نحوه‌ی اخذ کد سهامداری و کد معاملات برخط (آنلاین) در کارگزاری‌های بورس اوراق بهادار

 • ۹ تیر ۱۳۹۴
 • Agah
 • ۲۹۶ نظر
 • ۳۰۹۶۶۰ مشاهده
کارگزاری آگاه، باشگاه مشتریان آگاه، کد بورسی، کد سهامداری بورس، کدمعاملات برخط، کد آنلاین، مدارک لازم برای دریافت کد بورسی، فرآیند کدگیری در بورس، کد بورسی اشخاص حقوقی

اولین گام برای خرید و فروش سهام در بورس اوراق بهادار، دریافت کد بورسی (کد معاملاتی بورس) و کد معاملات برخط یا کد معاملات آنلاین است. هر شخص پس از کسب دانش ابتدایی در زمینه معاملات بورس اوراق بهادار و اطلاع از مزایای این بازار در کنار ریسک‌های موجود، لازم است برای انجام معاملات خود نسبت به اخذ کد معاملاتی بورس اقدام نماید. بسیاری از کسانی که برای نخستین بار وارد بازار بورس می‌شوند، سوالاتی دارند از قبیل این‌که:

کد بورسی چیست؟

فرآیند اخذ کد سهام‌داری بورس و کد معاملات برخط (آنلاین) چگونه است؟

برای دریافت کد بورسی اشخاص حقیقی و حقوقی چه مدارکی لازم است؟

مدت زمان لازم برای دریافت کد معاملات برخط چه قدر است؟

آیا دریافت کد بورسی یا کد آنلاین به صورت غیر حضوری امکان‌پذیر است؟

سامانه‌ای برای دریافت کد معاملاتی سهام بدون نیاز به مراجعه حضوری در شعب کارگزاری وجود دارد؟

و…
در ادامه مطلب علاوه بر پاسخگویی به سوالات بالا، مفاهیمی نظیر “کد بورسی سهامداران” و “کد آنلاین” توضیح داده خواهد شد. همچنین مراحل دریافت کد سهامداری بورس و کد معاملات برخط (آنلاین) را در کارگزاری آگاه بیان می‌شود.

کد سهام‌داری (کد بورسی)

تعریف: کد سهام‌داری یا کد بورسی عبارت است از شناسه‌ای واحد که متشکل از تعدادی حرف و عدد است. هر شخص اعم از حقیقی یا حقوقی در سامانه اطلاعاتی بورس، بوسیله‌ی این کد شناسایی می‌شود. اشخاص با این کد، قادر به خرید و فروش سهام صرفاً به‌صورت حضوری در بورس اوراق بهادار خواهند بود.

کد معاملاتی اشخاص حقیقی به صورت سه حرف ابتدایی نام خانوادگی وی و ۵ عدد درکنار آن تعریف می‌شود. برای مثال برای شخصی با نام خانوادگی “محمدی” کدی شبیه به ” محم ۰۵۱۴۸” یا ” محم ۵۲۴۶۲” خواهد بود.

این کد برای اشخاص حقوقی بسته به ماهیت آن (موسسه، شرکت و …) شامل سه حرف ابتدایی کلمات مذکور مانند موس، شرک و … به همراه یک کد ۵ رقمی است.

نحوه اخذ کد سهام‌داری (کد بورسی)

جهت اخذ کد سهام‌داری، لازم است شخص با در دست داشتن مدارک ذیل به یکی از شعب کارگزاری‌ها مراجعه و نسبت به اخذ کد معاملاتی خود اقدام نماید.

مدارک لازم برای اشخاص حقیقی:

? اصل و تصویر شناسنامه از صفحه اول و صفحه توضیحات
? اصل و تصویر پشت و رو کارت ملی
? شماره حساب بانکی و شماره شبای آن (حساب بانک سامان یا ملت مناسب‌تر است).
?تکمیل فرم مشخصات مشتریان حقیقی

✅ نکته: با راه اندازی سامانه آگاه اکسپرس، این امکان برای متقاضیان فراهم شده است تا به‌صورت رایگان، غیرحضوری و بدون نیاز به حضور در شعب کارگزاری آگاه اقدام به دریافت کد بورسی و کد معاملات آنلاین نمایند (راهنمای کدگیری غیرحضوری).

مدارک لازم برای اشخاص حقوقی:

? تصویر روزنامه رسمی آگهی تاسیس
? تصویر روزنامه رسمی – آگهی کلیه تغییرات
? تصویر اساسنامه
? کپی شناسنامه و کارت ملی اعضای هیئت مدیره
? تکمیل فرم تعهدنامه
? تکمیل فرم مشخصات مشتریان حقوقی

کد معاملات برخط (آنلاین)

تعریف: کد معاملات برخط یا کد آنلاین، کدی است که فرد پس از اخذ کد بورسی به منظور تسهیل در انجام معاملات، می‌تواند آن را دریافت کند. با این کد فرد مجاز به انجام معاملات به‌صورت مستقیم و آنلاین خواهد بود و نیاز به ثبت سفارش حضوری نخواهد داشت. هر فرد می‌تواند چند کد آنلاین از کارگزاری‌های مختلف داشته باشد.

نحوه اخذ کد معاملات برخط (کد آنلاین)

جهت اخذ کد آنلاین لازم است شخص با در دست داشتن مدارک ذیل به یکی از شعب کارگزاری‌ها مراجعه و نسبت به اخذ کد معاملاتی خود اقدام نماید.

مدارک لازم برای اشخاص حقیقی:

? اصل و تصویر شناسنامه از صفحه اول و صفحه توضیحات.
? اصل و تصویر رو و پشت کارت ملی.
? تصویر مدرک تحصیلی بالاتر از دیپلم
? شماره حساب بانکی و شماره شبای آن (ترجیحاً حساب کوتاه‌مدت قرض‌الحسنه بانک سامان یا بانک ملت).
? تکمیل فرم مشتریان حقیقی (درصورتی‌که مشتری کارگزاری نباشد) و قرارداد معاملات برخط.
? تکمیل فرم انتقال ناظر به همراه ارائه آخرین برگه سهم (این فرم زمانی است که فرد با کارگزاری دیگری کار می‌کند و تمایل دارد کارگزاری خود را تغییر دهد).
? پاسخ به سوالات آزمون معاملات برخط.

✅ نکته: برای برقراری ارتباط بین حساب بانکی متقاضی و حساب آنلاین وی، چنانچه متقاضی دارای حساب ملت باشد لازم است فرم معرفی به بانک را از کارگزاری دریافت و به یکی از شعب بانک ملت تحویل نماید. درصورتی که حساب معرفی شده مربوط به بانک سامان باشد، فعالسازی از طریق اینترنت بانک سامان قابل انجام است.

✅ نکته: آگاه اکسپرس، سامانه غیرحضوری دریافت کد بورسی و کد آنلاین آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم در بسیاری از شهرهای ایران است (راهنمای کدگیری غیرحضوری).

مدارک لازم برای اشخاص حقوقی:

? تصویر روزنامه رسمی آگهی تآسیس٫
? تصویر روزنامه رسمی – آگهی کلیه تغییرات.
? تصویر اساسنامه.
? کپی شناسنامه و کارت ملی اعضای هیئت مدیره.
? تکمیل فرم تعهدنامه.
? تکمیل فرم مشخصات مشتریان حقوقی.

مراحل و فرآیند کدگیری:

پس از تکمیل فرم‌های مربوط به کد سهامداری و کد معاملات برخط توسط متقاضی و تحویل مدارک هویتی به کارگزاری، اطلاعات متقاضی در سامانه معاملاتی بورس ثبت شده و در صورت عدم وجود مغایرت در اطلاعات اعلام شده از سوی متقاضی، طی حداکثر ۴۸ ساعت (۲ روز کاری) کد بورسی برای وی صادر می‌شود. یک روز پس از اخذ کد بورسی، کد معاملاتی متقاضی صادر خواهد شد.

✅ چنانچه متقاضی دارای کد بورسی بوده و مشتری کارگزاری باشد، ۲۴ ساعت بعد کد معاملات بر خط، به تلفن همراه و آدرس ایمیل ایشان ارسال می‌گردد.

در صورت وجود مغایرت مشخصات متقاضی با اطلاعات موجود در سامانه ثبت احوال، لازم است این مغایرت از طریق مراجعه حضوری به شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه برطرف شود تا کد معاملاتی صادر گردد. در زمان مراجعه به سپرده گذاری لازم است فرد اصل شناسنامه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشد. اگر متقاضی پیش از این کد سهامداری دریافت کرده باشد و تغییراتی در اطلاعات شناسنامه‌ای ایشان رخ داده باشد (شامل تغییر نام خانوادگی،حذف پیشوند یا پسوند از نام خانوادگی و …)، لازم است متقاضی با در دست داشتن مدارک شناسایی و برگه‌های پیشین سهام خود به شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه مراجعه نموده و نسبت به اعلام و ثبت تغییرات اقدام نماید.

? فرآیند کدگیری حضوری به صورت خلاصه در چارت زیر قابل مشاهده است:

کارگزاری آگاه، باشگاه مشتریان آگاه، آگاه اکسپرس, کدگیری غیرحضوری, کد بورسی، کد سهامداری بورس، کدمعاملات برخط، کد آنلاین، مدارک لازم برای دریافت کد بورسی، فرآیند کدگیری در بورس، کد بورسی اشخاص حقوقی

فرایند دریافت کد معاملاتی

? فرآیند کدگیری غیرحضوری در سامانه آگاه اکسپرس به‌صورت زیر است:

کدگیری حضوری در محل, آگاه اکسپرس, دریافت غیرحضوری کد معاملاتی بورس از کارگزاری آگاه, ثبت نام در بآشگاه, کارگزاری آگاه,

مراحل دریافت کدبورسی و کد آنلاین سهام به‌صورت غیرحضوری در سامانه آگاه اکسپرس

کد دسترسی مشتری به‌منظور انجام معاملات (حضوری یا آنلاین) از طریق پیام کوتاه و پست الکترونیک برای ایشان ارسال می‌گردد. علاوه بر این مشتری می‌تواند با تکمیل [فرم قرارداد اینترنتی]، سفارش خرید و فروش خود را در سیستم به‌صورت الکترونیکی ثبت نماید تا توسط معامله‌گر انجام شود. بنابراین متقاضی با مدارک هویتی خود به یکی از شعب کارگزاری مراجعه نموده و در صورت عدم مغایرت در اطلاعات هویتی در مدت ۲ روز کاری کد معاملاتی خود را دریافت می‌کند.

کارگزاری آگاه، باشگاه مشتریان آگاه، آگاه اکسپرس, کدگیری غیرحضوری, کد بورسی، کد سهامداری بورس، کدمعاملات برخط، کد آنلاین، مدارک لازم برای دریافت کد بورسی، فرآیند کدگیری در بورس، کد بورسی اشخاص حقوقی

مدارک لازم جهت دریافت کد سهامداری و کدمعاملات برخط(آنلاین)

به امید دیدار شما

پرسود باشید.

شرکت کارگزاری آگاه به عنوان کارگزار رتبه الف در ارائه خدمات بورس اوراق بهادار، بورس کالا و انرژی فعال است. این کارگزاری در زمینه معاملات بورس اوراق بهادار کلیه خدمات مورد نیاز سرمایه‌گذاران شامل دریافت کد سهامداری و کد معاملات برخط، خرید و فروش حضوری، اینترنتی و آنلاین را ارائه می‌دهد. کارگزاری آگاه با طراحی سامانه معاملات برخط آسا توانسته گامی مثبت درجهت رفع نیازهای سرمایه‌گذاران بردارد.
با نحوه دریافت کد آنلاین سهام به صورت غیر حضوری (آگاه اکسپرس)، مراحل دریافت کدسهامداری و معاملات برخط، فرآیند خرید و فروش حضوری، خرید و فروش اینترنتی، خرید و فروش برخط در کارگزاری آگاه، آشنا شوید.
برای پاسخ به سوالاتی که تاکنون بی پاسخ مانده است، به سوالات متداول رجوع شود.
خانواده آگاه در شعب کارگزاری آگاه آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم خواهد بود.

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.

296 پاسخ به “نحوه‌ی اخذ کد سهامداری و کد معاملات برخط (آنلاین) در کارگزاری‌های بورس اوراق بهادار”

 1. IchiMoku گفت:

  با درود و سپاس بابت توضیحات ارائه شده ..

  ۷
 2. zahedsohrabi12@yahoo.com گفت:

  با سلام توضیحات واقعا جامع و گویا بود

  ۱
 3. mpa1386@gmail.com گفت:

  با تشکر از مطالب مفیدتون

  ۷
 4. علی گفت:

  با سلام و خسته نباشید تازه میخوام وارد بورس بشم و واقعا نیاز به راهنمایی دارم تهران زندگی میکنم میخواستم ببینم برای دریافت این کد ها کارگزاری ها در خود ساختمان بورس هستن یا شعبه های دیگه ای در خارج از ساختمان مرکزی بورس دارن?? برای مراجعه??ا

  ۹
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز اول مطالب این بخش رو بخونید:
   https://bashgah.com/blog/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d9%88-%d8%ac%d9%88%d8%a7%d8%a8/
   کارگزاران در محل شعب خود پذیرش میکنند نه ساختمان بورس٫ به هر کدام از شعب ما که صلاح میدونید میتونید مراجعه کنید:
   https://bashgah.com/blog/%d8%aa%d9%84%d9%81%d9%86-%d9%88-%d8%a2%d8%af%d8%b1%d8%b3-%d8%b4%d8%b9%d8%a8-%d8%a2%da%af%d8%a7%d9%87/

   ۰
 5. سجاد گفت:

  من در یکی از شهرستان های تبریز زندگی میکنم آیا میتوانم فقط بصورت اینترنتی شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟ با تشکر

  ۴
  • Agah گفت:

   سلام
   منظور شما از اینکه به صورت اینترنتی شرکت کنید، چیست؟ یعنی میخواهید فرم ها را به صورت اینترنتی تکمیل و ارسال کنید یا می خواهید قراراداد اینترنتی با کارگزاری آگاه داشته باشید؟

   ۵
 6. مرضیه گفت:

  با سلام
  من کد بورسی ام را فراموش کردم لطف راهنمایی ام کنید چی کار کنم؟
  با تشکر

  ۶
 7. امیر گفت:

  باسلام
  من امیرم سئوالی داشتم میتونم کد خریدوفروش رو اینترنتی بگیرم چطوری

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   برای دریافت کدسهامداری، کاربری آنلاین و امضای قرارداد آن، احراز هویت مشتری الزامی هست.

   ۳
  • نسرین گفت:

   سلام
   ممنون از توضیحاتتون..
   بنده در سامانه سجام ثبت نام کردم.. ولی نمیدونم چجوری کد بورسی یا همون سهامداری دریافت کنم.. ممنون میشم که راهنمایی کنید..

   ۵
   • Agah گفت:

    باسلام و احترام
    شما ابتدا لازم است در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و سپس جهت احراز هویت به شعب کارگزاری و یا دفاتر پیشخوان مراجعه کنید.

    ۱
 8. همتی گفت:

  سلام
  ایا اتباع خارجی هم می توانند کد معاملاتی دریافت کنند
  مدرک شناسایی کارت اتباع

  ۱
  • Agah گفت:

   با سلام
   بله، اتباع خارجی هم می تونند مجوز معامله و کد بورسی دریافت کنند. مدارک شناسایی و پاسپورت این افراد برای دریافت لازم هست.

   ۱
 9. علی اکبر قرایلو گفت:

  ایا برای دریافت کد سهامداری انلاین حتما باید دیپلم داشته باشیم

  ۰
 10. میثم نصراله نژاد گفت:

  سلام وقت بخیر.بنده جزوه کاربر باشگاه آگاه هستم برای دریافت کدسهامداری آنلای میتونم مدارک رو ایمل کنم یا حتما باید فرمها رو پست کنم.سپاس

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   احراز هویت جهت دریافت کد الزامی است. برای این منظور هم لازمه به یکی از شعب کارگزاری اگاه مراجعه کنید. در صورتیکه در شهرتون شعبه کارگزاری وجود نداره، می تونید در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ ۸۲۱۵۴۲۱۵-۰۲۱ تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم حضورتون عرض بشود.

   ۰
 11. Malak گفت:

  کد بورسی من برایم پیامک شده ولی متاسفانه اطلاعات گوشی ام از بین رفته
  چگونه کد بورسی ام را بازیابی کنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   برای دریافت مجدد نام کاربری و پسورد سامانه آنلاین خود، لطفا در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۸۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 12. سعيد گفت:

  سلام، با تشکر از توضیحات مفیدتون...
  سئوالى داشتم؛ اینکه من الان شهرستان هستم و اینجا متأسفانه مراکز و شعب کارگزارى وجود نداره که بتونم کد سهامدارى دریافت کنم. لطفا" منو راهنمایى کنید که آیا بصورت غیرحضورى و اینترنتى میشود کدسهامدارى دریافت کرد یانه؟ اگه راههاى دیگه اى وجود داره بیان بفرمایید.../ التماس دعا

  ۰
 13. خليل گفت:

  با سلام
  ممنون از توضیحات شما ، بنده در یک شهرستان کوچک که از مرکز استان فاصله دارد زندگی میکنم و دسترسی به شعب کارگزاری و بورس وجود ندارد ، البته دو سال پیش کد سهامداری را از کارگزاری بانک کشاورزی دریافت کردم و تا الان با توجه به عدم دسترسی نتوانستم هیچ سرمایه گذاری در بورس انجام دهم ، آیا میتوانم از شما کد آنلاین دریافت کنم تا بتوانم از طریق اینترنت اقدام به سرمایه گذاری کنم .

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   بله، امکان دریافت کدآنلاینت را با کارگزاری آگاه دارید. در این خصوص ایمیلی برای شما ارسال شده است.

   ۰
 14. پیمان گفت:

  با سلام خواستم بگویم با شماره حساب بانک تجارت میشه کد معاملاتی بگیرم ،کد سهامداری دارم با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   کد معاملاتی همان کد سهامداری است. اگر منظور شما کد آنلاین است، جواب مثبت است. شما می توانید شماره حساب هر بانکی که در آن حساب دارید را اعلام بفرمایید. فقط اگر حتما میخواهید که حساب معاملاتی شما با حساب بانکی لینک شود، لازم است شماره حساب بانک سامان یا ملت را اعلام کنید زیرا این دو بانک خدمات بازار سرمایه دارند.

   ۱
 15. اریاپور گفت:

  درود بر شما.خسته نباشید.خواستم بدونم بعد از پیمودن مراحل مربوطه ودریافت کد خرید ان لاین نحوه پرداخت وارتباط ایمن با کارگزار یا کارگزاری چگونه میباشد؟محبت بفرمایید توضیحاتی جامع به ایمیلم ارسال کنید یا عمومی که شاید سوال سایر دوستان هم هست پاسخ بفرمایید.از همه شما سپاسگزارم.اریاپور پور هرمز٫

  ۰
 16. g.kaymasi@gmail.com گفت:

  سلام
  ممنون بابت این توضیحات خوبتون انشالله به همین زودی به این کارگزاری خوب میپیوندم

  ۰
 17. بهار گفت:

  با سلام ممنون از اطلاعات جامعی که گذاشتید ببخشید چندتا سوال داشتم
  ۱- برای شهر ما(قزوین) شما شعبه دارید؟ بعد امضا رو در همین شعب کارگزاری انجام بدیم کافیه؟
  ۲- برای دریافت کد آنلاین نوشتید پاسخ دادن به سوالات آزمون معاملات برخط، یعنی امتحان میخواین بگیرین؟؟
  ۳- در آخر هم میشه هزینه دریافت کد بورس و کد آنلاین رو بفرمایید؟
  تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ۱- شعبه قزوین: خیابان شهید بابائی- کوچه ۱۴- ساختمان حافظ- طبقه دوم- تلفن: ۳۳۳۷۰۱۲۰-۰۲۸ . دریافت کد و تکمیل فرم ها در همه شعب انجام میشه.
   ۲- بله، برای دریافت کد انلاین لازم است به ۱۰ سوال آزمون انلاین پاسخ دهید.
   ۳- دریافت کد بورسی و کد آنلاین هزینه این دارد.
   ممنون از همراهیتون

   ۱
 18. سپیده گفت:

  با سلام
  ساکن شهر ورامین هستم و اطلاعاتم درمورد بورس بسیار کم است .
  تاجایی که متوجه شدم ورامین دارای کارگزاری نیست و من نیز امکان رفتن به کارگزاری های تهران را ندارم . برای دریافت کد معاملاتی لطفا مرا راهنمایی کنید.

  ۰
 19. شهرام گفت:

  با سلام و خدا قوت . برای گرفتن کد آنلاین حتما باید مدرک دیپلم به بالا رو داشت؟ دوستانی که مدرک دیپلم ندارند باید چطوری کد آنلاین رو بگیرن.؟اگه جواب رو به ایمیلم بفرستین ممنون میشم

  ۰
 20. علی پرتونیا گفت:

  سلام من قبلا کد بورسی داشتم نامم درشناسنامه تغییریافته چندروز طول میکشد تا نام جدیدم درست بشه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   اگر خودتان مستقیماً به شرکت سپرده گذاری مراجعه نمائید، همان روز کد اصلاح می‌شود. اما اگر از طریق کارگزاری اقدام نمائید بدلیل اینکه نیاز به مکاتبات اداری دارد حداکثر یک هفته کاری زمان می‌برد.

   ۰
 21. علی پرتونیا گفت:

  سلام آدرس شرکت سپرده گذاری کجای کرج میباشد من میخواهم اوراق برای خرید مسکن خریداری کنم وهیچ وقتی برایم نمانده فقط برای تغییرنام ده روز صبر کردم که از پیشخوان برایم پیامک بیاید

  ۰
 22. r گفت:

  سلام .من قبلا از ی کارگزاری کد بورسی گرفتنم ولی باهاش هیچ معامله ای انجام ندادم . الان میخوام از یک شرکت کارگزاری دیگه کد و رمز انلاین بگیرم چکار کنم ایا باید مراجعه حضوری به یکی از شعب کنم؟ ایا باید امتحان بدم؟ ایا غیر حضوری نمیتوان رمز انلاین گرفت/ کمک کنین ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   برای دریافت کد آنلاین از هر کارگزاری نیاز به تکمیل فرم های مربوطه و پاسخگویی به آزمون آنلاین است. احراز هویت شما برای دریافت کد الزامی است. برای اطلاعات بیشتر می توانید در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 23. حسین گفت:

  با سلام
  لطفا بفرمایید کسانی که مدرک دیپلم ندارند چطور میتوانند کد معاملات آنلاین بگیرند. متشکرم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   امکان دریافت کاربری معاملات آنلاین برای افرادی که مدرک دیپلم ندارند، امکان پذیر نیست. این افراد می توانند کد بورسی دریافت نموده و به سایر روش‌ها (اینترنتی، حضوری و تلفنی) معامله انجام دهند.

   ۱
 24. حسین گفت:

  سلام خسته نباشید من در شهرستان ایذه واقع در استان خوزستان زندگی میکنم و به دلیل مشکلات نمیتونم برای دریافت کد به اهواز برم خواهشا راهی برای دریافت کد به صورت غیر حضوری نشونم بدید ممنونم

  ۰
 25. سعید گفت:

  باعرض سلام خدمت شما آیا درشهرستان نطنز دراصفهان شعب کارگزاری وجوددارد واگرندارد ازکجا کدبورسی تهیه کنم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   خیر در شهرستان نطنز شعبه نداریم. توضیحات لازم برای نحوه کدگیری در شهر شما، به آدرس ایمیلتان ارسال خواهد شد.

   ۱
 26. امین گفت:

  سلام.من شهرستان هستم .یکی از شهرهای خوزستان کارگزاری در شهر ما نیست ایا امکانش هست اینترنتی کد بورسی دریافت کنم و خرید و فروش سهام تو بورس رو شروع کنم ؟؟با تشکر از شما.

  • Bashgah گفت:

   با سلام
   دوست عزیز، کارگزاری آگاه در چند شهر استان خوزستان شعبه دارد. لطفا بفرمایید که شما در کدام شهر هستید؟

   ۰
 27. مرضیه گفت:

  با سلام.
  بنده تازه میخوام وارد بورس بشم،هیچ اطلاعاتی هم تو این زمینه ندارم،اگه راهنمایی های لازم را به ایمیلم بفرستید ممنون میشم..
  ساکن امل هستم، آیا آمل شعبه کارگزاری داره؟اگر اره لطفا آدرسشو به ایمیل بنده بفرستین..با تشکر

  ۰
 28. میلاد قملاقی گفت:

  برای آزمون مورد نظر برای دریافت کد آنلاین چه منبعی باید خوانده شود. اگر امکان دارد منبعی را معرفی نمایید که برای آزمون بخوانم. مرسی. آیا سوالات همین سوالاتی هستند که به صورت آنلاین در سایت گذاشته شده اند و میتوان به صورت آنلاین به آن پاسخ داد؟
  مرسی

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی برای آزمون معاملات آنلاین، دانش اولیه در خصوص بازار سرمایه کافی است. برای این مورد نیز می توانید کتابهای مربوط به آشنایی با بازار بورس اوراق بهادار را مطالعه فرمایید.
   امکان پاسخ دهی به سوالات به صورت آنلاین وجود ندارد.

   ۰
 29. mohammadramezanifar@yahoo.com گفت:

  با سلام
  یه سوال داشتم از خدمتتون ، من الان شهرستان هستم و اینجا مراکز و شعب کارگزارى وجود نداره که بتونم کد سهامدارى دریافت کنم. لطفا” منو راهنمایى کنید که آیا بصورت غیرحضورى و اینترنتى میشه کدسهامدارى دریافت کرد یانه؟ اگه راهه دیگه ای داره راهنمایی بفرمایید
  ممنون

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست عزیز
   فرم ها و راهنمایی های لازم برای ایمیل شما ارسال گردید.
   همچنین در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 30. امیر حصین گفت:

  سلام و درود ؛
  میخواستم بپرسم که این ازمون کد معاملاتی چجوریه ؟ سخته ؟ با چندتا غلط رد میکنن؟؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام و درود فراوان
   آزمون معاملات بر خط(آنلاین)، شامل ۱۰سوال عمومی از قوانین و نحوه معاملات در بورس ایران است که متقاضیان میبایست حداقل به ۷ سوال پاسخ صحیح بدهند.

   ۰
 31. امید گفت:

  سلام. شخصی از اقوام از بنده تقاضا کرده اند که بنام من کد بورسی بگیرند که خودشان با آن فعالیت کنند.لطفا اگر خطری یا معایبی متوجه من خواهد بود راهنمایی فرمایید

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست عزیز
   به اطلاع میرساند کد بورسی و آنلاینی که شما دریافت میکنید مطعلق به شماست و هرگونه سود،زیان، بدهی، دستکاری در قیمتها و... که توسط این کد انجام گردد عواقب آن متوجه شما خواهد بود. بنابراین صلاح اینست که کد آنلاین و رمز عبور شما در اختیار خودتان باشد و از در دسترس گذاشتن آن به دیگران خودداری فرمایید.

   با سپاس از همراهی شما

   ۰
 32. مهدی گلالی گفت:

  سلام.خسته نباشید.دارم اطلاعات کسب میکنم ک وارد بورس بشم ولی چون معلم هستم میخام کد انلاین بگیرم.ک نیاز ب حضور در ساختمان بورس نباشه.با شما اشنا شدم.لطفا راهنمایی کنید چگونه کد انلاین غیرحضوری بگیرم.شهر ما نمایندگی نداره

  ۰
 33. اعظم گفت:

  سلام ممنون از توضیحات خوبتون
  بنده میخوام توی بازار بورس فعالیت کنم میشود مراحل شروع از پایه را برایم ایمیل کنید.
  با تشکر

  ۰
 34. mehdi2031@ansarbank.com گفت:

  با سلام.
  بنده تازه میخوام وارد بورس بشم،هیچ اطلاعاتی هم تو این زمینه ندارم،اگه راهنمایی های لازم را به ایمیلم بفرستید ممنون میشم..
  در ضمن برای کد معاملاتی هم ثبتنام کردم.ولی وضعیتشو نمیدونم...
  ممنون

  ۰
 35. Hadi65.abdan@yahoo.com گفت:

  سلام من از طریق اینترنتی ثبت نام کد بورسی کردم وطریق حضور در شعبه انتخاب کردم ایا کار دیگری هم باید انجام بدم

  ۰
 36. سعید گفت:

  با سلام
  ایا امکان اخذ کد معاملات انلاین بدون مراجعه به کارگزاری محل سکونت وبه صورت اینترنتی امکان پذیر است
  با تشکر

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام حضور شما کاربر گرامی،
   کارگزاری آگاه اخیرا امکانی فراهم آورده است تا همه علاقه مندان از تمام نقاط کشور پهناور عزیزمان، بتوانند از خدمات کدگیری بورسی و آنلاین بهره مند شوند، برای این منظور اطلاعات خود را در وبسایت ex.agah.com وارد کرده و با انتخاب گزینه غیر حضوری میتوانید از امکان کدگیری در شهر خود بهره مند شوید، در صورتیکه شهر محل سکونت شما در لیست شهرها وجود نداشت برای راهنمایی از نحوه استفاده از خدمات کدگیری در محل با شماره تماس ۰۲۱۸۲۱۵۴۲۲۲تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 37. سعید گفت:

  با سلام
  لطفا درباره حداقل مبلغ برای ورود به بورس وهمچنین هزینه اخذ کد معاملات انلاین توضیح دهید

  ۰
  • Bashgah گفت:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز؛
   برای ورود به بازار سرمایه در بخش سهام معمولا حداقل سرمایه مورد نیاز یک میلیون ریال و در بخش اوراق مشارکت ۱۰ میلیون ریال است و برای خرید واحدهای صندوق های سرمایه گذاری نیز با توجه به قیمت هر یک واحد صندوق مورد نظر و تعدادی که مد نظرتان است حداقل سرمایه شما مشخص خواهد شد.
   همچنین برای اخد کد بورسی و کد معاملات انلاین شما هیچ گونه هزینه ای پرداخت نخواهید کرد.

   با تشکر

   ۰
 38. n15476 گفت:

  سلام
  خدمات آنلاین در اغلب کارگزاری ها بصورت حضوری می باشد و خدمات غیر حضوری کارگزاری آگاه بسیار حائز اهمیت میباشد.
  متشکر.

  ۰
 39. اریا گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشد خدمت شما
  میخواستم بدونم ایا میشه هم زمان از دو کارگزاری مختلف کد بورسی گرفت و با هردو کارکرد من ازیک کار گزاری دیگه کد بورسی دارم وحالا میخوام از اگاه هم بگیرم میخواستم بدونم مشکلی پیش میاد یا نه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز کد بورسی تنها یکبار از سوی سازمان صادر می شود.
   چنانچه مقصود شما دریافت کد معاملات آنلاین و انجام معاملات از طریق کارگزاری های مختلف است می توان گفت بلامانع است و شما می توانید همزمان مشتری چند کارگزاری باشید و از خدمات آنها بهره‌مند شوید.

   ۰
 40. علی گفت:

  با سلام برای گرفتن کد آنلاین حتما باید مدرک دیپلم به بالا رو داشت؟ بنده کد بورس دارم و معاملاتی نیز از طریق این کد بورس انجام داده ام در حال حاظر نیاز به دریافت کد آنلاین دارم اما مدرک دیپلم ندارم باید چطوری کد آنلاین رو بگیرم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید اگه جواب رو به ایمیلم بفرستین ممنون میشم سربلند باشید

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی برای دریافت کد معاملات آنلاین شما یا باید مدرک دیپلم (و بالاتر) را ارائه دهید و یا باید مدرکی معتبر دال براینکه شما دیپلم را اخذ نموده اید، ارائه کنید(مانند مدرک پیش دانشگاهی، گواهی موقت مدرک فوق‌دیپلم یا بالاتر و....)
   درغیر اینصورت شما تنها می توانید به صورت حضوری و یا آفلاین نسبت به خرید/فروش اوراق بهادار اقدام کنید.

   با احترام

   ۰
 41. حسین گفت:

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید بنده سهامدار وساپا هستم و نمیدونستم باید در سایت سهامداران سایپا ثبت نام کنم جهت دریافت سود
  الان خواستم ثبت نام کنم در سایت طبق آموزش پیش رفتم ولی ارور میده http://www.saipainvestmentgroup.com که یوزرنیم درست نیست
  در سایتhttp://saipasaham.com هم که نمیدونم سایت رسمی شرکت هست یا نه وقتی اطلاعات رو وارد میکنم این ارور رو میده
  نتیجه عملیات: اطلاعات شما در سیستم ناقص می باشد. لطفا از منوی فرم درج مشخصات سهامداری فرم مورد نظر خود را دانلود کنید و بعد از پر کردن به اداره سهام تحویل یا پست نمائید.!
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  مرسی

  ۰
 42. مسعود گفت:

  سلام

  من سالها پیش سهام هایی رو خریده بودم، ولی الان به دلیل مغایرت اطلاعات، کد بورسی ام بلوکه شده و خرید و فروش نمیتونم داشته باشم. با مراجعه حضوری به سمات، بهم گفتند که تا دو هفته دیگه مشکل حل میشه و رفع ممنوع المعامله میشم.
  من الان میتونم برای دریافت گرفتن کد معاملات بر خط و نام کاربری اقدام کنم؟ تا بتونم به محض رفع مشکل کد سهامداری ام، معاملات آنلاین رو انجام بدم.

  ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای ثبت نام میتوانید اقدام نمائید اما فعال شدن کاربری آنلاین، بعداز رفع ممنوعیت امکانپذیر است.

   ۰
 43. شاد بتن مستحكم هرو گفت:

  اول کد بورسیمو واسم پیدا کنین بعد دیدگاهمو بگم
  کد بورسى رو فراموش کردم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   چنانچه مشتری کارگزاری آگاه هستید، برای دریافت کد بورسی خود میتوانید وارد سامانه معاملات آنلاین شده و سمت چپ نوار آبی رنگ بالای صفحه، کد بورسی خود را مشاهده فرمایید.
   در غیراینصورت می بایست با واحد خدمات آنلاین به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۸۸۸ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 44. زهرا گفت:

  سلام
  در شهرستان ما شعبه کارگزاری وجود ندارد و من میخواهم کد بورس بگیرم . لطفا راهنمایی کنید .در ضمن هیچ اطلاعی در مورد بورس ندارم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی برای دریافت کد به صورت غیرحضوری کافی است به سایت آگاه اکسپرس مراجعه کنید.
   ضمناً مطابق دو شکل زیر می توانید از خدمات ویژه و آموزش بورسی بآشگاه مشتریان آگاه بهره‌مندشوید.

   خدمات ویژه بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه

   ۱
 45. سعید گفت:

  سلام خسته نباشید.برای عضو سهامداران شدن محدودین سنی هم مچوجد داره و کمترین مدرک تحصیلی مورد نیاز چیه؟ ممنون

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی جهت اخذ کد بورسی، محدودیت سنی وجود ندارد ولی برای اخذ کد معاملات آنلاین افراد باید حداقل، مدرک تحصیلی دیپلم را داشته باشند.

   ۰
 46. agah-21831 گفت:

  با سلام بسیار عالی تشریح شد.
  بابت اگاه اکسپرس غیرحضوری در عمل به منظور تسریع امور یکبار حضور در شعبه کارگزاری به نظر لازم است

  ۰
 47. seifi.bahar@gmail.com گفت:

  سلام ممنون از جواب دهی فوق العاده تون.
  یک سوالم اینه میشه همزمان عضو چندکارگزاری بود
  مثلا من کد بورسی و کد معاملات انلاین دارم برای یک کارگزاری دیگه میتونم کد معاملات گارگزاری اگاه بگیرم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله دوست عزیز
   شما می توانید همزمان مشتری چند کارگزاری باشید و از آنها کد آنلاین دریافت نمایید.
   لازم به ذکر است که هر سهم تنها یک کارگزار ناظر می تواند داشته باشد. خرید سهام از هر کارگزاری بلامانع است ولی فروش سهام تنها نزد کارگزاری ناظر قابل انجام است.

   ۰
 48. علی گفت:

  سلام من تو شهرمون شرکت کارگذاری نیست چطور کد بگیرم و این که اصل دیپلم نیاز است؟ چون من تازه دیپلم گرفتم و یه یرگه بهم دادن که ظاهرا اصلش نیست و

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   برای دریافت کد بورسی و کد معاملات آنلاین درسایت آگاه اکسپرس به آدرس ex.agah.com مشخصات خود را ثبت نمایید.
   در زمان احراز هویت، کپی برگه مذکور را به نماینده تحویل دهید، درصورتیکه برگه مورد نظر، مورد تایید واقع شود برای شما کد معاملات آنلاین صادر خواهد شد.

   ۰
 49. حسین گفت:

  سلام.سال نو مبارک.ببخشید من در کارگزاری مفید کد بورسی و کد آنلاین دارم.میخواستم بدونم میتونم بدون از دست دادن کد بورسیم در کارگزاری مفید از کارگزاری آگاه هم کد بورسی دریافت کنم؟
  هر شخص میتونه چندتا کد بورسی داشته باشه؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   بله دوست عزیز
   در واقع کد بورسی شما ثابت است و شما می توانید از چندین کارگزاری کد معاملات آنلاین دریافت نمایید.

   برای دریافت کد معاملات آنلاین از کارگزاری آگاه کافیست به سایت آگاه اکسپرس به آدرس https://ex.agah.com مراجعه نمایید.

   ۰
 50. Sara گفت:

  سلام و عرض ادب
  ببخشید من تازه میخوام وارد بورس بشم و ثبت نام کنم و هیچ اطلاعاتی ندارم و بلد نیستم اگر ممکنه ی سری اطلاعات لازم و راهنمایی هارو ب ایمیلیم ارسال کنید و. اینکه تو زنجان و شهرستان ابهر شعبه هست یا نه؟

  ۰
 51. سجاد گفت:

  سلام،در شهرکرد شعبه وجود دارد؟
  آیا میشه برای دریافت کد بورسی به بانک ملت مراجعه کرد

  ۰
 52. فرهاد گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  کارگزاری شما درارومیه شعبه ای دارد ؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   بله دوست گرامی
   آدرس شعبه: آذربایجان غربی- ارومیه- خیابان سرباز گمنام برق- برج جواهر- طبقه ۳- واحد ۵
   شماره تماس شعبه: ۳۳۴۸۲۵۹۱ و ۳۳۴۳۲۴۳۷

   ۰
 53. عبدالمطلب یاراحمدی گفت:

  سلام.محل زندگی من شهرستان فسا(فارس) هست ودسترسی به شعب کارگزاری ندارم .چطوری میتونم کدبورسی غیر حضوری بگیرم.ممنون

  ۰
 54. عادل گفت:

  سلام.حساب معاملاتی با حساب بانکی لینک شود.به چه معنی هست؟من دارای حساب بانک ملی هستم.موقعی که میخوام برای خرید سهام پول واریز کنم و موقعی که میخوام وقتی سهام رو فروختم پولم رو برداشت کنم دچار مشکل میشم؟؟؟؟برای کد سهامداری با شماره حساب ملی ثبتنام کردم!

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   خرید از منبع حساب نزد بانک فقط از طریق حساب‌های بانک سامان یا ملت که به سامانه معاملاتی کاربر متصل شده باشند، امکان‌پذیر است، برای اتصال یکی از حساب‌های مذکور لازم است کاربر در زمان تکمیل قرارداد معاملات برخط، حساب بانک ملت یا سامان خود را در اختیار کارگزاری قرار دهد. پس از آن در صورتی‌که:

   اتصال حساب بانک سامان به حساب معاملاتی کارگزاری آگاهحساب معرفی شده نزد بانک سامان باشد، کاربر می‌تواند از طریق اینترنت بانک سامان، نسبت به اتصال حساب به سامانه معاملاتی آنلاین اقدام نماید.

   اتصال حساب بانک ملت به حساب معاملاتی کارگزاری آگاهاگر حساب نزد بانک ملت باشد، کارگزاری جهت معرفی کاربر به بانک ملت، فرم درخواست استفاده از خدمات ویژه معاملات بورس (فرم معرفی به بانک) را در اختیار ایشان قرار خواهد داد. کاربر با در دست داشتن این فرم و کارت شناسایی معتبر، به شعب بانک ملت مراجعه نموده و نسبت به اتصال حساب خود به سامانه معاملاتی آنلاین اقدام می‌نماید. شایان ذکر است در روش مراجعه حضوری به بانک ملت، لازم است متقاضی رسید دریافتی از بانک را به کارگزاری تحویل نماید.

   ۰
 55. mojtaba گفت:

  سلام خسته نباشید
  حداقل مبلغ برای سرمایه گذاری و شرکت در بورس چقدر‌ است؟
  یعنی معمولا برای خرید از یک شرکت حداقل چند سهم میشود خرید؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست بزرگوار شما برای انجام معامله خرید از طریق هر سامانه آنلاین، لازم است حداقل ارزش معامله خرید شما ۱۰۰ هزارتومان باشد. تعداد سهامی که از هر شرکت می توانید بخرید بر اساس قیمت واحد هر سهم متفاوت است.

   ۰
 56. پیروز گفت:

  سلام بنده معلولیت خیلی شدید دارم دیپلمه هستم و در لرستان ساکنم کارگزاری آگاه نمیشه بدون احراز هویت بهم کد بورسی بده؟
  بسیار سپاسگزارم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   شما می توانید از طریق سایت آگاه اکسپرس ثبت نام کنید. یکی از روش های احراز هویت این است که همکاران ما برای این کار به آدرس شما مراجعه می کنند. شایان ذکر است این نوع روش نیاز به زمان بیشتری دارد.

   ۰
 57. AH6473 گفت:

  سلام بنده ساکن تهرانم کدگیری غیرحضوری رواز طریق آگاه پر کردم گزینه مراجعه به شعب رو زدم واقعا مسیرم به میرداماد دوره و وقتم کمه چجوری احراز هویت به اداره پست رو فعال کنم؟و وقتی به اداره پست مراجعه کنم چقدر زمان میبره که کد بورسی بهم بدن؟

  سپاسگزارم

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست عزیز چنانچه برای شما مقدور نیست که به کارگزاری مراجعه نمایید، کارگزاری بطور کاملاً رایگان یک نماینده جهت احراز هویت، به محل شما ارسال می کند تا از شما مدارک لازم را دریافت کند.
   لذا نیازی به مراجعه به پست نبوده و ما روش احراز هویت شما را از "مراجعه به شعبه" به "مراجعه نماینده به محل مشتری" تغییر می دهیم.
   همچنین پس از احراز هویت شما و دریافت مدارکتان، حداکثر ظرف مدت ۷۲ساعت کاری کد بورسی و کد معاملات آنلاین شما صادر خواهد شد.
   مدارک لازم:
   ۱- اصل شناسنامه و کپی تمام صفحات آن
   ۲- اصل کارت ملی و کپی پشت و روی آن
   ۳- کپی مدرک تحصیلی دیپلم ( یا بالاتر از دیپلم)

   ۰
 58. AH6473 گفت:

  سلام خسته نباشین
  قراره همکارای شما شنبه برای احراز هویت به منزل ما بیان ببخشید شنبه امتحان دارم لطفا برام یکشنبه رو انتخاب کنید سپاسگزارم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   طبق درخواست شما تاریخ احراز هویت شما از شنبه ۲۲ مهر به یکشنبه ۲۳ مهر ساعت ۹ الی ۱۴ تغییر کرد.

   ۰
 59. Mf46543 گفت:

  سلام
  آقا من تازه میخوام کد بورس بگیرم من شنیدم یه مدت بعد اینکه کد بورس گرفتی خودت نمیتونی معاملات آنلاین انجام بدی و باید یک سال کارگزاری این کار رو انجام بده این درسته یا از همون اول کار خودمون میتونیم وارد معاملات بر خط و آنلاین بشیم و نیازی نیست از کارگزاری درخواست کنیم معامله کنه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   شما از زمانی که کد انلاینتون صادر میشه میتونید معاملاتتون رو خودتون انجام بدید. صدور کد بورسی ۲ روز کاری زمان میبره و پس از اون ظرف مدت یک روز، کاربری انلاینتون صادر میشه.

   ۰
 60. پیروز گفت:

  سلام خسته نباشی
  امروز کدبورسیم اومده اما برا سفارش خرید فقط گزینه کارگزار داره و درصورتیکه شما هنگام ثبتنام از من حساب بانکی گرفتین من الان چطوری میتونم آنلاین سهام بخرم؟
  سپاسگزارم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   شماره حسابی را که مشتری در زمان کدگیری اعلام می کند، صرفاً برای خرید سهام نیست و بلکه برای زمانی است که مشتری میخواهد پولحاصل از فروش خود را دریافت نماید. مشتری می تواند شماره حساب هر بانکی را معرفی کند. در زمان درخواست پرداخت توسط مشتری، مبلغ به شماره حساب اعلامی وی (که به نام مشتری است) واریز خواهد شد. اما برخی مشتریان تمایل دارند که در زمان خرید سهام، از حساب بانکی خود برای خرید استفاده کنند. لذا خرید از منبع حساب نزد بانک فقط از طریق حساب‌های بانک سامان یا ملت که به سامانه معاملاتی کاربر متصل شده باشند، امکان‌پذیر است. مادامی که حساب ملت یا سامان مشتری توسط ایشان به حساب معاملاتی متصل شده باشد، امکان برداشت از حساب بانکی نیز وجود ندارد. برای اتصال یکی از حساب‌های مذکور لازم است کاربر در زمان تکمیل قرارداد معاملات برخط، حساب بانک ملت یا سامان خود را در اختیار کارگزاری قرار دهد. پس از آن در صورتی‌که:

   اتصال حساب بانک سامان به حساب معاملاتی کارگزاری آگاه حساب معرفی شده نزد بانک سامان باشد، کاربر می‌تواند از طریق اینترنت بانک سامان، نسبت به اتصال حساب به سامانه معاملاتی آنلاین اقدام نماید.

   اتصال حساب بانک ملت به حساب معاملاتی کارگزاری آگاه اگر حساب نزد بانک ملت باشد، کارگزاری جهت معرفی کاربر به بانک ملت، فرم درخواست استفاده از خدمات ویژه معاملات بورس (فرم معرفی به بانک) را در اختیار ایشان قرار خواهد داد. کاربر با در دست داشتن این فرم و کارت شناسایی معتبر، به شعب بانک ملت مراجعه نموده و نسبت به اتصال حساب خود به سامانه معاملاتی آنلاین اقدام می‌نماید. شایان ذکر است در روش مراجعه حضوری به بانک ملت، لازم است متقاضی رسید دریافتی از بانک را به کارگزاری تحویل نماید.

   در نرم افزار آساتریدراگاه شما می توانید با استفاده از گزینه پرداخت شتابی در بخش درخواست ها، وجه مورد نیاز برای خرید سهام را در حساب معاملاتی خود شارژ نمایید و برای این امر نیازی به مراجعه به بانک نیست. اگر می خواهید حساب بانکی خود را تغییر دهید، لازم است درخواست خود را به صورت کتبی از طریق ایمیل برای کارگزاری ارسال نمایید.
   آدرس ایمیل: crm@agah.com
   شماره تماس جهت دریافت تاییدیه: ۸۲۱۵۴۸۰۰-۰۲۱

   ۰
 61. پیروز گفت:

  سلام خسته نباشید
  بنده نام کاربری و پسورد رو میزنم با لپتاپ وارد کارگزاری میشم همین نام کاربری و پسورد رو به نرم افزار آساتریدراگاه میزنم نرم افزار میگه نام کاربری یا رمز رو اشتباه زدم لطفا راهنمایی بفرمایید سپاسگزارم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در رمز عبور شما کاراکترهایی چون +،$، @، * و امثالهم قرار دارد که سبب بروز این مشکل شده است. خواهشمندیم از طریق نسخه تحت وب رمز عبور خود را به تغییر دهید به نحوی که از اعداد و حروف در آن استفاده نمایید.

   ۰
 62. پیروز گفت:

  سلام بنده در بانک سامان حساب باز کردم اما در کارگزاری آگاه هنوز حساب بانکیم فعال نشده و فقط حساب کارگزاری فعاله الان که حساب باز کردم باید چکار کنم که بتونم آنلاین سهام بخرم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   برای اتصال حساب بانکی به سامانه معاملاتی باید از طریق اینترنت بانک سامان، نسبت به اتصال حساب به سامانه معاملاتی آنلاین اقدام نماید. در اینترنت بانک سامان شما گزینه ای وجود دارد به نام "خدمات بازار سرمایه" که در آن می توانید درخواست خود را برای بانک ارسال نمایید.

   ۰
 63. پیروز گفت:

  سلام از اینترنت بانک سامان درخواستمو به کارگزاری آگاه فرستادم چند روز طول میکشه؟

  از زحمات شما بینهایت سپاسگزارم

  ۰
 64. علی گفت:

  سلام و خسته نباشید
  یکم اطلاعات راجب فرابورس میخواستم.بنده پیمانکار طرح های دولتی هستم و با اداره جات کار میکنم.
  تو یکی از اداره ها با کمبود بودجه مواجه شدن و برا خاطر تسویه گفتن شرکت عضو فرابورس باشه تا بوسیله اوراق بهادار حسابم رو تسویه کنن.
  آیا منظور از عضویت شرکت تو فرابورس همون دریافت کد بورس هست؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید تا از سریع ترین راه این مورد حل شه

  ۰
 65. vahid_haji_1989@yahoo.com گفت:

  سلام من تحصیلات ارشد مالی دارم امروز به کارگزاری آگاه مراجعه و ثبت نام کردم حال کی کد بورسی و کد معاملاتی آنلاین می گیرم؟

  ۰
 66. SHAHMEHDI1358@GMAIL.COM گفت:

  سلام
  من فرم های لازم جهت دریافت کد معاملاتی بصورت مراجعه به پست پر کردم ولیمتاسفانه شماره سریال شناسنامه رو اشتباه نوشتم.ایا امکان ویرایش قبل از مراجعه به پست وجود دارد.ضمنا زمان اخذ کد رو هم میخواستم بدونم. با سپاس

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   بله دوست عزیز
   شما می توانید در فرمها، شماره سریال شناسنامه را با خودکار اصلاح کرده و سپس مدارک و فرمها را تحویل مسئول پست دهید.
   همچنین ۷۲ساعت کاری پس از تحویل فرمهای شما به کارگزاری کدبورسی و آنلاین شما صادر خواهد شد.

   ۰
 67. Mostafakhademi98 گفت:

  سلام اتباع خارجی با مدرک کارت امایش میتوانند کد معاملاتی بورس بگیرند؟چگونه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله. افراد غیرایرانی نیز می توانند کد معاملاتی بورس دریافت نمایند. برای احراز هویت این افراد نیاز به پاسپورت و ویزای معتبر وجود دارد. این افراد با مراجعه به یکی از دفاتر کارگزاری آگاه، می توانند درخواست صدور کد بورسی و آنلاین دهند.

   ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله؛ اتباع خارجی با دریافت مجوز از سازمان بورس می توانند در بازار آتی سکه فعالیت نمایند.

   ۰
 68. مجید گفت:

  ببخشید من از یکی از کارگذاری های شیراز اقدام به گرفتن کد سهام کردم ولی خوب پشت گوش انداختن میخواستم بدونم میتونم الان کارگذاری رو عوض کنم و از یه کارگذاری دیگه کد سهام بگیرم یا نه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله، شما می توانید مشتری کارگزاری دیگری شوید. البته شاید کد سهامداری شما صادر شده باشد، در زمانی که به کارگزاری دیگری مراجعه می کنید حتماً این مورد را مطرح فرمایید.

   ۰
 69. مجید گفت:

  ببخشید میشه بگین چه تفاوتی بین کد آنلاین و کد سهام است ؟؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   هر فرد برای انجام کلیه معاملات خود در بورس اوراق بهادار باید دارای کد بورسی (کد سهامداری/ کد معاملاتی) باشد. اما دارا بودن کد انلاین الزامی نیست. کد انلاین یا صحیحتر بگوییم نام کاربری سیستم آنلاین برای مواقعی است که سرمایه گذار می خواهد به صورت آنلاین معاملات خود را انجام دهد.
   در مثالی می توان گفت کد بورسی مانند شماره حساب بانکی است و کد آنلاین یا کاربری آنلاین مانند اینترنت بانک شما است.

   ۰
 70. م گفت:

  سلام
  بنده کد معاملاتی از یک کارگزاری دریافت کردم و گاهی به صورت آنلاین هم تعدادی سهام معامله می کنم. حالا با توجه به امکانات خوب کارگزاری آگاه می خواهم مشتری این کارگزاری شوم. آیا این امکان برای من وجود دارد؟ آیا کد بورسی جدید باید بگیرم؟ آیا برای معاملات برخط باید دوباره مدرک دیپلم یا بالا تر ارائه کنم؟(با توجه به این که مدرک دیپلم و لیسانس من در دسترسم نسیت)

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای این که شما بتوانید از طریق کرگزاری آگاه معاملات خود را انجام دهید، تنها کافی است از طریق سامانه آگاه اکسپرس نسبت به دریافت کد آنلاین از کارگزاری آگاه اقدام نمایید. در ضمن اگر در نظر داشته باشید که سهام خود را منتقل کنید و اصطلاحاً تغییر ناظر را انجام دهید می توانید این کار را از طریق نرم افزار آنلاین کارگزاری آگاه به انجام برسانید. لازم به ذکر است که کد بورسی شما در زمان تغییر کارگزاری ثابت میماند و تنها کد آنلاین شما تغییر میابد.
   برای اینکه مشتری هر کارگزاری شوید، لازم است مدارک شناسایی خود (شناسنامه و کارت ملی) و مدرک تحصیلیتان را ارائه نمایید.

   ۰
 71. م گفت:

  منبع سوالاتی که برای معاملات آنلاین باید به آن ها پاسخ داد چیست؟
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   با مطالعه مفاهیم اولیه بازار اوراق بهادار از منابعی نظیر بلاگ بآشگاه، می توانید به این سوالات پاسخ دهید.

   ۰
 72. AH7980 گفت:

  برادرمن کد بورسی دارد چطوری میتواند در کارگذاری آگاه خرید و فروش کند الان با کارگذاری مفید این کار را انجام میدهد

  ۰
 73. امیر گفت:

  با سلام
  من ساکن انزلی هستم و با توجه به اینکه در گیلان و رشت کارگزاری آگاه وجود ندارد و امکان رفتن به شهر دیگر برای من وجود ندارد چگونه می توانم کد معاملات آنلاین دریافت کنم,,, در ثبت نام غیر حضوری هزینه ای که برای احراز هویت شخص در شهر خودش چگونه و چقدر است؟ و همچنین با توجه به اینکه من اطلاعاتی چندانی از بورس ندارم در صورت قبول نشدن در امتحان آنلاین چکار باید بکنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در شهر رشت کارگزاری آگاه شعبه دارد.
   آدرس شعبه: خیابان سعدی- خیابان معلم- جنب بیمه آرمان- ساختمان درفک- طبقه ۲ تلفن: ۳۳۲۴۲۵۰۶
   برای دریافت کد بورسی می توانید در سامانه اگاه اکسپرس به نشانی ex.agah.com اطلاعات خود را ثبت نمایید و در بخش مربوط به تعیین روش احراز، "مراجعه به دفاتر پستی" را انتخاب نمایید. سپس با مدارک لازم به دفتر پستی منتخب که ادرس اد در سایت به شما نمایش داده می شود مراجعه نمایید.

   ۰
 74. seifi.bahar@gmail.com گفت:

  سلام وقت بخیر من عضو باشگاه هستم ولی قبلا با شماره قبلیم عضو شدم حالا میخوام کد انلاین بگیرم ولی شماره همراهم تغییر کرده چطور میتونم شماره قبلیمو حذف و شماره جدید رو جایگزینش کنم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   می توانید درخواست خود را از طریق آدرس ایمیلی که به کارگزاری معرفی کرده اید، برای واحد پذیرش اوراق ارسال کنید.
   ایمیل واحد پذیرش: crm@agah.com

   ۰
 75. حمیدرضا گفت:

  با سلام و عرض ادب
  پدر بنده میخواد کد بورسی برای معاملات آنلاین بگیره
  مدرک تحصیلی هم فوق دیپلم قبل از انقلاب داره ولی در طول زمان مفقود شده. تکلیف چیست؟
  آیا امکان گرفتن کد بورس وجود ندارد؟
  سپاس

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   احراز مدرک تحصیلی دیپلم برای نتقاضیان معاملات آنلاین ضرورری است. لذا چنانچه ایشان مدرک دیگری نظیر کارت پایان خدمت یا مدارک معتبر دیگر دارند که مدرک تحصیلی ایشان در آن درج شده است، می توانند آن را ارائه نمایند.

   ۰
 76. حمید گفت:

  ببخشید میشه لطف کنید بفرمایید هزینه احراز هویت در دفاتر پیشخوان دولت چقدر است حدوداً؟

  ۰
 77. AK8490 گفت:

  ببخشید الان ;این کد من استag00564 این کد بورسی است یا کد معاملاتی است یا کد سهامداری است کدام است وچنانچه فرق میکند هر کدام چه کارایی دارد

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام
   مشتری گرامی ag00564 نام کاربری آنلاین شماست درواقع دسترسی است که با آن به سامانه آساتریدر آگاه وارد می‌شوید. و این دسترسی را می توانید از کارگزاری های دیگر نیز دریافت نمایید.
   کد بورسی یا معاملاتی یا سهامداری شامل ۳ حرف فامیلی شخص و ۵ رقم است که برای همه مشتریان فقط یکبار صادر می شود و مشتریان از طریق این کد شناسایی می‌شوند.
   به عنوان مثال کد بورسی شما برابراست با : اصح۰۰۵۶۴

   ۰
 78. علی گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگوارن عزیز ببخشید در شهر همدان یا اراک کارگزاری وجود دارد؟

  ۰
 79. فرزانه گفت:

  سلام
  من چطوری و در کجا باید سرچ کنم تا لیستی از کلیه سهامهای مختلف خودم رو یکجا بتونم ببینم ؟
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   اگر منظور شما کلیه دارایی ها است که در کارگزاری آگاه دارید یا پیش از این داشته اید، می توانید در بخش دارایی سهام گزینه “نمایش همه دارایی ها” را انتخاب کنید.

   ۰
 80. محمد گفت:

  سلام
  آیا کد آفلاین میشه از کارگزاری بگیریم؟درصورتیکه فاقد شرایط معاملات بر خط باشیم راهنمایی کنید چگونه میشه معاملات رو انجام داد و بعدا معاملات بر خط انجام داد؟
  تشکر

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست گرامی
   بله دسترسی اینترنتی (آفلاین) را می‌توانید از کارگزاری دریافت نمایید. به این صورت که با شناسنامه و کارت ملی خود به کارگزاری مراجعه می‌کنید و پس از تکمیل قرارداد اینترنتی، دسترسی آفلاین برای شما ایجاد خواهد شد. چنانچه بعدا بخواهید دسترسی آنلاین (برخط) خود را فعال نمایید مجدد می‌بایست به یکی از شعب کارگزاری به همراه مدرک تحصیلی (حداقل دیپلم ) مراجعه کنید و دسترسی آنلاین خود را فعال نمایید.

   ۰
 81. AM0218 گفت:

  با سلام من جز کاربران باشگاه آگاه هستم و می خوام با مراجعه به کارگزاری کد بورسی و نام کاربری دریافت کنم. سوالم اینه که طی انجام روند کار، اگه نتونم به سوالات معاملات آنلاین جواب بدم یا بعضیاشو اشتباه جواب بدم، کد معاملات آنلاین دریافت نمی کنم؟

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برگزاری این آزمون، جزو قوانین بورس است که همه کارگزاری‌ها لازم است این آزمون را از مشتریان خود بگیرند.
   و درصورتی که بیش از ۳ غلط داشته باشید کد آنلاین سهام برای شما صادر نخواهد شد.

   ۰
 82. محمدباقر گفت:

  سلام. من میخوام وارد بورس بشم و ثبت نام کنم ولی ی سوال دارم. چون کارمند هستم حقوقم وارد حساب بانک ملی میشود و در بانک ملت هم حساب دارم. خواستم بپرسم ایا امکانش وجود داره که برای خرید سهام از پول بانک ملی پرداخت کنم و وقتی سود بخواد واریز بشه به حساب بانک ملت واریز بشه؟ یا حتما باید حساب برای خرید کالا و واریز سود یکی باشه؟
  ممنون اگر جواب بدین.

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر منظور شما واریز پول به حساب کارگزار برای خرید سهم است، با هر کارت بانکی که رمز دوم داشته باشد می‎توانید از قسمت پرداخت شتابی آساتریدر آگاه، پول را یه حساب کارگزار واریز کنید و معامله نمایید.
   و چنانچه بخواهید وجه خود را از حساب کارگزار به حساب بانک ملت خود انتقال دهید، به هنگام ثبت نام کد بورسی، حساب بانک ملت خود را به کارگزار معرفی کنید.

   ۰
 83. علیرضا گفت:

  سلام من کارنامه دیپلم خودم رو دارم ایا برای دریافت کد معاملات انلاین کافی است؟ با تشکر

  ۰
 84. حسن گفت:

  سلام فرق کد بورسی با کد سهامداری چیست؟

  ۰
 85. davood گفت:

  سلام .تو شهر ما کارگزاری نیست برای دریافت کد بورسی و معاملات آنلاین به صورت نیمه حضوری فرم ها یی که باید پر شود از کجا باید بگیرم و احراز هویت چطوری انجام میشه

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای دریافت کدبورسی و دسترسی آنلاین به سایت ex.agah.com مراجعه نمایید و نحوه احراز هویت را دفاتر پستی یا پیشخوان انتخاب کنید.
   پس از تکمیل مراحل گفته شده با مدارک اصل شناسنامه و اصل کارت ملی و مدرک تحصیلی به دفاتر پست و پیشخوان مراجعه کنید.
   به محض اینکه کد برای شما صادر شد، دسترسی آنلاین سامانه کارگزاری آگاه برای شما پیامک و ایمیل می‌گردد.

   ۰
 86. نظری گفت:

  با سلام و احترام . در احراز هویت غیرحضوری(مراجعه ب پست یا مراجعه نماینده کارگزاری ) آزمون چطور انجام میشه

  ۰
 87. حامد گفت:

  سلام،کد بورس و کد معاملات آنلاین دو کد متفاوت هستند؟ یا هردو یک کد هستند؟
  برای سفارش خرید یا فروش ب صورت اینترنتی ،در هر ساعتی از شبانه روز میتونیم این کارو انجام بدیم؟
  برای سفارش اینترنتی هردو کد را باید داشته باشیم؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام
   دوست گرامی کد بورسی کدی است که از طرف سازمان بورس برای مشتریان تنها یکبار صادر می‌شود و قابل تغییر نیست و شامل سه حرف اول فامیلی هر فرد به همراه پنج رقم است.
   دسترسی آنلاین در واقع نام کاربری و رمز عبوری است که از طرف کارگزاری برای ورود به سامانه معاملات آنلاین اوراق بهادار برای مشتریانی که به آن کارگزار مراجعه می‌کنند صادر می‌گردد.
   که مشتری می‌تواند این دسترسی آنلاین را پس از احراز هویت از هر کارگزاری دریافت نماید.
   برای اطلاعات بیشتر در خصوص ارسال سفارش آفلاین به فیلم آموزشی “سفارش گذاری آفلاین در آساتریدر آگاه” مراجعه نمایید.

   ۰
 88. mefate گفت:

  سلام و تشکر از مطالب خوبتون
  من مدارک مورد نیاز برای دریافت کد بورس را حدود یک ماه پیش برای کارگزاریتون فرستادم ولی فقط کد معاملات آنلاین را دریافت کردم . کد بورسی رو چطور میتونم بگیرم؟؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از اینکه به آساتریدر آگاه وارد شدید در بالای نرم افراز، سمت چپ زمانی که بر روی اطلاعات اسم و فامیلی خود کلیک می‌کنید اطلاعات کد بورسی شما نمایش داده می‌شود.
   با تشکر

   ۰
 89. مسعود سفیدگری گفت:

  سلام و درود بر شما
  بنده قبلا با کارگزاری سپه کار میکردم آنلاین ندارم به من آنلاین تعلق میگیره ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   اگر مایل به دریافت دسترسی آنلاین سامانه معاملاتی هستید، لازم است در زمان احراز هویت علاوه بر شناسنامه و کارت ملی، کپی مدرک تحصیلی (حداقل دیپلم) را نیز ارائه دهید.

   ۰
 90. علی گفت:

  سلام
  من تو شناسنامه اسمم عوض شده آیا اصلاح مشخصات بزنم کد سهامداریم عوض میشه؟
  و چند روز زمان میبره اگه مستقیم مراجعه کنم از فرداش میتونم خرید فروش کنم؟
  الان تو پرتفوم سهام دارم منتقل میشه اتوماتیک؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   عموماً با اصلاح مشخصات، کد بورسی شما تغییر خواهد کرد. اما دارایی شما از بین نمی رود. در زمان اصلاح مشخصات لازم است برگه سهام کلیه نمادهای خود را به مسئول پیگیری اصلاح مشخصات تحویل دهید. پس از اصلاح مشخصات کلیه برگه های سهم شما نیز با کد بورسی جدید ایجاد شده و در پرتفوی جدید شما منظور می شود.

   ۰
 91. حمید رضا گفت:

  سلام
  به کارگزاری مراجعه کردم برای خرید اوراق بانک مسکن جهت دریافت وام مسکن با اوراق
  ظاهرا شماره شناسنامه من رو ۴۲ ثبت کردند به جای ۴۳
  ولی گفتن مشکلی نداره چون کد ملی ملاک هست
  میخواستم بدونم واقعا موردی نداره؟

  ۰
 92. محمد مهدی پاکرو گفت:

  سلام ، برای دریافت کد آنلاین گواهی موقت دیپلم هم قبول میشه یا نه؟؟؟

  ۰
 93. یعقوب گفت:

  با سلام و خسته نباشید من در یک شهرستان کوچک زندگی میکنم که با مرکز استان فاصله زیادی دارهو فعلا برای مراجعه حضوری وقت کافی ندارم ایا امکان مراجعه غیرحضوری یا اینترنتی برای احراز هویت دارم؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای احراز هویت لازم است به یکی از شعب کارگزاری آگاه یا به شعب دفاتر پیشخوانی که با کارگزاری آگاه قرارداد دارند مراجعه کنید.
   برای اطلاع از آدرس شعب دفاتر پیشخوان به سایت آگاه اکسپرس مراجعه بفرمایید.
   با تشکر

   ۰
 94. حامد شاه محمدی گفت:

  سلام وقت بخیر
  یک هفته میشه نسبت به ثبت نام برای در یافت کد بورسی و کد معاملاتی در دفتر پیشخوان کاشان اقدام کردم منتهی الان از یک هفته بیشتره که کدی دریافت نکردم و دفتر پیشخوان میگه سامانه در حال بروز رسانی هست
  مشکل از کجاست؟
  ممنونم

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   کد بورسی و دسترسی آفلاین برای شما صادر شده است.
   اطلاعات نام کاربری و رمز عبور نیز برای شما ایمیل و پیامک شده است.
   باتشکر

   ۰
 95. سمیه چشمی گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من کد بورسی دارم و با کارگزاری دیگری کار کردم، میخواستم بدونم برای استفاده از خدمات کارگزاری آگاه، چه اقدامی باید انجام بدم؟

  ۰
 96. AF2268 گفت:

  اونایی که از طریق آگاه اکسپرس کد گرفتن و یا دفتر پستی احتیاج به ثبت نام در سامانه سجام ندارن؟؟

  ۰
 97. AP0961 گفت:

  سلام آیا با مدرک پیش دانشگاهی میتوان کد گرفته برای کسی که دیپلم خود را گم کرده

  ۰
 98. AQ9900 گفت:

  باسلام منظور از بسته شدن کد معاملاتی در صورت عدم استفاده چیست آیا اگر شخصی معامله انجام داده باشد و دیگر به مدت سه ماه از کد خود استفاده نکند و یا معامله دیگری انجام ندهد ایا باز هم کد مسدود میگردد

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام
   دوست گرامی برای چک کردن اطلاعات خود با بخش پذیرش و آنلاین صحبت بفرمایید تا اطلاعات شما بررسی شود و درصورت مسدود شدن حساب کاربری شما، امکان فعالسازی آن ایجاد شود.
   شماره تماس بخش آنلاین و پذیرش: ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ عدد ۲

   ۰
 99. علیرضاپورعباسی گفت:

  سلام من درشهرستان نجف آبادساکن هستم آیاکلاسهای آموزشی رایگان دراین استان برگزارمیشود.ممنون

  ۰
  • agah4 گفت:

   با سلام
   دوست گرامی کلاس های آموزش بورس در کارگزاری آگاه شعبه اصفهان برگزار می شود.برای حضور در کلاس ها می توانید از طریق سایت بآشگاه یا تماس با شعبه اصفهان اقدام فرمایید.چنانچه حضور در کلاس های حضوری برای شما مشکل باشد، می توانید در کلاس های آنلاین ثبت نام کنید.

   ۰
 100. فاطمه گفت:

  سلام چرا صفحه آگاه اکسپرس باز نمیشود؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   سایت آگاه اکسپرس درحال حاضر مشکلی ندارد.
   درصورتی که برای ورود به سایت آگاه اکسپرس، خطایی دریافت می‌کنید عکس خطا را به تلگرام پشتیبانی بآشگاه
   agah_help@
   ارسال بفرمایید تا این مشکل را پیگیری کنیم.
   متشکرم

   ۰
 101. AR0264 گفت:

  سلام امکان افزودن نماد به دیده بان وجود نداره علت چیه درحالیکه هیچ نمادی هم در دیده بان نیست فکر کنم ویرایش جدید نرم افزار مشکل داره آخه یه کد قدیمی دارم میشه اضافه کرد ولی جدیدا نه

  ۰
 102. AF2268 گفت:

  سلام قبلا یادمه امتیاز برا تولد میدادید دیگه الان خبری نیست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز درصورتی که اطلاعات پروفایل خود را درسایت بآشگاه تکمیل کرده باشید امتیازی بابت هدیه تولد دریافت خواهید کرد.
   باتشکر

   ۰
 103. رضا گفت:

  سلام
  بنده تو سایت آگاه ثبت نام کردم ولی متاسفانه تو بخش احراز هویت به مشکل برخوردیم تو شهر ما شما شعبه ای ندارید و همچنین تو لیست دفاتر پیشخوان شما نام شهر ما موجود نمی باشد ( آذربایجان شرقی ، عجب شیر ) چطور می تونیم بدون مراجعه به شهر های دیگر ثبت نام رو تکمیل کرده و کد بورسی دریافت کنیم ؟
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درصورتی که در محل سکونت شما نمایندگی آگاه و دفاتر منتخب پیشخوان وجود ندارد این امکان وجود دارد که به نزدیکترین دفتر پیشخوان برای احراز هویت مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 104. مهدی گفت:

  با درود و سپاس برای وقتی که می‌ذارید. چندتا سوال مقدماتی داشتم...
  ۱.با این کد آنلاین (کد معاملات آن‌لاین) آیا می‌شود در فرابورس هم شرکت کرد و معامله انجام داد؟
  ۲. آیا برای شرکت در فرابورس هم از همین نرم‌افزار معاملات آن‌لاین استفاده می‌شه؟ یعنی آیا معاملات بورس اوراق بهادار و فرابورس ایران هر دو در این نرم‌افزار متعلق به کارگزاری شما صورت می‌گیره؟
  ۳. کد آف‌لاین برای استفاده در پنل معاملات اینترنتی و ثبت سفارش صورت می‌گیره. این کد چیه و کسی که کد آن‌لاین داره اگه بخواد از این راه ثبت سفارش استفاده کنه، آیا باید کد آف‌لاین رو هم بگیره؟
  ۴. پنل معاملات اینترنتی کارگزاری آگاه رو نتونستم لود کنم، گویا لینک مشکل داره... و انگار همون نسخه وب نرم‌افزار معاملاتی آن لاین رو لود می‌کنه. آیا من اشتباه می‌کنم؟ یا این دو در واقع یکی هستند.
  ۵. برای بورس کالا هم باید کد آن‌لاین گرفت؟ درسایت گزینه دریافت کد معاملاتی و دسترسی آنلاین معاملات آتی کالا (سکه، زعفران) برای ثبت نام گذاشتید که فعال نیست. آیا این کد برای همه معاملات بازار کالا کاربرد داره؟ یا فقط برای معاملات آتی کالا شامل سکه و زعفران کاربرد داره؟
  ۶. در رابطه با بانک، آیا هنوز بهتره حساب بانک سامان و در درجه دوم بانک ملت داشته باشیم تا با حسابمون لینک بشه یا این مشکل برطرف شده و از هرحسابی می‌شه از طریق سامانه شتاب استفاده کرد؟
  ۷. آیا ما مستقیما از حساب بانکی خودمون از طریق سامانه شتاب برای معامله در بورس استفاده می‌کنیم یا ابتدا باید حساب کاربری‌مون رو شارژ کنیم و از طریق اون معامله کنیم؟
  ۸. برای دریافت پول از کارگزاری این امر چگونه است؟ و آیا پول به همون حساب بانکی معرفی شده در کارگزاری واریز میشه؟ یا هربار از ما شماره حساب می‌گیره و هربار میتونیم بانک رو عوض کنیم؟
  ۹. آیا شماره حساب خرید و فروش سهام می‌تونه با هم متفاوت باشه؟
  با سپاس

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   دوست گرامی با دسترسی آنلاین و سامانه آنلاین کارگزاری آگاه؛ امکان معامله در بازار فرابورس نیز فراهم است.
   دسترسی آفلاین برای افرادی که مدرک دیپلم ندارند و یا زیر ۱۸ سال هستند صادر می شود البته مشتریانی که دسترسی آنلاین دارند نیز می توانند با امضای قرارداد آفلاین، به صورت آفلاین سفارش خود را ارسال نمایند. نحوه انجام معاملات آفلاین به این روش است که مشتری سفارش را به قیمت درخواستی در هر ساعت از شبانه روز میتواند ثبت کند و معامله گر کارگزاری در اولین فرصت ساعت بازار، معامله را انجام می دهد.
   پنل آنلاین سامانه ای جدا از پنل آفلاین است. درصورتی که برای ورود خطایی دریافت می کنید لازم است درساعات اداری با همکاران پشتیبانی آنلاین تماس بگیرید.
   برای معاملات آتی کالا نیز لازم است کد آتی کالا دریافت نمایید که تنها امکان معامله در بازار آتی کالا را خواهید داشت.
   هر حسابی که به نام شما باشد را می توانید جهت دریافت کد بورسی اوراق به کارگزار اعلام نمایید.
   برای انجام معامله لازم است از طریق پرداخت شتابی وجه مورد نظر را به حساب کارگزار واریز و سپس معامله نمایید.
   برای دریافت وجه نفد خود از حساب کارگزار به حساب شخصی خود لازم است از بخش تقاضای وجه در سامانه آنلاین کارگزاری آگاه اقدام نمایید که در اینصوت به حساب بانکی که به کارگزار اعلام کردید واریز می گردد.

   ۰
 105. محمد پارسا گفت:

  سلام من هیچ اطلاعاتی در مورد بورس ندارم و ساکن مشهد هستم آیا میشه شما منو راهنمایی کنید یا اگه در مشهد نمایندگی دارید ادرسشو برام ایمیل کنید ممنون میشم از شما

  ۰
 106. رضا رضائی گفت:

  با سلام
  برای دریافت کد بورسی موضوع فعالیت شرکت باید چه موضوعی باشد
  و اینکه شرکت جدید الثبتی هم میتواند کد بورس و معاملات آنلاین دریافت کند؟

  ۰
 107. اسدی گفت:

  سلام من توی سامانه اگاه ثبت نام کردم ولی در مرحله اخر ثبت نمیشه نوشته با شما تماس می گیرن باید چی کار کنم ممنون میشم بهم توضیح بدید

  ۰
 108. AW2842 گفت:

  حساب متصل حتما باید کوتاه مدت باشه و حساب پس‌انداز معمولی جهت واریز و برداشت وجه مورد تایید نیست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای لینک کردن حساب بانک ملت خود به سامانه آنلاین لازم است حساب شما از نوع سپرده کوتاه مدت یا قرض الحسنه باشد.
   ولی با حساب جاری و بلندمدت، امکان لینک کردن وجود ندارد.
   باتشکر

   ۰
 109. عباس گفت:

  باسلام لطفا در خصوص دریافت کد سهامداری بانک سرمایه راهنمایی فرمایید. با تشکر

  ۰
 110. ادوین گفت:

  سلام،
  مدرک تحصیلی من سوم دبیرستانه هیچ راهی نداره که وارد بورس بشم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید ابتدا در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کنید و پس از احراز هویت، کد بورسی آفلاین خود را دریافت نموده و از طریق پنل معاملات آفلاین اقدام به معامله در بازار بورس نمایید.
   باتشکر

   ۰
 111. AU0902 گفت:

  ایا برای دریافت کد سهامداری انلاین حتما باید دیپلم داشته باشیم قوانین بورس هست یا کارگزاری؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی طبق قانون بورس برای دریافت دسترسی آنلاین سامانه معاملاتی، داشتن مدرک حداقل دیپلم الزامی است.

   ۱
 112. وحید گفت:

  سلام. دوست عزیز من چیزی بلد نیستم. میخاستم اوقات فراغت در خونه و به صورت آنلاین خرید و فروش سهام کنم و تا کمی با آزمون و خطلا بورس یاد بگیرم. الان چن تا سوال برام پیش اوده اگر امکانش هست منو راهنماییی بفرمایید.
  اول این که برم کارگزاری و کد بگیرم میتونم به صورت آنلاین خرید و فروش کنم و چیز دیگه ای لازم نیست؟
  دوم این که خرید فروش آنلاین رو چطوری انجام میدن؟ یعنی تو چه سایتی خرید و فروش میکنن. امکانش هست ادرس سایت رو بدید.
  سوم این آیا برای خرید و فروش سهام نرم افزار خاصی رو باید رو سیستم نصب کنیم یا نه. مرسی از این که وقت میزارید و جواب میدید.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای انجام معاملات در بازار بورس نیاز است تا ابتدا کد بورسی داشته باشید. برای دریافت کد بورسی می توانید در سامانه آگاه اکسپرس از طریق اینجا ثبت نام نمایید.
   از طریق این سامانه ثبت نام سجام خود را نیز می‌توانید به صورت رایگان انجام دهید. پس از این مرحله لازم است جهت احراز هویت کارگزاری آگاه و سجام به کارگزاری مراجعه حضوری نمایید و کد بورسی و نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت نمایید. برای دریافت کد آنلاین لازم است مدرک تحصیلی حداقل دیپلم ارائه نمایید.
   با نام کاربری و رمز عبور می توانید از طریق سامانه معاملات آنلاین کارگزاری آگاه به صورت آنلاین به خرید و فروش بپردازید.
   باتشکر

   ۰
 113. AU0902 گفت:

  با سلام و خدا قوت
  برای گرفتن کد آنلاین چرا باید حتما مدرک دیپلم به بالا رو داشت ایا قانون میگه یا دلیلی خاصی دارد؟ البته خودم مدرکم بالاتر از دیپلم هست واین یک سوال در ذهنم ایجاد شده بود ممنون میشم اگه پاسخ قانع کنندهای بدین !!!!!!!

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   بله طبق ضوابط تعیین شده توسط بورس، ارائه حداقل مدرک دیپلم برای معاملات آنلاین، الزامیست.

   ۰
  • علی ترکمان گفت:

   با سلام و احترام و ممنون از سرعت عملتون.
   به خاطر مشکلم کارگزاری اگاه رو شخصی بهم معرفی کرد.
   راستش من تقریبا بازنشسته (از کار افتاده) شدم و سه سالی هم هست مشغول آموزش بورس و پس اندازی دارم و مایل به گرفتن کد آنلاین هستم اما حقیقتش دچار مشکل شدم
   مدرک من دیپلم ریاضی فیزیک و دانشجو انصرافی فوق دیپلمکامپیوتر نرم افزار)هستم. اما مدرک دیپلمم تو دانشکده هست و کلی بدهکارم( البته کپی برگه فارغ التحصیل(کارنامه) و یا صورت جلسه امتحان دانشگاه رو دارم که با کد و مشخصات نشون میده من دیپلم دارم و دانشجو بودم.
   اگه راهنمایی کنید ممنون میشم که این برگه کافی هست یا نه. اعصابم ریخته بهم از این بد شانسی
   با افرادی مشکلم رو مطرح کردم و آگاه رو معرفی کردند. یک دنیا سپاس از پاسختون

   ۰
   • agah9 گفت:

    سلام دوست عزیز
    برای افراد بالای ۱۸ سال با توجه به اطلاعیه سازمان بورس مبنی بر حذف اخذ مدرک برای افراد بالای ۱۸ سال ، می توانید اقدام به دریافت کد بورسی نمائید و دسترسی به سامانه معاملاتی آنلاین فعال خواهد شد.
    جهت دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود. سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را انجام دهید.بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد. در صورتی که کد بورسی صادر شود نام کاربری و کلمه عبور از طریق ایمیل و یا پیامک برای ورود به سامانه معاملاتی آسا برای شما ارسال می گردد.

    ۰
 114. سینا گفت:

  یعنی با مدرک دیپلم نمیشه انلاین معامله کرد؟؟

  ۰
 115. مهدی گفت:

  با سلام وعرض ادب
  بنده می خواهم وارد بورس شوم به طور خلاصه مراحل ورود به بورس را جهت انجام معاملات ذکر کنید
  تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی ابتدا لازم است در سامانه آگاه اکسپرس با آدرس زیر ثبت نام کرده و نحوه احراز هویت خود را انتخاب نمایید و پس احراز هویت کد بورسی و نام کاربری و رمز عبور خود را برای انجام معاملات دریافت می نمایید.
   همچنین برای فعالیت در بازار بورس لازم است تا از طریق شرکت در کلاس های اشنایی با بورس و مطالعه مطالب مرتبط و کتب از سازوکار آن اطلاع یابید.
   باتشکر

   ۰
 116. سارا گفت:

  سلام من از طریق دفاتر پیشخوان دولت اقدام به احراز هویت کردم ولی تقریبا ۱۱ روزه برای من کد بورسی نمیاد چه کار باید انجام بدم؟

  ۰
 117. BC6244 گفت:

  سلام، من سه‌شنبه در دفاتر پیشخوان مراجعه و احراز هویت شدم ولی کد بورسی هنوز واسم نیامده

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی برای اطلاع از صدور کد بورسی خود با واحد اکسپرس با شماره تماس ۸۲۱۵۴۰۰۰ -۰۲۱ عدد ۱ تماس بگیرید.

   ۰
 118. احمدی گفت:

  سلام،من ۱ مرداد در دفاتر پیشخوان احراز هویت شدم ولی تاکنون کد بورسی برآیم نیامده
  باتشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   دریافت کد از طریق شعب کارگزاری حداقل دو روز کاری و از طریق دفاتر پیشخوان حداقل ۵ روز کاری زمان می برد.
   برای اطلاعات بیشتر لطفا با واحد آگاه اکسپرس تماس بگیرید.
   باتشکر

   ۰
 119. حامد گفت:

  سلام،
  ببخشید سوالات انلاین شما همینی هست تو قسمت پایان ثبت نام قرار داره و تو فرم های قرار داد هست یا این نمونه ش هست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی،
   سوالات آنلاین در فرم هایی که امکان پرینت آنها در انتهای ثبت نام در آگاه اکسپرس برای شما قرار داده شده، موجود است.
   با تشکر

   ۰
 120. AM3024 گفت:

  سلام.آسا ترید آنلاین رو دستم خورده از لب تاپ ناقص حذف کردم .نصب دوباره رو هم از شرکت راهبر نمیتونم یه سایت هست که Asa v, رو دوباره نصب کنم/؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   آساتریدر برای ویندوز نسخه نصبی ندارد. اپلیکیشن موبایل کارگزاری اگاه را می توانید از طریق آدرس زیر دانلود کنید.
   m.agah.com

   ۰
 121. Rezo گفت:

  سلام من چند روز هست مدارکم فرستادم ولی هنوز کد برام نفرستادین.چقدر زمان میبره تا بفرستین؟

  ۰
 122. جاوید گفت:

  باسلام و عرض ادب... من مدرکم زیر دیپلم هس هیچ راهی وجود نداره برای شرکت در بورس؟! (یعنی فعلا سنم نرسیده بگیرم متولد ۸۰ هسم)
  و اینک در شهر ما کارگزاری وجود نداره و امکانش هس همه مراحل و بصورت آنلاین ثبت نام کرد؟!

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای ورورد به بورس محدودیت سنی وجود ندارد. شما میتوانید از طریق آگاه اکسپرس ثبت نام اولیه خود را انجام دهید و سپس برای احراز هویت و تکمیل ثبت نام از طریق دفاتر پیشخوان شهر خود اقدام نمایید. با تشکر

   ۰
 123. غفاری گفت:

  باسلام.کارگزاری آگاه در همه ی استانها شعبه دارد یا خیر؟ برای آشنایی با بورس بنده باید چیکار کنم و درکجا آموزش ببینم و با کدام روش آموزش بهتراست حضوری یا با پک آموزشی؟

  ۰
 124. mohi1410 گفت:

  سلام خسته نباشید چه مدت زمانی باید از احراز هویت در دفاتر پیشخوان بگذره تا کد بورسی ارسال شود ۶ روز از زمان احراز میگذرد اما کد را دریافت نکرده ام

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   کد بورسی شما صادر شده است.
   لذا برای اطلاعات بیشتر می توانید با واحد خدمات آنلاین تماس بگیرید.

   ۰
 125. فاطمه گفت:

  سلام ببخشید من میخوام تو بورس آنلاین باشم که متاسفانه دیپلمم ناقص سال آخر دبیرستان نصفه خوندم میتونم تو بورس باشم که آنلاین خرید فروش کنم یا این امکان وجود نداره؟ ممنون میشم توضیح بدید

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   برای دریافت کد آنلاین باید حداقل مدرک دیپلم ارائه دهید در غیر اینصورت می توانید کد آفلاین دریافت کنید.

   ۰
 126. علی گفت:

  سلام
  چقدر زمان میبره تا کد بورسی رو اعلام کنن
  من کارگزاری ثبت نام کردم و دفتر پیشخوان هم کارهاش رو کردم

  ۱
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   لطفا جهت بررسی وضعیت ثبت نام خود با شماره ۸۲۱۵۴۰۰۰ - ۰۲۱ داخلی اکسپرس تماس بگیرید.

   ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز،
   بعد از انجام فرآیند احرازهویت در صورتی که به دفتر کارگزاری یا شعب مراجعه کرده باشید، تا ۲ روز کاری کد بورسی برای شما صادر خواهد شد. این زمان برای دفاتر پیشخوان مقداری بیشتر خواهد بود.

   ۰
 127. محمد گفت:

  سلام وقتتون بخیر.
  من ساکن شهر کاشان هستم تمایل داشتم در بورس سرمایه سرمایه گزاری کنم .اطلاع خواصی از بورس سرمایه گذاری ندارم تگه امکانش هست راهنمایی کنید.
  به امید اغاز همکاری با شما.
  تشکر...

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   پیشنهاد می کنیم در مرحله اول، برای ثبت نام و دریافت کد بورسی اقدام کنید، بعد از آن از محتواهای آموزشی و ویدیو های آموزشی و همچنینی کلاس های آنلاین رایگان استفاده نمایید برای شروع سرمایه گذاری در بورس. در ضمن بعد از فرآیندهایی که خدمت شما اعلام شد می توانید در شعب کارگزاری آگاه، در کلاس های آموزشی هم ثبت نام کرده و به صورت حضوری اقدام نمایید.

   ۰
 128. Z گفت:

  با سلام. من میخوام کد بورسی بگیرم. و خیلی اطلاعاتی ندارم راجب بورس. چند تا سوال داشتم از حضورتون.
  اول باید تو سامانه سجام ثبت نام کنم و بعد با مدارکی ک دارم به کارگزاری مراجعه کنم؟
  بین ثبت نام تو سامانه سجام و مراجعه حضوری تایمی رو باید صبر کرد یا خیر؟
  من مدارکم تحویل دانشگاهه و فقط مدرک دیپلمم پیشمه. همین کافیه تا بتونم کد آنلاین بگیرم؟
  برای انجام معاملات که نیازی به مراجعه حضوری نیست؟
  میشه ساکن ی استانی بود و از ی کارگزاری تو ی استان دیگ کد گرفت؟ مشکلی پیش نمیاد بعدا؟
  ممنونم از شما.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت دریافت کد بورسی لازم است درسامانه آگاه اکسپرس به نشانی "ex.agah.com"ثبت نام نمائید.سپس نحوه احرازهویت خودرا انتخاب کنید.در همین سایت امکان ثبت نام سجام هم وجود دارد.بعد از ثبت نام در سامانه سجام ،کد ده رقمی برای شما ارسال می شودو می توانید برای احراز هویت که بصورت حضوری به دو روش انجام می شود:مراجعه به دفاتر پیشخوان و شعب منتخب کارگزاری آگاه اقدام کنید.پس از تکمیل مراحل احراز هویت ، دسترسی انجام معامله برای شما فعال می شود.افراد بالای ۱۸ سال و دارای حداقل مدرک دیپلم دسترسی به سامانه معاملاتی آنلاین دارند.

   ۰
 129. نیک گفت:

  سلام وقت بخیر. من در سامانه سجام ثبت نام و دفتر پیشخوان دولت احراز هویت شدم و کد معاملاتی دریافت کردم. آیا در آگاه اکسپرس هم نیاز به احراز هویت مجدد دارم؟ ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در ساماته آگاه اکسپرس فرآیند احرازهویتی وجود ندارد! در صورت نیاز به راهنمایی با شماره ۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی اکسپرس تماس حاصل نمایید.

   ۰
   • نیک گفت:

    آیا برای دریافت کد معاملات آنلاین باید در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرد؟ در روند ثبت نام من در این سامانه، درخواست مراجعه برای احراز هویت تکرار و عملیات متوقف شده. لطفا راهنمایی بفرمایید

    ۰
    • agah8 گفت:

     سلام دوست عزیز
     برای انجام معاملات از طریق کارگزاری آگاه باید نام کاربری و رمز عبور ورود به سامانه معاملاتی آگاه را دریافت کنید.برای این منظور باید در آگاه اکسپرس ثپت نام نمایید و سپس احراز هویت آگاه را به صورت حضوری در یکی از شعب آگاه یا دفاتر پیشخوان انجام دهید.لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ واحد آنلاین تماس بگیرید.

     ۰
 130. محسن گفت:

  با سلام لطفا لینک سایت سجام رو بزارید
  ممنون

  ۰
 131. خسرو سلیم زاده گفت:

  سلام بنده برای همسرم اقدام به ثبت نام در سجام و کارگزاری آگاه کرده ام برای احراز هویت که مراجعه کردم گفتند زیر دیپلم نمیشود.در حالی در ثبت نام در قسمت تحصیلات نوشته ام زیردیپلم حالا تکلیف بنده چیست؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   افرادی که فاقد مدرک دیپلم هستند و یا زیر ۱۸ سال سن دارند میتوانند از پنل آفلاین برای معاملات خود استفاده کنند.

   ۰
 132. حسین گفت:

  سلام
  یکی از مدارک لازم جهت معامله آنلاین داشتن حداقل مدرک تحصیلی( دیپلم) بود، اگر با در دست داشتن کارت دانشجویی مراجعه کنیم باز هم نیاز به کپی اخرین مدرک تحصیلی هست؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید با ارائه مدارک اشتغال به تحصیل از پنل آنلاین جهت معاملات خود استفاده نمایید.

   ۰
 133. زهرا حیدرخانی گفت:

  با سلام و احترام فراوان
  من ساکن شهر اشتهارد هستم و متاسفانه اینجا دفتر پیشخوان طرف قرار داد شما وجود نداره،اگه راهنماییم کنید ممنون میشم🙏🏻

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت ثبت نام و احراز هویت برای دریافت کد بورسی می توانید به یکی شعب کارگزاری و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه در شهر های اطراف خود مراجعه نمائید.

   ۰
 134. milad گفت:

  سلام خسته نباشید برای مدرک خود دیپلم میشود یا باید بالا تر باشد

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   با توجه به حذف بند مربوط به لزوم اخذ مدرک تحصیلی برای ایجاد دسترسی آنلاین در دستورالعمل جدید معاملات برخط ؛ حساب کاربری آنلاین برای اشخاص بالای ۱۸ سال ایجاد خواهد شد. شما میتوانید با ثبت قرارداد آنلاین این دسترسی را دریافت نمایید.

   ۰
 135. محمد ناجی گفت:

  سلام مدارک لازم برای کد بورسی انلاین رو میخاستم بدونم چیع

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی لازم است در سامانه آگاه اکسپرس به نشانی ex.agah.com ثبت نام نمایید. سپس نحوه احرازهویت خود را انتخاب کنید. در همین سایت امکان ثبت نام سجام هم وجود دارد. برای احراز هویت دو روش وجود دارد: مراجعه به دفاتر پیشخوان و شعب منتخب کارگزاری پس از تکمیل مراحل احراز هویت دسترسی انجام معامله برای شما فعال می شود. در زمان احراز هویت مدارک هویتی از جمله شناسنامه ،کارت ملی ، شماره حساب بهمراه داشته باشید. پس از احراز هویت ۵ الی ۷ روز بعد کد بورسی برای شما صادر میگردد. در صورتی که کد بورسی برای شما صادر شود نام کاربری و کلمه عبور از طریق ایمیل و یا بصورت پیامک برای شما ارسال خواهد شد .

   ۰
 136. سحر گفت:

  سلام حساب من در بورس مربوط به بانک ملی است اما پرداخت ها باید از بانکهای سامان و پارسیان و ملت باشد میتونم از همین حیاب پرداخت انجام بدم یا باید حساب در این بانکها داشته باشم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   نیازی نیست که حساب شما نزد کارگزاری به بانک سامان یا بانک ملت لینک شده باشد و با هر حساب بانکی که نزد کارگزاری ثبت نموده اید ، می توانید حساب معاملاتی خود را شارژ و اقدام به معامله نمائید.

   ۰
 137. دانیال گفت:

  من دیپلم علوم انسانی نظام قدیم دارم میتونم کد معاملات آنلاین بگیرم ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   باتوجه به حذف بند مربوط به لزوم اخذ مدرک تحصیلی برای ایجاد دسترسی آنلاین در دستورالعمل جدید معاملات برخط ؛ حساب کاربری آنلاین برای اشخاص بالای ۱۸ سال ایجاد خواهد شد. شما میتوانید با ثبت قرارداد آنلاین به صورت حضوری در شعب کارگزاری آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد آگاه این دسترسی را دریافت نمایید.

   ۰
 138. سارا گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید من میخواستم برای پدرم در بورس کد بورسی بکیرم ایشان محل تولدشان ایلام است ولی محل صدور شناسنامه اشان بغداد است و متاسفانه در سایت بغداد وجود ندارد حالا چیکار کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای ثبت نام پدر شما می توانید محل تولدشان را ثبت نمائیدو باقی مراحل ثبت نام را ادامه دهید.

   ۰
 139. Inanghorbany گفت:

  سلام من ۱۹سالمه ساکن تهرانم دیپلم ندارم و میخاستم بدونم میتونم سهام بخرم یا خیر یا اگر راهی دارد راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، برای ورود به بازار بورس و خرید و فروش سهام باید در ابتدا کد بورسی دریافت نمائید و آموزش های لازم جهت تبحر دراناجم معاملات فراگیرید. برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثبت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود. سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را در یکی از شعب آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه انجام دهید.بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد.برای کار کردن با سامانه آنلاین آگاه باید حتما سن شما بالای ۱۸ سال باشد.بعد از احراز هویت کد بورسی بعد از چند روز برای شما صادر میشود . نام کابری وکلمه عبور برای ورودبه سامانه معاملاتی از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی می شود. برای شروع پیشنهاد می کنیم در تورهای آموزشی رایگان که در هفته برگزار می شود شرکت کنید . همچنین می توانید از مطالب بلاگ, ویدئو های آموزشی و کلاس های آموزشی رایگان بهره مند شوید.با مراجعه به "ویترین باشگاه " میتوانید از برنامه آموزشی آگاه مطلع شوید.

   ۰
 140. abbas گفت:

  سلام
  حدودا ۲ ساعت بعد از تایید احراز هویت، کد معاملاتی به خط من اس ام اس شد اما به جای اینکه سه حرف اول نام خانوادگیم + عدد پنج رقمی باشه، سه حرف تصادفی از نام و نام خانوادگیم + عد پنج رقمی هستش؟ خواستم بپرسم مشکلی که نداره؟
  پیشاپیش ممنونم از پاسخگویی شما

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر ، کد بورسی شما مشکلی ندارد و بعد از ارسال نام کاربری و کلمه عبور دسترسی به سامانه معاملاتی آساتریدر برای شما فعال می شود.

   ۱
   • عباس گفت:

    ممنون.
    یه سوال دیگه هم دارم:
    چه زمانی میتونم فرم بانک ملت رو به بانک تحویل بدم؟ آیا باید صبر کنم تا کد معاملاتی برام صادر بشه یا الان هم میتونم برم انجام بدم؟

    ۰
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     نیازی به صبر برای دریافت کد معاملاتی نمی باشد و می توانید برای لینک حساب بانک ملت اقدام بفرمائید.

     ۱
 141. سمیرا گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من تازه میخوام وارد بورس شم و واقعا اطلاع خاصی ندارم
  میشه به چند سوال من پاسخ بدید
  پیشاپیش از پاسخگویی شما ممنونم
  ۱)اگه در بانک کشاورزی حساب داشته باشم باید حتما به کارگزاری این بانک مراجعه کنم ؟ آیا نمیتونم برای بورس در کارگزاری بانک ملت ثبتنام کنم؟
  ۲) برای اینکه با خرید و فروش و مراحل ابتدایی بورس آشنا بشم از چه راههایی میتونم اقدام کنم؟ و آیا برای یادگیری این موارد حتما در کلاسهای بورس ساختمان بورس ثبتنام کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید در هر کدام از کارگزاری های مورد تأئید سازمان بورس ثبت نام و کد معاملاتی دریافت نمائید.
   برای شروع پیشنهاد می کنیم در تورهای آموزشی رایگان که در هفته برگزار می شود شرکت کنید . همچنین می توانید از مطالب بلاگ, ویدئو های آموزشی و کلاس های آموزشی رایگان بهره مند شوید.با مراجعه به "ویترین باشگاه " میتوانید از برنامه آموزشی آگاه مطلع شوید.

   ۰
 142. مرتضی گفت:

  سلام اگر مدرک دیپلم نداشته باشیم میتونیم باز هم کد بورسی بگیریم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای افراد بالای ۱۸ سال که فاقد مدرک دیپلم می باشند با توجه به اطلاعیه سازمان بورس مبنی بر حذف اخذ مدرک دیپلم می توانند کد بورسی دریافت نمایند و به سامانه معاملاتی آنلاین دسترسی خواهند داشت.

   ۰
 143. مصطفی گفت:

  با سلام
  میخواستم برای خانوادم کد بورسی بگیرم
  ما در یکی از شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری سکونت داریم که شعبه اگاه وجود ندارد ایا امکان دریافت کد غیر حضوری را داریم ؟؟چگونه ؟
  ۲_مدرک تحصیلی برای افراد بالای ۱۸ سال کلا نیاز نیست ؟؟
  ۳_برادرم دبیرستانیه و الان امکان دریافت مدرک اشتغال به تحصیل و .. وجود ندارد
  ایا بدون این مدارک هم امکان دریافت کد بورسی دارد ؟
  ۳_افراد زیر ۱۸ سال که کد انلاین نمیگیرند برای خرید عرضه اولیه از طریق قسمت خرید افلاین مانند بقیه کد ها خرید میکنند یا تفاوتی وجود دارد ؟
  ممنون

  ۰
 144. سپید گفت:

  سلام ارائه کپی مدرک تحصیلی کافیست یا باید برابر اصل نیز ارائه شود؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر با توجه به ابلاغیه سازمان بورس مبنی بر حذف مدرک ، نیازی به ارائه مدرک برای دریافت کد بورسی و دسترسی به سامانه معاملاتی آنلاین نیست.

   ۰
 145. مریم گفت:

  یه سوال داشتم آیا بین کد معاملاتی و کد آنلاین بورسی تفاوتی هست؟ برای من کد معاملاتی پیامک شده برای گرفتن کد آنلاین باید مجددا مراجعه کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   کد معاملاتی نام دیگر کد بورسی است. بعد از صدور کدبورسی ، دسترسی شما به سامانه معاملاتی آنلاین با ارسال نام کاربری و کلمه عبور فعال می شود.

   ۰
 146. محمد گفت:

  سلام من تازه ۱۶ سالم شده میخواستم ببینم که میتونم کد بورسی بگیرم یانه آخه برای در یافت کد بورسی یا باید دانشجو باشی و ککارت دانشجویی داشته باشی یا اینکه مدرک تحصیلیت کمتر از دیپلم نباشه منم که دانشگاه نرفتم که لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر باتوجه ابلاغیه سازمان بورس نیازی به ارائه مدرک برای دریافت کد بورسی نیست.

   ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: