Avatar
https://bashgah.com/blog/question/?p=129702

نحوه و زمان انجام پذیره نویسی حگردش

زمان انجام پذیره نویسی حگردش چگونه است؟ 

 • ۵پاسخ
 • ۱۸۴۵بازدید
پاسخ
اشتراک

۵پاسخ

5 پاسخ به “نحوه و زمان انجام پذیره نویسی حگردش”

 1. Agah7 گفت:

  سلام دوست عزیز تعداد ۴۰۰،۰۰۰،۰۰۰ سهم از سهام در دست انتشار شركت ريل گردش ايرانيان (سهامي عام در شرف تأسيس) با نماد (حگردش)، حداكثر به مدت ۳۰ روز از طريق بازار سوم فرابورس ايران، به روش ثبت سفارش و با قيمت اسمي ۱،۰۰۰ ريال، پذيره نويسی می‌گردد.
  در این رابطه لطفا به نکات زیر توجه نمایید:
  ۱. این شرکت در شرف تاسیس می‌باشد. پس از پایان دوره پذیره نویسی مراحل ثبت شرکت و اخذ مجوز های لازم صورت می‌پذیرد. این فرآیند تا چند ماه زمان خواهد برد. لذا معاملات ثانویه این سهم، پس از گذشت این فرآیند آغاز خواهد شد. لطفا به این نکته توجه نمایید که نماد حگردش در دوره ی پذیره نویسی می‌باشد (عرضه ی اولیه نیست) و امکان فروش این سهام تا مدت ها وجود نخواهد داشت. لطفا تنها در صورتیکه قصد نگهداری این سهام را دارید اقدام به خرید نمایید.
  ۲. زمان ثبت سفارش از ساعت ۱۰ تا ۱۲:۳۰ می‌باشد. تنها در این زمان امکان ثبت، ویرایش و حذف سفارش وجود خواهد داشت. لذا پس از ساعت ۱۲:۳۰ امکان ویرایش و انصراف از خرید وجود نخواهد داشت.
  ۳. مبلغ سفارش ۱,۰۰۰ ریال میباشد و کارمزد های پذیره نویسی بر عهده ناشر سهم میباشد.
  ۴. حداقل تعداد سفارش ۱ سهم و حداکثر تعداد سفارش برای اشخاص حقیقی ۵,۰۰۰,۰۰۰ سهم و برای اشخاص حقوقی ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ سهم میباشد.
  ۵. برای اطلاعات بیشتر لطفا به اطلاعيه شماره ۲۲۵۶/س/۹۹ و اخبار منتشر شده در رابطه با این سهم در سایت شرکت فرابورس ( www.ifb.ir ) مراجعه نمایید.

  ۲
 2. سروش گفت:

  با سلام
  بنده اقدام به خرید سهم حگردش در ساعت معاملاتی اعلام شده ۱۰ تا ۱۲:۳۰ کردم، اما با پیغام ممنوع-متوقف روبرو شدم، لطفا راهنمایی بفرمایید.

  ۹

  بهترین جواب

  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   پذیره نویسی حگردش تمام شده است و پس از پایان دوره پذیره نویسی مراحل ثبت شرکت و اخذ مجوز های لازم صورت می‌پذیرد. این فرآیند تا چند ماه زمان خواهد برد. لذا معاملات ثانویه این سهم، پس از گذشت این فرآیند آغاز خواهد شد. زمان بازگشایی سهم حگردش اطلاع رسانی می شود.

   ۱
 3. محمدرضا رضائی گفت:

  سلام.مگه پذیره نویسی حگردش از تاریخ پنجم آذرماه بمدت سی روز انجام نمیشده چرا الان ثبت سفارش در ساعات اعلام شده میزنیم میگه ممنوع هست؟!

  ۰

  بهترین جواب

  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در این پذیره‌نویسی ۴۰۰ میلیون سهم حگردش به قیمت هر سهم ۱۰۰ تومان عرضه شد که کل تعداد سهامی که برای پذیره نویسی در نظر گرفته شده بود به فروش رفت.در فرایند پذیره‌نویسی سهام شرکت ریل گردش ایرانیان در نماد حگردش، به هر کد معاملاتی حداکثر ۷ هزار و ۳۴ سهم تخصیص یافت.در حال حاضر نماد ممنوع -متوقف است و زمان بازگشایی توسط سازمان بورس اطلاع رسانی می شود.

   ۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: