کلاس آموزشی تابلو خوانی و تکنیک های معامله‌گری در یزد

 • ۱۸ شهریور ۱۳۹۷
 • Agah3
 • ۲ نظر
 • ۲۳۹۵ مشاهده

در دوره‌ی آموزشی تابلو خوانی در یزد، جزییات کامل سایت مدیریت فناوری بورس تهران تشریح می‌شود. در این دوره اصطلاحاتی مانند ارزش معاملات، ارزش کل بازار و رابطه‌ی آن با تصمیم‌گیری  برای سرمایه‌گذاری، معرفی انواع شاخص‌ها و شاخصی که معیار ارزیابی روزانه بازار است معرفی می‌گردد. ارتباط بین حجم معاملات و نسبت خریدار به فروشنده در خرید یا فروش سهم نیز جزء مباحث کلاس آموزش بورس در یزد به شمار می آید. در این دوره دانش پذیران پس از شناخت جزییات سایت tsetmc.com با تکنیک‌های معاملاتی در بورس آشنا می‌شوند ومی توانند با بررسی سهم از جهات مختلف به انتخاب صحیح آن‌ها در مورد سهام کمک کند.

 

سرفصل‌های کلاس تابلوخوانی در یزد :

 • آشنایی کلی با سایت tsetmc.com
 • انواع شاخص‌ها و تحلیل آن‌ها
 • بررسی ارزش معاملات و ارتباط آن با ورود نقدینگی به بازار
 • بررسی حجم معاملات و نسبت خریدار به فروشنده در تشخیص روند حرکتی سهام
 • بیان تکنیک‌های معاملاتی

 

کلاس آموزشی تابلو خوانی و تکنیک های معامله‌گری در یزد طی یک جلسه سه‌ساعته برگزار می‌گردد. سرمایه‌گذار نیاز است قبل از شرکت در این دوره با بازار سرمایه به‌طور کامل آشنا شود. این آشنایی از طریق شرکت در دوره‌ی آموزشی  آشنایی با مبانی بورس و دریافت کد معاملاتی و اندکی معامله حاصل خواهد شد. پس‌ازآن سرمایه‌گذار می‌تواند در این دوره شرکت نماید و با سایت مدیریت فناوری بورس تهران (tsetmc.com) آشنا شود . این سایت حاوی اطلاعات مفید و جامعی است که توجه به آن‌ها می‌تواند به شناخت سهام و بررسی اطلاعات هر سهم و تشخیص روند حرکتی سهم و درصد بازدهی فرد از بورس کمک کند؛ لذا شرکت در دوره آموزشی تابلو خوانی می‌تواند برای سرمایه گذاری مؤثر واقع شود و تا حدی درصد موفقیت  را در بازار بورس افزایش دهد.

 در  کارگاه آموزشی تابلوخوانی در یزد شخص می‌تواند با بررسی  سه عامل اصلی در سهم، نسبت به خرید و یا فروش سهم تصمیم‌گیری نماید. جزئیاتی مانند ارزش بازار، ارزش پایانی، عرضه و تقاضا در سهم، حجم معاملات، ارزش معاملات، ارزش بازار، درصد سهام شناوری، نسبت خریدار به فروشنده، حقیقی به حقوقی، سهامداران عمده، صورت‌های مالی سهم و تصمیمات مجامع و یا سابقه معاملات گذشته سهم مورد بررسی قرار می گیرد.

بررسی عوامل مختلف سایت می‌تواند در انتخاب بهینه سهم مؤثر واقع شود. دوره‌ی آموزشی تابلو خوانی در یزد می‌تواند برای سرمایه‌گذارانی که مدت زیادی است  در بازار بورس فعالیت می‌کنند نیز مفید واقع شود. چراکه گاهی شناخت ناکافی از سایت وعدم اطلاع از تکنیک‌های معاملاتی می‌تواند باوجود سابقه و شناخت ما از سهام در بازار  به‌اشتباه در تصمیم برای خرید یا فروش منجر شود. لذا شناخت کافی و دقیق  از سایت می‌تواند برای فرد لازم  باشد تا با شرکت در این دوره اطلاعات خود را درزمینهٔ بازار سرمایه و تجربیات ثابت‌شده در این بازار بالا برد.

برای ثبت نام و شرکت در این دوره فرم زیر را پر نمایید.

 

 

2 پاسخ به “کلاس آموزشی تابلو خوانی و تکنیک های معامله‌گری در یزد”

 1. AR1603 گفت:

  با سلام درصورت امکان ویدیو تابلو خوانی برای آموزش بگذارید

  ۴
 2. AW3216 گفت:

  سلام
  آگاه اینجا، آگاه آنجا اصلا آگاه و خدماتش همه جا
  آگاه متشکریم از این همه حضور پررنگت

  ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: