Avatar
https://bashgah.com/blog/question/?p=143801

سهام جایزه فرابورس کی تبدیل به سهم می شود؟

با سلام
 سهام جایزه شرکت فرابورس در سبدم نمایش داده میشه.اما در زمان فروش تعداد رو صفر نشون میده.تغییر کارگزار ناظر هم میزنم اما نشد. چکارباید بکنم؟

 • ۴پاسخ
 • ۹۵۲بازدید
پاسخ
اشتراک

۴پاسخ

4 پاسخ به “سهام جایزه فرابورس کی تبدیل به سهم می شود؟”

 1. محمد صنعتگران گفت:

  با سلام . من قبل از مجمع افزایش سرمایه در ماه شهریور ۴۰۱ سهام فرابورس رو خریدم . ایا سهام ناشی از افزایش سرمایه به من تعلق میگیره ؟
  چطور باید اون رو به پرتفو اضافه کنم .
  ممنون از راهنمایی های شما

  ۰

  بهترین جواب

  • کارشناس 1093 گفت:

   سلام دوست عزیز
   نماد فرابورس درتاریخ۱۴۰۱/۰۶/۲۰افزایش سرمایه از نوع سهام جایزه داشته است و شما زمان مجمع دارایی سپرده گذاری داشته اید بنابراین به شما سهام جایزه تعلق گرفته است؛سهام جایزه تا زمانی که آگهی ثبت افزایش سرمایه در سایت کدال منتشر نشود غیر قابل معامله می‌باشد.
   لازم به ذکر است اگر قصد فروش سهام اصلی خود را دارید حتما یک واحد سهم را نگه دارید که به صورت سیستمی برای شما اضافه شود؛ درصورتی که شما قبل از منتشر شدن آگهی ثبت افزایش سرمایه، دارایی اصلی خود را به فروش رسانده اید لازم است پس ازانتشار آگهی ثبت افزایش سرمایه نسبت به ثبت تغییر کارگزار ناظر بر روی این نماد اقدام نمایید.جهت بررسی سبد سهام خود لطفا با شماره۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۱تماس حاصل فرمایید.

   ۲
 2. علی گفت:

  در تاریخ ۹.۹آگهی ثبت افزایش سرمایه به ثبت رسیده.

  ۰

  بهترین جواب

 3. مریم نوری گفت:

  سلام دوست عزیز،چنانچه افزایش سرمایه شما مربوطه به تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ می باشد هنوز آگهی ثبت افزایش سرمایه از سوی شرکت صادر نشده است.شما می توانید پس از انتشار آگهی ثبت افزایش سرمایه در سایت کدال درخواست تغییر کارگزار ناظر را ثبت نمایید.

  ۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عدد را وارد کنید: