نحوه بهره مندی از خدمات مشاوره ای و تحلیلی کارگزاری آگاه

 • ۲۴ مرداد ۱۳۹۵
 • Agah
 • ۱۹۳ نظر
 • ۵۳۷۵۴ مشاهده
سرمایه گذاری در بورس, بورس اوراق بهادار, سازمان بورس و اوراق بهادار, صندوق سرمایه گذاری, روش های سرمایه گذاری, بازار سرمایه, خرید و فروش سهام, شرکت های سهامی عام, ریسک, بازده, سهام عادی, سهام ممتاز, شرکت بورس کالا, بورس ارز, فرابورس ایران

بی شک یکی از نیازهای سرمایه‌گذاران بازار سرمایه، دریافت خدمات مشاوره‌ای و تحلیلی است. این خدمات از اهمیت بسیاری به ویژه در دو حوزه بورس اوراق بهادار و آتی سکه برخوردار است. استفاده از کانال‌ها یا سایت‌های غیر رسمی اغلب باعث زیان سرمایه‌گذاران خواهد شد، زیرا به دلیل غیررسمی بودنشان، فرد یا نهادی پاسخگوی اشتباهات بوجود آمده نیست. علاوه بر این ارائه سیگنال خرید و فروش بدون پشتوانه تحلیلی صحیح، موجب خواهد شد تا برخی افراد نمادی را خریداری کرده و با کاهش قیمت آن مواجه شوند. بنابراین سرمایه‌گذاران همواره به دنبال سایت‌های تحلیلی معتبر در بازار بورس اوراق بهادار و یا آتی کالا هستند. در ادامه مطلب ضمن آشنایی با شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاه، نحوه ارائه خدمات مشاوره‌ای آنلاین در بازار سهام و آتی سکه این شرکت، عضویت در سایت‌ همفکران و آواگلد و روش خرید بسته‌های مشاوره‌ای- تحلیلی از طریق بآشگاه کارگزاری آگاه توضیح داده خواهد شد.

آشنایی با شرکت مشاور سرمایه گذاری آوای آگاه

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاه به عنوان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه آگاه، نخستین شرکت مشاور سرمایه‌گذاری کشور است که در سال ۱۳۸۹ موفق به اخذ مجوز از سازمان بورس اوراق بهادار شد.
خدمات کلی این شرکت را می توان به‌صورت زیر تقسیم بندی نمود:
• ارائه خدمات مشاوره‌ی آنلاین در بازار سهام از طریق وب‌سایت همفکران hamfekran.com
• ارائه خدمات مشاوره‌ی آنلاین در بازار ارز و سکه از طریق وب‌سایت آواگلد avagold.ir
• توصیه به خرید، فروش و یا نگهداری اوراق بهادار
• اظهارنظر در خصوص روند قیمت، عرضه و تقاضای اوراق بهادار
• مشاوره در زمینه ادغام، تملیک و تجدید ساختار سازمانی و مالی
• ارزش‍گذاری شرکت‌های بورسی، غیربورسی و بلوک‌های مدیریتی در عرضه‌های عمده
• مشاوره‌ی مدیریت پرتفوی، برگزاری نشست‌های کارشناسی در خصوص سهام شرکت‌های پیشرو و برنامه‌ریزی جهت مدیریت بهتر پرتفوی

ارائه خدمات مشاوره آنلاین در بازار سهام از طریق وب‌سایت همفکران

شرکت مشاورسرمایه گذاری آوای آگاه خدمات بازار سهام خود را در قالب تحلیل‌های بنیادی، تحلیل تکنیکال، اخبار موثق شرکت‌ها و صنایع، مصاحبه با شرکت‌ها، پوشش شایعات و شنیده‌های بازار، رصد کل معاملات از نگاه سبدگردانان، پرسش و پاسخ به‌صورت آنلاین، بررسی نبض بازار در هر دقیقه، پوشش روند معاملات سهام و مواردی از این دست ارائه میدهد. بخشی از خدمات مذکور نظیر نبض بازار رایگان بوده و استفاده آن برای عموم آزاد است. اما بخش دیگری از خدمات نظیر تحلیل‌ها برای کاربرانی امکان پذیر است که اکانت ویژه این سایت را داشته باشند.
استفاده از خدمات ویژه برای سرمایه‌گذاران در دو قالب کلی زیر امکان‌پذیر است:

? استفاده از بسته‌های خدمات ویژه تحت وب
برای کاربرانی که شرایط استفاده از اینترنت و سیستم مناسب (کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت) را دارند، کلیه امکانات مذکور در اکانت VIP آنان در سایت همفکران به آدرس hamfekran.com قابل دسترس است.

?استفاده از بسته‌های پیامکی
برای سایر کاربران که بنا به موقعیت شغلی و شرایط مقتضی قادر به استفاده از بسته‌های تحلیلی سایت همفکران نیستند، این امکان فراهم است تا با استفاده از پیامک در جریان بازار سهام قرار گیرند. در این شرایط کاربر به جای خرید بسته‌های مشاوره‌ای ویژه، با خرید بسته های پیامکی همفکران روزانه در ساعات بازار (زمان معاملات)حدود ۵ تا ۹ پیامک دریافت خواهد نمود. این پیامک‌ها حاوی سیگنال‌های تکنیکالی، پوشش خبرهای موثر بر بازار، گزارشات مهم کدال، گروه‌های لیدر و شاخص ساز بازار و سایر اطلاعات مورد نیاز سرمایه‌گذاران است.
کاربران سایت همفکران امکان استفاده همزمان از هر دو بسته مذکور را به صورت توامان خواهند داشت.

نحوه عضویت در سایت همفکران

? مراجعه به سایت همفکران به آدرس hamfekran.com
? انتخاب گزینه “ثبت نام”
? درج شماره تلفن همراه (درصورتی‌که شماره تلفن کاربر پیش از این در سامانه جود داشته باشد، ضمن اعلام این مورد به وی امکان بازیابی رمز عبور نیز در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.)
? تکمیل فرم ثبت نام (شامل دو بخش اطلاعات اجباری و اختیاری)
✅ مطالعه قوانین و مقررات و تکمیل ثبت نام

سرمایه گذاری در بورس, بورس اوراق بهادار, سازمان بورس و اوراق بهادار, صندوق سرمایه گذاری, روش های سرمایه گذاری, بازار سرمایه, خرید و فروش سهام, شرکت های سهامی عام, ریسک, بازده, سهام عادی, سهام ممتاز, شرکت بورس کالا, بورس ارز, فرابورس ایران

انتخاب گزینه “ثبت نام” در سایت همفکران

سرمایه گذاری در بورس, بورس اوراق بهادار, سازمان بورس و اوراق بهادار, صندوق سرمایه گذاری, روش های سرمایه گذاری, بازار سرمایه, خرید و فروش سهام, شرکت های سهامی عام, ریسک, بازده, سهام عادی, سهام ممتاز, شرکت بورس کالا, بورس ارز, فرابورس ایران, عضویت در سایت همفکران, مشاوره آنلاین سهام, مشاوره آنلاین آتی سکه, تحلیل تکنیکال, تحلیل بنیادی

تکمیل فرم ثبت نام و درج کد کاربری معرف در سایت همفکران

? کاربر جدید سایت با درج کد کاربر معرف خود در زمان ثبت نام، می تواند از هدیه ۴۰ هزار تومانی بهره مند گردد. این مبلغ در حساب کاربری همفکران شارژ خواهد شد. منظور از کد کاربر معرف، کد یا شناسه کاربری معرف (کسی که همفکران را به کاربر ثبت نامی جدید معرفی نموده است) در سایت همفکران است.
? ? کاربرانی که به تازگی به جمع همفکران پیوسته اند این امکان را دارند تا از هدیه اشتراک VIP سایت همفکران به مدت سه روز به صورت رایگان بهره‌مند شوند.
? شماره تماس برای دریافت سه روز اشتراک رایگان همفکران: ۸۲۱۵۴۱۰۰-۰۲۱ (شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ الی ۱۴)

ارائه­­ خدمات مشاوره­ آنلاین در بازار آتی سکه از طریق وب­سایت آواگلد

با توجه به جذابیت بازار ارز، طلا و سکه آتی و رشد روزافزون علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران در این حوزه بازار سرمایه، شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاه در خصوص به ارائه تحلیل تکنیکال فلزات گرانبها، سکه طلا، آتی سکه، فلزات اساسی و تحلیل و بررسی‌های مرتیط با بازار طلا و اخبار ویژه این بازار در سایت آواگلد همت گمارده است. همچنین بخش مجزایی با عنوان آموزش آتی درنظر گرفته شده‌است که کلیه مفاهیم مربوط به این بازار را به علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران به صورت کاملاً رایگان آموزش می‌دهد.

طبق آنچه در مورد سایت همفکران بیان شد، در سایت آواگلد نیز استفاده از خدمات ویژه برای سرمایه‌گذاران در دو قالب کلی زیر امکان‌پذیر است:

? استفاده از بسته‌های خدمات ویژه تحت وب

برای کاربرانی که شرایط استفاده از اینترنت و سیستم مناسب (کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت) را دارند، کلیه امکانات مذکور در اکانت VIP آنان در سایت آواگلد به آدرس avagold.ir قابل دسترس است.

? استفاده از بسته‌های پیامکی

برای سایر کاربران که بنا به موقعیت شغلی و شرایط مقتضی قادر به استفاده از بسته های تحلیلی سایت آواگلد نیستند، این امکان فراهم است تا با استفاده از پیامک در جریان بازار سهام قرار گیرند. در این شرایط کاربر به جای خرید بسته‌های مشاوره‌ای ویژه، با خرید بسته های پیامکی آواگلد روزانه پیامک‌هایی حاوی قیمت ارز، طلا و معاملات شبانه را دریافت خواهد کرد.

کاربران وبژه سایت آواگلد این امکان را دارند تا با خرید بسته‌های خدمات ویژه از خدمات موجود در سایت و پیامک به طور توامان بهره‌مند شوند.

نحوه عضویت در سایت آواگلد

عضویت در آواگلد نیز همانند آنچه در خصوص نحوه ثبت نام در سایت همفکران گفته شد، به ترتیب زیر خواهد بود:

? مراجعه به سایت آواگلد به آدرس avagold.ir
? انتخاب گزینه “ثبت نام”
?درج شماره تلفن همراه (درصورتی‌که شماره تلفن کاربر پیش از این در سامانه جود داشته باشد، ضمن اعلام این مورد به وی امکان بازیابی رمز عبور نیز در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.)
? تکمیل فرم ثبت نام (شامل دو بخش اطلاعات اجباری و اختیاری)
✅ مطالعه قوانین و مقررات و تکمیل ثبت نام

? در سایت آواگلد نیز کاربر جدید سایت با درج کد کاربر معرف خود در زمان ثبت نام، می تواند از هدیه ۴۰ هزار تومانی بهره مند گردد. این مبلغ در حساب کاربری آواگلد  شارژ خواهد شد. منظور از کد کاربر معرف، کد یا شناسه کاربری معرف (کسی که آواگلد را به کاربر ثبت نامی جدید معرفی نموده است) در سایت آواگلد است.

?? علاوه بر امکانات مذکور، کابران سایت آواگلد می توانند از مزایای زیر بهره‌مند شوند:

?۱میلیون تومان اعتبار آواگلد هدیه برای انتقال کد به کارگزاری آگاه
کاربران سایت آواگلد در صورتی که کد آتی سکه خود را به کارگزاری آگاه منتقل کنند، از این هدیه بهره‌مند خواهد شد.

?۳۸۰هزار تومان اعتبار آواگلد هدیه برای فعالسازی کدهای غیرفعال
کاربران سایت آواگلد در صورت دریافت کد معاملات آتی سکه از کارگزاری آگاه، از این هدیه بهره‌مند خواهد شد.

?۳۸۰هزار تومان اعتبار آواگلد هدیه برای اخذ کد معاملاتی در کارگزاری آگاه
کاربران سایت آواگلد در صورت دریافت کد آنلاین آتی سکه از کارگزاری آگاه، از این هدیه بهره‌مند خواهد شد.

?۳۸۰هزار تومان اعتبار آواگلد هدیه برای فعالسازی معاملات برخط آتی در کارگزاری آگاه
کاربران سایت آواگلد در صورتی که اقدام به فعالسازی کد آنلاین آتی سکه خود در کارگزاری آگاه نمایند، از این هدیه بهره‌مند خواهد شد.

بدیهی است چنانچه کاربری اقدام به دریافت کد معاملاتی آتی سکه و کد آنلاین آن از کارگزاری آگاه نماید، امکان استفاده از ? دو هدیه ? را خواهد داشت.

 

نحوه خرید با تخفیف بسته‌های مشاوره‌ای- تحلیلی همفکران و آواگلد

کاربران سایت همفکران یا آواگلد در صورتی که عضو بآشگاه کارگزاری آگاه نیز باشند، این امکان را دارند تا با استفاده از تخفیف سطح خود در بآشگاه، بسته‌های مشاوره‌ای- تحلیلی را با تخفیف ۲۰ تا ۸۰ درصدی دریافت نمایند. بنابراین توصیه می‌شود کاربران سایت همفکران و آواگلد پیش از خرید بسته‌های مشاوره‌ای- تحلیلی، عضو بآشگاه کارگزاری آگاه شده و با استفاده از گزینه ارتباط با سایر سیستم‌ها، حساب بآشگاه خود را به حساب همفکران یا آواگلد لینک نمایند.

عضویت در این بآشگاه برای عموم آزاد است.

خرید بسته‌های مشاوره‌ای- تحلیلی می‌تواند یه یکی از دو روش زیر باشد:

 • خرید از ریال بآشگاه

اعضای بآشگاه می توانند با استفاده از ریال موجود در بآشگاه اقدام به خرید بسته‌های مشاوره‌ای- تحلیلی سایت همفکران یا آواگلد نمایند. روش خرید به این ترتیب است که کاربر می‌تواند با ورود به بآشگاه مشتریان، به تب خدمات و بخش بسته‌های مشاوره‌ای- تحلیلی مراجعه نموده و یکی از گزینه‌های همفکران یا آواگلد را انتخاب نماید.

سرمایه گذاری در بورس, بورس اوراق بهادار, سازمان بورس و اوراق بهادار, صندوق سرمایه گذاری, روش های سرمایه گذاری, بازار سرمایه, خرید و فروش سهام, شرکت های سهامی عام, ریسک, بازده, سهام عادی, سهام ممتاز, شرکت بورس کالا, بورس ارز, فرابورس ایران, عضویت در سایت همفکران, مشاوره آنلاین سهام, مشاوره آنلاین آتی سکه, تحلیل تکنیکال, تحلیل بنیادی

پس از بررسی، بسته مورد نظر خود را انتخاب نموده و با انتخاب گزینه خرید، پنجره مربوط به خرید بسته نمایش داده خواهد شد. در صورتی که کاربرد ریال کافی در بآشگاه داشته باشد، می‌تواند با درج علامت “خرید از ریال بآشگاه” و انتخاب گزینه “خرید”، بسته مورد نظر خود را خریداری نماید. این ریال حاصل از فعالیتهای مختلف شما در بآشگاه شامل عضویت، مسابقات، انجام معاملات و غیره است. برای آشنایی بیشتر با وجه نقد بآشگاه، مطلب چگونه میتوان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد را مطالعه نمایید. بدین ترتیب حساب کاربری فرد در سابت مربوطه (همفکران یا آواگلد)  شارژ خواهد شد.

سرمایه گذاری در بورس, بورس اوراق بهادار, سازمان بورس و اوراق بهادار, صندوق سرمایه گذاری, روش های سرمایه گذاری, بازار سرمایه, خرید و فروش سهام, شرکت های سهامی عام, ریسک, بازده, سهام عادی, سهام ممتاز, شرکت بورس کالا, بورس ارز, فرابورس ایران, عضویت در سایت همفکران, مشاوره آنلاین سهام, مشاوره آنلاین آتی سکه, تحلیل تکنیکال, تحلیل بنیادی

خرید بسته‌های مشاوره‌ای- تحلیلی از ریال موجود در سایت بآشگاه کارگزاری آگاه

 • خرید از ریال همفکران یا آواگلد

در صورتی که ریال داخل بآشگاه برای خرید بسته مشاوره‌ای- تحلیلی مورد نظر کاربر کافی نباشد، می‌توان بسته مذکور را با استفاده از ریال همفکران یا آواگلد تهیه نمود. برای این کار کافی است کاربر پس از انتخاب بسته در سایت بآشگاه، بدون انتخاب گزینه “خرید از ریال بآشگاه” دکمه “خرید” را کلیک کند.

سرمایه گذاری در بورس, بورس اوراق بهادار, سازمان بورس و اوراق بهادار, صندوق سرمایه گذاری, روش های سرمایه گذاری, بازار سرمایه, خرید و فروش سهام, شرکت های سهامی عام, ریسک, بازده, سهام عادی, سهام ممتاز, شرکت بورس کالا, بورس ارز, فرابورس ایران, عضویت در سایت همفکران, مشاوره آنلاین سهام, مشاوره آنلاین آتی سکه, تحلیل تکنیکال, تحلیل بنیادی

خرید بسته‌های مشاوره‌ای- تحلیلی از ریال موجود در سایت همفکران یا آواگلد

در صورت عدم کفایت موجودی در همفکران یا آواگلد، کاربر می باید ابتدا ریال خود را در هر یک از سایت‌ها (هفکران یا آواگلد) به میزان کافی (به اندازه قیمت بسته مورد نظر پس از تخفیف) شارژ نماید. پس از شارژ حساب کاربری (به یکی از سه روش زیر)، کاربر می‌تواند با مراجعه به سایت بآشگاه (چنانکه در بالا بیان شد)، نسبت به خرید بسته مورد نظر اقدام نماید.

? روش شارژ حساب همفکران یا آواگلد به صورت زیر است:

 • از طریق درگاه بانکی

با انتخاب این گزینه، کاربر می تواند با استفاده از کارت‌های عضو شتاب به صورت آنی و از درگاه بانکی حساب خود را شارژ نماید. برای این کار لازم است کاربر علاوه بر شماره کارت خود، رمز دوم کارت مذکور، تاریخ انقضا و کد CVV2 آن را در اختیار داشته باشد.

 • از طریق فیش نقدی

با انتخاب این گزینه کاربر می‌تواند با ثبت اطلاعات فیش بانکی خود، نسبت به افزایش موجودی حساب همفکران یا آواگلد اقدام نماید در این روش نیاز به مراجعه داخل شعب بانک ها وجود دارد. بدیهی است افزایش موجودی به روش فیش نقدی طولانی تر خواهد بود.

 • با استفاده از کارت شارژ

این بخش مخصوص کسانی است که به مناسبت‌هایی نظیر برپایی نمایشگاه، کارت شارژ به آن‌ها اهدا شده است. این افراد می‌توانند با ورود کد درج شده بر روی کارت شارژ، نسبت به افزایش اعتبار خوداقدام نمایند.

جمع‌بندی:

سرمایه‌گذاران بازار بورس اوراق بهادار و آتی سکه می‌توانند ضمن عضویت در بآشگاه کارگزاری آگاه از تخفیف ۲۰ تا ۸۰ درصدی بآشگاه در خرید بسته‌های مشاوره‌ای- تخلیلی سایت همفکران و آواگلد بهره‌مند شوند. سایت همفکران ارائه دهنده خدمات مشاوره‌ای در حوزه بورس اوراق بهادار است. سایت آواگلد یک سایت مشاوره‌ای و تحلیلی در سرمایه‌گذاری حوزه طلا، دلار و سکه آتی یه شمار می‌آید. عضویت در هر یک از سایت‌های بآشگاه، همفکران و آواگلد مزایایی برای کاربران به همراه خواهد داشت. به امید آنکه این خدمات و مزایا پاسخگوی نیاز سرمایه‌گذاران محترم باشد.

193 پاسخ به “نحوه بهره مندی از خدمات مشاوره ای و تحلیلی کارگزاری آگاه”

 1. mreza6750@gmail.com گفت:

  با سلام وعرض ادب
  مطلب مفیدی بود . استفاده کردم.امیدوارم در فعالیت جدیدی که برای خودم درنظر گرفتم، بتونم هرچه بیشتر از خدمات ارزنده تون بهره مندبشم.
  با تشکر و احترام

  ۶
  • Agah گفت:

   سلام
   ما نیز از حضور شما سپاسگزاریم و امیدواریم با پیشنهادات سازنده خود، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

   ۸
 2. با سلام و خسته نباشید
  در بدو ورودم به بورس چون اشنایی زیادی با سرمایه گذاری نداشتم در پی شرکت مشاوره ای می گشتم که من رو راهنمایی کنه بعد از جستجو فهمیدم بسیاری از شرکتهای به اصطلاح مشاور اصلا از سازمان بورس مجوز ندارند و از بین چند شرکت دارای مجوز هم هیچ کدام به واقع همچون شرکت اوای اگاه فعالیتی انجام نمیدهند یا فقط برای سرمایه های کلان خدمات ارائه میدهند بدین ترتیب شرکت اوای اگاه رو انتخاب کردم و واقعا از انتخابم بسیار راضی هستم

  ۵
  • Agah گفت:

   با سلام و درود فراوان
   دوست گرامی، ما نیز از پیوستن شما به خانواده کارگزاری آگاه بسیار خرسندیم و امیدواریم که با خدماتی نوین و هرچه بهتر، موجب رضایت شما و دیگر همراهان در عرصه سرمایه گذاری شویم.
   با آرزوی توفیق روز افزون برای شما و همه همراهان گرامی

   ۷
  • BA8708 گفت:

   میشه بدونم کدوم شرکت ها برای سرمایه های زیاد کار میکنن؟
   یک قسمت اشاره کردید که شرکت هایی خدمات برای سرمایه های زیاد اراعه میدن...
   ممنون

   ۱
   • Agah گفت:

    سلام
    شرکت های سبدگردانی خدماتی از قبیل مدیریت دارایی را به مشتریانی که سرمایه های بالایی دارند ارائه می دهد.
    از جمله شرکت سبدگردانی آگاه برای سرمایه گذارانی که دارای حداقل ۸۰۰ میلیون تومان سرمایه هستند، به صورت اختصاصی سبدگردانی می کند.
    اطلاعات بیشتر: سبدگردان آگاه

    ۲
    • Arantrid گفت:

     سلام جهت سبد گردانی خود شرکت با چه کسی باید صحبت کرد

     ۰
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      حداقل سرمایه برای سبدگردانی حدود یک میلیارد و پانصد میلیون تومان است.درصورتی سرمایه کمتراز یک میلیارد تومان دارید و نخواهید در سبدگردانی سرمایه گذاری کنید، "صندوق‌های سرمایه گذاری آگاه" رابه شما پیشنهاد می دهیم .شما می توانید جهت کسب اطلاعات در زمینه سبد گردانی در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۸۲۱۵۴۷۱۰ با آقای حق کردار و در زمینه سرمایه گذاری درصندوق باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۳ خانم رشیدی تماس حاصل فرمائید.

      ۴
 3. robab4303@gmail.com گفت:

  kheyli sakhte

  ۱
 4. moh00204 گفت:

  سلام
  خدمات مشاوره ای شامل سیگنال هم می شود ؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   خدمات مشاوره ای شامل تحلیل، شنیده های بازار، اخبار موثق، سیگنال و بسیاری موارد دیگر است.

   ۶
 5. agah14867 گفت:

  سلام
  خدمات باشگاه آگاه ابتکار بی نظیری در بین کارگزاری ها ست.
  موفق باشید

  ۴
 6. hamid5 گفت:

  بسیار عالی. سپاس کارگزاری آگاه

  ۲
 7. agah386018 گفت:

  از اطلاع رسانی تون متشکرم من میخواستم تفاوت بسته های همفکران و اواگلد رو بدونم چون در قسمت خدمات سایت توضیحی داده نشده بود ولی در این مقاله کاملا برام روشن شد.
  بازم ممنون

  ۰
 8. agah00780 گفت:

  چرا مهلت پاسخ به سوالات مسابقه تا شب نیست، دیروز که بلاگ باشگاه باز نمیشد ،صبح هایی هم که مردم کار های اداری دارند تا کارشون تمام بشه و برگردن از ساعت ۱۴:۰۰ گذشته

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   مهلت پاسخ به سوالها حدود ۲۴ ساعت (کمی بیشتر) در نظر گرفته شده است. بنابراین این امکان فراهم هست تا عزیزان در زمانهای مورد نظر خود در این ۲۴ ساعت به سوالات پاسخ دهند.

   ۰
 9. agah01442 گفت:

  سلام.من تا کنون از بسته های تحلیلی و مشاوره ای سایت خرید نداشتم.میشه بپرسم بسته ای که سیگنالهای هفتگی یا روزانه رو میده هم وجود داره در این بسته ها؟ممنون میشم

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   خدمات مشاوره ای شامل تحلیل، شنیده های بازار، اخبار موثق، سیگنال و بسیاری موارد دیگر است.

   ۱
  • علی حسین سیاوشی گفت:

   من قصد دارم بین ۲ تا ۴ ميليارد تومان سرمایه‌گذاری کنم و نیاز به مشاوره بصورت پیامکی دارم.لطفا مرا راهنمایی کنید

   ۰
   • agah9 گفت:

    سلام دوست عزیز
    حداقل سرمایه مورد نیاز برای سبدگردانی اختصاصی آگاه در حال حاضرمبلغ ۵ میلیارد تومان است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می‎‌توانید با شماره ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .

    ۰
 10. سورنا گفت:

  سلام آگاه اکسپرس چیست ؟ لطفا مطلبی در این زمینه منتشر کنید

  ۰
 11. میلاد گفت:

  چرا مهلت پاسخ به سوالات مسابقه تا شب نیست

  ۰
  • Bashgah گفت:

   دوست گرامی، کارگزاری آگاه سعی نموده تا برای هر گروه از مسابقات (عمومی- تخصصی و پیش بینی) برنامه ی مدونی ترتیب دهد و استاندارهای لازم از نظر زمانی و پشتیبانی در آن رعایت گردد. از همین رو مهلت پاسخ به هر سوال حداقل ۲۷ ساعت (بیش از یک شبانه روز) در نظر گرفته شده تا علاوه بر اینکه علاقمندان به شرکت در مسابقات فرصت کافی برای پاسخگویی داشته باشند این امکان را هم داشته باشند تا در هر زمانی از این ۲۷ ساعت، پاسخ سوال را در سامانه درج کنند.

   ۰
 12. agah82393 گفت:

  با عرض سلام و ادب
  ممنون بابت اطلاع رسانی های مفید و خوبتون

  ۰
 13. mmoradi گفت:

  با سلام و سپاس پیشنهاد می کنم وی آی پی همفکران برای مشتریان آنلاین کارگزاری آگاه که دائما" مشغول خرید و فروش می باشند و فقط هم با این کارگزاری کار می کنند رایگان باشد

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ضمن سپاس از دیدگاه شما، به عرض می رسانیم مشتریان کارگزاری آگاه که در بآشگاه عضو هستند علاوه بر اینکه برای انجام معاملات خود، ریال و امتیاز هدیه دریافت می کنند این امکان را نیز دارند تا با توجه به سطح خود در بآشگاه از مزایای تخفیف خرید بسته های مشاوره و تحلیلی تا ۸۰ درصد، بهره مند شوند.

   ۰
 14. agah14867 گفت:

  سلام
  پیشنهاد می شود قسمتی از سایت باشگاه را به پیامهای کاربران اختصاص دهید (مثل اتاق کنفرانس سایت قدیمی همفکران)

  ۰
 15. agah14867 گفت:

  سلام
  از ارتباط با سایر سیستم ها اتصال به سابت همفکران و آواگلد امکان پذیر نیست و پیام "ارتباط با سیستم همفکران در حال حاضر میسر نیست" ظاهر می شود.

  ۰
 16. bahman02149 گفت:

  با سلام وعرض ادب
  مطلب [خوبی بود.امیدوارم بتونم هرچه بیشتر از خدمات تون بهره مندبشم.
  با تشکر

  ۰
 17. حسین گفت:

  همه چیز خوبه ولی کاش میشد در سایت همفکران برای کارشناس ها پیغام خصوصی فرستاد و یا سوال موردی پرسید

  ۰
 18. با سلام و درود فراوان خدمت کارشناس و دوستان محترم آوا گلد .بنده روزانه تمام مطالب آموزشهایی که در برنامه گذاشته میشود مطالعه و بررسی میکنم .و استفاده لازم را میکنم .بسیار مفید و با ارزش هستند .و از اطلاعات و آ موزشهای آن برای خرید و فروش استفاده لازم را میکنم .و به نظرم اگر کارشناسان وقت و علاقه لازم را داشته باشند .هر هفته با تعدادی از کاربرانی که وارد سایت میشوند و مطالب را میخوانند .تماس بگیرند و ببینند افراد تا چه اندازه از مطالب استفاده و کار آ یی آن تا چه اندازه بوده .و با بدست آوردن کاربرد و ارتقاء کیفی مطالب و راهنمایی کارشناسان در چه حد و محدوده ای میباشد .تا در اراعه مطالب جدید و آینده .برای آموزش و راهنمایی کاربران موفقیت بیشری بدست آورند .و و از نظر کمی و کیفی مطالب بهتر و قابل درک را به کاربران ارائه دهند و رسالت خود را بدرستی در اختبار جویندکان قرار دهند.باتشکر از زحمات شما استادان خودم .

  ۰
 19. یونس مرادی گفت:

  سلام
  بنده فقط با نوسان گیری موافق هستم و یا انتخاب نماد های کوتاه مدت / به نظر من بخش اعتبار باشگاه عالی هستش / من از بسته های مشاوره ای استفاده چندانی نمی کنم / مطالب اموزشی بسیار عالی مفید و مختصر هستند ممنون

  ۰
 20. agah218 گفت:

  باسلام وخسته نباشید....روزهای ۵شنبه و جمعه هم لطفا مسابقه بگذارید...راستی من عضو آتیسکه شدم اما هنوز آوای گلد زنگ نزده که اگانت free به من بده. ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   با توجه به درخواست اغلب دوستان و اینکه روزهای پایان هفته فرصتی است برای دورهم بودن خانواده ها، در این ایام مسابقه برگزار نمی شود.
   در مورد فعالسازی اکانت آواگلد نیز پس از آنکه نام کاربری خود را در سایت ایجاد نمودید، برای شارژ آن می توانید در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۳۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 21. قاسم گفت:

  با سلام سبد گردانی هم دارید . باتشکر

  ۰
 22. heyna گفت:

  ببخشید یک سوال مسابقه این ماه رتبه بندیش اعلام نمیشه ؟
  امروز باید جواب مسابقه پیش بینی قیمت حپترو و مسابقه دیروز اعلام میشد تا رده بندی ماه مرداد مشخص میشد اما اینجوری که معلومه کلا این ماه راباید بیخیال مسابقه بشیم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   جواب سوال قیمت پایانی سهم حپترو در تاریخ ۹۵/۰۶/۰۱ اعلام گردید ولی بعلت آنکه جواب سوال در ۳۱مردادماه پس از تایم معاملات مشخص شده است جزء سوالات مسابقه ماهانه مرداد حساب می گردد.

   ۱
 23. عباسیان گفت:

  باسلام و تشکر از مطالب و ابتکار عمل خوب شما. من خوشبختانه عضو باشگاه و دارای کد معاملاتی برخط کارگزاری آگاه هستم.سوالم این است ایا امکان انتقال وجه تعلق گرفته در سایت همفکران و.. (همانند باشگاه) به حساب نزد کارگزاری امکانپذیر است,؟با تشکر.یاعلی.....

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام کاربر گرامی
   خیر، موجودی سایت همفکران قابل استرداد نیست و تنها با آن میتوان بسته های مشاوره و تحلیلی را خریداری نمود.

   ۰
 24. agah45009 گفت:

  سلام...در مورد مسابقه...قیمت پایانی سهام شرکت حمل و نقل پتروشیمی با نماد "حپترو"در پایان معاملات روز یکشنبه ۳۱ مرداد ماه در چه محدوده ای خواهد بود؟ (قیمت بازه ها به ریال است.....جواب درست گزینه شماره ۲ است...امتیازها رو اشباه دادین...ممنون از زحماتتون...

  ۰
 25. shahin.b.70@gmail.com گفت:

  با سلام. سوال :قیمت پایانی سهام شرکت حمل و نقل پتروشیمی با نماد "حپترو"در پایان معاملات روز یکشنبه ۳۱ مرداد ماه در چه محدوده ای خواهد بود؟ قیمت پایانی حپترو در پایان معاملات ۳۱ مرداد ۳۳۲۲ بود . ولی شما محدوده پاسخ صحیح رو به اشتباه ۳۰۰۰تا ۳۲۵۰ قرار دادین . ودر ضمن این سوال مربوط به ماه قبل هست و امتیازش باید به ماه قبل تخصیص داده شود . چرا واسه این ماه لحاظ کردین؟

  ۰
 26. 2063495981 گفت:

  سلام
  اطلاعات جالبی است
  موفق باشید
  راستی رتبه این ماه کی روی سایت قرار می گیرد؟

  ۰
 27. محسن اسماعیلی گفت:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید.
  در خصوص نرم افزار خرید آنلاین چند نکته به نظر می رسد که بهتر دیدم مطرح کنم (در مقایسه با نرم افزارهای دیگر):
  از نظر کاربری بسیار عالی و به اصطلاح کاربر پسند است ولی بهتر است دسترسی به سایت http://www.tsetmc.com و نیز کدال قرارداده شود (در خصوص سهم های انتخابی و نیز کلی) و شاخص کل به همراه شاخص های دیگر نیز قابل نمایش باشد .
  البته شاید نرم افزار امکانات فوق را دارد بنده اطلاع ندارم .

  با تشکر

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست عزیز
   ضمن سپاس از همراهی شما، پیشنهاد شما به واحد پشتیبانی سامانه آسا ابلاغ گردید تا بررسی شود.

   ۰
 28. agah14867 گفت:

  سلام
  پیشنهاد می شود قسمتی از سایت باشگاه را به تحلیل های کاربران اختصاص دهید .

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام و ضمن تشکر از دیدگاه شما
   دوست عزیز، یه استحضار می رساند سایت های کارگزاری آگاه هرکدام با هدفی خاصی راه اندازی شده اند و هدف از راه اندازی بآشگاه، ارائه هر چه بیشتر و بهتر خدمات تخفیفی و اعتباری و آموزشی به همه مشتریان است. لذا برای مشاوره و استفاده از تحلیلهای کارگزاری آگاه می توانید به سایت hamfekran.com مراجعه فرمایید.

   ۰
 29. Agah15832 گفت:

  سلام خسته نباشید من به تازگی وارد بورس شدم وواقعا علاقمندم اطلاعات بیشتری درمورد بازار سهام وسرمایه گزاری در بورس داشته باشم میخواستم بپرسم برای کسانی که تهران نیستند و امکان شرکت درکلاسهای حضوری را ندارند چه امکانات آموزشی وجود داره ممنونم که وقت میذارید وراهنماییم میکنید.

  ۰
 30. agah88155 گفت:

  سلام چرا آگاه کانال نداره برا خرید فروش تمام اعضاش؟

  ۰
 31. agah08180 گفت:

  سلام من در باشگاه عضو هستم در همفکران هم اکانت ایجاد کردم ولی در قسمت اتصال با سایر سیستم ها هر بار که گزینه اتصال به همفکران را می زنم گفته می شود که در حال حاضر امکان اتصال به همفکران فراهم نیست. مشکل از کجاست آیا در فرایند کار اشتباهی انجام می دهم؟
  ممنونم اگر پاسخ دهید

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ابتدا هیستوری مرورگر سیستمتونُ پاک کنید سپس وارد سایت بآشگاه شوید و پس از ورود به بآشگاه مجددا اتصال به همفکران را بزنید.
   همچنین درصورت نیاز به راهنمایی بیشتر میتوانید در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
   با تشکر

   ۰
 32. yasintabatabaey.yt@gmail.com گفت:

  سلام من تازه وارد باشگاه شدم چطوری میشه با نظر دادن امتیاز گرفت؟
  🙂

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام
   کاربر گرامی، درج دیدگاه در زیر مطالب بلاگ بآشگاه دارای ۱۰ امتیاز است بشرط آنکه دیدگاه شما پذیرفته شود.لذا برای پذیرفتن و نشر دیدگاه، میبایست موارد ذیل را رعایت فرمایید:
   - دیدگاه خود را زیر مطالب مرتبط درج نمایید.
   - از ارسال نظرات یک کلمه ای و کوتاه همچون (سلام، تشکر، خواهش میکنم، قابلی نداشت، بسیار مفید بود و...) بپرهیزید
   - از ارسال تبلیغات و یا معرفی کد خود به دیگران بپرهیزید.
   - از تکرار سوالاتی که پاسخ آنها توسط واحد پشتیبانی داده شده خودداری نمایید.
   - از مطرح نمودن سوالاتی که صراحتا در مطالب اشاره شده ویا در راهنمای باشگاه و سوالات متداول پاسخ داده شده، خودداری نمایید.
   شایان ذکر است امتیاز کامنت پس از تایید نظر شما توسط مدیر سایت، به حساب شما منظور می گردد.

   باتشکر

   ۰
 33. httvakili گفت:

  باسلام
  جالب بود حتمن استفاده میکنم

  ۰
 34. nazaninka گفت:

  از سایت همفکران حتمن بهره خواهم برد ممنون

  ۰
 35. agah18216 گفت:

  سلام و عرض ادب
  آیا شما کتاب هم ترجمه یا تالیف کرده اید؟
  منظورم مثلا کتاب های مربوط به امواج الیوت که ترجمه کرده باشید و یا تالیف کرده باشید و حقوق کپی رایت اون رعایت شده باشه
  چون خیلی از کتاب های منتشره متاسفانه حق کپی رایت نویسنده و ناشر اصلی خارجی رو رعایت نمی کنن

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام
   کتاب های دوئل با روند، رکن سوم بازار و واگرایی ها
   مولف نیما آزادی
   انتشارات دانش پژوهان جوان
   شایان ذکر است که در صورت عدم موجودی در کتاب فروشی ها، این کتب را میتوانید از واحد آموزش کارگزاری به شماره ۸۲۱۵۴۱۰۲-۰۲۱ درخواست نمایید.

   ۰
 36. agah18216 گفت:

  امکان خرید و فروش امتیاز رو در باشگاه قرار بدید لطفا

  ۰
 37. mehran7780@gmail.com گفت:

  سلام . ببخشید آدرس سایت همفکران رو نتونستم پیدا کنم . بیزحمت بزارین. ممنون

  ۰
 38. zahra گفت:

  با سلام ،،،من چون تازه به بازار بورس وارد شدم اطلاعات دقیقی از تخفیف ماه اول ورود به باشگاه نداشتم و تقریباهیچ خرید و فروشی انحام ندادم و فرصتم از دست رفت ،الان سطح سه هستم ،امکان دریافت اعتبار رو دارم ؟؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی برای خرید بسته های اعتباری، علاوه بر داشتن میزان وجه نقد کافی، میبایست شرایط زیر را نیز رعایت فرمایید:

   ۱-تکمیل فرم مشخصات مشتریان حقیقی و عقد قرارداد معاملات آنلاین با ارائه مدارک لازم در کارگزاری آگاه (همانطور که اشاره شما، دریافت اعتبار فقط برای مشتریان کارگزاری امکان پذیر است).

   ۲-مطالعه دقیق و کامل دستورالعمل خرید اعتباری اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران، مصوب هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار

   ۳-تکمیل فرم قرارداد اعتباری با کارگزاری آگاه (نیاز است که شما در کارگزاری آگاه قرارداد اعتباری داشته باشید).

   ۴-ارائه تضامین مورد نیاز به کارگزاری آگاه طبق شرایط و مفاد قرارداد و دستورالعمل خرید اعتباری اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران (طبق مواد ۵ و ۶ دستورالعمل)

   ۵-کارگزاری آگاه باید ناظر اوراق بهاداری باشد که به‌عنوان تضمین از طرف مشتری نزد کارگزار قرارداده‌شده‌است (امکان تغییر ناظر به کارگزاری دیگر برای آن دسته از اوراق بهاداری که به عنوان تضمین نزد کارگزاری آگاه است، وجود ندارد و اصطلاحا سهام نزد کارگزاری آگاه فریز می‌شود).

   ۶-مشتری ملزم است حداقل ارزش تضمینی معادل میزان اعتبار درخواستی، نزد کارگزاری آگاه داشته باشد. ارزش تضمین برابر است با ۶۰ درصد دارایی سهام.

   ۷-با توجه به اینکه منشاء تامین اعتبار معاملاتی، معاملات خود مشتری است، صرف نظر از ریال موجود در بآشگاه مشتری باید حداقل معادل اعتبار درخواستی طی یکسال گذشته گردش عملیاتی داشته باشد. (بروز شده در ۹۵/۰۱/۲۱)

   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مطلب "روش دریافت اعتبار معاملاتی از کارگزاری آگاه" مراجعه فرمایید.
   با تشکر

   ۰
 39. mamad_nadali@yahoo.com گفت:

  سلام
  در خصوص خرید بسته های خدمات مشاوره از گروه همفکران آیا این گروه سهم خاصی و یا سبد سهام خاصی را پیشنهاد میکند

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی سایت همفکران بطور مداوم سهام های موجود در بازار را بصورت تکنیکال و بنیادی تحلیل میکند. همچنین سهم هایی که به تازگی میخواهند وارد بورس ویا فرابورس شوند از نظر بنیادی بررسی می کند. و نیز میتوانید در بخش "پرسش و پاسخ" بصورت آنلاین سوالات خود را از تحلیلگران پرسیده و از ایشان مشاوره بگیرید.

   ۰
 40. agah22806 گفت:

  باسلام
  لطفا بفرمایید برای مشاوره در مورد سبد سهام و خرید و فروش به روش تلفنی یا ایمیلی به چه صورت عمل کنیم.

  باتشکر

  ۰
 41. sal19725 گفت:

  با سلام.
  من تبدیل حساب کاربری به مشتری(قسمت موشکی)را ندارم.(نمی تونم واردشم)
  راهنمایی بفرمایید.
  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی، شما بعنوان مشتری در بآشگاه عضو هستید، لذا دیگر نیازی به تبدیل حساب کاربری به مشتری نیست و می توانید با نام کاربری و رمز عبور معاملات آنلاین خود وارد حساب بآشگاهتان هم بشوید.

   ۰
 42. omidsalavatian@yahoo.com گفت:

  سلام
  من توی سایت آوا گلد ثبت نام کرد کد معرف دادم ولی از هدیه ۴۰ تومانی خبری نبود .
  چرا ؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی برای پیگیری هدیه خود، می توانید از ساعت ۸٫۳۰ الی ۱۴ روزهای شنبه تا چهارشنبه با واحد همفکران به شماره ۸۲۱۵۴۱۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 43. taheri10381 گفت:

  سلام
  من هم مشکلی مشابه omidsalavatian@yahoo.com دارم..
  ثبت نام در همفکران را انجام دادم و کد کاربری معرف را در آوای آگاه دادم ولی ۴۰هزارتومان اعتبار هدیه را نداد...
  راستی من متوجه نشدم کد معرف در متن زیر چه کدی است؟منظور:کد باشگاه مثلَAA1111 و یا کدی که با agah شروع میشودمثلاagah1111 است و یا کد کاربری همفکران یا آواگلد (یوزرنیم معرف در همفکران یا آواگلد)؟؟؟
  ممنون میشوم راهنمایی بفرمائید

  ? کاربر جدید سایت با درج کد کاربر معرف خود در زمان ثبت نام، می تواند از هدیه ۴۰ هزار تومانی بهره مند گردد. این مبلغ در حساب کاربری همفکران شارژ خواهد شد. منظور از کد کاربر معرف، کد یا شناسه کاربری معرف (کسی که همفکران را به کاربر ثبت نامی جدید معرفی نموده است) در سایت همفکران است.

  ? در سایت آواگلد نیز کاربر جدید سایت با درج کد کاربر معرف خود در زمان ثبت نام، می تواند از هدیه ۴۰ هزار تومانی بهره مند گردد. این مبلغ در حساب کاربری آواگلد شارژ خواهد شد. منظور از کد کاربر معرف، کد یا شناسه کاربری معرف (کسی که آواگلد را به کاربر ثبت نامی جدید معرفی نموده است) در سایت آواگلد است.

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی برای پیگیری هدیه خود میبایست از ساعت ۹ الی ۱۴ با واحد مشاوره سرمایه‌گذاری آوای آگاه به شماره ۸۲۱۵۴۱۰۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
   همچنین منظور از کد معرف، تعریف کد ذکر شده در سایت بآشگاه، بعنوان معرف خود است.

   ۰
 44. کسری گفت:

  با عرض سلام و سپاسگذاری از خدمات بی جانبه شما
  می خواستم از میزان اطمینان سیگنال هایی که ارائه می دید بیشتر مطلع بشم.

  ۰
 45. saeed40940 گفت:

  سلام من الان عضو همفکران هستم وتاچندروز دیگر دسترسی ان قطع میشودچگونه ان راتمدید کنم و اززمانی که عضوشدم هم سیگنال خرید نداده است

  ۰
 46. alimoazen2020@yahoo.com گفت:

  ممنون بابت اطلاع رسانی های مفید و خوبتون

  ۰
 47. m00468 گفت:

  سلام کد معرف در کجا قرار دارد ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   منظور از کد معرف، کد بآشگاه دوستان شما است.
   کد بآشگاه هر فرد نیز شامل ۲حرف لاتین و ۴ عدد است که در بالای صفحه حساب بآشگاه فرد قابل مشاهده است.

   ۰
   • m00468 گفت:

    سلام من اصلا معرفم رو نمی شناسم چطور باید کدش رو بدست بیارم ؟ معرفم سطح ۹ می باشد .

    ۰
    • Agah گفت:

     با سلام
     برای این منظور به حساب بآشگاه خود وارد شوید و سپس از طریق منوی کاربر، گزینه "مشخصات معرف من" را کلیک نمایید.

     منوی کاربر

     ۰
 48. agah69335 گفت:

  با سلام. مطلب مفیدی بود.

  ۰
 49. بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون متشکرم

  ۰
 50. AM5075 گفت:

  چرا قیمت بسته های مشاوره اینقدر بالاس. لطفا کمترش کنید تا قشر ضعیف هم بتونه بهره ببره. ممنون

  ۰
 51. احسان گفت:

  با سلام چه بلایی سر سایت اواگلد اومده؟!

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای پیگیری این موارد، لطفا با پشتیبانی سایت آواگلد تماس حاصل بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 52. AQ4542 گفت:

  با تشکر از ارایه مطالب مفید
  در سیگنالهای معاملاتی اصطلاحاتی مانند حد ضرر و ... را لطفا توضیح دهید.

  ۰
 53. AQ6555 گفت:

  سایت اواگلد اصلا باز نمیشه..حدود یکماه ونیمه که پیام درحال بروز رسانی میده
  شماره پشتیبانی اواگلد رو میشه بنویسید
  ممنون میشم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در این خصوص لطفا در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ با داخلی آوای آگاه تماس بگیرید.
   باتشکر

   ۰
 54. AR0264 گفت:

  سلام اینجانب در سایت همفکران ثبت نام کردم ولی نام کاربری خود را در اختیار ندارم لطفا راهنمایی فرمایید

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام

   دوست عزیز شما می‌توانید به سایت همفکران مراجعه کرده و قبل از ورود گزینه کلمه عبور را فراموش کرده ام ، انتخاب کنید سپس نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال خواهد شد.

   ۰
 55. AR0264 گفت:

  سلام مشکل حل شد نام کاربری رو پیدا کردم

  ۰
 56. AR8587 گفت:

  باسلام کد بورسی اینجانب هنوز صادر نشده علت چیست

  ۱
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   از شما بابت این تاخیر پیش آمده در پروسه کدگیری پوزش می‌خواهیم.
   مراحل کدگیری شما توسط همکاران آگاه اکسپرس درحال بررسی است.
   از صبوری شما سپاسگزاریم

   ۰
 57. AR8587 گفت:

  دوستان کدشون ۲۴ ساعته صادر شده بود ومن هم به این خاطر آگاه ثبت نام کردم وگر نه میرفتم یه کارگزاری دیگه این تاخیر علتش چیه واقعا اگه مشکلی بود که باید اطلاع میدادن

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی برای دریافت کد بورسی ۳ تا ۴ روز کاری زمان نیاز است. لذا دوستانی که کد بورسی را یک روزه دریافت کرده اند به این دلیل است که در سامانه سجام ثبت نام کرده و احراز هویت شان حضوری انجام گرفته است.

   ۰
 58. Jamshid گفت:

  دربسته های مشاوره ای ایا دقیقا سیگنال خریدوفروش برای مشتریان میدهیداگراری ایامسولیتشم قبول میکنید

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام
   در بسته های مشاوره‌ای سیگنال داده میشه با تحلیل کامل و حد سود و حد ضرر
   این بسته ها مشاوره ای هست و طبیعتا مسولیت خرید یا فروش با خود شماست.

   ۰
 59. AP3754 گفت:

  سلام اگر ما مبتدی باشیم وسرمایه ماهم در حد ۵۰میلیون باشد.چه نوع مشاوره ای پیشنهاد میدهید؟یا اصلا ریسک ورود را نپذیرم؟با سرمایه۱۰۰میلیون چطوردرصورت جواب مثبت؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   در بازار سرمایه روش‌های غیرمستقیم برای سرمایه‌گذاری وجود دارد؛ این روش‌ها مناسب برای افرادی هستند که زمان لازم یا دانش کافی برای کسب سود در این بازار را ندارند؛ یکی از این روش‌ها «سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری» است. صندوق‌های سرمایه‌گذاری واسطه‌های مالی هستند که با جمع‌آوری وجوه ریالی افراد و تجمیع این منابع و سرمایه‌گذاری در ابزارهای مختلف مالی، افراد را متناسب با درصد مالکیتشان از سود حاصل شده بهره‌مند می‌کنند. اینکه درصد مالکیت شما چه میزان است بستگی به تعداد واحدهای خریداری شده توسط شما دارد.
   واحدهای سرمایه‌گذاری کوچکترین جزء دارایی یک صندوق است. هر واحد صندوق دارای یک «قیمت صدور» و یک «قیمت ابطال» است. منظور از قیمت صدور، قیمت خرید واحدها توسط شماست که بسته به ارزش دارایی‌های صندوق روزانه محاسبه می‌شود و منظور از قیمت ابطال قیمت فروش واحدهای شما به کارگزاری است که آن هم به صورت روزانه محاسبه می‌شود.
   شما می‌توانید با خرید واحدهای سرمایه‌گذاری هر صندوق در سود آن شریک شوید.
   برای این منظور دو صندوق مشترک آگاه و صندوق بانک گردشگری به شما پیشنهاد می‌شود که تحت مدیریت آگاه اداره می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این دو صندوق می‌توانید به وب‌سایت‌های زیر مراجعه کنید:
   agah-fund.ir
   gbfund.ir
   همچنین می‌توانید با مراجعه به لینک زیر و دریافت رایگان کتاب مدیریت دارایی آگاه، اطلاعات کاملی نسبت به روش‌های غیرمستقیم و انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری کسب کنید:
   https://goo.gl/kpc81b

   ۰
 60. عاطفه گفت:

  سلام ببخشید من کد شارژ همفکران جایزه گرفتم ولی هر کاری میکنم ثبت نمیشه . میشه راهنمایی کنید ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا درخصوص این مشکل درساعات اداری با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۱۰۰ پشتیبانی همفکران تماس بگیرید.
   باتشکر

   ۰
 61. AR2427 گفت:

  سلام من سطح دوم با امتیاز ۴۹۹۷ می باشم برای کسب سطح سوم امتیاز مورد نیاز چقدر باید باشه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی می توانید به بخش راهنمای باشگاه مراجعه کنید.
   در راهنمای باشگاه، تمامی سطوح و امتیاز مورد نیاز آن و خدماتی که شامل حال سطوح باشگاه می شود به طور مفصل توضیح داده شده است.
   باتشکر

   ۰
 62. AS5622 گفت:

  امیدوارم بتوانم از خدمات مشاوره ای همفکران کمک لازم رو بگیرم.تا به حال استفاده نکردم البته

  ۰
 63. AT5766 گفت:

  سلام
  قبل از این من در کارگزاری دیگری سهام خرید و فروش کردم ، آیا امکان انتقال الباقی سهام و ادامه معاملات با همان سهام در کارگزاری آگاه دارم !!؟
  البته سوال دیگر اینکه تا چه اندازه میتونم روی سیگنال های بسته های مشاوره ای تکیه کنم !!؟
  لطفا جواب واضح باشه که بتونم تصمیم گیری کنم !
  ممنونم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما ابتدا می‌بایست کد آنلاین خود را از سایت ex.agah.com دریافت نمایید و در سامانه آساتریدر کارگزاری آگاه، قسمت تغییر کارگزار ناظر، نسبت به تغییر ناظر سهام خود به صورت غیر حضوری اقدام نمایید.
   جهت اطلاعات بیشتر به فیلم آموزشی “نسخه جدید نرم افزار آساتریدرآگاه – تغییر کارگزار ناظر” مراجعه بفرمایید
   در خصوص سایت همفکران بهتر است در روزهای کاری با داخلی آوای آگاه تماس بگیرید و از کارشناسان همفکران راهنمایی بگیرید.
   باتشکر

   ۰
 64. اکبر گفت:

  باسلام ضمن تشکر از رهنمودهای ارزشمندتان اینجانب عضو باشگاه آگاه هستم ولی زمانی که می خواهم از طریق باشگاه جهت خرید بسته مشاوره ای وارد سایت همفکران شوم با پیغام عدم تایید اطلاعات مواجه می شوم و وقتی هم که فرم ثبت نام سایت همفکران را پر می کنم پیغام درست وارد نکردن کد امنیتی می دهد در حالیکه در صفحه ثبت نام هیچ کدی نشان داده نمی شود لطفا برای رفع مشکل راهنمایی فرمایید.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی قبل از خرید بسته‌های مشاوره ای همفکران لازم است ابتدا این سایت را به باشگاه لینک نمایید و سپس جهت خرید اقدام کنید. برای لینک کردن کافیست به بخش "اتصال با سایر سیستم ها" در پروفایل باشگاه مراجعه نمایید.
   درخصوص مشکل ثبت نام در سایت همفکران، درحال بررسی این مشکل هستیم.
   در مرورگر بعضی از تلفن‌های همراه، کد امنیتی برای ثبت نام در سایت همفکران نمایش داده نمیشود که در این صورت لازم است با مرورگر کروم سیستم یا لپ تاپ خود در این سایت ثبت نام بفرمایید.
   باتشکر از صبوری شما

   ۰
 65. AO6083 گفت:

  سلام من سایت همفکران رو به دوستم معرفی کردم ایشون هنگام ثبت نام تو کادر معرف به جای کد مشتری همفکران من کد معرف باشگاه من رو ثبت کرده و اعتبار همفکران نه برای من و نه برای ایشون اضافه نشده. میشه این رو درستش کرد؟

  ۰
 66. alireza گفت:

  سیستمش خیلی مسخره و عقب مانده است چقد هزینه و زحمت داشت یک خط کد نوشتن یا افزونه فعال کردن که فوری با پرداخت دسترسی را فراهم کنه
  اینکه بخری و بعد بخوای زنگ بزنی فعال بشه مال زمان حضرت نوح هست

  ۰
 67. AU3296 گفت:

  با سلام. اگر کد شارژ هدیه ای را در سایت همفکران وارد کنیم تا چه مدت مهلت استفاده از شارژ وارد شده در سایت را داریم؟ آیا بعد از مدتی در صورت عدم خرید ، شارژ از بین میرود؟

  ۰
 68. AJ9852 گفت:

  با سلام و احترام
  با خرید اشتراک از هر دو سایت همفکران و آواگلد میشه خدمات گرفت؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   سایت آواگلد درحال حاضر در دسترس نیست.
   ولی با خرید اشتراک همفکران، امکان استفاده از این سایت فراهم است.
   باتشکر

   ۰
 69. AJ9852 گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  در صورتی که در بازه زمانی یک ماهه هدیه نوروزی کارگزاری (ارتقای سطح)، سطح خودمون بالاتر بره آیا سطح هدیه هم بالاتر خواهد رفت؟ مثلا من که سطح "۵-سهند" بودم سطح "۶-تفتان" را هدیه گرفته ام، حالا اگر امتیازاتم افزایش پیدا کند به سطح "۶-تفتان"، آیا هدیه من تبدیل به سطح "۷-توچال" خواهد شد یا همان قبلی می ماند؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   با بالا رفتن سطح، مزایای سطح قبلی غیر فعال شده و مزایای سطح جدید برای شما فعال خواهد شد.
   اگر سطح جدید هم سطح با سطح هدیه یا بالاتر از آن باشد، مزایای سطح هدیه غیر فعال و مزایای سطح جدید برای شما فعال خواهد شد.
   باتشکر

   ۰
 70. AU7905 گفت:

  سلام میخواستم بدونم که اگه بسته های تحلیلی رو بخریم حتی ما اگه نه پورسیم خودشون سهامای خرید وفروشو اعلام میکنن بعد من الان بسترو خریدم کجا باید برم ببینم

  ۰
 71. AW2842 گفت:

  امیدوارم بزودی از خدماتتون استفاده کنم،متشکرم

  ۰
 72. AU0902 گفت:

  سلام . ببخشید به آدرس سایت همفکران پسورد و یوزر رو میزنم خطا میده اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

  ۰
 73. AU8642 گفت:

  خدمات خوبی هستند. امیدوارم در آینده استفاده کنم. اگه سیگنال‌هاش با درصد بالایی درست باشد با صرفه هست از خدمات همفکران و آواگلد استفاده شود.

  ۰
 74. AL0540 گفت:

  ببخشید آیا اگر اشتراک سایت همفکران را اخذ کنیم سیگنالهای روزانه و سبد خرید پیشنهادی اعلام میشود؟

  ۱
 75. AV5998 گفت:

  سلام آیا پس از خرید بسته های تحلیلی در پایان اعتبار اطلاع رسانی میشود. ویا از جایی در سایت میتوان تاریخ پایان اعتبار را دید. اگر دو روز جلوتر از پایان اعتبار پیامکی اطلاع رسانی شود خوب است.

  ۰
 76. BB1290 گفت:

  سلام روز به خیر
  به من مبلغ ۱۴۰ هزار تومان شارژ سایت تحلیلی مشاوره همفکران به عنوان هدیه تعلق گرفته رمز هم برام ارسال شده چطور میتونم ازش استفاده کنم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   ابتدا در سایت تحلیلی هفکران ثبت نام کرده وسپس کد اشتراک خود را برای فعال شدن هدیه وارد کنید.
   باتشکر

   ۰
 77. AN8161 گفت:

  با سلام
  من از طریق باشگاه بسته یک روزه همفکران رو خریدم
  کجا باید ازش استفاده کنم؟
  داخل سایت همفکران که میشم تو قسمت سیگنال که میرم میزنه بسته بخرید شما دسترسی ندارید
  پس این یک روزه که خریدم چیه؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی در صورتی که در زمان خرید بسته همفکران، امکان استفاده از آن برای شما در سایت همفکران ایجاد نشده است، لطفاً بلافاصله با واحد پشتیبانی سایت همفکران با شماره تماس ۸۲۱۵۴۰۰۰ - ۰۲۱ داخلی ۱۰۰ و ۴۰۲ تماس بگیرید

   ۰
 78. AM9542 گفت:

  سلام من مشتری کارگزاری هستم درهنگام عضویت در سایت همفکران شماره تلفن اشتباه وارد شده چطور باید درستش کنم ؟

  ۰
 79. BB2281 گفت:

  با سلام من از طریق باشگاه اقدام خرید VIP کردم و مبلغ هم در سایت همفکران کم شد و در باشگاه هم ارتباط بین باشگاه و همفکران را ایجاد کرده ام اما خواستم از VIP در قسمت سایت همفکران از سبدهای پیشنهادی استفاده کنم مینویسه شما دسترسی ندارید؟
  میشه راهنمایی بفرمایید یا من اشتباه میکنم ؟

  ۰
 80. AT2864 گفت:

  با سلام من هرچقدر انتقال ریال باشگآه را میزنم پیغام خطا میده ضمنا پانزده هزار تومان از من کم کرده ولن نتوانستم وارد سایت اصلی جهت سیگنال بشوم چندین بار هم زنگ زدم میشه ترتیب ورود جهت سیگنال رابگیذ

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در تاریخ ۱۶ شهریور ۹۸ وجه نقد باشگاه خود را به سامانه آنلاین کارگزاری انتقال داده اید. درصورت وجود هرگونه مشکل لطفا در ساعات اداری با واحد پشتیبانی باشگاه تماس بگیرید

   ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در تاریخ ۱۶ شهریور ۹۸ وجه نقد باشگاه خود را به سامانه آنلاین کارگزاری انتقال داده اید. درصورت وجود هرگونه مشکل لطفا در ساعات اداری با واحد پشتیبانی باشگاه تماس بگیرید.

   ۰
 81. AU3172 گفت:

  سلام ضمن عرض خسته نباشید من چطور میتوانم شارژ همفکران را به باشگاه خودم انتقال دهم

  ۰
 82. ادریس گفت:

  سلام خسته نباشید به من۱۴۰ هزارتمن شارژ تحلیل همفکران تعلق گرفته
  حالا سوال من این هست که من برای اولین بار میخوام برای کارگزاری دارمد ۱۰۰هزارتمن داشته باشم
  ایا با استفاده از این هدیه ۱۴۰هزارتمنی،
  باشگاه مشتریان معرف من به مبلغ۵۰هزارتمن شارژ میشه؟!!

  ۰
 83. جواد گفت:

  سلام وقت بخیر
  من چند روز تو خرید سهام بامشکل برخورد میکنم بعد از ثبت قیمت و تعداد سهم دکمه خرید که میرنم میگه شما مجاز به ارسال این در خواست نمی باشید هم با نرمافزار و هم بصورت انلاین ممنون میشم راهنمایی کنید

  ۰
 84. مصطفی فاطمی گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  در صورتی که بخواهیم از صندوق سرمایه گذاری آگاه استفاده کنیم مراحل آن به چه صورت است ؟ مراجعه حضوری به کارگزاری لازم است یا می توان اینترنتی ثبت نام و واریز وجه انجام داد ؟
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام
   برای اولین بار لازم است به کارگزاری مراجعه کنید ولی پس از آن می توانید به صورت آنلاین خرید و فروش کنید.

   ۰
 85. احمد گفت:

  سلام
  من بسته دسترسی vipیک ماهه خریدم ولی چون تازه کار هستم نمیدونم چه جوری باید استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری و فعال سازی بسته همفکران ، لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۷ واحد همفکران تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 86. حمیدمنیخی گفت:

  سلام سیگنال کوتاه مدت ارائه می کنید؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   با عضویت درسایت همفکران می توانید ازخدمات مشاوره ای کارگزاری آگاه بهره مند شوید
   سیگنال‌های همفکران در قالب دو مطلب ارائه می گردد: "سبد پیشنهادی همفکران" و "سیگنال های معاملاتی همفکران"
   برای اطلاعات بیشتر درساعات اداری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۷ تماس حاصل فرمایید

   ۰
 87. امیر گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  من یک بسته استفاده از سایت همفکران از طریق باشگاه خریداری کردم و مبلغ از موجودی همفکران کسر شد ولی من هیچ دسترسییی به مطالب vip ندارم میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۷ بخش همفکران تماس حاصل فرمائید.

   ۲
 88. علی گفت:

  عالیاست
  موفق باشید

  ۰
 89. علی گفت:

  عالی است
  موفق باشید

  ۲
 90. پری گفت:

  من از کجا میتونم بسته ی پیامکی اگاه رو خریداری کنم؟؟

  ۰
 91. مصطفی گفت:

  سلام من در کار گزاری اگاه ثبت نام کردم میخواستم بدونم ایا میشه هم زمان در دو الی سه کارگزاری ... هم ثبت نام کرد و برای انها هم باید برم اهراز هویت بشم
  و اینکه فقط بایه کارگزاری میتونم ارز اولیه بخرم یا باه همه انها هم میشه

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید در چند کارگزاری حساب معاملاتی داشته باشید و برای ثبت نام و افتتاح حساب نزد هر کدام از کارگزاری ها لازم است که احراز هویت شوید.

   ۰
 92. محمد گفت:

  سلام من برای ثبت نام تو سایت همفکران شماره همراهم رو اشتباه وارد کردم و کد ملیم واس اون شماره ثبت شده الان باید چیکار کنم اون حساب مسدود بشه و با شماره تلفن خودم ثبت نام کنم ؟! ممنون از پاسخ گوییتون.

  ۰
 93. امین تاجیک گفت:

  سلام وقت بخیر.من میخواستم بدونم برای کسی که تازه وارده شرکت درچه کلاس های را توصیه میکنید؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای شروع پیشنهاد می کنیم در تورهای آموزشی رایگان که در هفته برگزار می شود شرکت کنید . همچنین می توانید از مطالب بلاگ, ویدئو های آموزشی و کلاس های آموزشی رایگان بهره مند شوید.با مراجعه به "ویترین باشگاه " میتوانید از برنامه آموزشی آگاه مطلع شوید.

   ۰
 94. مهرانا سدیدی گفت:

  سلام باشگاه آگاه ۱۴۰ هزار تومان حق مشاوره آنلاین خرید و فروش ب من داده ب همراه کد
  طریقه ی فعال کردنشو بلد نیستم چیکار کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۷ بخش همفکران تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 95. اکبر گفت:

  سلام وقت بخیر چطور میتونیم در مورد سهامهای پرتفوی خود مشاوره بگیریم که بفروشم یا گران خریدم که بفروشم وهزینه اش چقدر میشه با تشکر امینی

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بهره مندی از خدمات مشاوره ای در "سایت همفکران" عضو شوید.سیگنال‌های همفکران در قالب دو مطلب ارائه می گردد: "سبد پیشنهادی همفکران" و "سیگنال های معاملاتی همفکران"
   برای اطلاعات بیشتر درساعات اداری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۷ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 96. فرو گفت:

  با سلام و خسته نباشید, در سامانه آسا تریدر در بخش دیده بان من تعداد فولدرهایی که میتوان ساخت ۱۰ عدد و تعداد نماد هر فولدر محدود به ۱۵ عدد میباشد و طی این چند سال هیج تغییری نکرده و ما ناچار هستبم از سامانه های دیگر کارگزاریها که این محدودیت را ندارند استفاده میکنیم و دیده بانی نمادها و معاملات را در آن کارگزاری انجام میدهیم.
  با توجه به افزایش نمادهای بورسی و فرابورسی در طول این سالها , چرا آگاه این امکان را در سامانه برخط خود افزایش نمیدهد؟

  ۰
 97. نهالستان غرب نهال گفت:

  مطالبتون واقعا آموزنده و عالی هستند مرسی

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: