Avatar
https://bashgah.com/blog/question/?p=38147

نحوه پیشبینی تکنیکال سهم در مسابقات جسورانه

با سلام و تشکر از روش جالبی که برای طراحی ساختار باشگاه مشتریان به کار برده اید- بنده از اعضا تقریبا فعال باشگاه کارگزاری اگاه هستم و از بابت دستاوردهائی که به جهت شرکت در مسابقات روزانه باشگاه دارم خیلی متشکرم.
سئوال: – دیروز ۶ آبان ، سئوالات مسابقه از نوع جسورانه بود و درخواست شده بود وضعیت نمودار چهار سهم و شاخص کل در روز چهارشنبه آینده یعنی ۱۰ آبان ماه را پیش بینی کنید. خوب من هم بر اساس تحلیل تکنیکالی که انجام دادم این کار را کردم و مقدار امتیاز مناسب هر سئوال را نیز تعیین کردم. عجیب بود که بعد از نیم ساعت دیدم برای هر پنج سئوال نوشته اید: متاسفانه پیش بینی شما درست نبود لذا باید مقدار امتیاز تعیین شده از امتیاز کل شما کسر گردد؟ حالا سئوالم اینه که شما بر چه اساسی فهمیدید پیش بینی من غلط خواهد بود؟ هنوز که چهارشنبه نیامده و ما سه روز دیگه داریم تا ببینیم برای نمودار این سهمها و شاخص کل چه اتفاقی خواهد افتاد؟ شما هم که بهتر می دانید نمی توانید ادعا کنید که تحلیلگران شما قادر هستند معجزه کرده و آینده را به درستی پیش گوئی کنند.؟ هیچ تحلیل گری در دنیا نیست که بتواند با اطمینان صد در صد رفتار نمودار تکنیکالی یک سهم را برای چند روز آینده به اطمینان ۱۰۰ درصد درست تشخیص بدهد؟ لطفا توضیح بفرمائید که داستان چیست؟ متشکرم – صادق عباسی

  • ۱پاسخ
  • ۹۲۸بازدید
پاسخ
اشتراک

۱پاسخ

یک پاسخ به “نحوه پیشبینی تکنیکال سهم در مسابقات جسورانه”

  1. Agah گفت:

    سلام
    همانطور که تلفنی حضورتان اعلام شد، هر فرد برای شرکت در مسابقه جسورانه ملزم است امتیازی در بازه اعلام شده برای مشارکت را انتخاب نماید که این امتیاز به محض ارسال پاسخ از حساب وی کم می شود. در صورتی که فرد پاسخ صحیح داده باشد، امتیازی معادل حاصلضرب امتیاز مشارکت در ضریب تاثیر دریافت خواهد کرد. در غیر این صورت طبق قواعد مسابقه، امتیازی دریافت نخواهد کرد.

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: