۲۵ درصد تخفیف بسته های اعتباری ۶ ماهه بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه

 • ۵ تیر ۱۳۹۷
 • Agah
 • ۶۱ نظر
 • ۴۹۴۵ مشاهده
۲۵ درصد تخفیف بسته های اعتباری ۶ ماهه بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه

نظر به رشد اخیر شاخص بورس اوراق بهادار و استقبال چشمگیر علاقه‌مندان به سرمایه گذاری میان مدت و بلند مدت در بازار سرمایه، بسته های اعتباری ۶ ماهه بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه همراه با تخفیف ۲۵ درصدی به مدت محدود ارائه می‌شوند. این شرایط از روز شنبه مورخ ۲ تیر ۹۷ برقرار است.

شایان ذکر است با وجود سیستم محاسبه و بازگشت اعتبار، در صورت مصرف نشدن بسته اعتباری خریداری شده، هزینه پرداختی برای بسته به ازای روزهای استفاده نشده محاسبه و به صورت مرتب به حساب بآشگاه فرد بازگردانده می‌شود تا در خریدهای بسته های بعدی مورد استفاده قرار گیرد.

۲۵ درصد تخفیف در بسته های اعتباری ۶ ماهه

۲۵ درصد تخفیف در بسته های اعتباری ۶ ماهه
ردیفشرح بسته اعتباریقبل از تخفیف (تومان)پس از تخفیف (تومان)
۱بسته ۲ میلیون تومانی ۶ ماهه۲۰۰,۰۰۰۱۵۰,۰۰۰
۲بسته ۳ میلیون تومانی ۶ ماهه۳۰۰,۰۰۰۲۲۵,۰۰۰
۳۵ میلیون تومانی ۶ ماهه۵۰۰,۰۰۰۳۷۵,۰۰۰
۴۱۰ میلیون تومانی ۶ ماهه۱,۰۰۰,۰۰۰۷۵۰,۰۰۰
۵۲۰ میلیون تومانی ۶ ماهه۲,۰۰۰,۰۰۰۱,۵۰۰,۰۰۰
۶۵۰ میلیون تومانی ۶ ماهه۵,۰۰۰,۰۰۰۳,۷۵۰,۰۰۰

همانطور که در مطلب روش دریافت اعتبار معاملاتی توضیح داده شده، وجود ریال در حساب بآشگاه برای خرید بسته‌های اعتباری الزامی است.

چندین راه برای افزایش ریال بآشگاه وجود دارد.

همچنین احراز سایر شرایط دریافت اعتبار برای تایید اعتبار ضروری است.

 

61 پاسخ به “۲۵ درصد تخفیف بسته های اعتباری ۶ ماهه بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه”

 1. علی گفت:

  تشکر فراوان - بسته های اعتباری باشگاه آگاه خیلی عالی هستن - خسته نباشید -

  ۱
 2. AE7956 گفت:

  با سلام و احترام
  سپاس فراوان بابت موقعیت طلایی که ایجاد فرمودید
  با تکشر

  ۵
 3. AJ0590 گفت:

  سلام مممنونم یکی از بهترین خدماتی هست که ارائه میکنید بتونید خدمت ارائه سهام به سهامداران کارگزاری اگاه در عرضه اولیه با اعتبار را هم همانند سایر کارگزاری ها ارائه کنید عالی میشه

  ۴
 4. AA2981 گفت:

  با سلام وخدا قوت؛
  سپاس فراوان بابت موقعیتی که ایجادکردید.
  فرقش با رتبه در باشگاه چیه؟

  ۱
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست گرامی
   تخفیف بسته‌های اعتباری ۶ ماهه به سطح افراد در بآشگاه وابسته نیست و همه مشتریان آگاه درصورتی که ریال کافی در بآشگاه و قوانین مربوط به دریافت اعتبار را داشته باشند، می‌تواننداز این بسته ها استفاده نمایند.

   ۲
 5. AA2981 گفت:

  سلام
  قبلا بسته هایی اعتباری بنده فعال بود الان چند مدته که غیر فعال کردید؟به چه علت؟

  ۱
  • Agah2 گفت:

   سلام
   زیرا شما در تاریخ ۵ خرداد سال جاری قسمت اعظم ریال بآشگاه خود را از این حساب خارج کرده اید. بسته های اعتباری بر اساس ریال موجود در بآشگاه فعال می شود. زمانی که ریال از حساب بآشگاه خارج شود، بسته ها غیرفعال خواهد شد تا زمانی که مجدداً ریال بآشگاه افزایش یابد.

   ۱
 6. AL5898 گفت:

  فرصت مناسبی برای اوناییکه ریسک اعتباری معامله کردن روانجام میدن.

  ۱
 7. AJ2481 گفت:

  از پیشنهاد عالی تون سپاسگزارم
  فرصتیه برای کسایی که سرمایه کافی رو ندارند

  ۰
 8. AJ4552 گفت:

  باسلام
  ضمن تشکر از خدمات ارزشمند کارگزاری آگاه
  خواهشمند است برای اشتراک خدمات سایت همفکران تخفیف بیشتری قائل شوید.
  همچنین قابلیتی قرار دهید تا با صرف هزینه کمتر بتوانیم فقط به مقالات خاص یا بخش مورد نظر دسترسی پیدا کنیم.
  مثلا الان چیزی که من خیلی علاقمند به پیگیری اش هستم مطلب مربوط به سبد پیشنهادی همفکران است.
  مثلا ایکاش میشد یک اشتراک با هزینه پایینتر فقط برای پیگیری مقالات سبد پیشنهادی همفکران قرار دهید.
  باتشکر فراوان

  ۱
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از اینکه نظرات خود را برای ما ارسال می‌کنید.
   پیشنهاد شما بررسی و در صورت امکان اجرا می‌شود.

   ۱
 9. AL8268 گفت:

  یک فرصت عالی برای کسانی که بودجه کافی در اختیار ندارند

  ۱
 10. AL7062 گفت:

  بنده یکسال کارگزاری مفید بودم و باتوجه به اینکه فقط از طریق امتیاز پلکان امکان خرید بسته اعتباری وجود داشت هیچوقت نتوانستم بدلیل پایین بودن امتیازم بسته ای خریداری کنم ولی کارگزاری آگاه از حساب ریالی باشگاه امکان خرید بسته اعتباری را فراهم نموده که بسیار سپاسگذارم
  درانتها به تمام مشتریان کارگزاری اعلام می کنم که تحت هیچ شرایطی ریال باشگاه را به کد بورسی انتقال نداده و فقط و فقط جهت خرید بسته اعتباری نگهداری و در بهترین زمان ممکن استفاده نمایند.

  ۱
 11. AA5921 گفت:

  با سلام

  آیا در بازه زمانی استفاده از اعتبار دریافتی چنانچه در تعدادی از روزها مقدار موجودی حساب نزد کارگزاری بیشتر از مقدار اعتبار دریافتی گردد این مبالغ اضافی در حساب معاملاتی در محاسبات رسوب جهت وامهای غرض الحسنه مورد محاسبه قرار میگیرند؟

  با تشکر

  ۱
  • Agah2 گفت:

   سلام
   دوست عزیز تا زمانی که میزان موجودی حساب شما نزد کارگزار، بیشتر از مقدار اعتبار دریافتی و بدهی شما به کارگزار باشد؛
   این مبالغ اضافی در محاسبات رسوب مانده حساب، جهت دریافت وام قرض الحسنه، حساب می‌گردد.

   ۰
   • AA5921 گفت:

    سلام و احترام

    ضمن تشکر از پاسخ ارائه شده امیدوارم در نحوه اختصاص اعتبارات بطور کلی تغییراتی ایجاد گردد تا امکان بهره مندی بیشتری را در بازه های زمانی کوچکتر برای تمامی متقاضیان استفاده که سایر شرایط اخذ اعتبار را در چارچوب مقررات تعریف شده سازمان بورس دارا میباشند در توجه هرچه بیشتر به منافع متقابل مشتریان خود، مسئولین محترم کارگذاری و باشگاه تدابیر لازم را هر چه زودتر اندیشیده و به انجام برسانند.

    با تشکر

    ۱
 12. AH2272 گفت:

  بنده که هیچگاه مبلغ اعتباری راحد اکثر۴ روزکاری بیشتر استفاده ننمودم،
  ومعمولا بعداز یکی دوروزکاری تسویه نمودم،،
  امتیازی خواهم داشت؟؟؟

  ۱
 13. AA5921 گفت:

  با سلام

  نظر به اینکه شصت درصد متوسط مانده حساب مشتریان در ماه جهت محاسبه قدرت وام قرض الحسنه لحاظ میگردد که زمان رسیدن به شرایط لازم برای دریافت وامی با حداقل مقدار (تقریبا برای اکثر مشتریان کارگذاری) نیز در عمل بطور متوسط و معمول بیشتر از یکسال میگردد از مسئولین محترم ضمن درخواست حذف یا افزایش حداقل بیست درصدی ضریب در نظر گرفته شده برای محاسبه قدرت وام پیشنهاد میگردد که برای تشویق و رضایت مندی بیشتر مشتریان کارگذاری و جذب مشتریان بیشتر:
  ۱- همانطوریکه در مناسبت های مختلف برای خرید اعتبارات تخفیفاتی نظیر همین تخفیف ۲۵ درصدی ارائه شده در نظر میگیرید، در مورد وامهای قرض حسنه نیز تخفیفات و شرایط سهل تری نیز جهت مشتریان کارگزاری جهت وامهای قرض الحسنه نیز در نظر گرفته و اعمال گردند.
  ۲- یا به طریقی بر اساس مقدار رسوب موجود تا زمانیکه شرایط لازم دریافت این نوع وام فراهم گردد. بویژه جهت خریداری اعتبارات که تنها از طریق ریال موجود در حساب باشگاه امکان پذیر میباشد (تامین مقادیر مشخص شده جهت استفاده از اعتبارات تعریف شده در عمل برای اکثر مشتریان در بازه زمانی طولانی میسر میگردد) شرایط سهل تری را با توجه به مقدار رسوب مانده حساب به عنوان یک متغیر برای مشتریان کارگزاری تعریف و ایجاد گردد.
  (بطور مثال میتواند بصورت مقداری عددی تعریف گردد که متناسب با رسیدن آن به مقادیر مشخص شده ای امتیاز یا تخفیف (مثلا بصورت درصدی) جهت استفاده از سایر خدمات ارائه شده برای مشتریان در نظر گرفته شود) .

  مشخصا در عمل با اتخاذ چنین تدابیری کارگزاری میتواند هم مشتریان جدیدی را جذب نموده و هم حجم معاملات مشتریان و در نتیجه اثر آن گردش مالی موجود را بالا برده و درآمد خود را افزایش دهد.
  در عمل اتخاذ چنین تدابیری شرایط برد برد را جهت هر دو طرف در تعاملات فراهم داشته که میتواند موجبات رضایتمندی بیشتری را نسبت به شرایط موجود(سخت در دریافت اعتبارات) قطعا برای مشتریان کارگزاری به دنبال داشته باشد.

  با تشکر

  ۱
  • Agah گفت:

   با سلام
   سپاس از مواردی که مطرح فرمودید، پیشنهادات شما بررسی خواهد شد.
   شایان ذکر است قدرت وام ۵۰ تا ۷۰ درصد میانگین مانده حساب معاملاتی مشتری است.

   ۱
   • AA5921 گفت:

    با احترام

    احتمالا بطور دقیقتر و صحیحتر منظور میانگین مانده قابل برداشت نقدی(در صورت فروش امروز برای تاریخ T2 در صورتیکه باقی مانده قابل برداشتی هنوز وجود داشته باشد) ، در حساب معاملاتی مشتریان میباشد.
    که با چنین تعریفی به نظر میرسد که این میانگین صرفا برای موجودی قابل برداشتی که برای هر شخص در پایان هر روز معاملاتی در حساب معاملاتی او دیده میشوند در طول یکماه محاسبه میگردد. آیا همینطور میباشد؟

    بطور مثال ممکن است بفرمایید که برای اشخاصی که در ابتدای مرداد ماه مبلغ ۵۰ میلیون ریال وجه نقد به حساب معاملاتی خود واریز و در اول شهریور آنرا برداشت نمایند مقدار رسوب محاسبه شده آنها از سطح یک تا ده به چه صورت محاسبه شده و در اول شهریوررچقدر به قدرت وام آنها افزوده میگردد؟

    با سپاس

    ۰
    • Agah2 گفت:

     ضمن عرض سلام و احترام
     دوست عزیز برای محاسبه رسوب ماهانه مانده حساب معاملاتی شما در هر روز ملاک خواهد بود. چنانچه شما مبلغ ۵۰ میلیون تومان در ابتدای مرداد به حساب خود واریز نمایید و هر روز مقداری معامله کرده باشید و مقداری هم در حسابتان باقی بماند. مبالغی که در هر روز بدون انجام معامله در حساب شما وجود دارد برای محاسبه رسوب در نظر گرفته می‌شود. لازم به ذکر مانده ریالی مثبت حساب شما مورد نظر است. چنانچه در این مورد نیاز به توضیحات بیشتری دارید لطفا با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰ تماس حاصل فرمایید.
     با تشکر

     ۰
 14. AK2093 گفت:

  با سلام چطور میشه وجه ریالی که در باشگاه داشتم و برداشته ام همان مقدار وجه دوباره به حساب باشگاه برگردونم

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام
   دوست گرامی در صورت درخواست واریز وجه از بآشگاه به آساتریدر آگاه، امکان برگشت مجدد آن به یآشگاه وجود ندارد و می‌بایست از طریق یکی از روش‌های زیر نسبت به افزایش وجه نقد خود اقدام نمایید:
   ۱٫ زمانی که بین سطح ۱ تا ۱۰ بآشگاه قرار گیرید و معامله کنید، تخفیف کارمزدی که به معاملات شما تعلق می‌گیرد به وجه نقد بآشگاه اضافه می گردد.
   ۲٫ در صورتی که جزو نفرات برتر مسابقات بآشگاه شوید، مبلغی به عنوان جایزه به حساب بآشگاه شما واریز می شود.
   ۳٫ زمانی که برای اولین بار، زیر مجموعه شما درآمد ۱۰۰ هزار تومانی خود را در کارگزاری آگاه ایجاد می کند، مبلغ ۵۰۰۰۰ تومان به حساب بآشگاه معرف، واریز می‌گردد.
   جهت اطلاعات بیشتر می توانید به مطلب ” چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟” مراجعه بفرمایید.

   ۰
 15. AL2956 گفت:

  با سلام و تشکر از شما
  خدمات خوبی ارایه می شود اما دست یابی به سطوح بالاتر و ریال بیشتر بسیار سخت است و زمان بر !!!
  من در سطح پنج هستم و طبیعتا تا زمانی که به سطوح بالاتر نرسم افرادی که معرفی میکنم اشتیاقی برای ثبت کد من بعنوان معرف خود نخواهند داشت!!!
  در نتیجه کسی منو بعنوان معرف معرفی نخواهد کرد و طبیعتا افزایش ریال و امتیاز من به سختی بدست می یابد.
  از طرفی دیگر زمانی که به سطح بالاتر رسیدیم غریبه ها هم درخواست معرفی ارسال خواهند کرد زیرا از مزایای تخفیف بیشتری برخوردار خواهند شد!!!
  این بسیار ناعادلانه است. کاش شرایطی مهیا میشد تا برای هر کد تعداد محدودی زیر شاخه وجود داشته باشد و یا اینکه تمامی افرادی که معرفی معرف ثبت میکنند از مزایای یکسانی برخوردار شوند. باتشکر

  ۰
 16. AJ7922 گفت:

  به نظرم اگر میشد مبلغ خرید بسته را واریز نماییم خیلی بهتر بود.

  ۰
  • Agah2 گفت:

   با سلام
   دوست گرامی به دلیل قوانین مربوط به پولشویی، امکان واریز وجه به حساب بآشگاه، وجود ندارد لذا کارگزاری آگاه، خدمات خود را از طریق بآشگاه مشتریان به علاقه‌مندان خود ارائه میدهد و درنتیجه شما فقط از طریق بآشگاه می‌توانید وجه نقد خود را افزایش دهید.

   ۰
 17. AK2093 گفت:

  با سلام برنامه ای ترتیب دهید تا بشود از زیر گروه معرف خارج شد پول یا امتیازی که به معرف واگذار کرده اید از کسی که میخواهد از زیر مجموعه معرف خود خلاص شود کسر گردد با تشکر

  ۰
 18. AE0031 گفت:

  با سلام و عرض تشکر بابت امکانات و سایت خوبتون
  آیا امکان ارسال اینترنتی یا فکسی قرارداد اعتباری وجود داره؟ در واقع من خیلی دلم میخواد از بسته اعتباری استفاده کنم ولی به دلیل شرایط کاری امکان مراجعه حضوری به نمایندگی آگاه رو ندارم. ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام
   خیر دوست عزیز
   برای انعقاد قرارداد اعتباری حتما لازم است حضوری با همراه داشتن کارت ملی به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه نمایید.

   ۰
 19. AM1840 گفت:

  یعنی تو ۷۵۰ هزار تومن میدی ۱۰ میلیون وام ۶ ماهه میگیری که میشه نرخ سود ۱۵ درصده ؟ حروم نیست؟

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام
   دوست گرامی مبالغی که برای دریافت بسته اعتباری پرداخت می‌کنید، صرفا حاصل از تخفیف کارمزد معاملات و یا شرکت در مسابقات و برنامه‌های همراه با جایزه کارگزاری که درواقع مصداق هدیه‌ یا هبه است.
   همچنین با اعتباری که دریافت می‌کنید صرفا قادر هستید در اوراق بهادار سرمایه گذاری کنید و وجه آن قابل دریافت نیست که مورد تایید کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار است.

   ۰
 20. AL4221 گفت:

  من با توجه به انتخاب معرف خود از تخفیف ۸۰% در خرید بسته های اعتباری به مدت ۱ ماه برخوردار شده ام. آیا در این یک ماه، ۲۵% تخفیف دیگر به من تعلق می گیرد؟

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام
   خیر دوست گرامی
   به محض انتخاب معرف این امکان وجود دارد که از خدمات سطح معرف به مدت یکماه استفاده کنید که خدمات سطح شما در آن یکماه غیرفعال می‌گردد.

   ۰
 21. AH3056 گفت:

  با سلام.
  آیا هزینه پرداختی بابت بسته ها به عنوان سود کارگزاری در نظر گرفته شده است ؟؟؟
  علاوه بر این ۷٫۵ درصد مشتری هزینه دیگری نیز باید بپردازد؟

  ۰
  • Agah2 گفت:

   ضمن عرض سلام و احترام
   دوست عزیز شما پس از پرداخت مبلغ هزینه بسته اعتباری، هزینه دیگری پرداخت نمی‌کنید. در انتهای تاریخ سررسید هم میزان اعتبار دریافت شده را تسویه می نمایید.
   با تشکر

   ۰
 22. AM1344 گفت:

  میشه وجه ریالی که در باشگاه داشتم.رابرداشت کنم

  ۰
 23. محمد گفت:

  تخفیف خیلی خوب است اما به دست آوردن شرایط دسترسی به بسته ها مشکل و زمانبر است

  ۰
 24. AO1952 گفت:

  باسلام
  اگه یه بسته مثلاشش ماهه بگیریم وچندروز بعدباافزایش موجودیون بخوایم یه بسته ی دیگه بگیریم امکانش هست؟؟؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   درصورتی که وجه نقد کافی در بآشگاه داشته باشید و ارزش تضمینتان کافی باشد این امکان وجود دارد که بسته اعتباری دیگری را مجدد فعال نمایید.
   البته توجه داشته باشید که در یک ماه بیش از ۲۰ میلیون تومان اعتبار با سررسید یکماهه نمی‌توانید فعال کنید همچنین دقت نمایید که اعتبار قرارداد اعتباری شما با کارگزار به پایان نرسیده باشد.
   باتشکر

   ۰
 25. AK8420 گفت:

  سلام
  از امکانات ارزشمندی که برای کاربران کارگذاری آگاه قرار داده اید نهایت تشکر را دارم.

  ۰
 26. AU0902 گفت:

  این همه امکانات و برنامه های متنوع یک فرصت عالی برای کسانی که بودجه کافی در اختیار دارن

  ۰
 27. محمد گفت:

  با سلام و احترام
  سپاس فراوان بابت طرح هاتون که ایجاد فرمودید

  ۰
 28. AU0836 گفت:

  سلام چرا من نمیتونم بسته اعتباری تهیه کنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درصورتی که برای فعالسازی بسته اعتباری خطایی دریافت می‌کنید لطفا اعلام نمایید تا بررسی گردد.
   باتشکر

   ۰
 29. AS1010 گفت:

  سلام خسته نباشید من میخواستم بسته اعتباری بگیرم ولی تو شهر ما کارگزاری آگاه نیست برای دریافت بسته حتما باید به کارگزاری مراجعه کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  ۰
 30. حسین گفت:

  سلام . من درباره بسته های اعتباری تحقیق کردم و هیچ کلیتی متوجه نشدم.
  آِیا این بسته ها به منزله وام اعتباری برای خرید سهام هست و در پایان مهلت بسته اعتباری میزان اعتبار دریافتی توسط کارگزاری برداشت میشود و سود حاصل از معاملات با این اعتبار در موجودی قابل معمامله در پنل کارگزاریمان خواهد ماند یا ن؟
  میشود توضیح دهید؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ،شما به همان میزان که بسته اعتباری با وجه نقد موجود در حساب بآشگاه خود فعال کرده اید در زمان سر رسید بصورت خودکاردر صورت داشتن وجه مورد نظر از حساب سامانه معاملاتی برداشت می شود و سود حاصل از معاملات شما در پنل معاملاتی شما باقی خواهند ماند.

   ۰
 31. وحید گفت:

  سلام اگه من در حساب معاملاتیم مثلا ۴ میلیون تومن داشته باشم حداکثر چقدر می توانم بسته اعتباری بگیرم؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شرایط لازم برای دریافت اعتبار از بآشگاه کارگزاری آگاه
   نیاز است که شما در کارگزاری آگاه قرارداد اعتباری به صورت حضوری را امضا کرده باشید. کارگزاری آگاه باید ناظر اوراق بهاداری باشد که به‌عنوان تضمین از طرف مشتری نزد کارگزار قرارداده‌شده‌است . امکان تغییر ناظر به کارگزاری دیگر برای آن دسته از اوراق بهاداری که به عنوان تضمین نزد کارگزاری آگاه است، وجود ندارد و اصطلاحا سهام نزد کارگزاری آگاه فریز می‌شود. مشتری ملزم است حداقل ارزش تضمینی معادل میزان اعتبار درخواستی، نزد کارگزاری آگاه داشته باشد. ارزش تضمین برابر است با ۵۵ درصد دارایی سهام.

   ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شرایط لازم برای دریافت اعتبار از بآشگاه کارگزاری آگاه
   نیاز است که شما در کارگزاری آگاه قرارداد اعتباری به صورت حضوری را امضا کرده باشید. کارگزاری آگاه باید ناظر اوراق بهاداری باشد که به‌عنوان تضمین از طرف مشتری نزد کارگزار قرارداده‌شده‌است . امکان تغییر ناظر به کارگزاری دیگر برای آن دسته از اوراق بهاداری که به عنوان تضمین نزد کارگزاری آگاه است، وجود ندارد و اصطلاحا سهام نزد کارگزاری آگاه فریز می‌شود. مشتری ملزم است حداقل ارزش تضمینی معادل میزان اعتبار درخواستی، نزد کارگزاری آگاه داشته باشد. ارزش تضمین برابر است با ۵۵ درصد دارایی سهام. برای رصد وضعیت بسته (پذیرش یا رد آن)،لغو، تمدید یا علت رد بسته اعتباری می توانید در تب گزارش به گزارش اعتبارات مراجعه کرده و از وضعیت بسته‌های اعتباری خود مطلع شده و در صورت نیاز پیگیری نمایند.

   ۰
 32. سعید گفت:

  با سلام و احترام

  من مشتری یکی از صندوق های آگاه هستم و مبلغ ۵۰ میلیون سرمایه گذاری کردم آیا می تونم اعتبار دریافت کنم؟

  با تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۸۲۱۵۴۰۰۰ ۰۲۱ داخلی ۲ بخش آنلاین تماس بگیرید.

   ۰
 33. امین گفت:

  حداکثر از تاریخ تقاضا بسته های اعتباری چند روز زمان میبره تا به حساب کارگزاری واریز بشه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به محض فعال نمودن بسته اعتباری در همان تاریخ اعمال ، مبلغ بسته اعتباری به حساب معاملاتی شما واریز می شود.

   ۰
 34. علیرضا گفت:

  سلام
  با این بسته های اعتباری چه کار می شود کرد ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز،
   برای تمدید بسته اعتباری شما باید حداقل یک روز قبل از تاریخ سررسید بسته جدید خود را خریداری کنید و تاریخ اعمال آن را دقیقا تاریخ سررسید بسته قبلی بزنید.

   ۰
 35. hamideh.gh گفت:

  با تشکر از اینکه این امکان را به کسانیکه سرمایه کافی ندارند؛ داده اید امامتاسفانه من زمان نامناسبی این اعتبار را گرفتم. دقیقا از روزی که خرید کردم بازار به شدت ریزش کرد. سود که نکردم هیچ با ضرر زیاد باید اعتبار را پس دهم. دوستان مبتدی مراقب باشین

  ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: