Avatar
https://bashgah.com/blog/question/?p=37118

نحوه تخصیص امتیازات در بآشگاه آگاه

سلام: امتیازات در نظر گرفته شده در باشگاه برای خرید وفروش با یک ورود در باشگاه ویا با معرفی یک نفر اصلا”قابل مقایسه نیست مثلا”دو میلیون تومان معامله ۴۰ امتیاز برای ارسال جواب (غلط یادرست) دو تا سوال هم ۴۰امتیاز,آیا این نوع بارم بندی با چه استدلالی قابل درک است؟؟؟

 • ۳پاسخ
 • ۴۶۹۴بازدید
پاسخ
اشتراک

۳پاسخ

3 پاسخ به “نحوه تخصیص امتیازات در بآشگاه آگاه”

 1. عباس گفت:

  سلام من بالایی ۳۰نفر به کارگزاری آگاه ثبت نام کردم
  همه جزء خانواده من هستند
  چرا مثل صرافی خرید ارز معرفی به دوستان ندارین که راحت امتیاز بگیریم
  من اگه کارگزاری که بدونم این امتیاز داره همه کد ی هامو به اونجا انتقال میدم

  ۰

  بهترین جواب

  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   از زمانی که فردی شما را به عنوان معرف خود را در باشگاه معرفی می کند، می‌تواند به‌مدت ۳ماه از مزایای سطح شما استفاده نماید. در این مدت (مادامی که سطح معرف بیشتر از سطح زیر مجموعه باشد) سطح زیر مجموعه غیرفعال و سطح معرف برای زیر مجموعه فعال خواهد شد. همچنین درصورتی که اولین ۱۰۰هزار تومان درآمد را زیر مجموعه برای کارگزاری ایجاد کند، مبلغ ۵۰هزار تومان وجه نقد باشگاه به معرف(شما) تعلق می‌گیرد.
   در صورتیکه مشتری کارگزاری آگاه باشد، با معرفی معرف ۴۰۰امتیاز به زیر مجموعه و ۵۰۰امتیاز به حساب باشگاه معرف منظور می‌گردد. درصورتی که نوع عضویت در باشگاه کاربر باشد (مشتری کارگزاری نباشد)، ۵۰امتیاز دریافت می‌کند. جهت پیگیری لطفا با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۱۲۱۳ با همکاران ما تماس حاصل فرمائید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر مطلب "ژنولوژی (درختواره) بآشگاه مشتریان آگاه و مزایای آن" در بلاگ بآشگاه مراجعه و مطالعه فرمائید.

   ۰
 2. Agah گفت:

  سلام
  کلیه امتیازات و ریال هایی که برای غعالیت ها اختصاص داده می شود، بر اساس برنامه ریزی و محاسبات و حاصل ساعت ها جلسه و مذاکره است. اما نظر شما برای تیم برنامه ریزی ارسال می شود.
  ممنون که همراه ما هستید.

  ۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: