بورس شاهرود (استان سمنان)

آماده سرمایه‌گذاری در بورس هستید؟

از خدمات کارگزاری آگاه برای کسب سود در بورس استفاده کنید

افتتاح حساب در کارگزاری آگاه و دریافت کد بورسی اولین قدم برای سرمایه‌گذاری در بورس است.

هم‌اکنون با کلیک روی دکمه زیر، بصورت رایگان و آنلاین ثبت‌نام خود را انجام دهید

شروع افتتاح حسابآموزش بورس در شاهرود
ثبت نام صندوق ذخیره فرهنگیان

کارگزاری بورس شاهرود

شعب کارگزاری آگاه در شاهرود

به زودی آدرس این شعبه اطلاع رسانی می گردد

شبکه های اجتماعی بورسی شاهرود

کانال تلگرام بورس شهر شاهرودتلگرام بورس شاهرود

درباره اقتصاد و بورس در شاهرود

اقتصاد در مناطق مختلف ایران به عوامل متعددی وابسته است. جنوب ایران به عنوان پایتخت انرژی شناخته شده، در بخش‌های شمالی کشاورزی و گردشگری از رونق خوبی برخوردار است و در بنادر ایران تجارت دریایی رونق دارد. برنامه‌ریزی بلندمدت و سرمایه‌گذاری صحیح بر روی منابع و پتانسیل‌های هر منطقه، باعث رونق اقتصادی برای اهالی منطقه و در مقیاس بزرگ‌تر برای کل کشور خواهد شد.

زمانی که اوضاع اقتصادی برای غالب افراد جامعه از ثبات برخوردار باشد، تمایل برای سرمایه‌گذاری‌های کوچک و بزرگ بیشتر می‌شود و بازارهای مالی مانند بورس هم از رونق خوبی برخوردار می‌گردند. همانطور که می‌دانید، بورس از بازارهای مالی پرطرفدار است که افراد مختلف، حتی با مقدار سرمایه خرد به این بازار می‌پیوندند و در صورت تصمیم‌گیری صحیح، از سود خوبی بهره‌مند می‌شوند.

بنابراین تصمیم‌گری صحیح و شناخت بازار، مهم‌ترین عوامل سرمایه‌گذاری سودده هستند که کارگزاری آگاه با ارائه خدمات متنوع در زمینه آموزش بورس و شناسایی بازار، این امکان را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

بورس در شاهرود

همانطور که در قبل ذکر شد، در هر منطقه‌ای با توجه به پتانسیل موجود در آن، امکان رشد و توسعه اقتصادی وجود دارد؛ و شاهرود یکی از مناطقی است که با توجه به برخورداری از منابع طبیعی فراوان و وجود صنایع مختلف، پتانسیل بالایی برای رشد و توسعه دارد.

شاهرود به دلیل داشتن معادن فراوان، یکی از مناطقیست که سرمایه‌گذاری‌های فراوان در آن انجام شده است. طبق آخرین آمار بیش از ۱۰۰معدن فعال در این منطقه وجود دارد که علاوه بر فراهم کردن اشتغال برای اهالی این شهرستان، در پیشرفت اقتصادی آن نیز نقش به‌سزایی داشته است.

بیشترین معادن فعال شاهرود، معادن آهک، کرومیت، مس، گچ، ذغال‌سنگ، سیلیس و سنگ‌های تزئینی هستند که علاوه بر تامین نیاز داخلی، مقدار قابل توجهی از آنها به خارج از کشور صادر می‌شوند.

وجود این معادن و بهره‌برداری از آنها باعث پیشرفت صنایع مرتبط هم گردیده است، این منابع قابلیت تامین مواد اولیه شرکت‌ها و کارخانه‌های وابسته به خود را دارند و از طرفی حمل‌و‌نقل و نگهداری از آنها پروسه‌ای جداگانه است که خود موجب اشتغال‌زایی بیشتر و توسعه اقتصادی در شهرستان شاهرود شده است.

از طرفی در سال‌های اخیر، تمایل افراد برای پیوستن به بازار بورس بیشتر از هر زمان دیگریست و شهرستان شاهرود نیز با توجه به پیشرفت‌هایی که داشته، در این مسیر قرار گرفته است و تعداد کد بورسی‌های دریافت شده توسط اهالی این منطقه نسبت به سال‌های قبل، چشمگیر است.

در همین راستا کارگزاری آگاه به عنوان کارگزاری رتبه الف کشور، اقدام به تاسیس شعبه در شهرستان شاهرود و ارائه خدمات مختلف بورسی در این منطقه کرده است؛ و از آنجایی‌که سرمایه‌گذاری در بورس نیازمند به دانش مالی و آشنایی با بازار سرمایه است، ارائه این آموزش‌ها در شهرستان شاهرود توسط کارگزاری آگاه انجام می‌شود.

برخی از خدمات کارگزاری آگاه در شاهرود به شرح زیر هستند:

  • دریافت کد بورسی رایگان برای افراد.
  • فراهم کردن امکان ثبت‌نام هم‌زمان و کاملا رایگان در سامانه سجام و سایت کارگزاری.
  • برگزاری کلاس‌های حضوری و مجازی آموزش بورس در شاهرود.
  • ارائه تسهیلاتی جهت سرمایه‌گذاری بهتر، مانند وام و بسته‌های اعتباری.
  • طراحی نرم‌افزار معاملات بورس در چندین نسخه: تحت وب، اندروید و ios.
  • انتشار بیش از ۵۰۰مقاله آموزشی در سایت باشگاه، کارگزاری آگاه.

برای استفاده از این خدمات و دریافت کد بورسی رایگان می‌توانید به سایت کارگزاری آگاه مراجعه نمایید.

درباره شاهرود بیشتر بدانیم

شاهرود بزرگترین شهرستان استان سمنان است و خود این شهر به تنهایی دارای مرز مشترک با استان‌های گلستان، اصفهان، خراسان‌جنوبی و خراسان‌رضوی است. علاوه بر معادن فراوان و صنایع وابسته به آن، گردشگری در شهرستان شاهرود از رونق خوبی برخوردار است. برخی از مناطق گردشگری شاهرود مانند «جنگل ابر» از شهرت جهانی برخوردار هستند و هر ساله مورد بازدید گردشگران داخلی و خارجی بسیاری قرار می‌گیرد.

البته طبیعت زیبای شاهرود محدود به جنگل ابر نمی‌شود و شامل جنگل‌ها، کوه‌ها و آبشارهای فراوان است که اسامی زیر نام تعدادی از معروف‌ترین آنهاست:

جنگل اولنگ- جنگل توسکستان- کوه شاهوار- تپه مریخی شاهرود- آبشار آلوچال- آبشار و قندیل های یخی آوستا و شن‌های روان.

به علاوه شاهرود دارای آثار باستانی فراوان است که دیدن از آنها لذت گردشگری در این شهرستان را چند برابر می‌کند؛ قلعه‌ پارت‌ها، گرمابه چهارسوق، قلعه غول‌ها، حمام امیریه شاهرود، نمونه‌ای از این بناهای تاریخی هستند.

گرچه اقتصاد شاهرود تا حد زیادی به معادن و صنعت گردشگری آن وابسته است، ولیکن تنوع آب‌وهوایی در این منطقه باعث رونق کشاورزی در آن شده است و می‌توان کشاورزی را سومین صنعت فعال شاهرود شناخت.

در باغ‌های شهرستان شاهرود تنوعی از میوه‌ها مانند: سیب، انگور، خرما و پسته، انگور، گیلاس و… کشت و پروش داده میشوند؛ و از همه مهم‌تر زردآلو و قیسی شاهرود که از شهرت جهانی برخوردار هستند و ۱۰درصد از نیاز بازار داخلی و ۱درصد از نیاز بازار جهانی را تامین می‌کنند.

دومین محصول صادراتی شاهرود، میوه انگور است. در شاهرود بیش از ۵۰نوع انگور از جمله انگور شاه بابا، انگور لعل، انگور شاهرودی، انگور سیاه وجود دارد که تعدادی از آنها در سطح وسیع کشت و تولید می‌شوند و علاوه بر تامین نیاز داخلی، به کشورهای اطراف هم صادر می‌گردند.

سخن آخر

شهرستان شاهرود یکی از قوی‌ترین مناطق اقتصادی در منطقه است. وجود تنوعی از صنایع مختلف در این شهرستان باعث شده نرخ بیکاری در آن کاهش یابد. معدن شركت زغال سنگ البرز شرقی، شرکت فولاد شاهرود، کارخانه سیمان، کارخانه کنسانتره میوه و کارخانه قند شاهرود تنها نمونه‌ای از پیشرفت‌ها و گسترش صنایع در این شهرستان هستند.

بدیهی است که هر صنعتی پس از گسترش یافتن، تلاش خود را جهت پیوستن به بازار بورس خواهد کرد و صنایع فعال در شهرستان شاهرود هم از این قاعده مستثنی نیستند. بنابراین می‌توان گفت که تمایل برای پیوستن به بازار بورس در شاهرود نه تنها جزو علاقه‌مندی‌های افراد می‌باشد بلکه بخشی از برنامه‌های بلندمدت صنایع فعال در آن را نیز تشکیل می‌دهد.

برای آشنایی با بازار سرمایه، کارگزاری آگاه خدمات متفاوتی را ارئه می‌دهد. جهت استفاده از این خدمات و دریافت کد بورسی می‌توانید از طریق سامانه کارگزاری آگاه اقدام نمایید.

شهرستان های استان سمنان
نقشه سمنان
شاهرودآرادان
گرمساردامغان
مهدی‌شهرسمنان
میامیسرخه

 

نظر به رفاه حال شما شهروندان گرامی، در سهولت دریافت خدمات احراز هویت سجام و احراز هویت کد بورسی کارگزاری آگاه درشهر شاهرود کارگزاری آگاه اقدام به قرارداد با دفاتر پیشخوان منتخب در شهر شاهرود نموده است که شما عزیزان می توانید با مراجعه به هر کدام از دفاتری که در لیست زیر وجود دارند اقدام به احرازهویت کد بورسی یا سجام در محل دفاتر پیشخوان نمایید.

ضمنا یادآور می شود جهت دریافت کد بورسی در شاهرود نیز می توانید به هر یک دفاتر پیشخوان منتخب در لیست زیر مراجعه فرمایید.

لیست دفاتر پیشخوان
شاهرودطاهره میرابیخ امام اول پیشوا۳۲۳۶۰۱۷۱
شاهرودمحمدحسین خواجه میرزائیسمنان- شاهرود- خیابان تهران روبروی مهدیه بزرگ۳۲۳۴۱۳۱۴
شاهرودمریم باقریخیابان ۲۸متریروبروی موسسه ثامن۳۲۳۳۳۳۵۱
شاهرودرضا شریعتیخ ۱۵ خرداد روبروی کوچه مسجد امام حسن (ع) پ ۲۱۳۲۲۴۲۴۸۴
شاهرودامير غیاث الدینخيابان معلم جنب خوابگاه عظيما۳۲۲۳۷۵۸۵
شاهرودعباس کلاته ملاییشهرك وليعصر-روبروي هلال احمر-دفتر خدمات ارتباطي وليعصر۲۷۳۳۳۱۲۷۴۰
شاهرودعلی تقی زادهشاهرود . میدان هفت تیر . بلوار طاهری . پلاک ۸۳۲۳۹۱۳۶۶
شاهرودنیره عامریانخ ۱۷شهریور دفتر پیشخوان دولت۳۲۲۳۴۵۴۵
شاهرودناهید غلامیسمنان شاهرود خ شهدا نرسیده به چهامعلم نبش پاساژ پیرایش دفتر پیام۳۲۲۲۰۳۲۷
شاهرودحامد مراديبسطام خ مهدیه جنب بانک سپه۳۲۵۲۴۵۹۸
شاهرودعلی احمدیبیارجمند خیابان امام روبه رو بانک۳۲۶۷۴۰۷۲
شاهرودمحمد باقریشاهرود خ شهدا اول سعدی روبروی سعدی۴۳۲۳۶۰۰۶۰
شاهرودآرمین عجمشاهرود خ فردوسی ج شیرینی سرا۳۲۲۳۹۰۰۰
جهت دریافت خدمات مختلف کارگزاری آگاه شامل:

 

۱- عضویت در شبکه های اجتماعی

۲- همایش رایگان آشنایی با بورس

۳- شرکت در کلاس تحلیل تکنیکال

۴- شرکت در کلاس تحلیل بنیادی

۵- شرکت در کلاس تابلوخوانی

۶- مشاوره رایگان بورسی

۷- خرید صندوق سرمایه گذاری

و …. فرم را تکمیل نمایید

در حال حاضر در بورس فعال هستید؟

کارگزاری آگاه خدمات متمایزی برای شما دارد. با افتتاح حساب در کارگزاری آگاه از خدمات بآشگاه مشتریان که شامل تخفیف کارمزد (با هر سرمایه)، مسابقات با جوایز نقدی ماهانه، وام‌ قرض‌الحسنه و بسته‌های اعتباری است بهره‌مند شوید.

ورود به سیستم افتتاح حساب آنلاین در کارگزاری آگاه

مایلید سرمایه‌گذاری در بورس را آغاز کنید؟

اولین قدم سرمایه‌گذاری در بورس تهران دریافت کد بورسی است. همچنین برای فعالیت اصولی در بورس نیاز به آموزش دارید، با کلیک روی لینک‌های زیر به صفحه دریافت آنلاین کد بورسی و فیلم‌های آموزشی هدایت خواهید شد.

ورود به سیستم دریافت کد بورسی (رایگان)

آموزش بورس در شاهرود

آموزش شاهرود
کلاس تابلوخوانی بازار و تکنیک های معاملاتی در سایت TSE (شاهرود)

تابلو معاملاتی بورس و اوراق بهادار حاوی اطلاعات مفید و جامعی در مورد سهم و ارزش آن در بازار است . تمام رفتار سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی در مورد سهم ها را  می توان از تابلو معاملاتی مشاهده کرد.

اطلاعات بیشترثبت نام

کلاس آموزش مقدماتی بورس در شاهرود

هزینه شرکت در کلاس رایگان است. دوره آشنایی با بازار سرمایه مناسب افرادی است که هیچ آشنایی با بازار بورس و سرمایه ندارند ولی قصد ورود به این بازار را دارند. این دوره به صورت کاملا عملی برگزار می ­گردد و متقاضیان را برای ورود به بازار سرمایه آماده می­ کند.
اطلاعات بیشترثبت نام

کلاس آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی بورس

هزینه شرکت در کلاس رایگان است. دوره آشنایی با بازار سرمایه مناسب افرادی است که هیچ آشنایی با بازار بورس و سرمایه ندارند ولی قصد ورود به این بازار را دارند. این دوره به صورت کاملا عملی برگزار می ­گردد و متقاضیان را برای ورود به بازار سرمایه آماده می­ کند.

اطلاعات بیشترثبت نام

کلاس آموزش تحلیل تکنیکال پیشرفته بورس

هزینه شرکت در کلاس رایگان است. دوره آشنایی با بازار سرمایه مناسب افرادی است که هیچ آشنایی با بازار بورس و سرمایه ندارند ولی قصد ورود به این بازار را دارند. این دوره به صورت کاملا عملی برگزار می ­گردد و متقاضیان را برای ورود به بازار سرمایه آماده می­ کند.

اطلاعات بیشترثبت نام

کلاس آموزش تحلیل بنیادی مقدماتی بورس
کلاس آموزش تحلیل بنیادی پیشرفته بورس

همكاری با كارگزاری آگاه

کارگزاری آگاه، به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین کارگزاری های رتبه الف کشور، تلاش دارد تا فرهنگ بورس و سرمایه گذاری را در میان اقشار مختلف جامعه گسترش دهد. از این رو اگر می خواهید در زمینه جذب مشتری با ما سهیم باشید و به درامد ثابتی نیز دست یابید، بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

دریافت کد بورسی و کد سجام در سمنان

بازار بورس ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که در سایر بازار‌ها دیده نمی شود. ‌سرمایه‌گذاری با پول کم، سود زیاد، امکان مدیریت سرمایه به صورت آنلاین و …. وجه تمایز این بازار از سایر بازارهای ‌سرمایه‌گذاری است. مطالب مرتبط: دریافت کد بورسی و کد سجام در میانه دریافت کد بورسی و کد سجام در شهربابک

آموزش بورس در سمنان

در شرایط کنونی کشور، یکی از دغدغه‌های اصلی افراد جامعه حفظ ارزش پول است و سرمایه‌گذاری در بورس به عنوان راهکاری برای حفظ ارزش دارایی، در میان مردم شناخته شده و طرفدارانی برای خود پیدا کرده است. مطالب مرتبط: دریافت کد بورسی و کد سجام در بروجرد دریافت کد بورسی و کد سجام در سمنان

مصادیق تخلف در بازار بورس

شفافیت یکی از اصلی‌ترین مزایای سرمایه‌گذاری در بورس به شمار می‌رود. در این بازار قیمت‌ها و گزارش‌های شرکت‌ها به صورت عمومی اعلام می‌شود و در دسترس همه قرار دارد. همه می‌توانند روند قیمت‌ها را مشاهده کنند و حجم معاملات هر نماد مشخص است. با این حال در بعضی از موارد، در این بازار نیز تبانی‌هایی

۲۰ سوال پر تکرار سرمایه گذاران در بورس ایران

این روزها بازار بورس ایران رونق بسیاری پیدا کرده است و روز به روز افراد بیشتری به سرمایه گذاری در این فضا علاقه نشان می‌دهند. مثل همه حوزه‌های دیگر، بورس نیز مفاهیم مخصوص به خود را دارد که لازم است سرمایه‌گذاران تا حدودی با آن‌ها آشنا باشند. در ابتدای ورود به بازار سرمایه، ممکن است

کارگزار ناظر چیست؟ چگونه می توان کارگزار ناظر را تغییر داد؟

هر فردی که قصد خرید و فروش سهام در بورس را دارد، نمی‌تواند به‌طور مستقیم این امر مهم را انجام دهد. انجام معاملات در بورس اوراق بهادار تهران برای مشتریان حقیقی از طریق کارگزاری ها و یا کارگزاران ناظر صورت می‌پذیرد. به این ‌صورت که انتخاب کارگزاری و دریافت کد بورسی، اولین قدم ورود به

دامنه نوسان سهام چیست؟

این روزها بورس در هر نقطه‌ای از دنیا و در هر کشوری به یک بازار رقابتی بزرگ و کامل تبدیل‌شده است و این امر حاصل افزایش تعداد خریداران و فروشندگان سهام در این بازار است. بازار بورس دارای مزایای متعددی است که امر سرمایه‌گذاری در آن را برای هر شخص جذاب‌تر می‌کند. مزیت‌هایی نظیر در

چگونه یک استراتژی معاملاتی موفق ایجاد کنیم؟

تبدیل‌شدن به یک معامله گر موفق هدف همه سرمایه گذاران در بازار سرمایه است. این که پول شما از طریق سرمایه‌گذاری‌هایی که انجام می‌دهید موجب کسب درآمد شود، بسیار جذاب است؛ اما بازار بورس مانند هر نوع سرمایه گذاری دیگر همان‌طور که از ظرفیت رشد و کسب سود برخوردار است، در آن احتمال شکست نیز

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.