آموزش فیلتر نویسی در دیده بان بورس

فیلترنویسی در دیده بان بازار

فیلترنویسی در دیده بان بازار

فیلتر نویسی ، ابزاری برای شناسایی سهام پر بازده
امکانی تحت عنوان فیلترنویسی در دیده بان بازار فراهم شده است تا افراد بتوانند سهامی که دارای ویژگی های مدنظرشان است از بین انبوه سهام مختلف، با پیاده سازی فیلتر مربوطه شناسایی کنند.


گواهیـنامه پایان دوره
دارد

 


نحـوه برگـزاری
آنلاین – حضوری

 


پیـش‌نیـاز دوره
تابلوخوانی و تکنیک های معاملاتی در TSE

 


مـدت دوره

۶ ساعت (۲ جلسه ۳ ساعته)

 

مهارت‌هایی که در دوره فیلترنویسی در دیده‌بان بازار کسب می‌کنید:

بورس بازار گسترده‌ای است و هر روزه معاملات مختلفی روی نمادها معاملاتی گوناگون این بازار انجام می‌شود. فیلترنویسی مهارتی است که به فعالان بورس برای دسترسی به اطلاعاتی که مد نظر آن‌ها است در میان انبوه اطلاعات این بازار کمک می‌کند.

موارد زیر بخشی از مهم‌ترین مهارت‌هایی هستند که در دوره فیلترنویسی در دیده‌بان بازار کسب می‌کنید:

–         توانایی اعمال فیلتر و دریافت خروجی

–         مهارت رصد بازار سرمایه مطابق با ذهنیت و معیارهای خود

–         انتخاب به موقع سهام مناسب برای سرمایه‌گذاری

–         تسلط بیشتر بر معاملات

 

درباره «فیلتر نویسی در بورس» بیشتر بدانیم:

یکی از دغدغه های اصلی بسیاری از معامله گران بورس تهران، یافتن سهام مناسب در میان نمادهای مختلف بازار می‌باشد. در اغلب موارد تنوع گزینه‌های در دسترس و حجم عظیم داده ها، کار را برای تجزیه و تحلیل اطلاعات دشوار می‌کند. بسیاری از معامله گران برای بررسی و تحلیل هر چه سریعتر تحولات بازار، نیازمند ابزاری می باشند که بتوانند به کمک آن، فاکتورهای مد نظر خود در مورد سهام مناسب را پیاده کرده و در زمان مناسب آنچه را که به دنبالش هستند را بیابند. فیلترنویسی ابزاری است که به وسیله آن معامله گران بورس تهران می‌توانند اتفاقات مشکوک در معاملات روزانه نمادهای مختلف را به دقت رصد نمایند.

در دوره فیلتر نویسی ابتدا با ورودی‌ها، عملگرها و خروجی فیلترها و نیز نحوه ساخت قالب نمایشی دلخواه خود آشنا خواهید شد. در ادامه دستورات ساده فیلترنویسی و اعمال فیلترها و گرفتن خروجی را فرا خواهید گرفت. پس از آن با توجه به مهارت‌های تابلوخوانی و بازارشناسی، اقدام به نوشتن فیلترهای مناسب خواهیم نمود و درنهایت تعدادی فیلتر آماده و کاربردی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

سرفصـل دوره فیلترنویسی در دیده بان بازار:

فصل اول

  • آشنایی مقدماتی با فیلترنویسی
  • اهداف فیلترنویسی
  • فیلترنویسی با دستورات ساده

فصل دوم

  • اعمال فیلتر و دریافت خروجی
  • فیلتر نویسی برای فاکتورهای روانشناسی بازار و تکنیکال

فصل سوم

  • فیلترنویسی مرکب
  • فیلترهای آماده و کاربردی بازار سرمایه

فیلترنویسی مثل استفاده از یک صافی برای جدا کردن سهم‌هایی با ویژگی‌های خاص برای سرمایه گذاری در بورس است. با استفاده از این روش می‌توانیم در مدت‌زمان کوتاهی سهم‌های بازار را گلچین کرده و فقط سهم‌های مورد نظر خودمان را بررسی کنیم. این کار را می‌توان در زمان بازار یا خارج از تایم آن، انجام داد.

در واقع با فیلتر‌نویسی تعیین می‌کنیم که چه اطلاعاتی و با چه ویژگی‌هایی به ما نشان داده شوند. برای این کار ابتدا یک سری داده و دستور را در قالب کد وارد سیستم می‌کنیم. سیستم مطابق با دستورات ما، سهم‌هایی را که با آن همخوانی دارند انتخاب می‌کند و به ما نشان می‌دهد.

 

سوالات متداول:

نحوه برگزاری و هزینه شرکت در دوره «فیلتر نویسی در دیده بان بازار » به چه صورت است؟

مدت دوره حضوری «فیلترنویسی »، ۶ ساعت در ۲ جلسه ۳ ساعته  و دوره‌ آنلاین ۶ ساعت در ۲ جلسه ۳ ساعته است. هزینه شرکت در دوره حضوری  مبلغ ۱۹۵۰۰۰ تومان است و برای دوره آنلاین ۱۳۰۰۰۰ تومان می باشد . توجه داشته باشید دوره آنلاین فیلتر نویسی در زمان برگزاری ضبط خواهد شد و امکان مرور مجدد آن از طریق داشبورد کاربری امکان پذیر خواهد بود .

مراحل شرکت در دوره آنلاین به چه صورت خواهد بود ؟

مرحله اول: ارسال پیامک از سوی آموزش آگاه به منظور عضویت در گروه تلگرام کلاس آموزشی مربوطه (پیامک مربوطه ۲ الی ۳ روز قبل از تشکیل کلاس ارسال می‌شود).

مرحله دوم: مشاهده ویدیوهای آموزشی استفاده از نرم افزار آموزش مجازی کارگزاری آگاه

مرحله سوم: ورود به محیط نرم افزار با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور (نام کاربری، ایمیل ثبت شده در زمان ثبت نام و کلمه عبور شماره موبایل ثبت شده در سیستم است)

آیا پس از گذراندن دوره‌های آموزش بورس آگاه، مدرک معتبر به کاربران ارائه می‌شود؟

پس از گذراندن دوره‌های آموزش بورس آگاه، گواهینامه معتبر این سازمان برای کاربر صادر خواهد شد. این گواهینامه شامل کد منحصر به فردی است که اصالت آن با مراجعه به «سامانه بررسی کد اصالت گواهینامه دوره‌های آموزشی کارگزاری آگاه» قابل بررسی است. شما می‌توانید گواهینامه خود را به سازمان مد نظر ارائه دهید تا با پیگیری کد اصالت مدرج در گواهینامه، از صحت آن اطمینان ‌یابند.

پس از گذراندن دوره « فیلترنویسی در دیده بان بازار» از چه توانایی‌هایی در زمینه معامله‌گری برخوردار خواهیم شد؟

برای درک بهتر آن چه در دوره « فیلترنویسی در دیده‌بان بازار» آموزش داده می‌شود، سوالات زیر را در نظر بگیرید:

–          چگونه به راحتی اطلاعات مورد نظر خود را از نمادهای معاملاتی مختلف به دست آوریم؟

–          فیلترنویسی در بورس چه کاربردهایی دارد؟

–          چگونه از بخش فیلتر دیده‌بان بازار استفاده کنیم؟

–          فیلترهای مهم و کاربردی بازار سرمایه کدامند؟

پس از گذراندن دوره «فیلترنویسی در دیده‌بان بازار»، می‌توانید به سوالات بالا پاسخ دهید.

 

مشاهده فایل ضبط شده کلاس آنلاین برای زمان غیبت در کلاس و یا مرور مجدد امکان پذیر است ؟

در رابطه با کلاس های مجازی که شما ثبت نام می کنید، در صورتی که به کلاس مدنظر نرسیدید و یا نیاز به مرور مجدد دوره برگزار شده دارید ، می توانید بعد از کلاس به فیلم ضبط شده ،دسترسی داشته باشید. به همین منظور برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی آموزش تماس حاصل نمایید.

شایان ذکر است دوره های آموزش مجازی رایگان مدرسه بورس آگاه امکان ضبط دوره وجود نخواهد داشت .ولی این امکان فراهم خواهد بود که در دوره بعدی آن ثبت نام و شرکت نمائید.

آیا می‌توانیم معامله در بازار بورس را به صورت خودآموز یاد بگیریم؟

بهترین روش برای یادگیری مهارت‌های بورسی، شرکت در دوره‌های ترتیبی آموزش بورس است. در این دوره‌ها همه مفاهیم را به ترتیب می‌آموزید و درک عمیقی از آن چه در بازار در حال روی دادن است، کسب می‌کنید. برای افرادی که تا حدودی با بازار سرمایه آشنا هستند، استفاده از بسته‌های خودآموز، مقالات بآشگاه مشتریان آگاه و ویدئو‌های آموزشی می‌تواند مفید باشد.

آیا می‌توان تنها در یک دوره خاص شرکت کرد؟

حضور در دوره‌ها به صورت نامنظم ممکن است باعث سردرگمی برای کاربران تازه‌وارد شود؛ بنابراین پیشنهاد ما طی کردن ترتیبی مراحل آموزش بورس است. ممکن است شما جزو افرادی باشید که با مفاهیم مقدماتی بازار بورس آشنا هستند. در این صورت می‌توانید دوره مد نظر خود را انتخاب و در آن شرکت کنید.

آیا کارگزاری آگاه، دوره‌های آموزشی رایگان یا با تخفیف ویژه برگزار می‌کند؟

دوره‌های آموزشی رایگان کارگزاری آگاه به شرح زیر است:

  • برای مشاهده دوره های رایگان دیگر در کار گزاری آگاه از طریق کلیک بر روی لینک مشاهده نمائید.
  • بیش از ۵۰۰ مقاله رایگان آموزشی که با مراجعه به بخش «مقالات بلاگ» می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

همچنین می‌توانید با عضویت در بآشگاه مشتریان آگاه و کسب امتیاز، از تخفیف ویژه شرکت در دوره‌های آموزشی بهره‌مند شوید. برای اطلاع از چگونگی عضویت و کسب امتیاز بآشگاه، کلیک کنید.

درباره کارگزاری آگاه بیشتر بدانیم

کارگزاری رتبه الف کشور
کارگزاری برتر سال ۱۳۹۳
خدمات‌رسانی به بیش از ۲ میلیون کاربر
مدیریت بیش از ۱۰۰۰ میلیارد دارایی سرمایه‌گذاران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.