احراز هویت غیرحضوری در کارگزاری آگاه (راهنمای کامل)

 • ۶ مهر ۱۳۹۹
 • agah4
 • ۱۳۳ نظر
 • ۶۷۵۴ مشاهده
راهنمای احراز هویت غیر حضوری در کارگزاری آگاه

کارگزاری آگاه به عنوان کارگزار رتبه یک کشور، تاکنون اقدامات فراوانی را برای تسهیل فرآیندهای ثبت نام و معاملات انجام داده است. فراهم کردن امکان ثبت نام همزمان در سامانه سجام و سایت کارگزاری، انتشار نسخه‌های مختلف اندروید، ios و وب نرم‌افزار آساتریدر و… نمونه این خدمات هستند. هم‌اکنون نیز با توجه به حرکت سریع جامعه به سمت استفاده از خدمات آنلاین، امکان احراز هویت غیرحضوری برای ثبت نام در این کارگزاری فراهم شده است.

از این پس همه کاربران می‌توانند پس از سجامی شدن و دریافت کد بورسی، احراز هویت مربوط به کارگزاری را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه به دفاتر پیشخوان انجام دهند.

 

 

مراحل احراز هویت غیرحضوری در کارگزاری آگاه

در ادامه مراحل انجام احراز هویت غیرحضوری در کارگزاری آگاه را با هم مرور خواهیم کرد.

۱- وارد سامانه ثبت نام کارگزاری آگاه به آدرس  ex.agah.com شوید و طبق تصویر زیر روی گزینه «ثبت نام دریافت کد بورسی رایگان» کلیک کنید.

ورود به سامانه آگاه اکسپرس۲- گزینه «ثبت نام جدید» را انتخاب کنید.

ثبت نام در آگاه اکسپرس۳- کد ملی و کد امنیتی را وارد و سپس روی گزینه «ادامه» کلیک کنید.

وارد کردن کد ملی۴- در این مرحله کد تاییدی به شماره همراه ثبت‌شده در سامانه سجام ارسال می‌شود. کد را وارد و روی گزینه «ادامه» کلیک کنید. در صورت عدم دریافت کد طبق تصویر می‌توانید گزینه «ارسال مجدد کد» را انتخاب بفرمایید.

وارد کردن کد تایید سجام۵- همان طور که در تصویر می‌بینید، تمامی اطلاعاتی که در سامانه سجام درج کرده‌اید، در این صفحه قابل مشاهده است. در صورت صحت اطلاعات، بخش «صحت اطلاعات وارد شده را تایید می‌نمایم» را تیک بزنید و روی گزینه «ادامه ثبت نام» کلیک کنید. دقت داشته باشید که در صورت تایید اطلاعات، امکان ویرایش آن در آینده وجود نخواهد داشت. همچنین در صورت نیاز به ویرایش، تنها می‌توانید گزینه‌های «محل تولد» و «محل صدور» را تغییر دهید.

تایید اطلاعات برای احراز هویت غیر حضوری آگاه

۶- طبق تصویر، در این مرحله اطلاعات شامل نام و نام ‌خانوادگی به صورت غیر قابل تغییر نمایش می‌یابد و دیگر اطلاعات شامل: استان محل اقامت، شهر محل اقامت، شماره تماس و آدرس ایمیل باید ثبت شود. (دقت داشته باشید شماره تماس و آدرس ایمیلی که برای ثبت نام در آگاه درج می‌کنید، نمی‌تواند تکراری باشد. بنابراین اگر با شماره تماس و آدرس ایمیلی که در سامانه سجام درج کرده‌اید قبلا در آگاه عضور شده‌اید، از تلفن و ایمیل جدید استفاده کنید.) در ادامه نام کاربری و رمز عبور را انتخاب کنید. (این دو مورد را به خاطر بسپارید، چرا که برای ورود به سامانه معاملاتی، بآشگاه مشتریان و… از همین نام کاربری و رمز عبور استفاده خواهید کرد.) سپس در بخش نحوه آشنایی با کارگزاری آگاه، یکی از گزینه‌ها را انتخاب و کد امنیتی نمایش یافته را وارد کنید. با انتخاب گزینه «ادامه ثبت نام» به مرحله بعد هدایت خواهید شد.

نام کاربری و رمز عبور در آگاه اکسپرس

۷- در صورتی که در مرحله قبل شماره تماس را ویرایش کرده باشید، طبق تصویر زیر کد تایید جدیدی برای‌تان ارسال خواهد شد که به مدت ۳۰ دقیقه معتبر است. این کد را در کادر مربوطه درج و گزینه «ادامه» را انتخاب کنید. در صورت عدم دریافت کد، طبق تصویر روی «ارسال مجدد کد فعال‌سازی آگاه» کلیک کنید. (دقت داشته باشید این مرحله تنها برای افرادی که شماره تماس را ویراش کرده‌اند، نمایش خواهد یافت و در غیر این صورت مستقیما به مرحله ۸ هدایت می‌شوید.)

ارسال کد جدید۸- کنار شماره حساب نمایش‌یافته، گزینه انتخاب را تیک بزنید و روی «ادامه ثبت نام» کلیک کنید.

انتخاب شماره حساب در آگاه اکسپرس

۹- در این مرحله می‌توانید تصاویر مدارک شناسایی خود را بارگزاری و سپس گزینه «ادامه ثبت نام» را انتخاب کنید. (انجام این مرحله اختیاری است.)

بارگزاری مدارک برای احراز هویت غیر حضوری آگاه

۱۰- در این بخش کد تایید ۵ رقمی را، که از طرف سامانه سجام ارسال می‌شود، در کادر مربوطه درج و روی «ادامه» کلیک کنید. در صورت عدم دریافت کد، طبق تصویر گزینه «ارسال مجدد کد تایید سجام» را انتخاب بفرمایید.

وارد کردن کد تایید سجام

۱۱- در این مرحله گزینه «متن قرارداد را خواندم و تایید می‌کنم» را تیک بزنید. سپس کد امنیتی نمایش‌یافته را در کادر مربوطه درج و روی «درخواست رمز» کلیک کنید. (در صورت تمایل برای مطالعه متن قراردادها می‌توانید طبق تصویر از طریق کلیک روی کلمه «اینجا»، فرم‌های مربوطه را دانلود کنید.)

تایید قرارداد در آگاه اکسپرس

۱۲- رمز ۷ رقمی دریافت‌شده از طریق پیامک را در کادر مربوطه درج و سپس روی «امضا قرارداد» کلیک کنید. (در صورت عدم دریافت رمز  طبق تصویر روی گزینه «ارسال مجدد رمز امضا» کلیک کنید.)

امضای قرارداد احراز هویت غیر حضوری آگاه

۱۳- با مشاهده تصویر زیر، احراز هویت غیرحضوری شما در کارگزاری آگاه با موفقیت به اتمام رسیده است و حداکثر تا ۵ روز کاری آینده حساب کاربری‌تان فعال خواهد شد.

پایان مراحل احراز هویت غیر حضوری در آگاه

با کلیک روی گزینه اول، وارد سامانه معاملاتی آگاه خواهید شد. (که پس از فعال شدن حساب، قابل دسترسی است.)

گزینه دوم امکان دانلود اپلیکیشن سامانه معاملاتی آگاه به نام آساتریدر را برای‌تان فراهم می‌کند.

گزینه سوم سایت بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه است که بسیاری از خدمات این کارگزاری مانند دوره‌های آموزشی، بسته‌های اعتباری و… از طریق این وب سایت ارائه می‌شود.

با کلیک روی گزینه آخر وارد اینستاگرام رسمی کارگزاری آگاه می‌شوید.

۱۴- پس از فعال شدن حساب کاربری می‌توانید وارد سامانه معاملاتی آسا به آدرس online.agah.com شوید و با درج نام کاربری و رمز عبور  (که در مرحله ۶ انتخاب کرده‌اید)، ثبت کد امنیتی نمایش یافته و سپس کلیک روی «ورود» معاملات خود را آغاز کنید.

ورود به سامانه معاملاتی آسا

سخن آخر

با توجه به لزوم فاصله‌گذاری اجتماعی و در راستای تسهیل فرایند ثبت نام در بورس، کارگزاری آگاه امکان احراز هویت غیر حضوری را برای هم‌وطنان گرامی فراهم کرده است. شما می‌توانید از طریق مراجعه به سامانه آگاه اکسپرس برای ثبت نام در بورس و احراز هویت آنلاین اقدام کنید. به این ترتیب نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان دولت نخواهد بود. در این مقاله مراحل احراز هویت غیر حضوری در کارگزاری آگاه را مرحله به مرحله و همراه با تصاویر برای شما شرح دادیم. با استفاده از این راهنما، می‌توانید تمامی مراحل را به سادگی طی کنید و بدون نیاز به مراجعه حضوری، کد بورسی خود را دریافت بفرمایید.

آیا از کارگزار خود تخفیف نقدی کارمزد، وام قرض‌الحسنه و یا اعتبار دریافت می‌کنید؟

کارگزاری آگاه به تمام مشتریان خود این خدمات را ارائه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، فرم ذیل را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

sss

sss

sss

133 پاسخ به “احراز هویت غیرحضوری در کارگزاری آگاه (راهنمای کامل)”

 1. بازاریاب گفت:

  دست شما درد نکنه
  البته مدتی هست که این روش وجود داره.
  یه سوال دارم: من بازاریاب آگاه هستم وقتی با این روش مشتریان رو ثبت نام میکنم بحث معرف دیگه اعمال نمیشه چرا؟

  ۵
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۱۲۱۳ بخش بازاریابی تماس حاصل فرمائید.

   ۵
 2. امیر گفت:

  سلام کسانی که کد آفلاین دارند به چه صورت می توانند کد آنلاین بگیرند؟ از این طریق نمیشه چون وقتی کد ملی وارد می کنم میگه " شما پیش از این، مشتری اوراق بهادارکارگزاری آگاه بوده اید. لذا می توانید با استفاده از نام کاربری معاملات اوراق بهادار، آتی کالا یا پنل مشتریان وارد سیستم شوید"

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت تغییر دسترسی از پنل آفلاین به سامانه معاملاتی آنلاین می توانید به صورت حضوری به همراه مدارک هویتی به یکی از شب کارگزاری آگاه مراجعه و دسترسی به سامانه معاملاتی آنلاین را فعال نمائید.

   ۵
 3. طارق نادری گفت:

  خیلی عالیه که احراز هویت آنلاین رو فعال کردید. من خودم قبلا احراز هویت حضوری تو دفترپیشخوان انجام دادم خیلی اذیت شدم

  ۱۴
 4. mehran گفت:

  این کار خوبیه ولی چرا حالا،،چرا یکی دوسال پیش انجام ندادید
  حالا که این کارو انجام دادید نمیشه یه کاری هم بکنید که بدون نیاز حضوری کد های آفلاین رو تبدیل به کد آنلاین بکنید که ملت مجبور نباشن از شهرستانها به مراکز شهرها که کارگزاری هست مراجعه کنن

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از پیشنها شما.پیام شما به همکاران در بخش تحقیق و توسعه ارجاع داده شد اما در حال حاضر تنها راه برای تغییر دسترسی از پنل آفلاین به سامانه معاملاتی آنلاین مراجعه حضوری به یکی از شعب کارگزاری آگاه است.با تشکر از همراهی شما.

   ۰
 5. روح الله گفت:

  ممنون بابت خدماتتون . من از باشگاهتون خیلی راضی هستم . اما تنها بحثی که هست سرعت تریدر موبایلم در لحظات شروع بازار هست . تا حالا نشده زیر سی ثانیه بعد از شروع تایم برام ثبت سفارش کنه . اگه این مشکل حل بشه کارتون بیسته

  ۱۲
  • زهرا گفت:

   سلام واقعا ممنون که احراز هویت را آنلاین کردید با شرایط بیماری کرونا وشلوغ بودن دفاتر پیشخوان سلامتی مراجعه کنندگان در خطربود. باید بهتون خسته نباشید گفت.
   👏
   فقط یه مسئله ای که هست، کلاس های که در کارگزاری شرکت میکنیم دوماه بصورت آفلاین دوباره میتونیم استفاده کنیم و بعد از دو ماه از صفحه پاک میشه کاش این زمان استفاده به حدود شش ماه افزایش پیدا میکرد.ممنون میشم اگر این مورد هم مد نظر قرار بدید.

   ۶
   • agah8 گفت:

    سلام دوست عزیز
    از پیشنهاد شما متشکریم. پیام شما به تیم توسعه ارجاع داده خواهد شد.

    ۴
   • محمدرضا گفت:

    سلام چرا وقتی کد ملی رو با کد امنیتی وارد میکنم پر کردن اطلاعات فردی میاد مگه فقط نباید اطلاعاتی ک پیرو کد سجامی انجام دادیم رو اینجا تاییدشون کنیم ؟
    مشکل چیه ؟

    ۰
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

     ۰
 6. ساجده ایرانمنش گفت:

  احراز هویت از طریق نرم افزار آسا هم میشه انجام داد؟

  ۲
 7. حسین پيچکانلو گفت:

  بنده میخواهم همسرم را آنلاین ثبت نام کنم
  پس از وارد کردن کد ملی و عبارت عددی
  گفته می‌شود که شما قبلاً ثبت نام کرده اید و وارد اکانت خود شوید
  نام کاربری و رمز عبور را که میزنم
  ذکر میشود
  Nullable object must have a vllue
  به عبارتی وارد سامانه دریافت کد سجام نمیشود

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 8. میلاد گفت:

  سلام برای من بعد از قبول تعهد نامه وارد مرحله امضای الکترونیکی نمیشه و مستقیم میره روی احراز هویت حضوری

  ۲
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت سجام انجام دهید مشکل شما برطرف می شود.جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۳
 9. aramartishdar گفت:

  خیلی هم عالیه،خدمات بیشتر باعث اعتماد بیشتر خواهد شد.

  ۵
  • معترض گفت:

   پیشنهاد داده بودم که اگر میشه شرایطی رو فراهم کنید که کد های آفلاین رو به صورت غیر حضوری بشه آنلاین کرد که نخای از شهرستان ها به مراکز شهرها تو این اوضاع کرونا به کارگزاری ها مراجعه کرد
   تو این چند روز تو ۳ تا کد آفلاین متضرر شدم
   به خاطر که همش ارور ۱۰۰۲ میزنه

   ۵
 10. همایون گفت:

  سلام این برای کسانیکه هنوز ثبت نام نکرده اند هست. کسانی که ثبت نام کردند ولی هنوز احراز هویت نشدند چه؟!

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در سامانه سجام احراز هویت شده باشند می توانند از طریق سامانه آگاه اکسپرس به صورت غیر حضوری احراز هویت انجام دهند.

   ۱
 11. میثم گفت:

  من همین الان یه ثبت نام انجام دادم برای کارگزاریتون.
  نه ثبت نام سجام و انجام داد و نه گزینه احراز هویت غیر حضوری وجود داشت.
  این روشی که توضیح دادید دقیقا کجاست اونوقت؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت شده باشید، می توانید در سامانه آگاه اکسپرس به صورت غیر حضوری احراز هویت شوید.

   ۱
 12. حمید خالقی گفت:

  خیلی عالی شده واقعا رفتن به دفاتر ارتباطی بسیار کسل کننده بود فقط یه سوال کسی ک قبلا ثبت نام انجام داده در سامانه اگاه اکسپرس ولی احراز هویت نشده چطور میتونه دسترسی داشته باشه به سامانه ی احراز هویت غیرحضوری و ثبت نامش رو تایید کنه

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در سامنه سجام ثبت نام و احراز هویت شده اید، قادر به احراز هویت غیر حضوری در سامانه آگاه اکسپرس خواهید بود.

   ۰
 13. سبزیان گفت:

  به عنوان قیم قانونی افراد زیر ۱۸ سال هم میشه احراز هویت رو غیر حضوری انجام داد؟

  ۴
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   احراز هویت کارگزاری آگاه به صورت غیر حضوری برای افراد زیر ۱۸ سال مانعی ندارد، اما جهت احراز هویت سجام افراد زیر ۱۸ سال باید به صورت حضوری اقدام نمایید.

   ۱
 14. محمد گفت:

  سلام
  امکان بسیار خوبی هست که فراهم شده

  ۴
 15. محمد گفت:

  زمانی که ما ثبت نام کردیم شلوغی احراز هویت حضوری اذیت کرد. این طور بهتر هست

  ۰
 16. مهدی جاذبی گفت:

  اون داستان ایمیل و موبایل چیه آخه وقتی یه نفر یه شماره موبایل داره نمیتونه بره یه شماره دیگه براتون معرفی کنه حالا یه نفر قبل از احراز هویت آنلاین ثبت نام کرده توی آگاه حتما باید شماره جدید معرفی کنه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که شماره تلفن شما تکراری نباشد در زمان ثبت نام برای دریافت کد بورسی با مشکل مواجه نخواهید شد.

   ۰
 17. احسان گفت:

  سلام ایا به این وسیله میشه کد افلاین رو به انلاین تبدیل کرد؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله، جهت تغییر دسترسی از پنل آفلاین به سامانه معاملاتی آنلاین می توانید به صورت حضوری به همراه مدارک هویتی به یکی از شب کارگزاری آگاه مراجعه و دسترسی به سامانه معاملاتی آنلاین را فعال نمائید.

   ۰
 18. وحید گفت:

  سلام واقعا کارگذاری اگاه از هر نظر در سطح بالا قرار داره و بعنوان یک عضو کوچک خوشحالم که عضو این تیم بزرگ و باتجربه هستم.ممنون که هستین

  ۴
 19. BH8324 گفت:

  سلام
  اگر امکانش هست امضای قراردادهای اعتباری و وام قرض الحسنه هم الکترونیکی کنید که در این شرایط کرونا حضوری نیازی نباشد بیاییم
  ممنون

  ۱
 20. محمود گفت:

  سلام
  واقعا آگاه با این کارش نشون داد از باقی کارگزاری ها یک سر و گردن بالاترع واقعا دمتون گرم که با این کار عالیتون زحمت دفترپیشخوان رفتن از دوش ما برداشتید

  ۰
 21. ندا گفت:

  سلام
  لطفا در خصوص عقد قرارداد جهت دریافت وام و اعتبار هم به صورت غیرحضوری امکانش رو فراهم کنید
  با تشکر

  ۲
 22. Soheil گفت:

  سلام با احراز هویت غیر حضوری بهترین کارگزاری در سطح کشور شدید احراز هویت حضوری دردسرساز و زمان بر بود سپاس

  ۱
 23. سارا زهره گفت:

  وای چ خوب، چقد من منتظر این بودم و نیومد، اخر مجبور شدم تو کرونا رفتم احراز هویت! چقد خوب

  ۱
 24. امین گفت:

  این می تونه حرکت بسیار مثبتی باشه . از پیشرفت آگاه همچنان راضی هستیم و مطمئنم بهترین کارگزاری در بین کارگزاران کشور هستش .

  ۰
 25. saeed گفت:

  سلام خبر بسیار خوبی هست .برای سامانه سجام هم نیاز به مراجعه حضوری نیست و اینکه برای احراز هویت آگاه آیا نیاز به وب کم میباشد ؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   تنها احراز هویت سجام برای افراد زیر ۱۸ سال لازم است که ولی فرزند به صورت حضوری احراز هویت سجام را انجام دهد و برای سایر افراد احراز هویت غیر حضوری سجام و آگاه انجام می شود.برای احراز هویت آگاه نیازی به وب کم نمی باشد.

   ۰
 26. agah9 گفت:

  سلام دوست عزیز
  برای احراز هویت افراد زیر ۱۸ سال لازم است که احراز هویت سجام توسط ولی قانونی (قیم فرزند) به صورت حضوری در دفاتر پیشخوان انجام شود.

  ۰
 27. بیتا گفت:

  واقعا عالیه من تو پیشخوان خیلی اذیت شدم مخصوصا تو شرایط کرونا خیلی عالیه ممنون.

  ۱
 28. hosinch گفت:

  سلام خسته نباشید خیلی خیلی عالی شده ممنون که احراز هویت غیرحضوری اگاه درست کردید ممنون

 29. hosinch گفت:

  سلام خسته نباشید لطفا در باره عرضه اولیه سهام در باشگاه اطلاع رسانی کنید ممنونم از زحمات شما

  ۱
 30. سجاد گفت:

  سلام وقت بخیر
  من میخواستم برای پدر و مادرم سجام و کدبورسی بگیرم و آگاه ثبت نامشون کنم چون ایمیل ندارن میتونم از ایمیل خودم برای هردوتاشون استفاده کنم ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت ثبت نام برای کد بورسی پدر و مادر خود،لازم است که برای هر کدام ایمیلی بسازید و توجه داشته باشید که شماره حساب برای هر کدام نیز باید به نام هر کدام به صورت مجزا ثبت بفرمائید.

   ۰
 31. احسان گزوکی گفت:

  واقعا خیلی بجا و شایسته است این احراز هویت غیرحضوری؛ اینطوری و تو این شرایط دوستانِ زیادی رو می‌تونیم دعوت کنیم به آگاه؛
  با توجه به اینکه در ده کارگزاری دیگه کد دارم، بازم آگاه رو به همه ترجیح میدم
  پنل کاربری واقعا معرکه ست بین کارگزاری‌ها
  مشکلات هست، اما امید به بهبود داریم
  متشکر و سپاسگزاریم
  امیدواریم بزودی کد بورسی آتی کالا هم غیر حضوری بشه

  ۱
 32. javad گفت:

  خیلی هم عالیه، مخصوصا که این نوع خدمات از تجمع افراد در این شرایط کرونایی جلوگیری میکنه.

  ۳
 33. هدا گفت:

  سلام
  من قبلا برای همسرم ثبت نام سجام کردم و داخل آگاه ثبت نام کردم و کاربر آفلاین شده که باید بره پیشخوان یا کارگزاری الان برای این افراد که کاری انجام ندادید و باید برن در نهایت پیشخوان لطفا این قسمت که مهمتره را برطرف کنید اگر هدف غیر حضوری انجام دادن مراحل هست چرا به مشتری قبلی که ثبت‌نام کرده ارزش نمیدهید. الان ۳ ماهه کاربر آفلاین هست و تا موقعی که امکان غیرحضوری نباشه با توجه به کرونا به پیشخوان مراجعه نمیکنه

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   پیام شما به همکاران در بخش تحقیق و توسعه ارجاع داده شد اما در حال حاضر تنها راه برای تغییر دسترسی از پنل آفلاین به سامانه معاملاتی آنلاین مراجعه حضوری به یکی از شعب کارگزاری آگاه است.با تشکر از همراهی شما.

   ۰
 34. سحر گفت:

  سلام ممنون از احراز هویت آنلاین
  فقط یه سوال داشتم در روشی که اول در کارگذاری آگاه ثبت نام میکردیم بعد کد تایید سجام رو از کارگزاری آگاه دریافت میکردیم هم امکان احراز هویت انلاین وجود دارد؟
  یا حتما باید اول در سجام ثبت نام و احراز هویت انجام بدیم بعد در آگاه ثبت نام کنیم؟
  باتشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در مورد ثبت نام در سامانه سجام فرقی ندارد که شما اول در سامانه سجام ثبت نام نمائید و بعد سامانه آگاه اکسپرس اما برای احراز هویت غیر حضوری در آگاه اکسپرس لازم است که احراز هویت سجام را انجام داده باشید.

   ۰
 35. نسرین گفت:

  خیلی عالیه غیر حضوری باشه اونم تو این شرایط ویروس کرونا

  ۰
 36. علی اصغر رحیمی فراهانی گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  ممنون از اینکه خدمات غیر حضوری خود را ارتقا می دهید، اگر امضاء قراردادهای اعتباری را نیز به شکل غیر حضوری بتوانید ارائه دهید به نظرم با توجه به شرایط موجود هم خودتان کمتر در معرض بیماری قرار میگیرید و هم کاربران
  با تشکر از شما

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از پیشنها شما.پیام شما به همکاران در بخش تحقیق و توسعه ارجاع داده شد اما در حال حاضر تنها راه برای تغییر دسترسی از پنل آفلاین به سامانه معاملاتی آنلاین و امضاء قرارداد اعتباری ،مراجعه حضوری به یکی از شعب کارگزاری آگاه است.با تشکر از همراهی شما.

   ۰
 37. مهناز گفت:

  کار عالی است ممنون
  خیلی ها که در شهرستان هستند هزینه زیادی برای این کار به امور مشترکین پرداخت کردند و سختی های دوری تا شهر و صفهای طولانی و وقت گیر کشیدند

  ۱
 38. بهراد گفت:

  ممنون که توی این شرایت امکان اراز هویت غیر حضوری گذاشتید

  ۰
 39. hosinch گفت:

  سلام خسته نباشید. ممنون از آحرازهویت غیر حضوری ای کاش برای افراد زیر ۱۸سال هم فکری بکنید چون پیشخوانها خیلی شلوغه با این اوضاع کرونا و مریضی اگه برای زیر ۱۸ سال درست میشد خیلی خیلی عالی بود بازم از شما تشکر میکنم بهترین کار گذاری ایران

  ۱
 40. احمد گفت:

  سلام برای افراد زیر هجده سال ولی احراز هویت سجام رو برای فرزند بصورت حضوری انجام داده بعد که میخوام غیر حضوری از طریق آگاه اکسپرس ثبت نام و احراز هویت آگاه رو هم انجام بدم خطا میده. برای افراد بالای هجده سال درسته ولی برای افراد زیر هجده سال خطا میده

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 41. رضا گفت:

  آیا میشه قرارداد اعتباری را هم حضوری امضا کرد؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر تنها راه برای امضاء قرارداد به صورت حضوری است که به زودی امکان امضاء قرارداد به صورت غیر حضوری فراهم خواهد شد.سپاس از همراهی شما.

   ۰
 42. لیلا دوست گفت:

  با سلام
  واقعا این کار عالی بود بخاطر یه سری افراد واین شرایط بیماری کوید۱۹ خیلی بود وکسانی امکان دسترسی به کارگزاری ها وغیر رو نداشتن کار بسیار خوبی بودمتشکریم

  ۱
 43. فیروز گفت:

  این کار بسیار خوبیست در شرایط کرونایی بهترین گزینه افزایش خدمات غیرحضوری هستش

  ۰
 44. محمدی گفت:

  سلام وقت بخیر
  من خیلی وقت پیش احراز هویت غیرحضوری انجام دادم اما کارم نیمه موند،الان که میخواهم کارم رو تموم کنم از من نام کاربری و پسورد میخواد که متاسفانه فراموش کردم که اون موقع پسوردم رو چی قرار دادم،میشه راهنماییم کنید چه کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در سایت بآشگاه ثبت نام و با نام کاربری و کلمه عبور بآشگاه وارد سامانه آگاه اکسپرس شوید و ادامه ثبت نام کلیک و ثبت نام خود را کامل نمائید.جهت پیگیری می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 45. سیاوش گفت:

  سلام، خیلی خوب میشه اگه امکان امضای قرارداد دریافت اعتبار به صورت غیرحضوری فراهم بشه

  ۱
 46. bahar گفت:

  من کد بورسی دارم فقط اهراز هویت نکردم. همه ی مراحل بالا رو دوباره باید انجام داد؟

  ۰
 47. سورنا سهرابی نژاد گفت:

  سلام برای معاملات اختیار خرید و اختیار فروش کد معاملاتی بصورت غیرحضوری هم می دهید؟

  ۰
  • Agah7 گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر، برای دریافت کد معاملاتی آتی لازم است به صورت حضوری اقدام فرمائید.جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۵ بخش آتی کالا تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 48. سام سهرابی نژاد گفت:

  با سلام لطفا امکان دریافت کد معاملات آپشن را به صورت آنلاین نیز فراهم آورید با تشکر

  ۰
 49. fatemeh bakhshi گفت:

  سلام
  داداش من هنوز به سن قانونی نرسیده
  و بابام براش احراز هویت کرده و کد بورسیش هم اومده ولی برنامه آگاه باز نمیشه
  احراز هویت غیر حضوری رو که انجام میدم مینویسه خطا در ارسال کد به سجام
  ولی کد ارسال میشه وقتی وارد میکنم مینویسه خطا در ارسال
  اینم بگم که شماره ثبت نام شده به نام بابام نیست
  میتونه مشکل از شماره باشه؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین. با تشکر

  ۰
  • Agah7 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، شماره تلفن به نام پدر اما جدید باشد.جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۱۵۶۹ بخش پشتیبانی سجام تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 50. hamed گفت:

  ممنون که احراز هویت آنلاین رو فعال کردید. من خودم قبلا احراز هویت حضوری تو دفترپیشخوان انجام دادم خیلی اذیت شدم

  ۰
 51. GT1711 گفت:

  سلام. چرا وقتی ما اول داخل سایت آگاه اکسپرس ثبت نام میکنیم که سایت خودش هم ثبت نام سجامی ما رو انجام بده و بعد دریافت کد ده رقمی خودمون احراز هویت الکترونیکی سجام رو انجام میدیم نمیشه احراز هویت الکترونیکی کارگزاری آگاه رو انجام بدیم؟
  در واقع در حال حاضر احراز هویت الکترنیکی کارگزاری آگاه زمانی ممکنه که شما ابتدا مستقیم در سجام ثبت نام و کد ده رقمی بگیری بعد احراز هویت سجام رو هم انجام بدی و حتی کد بورسی رو دریافت کنید و در آخر در کارگزاری آگاه وارد بشین تا بشه احراز هویت کارگزاری رو انجام داد. لطفا پیگیری کنید.

  ۰
  • Agah7 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای ثبت نام در آگاه اکسپرس واحراز هویت غیر حضوری حتما لازم است که در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت شده باشید در غیر این صورت امکان احراز هویت غیر حضوری وجود ندارد.

   ۰
 52. فرزانه گفت:

  سلام واقعا ممنون احراز هویت غیر حضوری گامی بلند به سوی پیشرفت هست کارگزاری آگاه بهترین انتخاب هست.

  ۰
 53. مهسا گفت:

  سلام واقعا ممنونم که احراز هویت رو غیر حضوری کردید فقط جسارتا من برای پدرم همه مراحل رو زده تکمیل ولی کد بورسی نیومده کی میاد؟وارد سامانه میتونیم بشیم ولی معامله رو زده بعد کد بورسی

  ۰
 54. نانا گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من سامانه سجام ثبت نام کردم احراز هویت غیر حضوری و هم انجام دادم
  واسع احراز هویت غیرحضوری کارگزاری اگاه اون قسمت ک تایید اطلاعات بود نیومد امضای الکترنیک و تایید سجام اومد ولی بقیع مراحل نه
  اخرش هم گفت احراز تایید شد،الان نیازی تیست کار خاصی کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، صحیح است و دیگر نیازی به اقدامی از جانب شما نیست و احراز هویت غیر حضوری شما بعد از امضاء و تائید انجام شده است.

   ۰
 55. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید،من قبلا کد بورسی رو ار طریق سجام و برنامه سیگنال دریافت کردم،آیا برای دریافت نام کاربری و رمز عبور همه مراحل بالا رو دوباره باید طی کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، در صورتی که در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت شده اید می توانید در سامانه اگاه اکسپرس ثبت نام و احراز هویت غیر حضوری انجام دهید و بعد از انجام این مراحل حساب معاملاتی شما با ارسال نام کاربری و کلمه عبور فعال می شود.

   ۰
 56. طاها گفت:

  سلام، آیا با یک شماره موبایل می توان برای دو نفر ثبت نام کرد?

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر، در زمان ثبت نام در سامانه آگاه اکسپرس نمی توانید شماره تلفن تکراری برای دو نفر ثبت بفرمائید و شماره تلفن باید جدید باشد.جهت پیگیری بیشتر لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۱
 57. مصطفی گفت:

  با سلام
  من احراز هویت غیر حضوری رو دقیقا به همین شکل انجام دادم و کد فعال سازی از طرف کارگزاری برام اومد .ولی الان ک وارد سامانه آسا تریدر میشم جلو نام و نام خانوادگیم کد بورسیمو نزده.آیا هنوز فعال نشده با این که پیامک فعال سازی اومده ممنون میشم راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   زمانی که احراز هویت انجام می دهید بعد از حدود یک هفته زمان می برد تا کد بورسی و حساب معاملاتی با ارسال نام کاربری و کلمه عبور فعال شود.جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 58. مهدی گفت:

  سلام وقت بخیر
  لطفا ترتیبی اتخاذ کنید که کدهای آفلاین تبدیل به آنلاین بشوند. سیستم آفلاین در واریز وجه بسیار بد عمل میکنه و درخواست سفارش های خرید و فروش هم بخاطر شلوغی خیلی دیر انجام میشه.
  با توجه به اینکه بصورت حضوری قبلا در کارگزاری احراز هویت شده ایم پس نیازی به حضور دوباره نباید باشد.
  با تشکر

  ۰
 59. الهام گفت:

  سلام من ثبت نامم نیمه کاره مونده بود قبلا الان که میخوام باز ثبت نام کنم پیام میاد که قبلا ثبت نام کردین اددمه ثبت نام رو انجام بدین، ولی من نام کاربری و کلمه عبور خاطرم نیست میشه راهنمایی بفرمایید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در سایت بآشگاه ثبت نام و با همان نام کاربری و کلمه عبور بآشگاه وارد سامانه آگاه اکسپرس شوید و بر روی تکمیل ثبت نام کلیک نمائیدو ادامه ثبت نام خود را انجام دهید.

   ۰
 60. محمدرسول گفت:

  سلام ثبت نام و احراز هویت سجام انجام دادم و کدبورسی هم برام پیامک شده الان نزدیک به ۳ هفته هست
  میخام احراز هویت غیرحضوری آگاه انجام بدم اما نمیشه
  این پیغام میده
  درصورتی که از صحت اطلاعات وارد شده مطمئن هستید، برای ادامه، حداکثر ۲ ساعت منتظر پیامک کد ۱۰ رقمی سجام باشید. در غیر این صورت برای پیگیری بیشتر می‌توانید با پشتیبانی سجام تماس بگیرید.پس از ثبت نام و احراز هویت سجام، می توانید احراز هویت کارگزاری را به صورت غیرحضوری انجام دهید.

  ۲
 61. محسن گفت:

  من در کارگزاری اگاه سابقا ثبت نام کرده بودم ولی حضوری احراز هویت نشده بودم ، سجام رو هم به صورت غیر حضوری ثبت نام کردم و کد بورسی رو دریافت نمودم پس از اینکه سیستم غیر حضوری اگاه فعال شد به این صورت احراز هویت شدم ، و پیام فعال شدن کاربری هم ارسال شد ولی در برنامه اگاه ترید کد بورسی درج نگردیده و ایا می توانیم خرید کنیم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 62. vahed گفت:

  سلام
  ببخشید کسانی که قبلا ثبت نام کردن ولی احراز هویت حضوری انجام ندادن الان میتونن غیرحضوری احراز هویت بشن؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله، در صورتی که در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت انجام داده باشید، می توانید در سامانه آگاه اکسپرس احراز هویت غیر حضوری انجام دهید.

   ۰
 63. محسن گفت:

  با سلام و درود
  من تعدادی از سهام عدالت رو در سامانه سهام عدالت برای فروش گذاشتم، میخواستم بدانم با توجه به عدم فروش امکان حذف فروش هست یا خیر؟
  چون در سامانه گزینه ابطال وجود ندارد .
  با تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی می توانید سفارش فروش خود را لغو نمایید که در مرحله ارسال به کارگزار باشد و بعد از این مرحله امکان لغو سفارش فروش سهام عدالت وجود ندارد.

   ۰
 64. سید سعید فیاضی گفت:

  سلام و خداقوت خدمت تیم پرتلاش کارگزاری آگاه.
  من پالایش یکم را از طریق آپ خرید کرده بودم. چطوری میتونم بیارمش توی دارایی هایم در آگاه.
  ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر نماد صندوق پالایشی یکم ممنوع _متوقف شده است.بعد از بازگشایی می توانید بر روی نماد صندوق پالایشی یکم تغییر کارگزار ناظر انجام دهید.زمان بازگشایی توسط سازمان بورس اعلام می شود.

   ۰
 65. طالب گفت:

  سلام وخسته نباشید
  من تمام مراحل ثبت نام درسجام را کامل کردم و الان هم برای احراز هویت غیرحضوری تو سایت آگاه اکسپرس ثبت نام کنم که کد بورسی رو دریافت کنم ولی تو یه مرحله ای گیر کردم همه اطلاعات راهم وارد کردم ولی نوشته
  ثبت نام شما درسجام با خطا مواجه شده است اگه میشه لطفا راهنماییم کنید ممنون

  ۰
 66. آرمن گفت:

  سلام
  سوالی داشتم در مورد دریافت کد معاملاتی آتی کالا
  من کد بورسی رو از آگاه کرفتم (منظورم در سامانه آگاه ثبت نام کردم) آیا امکانش هست انلاین بتونم کد آتی کالا رو فعال کنم ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت اخذ کد معاملاتی، لازم است شخص با در دست داشتن مدارک ذیل به یکی از شعب کارگزاری‌آگاه مراجعه و نسبت به اخذ کد خود اقدام نماید.مدارک لازم برای اشخاص حقیقی:
   اصل و تصویر شناسنامه از تمام صفحات
   اصل و تصویر رو و پشت کارت ملی
   دریافت نامه معرفی به بانک از کارگزاری و مراجعه به بانک به منظور افتتاح حساب در اختیار بورس*
   اعلام شماره حساب در اختیار بورس به کارگزاری
   جهت کسب اطلاعات بیشتر به مطلب راهنمای دریافت کد معاملات برخط (آنلاین) آتی سکه در کارگزاری آگاه در بلاگ بآشگاه مراجعه بفرمائید.

   ۰
 67. حمیدرضا گفت:

  سلام وقت شما بخیر
  من قبلا در کارگزاری آگاه ثبت نام کرده ام و احراز هویت سجام هم انجام دادم، اما الان که میخواهم وارد سایت آگاه اکسپرس بشم و ادامه ثبت نامم رو تکمیل کنم و احراز هویت کارگزاری رو انجام بدم و یا از قسمت پیگیری وقتی نام کاربری و رمزم رو میزنم مینویسه پیام خطا ولی نمیزنه چه خطایی

  ۱
  • Agah7 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به دلیل در دسترس نبودن اطلاعات کاربری شما، لطفا جهت پیگیری در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
   • حمیدرضا گفت:

    الان من احراز هویت انجام دادم برام پیام اومده کد معاملاتی فعال شد ولی آساتریدر هنوز هم زده آزمایشی ولی از طریق سایت آگاه آنلاین حسابم شارژ میشه مشکل از کجاس؟ خودش ب روز شه درست میشه؟

    ۰
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     حدود پنج الی یک هفته بعد از انجام احراز هویت آگاه حساب معاملاتی با ارسال نام کاربری و کلمه عبور فعال می شود و از حالت آزمایشی خارج می شوید.جهت پیگیری بیشتر لطفا با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

     ۰
 68. مهدی گفت:

  سلام خسته نباشید من تو کارگزاری دیگه ای حساب دارم. آیا می تونم از این طریق (غیر حضوری)، در کارگزاری آگاه هم بی هیچ مشکلی حساب داشته باشم؟

  ۰
 69. نادیا گفت:

  سلام من قبل از ثبت نام در سجام و احراز هویت از اونجا، در کارگزاری اگاه ثبت نام کردم و احراز هویت هم شدم
  الان که میخوام توی کار گزاری آگاه احراز هویت رو ب صورت غیر حضوری انجام بدم وقتی با نام کاربری و رمز عبور وارد میشم فقط نوشته که حضوری مراجعه بشه.
  پس گزینه احراز هویت غیر حضوریش کجاس

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما در زمان ثبت نام در آگاه اکسپرس ، گزینه مراجعه حضوری به دفتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه را انتخاب نموده اید ، جهت تغییر نحوه انجام احراز هویت از حضوری به غیر حضوری ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 70. سعید گفت:

  با سلام و عرض ادب بنده برای پدرم بعد از ثبت نام در سجام به کارگزاری کارامد مراجعه و احراز هویت الکترونیکی انجام دادم و کد بورسی هم گرفتم فقط مشکلی که هست نام کاربری و رمز عبور ندارم و نمیدونم چجوری باید اقدام کنم بخاطر همین قضیه میخام به سمت کارگزاری اگاه بیام ایا امکانش هست توی اگاه هم ثبت نام و در بازار فعالیت کنم ممنون میشم سریع تر پاسخ بنده رو بدید
  باید دقیقا چی کار انجام بدم؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله، به منظور انجاممعاملات در کارگزاری آگاه لطفا در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام و احرازهویت انجام دهید.بعد از انجام این مراحل کد بورسی و حساب معاملاتی شما با ارسال نام کاربری و کلمه عبور فعال می شود که می توانید اقدام به انجام معاملات خرید و فروش سهام و انواع اوراق بهادار نمائید.

   ۱
 71. amir گفت:

  سلام.من برای سهام عدالت قبلا در سجام ثبت نام کردم وبعد اومدم برای احراز هویت غیرحضوری در سایت اگاه اکسپرس. پر کردن فرم ها برای تا قسمت صحت اطلاعات را تایید میکنم اومد و گفت ثبت نام در گارکزاری آگاه با موفقیت انجام شد اما ثبت نام سجام شما با خطا مواجه شده است در حالی کد رهگیری برای من اومده.لطفا پاسخ بدید

  ۱
 72. amir گفت:

  درود.آیا میشه اطلاعات حساب بانکی مثل کد شعبه بانک رو ویرایش کرد؟
  من ثبت نام و احراز هویتم تمام شده.فقط میخوام اطلاعات بانکی رو ویرایش کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای اینکه بتوانید اطلاعات شماره حساب خود را به کارگزاری معرفی یا ویرایش و یا اضافه و یا حذف نمایید ، باید اطلاعات هویتی خود را اعم از نام و نام خانوادگی ،کد ملی،کد بورسی ،شماره حساب و شماره شبا و اطلاعاتی که میخواهید معرفی و یا ویرایش و یا حذف کنید،کپی کارت ملی و کپی شناسنامه باید بصورت ضمیمه به ایمیل پشتیبانی crm@agah.com بفرستید (با همان ایمیلی که به کارگزاری معرفی کردید باید ایمیل بزنید) تا اطلاعات شماره حساب شما معرفی و یا ویرایش و یا اضافه و یا حذف می شود.در ضمن در صورت فراموشی ایمیل ثبت شده در سیستم می توانید به صورت حضوری به شعب کارگزاری مراجعه نمایید.

   ۰
 73. غزاله گفت:

  بعد ازثبتنام در کارگزاری آگاه ،باید چیکار کرد

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از ثبت نام و انجام احراز هویت ، دسترسی به سامانه معاملاتی آنلاین با ارسال نام کاربری و کلمه عبور فعال می شود و قادر به انجام خرید و فروش سهام و انواع اوراق بهادر خواهید بود.

   ۰
 74. آرزو گفت:

  سلام
  من دوتا ثبت نام کد بورسی الان انجام دادم ولی گزینه امضا الکترونیک و احراز هویت غیرحضوری برام نیومد،باید چکار کنم.
  ممنون

  ۰
 75. محمدرضا گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من مراحل احراز هویت غیرحضوری را برای یکی از دوستان انجام دادم ولی قسمت امضای قرارداد هنگام ثبت نام بین مراحل وجود نداشت و بعد کد تائید سجام احراز هویت حضوری به همراه مراکز احراز هویت حضوری رو پیشنهاد میده.
  اصلا قسمتی برای امضای قرارداد نداشت.
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت تغییر نحوه احراز هویت از حضوری به غیر حضوری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 76. حبیب گفت:

  آیا دریافت رمز های معاملات آنلاین بعد از احراز هویت در آگاه اکسپرس وجود دارد؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام و احراز هویت شوید ، نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه معاملاتی آنلاین آساتریدر بعد از پنج الی هفت روز برای شما ارسال می شود.

   ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: