کمپین عید سعید فطر بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه

بروزرسانی : ۱۰ تیر ۱۳۹۷

کمپین عید سعید فطر بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه

ضمن قدردانی از همراهی شما عزیزان، به اطلاع می رسانیم نتایج کمپین عید سعید فطر مشخص شده است. اسامی برندگان و جوایز آن‌ها به شرح جداول زیر است. شایان ذکر است با توجه به استقبال صورت گرفته برای این طرح، به جای ۳ نفر، ۵ نفر برتر را به عنوان برندگان کمپین مذکور در نظر گرفته‌ایم.

اسامی برندگان کمپین به شرح زیر است:

ردیف کد باشگاه رتبه امتیاز کل

جوایز

۱ AA3129 نفر اول ۵۳۳۶ کارت هدیه ۲۵۰۰۰۰۰ ریال خرید از دیجی کالا

و

اشتراک ۱ ماهه سایت همفکران یا شرکت در یکی از کلاسهای آموزشی جدول شماره۲

۲ AD6209 نفر دوم ۳۸۳۱ کارت هدیه ۲۰۰۰۰۰۰ ریال خرید از دیجی کالا

و

اشتراک ۱ ماهه سایت همفکران یا شرکت در یکی از کلاسهای آموزشی جدول شماره۲
۳ AA3921 نفر سوم ۳۱۷۳ کارت هدیه ۱۵۰۰۰۰۰ ریال خرید از دیجی کالا

و

اشتراک ۱ ماهه سایت همفکران یا شرکت در یکی از کلاسهای آموزشی جدول شماره۲
۴ AA3428 نفر چهارم ۲۳۶۷ کارت هدیه ۱۰۰۰۰۰۰ ریال خرید از دیجی کالا

و

اشتراک ۱ ماهه سایت همفکران یا شرکت در یکی از کلاسهای آموزشی جدول شماره۲
۵ AL3963 نفر پنجم ۱۹۰۲ کارت هدیه ۵۰۰۰۰۰ ریال خرید از دیجی کالا

و

اشتراک ۱ ماهه سایت همفکران یا شرکت در یکی از کلاسهای آموزشی جدول شماره۲

اسامی برندگان کمپین (جدول شماره ۱)

 

جدول دوره‌های آموزشی ویژه کمپین عید سعید فطر:

ردیف عنوان دوره (کلاس آموزشی)
۱ دوره آنلاین تحلیل تکنیکال مقدماتی
۲ دوره آنلاین امواج الیوت
۳ دوره آنلاین فیلتر نویسی در دیده بان بازار
۴ دوره آنلاین  مبانی سرمایه گذاری موفق در بورس

لیست دوره‌های آموزشی ویژه کمپین عید سعید فطر (جدول شماره ۲)

 

کمپین عید سعید فطر بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان و پیشاپیش تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر، به اطلاع می‌رسانیم کارگزاری آگاه، به مناسبت عید برنامه ویژه‌ای دارد.‌
در هفته منتهی به عید از تاریخ ۱۹ الی ۲۳ خرداد ۹۷، با انجام  فعالیت‌های زیر می‌توانید از هدایای ارزنده کارگزاری آگاه، ‌
بهره‌مند شوید.‌ هر یک از فعالیت‌های مذکور، مطابق با توضیحات درج شده، امتیاز ویژ‌ه‌ای دارد. پس از پایان بازه زمانی شرکت در کمپین، مجموع امتیازات کسب شده شما محاسبه شده و به ۳ نفر برتری که بیشترین امتیاز را  به‌دست آورده باشند هدایای نفیسی اهدا خواهد شد. 

 • با شرکت در مسابقات روزانه ویژه عید فطر در بآشگاه، می توانید امتیاز خود را در کمپین عید، افزایش دهید. این سوالات ماهیت جسورانه داشته و رأس ساعت ۹ هر روز عید سعید فطر، کارگزاری آگاه، بآشگاه مشتریانمنتشر می‌شود. مهلت پاسخ گویی به این مسابقات تا ساعت ۹ صبح روز بعد خواهد بود. امتیاز این فعالیت پس از انتشار پاسخ صحیح سوال، مشخص خواهد شد. چنانچه تاکنون عضو بآشگاه مشتریان نشده‌اید، در صورتی که مشتری آگاه هستید با کاربری و رمز عبور سامانه معاملاتی خود و در غیر اینصورت از طریق ایمیل و شماره همراهتان در سامانه bashgah.com، عضو شوید و پس از آن در مسابقات مذکور شرکت نمایید.
 • روزانه دوستان خود را در پست‌های ویژه کمپین عید در صفحه اینستاگرام بآشگاه، منشن نمایید. امتیاز این فعالیت برای منشن/تگ هر نفر ۱۰ امتیاز خواهد بود.
 • اولین معامله خود را در بازه کمپین عید سعید فطر، انجام دهید. مشتریانی که در بازه ۱۹ خرداد الی ۲۳ خرداد اولین معامله خود را در سامانه آنلاین انجام دهند می توانند امتیاز خود را برای بهره مندی از هدایای این کمپین معادل ۵۰۰ امتیاز افزایش دهند.
 • به ۳ نفر برتری که بیشترین امتیاز را از فعالیت‌های بیان شده کسب نمایند، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

نکته: منظور از امتیاز که در فعالیت های مذکور بیان شده است، امتیاز شرکت در کمپین عید بوده و با امتیاز بآشگاه تفاوت دارد. امتیاز بآشگاهی این فعالیت‌ها مطابق با محاسبات معمولی بآشگاه به حساب اعضاء و مشتریان اعمال می‌گردد.


تاریخ لینک شرکت در مسابقه بآشگاه لینک دعوت دوستان در اینستاگرام
۱۹ خرداد ۹۷ قیمت پایانی سهام شرکت مس شهید باهنر در نماد “فباهنر” نماد فباهنر
۲۰ خرداد ۹۷ قیمت پایانی سهام شرکت ذغال سنگ نگین طبس در نماد “کطبس” نماد کطبس
۲۱ خرداد ۹۷ قیمت پایانی سهام شرکت نوسازی و ساختمان تهران در نماد “ثنوسا” نماد ثنوسا
۲۲ خرداد ۹۷ قیمت پایانی سهام شرکت سیمان شرق در نماد “سشرق” نماد سشرق

 

چنانچه تاکنون موفق به حضور در مسابقات بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه نشده‌اید، این فرصت مهیا شده است که با شرکت در این مسابقات، علاوه بر دریافت  جوایز نقدی و غیر نقدی آن، از هدایای ارزنده دیگری نیز بهره‌منده گردید. همچنین افرادی که دارای کد آنلاین با کارگزاری آگاه هستند اما تاکنون معامله ای انجام نداده‌اند، با انجام اولین معامله از طریق کارگزاری آگاه می توانند از هدایای ویژه کمپین عید فطر بهره‌مند شوند.‌
123 نظر در مورد مطلب “کمپین عید سعید فطر بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه

 1. با سلام

  آیا در این بازه زمانی تخفیف برای خرید بسته های اعتباری نیز با وجود اینکه مدت زمان طولانی چنین تخفیفی برای خرید اعتبارات در نظر گرفته نشده و جای خالی آن مشهود و با وجود سختی جمع آوری ریال در باشگاه برای مشتریان کارگزاری در نظر گرفته میشود ؟

  1. ضمن عرض سلام و احترام خدمت شما،
   دوست عزیز هدایایی که برای این کمپین در نظر گرفته شده نسبت به جوایزی که تاکنون به اعضاء اعطا گردیده است متنوع تر خواهد بود. سعی ما بر این بوده ماهیت این جوایز متفاوت از امکانات بآشگاهی باشد.

 2. با سلام…به کارگزاری آگاه پیشنهادی دارم، چرا به پول های خواب ما در حساب کارگزاری سودی در نظر گرفته نمیشه؟اگه امکانش فراهم بشه فعالین بازار سرمایه پول های مازاد رو در کارگزاری سرمایه گزاری میکنن

  1. سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه نظرات خود را با ما درمیان می گذارید.
   لازم به ذکر است که در کارگزاری آگاه به مانده حساب مشتریان در سامانه آساتریدر آگاه، وام قرض الحسنه تعلق می‌گیرد در خصوص چگونگی استفاده از این وام به مطلب “دریافت وام قرض الحسنه برای معاملات اوراق بهادار از کارگزاری آگاه” مراجعه بفرمایید.

  1. سلام
   کاربران و مشتریان بآشگاه، امکان شرکت در کمپین را دارند با این تفاوت که کاربران به دلیل اینکه مشتری آگاه نیستند نمی‌توانند از طریق انجام اولین معامله امتیازی کسب کنند.

 3. با سلام

  لطفا منظور از درج منشن برای دوستان را دقیقتر توضیح بفرمایید که به چه صورت و در کجا دقیقا مد نظر میباشد

  با تشکر

 4. با سلام

  آیا امتیاز اولین معامله که برای این کمپین در این بازه زمانی ذکر شده برای کلیه مشتریان کارگزاری که دارای معاملات بوده اند نیز در صورت انجام معامله در این بازه زمانی مورد محاسبه قرار خواهد گرفت یا تنها شامل مشتریان جدید یا بدون معاملات قبلی آن کارگزاری میگردد؟

  با تشکر

  1. سلام دوست عزیز
   امتیاز اولین معامله مربوط به مشتریانی است که در گذشته معامله‌ای نداشته اند و در صورتی که اولین معامله خود را در بازه ۱۹ تا ۲۳ خرداد انجام دهند از این امتیاز برخودار خواهند شد.

 5. سلام من نام کاربری و پسورد آنلاین و کدبورسی دریافت کردم اما وارد باشگاه که میشوم نمیتوانم حسابم را از کاربر به حساب مشتری تبدیل کنم و با خطا مواجه میشوم. لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام دوست گرامی
   با شما سه بار تماس گرفته شد که پاسخگو نبودید.
   در روند تبدیل حساب کاربری به مشتری مشکلی وجود ندارد.
   درصورتی که با یوزر آنلاین خود در بآشگاه وارد شدید و نتوانستید نام کاربری قبلی خود را به مشتری تبدیل کنید با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰ تماس بگیرید تا مشکل را پیگیری کنند.
   با تشکر

  1. سلام
   امتیاز مشارکت:
   میزان مشخصی از امتیاز است که اعضای بآشگاه برای شرکت در مسابقه، انتخاب کرده و به اشتراک می‌گذارند. این امتیاز می‌تواند به ازای هر مسابقه متفاوت باشد.

   حداقل و حداکثر امتیاز مشارکت:
   بازه مجاز برای امتیاز مشارکت است که مقدار آن می‌تواند برای هر مسابقه متفاوت باشد. این بازه توسط مدیر سایت تعیین می‌شود و نشان‌دهنده کمترین و بیشترین امتیازی است که اعضا می‌توانند برای شرکت در مسابقه به اشتراک گذارند.

   ضریب تاثیر:
   ضریب تاثیر عددی است که پس از اتمام مهلت مسابقه در مقابل هر گزینه نمایش داده می‌شود. این عدد متاثر از موارد زیر است:
   ۱- مجموع امتیازی که کل شرکت‌کنندگان برای حضور در این مسابقه به اشتراک گذاشته‌اند.
   ۲- مجموع امتیازی که پاسخ‌دهندگان به یک گزینه مشخص، به اشتراک گذاشته‌اند.
   اگر پاسخی که شرکت کننده انتخاب کرده است، پاسخ صحیح باشد، میزان هدیه امتیازی وی برابر خواهد بود باحاصل‌ضرب ضریب تاثیر در امتیازی که وی به اشتراک گذاشته است.
   برای اطلاعات بیشتر می توانید مطلب “هیجان بیشتر با مسابقات جسورانه بآشگاه” را مطالعه نمایید.

  1. ضمن عرض سلام و احترام؛
   دوست عزیز در آینده کمپین‌های دیگری هم در دست اجرا خواهد بود که تعداد بیشتری از اعضاء با مشارکت می‌توانند از هدایای ارزنده آن بهره‌مند شوند.

 6. سلام
  کاش هدایا رو هم عنوان میکردید که جذاب تر بشه.
  بنظرم مثل هدایای گردونه شانس باشه و مثل همیشه ١٠٠٠ یا ١۵٠٠ امتیاز عایدی داشته باشه😉😂

  1. با سلام و احترام؛
   دوست عزیز به افرادی که بیشترین فعالیت را در کمپین عید فطر داشته باشند، بدون قرعه کشی بر اساس امتیاز کسب شده جوایزی اهدا خواهد شد. کسب سه رتبه برتر در این کمپین نیازمند فعالیت و مشارکت مستمر و روزانه اعضاء دارد. لذا اهدای جوایز بدون قرعه کشی خواهد بود.
   با تشکر و ارائه پیشنهاد شما

 7. سلام فقط کسانی که تازه کد گرفتن اگه تو این بازه معامله کنند شامل امتیاز میشوند ؟ منظور از اولین معامله اینه؟

  1. سلام دوست گرامی
   تمامی مشتریانی که برای اولین بار از بازه ۱۹ الی ۲۳ خرداد، اقدام به معامله با کارگزاری آگاه کنند، امکان شرکت در کمپین را خواهند داشت.

 8. سلام چرا این هفته باید مسابقه ی هفتگی برگزار نشه صرفا بدلیل اینکه عده ای برای ورود مشکل داشتن ؟ حالا یک بار ما پاسخ صحیح دادیم. به نظرم درست نیست اصلا.

  1. با سلام و احترام
   دوست عزیز در هفته دوم خرداد با توجه به روزهای تعطیل رسمی که داشتیم عملا بیش از ۲ روز نمی‌توانستیم مسابقه برگزار کنیم. مسابقات جسورانه هم به همین دلیل برگزار نگردید. از سوی دیگر با توجه به بروز مشکل فنی در ورود برخی از کاربران برای اینکه در حق این عزیزان اجحافی صورت نپذیرد، تصمیم گرفتیم نتایج مسابقات این دو روز را در رتبه بندی ماهانه و هفتگی در نظر نگیریم. ضمنا دوستانی که به سوالات این دو روز پاسخ صحیح داده اند، امتیاز آن را دریافت نموده اند.
   با تشکر

  1. ضمن عرض سلام خدمت شما
   دوست عزیز مسابقات جسورانه با ماهیت پیش بینی قیمت پایانی سهام شرکتها و یا شاخص کل بازار، در ابتدای هر هفته و هر ماه برگزار می گردد. نحوه شرکت در این مسابقات را در مطلب “هیجان بیشتر با مسابقات جسورانه بآشگاه“، در بلاگ بآشگاه می توانید مطالعه بفرمایید.
   با تشکر

 9. پیشنهاد می کنم طراحی سایت را برای نمایش صحیح در صفحه موبایل هم انجام دهید. الان با گوشی موبایل که به سایت باشگاه وصل می شوم، صفحات درست دیده نمی شوند. این باعث می شود در زمانهایی مثل هفته عید فطر که تعطیل است و بیشتر افراد مسافرت هستند از طریق موبایل به سختی می توانند به سایت وصل شوند چون صفحات درست نشان داده نمیشود
  متشکر

  1. سلام دوست گرامی
   اگر منظورتان سایت بآشگاه است این سایت ریسپانسیو بوده و با موبایل نیز به سادگی قابل مشاهده است.

  1. ضمن عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
   چنانچه منظور سوال شما این است که با انجام اولین معامله در بازار آتی در کمپین عید فطر امتیازی دارد یا خیر؟ باید بگوییم همان طور که در اطلاع رسانی های مختلف اعلام شده است، فقط انجام اولین معامله آنلاین اوراق بهادار شامل امتیاز شرکت در کمپین می‌شود.
   با تشکر از پیگیری شما

 10. باسلام صبح بخیر خدمت دوستان وسروران کار گزاری آگاه

  ملتمس دعای خیر شما درایام لیالی قدر هستم.

  باسپاس وقدر دانی.

 11. سلام
  پیشنهاد من بطور کل این هست که با حفظ احترام به نظر شما برای جلب مشتری جدید به نظرم جلب اعتماد مشتریان قدیم هم در دستور کار قرار بگیره

  1. سلام دوست عزیز
   سپاس از اینکه نظرات خود را برای ما ارسال می‌کنید.
   انشاءاله برای کمپین‌های آتی برای مشتریان قدیمی نیز امتیازهایی در نظر گرفته می‌شود.

  1. ضمن عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
   به اطلاع شما می رسانیم، انجام اولین معامله یکی از فعالیتهایی است که با انجام آن می توانید امتیاز(شانس) خود را برای دریافت هدایای کمپین عید افزایش دهید. ماهیت این امتیاز با امتیاز بآشگاهی متفاوت است. امتیاز بآشگاهی انجام اولین معامله طبق روال عادی بآشگاه محاسبه و در حساب مشتریان اعمال خواهد شد.
   با تشکر

  1. با سلام و احترام دوست گرامی
   تمامی شرکت هایی که به صورت قانونی مشغول فعالیت هستند، شرکت حقوقی در نظر گرفته می شوند. در خصوص اینکه شرکت سهامی محسوب می شود یا خیر ویا اینکه اگر سهامی باشد، سهامی خاص است یا سهامی عام؟! باید عرض کنم که در قانون تجارت ایران شرکت ها از این حیث به ۷ دسته تقسیم می گردند که شما می توانید با مراجعه به مطالب مربوط به این مقوله در کتاب قانون تجارت از شرایط تبدیل شرکت ها مطلع شوید. ولی در حالت کلی این امکان وجود دارد.

  1. ضمن عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
   به اطلاع شما می رسانیم، انجام اولین معامله به هر میزانی که باشد، یکی از فعالیتهایی است که با انجام آن می توانید امتیاز(شانس) خود را برای دریافت هدایای کمپین عید افزایش دهید.
   البته به این شرط که قبلا در کارگزاری معامله نداشته باشید.
   با تشکر

 12. ممنون ازطرحتون،به عنوان پیشنهاد اگر جایزه طرح، یکی ازاین دوتا-افزایش امتیاز درباشگاه یا افزایش وجه نقد درباشگاه-باشه که عالی میشه.

  1. سلام
   دوست بزرگوار برای ورود به سامانه معاملاتی آساتریدر امتیاز یا ریالی تعلق نمیگیرد. تنها معامله در سامانه آسا است که امتیاز و تخفیف کارمزد دارد.

    1. سلام دوست عزیز
     در سایت بآشگاه هر یک میلیون معامله ای که انجام می‌شود ۴۰ امتیاز به مشتری تعلق می‌گیرد.
     همچنین اگر مشتری در سایت بآشگاه بین سطح ۱ الی ۱۰ قرار گرفته باشد بابت معاملاتی که انجام می دهد بین ۱۰ الی ۲۵ درصد تخفیف کارمزد می‌گیرد. که این وجه نقد به حساب بآشگاه مشتری واریز می‌شود.
     برای اطلاعات بیشتر به راهنمای بآشگاه مراجعه کنید.

  1. با سلام و احترام خدمت شما
   دوست عزیز، امتیاز ویژه برندگان مسابقات هفته دوم خرداد در حساب بآشگاهی ایشان اعمال شده است.
   با تشکر از پیگیری شما

 13. سلام. امروز شنبه ۱۹ خرداد ساعت ۹ صبح خبری از مسابقه یاد شده نبود. سوالات هم مطابق روال قبلی مطرح و مهلت پاسخگویی ساعت ۱۴ روز بعد تعیین شده اند. ممنون خواهم شد اگر به روز رسانی بفرمایید.

  1. با سلام خدمت شما دوست عزیز
   امروز مسابقه ویزه کمپین عید فطر با تاخیر در ساعت ۱۶:۰۰ منتشر شد. مهلت شرکت در این مسابقه تا ساعت ۱۰ صبح روز بعد خواهد بود. در این خصوص پیام عمومی هم در بآشگاه منتشر گردید.
   ممنون از پیگیری شما

 14. باسلام.. سوالی داشتم.. توی اینستا گرام نوشتید که امتیازاتی که از این کمپین کسب می کنید در امتیاز باشگاهتون اثری نداره…یعنی اگر مثلا امتیاز مشارکتی که می گذاریم ۱۰۰ باشه ودر واقع در این حالت ۵۰ امتیاز از باشگاهمون کسر میشه.. آیا این ۵۰ امتیازها تکلیفشون چی هس؟ ینی دراینصورت اگر جواب درست درنیاد امتیاز از دس میدیم و اگر هم جواب درست دربیاد فرمودید که چیزی به امتیاز باشگاهتون اضافه نمیشه؟!!! سوال دوم اینکه امتیازات این کمپین در رتبه بندی ماهانه موثرند یا خیر؟؟؟

  1. ضمن عرض سلام و احترام
   دوست عزیز منظور از لحاظ نشدن امتیاز های فعالیتهای مربوط به کمپین امتیازی به غیر از امتیاز معمول بآشگاهی بوده است. به عنوان مثال شما با شرکت در مسابقه جسورانه و مشارکت ۵۰ امتیاز، ۵۰ امتیاز بابت شرکت در مسابقه کسب می کنید. پس از انتشار پاسخ سوال در صورتی که به آن پاسخ صحیح داده باشید، معادل امتیازی که به اشتراک گذاشته اید و احتساب ضریب تاثیر، امتیاز دیگری نیز مانند هر روز کسب خواهید کرد. در صورتی هم که جزو برندگان هفتگی یا ماهانه باشید، معادل رتبه ای که کسب نموده اید به شما جایزه اهدا خواهد شد. منظور از عدم احتساب در حساب بآشگاه، امتیازی به جز امتیازهای ذکر شده بوده است.
   با تشکر

 15. به نظر بنده جایزه فقط برای سه نفر یجور تبعیض و در واقع دست نیافتنی هست. بنده پیشنهاد میکنم جوایز کوچک ولی به تعداد بیشتر{مثلا مثل جوایز ریالی و امتیازی برندگان هفتگی} به اعضا تعلق بگیره تا همه انگیزه فعالیت داشته باشن.. با جایزه دادن به فقط سه نفر عملا کسانیکه یکی دوتا مسابقه رو از دس بدن دیگه انگیزه ای برای فعالیت نخواهند داشت چون دیگه خود به خود مطمعن میشن که جزو سه نفر اول نخواهند بود…

  1. ضمن عرض سلام و احترام؛
   دوست عزیز فعالیت هایی که منجر به کسب امتیاز برای شرکت در این کمپین می شوند بسیار مشخص و بدون ابهام است. با انجام هر یک از آنها می توانید شانس خود را برای دریافت جوایز آن افزایش دهید. ضمنا به اطلاع شما می رسانیم در آینده کمپین های دیگری هم در دست اجرا خواهد بود که تعداد بیشتری از اعضاء با مشارکت می توانند از هدایای ارزنده آن بهره مند شوند.

 16. باسلام وخسته نباشید
  طبق برنامه خودتون،قرار بود ساعت ۹ سوال اعلام بشه و تا ساعت ۹ روز بعد مهلت جوابش باشه.
  دیروز شنبه از ساعت ۹ تا ساعت ۱۴ هم منتظر سوال عید فطر بودیم که خبری نشد.امروز ظهر که وارد شدیم ،معلوم شد سوال اول کمپین عید فطر رو ساعت ۱۶ شنبه گذاشتین و ساعت ۱۰ یکشنبه برداشتین!!و بعلت عدم اطلاع رسانی بموقع، اکثراً هم از این موضوع بی خبر بودند.الان نگاه کنید کمتر از نصف آمار روزانه باشگاه به این سوال پاسخ داده شده!
  بنظرتون اینجوری درسته؟
  لطفاً طبق برنامه اعلامی، مهلت جواب رو حداقل ۲۴ ساعت بذارین باشه.
  و راه حلی برای بقیه که اطلاع نداشتن برای جواب دادن به سوال اول ارائه بدین.باتشکر

  1. ضمن عرض سلام خدمت شما
   دوست عزیز برای پاسخ به سوالات عید فطر از ساعت ۹ صبح هر روز تا ساعت ۹ صبح روز بعد فرصت پاسخگویی دارید. سوال منتشر شده در روز ۱۹ خرداد طبق اطلاع رسانی صورت گرفته در ساعت ۱۶ منتشر شده و تا ساعت ۱۰ صبح روز بعد یعنی ۲۰ خرداد مهلت پاسخگویی داشته است. اطلاع رسانی در این زمینه در بآشگاه مشتریان صورت گرفته است.
   با تشکر

   1. همونطور که گفتین قرار بود سوال روز شنبه ۱۹ خرداد ساعت ۹ اعلام بشه ولی متاسفانه خیلی دیر و بدون اطلاع رسانی بموقع و ساعت ۱۶ اعلام شد. و بعلت همین ناهماهنگی باشگاه ،من و خیلی از دوستان که از ساعت ۹ تا ۱۴ هم منتظر بودیم نتوانستیم در مسابقه شرکت کنیم.
    الان از شما انتظار داریم فکری بکنین برای افرادی که بعلت ناهماهنگی و عدم اطلاع رسانی بموقع باشگاه ،موفق به جواب دادن به سوال اول نشده اند. و یا حداقل سوال اول را حذف کنین که عدالت برقرار بشه .باتشکر فراوان از توجه شما

    1. با سلام مجدد
     همانطور که در کامنت قبلی اعلام شد
     برای شرکت در مسابقه، پیام عمومی ارسال شده و مهلت شرکت در آن نیز تا روز بعد تعیین شده بود.

  1. ضمن عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
   به اطلاع شما می رسانیم، انجام اولین معامله به هر میزانی که باشد، یکی از فعالیتهایی است که با انجام آن می توانید امتیاز(شانس) خود را برای دریافت هدایای کمپین عید افزایش دهید.
   البته به این شرط که قبلا در کارگزاری معامله نداشته باشید.
   با تشکر

  1. سلام دوست گرامی
   به دلیل اینکه سوالات به کارشناس مربوطه ارجاع داده می شود لذا این پروسه کمی زمانبر می‌گردد.
   از بابت این تاخیر از شما پوزش می خواهیم.

 17. با سلام ، بنده اولین معامله ام را با نرم افزار موبایلی آسا انجام داده ام اما ۵۰۰ امتیاز اضافه نشده است، الان این امتیاز به بنده تعلق خواهد گرفت ؟

  1. ضمن عرض سلام خدمت شما
   دوست عزیز همان طور که در اطلاع رسانی های مربوط در کمپین عید خدمت شما اعلام شده است، امتیاز فعالیتهایی که برای بآشگاه انجام میدهید طبق روال عادی در حساب شما اعمال می شود. منظور از ۵۰۰ امتیاز چنانچه بیان شده، امتیاز بازی یا همان شرکت در کمپین است. مجموع این امتیازات برای تعیین برندگان کمپین در نظر گرفته می شود.
   با تشکر

 18. سلام
  کار گزاری اگاه کمترین توجه به مشتری قدیمی خود دارد کارگزاری که عمر کمتری دارند به هر طریقی مشتری جمع میکنند ازجمله دادن اعتبارات مختلف و متنوع شما چرا اینکار انجام نمیدید و هنوز روی روال چند سال گذشته خود هستید

  1. ضمن عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
   مشتریان قدیمی و وفادار همواره مورد توجه کارگزاری آگاه بوده و هستند. همانطور که در کمپین هایی که در حال اجرا هستند نیز میبینید گردش معاملات یکی از موارد تمرکز کارگزاری است. در خصوص تخفیفات اعتباری هم ان شالله در کمپین هایی که در دست اجرا است، در صورت امکان به این مورد توجه خواهیم کرد.
   با تشکر از ارائه نظر

  1. ضمن عرض سلام و احترام
   دوست عزیز همانطور که در مسابقات این کمپین نیز اطلاع رسانی شده است، نتایج این دست از مسابقات در رتبه بندی‌های ماهانه و هفتگی تاثیرگذار است.
   با تشکر

  1. با سلام و احترام،
   از آنجاییکه استقبال شما عزیزان از کمپین برگزار شده زیاد بوده است، دوستانی که فعالیت منشن/تگ را بعد از بازه تعیین شده در شبکه های اجتماعی انجام داده اند، مورد محاسبه قرار خواهد گرفت.
   با تشکر از پیگیری شما

 19. باسلام نوشتید که:
  ؛؛مشتریانی که در بازه ۱۹ خرداد الی ۲۳ خرداد اولین معامله خود را در سامانه آنلاین انجام دهند می توانند امتیاز خود را برای بهره مندی از هدایای این کمپین معادل ۵۰۰ امتیاز افزایش دهند.؛؛
  چرا هیچ امتیازی از این بابت برای من لحاظ نشد؟؟؟

  1. ضمن عرض سلام خدمت شما
   دوست عزیز همان طور که خود شما هم بیان کردید و ما هم در اطلاع رسانی های خود در بلاگ و سایر کانال ها اعلام کردیم، منظور از امتیاز انجام اولین معامله، امتیاز بآشگاهی نبوده و ماهیتش با این امتیاز متفاوت است. منظور از ۵۰۰ امتیاز در حقیقت امتیاز شما برای شرکت در کمپین عید سعید فطر بوده که برای تعیین نفرات برتر مجموع این امتیازاتی که در کمپین بابت فعالیت های مختلف کسب نموده اید محاسبه خواهد شد.
   با تشکر از پیگیری شما

  1. ضمن عرض سلام و احترام؛
   دوست عزیز نتایج برندگان کمپین عید سعید فطر به همراه جوایز ایشان تا اواسط هفته آتی در بخش بلاگ بآشگاه اعلام خواهد شد.
   با تشکر از پیگیری شما

 20. سلام
  اطلاع رسانی نکرده بودید که امتیاز شرکت در مسابقات جسورانه از ۲۰ به ۵۰ امتیاز افزایش پیدا کرده. اگر میدونستم خیلی زودتر شرکت می کردم. فکر میکنم هنوز خیلی ها این رو نمیدونند

  1. سلام دوست عزیز
   بابت تاخیر پیش آمده در خصوص جوایز کمپین عید فطر از شما معذرت می‌خواهیم.
   انشااله طی یک یا دو روز آینده مطلب مربوط به جوایز در بلاگ قرار خواهد گرفت.

 21. من در زمان کمپین هم برای اولین بار معامله کردم و هم آن چند روز از اینستاگرام دوستام رو تگ کردم ولی امتیازی اضافه نشده، لطفا پیگیری کنید.

 22. با سلام و احترام
  بهتر بود برای سایر دوستان فعال در باشگاه که در کمپینها و مسابقاتی نظیر عید فطر و دیگر مسابقات شرکت میکنن هدایای نقدی درنظر گرفته بشه

  1. ضمن عرض سلام و احترام؛
   دوست عزیز برای افرادی که بیشترین امتیاز را در کمپین‌های متفاوت بآشگاه و آگاه کسب می‌کنند جوایز متنوع و ارزشمندی در نظر گرفته می‌شود. در حال حاضر اسامی برندگان کمپین عید سعید فطر به همراه جوایز ایشان در بخش بلاگ بآشگاه اعلام شده است.

  1. باسلام
   ممنون از اینکه نظرات خود را برای ما ارسال می‌کنید.
   پیشنهاد شما بررسی و در صورت امکان اجرا می‌گردد.

 23. سلام
  نحوه دریافت کارت هدیه را اطلاع رسانی نمایید
  درصورت امکان در قسمت پیام خصوصی ارسال فرمایید
  باتشکر

  1. ضمن عرض سلام و احترام؛
   دوست عزیز چنانچه شما یکی از برندگان کمپین عید فطر باشید حتما از سوی کارگزاری با شما تماس گرفته می شود.
   با تشکر

 24. با سلام
  تشکر از اعلام برندگان وافزایش برندگان
  درصورت امکان کد تخفیف را برایم ارسال فرمایید

  با تشکر

  1. سلام
   دوست گرامی در صورتی که جزو افراد برنده کمپین هستید درخصوص دریافت جوایز خود با شما تماس خواهیم گرفت.
   موفق باشید.

  1. سلام
   دوست گرامی بابت تاخیر پیش آمده از شما پوزش می خواهیم.
   جوایز انشااله تا آخر امروز به شماره تماس شما پیامک خواهد شد.
   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *