Avatar
https://bashgah.com/blog/question/?p=175777

عرضه اولیه

سلام. چطور وارد سامانه بورس شوم وعرضه اولیه خرید کنم. نحوه ی ثبت سفارش رو راهنمایی کنید لطفا. تشکر

 • ۷پاسخ
 • ۳۰۶بازدید
پاسخ
اشتراک

۷پاسخ

7 پاسخ به “عرضه اولیه”

 1. یوسف گفت:

  برای عرضه اولیه شهر در کارگزاری آگاه از طریق نوار زرد رنگ درخواست آفلاین را ثبت کردم و پیغام ثبت هم آمد ولی در روز عرضه در پرتفوی من ثبت نشده و پول برگشت داده شده بود

  ۰

  بهترین جواب

  • کارشناس 1124 گفت:

   سلام. دوست عزیز امکان بررسی از طریق این درگاه وجود ندارد.لطفا درخواست خود را از طریق تیکت پشتیبانی ارسال کنید:
   جهت ارسال تیکت پشتیبانی به یکی از روش های زیر می توانید اقدام نمایید:
   از طریق سیستم کامپیوتری: به سایت online.agah.com مراجعه نمایید و از قسمت ویجت های سمت چپ «ثبت تیکت پشتیبانی» را انتخاب نمایید.
   از طریق اپلیکیشن: گزینه «بیشتر» را انتخاب نموده در قسمت «تیکت پشتیبانی» علامت مثبت را انتخاب نمایید.
   دقت داشته باشید در صورتی که از طریق مرورگر تلفن همراه خود به آدرس سایت online.agah.com مراجعه می کنید، می بایست تلفن همراه خود را به فرمت سایت مخصوص رایانه (Desktop site) تغییر دهید.

   ۰
 2. محمد گفت:

  سلام چرا . بعضی از عرضه اولیه ها در کارگذاری ایزی تریدر نمایش داده میشود برای خرید . اما در کارگذاری اگاه نمایش داده نمیشود . همانند عرضه اولیه نیان .
  نیشه دلیلشو بفرماید؟

  ۱

  بهترین جواب

  • کارشناس 1124 گفت:

   باسلام. دوست عزیز با توجه به اینکه روش عرضه اولیه به صورت ترکیبی است و قیمت نماد مشخص نیست پس از کشف قیمت در مرحله اول مشخص می شود می توانید جهت ثبت سفارش آفلاین برای عرضه اولیه های ترکیبی دو مرحله ای که مرحله دوم عرضه به اشخاص حقیقی است به صورت سفارش آفلاین حجم و قیمت روز ثبت نمایید تا در روز عرضه اولیه به قیمت ثابت کشف شده در مرحله اول ارسال شود. همچنین پس از کشف قیمت به صورت کادر زرد رنگ جهت ثبت سفارش در سامانه معاملاتی و اپلیکیشن نمایش داده می شود.

   ۱
 3. ائلوین بی کس گفت:

  من عرضه اولیه شهر رو خریدم ولی هنوز در پرتفو دیده نمیشه .ولی برای دوستام هم عرضه اولیه خرید زده بودم در پرتفوشون هست.حتی چندبار چک کردم که ثبت شده باشه.

  ۰

  بهترین جواب

  • کارشناس 1124 گفت:

   سلام دوست عزیز. این موضوع نیاز به بررسی دارد. برای بررسی موضوع لطفا با همکاران ما درکارگزاری با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ تماس بگیرید و یا تیکت پشتیبانی ارسال کنید.
   جهت ارسال تیکت پشتیبانی به یکی از روش های زیر می تونید اقدام کنید:
   از طریق سیستم کامپیوتری: به سایت online.agah.com مراجعه نموده و در قسمت ویجت های سمت چپ گزینه ی ثبت تیکت پشتیبانی را نتخاب کنید.
   از طریق اپلیکیشن: گزینه «بیشتر» را انتخاب نموده در قسمت «تیکت پشتیبانی» علامت مثبت را انتخاب کنید.
   دقت داشته باشید درصورتی که از طریق مرورگر تلفن همراه خود به آدرس سایت online.agah.com مراجعه می کنید، بایستی تلفن همراه خود را به فرمت سایت مخصوص رایانه (Desktop site) تغییر دهید.

   ۰
 4. کارشناس 1492 گفت:

  سلام دوست عزیز، زمانی که اطلاعیه عرضه اولیه منتشر شود، در پیام های ناظر و پیام های کارگزاری اطلاع رسانی خواهد شد. جهت ثبت درخواست خرید عرضه اولیه زودتر از موعد و به صورت آفلاین، از آیکون زرد رنگ بالای صفحه استفاده کنید. سفارش شما در زمان عرضه اولیه توسط کارگزاری به بورس ارسال خواهد شد و نیازی به ثبت مجدد درخواست به صورت آنلاین نیست. برای آموزش نحوه ثبت سفارش عرضه اولیه از این لینک استفاده کنید: https://bashgah.com/ipo/

  ۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عدد را وارد کنید: