Avatar
https://bashgah.com/blog/question/?p=132578

احراز هویت سجام برای افراد زیر ۱۸ سال با سیگنال

سلام . من برای پدرم از طریق نرم افزار سیگنال ثبتنام کردم و احراز هویت هم کردم و بعد برای برادرم ثبتنام کردم ولی با همین شماره ای که پدرم برای خودش ثبتنام کرد و ثبتنام مرحله اول خوب پیش رفت و کد پیگیری و احراز هویت هم اومد اما نمیشه برای برادرم احراز هویت کنم ایا دلیلش اینه که احراز هویت برای افراد زیر ۱۸ سال به صورت الکترونیکی مجاز نیست و باید حضوری انجام شود یا به خاطر شماره تلفن پدرم است. من الان باید چه کاری انجام دهم؟

 • ۱۶پاسخ
 • ۵۳۲۲بازدید
پاسخ
اشتراک

۱۶پاسخ

16 پاسخ به “احراز هویت سجام برای افراد زیر ۱۸ سال با سیگنال”

 1. حسین شاهی گفت:

  با سلام خانم من ۱۷ سال سن دارد کارت سهام عدالت و شماره حساب مربوط به سهام عدالت را دارد ولی به او سیم کارت نمیدند چگونه او را در سجام ثبت نام کنم و احراز هویت انجام دهم . با تشکر .

  ۰

  بهترین جواب

  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای ثبت شماره تلفن در زمان ثبت نام باید شماره تلفن به نام ولی و نماینده قانونی فرد زیر ۱۸ سال و جدید باشد.البته توجه داشته باشید برای ثبت نام سجام فرزند زیر ۱۸ سال ، ولی و نماینده قانونی ایشان نیز باید در سجام ثبت نام و احراز هویت شده باشند.

   ۰
 2. حسن گفت:

  سلام..بعدازاحراز هویت غیرحضوری باسیگنال،پیامک تایید احرازهویت ازطرف سیگنال امد و اعلام شد کدمعاملاتی ظرف یکروز ازطرف سپرده گذاری مرکزی برام پیامک میشه،اما با گذشت۱۲روز،هیچ خبری نشد.باسیگنال تماس گرفتم چندبار و پاسخهای مختلف دادن.اخرش گفتن ماتاییدکردیم.سجام باید بزنگین سجام هم پاسخگونیس.حالا چکار کنم تاکدمعاملاتیم بیاد

  ۱

  بهترین جواب

  • Agah7 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود نموده باشید ، قادر به دریافت پیامک از سمت سپرده گذاری مبنی بر صدور کد بورسی نخواهید شد.جهت پیگیی لطفا در سا عات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۱ بخش کد گیری و اکسپرس کارگزاری آگاه تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 3. رضا عسکر پناه گفت:

  با سلام برای زیر ۱۸ سال ایا میتوان غیر حضوری احراز هویت کرد؟
  به هر نحوی؟
  ممنون

  ۶

  بهترین جواب

  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای احراز هویت سجام افراد زیر ۱۸ سال پدر (ولی قانونی)باید به صورت حضوری به همراه مدارک خود و فرزند به یکی از دفاتر پیشخوان مراجعه نمایند و متأسفانه امکان احراز هویت غیر حضوری سجام وجود ندارد.البته توجه داشته باشید که بعد از انجام احراز هویت حضوری سجام ، احراز هویت آگاه به صورت غیر حضوری قابل انجام است.

   ۳
 4. جلیل گفت:

  سلام من برای افراد زیر ۱۸سال که کارت ملی ندارند کارثبت نام درسجام راانجام دادم وکدپیگیری۱۰رقمی گرفتم
  ولی برای احرازهویت آنلاین کدپشت کارت ملی رو میخواد که این افراد ندارند باید چکارکنم؟

  ۲۰

  بهترین جواب

  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای انجام احراز هویت سجام افراد زیر ۱۸ سال ، لازم است پدر (ولی قانونی ایشان ) به صورت حضوری به همراه مدارک هویتی خود و فرزند به یکی از دفاتر پیشخوان مراجعه نمایند.

   ۶
 5. Agah7 گفت:

  سلام دوست عزیز،
  برای احراز هویت سجام فرزند زیر ۱۸ سال باید ولی قانونی(پدر فرزند) به صورت حضوری به همراه مدارک هویتی خود و فرزند به یکی از دفاتر پیشخوان مراجعه و احراز هویت فرزند خود را انجام دهند.البته توجه داشته باشید که شماره تلفن ثبت شده برای فرزند باید بهنام پدر و جدید باشد.حضور فرزند برای احراز هویت سجام الزامی ندارد.

  ۱۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: