Avatar
https://bashgah.com/blog/question/?p=46140

استفاده از کوپن قرعه کشی بآشگاه

می‌خواستم بدانم چگونه یا چه روشی برای بدست اوردن کوپن قرعه کشی انجام بدهم؟ سپاسگزارم

 • ۶پاسخ
 • ۱۳۸۵۰بازدید
پاسخ
اشتراک

۶پاسخ

6 پاسخ به “استفاده از کوپن قرعه کشی بآشگاه”

 1. AY5233 گفت:

  سلام محدودیت دسترسی داشتم علتش چیست ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی درصورتی که همچنان این مورد را مشاهد ه میکنید از پیام نمایش داده عکس گرفته و به ایمیل crm@bashgah.com ارسال نمایید. لطفاً تا برطرف شدن این مورد از مرورگر دیگری استفاده نمایید.

   ۰
 2. AG5929 گفت:

  با سلام
  ۱-تولد: اعضای محترم بآشگاه در سالروز تولد خود این امکان را دارند که در قرعه‌کشی بآشگاه شرکت نمایند.(به زودی)
  ۲-ورورد روزانه پیاپی: اعضای محترم باشگاه می توانند پس از ۹ بار ورود روزانه پی در پی در سامانه بآشگاه مشتریان، در روز دهم، امکان حضور در قرعه کشی باشگاه را داشته باشند.
  ۳-انجام اولین معامله: مشتریان محترم کارگزاری آگاه که تاکنون معامله‌ای در این کارگزاری انجام نداده‌اند، با انجام اولین معامله خود، در صورت عضویت در بآشگاه مشتریان، امکان شرکت در قرعه‌کشی را خواهند داشت.(به زودی)
  ۴-انجام اولین معامله توسط زیر مجموعه: چنانچه زیرمجموعه سطح اول هر یک از اعضای محترم بآشگاه، اولین معامله خود را در کارگزاری آگاه انجام دهد، فرد معرف امکان شرکت در قرعه کشی باشگاه را خواهد داشت.(به زودی)
  ۵-افزایش میانگین ارزش معاملات:مشتریان کارگزاری آگاه که میانگین گردش معاملات یک ماه اخیر ایشان نسبت به متوسط گردش معاملات سه ماه پیش از آن افزایش یافته باشد، امکان شرکت در قرعه‌کشی بآشگاه را خواهند داشت. (به زودی)
  ۶-قرعه کشی نفرات برتر باشگاه: ۱۰۰ نفر برتر بآشگاه که اسامی ایشان در لیست نفرات برتربآشگاه در صفحه اصلی سامانه، در انتهای ماه قابل مشاهده است، امکان شرکت در قرعه کشی بآشگاه را خواهند داشت. (به زودی)
  ۷-داشتن کوپن قرعه کشی‌ (به زودی)

  البته بخش هایی که جلوی آن ها "به زودی" ثبت شده است هنوز فعال نیستند.
  با آرزوی موفقیت

  ۰
 3. AN2455 گفت:

  یک روش متداول وجود داره که شما فقط ۱۰روز باید وارد صفحه شخصی خودتون توی باشگاه بشی. در واقع هر ۱۰روز مستمر وارد باشگاه بشید صفحه قرعه کشی با کد شما رو راهنمایی می‌کنه.
  موفق باشید

  ۰
 4. BA1918 گفت:

  کپن قرعه کشی باید از کجا بیاریم

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: