بورس مشهد (استان خراسان رضوی)

آماده سرمایه‌گذاری در بورس هستید؟

از خدمات کارگزاری آگاه برای کسب سود در بورس استفاده کنید

افتتاح حساب در کارگزاری آگاه و دریافت کد بورسی اولین قدم برای سرمایه‌گذاری در بورس است.

هم‌اکنون با کلیک روی دکمه زیر، بصورت رایگان و آنلاین ثبت‌نام خود را انجام دهید

شروع افتتاح حسابآموزش بورس در مشهد

کارگزاری بورس مشهد

شعب کارگزاری آگاه در مشهد

شعبه ۱:
مشهد، خيابان پيام، پيام ۸، پلاك ۶۱، واحد۱، کارگزاری آگاه
تلفن تماس: ۳۷۶۷۴۲۶۲ (۰۵۱) و ۳۷۶۷۰۵۷۶ (۰۵۱)

کدپستی: ۹۱۸۵۸۳۴۳۷۴

شعبه ۲:
مشهد، خیابان احمدآباد، بین احمد آباد ۷ (قائم) و احمدآباد ۹ (نشاط) پلاک ۱۳۷
تلفن تماس:  ۳۸۴۷۸۵۴۶ (۰۵۱)

کدپستی: ۹۱۸۳۸۹۸۱۷۹

شبکه های اجتماعی بورسی مشهد

کانال تلگرام بورس شهر مشهدتلگرام بورس مشهد

درباره اقتصاد و بورس مشهد

بورس در مشهد

با توجه به اینکه بسیاری از نقاط در ایران دارای موقعیت‌های خاصی هستند آشنایی با شرایط آن‌ها می‌تواند در حوزه فعالیت در بازار سرمایه رهنما باشد. یکی از این مناطق حساس و تاثیرگذار استان خراسان رضوی و شهر مشهد است. لذا لازم است با شرایط محیطی و اقتصادی این منطقه آشنا شده تا بتوانیم هوشمندانه در این بازار عمل کنیم.

شرایط محیطی مشهد

مشهد کلان‌شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر با ۳۲۸ کیلومتر مربع مساحت، دومین شهر پهناور ایران پس از تهران به شمار می‌رود. هم‌چنین براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ این شهر با تقریبا ۴ میلیون نفر جمعیت، دومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران است. استان خراسان رضوی به تنهایی حدود ۷ درصد از کل کشور را در برمی‌گیرد و با دو کشور افغانستان و ترکمنستان دارای مرز مشترک است.

وضعیت اقتصادی مشهد

محور اصلی اقتصاد مشهد و خراسان رضوی گردشگری است. وجود آرامگاه امام علی بن موسی الرضا(ع) در مشهد موجب شده ‌است که سالانه تعداد زیادی از گردشگران و جهانگردان به مشهد سفر کنند. این شهر سالانه میزبان ۲۵ میلیون زائر و گردشگر است و همین موضوع، بازار و گردش نقدینگی بزرگی را ایجاد کرده است. به‌دلیل وجود جاذبه‌های فراوان تاریخی- مذهبی و فرهنگی در مشهد، در حال حاضر نیمی از هتل‌ها و هتل‌آپارتمان‌های ایران در شهر مشهد قرار دارند و صنعت هتل‌داری، یکی از صنایع پررونق در این شهر محسوب می‌شود.

مشهد دارای ذخایر معدنی فراوان و ظرفیت‌های زراعی، باغی و تجاری مناسبی می‌باشد. اقتصاد مشهد بعد از صنعت گردشگری بیش‌تر بر روی زعفران، زرشک، نبات، آجیل و خشکبار، غلات، محصولات جالیزی قرار دارد. صنعت چرم و فرش از جمله صنایع دستی معروف این شهر به شمار می‌رود.

صنایع غذایی، نساجی، پوشاک، شیمیایی، مصالح ساختمانی، کانی غیرفلزی، صنایع قطعه‌سازی و فولاد از عمده‌ترین صنایع مشهد به‌شمار می‌آیند. هم‌چنین در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری در بخش پروژه‌های کلان اداری– تجاری رونق یافته ‌است. از این میان حدود ۴۰٪ صنایع مشهد متعلق به صنایع غذایی، صنایع فلزی و صنایع دستی است.

مشهد به‌علت هم‌جواری با کشورهای آسیای میانه و موقعیت صنعتی، سالانه میزبان ده‌ها نمایشگاه بین‌المللی است. نمایشگاه بین‌المللی مشهد امروزه به‌عنوان بزرگ‌ترین و فعال‌ترین نمایشگاه بین‌المللی تجاری در ایران بعد از تهران فعالیت می‌کند.

در خراسان رضوی اولین پارک فناوری توسعه اقتصاد دیجیتال به بهره‌برداری ‌رسیده است که از ظرفیت استقرار ۱۲۰ شرکت برخوردار است. پارک فناوری توسعه اقتصاد دیجیتال، بخشی از طرح اشتغالزایی وزارت ارتباطات است. افتتاح این پارک موجبات توسعه دهنده اقتصاد مشهد و تسهیل کننده هوشمندسازی این شهر شده است.

از جمله  مجموعه‌های دانشگاهی، پارک‌های استانی، درکنار مجموعه آستان قدس، شهرداری و سایر مجموعه‌هایی که برای حوزه نوآوری فعالیت می‌کنند، می‌تواند موجب اشتغال دانش بنیان و توسعه فعالیت‌های اقتصاد دیجیتال در این شهر شود. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات معتقد است که مشهد زیست بوم بسیار مستعدی برای رشد کسب و کارهای نوین دارد. هم‌چنین ظرفیت‌های خوبی از نظر نیروی انسانی جوان داشته و  استارت‌آپ‌هایی از شهر مشهد به موفقیت رسیدند.

بازار سرمایه در مشهد

از آن‌جایی که شهر مشهد زمینه بسیار مستعدی برای رشد کسب و کارهای نوین دارد و هم‌چنین از نیروی انسانی جوان برخوردار است، بازار بورس، سرمایه مورد نیاز کارآفرینان این شهر جهت راه‌اندازی و توسعه کسب کار خود را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. بنابراین شرکت ها با پذیرش در بازار سرمایه مزایای متعددی را بدست خواهند آورد که از آن جمله می‌توان به معافیت مالیاتی، سهولت در تأمین مالی، افزایش اعتبار در سطح داخل و بین الملل و … اشاره کرد. شهر مشهد دارای صنایع مختلفی است که برخی ازآن‌ها در بازار بورس و اوراق بهادار فعالیت دارند. از جمله شرکت رینگ‌سازی مشهد، شرکت چرم مشهد، نوش پونه مشهد، کارتن مشهد.

لازمه ورود به بازار سرمایه و شروع سرمایه‌گذاری در آن، انتخاب یک کارگزاری شایسته است تا سهام را برای سرمایه‌گذار خرید و فروش کند. از جمله مهم‌ترین کارگزاری‌ها می‌توان به کارگزاری آگاه اشاره نمود. داشتن امتیازات ذیل می تواند از عوامل اهمیت و به دنبال آن موفقیت کارگزاری آگاه در اقتصاد مشهد باشد :

داشتن رتبه الف در میان ۱۰۸ کارگزاری

برتر بودن به عنوان سه کارگزار اول کشور در سال‌های اخیر

بهره‌مندی انحصاری از خدمات شرکت ویستا سامانه آسا در حوزه فناوری‌های پیشرفته

دریافت کلیه مجوزهای مربوط به حوزه و…

شعبه کارگزاری آگاه در شهر مشهد برای سرمایه‌گذاران خدمات ویژه‌ای در نظر گرفته است. این خدمات در وهله اول ایجاد کد بورسی و در ادامه ارائه کلاس‌های آموزشی متنوع و پربار در محل کارگزاری آگاه در شهر مشهد است. برای اطلاع از برنامه آموزشی می‌توانید با شعبه کارگزاری آگاه در مشهد تماس حاصل فرمایید.

شهرستان های استان خراسان رضوی
تربت جام بردسكن
درگز فريمان
سبزوار رشتخوار
تايباد بينالود
تربت حيدريه خليل آباد
كاشمر مه ولات
قوچان كلات
گناباد زاوه
مشهد جوين
نيشابور فيروزه
چناران جغتاي
خواف خوشاب
بجستان داورزن
سرخس باخرز
جهت دریافت خدمات مختلف کارگزاری آگاه شامل:

۱- عضویت در شبکه های اجتماعی

۲- همایش رایگان آشنایی با بورس

۳- شرکت در کلاس تحلیل تکنیکال

۴- شرکت در کلاس تحلیل بنیادی

۵- شرکت در کلاس تابلوخوانی

۶- مشاوره رایگان بورسی

۷- خرید صندوق سرمایه گذاری

و …. فرم را تکمیل نمایید

در حال حاضر در بورس فعال هستید؟

کارگزاری آگاه خدمات متمایزی برای شما دارد. با افتتاح حساب در کارگزاری آگاه از خدمات بآشگاه مشتریان که شامل تخفیف کارمزد (با هر سرمایه)، مسابقات با جوایز نقدی ماهانه، وام‌ قرض‌الحسنه و بسته‌های اعتباری است بهره‌مند شوید.

ورود به سیستم افتتاح حساب آنلاین در کارگزاری آگاه

مایلید سرمایه‌گذاری در بورس را آغاز کنید؟

اولین قدم سرمایه‌گذاری در بورس تهران دریافت کد بورسی است. همچنین برای فعالیت اصولی در بورس نیاز به آموزش دارید، با کلیک روی لینک‌های زیر به صفحه دریافت آنلاین کد بورسی و فیلم‌های آموزشی هدایت خواهید شد.

ورود به سیستم دریافت کد بورسی (رایگان)

آموزش بورس در مشهد

کلاس تابلوخوانی بازار و تکنیک های معاملاتی در سایت TSE (مشهد)
کلاس آموزش مقدماتی بورس در مشهد

هزینه شرکت در کلاس رایگان است. برای ثبت نام در کلاس آموزش بورس روی اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

اطلاعات بیشترثبت نام

کلاس آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی بورس
کلاس آموزش تحلیل تکنیکال پیشرفته بورس
کلاس آموزش تحلیل بنیادی مقدماتی بورس
کلاس آموزش تحلیل بنیادی پیشرفته بورس

همكاری با كارگزاری آگاه

کارگزاری آگاه، به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین کارگزاری های رتبه الف کشور، تلاش دارد تا فرهنگ بورس و سرمایه گذاری را در میان اقشار مختلف جامعه گسترش دهد. از این رو اگر می خواهید در زمینه جذب مشتری با ما سهیم باشید و به درامد ثابتی نیز دست یابید، بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

نظرات

21 پاسخ به “بورس مشهد (استان خراسان رضوی)”

 1. گلکاری گفت:

  سلام
  مطالب خوبی بود .
  با آرزوی موفقیت و سربلندی پرسنل محترم کارگزاری آگاه

  ۳
 2. کریمی گفت:

  سلام لطفا بفرمائید کارگزاری آگاه خرید اولیه آف لاین واسه افراد زیر هجده سال ثبت نام میکنه ؟

  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را انجام دهید.در مرحله احراز هویت نماینده قانونی فرزند که پدر می باشد می بایست جهت احراز هویت فرزند با همراه داشتن مدارک هویتی شناسنامه و کارت ملی خود و فرزند خود به یکی از شعب کارگزاری آگاه و یا دفاترپیشخوان اقدام نماید. حضور فرزند در زمان احراز هویت الزامی ندارد . بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گرد. در صورتی که کد بورسی صادر شود نام کاربری و کلمه عبور جهت ورود به سامانه معاملاتی آساتریدر از طریق ایمیل و یا پیامک ارسال می گردد.

   ۰
 3. سعید یحیی زاده گفت:

  باسلام چند روز من تو سایت کارگزاری نمیتونم وارد بشم تا مثلا ۱ماه پیش خرید و فروش سهام کنم همش پیام خطا میده مجبور شدم کلا سایت کارگزاری پاک کنم الان چطوری باید مجدد وارد همون سایت کارگزاری آگاه بشم و رمز عبور فراموش کردم لطفا راهنمایی بفرمائید
  ممنونم ازشما

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای ورود به سایت آسا تریدر می توانید از طریق سایت online.agah.com و برای بازیابی می توانید از طریق فراموشی کلمه عبور و وارد کردن کد ملی و انتخاب کلمه عبور جدید وارد سامانه معاملاتی خود شوید. جهت دانلود نرم افزار آسا تریدر می توانید از طریق سایت m.agah.com آخرین نسخه اپلیکیشن را دانلود فرمائید.

   ۰
 4. سعید گفت:

  سلام.
  من مبلغ کمی دارم،میخواستم ببینم اینکه هزینه کلاسها چقدره و حضور در کلاسها اجباریه؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما میتوانید در صورت تمایل در کلاس ها شرکت نمائید. کارگزاری آگاه کلاس های آنلاین رایگان نیز برگزار می نماید . لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تاریخ و ساعت کلاس ها به" ویترین باشگاه " مراجعه نمایید.

   ۰
 5. رضا گفت:

  سلام خسته نباشید میخاستم بدونم شعبه احمد اباد برای دریافت کد بورسی چه روز هایی و تا چه ساعتی پاسخگو هستند؟اگر میشه سریع پاسخ بدهید ممنون.

  ۰
 6. فائزه آزادنيا گفت:

  سلام وقت بخير . من در سامانه سجام ثبت نام كردم ولى مدام اين پيام رو براى من مى فرسته:"اطلاعات هویتی شما در سامانه سجام مورد تایید نمی باشد. لطفا برای تکمیل ثبت نام خود،پس از ورود به سامانه سجام اطلاعات هویتی خود را ویرایش نمایید.
  شرکت سپرده گذاری مرکزی" من چند بار اطلاعاتم رو وارد كردم ولى باز هم همين رو مى فرسته. مشكل چى هست؟ ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه در ویرایش اطلاعات خود در سامانه سجام با مشکلی مواجه شده اید می توانید در ساعات اداری جهت پگیری با شماره ۰۲۱۶۴۶۱ پشتیبانی سجام تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 7. فائزه آزادنيا گفت:

  سلام وقت بخير . من مبتدى هستم و مى خوام تازه شروع كنم.به پيشخوان رفتم و كد معاملاتى براى من اومده. براى ادامه مراحل بايد حضورى به كارگزارى مراجعه كنم؟ لطفا راهنمايى كنيد

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   فعال شدن دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمانبر است و طبق اولویت ارسال می شود . در صورتی که دسترسی به سامانه معاملاتی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه معاملات ارسال می شود و می توانید خرید و فروش خود را انجام دهید.

   ۰
 8. محمد گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من قبل از اینکه توی کارگزاری آگاه ثبت نام کنم توی یک کارگذاری دیگه حساب داشتم و به دلایلی اون کارگذاری به مشکل خورد و گفت که کارگزاریتونو باید عوض کنید
  الان که من در کارگزاری اگاه وارد حسابم میشم سهامامو نمیبینم چجوری باید از کارگذاری قبلیم انتقال بدم به آگاه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از دسترسی به سامانه معاملاتی آسا ، برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.
   نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود. جهت آشنایی بیشتر با نحوه اعمال تغییر کارگزار ناظر به مطلب تغییر کارگزار ناظر در بلاگ بآشگاه مراجعه بفرمائید.

   ۰
 9. مهدی درهمی گفت:

  باسلام میخواستم بدونم تا چه موقع باید کاربر ازمایشی باشم و چگونه میتونم به عنوان مشتری به بصورت ازمایشی معامله انجام بدم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از انجام مراحل ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس و احراز هویت حضوری در دفاتر پیشخوان ، کد بورسی صادر می شود اما دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمان بر می باشد. در صورتی که دسترسی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال و از حالت آزمایشی خارج می شوید و قادر به پرداخت شتابی و انجام معاملات خود خواهید شد.

   ۰
 10. فاطمه گفت:

  مدارک لازم برای ثبت نام دربورسچه چیزی هست

  ۰
 11. M گفت:

  سلام من کد بورسی دارم اما واسه شروع هیچی نمیدونم
  از طرفی هم نمیخوام با اسا تریدر کار کنم میخوام با سایت خود کارگزاری خرید بزنم
  میشه سایت یا لینک مستقیم رو بدید لطفا
  من کلاس مقدماتی روشرکت کردم اما واقعا مناسب مبتدی که هیچی نمیدونه نبود و تا سطح۸ حتی تو کلاس بودن و با سوال جوابها بیشتر گیج شدیم .
  لطفا راهنمایی کنید استارت کار رو با خود سایت کارگزاری
  ممنونم.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای انجام معاملات از طریق آگاه هم می توانید با دانلود آخرین نسخه نرم افزار آساتریدر و هم می توانید از طریق نسخه وب آسا معاملات خود را انجام دهید.
   برای شروع پیشنهاد می کنیم در تورهای آموزشی رایگان که در هفته برگزار می شود شرکت کنید . همچنین می توانید از مطالب بلاگ, ویدئو های آموزشی و کلاس های آموزشی رایگان بهره مند شوید.

   ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: