شرکت سبدگردان در ۲۰% از مازاد اين سود با شما شريک است.
   مثال:
   شما ۵۰۰ ميليون به شرکت وگذار کرده‌ايد در طول يکسال قرارداد، تا سقف ۲۰% يعني ۱۰۰ ميليون شرکت هيچ کارمزدي تحت عنوان کارمزد متغير از شما دريافت نمي‌کند. ولي اگر به طور مثال ۶۰% براي شما سود حاصل شود يا به عبارت ديگر ۳۰۰ ميليون تومان براي شما سود شناسايي شود، از اين ۳۰۰ ميليون تومان ۲۰% اوّل يعني ۱۰۰ ميليون تومان متعلق به شماست، در ۲۰۰ ميليون تومان باقي مانده ۲۰% يعني ۴۰ ميليون تومان کارمزد شرکت و ۱۶۰ ميليون تومان متعلق به شماست که به صورت کلي از ۳۰۰ ميليون تومان سود ۴۰ ميليون سهم شرکت به عنوان کارمزد و ۲۶۰ ميليون متعلق به شماست.
   براي اطلاعات بيشتر مي‌توانيد با شماره زير تماس حاصل فرماييد:
   ۰۲۱-۸۲۱۵۴۲۱۰

   ۰
 28. AC9375 گفت:

  سلام ایا کارگزاری امکان تخصیص اعتبار درزمان عرضه اولیه به مشتریان خود ردا دادر یانه ؟؟؟
  ممنون

  ۰
 29. AP7340 گفت:

  آیا صورت خرید و فروش در سبدگردانی به مشتری ارائه میگردد؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   با سلام و احترام
   اگر منظور شما آگاهی از خرید و فروش در سبد شماست، بله؛ شما با کد سبدگردانی و پلتفرمی که در اختیارتان قرار می‌گیرد می‌توانید فعالیت مدیریت دارایی از طرف شرکت سبدگردانی را رصد کنید. همچنین بر اساس گزارشات هفتگی، ماهانه، سه ماهه و شش ماهه‌ای که در اختیار شما قرار خواهد گرفت نیز می‌توانید از وضعیت سبد خود آگاه شوید.

   ۱
 30. AR6323 گفت:

  سلام چگونه تغییر ناظرباید انجام بدم؟اگر انجام ندم چه میشه؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما ابتدا می‌بایست کد آنلاین خود را از سایت ex.agah.com دریافت نمایید و در سامانه آساتریدر کارگزاری آگاه، قسمت تغییر کارگزار ناظر نسبت به تغییر ناظر سهام خود به صورت غیر حضوری اقدام نمایید.
   جهت اطلاعات بیشتر به فیلم آموزشی “نسخه جدید نرم افزار آساتریدرآگاه – تغییر کارگزار ناظر” مراجعه بفرمایید
   درصورتی که تغییر ناظر ندهید امکان فروش سهم در کارگزاری آگاه را نخواهید داشت
   باتشکر

   ۰
 31. رضا برزم گفت:

  در قسمتی از مطلب ؛اعداد را اشتباه نوشتید:
  ۲۵+۷=۳۲ باید مینوشتید که اشتباها نوشتید:
  ۱۵+۷=۲۲

  ۰
 32. AO3575 گفت:

  سلام . برای سبدگردانی حتما باید حضوری اقدام کرد؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   با سلام و احترام
   بله؛ جلسه حضوری به منظور بررسی کفایت سرمایه و تحلیل پورتفوی سرمایه‌گذار (در صورت وجود) ضروری است. همچنین سبدگردانی چون به صورت اختصاصی برای هر فرد صورت می‌پذیرد لذا تابع مستقیم روحیات و شخصیت سرمایه‌گذار و میزان ریسک‌پذیری و ریسک‌گریزی اوست و این خود مزید بر علت به منظور تنظیم جلسه حضوری به منظور ساخت بیشتر این مولفه‌ها است. البته لازم به ذکر است که این جلسه رایگان بوده و محتوای آن می‌تواند برای شخص سرمایه‌گذار مفید و کاربردی باشد.
   شما می‌توانید با مراجعه به لینک زیر و وارد کردن اطلاعات اوّلیه خود به منظور تنظیم جلسه منتظر تماس کارشناسان ما در مدّت کوتاهی باشید:
   https://goo.gl/9TnDE5

   ۰
 33. اشرف احمدی گفت:

  سلام سرمایه من یک میلیون تومان هست تا حالا هم وارد بورس نشدم اطلاع کافی هم ندارم از کجا شروع کنم برای سرمایه گذاری در بورس

  ۰
  • agah5 گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز؛ اگر کد بورسی دریافت نکرده‌اید می‌توانید با مراجعه به سایت آگاه اکسپرس «ex.agah.com» کد بورسی دریافت کرده، سپس باید در کلاس‌های آموزشی ما شرکت کنید و بعد از گذراندن دوره‌های اوّلیه و آشنایی با ادبیات و اصطلاحات بورس می‌توانید با سرمایه‌های کمتر وارد بورس شده و اقدام به سرمایه‌گذاری کنید.

   ۰
 34. شهاب گفت:

  سلام
  از نظرات و راهنمایی های خوبتون بسیار ممنون .

  ۰
 35. AD2088 گفت:

  باسلام.
  ممنون میشم بفرمایید چگونه در صندوق مشترک اگاه با سرمایه ۳۰م میشه ثبت نام کرد و بازدهی ماهانه ۳۰ م چقدر هست؟
  با تشکر از کارگزاری و باشگاه خوب تون

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام و احترام

   با تشکر از مشارکت و نظردهی شما دوست عزیز؛ برای سرمایه‌گذاری در صندوق مشترک آگاه ابتدا شما باید با در دست داشتن مدارک هویتی (اصل شناسنامه و کارت ملی)، به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه کرده و درخواست صدور واحد دهید. دقت فرمایید که حداقل سرمایه لازم برای سرمایه‌گذاری صندوق مشترک آگاه به میزان قیمت صدور روز یک واحد از آن است که شما می‌توانید با مراجعه به سایت زیر از قیمت صدور روزانه هر واحد آن آگاه شوید:
   http://agah-fund.ir

   در خصوص بازدهی صندوق، می‌توانید با مراجعه به لینک بالا در صفحه نخست، قسمت «لینک‌های مرتبط»، گزینه «بازده صندوق» را انتخاب کرده و بازدهی آن را در ادوار مختلف ملاحظه بفرمایید.
   دقت بفرمایید که صندوق مشترک آگاه از نوع در سهام است و سود ماهانه پرداخت نمی‌کند. صندوق‌های در سهام صندوق‌هایی با ریسک بالا و بازدهی بالا می‌باشند و برای کسب سود باید با نگاه بلند مدّت (بیش از ۶ ماه) در آن‌ها سرمایه‌گذاری کرد. اگر به دنبال سود ماهانه هستید باید در صندوق‌های با درآمد ثابت سرمایه‌گذاری کنید. که بازدهی آنها عمدتاً اندکی بیش از بازدهی بانک است. لینک زیر وب‌سایت صندوق بانک گردگشری است که از نوع بادرآمد ثابت است که می‌توانید بازدهی آن را در مسیری که گفته شد مشاهده کنید:
   http://www.gbfund.ir

   ۰
 36. AK3336 گفت:

  سلام برای سبدگردانی حداقل سرمایه برای این فصل چقدر است؟

  ۰
 37. AT2661 گفت:

  سلام صفحتون خیلی سخته نمیدونم از کجا باید وارد بشم ک سهام رو خرید و فروش کنم ؟؟؟دیوونه کنندست

  ۰
 38. AJ3668 گفت:

  سلام خسته نباشید
  من این مقدار پولی که اعلام کردین رو ندارم شاید خیلی از دوستان دیگه هم نداشته باشن، امکانش هست با پول های کمتر با کارگزاری قرارداد بست؟

  ۱
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   خیر دوست عزیز؛ به دلیل ماهیت اختصاصی این روش سرمایه‌گذاری، حداقل سرمایه‌ی مورد نیاز ۵۰۰ میلیون تومان است.
   باتشکر

   ۰
 39. AJ3668 گفت:

  سلام خسته نباشید
  زمانی که داخل سبد گردانی شرکت می کنیم امکانش هست زودتر از یک سال هزینه ای که دادیم رو برداریم؟

  ۱
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز در سبدگردانی اختصاصی شما می‌توانید قبل از یک سال قرارداد خود را فسخ کرده و بعد از محاسبه کارمزد سبدگردان و سود شناسایی شده برای شما، می‌توانید اصل سرمایه و سود خود را دریافت کنید.
   برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:
   ۸۲۱۵۴۲۱۰ مدیریت دارایی آگاه

   ۰
 40. AR1603 گفت:

  با سلام آیا صندوق توی زیان شریک است وسود تضمنی می باشد

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   بستگی به نوع صندوق و امیدنامه آن دارد، عمدتاً در صندوق‌ها هر دو طرف در سود و زیان شریک هستند، برای اطلاعات بیشتر باید به امیدنامه صندوق مورد نظر خود مراجعه و آن را مطالعه بفرمایید.

   ۰
 41. AU2588 گفت:

  اگر مقدار سرمایه زیر ۵۰ ملیون باشد،سبد گردانی انجام‌نمیشود؟کانال یا گروه vip کترگزاری آگاه دارد یا خیر؟

  ۰
 42. AU2588 گفت:

  اگر به فرض شاخص منفی باشد و اوضاع بازار خراب باشد،احتمالش هست‌ک سرمایه گذار کمتر از سود بانکی دریافت کند؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز در بحث سرمایه‌گذاری احتمال هر اتّفاقی وجود دارد، مهم میزان آگاهی از احتمال این اتّفاقات است. احتمال از جنس پیش‌بینی است و اصلی‌ترین راه پیش‌بینی استفاده از داده‌های گذشته است. در گذشته سبدهایی بوده که در ۳ ماه اوّل، بازده کمتر از سود بانکی داشته است. در چنین مواقعی افراد واکنش‌های مختلفی از خود نشان می‌دهند؛ عدّه‌ای در این برهه از ادامه سرمایه‌گذاری منصرف می‌شوند و دسته‌ای دیگر که با آگاهی از این واقعیت که افق سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه افقی بلند مدّت است، صبر پیشه کرده و به بازدهی بیش از بازده بانک دست پیدا کرده‌اند و عملکرد گذشته سبدها و صندوق‌های ما گواه این مدّعاست.

   ۰
 43. قادر فروزش گفت:

  ممنون از مطالب ارزنده شما
  کاش می شد فکر و راه حلی برای افراد دارای سرمایه کمتر هم پیشنهاد داشته باشید

  ۰
 44. AU0902 گفت:

  جهت انعقاد قراردادجهت سبد گردانی به کجا باید مراجعه کرد ایا اصل سرمایه هم دارای رسیک پذیری هست یا نه در سبد گردانی

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   برای انعقاد قرارداد سبدگردانی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:
   ۰۲۱-۸۲۱۵۴۲۱۰
   در سبدگردانی اختصاصی تضمین اصل سرمایه وجود ندارد امّا نحوه‌ی کارمزدها به شکلی تدوین شده که منافع سبدگردان و سرمایه‌گذار به یکدیگر گره خورده است

   ۱
 45. AV0161 گفت:

  من از تازه وارد های کارگزاری آگاه هستم قبلا با چند کارگزاری دیگر کار می کردم ولی خدمات خیلی خاصی ارائه می دهید ممنونم

  ۰
 46. كيان گفت:

  سلام
  براي مبلغ پانصد مليون بيشتر و سود دهي بيشتر سبد گرداني بيشتر سود ساخته قبلا ويا صندوق آگاه و صندوق هم خود از سهام متفاوت به صلاح ديد خود خريد ميكند
  تشكر

  ۰
 47. AL6270 گفت:

  سلام.آیا سبد گردانی در حساب کارگذاری خودمان انجام میشود.یعنی خودمان سهام های خریداری شده را میبینیم

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز به شما یک حساب اختصاص داده می‌شود که تمام فعالیت‌های مالی اعم از برداشت و واریز در این حساب انجام می‌گیرد. همچنین در سبدگردانی اختصاصی به شما پنلی اختصاص داده خواهد شد که بر فعالیت‌های انجام گرفته بر روی سبدتان نظارت خواهید داشت و علاوه بر این گزارشات دوره‌ای به صورت کتبی برای شما ارسال و جلسات حضوری نیز برای شما ترتیب داده خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:
   ۰۲۱-۸۲۱۵۴۲۱۰

   ۱
 48. AT2720 گفت:

  سلام فکری برای سرمایه های کمترم بکنید

  ۰
 49. مهرداد گفت:

  با سلام و خسته نباشید سایتتون بسیار عالی و کاربردیه .
  ولی یه نکته ای عرض کنم خدمتتون ؛صندوق پارسیان من ۱۰۰ م گذاشتم از کل مبلغم ٪۳ میگیره ولی شما تا اونجاکه من اطلاع دارم از هر معامله ٪۳۰ میگیرید. من حدود دو ماهه که پول ریختم تو بورس الان بهم ۲۰ م سود داده و ۳ تومن کارمزد گرفته .فکر می کنم درصد سودتون یه مقدار بالاست.البته نظر من اینه شایدم درست محاسبه نکردم وشما سودتون بیشتر باشه .
  با تشکر از سایت خوبتون .

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز در خصوص مثالی که آوردید باید گفت که صندوق و سبدگردانی اختصاصی دو روش متفاوت با دو مکانیزم متفاوت برای سرمایه‌گذاری غیرمستقیم در بورس هستند. اگر منظور شما در خصوص کارمزدهای سبدگردانی اختصاصی آگاه است باید گفت که کارمزد شرکت سبدگردان آگاه از دو بخش ثابت و متغیّر تشکیل شده است. بخش ثابت ۱% از اصل سرمایه برای سرمایه‌های ۵۰۰ میلیون تا ۱ میلیارد تومان است و برای سرمایه‌های بالاتر از ۱ میلیارد این بخش از کارمزد اخذ نمی‌شود. امّا بخش متغیّر به شکلی تدوین شده که هیچ تضاد منافعی بین شخص سرمایه‌گذار و شرکت سبدگردان وجود ندارد و به این صورت محاسبه می‌شود که تا سقف ۲۰% در طول یکسال تماماً متعلق به سرمایه‌گذار خواهد بود و برای سودهای بالاتر از آن در ۲۰% مازاد با شخص سرمایه‌گذار شریک خواهیم بود.

   ۲
 50. AK2510 گفت:

  استفاده از خدمات سبد گردانی فواید زیادی داره اما چون مقدار سرمایه بالاست خیلی از افراد ازین خدمت محروم هستند پیشنهاد میکنم مقدار سرمایه رو کمتر کنید تا افراد بیشتری بتوانند بهره مند شوند

  ۰
 51. تودجی گفت:

  درود بر شما
  ۱- ایا امکانش هست با تجمیع سرمایه چند نفر سرمایه گزار توسط معرفی شما مبلغ ۵۰۰ میلیون رو تامین کرد؟
  ۲- در صورت تامین ۵۰۰ میلیون در مقایسه صندوق ها با سبد گردانی مزایا و معایب چیست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   بله ولی باید در نظر داشت که شرکت سبدگردان یک فرد را به عنوان صاحب سرمایه می‌شناسد و تنظیم قرارداد سبدگردانی با مشخصات و سطح ریسک‌پذیری ایشان انجام می‌گیرد.
   در خصوص سوال دوم باید به این نکته اشاره داشت که در سبدگردانی ارتباط با سرمایه‌گذار به صورت وکیل و موکل است و این ارتباط در طول قرارداد به صورت دو طرفه خواهد بود مضاف بر اینکه در سبدگردانی انعطاف‌پذیری بیشتری در خصوص تخصیص دارایی‌ها متناسب با سطح ریسک‌پذیری شخص سرمایه‌گذار وجود دارد و همچنین پنل معاملاتی اختصاصی به منظور نظارت بر تغییرات سبد سرمایه‌گذار به ایشان اختصاص داده شده و گزارشات دوره‌ای نیز به ایشان داده می‌شود.
   برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت زیر مراجعه فرمایید و یا با شماره تماس زیر تماس بگیرید:
   Www.agahinvest.com
   ۰۲۱- ۸۲۱۵۴۲۱۰

   ۱
 52. AU0902 گفت:

  سرمایهگذاری در صتدوق سودش ماتتد بانکها ۲۰ درصد میباشد یا متغییر است

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز صندوق‌ها بر اساس ترکیب داراییشان و طبیعتاً میزان سودی که ایجاد می‌کنند به ۳ دسته تقسیم می‌شوند:
   ۱. صندوق‌های در سهام که حداقل ۷۰% دارایی خود را به سهام شرکت‌ها اختصاص می‌دهند. ریسک این صندوق‌ها زیاد و قاعدتاً میزان بازدهی آن‌ها بیشتر از سایر صندوق‌هاست. صندوق مشترک آگاه از این نوع است که در ۱۰ سال گذشته بالغ بر ۵۷۰۰% سود ایجاد کرده است.
   ۲. صندوق‌های درآمد ثابت که حداقل ۷۵% دارایی آن‌ها به اوراق با درآمد ثابت مثل گواهی‌های سپرده بانکی اختصاص دارد که جزو کم‌ریسک‌ترین صندوق‌ها هستند و بازدهی آن‌ها نیز از سایر صندوق‌ها کمتر بوده و سالیانه بین ۲۰ تا ۲۲ درصد سود ایجاد می‌کنند.
   ۳. صندوق‌های مختلط که بین ۴۰ تا ۶۰ دصد دارایی آن‌ها سهام شرکت‌هاست و مابقی اوراق با درآمد ثابت است که به لحاظ ریسک و بازدهی بین دو‌ صندوق بالا قرار دارد

   ۱
 53. AU0902 گفت:

  سبدگردان به دنبال حداکثر کردن سود است، لذا سهام‌هایی انتخاب می‌شوند که پیش‌بینی شده است که با افزایش سودآوری همراه باشند.
  به همین خاطر انعقاد قرارداد یک ساله ریسک سرمایه‌گذاری را کاهش و احتمال سودآوری بیشتر را افزایش می‌دهد.

  ۰
 54. AO9233 گفت:

  سلام
  یه سوال داری یه کم شاید عجیب به نظر بیاد. سوالم اینه: من عضو VIP همفکران و مشتری آگاه هستم. اطلاعاتی که توی سایت همفکران در مورد سبد پیشنهادی داده میشه، واقعا مورد استفاده سبدگردانان شرکت سبدگردانی آگاه هم هست یا اون سبدگردانان استراتژی و سبدهایی دارند که حتی به مشترکین VIP هم اطلاعاتش رو نمیدن؟
  سوالی بود توی ذهنم به ویژه اینکه تازه به سایت همفکران پیوسته ام، برام جالب بود اگر سبدکردانان از همین پیشنهادهایی که به اعضای VIP میدن استفاده میکنن، داستان استفاده مشتریان از این پیشنهادها خب خیلی فرق خواهد کرد.

  از خدمات عالی آگاه واقعا ممنونم.

  ۱
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز؛ ضمن اعلام خوشنودی از رضایت شما از خدمات آگاه، در خصوص سوالتون باید گفت که سبدگردانی اختصاصی آگاه و همفکران آگاه در قالب دو تیم مجزا فعالیت دارند؛ لذا استراتژی‌ها متفاوت است.

   ۰
 55. AU0902 گفت:

  ممنونم از پاسخ به سوال بنده

  ۰
 56. AA2981 گفت:

  خرید صندوق چقدر است؟

  ۰
 57. AU5671 گفت:

  از زحمات و مقالات سنجیده و حرفه اییتان قدردانی مینمایم.

  ۰
 58. AW3216 گفت:

  سلام
  درحال حاضر کف یا حداقل سرمایه برای واسپاری به سبدگردانی در آگاه چقدر هستش؟

  ۰
 59. محمد گفت:

  سلام این مبلغ برای افراد با سرمایه کم اصلا ممکن نیست.ممنون از اطلاعاتی که دادید.

  ۱
 60. AM5075 گفت:

  با سلام و تشکر از شما
  من قصد دارم از خدمات سبدگردانی کارگزاری آگاه استفاده کنم اما قبلا در یک کارگزاری دیگر هم کد سبدگردانی گرفته ام. آیا امکان دارد یک فرد چند کد سبدگردانی در چند کارگزاری افتتاح کند ؟

  ۰
 61. مهدی گفت:

  سلام.در صورتی که در طول سال بیش از ۲۰ در صد سود کرده باشد. نحوه مشارکت آگاه با مشتری به چه صورت است؟
  تا ۲۰درصد کامل برای مشتری میباشد. بیشتر از ۲۰در صد به چه صورتی محاسبه میشود؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر در طول یک سال بیش از ۲۰ درصد سود ایجاد شود تا ۲۰ در صد اول کارمزد مبتنی بر عملکرد دریافت نمی‌شود و از سود مازاد ۲۰ درصد کارمزد دریافت می‌شود.

   ۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: