Avatar
https://bashgah.com/blog/question/?p=126518

تمدید بسته اعتباری

با سلام
من یک بسته اعتباری ۳ ماهه دارم و موعد ان تمامه.ایا امکانش هست که بسته یک ماهه با همون مبلغ یا بیشتر بگیرم؟ یا فقط باید همون رو تمدید کنم؟

 • ۱پاسخ
 • ۳۷۵بازدید
پاسخ
اشتراک

۱پاسخ

یک پاسخ به “تمدید بسته اعتباری”

 1. Agah7 گفت:

  سلام دوست عزیز
  روش های تسویه اعتبار:
  ۱- اگر مشتری قصد دارد از محل فروش سهام، اعتبار خود را تسویه نماید، لازم است که دو روز کاری قبل از پایان مهلت بسته، نسبت به تسویه آن اقدام کند.
  ۲- اگر مشتری قصد دارد از محل فروش اوراق مشارکت، اعتبار خود را تسویه نماید، لازم است که یک روز کاری پیش از پایان مهلت بسته، نسبت به تسویه آن اقدام کند.
  ۳- چنانچه مشتری قصد تمدید اعتبار خود را دارد، به شرط وجود ریال کافی در بآشگاه با همان شرایط بسته قبلی، می‌تواند به گزارش اعتبارات مراجعه نموده و در گزارش مذکور، بسته مورد نظر را تمدید کند. شایان ذکر است که گزینه “تمدید” تا یک روز قبل از تاریخ سررسید فعال است.
  ۴- چنانچه مشتری قصد تمدید اعتبار خود را داشته باشد ولی شرایط خرید همان بسته را نداشته باشد، می تواند بسته یا بسته‌های دیگری را خریداری نموده و تاریخ اعمال آن را یک روز پس از تاریخ سررسید اعتبار قبلی انتخاب کند ولی باید در نظر داشته باشد که ارزش بسته یا بسته های خریداری شده کمتر از ارزش بسته قبلی نباشد.
  در صورتی که در حساب معاملاتی وجه به میزان اعتبار داشته باشید، در زمان مهلت تسویه به صورت خودکار برداشت انجام میشود.جهت پیگیری بیشتر لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: