چرا آموزش آگاه

 • ۲۹ مرداد ۱۳۹۶
 • Agah
 • ۶۰ نظر
 • ۳۹۰۷ مشاهده
چرا آموزش آگاه؟

دانش کافی و شناخت درست از  اصول سرمایه‌گذاری، شرط لازم برای ورود به بازارهای مالی است. قدم ‌نهادن در بازارهای پرتلاطمی چون بورس، طلا، ارز و فارکس، بدون شناخت مناسب بازار، منجر به زیان‌های جبران‌ناپذیری می‌شود که می‌تواند زندگی افراد را به چالش جدی بکشاند.

این خسارات ممکن است به‌دلیل معاملات اشتباه شخص و همچنین پیروی از افرادی که دانش لازم را در این زمینه ندارند، ایجاد شود. در ادامه مشکل بزرگ‌تر، زمانی ایجاد می‌شود که عده‌ای با ایجاد سایت‌های نامعتبر تحلیلی به دنبال سوءاستفاده از بازار سرمایه هستند. این افراد سودجو نه‌تنها به مشتریان خود سودی نمی‌رسانند بلکه متحمل زیان‌های سنگین نیز می‌شوند درنتیجه نباید بدون دانش کافی به فعالیت در بازار سرمایه پرداخت.

کارگزاری آگاه با سابقه درخشان در بازار سرمایه کشور به ارائه خدمات مالی در بازار بورس ایران پرداخته و با به‌کارگیری اساتید بنام و باتجربه، گامی مثبت در حوزه آموزش درست و اصولی بازار سرمایه برداشته و همواره در این حوزه در کشور پیشتاز است.

 چرا واحد آموزش کارگزاری آگاه؟

واحد آموزش شرکت کارگزاری آگاه از سال ۸۷ تاکنون با برگزاری همایش و دوره‌های آموزشی در اکثر شهرهای کشور، به‌صورت حضوری و مجازی گامی مثبت در جهت ارتقاء سطح آگاهی علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران بازار سرمایه برداشته و سالانه بالغ بر۵۰۰۰ هزار نفر را آموزش داده است.

واحد آموزش کارگزاری آگاه  در سال ۱۳۹۱و با کسب موافقت‌نامه برگزاری دوره‌های آموزشی از کمیته راهبری آموزش بازار سرمایه، فعالیت خود را آغاز نموده و در حال حاضر با همکاری کارشناسان و اساتید خبره  یکی از مراکز پیشرو در آموزش بازار سرمایه است.

با رشد و گسترش فرهنگ سرمایه‌گذاری و نیاز به آموزش جامع، واحد آموزش کارگزاری آگاه، در حال برگزاری کلیه دوره‌های آموزشی، به‌صورت آنلاین و مجازی است. بهره‌گیری از اساتید فعال و باتجربه به همراه فضای استاندارد و مناسب آموزشی، کارگزاری آگاه را به کارگزار برتر در حوزه آموزش بازار سرمایه تبدیل کرده است.

 • کارگزار پیشرو در حوزه آموزش بازار سرمایه
 • مبتکر برگزاری دوره‌های آموزشی به‌صورت آنلاین (مجازی)
 • کیفیت بالای کلاس‌های آموزشی  همراه با  کارشناسان و اساتید خبره و باتجربه بازار سرمایه
 • هزینه‌های آموزشی مناسب با عضویت در بآشگاه مشتریان آگاه (تخفیف ۲۰ تا ۶۰ درصدی دوره‌های آموزشی)
 • پشتیبانی آنلاین و مناسب کلاس‌ها در طول برگزاری دوره

دوره‌های آموزشی فعال در کارگزاری آگاه

همایش‌ها

 • همایش آشنایی با سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه
 • همایش آشنایی با بازار آتی سکه
 • همایش تحلیل و بررسی بازار سرمایه

همایش آشنایی با سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه

بورس اوراق‌ بهادار به دلیل فرصت‌های متنوع سرمایه‌گذاری، از جذابیت بالایی برخوردار است. با بررسی بازارهای مالی در ده سال اخیر، بازار بورس با بازدهی ۱۲۰۰ درصد، بیشترین بازدهی را در بین بازارهای دیگر مانند طلا، سکه، ارز، مسکن و بانک داشته است. بازدهی بالای بازار سرمایه و تنوع ابزارهای این بازار، فضایی را فراهم کرده است که در آن بیشتر سرمایه‌گذاران با درجه‌های ریسک‌پذیری متفاوت در این بازار به سرمایه‌گذاری بپردازند. در این همایش نحوه سرمایه‌گذاری صحیح به سرمایه‌گذاران آموزش داده می‌شود و دانش‌پذیران با کارکردهای متنوع بازار سرمایه آشنا می‌شوند.

همایش آشنایی با بازار آتی سکه

بازار آتی سکه بدون شک بیشتر از بازارهای معمول فرصت سرمایه‌گذاری و سودآوری را به همراه دارد. قرارداد آتی یکی از انواع ابزار مشتقه به‌حساب می‌آید. این قرارداد که قابلیت خریدوفروش در بازارهای مالی را دارد، در سال‌های اخیر به‌خصوص در حوزه معاملات آتی سکه، مورد استقبال فراوانی قرار گرفته‌ و برای سرمایه‌گذاران بسیار جذاب بوده است. در دنیای رقابتی امروز، سرمایه‌گذاری بدون در اختیار داشتن دانش کافی و شناخت قواعد و اصول بازار، می‌تواند سرمایه افراد را مورد تهدید جدی قرار دهد. ازاین‌رو، شناخت صحیح بازار و آشنایی با اصول و مفاهیم بازار آتی سکه از الزامات ورود به این بازار جذاب است. در این همایش، سرمایه‌گذاران با بازار آتی سکه و نحوه انجام معامله در آن و محاسبات مربوط به سود و زیان آشنا می‌شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

همایش تحلیل و بررسی بازار سرمایه

با تحولات گسترده‌ای که در بازارهای مالی رخ داده است، بازار سرمایه به‌واسطه مزایای منحصربه‌فرد آن، چشم‌انداز بسیار روشنی را ایجاد می‌کند. بازار پول و نظام بانکی به دلیل بالا بودن نرخ بهره بانکی، جدی‌ترین رقیب بازار سرمایه است و کلیه بازارهای مالی (اعم از بازار سرمایه، مسکن، طلا و ارز ) با تغییرات نرخ سود بانکی دچار تلاطم و تغییر گردیده‌اند. بنابراین کاهش نرخ سود بانکی، باعث می‌شود بخشی از سرمایه‌ای که در بانک‌ها سرمایه‌گذاری می‌شود، وارد بازار سرمایه شده و به رونق این بخش کمک کند. در این همایش تأثیر کارایی و عملکرد صنایع و شرکت‌های مختلف بر بازار سرمایه بررسی می‌شود و به‌واسطه آن، صنایع پرسود و سهم‌های جذاب سال معرفی می‌شوند.

دوره‌های آموزشی مقدماتی

آموزش مقدماتی

 • مبانی سرمایه‌گذاری موفق در بورس
 • آشنایی با سایت فناوری بورس اوراق بهادار تهران و تکنیک‌های معامله با آن
 • فیلترنویسی در دیده‌بان بازار
 • سبد سهام و استراتژی معامله با آن
 • تحلیل تکنیکال مقدماتی
 • تحلیل بنیادی مقدماتی
 • نحوه معاملات و انتخاب استراتژی در بازار آتی سکه
 • استراتژی‌های موفق در بازار آتی سکه و طلا
 • آموزش مقدماتی اختیار معامله (آپشن)

مبانی سرمایه‌گذاری موفق در بورس

به‌طور کلی هر فردی علاوه بر حرفه شخصی‌ خود، باید به فکر کسب درآمد پایدار به‌عنوان شغل دوم باشد. در کشورهای تورمی عموماً با سرمایه‌گذاری در بانک، شاهد کاهش ارزش پول هستیم. لذا فرد باید با یک سرمایه‌گذاری درست و مناسب، اثرات تورم در میدان دارایی‌هایش را خنثی کند. با بررسی بازارهای مالی طی ۱۰ سال گذشته، می‌توان به این نتیجه رسید که بازار بورس با بازدهی ۱۲۰۰ درصد، بیشترین بازدهی را در بین بازارهای موازی مانند طلا، سکه، ارز، مسکن و بانک داشته است. با این تفاسیر می‌توان به این نتیجه رسید که سرمایه‌گذاری در بورس، علاوه بر کسب سود بیشتر در بلندمدت، از مزایای منحصر به فردی برخوردار است. نقدشوندگی سریع و راحت، وجود شفافیت بازار و حصول اطمینان از قانونی بودن روش‌های سرمایه‌گذاری، تنها بخشی از مزیت‌های بی‌شمار سرمایه‌گذاری در بورس است اما برای ورود به بازار پرتلاطمی مانند بورس، باید با قواعد اصولی بازار شناخت کامل داشته باشیم. بنابراین برای شروع یک سرمایه‌گذاری درست و دست یافتن به یک سود منطقی و مناسب، باید مسیر آموزش را طی نماییم. در پایان، برخی دیگر از مزایای انحصاری بورس به‌صورت خلاصه بیان شده است:

 • هدایت سرمایه‌های سرگردان به سمت سرمایه‌گذاری‌های متمرکز و هدف‌مند
 • استفاده از پس‌اندازهای کوچک و خرد افراد به هر میزان در سرمایه‌گذاری‌های بزرگ
 • ایجاد بازار دائم و مستمر که امکان سرمایه‌گذاری بلندمدت و کوتاه‌مدت را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌آورد.
 • وجود اوراق بهادار با ریسک و بازدهی مختلف برای سرمایه‌گذاران با هر سطح ریسک‌پذیری

دوره های مجازی آنلاین

مقایسه سرمایه‌گذاری در بانک و بورس

فرض کنید پس‌اندازی با مبلغ ۱۰ میلیون تومان را در بانکی با سود سالانه ۲۰ درصد سرمایه‌گذاری کردید. با این تفسیر، ماهانه ۱/۶ درصد سود کسب می‌کنید که معادل ماهانه ۱۶۰ هزار تومان در ماه و حدود ۲ میلیون تومان در سال می‌شود. حال اگر شما با همان مبلغ ۱۰ میلیون تومان، ماهانه فقط ۵% در بازار سهام سود کسب کنید مبلغی معادل ۵۰۰ هزار تومان سود کسب می‌کنید یعنی سودی حدود ۳۶۰ هزار تومان بیشتر نسبت به سرمایه‌گذاری در بانک!

برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

آشنایی با سایت Tsetmc و تکنیک‌های معامله با آن

سایت شرکت فناوری بورس اوراق بهادار تهران، در حقیقت پل ارتباطی سهامداران و فعالان بازار سرمایه، با اطلاعات و آمار معاملات سهم محسوب می‌شود. این سایت با توجه به اینکه تنها مرجع رسمی آمار لحظه‌ای معاملات است، اطلاعات بسیار مهم و حساسی در اختیار فعالان بازار سرمایه می‌گذارد. لذا تسلط بر تمامی بخش‌های این وب‌سایت می‌تواند به استفاده هر چه بهتر از اطلاعات و گرفتن تصمیمات منطقی‌تر کمک شایانی نماید. سایت بورس اوراق بهادار تهران، مجموعه کاملی از اطلاعات بازار سرمایه مانند اطلاعیه‌ها و گزارش‌های سایت کدال را در اختیار سرمایه‌گذار قرار می‌دهد و فعالان بازار سرمایه لازم است که با محتوا و نحوه استفاده از این سایت آشنا شوند. از قابلیت‌های مفید سایت شرکت فناوری بورس اوراق بهادار تهران، می‌توان به بخش دیده‌بان بازار اشاره کرد که به‌نوعی تابلوی آنلاین بورس است و در یک نگاه، جزییاتی دقیق از وضعیت معاملات سهام را در اختیار بیننده قرار می‌دهد. در این دوره آموزشی، اطلاعات لازم جهت آشنایی کامل و تحلیل و تصمیم‌گیری پیرامون انجام معاملات، به دانش‌پذیران آموزش داده می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

فیلترنویسی در دیده‌بان بازار

در بازارهای مالی همواره به‌روز بودن اطلاعات اهمیت فراوانی دارد. همچنین یکی از دغدغه‌های سهامداران در بورس اوراق بهادار تهران، انتخاب سهام مناسب برای خرید جهت نوسان‌گیری یا انتخاب سهام برتر در بین ۲۴۰۰ نماد موجود است. در گذشته، سهامداران برای دنبال کردن سهام موردنظرشان، باید بین تعداد زیادی نماد به جستجو می‌پرداختند یا برای انتخاب سهام برتر بر اساس تجربه‌ خود، اقدام به نوشتن اندیکاتور می‌نمودند که این امر نیازمند دانش برنامه‌نویسی بود. برای رفع این مشکل، سایت بورس اوراق بهادار تهران امکان جدیدی به‌نام فیلترنویسی را در بخش دیده‌بان بازار برای رصد و بررسی بهتر بازار ایجاد کرد که با استفاده از آن، معامله‌گر دید بهتر و وسیع‌تری پیدا می‌کند. در واقع استفاده از فیلتر، عموماً کمک شایانی به معاملات کوتاه‌مدت و میان‌مدت داشته و کمک می‌کند تا در کمترین زمان، بتوان از بهترین فرصت‌های موجود در بازار استفاده کرد. در این دوره با آشنایی مقدماتی با دستورات فیلترنویسی، اعمال فیلتر و دریافت خروجی، فیلترنویسی برای فاکتورهای روانشناسی بازار، تحلیل تکنیکال، فیلترهای مرکب و سودآور بازار سرمایه آشنا می‌شوید. برخی از مزیت‌های فیلترنویسی در بورس در زیر مشاهده می‌شود:

 • دسته‌بندی و انتخاب فیلدهای مورد نیاز نمادها و سفارشی نمودن آن
 • تسریع و تجمیع اطلاعات فاندامنتال و تکنیکال
 • رصد نمودن بازار با استراتژی‌های مختلف
 • سرعت در اجرا و  بازگرداندن لیست سهام‌ها ، با شرایط موردنظر
 • عدم استفاده از نرم‌افزار و نصب آن

برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

سبد سهام و استراتژی معاملاتی

یک ضرب‌المثل معروف می‌گوید: «همه تخم‌مرغ‌ها را در یک سبد نگذارید». چرا که ریسک ازبین رفتن سبد، باعث نابودی همه تخم‌مرغ‌ها خواهد شد. هدف از تشکیل سبد سهام، تقسیم کردن ریسک سرمایه‌گذاری بین چند سهم است؛ بدین ترتیب، سود یک سهم می‌تواند ضرر سهام دیگر را جبران کند. سبد سهام، ترکیبی مناسب از سهام یا سایر دارایی‌هاست که سهامدار آن را خریداری کرده است. تشکیل بهینه سبد سهام نیازمند یک استراتژی معاملاتی دقیق است. تصمیمات احساسی یکی از دلایلی است که موجب زیان سرمایه‌‌گذاران می‌شود. استراتژی معاملاتی به معامله‌گران می‌آموزد که در شرایط عدم اطمینان و تناقض بین ابزارهای تحلیلی، منطقی‌ترین تصمیم موجود را انتخاب نمایند. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت کلید اصلی تمایز بین تحلیلگر خوب بودن و معامله‌گر خوب بودن، استراتژی معاملاتی است. کلاس سبد سهام و استراتژی معاملاتی، موجب تسلط دانش‌پذیر بر بازارهای سرمایه‌گذاری می‌شود و دانش‌پذیر می‌آموزد که چگونه در یک فضای منطقی و به ‌دور از احساسات، معاملاتی انجام دهد که ثمره آن سود بیشتر است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

تحلیل تکنیکال مقدماتی

فرض کنید شما یک شکارچی تازه‌کار هستید و همه ابزار لازم برای شکار نیز در اختیار شماست. یک شکارچی بنیادی‌کار به شما می‌گوید کدام منطقه را انتخاب کنید، گوشت کدام حیوان خوشمزه‌تر است و یا گوشت کدام حیوان گران‌تر و پرطرفدارتر است؟ در مقابل یک شکارچی تکنیکال‌کار به شما خواهد گفت در چه ساعتی برای شکار حیوان موردنظر خود بروید، در کدام فصل شکار بروید و چگونه حیوان را شکار کنید. با استفاده  از اطلاعات هر دو شکارچی، می‌توانید به یک شکارچی ماهر تبدیل شوید و در کمترین زمان ممکن بهترین شکار را داشته باشید. باید توجه داشت که دانستن این مطلب که کدام فصل برای شکار بهتر است کافی نیست و نمی‌توان انتظار داشت که یک شکارچی قهار شوید.

یک سرمایه‌گذار موفق در بورس مانند یک شکارچی حرفه‌ای، بهترین منطقه برای شکار را می‌شناسد و می‌داند چه زمانی برای شکار بهتر است و این موفقیت جز با استفاده همزمان از تحلیل تکنیکال و بنیادی رخ نمی‌دهد. تعصب صددرصد بر روی یک روش تحلیل، در ابتدا به معاملات خود فرد آسیب رسانده و در بلندمدت این تفکر به افراد دیگر نیز سرایت می‌کند.

یکی از تکنیک‌های ضروری برای یک معامله موفق، دانستن دانش تکنیکال است. تحلیل تکنیکال در بازار بورس اوراق بهادار، بازار ارز، فارکس و نیز بازارهای بورس کالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. تحلیل تکنیکال فرض می‌کند که قیمت سهام، همه اطلاعاتی که در دسترس عموم است را منعکس می‌کند و به همین خاطر، یک تحلیلگر تکنیکال فقط روی تحلیل نموداری و آماری سهم تمرکز می‌نماید. تحلیل تکنیکال در واقع به بررسی عرضه و تقاضا در بازار می‌پردازد و به‌جای بررسی ویژگی‌های بنیادی شرکت در تلاش است، نیت بازار و پشت پرده حرکات قیمت را درک کند. در این دوره آموزشی دانش‌پذیران با ابزارهای موجود در تحلیل تکنیکال آشنا می‌شوند تا با استفاده از آنها بتوانند معاملات موفقی را در بازار سرمایه انجام دهند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

تحلیل بنیادی مقدماتی

“فاندامنتال” (Fundamental) در لغت به معنای بنیادی و پایه‌ای است و در علم معاملات بورس اوراق بهادار، به تحلیلی گفته می‌شود که به بررسی همه جانبه شرکت‌های بورسی در سطح خرد و کلان می‌پردازد. سرمایه‌گذاران در هر بازار اعم از اوراق بهادار، طلا، مسکن و… همواره نیازمند بررسی همه جانبه فرصت‌ها و هزینه‌های سرمایه‌گذاری و روند آتی آن هستند. برای انجام این تحلیل باید از اخبار جهان، وقایع سیاسی و اقتصادی باخبر باشیم. سرمایه‌گذاران از طریق تحلیل اخبار و بررسی وضعیت عوامل مؤثر بر بازار، استراتژی خود را برای ورود یا خروج از آن تعیین می‌کنند. تجزیه و تحلیل به این شیوه، زمان و منابع اطلاعاتی بیشتری را نسبت به تحلیل تکنیکال نیاز دارد.

وارن بافت، غول سرمایه‌گذاری توصیه می‌کند تنها در شرکت‌هایی سرمایه‌گذاری کنید که شناختی عمیق از آن‌ها دارید. دانش‌پذیر با گذراندن این دوره، مسلط به شناخت و تحلیل درست شرکت‌ها شده و با شناخت کامل صورت‌های مالی به آسانی قادر به شناخت شرکت‌هایی با شرایط مناسب است. در پایان به برخی از نقاط قوت تحلیل بنیادی پرداخته می‌شود:

 • تحلیل بنیادی برای انجام سرمایه‌گذاری با دیدگاه بلندمدت کارایی مناسبی دارد.
 • با تکیه‌بر اطلاعات مالی شرکت‌ها و رخدادهای واقعی، بینش مناسبی از شرکت‌های ارزشمند ارائه می‌دهد.
 • محرک‌های کلیدی درآمد و سود شرکت‌ها را بررسی کرده و دیدگاه تحلیلی جامعی به سرمایه‌گذاران می‌دهد.
 • از آنجا که سهام شرکت‌ها عموماً حرکت‌های گروهی دارند،حضور دراین دوره ، نگرش صحیحی به سرمایه‌گذار می‌دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشنر کلیک نمایید.

نحوه معاملات و انتخاب استراتژی در بازار آتی سکه

بازار جذاب آتی از سال گذشته به ابزارهای مشتقه معاملاتی بازارهای مالی ایران پیوست و روزبه‌روز بر مقبولیت و استقبال از این قراردادها افزوده می‌شود. بازار آتی سکه به دلیل ویژگی‌های منحصربه‌فرد، به‌سرعت در مسیر رشد و توسعه قرار دارد. شاید یکی از تکنیک‌های معامله‌گری این باشد که علاوه بر کسب سود در زمان افزایش قیمت‌ها، در روزهای منفی بازار هم بتوان به کسب سود پرداخت. در این بازار می‌توان بدون اینکه سکه طلا داشت آن را فروخت، از روند منفی و رو به نزول بازار سود کسب کرد همچنین با پول یک سکه، ۱۰ سکه خرید و مهم‌تر از همه با برخورداری از دانش کافی و صرف زمان مناسب، می‌توان سود خود را ده برابر کرد. علاوه بر این، فعالین بازارهای نقدی سکه (از‌جمله طلافروشان، صرافی‌ها) می‌توانند با به‌کارگیری استراتژی‌های صحیح معاملاتی، از ریسک نوسانات شدید قیمتی در امان بمانند.  برخی از مزایای سرمایه‌گذاری در بازار آتی سکه در زیر مشاهده می‌شود:

 • امکان بازدهی بالاتر به‌واسطه تضمین ریسک معاملات
 • افزایش قدرت نقد شوندگی
 • امکان برنامه‌ریزی بلندمدت برای سرمایه‌گذاران
 • امکان پیاده‌سازی تعداد متنوعی از استراتژی‌های معاملاتی

برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

استراتژی‌های موفق در بازار آتی سکه و طلا

بازار آتی سکه به دلیل داشتن خاصیت اهرمی، نقد شوندگی و نوسانات بالای روزانه، از جذابیت خاصی برخوردار است. تجربه چندین ساله بازار نشان داده است که تنها معامله‌گرانی موفق بوده‌اند که دارای دید منطقی و استراتژیک هستند. در این بازار تحلیل تکنیکال ابزاری قوی برای ایجاد استراتژی معاملاتی است. در نتیجه در این دوره، ضمن ارائه مفاهیم و ابزارهای پایه تحلیل تکنیکال، استراتژی‌های موفق و تجربه‌شده در بازار ارائه شده و به آموزش الگوگیری برای ایجاد استراتژی شخصی در معاملات آتی سکه پرداخته می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

دوره مقدماتی آموزش معاملات اختیار معامله (آپشن)

به‌طور معمول سرمایه‌گذارانی که دنبال کسب سود بیشتر و بازدهی بالاتر هستند، بازار جذاب اختیار معامله (آپشن) را برای سرمایه‌گذاری انتخاب می‌نمایند. بازار جذاب اختیار معامله سکه و طلا و سهام، از سال گذشته به ابزارهای مشتقه معاملاتی بازارهای مالی ایران پیوست و به‌سرعت در حال رشد و توسعه است. اختیار معامله یکی از ابزارهای کاربردی و مناسب برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری است. درواقع اختیار معامله یک قرارداد دوطرفه بین خریدار و فروشنده است که براساس آن، خریدار قرارداد حق (نه اجبار) دارد که مقدار معینی از دارایی مندرج در قرارداد را با قیمت معین و در زمانی مشخص بخرد یا بفروشد. بنابراین براساس این قرارداد، دو طرف توافق می‌کنند که در زمان آینده معامله‌ای انجام دهند. نکته جالب در این نوع قرارداد کلمه اختیار است که یعنی خریدار قرارداد، اختیار دارد که آن را اعمال بکند و یا نکند. در این معامله خریدار اختیار معامله، درازای پرداخت مبلغی معین، حق خرید یا فروش دارایی مندرج در قرارداد را در زمانی مشخصی با قیمتی که هنگام بستن قرارداد تعیین شده است، به دست می‌آورد؛ از طرف دیگر، فروشنده قرارداد اختیار معامله، در مقابل اعطای این حق به خریدار با دریافت مبلغ معینی هنگام عقد قرارداد، باید آماده فروش دارایی مذکور براساس مفاد قرارداد و در صورت تمایل خریدار باشد. تطابق سررسیدهای اختیار معامله با آتی این امکان را فراهم می‌کند تا با پیاده‌سازی ده‌ها استراتژی متنوع، هم ریسک موقعیت‌های اخذ شده در بازار آتی را کاهش داد و هم با تحلیل صحیح از روند بازار و تغییر نوسانات، روش‌های متنوعی برای اخذ بازدهی مطلوب بکار گرفت. در این دوره آموزشی، ضمن معرفی فرصت‌های متنوع سرمایه‌گذاری در بازارهای آتی سکه و سهام، به بررسی کاربرد‌ها  و جذابیت‌های معاملات آپشن و روش‌های ارزش‌گذاری و پیاده‌سازی استراتژی با استفاده از نرم‌افزار پرداخته می‌شود. در پایان مزایای اختیار معامله به‌اختصار بیان می‌شود:

 • کاهش ریسک سرمایه‌گذاری
 • امکان بازدهی بالاتر به‌واسطه تضمین ریسک معاملات
 • افزایش قدرت نقد شوندگی
 • امکان برنامه‌ریزی بلندمدت برای سرمایه‌گذاران
 • امکان پیاده‌سازی تعداد متنوعی از استراتژی‌های معاملاتی

برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

دوره‌های آموزشی پیشرفته

 • تحلیل تکنیکال پیشرفته
 • دوره کاربردی امواج الیوت
 • دوره مدیریت سرمایه و طراحی سیستم معاملاتی
 • دوره پیشرفته آموزش معاملات اختیار معامله (آپشن)، ارزش‌گذاری و استراتژی‌ها

تحلیل تکنیکال پیشرفته

همانطور که در مطالب قبل بیان شد، یک سرمایه‌گذار موفق در بورس مانند یک شکارچی حرفه‌ای، بهترین منطقه برای شکار را می‌شناسد و می‌داند چه زمانی برای شکار بهتر است و این موفقیت جز با استفاده همزمان از تحلیل تکنیکال و بنیادی رخ نمی‌دهد. تعصب صددرصد بر روی یک روش تحلیل، به معاملات فرد آسیب می‌رساند. یکی از تکنیک‌های ضروری برای یک معامله موفق، دانستن دانش تکنیکال است. تحلیل تکنیکال در بازار بورس اوراق بهادار، بازار ارز و فارکس و نیز بازارهای بورس کالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. در تحلیل تکنیکال فرض می‌شود که قیمت سهام، همه اطلاعاتی را که در دسترس عموم است، منعکس می‌کند و به همین دلیل، یک تحلیلگر تکنیکال فقط روی تحلیل نموداری و آماری سهم تمرکز می‌نماید. تحلیل تکنیکال درواقع به بررسی عرضه و تقاضا در بازار می‌پردازد و به‌جای بررسی ویژگی‌های بنیادی شرکت در تلاش است نیت بازار و پشت پرده حرکات قیمت را درک کند. در این دوره آموزشی دانش‌پذیران با ابزارهای موجود در تحلیل تکنیکال آشنا می‌شوند تا بتوانند معاملات موفقی را در بازار سرمایه انجام دهند.

در مرحله بعد پس از گذراندن دوره مقدماتی تکنیکال با سرفصل‌هایی ازجمله تعریف فیبوناچی، شناسایی و تعیین زمان مناسب جهت خرید و فروش سهام، آموزش کار با نرم‌افزار داینامیک تریدر و ابزارهای تحلیلی زمانی و الگوهای هارمونیک آشنا می‌شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

دوره کاربردی امواج الیوت

یکی از دلایل بزرگی که اکثر سهامداران بورس متحمل زیان‌های سنگین می‌شوند ندانستن نظریه امواج الیوت است. جلوگیری از تکرار اشتباه و آشنایی با باورهای اشتباه معامله‌گری و انجام معاملات موفق، راز سودآوری اصولی و همیشگی است. رالف نلسون الیوت مطالعات زیادی را درباره داده‌های بازار سرمایه انجام داد و به این نتیجه رسید که باید مبانی امواج را توسعه دهد. وی قالب‌هایی از تحلیل تکنیکال که روند‌هایی در بازارهای مالی را شناسایی می‌کرد را پیاده‌سازی نمود. امواج الیوت، روانشناسی توده مردم را در بازارها در قالب موج‌ها و الگوهای مشخص و تکرارشونده نشان ‌می‌دهد که ساختاری اتصال یافته‌ برای مدل‌های بزرگ‌تر است. امواج الیوت بر پنج موج متحرک که با اعداد مشخص می‌شود و سه موج اصلاحی که با حرف نمایش داده می‌شود، استوار است. الیوت ابزاری کاربردی است که می‌گوید اتفاق‌های بازار، ریشه در گذشته قیمت‌ها دارد. دانش‌پذیران ضمن یادگیری اصول اولیه از الیوت، نمونه‌هایی از تحلیل‌های کاربردی در بازار سرمایه را فرامی‌گیرند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

دوره مدیریت سرمایه و طراحی سیستم معاملاتی

سرمایه‌گذاری درواقع یک راه متفاوت جهت کسب سود بیشتر است. معمولاً همه افراد علاوه بر حرفه اصلی خویش، به‌دنبال منبعی پایدار برای کسب درآمد بیشتر نیز هستند. اما با توجه به اینکه یک نفر بیشتر از ۲۴ ساعت در شبانه‌روز نمی‌تواند کار کند لذا برای کسب درآمد بیشتر باید فکر این بود که پول به‌جای افراد کار کند. به‌طور مثال اگر از امروز شما در ابتدای هر سال مبلغ یک میلیون تومان سرمایه‌گذاری کنید و هر سال ۱۰% سود کسب کنید و از آن برداشت نکنید بعد از ۳۰ سال تقریباً مبلغ ۱۶۴ میلیون تومان خواهید داشت، ولی اگر آن را صرفاً پس‌انداز کنید فقط مبلغ ۳۰ میلیون تومان خواهید داشت. لذا برای سرمایه‌گذاری صحیح و اصولی، دانستن قواعد مدیریت سرمایه امری ضروری است. مدیریت سرمایه دانش کسب حداکثر سود با کمترین میزان ضرر و حداقل ریسک در سرمایه‌گذاری است. در بازارهای مالی ۳ عامل در موفقیت فرد نقش دارد: تحلیل بازار۱ مدیریت سرمایه۲ روانشناسی معامله‌گر۳. درصورتی‌که سرمایه‌گذار هر یک از عوامل فوق را نادیده بگیرد، قسمت قابل‌توجهی از سرمایه خود را از دست خواهد داد. دانش‌پذیران در این دوره با روش‌های ساخت سیستم معاملاتی، روانشناسی بازار، مدیریت سرمایه‌گذاری (مباحث money management) و شناخت رفتار بازار آشنا می‌شوند و درنهایت می‌آموزند که چگونه یک سیستم معاملاتی طراحی کنند تا در عین کسب بیشترین بازدهی، کمترین میزان ضرر را متحمل شوند و رفتار سرمایه‌گذار و معامله‌گر را بشناسند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

دوره پیشرفته آموزش معاملات اختیار معامله (آپشن)، ارزش‌گذاری و استراتژی‌ها

به‌طور  کل سرمایه‌گذارانی که دنبال کسب سود بیشتر و بازدهی بالاتر هستند، بازار جذاب اختیار معامله (آپشن) را، انتخاب می‌نمایند. بازار جذاب اختیار معامله سکه و طلا و سهام، از سال گذشته به ابزارهای مشتقه معاملاتی بازارهای مالی ایران پیوست و به‌سرعت در حال رشد و توسعه است. اختیار معامله یکی از ابزارهای کاربردی و مناسب برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری است که درواقع یک قرارداد دوطرفه بین خریدار و فروشنده است. براساس این قرارداد، خریدار قرارداد حق (نه اجبار) دارد که مقدار معینی از دارایی مندرج در قرارداد را با قیمت معین و در زمانی مشخص بخرد یا بفروشد. بنابراین براساس این قرارداد، دو طرف توافق می‌کنند که در زمان آینده معامله‌ای انجام دهند و در ازاء پرداخت مبلغ معینی، حق خرید یا فروش دارایی مندرج در قرارداد را در زمانی مشخص، با قیمتی که هنگام بستن قرارداد تعیین شده است، به دست می‌آورد. از طرف دیگر، فروشنده قرارداد اختیار معامله، در مقابل اعطای این حق به خریدار با دریافت مبلغ معینی هنگام عقد قرارداد، براساس مفاد قرارداد، باید آماده فروش دارایی مذکور درصورت تمایل خریدار  باشد. تطابق سررسیدهای اختیار معامله با آتی این امکان را فراهم می‌کند تا با پیاده‌سازی ده‌ها استراتژی متنوع، هم ریسک موقعیت‌های اخذشده در بازار آتی را کاهش داد و هم با تحلیل صحیح از روند بازار و تغییر نوسانات، روش‌های متنوعی برای اخذ بازدهی مطلوب بکار گرفت. در این دوره آموزشی، ضمن معرفی فرصت‌های متنوع سرمایه‌گذاری در بازارهای آتی سکه و سهام، به بررسی کاربرد‌ها و جذابیت‌های معاملات آپشن و روش‌های ارزش‌گذاری و پیاده‌سازی استراتژی با استفاده از نرم‌افزار پرداخته می‌شود. در پایان مزایای اختیار معامله به‌اختصار بیان می‌شود:

 • کاهش ریسک سرمایه‌گذاری
 • امکان بازدهی بالاتر به‌واسطه تضمین ریسک معاملات
 • افزایش قدرت نقدشوندگی
 • امکان برنامه‌ریزی بلندمدت برای سرمایه‌گذاران
 • امکان پیاده‌سازی تعداد متنوعی از استراتژی‌های معاملاتی

برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

فضای آموزشی متفاوت

واحد آموزشی کارگزاری آگاه با فراهم آوردن فضای آموزشی مناسب و برگزاری دوره‌ها در سطح آنلاین و حضوری، دوره‌های متنوع و جامعی را بر اساس استانداردهای آموزشی تدوین کرده و در تلاش است تا علاوه بر آموزش حرفه‌ای، به رشد و گسترش فرهنگ سرمایه‌گذاری در کشور کمک کند.

کلاس آموزشی بآشگاه مشتریان آگاه

کلاس آموزشی بآشگاه مشتریان آگاه

دوره‌های آموزشی بآشکاه مشتریان آگاه

دوره‌های آموزشی کارگزاری آگاه

کلاس آموزشی بآشگاه آگاه

کلاس آموزشی بآشگاه مشتریان آگاه

ارائه مدارک معتبر

واحد آموزشی کارگزاری آگاه با کسب موافقت‌نامه اصولی از کمیته راهبری بازار سرمایه، برای تمام دوره‌های آموزشی گواهینامه‌های معتبر با مجوز سازمان بورس ارائه می‌نماید.

CERTIFICATE1

CERTIFICATE2

 

CERTIFICATE3

CERTIFICATE4

آموزش بورس در تلگرام

کانال آموزش بورس که متعلق به واحد آموزش کارگزاری آگاه است، مطالب متنوع و بی‌نظیری را در حوزه آموزش بازار سرمایه از سطوح مقدماتی تا پیشرفته به‌صورت روزانه در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. وجود مطالب و محتواهای غنی و کاربردی در حوزه آموزش بازار سرمایه، این کانال را متمایز از دیگر کانال‌های آموزشی کرده است. بخشی از مطالب کانال تلگرام آموزش در زیر مشاهده می‌شود:

 • آموزش تکنیکال مقدماتی
 • آموزش تکنیکال پیشرفته
 • آموزش تحلیل بنیادی
 • مدیریت سرمایه و طراحی سیستم معاملاتی
 • مالی رفتاری و روانشناسی بازار
 • تکنیک‌های معامله‌گری
 • نکاتی برای موفقیت در بورس
 • هوش مالی
 • خلاصه کتاب‌های کانسلیم، جادوگران بازارهای نوین، هوش مالی
 • سرگذشت بزرگان بازار سرمایه
 • مدیریت سرمایه

برای ورود به کانال آموزش کلیک کنید.

تجربه‌های دانش‌پذیران آموزش آگاه

سعید جلالی از گرگان

دوره‌های آموزشی آنلاین کارگزاری آگاه، این امکان را برای من و سایر دانش‌پذیران شهرستانی به وجود آورده که بتوانیم بدون پرداخت هزینه اضافی برای رفت‌وآمد، از آموزش درست  و اصولی بازار سرمایه استفاده کنیم.

رحمان محبی

شرکت در دوره‌های آموزشی آگاه، در کنار بهره‌مندی از اساتید باتجربه و نام‌آشنای بازار سرمایه، سبب شد همه ضعف‌ها و کاستی‌ها و گاهی انحرافاتی که قبلاً در خواندن کتاب‌های مالی و سرمایه‌گذاری برایم به‌وجود آمده بود به‌کلی برطرف شود.

مهسا صایب

هزینه‌های مقرون به‌صرفه و پایین کلاس‌های آموزشی آگاه در مقایسه با دیگر مؤسسات آموزشی موجب شد به‌راحتی بتوانم در تمام کلاس‌ها ثبت‌نام کنم. با شرکت در دوره‌های آموزشی آگاه در کنار اساتید برجسته و فعال بازار سرمایه، شاهد پیشرفت روزانه  معاملاتم بودم .

کامبیز میرباقری

حضور دائم و همیشگی مدرسین دلسوز در کنار تجربیات ارزشمند آنهو همچنین فضای آرام و علمی کلاس‌های آموزشی، موجب شد که خلأهای آموزشی برایم برطرف شود. کیفیت بالای آموزش در کنار پشتیبانی مناسب، سبب شد آموزش آگاه را متفاوت و متمایز از دیگر آموزشگاه‌ها بدانم.

لیلا رکوعی

آموزش از راه دور بیشتر از هر چیزی نیازمند یک سیستم مناسب برای رفع مشکلات است. پشتیبانان آنلاین آموزش آگاه با سرعت و دقت، همه مشکلات و دغدغه‌هایم را در طول برگزاری کلاس‌ها برطرف کردند. وجود زمان‌بندی مناسب برای برگزاری دوره‌های آموزشی، سبب گردید تا جهت شرکت در دوره‌های آموزشی آنلاین با مشکل مواجه نشوم.

جواد مرزبان

برای من آموزش آگاه در کنار حضور اساتید فعال بازار سرمایه، شروع یک آموزش اصولی و باکیفیت بود. بعد از شرکت در دوره‌های آنلاین آموزش آگاه، تمام ضرر و زیان‌هایی که در بازار سهام متحمل شده بودم جبران شد.

سانیا معتمدی

هزینه‌های بالای مؤسسات آموزشی، باعث شده بود از فعالیت در بازار سرمایه منصرف شوم اما آموزش آگاه با دریافت کمترین هزینه از دانش‌پذیر، نیاز آموزشی من را با بالاترین کیفیت ممکن برطرف کرد. کیفیت بالای تدریس در کنار فضای علمی آموزشی موجب ترغیب من برای ثبت‌نام در تمام دوره‌های آموزشی پیشرفته بازار سرمایه گردید.

مجید قاسم‌زاده

وجود بستر باکیفیت آموزش از راه دور در کنار زمان‌بندی مناسب برگزاری دوره‌ها، برای افراد پرمشغله‌ که امکان حضور در کلاس‌ها را ندارند، بهترین انتخاب است. تجربیات ارزشمند اساتید خبره و دلسوز آموزش آگاه، سبب شد همه ضعف‌ها و کاستی‌های آموزشی‌ام برطرف شود.

سروش ناظم

هزینه‌های مقرون به‌صرفه و مناسب دوره‌های آموزشی آگاه موجب شد برای پرداخت هزینه‌ها مشکلی نداشته باشم. وجود مزیت آموزش آنلاین و استفاده از اساتید مجرب در کنار پشتیبانی مناسب آموزش، کارگزاری آگاه را به کارگزاری برتر در حوزه آموزش بازار سرمایه تبدیل کرده است.

فرهاد علیجانی

مزیت آموزش آگاه فضای علمی و مناسب آموزشی در کنار هزینه‌های مناسب و مقرون به‌صرفه است و بنده هم خوشحالم که آگاه را در حوزه آموزش بازار سرمایه انتخاب کرده‌ام. پشتیبانی مناسب آموزش سبب گردید آموزشی بی‌دغدغه و باکیفیت در کنار اساتید نام‌آشنای بازار سرمایه را تجربه کنم.

زهرا کاظمی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی کامل می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر مفاهیم بازار سرمایه، از پیشنهاد‌های آموزشی آن استفاده می‌کردم. آموزش آگاه با  به‌کارگیری اساتید خبره بازار سرمایه و برگزاری کلاس‌های متنوع به‌صورت حضوری و مجازی،  موجب گردید تمام نیازهای آموزشی‌ام برطرف شود. استفاده از آموزش آنلاین در کنار بهره‌گیری از اساتید مجرب بازار سرمایه موجب گردید آموزش آگاه را متفاوت از دیگر مؤسسات آموزشی بدانم.

درپایان می‌توان بیان نمود که اصول موفقیت در بازارهای مالی و کسب سود به صورت پیوسته  تنها با «آموزش صحیح و درست» میسر است و کارگزاری آگاه مفتخر است اعلام نماید که با فراهم آوردن فضای آموزشی مناسب و برگزاری دوره‌های متنوع “حضوری” و “آنلاین” در کنار اساتید دلسوز و باتجربه که آوازه شهرتشان در بازار سرمایه کشورمان فراگیر است، اقدام به برگزاری دوره‌هایی می‌نماید که ازنظر هزینه، بسیار پایین و مقرون‌به‌صرفه است. سطح استقبال و رضایت از دوره‌ها در سطح کشور (شهرهای شیراز، رشت، مشهد، گرگان، یزد …) به اندازه‌ای بالا است که واحد آموزش آگاه تصمیم به برگزاری برخی دوره‌ها در سطح آنلاین گرفته است و انشالله در آینده  تمامی دوره‌ها به‌صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

60 پاسخ به “چرا آموزش آگاه”

 1. agah15168 گفت:

  سلام.گاهی این دوره ها و همایش ها تو شهرستانها هم برگزار کنید تا ما هم بتونیم استفاده کنیم.مرسی

  ۰
 2. sms4265 گفت:

  سلام. اگه امکانش هست فیلمهای دوره های اموزشی رو در سایت قرار دهید.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در خصوص همایش ها، فایل در اختیار ثبت نام کنندگان قرار می گیرد اما در خصوص برخی کلاس ها مانند کلاس های تکنیکال،اگر در یکی از جلسات حضور نداشته باشید، در مدت برگزاری دوره می توانید با مراجعه به پنلی که در اختیار شما قرار داده می شود، محتوای ویدئویی کلاس را مشاهده نمایید. اما امکان دانلود آن را ندارید.

   ۰
 3. agah56844 گفت:

  با سلام چه خوب میشه در شهرستانها هم این دوره ها برگزار بشه با تشکر از شما

  ۰
 4. miladmahtabi1983@gmail.com گفت:

  سلام خیلی خوبه....یه سایتی بنام سرآمد هم حدود پنج سال قبل وجود داشت که آموزشها و امتحان آنلاین در مورد بورس و بهداشت و مسائل اجتماعی برگزار میکرد....کار شما هم عالیه....

  ۰
 5. AG5638 گفت:

  آموزش رکن جدایی ناپذیر هر کار پرریسک بحساب میاد.

  ۰
 6. AG5637 گفت:

  آموزش کارگزاری آگاه حرف نداره...

  ۰
 7. AH0745 گفت:

  سلام

  کارتون عالیه....اگه بعضی از آموزشها رایگان باشه بهتره.

  ۰
 8. adim01914 گفت:

  در قسمت تازه های بلاگ قسمت صندوقهای سرمایه‌گذاری که باشگاه قرار داده ما مطالعه کردیم ضامن جزیی از ارکان صندوق به شمار میرود و کاملا توضیح داده که جزیی از ارکان اختیاری صندوق بشمار میرود...شما در سوال نگفتید که کدام اختیاری یا غیر اختیاریه... لطفاً این سوال رو یا حذف کنید یا ضامن هم جزیی از ارکان صندوقه .. خواهشن بررسی کنید ..ما این همه مطالعه میکنیم..

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در بخش صندوق های قابل معامله ذکر شده است که این صندوق ها تفاوت هایی با سایر صندوق ها دارند.
   یکی از این تفاوتها این است که ضامن از ارکان صندوق قابل معامله نیست.
   برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید.

   ۰
 9. AG7700 گفت:

  حرکت کارگزاری اگاهی واقعن ستودنی هست. خود این باشگاه خیلی به کمک می کنه
  باتشکر فراوان

  ۰
 10. adim01914 گفت:

  باسلام...یه پیشنهاد دارم....با توجه به مسابقات جسورانه و افزایش رتبه برندگان اگر طبق روال ماه‌های قبل جوایز را محاسبه کنید به رتبه های پایین پول ناچیزی تعلق میگیرد ..بنابراین پیشنهاد من این است که بجای ۱۵ درصد فاصله بین رتبه ها در محاسبه جوایز آن را به ۵ درصد کاهش دهید و بعد آنرا محاسبه کنید ..

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   سپاس از ارائه نظرتون. اگر لطف بفرمایید و نظرات مرتبط با هر بخش از بآشگاه را در مطالب مرتبط آن درج بفرمایید، سپاسگزار خواهیم بود چرا که روند بررسی آن را هم ساده تر می کند. نظر شما به تیم طراحی و مدیریت مسابقات ارجاع شد.

   ۰
 11. rajabi21336 گفت:

  سلام
  با عرض خداقوت واز اینکه با اهتمام وتلاش سعی در بالا بردن سطح دانش .معلومات جامعه هستین
  اگر امکانش هست در شهرستانها ویا حداقل مراکز استانها هم برگزار بشه.س
  سپاس

  ۰
 12. om1360 گفت:

  با سلام
  خدمات و آموزش های آگاه بسیار عالی بوده و قابل تحسین و تشویق است از راه دور کف میزنم برای مجموعه بسیار محبوب آگاه
  خیلی عالی هستین
  آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای تک تک شما بزرگواران دارم

  ۰
 13. hr.smaeili@gmail.com گفت:

  سلام
  آموزش از راه دور بیشتر از هر چیزی نیازمند یک سیستم مناسب برای رفع مشکلات است.
  سپاس

  ۰
 14. feizi04189 گفت:

  مسابقات پیش بینی شاخص و سهام این هفته برای ماه مرداد حساب میشه یا شهریور؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   مسابقاتی که در تاریخ ۱ شهریور پاسخ داده شده است، در رتبه بندی شهریور لحاظ می شود و سوالاتی که تا ۳۱ مرداد پاسخ داده شده اند در رتبه بندی مرداد ماه.

   ۰
 15. mehdi.ra63@gmail.com گفت:

  با سالم خدمت شما.
  اگر مقدور هست در شهر شاهرود هم این کلاسهای آموزشی مفیدتون رو برگزار کنید.
  با تشکر فراوان

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست بزرگوار
   بسیاری از کلاس ها به صورت آنلاین نیز برگزار می شود تا همه عزیزان امکان استفاده از آن ها را داشته باشند.

   ۰
 16. Amdbourse@gmail.com گفت:

  تشکر و سپاس از تمامی کارکنان آگاه. بعنوان یک تجربه آموزشهایی که در کارگزاری گذراندم دیدم را کامل نسبت به معامله تغییر داد و این مهم به مدد اساتید توانای گارگراری ممکن شد. رقابت در باشگاه ایده ای ناب و دستیافتنی برای ما فراهم میکند تا به پیشرفت امیدوار باشیم گرچه من در کارگزاری دیگری معامله میکنم اما بی صبرانه منتظرم تا معاملاتم به سرانجام برسد و عضو آگاه بشم. کاش دورهایی بسیار عالی که در تهران برگزار میشه بصورت آنلاین هم برگزار بشه. نکته دیگر تفاوت باشگاه با مشابه آن در سایر کارگزاری این است که دست یافتنی است اما سایر کارگزاری ها چنان مسابقات را دست نیافتنی کرده ام که عطا را به لقا می بخشی .

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست بزرگوار
   اینکه تلاش ما توانسته رضایت شما را به همراه داشته باشد، باعث خوشحالی ما است. امیدواریم ما را با نظرات سازنده خود یاری کنید.

   ۰
 17. agah52723 گفت:

  با سلام
  تا به امروز من فقط از سی دی های اموزش کارگزاری آگاه استفاده کردم و بسیار موفق و کارا بوده -- خدا قوت ایشالا پایداری تون مستدام.

  ۰
 18. علی محمدی گفت:

  با سلام و احترام

  در حال حاضر امکان برگزاری کلاس های مقدماتی بازار سرمایه هم به صورت مجازی در کارگزاری اگاه وجود دارد؟

  ۰
 19. مینا فرخی گفت:

  سلام

  من در تمام کلاس های آنلاین آگاه شرکت کردم. استفاده از اساتید برتر و کیفیت کلاس ها در کنار کادر پشتیبانی خوب از ویژگی های منحصر به فرد آموزش آگاه در مقایسه با موسسات آموزشی دیگر است

  ۰
 20. علی فرجی گفت:

  چگونه میتوانم از کلاس های آنلاین کارگزاری اگاه استفاده کنم. اطلاعات دوره های آموزشی در کجا آمده است

  ۰
 21. amerdad66@gmail.com گفت:

  سلام
  روش دریافت مدرک دوره تکنیکال مقدماتی به چه صورت می باشد؟ بنده در این دوره شرکت نموده ام.

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست عزیز در صورتیکه ساکن تهران هستید لازم است با همراه داشتن یک قطعه عکس ۴*۳، به واحد آموزش مراجعه کرده و گواهینامه خود را دریافت نماید.
   و در صورتیکه ساکن شهرستان هستید با واحد آموزش تماس حاصل فرمایید.
   شماره کارگزاری ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰
   شماره مستقیم واحد آموزش ۱۰۳-۰۲۱۸۲۱۵۴۱۰۲

   ۰
 22. مهدی زمانی گفت:

  با سلام و تشکر از برگزاری دوره های آنلاین

  چه جوری میتونم در نزدیک ترین دوره اشنایی با بازار سرمایه شرکت کنم

  ۰
 23. Amir04550 گفت:

  سلام
  خدا قوت و دست مریزاد باید گفت به اینهمه پیشتازی و انجام کارهای درست در رابطه با پیشرفت سهامداران کارگزاری آگاه.
  سپاس

  ۰
 24. afzalian گفت:

  با سلام و تشکر ویژه از پرسنل کارگزاری آگاه

  بنده به دلیل ساعات کاری خود امکان حضور در دوره های آموزشی آنلاین را ندارم.

  آیا دوره هایی دارید که به صورت آفلاین و مجازی باشد؟

  ۰
 25. سینا حسینی گفت:

  درود

  آیا امکان بازپخش دوره های مجازی در سایت وجود دارد.

  با تشکر

  ۰
 26. سودا گفت:

  با سلام
  فرق دوره های بازار بورس که در باشگاه موجوده با دوره های آموزشی کارگزاری آگاه چیه؟

  ممنون از سایت خوبتون

  ۰
 27. AG8559 گفت:

  با سلام
  لطفا در شعب شهرستان دوره های آموزشی بیشتری برگزار نمایید

  ۰
 28. ahmadi2 گفت:

  واقعا باید تبریک گفت به کارگزاری اگاه که نسبت به سالهای قبل خیلی بیشتر و به صورت تخصصی به بخش اموزش ورود کرده ......این امر میتونه در بلند مدت تاثیر بسزایی در سطح اگاهی و پیشرفت بورس بزاره........ممنونم

  ۰
 29. Salhivand گفت:

  با سلام
  به جرات میتوان گفت ک کارگزاری آگاه یکی از بهترین راهنمایان آموزشی در سطح کشور است ک دلسوزانه در همه سطوح ب یاری و مدد کاربران می آید.برای همه دست اندرکاران آرزوی موفقییت دارم.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   از اینکه مطالب آموزشی برای شما سودمند است، خوشحالیم و امیدواریم با نظرات خود ما را یاری کنید.

   ۰
 30. اسد گفت:

  سلام

  باید یه تشکر ویژه داشته باشیم از اموزش آگاه چون تونسته دوره های آموزش همه بازارها رو پوشش بده.
  تشکر از تیم اموزش آگاه

  ۰
 31. عباس احمدی گفت:

  با سلام

  به چه صورت میتونیم زمان برگزاری دوره های اموزشی آگاه رو داشته باشیم؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست عزیز با مراجعه به بخش ویترین آموزش در بآشگاه، شما می توانید تمامی دوره های در حال ثبت نام را مشاهده کرده و با قراردادن نشانه‌گر موس بر روی آنها، از زمان برگزاریشان مطلع شوید.

   ۰
 32. AK5669 گفت:

  اساتید خوب و با تجربه ای دارند.

  ۰
 33. AU0902 گفت:

  دانش کافی و شناخت درست از اصول سرمایه‌گذاری، شرط لازم برای ورود به بازارهای مالی است که جز اموزش و تجربه محقق نمیشود

  ۰
 34. محمد گفت:

  ترتیب اموزش تکنیکال و بنیادی کدوم الویت داره

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   این مورد به علایق شما بستگی دارد. شما ظرف ۶ ماه می‌توانید مباحث تکنیکال را فرابگیرید و برای تحلیل بنیادی به حداقل ۲ سال زمان نیاز است.
   هرکدام که بیشتر با روحیه شما سازگارتر است برای آموزش مناسب است.

   ۰
 35. AW2842 گفت:

  خوشحال شدم که در میان اساتیدتون دوستان قدیمم رو دیدم،در آموزش جامعیت بسیار مهم هست که در بخش آموزش آگاه کاملا لحاظ شده

  ۰
 36. AU0902 گفت:

  با سلام
  همه برنامه های کارگزاری اگاهی واقعن ستودنی هست.باشگاه خیلی به ما کمک می کنه که ابزار کلیدی و مهم رو تجربه کنیم
  باتشکر فراوان

  ۰
 37. AU0902 گفت:

  سلام
  با عرض خداقوت واز اینکه با تمام وتلاش سعی در بالا بردن سطح دانش ومعلومات مشتریان کارگزاری وباشگاه اگاه هستین

  ۰
 38. AU0902 گفت:

  با سلام
  بنده با شرکت در دو کلاس در زاهدان واقعا هم کمک بزرگی در فهم بازار بورس و گلیات شده است که سپاسگزارم

  ۰
 39. محمدرضا گفت:

  سلام من در چند دوره شرکت کردم ولی گواهی دریافت نکردم
  چطور برای دریافت گواهی اقدام کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   مدرک دوره آموزشی مختص کلاس‌های آموزشی غیر رایگان می‌باشد و به همایش‌ها تعلق نمی‌گیرد. حال اگر کلاس آموزشی مجازی شرکت کرده باشید و کلاس غیر رایگان بوده باشد از طریق ایمیل m.gol136855@gmail.com قادر به پیگیری مدرک آموزشی خود هستید،همچنین جهت پیگیری بیشتر می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۴ بخش آموزش کارگزاری تماس حاصل فرمائید.

   ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: