آموزش بورس

آموزش بورس

مزایای آموزش بورس چیست؟

آموزش بورس را می توان اولین قدم ورود به بورس و بازار سرمایه دانست که می تواند تضمینی برای موفقیت در سرمایه گذاری بورسی شما باشد. آموزش بورس به زبان ساده شامل یادگیری مفاهیم بورسی، آموزش گام به گام سرمایه گذاری در بورس، آشنایی با تحلیل تکنیکال، درک مفاهیم تحلیل بنیادی و کسب دانش کافی در این حوزه است. حضور در کلاس های آموزشی در تهران و سایر شهرها، استفاده از فیلم های آموزشی رایگان، بسته های آموزشی آنلاین، مقالات و کتاب های بورسی مرجع از جمله روش های آموزش ورود به بازار بورس است. آموزش خرید سهام در بورس، آموزش روش های سرمایه گذاری در بورس، کسب درآمد (سود) از بورس، آموزش معاملات آنلاین و نظایر آن در مجموعه اموزش بورس اوراق بهادار قرار می گیرد. برای طی کردن مسیر کسب سود لازم است اولین گام سرمایه گذاری در بورس را صحیح بردارید.

چرا آموزش بورس آگاه را انتخاب کنم؟

برگزاری دوره های آموزشی به صورت حضوری و غیرحضوری شامل دوره های: آموزش جامع بورس، آموزش تحلیل بنیادی مقدماتی و پیشرفته ،برگزاری دوره آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی و پیشرفته و  آموزش تصویری بورس از طریق فیلم های آموزشی رایگان موجود در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه تنها بخشی از افتخارات کارگزاری آگاه در حوزه آموزش می باشد. از سال ۱۳۸۷ واحد آموزش آگاه تلاش کرده است تا با برگزاری همایش آشنایی با بورس و دوره های آموزشی در تهران و سایر شهرهای ایران، گام مثبتی را در جهت ارتقای دانش سرمایه گذاران بازار سرمایه بردارد.

چند دلیل برای اینکه سرمایه گذاری در بورس را زودتر شروع کنیم:

سرمایه گذاری در بورس

آموزش بورسکسب سود بیشتر نسبت به سایر بازارها 

آموزش بورسقانونی بودن سرمایه گذاری در بورس

آموزش بورسشفافیت بازار بورس نسبت به بقیه بازارها 

آموزش بورسقابلیت نقدشوندگی بالا نسبت به بازارهای مشابه 

کمک به تولید ملی با سرمایه گذاری در شرکت های ایرانی

آموزش بورسمتنوع بودن ابزارهای سرمایه گذاری نسبت به مقدار سرمایه مشتریان

۱۲۳۹۹۱
تعداد شرکت کنندگان همایش های بورس

۱۹۹۰
همایش رایگان ورود به بورس

۱۸۳۴۶۰

تعداد شرکت کنندگان دوره های آموزشی بورس

۴۳۲۸

تعداد دوره های آموزش بورسی

برای سرمایهگذاری در بورس از کجا شروع کنیم ؟

سرمایهگذاری در هر بازاری بدون داشتن دانش مختص آن بازار کار اشتباهی است. بازار بورس هم شرایط خاص خود را دارد و بدون داشتن دانش بورسی نمیتوان انتظار دریافت سود در بلند مدت را از این بازار داشت. اولین گام بعد از دیدن آموزشهای لازم، برای اینکه مستقیماً در بورس سرمایهگذاری کنید دریافت کدبورسی است. کد بورسی یک شناسه اختصاصی است که به وسیله آن میتوانید بدون حضور در کارگزاری اقدام به خرید و فروش سهام کنید.

آموزش بورس آنلاین

چطور به سرعت و راحت آموزش ببینیم؟

ما علاوه بر اینکه ابزارهای لازم برای سرمایهگذاری در بورس را برایتان مهیا کرده ایم، بزرگترین آموزشگاه بورس کشور را با نام مدرسه بورسی آگاه نیز مدیریت میکنیم. سالانه چندین هزار نفر توسط استادان مجرب ما در سراسر کشور مفاهیم سرمایهگذاری در بورس را از مبتدی تا حرفه ای از خانه، محل کار یا شعب ما آموزش میبینند. شما هم میتوانید در کلاسهای حضوری یا غیرحضوری ما شرکت کرده و به سرعت فرآیند  آموزش را آغاز کنید. برای شروع کافیست در یکی از کلاسهای مبانی سرمایهگذاری موفق در بورس ما ثبت نام کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن آموزش آگاه، به راحتی به فیلم‌های آموزش بورس دسترسی داشته باشید.

دوره آموزش بورس
  • همه
  • مقالات آموزشی
  • دوره های آموزشی
  • دریافت کد بورسی
  • آشنایی با بازار سرمایه
  • مفاهیم کلی بورس
  • آموزش متوسط بورس
  • دوره های آموزشی
  • آموزش مقدماتی بورس
  • آموزش بورس

تهران- خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)- بالاتر از میرداماد- انتهای کوچه پیروز- پلاک ۱۳ – info@bashgah.com

۰۲۱-۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی ۴

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.