لیست خدمات کارگزاری آگاه برای فعالان بازار سرمایه

 • ۸ آبان ۱۳۹۵
 • آگاه
 • ۱۵۸ نظر
 • ۲۲۱۲۲۴ مشاهده
کارگزاری آگاه بورس

از آنجا که سرمایه‌گذاران بازار سرمایه برای انجام معاملات خود در بورس اوراق بهادار، بورس کالا و انرژی همواره با کارگزاری‌ها در ارتباط هستند، لذا کیفیت و کمیت خدمات کارگزاری‌ها بسیار مهم است. کارگزاری‌ها از نهادهایی هستند که سرمایه‌گذاران و معامله‌گران بیشترین ارتباط را با آنها دارند و مناسب یا نامناسب بودن کیفیت خدمات کارگزاری‌ها روی موفقیت شما در بورس تاثیر فراوانی دارد. کارگزاری آگاه در طول فعالیت خود تلاش کرده است با خلق ارزش‌های واقعی برای مشتریان به این مهم جامه عمل بپوشاند.

در ادامه، لیست خدمات کارگزاری آگاه که به فعالان بازار سرمایه ارائه می‌شود را مشاهده فرمایید.

۱ – معاملات اوراق بهادار (معاملات آنلاین و موبایل تریدینگ)

سرمایه گذاری در بورس تهران

بازار بورس اوراق بهادار و بخصوص سرمایه‌گذاری با خرید سهام، این امکان را فراهم می‌کند تا هر فرد به میزان دارایی و سرمایه‌ای که دارد در یک یا چند شرکت بزرگ سرمایه‌گذاری کند، و در سود آن‌ها شریک شود. برای شروع فعالیت در بورس اوراق بهادار، ابتدا باید کد بورسی یا کد معاملاتی داشته باشیم. در مطالبی جداگانه به بیان نحوه‌ی اخذ کد سهامداری و کد معاملات برخط (آنلاین) در کارگزاری‌های بورس اوراق بهادار و راهنمای دریافت کد معاملاتی بورس اوراق بهادار و کد آنلاین در کارگزاری آگاه پرداخته‌ایم.

اطلاعات بیشتر و دانلود اپلیکیشن معاملات آساتریدر

بیشتر بخوانید:

راهنمای کامل سرمایه‌گذاری در بورس برای تازه‌کاران

اوراق مشارکت و نحوه خرید و فروش آن در بازار سرمایه ایران

 راهنمای دریافت کدبورسی غیرحضوری از کارگزاری آگاه

راهنمای دریافت و استفاده از اپلیکیشن موبایل آسا (اندروید)

راهنمای دریافت و استفاده از اپلیکیشن موبایل آسا (iOS)

۲ – تخفیف کارمزد معاملات سهام و آتی سکه

تخفیف کارمزد

مشتریان محترم کارگزاری آگاه می‌توانند پس از عضویت در بآشگاه مشتریان آگاه، براساس سطحی که دارند از ۱۰ تا ۲۵ درصد تخفیف کارمزد بهره‌مند شوند. این تخفیف برای معاملات سهام و معاملات آتی سکه قابل دریافت است. مبلغ نقدی این کارمزد به حساب کاربری مشتریان در بآشگاه افزوده می‌شود و از آن می‌توان برای خرید بسته‌های اعتباری، خدمات آموزشی، بسته‌های مشاوره‌ای-تحلیلی و یا انتقال به حساب معاملاتی (جهت برداشت یا خرید سهام) استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: درباره بآشگاه و مزایای آن (از جمله تخفیف کارمزد)

۳ – وام قرض‌الحسنه جهت انجام معاملات سهام

معمولاً مشتریانی که در بازار سرمایه به خصوص بازار بورس اوراق بهادار فعالیت می‌کنند رابطه خوبی با سود بانکی ندارند، چرا که ریسک‌پذیرتر بوده و به دنبال بازده

راهنمای دریافت وام قرض الحسنه

بالاتری بابت ریسک‌شان هستند.  اما طبیعتاً گاهی با توجه به مناسب نبودن شرایط بازار، تمایلی به خرید سهام ندارند.در این شرایط بسیاری از سرمایه‌گذاران به دلایل مختلفی (حداقل در کوتاه مدت) ترجیح می‌دهند پول خود را از حساب کارگزاری خارج ننمایند، این درحالی است که وجود این پول در حساب معاملاتی آن‌ها منفعتی برایشان ایجاد نمی کند.

با توجه به توضیحات فوق، کارگزاری آگاه در راستای مشتری مداری، طرح وام قرض الحسنه را با در نظر گرفتن رسوب پول در حساب معاملاتی مشتریان در بآشگاه راه‌اندازی نموده است.

این وام به مشتریانی تعلق می‌گیرد که در بآشگاه به قله سهند (سطح ۵) صعود کرده باشند. مبلغ و دوره باز پرداخت وام بر اساس انتخاب مشتری و بسته به میزان رسوب مانده حساب ماه‌های گذشته او در سامانه معاملاتی خواهد بود.

بیشتر بخوانید: دریافت وام قرض الحسنه برای معاملات اوراق بهادار از کارگزاری آگاه

۴ – بسته‌های اعتباری معاملاتی

بسته های اعتباری بورس

بآشگاه کارگزاری آگاه، ابزار نوینی است که کارگزاری خدمات و مزیت‌های خود را از طریق آن به مشتریان ارائه می‌کند. اعتبار به‌عنوان یکی از مهمترین و جذابترین خدمات کارگزاری آگاه برای مشتریان نیز در قالب بسته‌های اعتباری بآشگاه کارگزاری آگاه ارائه خواهد شد.
بسته‌های اعتباری در مبالغ ۲ تا ۵۰ میلیون برای بازه‌های ۳ ماهه تا ۱۲ ماهه قابل خریداری است. از این اعتبار می‌توانید برای انجام معاملات سهام استفاده کنید و طبیعتا سودی که از این طریق نصیب شما می‌شود متعلق به خودتان خواهد بود و قبل از سررسید تسویه اعتبار، قابل برداشت است.

بیشتر بخوانید: دریافت اعتبار معاملاتی در بورس اوراق بهادار از کارگزاری آگاه

۵ – تخفیف در بسته‌های مشاوره‌ای-تحلیلی

بی شک یکی از نیازهای سرمایه‌گذاران بازار سرمایه، دریافت خدمات مشاوره‌ای و تحلیلی است. این خدمات از اهمیت بسیاری به ویژه در دو حوزه بورس اوراق بهادار و مشاوره سرمایه گذاری و و تحلیل سهامآتی سکه برخوردار است. استفاده از کانال‌ها یا سایت‌های غیر رسمی اغلب باعث زیان سرمایه‌گذاران خواهد شد، زیرا به دلیل غیررسمی بودنشان، فرد یا نهادی پاسخگوی اشتباهات بوجود آمده نیست.
علاوه بر این ارائه سیگنال خرید و فروش بدون پشتوانه تحلیلی صحیح، موجب خواهد شد تا برخی افراد نمادی را خریداری کرده و با کاهش قیمت آن مواجه شوند. بنابراین سرمایه‌گذاران همواره به دنبال سایت‌های تحلیلی معتبر در بازار بورس اوراق بهادار و یا آتی کالا هستند. در ادامه مطلب ضمن آشنایی با شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاه، نحوه ارائه خدمات مشاوره‌ای آنلاین در بازار سهام و آتی سکه این شرکت، عضویت در سایت‌ همفکران و آواگلد و روش خرید بسته‌های مشاوره‌ای- تحلیلی از طریق بآشگاه کارگزاری آگاه توضیح داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید: نحوه بهره مندی از خدمات مشاوره ای و تحلیلی کارگزاری آگاه

۶ – مسابقات آموزشی با جوایز نقدی

مسابقه در بآشگاه مشتریان آگاه با هدف ایجاد رقابتی دوستانه میان اعضا شکل گرفته است. در این بخش اعضا علاوه بر سنجش دانش و تجربه خود، این امکان را دارندمسابقات بآشگاه تا با شرکت در مسابقه امتیاز کسب نموده  و در صورت ارسال پاسخ صحیح امتیاز خود را افزایش دهند.در پایان هر هفته به ۱۰ نفر برتر یا رتبه­‌های اول و دوم (هر کدام تعداد بیشتری داشته باشند)، جایزه امتیازی هفته تعلق خواهد گرفت؛ به این صورت که به نفرات رتبه اول معادل کل امتیاز اخذ شده بابت مسابقه‌های طول هفته و به نفرات رتبه دوم معادل نصف امتیاز اخذ شده بابت مسابقه‌‌ها در هفته، امتیاز اعطا خواهد شد.

در پایان هر ماه، به ۵۰ نفر برتر یا رتبه­‌های اول و دوم (هر کدام که تعداد برنده بیشتری داشته باشند)، جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت؛ ‌شایان ذکر است که امکان تغییر در تعداد برندگان و بودجه جوایز بسته به استقبال مخاطبان گرامی و شرکت کنندگان عزیز وجود دارد. با شرکت در مسابقات بآشگاه علاوه بر یادگیری و افزایش مهارت، جوایز نقدی را از آن خود کنید.

بیشتر بخوانید: انواع مسابقه در بآشگاه مشتریان آگاه و نحوه امتیاز دهی آن

 

۷ – کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی حضوری

آموزش بازار سهام

در ذهن همه افرادی که می‌خواهند وارد بازار بورس شوند و شروع به خرید و فروش سهام کنند، ممکن است این سؤال ایجاد شود که «وقتی می‌خواستیم پول‌مان را در بانک سپرده‌گذاری کنیم، نیاز به آموزش نداشتیم. آیا برای سرمایه‌گذاری در بورس و انجام معاملات اوراق بهادار، نیاز است آموزش ببینیم؟»

کم نیستند افرادی که صرفاً به امید بخت و اقبال وارد بازار بورس می‌شوند و بدون اطلاع از وضعیت عملکردی یک شرکت، چشم‌انداز آتی صنایع، شناخت روانشناسی بازار، شرایط نقدشوندگی سهام، برنامه‌های افزایش سرمایه شرکت و … اقدام به خرید یک سهم می‌کنند. ورود چشم‌بسته به بازار، ریسک سرمایه‌گذاری را افزایش می‌دهد.

بیشتر بخوانید: توضیحات بیشتر آموزش‌ها و نحوه استفاده از خدمات کلاس های آموزشی

۸ – معاملات بازار آتی سکه و بورس کالا

بازار آتی کالا، بخشی از بازار سرمایه‌ای محسوب می‌شود که برای شروع فعالیت در آن، علاوه بر کسب اطلاعات کافی لازم است که سلسله مراتبی طی شود. معاملات آتی سکهمعاملات آتی سکه طلا، یکی از مهمترین معاملات در حوزه آتی کالا به شمار می‌آید که علاقه‌مندان خاص خود را دارد. اولین گام برای سرمایه‌گذاری در این بخش و انجام معاملات آن، اخذ کد معاملاتی است.
کد معاملاتی آتی کالا مجزا از کد معاملاتی بورس اوراق بهادار است. یعنی کسی که در بورس اوراق بهادار دارای کد معاملاتی است، نمی‌تواند با آن معاملات آتی خود را انجام دهد. این شرایط مانند زمانی است که شما در یک بانک حساب قرض الحسنه دارید. حال که شما نیاز به داشتن دسته چک دارید، نمی‌توانید از آن حساب استفاده نمایید و برای این کار لازم است شرایط مورد نیاز جهت صدور دست چک را که از طرف بانک به شما اعلام می‌شود، احراز نمایید.

بیشتر بخوانید: راهنمای دریافت کد معاملاتی آنلاین آتی سکه در کارگزاری آگاه

بیشتر بخوانید: معاملات قراردادهای آتی سکه و کالا: راهنمای کامل

۹ – صندوق‌های سرمایه‌گذاری

غیر از سرمایه‌گذاری مستقیم در حوزه‌های بورس اوراق بهادار (سهام، اوراق مشارکت و…) و کالا، زمین و ساختمان، اوراق قرضه دولتی، انواع حساب‌های سرمایه‌گذاریصندوق های سرمایه گذاری بانک‌ها و مواردی از این قبیل، صندوق‌های سرمایه‌گذاری نیز یکی از حوزه‌های مهم و پرمخاطب برای سرمایه‌گذاران، (بویژه سرمایه‌گذارانی که دانش یا وقت کافی برای معامله به صورت حرفه‌ای در بورس اوراق بهادار ندارند) به شمار می‌آیند. در مطلب راهنمای کامل صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک، به بررسی انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری پرداخته خواهد شد، علاوه بر آن ارزش خالص دارایی­ (NAV)، مزایای صندوق‌ها، تفاوت صندوق‌ها و سایر نکات مربوط به صندوق‌ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید: صندوق‌های سرمایه‌گذاری: راهنمای کامل

 

راهنمای شروع استفاده از خدمات کارگزاری آگاه

کارگزاری آگاه با سامانه “آگاه اکسپرس” به شما این امکان را داده تا بتوانید در مراکز استان‌ها، بدون نیاز به حضور در شعب کارگزاری، حساب خود را بصورت غیرحضوری افتتاح نمایید و بدون نیاز به صرف وقت و هزینه، به خانواده آگاه بپیوندید.

بیشتر بخوانید: راهنمای دریافت کدبورسی و افتتاح حساب غیرحضوری در کارگزاری آگاه

شروع کنید: ورود به سامانه “آگاه اکسپرس” و شروع افتتاح حساب

 هم‌اکنون با عضویت در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه، برای دریافت خدمات تکمیلی این کارگزاری (از قبیل وام قرض‌الحسنه، بسته‌های اعتباری، انواع تخفیف‌ها) اقدام کنید : لینک عضویت


هر سوالی در زمینه خدمات کارگزاری آگاه دارید، در قسمت نظرات پایین صفحه از ما بپرسید!

158 پاسخ به “لیست خدمات کارگزاری آگاه برای فعالان بازار سرمایه”

 1. AR3700 گفت:

  فقط میتونم بگم عالیه بهترین و جذاب ترین بخشش باشگاه مشتریان وبسته های اعتباریشه فقط برای پیشرفت فقط اگاه

  ۱۸
 2. AU0902 گفت:

  بی شک یکی از نیازهای سرمایه‌گذاران بازار سرمایه، دریافت خدمات مشاوره‌ای و تحلیلی است

  ۱۱
 3. AX7682 گفت:

  با سلام و دورد وخسته نباشید به نظرم این نکات بخشی از بازار سرمایه‌ای محسوب می‌شود

  ۴
 4. AU0902 گفت:

  با سلام
  به طور کلی نیاز ه هر سرمایه‌گزار در بازار سرمایه، دریافت خدمات مشاوره‌ای و تحلیلی است

  ۳
 5. سلام تازه به سطح ۱ رسیده ام فردا چگونه عرضه اولیه خریداری کنم

  ۸
 6. رحمت اله امینی گفت:

  باسلام و خسته نباشی کارگزاری اگاه اصفهان جدیدا بدلیل افزایش مشتریان جدید خدمات رسانی ضعیفی داردو تماس تلفنی را جواب نمی دهد لذا خواهشمنداست درخصوص مشتری مداری توجه نمایید . درصورت عدم خدمات سرویس دهی اینچانب ازاین کارگزاری خارج خواهم شد .لطفا بررسی فرمایید . باتشکر

  ۱۵
 7. رضا گفت:

  سلام من فردی هستم که زیر ۱۸ سال سن دارم من تو سایت ثبت نام اولیه رو دادم اگه برم مراکز پیشخوان اونا قبول میکنن درضمن مدرک تحصیلی هفتم کافیه
  اصلا قبول میکنید زیر ۱۸ ساله هارو

  ۰
 8. علیرضا اسلامی گفت:

  در ثبت نام کار گزاری بورس بجای نام خانوادگی نام را تکرار کرده ام بجای علیرضا اسلامی، علیرضا علیرضا ثبت شده چاره اش چیست؟

  ۲
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در زمان احراز هویت می توانید اطلاعات خود را ویرایش کنید .

   ۰
   • احمدپور گفت:

    سلام در زمان ثبت نام تمامی مدارکم از جمله شماره حساب از من گرفته شد اما الان برای تقاضای وجه هیچ گونه شماره ای نیست و دریافت وجه به مشکل خوردم و کارگزاری هم جواب نمیده چه کنم با تشکر

    ۱
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     جهت پیگیری نیاز به اطلاعات هویتی شما می باشد ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

     ۰
 9. goli گفت:

  سلام
  من چند ماهی غیرفعال بودم در سامانه آساتریدر حالا ک میخام سهام خریداری کنم وضعیت خریدمو میزنه رد سیستم
  باید چیکار کنم حالا؟

  ۰
 10. احمد گفت:

  با سلام چطور میتونم ناظرمو عوض کنم به اگاه

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.
   نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید.کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 11. بهزاد گفت:

  اطلاع رسانی رو بیشتر کنید

  ۰
 12. مجید گفت:

  سلام ایا کارگزاری اگاه معاملات تک کلیکی نداره و اگر داره چکار کنم ک فععال بشه برام یعنی بدون اردر گزاری قیمت رو تابلورو خرید یا فروش کنم ممنون میشم جواب بدید؟

  ۱
 13. مهدی گفت:

  سلام برای لینک کردن آگاه با حساب بانک ملت فرم رو از کدام قسمت سایت بگیرم

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   باید به ایمیل crm@agah.com درخواست دریافت فرم لینک حساب بانک ملت را ارسال کنید, سپس برای شما فرم ارسال شود , پس از آن فرم را تحویل شعب بانک ملت و رسید فرم را برای کارگزاری مجددا ایمیل می کنید.

   ۰
 14. لیلا گفت:

  سلام من تو پروفایلم یه دیده بان جداگانه برای دخترم ساختم،اما وقتی یه سهام که خودم قبلا با یه قیمت دیگه خریداری کرده بودم امروز دوباره برای اون خرید زدم کل حجم با هم نشون میداد....لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم یه سبد جداگانه براش بسازم؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید برای ایجاد یک پورتفوی جداگانه برای دختر خود , به صورت مجزا اقدام به دریافت کد بورسی برای فرزند خود نمایید.

   ۰
 15. Min گفت:

  با سلام من سود مجمع سهم ارفع ۱۲۰ سهم حق تقدم بهم تعلق گرفته بود ک بازه زمانیش تموم شده و من نفروختم تبدیلش هم نکردم الان باید چکار کنم لطف کنید راهنمایی بفرمایید ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که مبلغ اسمی حق تقدم را پرداخت ننموده اید، پس از مدتی شرکت حق تقدم های شما را تحت عنوان "حق تقدم استفاده نشده" از طریق بورس اوراق بهادار بفروش می رساند. با فروش حق تقدم ها و انجام امور اداری مربوطه، مبلغ حاصل از فروش توسط خود شرکت آهن و فولاد ارفع به حساب دارندگان حق تقدم قبلی واریز می‌شود.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد امور سهام شرکت آهن و فولاد ارفع ، تماس حاصل فرمایید.

   ۱
 16. محمد گفت:

  سلام من کد بورس دریافت کردم. ولی بازم برای واریز میگه کاربر تستی امکان نداره

  ۴
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 17. محمد گفت:

  سلام من تابحال درکارگذاری اگاه ثبت نام نداشتم ولی میخوام ثبتنام کنم کدملی ک میزنم میگه شماثبت نام داشتین با نام کاربری وارد شوید چکارکنم ممنون
  من اوالین باره کبه این سایت اومدم چطور دیدگاه تکراریه

  ۰
 18. مهدی گفت:

  سلام امیدوارم پاسخ بدین.یه سهم دارم که تعداد سپرده گذاری رو زده صفر اما تعداد سهام رو درست زده.الان میخوام بفروشم اما خطای عدم موجودی سهم میده.باید چیکار کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که ناظر شما در یک سهم کارگزاری آگاه نباشد، تعداد سپرده گذاری سهام شما صفر نشان خواهد داد.با اعمال تغییر کارگزار ناظر، تعدا سهام و تعداد سپرده گذاری سهام در سبد دارایی های شما برابر خواهد شد.
   برای انتقال ناظر در کارگزاری آگاه نیازی به مراجعه حضوری ندارید. در سامانه جدید آساتریدرآگاه می توانید کارگزارناظر خود را غیرحضوری تغییر دهید.اگر آخرین خرید خود را در یک نماد، با کارگزاری آگاه انجام داده‌اید، برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود. نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 19. علی گفت:

  سلام من کد بورسی از کارگزاری دیگری دارم ، اما میخواهم در کارگزاری آگاه نیز عضو شوم لطفا راهنمایی بفرمایید . سپاس

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه " آگاه اکسپرس " ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید.

   ۰
 20. آرش گفت:

  سلام لطفا دفاتر پیشخوان استان کردستان رو ذکر کنید ممنون

  ۰
 21. مهدی گفت:

  سلام
  برای قرارداد بسته ی اعتباری همکارانتون گفتند به نمایندگی اگاه باید بریم اما ما با شهری که نمایندگی داره ۴ ساعت فاصله داریم و امکان رفتن سخته چطور غیر حضوری قرارداد رو تکمیل کنیم؟ ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای بستن قرارداد اعتباری درحال حاضر لازم است حضوری به کارگزاری مراجعه بفرمایید.

   ۰
 22. ع گلدوز گفت:

  سلام . من حدود یک ماه میشه سامانه اکسپرس ثبت نام کردم . احراز هویت هم شدم اما هنوز خریدو فروش نداشتم و نمیدونم چگونه باید حساب بانکی رو فعال کنم و آیا حسابم بانک کشاورزی هست هم مشکلی نداره ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور پرداخت شتابی به سامانه آنلاین، باید به منوی درخواست‌ها در سامانه معاملاتی خود مراجعه نموده و تب پرداخت شتابی را انتخاب کنید. سپس در صفحه بانکی که باز می‌شود اطلاعات کارت بانکی خود را به درستی وارد نمایید. از طریق هر بانکی که در زمان ثبت نام ثبت نموه اید شارژ حساب معاملاتی امکان پذیر می باشد . پس از تایید پرداخت، واریز وجه به حساب آنلاین شما صورت گرفته است و چنانچه برای تکمیل “حساب نزد کارگزاری” به صورت حضوری به بانک مراجعه نموده و اقدام به پرداخت مبلغ مورد نظر کرده باشید، لازم است برای ثبت مشخصات فیش واریزی خود در تب “اعلامیه واریز وجه” بر روی آیکن “+” کلیک کرده و بعد از تکمیل فیلدهای مورد نظر و پیوست نمودن فیش واریزی، روی دکمه ذخیره کلیک نماید. به این ترتیب مشخصات فیش واریزی کاربر به کارگزاری ارسال و پس از بررسی به حساب شمامنظور می‌شود.

   ۰
 23. محمد اسحاق گفت:

  سلام من اتباع هستم و عضو باشگاه اگاه چطور می تونم کد بورسی غیر حضوری دریافت کنم?

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر امکان دریافت کدبورسی غیر حضوری وجود ندارد . برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود. سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را انجام دهید. برای احراز هویت علاوه بر مدارک هویتی باید مدارک اقامت و پاسپورت خود را نیز همراه داشته باشید. بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد.

   ۰
 24. وحید گفت:

  با سلام میخواستم در مورد ساعت کار دفاتر جهت تکمیل پرونده و دریافت کد در ایام هفته رو بدونم

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید در ساعات اداری از ۸ صبح الی ۱۶ بعد ازظهر از شنبه تا چهارشنبه به شعب آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد جهت انجام امور اداری مراجعه نمایید.

   ۰
 25. محمد اسحاق گفت:

  سلام امروز من به کارگزاری آگاه در شیراز مراجعه کردم که گفتند با کارت آمایش نمی توانید کد بورسی دریافت کنید لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   با کارت آمایش امکان ثبت نام و دریافت کد بورسی وجود ندارد .جهت دریافت کد بورسی می توانید با اصل پاسپورت اقدام بفرمائید.

   ۰
 26. فرشید گفت:

  سلام خواستم برای دوستام کد بورسی بگیرم از چه طریقی ثبت نامش کنم که کد خودم رو بعنوان معرف وارد کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از ورود به حساب بآشگاه، با انتخاب کشویی موجود کنار عکس کاربری خود، گزینه‌ی پروفایل من را انتخاب نمایید و در انتهای صفحه باز شده می‌توانید آدرس موجود در کادر "لینک عمومی پروفایل" را برای اشخاص دیگر ارسال نمایید. در صورتی که آن شخص از طریق لینک ارسالی شما در بآشگاه ثبت نام کند به عنوان زیرمجموعه شما شناخته خواهد شد.

   ۰
 27. حسین گفت:

  سلام
  گوشی من گلکسی نوت ۳ با اندروید ۵ می باشد
  الان ۲ روزه که دیگر اساتریدر برام کار نمی کنه
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  همش میگه بعدا تلاش بفرمایید

  ۲
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری نیاز به اطلاعات هویتی شما می باشد، لطفا جهت پیگیری در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 28. مرتضی گفت:

  سلام ثبت نام رو تا اطلاعات بانکی رفتم مشگلم نیاوردن نوع حسابه چیکار کنم بیاره

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه در ویرایش اطلاعات ثبت شده در سجام با مشکلی مواجه شده اید، می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید

   ۰
 29. کاربر گفت:

  سلام سطح کاربر رو از چه قسمتی باید ببینیم واگه ممکنه دریافت وام رو از سطح ۵ بیارین پایینتر اخه اونی که پولش زیاده بیشترم میتونه سود کنه سطحشم میره بالا چه نیازی به وام داره سطح های پایینتر به نظرم بیشتر نیازه با تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای مشاهده سطح در بآشگاه در سمت چپ ، پایین امتیاز و وجه نقد علامت فلش رو به بالا کلیک نمائید تا سطح شما در بآشگاه قابل مشاهده شود. دراین بخش همه سطوح تا سطح ده که قله دماوند و امتیازات و مزایایی که در هر سطح در صورت رسیدن به سطوح بالاتر می توانید از آن بهره مند شوید قابل مشاهده می باشد.

   ۰
 30. فاطمه گفت:

  سلام وقت بخیر من کد معاملاتی افلاین دارم واسه خرید فروش سهام یک ساعت باید منتظر باشی تا ثبت بشه لطفا اگه امکانش هست کد معاملاتی انلاین بدید ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی بالای ۱۸ سال دارید با توجه به اطلاعیه سازمان بورس مبنی بر حذف اخذ مدرک برای افراد بالای ۱۸ سال ، می توانید به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه فرمائید و دسترسی خود را از آفلاین به آنلاین تغییر دهید.

   ۰
 31. امین شاهمحمدی گفت:

  سلام ایا اتباع خارجی هم میتونن در بازار بورس ودر کارگذاری آگاه فعالیت داشته باشند
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، اتباع خارجی نیز می توانند به صورت حضوری با در دست داشتن پاسپورت ،مدارک هویتی ، مدارکی که نشان دهد اقامتشان در ایران با مشکلی مواجه نیست به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه نمایند.

   ۰
 32. امید گفت:

  با سلام و احترام
  من موقع ثبت نام برای دریافت کد بورس، اطلاعات مربوط به حساب رو اشتباه وارد کردم.به جای شماره حسابم خودم اطلاعات حساب برادرم ثبت کردم
  ایا امکان ویرایش وجود دارد؟

  ۰
 33. علی رضا گفت:

  با سلام اگر نام کاربری و رمز عبور را فراموش کنیم راه کار ان چیست؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی رمز عبور و نام کاربری می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 34. سمیه برزگر گفت:

  سلام عرض ادب و احترام
  تحلیل تکنیکال نمادها و کدوم قسمت میتونیم مشاهده کنیم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در بخش دیده بان من ،کنار نماد معاملاتی سبد خرید (سبز) و سبد فروش(قرمز) نموداری قرار دارد با کلیک برروی نمودار وارد بخش تکنیکال می شوید و می توانید از ابزار های موجود در بخش تکنیکال تحلیل های خود را انجام دهید.

   ۰
 35. H_s گفت:

  سلام وقتتون بخیر من در سجام ثبت نام کردم و اهراز هویت سجام رو هم انجام دادم و برای دریافت کد معاملاتی ب دفتر پیشخوان رفتم مدرک تحصیلی میخان ولی چند نفر دیگه از اعضای خانواده ک رفتند از اونا نخواستند ایا تحویل کپی مدرک تحصیلی اجباریست یا خیر؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   باتوجه به حذف بند مربوط به لزوم اخذ مدرک تحصیلی برای ایجاد دسترسی آنلاین در دستورالعمل جدید معاملات برخط ؛ حساب کاربری آنلاین برای اشخاص بالای ۱۸ سال ایجاد خواهد شد. شما میتوانید با ثبت قرارداد آنلاین به صورت حضوری در شعب کارگزاری آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد آگاه این دسترسی را دریافت نمایید.

   ۰
 36. جاوید گفت:

  با عرض سلام
  در مواقع فراموشی کلمه عبور و رمز در مرحله افتتاح حساب بورسی (تکمیل ثبت نام) چه اقدامی باید کرد؟
  گزینه "فراموشی رمز عبور" نیز برای بازیابی وجود ندارد.
  لطفاً راهنمایی فرمایید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری و بازیابی رمز عبور در مرحله ثبت نام ، می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 37. ابوالفضل گفت:

  سلام من چجوری میتونم کلاسارو شرکت کنم؟

  ۰
 38. علیرضا گفت:

  با عرض سلام
  من حساب کارگزاری رو شارژ کردم برای خرید سهام فروی ولی حساب رو چک میکنم مبلغ تو حساب کارگزاری هست یعنی برام سهم خریداری نشده؟
  لطفا جواب را بفرمایید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   درصورتی که سفارش خود را از طریق آفلاین به درستی ارسال نموده اید، عرضه اولیه برای شما از طرف کارگزاری خریداری می گردد و در صورتی که صحیح نباشد از سمت سازمان بورس مردود می شود .

   ۰
 39. ali گفت:

  با سلام
  من مبلغی به حساب بورسی خودم از طریق درگاه بانک پارسیان واریز کردم ولی با این وجود ب مانده حسابم اضاف نشد در صورتی ک از حساب بانکی کسر شده

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که هنوز پولی به حساب سامانه معاملاتی شما واریز نشده است ، لطفا جهت پیگیری علت عدم واریز وجه به حساب نزد کارگزاری درساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 40. ایرج گفت:

  سلام آیا کانال تلگرامی جهت مشاوره و راهنمایی مورد اطمینان هم هست اگر هزینه هم داشته باشد پرداخت می شود

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   با عضویت در سایت همفکران می توانید از خدمات مشاوره ای کارگزاری آگاه بهره مند شوید. سیگنال‌های همفکران در قالب دو مطلب ارائه می گردد: "سبد پیشنهادی همفکران" و "سیگنال های معاملاتی همفکران"
   برای اطلاعات بیشتر درساعات اداری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۷ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 41. امیر888 گفت:

  سلام
  لطفاراهنمایی کنید
  الان چندروزه احراز هویت شدم و کد بورسی هم واسم امده ولی توی تکمیل ثبتنام هنوز ثبتنامم فعال نشده
  بایدچکارکنم؟

  ۲
 42. Amitis گفت:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من فک کنم ناقص ثبت نام کردم و کد سجام رو دریافت نکردم در نهایت هم ثبت زدم که دیگه قابل اصلاح نیست ..
  ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکار کنم؟؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت دریافت کد ده رقمی سجام ، لطفا در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 43. محمدی گفت:

  سلام من احراز هویت شدم ۶ روز میشه ولی کد بورسی فعال نشده برام،کی فعال میشه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از احراز هویت بعد از ۵ الی ۷ روز کاری کد بورسی صادر می گردد و در صورتی که کد بورسی صادر شود نام کاربری و کلمه عبور از طریق ایمیل و یا پیامک برای ورود به سامانه معاملاتی برای شما ارسال می گردد.

   ۰
 44. ناشناس گفت:

  سلام . ببخشید من اصلا نمیتونم وارد نرم افزار اگاه بشم . قسمت کد امنیتی حروف انگلیسی میخواد ولی فارسی وارد میشه . هر چی تغییرش دادم ب انگلیسی گوشیمو بازم فارسی مینویسه لطفا راهنمایی کنید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 45. مهدی مرتضی گفت:

  سلام، چجوری میتونم شماره حسابم رو تغییر بدم با یه بانک دیگه کار میکنم، میخوام کارگزاری پول رو بانک جدید واریز کنه تا دیگه خودم هزینه وکارمزد انتقال و جابجایی ندم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری برای تغییر شماره حساب بانکی نزد کارگزاری ، می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۱
 46. agah9 گفت:

  سلام دوست عزیز
  سلام دوست عزیز
  به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد. بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید.

  ۰
 47. شهلا حدادگر اصفهانی گفت:

  سلام من کد بورسی دارم احراز هویت هم شدم الان تو کارگزاری سامان ثبت نام کردم ولی میخوام بیام کارگزاری آگاه چجوری میتونم ثبت نام اینترنتی بکنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد. بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید. برای ارسال درخواست می‌توانید در سامانه معاملاتی آسا به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود. نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 48. امیر گفت:

  با سلام من تعدادی سهم ونفت دارم که امروز در قسمت تغییر کار گزار ناظر تصویر اون و کد مربوطه را فرستادم در قسمت وضعیت هم الان زده که انجام شد ولی چرا هنوز سهامم در قسمت دارایی های من نیامده؟

  ۰
 49. محمد گفت:

  هنگام ثبت نام خطا در هنگام ثبت نام در سامانه سجام رو داشت و الان مشخصات وارد سامانه سجام نشده . باید دوباره ثبت نام کنم یا جداگانه ثبت نام سجام رو ادامه بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که از طریق سایت آگاه اکسپرس موفق به ثبت نام در سامانه سجام نشده اید ، باید به طور مستقیم وارد سایت سجام شده و اقدام به ثبت نام در سامانه سجام فرمائید .لازم به ذکر است که ثبت نام در سامانه سجام جهت دریافت کد بورسی الزامی می باشد.

   ۰
 50. عباس گفت:

  سلام و عرض خسته نباشید. من یک دختر ۹ ساله و یک پسر ۴ساله دارم. میخوام بدونم میشه برای بچه ها کد بورسی بگیرم و برای آینده شون سهام بخرم. آیا باید برای هر کدام حساب بانکی هم باز کنم. لطفا راهنمایی کنید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود. سپس بعد از آن باید برای احراز هویت آگاه و سجام به صورت حضوری توسط ولی فرزند با به همرا داشتن مدارک هویتی خود و فرزند و کد ۱۰ رقمی سجام و شماره حساب به نام فرزند و شماره شبا و شماره تلفن همراه جداگانه در یکی از شعب آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نماید . ایمیل نیز نباید تکراری باشد. افراد زیر ۱۸ سال که ولی، وصی، یا قیم ایشان متقاضی دریافت دسترسی معاملات آنلاین میباشد، میتوانند با امضای تعهدنامه( توسط ولی ، وصی یا قیم) به صورت حضوری در شعب آگاه, اقدام به دریافت این دسترسی نماید. این تعهد نامه حتما باید توسط ولی قانونی امضا گردد.

   ۰
 51. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید من تاریخ یازده بهمن تکمیل اطلاعات کردم در دفتر پیشخان ثبت نام کردم نرم افظار اساتریدر هم نصب کردم اما هنوز میزنه کاربر ازمایشی چرا؟چه جوری درست میشه

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در سامانه معاملاتی با پیام کاربر تستی مواجه شده اید و قادر به پرداخت شتابی نمی باشید ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 52. زهرا خیراللهی گفت:

  سلام من برای دریافت کد بورسی اطلاعاتم رو وارد کردم تایید نهایی رو زدم اما بعد متوجه شدم اشتباه شده الان باید چکار کنم راهنمکاییم کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه در ویرایش اطلاعات ثبت شده در سجام با مشکلی مواجه شده اید، می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 53. Maliheshaloo گفت:

  سلام ببخشید من قبلا ثبت نام کردم ولی الان نام کاربری و رمز عبور رو فراموش کردم چطور باید به دستش بیارم که ثبت نامم رو تکمیل کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری برای بازیابی رمز عبور و نام کاربری جهت ثبت نام ، لطفا درساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 54. فرانک گفت:

  سلام. وقت همگی بخیر
  در حساب کارگزاریم مقداری پول داشتم که با استفاده از نرم‌افزار آساتریدر در قسمت درخواست‌ها، درخواست پرداخت زدم که در تاریخ ۱۱.۱۶ پول به حساب ملتم برگرده ولی پول از حساب کارگزاری کم شده ولی به ملت واریز نشده. به نظرتون چیکار کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر درخواست وجه را تا قبل از ساعت ۱۴ ارسال بفرمائید پول فردای آن روز به حساب شما واریز خواهد شد . اما اگر بعد از ساعت ۱۴ درخواست وجه ارسال بفرمائید ۲ روز کاری طول می کشد تا پول به حساب شما واریز شود. بعد از ارسال تقاضای وجه، درصورتی که وضعیت درخواست شما در حالت "انجام شد" قرار گرفته باشد, زمان پرداخت وجه مورد نظر شما بین ۸:۳۰ صبح تا ۱۶:۳۰ متغیر است و به صورت خودکار به حساب شما واریز می گرد

   ۰
 55. "@Lی" گفت:

  سلام ببخشید من ۴۸ ساعت پیش اهراز هویتم انجام دادم برای دریافت کد آنلاین هنوز برام ارسال نشده داخل سایت که میرم نام کاربری و رمز میزنم میگه حساب غیر فعال هست داخل آساتریدر هم کاربر آزمایشی هستم مشکل چیه که حسابم غیر فعال شده؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که احراز هویت خود را انجام دهید بعد از ۵ الی ۷ روز کاری کد بورسی صادر می گردد و نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه معاملاتی برای شما ایمیل و یا پیامک می گردد .

   ۰
 56. engham گفت:

  سلام. بنده برای دریافت کد سجام از طریق سامانه profilesejam.csdiran.com اقدام کردم. و مراحل رو کامل انجام دادم حتی مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان هم واریز کردم. مرحله بعدی احراز هویت هست. آیا امکانش هست توی کارگزاری آگاه ثبت نام کنم و ادامه مراحل رو اونجا ادامه بدم. چطوری باید اینکار رو بکنم. ممنونم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی باید هم در سامانه سجام و هم در سایت آگاه اکسپرس ثبت نام نمائید. بعد از ثبت نام در آگاه اکسپرس به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد.

   ۰
 57. علی گفت:

  سلام من برای خرید عرضه اولیه کار ثبت سفارش کردم که نهایتا۳۸سهم به من تعلق گرفت،در صورتیکه دوستانم که با کارگزاری دیگری کار می کردند،۳۹سهم گرفتند.میخواستم بدونم دلیل خاصی داره؟مربوط به کارگزاری میشه؟

  ۰
 58. وحید گفت:

  با سلام
  من در هنگام ثبت نام مدرک تحصیلی خودمو اشتباه وارد کرد برای ویرایش اطلاعات چه باید بکنم ؟ در کارگزاری آگاه

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه در ویرایش اطلاعات ثبت شده در سجام با مشکلی مواجه شده اید، می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 59. "@Lی" گفت:

  سلام ببخشید من یه سوال داشتم لطفاً راهنمایی کنید
  من مبتدی هستم و به تازگی وارد بورس شدم، هفته گذشته داخل سجام ثبت نام و احراز هویتم انجام شد که بلافاصله یه کد با مضمون (کد معاملاتی شما در بازار سرمایه، سه حرف جدا از هم و یک عدد پنج رقمی) صادر شد که سه حرف اول فامیلیم نیست
  لطفاً بگید که آیا همین کد بورسی هست یا خیر و با توجه به اینکه با فامیلیم تطابق نداره مشکلی نداره؟ و آیا کد دیگری لازم هست برای خرید و فروش سهام در بورس؟

  لطفاً پاسخ بدید، ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   کد معاملاتی همان کد بورسی می باشد. یکسان نبودن حروف اول کد بورسی شما با نام خانوادگیتان، هیچگونه مشکلی ندارد. کد بورسی شما صادر شده و قادر به انجام معاملات هستید.

   ۰
 60. محمد گفت:

  با سلام
  من مبتدی هستم هنگام خرید بعضی از سهام پیغام خطا میده با این مضمون (توافق نامه ای وجود دارد که توسط کاربر امضا نشده است) چکار باید بکنم ، لطفا راهنمایی فرمایید ، با تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   طبق دستورالعمل سازمان بورس، شما به منظور معاملات در بازار فرابورس باید توافقنامه را تایید و امضا بفرمایید. علت لزوم امضای این توافقنامه به دلیل وجود دامنه نواسان بیشتر از بازار بورس (به نوعی پذیرش بازده و ریسک بالاتر) است. برای امضای توافق نامه هم نیاز به مراجعه حضوری ندارید. در نسخه وب سامانه آنلاین آسا می توانید با کلیک بر روی گزینه تنظیمات (آیکن چرخ دنده در گوشه سمت چپ بالای صفحه مانیتور) به بخش توافقنامه ها مراجعه کرده و توافقنامه مد نظر را تایید کنید.

   ۰
 61. سجاد گفت:

  سلام، وقت بخیر.
  من مراحل ثبت نام و احراز هویت رو انجام دادم و کد معاملاتی هم در همون لحظه برام پیامک شد. ولی موقع ورود به اپلیکیشن آساتریدر کنار اسمم خورده «آزمایشی». و وقتی وارد آگاه اکسپرس می‌شم چنین پیامی رو می‌بینم: «احراز هویت شما توسط دفتر تایید شد. بزودی همکاران ما در کارگزاری اقدام به ایجاد دسترسی معاملاتی برای شما خواهند کرد».

  نکته دیگه این‌که کد معاملاتی رو توی هیچ کدوم از مراحل ورود به حساب کاربریم توی آساتریدر وارد نکردم، و با نام کاربری و رمز عبور خود وبسایت کارگزاری آگاه واردش شدم.

  حالا سؤالم اینه که چه مراحلی از تأیید نهایی مونده و چند روز طول می‌کشه؟ با تشکر.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از انجام مراحل ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس و احراز هویت حضوری در دفاتر پیشخوان ، کد بورسی صادر می شود اما دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمان بر می باشد. در صورتی که دسترسی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال و از حالت آزمایشی خارج می شوید و قادر به پرداخت شتابی و انجام معاملات خود خواهید شد.

   ۰
 62. راضیه گفت:

  سلام من تغییر کارگزاری داشتم الان کارگزاری آگاه ۱۲ روزه ثبت نام کردم هرچقدر در اپلیکیشن اساتریدر نام کاربری و رمز عبور و میزنم میگه اشتباه من نام کاربری و رمز عبورمو میدونم موقع ثبت نام آگاه همینارو زده بودم ولی میگه اشتباه مشکل کجاست ؟ من چرا نمیتونم خرید و فروش کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   فعال شدن دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمانبر است و طبق اولویت ارسال می شود . در صورتی که دسترسی به سامانه معاملاتی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه معاملات ارسال می شود و می توانید خرید و فروش خود را انجام دهید.

   ۰
 63. سجاد گفت:

  سلام ..وقت بخیر
  من تازه وارد شدم ..میخواستم امروز خرید انجام بدم به من اجازه نداد گفت هنوز اجازه خرید شتاب ندارید لطفا راهنمایی کنید ...کد بورسی هم واسم پیام شده ...باید چکار انجام بدهم ؟؟ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از انجام مراحل ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس و احراز هویت حضوری در دفاتر پیشخوان ، کد بورسی صادر می شود اما دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمان بر می باشد. در صورتی که دسترسی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال و از حالت آزمایشی خارج می شوید و قادر به پرداخت شتابی و انجام معاملات خود خواهید شد.

   ۰
 64. فاطمه چاهه گفت:

  سلام من ۳ سال پیش کد بورسی گرفتم ولی الان فراموش کردم چه باید کنم ؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 65. علی راد گفت:

  سلام. من کد بورسی دارم. میخواستم اشتراک آگاه رو هم داشته باشم چون از کارگزاری خودم برای ارائه خدماتش ناراضی ام. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی ""کاربر تستی"" شما به دسترسی ""مشتری"" تبدیل خواهد شد. بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه ""تغییر کارگزار ناظر"" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید. برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 66. علیرضا گفت:

  سلام کارگزاری آگاه میتونه در صورت شارژ بودن حساب برای خرید عرضه اولیه خودش اقدام کنه؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر ، در کارگزاری آگاه امکان خرید خودکار عرضه اولیه وجود ندارد اما در زمان عرضه اولیه در سامانه معاملاتی آنلاین بالای صفحه یک دکمه زردرنگ است که روی آن نوشته عرضه اولیه که از طریق آن میتوانید سفارش خود را به صورت آفلاین ثبت نمایید.

   ۰
 67. مسعود گفت:

  باسلام
  درقسمت فراموشی رمز که میزنم نام کاربری میخواد ،نام کاربری که برام پیامک شده را میزنم ولی می گوید نام کاربری اشتباه هست چکار کنم که رمزم رو دریافت کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 68. محمد گفت:

  می خواهم شماره ی حساب رو تغیر بدم. چی کار کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا درساعت اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۱
 69. سامان گفت:

  کارگزاری آگاه برای پولایی که تو حسابمونه و سهام نخریدیم سود میده؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   درصورتی که دربآشگاه آگاه عضو باشید میتونید از طریق محاسبه رسوب ازمانده قابله معامله در سامانه معاملاتی خود درصورت داشتن شرایط ، وام و اعتبار دریافت کنید که ازطریق وام و اعتبار قادربه خرید سهام می باشد.

   ۰
 70. سیدمحمدمهدوی گفت:

  سلام من میخواهم پسرم که ده سال دارد و دخترم که ۵ سال دارد را وارد بورس کنم ولی وقتی میخوام کد سجام بگیرم برام میزنه کد ملی معتبر نیست .
  باید چکار کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 71. حمید گفت:

  سلام
  من خواستم در آگاه اکسپرس ثبت نام کنم
  وارد شدم دوباره اومدم بیرون حالا رمز عبورم یادم رفته راهنمایی کنید ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 72. فرشاد گفت:

  آیا اصولا امکان انتقال سبد سهام از یک کارگزاری به کارگزاری دیگر وجود دارد؟!

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد. بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید. بعد از دسترسی به سامانه معاملاتی آسا برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.
   نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 73. میلاد گفت:

  سلام چرا نمیتونم ثبت نام کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 74. سجاد محمدپور گفت:

  سلام من هنوز کد بورسی نگرفتم و هنوز نرفتم دفتر پیشخوان برا تکمیل ثبت نام مشکلی که الان دارم اینه که من نام کاربری و رمز عبوری رو یادم رفته یعنی هرچی که ب نظرم میومد درسته رو وارد کردم بازم نشد
  چجوری باید پیگیری کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 75. sajad گفت:

  سلام
  بنده زمانی که تو سایت شما ثبت نام می کردم متاسفانه فراموش کردم پسوند نام خانوادگی خودم رو وارد کنم.
  مشکلی پیش میاد بره معاملات؟
  اگه مشکل داره بره حلش چیکار باید کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله در صورتی که پسوند فامیلی دارید باید پسوند فامیلی در زمان ثبت نام ، وارد نمائید. لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 76. فریدون گفت:

  سلام من الان با کارگزاری دیگری دارم کار میکنم آیا میتونم کارگزاریمو عوض کنم بیام آگاه ؟ آیا باید دوباره همه راهها رو از اول طی کنم گرفتن کد بورسی کد سجام متشکرم اگه جواب بدین البته الان فرمهای شما رو پر کردم ولی وقت رفتن به دفاتر پیشخوان رو ندارم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد. بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید. بعد از دسترسی به سامانه معاملاتی برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.
   نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 77. gholami گفت:

  سلام
  بنده پسرم که زیر ۱۸ ساله ثبت نام کردم ولی شماره حساب خودم وارد کردم که اونم اشتباه وارد شده ودر مرحله احراز هویت وسجام هم نتونستم ثبت‌نام کنم براش الان من چکار میتونم بکنم باتشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 78. مدارائی گفت:

  باسلام
  با اینکه حدودا"۲۵روزپیش در کارگزاری آگاه ثبت نام نموده و نام کاربری وکد بورسی خود را دریافت کردم (ازطریق دفتر پیشخوان)ولی تاکنون مجاز به انجام معاملات آنلاین نیستم علتش چیست؟
  باتشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   فعال شدن دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمانبر است و طبق اولویت ارسال می شود . در صورتی که دسترسی به سامانه معاملاتی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه معاملات ارسال می شود و می توانید خرید و فروش خود را انجام دهید.

   ۰
 79. هادی خان محمدی گفت:

  سلام وقت بخیر من سجام رو انجام دادم تکمیل شد یه کد برام اومد.دوروز قبل هم رفتم پیش خوان احراز هویت شدم تو سیستم اگاه همچنان زده کاربر تستی .دقیقا دو سه روز شده الان پس کی درست میشه ممنون از پاسخگویی تون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از انجام مراحل ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس و احراز هویت حضوری در دفاتر پیشخوان ، کد بورسی صادر می شود اما دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمان بر می باشد. در صورتی که دسترسی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال و از حالت آزمایشی خارج می شوید و قادر به پرداخت شتابی و انجام معاملات خود خواهید شد.

   ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: