Avatar
https://bashgah.com/blog/question/?p=125607

حذف سهم از سبد دارایی بعد از تغییر کارگزاری

سلام. من سهمی رو از آگاه به کارگزاری دیگه تغییر کارگزاری دادم اما تو سبد نمایش داده میشه و مبلغش از دارایی ها حذف نشده. چطور میشه حذف کرد.

 • ۳پاسخ
 • ۲۹۴بازدید
پاسخ
اشتراک

۳پاسخ

3 پاسخ به “حذف سهم از سبد دارایی بعد از تغییر کارگزاری”

 1. Agah7 گفت:

  سلام دوست عزیز
  جهت حذف نماد سهامی که به کارگزاری دیگری انتقال داده اید، لازم است تراکنش دستی انجام دهید. برای درج تراکنش دستی می‌بایست روی گزینه + در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید تا پنجره ثبت تراکنش دستی نمایش داده شود.در این بخش با وارد کردن اطلاعاتی از قبیل نماد، تاریخ معامله، قیمت و حجم می‌توانید تراکنش مورد نظر را ثبت کنید. چنانچه گزینه آستانه مجاز قیمت در تاریخ معامله انتخاب شده باشد، بازه قیمت روز (قیمت‌ نماد که در تاریخ تعیین شده مجاز به انجام معامله بوده است) توسط سیستم محاسبه می‌شود و قیمت وارد شده باید در آن محدوده باشد؛ در صورت انتخاب نکردن گزینه، می‌توانید قیمت دلخواه خود را وارد نمائید.

  ۰
 2. لیلا گفت:

  سلام من دو تا از سهم ها از کارگزاری دیگری را به اگاه انتقال دادم ولی فقط تعداد رو مشخحص کرده در اگاه و ارزش مالی وغیره همه صفر است چکار باید کنم

  ۰

  بهترین جواب

  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تعداد سهم و همچنین سود و زیان قابل مشاهده نیست ، در سامانه معاملاتی آنلاین بر روی نماد های مورد نظر ، "تراکنش دستی" انجام دهید.برای درج تراکنش دستی می‌بایست روی گزینه + در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید تا پنجره ثبت تراکنش دستی نمایش داده شود.در این بخش با وارد کردن اطلاعاتی از قبیل نماد، تاریخ معامله، قیمت و حجم می‌توانید تراکنش مورد نظر را ثبت کنید. چنانچه گزینه آستانه مجاز قیمت در تاریخ معامله انتخاب شده باشد، بازه قیمت روز (قیمت‌ نماد که در تاریخ تعیین شده مجاز به انجام معامله بوده است) توسط سیستم محاسبه می‌شود و قیمت وارد شده باید در آن محدوده باشد؛ در صورت انتخاب نکردن گزینه، می‌توانید قیمت دلخواه خود را وارد نمایید.

   ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: