Avatar
https://bashgah.com/blog/question/?p=37488

دریافت کد بورسی برای افراد زیر ۱۸ سال در اگاه اکسپرس چگونه است؟

سلام،درصورتی که بخوام برای فرزندان زیر ۱۸سال خودم کد بورسی وکد آنلاین بگیرم. از طریق آگاه اکسپرس مشخصات بچه‌ها رو ثبت بکنم وشناسنامه شون رو اسکن کنم کفایت میکنه یا باید شناسنامه وکارت ملی خودم رو هم بفرستم. ضمنا حساب بانکی که معرفی میکنم حتما باید بنام بچه‌ها باشه یا همون حساب بانکی خودم قابل قبول است؟

 • ۲۲۰پاسخ
 • ۲۸۸۱۰۸بازدید
پاسخ
اشتراک

۲۲۰پاسخ

220 پاسخ به “دریافت کد بورسی برای افراد زیر ۱۸ سال در اگاه اکسپرس چگونه است؟”

 1. علی گفت:

  سلام من برای سه فرزندم می خواهم کد بورسی بگیرم آیا با مراجعه خودم و فرزندانم به یکی از شعب کارگزاری آگاه به همراه مدارک خودم و ایشان همه کارها از صفر تا ۱۰۰ انجام خواهد شد؟ اگر جواب بله هست چقدر زمان لازم است ؟ ممنون

  ۰

  بهترین جواب

  • مریم نوری گفت:

   سلام دوست عزیز،جهت ثبت نام نیاز به مراجعه حضوری به شعب نمی باشد.شما می توانید از طریق "آگاه اکسپرس" ثبت نام فرزندان خود را انجام دهید.چنانچه فرزندان شما کمتر از ۱۸ سال سن دارند احراز هویت سجام توسط قیم و سرپرست صورت می گیرد و نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان طرف قرار داد شرکت سپرده گذاری می باشد و می بایست مدارک هویتی قیم و فرزند همراه داشته باشید و پس از آن نیز می توانید احراز هویت آگاه را از طریق سایت آگاه اکسپرس به صورت غیر حضوری انجام دهید.پس از انجام احراز هویت آگاه طی ۳روز کاری دسترسی شما فعال می گردد.

   ۰
  • مریم نوری گفت:

   سلام دوست عزیز،جهت ثبت نام نیاز به مراجعه حضوری به شعب نمی باشد.شما می توانید از طریق "آگاه اکسپرس" ثبت نام فرزندان خود را انجام دهید.چنانچه فرزندان شما کمتر از ۱۸ سال سن دارند احراز هویت سجام توسط قیم و سرپرست صورت می گیرد و نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان طرف قرار داد شرکت سپرده گذاری می باشد و می بایست مدارک هویتی قیم و فرزند همراه داشته باشید و پس از آن نیز می توانید احراز هویت آگاه را از طریق سایت آگاه اکسپرس به صورت غیر حضوری انجام دهید.پس از انجام احراز هویت آگاه دسترسی شما طی ۳ روز کاری فعال می شود.

   ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عدد را وارد کنید:

1 21 22 23