کلاس های آموزش بورس برای شروع سرمایه گذاری

 • ۲۹ فروردین ۱۳۹۸
 • Agah
 • ۲۹۰ نظر
 • ۵۲۳۹۴ مشاهده
کلاس های آموزش بورس برای شروع سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در بورس به دلیل اینکه یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری محسوب می‌شود، برای بسیاری از افراد جذاب است. اما برای اینکه بدانیم چگونه در بورس سود کنیم، باید آموزش گام به گام سرمایه گذاری در بورس را سپری کنیم.

مطالعه کتاب های بورسی، مشاهده ویدیوهای رایگان آموزشی، شرکت در کلاس های حضوری آموزش بورس یا استفاده از دوره های آموزشی بورس به صورت آنلاین می تواند ما را یاری کند تا با آموزش بورس از صفر تا صد آشنا شویم.

هر سرمایه گذار می‌تواند با گذراندن دوره های آموزش بورس و تمرین و تکرار مباحث کاربردی مطرح شده در آن، شروع به معامله در بازار بورس نموده و با کسب تجربه به یک معامله گر موفق تبدیل شود.

پس اگر به تازگی وارد بازار بورس شده‌اید و قصد فعالیت در این بازار پر‌ریسک را دارید، ما به شما دوره های آموزش بورس را پیشنهاد می‌کنیم.

متاسفانه در شرایط فعلی، بسیاری از افرادی که وارد بازار بورس می شوند توجهی به آموزش ندارند و تنها با داشتن اطلاعات مقدماتی در بازار، شروع به خرید و فروش می‌کنند.

اینگونه معامله و فعالیت در بازار بورس اصولی نیست و احتمال دارد در میان مدت منجر به ضرر و زیان سرمایه گذار شود.

چرا باید در کلاس‌های آموزش بورس شرکت کنیم؟

لزوم آموزش بورس قبل از ورود به بازار سرمایه، با یک مثال تشریح می‌کنیم.

اگر فردی دچار بیماری شود، برای پیدا کردن یک پزشک متخصص، به جستجو میان پزشکان مختلف با تجربیات گوناگون می‌پردازد. بر اساس تجربه و موفقیت که این پزشکان دارند، لیستی از افراد پیشنهادی تهیه کرده و سپس مناسب‌ترین پزشک را انتخاب می‌کند. این فرد پس از سپری شدن طول درمان مورد نیاز، بهبود می‌یابد. پس در هر زمینه اتکا به متخصص آن منجر به کسب موفقیت خواهد شد. همان طور که در مثال هم توضیح داده شد در هز زمینه‌ای برای کسب موفقیت نیاز است ابتدا تجربه و تخصص لازم را به دست آورید. برای ورود به بازار سرمایه نیز وضع به همین منوال است. قبل از ورود به بازار بورس و شروع معامله باید به مراجعه به افراد متبحر، تخصص مورد نیاز  را کسب کنید تا معاملات موفقی داشته باشید.

چگونه در دوره های آموزش بورس شرکت کنیم؟

برای شرکت در دوره‌های آموزش بورس به یک نکته توجه داشته باشید:

 بسیاری از دوره ها و موسسات آموزشی وعده کسب سودهای سرشار پس از شرکت در کلاس‌ها و دوره‌هایشان را به متقاضیان می‌دهند. باید بگوییم این موضوع حقیقت ندارد و تنها با شرکت در چند دوره آموزشی نمی‌توان سودهای زیاد و غیر نرمال کسب کرد. برای شرکت در کلاس‌های آموزش بازار سرمایه، نیاز است ابتدا یک تحقیق کلی نسبت به موسسات آموزشی موجود داشته باشید و سپس موسساتی را که دارای اساتید باتجربه در حوزه بازار سرمایه هستند با در نظر گرفتن اینکه هزینه‌های شرکت در آن مقرون به صرفه است یا خیر، انتخاب نمایید. در کنار این عوامل توجه داشته باشید موسسه آموزشی منتخب شما مقرون به صرفه باشد و از طرفی کامل ترین پکیج آموزشی را برای آموزش به دانش‌پژوهان داشته باشد.

یک اشتباه رایج میان متقاضیان آموزش بورس، داشتن این تصور است که هر چقدر هزینه دوره های آموزشی بالاتر باشد، کیفیت کلاس‌ها بالاتر و امکان کسب سود بیشتر در بازار بورس پس از گذراندن این دوره‌ها بیشتر است!

پیشنهاد ما این است که به جای توجه به این گونه ادعاها که صرفاً جنبه تبلیغاتی دارد، به دنبال موسسه آموزشی معتبر و مقرون به صرفه باشید.

مدرسه بورس آگاه

یکی از رسالت‌های کارگزاری آگاه در خصوص آموزش بورس، نهادینه کردن فرهنگ سرمایه گذاری در کشور و تسهیل ورود افراد به بازار است. اساتید دوره های آموزش بورس کارگزاری آگاه، از جمله خبرگان و تحلیلگران و مدرسان برند بازار سرمایه هستند که با بهترین کیفیت و در فضای آموزشی مناسب در کلیه سطوح مقدماتی و پیشرفته تدریس می‌نمایند. هزینه شرکت در دوره‌های آموزشی آگاه مقرون به صرفه است. به همین دلیل در حال حاضر دارای بیش از ۵۰ درصد سهم از بازار حوزه آموزش بازار سرمایه است.

دوره های آموزش بورس در تهران و سایر شهرها

کارگزاری آگاه به عنوان پیشرو در آموزش بازار سرمایه کشور در حال حاضر تنها کارگزار دارنده سامانه مجازی آموزش بورس است. این شرکت، از سال ۹۵ با هدف تقویت دانش سرمایه گذاران در تهران و شهرستان‌ها و ایجاد امکان بهره‌مندی ایشان از آموزش بورس، سامانه آموزش مجازی خود را راه اندازی کرده است.

سامانه مجازی آموزش بورس کارگزاری آگاه، سیستمی جامع است که مورد استقبال بسیاری از سرمایه‌گذاران واقع شده و تاکنون حدود ۱۰۰۰۰ دانش پژوه از این سیستم آموزشی استفاده کرده‌اند.  در حال حاضر کارگزاری آگاه کلاس‌های آموزش بورس را به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می‌کند تا سرمایه‌گذاران در شهرستان ها این امکان را داشته باشند تا از اساتید باتجربه بازار سرمایه استفاده کنند.

 چرا در دوره‌های مجازی (آنلاین) آموزش بورس آگاه شرکت کنیم؟

حضور در دوره‌های آنلاین آموزش بورس آگاه، علاوه بر سهولت برای همه افراد در سراسر ایران، مزایای دیگری دارد که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دسترسی به اساتید خبره بازار سرمایه

سهولت استفاده از کلاس آموزشی با کمترین امکانات (تنها با یک کامپیوتر و اینترنت)

عدم اتلاف وقت و هزینه اضافی برای رفت و آمد به کلاس آموزشی

امکان چند بار مشاهده فیلم های کلاس های آموزشی

آموزش گام به گام سرمایه گذاری در بورس: پیشنهاد آگاه

بهتر است برای شروع  معامله در بازار سهام:

 • ابتدا در دوره‌های مقدماتی آشنایی با بازار سرمایه در دو بسته ۱۲ و ۶ ساعته شرکت کنید.
 • پس از گذراندن این دوره به مدت ۱ الی ۲ ماه با اندک سرمایه در حدود ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان در بازار معامله کنید.

نکته: بهتر است در این مرحله  هدف شما کسب سود و بازدهی نباشد و صرفاً قصد آشنایی با نحوه معامله و خرید و فروش در بازار را داشته باشید.

 • بعد از این مرحله بهتر است که در دوره آموزشی تابلو خوانی در بورس شرکت کنید تا برخی از تکنیک‌های معاملاتی را یاد بگیرید که می‌توان از اطلاعات موجود در سایت مدیریت فناوری بورس تهران (TSETMC) دریافت کرد.
 • در مرحله بعد پیشنهاد می‌کنیم در دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی شرکت کنید تا بتوانید با استفاده از نمودارها و ابزار متنوع تکنیکال، به پیش بینی قیمت سهام شرکت بپردازید.
 • در نهایت می‌توانید با سپری کردن دوره تحلیل بنیادی، با صورت‌های مالی شرکت‌ها و نحوه ارزش‌گذاری سهام آنها آشنا شوید.
 • در مراحل بعدی نیز می‌توانید در دوره های تخصصی‌تر کارگزاری آگاه شرکت کنید تا بتوانید در بازار بورس حرفه‌ای معامله کنید.

در حال حاضر کارگزاری آگاه کلیه دوره‌های آموزشی را به صورت حضوری در تهران و ۳۰ شهر کشور برگزار می‌کند. همچنین دوره های آنلاین آموزش بورس برای کلیه علاقه‌مندان بازار بورس درسراسر کشور، قابل استفاده است.

اگر عضو بآشگاه مشتریان هستید، همین حالا می توانید با استفاده از تخفیفات بآشگاهی خود در کلاس ها  ثبت نام کنید.

اگر عضو بآشگاه نیستید، هم اکنون عضو شوید و در اولین گام سرمایه گذاری در بورس را بردارید.

 

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.

290 پاسخ به “کلاس های آموزش بورس برای شروع سرمایه گذاری”

 1. AV5185 گفت:

  سلام و خسته نباشید به خاطر زحماتتون
  آیا از اعتباراتی که در نظر گرفتید فقط باید در بورس و خرید و فروش سهام استفاده کرد یا در امور غیر از بورس هم قابل استفاده است؟

  ۹
 2. محمد گفت:

  بسیار عالی. گام به گام رو خیلی خوب معرفی کردین

  ۷
 3. AS3772 گفت:

  سلام. این دوره ها عالین. فقط حیف که کلاسهای حضوری بیشتر در تهران فعالن. و شهر های دیگه ای مثل تبریز کلاس حضوری نداره

  ۱۰
  • AV3870 گفت:

   ممنون همکار گرانقدر موافقم باهاتون

   ۲
  • AS7971 گفت:

   بله در مشهد هم کلاس های حضوری معمولا دوره های مبانی و یا تکنیکال هستند. اگر برگزاری دوره تحلیل بنیادی مقدماتی و پیشرفته برگزار بشه خیلی عالی هستش.

   ۱
  • عرفان گفت:

   سلام دوست عزیز، در حال حاضر دوره های بورس در تبریز توسط مجتمع آموزشی مدبر واقع در فلکه دانشگاه، برج بلور طبقه ۳ واحد E برگزار می شود.

   ۶
 4. AU0598 گفت:

  ممنونم بابت کلاسهای و توضیحات خوبتون. استفاده می کنیم

  ۶
 5. AS2324 گفت:

  سلام. به نظرتون با کلاسهای تحلیل تکنیکال میشه در بورس موفق شد؟ درصد درست بودنشون حدودا چقدره؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام
   تحلیل تکنیکال در واقع به بررسی عرضه و تقاضا در بازار می‌پردازد و به جای بررسی ویژگی‌های بنیادی شرکت در تلاش است نیت بازار و پشت پرده حرکات قیمت را درک کند. در تحلیل تکنیکال پیش‌بینی قیمت تنها از طریق بررسی قیمت‌های گذشته و حجم مبادلات حرکت‌های آینده صورت می‌پذیرد.
   گذشته همیشه سعی در تکرار خود دارد. پیشینه تاریخی و تغییرات قیمت، تنها راه دسترسی به انتظارات بازار است.
   در دوره‌های تحلیل تکنیکال دانش‌پذیران با ابزارها و اصول و مبانی تحلیل تکنیکال آشنا شده و به‌واسطه استفاده از تحلیل‌های کاربردی، می‌توانند معاملات موفقی در بازار سرمایه داشته باشند.
   باتشکر

   ۴
   • AV6077 گفت:

    سلام برای شرکت در کلاس تحلیل تکنیکال مقدماتی پیش نیاز وجود داره؟

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     در بخش آموزش باشگاه، قسمت توضیحات هر کلاس، پیش نیاز مربوط به هر کلاس مشخص شده است.
     لذا برای اطلاعات بیشتر نیز می توانید در ساعات اداری با واحد آموزش تماس حاصل بفرمایید.
     متشکرم

     ۰
   • فریبرز گفت:

    با سلام خدمته شما میخواستم در مورده دوره های آموزیشیتون و نحوه ی ورود ب بورس اطلاعاتم و بیشتر کنم چگونه میتونم این کار و انجام بدم و کلاسهایی ک میفرمایید در خصوص ه توضیح ه پایه مبانی بورس هست رو آیا در مازندران کلاسی وجود داره یا اگر ن تو چ شهرهایی وجود داره و به چ صورت برگزار میشه اگر جواب بنده رو بدید‌ بنده ممنونتون میشم

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام دوست عزیز
     در صورت نیاز به راهنمایی برای شرکت در دوره های آموزشی کارگزاری آگاه، لطفا با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی آموزش، تماس حاصل نمایید.

     ۰
 6. AP4996 گفت:

  کاش یه روشی توی برگذاری کلاسهاتون میدادین که کارآموزها به ترتیب توی کلاسها شرکت میکردند. مثلا پیش نیازهارو مینوشتید. یا دوره هارو شماره گذاری میکردید.

  ۶
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از پیشنهاد شما.
   درحال بررسی این موضوع هستیم البته لازم است اعلام کنیم که پیش نیاز هر کلاس و توضیحات مربوط به آن در بخش آموزش باشگاه موجود هست.
   باتشکر

   ۳
 7. AR3948 گفت:

  کلاسهای حضوری بهترن. ولی متاسفانه همه نمیتونن استفاده کنن

  ۲
 8. AP5138 گفت:

  سلام. لطفا دوره های حضوری رو با کمی تخفیف بیشتر در اختیار دوستان بگذارید تا با رغبت بیشتری ثبت نام انجام بشه.

  ۵
 9. AL4089 گفت:

  سلام- آموزش اصولی حتما جوابگوست و هر هزینه ای سرمایه گزاری اصولیت ..ممنون

  ۳
 10. AT8850 گفت:

  بسیار به تازه کارها این کلاسها رو توصیه می کنم

  ۷
  • AR0754 گفت:

   با سلام،
   کلاس ها خصوصا حضوری و در صورت عدم امکان غیر حضوری و آنلاین؛ علاوه بر تازه کارها که بسیار لازم، واجب و ضروری است. بازآموزی هم تا دم گور برای کهنه کارها نیز توصیه موکد می شود.
   بسیار ممنون

   ۷
 11. AU0902 گفت:

  سلام جرا سهام متعددی که داریم در این کارگزاری دیده نمیشود پشنهاد میشو د شخصی که عضو کار گزاری میشود و سهام که خریده به بقیه یکی میشود بقیه سهام را هم نمایش دهد در صورتی که باید برویم جدا جدا تعدادی سم بخرید با اینکه عضو گارگراری هم هستیم

  ۱
  • AR0754 گفت:

   با سلام،
   از آنجایی که احتمالا در گذشته از کارگزاری محترم دیگری خرید سهام داشته اید، اگر از همان سهم سابق بخرید در کارگزاری سابق نشان خواهد داد، می توانید به راحتی با تغییر کارگزار ناظر به "آگاه" از مشکل پیش آمده خلاصی یابید.
   برای راهنمایی بیشتر با کارگزاری تماس بگیرید.
   موفق و پرسود باشید.
   با تشکر از بآشگاه.

   ۰
 12. AK8490 گفت:

  ممنونم بابت کلاسهای و توضیحات خوبتون. استفاده می کنیم

  ۱
 13. AV4028 گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید. اگر که ممکنه برای کلاسهای حضوری تخفیفات بیشتری مد نظر بگیرید. سپاسگزارم

  ۱
 14. AL6270 گفت:

  سلام خسته نباشید اپریکیشن خیلی ضعیفه تورو خدا یه فکری کنید

  ۲
 15. AT8570 گفت:

  سلام
  لطفا دوره های آموزشی تخصصی تحلیل تکنیکال با نرم افزار ها را بصورت فیلم ارائه نمایید تا قابل استفاده تر برای افراد شهرستانی باشد. علاوه براین مقبولیت بیشتری نیز برای افراد شاغل خواهد داشت.
  سپاس از شما....

  ۱
 16. AO7786 گفت:

  سلام. اگر امکانش بود که کلاس های آنلاین و خارج از وقت اداری بزارید خیلی خوب بود. چون بعضی ها کارمند هستند و محدودیت زمانی دارند.
  سپاس

  ۳
 17. AT8192 گفت:

  سلام
  من سهمی رو خریداری کردم پول از حساب هم کم شد
  ولی داراییهای اضافه نشد?????

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   با عرض پوزش درحال حاضر چنین مشکلی در بخش دارایی سهام سامانه آنلاین آسا وجود دارد و همکاران فنی در حال بررسی و رفع آن هستند.
   البته دارایی شما از بخش "مدیریت سبد دارایی" در سامانه آنلاین کارگزاری آگاه در دسترس و قابل مشاهده است.
   باتشکر

   ۱
   • AR0754 گفت:

    سلام، خسته نباشید، خدا قوت.
    گاها دوستان انتظار دارند سهم مورد خریداری بلافاصله در پرتفو قابل مشاهده باشد، هرچند می تواند موقتا در مدیریت سبد سهام و یا از طرق دیگر کمی تا قسمتی قابل مشاهده و رویت باشد تا قوت قلبی باشد برایشان؛ در صورتیکه تا زمان تایید ناظر معمولا این اتفاق نمی افتد و چه بسا قسمتی از معاملات آن روز آن سهم و یا حتی کل معاملات آن سهم خریداری شده و چه بسا کل معاملات تمامی سهم ها در روزی خاص مورد تایید قرار نگرفته و باطل شود.
    کلا عجله کار شیطانه.
    سهامداری بهتر از سهامبازی است.
    پر سود باشید.
    با تشکر از بآشگاه.

    ۲
 18. AT8192 گفت:

  سلام
  چگونه از کوپن قرعه کشی که به ما تعلق میگیره مطلع بشیم
  الان من یک کوپن ازم سوخت متوجه نشدم

  ۳
  • Agah گفت:

   ضمن عرض سلام و احترام
   دوست عزیز اطلاع رسانی در خصوص ایجاد سهمیه قرعه کشی برای شما به یکی از روش های زیر صورت می پذیرد.
   ۱-ارسال پیامک
   ۲- ارسال ایمیل
   ۳- پاپ آپ در صفحه اصلی بآشگاه
   ضمنا پیشنهاد می شود هر روز ضمن ورود به بآشگاه به بخش قرعه کشی و گزارش قرعه کشی های خود مراجعه و از وضعیت فعلیتان مطلع شوید.
   با تشکر

   ۳
 19. AT8192 گفت:

  سلام
  نحوه مطلع نمودن کارگزاری برای عرضه اولیه به چه شکل میباشد

  ۱
 20. AS0421 گفت:

  سلام اگه در سایت یک سری پاورپوینت آموزشی هم قرار داده بشه که مفاهیم رو توضیح بده خوبه
  چرا نظر قبول نمی کنید

  ۲
 21. AS7193 گفت:

  سلام اگاه خسته نباشید
  تو بین کار گزاری ها آگاه عالیه
  آموزش دوره های بورسی آگاه تو اصفهان هم فعال هست. ممنون از راهنمایی شما

  ۱
  • AR0754 گفت:

   با سلام،
   یادتون که نرفته، از قدیم گفتن اصفهان چی، آفرین، اصفهان نصف جهان.
   خب طبیعیه هر چی بخوای از کل دنیا، از آموزش و کلاس و ... طبیعتا و اساسا باید در اصفهان باشد. 🙂 🙂 🙂 🙂
   موفق و پرسود باشید.

   ۰
 22. AO4970 گفت:

  با تشکر از زحمات شما
  امتیاز پاسخ صحیح سوالات مسابقه زیر منظور نشده است
  ۹۸۰۱۰۳۱
  ۹۸۰۱۰۳۲
  ۹۸۰۱۰۳۶

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام
   امتیازات این مسابقه برای شما لحاظ شده است.

   ۰
  • AR0754 گفت:

   با سلام،
   این دوست بزرگوارمون هم حق دارند.
   برخی مواقع علی الخصوص روزهایی که پشت بندش به تعطیلی می خوره بررسی و امتیازدهی به سئوالات با تاخیر انجام میشه.
   البته ناگفته پیداست که حکمت هایی در این امر نهفته است. اولینش تمرین صبر است. صبر هم مایه ی موفقیت در بورس است. این آموزش صبر و تمرین آن کادوی بآشگاه به همگان است.
   ممنون از بآشگاه
   I Love U: Bashgah 🙂 🙂 🙂

   ۰
 23. AN9108 گفت:

  با سلام و احترام و خدا قوت به شما بهترین کارها رو بهترین ها ارائه میکنند. همچنان موفق و پیشرو باشید.

  ۰
 24. AU5959 گفت:

  چگونه سود تحقق یافته را می توانم در حسابم داشته باشم و برداشت کنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام
   سود تحقق یافته شما با فروش سهام موردنظر همراه با مبلغ سهام فروخته شده به حساب کارگزاری شما واریز می‌شود و در صورت تمایل می‌توانید از طریق درخواست وجه، آن را به حساب خود انتقال دهید.
   باتشکر

   ۱
 25. AR5016 گفت:

  سلام
  با توجه به اینکه کلاسهای امروزی بیشتر به صورت آنلاین و آموزش از راه دور اجرا میشه ، این کلاس ها بخصوص کلاسههای کسب و کار و سرمایه گزاری به صورت آنلاین چندان مناسب نیست بزرگترین عیب کلاسهای آنلاین بیشمار سوال بی جواب در ذهن دانشجو بدلیل نبود استاد می باشد و طرح سوال در بلاگ هم بدلیل پاسخگویی دیر هنگام و عدم توجیح گزینه مناسبی نیست،
  بهتر آن است که کارگزاری بزرگ آگاه کلاس های حضوری را در مراگز استانها نیز تشکیل دهد. و صرفا کلاس های حضوری مختص تهران نباشد تا همه بتوانند از کلاس حضوری استفاده نمایند

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در کلاس های آنلاین واحد آموزش کارگزاری آگاه، نیم ساعت آخر هر کلاس پرسش و پاسخ برگزار می شود.
   لذا از بابت پاسخگویی به سوالات خود نگران نباشید.
   باتشکر

   ۱
 26. AK2510 گفت:

  سلام آموزش در بورس خیلی مهم است اما هم بدلیل کمبود وقت وهم بدلیل هزینه های بالا برخی از تازه واردها نمیتونند شرکت کنند

  ۰
 27. AO6105 گفت:

  با سلام. کارگزاری آگاه کانال آموزش بورسی هم داره؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   برای ورود به کانال تلگرام کارگزاری آگاه اینجا را کلیک کنید.
   باتشکر

   ۹
   • AR0754 گفت:

    با سلام،
    بازهم ممنون از بآشگاه.
    ولی آیا پس از ارسال پاسخ آنرا چک نموده اید.
    لینک کذایی وجود ندارد.
    پاسخ فیک است. مثل خیکه عسل.:-) 🙂 🙂 🙂 🙂
    هم بآشگاهی های گرامی می توانند لینک های تلگرام، اینستاگرام، سایت های مختلف وابسته به پاسگاه (وای خدا ببخشه اشتباه شده سایت های مختلف وابسته به...) بآشگاه مثل همپیمان و آراخلد و... (نه ببخشید بازهم اشتباه شده) همفکران، آواگلد و .... را در اینترنت و سایت های معتبر جستجو کرده و استفاده فرمایید.
    🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
    موفق و پرسود باشید.

    ۰
 28. AV5487 گفت:

  سلام بسیار عالی امیدوارم همیشه در حالت پیشرفت باشید مستدام و پیرور باشید

  ۱
 29. AU6992 گفت:

  لطفا چند تا کتاب خوب آموزش بورس از مقدماتی تا پیشرفته معرفی کنین
  تشکر

  ۲
 30. عیسی گفت:

  سلام
  لطفا مطالب آموزشی را بیشتر نمایید

  ۰
 31. AV3870 گفت:

  سلام دوره های مجازی آنلاین هم رایگان هستد؟

  ۰
 32. فاطمه گفت:

  توضیحات عملی با ذکر مثالهای عینی حتما برای افراد مبتدی بسیار مفید خواهد بود

  ۱
 33. AT2720 گفت:

  آموزشهای خوبی دارید فقط کلاس های آنلاینی که برگزار میشه رو چطور میشه دانلود کرد
  با تشکر

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی کلاس هایی که به صورت آنلاین برگزار می‌شود، فایل‌ها و مطالب آموزشی آن در سیستم LMS به مدت ۲ ماه بارگذاری می‌شود.
   برای اطلاعات بیشتر می‌توانید در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی آموزش، تماس بگیرید.
   باتشکر

   ۱
 34. AV7307 گفت:

  دلیل اصلی من برای انتخاب کارگزاری آگاه کلاس هاش بود

  ۰
 35. AP2656 گفت:

  سلام و عرض ادب
  خواستم بابت آموزش های مفیدتون تشکر کنم
  اگه کسی فرصت کنه میتونه با همین باشگاه آگاه اطلاعات کافی رو برا سرمایه گداری در بورس بدست بیاره.
  ممنون از زحماتتون.

  ۱
 36. AQ7781 گفت:

  سلام . آیا ممکن است امکانی را در اختیار کاربرانتان قرار دهید که بتوانیم اندیکاتور های سفارشی مورد نیازمان را در قسمت تحلیل تکنیکال دانلود یا اضافه کنیم ؟

  ۰
 37. AQ4689 گفت:

  سلام
  ثبت نام در اطلاع رسانی عرضه اولیه که از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود، آیا هزینه ای هم دارد؟

  ۰
 38. AV4028 گفت:

  سلام. لطفا توضیحی درمورد آشنایی و خرید سهم کالا بفرمایید. ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای آشنایی با معاملات و مفاهیم مربوط به بورس کالا یا آتی کالا به مطالب آموزشی موجود در باشگاه بلاگ مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 39. AV6342 گفت:

  سلام من یه سوال داشتم
  ایا با تماشای ویدیو های اموزشی و مطالب سایت و کتاب بازهم به دروه های اموزشی نیاز داریم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز مطالب و ویدئوهای آموزشی شالوده‌ای از مطالب آموزشی را در اختیار شما می‌گذارد
   لذا بهتر است برای تسلط بیشتر به مطالب آموزشی در کلاس های آموزشی ثبت نام بفرمایید.
   باتشکر

   ۱
 40. AT3996 گفت:

  سلام. این دوره ها عالین. فقط حیف که کلاسهای حضوری بیشتر در تهران فعال هستن لطفا سایر شهرستان ها هم پیگیری شود

  ۰
 41. AT8192 گفت:

  سلام
  برای ثبت نام هر نفر چه مقدار امتیاز محاسبه میشود

  ۰
 42. AT8192 گفت:

  سلام
  برای ثبت نام شرط سنی ملاک است یا محدودیت سنی ندارد؟؟؟

  ۰
 43. AT8192 گفت:

  سلام
  درصورت امکان درباره شرایط کارمزد کارگزاری(خرید و فروش سهام)و میزان کسر مالیات به چه صورت میباشد

  ۰
 44. AV2357 گفت:

  بسیار عالی. گام به گام رو خیلی خوب معرفی کردین

  ۰
 45. AK8490 گفت:

  ممنونم بابت کلاسهای و توضیحات خوبتون. استفاده می کنیم سلام اگاه خسته نباشید

  ۰
 46. AK8490 گفت:

  سلام. اگر امکانش بود که کلاس های آنلاین و خارج از وقت اداری بزارید خیلی خوب بود. چون بعضی ها کارمند هستند

  ۰
 47. AN2421 گفت:

  اتفاقا در یکی از کلاس های آنلاین آتی شرکت کردم خیلی خوب بود
  با تشکر

  ۰
 48. AH2272 گفت:

  آموزش در شهر شیراز کارگزاری آگاه
  برای تمام سطوح پیوسته جهت فراگیری وباز آموزی .
  تداوم دارد،با حضور اساتید مجرب وخبره
  آگاهی را از آگاه باید گرفت....

  ۰
 49. AR0754 گفت:

  با سلام،
  دوستان منتظر تشکیل کلاسها نباشید. از هر راهی که به ذهن متبادر می‌شود اقدام به آموزش کنید. کتاب، اینترنت، مصاحبت و مباحثه با پر تجربه ها و...
  خدا رو چی دیدی شاید فرجی شد و خودتون شدین متخصص و مدرس.
  به هر کلاسی هم اعتماد نکنین، شاید گیر مغرورهای کم سواد پرمدعا افتادین.
  «افتادگی آموز اگر طالب فیضی، هرگز نخورد آب زمینی که بلند است».
  موفق باشید.

  ۰
 50. m.bahrami گفت:

  سلام در دوره های آنلاین امکان پرسش وپاسخ هم وجود داره؟

  ۰
 51. AK6766 گفت:

  ممنونم بابت کلاسهای و توضیحات خوبتون. استفاده می کنیم

  ۰
 52. AT8570 گفت:

  با سلام و احترام
  لطفا تعداد دوره های آنلاین را برای ما که شاغل و شهرستانی هستیم را بیشتر کنید.
  سپاس

  ۱
 53. AT8192 گفت:

  سلام
  سفارش ثبت شده دارم ولی تو قسمت مربوطه نمایش داده نمیشود
  امکان حذف هم نداریم
  ما سرمایه کمی داریم و همین سرمایه کم هم برای مدت طولانی قفل میشه لطفا بررسی کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   سوال شما واضح نیست.
   اگر در خصوص سامانه آنلاین کارگزاری آگاه مشکلی وجود دارد لطفا در ساعات اداری با واحد خدمات آنلاین تماس بگیرید تا بررسی گردد.
   باتشکر

   ۰
 54. AV2323 گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  ممنون از تلاش آگاه جهت افزایش اطلاعات
  فقط نحوه اطلاع رسانی عرضه اولیه ها را بفرمایید.
  سپاس

  ۰
 55. علی گفت:

  با سلام و خسته نباشید

  دوره های برگزاریتون بسیار عالی و مفیده فقط اگر دورهای آموزشیتون رو تو سایر شهرها مثل مشهد بیشتر برگزار کنید حالا چه حضوری چه غیر حضوری ممنون میشیم.

  درخصوص تحلیل تکنیکال پیشرفته هم سوالم این بود که با تکنیکال مقدماتی چه تفاوت های داره ؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در بخش آموزش باشگاه، قسمت توضیحات هر کلاس، پیش نیاز مربوط به هر کلاس مشخص شده است.
   لذا برای اطلاعات بیشتر نیز می توانید در ساعات اداری با واحد آموزش تماس حاصل بفرمایید.
   متشکرم

   ۱
 56. AV0085 گفت:

  سلام من اولین بار امروز آزمایشی سهام خریدم ولی شانسی بود هیچی بلد نیستم از بورس ! متاسفانه کلاسهای اموزشی هم درتهران برگزار میشه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   کلاس های آموزشی کارگزاری آگاه هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برای افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند، برگزار می‌شود .
   جهت اطلاعات بیشتر به بخش "مدرسه بورس آگاه" مراجعه بفرمایید.

   ۰
 57. محمد گفت:

  با سلام و احترام متاسفانه اطلاعات جامعی در خصوص نحوی آموزش و حتی آموزش مقدماتی مبنی بر نحوه استفاده از کلیه خدمات آنلاین کارگزاری آگاه نداریم انتظار از کارگزاری آگاه خیلی بیشتر است

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه پیشنهادات خود را برای بهبود خدمات ارسال می کنید.
   تولید ویدئوهای جدید در برنامه‌های آتی سایت باشگاه خواهد بود.
   باتشکر

   ۰
 58. AV0427 گفت:

  سلام امروز پیامکی مبنی برهدیه سایت تحلیلی همفکران برام اومده آیا آدرس سایت های که برام پیامک شده وباید برم و ثبت نام کنم واقعیه ؟ کلک نیست

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای استفاده از سایت همفکران به لینکی که ارسال شده است لطفا مراجعه کنید و ثبت نام خود را انجام دهید.
   باتشکر

   ۰
 59. AV6342 گفت:

  سلام می خواستم بدونم کلاس با موضوعیت امواج الیوت هم برگزار میشه؟

  ۰
 60. AT9386 گفت:

  سلام و عرض خداقوت

  نیاز کسب در امد در بازار بورس داشتن علم وآگاهی کافی هستش که این علم و آگاهی هم تنها با مطالعه و شرکت در کلاس های مفید بدست میاد.متاسفانه من در چندین نوبت توی کلاس های آموزش بورس شرکت کردم ولی فقط ارائه اطلاعات بصورت کلی گویی و خیلی سطحی بوده . امیدوارم که کلاس ها و دوره های آموزشی کارگزاری آگاه عمیقتر و حرفه ای تر باشه

  ممنون از شما

  ۱
 61. AT3645 گفت:

  سلام
  در یکی از کلاس ها ثبت نام کردم و امروز از طرف آموزش، پیامی حاوی لینک گروه تلگرامی برای بنده ارسال شده است و عنوان شده که برای ورود به همایش آنلاین باید از آن گروه لینک دریافت کنم
  ولی متاسفانه بنده تلگرام ندارم.
  لطفا راهنمایی ام کنید

  ۰
 62. AT7265 گفت:

  با سلام لطفا راجع به کلاسهای دیگر استانها از جمله اصفهان نیز اطلاع رسانی وپیگیری شود باسپاس

  ۰
 63. AT3419 گفت:

  سلام و وقت بخیر،درخصوص کلاس ها هنوز هم برای دوستان شاغل مشکلات زیادی هست،کلاس آنلاین هم حدودا نیم ساعت اولش در مسیر هستم،دسترسی به فیلم کلاس و پخش مجدد هم میسر نیست.
  ممنون میشم کلاس های آنلاین و افلاین رایگان بیشتری برگزار بشه

  ۱
 64. AV4313 گفت:

  کاش این کلاس ها توی شهرستانها هم برگزار میشد

  ۰
 65. AV8082 گفت:

  باسلام
  من برای شروع کلاس های شما (بدون هیچ پیش زمینه ای)از چه کلاس یا سطحی باید شروع کنم؟

  ۰
 66. AP8785 گفت:

  با سلام عزیزم کارگزاری آگاه از بابت برگزاری کلاسها و اموزشهای متنوع ممنون

  ۱
 67. عیسی گفت:

  هزینه کلاس خیلی زیاده

  ۰
 68. AU6047 گفت:

  سلام لطفا فیلم های آموزشی رایگان بیشتر بگذارید که کسایی که در ابتدا توانایی پرداخت هزینه کلاس هارو ندارن بتونن بیشتر با تحلیل ها آشنا بشوند.ممنون.

  ۰
 69. AJ5449 گفت:

  با سلام و ممنون از مطالب خوبتون. من مطالب بلاگ رو می خونم و در بعضی کلاس های کارگزاری در قزوین شرکت کرده ام.
  دو تا نکته هست که مهمه. یکی این که بدونی ترتیب کلاس ها چیه. توی قزوین کارگزاری خیلی خوب راهنمایی می کنه. می گه اول این کلاس رو بیا و بعد فلان مطلب رو بخون و ... . بعد فکر کنم یک کم هم باید ریاضی و حسابداری بدونی. خیلی مطالب اقتصادی و مالی رو که می خونم وابسته به ریاضیه.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از اینکه پیشنهادات خود را برای بهبود خدمات ما ارسال می کنید.
   پیشنهاد شما را به تیم توسعه ارجاع خواهیم داد.
   برای اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید به بخش "مدرسه بورس آگاه" مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 70. AT8971 گفت:

  در کل اگر با آشنایی افراد دربورس فعالیت کنند این ذهنیت نامناسب که در بورس همه متضرر هستند بمرور ممکنه کمرنگ بشه

  ۱
  • AR0754 گفت:

   با سلام،
   البته نا گفته پیداست که لاجرم همه ضرر خواهند کرد.
   «ثروت جمع نمی شود، مگر اینکه اشک یتیمی در آید و قلب مظلومی به درد آید»
   شما به ثروت اندوزان مطالعه گر (و هکذا مطالبه گر) معدودی نگاه نکن که مال اندوزی کرده اند، لابد از گلوی بیچارگان بی مطالعه. صد البته در فردای قیامت پاسخگو خواهند بود.
   در کل همه ضرر خواهند کرد بی برو برگرد.

   ۱
 71. AL2822 گفت:

  ای کاش کلاس ها پروژه محور بود تا علاوه بر اکادمیک، اجراییش هم میشد یاد گرفت

  ۰
 72. AT8192 گفت:

  سلام
  بابت پاسخگویی صریح وسریع به سوالات از شما تشکر میکنم

  ۰
 73. AS0421 گفت:

  سلام من به سطح بالاتر رفتر و هدیه نوروزی غیرفعال شد چرا؟؟؟؟؟؟؟

  ۰
 74. AT8192 گفت:

  سلام
  منظور از مانده قابل برداشت و
  مانده قابل معامله چیست

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   مانده قابل برداشت، مقدار پولی است که سررسید شده و مشتری می‌تواند درخواست آن را برای واریز به حساب بانکی خود، ثبت نماید. اما مانده قابل معامله مقدار وجهی است که هنوز سررسید نشده و مشتری فقط می‌تواند از محل آن به خرید سهام یا سایر اوراق بهادار (در صورت رعایت مدت زمان تسویه) بپردازد.
   باتشکر

   ۰
 75. AT8192 گفت:

  سلام
  زمان برگشت پول از کارگزاری به حساب شخصی(عابربانک)چقدر زمان میبرد؟؟؟

  ۰
 76. AU8038 گفت:

  باسلام
  ممنون از اطلاع رسانی
  ای کاش امسال هم در نمایشگاه بورس حاضر بودید و کلاس ها تکنیکال گذاشته میشد.
  باسپاس

  ۰
 77. AK0761 گفت:

  با سلام و تشکر ویژه از آگاه که منو با بورس آشنا کرد

  ۰
 78. AU2582 گفت:

  مطلب بسیار مفید بود . از زحمات شما ممنونم

  ۰
 79. AO0742 گفت:

  با سلام. از رادیو آگاه من استفاده می کنم.(از طریق کانالتون) تحلیل های خوبی توسط کارشناسان مجرب صورت میگیره، تشکر می کنم از شما

  ۲
 80. AQ7889 گفت:

  مرسی از کارگزاری آگاه و کلاس های آموزشی متنوعشون

  ۱
 81. AM1165 گفت:

  خیلی عالی و فوق العاده ممنون از آگاه لطفا کلاس های مربوط به بازار آتی رو بیشتر کنین

  ۰
 82. AV7639 گفت:

  سلام
  برای ثبت پروفایل قسمت نام مستعار اجازه نوشتار نمیدهد
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  ۰
 83. AQ1856 گفت:

  با سلام کاش این کلاس ها به صورت انلاین و ویدیو کنفرانس در شعب های دیگه انجام شود یا فایل ضبط شده آن در سایت قرار بگیرد با تشکر

  ۰
 84. زانیار گفت:

  سلام. ممنون از بلاگ خوبتون واقعا عالیه دستتون درد نکنه زحمت میکشید. با آرزوی موفقیت برای همه..

  ۰
 85. AK8490 گفت:

  این بسته‌های اعتباری و وام قرض الحسنه، تنها برای خرید و فروش سهام قابل استفاده است.

  ۰
 86. AT1077 گفت:

  باسلام و احترام
  اینجانب یکی از مشتریان پروپاقرص و جدیدالورود کارگزاری محترم آگاه به نمایندگی از تعداد زیادی از مشتریان کارگزاری آگاه "شعبه یزد" از زحمات خالصانه سرکار خانم مهدیه باقرزاده مدیرمحترم کارگزاری یزد و سعه صدر ایشان در تمامی امورات محوله خاصه حوصله ایشان در کلاس های آموزشی صمیمانه تشکر میکنم امیدوارم مدیران و دست اندرکاران محترم کارگزاری مرکزی آگاه نیز از ایشان بعنوان مدیر محترم کارگزاری برتر تقدیر و تشکر نمایند.

  ۰
 87. AT4182 گفت:

  سلام، چه کتابهای مفیدی بصورت ردیفی از مقدماتی به پیشرفته برای مطالعه پیشنهاد میدهید؟

  ۰
 88. AK9132 گفت:

  باسلام
  تشکر بابت برگزاری دوره های آموزشی،عالی بود

  ۰
 89. AU3474 گفت:

  سلام و خسته نباشید
  لطفا امتیاز سوالات باشگاه را بعد از اتمام وقت پاسخگوی داده شود
  بعضی ها دو سه روز طول میکشه تا امتیازش بیاد.

  ۱
 90. AS6103 گفت:

  سلام
  لطفا کلاس های رایگان بیشتر بذارین.

  ۰
 91. مهدی شیرعلی نیا گفت:

  سلام
  برای رسیدن سریع به بسته های اعتباری فقطذخرید و فروشه یا فعالیت های دیگه ای تاثیر دارن؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   برای دریافت اعتبار علاوه بر امتیاز، نیازمند وجه نقد کافی در باشگاه هستید به این صورت که با انجام معامله در کارگزاری آگاه، بر اساس سطحی که در باشگاه دارید، تخفیف کارمزد دریافت می‌کنید این تخفیف کارمزد به حساب باشگاه شما واریز می‌گردد که با آن می توانید بسته های اعتباری را فعال نمایید. وجود امتیاز نیز باعث می‌شود به سطوح بالاتر باشگاه صعود کنید و بتوانید از درصد بیشتری تخفیف کارمزد، استفاده نمایید.
   مشتریان و کاربران می‌توانند با روش‌های زیر در سایت باشگاه امتیاز کسب کنند و یا امتیاز خود را افزایش دهند:
   انجام معامله اوراق بهادار (اعم از خرید یا فروش) از طریق کارگزاری آگاه
   معرفی بآشگاه به دوستان و آشنایان و عضویت آنان در بآشگاه
   بازدید روزانه از سایت‌ بآشگاه
   شرکت در مسابقات بآشگاه
   خرید بسته‌های آموزشی اعم از شرکت در نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی کارگزاری آگاه
   خرید بسته‌های مشاوره‌ای و تحلیلی همفکران و آواگلد
   برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید به "راهنمای باشگاه" مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 92. سمیرا درویش گفت:

  سلام
  به نظرم شرط ورود به بورسو از همون اول آموزش بزارید

  ۰
  • AR0754 گفت:

   قابل توجه علاقمندان دنیای بورس.
   عبرت بگیریم قبل از اینکه عبرت دیگران شویم.
   از تجربه دوست خوبمان که بی چشمداشت و رایگان در اختیارمون گذاشتن استفاده کنیم.
   ممنون درویش خانم، ممنون هم بآشگاهی.
   البته لازم به ذکره که فعلا هیچ شرطی جز شرط وجود و حیات وجود نداره.
   {{[[ورود کلا آزاد، خروج با غلبه بر اعتیاد به بورس 🙂 🙂 🙂 با کرام الکاتبین.]]}}

   ۰
 93. AT1288 گفت:

  ممنونم بابت کلاسهای و توضیحات خوبتون. استفاده می کنیم

  ۰
 94. AK8490 گفت:

  کلاسهای حضوری بهترن. ولی متاسفانه همه نمیتونن استفاده کنن

  ۰
 95. AV7639 گفت:

  سلام
  آیا برای سرمایه گذاری محدودیت پولی وجود دارد

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   خیر دوست گرامی
   اما درصورتی که بخواهید به صورت آنلاین معامله نمایید حداقل سرمایه مورد نیاز حدود ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.
   باتشکر

   ۰
 96. AU6037 گفت:

  آگاه واقعا کلاس های قوق العاده ای برگزار میکنه باید حتما شر کت کرد

  ۰
 97. AO0620 گفت:

  سلام و ادب و احترام
  ممنون از شما بابت برگذاری این کلاس ها

  ۰
 98. AS2324 گفت:

  سلام. امیدوارم روزی برسه سرور باشگاه و سرور آساتریدر تقویت بشه و ما شاهد اینهمه کندی و ترافیک سرور نباشیم. چون واقعا کلافه کننده میشه گاها. ممنون میشم اگه به گوش مسئول مربوطه برسه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست محترم
   ان شاءالله با تجهیزاتی که روز به روز مستقر میکنیم شاهد تجربه بهتری خواهید بود. ضمن پوزش بابت تجربه نامطلوبی که داشته اید از همراهی و اینکه نظر خود را منتقل میفرمایید سپاسگزاریم.

   ۱
 99. مهدی جعفری گفت:

  سلام
  خوبید شما
  برای شرکت در کلاس ها تو شهرستان زمانبندی رو کجا میشه دید؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام خدمت شما دوست عزیز
   می توانید از طریق مشاهده لیست، آدرس و شماره تلفن شعب کارگزاری آگاه در سراسر کشور و دریافت اطلاعات زمان و ... از صفحه مرتبط یا تماس با شعبه شهر مورد نظر خود درباره کلاس های آموزشی اطلاع یاببد.
   برای دریافت لینک اطلاعات شعب کارگزاری آگاه "اینجا" را کلیک کنید.
   و یا به بخش "مدرسه بورس آگاه" مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 100. AE4285 گفت:

  باسلام جای شما تونمایشگاه .......

  ۰
 101. AT0560 گفت:

  سلام.اگه بخوام کسی رو ثبت نام کن از طریق کارگزاری آگاه چند امتیاز به من داده میشه .

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز ثبت نام در کارگزاری آگاه برای دریافت کد بورسی، امتیازی ندارد.
   برای اطلاع از فعالیت های امتیاز آور به "راهنمای باشگاه" مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
   • AR0754 گفت:

    با سلام، شما می توانید شخص مورد نظرتان را ابتدا در بآشگاه ثبت نام کرده و با معرفی خودتان به عنوان معرف، امتیاز مربوطه را بگیرید. سپس در مراحل بعدی با مشتری آگاه شدن ایشان امتیازات بیشتر و حتی جایزه نقدی نیز دریافت دارید.
    با تشکر.
    موفق باشید.

    ۰
 102. AT0560 گفت:

  من کسی رو ثبت نام کردم ولی متاسفانه کدکاربری رو فراموش کردم ورمز عبور رو بعدش ازطریق باشگاه رفتم‌و ثبت نامش کردم ولی هنوز کد ده رقمی نیومده واسش که برم کارگزاری ،چکاربایدبکنم،

  ۰
 103. AV6058 گفت:

  واقعا مطالب مفیدی را ارائه نمودید بسیار سپاسگزارم

  ۰
 104. AK8490 گفت:

  تسویه بسته اعتباری تسویه بسته اعتباری با تسویه به موقع (در تاریخ سررسید)، جایزه خوش حسابی به میزان ۵ درصد از قیمت اصلی پرداخت شده بابت اعتبار استفاده شده، به حساب بآشگاه مشتری واریز می شود.من ۴روز قبل از ان سر رسید واریز کردم ۵در صد چی شد۴روزز ودتروجه اعتبار را واریز کردم در گردش حساب چرانیست کد باشگاه ak8490

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   جایزه خوش حسابی شنبه هر هفته برای مشتریانی که به موقع بسته اعتباری خود را تسویه کرده اند، واریز می گردد.

   ۰
 105. AT8192 گفت:

  سلام
  برای ورود به حساب کارگزاری کدام روش را پیشنهاد میدهید
  ۱ا مرورگر(کروم یا فایرفاکس)
  ۲با نرم افزار خود کارگزاری

  ۰
 106. Eisa1234 گفت:

  سلام لطفا در مورد حزوات بورس نیز مطالب بگذارید ممنون

  ۰
 107. AU6923 گفت:

  با سلام
  من در کلاس مبانی سرمایه گذاری موفق در بورس، در مشهد، شرکت کردم و به نظرم بسیار مفید بود.
  ممنون و خسته نباشید به شما

  ۰
 108. AV8996 گفت:

  سلام میخواستم بدونم اگه کسی رو بیارم زیرمجموعه خودم چندامتیازبهم تعلق میگیرد

  ۰
 109. Eisa1234 گفت:

  لطفا مطالبی در مورد بورس مقدماتی بگذارید ممنون

  ۰
 110. AK1295 گفت:

  کلاس حصوری در اصفهان هم هست

  ۰
 111. AU0343 گفت:

  در شمال کشور کلاس برگزار میشه؟
  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای اطلاع از کلاس ها لطفا به "بخش آموزش" سایت باشگاه مراجعه بفرمایید و یا با شعب کارگزاری آگاه تماس بگیرید.
   باتشکر

   ۰
 112. AV5145 گفت:

  با سلام.لطفا مطالب رو به صورت جزوه های آموزشی برای دانلود بگذارید.ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی به دلیل اینکه این مطالب هر چند وقت یکبار بروزرسانی می‌شوند
   لذا از گذاشتن PDF آن در سایت، معذوریم.
   با تشکر از شما

   ۰
 113. AL6270 گفت:

  سلام من از ۲۵ یک هروز به باشگاه ورود کردم و۱۰امتیاز بابت ورود گرفتم ولی کد قرعه کشی نداده

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   شما در تاریخ ۲۹ فروردین از کوپن قرعه کشی استفاده کردید. پس ۱۰ روز بعد از ۳۰ فروردین اگر ورود روزانه داشته باشبد به تاریخ ۹ اردیبهشت میرسیم که هنوز موعد آن نشده است.

   ۰
 114. AU0343 گفت:

  سلام
  در صورت امکان مطالب به صورت pdf قرار دهید
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی به دلیل اینکه این مطالب هر چند وقت یکبار بروزرسانی می‌شوند
   لذا از گذاشتن PDF آن در سایت، معذوریم.
   با تشکر از شما

   ۰
 115. AV1576 گفت:

  اگاه یی از بهترین کار گذاری های ایران هست

  ۰
 116. AU0902 گفت:

  سرمایه گذاری در بورس به دلیل اینکه یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری محسوب می‌شود، برای بسیاری از افراد شاید جذاب باشد . اما برای اینکه بدانیم چگونه در بورس سود کنیم، باید آموزش گام به گام سرمایه گذاری در بورس را سپری کنیم.

  مطالعه کتاب های بورسی، مشاهده ویدیوهای رایگان آموزشی، شرکت در کلاس های حضوری آموزش بورس یا استفاده ازدوره های آموزشی بورس به صورت حضوری که به مراتب مفید تر از کلاسهای انلاین میباشد می تواند کمک کند تا با آموزش بورس از صفر تا صد آشنا شویم.

  ۰
 117. AM3692 گفت:

  از آقای سلیمانی و فکوری تشکر میکنم

  ۰
 118. AJ5449 گفت:

  ممنونم از اطلاعات خوبی که توی وبلاگ و آموزش سایت می گذارید. بعضی فصل ها که تراکم کار زیاده و نمی تونم برم کارگزاری کلاس، همون مطالب باشگاه و وبلاگ خیلی خیلی مفیده.

  ۰
 119. AU0902 گفت:

  برای ورود به بازار سرمایه نیز باید قبل از ورود به بازار بورس و شروع معامله باید به مراجعه به افراد متبحر، تخصص مورد نیاز را کسب کنید تا معاملات موفقی داشته باشید.

  ۰
 120. مهدی گفت:

  سلام این مطلب رو خیلی خوب مثال زدید ولی کاشکی میشد کلاس های اموزشی خصوص هم داشته باشن شهرستان اون نمایندگی هایی که با شرکت اگاه کار میکنن

  ۰
 121. AR4037 گفت:

  سلام برای خرید با کد افلاین حتما باید به کارگزاری مراجعه کرد؟ و نحوه انتقال پول به کارگزاری چگونه است؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام دوست عزیز
   برای ارسال سفارش آفلاین، نیازی به مراجعه حضوری به کارگزار نیست بلکه این امکان وجود دارد که سفارش خود را از طریق پنل آفلاین مشتریان ارسال نمایید و از طریق همین سامانه وجه مورد نظر خود را واریز و یا برداشت کنید.
   باتشکر

   ۰
 122. Eisa1234 گفت:

  لطفا مطالب بیشتری در مورد بورس بگذارید ممنون

  ۰
 123. AW3471 گفت:

  من تو قسمت مربوط باشگاه برا بستگانم که میخوان وارد بورس بشن، کلاس های حضوری تهران رو چک کردم. متأسفانه مثلا تو بخش فاندامنتال کلاسی که برام نمایش داد مربوط به سال ۹۶ بود! ممکنه برا کلاسهای حضوری که به زودی تشکیل میشه جایی رو معرفی کنید.

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   دوست عزیز این کلاس هرماه به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود، برای ثبت نام لازم است به بخش آموزش سایت باشگاه مشتریان آگاه، مراجعه نمایید.
   باتشکر

   ۰
 124. AU3374 گفت:

  سلام
  جامع و ساده وگویا گفتید
  ممنون

  ۰
 125. AP3062 گفت:

  سلام چطور میتونیم از وام قرض الحسنه استفاده کنیم

  ۰
 126. AV3389 گفت:

  سلام بنده میخوام در زمینه آموزش غعالیت کنم؟ مراحل کار به چه صورته؟ آیا حتما نیاز به مدرک تحلیلگری یا ... داره؟

  ۰
 127. AU0902 گفت:

  بسیار عالی خیلی خوب معرفی کردین و کامل بود

  ۱
 128. AT8570 گفت:

  با سلام و احترام
  لطفا دوره های آن لاین آتی کالا رو فعال کنید!
  سپاس

  ۱
 129. AW4751 گفت:

  با سلام و احترام
  لطفا تعداد دوره های آنلاین را برای ما که شاغل و شهرستانی هستیم را بیشتر کنید

  ۰
 130. AU0902 گفت:

  سلام
  سرمابه گزاری در بورس یکی از بهترین روش های سرمایه گزاری محسوب میشود که بسیاری از افراد جذب ان میشوند خصوصاً با وسعت وتنوع اطلاعات بودسی که در کار گزاری اگاه و جود دارد.

  ۰
 131. AQ5547 گفت:

  با سلام
  میخواستم بدونم گزینه ای در باشگاه وجود داره که مثل آلارم پیامها یا سوالات جدید رو خبر بده در صورتی که فعال بشه یا اصلا همچین گزینه ای وجود نداره ؟ ممنون از شما

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درحال حاضر در صورت قرار گرفتن سوال جدید در باشگاه، پیامی برای کاربران ارسال نمی شود.
   اما در صورتی که در مسابقات شرکت کنید بابت شرکت در مسابقه علاوه بر دریافت امتیاز پیام خصوصی نیز دریافت خواهید کرد.

   ۰
 132. MOJTABA گفت:

  ممنون از کلاس ها و دوره های اموزشیتون که فقط هدفتون اموزش هست نه کسب درامد

  ۰
 133. MOJTABA گفت:

  خیلی تشکر از کلاس های اموزشی خوبتون وتخفیفات وقیمت های خوبتون نسبت به اموزش عالیتون

  ۰
 134. AN1595 گفت:

  چطور میتونم امتیازمو افزایش بدم

  ۰
 135. AU0836 گفت:

  لطفا توی شهرستان ها هم کلاس آموزشی حضوری برگزار کنید

  ۰
 136. AU0605 گفت:

  با سلام
  لطفا مییشه چند کتاب آموزش بورس خوب معرفی کنید و اینکه آیا وقتی امتیازات بالا دریافت کردیم بسته های اعتباری برامون فعال میشه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   کتب زیادی در حوزه آموزش های بورس موجود هست از جمله کتاب سهام نخريد مگر با شناخت رفتار و روانشناسي بازار نوشته مهدی افضلیان، کتاب آقای شهدایی برای تحلیل بنیادی و کتای‌های اقای آزادی برای تحلیل تکنیکال مناسب است.
   همچنین مطالب جامع و کاملی هم در بآشگاه مشتریان آگاه موجود است که می توانید مطالعه بفرمایید.برای اطلاعات بیشتر لطفا اینجا را کلیک کنید.
   در خصوص بسته های اعتباری لازم است هم امتیازات در حدی باشد تا بسته های اعتباری فعال شود و هم وجه نقد بآشگاه به میزان مبلغ خرید بسته موجود باشد.
   باتشکر

   ۰
 137. AU0605 گفت:

  میشه دوره های کلاس های آنلاین را بیشتر در برنامه های آموزشی بگنجانید ؟
  با تشکر

  ۰
 138. AU0902 گفت:

  خیلی عالی و فوق العاده ممنون از آگاه و همه مربیان و برگزار کنندگان و طراحان و اموزش دهندگان

  ۰
 139. AV4313 گفت:

  باسلام
  کاش امکانی بوجود میومد تو همه ی شهرستانها کلاسهای آموزشی برگزار میکردین

  ۰
 140. AU0605 گفت:

  با درود فراوان
  نماد شبهرن از مورخ ۹۸/۲/۲ متوق شده است قرار بود ۹۸/۲/۱۸ باز گشایی شود وهیچ خبری نشده در سایت کدال هم مراجعه کردم اطلاعی در دسترس نیست .میشه لطفا رسیدگی کنید؟

  ۱
  • Agah گفت:

   باسلام دوست عزیز
   این نماد به علت دریافت مجوز تغییر بیش از۱۰ درصد در نرخ فروش محصولات یا ارائه خدمات متوقف شده بود. برای مشاهده و اطلاع از تغییرات نماد می توانید به قسمت اطلاعیه یا تغییر وضعیت در صفحه نماد مورد نظر در سایت tsetmc.com مراجعه نمایید.
   باتشکر

   ۰
 141. AW5192 گفت:

  باسلام لطفا در مورد الگوهای زمانی براساس فیبوناتچی آموزش هایی قرار دهید.

  ۰
 142. AW3964 گفت:

  ممنون از دوره های خیلی خوبی که برگزار می کنید خصوصا دوره های اقای ازادی که من منتظر تشکیل اونها در خرداد ماه هستم . امیدوارم هر روز افراد بیشتری در این دوره ها شرکت کنن. خصوصا دوره های آنلاین که مشکل دوستانی که تهران نیستن رو حل کرده

  ۱
 143. AK9626 گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  توضیح کامل جامع بود .خودم دوره آموزشی شرکت کردم خوب بودن

  ۰
 144. AV9693 گفت:

  اگه امکانش هست دوره نوسان گیری جدید رو به صورت اموزش های فشره در شهرای مختلف برگزار کنید تا بتونیم حضوری استفاده کنیم

  ۰
 145. AW5072 گفت:

  سلام و شب بخیر با گذشت ۲ هفته خروج از کارگزاری قبلی و ورود به کارگزاری آگاه و باشگاه و سایر سیستم های وابسته لذت واقعی را از این مجموعه بی نظیر حس میکنم ممنون وسپاس از پکیج کاملی که دراختیار شرکای خودتان قرار دادید

  ۰
 146. AO0518 گفت:

  باسلام وعرض ادب وخسته نباشیدخدمت مدیران وکارکنان سخت کوش باشگاه ازآنجائیکه مدیریت محترم اثبات نموده که تمام تلاش خودوکارکنان محترم وزحمتکش باشگاه رابه خدمت گرفته که خودواعضای باشگاه راهمواره دررتبه های اول قراردهدویکی ازراههای رسیدن به اینگونه اهداف آموزش مستمرمیباشدالبته باشگاه کلاسهای آموزشی بسیاری هم به صورت حضوری وهم آنلاین دراختیارقرارداده که درهمین جا به سهم خوداززحمات بی دریغ مدیران اساتیدوکارکنان باشگاه تشکرکردهوپیشنهادمینمایم کلاس آموزشی آشنائی باابزارهای قرارداده شده درنرم افزارمعاملات آنلاین وچگونگی بکارگیری واستفاده ازابزارهاتعبیه شده راآموزش دهند ممکن است که برای مدیران این سوال پیش بیایدکه مثلا کپی کردن فلان اندیکاتورکه کاری نداردیا کشیدن خط عمودی یا افقی که کاری نداردو...اما به این موضوع اشاره میکنم که شماکه مرتبا" بااینکاردرارتباط بوده اید شایدبرای شما پیش وپاافتاده باشداما به این نکته توجه داشته باشیدکه مشتریان شمامیتواندافراد۱۸تا۹۰ساله ای باشدکه تاکنون بااینگونه ابزارهاکارنکرده باشدوبه این موضوع توجه لازم راداشته باشیدکه همه افرادی که گواهینامه دارندمیتوانندرانندگی کننداما ممکن است که من با پیکان چندین سال رانندگی گرده باشم وشماباپورشه حتمالازم است که آموزش اولیه داده شودکه ماشین چگونه روشن میشودکه به دنبال قفل وسویج نگرددیا باک بنزین چگونه بازوبسته میشودو...شایداین موضوع بسیاربی اهمیت به نظربرسدولی اینگونه آموزش حتما لازم است همواره شادوپیروزباشید

  ۰
 147. AN6509 گفت:

  تشکر از توجه شما به موضوع آموزش

  ۰
 148. alirezajf گفت:

  سلام و عرض ادب
  خواستم بابت آموزش های مفیدتون تشکر کنم

  ۰
 149. AP3062 گفت:

  سلام،شرایط شرکت در کلاسهای انلاین مجازی چیست

  ۰
 150. AU0902 گفت:

  باسلام این نکته خیلی جای تامل داره
  نکته: بهتر است در این مرحله هدف شما کسب سود و بازدهی نباشد و صرفاً قصد آشنایی با نحوه معامله و خرید و فروش در بازار را داشته باشید.

  ۰
 151. AW3216 گفت:

  سلام
  منی که تازه وارد هستم باید بترتیب چه کلاس هایی را بگذرانم تا به موفقیت و دانش بورسی برسم.لازم به توضیح است کلاس مبانی ورود موفق به بورس را در ۶ ساعت در کارگزاری آگاه گذراندم.الان باید بترتیب در چه کلاسهایی ثبت نام کنم؟باتشکر

  ۱
 152. AW4751 گفت:

  سلام ما از بخش های آموزشی اعم از کلاس های آنلاین و حضوری استفاده میکنیم / لطفا بخش فروش کتاب رو راه اندازی کنید تا ما بتونیم کتابای اساتید باشگاه مثل استاد آزادی رو تهیه کرده و استفاده کنیم . باتشکر

  ۱
 153. علی گفت:

  سلام
  کلاس های حضوری در شهرستان ها رو بیشتر کنید با فاصله زمانی کم تر ممنون میشم
  واقعا الان ثبت نام کردیم باید تا یک ماه دیگه منتظر باشیم تا تازه کلاس شروع بشه

  ۰
 154. AC2182 گفت:

  با سلام لطفا در صورت امکان فیلم کلاسهای بر گذار شده توسط اساتید مختلف را نیز برای استفاده در سایت قرار دهید

  ۰
 155. AC2182 گفت:

  با سلام در صورت معرفی کارگذاری به دوستان چه مزایایی برای معرف در نظر گرفته میشود

  ۰
 156. AU0902 گفت:

  با سلام
  سرمایه گذاری در بورس علاوه‌بر آموزش نیازمند ابزارهایی مهم دیگری نیز هست است

  ۰
 157. AU0605 گفت:

  با درود
  از شما خواهشمندم کلاسهای آموزشی معاملات آتی را در برنامه های آموزشی خصوصا انلاین لحاظ شود زیرا در این رابطه اطلاعات بسیار اندکی وجود دارد تا آندسته از دوستانی هم که معاملات آتی انجام میدهند با آگاهی بیشتر وارد معامله شوند.
  از حسن توجه شما بسیار متشکرم

  ۰
 158. AX1870 گفت:

  سلام. اگر امکانش وجود داره کلاساتون رو به صورت آنلاین برگذار کنید تا اونای که مشکل وقت دارن هم بتونن استفاده کنن.

  ۱
 159. AO2298 گفت:

  با سلام. در صورت امكان به دليل ذيق وقت جهت شركت در كلاسهاي حضوري و آنلاين در زمان خاص، لطفاً امكان خريد فيلم دوره ها را فراهم فرمائيد.

  ۰
 160. AP9239 گفت:

  سلام. اگر کلاس ها را بتوانید بصورت آنلاین برگزار کنید افراد بیشتری می توانند از کلاس های آموزش کارگزاری خوب آگاه بهره ببرند.

  ۱
 161. AQ7707 گفت:

  لطفا در کانال رسمی تلگرام بعضی وقت ها نکات اموزشی قرار دهید باتشکر

  ۱
 162. AX0087 گفت:

  لطفا" در دوره های آموزشی تمام دوره ها رو داشته باشین،مثلا" الآن تو کارگزاری مشهد دوره آموزشی تحلیل بنیادی تو خرداد ماه برگزار نمیشه چرا ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   افراد میتوانند درخواست برگزاری کلاس مورد نظر را به شعبه ارجاع دهند، شعبه نیز در صورت به حدنصاب رسیدن کلاس و داشتن موقعیت، دوره را برگزار خواهد کرد البته بعضی از دوره‌ها که به صورت حضوری در شهرستان‌ها برگزار نمیشود وتقاضا برای دوره ها در آن شهر کم هست، این امکان وجود دارد که دوره‌های آنلاین را ثبت نام کنند.
   باتشکر

   ۰
 163. AU5671 گفت:

  سلام. تشکر از بلاگ خوبتون ،دستتون درد نکنه خیلی زحمت میکشید. با آرزوی موفقیت برای شما

  ۰

  ۰
 164. AV2365 گفت:

  اگر كلاسي رو ثبت نام كرده باشيم و هزينه ش رو پرداخت كرده باشيم و نتونيم شركت كنيم يا كلش رو يا يك جلسه ش رو چه راه حلي داريد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   کلاس‌های آنلاین که بابت شرکت در آن هزینه پرداخت کرده‌اید را به صورت فایل ضبط شده می توانید مشاهده نمایید.
   باتشکر

   ۰
 165. afzal گفت:

  با سلام.
  لطفا مطالب مفید را به ایمیل اعضای باشگاه ارسال بفرمایید.
  تشکر

  ۰
 166. AX3999 گفت:

  سلام لطفا ادرس کانال تلگرام رو اعلام میکنید . باتشکر

  ۰
 167. AX1948 گفت:

  سلام‌لطفا‌کتاب‌های‌خودآموز‌بورس‌معرفی‌ کنید.

 168. AK4785 گفت:

  سلام
  آیا اگر مدت طولانی به باشگاه مشتریان سر نزنیم امتیاز منفی برایمان لحاظ میشود یا خیر؟

  ۱
 169. محمد گفت:

  با سلام به همه دوستان
  کارگزاری آگاه واقعا کلاس های برگزار میکنهالبته در شهرستانها خیلی کم وکلاسهای کمی که در زاهدان شرکت کردم مطالب خوبی عایدم شد ممنون !!!!!

  ۰
 170. AX5304 گفت:

  چطور میتونم در کانال تلگرامی کارگزاری آگاه عضو بشم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای عضویت در کانال های مختلف کارگزاری آگاه می‌توانید به سایت کارگزاری مراجعه نمایید و در کانال مورد نظر عضو شوید.
   باتشکر

   ۰
 171. AQ4102 گفت:

  سلام
  کلاس های استاد نیما آزادی به صورت حضوری برگزار میشه؟

  ۰
 172. علی گفت:

  واقعا کلاس آشنایی با بورس کلاس های خوب و با کیفیتی است و من مطالب تازه ای آموختم.

  ۰
 173. AW7915 گفت:

  با سلام و عرض ادب
  گام به گام دوره ها رو خیلی خوب معرفی کردید
  سپاس از زحماتتون

  ۰
 174. AX7508 گفت:

  هزینه کلاس ها زیاد هس

  ۰
 175. نوید نویدی فر گفت:

  باسلام و عرض ادب
  خدمات باشگاه و کارگزاری فوق العادست ... ممنون از زحماتتون

  ۰
 176. AX7682 گفت:

  سلام
  کلاسهای حضوری بهترن ولی متاسفانه همه نمیتونن استفاده کنن منجمله من که دیپلم ندارم وسنم ۱۶ سال هست

  ۰
 177. AU2314 گفت:

  با سلام
  برای آموزش تحلیل تکنیکال دوره آموزش مقدماتی رایگان ندارید؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   خیر دوست گرامی
   ولی این امکان وجود دارد که به فیلم های آموزشی رایگان بلاگ باشگاه مراجعه بفرمایید.
   برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

   ۰
 178. AW2454 گفت:

  درود
  دوره آموزش تحلیل تکنیکال حضوری چه مدت است
  سپاسگزارم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   اطلاعات هر دوره در صفحه مخصوص مشخصات دوره در بخش آموزش سایت باشگاه درج شده است. همچنین شما می توانید با واحد آموزش از طریق شماره ۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی آموزش تماس حاصل نمایید.
   باتشکر

   ۰
 179. AX9450 گفت:

  بهترین شیوه آموزش شرکت در کلاسها می باشد
  با تشکر از مجموعه شما که این امر را فراهم کرده است

  ۰
 180. AX7682 گفت:

  با سلام
  کلاسهای حضوری بهترن. ولی متاسفانه من نمیتونم استفاده کنم!!!!!!

  ۰
 181. AF1725 گفت:

  برای اعضایی مثل بنده که در استان بوشهر هستیم اموزش مجازی گزینه مناسبی هست ممنون میشم اگه دوره های اینترنی رو بیشتر کنین
  ممنون از گارگزاری اگاه

  ۰
 182. AY1159 گفت:

  درود بیکران
  برای شروع از این مقاله استفاده کردم

  ۰
 183. AX3359 گفت:

  سلام. در بخش دارایی ها میشه گزینه سربه سر فروش را هم بزارید با احتساب کارمزد خرید و فروش؟! مرسی

  ۰
 184. AF1725 گفت:

  کلاسهایی که برگزار میکنید واقعا عالی هستش و کارگزاری اگاه در بین تمام کارگزاری ها اول هستش

  ۰
 185. AX8481 گفت:

  لطفا مطالبی در مورد بورس مقدماتی بگذارید
  سپاس

  ۱
 186. AX7465 گفت:

  خواهشمندم کلاس های تحلیل تکنیکال آنلاین رو بیشتر کرده و ویویو کلاس ها رو در اختیار دوستان قرار دهید . همچنین تحلیل بنیادی اصلا کلاس نذارید ... بنظرم توانایی آقای ابراهیمی برای این دوره عالیه
  اقدام کنید خواهشا

  ۰
 187. AU8038 گفت:

  باسلام
  خواهشمند است کلاس های غیرحضوری که بصورت رایگان برگزار میشود بصورت پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی شود
  سپاس

  ۰
 188. AX4554 گفت:

  سلام بسته های آموزشی چطور میتوان خرید کرد؟ممنون از راهنماییتون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید از قسمت آموزش، بسته های آموزشی را مشاهده و خریداری نمایید.
   برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.
   باتشکر

   ۰
 189. BA4219 گفت:

  سلام. کلاس های کارگزاری آگاه از کیفیت بالایی برخودار هستند

  ۰
 190. AU3172 گفت:

  سلام
  من در کلاس های اگاه شرکت میکنم فقط اینکه دوره های انلاین شما خیلی کمه

  ۰
 191. امید گفت:

  سلام با این ایده خوب تون تشکر میکنم خداقوتتون بده من از بورس زیاد نمیدانم ولی این در خودم تجسم کردم مگه میشه ؟ من طی چند سال ریزش کردم و خرابی زیاد به بار اوردم...اما چطوری واز کجا شروع کنم ممنون میشم راهنمایی ام کنید

  ۱
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای شروع پیشنهاد می کنیم در تورهای آموزشی رایگان که در هفته برگزار می شود شرکت کنید . همچنین می توانید از مطالب بلاگ, ویدئو های آموزشی و کلاس های آموزشی رایگان بهره مند شوید.با مراجعه به "ویترین باشگاه " میتوانید از برنامه آموزشی آگاه مطلع شوید.

   ۰
 192. آهنگ پیشواز ایرانسل گفت:

  به نظر من کسی که سوادش کمه در بورس با اطلاعات شما می تونه پیشرفت کنه

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: