آیا واحدهای صندوق سرمایه گذاری معاف از مالیات هستند؟

  • ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
  • Agah
  • ۰ نظر
  • ۱۷۱۷ مشاهده

بله، مطابق با ماده ۱۴۳ قانون توسعه ابزارها و نهادهای مالی سود حاصل از سرمایه گذاری در واحدهای صندوق معاف از مالیات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: