راهنمای دریافت کد معاملاتی بورس اوراق بهادار و کد آنلاین در کارگزاری آگاه

 • ۱۷ شهریور ۱۳۹۴
 • Agah
 • ۳۱۲ نظر
 • ۴۸۸۲۲۳ مشاهده
کارگزاری آگاه، باشگاه مشتریان آگاه، کد بورسی، کد سهامداری بورس، کدمعاملات برخط، کد آنلاین، مدارک لازم برای دریافت کد بورسی، فرآیند کدگیری در بورس، کد بورسی اشخاص حقوقی

شرکت کارگزاری آگاه به عنوان کارگزار رتبه الف در ارائه خدمات بورس اوراق بهادار، بورس کالا و انرژی فعال است. این کارگزاری در زمینه معاملات بورس اوراق بهادار کلیه خدمات مورد نیاز سرمایه‌گذاران شامل دریافت کد سهامداری و کد معاملات برخط، خرید و فروش حضوری، اینترنتی و آنلاین را ارائه می‌دهد. کارگزاری آگاه با طراحی انحصاری سامانه معاملات برخط آسا توانسته گامی مثبت درجهت رفع نیازهای سرمایه‌گذاران بردارد. در ادامه این مطلب مراحل دریافت کد سهامداری و معاملات برخط به صورت غیرحضوری (آگاه اکسپرس) و حضوری، نیمه‌حضوری، فرآیند خرید و فروش حضوری، خرید و فروش اینترنتی، خرید و فروش برخط را مورد بررسی قرار گرفته است.

فهرست

الف) مراحل دریافت کد سهامداری (بورسی) در شرکت کارگزاری آگاه (حضوری و غیرحضوری و نیمه‌حضوری)
ب) مراحل دریافت کد اینترنتی در شرکت کارگزاری آگاه
پ) مراحل دریافت کد معاملات برخط در شرکت کارگزاری آگاه
ت) خرید و فروش حضوری سهام در کارگزاری آگاه
ث) خرید و فروش اینترنتی سهام در کارگزاری آگاه
ج) خرید و فروش آنلاین سهام در کارگزاری آگاه

الف) مراحل دریافت کد سهامداری (بورسی) در شرکت کارگزاری آگاه

 • متقاضیان حقیقی:

۱- دریافت و تکمیل فرم مشخصات مشریان حقیقی
۲- اصل و تصویر شناسنامه (صفحه اول و صفحه توضیحات) و کارت ملی (پشت و رو).
۳- مراجعه حضوری به یکی از شعب کارگزاری آگاه.
۴- در صورت عدم مغایرت مشخصات هویتی، زمان لازم جهت صدور کد سهامداری ۴۸ ساعت کاری پس از تایید مدارک است.

متقاضیان می‌توانند به منظور دریافت کد بورسی و کاربری آنلاین سهام به صورت غیر حضوری و نیمه‌حضوری نیز اقدام نمایند. به‌منظور دریافت کد بورسی و معاملاتی به‌صورت غیرحضوری، کارگزاری آگاه با راه‌اندازی سرویس “آگاه اکسپرس” این امکان را در اختیار متقاضیان قرار داده است تا بتوانند بدون مراجعه به شعب کارگزاری و در محل خود اقدام به دریافت کد نمایند. برای این منظور راهنمای استفاده از سامانه آگاه اکسپرس (سامانه کدگیری غیرحضوری) در بلاگ بآشگاه قرار گرفته است.

به‌منظور دریافت کد بورسی و آنلاین معاملاتی در کارگزاری آگاه، متقاضیان می‌توانند با مراجعه به دفاتر منتخب پیشخوان دولت و انجام مرحله احراز هویت، اقدام به دریافت کد نمایند. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر درخصوص دریافت کد از طریق دفاتر منتخب پیشخوان دولت می‌توانید به مطلب دریافت کد بورسی و کد معاملات آنلاین در دفاتر منتخب پیشخوان دولت در سراسر ایران

مراجعه نمایید.

 • متقاضیان حقوقی:

۱- تصویر روزنامه رسمی آگهی تآسیس.
۲- تصویر روزنامه رسمی – آگهی کلیه تغییرات.
۳- تصویر اساسنامه.
۴- کپی شناسنامه و کارت ملی اعضای هیآت مدیره.
۵- تکمیل فرم مشخصات مشتریان حقوقی و تعهد نامه.

ب) مراحل دریافت کد اینترنتی در شرکت کارگزاری آگاه

اگر متقاضی از مشتریان آگاه باشد:
۱- ارائه یک اصل کارت شناسائی معتبر.
۲- تکمیل فرم توافقنامه معاملات اینترنتی.

اگر متقاضی از مشتریان آگاه نباشد:
۱- اصل و تصویر شناسنامه (صفحه اول و صفحه توضیحات) و کارت ملی (پشت و رو).
۲- تکمیل فرم مشخصات مشتریان حقیقی.
۳- تکمیل فرم توافقنامه معاملات اینترنتی.
۴- شناسه کاربری و رمز عبور پس از به آدرس الکترونیکی مشتری ارسال می‌شود.

پ) مراحل دریافت کد معاملات برخط در شرکت کارگزاری آگاه

 • متقاضیان حقیقی:

۱- دریافت و تکمیل فرم مشخصات مشریان حقیقی.
۲- دریافت و تکمیل فرم قرارداد معاملات برخط و پاسخ به سوالات آزمون معاملات برخط.
۳- اصل و تصویر شناسنامه (صفحه اول و صفحه توضیحات) و کارت ملی (پشت و رو).
۴- تصویر مدرک تحصیلی دیپلم به بالا.
۵- مراجعه حضوری به یکی از شعب کارگزاری آگاه.
۶- یکی از مهمترین مزایای نرم‌افزار معاملات برخط آسا، امکان برقراری ارتباط یکپارچه بین حساب بانکی و حساب کاربری سامانه خرید و فروش آنلاین است. برای بهره‌مندی از این خدمات، افتتاح حساب کوتاه‌مدت یا قرض‌الحسنه نزد بانک ملت یا بانک سامان الزامی است. چنانچه متقاضی دارای حساب ملت باشد، پس از دریافت فرم معرفی به بانک از شعب کارگزاری آگاه به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نماید. درصورتی‌که حساب متقاضی نزد بانک سامان باشد، این مرحله از طریق اینترنت بانک قابل انجام است.
۷- در صورت عدم مغایرت مشخصات هویتی، زمان لازم جهت صدور کد معاملات برخط ۲۴ ساعت کاری پس از تایید مدارک است. شناسه کاربری و رمز عبور از طریق پیام کوتاه و آدرس الکترونیکی برای مشتری ارسال می‌شود.
۸- درصورت تمایل به انتقال ناظر، سرمایه‌گذار می‌تواند ضمن ارائه آخرین برگه سهام خود که ممهور به مهر کارگزاری قبلی است، با تکمیل فرم انتقال ناظر اشخاص حقیقی، نسبت به فروش سهام قبلی خود در کارگزاری آگاه اقدام نماید.

 “آگاه اکسپرس” سرویس جدید کارگزاری آگاه است که امکان کدگیری غیرحضوری را برای متقاضیان فراهم کرده است.

 • متقاضیان حقوقی:

۱- تصویر روزنامه رسمی آگهی تآسیس.
۲- تصویر روزنامه رسمی – آگهی کلیه تغییرات.
۳- تصویر اساسنامه.
۴- کپی شناسنامه و کارت ملی اعضای هیآت مدیره.
۵- تکمیل فرم مشخصات مشتریان حقوقی و تعهد نامه.
۶- تکمیل فرم قرارداد آنلاین.
۷- درصورت تمایل به انتقال ناظر، سرمایه‌گذار حقوقی می‌تواند ضمن ارائه آخرین برگه سهام خود که ممهور به مهر کارگزاری قبلی است، با تکمیل فرم انتقال ناظر اشخاص حقوقی، نسبت به فروش سهام قبلی خود در کارگزاری آگاه اقدام نماید.

ت) خرید و فروش حضوری سهام در کارگزاری آگاه

پس از اخذ کد سهامداری که در مراحل قبل توضیح داده شد، جهت ثبت سفارش خرید یا فروش به صورت حضوری، لازم است با اصل مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه) و اصل برگه سهام خود به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه شود. شایان ذکر است به منظور انجام معامله در یک روز مشخص، متقاضی از ساعت ۸ الی ۱۲ همان روز در محل شعب مجاز کارگزاری آگاه حضور داشته باشد. زمان تسویه خرید و فروش سهام بورس اوراق‌بهادار ۲ روز کاری است و ۲ روز کاری پس از فروش سهام، پول حاصل فروش به حساب فروشنده واریز می‌شود. شایان ذکر است در زمان فروش علاوه‌بر کارمزد فروش، ۰/۵ درصد از ارزش فروش سهام به عنوان مالیات از فروشنده کسر می‌شود. خرید سهام بورس و فرابورس بدون مالیات است. کارمزد خرید و فروش سهام در بازار بورس و فرابورس ایران برای موارد مختلف به میزانی است که از طرف نهاد قانون‌گذار تعیین می‌شود.

ث) خرید و فروش اینترنتی سهام در کارگزاری آگاه

برای ثبت سفارش خرید یا فروش سهام از طریق اینترنت، پس از اخذ شناسه سهامداری و اینترنتی، لازم است به سایت کارگزاری آگاه مراجعه شود. درصورتی‌که سرمایه‌گذار در کارگزاری آگاه نام کاربری معاملات آنلاین داشته باشد، می‌تواند در سامانه معاملات آنلاین آسا، بخش درخواست‌ها، سفارش خود را ثبت نماید.

ج) خرید و فروش آنلاین سهام در کارگزاری آگاه

برای انجام معاملات آنلاین سهام، پس از اخذ کد سهامداری و آنلاین، متقاضی می‌تواند با مراجعه به سامانه معاملات برخط آسا نسبت به انجام خریدو فروش سهام خود اقدام نماید. برای بهره‌مندی از راهنمای استفاده از نسخه وب نرم‌افزار آسا، نسخه اندروید و iOS (آیفون) آن و آشنایی با مزایای نرم ‌افزار از مطالب پیشین استفاده شود.

معاملات بورس اوراق بهادار کلیه خدمات مورد نیاز سرمایه‌گذاران شامل دریافت کد سهامداری و کد معاملات برخط، خرید و فروش حضوری، اینترنتی و آنلاین را ارائه می‌دهد. کارگزاری آگاه با طراحی سامانه معاملات برخط آسا توانسته گامی مثبت درجهت رفع نیازهای سرمایه‌گذاران بردارد.
با نحوه دریافت کد آنلاین سهام به صورت غیر حضوری (آگاه اکسپرس) در کارگزاری آگاه، آشنا شوید.
برای پاسخ به سوالاتی که تاکنون بی پاسخ مانده است، به سوالات متداول رجوع شود.
خانواده آگاه در شعب کارگزاری آگاه آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم خواهد بود.

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.

312 پاسخ به “راهنمای دریافت کد معاملاتی بورس اوراق بهادار و کد آنلاین در کارگزاری آگاه”

 1. IchiMoku گفت:

  با درود و سپاس بابت توضیحات ارائه شده ..

  ۱۲
 2. ax697 گفت:

  ممنون از ارائه اطلاعات خوبتون

  ۷
 3. لطفا نحوه گرفتن کدمعاملاتی و عضویت در کارگزاری رو بصورت غیرحضوری - برای کسانی که در شهرشون هیچ شعبه ای از کارگزاری وجود نداره - شرح بدید.
  ممنون
  جهاندیده

  ۲۳
  • Agah گفت:

   سلام
   اگه در شهر خودتون شعبه کارگزاری آگاه وجود نداره، با نزدیگ ترین شعبه تماس بگیرید. علاوه بر این می تونید روزهای شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری با شماره های زیر تماس بگیرید.
   ۰۲۱-۸۲۱۵۴۲۰۰
   ۰۲۱-۸۲۱۵۴۲۱۵

   ۹
 4. محسن گفت:

  در حال حاضر بسیاری از کارگزاری ها کمابیش بسیاری از بخش‌های مربوط به دریافت کد معاملاتی از کارگزاری را به شکل آنلاین انجام می‌دهند و حتی برخی از آن ها با ارائه‌ی خدماتی خاص زمان حضور مشتری در دفتر کارگزاری را به حداقل رسانده‌اند. به نظرم کارگزاری آگاه نیز می‌تواند پیشبرد حداقل بخش‌هایی از این فرایند را به شکل آنلاین فراهم کند.

  ۱۵
 5. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید من نام کاربرى خودم را فراموش کردم چطورى میتونم بازیافتش کنم ممنون میشم راهنمایى کنید

  ۵
  • Agah گفت:

   سلام
   اگر مشتری کارگزاری نیستید، نام کاربری شما همان ایمیل شما است که به هنگام ثبت نام از آن استفاده نموده اید.

   ۲
   • باران گفت:

    سلام من برای بورس ثبت نام کردم وکدسجامم هم آمده وبرای احراز هویت هم رفتم وفرهاهم امضا کردم ولی هنوز کد بورسیم نیامده چکارکنم؟

    ۲
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     بعد از احراز هویت بعد از حدود یک هفته نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه معاملاتی برای شما از ارسال می گردد. در صورتیکه بعد از این مدت ایمیل یا پیامک حاوی نام کاربری و کلمه عبور ارسال نشد ، می توانید جهت پیگیری در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

     ۳
 6. علی احمد گفت:

  سلام ..........
  آیا میشه از خارج کشور
  هم ثبت نام کرد و نرم افزار
  را نصب کردم برای ثبت کاربری
  کجا باید ثبت نام کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  ۲
  • Bashgah گفت:

   با سلام، دوست عزیز برای دریافت کد معاملاتی آنلاین باید به همراه مدارک هویتی خود شامل، اصل شناسنامه و کارت ملی به همراه آخرین مدرک تحصیلی خود که حداقل دیپلم است، به محل کارگزاری مراجعه و درخواست کد معاملاتی آنلاین نمایید.

   ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   دانلود نرم‌افزار محدودیت مکانی ندارد. شما در سراسر دنیا می‌توانید آن را نصب کرده و استفاده نمایید.
   اگر فرد کد آنلاین کارگزاری آگاه را داشته باشد، برای استفاده از نرم افزار نیازی به ثبت نام ندارد.
   اما اگر با کد آنلاین کارگزاری آگاه را نداشته باشد، لازم است کپی مدارک خود را در سفارتخانه‌های ایران برابر اصل نموده و همراه با فرم‌های تکمیل شده و از طریق پست به آدرس کارگزاری ارسال نمایند.

   ۴
 7. miladazizzadeh73@gmail.com گفت:

  سلام

  سلام من بانک ملی حساب دارم مشکلی نیست یا حتما باید ملت یا سامان حساب داشته باشم؟؟؟؟؟

  ۶
  • Agah گفت:

   سلام
   خیر، هیچ مشکلی نیست. برای کارگزاری آگاه فرقی نمیکنه شماره حساب برای چه بانکی باشه.
   اینکه بانک ملت و سامان پیشنهاد شده، صرفا به جهت راحتی کار مشتری است. برای ما تفاوتی نمیکنه شما چه شماره حسابی ارائه بدید. همه بانکها برای ما قابل قبول هستند.

   ۲۲
 8. وحید گفت:

  سلام
  من عضو یه کارگزار دیگه هستم و کد بورسی هم دارم حالا اگه بخوام عضو آگاه بشم آیا باید از کاگزار قبلی انصراف بدم؟ و اون قبلی لغو میشه؟ یا میشه عضو هر دو کارگزار باشم همزمان؟
  آیا برای گرفتن کد معملات برخط آنلاین باید آزمون یا امتحانی بدهم؟

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام
   برای دریافت کد انلاین در کارگزاری جدید نیاز به انصراف از کارگزاری قبلی نیست.
   بله، همراه با قرارداد آنلاین ۱۰ سوال در خصوص معاملات بورس اوراق بهادار به شما داده می شود که لازم است حداقل به ۷ مورد پاسخ صحیح دهید.

   ۴
 9. az377nik@gmail.com گفت:

  باسلام آیا سولات خیلی تخصصی هستش. احتمال داره پاسخ لازم داده نشه وپذیرش بشیم معمولا چه سوالهای داده میشه

  ۳
 10. mohamadabzal92@gmail.com گفت:

  سلام من ساکن اصفهان هستم هیچ گونه اطلاعاتی در مورد بورس و خرید و فروش سهام ندارم باید از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای شروع به فعالیت در بازار سرمایه، لازم است ابتدا اطلاعاتی در این خصوص کسب نمایید. برای مثال روش های سرمایه گذاری و راه هایی که برای کاهش ریسک پرتفو وجود دارد را بشناسید. به عنوان مثال معاملات اوراق مشارکت یا سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت می تواند منجر به کاهش ریسک پرتفو گردد. در بلاگ بآشگاه مطالب متعددی برای آموزش قرارداده شده است. علاوه بر این پیشنهاد می کنیم در دوره های آموزشی نظیر آشنایی با بازار سرمایه شرکت نمایید. برای اطلاع از دوره ها می توانید با شماره ۸۲۱۵۴۱۰۲-۰۲۱ در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.

   ۵
 11. kam گفت:

  با عرض سلام
  من چند روز بیش به کارگزاری مراجعه کردم و هم کد بورسی و هم کد معاملات بر خط آنلاین گرفتم . اما الان ۴۸ ساعت گذشته ولی برای موبایلم فقط این بیام اومده " مشتری گرامی به جمع خانواده آگاه خوش آمدید. کارگزاری آگاه " الانم نه username نه password دریافت کردم . باید چه کاری انجام بدم ؟ ممنون میشم رسیدگی کنید.

  ۴
  • Agah گفت:

   سلام
   ابتدا خواهشمندیم در زمان بروز هر مشکلی، مشخصات خود را ثبت نمایید تا امکان پیگیری وجود داشته باشد.
   در وهله دوم به اطلاع می رسانیم برای دریافت کد بورسی ۴۸ ساعت کاری زمان لازم است (یعنی تعطیلات محاسبه نخواهد شد).
   در صورتی که ۴۸ ساعت کاری از زمان مراجعه شما به کارگزاری گذشته است، برای پیگیری می توانید در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۸۰۰-۰۲۱ و یا ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۲
 12. www.hasani.mahmood1347@gmail.com گفت:

  سلام خدا قوت بابت مدرک دیپلم حتما باید داشت بعضی ها ندارن چکار باید بکنن ...ممنون

  ۱
 13. حسین گفت:

  سلام خسته نباشید من میخوام تازه وارد بازار بورس بشم اما نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید ممنونم

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا مشخصات تماسی خود را مرقوم بفرمایید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را حضورتان اعلام نمایند.
   با سپاس

   ۰
 14. nader9727@gmail.com گفت:

  با سلام
  واقعا که این روش از کاغذبازی و معطلی و ایاب ذهاب و سردرگمی بسیاری از دوستان علاقه مند جلوگیری میکند
  متشکریم از آگاه

  ۰
 15. nader9727@gmail.com گفت:

  با سلام
  بنده همانطور که کامنت گذاشته بودم و در تماس تلفنی شما (آقای عرفان) هم عرض کردم کد بورسی (طاه۱۰۳۸۱) را ازسال ۷۴ دارم ولی در قسمت ثبت نام آنلاین اکسپرس( http://ex.agah.com) برای دریافت کد آنلاین معاملاتی آگاه که الان انجام دادم ، در هیچ مرحله ای از من کد بورسی سوال نشد..چرا؟
  مگر مطابق مقررات بورس به هر شخص فقط یک کد بورسی واحد و همیشگی تعلق نمی گیرد؟؟
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی درج کد بورسی ضروری نیست، زیرا به هنگام ورود اطلاعات شما به سامانه شرکت بورس، کدبورسی شما مشخص می شود.
   هر فرد یک کد بورسی دارد.

   ۰
 16. ali گفت:

  سلام خسته نباشین
  من میخوام فعالیتم و تو زمینه بورس شروع کنم ولی اطلاعاتم تکمیل نیست لطفن منو راهنمایی کنین که زودتر شرو کنم.ممنون

  ۰
 17. احمد گفت:

  با سلام و خسته نباشید، بنده کدمعاملاتی رو دریافت کردم و از طریق سایت وارد کاربری خود شدم و رمزمو عوض کردم ولی از طریق اپلیکیش آگاه نمی توانم وارد شوم و خطای رمز یا کاربری اشتباه است رو میدهد، درصورتی که از طریق سایت براحتی وارد می شوم لطف کنید راهنمایی کنید چکار باید انجام دهم

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی، چنانچه از درست وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور معاملات برخط(آنلاین) خود اطمینان دارید برای پیگیری این موضوع با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
   با تشکر

   ۰
 18. سید حامد گفت:

  باسلام اگر کسی مدرک زیر دیپلم داشته باشه باید چیکار کنه؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   فقط میتونه کد بورسی بگیره و برای خرید و فروش اوراق میبایست در کارگزاری سفارش بگذاره تا کارگزاری برای ایشان خرید و فروش انجام بده.

   ۱
 19. پروانه گفت:

  سلام من تا حالا در بورس فعالیتی نداشتم کمی راجع به آن مطالعه کردم می خواستم بدونم حداقل سرمایه گذاری چه قدر است ؟یعنی هر شخص با چه مقدار می تواند در بورس سهام دار شود؟ممنون می شوم راهنمایی کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی حداقل ارزش یک سفارش خرید یا فروش (یعنی حاصلضرب تعداد سهم در مبلغ هر سهم) در سامانه آنلاین برابر با ۱۰۰ هزار تومان است.

   ۰
 20. حمید گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من اقدام به ثبت نام در سایت شما کردم ولی کمی طولانی شد و از سایت بیرون اومد حالا وقتی با ایمیل و پسورد وارد میشم وقتی کد امنیتی سایتا میزنم پیغام خطا در کد امنیتی را میدهد لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

  ۰
 21. حمید گفت:

  با سلام موقع وارد شدن با ایمیل و پسورد و کد امنیتی پیغام خطای کد امنیتی را میدهد لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  ۰
 22. هادی علیزاده گفت:

  سلام بنده برای شرکت در مناقصه دولتی نیاز به کد بورس دارم و هیچ اطلاعاتی ندارم برای ثبت نام باید چیکار کرد و مدارک شرکت باید بروز باشه یا فرقی نمیکنه من آخرین باری که شرکت بروز کردم سال ۹۰ بوده در گیلان هستم و ادرس دفتر کارگزاری در استان را ندارم لطفا راهنمای فرماید بنده را ۰۹۱۱۱۸۵۸۹۵۴
  سلام لطفا یک نمنه از فرم درخواست در سربرگ شرکت را برای بنده ارسال نماید با تشکر

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام
   طی تماس تلفنی همکاران، راهنمایی های لازم و نیز آدرس شعبه رشت جهت تکمیل فرمها و ارائه مدارک، به شما اعلام شد.

   ۰
 23. sayyed_mahdi_rezvani@yahoo.com گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  آیا افتتاح حساب در کارگزاری آگاه و دریافت کد معاملاتی، مستلزم حداقلی از معامله (در مقطع معینی از زمان) به واسطه این کارگزاریست؟ در مورد استفاده از خدمات عرضه اولیه چطور؟ آیا استفاده از این خدمات، مستلزم شرائط خاصی (سپرده گذاری در کارگزاری به مدت معین، حد مشخصی از معامله در کارگزاری یا ...) است؟
  متشکرم

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی دریافت کدمعاملات برخط(آنلاین) از کارگزاری آگاه مستلزم پرداخت هزینه ویا حداقلی از معاملات نیست. شما می توانید با در دست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی و مدرک تحصیلی دیپلم وبا مراجعه به یکی از شعب کارگزاری آگاه در تهران یا شهرستان ها، بصورت رایگان کد معاملات آنلاین دریافت نمایید.

   عرضه اولیه ها به ۲روش انجام می گردد: ۱- آنلاین ۲-آفلاین(استفاده از سهمیه کارگزاری)
   در روش اول، هر کاربر آنلاین سهمیه مشخصی دارد که با توجه به پیام های ناظر بازار در زمان شروع عرضه، سریعاً باید سفارش خود را ارسال نماید.
   در روش دوم، میبایست درخواست خود را از طریق ثبت سفارش اینترنتی یا ثبت تیکت به کارگزاری ارسال نمایید تا در صورت امکان به شما سهم عرضه اولیه تخصیص داده شود.

   با تشکر

   ۰
 24. مریم گفت:

  با سلام
  خواهشمند است طریقه ثبت نام اینترنتی شرکت ها و موسسات حقوقی رو بفرمایید .نشانی از ثبت نام اینترنتی شرکتها و دریافت کد فرا بوس نمی باشد .
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  سپاسگزارم

  ۱
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست عزیز، در حال حاضر تکمیل فرم های کدبورسی و آنلاین بصورت اینترنتی(آگاه اکسپرس) برای اشخاص حقوقی امکان پذیر نیست.
   برای این منظور می توانید فرم های اشخاص حقوقی که در همین مطلب گذاشته شده را دریافت نموده و با در دست داشتن مدارک ذکر شده، برای احراز هویت به یکی از شعب کارگزاری آگاه در تهران یا شهرستان ها مراجعه نمایید.
   همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ ویا ۸۲۱۵۴۸۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید تا همکاران شما را راهنمایی کنند.

   با تشکر

   ۰
 25. 29784 گفت:

  سپاس از اطلاع رسانی جامع و کامل شما

  ۰
 26. agah29773 گفت:

  با سلام و احترام. ایا هنوز امکان درخواست عرضه اولیه آفلاین(سهمیه کارگزاری) وجود دارد؟ اگه جواب مثبت است در ثبت درخواست قیمت فردا را باید وارد کنیم ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز، در روش جدید (بوک بیلدینگ) کارگزاریها سهمیه ندارند و تمام سهام قابل عرضه، در روز نعیین شده و با شرایط تعیین شده بفروش خواهد رسید.
   لذا شما هم می توانید سفارش آنلاین بگذارید و هم می توانید درخواست خرید به کارگزار(سفارش آفلاین) بدهید.
   بدیهیست که سرعت ثبت سفارش بصورت آنلاین بالاتر خواهد بود.

   ۰
 27. sara گفت:

  سلام
  آیا در شهر مراغه کارگزاری آگاه نمایندگی برای دریافت کد بورسی داره؟

  ۱
 28. sara گفت:

  با سلام
  شماره حساب برای انجام معاملات آنلاین که تو ثبت نام میدیم چه نوع حسابی باشه؟ حساب جاری ؟ یا حساب خاصی باید برای اینکار افتتاح کنیم؟
  خدمات اینترنتی حساب مورد نظر رو هم باید فعال کنم، درسته؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   برای انجام معاملات اوراق بهادار، شماره حساب بهتر است قرض الحسنه یا سپرده کوتاه مدت باشد.
   همچنین برای آنکه بتوانید بصورت اینترنتی و سریع حساب معاملاتی خود را شارژ نمایید بهتر است رمز اینترنتی کارت عابر بانک حساب را نیز فعال کنید.

   ۰
 29. PARHA,M گفت:

  پس از ثبت اطلاعات در مرحله روش احراز و انتخاب حضوری تیک صحت اطلاعات وارد شده نمایش داده نمی شود و نمی توان ثبت نهایی رو زد مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی برای بررسی این موضوع همکاران ما با شما تماس گرفتند ولی متاسفانه همراه شما خاموش است.
   لذا خواهشمند است در ساعات اداری با بخش آگاه اکسپرس به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 30. پورمطلق گفت:

  با سلام
  بنده تمایل دارم در زمینه سرمایه گذاری در بورس فعالیت کنم مطالب سایت و سوال و جواب ها رو هم تا حدودی مطالعه کردم ، اما نیاز دارم که با یکی از مشاوران محترم شما صحبت کنم ( باتوجه به حریم خصوصی اشخاص شماره تلفنم رو نمی خوام برای تماس اینجا قید کنم ) راهنمایی بفرمایید از طریق ایمیلی که ثبت کردم امکان هماهنگی و گفتگوی تلفنی ( از طریق اطلاعات تماس بنده در ایمیلی که به بنده ارسال میفرمایید ) میسر هستش ؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   شما می توانید در ساعات اداری، با بخش ارتباط با مشتریان کارگزاری آگاه تماس بگیرید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

   ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰

   ۱
 31. پورمطلق گفت:

  ضمنا نام اپلیکیشن ios مربوط رو هم بفرمایید

  ۰
 32. agah67140 گفت:

  سلام
  من کد بورسی از یه کارگزاری دارم که خیلی وقته با اون کار نکرده ام ومی خواهم از اعضای کارگزاری اگاه بشوم لطف می کنید بفرمایید من باید چه کار کنم؟

  ۰
 33. agah67140 گفت:

  سلام
  بهتره اینجوری بنویسم:
  یکی از دوستان من کد بورسی از یه کارگزاری داره که خیلی وقته با اون کار نکرده و میخاد از اعضای کارگزاری اگاه بشود و فعالیت خود را شروع کند لطف می کنید بفرمایید باید چکار کند و از کجا شروع کند؟
  متشکرم

  ۰
 34. AH2176 گفت:

  سلام
  من موقع ثبت نام شماره حساب را اشتباه وارد کرده و ثبت نموده ام ، چگونه میتوانم آن را ویرایش کنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   سلام
   اگر مدارکتان را کامل به کارگزاری تحویل داده‌اید، می توانید طی یک درخواست مکتوب و دست‌نویس، درخواست اصلاح شماره حساب بانکی خود به همراه اطلاعات صحیح حسابتان را اعلام فرمایید. راه‌های ارسال درخواست مذکور:
   ایمیل: crm@agah.com
   فکس: ۸۸۶۷۴۵۸۶-۰۲۱
   تایید دریافت فکس: ۸۲۱۵۴۰۰۰-۰۲۱ داخلی ۸۰۰

   ۰
 35. md92 گفت:

  سلام
  من واسه کد بورسی ثبت نام کردم میخواستم پرینت فرمهای تکمیل شده رو بگیرم ولی گزینه اش غیرفعاله عمل نمیکنه
  پرینت فرمها رو میخواستم واسه ارائه به دفتر پست متاسفانه کامنت گذاشتم ولی جوابمو ندادین و تماس هم گرفتم کسی پاسخگو نبود لطفا راهنمایی کنید
  باتشکر

  ۰
 36. AH5952 گفت:

  با سلام
  من مدارک پستی خودمو برای کارگزاری ارسال کردم در هنگام پست مامور پست گفت که ادرس که توی فرم ها بود رو برای گیرنده بنویس منم نوشتم که مربوط به دفتر مرکزیه کار گزاری بود حالا مدارکم بر اساس رهگیری پستی امروز ظهر تحویل کارگزاری داده شده می خوام ببینم ایا ادرس درستی ارسال شده؟؟و این که اگر امکان دارد با توجه به تکمیل مدارکم فردا برام کد بورسی ایجاد کنید اخه برای دو شنبه نیازش دارم مرسی

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی مدارک و فرم های شما بدست کارگزاری آگاه رسیده است و روز یکشنبه مورخ ۱۶مهر نیز کدبورسی و آنلاین برای شما صادر و به شماره همراه و ایمیلتان ارسال شده است.
   درصورتیکه پیامک یا ایمیل حاوی نام کاربری و رمز عبور معاملات را دریافت ننموده‌اید، می توانید در ساعات اداری(شنبه الی چهارشنبه) با واحد خدمات آنلاین تماس گرفته و درخواست ارسال مجدد کنید.
   شماره تماس: ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰

   ۰
 37. کریمی بابک گفت:

  باسلام :
  سوال اول : باعضویت در هریک از کارگزاران بورس چه سودی به کارگزار می رسد ؟
  سوال دوم : آیا عضویت در کارگزار بورس برای شخص هزینه دارد ؟
  سوال سوم : اگر عضو یککارگزاری شویم ولی فعالیت نکنیم عضویت زماندار است باطل می شود ؟
  سوال چهارم : نقش کار گزارن بورس و تفاوت آنها در چیست ؟ برای ما نوع کار گزاری چه سودی دارد ؟ و اگر دارد از کجابفهمیمم کدام بهتر است.
  سوال پنجم : بورس تهران ارزش سرمایه گذاری دارد ؟ ریسک سرمایه گذاری آن تا چه حد است ؟
  سوال ششم : کسانی که رد باتدا وارد بورس می شوند تا چد مدت معقولی انتظار سود داشته باشند و بلعکس ضرر داشته باشند ؟
  با سپاس.

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام دوست بزرگوار

   ۱- با عضویت هر یک از مشتریان در کارگزاری، مزایایی شامل حال کارگزاران نمی‌شود و تا زمانی‌که معاملات آنها در کارگزاری انجام نگیرد، مبلغی از سوی مشتری برای کارگزاری واریز نمی شود. سرمایه‌گذاران در ازاء انجام معاملات خرید و فروش در بورس اوارق بهادار تهران، ملزم به پرداخت کارمزد هستند. این کارمزد برای معاملات اوراق مختلف، متفاوت است. به عنوان مثال کارمزد کارگزاری در هر خرید یا فروش برابر با ۰٫۰۰۴ ارزش معامله است. البته کارمزد پرداختی شامل اقلام دیگری نیز هست که برای اطلاع از آن می توانید به مطلب "کارمزدها و نرخ خدمات در بازار سرمایه ایران" مراجعه نمایید.
   شایان ذکر است مشتریان کارگزاری آگاه می‌توانند با عضویت در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه از تخفیفات کارمزد در معاملات خود بهره‌مند شوند. این تخفیفات از ۱۰% تا ۲۵% باتوجه به سطح مشتریان در بآشگاه، اعمال شده و وجه نقد حاصل از آن در حساب وجه نقد بآشگاه واریز می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره سازوکار بآشگاه به مطلب "نحوه‌ی عضویت و راهنمای استفاده از بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه" مراجعه نمایید.
   ۲- عضویت و دریافت کد بورسی یا آنلاین در کارگزاری هیچ گونه هزینه ای برای مشتری ندارد.
   ۳- طبق دستورالعمل اجرایی معاملات برخط اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران، در صورت عدم استفاده مشتری به مدت ۹۰ روز متوالی از حساب کاربری خود، کارگزاری دسترسی مشتری را غیرفعال خواهد نمود. فعال شدن دسترسی مستلزم درخواست مجدد مشتری است.

   ۴- کارگزاران اشخاص حقوقی هستند که به نمایندگی از طرف مشتریان اقدام به خرید و فروش اوراق بهادار و کالا و یا اوراق مبتنی بر کالا و ارائه سایر خدمات در بازار سرمایه به مشتریان می‌نمایند و در یک جمله می‌توان گفت کارگزار واسط بین سرمایه‌گذاران و سازمان بورس هستند و کار خرید و فروش سهام و اوراق‌بهادار به نمایندگی از طرف مشتریان توسط کارگزاران انجام می‌شود. تمایز کارگزاری‌ها با یکدیگر در نحوه‌ی ارائه خدمات خود به مشتریان است.
   برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه‌ی انتخاب کارگزار میتوانید به بآشگاه بلاگ مراجع کرده و ویدیو "چگونه یک کارگزار بورس اوراق بهادار، انتخاب کنیم؟" مشاهده نمایید.
   برای انتخاب کارگزاری می‌بایست خدمات آنها را با هم مقایسه کرد و با توجه به اهداف خود در سرمایه‌گذاری، کارگزاری مناسب خود را انتخاب نمایید. برای مطلع شدن از خدمات کاگزاری آگاه می‌توانید به مطلب "لیست خدمات کارگزاری آگاه برای فعالان بازار سرمایه" در بآشگاه بلاگ مراجعه نمایید.

   ۵ و ۶- سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار تهران ازجمله سرمایه‌گذاری‌های دارای ریسک محسوب شده و برای فعالیت در آن نیاز به دانش، تجربه و زمان کافی دارید. برای آشنایی با ریسک و بازده می توانید مطالب مرتبط را در بآشگاه مطالعه نمایید. برای آموزش در زمینه بازار سرمایه می‌توانید از مطالب آموزشی و ویدیو‌های آموزشی رایگان در بآشگاه بلاگ استفاده نموده و همچنین با تخفیف ۲۰ تا ۶۰ درصدی در کلاس‌های آموزشی و "همایش‌ها" شرکت کنید. اگر سرمایه گذار دانش و زمان کافی برای معاملات در بازار بورس ندارد، می تواند از خدمات سبدگردانی استفاده نماید.
   کسب سود و ضرر در بازار سرمایه تابع متغیرهای فراوانی است.ازجمله این متغیرها می‌توان به شرایط اقتصادی خرد و کلان و سیاسی کشور و همچنین ویژگی‌ها و اهداف سرمایه‌گذار اشاره کرد. همان‌طور که در خطوط بالا مطرح شد سرمایه‌گذار موفق به‌منظور کسب سود در بازار سرمایه به دانش، تجربه و زمان کافی نیازمند است. درنتیجه نمی‌توان در پاسخ قطعی برای پرسش جنابعالی مطرح کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه‌ی سرمایه‌گذاری در ابتدای مسیر سرمایه‌گذاری می‌توانید به مطلب "سرمایه‌گذاری در بورس برای تازه‌واردان" مراجعه نمایید.

   ۲
 38. فارسی گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من مدارکم را در روز پنج شنبه تحویل پست دادم و در روز شنبه مورخ ۹۶/۷/۲۲ و براساس اعلام پست تحویل کارگزاری شده است ولی امروز تماس گرفتم گفتن هنوز به ما تحویل ندادن چند روز دیگه تازه بدست ما می رسه مگه پستش پیشتاز نیست ؟ من پیش خودم گفتم شنبه می رسه دستشون تا یکشنبه کد بورسی رو می گیرم لطفا پیگیری نمائید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   مدارک شما در روز جاری (چهارشنبه ۲۶ مهرماه) به کارگزاری تحویل داده شده است. لذا حدود ۳ روز کاری زمان نیاز است تا کد بورسی و پس از آن کاربری آنلاین شما صادر شود. البته اگر شما پیش از این کد بورسی داشته اید، زمان کمتری برای ایجاد دسترسی آنلاین شما صرف خواهد شد.

   ۰
 39. سهیلا گفت:

  سلام حساب بانکی که باید افتتاح کنیم که باید حتما بانک ملت و سامان باشه چه نوع حسابی باید باشه حتما باید قرض الحسنه باشه یعنی اگر کسی حساب بانکی در یکی از این دوبانک داشته باشه و قرض الحسنه نباشه قبول نیست ؟
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   حساب شما می تواند هر نوع حسابی باشد. اما چنانچه می خواهید حساب بانکی خود را به سامانه معاملاتی خود متصل کنید، لازم است حساب بانکی سامان و ملت شما قرض الحسنه یا کوتاه مدت باشد.

   ۰
 40. AG2334 گفت:

  سلام

  من تعدای حق تقدم یک شرکت خریداری کردم ولی در قسمت دیده بان من قبلا اون تعداد سهم یا حق تقدمی که خریداری میکردین نشون میداد ولی الان نشون نمیده مشکلش چیه؟

  باتشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   باید برای حق تقدم هایی که دریافت می نمایید، درخواست انتقال ناظر دهید تا در دارایی های شما منظور شود.

   ۰
 41. AG2334 گفت:

  سلام

  ببخشید در کدوم قسمت باید درخواست انتقال ناظر بدم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  باتشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در منوی سامانه معاملاتی آساتریدرآگاه، بخشی با عنوان درخواست ها وجود دارد. آخرین گزینه این بخش "درخواست انتقال ناظر" است.

   ۰
 42. AJ8604 گفت:

  سلام و تشکر از مطالبتون
  برای دریافت کد آنلاین آتی سکه مراجعه به کارگزاری ضرورت دارد؟ با توجه به اینکه هنگام دریافت کد آنلاین سهام احراز هویت صورت گرفته است چه نیازی به حضور فیزیکی در محل کارگزاری است؟

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد آتی سکه، لازم است حضوری به کارگزاری مراجعه نمایید. به همراه اصل شناسنامه و کارت ملی و کپی مدرک تحصیلی

   ۱
 43. علیرضا گفت:

  سلام محل صدور شناسنامه نمیتونم خراسان رضوی انتخاب کنم چرا
  ؟؟

  ۰
 44. AL5755 گفت:

  سلام و خسته نباشید
  فرم ها برای دریافت کد بورسی رو باید دستی پر کنیم؟
  قبلا دوستانی که تو آگاه اکسپرس ثبت نام کردن بعد از پایان مراحل ثبت نام ، فرم ها با اطلاعاتی که وارد سایت کرده بودن پر شده بودن و فقط پرینت گرفتن.
  و دوم اینکه من تازه میخوام سرمایه گذاری در بورس رو شروع کنم و میخوام خرید و فروش ها و... همه به صورت آنلاین و از طریق خود سایت و نرم افزار تلفن همراه بتونم انجام بدم ، برای این منظور باید کدوم فرم ها رو پر کنم؟
  ممنون از پاسخگویی شما.

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست عزیز
   این امکان فراهم است که فرم های مربوط به دریافت کد بورسی و دسترسی آنلاین را در سایت ex.agah.com تکمیل نمایید که در این صورت نیازی به پر کردن فرم ها به صورت دستی نیست.
   درخصوص قسمت دوم سوال شما نیز مجدد جواب، مراجعه به سایت ex.agah.com و تکمیل فرآیند ثبت نام است.
   متشکرم

   ۰
 45. AM5075 گفت:

  از زحمات شما بسیار سپاسگزارم. خیلی از خدمات شما رضایت دارم. به امید موفقیت های روز افزون

  ۰
 46. خرمی گفت:

  با سلام من بورس آگاه ثبت نام کردم می خوام ویرایش کنم احراز هویت از دفتر پیشخوان دولت انجام بدم باید از چه راهی وارد شم. باسپاس از راهنمایی شما

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   ویرایش اطلاعات پس از تایید نهایی در سایت آگاه اکسپرس امکانپذیر نیست. اما می‌توانید بعد از تکمیل مراحل و پرینت فرم‌های کدگیری، اطلاعات خود را به‌صورت دستی در فرم ها اصلاح نمایید.
   با تشکر

   ۰
 47. AO6613 گفت:

  سلام.وقت بخیر.من میخواستم از از سایت شما کد بورسی بگیرم.بعد توی شهر ما شما شعبه ندارید.بعد با سامانه سجام اشنا شدم اونجا گفته شده بود با ثبت نام در اینجا دیگه نیازی به احراز هویت در کار کزاری ندارید.بعد من کد معاملاتی بر خط انلاین رو حتما میخوام ولی شما گفتید به سولات ازمون باید ‍‍‍‍جواب بدید .راستش رو بخواید کلا سر در گم شدم .لطف میکنید یه توضیح کامل برام به ایمیلم ارسال کنید.الان اصلا نمی دونم باید چیکار کنم .فرق سجام با شما چیه.چرا اونجاهزینه میگیرند.اگه بخوام بر خط معامله کنم حتما باید از سایت شما انجام بشه .خلاصه ابهاماتم خیلی شده .راهنمایم کنید لطفا.ممنون میشم

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای دریافت کد بورسی لازم است هم در سامانه سجام و هم در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام و جهت احراز هویت غیرحضوری (مراجعه به دفاتر پبشخوان) اقدام نمایید.
   تا کدبورسی و دسترسی آنلاین برای شما صادر گردد.
   درحال حاضر ثبت نام در سامانه سجام به صورت اینترنتی صورت می‌پذیرد و هنوز برای احراز هویت، اقدامی انجام نداده‌اند. انشااله طی چند ماه آینده ثبت نام در این سامانه برای همه فعالان بازار سرمایه اجبار می‌گردد.
   برای ثبت نام در سامانه سجام اینجا را کلیک کنید.
   برای ثبت نام در سامانه آگاه اکسپرس اینجا را کلیک کنید.

   ۰
 48. علی حسنی گفت:

  با سلام چند روز پیش برای دریافت کد اقدام کردم اما متاسفانه در گام آخر خطا می زد و ثبت نام انجام نشد ، الان هم نمیتونم مجددا ثبت نام کنم و میگه نام و ایمیل تکراری است ، حالا باید چکار کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید .سپاس

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   نیازی به ثبت نام مجدد ندارید. برای ادامه مراحل لطفا وارد سایت ex.agah.com شوید. گزینه عضو بآشگاه هستم را انتخاب نمایید. در کادر مربوط به نام کاربری ایمیل و در بخش رمز عبور، پسوردی که در ابتدای ثبت نام انتخاب کرده اید، وارد کنید.

   ۰
 49. سیامک گفت:

  سلام خسته نباشید
  من هم در سامانه سجام و هم سایت شما ثبت نام کردم حالا باید مدارکو باید چکار کنم شعبه ای در شهرستان پارس اباد ندارین لطفا راهنمایی بفرمایین

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای احراز هویت، روش مراجعه به دفاتر پیشخوان را انتخاب کرده‌اید.
   لذا لازم است به دفاتر پیشخوانی که با کارگزاری آگاه قرارداد دارند مراجعه بفرمایید.
   با تشکر

   ۰
 50. محمد گفت:

  سلام من کد بورسی گرفتم ولی در زمان ثبت نام کارت ملی چون گم کرده بودم فقط شماره ملی بنده بود ایا در واریز ودریافت وپول وخرید وفروش سهام مشکل پیش میاد

  ۰
 51. محمد علی گفت:

  سلام من کد معاملات آنلاین یه کارگزاری دیگه رو دارم خواستم بدونم میتونم همزمان از شما هم کد معاملات آنلاین بگیرم ؟ یعنی دو تا کد برای معاملات آنلاین داشته باشم ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  ۰
 52. آرزو گفت:

  سلام-جسارتا بنده مدرک تحصیلی ام دیپلم هست ولی مدرکم به سرقت رفته و چون بازنشته هم شده ام برای اخذ مدرکم اقدام نکردم چون بیش از ۴۰ سال از گرفتنش میگذره و حکم بازنشستگی کشوری دارم .حالا سوالم اینکه می تونم کد بورسی و دسترسی به سیستم آنلاین داشته باشم؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای دریافت دسترسی آنلاین، ارائه مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و یا هر مدرک دیگیری که ثابت کند شما دیپلم هستید، الزامی است.
   لذا در صورتی که مدرک تحصیلی به کارگزاری تحویل ندهید برای شما تنها کد بورسی و دسترسی آفلاین فعال می‌گردد.
   با تشکر

   ۰
 53. بهرام آقامحمدی گفت:

  با سلام و وقت بخیر. بنده۲۶ آبان برای دریافت کد بورسی غیر حضوری ثبت نام کردم و دو روز بعد متصدی تشریف آوردند و فرمها را امضا کرده و مدارکم را بدون کم و کاست تحویل ایشان دادم. اکنون پس از گذشت یک هفته هنوز کد بورسی به شماره یا ایمیل بنده ارسال نشده است. لطفا پیگیری شود که دلیل این تاخیر چیست. با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از شما بابت این تاخیر پیش آمده در پروسه کدگیری پوزش می‌خواهیم.
   کدبورسی برای شما صادر شده است.
   باتشکر

   ۰
 54. وحید گفت:

  با سلام
  دو تا سوال داشتم:
  ۱٫ اگر حساب بانکیمان غیراز ملت یا سامان باشد چه فرقی می کند؟ (کامل توضیح دهید)
  ۲٫ برای سوالات تستی که پرسیده می شود، منبعی وجود دارد که مطالعه کنیم یا سوالات ساده ای هستند؟
  با تشکر

  ۱
  • agah4 گفت:

   با سلام
   دوست گرامی شما میتوانید از هر بانکی که در آن حساب دارید شماره حساب خود را به منظور تقاضای وجه اعلام کنید.تفاوت حساب های بانک سامان و بانک ملت با دیگر بانک ها در این است که میتوانید آن ها را به حساب معاملاتی لینک کنید تا در زمان خرید مستقیماً از حساب بانکی خود برداشت و در وقت صرفه جویی کنید.اما در دیگر بانک ها شما ابتدا باید از طریق پرداخت شتابی حساب معاملاتی خود را شارژ نموده و پس از آن اقدام به خرید نمایید.
   برای سوالات بآشگاه منبع خاصی وجود ندارد.لذا با توجه به این که عموماً سوالات ساده و مربوط به معاملات بورسی هستند میتوانید با سرچ کردن در سایت های مختلف یا کتاب های مربوط به معاملات بورسی جواب سوالات را بیابید.

   ۰
 55. رامین غفاری گفت:

  با سلام
  من در یک کارگزاری دیگه کدبورسی آنلاین برای خودم و کد بورسی آفلاین برای مادرم گرفتم،و چندین بار با این کدها معامله کردم،حالا میخوام کارگزارم رو به کارگزاری آگاه تغییر بدم.میشه راهنمایی کنید که با وجود داشتن کد بورسی از یه کارگزاری دیگه چطور میتونم عضو کارگزاری آگاه باشم.ممنون

  ۰
 56. javad گفت:

  سلام.در حین ثبت نام انلاین کد بورسی،در قسمت ثبت نام سجام خطا داد و موفق به ثبت نام نشدم.الان هم که وارد میشم در مرحله احراز هویت هست.برای ثبت نام سجام چکار باید کنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   اگر به هنگام ثبت نام در سامانه آگاه اکسپرس خطا دریافت می کنید، لطفا از مشکلی که اعلام کردید عکس بگیرید و درصورتی که خطایی دریافت می‌کنید عکس خطا را به تلگرام پشتیبانی بآشگاه
   agah_help@
   ارسال بفرمایید تا این مشکل را پیگیری کنیم.
   و درصورتی که به هنگام ثبت نام در سامانه سجام خطا دریافت می کنید لازم است با پشتیبانی سامانه سجام تماس حاصل بفرمایید.
   متشکرم

   ۰
 57. کیان زاد گفت:

  سلام برای بار اول وارد سیتسم شدم پس از وارد کردن رمز یکبار مصرف و ایجاد رمز عبور جدید .وخارج شدن از سایت براری تست رمز جدید .متاسفانه رمز عبور جدید کار نمیدهد و سیستم اجازه عبور نمیدهد. برای دریافت رمز عبور یکبار مصرف راهکار لطفا

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای اطلاع از نام کاربری و رمز عبور خود لازم است به سایت online.agah.com مراجعه کنید و فراموشی رمز عبور را بزنید.
   باتشکر

   ۰
 58. mehrzad گفت:

  با سلام
  هنگام ثبت اطلاعات شماره حساب بانكي رو اشتباه وارد كردم چطوري ميتونم اصلاح كنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست عزیز لطفا شماره حساب، شماره شبا، نام بانک و نوع حساب خود را به همراه اطلاعات نام و نام خانوادگی، کدبورسی به آدرس crm@agah.com ایمیل نمایید تا همکاران آنلاین، تغییرات لازم را در سیستم ثبت نمایند
   باتشکر

   ۰
 59. AT6091 گفت:

  با سلام . من ۱۱ هم بهمن یعنی همین ماه ثبت نام کردم و مدارک مروبطه ار از طریق دفاتر پیشخوان تایید احراز هویت شدم ولی با وجود گذشت زمان ۲ هفته ای هنوز موفق به دریافت کد بورسی نشده ام با پشتیبانی هم که چند روز پیش با دو ساعت منتظر بودن پشت تلفن صحبت کردم ولی نتیجه ای نداشت ، به پشتیبانی ایمیل هم زدم متاسفانه انگار کارگزاری تعطیله کسی جواب نمیده موندم چه کنم یعنی کد بورسی میدن نمی دن اگه نمیدن برم به یه کارگزاری دیگه .

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از شما بابت این تاخیر پیش آمده در پروسه کدگیری پوزش می‌خواهیم.
   کدبورسی برای شما صادر شده است.
   باتشکر

   ۰
 60. AT6091 گفت:

  یه فکری به منشی پاسخگو پشتیبانی هم بکنید باید دو ساعت منتظر باشیم تا بتوانیم با او صحبت کنیم واقعا آدم دلزده میشه از کارگزاری

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درحال بررسی این مشکل هستیم.
   اما شلوغ بودن خطوط تماس کارگزاری در روزهای عرضه اولیه و موارد از این دست بدیهی است.
   باتشکر

   ۰
 61. AU1851 گفت:

  سلام
  منظور از کارگزاری چیه یعنی با سرمایه تو بازار سرمایه کار میکنه و رابط سرمایه گذار با بازار سرمایه است
  توضیح دهید متشکرم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   شرکت های کارگزاری را می توان به عنوان واسط میان سرمایه گذاران و سازمان بورس(بازار سرمایه) تعریف کرد. تمام سرمایه گذاران(حقوقی و حقیقی) برای سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار نیازی به کد معاملاتی دارند که این کد توسط سازمان بورس و از طریق کارگزاری ها صادر می شود. پس از صدور کد معاملاتی فرد میتواند به صورت انلاین یا افلاین به معامله سهم مشغول شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا را کلیک کنید. پرسود باشید

   ۰
 62. اسفندی گفت:

  سلام
  برای نوزاد تازه متولد شده کد انلاین چه طوری می دید؟؟؟؟؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   دریافت کد بورسی برای افراد زیر ۱۸ سال به این صورت است که ابتدا در سامانه سجام و آگاه اکسپرس ثبت نام می‌کنند و پدر فرزندان جهت احراز هویت با مدارک شناسنامه و کارت ملی به همراه مدارک فرزندان به دفاتر پیشخوان یا محل کارگزاری مراجعه میکند.
   در خصوص معرفی شماره حساب لازم است اعلام کنیم که حساب به نام خود شخص (فرد زیر ۱۸ سال) باشد.

   ۰
 63. محمد ملکوتی گفت:

  لیست دفاتر منتخب پیشخوان دولت رو برای احراز هویت کارگزاری و دریافت کد بورس و انلاین بزارید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   زمانی که ثبت نام خود را در سامانه آگاه اکسپرس انجام می‌دهید و نحوه احراز هویت خود را دفاتر پیشخوان انتخاب می کنید لیست دفاتر پیشخوانی که با کارگزاری آگاه قرارداد دارند، نمایش داده می شود.
   باتشکر

   ۰
 64. AU3374 گفت:

  با سلام
  نام کاربری و رمز عبور را فراموش کردم
  راه حل چی هست
  سپاس

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای اطلاع از نام کاربری و رمز عبور خود لازم است به سایت online.agah.com مراجعه کنید و فراموشی رمز عبور را بزنید تا مجدد رمز عبور خود را بازیابی نمایید.
   باتشکر

   ۰
 65. sapel گفت:

  سلام
  شماره حساب بانک حتما باید به نام خود فرد باشه ؟ یا میشه شماره حساب یکی از افراد خانواده باشه ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شماره حساب اعلامی حتما لازم است به نام خود شخص باشد، در غیراینصورت در زمان تقاضای وجه از حساب کارگزار به حساب شخصی، درخواست لغو می‌گردد.
   باتشکر

   ۰
 66. نوید گفت:

  سلام
  در قسمتی گفتین که برای کسی که مدرک دیپلم ندارد کد بورسی آفلاین ارائه میشود
  میشه بیشتر توضیح بدین که چطور است و کارکردش؟
  سپاسگزارم

  ۰
 67. سید علیرضا گفت:

  سلام وقت بخیر!!
  ۱-واسه دریافت کد بورسی اول باید تو سجام ثبت نام کنیم بعد در کارگزاری ها

  ۲-یا اینکه در کارگزاری ثبت نام میکنیم بعد از اهراز هویت توسط کارگزاری وگرفتن کد بورسی
  وارد سایت سجام شده اونجا هم یک بار اهرازهویت میشیم بعد کد پیگیری رو به کارگزاری اعلام میکنیم .

  ممنون از لطف شما

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام خدمت شما دوست عزیز
   شما پس از ثبت نام در سامانه آگاه اکسپرس می توانید فرم های سجام را در ادامه آن تکمیل نمایید. مرحله بعد مراجعه حضوری به شعب کارگزاری آگاه است که هم برای احراز هویت کد بورسی می توانید اقدام کنید و هم احراز هویت سجام. در این صورت هیچ مبلغی برای احراز هویت سجام پرداخت نخواهید کرد و کد بورسی خود را نیز می توانید دریافت کنید.
   اگر از طریق کدگیری در محل اقدام به دریافت کد بورسی نمایید نیاز است تا برای احراز هویت سجام به کارگزاری مراجعه حضوری داشته باشید.
   و در صورت مراجعه به دفاتر پیشخوان برای احراز هویت، باید مدارک را به همراه هزینه آن ارائه دهید.
   باتشکر

   ۰
 68. صادق گفت:

  سلام
  من مراحل دریافت غیر حضوری کد بورسی رو دارم پر میکنم ولی به قسمت اطلاعات بانکی رسیدم خطا میده که شماره حساب رو وارد کنید ولی در خود فرم جای برای شماره حساب وجود نداره و همینجوری موندم چه کنم میشه راهنمایی کنید

  ۰
 69. خضر گفت:

  سلام میشه همزمان عضو چند کارگذاری بود

  ۰
 70. AW6701 گفت:

  بعد تحویل مدارک چند روز برای احراز هویت و دریافت کد بورسی طول می کشد

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درصورتی که برای احراز هویت به شعب کارگزاری آگاه مراجعه کنید صدور کد بورسی ۲ روز کاری و زمانی که به دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید، ممکن است تا ۵ روز کاری زمان ببرد.
   باتشکر

   ۰
 71. ئسنا گفت:

  سلام
  من سجام ثبت نام کردم . درخواست کد بورسی کردم و مدارکم را تحویل دفاتر پیشخوان دادم ولی هنوز بعد از یک متن زیر برام اعلام میشه . من باید چکار کنم.
  احراز هویت شما توسط دفتر تایید شد. بزودی همکاران ما در کارگزاری اقدام به ایجاد دسترسی معاملاتی برای شما خواهند کرد.

  ۰
 72. محمد گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من میخوام در صندوق etf که به مربوط به طلا هست که میشه همان لوتوس پارسیان و.. سرمایه گذاری کنم :باید چکار کنم؟ کد بورسی از چه نوعی باید بگیرم؟ در ضمن کارگزاری شما در شهر ما شعبه ندارد !
  سپاس

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت ex.agah.com اطلاعات خود را تکمیل کرده و با انتخاب روش احراز هویت از طریق «دفاتر پیشخوان» به نزدیک‌ترین دفتر پیشخوان محل سکونت خود مراجعه کرده و پس از ۳ تا ۵ روز کاری کد معاملاتی شما برای شما پیامک شده و از این طریق می‌توانید کد بورسی خود را نیز مشاهده فرمایید.

   ۰
 73. AU0902 گفت:

  با درود و سپاس بابت توضیحات ارائه شده ..
  وممنون از ارائه اطلاعات خوبتون چون مرور مطالب ضروری هست

  ۰
 74. سعید گفت:

  سلام و خسته نباشید. من که وارد سایت پنل آگاه میشم، ی پیغام خطای ۱۰۰۲ میاد.البته این پیغام مانع فعالیتم نشده و من میتونم درخواست بزارم ولی خواستم ببینم این خطا برای چی هست و آیا مشکلی پیش میاره؟

  ۰
 75. عزیزاله گفت:

  سلام
  قبلا توی سایت آگاه اکسپرس ثبت نام کرده بودم ول فرم هارو که پر کرده بودم و در آخر ثبت نام دانلود کرده بودم..این فرم ها رو گم کرده ام
  فردا هم میخوام برای احراز هویت برم و فرم ها دستم نیست و بهشون دسترسی ندارم باید چیکار کنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی درصورتی که برای احراز هویت مراجعه نمایید فرم ها را برای شما پرینت خواهند گرفت.
   باتشکر

   ۰
 76. AU0902 گفت:

  با درود و سپاس بابت توضیحات ارائه شده که مرور مطالب هست
  ممنون از ارائه اطلاعات خوبتون

  ۰
 77. ali گفت:

  سلام وقت بخیر. آیا میشه بصورت موازی در دو یا چند کارگزاری مختلف فعال بود و معامله انجام داد؟ یا معامله در یک کارگزاری مستلزم عدم معامله در کارگزاری دیگر است؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید با دریافت نام کاربری و رمز عبور از کارگزاری های مختلف از طریق سیستم معاملات آن ها و بنابه تمایل خود به معامله بپردازید
   باتشکر

   ۰
 78. AY4810 گفت:

  چرا سوالای بنده بدون هیچ گونه پاسخ حذف شددد؟ چون مشکل داشتم پرسیدم دستتون درد نکنه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   طبق بررسی‌های صورت گرفته، کامنت پاسخ داده نشده ای از طرف شما رویت نشد.
   در صورت امکان، مجدد سوال خود را بفرستید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.
   باتشکر

   ۰
   • AY4810 گفت:

    سلام وقتتون بخیر
    سوالم اینه که بنده امروز ۳ روز میشه که دفتر پیشخوان رفتم و سجام رو احراز هویت کردم حتی اس ام اس شم اومد برام ولی هنوز از کد بورسی یا معاملات خبری نیس ( این نکته رو بگم که تو سایتتون نوشتیم در مدت ۲۴ ساعت کاری میاد).
    سوال دومم هم اینه که وقتی در سایت شما یعنی اکسپرس آگاه ثبت نام میکنی بعد از تکمیل فرم ها پیامی میاد با این مضمون که باید برید اخراز هویت کنید و سپس مرحله سجام میاد اونم فرماشو پر میکنی پیامک دیگه ای میاد که باید سجام را هم احراز هویت کنی. حالا سوالم این هستش که برای هر مرحله باید جداگانه احراز هویت کرد و یا با احراز هویت سجام مرحله قبل هم احراز هویت میشه؟

    {وقتی سایت sejam.ir مراجعه میکنم نوشته شده احراز هویت با موفقیت انجام شده است ولی وقتی به سایت شما برای پیگیری ثبت نام مراجعه می کنم هنوز زده در حال انتظار احراز هویت!!!!!!!!!!!!}

    لطفا جواب بدید. دفعه قبلم پرسیدم حذف شده متاسفانه

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست عزیز
     با مراجعه به کارگزاری و دفاتر پیشخوان احراز هویت کارگزاری و سجام را می توان باهم انجام داد.
     دریافت کد از طریق بورسی دفاتر پیشخوان حداقل پنج روز کاری طول می کشد.
     باتشکر

     ۰
 79. AY9633 گفت:

  سلام خسته نباشید
  پس چی شد این کد بورسی و کدمعاملاتی ما
  چندروزه منتظر هستم ولی خبری نشد
  وقتی میگید ۲ روزه کدبورسی میدیدو ۱روزه کد معاملاتی بهش عمل کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   کد بورسی و دسترسی سامانه آنلاین برای شما صادر شده است.
   در جریان باشید زمانی که برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان مراجعه می کنید صدور کد بورسی تا ۵ روز کاری زمان خواهد برد.
   باتشکر

   ۰
 80. امیرمحمد گفت:

  سلام خسته نباشید
  من تو مراحل ثبت نام قسمتی از اطلاعاتم رو اشتباه پر کردم و همچنین فکر میکنم ثبت نامم کامل نشد
  الان نام کاربری و رمز عبور رو یادم نیست
  چه کاری میتونم انجام بدم؟

  ۰
 81. محمدجواد گفت:

  سلام
  رمزم رو فراموش کردم،هیچ گزینه ای برای بازیابی رمز عبور وجود ندارد.

  ۰
 82. مهدی گفت:

  سلام خسته نباشید
  من در تاریخ ۹فروردین ۹۸ اقدام به ثبت نام دریافت کد معاملاتی کردم و درخواست کد گیری در محل رو داده ام ولی هنوز با من هیچ تماسی گرفته نشده ساکن شهر اصفهان هستم و همه مدارکم کامل هست کد پیگیری سجام هم ارسال کردم
  لطفا پیگیری کنید اگر مشکلی هست بفرمایید تا مشکل را حل کنیم
  ممنون

  ۰
 83. حسن گفت:

  سلام . من کد بورسی دارم و در سامانه سجام هم احراز هویت شده ام و تا الان با کارگزاری دیگری کار میکردم. چگونه می توانم به صورت غیر حضوری از کارگزاری اگاه کد معاملاتی بگیرم ؟ با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام اولیه خود را انجام دهید و در صورتی که درشهر مورد نظر شما شعبه کارگزاری آگاه دایر باشد می توانید کدگیری در محل را انتخاب نمایید.
   باتشکر

   ۰
 84. حسن گفت:

  سلام . من کد بورسی دارم و با کارگزاری دیگری فعالیت میکنم. چگونه می توانم به صورت غیر حضوری کد معاملاتی انلاین کارگزاری اگاه را بگیرم؟ با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام اولیه خود را انجام داده و برای احراز هویت ، در صورتی که در شهر مورد نظر شما شعبه کارگزاری آگاه وجود داشته باشد کدگیری در محل را انتخاب نمایید.
   باتشکر

   ۰
 85. AU0902 گفت:

  با درود و سپاس بابت توضیحات ارائه شده و ممنون از ارائه اطلاعات و مطالب خوبتون

  ۰
 86. رامین گفت:

  سلام
  من چند سال پیش از طریق کارگزاری آگاه مقداری سهام خریداری کردم، الان کد بورسیمو فراموش کردم به چه طریقی می تونم دوباره کد بورسیم رو به دست بیارم و فعالش کنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صفحه سیستم معاملات آنلاین گزینه فراموشی رمز عبور را کلیک کنید و پس از ورود به صفحه آنلاین در قسمت اطلاعات شخصی می توانید کد بورسی خود را مشاهده کنید.
   باتشکر

   ۰
 87. عادل گفت:

  ممنون
  ثبت نام کامل جهت دریافت سجام ایا هزینه ای در یافت میشود

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر از طریق ثبت نام در سامانه آگاه اکسپرس و مراجعه حضوری به شعب کارگزاری آگاه ثبت نام سجام خود را انجام دهید این خدمت رایگان است.
   در غیر اینصورت ثبت نام در سایت سجام ۱۰ هزار تومان و احراز هویت آن ۵ هزار تومان هزینه دارد.

   ۰
 88. حجت گفت:

  سلام وقت بخیر
  دو سوال داشتم
  ۱- میشه از دو کارگزاری همزمان عرضه اولیه خرید و میزان سوددهی رو به دوبرابر رسوند یا امکان خرید اولیه برای هر فرد و هر کد ملی تنها یک باز مجاز است؟
  ۲- امکان شارژ حساب کارگزاری با چندکارت بانکی وجود دارد؟ یا حتما باید فقط از کارتی استفاده کنیم که با اون ثبت نام انجام دادیم؟
  تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   درخواست عرضه اولیه تنها یک بار و از یک سامانه معاملاتی پذیرفته می شود.
   برای انتقال وجه به حساب معاملاتی از هر بانک و حسابی که رمز دوم و سایر اطلاعات برای واریز اینترنتی را داشته باشید می توانید استفاده کنید.
   باتشکر

   ۰
 89. ff گفت:

  سلام خدمت شما
  من از سال ۸۲ یه کد سهامدار که فکر کنم همان کد بورس هست رو دارم حالا چطور باید یوزر و پسورد برای ورود به سایت و خرید و فروش سهام رو بدست بیاورم.
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما لازم است برای دریافت نام کاربری و رمز عبور درسامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و برای احراز هویت خود اقدام نمایید.
   باتشکر

   ۰
 90. منتها گفت:

  سلام من میخام برا پسرم کد بورسی بگیرم.ایا محدودیت سنی وجود داره؟

  ۰
 91. ربیعی گفت:

  سلام لطفا بفرمایید از چه طریقی می توانم اطلاعات هویتی خودم رو چک کنم؟

  ۰
 92. keyvan گفت:

  با عرض سلام و ادب
  چند تا سوال داشتم
  ۱ بنده بخاطر اینکه دیپلمم کامل نبود با مشخصات برادرم ثبت نام کردم ایرادی دارد؟لطفا اگه داره راه کار هم بدید
  از بورس هیچی بلد نیستم فقط جزیی در حد خوندن مطالب در اینترنت ولی به صورت جدی میخوام دوره های بورس رو برم خواستم بدونم الان که برای دریافت کد معاملاتی اقدام کردم مشکلی نداره؟
  حدود ۹ برگه در اخر ثبت نامم پرینت گرفتم که شامل اطلاعات شخصی طرف قرارداد و بندهای قرارداد بود و ۲ صفحه اخر چند تا سوال آیا به این سوال ها باید پاسخ بدیم؟در خانه؟و اینکه کد معاملاتی که بخواییم بگیریم باید ازمون خاصی بدیم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   افرادی که دارای مدرک دیپلم نیستند می توانند برای دریافت کد بورسی و کد معاملات آفلاین اقدام نمایند. برای این کار در سامانه اگاه اکسپرس به آدرس ex.agah.com ثبت نام نمایید.
   ضمنا برای اینکه بتوانید رد بازار بورس معاملات موفقی داشته باشید می توانید از دوره های آموزشی کارگزاری آگاه که برای مبتدیان برگزار می شود بهره مند شوید. برای دریافت اطلاعات دقیقتر در این خصوص لطفا به بخش آموزش در بآشگاه مشتریان به آدرس bashgah.com/edu مراجعه فرمایید.
   برای دریافت کد بورسی و کد آفلاین آزمونی وجود نداردو به راحتی می توانید در این مورد اقدام نمایید.
   با تشکر

   ۰
 93. AW3216 گفت:

  سلام
  چطوری میتونم برای افراد غیر ایرانی اتباع سایر کشورها مثل عراق و افغانستان کدبورسی از آگاه گرفت؟
  آیا این افراد هم میتونن عرضه اولیه بخرند؟

  ۰
 94. حامد گ. گفت:

  سلام من دانشجو هستم و آخرین مدرک تحصیلیم پیش دانشگاهی هست
  برای اهراز هویت کافیه؟

  ۰
 95. سعیده گفت:

  سلام همه میتونن کد بورسی بگیرن؟ یا از سن خاصی و مدرک خاصی میشه این کار را انحام داد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای دریافت کد بورسی محدودیت سنی و یا تحصیلی وجود ندارد، اما برای دریافت دسترسی آنلاین داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم الزامیست.

   ۰
 96. BB5958 گفت:

  افرادی بی سوادی که سهام دارند می توانند کد بورسی دریافت کنند؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله. کد بورسی می توانند بگیرند اما معاملات آنلاین نمی توانند انجام دهند. این گروه می توانند درخواست های خرید و فروش خود را از طریق یک پنل مجزا به نام پنل آفلاین انجام دهند.

   ۰
 97. BE1360 گفت:

  سلام لطفا پیگیری کنید کد بورسی من کی ارسال میشود

  ۰
 98. پروین محمدشاهی گفت:

  سلام ،
  شناسنامه من المثنی است هنگام ثبت نام اینترنتی حرف و عدد دو رقمی ندارد فقط شماره سریال دارد، لطفا راهنمایی فرمایید گزینه ی مربوط به کد و شماره سریال شناسنامه را چگونه پر کنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در کد حرفی دو حرف اول عدد به حروف نوشته شده را وارد کنید مثلا(شانزده=شا) و به جای کد دو رقمی دو صفر (۰۰) بگذارید و سریال را هم در کادر آخر وارد کنید.

   ۰
 99. AE0039 گفت:

  سلام. يه سوال داشتم. براي كسي كه هميشه به سامانه آنلاين دسترسي نداره معاملات اينترنتي چطوريه؟و سفارشاتي كه به صورت اينترنتي ارسال ميشه چند درصد احتمال انجامش هست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در این صورت این امکان برای شما فراهم هست که از طریق سامانه معاملات آفلاین سفارش خود را از قبل در سیستم معاملات کارگزاری آگاه ثبت کنید.

   ۰
 100. m-13 گفت:

  با سلام و ضمن عرض خسته نباشید، سن فرزند من زیر ۱۸ است و علیرغم داشتن شماره حساب قرض الحسنه، بانک مربوط(بانک کشاورزی) از دادن کارت بانکی به ایشان امتناع می نماید. حال در صورتی که من از طریق پنل ایشان مبادرت به خرید افلاین سهام برای ایشان نمایم با توجه به عدم وجود کارت بانکی نحوه برداشت پول از حساب ایشان برای خرید سهام چگونه خواهد بود؟ با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می‌توانید حساب بانکی دیگری برای ایشان افتتاح نمایید و به منظور اصلاح اطلاعات حساب بانکی با شماره کارگزاری آگاه و بخش اکسپرس تماس حاصل نمایید.

   ۰
 101. BH8324 گفت:

  سلام
  اگر حسابی غیر از بانک ملت یا سامان معرفی کرده باشیم آیا امکان انجام معاملات آنلاین را داریم؟ اگر لحظه ای بخواهیم خرید و فروش انجام دهیم مشکلی پیش نمیاد یا مثلا می توان اکانتی را شارژ کرد تا بتوان آنی تسویه کرد...
  سوال دیگر هم اینکه بنده یکشنبه دفتر پیشخوان در تهران مراجعه کردم چه تاریخی کد معاملاتی صادر خواهد شد و پیامک یا ایمیل میزنند؟
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   به طور عمده حساب های بانک های معتبر قابل ارائه است.
   جهت بررسی وضعیت خود با واحد اکسپرس تماس بگیرید.

   ۰
 102. BH3843 گفت:

  عرض سلام و وقت بخیر
  بنده ثبت نام رو انجام دادم و برای دریافت کد هم به دفتر پیشخوان مراجعه و احراز هویت انجام شد. ولی تا الان کدی ارسال نشده ، دلیلش چیه؟ ممنون می شم راهنمایی بفرمائید
  سپاسگزارم

  ۰
 103. آذر گفت:

  احراز هویت در محل دیگه نیست؟
  ممنون میشم به ایمیل یا تلفنم پیام بدهید.

  ۱
 104. علی گفت:

  سلام من دانشجو هستم و مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیم دست دانشگاه هستش میتونم برای احرا‌ز هویت کارت دانشجوییمو بدم؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد آنلاین هر مدرکی که ثابت کند شما مدرک دیپلم یا بالاتر را دارید کفایت می کند. لذا می توانید از کارت دانشجویی برای دریافت کد آنلاین استفاده نمایید.

   ۰
 105. سلمه گفت:

  سلام من اینترنتی در کارگزاری آگاه ثبت نام کردم و دفترپیشخوان مراجعه کردم و احراز هویت شدم الان ۷۲ساعت میگذره و میخام عرضه خریداری کنم میگه کاربر تستی نمیتواند وارد شود البته کدشعبه بانک رو اشتباه وارد کردم موقع ثبت نام آیا امکان داره ایراد از این باشه یا خیر؟

  ۰
 106. ali گفت:

  سلام
  من دانشجوی کارشناسی هستم و مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی دست دانشگاه هستش برای احراز هویت میتونم کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه ارایٔه بدم ؟
  و این که برای ثبت نام اول باید در سامانه سجام ثبت نام کرد و بعد در اگاه اکسپرس اقدام به ثبت نام کنیم یا این که با ثبت نام در اگاه اکسپرس ثبت نام در سجام هم برای ما انجام میشه؟
  ممنون میشم اگه جواب بدید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما با کارت دانشجویی هم می توانید به منظور دریافت کد معاملاتی آنلاین اقدام نمایید.
   در نظر داشته باشید که یکی از مراحل ثبت نام سامانه آگاه اکسپرس "ثبت نام سجام" می باشد، که در این روش نیازی به ثبت نام جداگانه در سایت سجام نیست و هزینه آن رایگان می باشد.

   ۰
 107. مجید گفت:

  سلام
  درثبت نام اولیه در سایت متاسفانه ایمیل را اشتباه وارد کردم و مجددا نتوانستم اصلاح کنم
  اصلاح بدون مراجعه به شعبه امکان دارد؟

  ۰
 108. ستاره گفت:

  سلام
  میشه حساب بانکی یه نفر دیگه رو ثبت کرد؟
  مشکلی پیش نمیاد؟

  ۰
 109. علیرضا گفت:

  ضمن سلام و خسته نباشید!
  بنده کد بورسی دارم و عضو یه کارگذاری هستم!
  حالا میخواهم تغییر کارگذاری بدم و معاملاتم رو با آگاه انجام بدم.
  برای ثبت نام به کدوم قسمت سایت مراجعه کنم؟
  لازم هست حتما به کارگذاری مراجعه بکنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور دریافت نام کاربری و رمز عبور ورود به سامانه معاملاتی کارگزاری آگاه و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده وجهت احراز هویت به دفاتر پیشخوان یا شعب کارگزاری آگاه مراجعه کنید.

   ۰
 110. آرمین تقی پور گفت:

  سلام من درکارگزاری آگاه عضوشده ام وکد معاملاتی نیز دارم اما نام کاربری ورمزعبور خودم را نمی دانم لطفا راهنمایی کنیدکه چگونه آن هارادریافت کنم درضمن درشهرما کارگزاری آگاه وجودندارد

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در قسمت ورود به سامانه معاملات آنلاین، با استفاده از گزینه "فراموشی کلمه عبور" و درج کد ملی برای بازیابی اطلاعات کاربری اقدام نمایید.

   ۰
 111. نادیا گفت:

  سلام وقت بخیر ببخشید من حساب بانکی خودم مسدود می تونم فعلا از حساب برادرم استفاده کنم بعدا مال خودم رو ثبت کنم ممنونم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر ، حساب بانکی باید به نام شخص خود شما باشد و نمی توانید از حساب شخص دیگری برای ثبت نام در کارگزاری استفاده نمائید.

   ۰
 112. پیمان گفت:

  ممنون‌از زحماتتون،ببخشید من حساب پیشفرضم بانک ملت ولی جاریه ،حساب بانک‌ملی قرض الحسنه هم‌دارم ،به نظر شما ویرایشش کنم ،بانک‌ ملی رو‌ پیشفرض کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   نیازی به تغییر و ویرایش بانک نیست ، از طریق هر بانکی حساب دارید نیز می توانید حساب نزد کارگزاری داشته باشید و اقدام به شارژ سامانه معاملاتی جهت انجام معامله خرید و فروش نمائید.

   ۰
 113. عادل گفت:

  سلام.من جهت تایید احراز هویت ب نزدیکترین شهرم که دفتر پیشخوان بودم رفتم و اونها هم بعد پرینت و گرفتن امضا از من گفتن ثبت نام شما اوکیه.ی اس هم اومد که ثبت نام در سامانه سجام با موفقیت انجام شد بعدش کد معاملاتی برای من باز اس اومد.الان بعد سه هفته که میخام حساب رو شارژ کنم پیغام کاربر تستی اجازه ندارد رو میده.به مدیر دفتر زنگ میزنم میگه از طرف ما اوکیه

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 114. احمد گفت:

  سلام من از طریق گارگزاری آگاه برای دریافت کد بورسی اقدام کردم ولی مدرک دیپلم رو در دسترس ندارم که ارائه بدم الان باید چکار کنم‌؟
  نکته دیگه این که تو خبرها خوندم که دیگه ارائه مدرک تحصیلی برای افراد بالای ۱۸سال الزامی نیست میخواستم ببینم درسته یا نه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که بالای ۱۸ سال دارید با توجه به اطلاعیه سازمان بورس مبنی بر حذف اخذ مدرک از افراد بالای ۱۸ سال می توانید کد بورسی دریافت نمائید و دسترسی به سامانه معاملاتی آنلاین برای شما فعال خواهد شد.

   ۰
 115. احمد گفت:

  سلام
  تو خبرها خوندم که دیگه ارائه مدرک تحصیلی برای افراد بالای ۱۸سال الزامی نیست میخواستم ببینم درسته یا نه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، برای افرد بالای ۱۸ سال با توجه به اطلاعیه سازمان بورس مبنی بر حذف اخذ مدرک از افراد بالای ۱۸ سال می توانید کد بورسی دریافت نمائید و دسترسی به سامانه معاملاتی آنلاین برای شما فعال خواهد شد.

   ۰
 116. محرم کریمی گفت:

  سلام
  بنده سال قبل ثبت نام اولیه بصورت اینترنتی انجام دادم و متاسفانه نتوستم ثبت نام تکمیل کنم و چون امسال میخام اینترنتی تکمیل ثبت نام کنم اسم کاربری و رمز عبور فراموش کردم و هرچقدر هم تماس گرفتم نتونستم نتیجه بگیرم لطفا راهنمایی و کمک کنید ضروری. سپاس

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۸۲۱۵۴۰۰۰ ۰۲۱ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۱
 117. علی خسروی گفت:

  سلام آیا برای ثبت نام و گرفتن کد بورسی وانجام معاملات اینترنتی به مدرک تحصیلی احتیاج داریم ؟ و در صورت نداشتن مدرک چکار باید کرد ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید .

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   باتوجه به حذف بند مربوط به لزوم اخذ مدرک تحصیلی برای ایجاد دسترسی آنلاین در دستورالعمل جدید معاملات برخط ؛ حساب کاربری آنلاین برای اشخاص بالای ۱۸ سال ایجاد خواهد شد. شما میتوانید با ثبت قرارداد آنلاین به صورت حضوری در شعب کارگزاری آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد آگاه این دسترسی را دریافت نمایید.

   ۰
 118. امید گفت:

  سلام
  من در ثبت نام اولیه روش احراز هویت خودم را مراجعه به کارگزاری آگاه انتخاب نمودم. با توجه به شلوغ بودن کارگزاری، چطوری می تونم روش احراز را عوض کنم و کد بورسی خودم را از طریق دفاتر پیشخوان منتخب بگیرم ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای تغییر نحوه احراز هویت در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ تماس حاصل فرمائید و سپس می توانید برای احراز هویت به دفاتر پیسخوان مراجعه بفرمائید.

   ۰
 119. majid گفت:

  "اگر تمایل دارید که حساب بانکی شما به حساب معاملاتی متصل شود، لازم است شماره حساب معرفی شده مربوط به بانک سامان یا بانک ملت باشد. "
  با این پیام اومدم این صفحه ولی مطلبی در این مورد ندیدم!
  لطفا توضیح بدین

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   حساب بانک سامان و بانک ملت را می توانید به حساب نزد کارگزاری متصل نمائید. برای اتصال بانک سامان به سامانه معاملاتی بایدبصورت حضوری به یکی از شعب کارگزاری مراجعه فرمائید , "فرم لینک حساب بانک سامان"را تحویل بگیرید بعد از آن نامه را بانک سامان ارائه دهید , حدودا بعد از ۲ روز حساب شما به حساب نزد کارگزاری لینک می شود .
   برای اتصال بانک ملت :
   باید به ایمیل crm@agah.com درخواست دریافت فرم لینک حساب بانک ملت را ارسال کنید سپس برای شما فرم ارسال شود , پس از آن فرم را تحویل شعب بانک ملت دهید و رسید فرم را برای کارگزاری مجددا ایمیل می کنید.

   ۰
 120. صابر معارف خواه گفت:

  سلام خسته نباشید من رمزعبور و نام کاربریم را برای ورود به کارگزاری آگاه فرامش کرده ام تلاش برای بازیابی هم بی فاده بود ه است راهنمایی فرمایید با تشکر از زحمات شما

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی رمز عبور و نام کاربری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 121. دولتخواه گفت:

  من درموقع تکمیل فرمها نام وشماره حساب بانک کشاورزی را قیدکرده ام الان میخوام فرم رااصلاح کنم وشماره حساب وشبای بانک ملت راجایگزاری کنم اما نمی توانم یعنی فرمهای پی دی اف اصلاح نمی شوندلطفاراهنمایم کنید.متشکرم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت تغییر یا اصلاح شماره حساب بانکی ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 122. reizan گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم کسی که تو سایت آگاه و سجام میره ثبت نام می کنه و یه کد ده رقمی براش میاد که بره دفتر پیشخوان احراز هویت کنه چقدر هزینه باید تو دفتر پیش خوان بده؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   هزینه احراز هویت آگاه در دفاتر پیشخوان ۱۲۰۰۰ تومان است. چنانچه پرینت مدارک همراه شما نباشد ۵۰۰۰ تومان هزینه پرینت مدارک از شما اخذ می گردد . ۵۰۰۰ تومان نیز هزینه احراز هویت سجام دریافت می شود.
   اگر بیشتر از این مبالغ از شما دریافت شد , لطفا با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ تماس بگیرید و شکایت خود را ثبت نمایید.

   ۰
   • ali گفت:

    درحال حاضر امكان احراز هويت در خود شعب كارگزاري وجود داره؟ اگر در خود شعب كارگزاري احراز هويت انجام بديم هم بايد هزينه پرداخت كنيم؟

    ۰
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     در حال حاضر احراز هویت در دفاتر پیشخوان صورت می گیرد که البته احراز هویت در دفاتر پیشخوان شامل هزینه است.

     ۰
 123. amirreza گفت:

  سلام
  من اسفند ماه اقدام کردم واسه ثبت نام و تمام مراحل انجام شده و کد هم گرفتم ولی همچنان نمیتونم پول به حسابم واریز کنم و معامله کنم و پیام شما کاربر آزمایشی هستید میاد برام. میخواستم ببینم کی میتونم پول واریز کنم و معامله داشته باشم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از صدور کد بورسی ، نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه معاملاتی برای شما ارسال می شود که می توانید وارد سامانه معاملاتی شوید و از حالت آزمایشی خارج و قادر به پرداخت شتابی و شارژ حساب معاملاتی و اقدام به انجام معامله نمائید.

   ۰
 124. محسن گفت:

  سلام
  من در حین ثبت نام کد شعبه را اشتباه وارد کردم چیکار کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 125. Hamidyfar گفت:

  سلام ، کد شبام روجهت ثبت نام بارها درست وارد کردم و میگه که اشتباهه ، چیکار باید کنم ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 126. حامد ۲۰ گفت:

  با سلام
  من در سال ۹۸جهت دریافت اوراق وام مسکن در سامانه سجام ثبت نام کرده واحراز هویت هم شده ام و کد بورسی را دریافت کردم حالا چطور باید یوزر و پسورد برای ورود به سایت و خرید و فروش سهام رو بدست بیاورم.
  با تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد. بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید. بعد از دسترسی به سامانه معاملاتی آسا برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.
   نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۳
 127. parisa گفت:

  سلام من تو سجام ثبت نام رو كامل انجام دادم در سايت كارگزاريم ثبت نام از طريق اگاه اكسپرس انجام دادم. به مرحله احراز هويت كه رسيد از طريق دفتر پيشخوان احراز هويت سجام هم انجام دادم.تاييده شده و پيامكش برام اومده.كد معاملاتي هم برام پيامك شده. اما براي تكميل ثبت نام وارد اگاه اكسپرس كه ميشم همچنان نوشته در انتظار احراز هويت ايا بايد جداگانه براي كارگزاري هم احراز هويت انجام داد؟ كد بورسيم چرا براي انجام معاملات صادر نميشه اكانت هم بنام ازمايشي ثبت شده براي تكميل كار بايد چيكار كنم؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی لازم است که هم در سایت سجام و آگاه اکسپرس ثبت نام و احراز هویت سجام و آگاه را در دفاتر پیشخوان انجام دهید. بعد از تکمیل این مراحل کد بورسی صادر و دسترسی به سامانه معاملاتی با ارسال نام کاربری و کلمه عبور فعال می شود که البته فعال شدن کد بورسی زمانبر است. بعد از فعال شدن دسترسی از حالت آزمایشی خارج و قادر به فعالیت و انجام معاملات و شارژ حساب معاملاتی خواهید شد.

   ۳
 128. هادی گفت:

  سلام من میخوام برای مادرم در کارگزاری ثبت نام کنم
  میتونم شماره حساب بانکی خودم رو بجای ایشون ثبت کنم یا حتما باید حساب بنام مادرم باشه.ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شماره حساب باید به نام شخص ثبت نام کننده (مادر ) برای دریافت کد بورسی باشد. در غیر این صورت در سیستم پذیرفته و ثبت نمی شود.

   ۱
 129. سعید گفت:

  سلام
  برای افرال زیر ۱۸ سال چگونه میتوان کد انلاین گرفت؟
  الان کد افلاین هست
  میتوان تبدیل به انلاینش کرد؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   افراد زیر ۱۸ سال که ولی، وصی، یا قیم ایشان متقاضی دریافت دسترسی معاملات آنلاین میباشد، میتوانند با امضای تعهدنامه( توسط ولی ، وصی یا قیم) به صورت حضوری در شعب آگاه, اقدام به دریافت این دسترسی نماید.
   این تعهد نامه حتما باید توسط ولی قانونی امضا گردد.

   ۰
 130. حسین گفت:

  با سلام. من چند روز پیش در آگاه ثبت نام کردم و امروز هم رفتم دفتر پیشخوان احراز هویت سجام هم تایید کردم. از من فقط ۵۰۰۰ تومان هزینه گرفتند و کپی مدارک هم ازم نگرفتند. برایم پیامک اومداحراز هویت سجام با موفقیت انجام شد.جهت ادامه ثبت نام در آگاه کجا باید مراجعه کنم و کی برام کد بورس صادر میشه.ممنونم راهنماییم بفرمایید.

  ۰
 131. حسن گفت:

  به جز شهر خودمون شهر دیگه ای هم میتونیم احراز هویت انجام بدیم؟
  سپاس

  ۰
 132. رضا گفت:

  سلام
  یکبار میخاستم ثبتنام کنم وسط راه نت قطع شد
  الان دوباره میخاهم ثبتنام کنم به شماره همراه و ایمیل گیر میدهد
  یوزر و پسورد قدیمی هم میزنم میگه اشتباه هست
  باید چکار کنم

  ۰
 133. امیر گفت:

  سلام ببخشید چطور میتونم یه لینک برای ثبت نام در اکاه اکسپرس درست کنم بعضی ها یه لینک مخصوص دارند

  ۰
  • agah11 گفت:

   با سلام برای این منظور میبایست بازاریاب کارگزاری آگاه باشید برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با مرکز تماس گروه آگاه به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ و ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ و ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ عدد ۲ تماس بگیرید.

   ۰
 134. اسماعیل گفت:

  درود خدمت شما
  بنده برای خودم ثبت‌نام کردم
  و الآنم هم بعد پاسخ شما برای پدر و مادرم می‌خوام ثبت‌نام کنم
  آیا با شماره خودم(ثبت شده در اگاه) میتونم برای پدر و مادر ثبت‌نام کنم؟
  شماره حساب بانکی و تمام مشخصات لازم رو از مدارک خودشون استفاده میکنم فقط شماره موبایل.

  ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   زمان ثبت اطلاعات در صورتی که شماره همراه تکراری باش اخطار و ثبت نمی شود. شما ه همراه و ایمیل تکراری نباشد و اطلاعات بانکی نیز به نام شخص ثبت نام شونده برای کد بورسی باشد.

   ۰
   • اسماعیل گفت:

    ببخشید جناب شماره تماس فقط برای دریافت پیامک های ارسالی از کارگزاری و سجام و بورس هست برای بعد مرحله فعال شدن کد بورسی و فعال شدن خرید و فروش آیا شماره های وارد شده در طول مراحل فعالیت در بورس لازم هست.
    ببخشید جناب سوالات بنده شاید خاص هست ولی چون افرادی که براشون می‌خوام اکانت فعال کنم دانشی در این زمینه ندارن
    سپاسگزارم

    ۰
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     در صورتی که شماره تلفن و حتی ایمیل تکراری باشد خطای سیستمی داده می شود و ثبت نام شما برای دریافت کد بورسی با مشکل مواجه خواهد شد.

     ۰
 135. علی گفت:

  سلام
  امکان دریافت کد بورسی برای فرزندان زیر دیپلم به چه صورت هست؟
  آیا امکان دیافت کد آنلاین دارند که خودم برای آنها خریدسهام کنم؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثبت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
   سپس بعد از آن باید برای احراز هویت آگاه و سجام به صورت حضوری توسط ولی فرزند با به همرا داشتن مدارک هویتی خود و فرزند و کد ۱۰ رقمی سجام و شماره حساب به نام فرزند و شماره شبا و شماره تلفن همراه جداگانه در دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نماید .
   افراد زیر ۱۸ سال که ولی، وصی، یا قیم ایشان متقاضی دریافت دسترسی معاملات آنلاین میباشد، میتوانند با امضای تعهدنامه( توسط ولی ، وصی یا قیم) به صورت حضوری در شعب آگاه, اقدام به دریافت این دسترسی نماید.
   این تعهد نامه حتما باید توسط ولی قانونی امضا گردد.

   ۰
 136. افشین گفت:

  سلام ببخشید من رمز عبورم رو فراموش کردم چطور میتونم دسترسی پیدا کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در قسمت ورود به سامانه معاملات آنلاین، با استفاده از گزینه "فراموشی کلمه عبور" و درج کد ملی برای بازیابی اطلاعات کاربری اقدام نمایید.

   ۰
 137. Hamid گفت:

  سلام وقتتون بخیر.
  بنده حدودا ده روز پیش ثبت نامم رو در آگاه اکسپرس کامل کرده بودم و پنج روز از احراز هویتم در سامانه سجام و در دفتر پیشخوان دولت میگذرد اما همچنان کد بورسی واسم پیامک نشده.
  امکانش هست پیگیری کنید؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   کد بورسی توسط سازمان بورس صادر می شود که البته صدور کد بورسی و فعال شدن دسترسی به سامانه معاملاتی آسا زمان بر است .

   ۱
 138. نسرین گفت:

  سلام و خسته نباشید
  بانکی که حسابشو اعلام میکنیم حتما باید سامان یا ملت باشه ؟
  ویه سوال دیگه
  حساب بانکیی که تو ثبت نام سجام اعلام میکنیم میتونه متفاوت باشه با حسابی که اینجا تو کارگزاری اعلام میکنیم؟ یا اگه خواستیم حساب و عوض کنیم باید از اول ثبت نام سجامم انجام بدیم؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   با هر بانکی که حساب دارید می توانید حساب معاملاتی نزد کارگزاری داشته باشید. حساب بانکی معرفی شده در سجام و کارگزاری می تواند متفاوت باشد و در صورت تمایل به تغییر شماره حساب می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۱
 139. Mohammad0113 گفت:

  سلام من تازه میخوام وارد بورس بشم ممنون میشم منو راهنمایی کنید که از کجا و چجوری اقدام کنم و برای آموزشهای اولیه چه پیشنهادی میدید ممنونم اطاقی هستم از مشهد

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای شروع پیشنهاد می کنیم در تورهای آموزشی رایگان که در هفته برگزار می شود شرکت کنید . همچنین می توانید از مطالب بلاگ, ویدئو های آموزشی و کلاس های آموزشی رایگان بهره مند شوید.با مراجعه به "ویترین باشگاه " میتوانید از برنامه آموزشی آگاه مطلع شوید.

   ۱
 140. آرازخانی گفت:

  سلام من کد بورسی و کد سجام دارم و در کارگزاری دیگر معاملات را انجام میدهم و قصد تغییر کارگزاری به کارگزرای شما را دارم جه باید بکنم که دیگر نیازی به حضور فیزکی نداشته باشم.
  ممنون

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تمایل دارید مشتری کارگزاری آگاه شوید باید در سایت آگاه اکسپرس ثبت نام کنید و جهت احراز هویت آگاه به صورت حضوری در دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نمایید. با همان نام کاربری و کلمه عبوری که وارد سایت بآشگاه می شوید در آگاه اکسپرس نیز با همان نام کاربری و کلمه عبور ثبت نام نمائید تا از این طریق بتوانید به عنوان مشتری اگاه از مزایای بآشگاه مشتریان آگاه و تخفیفات معاملات و تخفیف بسته های تحلیلی و بسته های اعتباری ودیگر مزایای آن بهره مند شوید.

   ۰
 141. محمدرضا نجفی قره آغاجی گفت:

  سلام
  من کد بورس از دوسال پیش دارم و هیچکاری نکردم حتی رمز عبور ندارم فقط میخوام در کارگذاری آگاه سهام خرید و فروش کنم باید چیکار کنم؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تمایل دارید مشتری کارگزاری آگاه شوید باید در سایت آگاه اکسپرس ثبت نام کنید و جهت احراز هویت آگاه به صورت حضوری در دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نمایید. با همان نام کاربری و کلمه عبوری که وارد سایت بآشگاه می شوید در آگاه اکسپرس نیز با همان نام کاربری و کلمه عبور ثبت نام نمائید تا از این طریق بتوانید به عنوان مشتری اگاه از مزایای بآشگاه مشتریان آگاه و تخفیفات معاملات و تخفیف بسته های تحلیلی و بسته های اعتباری ودیگر مزایای آن بهره مند شوید.

   ۰
 142. فاطمه شفابخش گفت:

  ممنون از زحمات شما

  ۰
 143. منیره گفت:

  سلام من کدبورسی برایم ارسال شد وبیش از ۱۰ روز گذشته ولی هنوز فعال نشده ومن بصورت آزمایشی هستم وامکان خرید وفروش ندارم لطفا راهنمایی بفرمایید

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 144. علیرضا گفت:

  سلام
  من رفتم سجام ثبت نام کردم و احراز هویت هم با موفقیت انجام دادم
  الان میخوام تو کارگزاری آگاه ثبت نام کنم

  ۱
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تمایل دارید مشتری کارگزاری آگاه شوید باید در سایت آگاه اکسپرس ثبت نام کنید و جهت احراز هویت آگاه به صورت حضوری در دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نمایید. با همان نام کاربری و کلمه عبوری که وارد سایت بآشگاه می شوید در آگاه اکسپرس نیز با همان نام کاربری و کلمه عبور ثبت نام نمائید تا از این طریق بتوانید به عنوان مشتری اگاه از مزایای بآشگاه مشتریان آگاه و تخفیفات معاملات و تخفیف بسته های تحلیلی و بسته های اعتباری ودیگر مزایای آن بهره مند شوید

   ۰
 145. رضا گفت:

  سلام.
  آیا برای سایت سجام و کارگذاری اهراز هویت باید دو بار جداگانه انجام بشه یا یبار کافیه؟؟
  و آیا کد بورسی بعد از اهراز هویت ارسال میشه یا صرفا بعد از تکمیل ثبت نام در سایت؟؟؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی لازم است که بعد از ثبت نام در سامانه سجام و آگاه اکسپرس ، برای احراز هویت آگاه و سجام به دفاتر پیشخوان طرف قراردادد با آگاه مراجعه و هر دو احراز هویت را انجام دهید.

   ۰
 146. sadra گفت:

  سلام
  ببخشید کد بورسی که گرفتم باید بتوم معامله انجام بدم دیگه
  اخه بعضی ها میگن باید تو سجام ثبت نام کنی
  ممنون میشم جواب بدین

  ۰
 147. مرتضی گفت:

  با سلام
  من کد معاملاتی دریافت کردم و احراز هویت انلاین با اپلیکیشن انجام دادم و تایید شد. من ایران نیستم برای دریافت کد بورسی باید چکار کنم؟ آیا روش انلاین وجود دارد؟ لطفا راهنمایی کنین بهترین و آسان ترین مسیر چیه؟
  با تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای احراز هویت آگاه به سفارت ایران در کشوری که اقامت دارید به همراه مدارک هویتی اقدام بفرمائید.

   ۰
 148. فائزه گفت:

  سلام.حداقل سرمایه برای کار در بورس چقدر است؟(آیا ۵۰۰ هزار تومان است؟)و اینکه حداقل مقدار خرید سهم عرضه اولیه ۱۰۰ هزارتومان است؟متشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، در حال حاضر حداقل سرمایه برای خرید سهم در بازار بورس ۵۰۰ هزار تومان است و برای خرید عرضه اولیه به هر میزانی که تمایل دارید ، قادر به خرید هستید.

   ۰
 149. مسلم گفت:

  باسلام آیا حتما با شماره حساب ملت یا سامان باید در کارگزاری آگاه ثبت نام کرد
  اگه حساب صادرات ک داخل سجام ثبت هست بزنیم مشکل پیش میاد

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر ، شما با هر بانکی که حساب بانکی دارید ، می توانید حساب معاملاتی نزد کارگزاری داشته باشید.البته توجه داشته باشید که شماره حساب باید بانک معتبر و مورد تأئید سازمان بورس باشد.

   ۰
 150. علی گفت:

  سلام من دیپلم ندارم ایا می تونم کد بگیرم؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر با توجه به ابلاغیه سازمان بورس مبنی بر حذف ارائه مدرک برای دریافت کد بورسی، می توانید در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام و بعد از احراز هویت در دفاتر پیشخوان کد بورسی دریافت و دسترسی به سامانه معاملاتی آنلاین برای شما فعال خواهد شد.

   ۲
 151. رضا افضلی گفت:

  سلام یکی از دخترهایم ۲سال و نیم دارد میتوانم برایش حساب بانکی و کد بورسی بگیرم .ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، همه افراد می توانند کد بورسی دریافت نمایند.برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثبت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
   سپس بعد از آن باید برای احراز هویت آگاه و سجام به صورت حضوری توسط ولی فرزند با به همرا داشتن مدارک هویتی خود و فرزند و کد ۱۰ رقمی سجام و شماره حساب به نام فرزند و شماره شبا و شماره تلفن همراه جداگانه در یکی از دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نماید .
   افراد زیر ۱۸ سال که ولی، وصی، یا قیم ایشان متقاضی دریافت دسترسی معاملات آنلاین میباشد، میتوانند با امضای تعهدنامه( توسط ولی ، وصی یا قیم) به صورت حضوری در شعب آگاه, اقدام به دریافت این دسترسی نماید.
   این تعهد نامه حتما باید توسط ولی قانونی امضا گردد.

   ۰
 152. محمد حسین گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید ببخشید من الان دوماه است در دفتر مشترکین احراز هویت شدم ولی کد بورسی برام نیامده باید چکار کنم با تشکر قربانی زاده

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۱
 153. sarvin گفت:

  سلام. برای ثبت نام بعد از اینکه اطلاعات بانکی رو وارد می کنم وارد مرحله بعد نمیشه این اخطار رو میده اگر تمایل دارید که حساب بانکی شما به حساب معاملاتی متصل شود، لازم است شماره حساب معرفی شده مربوط به بانک سامان یا بانک ملت باشد. یعنی حتما باید بانک سامان یا ملت باشه؟ پدر من هم شماره حساب بانک تجارت رو ثبت کرده ولی با همچین خطایی مواجه نشده. با توجه به این که من حساب ملت یا سامان ندارم الان چیکار باید بکنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   نیازی نیست که حتما حساب شما بانک ملت یا سامان باشد و هر بانکی که حساب دارید می توانید نزد کارگزاری حساب معاملاتی داشته باشید.حساب بانک سامان و بانک ملت را می توانید به حساب نزد کارگزاری متصل نمائید. برای اتصال بانک سامان به سامانه معاملاتی بایدبصورت حضوری به یکی از شعب کارگزاری مراجعه فرمائید , "فرم لینک حساب بانک سامان"را تحویل بگیرید بعد از آن نامه را بانک سامان ارائه دهید , حدودا بعد از ۲ روز حساب شما به حساب نزد کارگزاری لینک می شود .
   برای اتصال بانک ملت :
   باید به ایمیل crm@agah.com درخواست دریافت فرم لینک حساب بانک ملت را ارسال کنید سپس برای شما فرم ارسال شود , پس از آن فرم را تحویل شعب بانک ملت دهید و رسید فرم را برای کارگزاری مجددا ایمیل می کنید.

   ۰
 154. محمد گفت:

  سلام
  بنده زمان ثبت نام در کارگذاری مدرک تحصیلی ارائه ندادم
  یعنی الان راهی برای انجام معامله آنلاین نیست؟
  یا امکان اضافه کردن مدرک تحصیلی به مدارکی که ارائه کردم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر نیازی به ارائه مدرک برای دسترسی به سامانه معاملاتی آنلاین نیست و با مراجعه به یکی از شعب کارگزاری آگاه می توانید دسترسی خود را از پنل آفلاین به سامانه معاملاتی آنلاین تغییر دهید.

   ۰
 155. حسن گفت:

  سلام، من میخواستم برای شرکت خصوصی خودم کد معاملاتی بگیرم ، لطفا راهنمایی کنید، ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   آگاه اکسپرس” سرویس جدید کارگزاری آگاه است که امکان کدگیری غیرحضوری را برای متقاضیان فراهم کرده است.

   متقاضیان حقوقی:
   ۱- تصویر روزنامه رسمی آگهی تآسیس.
   ۲- تصویر روزنامه رسمی – آگهی کلیه تغییرات.
   ۳- تصویر اساسنامه.
   ۴- کپی شناسنامه و کارت ملی اعضای هیآت مدیره.
   ۵- تکمیل فرم مشخصات مشتریان حقوقی و تعهد نامه.
   ۶- تکمیل فرم قرارداد آنلاین.
   ۷- درصورت تمایل به انتقال ناظر، سرمایه‌گذار حقوقی می‌تواند ضمن ارائه آخرین برگه سهام خود که ممهور به مهر کارگزاری قبلی است، با تکمیل فرم انتقال ناظر اشخاص حقوقی، نسبت به فروش سهام قبلی خود در کارگزاری آگاه اقدام نماید.

   ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: