لیست خدمات کارگزاری آگاه برای فعالان بازار سرمایه

 • ۸ آبان ۱۳۹۵
 • آگاه
 • ۳۷۵ نظر
 • ۸۰۸۹۰۶ مشاهده
کارگزاری آگاه بورس

از آنجا که سرمایه‌گذاران بازار سرمایه برای انجام معاملات خود در بورس اوراق بهادار، بورس کالا و انرژی همواره با کارگزاری‌ها در ارتباط هستند، لذا کیفیت و کمیت خدمات کارگزاری‌ها بسیار مهم است. کارگزاری‌ها از نهادهایی هستند که سرمایه‌گذاران و معامله‌گران بیشترین ارتباط را با آنها دارند و مناسب یا نامناسب بودن کیفیت خدمات کارگزاری‌ها روی موفقیت شما در بورس تاثیر فراوانی دارد. کارگزاری آگاه در طول فعالیت خود تلاش کرده است با خلق ارزش‌های واقعی برای مشتریان به این مهم جامه عمل بپوشاند.

در ادامه، لیست خدمات کارگزاری آگاه که به فعالان بازار سرمایه ارائه می‌شود را مشاهده فرمایید.

۱ – معاملات اوراق بهادار (معاملات آنلاین و موبایل تریدینگ)

سرمایه گذاری در بورس تهران

بازار بورس اوراق بهادار و بخصوص سرمایه‌گذاری با خرید سهام، این امکان را فراهم می‌کند تا هر فرد به میزان دارایی و سرمایه‌ای که دارد در یک یا چند شرکت بزرگ سرمایه‌گذاری کند، و در سود آن‌ها شریک شود. برای شروع فعالیت در بورس اوراق بهادار، ابتدا باید کد بورسی یا کد معاملاتی داشته باشیم. در مطالبی جداگانه به بیان نحوه‌ی اخذ کد سهامداری و کد معاملات برخط (آنلاین) در کارگزاری‌های بورس اوراق بهادار و راهنمای دریافت کد معاملاتی بورس اوراق بهادار و کد آنلاین در کارگزاری آگاه پرداخته‌ایم.

اطلاعات بیشتر و دانلود اپلیکیشن معاملات آساتریدر

بیشتر بخوانید:

راهنمای کامل سرمایه‌گذاری در بورس برای تازه‌کاران

اوراق مشارکت و نحوه خرید و فروش آن در بازار سرمایه ایران

 راهنمای دریافت کدبورسی غیرحضوری از کارگزاری آگاه

راهنمای دریافت و استفاده از اپلیکیشن موبایل آسا (اندروید)

راهنمای دریافت و استفاده از اپلیکیشن موبایل آسا (iOS)

۲ – تخفیف کارمزد معاملات سهام و آتی سکه

تخفیف کارمزد

مشتریان محترم کارگزاری آگاه می‌توانند پس از عضویت در بآشگاه مشتریان آگاه، براساس سطحی که دارند از ۸ تا ۱۵ درصد تخفیف کارمزد معاملات بهره‌مند شوند. این تخفیف برای معاملات سهام و معاملات آتی کالا قابل دریافت است. مبلغ نقدی این کارمزد به حساب کاربری مشتریان در بآشگاه افزوده می‌شود و از آن می‌توان برای خرید بسته‌های اعتباری، خدمات آموزشی، بسته‌های مشاوره‌ای-تحلیلی و یا انتقال به حساب معاملاتی (برای برداشت یا خرید سهام) استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: درباره بآشگاه و مزایای آن (از جمله تخفیف کارمزد)

۳ – وام قرض‌الحسنه جهت انجام معاملات سهام

معمولاً مشتریانی که در بازار سرمایه به خصوص بازار بورس اوراق بهادار فعالیت می‌کنند رابطه خوبی با سود بانکی ندارند، چرا که ریسک‌پذیرتر بوده و به دنبال بازده

راهنمای دریافت وام قرض الحسنه

بالاتری بابت ریسک‌شان هستند.  اما طبیعتاً گاهی با توجه به مناسب نبودن شرایط بازار، تمایلی به خرید سهام ندارند.در این شرایط بسیاری از سرمایه‌گذاران به دلایل مختلفی (حداقل در کوتاه مدت) ترجیح می‌دهند پول خود را از حساب کارگزاری خارج ننمایند، این درحالی است که وجود این پول در حساب معاملاتی آن‌ها منفعتی برایشان ایجاد نمی کند.

با توجه به توضیحات فوق، کارگزاری آگاه در راستای مشتری مداری، طرح وام قرض الحسنه را با در نظر گرفتن رسوب پول در حساب معاملاتی مشتریان در بآشگاه راه‌اندازی نموده است.

این وام به مشتریانی تعلق می‌گیرد که در بآشگاه به قله سهند (سطح ۵) صعود کرده باشند. مبلغ و دوره باز پرداخت وام بر اساس انتخاب مشتری و بسته به میزان رسوب مانده حساب ماه‌های گذشته او در سامانه معاملاتی خواهد بود.

بیشتر بخوانید: دریافت وام قرض الحسنه برای معاملات اوراق بهادار از کارگزاری آگاه

۴ – بسته‌های اعتباری معاملاتی

بسته های اعتباری بورس

بآشگاه کارگزاری آگاه، ابزار نوینی است که کارگزاری خدمات و مزیت‌های خود را از طریق آن به مشتریان ارائه می‌کند. اعتبار به‌عنوان یکی از مهمترین و جذابترین خدمات کارگزاری آگاه برای مشتریان نیز در قالب بسته‌های اعتباری بآشگاه کارگزاری آگاه ارائه خواهد شد.
بسته‌های اعتباری در مبالغ ۲ تا ۵۰ میلیون برای بازه‌های ۳ ماهه تا ۱۲ ماهه قابل خریداری است. از این اعتبار می‌توانید برای انجام معاملات سهام استفاده کنید و طبیعتا سودی که از این طریق نصیب شما می‌شود متعلق به خودتان خواهد بود و قبل از سررسید تسویه اعتبار، قابل برداشت است.

بیشتر بخوانید: دریافت اعتبار معاملاتی در بورس اوراق بهادار از کارگزاری آگاه

۵ – تخفیف در بسته‌های مشاوره‌ای-تحلیلی

بی شک یکی از نیازهای سرمایه‌گذاران بازار سرمایه، دریافت خدمات مشاوره‌ای و تحلیلی است. این خدمات از اهمیت بسیاری به ویژه در دو حوزه بورس اوراق بهادار و مشاوره سرمایه گذاری و و تحلیل سهامآتی سکه برخوردار است. استفاده از کانال‌ها یا سایت‌های غیر رسمی اغلب باعث زیان سرمایه‌گذاران خواهد شد، زیرا به دلیل غیررسمی بودنشان، فرد یا نهادی پاسخگوی اشتباهات بوجود آمده نیست.
علاوه بر این ارائه سیگنال خرید و فروش بدون پشتوانه تحلیلی صحیح، موجب خواهد شد تا برخی افراد نمادی را خریداری کرده و با کاهش قیمت آن مواجه شوند. بنابراین سرمایه‌گذاران همواره به دنبال سایت‌های تحلیلی معتبر در بازار بورس اوراق بهادار و یا آتی کالا هستند. در ادامه مطلب ضمن آشنایی با شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاه، نحوه ارائه خدمات مشاوره‌ای آنلاین در بازار سهام و آتی سکه این شرکت، عضویت در سایت‌ همفکران و آواگلد و روش خرید بسته‌های مشاوره‌ای- تحلیلی از طریق بآشگاه کارگزاری آگاه توضیح داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید: نحوه بهره مندی از خدمات مشاوره ای و تحلیلی کارگزاری آگاه

۶ – مسابقات آموزشی با جوایز نقدی

بخش مسابقات بآشگاه مشتریان آگاه، با هدف ایجاد انگیزه و رقابت بین اعضای بآشگاه و افزایش دانش بورسی فعالان بازار سرمایه راه اندازی شده است.

در این بخش این امکان برای اعضای باشگاه فراهم شده است تا با شرکت در مسابقات امتیاز و ریال حساب خود را افزایش دهند و از مزایای سطوح بالاتر بآشگاه بهره مند شوند.

هر هفته به ۵۰ نفر برتر مسابقات هفتگی بآشگاه جوایز امتیازی و به ۳۰۰ نفر برتر هر ماه ۱۴ میلیون تومان وجه نقد بآشگاه تخصیص داده میشود.

بیشتر بخوانید: انواع مسابقه در بآشگاه مشتریان آگاه و نحوه امتیاز دهی آن

۷ – کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی حضوری

آموزش بازار سهام

در ذهن همه افرادی که می‌خواهند وارد بازار بورس شوند و شروع به خرید و فروش سهام کنند، ممکن است این سؤال ایجاد شود که «وقتی می‌خواستیم پول‌مان را در بانک سپرده‌گذاری کنیم، نیاز به آموزش نداشتیم. آیا برای سرمایه‌گذاری در بورس و انجام معاملات اوراق بهادار، نیاز است آموزش ببینیم؟»

کم نیستند افرادی که صرفاً به امید بخت و اقبال وارد بازار بورس می‌شوند و بدون اطلاع از وضعیت عملکردی یک شرکت، چشم‌انداز آتی صنایع، شناخت روانشناسی بازار، شرایط نقدشوندگی سهام، برنامه‌های افزایش سرمایه شرکت و … اقدام به خرید یک سهم می‌کنند. ورود چشم‌بسته به بازار، ریسک سرمایه‌گذاری را افزایش می‌دهد.

بیشتر بخوانید: توضیحات بیشتر آموزش‌ها و نحوه استفاده از خدمات کلاس های آموزشی

۸ – معاملات بازار آتی سکه و بورس کالا

بازار آتی کالا، بخشی از بازار سرمایه‌ای محسوب می‌شود که برای شروع فعالیت در آن، علاوه بر کسب اطلاعات کافی لازم است که سلسله مراتبی طی شود. معاملات آتی سکهمعاملات آتی سکه طلا، یکی از مهمترین معاملات در حوزه آتی کالا به شمار می‌آید که علاقه‌مندان خاص خود را دارد. اولین گام برای سرمایه‌گذاری در این بخش و انجام معاملات آن، اخذ کد معاملاتی است.
کد معاملاتی آتی کالا مجزا از کد معاملاتی بورس اوراق بهادار است. یعنی کسی که در بورس اوراق بهادار دارای کد معاملاتی است، نمی‌تواند با آن معاملات آتی خود را انجام دهد. این شرایط مانند زمانی است که شما در یک بانک حساب قرض الحسنه دارید. حال که شما نیاز به داشتن دسته چک دارید، نمی‌توانید از آن حساب استفاده نمایید و برای این کار لازم است شرایط مورد نیاز جهت صدور دست چک را که از طرف بانک به شما اعلام می‌شود، احراز نمایید.

بیشتر بخوانید: راهنمای دریافت کد معاملاتی آنلاین آتی سکه در کارگزاری آگاه

بیشتر بخوانید: معاملات قراردادهای آتی سکه و کالا: راهنمای کامل

۹ – صندوق‌های سرمایه‌گذاری

غیر از سرمایه‌گذاری مستقیم در حوزه‌های بورس اوراق بهادار (سهام، اوراق مشارکت و…) و کالا، زمین و ساختمان، اوراق قرضه دولتی، انواع حساب‌های سرمایه‌گذاریصندوق های سرمایه گذاری بانک‌ها و مواردی از این قبیل، صندوق‌های سرمایه‌گذاری نیز یکی از حوزه‌های مهم و پرمخاطب برای سرمایه‌گذاران، (بویژه سرمایه‌گذارانی که دانش یا وقت کافی برای معامله به صورت حرفه‌ای در بورس اوراق بهادار ندارند) به شمار می‌آیند. در مطلب راهنمای کامل صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک، به بررسی انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری پرداخته خواهد شد، علاوه بر آن ارزش خالص دارایی­ (NAV)، مزایای صندوق‌ها، تفاوت صندوق‌ها و سایر نکات مربوط به صندوق‌ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید: صندوق‌های سرمایه‌گذاری: راهنمای کامل

 

راهنمای شروع استفاده از خدمات کارگزاری آگاه

کارگزاری آگاه با سامانه “آگاه اکسپرس” به شما این امکان را داده تا بتوانید در مراکز استان‌ها، بدون نیاز به حضور در شعب کارگزاری، حساب خود را بصورت غیرحضوری افتتاح نمایید و بدون نیاز به صرف وقت و هزینه، به خانواده آگاه بپیوندید.

بیشتر بخوانید: راهنمای دریافت کدبورسی و افتتاح حساب غیرحضوری در کارگزاری آگاه

شروع کنید: ورود به سامانه “آگاه اکسپرس” و شروع افتتاح حساب

 هم‌اکنون با عضویت در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه، برای دریافت خدمات تکمیلی این کارگزاری (از قبیل وام قرض‌الحسنه، بسته‌های اعتباری، انواع تخفیف‌ها) اقدام کنید : لینک عضویت


هر سوالی در زمینه خدمات کارگزاری آگاه دارید، در قسمت نظرات پایین صفحه از ما بپرسید!

375 پاسخ به “لیست خدمات کارگزاری آگاه برای فعالان بازار سرمایه”

 1. AR3700 گفت:

  فقط میتونم بگم عالیه بهترین و جذاب ترین بخشش باشگاه مشتریان وبسته های اعتباریشه فقط برای پیشرفت فقط اگاه

  ۵۱
  • مهدی رجب زاده گفت:

   سلام
   آیا کارگزاری آگاه در زمینه اختیار معامله هم فعالیت داره؟؟؟ و اگر داره برای ثبت نام اختیار معامله حتما باید حضوری بیام یا با توجه به اینکه کارگزاری من آگاه میباشد از طریق اینترنت هم خدمات ثبت نام کد اختیار معامله انجام میشود؟

   ۲۱
   • agah9 گفت:

    سلام دوست عزیز
    جهت آشنایی با نحوه معاملات در بازار آتی لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۵ بخش آتی کارگزاری تماس حاصل فرمائید.

    ۲۰
    • غفاری گفت:

     سلام
     ببخشید بنده عضو کارگزاری آگاه هستم عرضه پالایشی سهم دولت خریدداری کردم میشه راهنمایی کنید چطور میشه سهم خریداری شده رو در کارگزاری آگاه فعال کرده فعالیت کرد

     ۲
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      برای انتقال صندوق پالایشی یکم در سبد دارایی های آنلاین لطفا بر روی نماد پالایش "تغییر کارگزار ناظر "انجام دهید.البته توجه داشته باشید نماد پالایش در حال حاضر توسط سازمان بورس متوقف شده است و زمان بازگشایی نماد نیز توسط سازمان بورس اطلاع رسانی می شود.

      ۱
  • اسماعیل گفت:

   سلام
   من درآگاه اکسپرس ثبت نام کردم و زده درانتظار احراز هویت اما کد ۱۰ رقمی سجام برام پیامک نشد.
   از کجامیتونم پیگیر کدباشم؟!

   ۰
   • agah9 گفت:

    سلام دوست عزیز
    جهت دریافت کد ده رقمی وارد سایت سجام که می شوید ، آیتمی وجود دارد دریافت کد پیگیری. شماره تلفن همراهی رو که موقع ثبت نام سجام ثبت نموده اید راباید بزنید و یک کد ۵ رقمی براش اس ام اس میشود. بعد از وارد کردن آن کد، وارد صفحه جدیدی میشوید که کد پیگیری ۱۰ رقمی نوشته شده است.

    ۲
 2. AU0902 گفت:

  بی شک یکی از نیازهای سرمایه‌گذاران بازار سرمایه، دریافت خدمات مشاوره‌ای و تحلیلی است

  ۴۲
 3. AX7682 گفت:

  با سلام و دورد وخسته نباشید به نظرم این نکات بخشی از بازار سرمایه‌ای محسوب می‌شود

  ۱۴
 4. AU0902 گفت:

  با سلام
  به طور کلی نیاز ه هر سرمایه‌گزار در بازار سرمایه، دریافت خدمات مشاوره‌ای و تحلیلی است

  ۱۰
 5. سلام تازه به سطح ۱ رسیده ام فردا چگونه عرضه اولیه خریداری کنم

  ۳۶
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   به محض دریافت کد بورسی شما امکان خرید و فروش انواع سهام و عرضه اولیه را خواهید داشت.

   ۲۲
   • محمد گفت:

    سلام من نمیتونم حسابمو شارز کنم مینویسه حداکثر یا حداقل مبلغ مجاز نیست

    ۷
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

     ۳
    • امیر گفت:

     سلام
     من چندین سهام مربوط به سالهای قبل دارم و الان از میزان سهام بروز آن اطلاعی ندارم.لطفا راهنمایی کنید چگونه میزان سهام بروز خودم را میتونم مطلع شوم.

     ۰
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      به منظور انتقال برگه سهام به کارگزاری آگاه، باید مشتری کارگزاری آگاه باشید. در صورتی که مشتری کارگزاری آگاه نیستید از طریق سامانه آگاه اکسپرس به نشانی ex.agah.com به منظور دریافت کد بورسی اقدام نمایید. در هر حال بعد از دسترسی به سامانه معاملات آنلاین از گزینه تغییر کارگزار ناظر استفاده نمایید تا درخواست انتقال برگه سهام مدنظرتان در کارگزاری آگاه ثبت شود.

      ۱
 6. رحمت اله امینی گفت:

  باسلام و خسته نباشی کارگزاری اگاه اصفهان جدیدا بدلیل افزایش مشتریان جدید خدمات رسانی ضعیفی داردو تماس تلفنی را جواب نمی دهد لذا خواهشمنداست درخصوص مشتری مداری توجه نمایید . درصورت عدم خدمات سرویس دهی اینچانب ازاین کارگزاری خارج خواهم شد .لطفا بررسی فرمایید . باتشکر

  ۶۵
  • Agah گفت:

   باسلام
   از مورد پیش آمده عذر خواهی می کنیم و انتقاد شما را به واحد مربوطه ارجاع می دهیم.
   باتشکر از شما

   ۱۵
   • حامد گفت:

    با سلام. شماره حساب اعلام شده در فرم ثبتنام اولیه که بصورت آنلاین انجام دادم اشتباه شده بعد از مراجعه به دفتر پیشخوان دولت گفتن باید فرم ادیت بشه الان چطور میتونم ادیت کنم

    ۴
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

     ۰
 7. رضا گفت:

  سلام من فردی هستم که زیر ۱۸ سال سن دارم من تو سایت ثبت نام اولیه رو دادم اگه برم مراکز پیشخوان اونا قبول میکنن درضمن مدرک تحصیلی هفتم کافیه
  اصلا قبول میکنید زیر ۱۸ ساله هارو

  ۹
 8. علیرضا اسلامی گفت:

  در ثبت نام کار گزاری بورس بجای نام خانوادگی نام را تکرار کرده ام بجای علیرضا اسلامی، علیرضا علیرضا ثبت شده چاره اش چیست؟

  ۸
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در زمان احراز هویت می توانید اطلاعات خود را ویرایش کنید .

   ۵
   • احمدپور گفت:

    سلام در زمان ثبت نام تمامی مدارکم از جمله شماره حساب از من گرفته شد اما الان برای تقاضای وجه هیچ گونه شماره ای نیست و دریافت وجه به مشکل خوردم و کارگزاری هم جواب نمیده چه کنم با تشکر

    ۶
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     جهت پیگیری نیاز به اطلاعات هویتی شما می باشد ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

     ۱
 9. goli گفت:

  سلام
  من چند ماهی غیرفعال بودم در سامانه آساتریدر حالا ک میخام سهام خریداری کنم وضعیت خریدمو میزنه رد سیستم
  باید چیکار کنم حالا؟

  ۰
 10. احمد گفت:

  با سلام چطور میتونم ناظرمو عوض کنم به اگاه

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.
   نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید.کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۲
   • اسماعیل گفت:

    سلام
    از کجا بفهمیم عرضه اولیه جدید میاد.

    ۱
    • agah8 گفت:

     سلام دوست عزیز
     زمان مشخصی ندارد.اطلاعیه عرضه اولیه توسط سازمان بورس به طور معمول دو روز قبل از عرضه منتشر می شود.

     ۱
    • حامد گفت:

     سلام من امروز خواستم ثبت نام کد بورسی کنم درمرحله ثبت اطلاعات شخصی روی گرینه ادامه کلیک کردم اما به مرحله بعدی نرفت،لطفا راهنمایی کنید

     ۱
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

      ۱
 11. بهزاد گفت:

  اطلاع رسانی رو بیشتر کنید

  ۲
 12. مجید گفت:

  سلام ایا کارگزاری اگاه معاملات تک کلیکی نداره و اگر داره چکار کنم ک فععال بشه برام یعنی بدون اردر گزاری قیمت رو تابلورو خرید یا فروش کنم ممنون میشم جواب بدید؟

  ۳
 13. مهدی گفت:

  سلام برای لینک کردن آگاه با حساب بانک ملت فرم رو از کدام قسمت سایت بگیرم

  ۱
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   باید به ایمیل crm@agah.com درخواست دریافت فرم لینک حساب بانک ملت را ارسال کنید, سپس برای شما فرم ارسال شود , پس از آن فرم را تحویل شعب بانک ملت و رسید فرم را برای کارگزاری مجددا ایمیل می کنید.

   ۰
 14. لیلا گفت:

  سلام من تو پروفایلم یه دیده بان جداگانه برای دخترم ساختم،اما وقتی یه سهام که خودم قبلا با یه قیمت دیگه خریداری کرده بودم امروز دوباره برای اون خرید زدم کل حجم با هم نشون میداد....لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم یه سبد جداگانه براش بسازم؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید برای ایجاد یک پورتفوی جداگانه برای دختر خود , به صورت مجزا اقدام به دریافت کد بورسی برای فرزند خود نمایید.

   ۱
   • سعید گفت:

    سلام. میخام ببینم اگه توی نرم افزارم کارگزار رو به آگاه تغییر بدم چه اتفاقی میفته؟من‌میخام کلا کارگزاریم و تمام معاملاتم و به تبع نرم افزارم مربوط به آگاه باشه. آیا عملی هس یا خیر. راهنمایی کنین ممنون میشم

    ۰
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد. بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید. بعد از دسترسی به سامانه معاملاتی آسا برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.
     نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

     ۰
 15. Min گفت:

  با سلام من سود مجمع سهم ارفع ۱۲۰ سهم حق تقدم بهم تعلق گرفته بود ک بازه زمانیش تموم شده و من نفروختم تبدیلش هم نکردم الان باید چکار کنم لطف کنید راهنمایی بفرمایید ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که مبلغ اسمی حق تقدم را پرداخت ننموده اید، پس از مدتی شرکت حق تقدم های شما را تحت عنوان "حق تقدم استفاده نشده" از طریق بورس اوراق بهادار بفروش می رساند. با فروش حق تقدم ها و انجام امور اداری مربوطه، مبلغ حاصل از فروش توسط خود شرکت آهن و فولاد ارفع به حساب دارندگان حق تقدم قبلی واریز می‌شود.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد امور سهام شرکت آهن و فولاد ارفع ، تماس حاصل فرمایید.

   ۲
 16. محمد گفت:

  سلام من کد بورس دریافت کردم. ولی بازم برای واریز میگه کاربر تستی امکان نداره

  ۹
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۱
 17. محمد گفت:

  سلام من تابحال درکارگذاری اگاه ثبت نام نداشتم ولی میخوام ثبتنام کنم کدملی ک میزنم میگه شماثبت نام داشتین با نام کاربری وارد شوید چکارکنم ممنون
  من اوالین باره کبه این سایت اومدم چطور دیدگاه تکراریه

  ۰
 18. مهدی گفت:

  سلام امیدوارم پاسخ بدین.یه سهم دارم که تعداد سپرده گذاری رو زده صفر اما تعداد سهام رو درست زده.الان میخوام بفروشم اما خطای عدم موجودی سهم میده.باید چیکار کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که ناظر شما در یک سهم کارگزاری آگاه نباشد، تعداد سپرده گذاری سهام شما صفر نشان خواهد داد.با اعمال تغییر کارگزار ناظر، تعدا سهام و تعداد سپرده گذاری سهام در سبد دارایی های شما برابر خواهد شد.
   برای انتقال ناظر در کارگزاری آگاه نیازی به مراجعه حضوری ندارید. در سامانه جدید آساتریدرآگاه می توانید کارگزارناظر خود را غیرحضوری تغییر دهید.اگر آخرین خرید خود را در یک نماد، با کارگزاری آگاه انجام داده‌اید، برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود. نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 19. علی گفت:

  سلام من کد بورسی از کارگزاری دیگری دارم ، اما میخواهم در کارگزاری آگاه نیز عضو شوم لطفا راهنمایی بفرمایید . سپاس

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه " آگاه اکسپرس " ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید.

   ۰
 20. آرش گفت:

  سلام لطفا دفاتر پیشخوان استان کردستان رو ذکر کنید ممنون

  ۲
 21. مهدی گفت:

  سلام
  برای قرارداد بسته ی اعتباری همکارانتون گفتند به نمایندگی اگاه باید بریم اما ما با شهری که نمایندگی داره ۴ ساعت فاصله داریم و امکان رفتن سخته چطور غیر حضوری قرارداد رو تکمیل کنیم؟ ممنون

  ۲
 22. ع گلدوز گفت:

  سلام . من حدود یک ماه میشه سامانه اکسپرس ثبت نام کردم . احراز هویت هم شدم اما هنوز خریدو فروش نداشتم و نمیدونم چگونه باید حساب بانکی رو فعال کنم و آیا حسابم بانک کشاورزی هست هم مشکلی نداره ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور پرداخت شتابی به سامانه آنلاین، باید به منوی درخواست‌ها در سامانه معاملاتی خود مراجعه نموده و تب پرداخت شتابی را انتخاب کنید. سپس در صفحه بانکی که باز می‌شود اطلاعات کارت بانکی خود را به درستی وارد نمایید. از طریق هر بانکی که در زمان ثبت نام ثبت نموه اید شارژ حساب معاملاتی امکان پذیر می باشد . پس از تایید پرداخت، واریز وجه به حساب آنلاین شما صورت گرفته است و چنانچه برای تکمیل “حساب نزد کارگزاری” به صورت حضوری به بانک مراجعه نموده و اقدام به پرداخت مبلغ مورد نظر کرده باشید، لازم است برای ثبت مشخصات فیش واریزی خود در تب “اعلامیه واریز وجه” بر روی آیکن “+” کلیک کرده و بعد از تکمیل فیلدهای مورد نظر و پیوست نمودن فیش واریزی، روی دکمه ذخیره کلیک نماید. به این ترتیب مشخصات فیش واریزی کاربر به کارگزاری ارسال و پس از بررسی به حساب شمامنظور می‌شود.

   ۰
 23. محمد اسحاق گفت:

  سلام من اتباع هستم و عضو باشگاه اگاه چطور می تونم کد بورسی غیر حضوری دریافت کنم?

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر امکان دریافت کدبورسی غیر حضوری وجود ندارد . برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود. سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را انجام دهید. برای احراز هویت علاوه بر مدارک هویتی باید مدارک اقامت و پاسپورت خود را نیز همراه داشته باشید. بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد.

   ۰
 24. وحید گفت:

  با سلام میخواستم در مورد ساعت کار دفاتر جهت تکمیل پرونده و دریافت کد در ایام هفته رو بدونم

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید در ساعات اداری از ۸ صبح الی ۱۶ بعد ازظهر از شنبه تا چهارشنبه به شعب آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد جهت انجام امور اداری مراجعه نمایید.

   ۲
 25. محمد اسحاق گفت:

  سلام امروز من به کارگزاری آگاه در شیراز مراجعه کردم که گفتند با کارت آمایش نمی توانید کد بورسی دریافت کنید لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   با کارت آمایش امکان ثبت نام و دریافت کد بورسی وجود ندارد .جهت دریافت کد بورسی می توانید با اصل پاسپورت اقدام بفرمائید.

   ۰
 26. فرشید گفت:

  سلام خواستم برای دوستام کد بورسی بگیرم از چه طریقی ثبت نامش کنم که کد خودم رو بعنوان معرف وارد کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از ورود به حساب بآشگاه، با انتخاب کشویی موجود کنار عکس کاربری خود، گزینه‌ی پروفایل من را انتخاب نمایید و در انتهای صفحه باز شده می‌توانید آدرس موجود در کادر "لینک عمومی پروفایل" را برای اشخاص دیگر ارسال نمایید. در صورتی که آن شخص از طریق لینک ارسالی شما در بآشگاه ثبت نام کند به عنوان زیرمجموعه شما شناخته خواهد شد.

   ۱
 27. حسین گفت:

  سلام
  گوشی من گلکسی نوت ۳ با اندروید ۵ می باشد
  الان ۲ روزه که دیگر اساتریدر برام کار نمی کنه
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  همش میگه بعدا تلاش بفرمایید

  ۲
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری نیاز به اطلاعات هویتی شما می باشد، لطفا جهت پیگیری در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 28. مرتضی گفت:

  سلام ثبت نام رو تا اطلاعات بانکی رفتم مشگلم نیاوردن نوع حسابه چیکار کنم بیاره

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه در ویرایش اطلاعات ثبت شده در سجام با مشکلی مواجه شده اید، می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید

   ۰
 29. کاربر گفت:

  سلام سطح کاربر رو از چه قسمتی باید ببینیم واگه ممکنه دریافت وام رو از سطح ۵ بیارین پایینتر اخه اونی که پولش زیاده بیشترم میتونه سود کنه سطحشم میره بالا چه نیازی به وام داره سطح های پایینتر به نظرم بیشتر نیازه با تشکر

  ۲
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای مشاهده سطح در بآشگاه در سمت چپ ، پایین امتیاز و وجه نقد علامت فلش رو به بالا کلیک نمائید تا سطح شما در بآشگاه قابل مشاهده شود. دراین بخش همه سطوح تا سطح ده که قله دماوند و امتیازات و مزایایی که در هر سطح در صورت رسیدن به سطوح بالاتر می توانید از آن بهره مند شوید قابل مشاهده می باشد.

   ۰
 30. فاطمه گفت:

  سلام وقت بخیر من کد معاملاتی افلاین دارم واسه خرید فروش سهام یک ساعت باید منتظر باشی تا ثبت بشه لطفا اگه امکانش هست کد معاملاتی انلاین بدید ممنون

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی بالای ۱۸ سال دارید با توجه به اطلاعیه سازمان بورس مبنی بر حذف اخذ مدرک برای افراد بالای ۱۸ سال ، می توانید به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه فرمائید و دسترسی خود را از آفلاین به آنلاین تغییر دهید.

   ۰
 31. امین شاهمحمدی گفت:

  سلام ایا اتباع خارجی هم میتونن در بازار بورس ودر کارگذاری آگاه فعالیت داشته باشند
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  ۲
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، اتباع خارجی نیز می توانند به صورت حضوری با در دست داشتن پاسپورت ،مدارک هویتی ، مدارکی که نشان دهد اقامتشان در ایران با مشکلی مواجه نیست به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه نمایند.

   ۰
 32. امید گفت:

  با سلام و احترام
  من موقع ثبت نام برای دریافت کد بورس، اطلاعات مربوط به حساب رو اشتباه وارد کردم.به جای شماره حسابم خودم اطلاعات حساب برادرم ثبت کردم
  ایا امکان ویرایش وجود دارد؟

  ۰
 33. علی رضا گفت:

  با سلام اگر نام کاربری و رمز عبور را فراموش کنیم راه کار ان چیست؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی رمز عبور و نام کاربری می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۸
 34. سمیه برزگر گفت:

  سلام عرض ادب و احترام
  تحلیل تکنیکال نمادها و کدوم قسمت میتونیم مشاهده کنیم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در بخش دیده بان من ،کنار نماد معاملاتی سبد خرید (سبز) و سبد فروش(قرمز) نموداری قرار دارد با کلیک برروی نمودار وارد بخش تکنیکال می شوید و می توانید از ابزار های موجود در بخش تکنیکال تحلیل های خود را انجام دهید.

   ۰
 35. H_s گفت:

  سلام وقتتون بخیر من در سجام ثبت نام کردم و اهراز هویت سجام رو هم انجام دادم و برای دریافت کد معاملاتی ب دفتر پیشخوان رفتم مدرک تحصیلی میخان ولی چند نفر دیگه از اعضای خانواده ک رفتند از اونا نخواستند ایا تحویل کپی مدرک تحصیلی اجباریست یا خیر؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   باتوجه به حذف بند مربوط به لزوم اخذ مدرک تحصیلی برای ایجاد دسترسی آنلاین در دستورالعمل جدید معاملات برخط ؛ حساب کاربری آنلاین برای اشخاص بالای ۱۸ سال ایجاد خواهد شد. شما میتوانید با ثبت قرارداد آنلاین به صورت حضوری در شعب کارگزاری آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد آگاه این دسترسی را دریافت نمایید.

   ۲
 36. جاوید گفت:

  با عرض سلام
  در مواقع فراموشی کلمه عبور و رمز در مرحله افتتاح حساب بورسی (تکمیل ثبت نام) چه اقدامی باید کرد؟
  گزینه "فراموشی رمز عبور" نیز برای بازیابی وجود ندارد.
  لطفاً راهنمایی فرمایید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری و بازیابی رمز عبور در مرحله ثبت نام ، می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 37. ابوالفضل گفت:

  سلام من چجوری میتونم کلاسارو شرکت کنم؟

  ۰
 38. علیرضا گفت:

  با عرض سلام
  من حساب کارگزاری رو شارژ کردم برای خرید سهام فروی ولی حساب رو چک میکنم مبلغ تو حساب کارگزاری هست یعنی برام سهم خریداری نشده؟
  لطفا جواب را بفرمایید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   درصورتی که سفارش خود را از طریق آفلاین به درستی ارسال نموده اید، عرضه اولیه برای شما از طرف کارگزاری خریداری می گردد و در صورتی که صحیح نباشد از سمت سازمان بورس مردود می شود .

   ۰
 39. ali گفت:

  با سلام
  من مبلغی به حساب بورسی خودم از طریق درگاه بانک پارسیان واریز کردم ولی با این وجود ب مانده حسابم اضاف نشد در صورتی ک از حساب بانکی کسر شده

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که هنوز پولی به حساب سامانه معاملاتی شما واریز نشده است ، لطفا جهت پیگیری علت عدم واریز وجه به حساب نزد کارگزاری درساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۲
 40. ایرج گفت:

  سلام آیا کانال تلگرامی جهت مشاوره و راهنمایی مورد اطمینان هم هست اگر هزینه هم داشته باشد پرداخت می شود

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   با عضویت در سایت همفکران می توانید از خدمات مشاوره ای کارگزاری آگاه بهره مند شوید. سیگنال‌های همفکران در قالب دو مطلب ارائه می گردد: "سبد پیشنهادی همفکران" و "سیگنال های معاملاتی همفکران"
   برای اطلاعات بیشتر درساعات اداری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۷ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 41. امیر888 گفت:

  سلام
  لطفاراهنمایی کنید
  الان چندروزه احراز هویت شدم و کد بورسی هم واسم امده ولی توی تکمیل ثبتنام هنوز ثبتنامم فعال نشده
  بایدچکارکنم؟

  ۲
 42. Amitis گفت:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من فک کنم ناقص ثبت نام کردم و کد سجام رو دریافت نکردم در نهایت هم ثبت زدم که دیگه قابل اصلاح نیست ..
  ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکار کنم؟؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت دریافت کد ده رقمی سجام ، لطفا در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 43. محمدی گفت:

  سلام من احراز هویت شدم ۶ روز میشه ولی کد بورسی فعال نشده برام،کی فعال میشه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از احراز هویت بعد از ۵ الی ۷ روز کاری کد بورسی صادر می گردد و در صورتی که کد بورسی صادر شود نام کاربری و کلمه عبور از طریق ایمیل و یا پیامک برای ورود به سامانه معاملاتی برای شما ارسال می گردد.

   ۰
 44. ناشناس گفت:

  سلام . ببخشید من اصلا نمیتونم وارد نرم افزار اگاه بشم . قسمت کد امنیتی حروف انگلیسی میخواد ولی فارسی وارد میشه . هر چی تغییرش دادم ب انگلیسی گوشیمو بازم فارسی مینویسه لطفا راهنمایی کنید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 45. مهدی مرتضی گفت:

  سلام، چجوری میتونم شماره حسابم رو تغییر بدم با یه بانک دیگه کار میکنم، میخوام کارگزاری پول رو بانک جدید واریز کنه تا دیگه خودم هزینه وکارمزد انتقال و جابجایی ندم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری برای تغییر شماره حساب بانکی نزد کارگزاری ، می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۱
 46. agah9 گفت:

  سلام دوست عزیز
  سلام دوست عزیز
  به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد. بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید.

  ۰
 47. شهلا حدادگر اصفهانی گفت:

  سلام من کد بورسی دارم احراز هویت هم شدم الان تو کارگزاری سامان ثبت نام کردم ولی میخوام بیام کارگزاری آگاه چجوری میتونم ثبت نام اینترنتی بکنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد. بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید. برای ارسال درخواست می‌توانید در سامانه معاملاتی آسا به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود. نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 48. امیر گفت:

  با سلام من تعدادی سهم ونفت دارم که امروز در قسمت تغییر کار گزار ناظر تصویر اون و کد مربوطه را فرستادم در قسمت وضعیت هم الان زده که انجام شد ولی چرا هنوز سهامم در قسمت دارایی های من نیامده؟

  ۰
 49. محمد گفت:

  هنگام ثبت نام خطا در هنگام ثبت نام در سامانه سجام رو داشت و الان مشخصات وارد سامانه سجام نشده . باید دوباره ثبت نام کنم یا جداگانه ثبت نام سجام رو ادامه بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که از طریق سایت آگاه اکسپرس موفق به ثبت نام در سامانه سجام نشده اید ، باید به طور مستقیم وارد سایت سجام شده و اقدام به ثبت نام در سامانه سجام فرمائید .لازم به ذکر است که ثبت نام در سامانه سجام جهت دریافت کد بورسی الزامی می باشد.

   ۰
 50. عباس گفت:

  سلام و عرض خسته نباشید. من یک دختر ۹ ساله و یک پسر ۴ساله دارم. میخوام بدونم میشه برای بچه ها کد بورسی بگیرم و برای آینده شون سهام بخرم. آیا باید برای هر کدام حساب بانکی هم باز کنم. لطفا راهنمایی کنید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود. سپس بعد از آن باید برای احراز هویت آگاه و سجام به صورت حضوری توسط ولی فرزند با به همرا داشتن مدارک هویتی خود و فرزند و کد ۱۰ رقمی سجام و شماره حساب به نام فرزند و شماره شبا و شماره تلفن همراه جداگانه در یکی از شعب آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نماید . ایمیل نیز نباید تکراری باشد. افراد زیر ۱۸ سال که ولی، وصی، یا قیم ایشان متقاضی دریافت دسترسی معاملات آنلاین میباشد، میتوانند با امضای تعهدنامه( توسط ولی ، وصی یا قیم) به صورت حضوری در شعب آگاه, اقدام به دریافت این دسترسی نماید. این تعهد نامه حتما باید توسط ولی قانونی امضا گردد.

   ۰
 51. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید من تاریخ یازده بهمن تکمیل اطلاعات کردم در دفتر پیشخان ثبت نام کردم نرم افظار اساتریدر هم نصب کردم اما هنوز میزنه کاربر ازمایشی چرا؟چه جوری درست میشه

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در سامانه معاملاتی با پیام کاربر تستی مواجه شده اید و قادر به پرداخت شتابی نمی باشید ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 52. زهرا خیراللهی گفت:

  سلام من برای دریافت کد بورسی اطلاعاتم رو وارد کردم تایید نهایی رو زدم اما بعد متوجه شدم اشتباه شده الان باید چکار کنم راهنمکاییم کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه در ویرایش اطلاعات ثبت شده در سجام با مشکلی مواجه شده اید، می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 53. Maliheshaloo گفت:

  سلام ببخشید من قبلا ثبت نام کردم ولی الان نام کاربری و رمز عبور رو فراموش کردم چطور باید به دستش بیارم که ثبت نامم رو تکمیل کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری برای بازیابی رمز عبور و نام کاربری جهت ثبت نام ، لطفا درساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 54. فرانک گفت:

  سلام. وقت همگی بخیر
  در حساب کارگزاریم مقداری پول داشتم که با استفاده از نرم‌افزار آساتریدر در قسمت درخواست‌ها، درخواست پرداخت زدم که در تاریخ ۱۱.۱۶ پول به حساب ملتم برگرده ولی پول از حساب کارگزاری کم شده ولی به ملت واریز نشده. به نظرتون چیکار کنم؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر درخواست وجه را تا قبل از ساعت ۱۴ ارسال بفرمائید پول فردای آن روز به حساب شما واریز خواهد شد . اما اگر بعد از ساعت ۱۴ درخواست وجه ارسال بفرمائید ۲ روز کاری طول می کشد تا پول به حساب شما واریز شود. بعد از ارسال تقاضای وجه، درصورتی که وضعیت درخواست شما در حالت "انجام شد" قرار گرفته باشد, زمان پرداخت وجه مورد نظر شما بین ۸:۳۰ صبح تا ۱۶:۳۰ متغیر است و به صورت خودکار به حساب شما واریز می گرد

   ۰
 55. "@Lی" گفت:

  سلام ببخشید من ۴۸ ساعت پیش اهراز هویتم انجام دادم برای دریافت کد آنلاین هنوز برام ارسال نشده داخل سایت که میرم نام کاربری و رمز میزنم میگه حساب غیر فعال هست داخل آساتریدر هم کاربر آزمایشی هستم مشکل چیه که حسابم غیر فعال شده؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که احراز هویت خود را انجام دهید بعد از ۵ الی ۷ روز کاری کد بورسی صادر می گردد و نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه معاملاتی برای شما ایمیل و یا پیامک می گردد .

   ۰
 56. engham گفت:

  سلام. بنده برای دریافت کد سجام از طریق سامانه profilesejam.csdiran.com اقدام کردم. و مراحل رو کامل انجام دادم حتی مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان هم واریز کردم. مرحله بعدی احراز هویت هست. آیا امکانش هست توی کارگزاری آگاه ثبت نام کنم و ادامه مراحل رو اونجا ادامه بدم. چطوری باید اینکار رو بکنم. ممنونم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی باید هم در سامانه سجام و هم در سایت آگاه اکسپرس ثبت نام نمائید. بعد از ثبت نام در آگاه اکسپرس به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد.

   ۳
 57. علی گفت:

  سلام من برای خرید عرضه اولیه کار ثبت سفارش کردم که نهایتا۳۸سهم به من تعلق گرفت،در صورتیکه دوستانم که با کارگزاری دیگری کار می کردند،۳۹سهم گرفتند.میخواستم بدونم دلیل خاصی داره؟مربوط به کارگزاری میشه؟

  ۰
 58. وحید گفت:

  با سلام
  من در هنگام ثبت نام مدرک تحصیلی خودمو اشتباه وارد کرد برای ویرایش اطلاعات چه باید بکنم ؟ در کارگزاری آگاه

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه در ویرایش اطلاعات ثبت شده در سجام با مشکلی مواجه شده اید، می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 59. "@Lی" گفت:

  سلام ببخشید من یه سوال داشتم لطفاً راهنمایی کنید
  من مبتدی هستم و به تازگی وارد بورس شدم، هفته گذشته داخل سجام ثبت نام و احراز هویتم انجام شد که بلافاصله یه کد با مضمون (کد معاملاتی شما در بازار سرمایه، سه حرف جدا از هم و یک عدد پنج رقمی) صادر شد که سه حرف اول فامیلیم نیست
  لطفاً بگید که آیا همین کد بورسی هست یا خیر و با توجه به اینکه با فامیلیم تطابق نداره مشکلی نداره؟ و آیا کد دیگری لازم هست برای خرید و فروش سهام در بورس؟

  لطفاً پاسخ بدید، ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   کد معاملاتی همان کد بورسی می باشد. یکسان نبودن حروف اول کد بورسی شما با نام خانوادگیتان، هیچگونه مشکلی ندارد. کد بورسی شما صادر شده و قادر به انجام معاملات هستید.

   ۰
 60. محمد گفت:

  با سلام
  من مبتدی هستم هنگام خرید بعضی از سهام پیغام خطا میده با این مضمون (توافق نامه ای وجود دارد که توسط کاربر امضا نشده است) چکار باید بکنم ، لطفا راهنمایی فرمایید ، با تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   طبق دستورالعمل سازمان بورس، شما به منظور معاملات در بازار فرابورس باید توافقنامه را تایید و امضا بفرمایید. علت لزوم امضای این توافقنامه به دلیل وجود دامنه نواسان بیشتر از بازار بورس (به نوعی پذیرش بازده و ریسک بالاتر) است. برای امضای توافق نامه هم نیاز به مراجعه حضوری ندارید. در نسخه وب سامانه آنلاین آسا می توانید با کلیک بر روی گزینه تنظیمات (آیکن چرخ دنده در گوشه سمت چپ بالای صفحه مانیتور) به بخش توافقنامه ها مراجعه کرده و توافقنامه مد نظر را تایید کنید.

   ۰
 61. سجاد گفت:

  سلام، وقت بخیر.
  من مراحل ثبت نام و احراز هویت رو انجام دادم و کد معاملاتی هم در همون لحظه برام پیامک شد. ولی موقع ورود به اپلیکیشن آساتریدر کنار اسمم خورده «آزمایشی». و وقتی وارد آگاه اکسپرس می‌شم چنین پیامی رو می‌بینم: «احراز هویت شما توسط دفتر تایید شد. بزودی همکاران ما در کارگزاری اقدام به ایجاد دسترسی معاملاتی برای شما خواهند کرد».

  نکته دیگه این‌که کد معاملاتی رو توی هیچ کدوم از مراحل ورود به حساب کاربریم توی آساتریدر وارد نکردم، و با نام کاربری و رمز عبور خود وبسایت کارگزاری آگاه واردش شدم.

  حالا سؤالم اینه که چه مراحلی از تأیید نهایی مونده و چند روز طول می‌کشه؟ با تشکر.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از انجام مراحل ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس و احراز هویت حضوری در دفاتر پیشخوان ، کد بورسی صادر می شود اما دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمان بر می باشد. در صورتی که دسترسی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال و از حالت آزمایشی خارج می شوید و قادر به پرداخت شتابی و انجام معاملات خود خواهید شد.

   ۰
 62. راضیه گفت:

  سلام من تغییر کارگزاری داشتم الان کارگزاری آگاه ۱۲ روزه ثبت نام کردم هرچقدر در اپلیکیشن اساتریدر نام کاربری و رمز عبور و میزنم میگه اشتباه من نام کاربری و رمز عبورمو میدونم موقع ثبت نام آگاه همینارو زده بودم ولی میگه اشتباه مشکل کجاست ؟ من چرا نمیتونم خرید و فروش کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   فعال شدن دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمانبر است و طبق اولویت ارسال می شود . در صورتی که دسترسی به سامانه معاملاتی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه معاملات ارسال می شود و می توانید خرید و فروش خود را انجام دهید.

   ۰
 63. سجاد گفت:

  سلام ..وقت بخیر
  من تازه وارد شدم ..میخواستم امروز خرید انجام بدم به من اجازه نداد گفت هنوز اجازه خرید شتاب ندارید لطفا راهنمایی کنید ...کد بورسی هم واسم پیام شده ...باید چکار انجام بدهم ؟؟ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از انجام مراحل ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس و احراز هویت حضوری در دفاتر پیشخوان ، کد بورسی صادر می شود اما دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمان بر می باشد. در صورتی که دسترسی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال و از حالت آزمایشی خارج می شوید و قادر به پرداخت شتابی و انجام معاملات خود خواهید شد.

   ۰
 64. فاطمه چاهه گفت:

  سلام من ۳ سال پیش کد بورسی گرفتم ولی الان فراموش کردم چه باید کنم ؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 65. علی راد گفت:

  سلام. من کد بورسی دارم. میخواستم اشتراک آگاه رو هم داشته باشم چون از کارگزاری خودم برای ارائه خدماتش ناراضی ام. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی ""کاربر تستی"" شما به دسترسی ""مشتری"" تبدیل خواهد شد. بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه ""تغییر کارگزار ناظر"" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید. برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 66. علیرضا گفت:

  سلام کارگزاری آگاه میتونه در صورت شارژ بودن حساب برای خرید عرضه اولیه خودش اقدام کنه؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر ، در کارگزاری آگاه امکان خرید خودکار عرضه اولیه وجود ندارد اما در زمان عرضه اولیه در سامانه معاملاتی آنلاین بالای صفحه یک دکمه زردرنگ است که روی آن نوشته عرضه اولیه که از طریق آن میتوانید سفارش خود را به صورت آفلاین ثبت نمایید.

   ۰
 67. مسعود گفت:

  باسلام
  درقسمت فراموشی رمز که میزنم نام کاربری میخواد ،نام کاربری که برام پیامک شده را میزنم ولی می گوید نام کاربری اشتباه هست چکار کنم که رمزم رو دریافت کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 68. محمد گفت:

  می خواهم شماره ی حساب رو تغیر بدم. چی کار کنم

  ۰
 69. سامان گفت:

  کارگزاری آگاه برای پولایی که تو حسابمونه و سهام نخریدیم سود میده؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   درصورتی که دربآشگاه آگاه عضو باشید میتونید از طریق محاسبه رسوب ازمانده قابله معامله در سامانه معاملاتی خود درصورت داشتن شرایط ، وام و اعتبار دریافت کنید که ازطریق وام و اعتبار قادربه خرید سهام می باشد.

   ۰
 70. سیدمحمدمهدوی گفت:

  سلام من میخواهم پسرم که ده سال دارد و دخترم که ۵ سال دارد را وارد بورس کنم ولی وقتی میخوام کد سجام بگیرم برام میزنه کد ملی معتبر نیست .
  باید چکار کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 71. حمید گفت:

  سلام
  من خواستم در آگاه اکسپرس ثبت نام کنم
  وارد شدم دوباره اومدم بیرون حالا رمز عبورم یادم رفته راهنمایی کنید ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 72. فرشاد گفت:

  آیا اصولا امکان انتقال سبد سهام از یک کارگزاری به کارگزاری دیگر وجود دارد؟!

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد. بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید. بعد از دسترسی به سامانه معاملاتی آسا برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.
   نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 73. میلاد گفت:

  سلام چرا نمیتونم ثبت نام کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 74. سجاد محمدپور گفت:

  سلام من هنوز کد بورسی نگرفتم و هنوز نرفتم دفتر پیشخوان برا تکمیل ثبت نام مشکلی که الان دارم اینه که من نام کاربری و رمز عبوری رو یادم رفته یعنی هرچی که ب نظرم میومد درسته رو وارد کردم بازم نشد
  چجوری باید پیگیری کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 75. sajad گفت:

  سلام
  بنده زمانی که تو سایت شما ثبت نام می کردم متاسفانه فراموش کردم پسوند نام خانوادگی خودم رو وارد کنم.
  مشکلی پیش میاد بره معاملات؟
  اگه مشکل داره بره حلش چیکار باید کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله در صورتی که پسوند فامیلی دارید باید پسوند فامیلی در زمان ثبت نام ، وارد نمائید. لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 76. فریدون گفت:

  سلام من الان با کارگزاری دیگری دارم کار میکنم آیا میتونم کارگزاریمو عوض کنم بیام آگاه ؟ آیا باید دوباره همه راهها رو از اول طی کنم گرفتن کد بورسی کد سجام متشکرم اگه جواب بدین البته الان فرمهای شما رو پر کردم ولی وقت رفتن به دفاتر پیشخوان رو ندارم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد. بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید. بعد از دسترسی به سامانه معاملاتی برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.
   نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۲
 77. gholami گفت:

  سلام
  بنده پسرم که زیر ۱۸ ساله ثبت نام کردم ولی شماره حساب خودم وارد کردم که اونم اشتباه وارد شده ودر مرحله احراز هویت وسجام هم نتونستم ثبت‌نام کنم براش الان من چکار میتونم بکنم باتشکر

  ۰
 78. مدارائی گفت:

  باسلام
  با اینکه حدودا"۲۵روزپیش در کارگزاری آگاه ثبت نام نموده و نام کاربری وکد بورسی خود را دریافت کردم (ازطریق دفتر پیشخوان)ولی تاکنون مجاز به انجام معاملات آنلاین نیستم علتش چیست؟
  باتشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   فعال شدن دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمانبر است و طبق اولویت ارسال می شود . در صورتی که دسترسی به سامانه معاملاتی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه معاملات ارسال می شود و می توانید خرید و فروش خود را انجام دهید.

   ۰
 79. مجتبی حجتی گفت:

  با عرض سلام وخسته نباشی
  من حدودا یک ماه هست کد بورسی گرفتم، فقط امکان خرید سهام دارم ولی موقع فروش با پیام 'سهام دارد، حق تقاضای سهام ندارد' مواجه هستم، لطفا راهنمایی کنید. ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما ممنوع المعامله نوع s شده اید و برای برطرف نمودن این مشکل باید به صورت حضوری به همراه اصل مدارک هویتی شناسنامه و کارت ملی به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه بفرمائید تا مشکل شما برطرف شود.

   ۱
 80. هادی خان محمدی گفت:

  سلام وقت بخیر من سجام رو انجام دادم تکمیل شد یه کد برام اومد.دوروز قبل هم رفتم پیش خوان احراز هویت شدم تو سیستم اگاه همچنان زده کاربر تستی .دقیقا دو سه روز شده الان پس کی درست میشه ممنون از پاسخگویی تون

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از انجام مراحل ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس و احراز هویت حضوری در دفاتر پیشخوان ، کد بورسی صادر می شود اما دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمان بر می باشد. در صورتی که دسترسی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال و از حالت آزمایشی خارج می شوید و قادر به پرداخت شتابی و انجام معاملات خود خواهید شد.

   ۱
 81. حمیدرضا گفت:

  سلام. موقع ثبت نام تلفن همراه من برای همسرم و تلفن همسرم برای من ثبت شده. چطور میتونیم اصلاح کنیم؟

  ۰
 82. محمدانور حسینی گفت:

  سلام :
  آیا اتباع خارجی مقیم ایران میتوانند از طریق کارگزاری آگاه کد بورسی بگیرند ؟
  با تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی برای افراد غیر ایرانی بصورت حضوری این افراد با در دست داشتن پاسپورت ،مدارک هویتی ، مدارکی که نشان دهد اقامتشان در ایران با مشکلی مواجه نیست به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه نمایند.

   ۰
 83. فافا گفت:

  سلام توسامانه ثبتنام کردم برای ادامه فرایند کدکاربری ورمز عبور میزنم خطا میده که اشتباست

  ۱
 84. مهدی گفت:

  سلام
  من برای دریافت کد بورسی ثبت نام کردم ولی اخرش نوشت
  اطلاعات شما در سیستم ثبت شد.اما برخی اطلاعات وارد شده به دلایلی مورد تایید نیست. همکاران کارگزاری برای تکمیل اطلاعات با شما تماس خواهند گرفت. برای اطلاعات بیشتر می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با واحد آگاه اکسپرس تماس حاصل فرمایید.
  این یعنی چی ؟
  و اینکه برای دریافت کد سجام چه کار باید بکنم ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری در مورد تأئید اطلاعات خود در سایت اکسپرس ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ و برای دریافت کد ده رقمی در سایت سجام ثبت نام و کد ده رقمی را دریافت نمائید.

   ۰
 85. نوید گفت:

  سلام توی سامانه اگاه که ثبت نام کردم اخر فامیلیم ء داره ولی من یادم نبود بزارم.
  توی احراز هویتم این ء گذاشته شده وکد بورسیم اومده ونمیتونم خریدکنم وتوی اپلیکیشن میزنه ازمایشی باید چیکار کنم

  ۰
 86. سجاد گفت:

  سلام من رمز ایمیل خودمو نمی تونم بازیابی کنم و میخوام توی اگاه عوضش کنم چیکار کنم؟

  ۰
 87. وحید گفت:

  سلام.وقت بخیر و خدا قوت
  بنده ساکن حومه استان تهران. و درحال گذروندن آموزش‌های بورس و همچنین تحقیق درمورد بازار سرمایه گذاری هستم.
  سوال : اگر بنده از صفر صفر بخواهم برای ورود به بورس ایران اقدام کنم چه مواردی در خصوص ثبت نام تا خرید ک فروش را باید بگذرونم؟
  پیشاپیش از پاسخگویی شما متشکرم🌹

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای شروع پیشنهاد می کنیم در تورهای آموزشی رایگان که در هفته برگزار می شود شرکت کنید . همچنین می توانید از مطالب بلاگ, ویدئو های آموزشی و کلاس های آموزشی رایگان بهره مند شوید.با مراجعه به "ویترین باشگاه " میتوانید از برنامه آموزشی آگاه مطلع شوید.
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثبت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
   سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را به همراه کد ۱۰ رقمی سجام و مدارک هویتی در یکی از دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه انجام دهید .بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد.

   ۰
 88. علی وطن پرست گفت:

  باسلام بنده برای فرزندم کدبورسی گرفته وباآن خریدنیزانجام داده ام و الان میخواهم مقداری ازپول مانده درحساب کارگزاری را برداشت کنم وبحساب بانکی ام واریزکنم ولی درقسمت حساب ،حساب بانکی قابل مشاهده نبوده وخالی است وپیام می دهدموردی وجودنداردهرچقدرهم باشماره هایتان تماس گرفتم مدام اشغال بودونمایندگی شهرمان هم گفتندبه دلیل ثبت نام درپیشخوان به اطلاعات دسترسی ندارندحالاتکلیف ما چیست لطفا راهنمایی فرمایید

  ۰
  • agah11 گفت:

   سلام به منظور بررسی بیشتر اطلاعات شما لطفا برای پیگیری این مورد با مرکز تماس گروه آگاه به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ و ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ عدد ۲ تماس بگیرید. همچنین میتوانید برای این منظور به crm@agah.com ایمیل ارسال نمایید و یا از طریق سامانه ثبت تیکت فرمایید.

   ۰
 89. محمد گفت:

  با سلام
  برای دریافت وجه از حسابم شماره حسابی تو کارگزاریم موجود نیست در صورتی که شماره حسابم رو داده بودم
  برای اصلاح این مشکل چی کار کنم

  ۰
 90. رئیسی گفت:

  سلام ، بعد از ثبت نام، برای مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت ، کد سجام باید داشته باشیم ؟ چون برای من بعد از دو روز هنوز نیومده !

  ۰
 91. پرویز گفت:

  با سلام من مراحل ثبت نام رو تا اخر انجام دادم کد ۵ رقمی سجام رو گرفتم و الان تو مرحله پایانی و مراجعه به نمایندگی جهت اهراز هویت هستم ولی کد ۱۰ رقمی سجام بدام ارسال نشد علتش چیه ؟

  ۰
 92. یگانه گفت:

  سلام خسته نباشید من درکارگزاری اگاه ثبت نام کردم دیگه لازم به ثبت نام درسامانه سجام نیست؟

  ۰
 93. محمدرضا گفت:

  باسلام
  من زمانی که میخواهم در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کنم ، از من شماره حساب بانک سامان و یا ملت را میخواهد . آیا کارگزاری آگاه فقط با این دو بانک کار میکند ؟
  بنده تازه میخواهم وارد بورس شوم و اطلاعاتی ندارم ، بی زحمت اگر میشود بنده را راهنمایی کنید که چگونه میتوانم کد بورسی بگیرم و فعال شوم ؟
  و یه توضیح هم بدهید که تفاوت کارگزاری آگاه با سایر کارگزاری ها چیست ؟
  آیا از لحاظ آموزش بهتر می باشد ؟
  چگونه میتوانم در کلاس های آموزشی شرکت کنم و آیا رایگان هست یا خیر
  ممنون و تشکر

  ۰
  • agah11 گفت:

   با سلام
   محدودیتی در تعریف شماره حساب وجود ندارد.
   برای دریافت کد بورسی از طریق سایت ex.agah.com‌اقدام نمایید.
   کارگزاری آگاه جزو برترین های کارگزاری های کشور بوده و در کلیه زمینه های بازار سرمایه فعال است. برای آشنایی بیشتر لطفا به سایت agah.com مراجعه نمایید.
   برای مشاهده دوره های آموزشی به بخش کارگزاری آگاه به آدرس bashgah.com/edu مراجعه نمایید.

   ۰
 94. Fatemeh گفت:

  سلام.ببخشید برای اینکه کشی رو بعنوان معرف آگاه انتخاب کنیم داخل پیش ثبتنام یا وقتی برای احراز هویت میریم

  ۰
 95. سید جعفر جلیلیان گفت:

  سلام . من احراز هویت انجام دادم اما. در مراحل ثبت نام من نیامده. اشکال کجاست ؟ ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   مرحله احراز هویت شامل احراز هویت سجام و آگاه است که ممکن است شما احراز هویت آگاه و یا سجام را انجام داده اید.

   ۰
 96. محسن گفت:

  سلام کارگزاری خیلی خوبی هستید.فقط یه سوال داشتم چرا عرضه اولیه که من آفلاین از قبل اجازه خریدش دادم‌واسم کامل نخریدن ؟ قیمت پیشنهادیمم سقف بود . توو عرضه اولیه صبا ۸۰۰ تا سهم بهم رسید و تویه شستا تا الان ۳۶۳۷ تا رسیده در حالی ک من ۴۵۰۰ تا سفارش داده بودم. میشه راهنماییم کنید و کجای کارم اشکال داشته ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای عرضه اولیه تعداد محدودی سهام ارائه می شود. با توجه به تعداد زیاد مشارکت کننده ها تعداد کمتری نسبت به تعداد اعلام شده در اطلاعیه عرضه تخصیص پیدا می کند.

   ۰
 97. محمد رسول گفت:

  سلام خسته نباشید ، من چند وقت پیش ثبت نام اگاه رو انجام دادم ، سامانه سجام ثبت نام کردم کد معاملاتی در بازار سرمایه رو دارم اما متاسفانه یوزر و پسوردمو فراموش کردم. باید چیکار کنم ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از انجام مراحل ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس و احراز هویت حضوری در دفاتر پیشخوان ، کد بورسی صادر می شود اما دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمان بر می باشد. در صورتی که دسترسی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال و از حالت آزمایشی خارج می شوید و قادر به پرداخت شتابی و انجام معاملات خود خواهید شد.

   ۰
 98. سعید فرضی زاده گفت:

  با سلام ، از آنجائیکه اینجانب به تازگی کد بورسی گرفته ام آیا امکان خرید سهام دارم یا نه چون در سامانه آگاه، بخش معاملات بر خط سهام که وارد شدم و برای خرید سهام اقدام نمودم سیستم این پیغام را صادر کرد" کاربر تستی امکان پرداخت شتابی وجود ندارد" لطفا بنده را راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از انجام مراحل ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس و احراز هویت حضوری در دفاتر پیشخوان ، کد بورسی صادر می شود اما دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمان بر می باشد. در صورتی که دسترسی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال و از حالت آزمایشی خارج می شوید و قادر به پرداخت شتابی و انجام معاملات خود خواهید شد.

   ۰
 99. سیامک گفت:

  سلام. در شرایط فعلی جهت انجام قرارداد اعتباری حتماً باید حضوری به شعب مراجعه کرد؟

  ۰
 100. حسین گفت:

  با سلام
  من ایمیلم را اشتباه وارد کردم امکان اصلاح ایمیل بعد از تایید نهایی وجود دارد یا خیر

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت ویرایش شماره حساب بانکی خود، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ بخش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت ویرایش شماره حساب بانکی خود، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۶۴۶۱ بخش پشتیبانی سجام تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 101. سپهر گفت:

  سلا من در سامانه سجام ثبت نام کرده ام و کد برای من پیامک شده الان برای ثبت نام دقیقا چکار باید بکنم ؟؟به دفتر کارگزاری مراجعه کنم یا دفتر خدمات پستی؟؟؟

  ۰
 102. عزیز قلی زاده گفت:

  سلام سهام جایزه شبریزاز۱۴اسفندمجمع تایید کرده ولی هنوزتودارایی سهامداران ننشسته بنظرتون کی میشینه تودارایی ما. باتشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که سهام جایزه به شما تعلق گرفته شده است .زمانی که امور سهامداری شرکت پالایش نفت تبریز و تائید شرکت سپرده گذاری مرکزی سهام جایزه را به پرتفوی شما اضافه نماید و سهام جایزه را به حالت فعال برای معامله شدن قراردهد، می توانید سهام جایزه خود را نیز به فروش برسانیدو این که سهام جایزه به سهام قابل معامله تبدیل شود شاید چندین ماه به طول انجامد.

   ۱
 103. فاطمه گفت:

  سلام ببخشید من ۲۷ ام رفتم ثبت نام کردم برای دریافت کد بورس کارگزاری آگاه ایمیل اشتباه زدم هم برای خودم هم برای سه نفر از خونوادم دفتر پیشخوانم رفتم برای احراز هویت کارام تموم شده الان منتطر دریافت کد بورسم میگن کد بورس ایمیل میشه برات الان من ک اشتباه زدم ایمیلو امکان ویرایشش هست یا نه🤦‍♀️🤦‍♀️☹☹

  ۱
 104. حسام گفت:

  با سلام و احترام
  برای دریافت کد بورسی به یکی از دفاتر پیشخوان حدود پپنج روز پیش مراجعه کردم اونجا کارم انجام شده اما کد بورسیم هنوز نیومده
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  ۳
 105. فرشته گفت:

  سلام, موقع خرید هر سهامی این پیغام داده میشه که توافق نامه ای وجود دارد که امضا نکردید, چه توافق نامه ای,? از کجا باید امضا کنم? آیا میشه آنلاین این کارو کرد? با توجه به کرونا ایا می تونم به شعبه نرم ,به شعبه تبریز هم زنگ می زنم جواب نمیده, بلا تکلیفم ,چه باید کرد?

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   طبق دستورالعمل سازمان بورس، شما به منظور معاملات در بازار فرابورس باید توافقنامه را تایید و امضا بفرمایید. علت لزوم امضای این توافقنامه به دلیل وجود دامنه نواسان بیشتر از بازار بورس (به نوعی پذیرش بازده و ریسک بالاتر) است. برای امضای توافق نامه هم نیاز به مراجعه حضوری ندارید. در نسخه وب سامانه آنلاین آسا می توانید با کلیک بر روی گزینه تنظیمات (آیکن چرخ دنده در گوشه سمت چپ بالای صفحه مانیتور) به بخش توافقنامه ها مراجعه کرده و توافقنامه مد نظر را تایید کنید.

   ۰
 106. آراسته اطهری گفت:

  وقت بخیر
  من کد بورسی را خیلی وقت پیش برای اخذ وام بانکی گرفته بودم (از کارگزار آگاه) امروز خواستم پس از انجام مطالعاتی در سطح خرید و فروش سهام خرید سهام شرکتز را با سرمایه ۳۰۰۰۰۰ تومان شروع کنم، ولی خطا زد و نوشت که سازمان به کمتر از ۵۰۰۰۰۰ تومان سرمایه اجازه معامله نمی دهد!

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر با توجه به تصویب قانون توسط سازمان بورس برای خرید سهام حداقل با ۵۰۰ هزار تومان قادر به سرمایه گذاری می باشید. برای این منظور حساب معاملاتی خود را شارژ و اقدام به معامله بفرمائید.

   ۰
 107. abbaspanjali گفت:

  سلام وقت بخیر من ثبت نامم رو کامل انجام دادم کد سجام برام نیومده.از کجا پیگیری کنم؟
  امروز ب دفتر پیش خوان رفتم گفتن مشکلتون رو از پشتیبانی پیگیری کنین

  ۰
 108. رسول شولی بر گفت:

  سلام من ثبت نام اولیه رو واسه دریافت کد کارگذاری انجام دادم ولی ناقص، چون شماره شبا نداشتم، الان مجدد میخام برم ولی نام کاربری و رمز عبور یادم رفته چکارکنم،

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی نام کاربری و کلمه عبور برای ادامه ثبت نام ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 109. Aliabadi31@gmail.com گفت:

  سلام من کارگزاریم آگاه می باشد اگر حسابم رو شارژ کنم عرضه های اولیه رو بصورت اتوماتیک خود کارگزاری برام خریداری می کنه ؟یا خودم باید بخرم ؟نحوه فعالسازی آن در صورت خرید اتوماتیک توسط کارگزاری آگاه چگونه است ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   خرید خودکار عرضه اولیه در کارگزاری آگاه انجام نمی شود اما دو روز قبل از عرضه اولیه در سامانه معاملاتی آنلاین بالای صفحه یک دکمه زردرنگ است که روی آن نوشته عرضه اولیه که از طریق آن میتوانید سفارش خود را به صورت آفلاین ثبت نمایید.علاوه بر این در زمان عرضه میتوانید سفارش آنلاین بگذارید که ساعت سفارش آنلاین از طریق سامانه معاملاتی آنلاین اطلاع رسانی میشود.

   ۱
   • عزیز گفت:

    سلام من برای دخترم باشماره حساب بانکی خودم ثبت نام کردم مشکلی بوجود میاد؟

    ۰
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     در زمان ثبت نام برای دریافت کد بورسی شماره حساب باید به نام فرزند شما باشد.همچنین توجه داشته باشید شماره همراه و ایمیل نیز جدید و تکراری نباشد.در غیر این صورت ثبت نام شما با مشکل مواجه خواهد شد.

     ۰
 110. عزیز گفت:

  سلام من برای دختر ۴ساله ام میخام ثبت نام انجام بدم اما شماره حساب نداره وشماره حساب خودمو دادم مشکلی نداره؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی دقت داشته باشید که شماره حساب به نام فرزند باشد ، شماره همراه و ایمیل جدید باشد. در غیر این صورت در سیستم ثبت نخواهد شد و در نهایت ثبت نام شما با مشکل مواجه خواهد شد.

   ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در زمان ثبت نام برای دریافت کد بورسی ، لازم است که شماره حساب به نام فرزند شما باشد . در غیر این صورت شماره حساب توسط سیستم پذیرفته و ثبت نخواهد شد. همچنین توجه داشته باشید که شماره همراه و ایمیل تکراری نباشد.

   ۰
 111. حسن گفت:

  سلام
  من قبلا در کارگزاری آگاه ثبت نام کردم ولی کامل نشده بود.الان میخوام ادامه شو انجام بدم ولی نام کاربری و رمزم رو فراموش کردم.سایت امکان ایجاد حساب جدید هم نمیده.
  لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی رمز عبور و نام کاربری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۲
 112. داود گفت:

  سلام وقت بخیر میخواستم سهامی بخرم درخواست خرید میزدم پیغامی میاد که توافق نامه ای وجود دارد که توسط کاربر امضا نشده است چطور باید این مشکل را حل کنم با تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز،
   طبق دستورالعمل سازمان بورس، شما به منظور معاملات در بازار فرابورس باید توافقنامه را تایید و امضا بفرمایید. علت لزوم امضای این توافقنامه به دلیل وجود دامنه نواسان بیشتر از بازار بورس (به نوعی پذیرش بازده و ریسک بالاتر) است. برای امضای توافق نامه هم نیاز به مراجعه حضوری ندارید. در نسخه وب سامانه آنلاین آسا می توانید با کلیک بر روی گزینه تنظیمات (آیکن چرخ دنده در گوشه سمت چپ بالای صفحه مانیتور) به بخش توافقنامه ها مراجعه کرده و توافقنامه مد نظر را تایید کنید.

   ۰
 113. فرید گفت:

  سلام
  من ثبت نام پسر ۱۲ ساله ام رو در آگاه انجام دادم ولی کد فعالسازی پنج رقمی برای دریافت کد پیگیری سجام برای من ارسال نشد.در ضمن شماره حساب خودم رو برای پسرم نوشتم.ممنون میشم اگه برای رفع این دو مشکل منو راهنمایی کنید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای افراد زیر ۱۸ سال در زمان ثبت نام به جای گزینه اصیل ، گزینه نماینده قانونی را انتخاب و مدارک هویتی ولی قانونی (پدر ) را باید وارد نمائید. بعد از تکمیل مراحل ثبت نام در سجام کد ده رقمی برای شما ارسال می شود. توجه داشته باشید که شماره حساب به نام فرزند شما باشد. در غیر این صورت با مشکل ثبت مواجه خواهید شد.

   ۰
 114. امیر گفت:

  سلام
  من‌‌ از‌ طریق یک‌کارگزاری دیگر کد بورسی را دریافت کردم اما هنوز هیچ معامله ای انجام ندادم،میخواهم گارگزاریم‌ را به آگاه تغییر بدم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

  ۳
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تمایل دارید مشتری کارگزاری آگاه شوید باید در سایت آگاه اکسپرس ثبت نام کنید و جهت احراز هویت آگاه به صورت حضوری در دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نمایید. با همان نام کاربری و کلمه عبوری که وارد سایت بآشگاه می شوید در آگاه اکسپرس نیز با همان نام کاربری و کلمه عبور ثبت نام نمائید تا از این طریق بتوانید به عنوان مشتری اگاه از مزایای بآشگاه مشتریان آگاه و تخفیفات معاملات و تخفیف بسته های تحلیلی و بسته های اعتباری ودیگر مزایای آن بهره مند شوید

   ۰
 115. محمود شاهی گفت:

  سلام من ۱۱ سال است در بورس کار میکنم کد بورسی دارم در سجام ثبت نام کردم حالا می خواهم فقط معاملات خود را در کارگزاری اگاه انجام دهم چه کار کنم؟

  ۰
 116. احمدرجب گفت:

  سلام من ۲۳ فرودین ثبت نام کردم اما برام کد ده رقمی سجام نیامده میشه بفرمائید چکا باید بکنم

  ۰
 117. رضائیان گفت:

  سلام من دیروز در آگاه اکسپرس ثبت نام کردم ولی موفق نشدم در سجام ثبت نام کنم الان از چه طریقی باید ثبت نام کنم که مبلغ سجامم ازم کم نشه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   وارد سایت سجام که می شوید ، آیتمی وجود دارد دریافت کد پیگیری. شماره تلفن همراهی رو که موقع ثبت نام سجام ثبت نموده اید راباید بزنید و یک کد ۵ رقمی براش اس ام اس میشود. بعد از وارد کردن آن کد، وارد صفحه جدیدی میشوید که کد پیگیری ۱۰ رقمی نوشته شده است.

   ۰
 118. علیزاده گفت:

  سلام من وقتی مراجعه میکنم جهت ثبت نام ،سیستم میگیه ثبت کردین و من الان نام کاربری و پسورد ندارم چکار کنم

  ۰
 119. س گفت:

  سلام
  من نمی تونم شماره سریال شناسنامه مو وارد کنم چون حرف ذ نداره .واسم پیام میاد اطلاعات وارد شده نادرست است
  لطفا راهنمایی کنید.
  ممنون

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 120. Hanie گفت:

  سلام من در یک کارگزاری کد بورسی دارم میخواستم با اگاه کار کنم همون کد بورسی اینجاهم کاربرد داره یا باید دوباره کد بورسی بگیرم ... ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   ب منظور انجام معاملات از طریق کارگزاری آگاه در سایت آگاه اکسپرس ثبت نام و برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه مراجعه بفرمائید. بعد از انجام این مراحل کد بورسی و دسترسی به سامانه معاملاتی با ارسال نام کاربری و کلمه عبور برای شما فعال می شود.

   ۰
 121. افشاری گفت:

  سلام من ایمیل رو اشتپاهی زدم چکار باید بکنم تغییر بدم

  ۰
 122. درخشان گفت:

  سلام من دیروز در سجام ثبتنام کردم ولی کد رهگیری هنوز برام ارسال نشده و میزنه که اطلاعات نیاز به ویرایش دارند در صورتی که اطلاعات را صحیح وارد کردم. اما شماره تلفنی که وارد کردم با کدملی خودم مطابقت نداره و به نام خودم نیست. یعنی مشکل از اونه؟ لطفا راهنماییم کنید

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 123. Barani گفت:

  باسلام و خسته نباشید،بنده تمام مراحل ثبت اطاعات رو انجام دادم ولی در اخرین مرحله که برای گرفتن کد ده رقمی سجام بود سیستم جواب نداده و کد رو برام نفرستاد،از قسمت پیگیری هم که وارد میشم میگه ثبت نام شما کامل شده و راهی برای گرفتن کد ده رقمی سجام نشون نمیده

  ۰
 124. سمانه مولائی گفت:

  آیا به موجودی نقدی در حساب آگاهمون هم سودی تعلق میگیره؟

  ۰
 125. محمد گفت:

  سلام
  چگونه میتوانم برای پسرم که ۲ سالشه کد بگیرم وفعالیت کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثبت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
   سپس بعد از آن باید برای احراز هویت آگاه و سجام به صورت حضوری توسط ولی فرزند با به همرا داشتن مدارک هویتی خود و فرزند و کد ۱۰ رقمی سجام و شماره حساب به نام فرزند و شماره شبا و شماره تلفن همراه جداگانه در دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نماید .
   افراد زیر ۱۸ سال که ولی، وصی، یا قیم ایشان متقاضی دریافت دسترسی معاملات آنلاین میباشد، میتوانند با امضای تعهدنامه( توسط ولی ، وصی یا قیم) به صورت حضوری در شعب آگاه, اقدام به دریافت این دسترسی نماید.
   این تعهد نامه حتما باید توسط ولی قانونی امضا گردد.

   ۰
 126. علی اسدی گفت:

  سلام
  بنده کد سجام دارم و پیشخوان هم رفتم ولی هیچ کارگزاری ثبت نام نکردم.الان میتونم ثبت نام کنم؟؟

  ۱
 127. زهرا گفت:

  سلام قفامیلی من موقع ثبت نام در کارکزاری آگاه اشتباه شده چیکار کنم ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 128. سارا گفت:

  سلام.من قسمت اخر ثبت نام نتونستم کد سجام رو وارد کنم.الان چطوری میتونم وارد کنم؟ممنون

  ۰
 129. معصومه حیدری حیاتی گفت:

  باسلام بنده ثبت نام نهایی رو انجام دادم اما کدبورسیم رو دریافت نکردم شماره موبایلم تغییر کرده و رمز ایمیلمو هم فراموش کردم راهنمایی کنین دوماهه طول کشید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 130. Star گفت:

  سلام. من کد معاملاتی برام آمده ولی حروفش سه حرف اول فامیلیم نیست. مشکلی نداره؟ دوم اینکه وقتی می خوام سهم عرضه اولیه بخرم در آساتریدر پیغام می ده که مشتری ثبت نشده است.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که سهام عدالت داشته باشید ، کد بورسی شما با حرف ع شروع می شود. در صورتی که نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه معاملاتی ارسال شود قادر به ورود در ساعات معاملات و انجام معامله خواهید شد.

   ۰
 131. عباس گفت:

  سلام من در صندوق سرمایه گزاری مشترک آگاه عضو شدم و برای صدور و واری پول می زنه شما فعال نیست. چرا؟ و حداقل موجودی برای این صندوق چقدر است؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت کسب اطلاع از نحوه سرمایه گذاری در صندوق ها ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۳ بخش صندوق ها تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 132. محسن گفت:

  سلام .خسته نباشید من به کارگزاری آگاه را انتخاب کردم و درخواست تغییر کارگزار ناظر برای سهام قبلی داده ام . تغییر کارگزاری انجام شده اما قابلیت فروش سلام قبلیم را ندارم. چه کار باید بکنم. یا پیام سهام کافی نیست . یا پیام توافق نامه های هست که امضا نشده نمیدهد لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از اعمال تغییر کارگزار ناظر دو الی سه روز کاری بعد تغییر کارگزار ناظر توسط کارگزاری اعمال می شود.
   طبق دستورالعمل سازمان بورس، شما به منظور معاملات در بازار فرابورس باید توافقنامه را تایید و امضا بفرمایید. علت لزوم امضای این توافقنامه به دلیل وجود دامنه نواسان بیشتر از بازار بورس (به نوعی پذیرش بازده و ریسک بالاتر) است. برای امضای توافق نامه هم نیاز به مراجعه حضوری ندارید. در نسخه وب سامانه آنلاین آسا می توانید با کلیک بر روی گزینه تنظیمات (آیکن چرخ دنده در گوشه سمت چپ بالای صفحه مانیتور) به بخش توافقنامه ها مراجعه کرده و توافقنامه مد نظر را تایید کنید.

   ۰
 133. مجتبي گفت:

  سلام چطور بفهميم سفارش خريد سهام به نتيجه رسيده وسهام خريداري شده؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در ساعات معاملات سفارش خرید خود را ثبت و ارسال بفرمائید و در صورتی که به قیمت مد نظر شما معامله ای انجام شود و تاریخ اعتبار خود را روز قرارداده باشید، معامله خرید توسط بورس تائید و سبد دارایی شما افزوده می شود و در غیر این صورت پس از اتمام ساعت معاملات سفارش خرید شما از سفارشات فعال شما حذف و خرید سهمی صورت نگرفته است و سهامی در سبد دارایی شما دیده نخواهد شد.

   ۰
 134. میثم طیبی گفت:

  سلام،تعدادی از سهام خریداری شده ام رو نمیتونم بفروشم علی رغم مراجعه به کارگزاری هنوز مشکل من حل نشده

  ۰
 135. Hamed گفت:

  سلام
  برای فعال سازی بسته اعتباری باید چه کاری انجام بدم؟؟؟لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شرایط لازم برای دریافت اعتبار از بآشگاه کارگزاری آگاه
   نیاز است که شما در کارگزاری آگاه قرارداد اعتباری به صورت حضوری را امضا کرده باشید.کارگزاری آگاه باید ناظر اوراق بهاداری باشد که به‌عنوان تضمین از طرف مشتری نزد کارگزار قرارداده‌شده‌است . امکان تغییر ناظر به کارگزاری دیگر برای آن دسته از اوراق بهاداری که به عنوان تضمین نزد کارگزاری آگاه است، وجود ندارد و اصطلاحا سهام نزد کارگزاری آگاه فریز می‌شود.مشتری ملزم است حداقل ارزش تضمینی معادل میزان اعتبار درخواستی، نزد کارگزاری آگاه داشته باشد. ارزش تضمین برابر است با ۴۵ درصد دارایی سهام.

   ۰
 136. میرزامحمدی گفت:

  سلام وقت بخیر. من سهمی رو خریداری کرده بودم و بعد از رفتن به صف خرید، گزینه ی انصراف رو انتخاب کردم. ولی برای مبلغش، نوشته مبلغ مسدودی وکالتی. چیکار باید بکنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که با پیام مسدودی غیر وکالتی مواجه شدید به دلایل متعددی این پیام ارسال می شود .یکی از دلایل این پیام زمانی که شما سهمی را فروخته باشید و همان موقع درخواست وجه ارسال کنید. برای رفع مسدودی لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 137. رضا گفت:

  سلام در بخش هویت شخصی سال تولد و سریال شناسنامه را نمیشه وارد کرد

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت ویرایش اطلاعات ثبت شده در سامانه آگاه اکسپرس ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 138. مهدی گفت:

  سلام بنده کارگزاری آگاه ثبت نام و کد بورسی دارم ولی چطور میتونم سهام عدالت رو بیارم تو برنامه تریدر ؟ آیا نیاز به ثبت نام در سایت سجام هست؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که سهام عدالت خود را به صورت مستقیم آزاد نمائید و همچنین مشتری کارگزاری آگاه باشید ، سهام عدالت بعد از طی مراحل آزاد سازی به سبد داریی های شما در حساب معاملاتی آنلاین شما افزوده می شود .

   ۰
 139. zahra گفت:

  سلام.من در سجام ثبت وکارگزاری احراز هویت شدم و کد بورسیم اومد الان ک وارد سامانه معاملاتی میشم نام کاربری و رمز عبورو میزنم اصلا وارد صفحم نمیشه تو همون حالت میمونه و دوباره باید نام کاربری و رمزو بزنم بخاطر چیه میدونمم ک درست وارد میکنم
  با این حال فراموشی رمز عبورو ک میرنم اصلا کار نمیکنه تو همین صفحه موندم من

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 140. معین گفت:

  سلام .
  امروز باید کد معاملاتی من فرستاده میشد.اما به جاش پیامی اومده که میگه" کد معاملاتی شما نیاز به اصلاح مشخصات دارد".
  چکار باید کرد؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 141. معین گفت:

  سلام .
  امروز باید کد معاملاتی من فرستاده میشد.
  اما به جاش پیامی اومده که میگه" کد معاملاتی شما نیاز به اصلاح مشخصات دارد".
  چه کار باید کرد؟

  ۰
  • agah4 گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر این پیامک از طرف شرکت سپرده گذاری مرکزی برای شما ارسال شده است، باید در سایت سجام نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید.

   ۰
 142. زهرا گفت:

  سلام پدرم کد بورسی دارند ولی برای ورود به انلاین اگاه نیاز به نام کاربری دارم چطوری میتونم نام کاربری بگیرم دوباره چون فراموش کردم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 143. فرشته گفت:

  سلام.برای من پیامک ویرایش اطلاعات اومده، در حالیکه وقتی رفتم توی سایت سجام،دیدم کد بورسی من رو نوشته.
  باید چکار کرد،.

  ی سوال دیگه هم داشتم،کد بورسی حتما ۳حرف ابتدایی فامیلی شخص هس؟ چون واسه من نبود

  ۱
 144. محمد گفت:

  سلام مدتی است مشتری کارگزاری آگاه شدم چطور میتونم غیر حضوری دارایی سهام خود را از ..سمات .. به دارایی آگاه انتقال و معامله کنم ‌محمد

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای انتقال سهام خود به کارگزاری آگاه ، در سامانه معاملاتی نسخه وب ، به قسمت منو ، درخواست ها ، گزینه درخواست تغییر کارگزار ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.
   نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 145. رمضانعلی قربانی گفت:

  سلام.
  من برای گرفتن کد بورسی مستقیماً در سامانه سجام ثبت نام کردم و پس از احراز هویت کد بورسی هم برای من آمده حالا چطور باید از کارگزاری شما استفاده کنم؟ و یا چگونه از کد بورسی که برام ارسال شده استفاده کنم؟

  فعلاً عضو باشگاه شما نشدم . راهنمایی بفرمایید که چطور وارد کارگزاری شما شوم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات از طریق کارگزاری آگاه ، در سایت اگاه اکسپرس ثبت نام و برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه مراجعه بفرمائید. بعد از انجام این مراحل کد بورسی و دسترسی به سامانه معاملاتی آسا با ارسال نام کاربری و کلمه عبور ارسال می شودو قادر به انجام معاملات خواهید شد.

   ۰
 146. سعادتی گفت:

  سلام من به تازگی کد بورسی برام فعال شده و از طریق آساتریدر خرید و فروش انجام میدم برای بعضی از نمادها وقتی خرید رو میزنم میگه توافق نامه ای هست که کاربر امضا نکرده،لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز،
   طبق دستورالعمل سازمان بورس، شما به منظور معاملات در بازار فرابورس باید توافقنامه را تایید و امضا بفرمایید. علت لزوم امضای این توافقنامه به دلیل وجود دامنه نواسان بیشتر از بازار بورس (به نوعی پذیرش بازده و ریسک بالاتر) است. برای امضای توافق نامه هم نیاز به مراجعه حضوری ندارید. در نسخه وب سامانه آنلاین آسا می توانید با کلیک بر روی گزینه تنظیمات (آیکن چرخ دنده در گوشه سمت چپ بالای صفحه مانیتور) به بخش توافقنامه ها مراجعه کرده و توافقنامه مد نظر را تایید کنید.

   ۰
 147. علی داوری گفت:

  سلام.من سهام چند شرکت را در سال ۸۰ خریدم وهر سهام من کد بورسی متفاوتی دارد.برای اینکه به کد بورسی جدیدم تبدیل کنم و بتوانم از طریق کارگزاری آگاه خرید و فروش کنم چه باید بکنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز،
   به منظور اخذ کد معاملاتی یا انتقال سهام به کارگزاری آگاه، باید مشتری کارگزاری اگاه باشید. در صورتی که مشتری کارگزاری آگاه نیستید از طریق سامانه آگاه اکسپرس به نشانی ex.agah.com به منظور دریافت کد بورسی اقدام نمایید. و برای احرازهویت به شعب کارگزاری یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد مراجعه نماید. در هر حال بعد از دسترسی به سامانه معاملات آنلاین از گزینه تغییر کارگزار ناظر استفاده نمایید تا درخواست انتقال سهام مدنظرتان در کارگزاری آگاه ثبت شود.

   ۰
 148. زینب اچبی گفت:

  سلام
  من شماره حساب بانک ملی خودم رو وارد کردم. الان میخواستم بدونم میشه حساب بانک سامان یا ملت رو وارد کرد تا بتونم معاملات برخط رو انجام بدم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، جهت تغییر شماره حساب لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 149. حسین گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  برای آموزش و شروع به کار چکار باید انجام بدم؟ اگر راهکاری دارید ممنون میشم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای شروع پیشنهاد می کنیم در تورهای آموزشی رایگان که در هفته برگزار می شود شرکت کنید . همچنین می توانید از مطالب بلاگ, ویدئو های آموزشی و کلاس های آموزشی رایگان بهره مند شوید.با مراجعه به "ویترین باشگاه " میتوانید از برنامه آموزشی آگاه مطلع شوید.

   ۰
 150. آسیه گفت:

  سلام. من قبلا کد کاربری و بورسی داشتم و سهام خریده بودم.الان می خوام وارد شم میگه کدها غیر فعال شده.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 151. ابراهیم گفت:

  سلام بنده ثبت نام ناقص انجام دادم نام کابری و رمز یادم رفته لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 152. احمد روستایی گفت:

  سلام.من جهت اخذ کد بورسی اقدام کردم و فقط باید جهت احراز هویت به دفتر پیشخوان مراجعه کنم.بعد از احراز هویت و اخذ کد بورسی چگونه باید سهام خریداری نمایم؟باید وارد چه سایتی بشم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از صدور کد بورسی ، دسترسی شما به سامانه معاملاتی با ارسال نام کاربری و کلمه عبور فعال می شود که برای خرید و انجام معاملات لازم است حساب معاملاتی خود را شارژ بفرمائید و سپس اقدام به فعالیت و انجام معامله نمائید.جهت آشنایی بیشتر با نحوه کار با سامانه آسا به مطلب راهنمای نرم افزار معاملات برخط آساتریدرآگاه (نسخه جدید) مراجعه بفرمائید.
   ساعت معاملات بازار بورس اوراق بهادار از ساعت ۸:۳۰ پیش گشایش بازار و شروع معاملات ساعت ۹ صبح تا ۱۲:۳۰ بعد از ظهر است. برای شروع پیشنهاد می کنیم در تورهای آموزشی رایگان که در هفته برگزار می شود شرکت کنید همچنین می توانید از مطالب بلاگ, ویدئو های آموزشی و کلاس های آموزشی رایگان بهره مند شوید.با مراجعه به "ویترین باشگاه " میتوانید از برنامه آموزشی آگاه مطلع شوید.

   ۰
 153. وحید احمدی گفت:

  با سلام می بخشین من در قسمت ثبت نام کو ملی ام را اشتباه وارد کردم چکار کنم؟لطفا راهنمایی کنین

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 154. حسین بیگی گفت:

  باسلام و احترام.
  ایا امکان خرید سهام دارایکم(ETF)از سپرده یا موجودی در حساب آگاه خودم وجود دارد. لطفا راهنمائی فرمائید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به استحضار می رساند پذیره نویسی واحدهای صندوق سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم در نماد "دارا یکم" امروز چهارشنبه ۹۹/۰۲/۳۱ و در بازه ی زمانی ۹:۱۵ الی ۱۶:۰۰ انجام می پذیرد. با توجه به روز آخر پذیره نویسی در این نماد، توجه شما را به نکات ذیل جلب می نماییم:

   ۱. این نماد در دوره ی پذیره نویسی می باشد( عرضه ی اولیه نیست) و امکان فروش آن تا حداقل ۲ ماه پس از پایان پذیره نویسی وجود ندارد. لطفا تنها در صورتیکه قصد نگهداری آن را دارید نسبت به خرید اقدام نمایید.

   ۲. پس از ثبت سفارش تنها در بازه زمانی ساعت ۹:۱۵ الی ۱۶ همان روز امکان حذف یا ویرایش سفارش را خواهید داشت.

   ۳. حداکثر تعداد واحد های قابل خریداری توسط هر کد ۲۰۰ واحد میباشد .

   ۴. مبلغ سفارش های ثبت شده تا پایان زمان پذیره نویسی مسدود خواهد ماند. در این رابطه توجه نمایید ثبت سفارش بیشتر از سهمیه در نظر گرفته شده نیز تا پایان زمان پذیره نویسی مسدود خواهد ماند.

   ۵. تنها افراد حقیقی ایرانی میتوانند واحد های این صندوق را خریداری نمایند .

   ۶. صندوق رکن بازارگردان ندارد و قیمت با توجه به میانگین قیمت های موجود در سبد این صندوق و با تخفیف ۲۰ درصدی اعمال می گردد.

   ۷. در صورت استقبال از صندوق، تعداد سهم تعلق گرفته با استفاده از تسهیم به نسبت می باشد

   ۰
 155. الهام امینی گفت:

  با سلام.من قبلا بعد از ثبت نام در سامانه سجام در بانک شهر احراز هویت شدم.الان بازم نیازه برای کارگزاری آگاه برم دفتر پیشخوان دولت؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی وفعال شدن دسترسی به سامانه معاملاتی آسا لازم اسست در سایت سجام و آگاه اکسپرس ثبت نام و برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه مراجعه بفرمائید. بعد از انجام این مراحل کد بورسی صادر و دسترسی به سامانه معاملاتی با ارسال نام کاربری و کلمه عبور فعال می شود.

   ۰
 156. کورش گفت:

  سلام تعدادی سهام از طرف محل خدمتم با کد بورسی فعال شده درحال حاضر درسال۸۵ واگذار شده چگونه در برنامه اسا ان ها را فعال کنم تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز،
   به منظور اخذ کد معاملاتی یا انتقال سهام به کارگزاری آگاه، باید مشتری کارگزاری اگاه باشید. در صورتی که مشتری کارگزاری آگاه نیستید از طریق سامانه آگاه اکسپرس به نشانی ex.agah.com به منظور دریافت کد بورسی اقدام نمایید. و برای احرازهویت به شعب کارگزاری یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد مراجعه نماید. در هر حال بعد از دسترسی به سامانه معاملات آنلاین از گزینه تغییر کارگزار ناظر استفاده نمایید تا درخواست انتقال سهام مدنظرتان در کارگزاری آگاه ثبت شود.

   ۰
 157. سحرطاهری گفت:

  سلام من تازه کد معاملاتیم فعال شده دیروز میخواستم عرضه اولیه یزد تایر را خریداری کنم سفارش خرید که دادم پیام میداد شناسه بورس شما مشخص نیست به صورت اف لاین سفارش دادم باز هم برای من خریداری نشد باز دوباره درخواست خرید سهام دولت دارایکم دادم با انجام نشد چکار کنم درضمن

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که با پیام شناسه بورسی صحیح نیست مواجه شده اید لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 158. باقر گفت:

  سلام توی سامانه و نرم افزار نمیتونم مبلغ موردنظرم رو برداشت کنم. به عبارتی شماره حسابی نمیاره تا برداشت کنم؟؟ چکار باید کنم؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 159. حسین گفت:

  باسلام و عرض خسته نباشید
  من یه مشکلی برام پیش اومده تو سامانه آسا الان دارایی قابل معامله من رو ۱۵۰ هزار تومان کمتر میاره و نمیدونم چرا این ۱۵۰ تومان همراه با یک میلیون تومانی که دارایکم سفارش دادم، به قسمت مسدودی وکالتی رفته و مسدود شده.. برا عرضه اولیه های این هفته من به این ۱۵۰ تومان نیاز دارم و نقدینگیم کمه
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 160. امیر گفت:

  سلام ببخشید من قبلا کد بورسی گرفتم الان کلمه عبور با رمز عبور رو یادم نمیاد.
  باید چیکار کنم

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید.

   ۰
 161. mohieddin گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  من برای عرضه اولیه پیزد ثبت سفارش کردم و پرداخت وجه هم داشتم برای خودم وخانمم ولی هنوز سهمی برای ما خرید نشده تماس هم گرفتم بعد از بیست دقیقه انتظار قطع شد لطفا راهنمایی کنید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که سفارش خود را به درستی با رعایت حجم و قیمت عنوان شده در اطلاعیه عرضه ثبت نمائید عرضه اولیه برای شما خریداری
   می شود در غیر این صورت از طرف سازمان بورس مردود می گردد.

   ۰
 162. حجت گفت:

  با سلام و خسته نباشيد من دوسه ماهه در بازار بورس هستم تاکنون دریافت وجه نکرده بودم الان چند روزه دریافت وجه میزنم ولی تراکنش انجام نمیده شماره حسابم ثبت نشده چیکار کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 163. فاطمه صفدری گفت:

  سلام خسته نباشید،من کارگزاری دیگری ثبت نام کردم و الان پشیمونم هنوز معامله ای انجام ندادم و میخوام تغیر کارگزاری بدم میشه لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات در کارگزاری آگاه ، در سایت آگاه اکسپرس ثبت نام و برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه مراجعه بفرمائید . بعد از فعال شدن دسترسی (دریافت نام کاربری و کلمه عبور ) به سامانه معاملاتی آسا ، گزینه تغییر کارگزار ناظر را اعمال بفرمائید.

   ۰
 164. رئوف سیدنبیان گفت:

  مراحل ثبت نام در سامتنه سجام انجام داده ام و در مرحله احراز هویت هستم اما کدپیگیری ۱۰ رقمی در سامانه سجام برای من ارسال نشده لطفا راهنمایی بفرمایید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   وارد سایت سجام که می شوید ، آیتمی وجود دارد دریافت کد پیگیری. شماره تلفن همراهی رو که موقع ثبت نام سجام ثبت نموده اید راباید بزنید و یک کد ۵ رقمی براش اس ام اس میشود. بعد از وارد کردن آن کد، وارد صفحه جدیدی میشوید که کد پیگیری ۱۰ رقمی نوشته شده است.

   ۰
 165. سمانه گفت:

  سلام،من از باشگاه مشتریان بسته اعتباری گرفتم و بدلیل عدم تسویه در موعد مقرر دو تخلف دارم راهی هست که بتونم تخلفاتمو از بین ببرم؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 166. فضل الله شجاعیان گفت:

  سلام من دی ماه ۱۳۹۸کار گزاری آگاه شیراز ثبت نام کردم .الان دو روزه که سهم فروختم و مانده قابل برداشت را ۲۴ ملیون ریال اعلام کرده ولی پول به حسابم نیامده . لطفاً راهنمایی کنید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 167. علی گفت:

  سلام خسته نباشید میخواستم شماره حساب تصحیح کنم راهی وجود دارد

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید.

   ۰
 168. یحیی گفت:

  سلام من نام کاربری و رمز عبورم رو نمی دونم لطفا راهنماییم کنید . وقتی تو ثبتنام میزنم میگه قبلا ثبتنام کردم .

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 169. مجتبی کریم تبار گفت:

  من سجام ثبت نام کردم احراز هویت کردم کد بورسی هم برام اومد ولی تو کار گذاری هنوز فعال نشده برام

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از انجام مراحل ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس و احراز هویت حضوری در دفاتر پیشخوان ، کد بورسی صادر می شود اما دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمان بر می باشد. در صورتی که دسترسی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال و از حالت آزمایشی خارج می شوید و قادر به پرداخت شتابی و انجام معاملات خود خواهید شد.

   ۰
 170. مهرداد گفت:

  با سلام
  ماهها پیش کد بورسی و کد معاملاتی از دیگری گرفتم و الان میخواهم در صندوق مشترک اگاه واحد بخرم - چه کاری باید انجام دهم ؟ با سپاس

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۳ بخش صندوق از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 171. کیوان گفت:

  سلام-چطور سهام عدالتمو بفروشم و اگه بفروشم چقد طول میکشه پولش برام بیاد؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که سهام عدالت خود را به روش مستقیم آزادسازی نموده باشید می توانید در سامانه فروش سهام عدالت آگاه با ورود کد ملی به عنوان نام کاربری و کلمه عبور دلخواه ثبت نام و به قسمت دارایی های سهام عدالت مراجعه و هر کدام از سهام هایی که تمایل دارید به فروش برسانید.

   ۰
 172. امین رشیدی گفت:

  سلام خسته نباشید من از سهام پلایش اشتباها"دو تا خریدم یکی از بستام بانک ملت که خرید انجام نشد دوباره یکی از آپ خریدم (البته زمان خرید کد بورسی نداشتم)بعد متوجه شدم که بستام بانک ملت خریدم انجام شده حالا نمیدونم سهامی که اضاف خریدم چجوری پولش بهم میگرده اگه میشه لطف کنید راهنمایم کنید.چجوری میتونم سهامی که خریداری شده رو به آگاه انتقال بدم.ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر نماد صندوق پالایشی یکم ممنوع _متوقف شده است.بعد از بازگشایی می توانید بر روی نماد صندوق پالایشی یکم تغییر کارگزار ناظر انجام دهید.زمان بازگشایی توسط سازمان بورس اعلام می شود.

   ۰
 173. میلاد گفت:

  سلام ببخشین کد بورسی من اومد ولی من میخوام برم داخل برنامه آگاه وقتی کد کاربری ورمز عبور میزنم یه صفحه قرمز میادو مینویسه دسترسی این حساب به سامانه معاملاتی طی ساعات معاملات بورس محدود است لطفا راهنمایی میکنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   زمانی که در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت می شوید ، کد بورسی صادر می شود و بعد از ثبت نام در سامانه آگاه اکسپرس و انجام احراز هویت حساب معاملاتی با ارسال نام کاربری و کلمه عبور فعال می شود و قادر به ورود به سامانه معاملاتی آساتریدر می شوید.جهت پیگیری بیشتر لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 174. جعفری گفت:

  سلام بنده بیش از ۱۰سال پیش سهام تکادو را خریدم. برای اطلاع ازتعداد و وضعیت سهامم مراحل ثبت نام و احراز هویت را در سجام و آگاه طی کردم یعنی کد بورسی و کلمه عبور دریافت کردم. حالا چطور میتونم از تعداد و وضعیت سهامم در تکادو مطلع بشوم؟

  ۰
 175. رضا گفت:

  باسلام
  من تازه ثبت نام کردم. امکان گرفتن بسته اعتباری برای چه کسانی است؟

  ۰
  • Agah7 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شرایط لازم برای دریافت اعتبار از بآشگاه کارگزاری آگاه:
   نیاز است که شما در کارگزاری آگاه قرارداد اعتباری به صورت حضوری را امضا کرده باشید.کارگزاری آگاه باید ناظر اوراق بهاداری باشد که به‌عنوان تضمین از طرف مشتری نزد کارگزار قرارداده‌شده‌است .
   فعال شدن بسته‌های اعتبار یا وام قرض الحسنه برای دریافت اعتبار کافی نیست و مشتری باید شرایط دیگری را نیز احراز نماید. دارا بودن قرارداد خرید اعتباری فعال نزد کارگزاری آگاه ، داشتن وجه تضمین کافی ،رعایت سقف اعتبار دریافتی. ثبت درخواست اعتبار یا وام، لزوماً به معنی تایید وضعیت اعتباری شما از سوی کارگزاری نیست. درخواست شما پس از ثبت توسط کارگزاری آگاه بررسی خواهد شد و نتیجه آن در بآشگاه به اطلاع شما می‌رسد. برای مشاهده گزارش وضعیت درخواست های مربوط به اعتبارات، همچنین مشاهده نتجه رد یا تایید بسته مورد نظر توسط کارگزاری، می‌توانید در حساب بآشگاه خود به بخش گزارش و صفحه گزارش اعتبارات مراجعه نمایید.جهت آشنایی با نحوه دریافت وام و اعتبار از کارگزاری آگاه به مطلب " روش دریافت اعتبار معاملاتی در بورس اوراق بهادار از کارگزاری آگاه " مراجعه بفرمائید.

   ۰
 176. سالار گفت:

  با سلام. در خصوص فروش سهام عدالت از طریق سایت کارگزاری آگاه اقدام کردم که چندماه هیچ واریزی نیومده و نوشتن سفارش باز یا درحال ارسال به سمات. منظور چیست و دلیل تاخیر چیست؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   فروش سهام عدالت توسط سازمان بورس متوقف شده بود و در حال حاضر فروش مجدد قابل انجام است و در صورتی که سهام عدالت شما به فروش برسد از حالت باز به حالت معامله شده نمایش داده می شود اما در صورتی که به حالت سمات مشاهده می نمائید به این دلیل است که دارایی سهام عدالت باید توسط سپرده گذاری بررسی و تائید شده و سپس به فروش می رسد.

   ۰
 177. سید احمد اصطهباناتی گفت:

  سلام من تا الان با کارگزاری دیگه ای کار کردم ولی دوست دارم با کارگزاری آگاه ادامه بدم ثبت نام کردم سهام هایی که خریدم با کارگزاری دیگه چی میشه یا باید چیکارشون کنم راهنمایی کنید لطفا

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات در کارگزاری آگاه لازم است مشتری کارگزاری آگاه باشید.برای اینکه مشتری کارگزاری آگاه شوید لازم است در "سامانه آگاه اکسپرس" ثبت نام و احراز هویت غیر حضوری شوید.بعد از فعال شدن دسترسی به سامانه معاملاتی آساتریدر قادر به انجام معاملات خرید و فروش سهام و انواع اوراق بهادار خواهید بود.در صورتی که تمایل داشته باشید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید می توانید در سامانه معاملاتی آنلاین آگاه بر روی نماد های مورد نظر خود "تغییر کارگزار ناظر" انجام دهید که بعد از گذشت دو روز کاری سهام های شما به سبد دارایی های آنلاین منتقل می شود.

   ۰
 178. نبات گفت:

  سلام میشه بگید کد بورسی چرابرای من پیامک نشده الان ۵ماهی هست که ثبت نام کردم اما کد برای من نیومده لطفاراهنمایی کنید

  ۰
  • Agah7 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت انجام دهید کد بورسی صادر می شودو چنانچه در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام و احراز هویت شوید حساب معاملاتی با ارسال نام کاربری و کلمه عبور فعال می شود.البته توجه داشته باشید فعال شدن دسترسی اندکی زمان بر است.جهت پیگیری بیشتر لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: