بورس زاهدان (سیستان و بلوچستان)

آماده سرمایه‌گذاری در بورس هستید؟

از خدمات کارگزاری آگاه برای کسب سود در بورس استفاده کنید

افتتاح حساب در کارگزاری آگاه و دریافت کد بورسی اولین قدم برای سرمایه‌گذاری در بورس است.

هم‌اکنون با کلیک روی دکمه زیر، بصورت رایگان و آنلاین ثبت‌نام خود را انجام دهید

شروع افتتاح حسابآموزش بورس در زاهدان

کارگزاری بورس زاهدان

آدرس و مشخصات شعبه:

زاهدان، سه راه پاسداران، خیابان دانشگاه، روبه روی ثبت احوال
تلفن تماس:  ۳۳۲۳۳۹۵۷ (۰۵۴) – ۳۳۲۳۳۹۵۹ (۰۵۴)

کد پستی: ۹۸۱۶۷۱۸۱۳۴

و همچنین

کانال تلگرام بورس شهر زاهدانتلگرام بورس زاهدان

درباره اقتصاد و بورس در زاهدان

بورس در زاهدان

بازار بورس و اوراق بهادار که به‌عنوان بزرگ‌ترین نهاد بازار سرمایه در هر کشور مطرح است، بازاری جهت تأمین مالی دائمی و دادوستد سهام و اوراق بهادار است. این بازار دارای مزایای فراوانی است که یکی از مزایای مهم آن وجود یک مکان مشخص برای خریدوفروش است که هر شخص در زاهدان (بدون محدودیت سنی، مذهب، تحصیل، سرمایه و . . .) می‌تواند با مراجعه به آن، اقدام به خریدوفروش نماید. مکان فیزیکی بورس منطقه‌ای زاهدان در خیابان دانشگاه جنب پل شهدای وحدت است. البته انجام دادوستد اوراق بهادار تابع قواعد و مقرراتی است.

اولین گام هر سرمایه‌گذار جهت سرمایه‌گذاری در بورس زاهدان دریافت کد معاملاتی و یا کد بورسی است. این کد همانند شماره‌حساب بانکی که جهت انجام معاملات بانکی به مشتری داده می‌شود، عمل می‌کند و به‌عنوان هویت بورسی در نظر گرفته می شود. یکی از خدمات کارگزاری آگاه در زاهدان ارائه کد بورسی به سرمایه گذاران است. در ادامه فرآیند دریافت کد سهامداری برای سرمایه‌گذاران زاهدانی توضیح داده خواهد شد. پس از دریافت کد سهامداری، سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به بورس در زاهدان می‌توانند در کلاس‌های آموزش بورس که در کارگزاری آگاه شعبه زاهدان برگزار می‌گردد شرکت نمایند.

شرایط محیطی و اجتماعی زاهدان

زاهدان یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز استان سیستان و بلوچستان است. این شهر در منطقهٔ بلوچستان قرار دارد. نام پیشین شهر «دزآپ» بوده که در زمان رضا شاه به «زاهدان» تغییر یافته‌است. زاهدان از سمت شمال به شهرستان زابل و از سمت جنوب به شهرستان خاش، از سمت شرق به کشورهای افغانستان و پاکستان و از سمت غرب به شهرستان فهرج منتهی می‌شود. آب و هوای زاهدان در بیش‌تر روزهای سال گرم و خشک است. شب‌های تابستان آب و هوای این شهر رو به سردی می‌گراید.

درآمد برخی از ساکنان زاهدان از طریق کشاورزی تأمین می‌گردد. از جمله محصولات کشاورزی این شهر می‌توان جو، ذرت دانه‌ای، ذرت علوفه‌ای، سبزیجات، علوفه، گندم، گیاهان و نیز محصولات باغی و صیفی را بیان کرد. جمعیت زاهدان برپایه سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ خورشیدی مرکز آمار ایران بالغ بر ۵۸۷٬۷۳۰ نفر بوده که از این جهت، دوازدهمین شهر پرجمعیت ایران محسوب می‌شود. برپایهٔ همین آمار در سال ۱۳۹۵ از مجموع جمعیت زاهدان، ۲۹۹٬۵۵۰ نفر مرد و ۲۸۸٬۱۸۰ نفر زن بوده‌اند. هم‌چنین شمار خانوارهای ساکن این شهر در این سال بالغ بر ۱۴۶٬۷۱۷ خانوار بوده‌است.

وضعیت بخش صنعت و معدن استان سیستان و بلوچستان

سيستان و بلوچستان يكي از استان های مستعد در زمينه سرمايه گذاری به ويژه در بخش معدن است، صدها معدن متنوع و رنگارنگ گنج های نهفته ای هستند كه سرمايه گذاران را جذب می کند و به شايستگي می توانند سفره بسياری از خانواده ها را رنگين كنند. استان سيستان و بلوچستان با پهنه وسيع زمينی و دسترسی آسان به بخش های مختلف طبيعي، تجاري، ترانزيتی، گردشگری، شيلاتی، صنعتی و معدنی يكی از مناطق مهم و برخوردار كشور بويژه در حوزه معدن است، معادنی كه كانی های فلزی و غيرفلزی گرانبها چون طلا و سنگ های زينتی گوشه ای از اين گنج های وجودی آن به حساب می آيند.

سیستان و بلوچستان یكی از استان های مناسب از حیث مواد معدنی به حساب می آید و در بسیاری از ذخایر مواد معدنی نظیر مصالح ساختمانی، سنگ های تزیینی و نما، منیزیت، آنتی موان و غیره در كشور ثروتمند است.

قرار گرفتن سیستان و بلوچستان در كمربند فلزایی و معدنی جهان كه از یوگسلاوی تا پاكستان ادامه دارد و در این راستا وجود معادن نسبتا غنی گشوده و ناگشوده فلزی و سهم بالای استان در برخورداری از این معادن با ذخایرمعدنی نظیر كرومیت، مس، منگنز، سرب و روی ، قلع، تنگستن، آنتی موان، طلا و كانسارهای غیرفلزی نظیر تالك، منیزیت، گل سفید، سیلیس، فلدسپات، كائولن و سنگهای ساختمانی بویژه گرانیت و همچنین پتانسیلهای معدنی حوزه تفتان و امكان استقرار كارخانجات چینی و كاشی و سرامیك در محدوده تفتان بخشی از قابلیت ها و توانمندیهای این استان است.

اقتصاد استان

سیستان و بلوچستان از جهت رشد و توسعه اقتصادی از مناطق در حال توسعه کشور است و از لحاظ توسعه کمترین توسعه را در میان استان‌های ایران دارد. زراعت اشکال متعددی دارد و صنعت آبی آن وابسته به رود هیرمند است. صنایع موجود در استان به دو دسته صنایع ماشینی و دستی تقسیم می‌شوند که صنایع ماشینی استان عبارتند از صنایع غذایی، نساجی، پوشاک و صنایع شیمیایی و کارگاه‌های فلزکاری، ریخته‌گری، ساخت لوازم خانگی و تانکرسازی. معادن این استان عبارتند از معادن مس، کرومیت، منگنز، سنگ مرمر. سنگ آهک و غیره. به دلیل همسایه بودن سیستان و بلوچستان با پاکستان و افغانستان و همچنین وجود تنها بندر اقیانوسی ایران (چابهار) در آنجا، این استان از ظرفیت بالایی برای پیشرفت برخوردار است.

دریافت کد بورسی و آموزش بورس در زاهدان

بیشتر افراد در جامعه با کارکرد بورس اوراق بهادار و یا نحوه سرمایه‌گذاری در بورس و فواید آن ناآشنا هستند. بر همین اساس و در راستای ایجاد بستری برای آموزش‌های حرفه‌ای و مناسب بورسی در شهر زاهدان و استان سیستان و بلوچستان، کارگزاری آگاه شعبه زاهدان اقدام به برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی درزمینهٔ ی آموزش بورس نموده است. امید است که علاقه‌مندان و فارغ‌التحصیلان، سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار و آتی را به‌صورت اصولی و حرفه‌ای فراگرفته و با فعالیت در این عرصه‌ی اقتصادی علاوه بر کمک به رونق بازار سرمایه، از مزایای اقتصادی در آن نیز منتفع گردند. از همین رو، با مراجعه به شعبه شهر زاهدان قادر به دریافت کد بورسی در اسرع وقت خواهید بود. شما بعد از دریافت کد معاملاتی، می توانید از کلاس های آموزشی به شرح زیر بهره‌مند شوید:

کلاس تابلوخوانی بازار و تکنیک های معاملاتی در سایت TSE (زاهدان)

کلاس آموزش مقدماتی بورس در زاهدان

کلاس آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی بورس

کلاس آموزش تحلیل تکنیکال پیشرفته بورس

کلاس آموزش تحلیل بنیادی مقدماتی بورس

کلاس آموزش تحلیل بنیادی پیشرفته بورس

 

جهت دریافت خدمات مختلف کارگزاری آگاه شامل:

۱- عضویت در شبکه های اجتماعی

۲- همایش رایگان آشنایی با بورس

۳- شرکت در کلاس تحلیل تکنیکال

۴- شرکت در کلاس تحلیل بنیادی

۵- شرکت در کلاس تابلوخوانی

۶- مشاوره رایگان بورسی

۷- خرید صندوق سرمایه گذاری

و …. فرم را تکمیل نمایید

در حال حاضر در بورس فعال هستید؟

کارگزاری آگاه خدمات متمایزی برای شما دارد. با افتتاح حساب در کارگزاری آگاه از خدمات بآشگاه مشتریان که شامل تخفیف کارمزد (با هر سرمایه)، مسابقات با جوایز نقدی ماهانه، وام‌ قرض‌الحسنه و بسته‌های اعتباری است بهره‌مند شوید.

ورود به سیستم افتتاح حساب آنلاین در کارگزاری آگاه

مایلید سرمایه‌گذاری در بورس را آغاز کنید؟

اولین قدم سرمایه‌گذاری در بورس تهران دریافت کد بورسی است. همچنین برای فعالیت اصولی در بورس نیاز به آموزش دارید، با کلیک روی لینک‌های زیر به صفحه دریافت آنلاین کد بورسی و فیلم‌های آموزشی هدایت خواهید شد.

ورود به سیستم دریافت کد بورسی (رایگان)

آموزش بورس در زاهدان

کلاس تابلوخوانی بازار و تکنیک های معاملاتی در سایت TSE (زاهدان)
کلاس آموزش مقدماتی بورس در زاهدان

هزینه شرکت در کلاس رایگان است. برای ثبت نام در کلاس آموزش بورس روی اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

اطلاعات بیشترثبت نام

کلاس آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی بورس
کلاس آموزش تحلیل تکنیکال پیشرفته بورس
کلاس آموزش تحلیل بنیادی مقدماتی بورس
کلاس آموزش تحلیل بنیادی پیشرفته بورس

همكاری با كارگزاری آگاه

کارگزاری آگاه، به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین کارگزاری های رتبه الف کشور، تلاش دارد تا فرهنگ بورس و سرمایه گذاری را در میان اقشار مختلف جامعه گسترش دهد. از این رو اگر می خواهید در زمینه جذب مشتری با ما سهیم باشید و به درامد ثابتی نیز دست یابید، بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

اخبار بورس زاهدان

نظرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: