تفاوت تعداد سهم و تعداد سپرده گذاری - باشگاه مشتریان آگاه
Avatar
https://bashgah.com/blog/question/?p=128248

تفاوت تعداد سهم و تعداد سپرده گذاری

سلام.. ببخشید تعداد ۷۶۰ سهم نماد زدشت را خریداری کردم ولی الان فقط تعداد ۱۳۰ سهم بیشتر نمیتونم بفروشم داخل سهم که نگاه میکنم زده ۷۶۰ تعداد سهم و تعداد سپرده گذاری زده ۱۳۰ سهم. لطفا راهنمایی کنید

 • ۳پاسخ
 • ۱۰۴۳بازدید
پاسخ
اشتراک

۳پاسخ

3 پاسخ به “تفاوت تعداد سهم و تعداد سپرده گذاری”

 1. سروش بنی اردلان گفت:

  سلام وقتتون بخیر من همینکارو انجام دادم تایید هم شد ولی بازم به قسمت دارایی اضافه نشد

  ۰

  بهترین جواب

  • مهری خزائی گفت:

   سلام دوست عزیز.مغایرت در ستون تعداد و تعداد سپرده گذاری می‌تواند دلایل متفاوتی داشته باشد از جمله : ثبت تراکنش دستی خرید، افزایش سرمایه و فروش سهام پایه قبل از قابل معامله شدن سهام جایزه و ... لطفا جهت بررسی دقیق این موضوع در سبد سهام با همکاران ما درکارگزاری با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ تماس بگیرید و یا تیکت پشتیبانی ارسال نمایید.
   جهت ارسال تیکت پشتیبانی به یکی از روش های زیر می توانید اقدام نمایید:
   از طریق سیستم کامپیوتری: مراجعه به سایت online.agah.com/ ویجت های سمت چپ/ ثبت تیکت پشتیبانی
   از طریق اپلیکیشن: گزینه بیشتر/ تیکت پشتیبانی/ علامت مثبت
   دقت داشته باشید درصورتی که از طریق مرورگر تلفن همراه خود به آدرس سایت online.agah.com مراجعه می کنید، می بایست تلفن همراه خود را به فرمت سایت مخصوص رایانه (Desktop site) تغییر دهید.

   ۰
 2. Agah7 گفت:

  سلام دوست عزیز
  در صورتی که ناظر شما در یک سهم کارگزاری آگاه باشد، تعداد سپرده گذاری تعداد سهام شما را نمایش میدهد و اگر ناظر شما آگاه نباشد، این تعداد برابر با صفر خواهد بود. برای اینکه تعداد سپرده گذاری تعدا سهام شما را نشان دهد باید از طریق سامانه معاملاتی آسا تریدر تغییر کارگزار ناظر دهید. برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود. بعد از اعمال تغییر کارگزار ناظر می توانید سهام مورد نظر خود را از طریق آگاه به فروش برسانید.

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عدد را وارد کنید: