بورس خوی (استان آذربایجان غربی)

آماده سرمایه‌گذاری در بورس هستید؟

از خدمات کارگزاری آگاه برای کسب سود در بورس استفاده کنید

افتتاح حساب در کارگزاری آگاه و دریافت کد بورسی اولین قدم برای سرمایه‌گذاری در بورس است.

هم‌اکنون با کلیک روی دکمه زیر، بصورت رایگان و آنلاین ثبت‌نام خود را انجام دهید

شروع افتتاح حسابآموزش بورس در خوی
ثبت نام صندوق ذخیره فرهنگیان

کارگزاری بورس خوی

شعبه کارگزاری آگاه در خوی

خوی خیابان سینا روبه روی مسجد شفیعه طبقه دوم عکاسی سهند، پلاک ۱۷۰، طبقه اول
تلفن تماس: ۳۶۲۶۶۶۱۶(۰۴۴) – ۳۶۲۶۶۶۱۵(۰۴۴)

کد پستی: ۱۴۷۶۶۵۶۷۶۳

شبکه های اجتماعی بورسی خوی

کانال تلگرام بورس شهر خویتلگرام بورس خوی

درباره اقتصاد و بورس در خوی
بورس در خوی

سرمایه گذاری در بورس یکی از فعالیت‌های هیجان انگیز است که موجب شده سالانه تعداد زیادی افراد علاقه مند به بورس و فعالیت‌های اقتصادی، جذب این بازار شوند در سال‌های اخیر به دلیل وجود مشکلات اقتصادی و تورم، افراد تمایل بیشتری به حفظ دارایی و افزایش سرمایه خود پیدا کرده‌اند لذا همین امر موجب استقبال هر چه بیشتر افراد از بازار بورس شده است البته لازم است اشاره شود که این جنبش، نه تنها در شهر تهران، بلکه سراسر کشور را برای دریافت کد بورسی و انجام معامله به تقلا انداخته است.

لذا در این مطلب قصد داریم شهرهای صنعتی با پتانسیل بالا در این زمینه را مورد بررسی قرار دهیم که یکی از این شهرها خوی است که در ادامه به بررسی وضعیت محیطی و اقتصادی آن خواهیم پرداخت.

شرایط محیطی خوی

شهرستان خوی در شمال غربی استان آذربایجان غربی قرار گرفته که به مرز ترکیه نزدیک است.

 خوی بعد از ارومیه، جزو دومین شهرستان پرجمعیت استان آذربایجان غربی محسوب می‌شود طبق آخرین سرشماری که در سال ۹۵ صورت گرفته، جمعیت آن برابر ۳۴۸۶۶۴ نفر گزارش شده است، مردم خوی در کنار گویش فارسی به ترکی آذربایجانی نیز سخن می‌گویند. شهر خوی در میان کوه‌ها قرار گرفته است که همین امر موجب شده که آب و هوای آن در تابستان گرم و زمستان‌ها بسیار سرد باشد. این شهر به دلیل اینکه قطب اول تولید دانه های آفتابگردان و کدو در کشور بوده به شهر گل‌های آفتابگردان معروف شده است. به جز تخمه آفتابگردان، عسل، گلمحمدی و گلاب از سوغات معروف این شهرستان محسوب می شوند.

شهرستان خوی از شمال با ماکو و از غرب با ترکیه در همسایگی است که همین امر باعث شده این شهر از نظر سیاسی و نظامی، اهمیت زیادی داشته باشد.

از گذشته نیز به دلیل قرار گرفتن در مسیر جاده ابریشم، داشتن کاروانسراهای متعدد، وجود بازار وسیع و گسترده برای داد و ستد کالاهای مختلف، به عنوان منطقه ویژه اقتصادی و گردشگری مورد توجه بوده است.

از جمله آثار تاریخی خوی می‌توان به دروازه سنگی، ساختمان شهرداری خوی، پل قطور، پل خاتون، خانه تاریخی کبیری خوی و زیارتگاه تاریخی علمدار خوی اشاره نمود.

وضعیت بخش صنعت و معدن خوی

در بخش جنوبی خوی،  جاده خوی به سلماس، منطقه ویژه اقتصادی شهرستان خوی قرار گرفته است که در این منطقه امکانات فرودگاه خوی، نیروگاه سیکل ترکیبی خوی و شهرک صنعتی خوی قرار گرفته است. نیروگاه سیکل ترکیبی خوی از نوع سیکل ترکیبی با ظرفیت تولید ۳۵۰ مگاوات که شامل دو واحد گازی و یک واحد بخار بوده که شرکت مهندسین مشاور نیرو، وظیفه مشاوره احداث آن را بر عهده داشته که سوخت اصلی این نیروگاه، گاز طبیعی و گازوئیل است.

از صنایع دستی شهرستان خوی می‌توان به تابلو فرش، قالی بافی، پارچه بافی، نمد بافی، جاجیم بافی و گلیم بافی اشاره نمود.

بازار سرمایه در خوی

شرکت نساجی خوی در سال ۱۳۶۲ با سرمایه بانک صنعت و معدن برای تولید سالانه ۴۳۰۰ تن نخ و ۱۰ میلیون متر پارچه تاسیس شده است این کارخانه در ۲۰ کیلومتری جاده خوی- مرند در زمینی به مساحت ۱۰۰ هکتار واقع شده است واحدهای آن بخش های  ریسندگی، رنگرزی، نخ، بافندگی، آهار چله و پارچه جین را شامل می‌شود که صنعت نساجي اين کارخانه بعنوان يکي از بهترين واحدهاي ريسندگي، بافندگي و اينديگو بوده و نخ و پارچه آن داراي مرغوبيت و کيفيت ممتاز است. همچنین این کارخانه به دلیل نزدیک بودن به مرزهای خارجی کشور، به سادگی می‌تواند تولیدات خود را صادر نماید.

کارخانجات نساجی خوی با نماد نخوی از تاریخ ۲۵ دی ۱۳۷۵ در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است.

شعبه خوی کارگزاری آگاه نیز از تاریخ — در این شهرستان تاسیس شده است و به ارائه خدمات بورس از قبیل آموزش، مشاوره و کدگیری می‌پردازد.

شهرستان‌های استان آذربایجان غربی
ارومیهبوکان
مهابادتکاب
خوئاشنویه
پیرانشهرچالدران
سلماسشاهین دژ
سردشتچایپاره
ماکوشوط
میاندوآبپلدشت
نقده 

 

نظر به رفاه حال شما شهروندان گرامی، در سهولت دریافت خدمات احراز هویت سجام و احراز هویت کد بورسی کارگزاری آگاه درشهر خوی کارگزاری آگاه اقدام به قرارداد با دفاتر پیشخوان منتخب در شهر خوی نموده است که شما عزیزان می توانید با مراجعه به هر کدام از دفاتری که در لیست زیر وجود دارند اقدام به احرازهویت کد بورسی یا سجام در محل دفاتر پیشخوان نمایید.

ضمنا یادآور می شود جهت دریافت کد بورسی در خوی نیز می توانید به هر یک دفاتر پیشخوان منتخب در لیست زیر مراجعه فرمایید.

لیست دفاتر پیشخوان
خویجواد جعفرپورخوی خ. منتظری روبروی بیمارستان قمر۳۶۳۴۳۹۰۶
خویسکینه قنبریخوی-خیابان صمدزاده-اول کوچه حسنی-جنب بانک ملت۳۶۲۲۰۱۹۶
خویالهام زینالیخوی میدان کشاورز۳۶۳۶۴۰۳۷
خویژاله گل صنم لو۴۵متری سیستانی زاده جنب پل جهاد۳۶۲۶۰۴۳۶
خویسجاد جليل زادهاستان آذربايجانغربي-شهرستان خوي،بلوار ۲۲ بهمن نرسيده به چهارراه شمس تبريزي (ربط) پلاك ۳۳۸۳۶۳۴۹۹۶۶
خویزهرا سیوانی اصلخوی بل ۲۲ بهمن جنب ادلره اموزش و پرور ش۳۶۲۳۴۴۳۵
خویرويا تيمورزاده سيوانيخ امام اول كوچه سلطانزاده دفتر پيام خوي۳۶۲۳۵۹۹۱
خویمحبوبه خضرلوآغ خوي ميدان مطهري اول بلوار مطهری۳۶۴۵۶۵۴۴
خویفاطمه سودخواهخوی خیابان کوچری روبروی منبع آب نبش کوچه۴۶۱۲۳۵۶۷۵۵
خویفرناز مهامخوی خ القانی اول ک پشت امیرجنب جهاددانشگاهی۳۶۲۶۰۱۵۹
خویسجاد اعرابی فیرورقیخوی خ کوچری بالاتر ازامامزاده سید بهلول جنب داروخانه دکتر جعفری-دفتر پیشخوان مهر۳۶۳۶۵۴۷۶
خویحميده قصاب زاده چورسيخوي بلوار ولي عصر اول اعتمادیه اول پاساژخلیل زاده طبقه همکف دفتر پیشخوان دولت سامان۳۶۲۵۰۲۰۸
خوییونس شوکت لوخوی , خیابان شریعتی کوچه دارائی بن بست دارائی پلاک ۱۱۳۶۲۲۳۹۶۴
خویمحبوبه رضاییخوی میدان مدرس بالاتر از مسجد جامع شهانق۳۶۳۵۲۹۹۱
خویعادل عاطف پورخوی اول خیابان صمدزاده پ ۱۰۳۶۲۳۷۲۰۰
خویمریم خلیل زاده میاندوآبخیابان طالقانی جنب بانک شهر۳۶۲۵۰۰۱۰
خویعباس امیرمنشخوي خيابان انقلاب روبروي بانك ملي مركزي دفتر انقلاب۳۶۴۵۸۰۴۰
خویسیدصادق حسینیبل بهشتی جنوبی روبروی پادگان۴۶۱۲۴۴۶۴۲۸
خویحسین امینیانخوی بلوار۲۲بهمن روبروی فروشگاه گل آور۳۶۳۵۲۳۷۴
خویرضا کلب خانیخوي -بلوارجهاد(دروازه ماکو) روبروی فروشگاه برادران علیلو دفتر پیشخوان آذر ستایش۳۶۲۴۱۱۷۹
جهت دریافت خدمات مختلف کارگزاری آگاه شامل:

۱- عضویت در شبکه های اجتماعی

۲- همایش رایگان آشنایی با بورس

۳- شرکت در کلاس تحلیل تکنیکال

۴- شرکت در کلاس تحلیل بنیادی

۵- شرکت در کلاس تابلوخوانی

۶- مشاوره رایگان بورسی

۷- خرید صندوق سرمایه گذاری

و …. فرم را تکمیل نمایید

در حال حاضر در بورس فعال هستید؟

کارگزاری آگاه خدمات متمایزی برای شما دارد. با افتتاح حساب در کارگزاری آگاه از خدمات بآشگاه مشتریان که شامل تخفیف کارمزد (با هر سرمایه)، مسابقات با جوایز نقدی ماهانه، وام‌ قرض‌الحسنه و بسته‌های اعتباری است بهره‌مند شوید.

ورود به سیستم افتتاح حساب آنلاین در کارگزاری آگاه

مایلید سرمایه‌گذاری در بورس را آغاز کنید؟

اولین قدم سرمایه‌گذاری در بورس تهران دریافت کد بورسی است. همچنین برای فعالیت اصولی در بورس نیاز به آموزش دارید، با کلیک روی لینک‌های زیر به صفحه دریافت آنلاین کد بورسی و فیلم‌های آموزشی هدایت خواهید شد.

ورود به سیستم دریافت کد بورسی (رایگان)

آموزش بورس در خوی
آموزش خوی
کلاس تابلوخوانی و تکنیک های معاملاتی
کلاس آموزش مقدماتی بورس
کلاس آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی بورس
کلاس آموزش تحلیل بنیادی مقدماتی بورس
کلاس آموزش تحلیل تکنیکال پیشرفته بورس
کلاس آموزش تحلیل بنیادی پیشرفته بورس

همكاری با كارگزاری آگاه

کارگزاری آگاه، به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین کارگزاری های رتبه الف کشور، تلاش دارد تا فرهنگ بورس و سرمایه گذاری را در میان اقشار مختلف جامعه گسترش دهد. از این رو اگر می خواهید در زمینه جذب مشتری با ما سهیم باشید و به درامد ثابتی نیز دست یابید، بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

مصادیق تخلف در بازار بورس

شفافیت یکی از اصلی‌ترین مزایای سرمایه‌گذاری در بورس به شمار می‌رود. در این بازار قیمت‌ها و گزارش‌های شرکت‌ها به صورت عمومی اعلام می‌شود و در دسترس همه قرار دارد. همه می‌توانند روند قیمت‌ها را مشاهده کنند و حجم معاملات هر نماد مشخص است. با این حال در بعضی از موارد، در این بازار نیز تبانی‌هایی

۲۰ سوال پر تکرار سرمایه گذاران در بورس ایران

این روزها بازار بورس ایران رونق بسیاری پیدا کرده است و روز به روز افراد بیشتری به سرمایه گذاری در این فضا علاقه نشان می‌دهند. مثل همه حوزه‌های دیگر، بورس نیز مفاهیم مخصوص به خود را دارد که لازم است سرمایه‌گذاران تا حدودی با آن‌ها آشنا باشند. در ابتدای ورود به بازار سرمایه، ممکن است

کارگزار ناظر چیست؟ چگونه می توان کارگزار ناظر را تغییر داد؟

هر فردی که قصد خرید و فروش سهام در بورس را دارد، نمی‌تواند به‌طور مستقیم این امر مهم را انجام دهد. انجام معاملات در بورس اوراق بهادار تهران برای مشتریان حقیقی از طریق کارگزاری ها و یا کارگزاران ناظر صورت می‌پذیرد. به این ‌صورت که انتخاب کارگزاری و دریافت کد بورسی، اولین قدم ورود به

دامنه نوسان سهام چیست؟

این روزها بورس در هر نقطه‌ای از دنیا و در هر کشوری به یک بازار رقابتی بزرگ و کامل تبدیل‌شده است و این امر حاصل افزایش تعداد خریداران و فروشندگان سهام در این بازار است. بازار بورس دارای مزایای متعددی است که امر سرمایه‌گذاری در آن را برای هر شخص جذاب‌تر می‌کند. مزیت‌هایی نظیر در

چگونه یک استراتژی معاملاتی موفق ایجاد کنیم؟

تبدیل‌شدن به یک معامله گر موفق هدف همه سرمایه گذاران در بازار سرمایه است. این که پول شما از طریق سرمایه‌گذاری‌هایی که انجام می‌دهید موجب کسب درآمد شود، بسیار جذاب است؛ اما بازار بورس مانند هر نوع سرمایه گذاری دیگر همان‌طور که از ظرفیت رشد و کسب سود برخوردار است، در آن احتمال شکست نیز

سرمایه گذاری در بورس با رویکرد مدیریت دارایی

یکی از گزینه‌های جذاب سرمایه گذاری برای بسیاری از افراد، سرمایه گذاری در بازار بورس است. بازار بورس بازاری پیچیده با سازوکاری خاص است؛ بنابراین قدم اول برای فعالیت در بازار بورس آشنا شدن با فرآیند سرمایه گذاری در آن و کسب اطلاعات مورد نیاز است. مطالب مرتبط: کارگزار ناظر چیست؟ چگونه می توان کارگزار

پربازده ترین نوع سرمایه گذاری از سال ۱۳۸۷ در ایران (خدمات صندوق و سبدگردانی)

سرمایه گذاری در بازار بورس به دو روش مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود. روش مستقیم سرمایه گذاری، نیازمند تخصص، وقت کافی و اطلاع از وضعیت اقتصادی کشور و شرکت های مختلف است. اما در روش غیر مستقیم میتوان از ابزارهایی همچون صندوق های سرمایه گذاری و سبدگردانی اختصاصی استفاده کرد.   صندوق های

چگونه سکه‌های پیش‌خرید شده را در شهر خود از طریق بورس بفروشیم؟ (راهنمای عملی و گام به گام)

معرفی اوراق گواهی پیش‌فروش سکه یکی از اقدامات بانک مرکزی در جهت کنترل بازار سکه، پیش‌فروش سکه بود. از مهم‌ترین اهداف انجام طرح پیش‌فروش سکه، کنترل بازار سکه و از بین رفتن التهاب آن بود. بنا برگزارش بانک مرکزی، در طرح پیش‌فروش سکه بیش از هفت میلیون سکه در سررسیدهای یک‌ماهه تا دوساله به فروش

سوالات متداول

پرسش: آیا برای دریافت کدبورسی و ورود به بورس در ابتدای کار باید سرمایه داشته باشیم؟

پاسخ: خیر دریافت کد بورسی رایگان است و هیچ گونه تعهد مالی و معنوی برای شما ایجاد نمی‎کند.

پرسش: آیا کارگزاری آگاه در خرید و فروش سهام به من مشاوره خواهد داد ؟

پاسخ: بله، شرکت مشاوره سرمایه گذاری آوای آگاه که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه کارگزاری آگاه است از طریق سایت همفکران (hamfekran.com) خرید و فروش سهام به شما مشاوره خواهد داد.

پرسش: برای ورود به بورس چه میزان سرمایه نیاز است؟

پاسخ: با هر سرمایه‌ای (حتی ۱۰۰ هزار تومان) می‌توان معامله در بورس را آغاز کرد. هرچقدر سرمایه شما بیشتر باشد پتانسیل سودآوری و احتمال زیان بیشتر وجود دارد. بنابراین بدون مشاوره و تحقیق نباید در بورس سرمایه‌گذاری کنید.

پرسش: آیا پس از گرفتن کد بورسی حتما باید معامله انجام دهم؟

پاسخ: گرفتن کد بورسی مانند گرفتن شماره حساب از یک بانک است. کاربر میتواند کد بورسی بگیرد و ماه‌ها (حتی سال‌ها) بعد معاملات خود را آغاز کند، بنابراین الزام فوری به معامله وجود ندارد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.