Avatar
https://bashgah.com/blog/question/?p=46039

شرایط تمدید بسته اعتباری

سلام
من امروز بسته اعتباری ۲ میلیونی یک ماهه خریدم .آیا قبل از اتمام مدت بسته با توجه به اینکه بنده امکان اخذ بسته جدید رو دارم میتونم به جای تسویه همین بسته رو یک ماه دیگه هم تمدید کنم یا باید اول تسویه کنم دوباره درخواست بسته جدید داشته باشم؟

 • ۵پاسخ
 • ۳۰۴۵بازدید
پاسخ
اشتراک

۵پاسخ

5 پاسخ به “شرایط تمدید بسته اعتباری”

 1. Agah7 گفت:

  سلام دوست عزیز،
  در صورتی که حساب تضمین شما کافی باشد و قرارداد اعتباری شما (درصورت تمدید بسته یک ماه) به اندازه دو ماه معتبر باشد، امکان تمدید بسته اعتباری از طریق سایت بآشگاه در منوی گزارش‌ها و گزارش بسته اعتباری وجود خواهد داشت.

  ۲
 2. AM0268 گفت:

  سلام ... من بسته اعتباری دارم که ۲۶ مرداد برام فعال شده ... الان میخام تمدید کنم ... با توجه به اینکه بسته ها ۳۰ روزه هستند ... برای تمدید باید تاریخ اعمال رو روی ۲۵ شهریور بگذارم؟

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای تمدید بسته اعتباری خود لازم است به بخش گزارش بسته های اعتباری در سایت باشگاه مراجعه کنید و از آن قسمت گزینه تمدید را انتخاب نمایید که در این صورت تاریخ اعمال به صورت خودکار برای شما انتخاب می شود.

   ۲
 3. طیبه دایت گفت:

  میخوم بسته اعتباری را با یک بسته دیگه تمدید نمایم

  ۰

  بهترین جواب

  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز،
   برای تمدید بسته اعتباری شما باید حداقل یک روز قبل از تاریخ سررسید بسته جدید خود را خریداری کنید و تاریخ اعمال آن را دقیقا تاریخ سررسید بسته قبلی بزنید. شما میتوانید بسته‌ای با مبلغ بالاتر را خرید نمایید، به شرط رعایت شرط بالا و داشتن حساب تضمین لازم.

   ۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: