بورس تبریز (آذربایجان شرقی)

آماده سرمایه‌گذاری در بورس هستید؟

از خدمات کارگزاری آگاه برای کسب سود در بورس استفاده کنید

افتتاح حساب در کارگزاری آگاه و دریافت کد بورسی اولین قدم برای سرمایه‌گذاری در بورس است.

هم‌اکنون با کلیک روی دکمه زیر، بصورت رایگان و آنلاین ثبت‌نام خود را انجام دهید

شروع افتتاح حسابآموزش بورس در تبریز

شعب کارگزاری آگاه در تبریز

شعبه ۱:
تبریز، ولیعصر، خیابان اوحدی، ساختمان آماندا، طبقه اول
تلفن تماس: ۳۳۲۷۴۵۴۹(۰۴۱)

کد پستی: ۵۱۵۷۷۴۸۵۱۱

شعبه ۲:
تبریز، خیابان ارتش جنوبی روبروی اداره پست مرکزی
تلفن تماس: ۳۵۴۰۳۹۵۷ (۰۴۱)

کد پستی: ۵۱۳۸۶۱۹۶۸۷

شعبه ۳:
تبریز، خیابان ارتش، روبه روی اداره پست ساختمان کارگزان طبقه ۵
تلفن: ۳۵۴۰۳۴۵۱(۰۴۱)

کد پستی: ۵۱۳۸۶۱۹۷۹۳

شعبه ۴:
تبریز خیابان ارتش بورس منطقه اذربایجان شرقی کارگزاری اگاه
تلفن: ۳۵۴۳۱۵۶۰(۰۴۱)

شبکه های اجتماعی بورسی تبریز
برای عضویت در شبکه های اجتماعی بورسی در تبریز، روی لینک زیر کلیک کنید.

کانال تلگرام بورس شهر تبریزتلگرام بورس تبریز

درباره اقتصاد و بورس در تبریز

اقتصاد تبریز

تبریز، کلانشهر آذربایجان شرقی با توجه به موقعیت جغرافیایی که حد واسط بین آسیا و اروپا و نقطه اتصال به ترکیه و ارمنستان است، موقعیت استراتژیکی دارد و به یکی از بزرگ‌ترین قطب‌های اقتصادی ایران تبدیل شده است. این شهر همواره به عنوان پل ارتباطی ایران با ترکیه و اروپا شناخته می‌شود. تبریز مرکز اداری، ارتباطی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، صنعتی و نظامی منطقه آذربایجان شرقی به شمار می‌آید.

فعالیت‌های اقتصادی تبریز در بخش‌های صنایع تولیدی سنگین و سبک، صنایع غذایی، صنایع دستی و هنری، تجارت و خدمات متمرکز هستند. کلنگ برخی از صنایع برای اولین بار در تبریز زده شده است. صنایع سنگین فعال در این شهر، شامل صنایع سیمان، نساجی، ماشین‌سازی، تراکتورسازی، داروسازی و پالایش و پتروشیمی است. هم‌چنین فرش تبریز از مهم‌ترین صنایع دستی این شهر به شمار می‌رود که به علت نوع خاص بافت، طراحی ویژه و کیفیت بالا دارای شهرت جهانی است و صادرات آن یکی از منابع قابل توجه ارزی ایران به حساب می‌آید. علاوه بر این صنعت چرم تبریز نیز جزء پیشروان صنایع چرم ایران بوده و آوازه کیفیت کیف و کفش‌های تولدی تبریز در سطح کشور گسترده شده است.

 

از جمله دیگر صنایع شهر تبریز می‌توان به صنایع شیمیایی، خانگی، مواد غذایی و آشامیدنی، نساجی و پوشاک اشاره نمود که موجب احداث کارگاه‌های بزرگ صنعتی در این شهر شده و همین امر علت مهاجرت نیروی کار زیادی برای فعالیت در این کارگاه‌ها گردیده است.

شاخص‌های اقتصادی تبریز و به طور‌کلی استان آذربایجان شرقی نشان می‌دهد این استان از نظر بیکاری و نرخ مشارکت اقتصادی نسبت به دیگر استان‌ها وضعیت بهتری دارد و نیروی انسانی ماهر و متخصصان برتر در حوزه‌های مختلف صنعتی، تولیدی و به طور کلی اقتصادی در این شهر متمرکز هستند.

از مهم‌ترین مزیت‌های شهر تبریز و به طور کلی استان آذربایجان شرقی در زمینه شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها است و با توجه به این که از لازمه‌های رونق اقتصادی دانش بنیان برخوردار است، می‌تواند پایتخت زیست بوم دانش‌بنیان ایران باشد. بدین ترتیب همین امر موجب می‌شود تا راه رونق زیست بوم کارآفرینی و نورآوری در این شهر هموار شود.

به طور کلی شهر تبریز همواره به عنوان دومین شهر صنعتی و دانشگاهی ایران، دومین قطب علوم پزشکی ایران، قطب خودروسازی و قطعه‌سازی ایران، شهر جهانی بافت فرش، یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر ایران  شناخته می‌شود.

ارتباط بورس و اقتصاد در تبریز

یک عقیده متداول این است که رونق بازار بورس، بازتاب اقتصاد در حال پیشرفت است، که در بلندمدت ارتباط مثبت و دو طرفه‌ای میان رشد اقتصادی و شاخص‌های توسعه بازار بورس به وجود می‌آورد. این به معنی یک اثر دوجانبه است یعنی؛ تاثیر بورس بر اقتصاد و تاثیر اقتصاد بر بورس.

انباشت سرمایه یکی از مهم‌ترین منابع رشد مدوام اقتصادی به شمار می‌رود. می‌توان از طریق بازارهای مالی، فرآیند تشکیل سرمایه را تسریع نمود. بازارهای مالی به سبب نقش اساسی در گردآوری منابع از طریق پس‌اندازهای کوچک و بزرگ موجود در اقتصاد ملی، بهینه‌سازی گردش منابع مالی و هدایت آن‌ها به سوی مصارف و نیازهای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مولد اقتصادی، مورد توجه قرار می‌گیرند. به طور کلی هدف از تشکیل بورس، جمع‌آوری سرمایه‌ها و هدایت آن به سمت فعالیت‌های اقتصادی است. بازار بورس به کسب و کارها و کارآفرینان تبریز به منظور ارائه سرمایه به شرکت‌هایی که به آن نیاز دارند، می‌تواند کمک می‌کند.

در ایران رشد اقتصادی بر توسعه بازار بورس تاثیر بسزایی دارد. با پیشرفت اقتصاد و به طبع آن بالا رفتن سطح درآمد، کسب و کارها به دنبال راهی برای افزایش هرچه بیش‌تر سرمایه خود هستند. بدین ترتیب روی آوردن به بازار بورس و سرمایه‌گذاری در آن، یکی از منطقی‌ترین راه‌هایی است که توسط سرمایه‌داران انتخاب می‌شود. بنابراین صاحبان کسب و کار تبریز نیز منطقی است که به دنبال افزایش سطح درآمد خود ، بازار بورس را در الویت‌ برنامه‌های خود قرار دهند.

لازمه ورود به بازار بورس و شروع سرمایه‌گذاری در آن، انتخاب یک کارگزاری شایسته است تا سهام را برای سرمایه‌گذار خرید و فروش کند. از جمله مهم‌ترین کارگزاری‌ها می‌توان به کارگزاری آگاه اشاره نمود. عواملی چون داشتن رتبه الف در میان ۱۰۸ کارگزاری، برتر بودن به عنوان سه کارگزار اول کشور در سال‌های اخیر، بهره‌مندی انحصاری از خدمات شرکت ویستا سامانه آسا در حوزه فناوری‌های پیشرفته، دریافت کلیه مجوزهای مربوط به حوزه و… می‌تواند از عوامل اهمیت و به دنبال آن موفقیت کارگزاری آگاه در اقتصاد تبریز در نظر گرفته شود.

جهت دریافت کد بورسی در تبریز، می‌توانید با مراجعه حضوری به شعبه کارگزاری مورد نظر و انجام احراز هویت، اقدام به دریافت آن نمایید. پس از دریافت کد بورسی، لازمه شروع یک سرمایه‌گذاری صحیح، آموزش آن است. کارگزاری آگاه جلسات آموزش بورس در تبریز را به طور منظم و پربار برگزار می‌کند. برای اطلاع از برنامه آموزشی می‌توانید با شعبه کارگزاری آگاه در تبریز تماس حاصل فرمایید.

سخن آخر

اقتصاد تبریز به عنوان یکی از قطب‌های اقتصادی و صنعتی ایران بر بازار سرمایه بورس تاثیر مثبتی داشته و همان‌طور که ذکر گردید، رشد اقتصادی علت توسعه بورس است. سرمایه‌گذاران تبریز مانند هر شهر و یا کشور دیگری به دنبال راهی برای افزایش دارایی خود هستند، پس ورود به بازار بورس در تبریز می‌بایست اقدام منطقی تلقی ‌شود، علاوه بر این راه رونق زیست بوم کارآفرینی و نورآوری در این شهر همیشه هموار است و عملی کردن این امر مهم، نیازمند کسب سرمایه می‌باشد. جمع‌آوری سرمایه، هدایت آن به سمت فعالیت‌های اقتصادی از وظایف بازار بورس است و اینجاست که نقش بورس در اقتصاد تبریز پررنگ می‌شود.

شهرستان های استان آذربایجان شرقی
اهر کليبر
سراب هريس
مراغه جلفا
تبريز ملکان
مرند آذرشهر
ميانه ورزقان
هشترود خداآفرين
بناب عجب شير
شبستر اسکو
بستان آباد چاراويماق
جهت دریافت خدمات مختلف کارگزاری آگاه شامل:

 

۱- عضویت در شبکه های اجتماعی

۲- همایش رایگان آشنایی با بورس

۳- شرکت در کلاس تحلیل تکنیکال

۴- شرکت در کلاس تحلیل بنیادی

۵- شرکت در کلاس تابلوخوانی

۶- مشاوره رایگان بورسی

۷- خرید صندوق سرمایه گذاری

و …. فرم را تکمیل نمایید

در حال حاضر در بورس فعال هستید؟

کارگزاری آگاه خدمات متمایزی برای شما دارد. با افتتاح حساب در کارگزاری آگاه از خدمات بآشگاه مشتریان که شامل تخفیف کارمزد (با هر سرمایه)، مسابقات با جوایز نقدی ماهانه، وام‌ قرض‌الحسنه و بسته‌های اعتباری است بهره‌مند شوید.

ورود به سیستم افتتاح حساب آنلاین در کارگزاری آگاه

مایلید سرمایه‌گذاری در بورس را آغاز کنید؟

اولین قدم سرمایه‌گذاری در بورس تهران دریافت کد بورسی است. همچنین برای فعالیت اصولی در بورس نیاز به آموزش دارید، با کلیک روی لینک‌های زیر به صفحه دریافت آنلاین کد بورسی و فیلم‌های آموزشی هدایت خواهید شد.

ورود به سیستم دریافت کد بورسی (رایگان)

آموزش بورس در تبریز

کلاس تابلوخوانی بازار و تکنیک های معاملاتی در سایت TSE (تبریز)

سایت tsetmc.com مرجع مشاهده قیمت سهام و بسیاری از اطلاعات دیگر است. لذا آشنایی کامل با این سایت یکی از نیازهای اصلی هر سرمایه‌گذار در بازار بورس است.

اطلاعات بیشترثبت نام

کلاس آموزش مقدماتی بورس در تبریز

بازار بورس دارای اصول و قوانینی است. هرچقدر سرمایه‌گذار شناخت و آگاهی بیشتری نسبت به این اصول داشته باشد ریسک سرمایه‌گذاری را کاهش داده است. کلاس آموزش مقدماتی بورس در تبریز(که به‌صورت رایگان برگزار می‌گردد) روش مناسب برای یادگیری این اصول و قواعد است.

اطلاعات بیشترثبت نام

کلاس آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی بورس
کلاس آموزش تحلیل تکنیکال پیشرفته بورس
کلاس آموزش تحلیل بنیادی مقدماتی بورس
کلاس آموزش تحلیل بنیادی پیشرفته بورس

همكاری با كارگزاری آگاه

کارگزاری آگاه، به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین کارگزاری های رتبه الف کشور، تلاش دارد تا فرهنگ بورس و سرمایه گذاری را در میان اقشار مختلف جامعه گسترش دهد. از این رو اگر می خواهید در زمینه جذب مشتری با ما سهیم باشید و به درامد ثابتی نیز دست یابید، بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

نظرات

84 پاسخ به “بورس تبریز (آذربایجان شرقی)”

 1. اصغر مینایی گفت:

  سلام .من ۱۱ روزه تو کارگزاریتون ثبت نام کردم و احراز هویتم هم انجام شده منتها هنوز کد بورسی واسه من نیومده .علتش چیه ؟زنگ هم میزنم به هر سه شمارتون متاسفانه جواب نمیدین .کلا گیج شدم و موندم

  ۶
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   از بابت تاخیر پیش آمده در خصوص صدور کد بورسی از شما پوزش می‌خواهیم.
   کد بورسی و دسترسی آنلاین درحال حاضر برای شما صادر شده است.
   باتشکر

   ۵
 2. حسین مشهدی گفت:

  سلام ببخشید من یک هفته هستش که برای کلاس های اموزش بورس شما ثبت نام اینترتی کردم ولی هنوز منتظرم زنگ بزنید..

  ۰
 3. محمد امین زینالی گفت:

  سلام ببخشید من هفته قبل جهت احراز هویت به کارگذاری اگاه در تبریز مراجعه کردم
  اما در بخش پیگیری ثبت نام نوشته شده در انتظار احراز هویت
  همچنین در پنل خرید و فروش افلاین برای بنده درج شده است

  ۰
 4. صادق گفت:

  سلام
  خانم بنده ازطریق اینترنت برای دریافت کدبورسی اقدام کرده جهت احراز هویت خودشون بایدبیایند تبریز یامن میتونم مدارک ایشون روبیارم؟ درضمن برای پسر۶ساله هم میتونم کدبگیرم؟

  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما با ثبت نام در سامانه آگاه اکسپرس می توانید در سجام نیز ثبت نام رایگان انجام دهید. و برای احراز هویت کد بورسی خود اگر در شهر مورد نظر شما شعبه کارگزاری باشد کدگیری در محل را برای عدم حضور به کارگزاری انتخاب کنید.
   ولی برای احراز هویت سجام لازم است خود فرد به مراکز مورد تایید بورس از جمله کارگزاری مراجعه فرمایید.
   برای افراد زیر ۱۸ سال می توان کد آفلاین معاملات دریافت کرد.
   باتشکر

   ۲
 5. BC0758 گفت:

  سلام من دو هفته هست ثبت نام کردم امروز هم رفتم همون دفتر پیشخوان که آدرسش بود گفتند ما همچین چیزی نداریم باهاشون قرار داد نداریم باید برید تبریز الان من چیکار باید بکنم لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت اطلاع از فرآیند وضعیت کد بورسی خود لطفا با واحد اکسپرس تماس بگیرید. همچنین لازم است به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با کارگزاری آگاه و یا شعب کارگزاری مراجعه کنید.

   ۰
 6. بهرام ذریه گفت:

  سلام خسته نباشین من چند بار تماس گرفتم با دفترتون ولی هیشکی پاسخگو نیست برا هر دوتا شعبه تون تو تبریز
  میخواستم ساعت کاری شرکت برای ثبت نام و دریافت کد بورس رو بپرسم

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی،
   ساعات کاری تمامی شعب کارگزاری آگاه از ساعت ۸ صبح الی ۱۶ بعد از ظهر است. برای انجام فرایند احراز هویت خود در ساعات مذکور و با در دست داشتن اصل مدارک شناسایی خود شامل شناسنامه و کارت ملی و کپی آخرین مدرک تحصیلی(حداقل دیپلم) می توانید به شعبه مورد نظر خود مراجعه فرمایید.
   با تشکر

   ۰
 7. عبدالاحد رضایی والا گفت:

  با سلام
  لطفا در مورد نحوه خرید سهام عرضه اولی برای بچه ها که کد بورسی دارند توضیح بدید
  باتشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   افراد زیر ۱۸ سال می توانند کد بورسی افلاین دریافت کنند و از طریق پنل معاملاتی آفلاین خرید و فروش انجام دهند.

   ۰
 8. احمد گفت:

  سلام من حدود یک ماه است در کارکزاری آگاه ثبت نام کردم ومدارک را تحویل پیشخوان نمود وقتی سایت راباز میکنم نوشته مدارک تایید شده بزودی همکاران ما شمارا وارد بورس معاملات می نمایند ولی تاکنون خبری نشده است چکار باید انجام دهم ممنون

  ۱
 9. رضا یوسفی اصل گفت:

  سلام من سه شنبه هفته پیش در کارگذاری برای دریافت نام کاربری کد انلاین اومدم ولی تا حالا کد کاربری رو دریافت نکردم.دیروز هم تلفنی اطلاع دادم ولی بازم خبری نشد.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای پیگیری کد بورسی خود لازم است در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی آگاه اکسپرس تماس حاصل بفرمایید.

   ۰
 10. AU6622 گفت:

  سلام من چند روزی هست توسط پیشخوان تایید هویت شدم ،ولی کد بورسی نیومده برام، ممنون میشم اگر توجه بشه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز،
   بعد از انجام فرآیند احرازهویت در صورتی که به دفتر کارگزاری یا شعب مراجعه کرده باشید، تا ۲ روز کاری کد بورسی برای شما صادر خواهد شد. این زمان برای دفاتر پیشخوان مقداری بیشتر خواهد بود.

   ۰
 11. سلام من میخواستم بدونم مبلغ کلاس های بورس چنده و میخواستم بدونم آیا تو ساختمان بورس شما کلاس هایی برای فروش هم هست مثلا فروش موفق یاد بدن یا کلا در مورد فروش دوره هست ؟

  ۰
 12. علی گفت:

  سلام وقت بخیر
  ساعات حضور در دفتر رو اعلام کنید که لااقل در زمان مقرر مراجعه کنیم پشت در بسته نمونیم

  ۰
 13. فرناز گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم با اتمام ثبت نام ایترنتی کد رهگیری میاد? چون برای من هیچی نمیومد فقط اس ام اس اومد که برم برای احراز هویت

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که منظور شما کدپیگیری سجام باشد، در صورتی که ثبت نام را به شکل صحیح انجام داده باشید بله کد پیگیری ۱۰ رقمی برای شما ارسال خواهد شد.

   ۱
 14. جواد گفت:

  سلام اذرشهر شعبه کارگزاری دارد؟؟

  ۰
 15. سرخانی گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من میخوام ثبت نام کنم همون اول میگه کد ملی نامعتبر است چرا؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   با توجه به این که برای بررسی این موضوع نیاز به اطلاعات هویتی شماست، می توانید برای بررسی سریع تر با واحد کدگیری آگاه تماس بگیرید. با تشکر
   ۰۲۱-۴۱۷۹۲۰۰۰

   ۰
 16. سرخانی گفت:

  ببخشید من چند سال پیش کد بورسی از یکی از کارگزاری ها گرفته بودم که باهاش کار نکردم و البته الان میخوام بیام گارگزاری آگاه چیکار کنم؟
  یعنی اون کدملی رو که قبول نمیکنه امکانش هست که چون قبلا ثبت شده خطا میده؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای دریافت کد بورسی از اگاه باید ابتدا در سامانه اگاه اکسپرس ثبت نام کنید. در صورتی که در فرآیند ثبت نام مشکلی به وجود آمده می توانید با واحد کدگیری تماس بگیرید. با تشکر
   ۰۲۱-۴۱۷۹۲۰۰۰

   ۰
 17. سعید گفت:

  سلام خسته نباشین
  من تو سجام ثبت نام کردم احراز هویت کردم ولی کد برسی برام ارسال نشده ودریافت نکردم هرجاهم تو کارگزاری میخوام ثبت نام کنم همش میگه شما ثبت نام کردین و کد برسی دریافت کردین لطفا راهنمایم کنین ممنون میشم

  ۱
 18. محسن گفت:

  سلام من نه روزه توکا گزاری ثبت نام کرده ام و هنوز کد معاملاتی دریافت نکرده ام مشکل چیه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای پیگیری کد بورسی خود لازم است در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی آگاه اکسپرس تماس حاصل بفرمایید.

   ۰
 19. امير گفت:

  سلام، كلاس هاي آنلاين اموزش رايگانه؟

  ۰
 20. تورج گفت:

  سلام برامن آفلاین ثبت نام شده لطفا وقت کلاس هارو در تبریز اعلام یا از کجا اطلاع کسب کنیم من تازه ثبت نام کردم خرید در بورس هم آشنا نیستم ممنون از راهنما شما

  ۰
 21. معصومه یزدانی گفت:

  سلام من واسه کد بورسی ثبت نام کردم و احراز هویت شدم.کدبورسی هم ارسال شده واسم.اما تو برنامه یا سابت آگاه آزمایشی نشون میده.چیکار کنم؟

  ۰
 22. مهدی مح گفت:

  سلام وقت بخیر ساعت کاری دفتر رو میخواستم در ضمن کد بورسی من اومده برای ثبت قرارداد بعد از ظهر میتوانم مراجعه کنم ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   کارگزاری آگاه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ بعد ازظهر آماده خدمات برای مشتریان می باشد .
   جهت پیگیری برای امضاء قرارداد باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید

   ۰
 23. رسول گفت:

  سلام من احراز هویت شدم کد بورس هم اسمس شد ولی هنگام خرید میگه شما مجاز نیستید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری نیاز به اطلاعات هویتی و کد بورسی می باشد ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 24. حسین گفت:

  سلام؛ آیاداشتن مدرک دیپلم برای گرفتن کدبورسی الزامی است؟یکی ازدوستان من مدرک دیپلمش گم شده ،می خواهدکدبورسی بگیرد آیا راهی داره؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر ، با توجه به اطلاعیه سازمان بورس مبنی بر حذف اخذ مدرک از افراد بالای ۱۸ سال می توانید از طریق ثبت در سایت آگاه اکسپرس و احراز هویت اقدام به دریافت کد بورسی نمائیدو دسترسی به سامانه معاملاتی آنلاین فعال خواهد شد .

   ۰
 25. بهزاد گفت:

  باسلام میخواستم بدونم که واسه معاملات انلاین حتما باید مدرک تحصیلی دیپلم به بالا باشه یا زیر دیپلم هم میشه ثبت نام کرد .ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که بالای ۱۸ سال دارید طبق اطلاعیه سازمان بورس مبنی بر حذف اخذ مدرک دیپلم برای افراد بالای ۱۸ ، نیازی به ارائه مدرک جهت دریافت کد بورسی و دسترسی به سامانه معاملات آنلاین
   نمی باشد.

   ۱
 26. سعید گفت:

  سلام
  یکی از دوستان بنده برای دخترم که زیر ۱۸ سال هست فیش واریز کرده تو سایت که میزنم فیش واریزی رو مردود اعلام میکنه
  الان باید چیکار کنم ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که فیش واریزی به حساب معاملاتی مردود شده است ، جهت پیگیری علت مردود شدن فیش واریزی می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 27. علیرضا گفت:

  سلام ببخشید توی شهرستان میانه نمایندگی و دفتر کارگزاری دارین؟
  اگه هست آدرس یا شماره تلفنش رو لطفا بگین، ممنون

  ۰
 28. بهناز گفت:

  سلام وقت بخیر
  ثبت نام بنده رو شخص دیگری انجام داده و متاسفانه مدرک تحصیلی و وضعیت تاهل اشتباه وارد کرده. چطور باید اصلاح کنم؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که احرازهویت خود را انجام نداده اید ، می توانید در مرحله احراز هویت به صورت حضوری به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه و اطلاعات خود را ویرایش نمائید.

   ۰
 29. مهدی آسوبار گفت:

  سلام من ۹۸/۱۱/۱۶ثبت نام کردم مرحله احراز هویت من از پیشخوان تایید شده ولی تا امروز کد معاملاتی واسم نیومده علتش میخوام بدونم؟در ضمن ثبت نام سجام رو هم انجام دادم.!

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۸۲۱۵۴۰۰۰ ۰۲۱ داخلی ۲ بخش آنلاین تماس بگیرید.

   ۰
 30. علی گفت:

  سلام.
  متاسفانه در مرکز احراز هویت شماره حساب من رو اشتباهی وارد کردند سوال من اینکه چطور میشه اطلاعات مربوط به حساب رو ویرایش داد؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در مرحله احراز هویت حضوری می توانید به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه و اطلاعات خود را ویرایش نمائید. همچنین می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 31. رويا گلابي زاده گفت:

  سلام ،من نمي تونم بصورت انلاين كمتر از ١٠٠٠سهم خريد كنم.حتي سهمي كه ارزش اون بيش از دو هزار تومان هستش

  ۰
 32. حامد گفت:

  سلام من میخوام آموزش کلی بورس رو از صفرتاصد یادبگیرم لطفا راهنماییم کنین.باتشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای شروع پیشنهاد می کنیم در تورهای آموزشی رایگان که در هفته برگزار می شود شرکت کنید . همچنین می توانید از مطالب بلاگ, ویدئو های آموزشی و کلاس های آموزشی رایگان بهره مند شوید.با مراجعه به "ویترین باشگاه " میتوانید از برنامه آموزشی آگاه مطلع شوید.

   ۰
 33. نقی گفت:

  سلام
  چند روز هست که از طریق سایت اگاه نمیتونم وارد شوم
  یوزر و پسورد هم صحیح است
  علتش چی میتونه باشه؟
  با سپاس

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در قسمت ورود به سامانه معاملات آنلاین، با استفاده از گزینه "فراموشی کلمه عبور" و درج کد ملی برای بازیابی اطلاعات کاربری اقدام نمایید.

   ۰
 34. داود عیوض زاده گفت:

  سلام من به حساب کار گزاری وجه واریز کردم و پول از حساب بانکی ام کم شده ولی در بورس نرفته

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 35. ندا گفت:

  سلام.خسته نباشید،من از طریق اینترنت ثبت نام کردم ولی کد ده رقمی سجام دریافت نکردم،اس ام اس هم دریافت کردم که با موفقیت فعالسازی انجام شده ولی کد ده رقمی برام ارسال نشده،مشکل از چیه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   وارد سایت سجام که می شوید ، آیتمی وجود دارد دریافت کد پیگیری. شماره تلفن همراهی رو که موقع ثبت نام سجام ثبت نموده اید راباید بزنید و یک کد ۵ رقمی براش اس ام اس میشود. بعد از وارد کردن آن کد، وارد صفحه جدیدی میشوید که کد پیگیری ۱۰ رقمی نوشته شده است.

   ۰
 36. رضا گفت:

  سلام
  من کد بورسی رو از کارگزاری بانک مسکن گرفتم برای کارگزاری شما هم باید کد بورسی داشته باشم یا با همون میتونم خرید و فروش داشته باشم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شمادر چند کارگزاری می توانید حساب معاملاتی داشته باشید. برای انجام معاملات از طریق کارگزاری آگاه در صورتی که در سایت آگاه اکسپرس ثبت نام نمائید و احراز هویت حضوری را در دفاتر پیشخوان انجام دهید کد معاملاتی آگاه صادر می شودو دسترسی به سامانه معاملاتی آسا برا ی شما فعال می شود که می توانید خریدو فروش انجام دهید.

   ۰
 37. مجتبی گفت:

  سلام. آیا شماره حساب پست بانک را برا دریافت کد بورسی قبول میکنین؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بهتر است که از شماره حساب بانک های دیگری که مورد تأئید شرکت سپرده گذاری مرکزی است استفاده نمائید شماره حساب پست بانک مورد تأئید شرکت سپرده گذاری نیست

   ۰
 38. علیرضا مقدسپور گفت:

  با سلام و خسته نباشین من کد سجام برای احراز هویت گنجینه شهر گرفتم الان بازم باید کد معاملاتی بگیرم یا همون کافی هستش
  تازه وارد هستم میخوام خودم در بورس سرمایه گذاری کنم .

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی باید هم در سامانه سجام و هم سایت آگاه اکسپرس ثبت نام نمائید. بعد از ثبت نام و انجام احراز هویت سجام و آگاه در دفاتر پیشخوان کد بورسی صادر و دسترسی به سامانه معاملات با ارسال نام کاربری و کلمه عبور فعال می شود.
   برای شروع پیشنهاد می کنیم در تورهای آموزشی رایگان که در هفته برگزار می شود شرکت کنید . همچنین می توانید از مطالب بلاگ, ویدئو های آموزشی و کلاس های آموزشی رایگان بهره مند شوید.با مراجعه به "ویترین باشگاه " میتوانید از برنامه آموزشی آگاه مطلع شوید.

   ۰
 39. علی گفت:

  سلام لطفا ادرس دفاتر پیش خوان طرف قرداد رااعلام کنید

  ۰
 40. negar74 گفت:

  سلام.من میخوام ثبت نام کنم اما دیدم که نوشتن باید ازمون هم بدیم. این درسته؟ یا میتونم بدون ازمون هم کد بورسی بگیرم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   درحال حاظر شرایط دریافت کد بورسی همانند دوران قبلی بوده و نیازی به آزمون نیست. این موضوع را بخاطر داشته باشید به منظور احرازهویت باید به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه مراجعه نمایید.

   ۰
 41. فاطمه شایان فر گفت:

  سلام دوستان برا من کد بورسی اومده ولی همچنان مینویسه ازمایشی چرا اخه

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از انجام مراحل ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس و احراز هویت حضوری در دفاتر پیشخوان ، کد بورسی صادر می شود اما دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمان بر می باشد. در صورتی که دسترسی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال و از حالت آزمایشی خارج می شوید و قادر به پرداخت شتابی و انجام معاملات خود خواهید شد.

   ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: