لیست خدمات کارگزاری آگاه برای فعالان بازار سرمایه

 • ۸ آبان ۱۳۹۵
 • آگاه
 • ۵۷ نظر
 • ۸۲۹۹۹ مشاهده
کارگزاری آگاه بورس

از آنجا که سرمایه‌گذاران بازار سرمایه برای انجام معاملات خود در بورس اوراق بهادار، بورس کالا و انرژی همواره با کارگزاری‌ها در ارتباط هستند، لذا کیفیت و کمیت خدمات کارگزاری‌ها بسیار مهم است. کارگزاری‌ها از نهادهایی هستند که سرمایه‌گذاران و معامله‌گران بیشترین ارتباط را با آنها دارند و مناسب یا نامناسب بودن کیفیت خدمات کارگزاری‌ها روی موفقیت شما در بورس تاثیر فراوانی دارد. کارگزاری آگاه در طول فعالیت خود تلاش کرده است با خلق ارزش‌های واقعی برای مشتریان به این مهم جامه عمل بپوشاند.

آماده سرمایه‌گذاری در بورس هستید؟

از خدمات کارگزاری آگاه برای کسب سود در بورس استفاده کنید

افتتاح حساب در کارگزاری آگاه و دریافت کد بورسی اولین قدم برای سرمایه‌گذاری در بورس است.

هم‌اکنون با کلیک روی دکمه زیر، بصورت رایگان و آنلاین ثبت‌نام خود را انجام دهید

شروع افتتاح حساب

 

در ادامه، لیست خدمات کارگزاری آگاه که به فعالان بازار سرمایه ارائه می‌شود را مشاهده فرمایید.

۱ – معاملات اوراق بهادار (معاملات آنلاین و موبایل تریدینگ)

سرمایه گذاری در بورس تهران

بازار بورس اوراق بهادار و بخصوص سرمایه‌گذاری با خرید سهام، این امکان را فراهم می‌کند تا هر فرد به میزان دارایی و سرمایه‌ای که دارد در یک یا چند شرکت بزرگ سرمایه‌گذاری کند، و در سود آن‌ها شریک شود. برای شروع فعالیت در بورس اوراق بهادار، ابتدا باید کد بورسی یا کد معاملاتی داشته باشیم. در مطالبی جداگانه به بیان نحوه‌ی اخذ کد سهامداری و کد معاملات برخط (آنلاین) در کارگزاری‌های بورس اوراق بهادار و راهنمای دریافت کد معاملاتی بورس اوراق بهادار و کد آنلاین در کارگزاری آگاه پرداخته‌ایم.

اطلاعات بیشتر و دانلود اپلیکیشن معاملات آساتریدر

بیشتر بخوانید:

راهنمای کامل سرمایه‌گذاری در بورس برای تازه‌کاران

اوراق مشارکت و نحوه خرید و فروش آن در بازار سرمایه ایران

 راهنمای دریافت کدبورسی غیرحضوری از کارگزاری آگاه

راهنمای دریافت و استفاده از اپلیکیشن موبایل آسا (اندروید)

راهنمای دریافت و استفاده از اپلیکیشن موبایل آسا (iOS)

۲ – تخفیف کارمزد معاملات سهام و آتی سکه

تخفیف کارمزد

مشتریان محترم کارگزاری آگاه می‌توانند پس از عضویت در بآشگاه مشتریان آگاه، براساس سطحی که دارند از ۱۰ تا ۲۵ درصد تخفیف کارمزد بهره‌مند شوند. این تخفیف برای معاملات سهام و معاملات آتی سکه قابل دریافت است. مبلغ نقدی این کارمزد به حساب کاربری مشتریان در بآشگاه افزوده می‌شود و از آن می‌توان برای خرید بسته‌های اعتباری، خدمات آموزشی، بسته‌های مشاوره‌ای-تحلیلی و یا انتقال به حساب معاملاتی (جهت برداشت یا خرید سهام) استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: درباره بآشگاه و مزایای آن (از جمله تخفیف کارمزد)

۳ – وام قرض‌الحسنه جهت انجام معاملات سهام

معمولاً مشتریانی که در بازار سرمایه به خصوص بازار بورس اوراق بهادار فعالیت می‌کنند رابطه خوبی با سود بانکی ندارند، چرا که ریسک‌پذیرتر بوده و به دنبال بازده

راهنمای دریافت وام قرض الحسنه

بالاتری بابت ریسک‌شان هستند.  اما طبیعتاً گاهی با توجه به مناسب نبودن شرایط بازار، تمایلی به خرید سهام ندارند.در این شرایط بسیاری از سرمایه‌گذاران به دلایل مختلفی (حداقل در کوتاه مدت) ترجیح می‌دهند پول خود را از حساب کارگزاری خارج ننمایند، این درحالی است که وجود این پول در حساب معاملاتی آن‌ها منفعتی برایشان ایجاد نمی کند.

با توجه به توضیحات فوق، کارگزاری آگاه در راستای مشتری مداری، طرح وام قرض الحسنه را با در نظر گرفتن رسوب پول در حساب معاملاتی مشتریان در بآشگاه راه‌اندازی نموده است.

این وام به مشتریانی تعلق می‌گیرد که در بآشگاه به قله سهند (سطح ۵) صعود کرده باشند. مبلغ و دوره باز پرداخت وام بر اساس انتخاب مشتری و بسته به میزان رسوب مانده حساب ماه‌های گذشته او در سامانه معاملاتی خواهد بود.

بیشتر بخوانید: دریافت وام قرض الحسنه برای معاملات اوراق بهادار از کارگزاری آگاه

۴ – بسته‌های اعتباری معاملاتی

بسته های اعتباری بورس

بآشگاه کارگزاری آگاه، ابزار نوینی است که کارگزاری خدمات و مزیت‌های خود را از طریق آن به مشتریان ارائه می‌کند. اعتبار به‌عنوان یکی از مهمترین و جذابترین خدمات کارگزاری آگاه برای مشتریان نیز در قالب بسته‌های اعتباری بآشگاه کارگزاری آگاه ارائه خواهد شد.
بسته‌های اعتباری در مبالغ ۲ تا ۵۰ میلیون برای بازه‌های ۳ ماهه تا ۱۲ ماهه قابل خریداری است. از این اعتبار می‌توانید برای انجام معاملات سهام استفاده کنید و طبیعتا سودی که از این طریق نصیب شما می‌شود متعلق به خودتان خواهد بود و قبل از سررسید تسویه اعتبار، قابل برداشت است.

بیشتر بخوانید: دریافت اعتبار معاملاتی در بورس اوراق بهادار از کارگزاری آگاه

۵ – تخفیف در بسته‌های مشاوره‌ای-تحلیلی

بی شک یکی از نیازهای سرمایه‌گذاران بازار سرمایه، دریافت خدمات مشاوره‌ای و تحلیلی است. این خدمات از اهمیت بسیاری به ویژه در دو حوزه بورس اوراق بهادار و مشاوره سرمایه گذاری و و تحلیل سهامآتی سکه برخوردار است. استفاده از کانال‌ها یا سایت‌های غیر رسمی اغلب باعث زیان سرمایه‌گذاران خواهد شد، زیرا به دلیل غیررسمی بودنشان، فرد یا نهادی پاسخگوی اشتباهات بوجود آمده نیست.
علاوه بر این ارائه سیگنال خرید و فروش بدون پشتوانه تحلیلی صحیح، موجب خواهد شد تا برخی افراد نمادی را خریداری کرده و با کاهش قیمت آن مواجه شوند. بنابراین سرمایه‌گذاران همواره به دنبال سایت‌های تحلیلی معتبر در بازار بورس اوراق بهادار و یا آتی کالا هستند. در ادامه مطلب ضمن آشنایی با شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاه، نحوه ارائه خدمات مشاوره‌ای آنلاین در بازار سهام و آتی سکه این شرکت، عضویت در سایت‌ همفکران و آواگلد و روش خرید بسته‌های مشاوره‌ای- تحلیلی از طریق بآشگاه کارگزاری آگاه توضیح داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید: نحوه بهره مندی از خدمات مشاوره ای و تحلیلی کارگزاری آگاه

۶ – مسابقات آموزشی با جوایز نقدی

مسابقه در بآشگاه مشتریان آگاه با هدف ایجاد رقابتی دوستانه میان اعضا شکل گرفته است. در این بخش اعضا علاوه بر سنجش دانش و تجربه خود، این امکان را دارندمسابقات بآشگاه تا با شرکت در مسابقه امتیاز کسب نموده  و در صورت ارسال پاسخ صحیح امتیاز خود را افزایش دهند.در پایان هر هفته به ۱۰ نفر برتر یا رتبه­‌های اول و دوم (هر کدام تعداد بیشتری داشته باشند)، جایزه امتیازی هفته تعلق خواهد گرفت؛ به این صورت که به نفرات رتبه اول معادل کل امتیاز اخذ شده بابت مسابقه‌های طول هفته و به نفرات رتبه دوم معادل نصف امتیاز اخذ شده بابت مسابقه‌‌ها در هفته، امتیاز اعطا خواهد شد.

در پایان هر ماه، به ۵۰ نفر برتر یا رتبه­‌های اول و دوم (هر کدام که تعداد برنده بیشتری داشته باشند)، جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت؛ ‌شایان ذکر است که امکان تغییر در تعداد برندگان و بودجه جوایز بسته به استقبال مخاطبان گرامی و شرکت کنندگان عزیز وجود دارد. با شرکت در مسابقات بآشگاه علاوه بر یادگیری و افزایش مهارت، جوایز نقدی را از آن خود کنید.

بیشتر بخوانید: انواع مسابقه در بآشگاه مشتریان آگاه و نحوه امتیاز دهی آن

 

۷ – کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی حضوری

آموزش بازار سهام

در ذهن همه افرادی که می‌خواهند وارد بازار بورس شوند و شروع به خرید و فروش سهام کنند، ممکن است این سؤال ایجاد شود که «وقتی می‌خواستیم پول‌مان را در بانک سپرده‌گذاری کنیم، نیاز به آموزش نداشتیم. آیا برای سرمایه‌گذاری در بورس و انجام معاملات اوراق بهادار، نیاز است آموزش ببینیم؟»

کم نیستند افرادی که صرفاً به امید بخت و اقبال وارد بازار بورس می‌شوند و بدون اطلاع از وضعیت عملکردی یک شرکت، چشم‌انداز آتی صنایع، شناخت روانشناسی بازار، شرایط نقدشوندگی سهام، برنامه‌های افزایش سرمایه شرکت و … اقدام به خرید یک سهم می‌کنند. ورود چشم‌بسته به بازار، ریسک سرمایه‌گذاری را افزایش می‌دهد.

بیشتر بخوانید: توضیحات بیشتر آموزش‌ها و نحوه استفاده از خدمات کلاس های آموزشی

۸ – معاملات بازار آتی سکه و بورس کالا

بازار آتی کالا، بخشی از بازار سرمایه‌ای محسوب می‌شود که برای شروع فعالیت در آن، علاوه بر کسب اطلاعات کافی لازم است که سلسله مراتبی طی شود. معاملات آتی سکهمعاملات آتی سکه طلا، یکی از مهمترین معاملات در حوزه آتی کالا به شمار می‌آید که علاقه‌مندان خاص خود را دارد. اولین گام برای سرمایه‌گذاری در این بخش و انجام معاملات آن، اخذ کد معاملاتی است.
کد معاملاتی آتی کالا مجزا از کد معاملاتی بورس اوراق بهادار است. یعنی کسی که در بورس اوراق بهادار دارای کد معاملاتی است، نمی‌تواند با آن معاملات آتی خود را انجام دهد. این شرایط مانند زمانی است که شما در یک بانک حساب قرض الحسنه دارید. حال که شما نیاز به داشتن دسته چک دارید، نمی‌توانید از آن حساب استفاده نمایید و برای این کار لازم است شرایط مورد نیاز جهت صدور دست چک را که از طرف بانک به شما اعلام می‌شود، احراز نمایید.

بیشتر بخوانید: راهنمای دریافت کد معاملاتی آنلاین آتی سکه در کارگزاری آگاه

بیشتر بخوانید: معاملات قراردادهای آتی سکه و کالا: راهنمای کامل

۹ – صندوق‌های سرمایه‌گذاری

غیر از سرمایه‌گذاری مستقیم در حوزه‌های بورس اوراق بهادار (سهام، اوراق مشارکت و…) و کالا، زمین و ساختمان، اوراق قرضه دولتی، انواع حساب‌های سرمایه‌گذاریصندوق های سرمایه گذاری بانک‌ها و مواردی از این قبیل، صندوق‌های سرمایه‌گذاری نیز یکی از حوزه‌های مهم و پرمخاطب برای سرمایه‌گذاران، (بویژه سرمایه‌گذارانی که دانش یا وقت کافی برای معامله به صورت حرفه‌ای در بورس اوراق بهادار ندارند) به شمار می‌آیند. در مطلب راهنمای کامل صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک، به بررسی انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری پرداخته خواهد شد، علاوه بر آن ارزش خالص دارایی­ (NAV)، مزایای صندوق‌ها، تفاوت صندوق‌ها و سایر نکات مربوط به صندوق‌ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید: صندوق‌های سرمایه‌گذاری: راهنمای کامل

 

راهنمای شروع استفاده از خدمات کارگزاری آگاه

کارگزاری آگاه با سامانه “آگاه اکسپرس” به شما این امکان را داده تا بتوانید در مراکز استان‌ها، بدون نیاز به حضور در شعب کارگزاری، حساب خود را بصورت غیرحضوری افتتاح نمایید و بدون نیاز به صرف وقت و هزینه، به خانواده آگاه بپیوندید.

بیشتر بخوانید: راهنمای دریافت کدبورسی و افتتاح حساب غیرحضوری در کارگزاری آگاه

شروع کنید: ورود به سامانه “آگاه اکسپرس” و شروع افتتاح حساب

 هم‌اکنون با عضویت در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه، برای دریافت خدمات تکمیلی این کارگزاری (از قبیل وام قرض‌الحسنه، بسته‌های اعتباری، انواع تخفیف‌ها) اقدام کنید : لینک عضویت


هر سوالی در زمینه خدمات کارگزاری آگاه دارید، در قسمت نظرات پایین صفحه از ما بپرسید!

57 پاسخ به “لیست خدمات کارگزاری آگاه برای فعالان بازار سرمایه”

 1. AR3700 گفت:

  فقط میتونم بگم عالیه بهترین و جذاب ترین بخشش باشگاه مشتریان وبسته های اعتباریشه فقط برای پیشرفت فقط اگاه

  ۴
 2. AU0902 گفت:

  بی شک یکی از نیازهای سرمایه‌گذاران بازار سرمایه، دریافت خدمات مشاوره‌ای و تحلیلی است

  ۳
 3. AX7682 گفت:

  با سلام و دورد وخسته نباشید به نظرم این نکات بخشی از بازار سرمایه‌ای محسوب می‌شود

  ۲
 4. AU0902 گفت:

  با سلام
  به طور کلی نیاز ه هر سرمایه‌گزار در بازار سرمایه، دریافت خدمات مشاوره‌ای و تحلیلی است

  ۰
 5. سلام تازه به سطح ۱ رسیده ام فردا چگونه عرضه اولیه خریداری کنم

  ۲
 6. رحمت اله امینی گفت:

  باسلام و خسته نباشی کارگزاری اگاه اصفهان جدیدا بدلیل افزایش مشتریان جدید خدمات رسانی ضعیفی داردو تماس تلفنی را جواب نمی دهد لذا خواهشمنداست درخصوص مشتری مداری توجه نمایید . درصورت عدم خدمات سرویس دهی اینچانب ازاین کارگزاری خارج خواهم شد .لطفا بررسی فرمایید . باتشکر

  ۷
 7. رضا گفت:

  سلام من فردی هستم که زیر ۱۸ سال سن دارم من تو سایت ثبت نام اولیه رو دادم اگه برم مراکز پیشخوان اونا قبول میکنن درضمن مدرک تحصیلی هفتم کافیه
  اصلا قبول میکنید زیر ۱۸ ساله هارو

  ۰
 8. علیرضا اسلامی گفت:

  در ثبت نام کار گزاری بورس بجای نام خانوادگی نام را تکرار کرده ام بجای علیرضا اسلامی، علیرضا علیرضا ثبت شده چاره اش چیست؟

  ۰
 9. goli گفت:

  سلام
  من چند ماهی غیرفعال بودم در سامانه آساتریدر حالا ک میخام سهام خریداری کنم وضعیت خریدمو میزنه رد سیستم
  باید چیکار کنم حالا؟

  ۰
 10. احمد گفت:

  با سلام چطور میتونم ناظرمو عوض کنم به اگاه

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.
   نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید.کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 11. بهزاد گفت:

  اطلاع رسانی رو بیشتر کنید

  ۰
 12. مجید گفت:

  سلام ایا کارگزاری اگاه معاملات تک کلیکی نداره و اگر داره چکار کنم ک فععال بشه برام یعنی بدون اردر گزاری قیمت رو تابلورو خرید یا فروش کنم ممنون میشم جواب بدید؟

  ۱
 13. مهدی گفت:

  سلام برای لینک کردن آگاه با حساب بانک ملت فرم رو از کدام قسمت سایت بگیرم

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   باید به ایمیل crm@agah.com درخواست دریافت فرم لینک حساب بانک ملت را ارسال کنید, سپس برای شما فرم ارسال شود , پس از آن فرم را تحویل شعب بانک ملت و رسید فرم را برای کارگزاری مجددا ایمیل می کنید.

   ۰
 14. لیلا گفت:

  سلام من تو پروفایلم یه دیده بان جداگانه برای دخترم ساختم،اما وقتی یه سهام که خودم قبلا با یه قیمت دیگه خریداری کرده بودم امروز دوباره برای اون خرید زدم کل حجم با هم نشون میداد....لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم یه سبد جداگانه براش بسازم؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید برای ایجاد یک پورتفوی جداگانه برای دختر خود , به صورت مجزا اقدام به دریافت کد بورسی برای فرزند خود نمایید.

   ۰
 15. Min گفت:

  با سلام من سود مجمع سهم ارفع ۱۲۰ سهم حق تقدم بهم تعلق گرفته بود ک بازه زمانیش تموم شده و من نفروختم تبدیلش هم نکردم الان باید چکار کنم لطف کنید راهنمایی بفرمایید ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که مبلغ اسمی حق تقدم را پرداخت ننموده اید، پس از مدتی شرکت حق تقدم های شما را تحت عنوان "حق تقدم استفاده نشده" از طریق بورس اوراق بهادار بفروش می رساند. با فروش حق تقدم ها و انجام امور اداری مربوطه، مبلغ حاصل از فروش توسط خود شرکت آهن و فولاد ارفع به حساب دارندگان حق تقدم قبلی واریز می‌شود.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد امور سهام شرکت آهن و فولاد ارفع ، تماس حاصل فرمایید.

   ۱
 16. محمد گفت:

  سلام من کد بورس دریافت کردم. ولی بازم برای واریز میگه کاربر تستی امکان نداره

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 17. محمد گفت:

  سلام من تابحال درکارگذاری اگاه ثبت نام نداشتم ولی میخوام ثبتنام کنم کدملی ک میزنم میگه شماثبت نام داشتین با نام کاربری وارد شوید چکارکنم ممنون
  من اوالین باره کبه این سایت اومدم چطور دیدگاه تکراریه

  ۰
 18. مهدی گفت:

  سلام امیدوارم پاسخ بدین.یه سهم دارم که تعداد سپرده گذاری رو زده صفر اما تعداد سهام رو درست زده.الان میخوام بفروشم اما خطای عدم موجودی سهم میده.باید چیکار کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که ناظر شما در یک سهم کارگزاری آگاه نباشد، تعداد سپرده گذاری سهام شما صفر نشان خواهد داد.با اعمال تغییر کارگزار ناظر، تعدا سهام و تعداد سپرده گذاری سهام در سبد دارایی های شما برابر خواهد شد.
   برای انتقال ناظر در کارگزاری آگاه نیازی به مراجعه حضوری ندارید. در سامانه جدید آساتریدرآگاه می توانید کارگزارناظر خود را غیرحضوری تغییر دهید.اگر آخرین خرید خود را در یک نماد، با کارگزاری آگاه انجام داده‌اید، برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود. نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 19. علی گفت:

  سلام من کد بورسی از کارگزاری دیگری دارم ، اما میخواهم در کارگزاری آگاه نیز عضو شوم لطفا راهنمایی بفرمایید . سپاس

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه " آگاه اکسپرس " ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید.

   ۰
 20. آرش گفت:

  سلام لطفا دفاتر پیشخوان استان کردستان رو ذکر کنید ممنون

  ۰
 21. مهدی گفت:

  سلام
  برای قرارداد بسته ی اعتباری همکارانتون گفتند به نمایندگی اگاه باید بریم اما ما با شهری که نمایندگی داره ۴ ساعت فاصله داریم و امکان رفتن سخته چطور غیر حضوری قرارداد رو تکمیل کنیم؟ ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای بستن قرارداد اعتباری درحال حاضر لازم است حضوری به کارگزاری مراجعه بفرمایید.

   ۰
 22. ع گلدوز گفت:

  سلام . من حدود یک ماه میشه سامانه اکسپرس ثبت نام کردم . احراز هویت هم شدم اما هنوز خریدو فروش نداشتم و نمیدونم چگونه باید حساب بانکی رو فعال کنم و آیا حسابم بانک کشاورزی هست هم مشکلی نداره ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور پرداخت شتابی به سامانه آنلاین، باید به منوی درخواست‌ها در سامانه معاملاتی خود مراجعه نموده و تب پرداخت شتابی را انتخاب کنید. سپس در صفحه بانکی که باز می‌شود اطلاعات کارت بانکی خود را به درستی وارد نمایید. از طریق هر بانکی که در زمان ثبت نام ثبت نموه اید شارژ حساب معاملاتی امکان پذیر می باشد . پس از تایید پرداخت، واریز وجه به حساب آنلاین شما صورت گرفته است و چنانچه برای تکمیل “حساب نزد کارگزاری” به صورت حضوری به بانک مراجعه نموده و اقدام به پرداخت مبلغ مورد نظر کرده باشید، لازم است برای ثبت مشخصات فیش واریزی خود در تب “اعلامیه واریز وجه” بر روی آیکن “+” کلیک کرده و بعد از تکمیل فیلدهای مورد نظر و پیوست نمودن فیش واریزی، روی دکمه ذخیره کلیک نماید. به این ترتیب مشخصات فیش واریزی کاربر به کارگزاری ارسال و پس از بررسی به حساب شمامنظور می‌شود.

   ۰
 23. محمد اسحاق گفت:

  سلام من اتباع هستم و عضو باشگاه اگاه چطور می تونم کد بورسی غیر حضوری دریافت کنم?

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر امکان دریافت کدبورسی غیر حضوری وجود ندارد . برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود. سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را انجام دهید. برای احراز هویت علاوه بر مدارک هویتی باید مدارک اقامت و پاسپورت خود را نیز همراه داشته باشید. بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد.

   ۰
 24. وحید گفت:

  با سلام میخواستم در مورد ساعت کار دفاتر جهت تکمیل پرونده و دریافت کد در ایام هفته رو بدونم

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید در ساعات اداری از ۸ صبح الی ۱۶ بعد ازظهر از شنبه تا چهارشنبه به شعب آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد جهت انجام امور اداری مراجعه نمایید.

   ۰
 25. محمد اسحاق گفت:

  سلام امروز من به کارگزاری آگاه در شیراز مراجعه کردم که گفتند با کارت آمایش نمی توانید کد بورسی دریافت کنید لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   با کارت آمایش امکان ثبت نام و دریافت کد بورسی وجود ندارد .جهت دریافت کد بورسی می توانید با اصل پاسپورت اقدام بفرمائید.

   ۰
 26. فرشید گفت:

  سلام خواستم برای دوستام کد بورسی بگیرم از چه طریقی ثبت نامش کنم که کد خودم رو بعنوان معرف وارد کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از ورود به حساب بآشگاه، با انتخاب کشویی موجود کنار عکس کاربری خود، گزینه‌ی پروفایل من را انتخاب نمایید و در انتهای صفحه باز شده می‌توانید آدرس موجود در کادر "لینک عمومی پروفایل" را برای اشخاص دیگر ارسال نمایید. در صورتی که آن شخص از طریق لینک ارسالی شما در بآشگاه ثبت نام کند به عنوان زیرمجموعه شما شناخته خواهد شد.

   ۰
 27. حسین گفت:

  سلام
  گوشی من گلکسی نوت ۳ با اندروید ۵ می باشد
  الان ۲ روزه که دیگر اساتریدر برام کار نمی کنه
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  همش میگه بعدا تلاش بفرمایید

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری نیاز به اطلاعات هویتی شما می باشد، لطفا جهت پیگیری در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 28. کاربر گفت:

  سلام سطح کاربر رو از چه قسمتی باید ببینیم واگه ممکنه دریافت وام رو از سطح ۵ بیارین پایینتر اخه اونی که پولش زیاده بیشترم میتونه سود کنه سطحشم میره بالا چه نیازی به وام داره سطح های پایینتر به نظرم بیشتر نیازه با تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای مشاهده سطح در بآشگاه در سمت چپ ، پایین امتیاز و وجه نقد علامت فلش رو به بالا کلیک نمائید تا سطح شما در بآشگاه قابل مشاهده شود. دراین بخش همه سطوح تا سطح ده که قله دماوند و امتیازات و مزایایی که در هر سطح در صورت رسیدن به سطوح بالاتر می توانید از آن بهره مند شوید قابل مشاهده می باشد.

   ۰
 29. فاطمه گفت:

  سلام وقت بخیر من کد معاملاتی افلاین دارم واسه خرید فروش سهام یک ساعت باید منتظر باشی تا ثبت بشه لطفا اگه امکانش هست کد معاملاتی انلاین بدید ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی بالای ۱۸ سال دارید با توجه به اطلاعیه سازمان بورس مبنی بر حذف اخذ مدرک برای افراد بالای ۱۸ سال ، می توانید به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه فرمائید و دسترسی خود را از آفلاین به آنلاین تغییر دهید.

   ۰
 30. امین شاهمحمدی گفت:

  سلام ایا اتباع خارجی هم میتونن در بازار بورس ودر کارگذاری آگاه فعالیت داشته باشند
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، اتباع خارجی نیز می توانند به صورت حضوری با در دست داشتن پاسپورت ،مدارک هویتی ، مدارکی که نشان دهد اقامتشان در ایران با مشکلی مواجه نیست به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه نمایند.

   ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: