آگاه به‌عنوان برترین کارگزار بورس به “فیاس” معرفی شد

امور بین الملل بورس تهران، پس از رایزنی با مدیریت امور اعضا، فهرست برترین کارگزاری ها را از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت کرد و پس از محاسبه امتیازات هر یک در نماگرهای مورد اشاره، کارگزاری آگاه به عنوان برترین کارگزار بورس اوراق بهادار به دبیرخانه فدراسیون بورس های اروپا-آسیایی معرفی شد.

به گزارش امور بین الملل بورس تهران و بر اساس آخرین نشست عمومی فدراسیون بورس های اروپا-آسیایی که اسفندماه ۱۳۹۶ به میزبانی بورس مسقط در کشور عمان برگزار شد، مقرر گردید اولین دوره لیگ قهرمانی کارگزاران بورس‌های عضو، در سال ۲۰۱۸ برپا شود.

بر این اساس، طبق درخواست دبیرخانه فدراسیون از اعضای فیاس دعوت به عمل آمد با توجه به معیارهای بومی برای رده بندی کارگزاران نسبت به معرفی کاندیداهای خود اقدام کنند. در مرحله بعد امتیاز هر یک از کاندیداها براساس فاکتورهایی از جمله:

 • سهم بازار
 • تنوع ابزارهای معاملاتی
 • روزهای فعالیت

برخی شاخص های دیگر اندازه گیری شد.

در حال حاضر کمیته‌ای در فدراسیون مورد اشاره به بررسی سوابق و امتیازات جمع آوری شده از کاندیداها می‌پردازد تا نتایج نهایی و برگزیدگان در نشست سالانه که آبان ماه ۱۳۹۷ به میزبانی بورس ابوظبی در امارات متحده عربی برگزار خواهد شد، معرفی شوند. کارگزاری‌های معرفی شده از طرف دبیرخانه فدراسیون برای حضور در این رویداد دعوت خواهند شد.

شایان ذکر است کارگزاری بانک پارسیان و کارگزاری بانک ملت نیز پس از کارگزاری آگاه در رتبه های دوم و سوم این رتبه بندی قرار گرفته اند.
88 نظر در مورد مطلب “آگاه به‌عنوان برترین کارگزار بورس به “فیاس” معرفی شد

 1. با سلام و عرض ادب، کسب این موفقیت که به حق شایسته و برازنده آن کارگزاری محترم می باشد به همه اعضا، کارکنان و دست اندرکاران این مجموعه وزین تبریک عرض می نمایم. انشااله که سالم و بهروز بوده و در این راه بیش از پیش موفق بوده و بدرخشید.

 2. با سلام و درود بی پایان
  کسب این موفقیت بزرگ را به همه کارکنان،اعضای کارگزاری،ودست اندرکاران و همه مشتریان کارگزاری آگاه تبریک عرض می نماییم.و امیدوارم در کسب موفقیت های بزرگتر جهانی بدرخشید…!!!

  سپاسگزارم از شما سپاسگزارم

 3. به همه عوامل و بزرگان کارگزاری آگاه این موفقیت بزرگ را تبریک می گویم و امیدوارم خورشید تابناک این کارگزاری ساعی و پرتوان همیشه درخشنده و درخشان باشد.
  من را هم در خوشحالی خودتان سهیم بگردانید.

  ارادتمند شما
  نیما بیات

  ۹۷/۰۶/۱۵

 4. با سلام
  کسب موفقیت کارگذاری آگاه باعث افتخار مشتریان است وبه شما مدیران و پرسنل و تمام مشتریان تبریک میگویم وآرزوی موفقیت وکسب مقام جهانی را برایتان دارم.
  موفق باشید

 5. با سلام
  دستیابی به این دستاورد مهم و جایگاه نخست بورس ایران را به تمامی دستندرکاران کارگزاری آگاه تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت های روزافزون برایتان دارم.

 6. اول به کارگزاری آگاه تبریک میگم بخاطر این موفقیت و آرزوی کسب افتخارات بیشتر را دارم.

  دوم به خودم تبریک میگم بخاطر انتخاب شایسته ای که داشتم.

 7. گاهی اوقات فکر کردن به بعضی چیزها ناخودآگاه لبخندی روی لبانت می‌نشاند.

  از دست اندرکاران پرتلاش آگاه متشکرم بابت لبخندها و هیجانهایی که به ماهدیه کردین.

 8. با سلام برای دریافت سود مجمع انرژی ۳ کجا باید فرمش رو پر کنم برای شماره حساب ایا میشود شماره حساب کسی دیگر را داد بجای شماره حساب کسی که دارای سهم بوده

  1. سلام
   برای دریافت سود مجمع هر نماد، باید اطلاعیه مربوط به تقسیم سود نقدی آن نماد را در سایت کدال مطالعه کرد و طبق آن اقدام نمود.
   خیر، امکان معرفی حسابی جز دارنده سهام وجود ندارد.

 9. تبریک به کلیه دست اندر کاران کارگزاری آگاه . بنده به سهم خودم ، ضمن ابراز خرسندی از این خبر، اذعان می دارم که کارگزاری آگاه از بهترین ها بوده و اینجانب افتخار می کنم که یکی از اعضای این کارگزاری هستم .

 10. سلام
  بنده هم به سهم خودم این موفقیت بزرگ را به همه دست اندرکاران وهمکاران باشگاه کارگزاری آگاه تبریک وتهنیت عرض میکنم
  وتداوم موفقیت شمارو از خداوند منان خواستارم

 11. دو تبریک به کارگزاری آگاه:
  اولی بمناسبت سالروز تاسیس که مصادف با روز تولد اینجانب می باشد
  دومی بمناسبت انتخاب به عنوان کارگزاری برتر و معرفی به قیاس

 12. با سلام و عرض ادب، کسب این موفقیت که به حق شایسته و برازنده آن کارگزاری محترم می باشد به همه اعضا، کارکنان و دست اندرکاران این مجموعه وزین تبریک عرض می نمایم. انشااله که سالم و بهروز بوده و در این راه بیش از پیش موفق بوده و بدرخشید.

 13. سلام
  من واقعا با اینکه بیش از یک ماه نیست که کدبورسی انلاین گرفتم و فعالیتم در این کارگزاری شروع کردم ولی …
  واقعا عالی هست و برازنده همچنین کارگزاری هست
  لازم بر خود میدونم که از تک تک عزیزانی که در این کارگزاری برای بنده و سایر افراد زحمت کشیدن خیلی تشکر کنم
  انشالله که این کارگزاری همیشه بهترین ها داشته باشد

 14. با سلام و درود بی پایان برهمه عوامل ودست اندرکارن این گارگذاری و همه اعضای که به شما اعتماد دارند.
  کسب این موفقیت بزرگ را به همه کارکنان،اعضای کارگزاری،ودست اندرکاران و همه مشتریان کارگزاری آگاه تبریک عرض می نماییم.و امیدوارم در کسب موفقیت های بزرگتر جهانی بدرخشید !و همیشه به عنوان یک کارگذاری پیش رو در عرصه اقتصاد کشور مطرح و بتوانید حتی یک قدم کوچک در راستای تعالی و بالندگی کشور عزیزمان برداریم.

  سپاسگزارم از شما و خدا قوت.

 15. تبریک میگم خدمتتون و ان شالله هر روز شاهد موفقیت ها و پیشرفت های بیشتری در کارگزاری خوب آگاه باشیم .

 16. باسلام وعرض ادب این موفقیت رابه شماوخانواده بورس آگاه وبه تمامی خانواده بورسی ایران تبریک عرض میکنم قطعا”بدست آوردن این رتبه مرهون زحمات وتلاش مدیریت وکارکنان زحمت کش آن کارگزاری بوده وازاینکه درخانواده این کارگزاری میباشم خوشحالم امیدوارم روزبه روزکارگزاری قلعه های موفقیت راپشت سربگذارد به امیدروزی که کارگزاری رتبه اول جهانی راکسب نمایدکه بامدیریت وکارکنان محترم به همراه خانواده کارگزاری بورس آگاه بدست آوردن چنین دست آوردی دورازانتظارنمیباشدهمواره شادوپیروزباشید

  1. سلام
   در طی این راه، عزیزان و بزرگوارانی چون شما را در کنار خود داشته ایم و از این بایت خوشحالیم و خداوند را سپاسگزاریم.
   پرسود و شادکام باشید

 17. تبریک به همه پرسنل زحمت کش کارگزاری آگاه در ایران

  ان شاالله همواره بهترین بمانید

  با آگاه آگاهیم

 18. تبریک میگم.
  من که قبلا با کارگزاری های
  ملت
  پاسارگاد
  مسکن
  تجارت
  ابان
  بورسیران
  کار کردم به این وسعت خدمات و پشتیبانی ندیدم.

 19. تبریک ویژه به دست اندر کاران و اعضا
  حفظ این جایگاه کار راحتی نیس
  اما با همکاری و همدلی کارکنان و اعضا
  حتما انجام خواهد گرفت
  با آرزوی پیشرفت روز افزون

 20. سلام وقت بخیر اول که واقعا حق شماست وافتخار میکنم …وبعد اینکه از کارکنان تشکر میکنم که زوز تعطیل پاسخ گو بودن از طریق تلگرام وبنده را راهنمایی کردن بابت چند سوال که داشتم ..

 21. سلام
  واقعا عالی بود برخورد دفتر شیرازتون
  با وجود این که سرشون شولغ بود ولی واقعا در کمال احترام و صمیمیت کار دوستا ن رو انجام میدادن

 22. سلام
  لطفا فیلم یا مطلبی درباره صندوق های سرمایه گزاری که کارگزاری آگاه ارایه میده تهیه کنید که شامل همه جوانب از ابتدا تا کنون باشه
  تشکر

 23. با سلام
  من هم این موفقیت رو به همه عزیزان فعال در کارگزاری آگاه تبریک می گم
  دوستان من که با کارگزاری ها دیگه کار میکردن وقتی من اونا رو با آگاه آشنا کردم خیلی تعجب کردن از امکانات و امتیازاتش. بویژه محیط کار اون خیلی عالی هست.

  1. سلام دوست گرامی
   اگر منظور شما اپلیکیشن معاملاتی آساست، لازم است اعلام کنیم که همکاران پشتیبانی ما درحال رسیدگی و رفع مورد مربوط به آساتریدر موبایل هستند. ضمنا در جریان باشید که اپلیکیشن جدیدی در حال تستهای نهایی است که بزودی جایگزین اپ فعلی خواهد شد و امکانات و پیشرفتهای بسیار زیادی را ارائه خواهد کرد.
   همچنین در صورت بروز مشکل در اپ فعلی، همواره می‌توانید نسخه تحت وب (online.agah.com) را با مرورگر گوشی خود باز کنید و معامله نمایید.
   با تشکر

 24. سلام
  اگر امکانش هست مطالبی جامع و کامل در خصوص صندوق سرمایه گزاری آگاه، تهیه بفرمایید طوری که شامل همه جزییات صندوق باشه تا بیشتر آشنا بشیم
  با تشکر

 25. با سلام و تبریک این موفقیت به کارگزاران آگاه که بحق شایسته بهترین ها هستند و راهیابی آگاه به‌عنوان برترین کارگزار بورس به “فیاس” را به جامعه بورس تبریک و تهنیت عرض می نمایم /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *