آموزش بورس زنجان

  • ۱۵ آذر ۱۳۹۹
  • asgari
  • ۰ نظر
  • ۲۴۹ مشاهده
آموزش بورس زنجان

برای آغاز سرمایه‌گذاری، لازم است هر فرد مقدماتی را بیاموزد. در حقیقت، یادگیری مرحله اول سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

این مسئله در مورد بازارهای مختلف صدق می‌کند، اما در مورد بورس، ضرورت آن پررنگ‌تر دیده می‌شود. در این مطلب، ابتدا به ضرورت مسئله آموزش سرمایه‌گذاری می‌پردازیم و سپس امکانات و خدمات آموزش بورس کار گزاری آگاه در زنجان را که شامل آموزش رایگان بورس و دوره های پولی است را بررسی می‌کنیم.

 

فهرست مطالب

 

چرا باید در کلاس های آموزش بورس شرکت کنیم؟

ضرورت آموزش بورس را از دو جنبه فردی و جمعی می‌توان بررسی کرد. از بعد فردی، آموزش بورس راهکاری برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود. در ابتدای ورود به بازار بورس، هر فرد باید با ادبیات، ابزارها و فرایندهای این بازار آشنا شود؛ زیرا فعالیت در بورس با دیگر بسترهای سرمایه‌گذاری متفاوت است.

گذشته از این، برای پیدا کردن بهترین سهم‌ها و بهترین زمان خرید و فروش، سرمایه‌گذاران باید توانایی تحلیل بازار را داشته باشند. آن‌ها باید بتوانند تشخیص دهند چه سهمی را در چه زمانی بخرند و در چه زمانی به فروش برسانند تا بیشترین سود را کسب کنند.

برای این کار باید در کلاس‌های تحلیل شرکت کرده باشند یا حداقل، مراجع معتبر را در زمینه ارائه تحلیل‌ها و توصیه‌ها بشناسند. با توجه به این که این روزها، بازار سیگنال‌فروشی و تحلیل‌گران بی‌تجربه داغ است. هر سرمایه‌گذار باید بتواند تفاوت مراجع معتبر و غیر معتبر را تشخیص دهد و در دام سودجویان نیفتد.

از بعد جمعی نیز آموزش بورس اهمیت بسیاری دارد. استقبال مردم از بورس زیاد شده است و این مسئله را از تعداد بالای کد بورسی‌های جدید می‌توانیم متوجه شویم. در چنین شرایطی، بورس با تعداد زیادی سرمایه‌گذار مبتدی مواجه است که تصمیمات‌شان روی بازار تاثیر می‌گذارد. در بورس هم مثل تمامی بازارهای دیگر، میزان عرضه و تقاضا سرنوشت نهایی قیمت‌ها را مشخص می‌کند و سرمایه‌گذاران آموزش‌ندیده ممکن است با تصمیمات احساسی تعادل بازار را بر هم بزنند.

در حالت ایده‌آل، هر چه تعداد کد بورسی‌های جدید بیشتر می‌شود، باید شاهد تقاضای بیشتری برای خدمات آموزش و مشاوره باشیم. خوشبختانه در حال حاضر امکانات آموزشی در تمامی کشور در دسترس است و در مواردی هم که دسترسی به کلاس‌های حضوری وجود نداشته باشد، می‌توان از دوره‌های آنلاین بورس استفاده کرد. بحث امروز ما شهر زنجان است و به همین دلیل، در ادامه امکانات آموزش بورس در زنجان را با هم بررسی می‌کنیم.

دوره‌های آموزش بورس آگاه در زنجان

هیجان بسیاری در مورد کلاس‌های بورسی وجود دارد. همه می‌خواهند هر چه سریع‌تر به یک معامله‌گر یا تریدر تبدیل شوند. حتی افراد بسیاری شغل‌های اصلی خود را رها کرده‌اند و تمرکز خود را روی بورس گذاشته‌اند.

با این حال، لازم است توجه داشته باشید که آموزش بورس یک فرایند تدریجی است. حتی اگر همه کلاس‌ها و دوره‌های لازم را نیز گذرانده باشید، عنصر کسب تجربه را نباید از قلم بیاندازید. قبل از هر چیز، لازم است یک مرجع آموزشی معتبر برای خود پیدا کنید. گزینه‌های متعددی در این زمینه وجود دارد و موسسات و افراد مستقل بسیاری در حوزه آموزش بورس فعال هستند.

کارگزاری آگاه یکی از با سابقه‌ترین فعالان عرصه آموزش بورس است و بیش از یک دهه در این زمینه تجربه دارد. دوره‌های آموزش بورس آگاه در زنجان بر اساس یک استراتژی دقیق و حساب‌شده تدوین شده‌اند و دانش‌پذیران را از ابتدا تا انتهای مسیر همراهی می‌کنند. فهرست انواع کلاس بورس در زنجان به شرح زیر است:

مبانی سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار (رایگان)

تابلوخوانی و فیلترنویسی در وب سایت TSETMC

مدیریت سرمایه و روانشناسی بازار بورس

تحلیل بنیادی (همراه با ارائه مدرک)

تحلیل تکنیکال مقدماتی (همراه با ارائه مدرک)

تحلیل تکنیکال پیشرفته (همراه با ارائه مدرک)

مبانی سرمایه‌گذاری در آتی سکه، زعفران و اختیار معامله

امکانات آموزش آنلاین بورس در زنجان نیز برای علاقه‌مندان فراهم شده است و افرادی که به هر دلیلی توانایی شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند، می‌توانند از کلاس‌های آنلاین کارگزاری آگاه استفاده کنند.

نخستین مرحله دوره آموزش بورس در زنجان کارگاه مبانی سرمایه‌گذاری در بورس است. در این کارگاه رایگان، اصطلاحات و نکات ابتدایی و اساسی آموزش داده می‌شود. همچنین در این کارگاه، شرکت‌کنندگان با کاربری نرم‌افزار آسا تریدر آشنا می‌شوند.

در مرحله بعد، دانش‌پذیران باید با ابزارها و تکنیک‌های معاملاتی آشنا شوند. وب سایت شرکت فناوری بورس تهران به آدرس tsetmc.com مهم‌ترین مرجع در این زمینه به شمار می‌رود. تمامی فعالان بازار باید بتوانند اطلاعات این وب سایت را درک کنند و با فیلترنویسی در بخش دیده‌بان بازار، زودتر به داده‌های مورد نظر خود دست یابند. با این توضیحات، تابلوخوانی و فیلترنویسی دو مورد از مهم‌ترین انواع کلاس بورس در زنجان محسوب می‌شوند.

پس از یادگیری ابزارها، نوبت به آموختن شیوه‌های تحلیل می‌رسد. تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال دو روش رایج در آنالیز بازار هستند و هر کدام با روش‌های خاص خود، سعی در یافتن بهترین سهم‌ها و بهترین زمان‌های معامله دارند. دانش‌پذیران پس از شرکت در این دوره‌ها، گواهینامه معتبر نیز دریافت خواهند کرد.

روانشناسی بازار و مدیریت سرمایه دو مهارت مهم دیگر هستند که یادگیری آن‌ها برای تبدیل شدن به یک معامله‌گر موفق ضرورت دارد. به همین دلیل در دوره آموزش بورس در زنجان کلاس‌هایی نیز به روانشناسی بازار و رفتار معامله‌گران و البته روش‌های مدیریت سرمایه اختصاص داده شده است.

علاقه‌مندان به بورس کالا و بازار آتی، لازم است حتما در کلاس‌های مخصوص شرکت کنند تا بتوانند از طریق قراردادهای آتی زعفران و زیره و اختیار معامله، به کسب سود بپردازند و نحوه کار با سامانه معاملاتی مخصوص این بازار را بیاموزند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کلاس‌ها و دوره‌های آموزش بورس در زنجان با شعب آگاه در این شهر تماس بگیرید:

 

آدرس و شماره تماس شعبه زنجان

 

فرم تماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: