آموزش پنل معاملاتی آفلاین کارگزاری آگاه (اینترنتی)

 • ۲۷ تیر ۱۳۹۸
 • agah4
 • ۳۶۲ نظر
 • ۱۲۱۳۰۸ مشاهده
پنل معاملات آفلاین کارگزاری آگاه

پنل معاملاتی آفلاین برای مشتریانی که شرایط دریافت کد آنلاین را ندارند، راه‌اندازی شده است.

خرید و فروش سهام در بازار بورس برای افراد زیر ۱۸ سال و همچنین افرادی که مدرک تحصیلی کمتر از دیپلم دارند شامل محدودیت هایی است. از طریق سامانه معاملاتی آفلاین کارگزاری آگاه، این افراد می توانند اقدام به خرید و فروش سهام در بازار سرمایه کنند.

در این مطلب قصد داریم نحوه استفاده از نرم افزار معاملاتی آفلاین را آموزش دهیم.

ورود به پنل معاملاتی آفلاین (اینترنتی)

برای خرید و فروش سهام از طریق پنل آفلاین ابتدا وارد سایت panel.agah.com شده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید. چنانچه با نحوه خرید و فروش سهم آشنا نیستید به مقاله فیلم آموزش خرید و فروش آنلاین سهام مراجعه نمایید.

این نام کاربری و کلمه عبور، همان‌هایی است که شما در ثبت نام آگاه اکسپرس وارد نموده‌اید یا کارگزاری آگاه برای شما ارسال کرده است.

چنانچه تاکنون کد بورسی از کارگزاری آگاه دریافت نکرده‌اید، می‌توانید از طریق سامانه آگاه اکسپرس برای ثبت نام کد بورسی اقدام کنید.

 

 

درصورتی‌که نام کاربری یا کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید از طریق بخش فراموشی رمز عبور در صفحه ورود می‌توانید آن‌ها را بازیابی کنید.

پس از ورود به سامانه، در صفحه اصلی از طریق نوار سمت راست می‌توانید به بخش‌های مختلف سامانه معاملاتی (ازجمله خرید و فروش آفلاین، لیست معاملات، دارایی ‌ها و …) دسترسی داشته باشید.

صفحه ورود پنل معاملاتی آفلاین آگاه

در حالت کلی برای خرید سهام، شما می‌بایست ابتدا حساب معاملاتی خود را شارژ کنید. به‌منظور شارژ حساب می‌توانید از طریق بخش‌های “پرداخت شتابی” یا “فیش واریز نقدی” اقدام کنید.

پرداخت شتابی :

در بخش پرداخت شتابی که برای واریز آنلاین در سامانه معاملاتی قرارگرفته است، شما می‌توانید به همراه اطلاعات بانکی خود مثل (شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضا و کد اعتبار سنجی) حساب خود را شارژ کنید.

پرداخت شتابی پنل آفلاین آگاه

فیش واریز نقدی:

درصورتی‌که قصد واریز مبلغی بیش از ۵۰ میلیون تومان را داشته باشید به دلیل محدودیت‌های بانکی در پرداخت آنلاین روزانه، می‌توانید از طریق واریز نقدی به یکی از حساب‌های کارگزاری آگاه و اسکن برگه رسید واریز در سامانه معاملاتی حساب خود را شارژ کنید.

فیش واریز نقدی در پنل آفلاین آگاه

پس از شارژ حساب، برای ارسال سفارش خرید باید از بخش خرید و فروش آفلاین اقدام کنید.

 

خرید و فروش آفلاین :

در این بخش علاوه بر ارسال سفارش خرید، می‌توانید برای فروش دارایی خود، سفارش فروش ارسال کنید.

با کلیک بر روی درخواست خرید یا درخواست فروش وارد صفحه ارسال سفارش می‌شوید.

در این بخش برای خرید یا فروش سهام باید قسمت‌های مربوطه را پرکرده و سپس بر روی گزینه ذخیره کلیک کنید. در ادامه نحوه پر کردن فیلدها را توضیح خواهیم داد.

۱. نماد: در این بخش باید نماد سهمی که قصد معامله آن را دارید وارد کنید.

۲. نوع درخواست: در این قسمت شما می‌توانید سفارش خود را بر اساس روش‌های سرمایه و قیمت روز، حجم و قیمت، حجم و قیمت روز و سرمایه و قیمت انتخاب کنید.

 • سرمایه و قیمت روز: در این بخش باید میزان سرمایه را مشخص کنید و معامله‌ گر با توجه به زمان ارسال سفارش و آخرین قیمتی که نماد مورد نظر معامله می‌شود، سفارش شما را ثبت می‌کند.
 •  حجم و قیمت: با انتخاب این گزینه می‌بایست تعداد سهام و همچنین قیمت معامله را وارد کنید.
 • حجم و قیمت روز: با انتخاب این گزینه باید تعداد سهام موردنظر را وارد کنید. معامله گر با توجه به زمان ارسال سفارش، قیمتی را که قطعاً معامله در آن صورت خواهد گرفت انتخاب و سفارش شما را ثبت می‌کند.
 • سرمایه و قیمت: در این گزینه باید میزان سرمایه و قیمت مورد انتظار برای انجام معامله را وارد کنید.

۳. اعتبار درخواست: در این قسمت مشخص می‌کنید سفارش شما تا چه زمانی فعال باشد. اعتبار درخواست را می‌توان بر اساس “تا تاریخ” و “باز” انتخاب کرد.

۴. تاریخ اعتبار: درصورتی‌که در بخش اعتبار درخواست گزینه “تا تاریخ” را انتخاب کنید، این بخش نیز باید پر شود.

نکته: به‌منظور بررسی سفارشات ارسال‌شده در این بخش با تعیین بازه زمانی دلخواه، تمامی سفارشات در این بازه زمانی نشان داده می‌شود. همچنین در صورت نیاز می‌توان برای بررسی دقیق‌تر از اطلاعات موجود در صفحه، خروجی اکسل دریافت کنید.

خرید و فروش آفلاین در پنل آگاه

لیست معاملات:

در این بخش لیست تمامی معاملات انجام‌شده قابل‌مشاهده است.

برای بررسی معاملات پیشین می‌توانید بازه زمانی دلخواه خود را تنظیم کنید.

همچنین معاملات را می‌توانید بر اساس تجمیعی و غیرتجمیعی فیلتر کنید. تفاوت این دو گزینه در نحوه نمایش خرید یا فروش یک نماد در روز است.

لیست معاملات پنل آفلاین آگاه

دارایی سهام

پس از انجام معاملات در بخش دارایی سهام می‌توانید دارایی خود را به تفکیک زیر مشاهده کنید:

در صفحه اصلی، اطلاعات دارایی سهام شما نمایش داده می‌شود. در این بخش اطلاعاتی مثل نماد سهم، تعداد واقعی سهم، تعداد سپرده گذاری، تعداد سفارش فروش و … قابل‌مشاهده است. در ادامه به توضیح این قسمت‌ها می‌پردازیم:

 • نماد: به سهام شرکت‌های پذیرفته‌شده در بازار سرمایه به‌اختصار نامی تحت عنوان نماد آن شرکت تعلق می‌گیرد. نماد هر شرکت در بورس با شرکت‌های دیگر متفاوت و منحصربه‌فرد است.
 • تعداد واقعی: به مفهوم تعداد دارایی یا سهام مشتری در کارگزاری آگاه است که مبنای محاسبات قرار می‌گیرد. این دارایی بر اساس معاملات و عملیات مشتری در کارگزاری آگاه منظور می‌شود.
 • تعداد سپرده گذاری: تعداد سهامی است که از سوی شرکت سپرده گذاری بورس اعلام‌شده است و مشتری می‌تواند از طریق کارگزاری آگاه به فروش برساند. در حقیقت این تعداد نشان می‌دهد که آیا کارگزاری آگاه، کارگزار ناظر مشتری در نماد مذکور است یا خیر.
 • تعداد سفارش فروش: در صورت ثبت سفارش فروش بر روی یک نماد، در این ستون نمایش داده می‌شود.
 • تعداد باقی‌مانده: تفاوت تعداد واقعی سهام و تعداد سفارش فروش است.
 • میانگین قیمت با کارمزد: میانگین بهای پرداخت‌شده بابت خرید هر واحد از سهام است.
 • میانگین قیمت بدون کارمزد: میانگین بهای پرداخت‌شده بابت خرید هر واحد از سهام بدون احتساب کارمزد است.
 • آخرین قیمت: قیمتی است که سهام با آن در حال معامله است.
 • سود تقسیم‌شده: میزان مبلغ ریالی به ازای هر سهم است که در آخرین مجمع عادی سالیانه تقسیم شده است.
 • ارزش خرید: مجموع بهای پرداخت‌شده با احتساب کارمزد خرید برای کل دارایی است.
 • ارزش روز:  ارزش کل دارایی را بر اساس قیمت روز و بدون احتساب کارمزد فروش نشان می‌دهد.
 • سود تحقق یافته: سود یا زیان به‌دست آمده از مجموع فروش‌های انجام‌ شده بر روی یک نماد از ابتدای فعالیت تاکنون است.
 • سود تحقق نیافته:  میزان سود یا زیانی است که از تفاوت قیمت روز و بهای تمام‌شده به دست می‌آید. این سود یا زیان درصورتی محقق می‌شود که مشتری دارایی خود را در لحظه مشاهده گزارش بر اساس قیمت روز، به فروش برساند.
 • بازده: درصد سود یا زیانی (بازدهی) است که از تفاوت قیمت روز و بهای تمام‌شده به دست می‌آید.
 • وضعیت نماد: وضعیت فعلی معاملاتی نماد است که می‌تواند به‌صورت مجاز، ممنوع، ممنوع-متوقف، مجاز-متوقف و … باشد.

 

 در بخش پایینی دارایی سهام، نمادهای موجود در دارایی بر اساس وضعیت آن‌ها در پرتفوی (ارزش خرید و ارزش روز) به‌صورت نمودار دایره‌ای قابل‌مشاهده است.

 همچنین در بخش بالای صفحه می‌توانید اطلاعات دارایی خود را بر اساس دارایی سپرده گذاری مشاهده کنید.

نمایش همه دارایی ها:

در این بخش اطلاعات مربوط به ‌تمامی دارایی ها در گذشته و حال با جزئیات میزان خرید یا فروش آن‌ها قابل‌مشاهده است.

دارایی سهام در پنل آفلاین آگاه

گردش حساب:

در این بخش فرآیندهای مالی شما قابل‌ بررسی است. این فرآیندها شامل واریز وجه به‌ حساب معاملاتی، خرید یا فروش سهام و برداشت وجه از حساب معاملاتی است. همچنین در پایین صفحه میزان اعتبار دریافتی، مسدودی بانک، مانده قابل معامله و مانده قابل‌برداشت نمایش داده می‌شود.

گردش حساب در پنل آفلاین آگاه

تقاضای وجه:

چنانچه پس از انجام معاملات و فروش دارایی خود، قصد برداشت پول از حساب معاملاتی  و واریز آن به‌ حساب بانکی را داشته باشید، در بخش تقاضای وجه می‌توانید با انتخاب مبلغ، تاریخ برداشت و شماره حساب اعلامی در زمان ثبت نام، درخواست خود را ثبت کنید.

تقاضای وجه در پنل آفلاین آگاه

تغییر کارگزار ناظر:

همه مشتریان می‌توانند در چند کارگزاری مختلف اقدام به خرید سهام کنند. اما تنها امکان فروش هر سهم از یک کارگزاری را دارند که به آن کارگزار ناظر گفته می‌شود.

با توجه به توضیحات ارائه‌شده، چنانچه سهامی از شما در کارگزاری دیگری خریداری ‌شده و قصد انتقال آن را به کارگزاری آگاه دارید می‌توانید از طریق بخش تغییر کارگزار ناظر اقدام کنید.

تغییر کارگزار ناظر پنل آفلاین آگاه

جمع‌بندی:

در‌صورتی‌که شرایط استفاده از سامانه معاملاتی آنلاین آساتریدرآگاه را ندارید، تنها از طریق پنل آفلاین می‌توانید اقدام به معامله و خرید یا فروش سهام کنید. همچنین با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور سامانه معاملاتی خود، می‌توانید در سایت بآشگاه مشتریان وارد شوید و از خدمات متنوع این سایت (بسته های اعتباری، تخفیف کارمزد معاملات، بسته های مشاوره ای، بسته های آموزشی و دوره های آموزشی بورس و …) بهره‌مند شوید.

 

 

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.

 

362 پاسخ به “آموزش پنل معاملاتی آفلاین کارگزاری آگاه (اینترنتی)”

 1. پروانه بي تعب گفت:

  با سلام ممنون از توضيحات ازرنده اي كه در مورد امكانات نرم افزار اساتريد داديد
  ايجاد امكان سفارش افلاين براي افراد زير ١٨ سال هم بسيار امكان خوبيه كه اضافه شده
  ميشه لطفا توضيح دهيد براي گرفتن كد بورسي براي افراد زير ١٨ سال چه شرايطي لازمه و چگونه بايد انجام بشه ايا افراد زير ١٨ سال نياز به شماره حساب با نام خودشان يا شماره موبايل خواهند داشت؟ ايا مادر ميتونه براي فرزندش كد بورسي بگيره يا حتما بايد توسط پدر درخواست انجام بشه؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   دریافت کد بورسی برای افراد زیر ۱۸ سال به این صورت است که ابتدا در سامانه سجام و آگاه اکسپرس ثبت نام می‌کنند و پدر فرزندان جهت احراز هویت با مدارک شناسنامه و کارت ملی به همراه مدارک فرزندان به دفاتر پیشخوان یا محل کارگزاری مراجعه میکند.
   باتشکر

   ۱۹
  • امیر گفت:

   افرادی که بالای ۱۸سال دارن از طریق سامانه ی انلاین معاملع میکنن

   ۰
 2. BA5286 گفت:

  عالی میشه خیلی عالی وقتمو زیاد نمیگیره

  ۰
 3. AB7196 گفت:

  سلام و ممنون بابت خدمات متنوع کارگزاری آگاه برای طیف های مختلف مشتریان
  سوالم اینکه که اگه من درخواست خرید یا فروش آفلاین رو قبل از ساعت ۱۲/۵ ثبت کنم، معامله در همان روز معاملاتی انجام میشه یا نه ؟
  و اینکه بعد از ثبت درخواست آفلاین لازم هست جهت انجام معامله به دفتر کارگزاری زنگ بزنم و پیگیری کنم یا در کارگزاری این درخواستها بطور منظم بررسی واقدام میشه ؟

  ۱۴
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای خرید عرضه اولیه درصورتی که سفارش خود را از ۲ روز قبل ارسال کنید، سفارش شما در زمان عرضه ارسال خواهد شد و نیازی به ارسال سفارش آنلاین و یا تماس با کارگزار نیست.
   باتشکر

   ۱۳
 4. AY9918 گفت:

  سلام.یعنی دیگه از طریق خود پنل آنلاین نمیشه درخواست آفلاین ارسال کرد و حتما باید از این سامانه استفاده کنیم؟

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام
   خیر دوست گرامی
   امکان ارسال سفارش آنلاین همچنان وجود دارد.
   اما از ۲ روز قبل از عرضه اولیه می توانید سفارش آفلاین خود را ارسال کنید.

   ۲
   • AY9918 گفت:

    منظورم این بود از طریق پنل آنلاین میشه درخواست ((آفلاین)) داد؟
    چون تا قبل از این همه با استفاده از سامانه آنلاین درخواست آفلاین میدادند.

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام دوست عزیز
     برای ارسال سفارش به صورت آفلاین هم می توانید از طریق این لینک به پنل معاملات آفلاین خود وارد شوید و هم از گزینه خرید و فروش آفلاین در سامانه معاملات آنلاین خود اقدام کنید.
     باتشکر

     ۰
 5. AY9918 گفت:

  چرا مانده حساب رو تو این پنل نمیشه دید؟
  لطفا مثل پنل آنلاین که مانده حساب رو در بالا میشه دید در این هم مانده حساب رو قرار بدین.
  تشکر.

  ۰
 6. AY9918 گفت:

  کیبرد مجازی هم قرار بدید تا امنیت بره بالا و احتمال فیشینگ به حداقل برسه.

  ۳
 7. AY9918 گفت:

  دیگه امکاناتی مثل تحلیل تکنیکال و ... رو نداره.
  ایکاش بتونیم چنین قابلیت هایی رو هم در سامانه آفلاین داشته باشیم.درست مثل آنلاین.

  ۰
 8. AY9918 گفت:

  یه سوال داشتم.
  آیا کارگزاری آگاه ، قابلیت دادن سود به مانده حساب رو داره؟
  اگه آره چطور میتونم این قابلیت رو فعال کنم؟

  ۰
 9. AH2243 گفت:

  انصافاً کارگزاری آگاه در راستای مشتری مداری پیش میره

  ۹
 10. AB9561 گفت:

  پنل آفلاین
  دیدبان و اطلاعات نماد ندارد و برای سفارش خرید و فروش این اطلاعات باید از سایت بورس استخراج شود.
  ایجاد دیدبان و اطلاعات نماد منافاتی با آفلاین بودن کاربران ندارد کاربران آفلاین نیز باید به اطلاعات دسترسی داشته باشند و تنها ارسال سفارشات خرید و فروش میتواند با نظارت کارگزاری و غیر مستقیم باشد.
  ضمنا سفارشاتی که ارسال میشود هیچ گونه پیغام انجام معامله نمایش داده نمیشود و به نوعی سردرگمی از انجام معامله وجود دارد
  و سفارشات ارسالی امکان ویرایش ندارند و در صورت حذف نیز هیچ اطلاعی از آن نیست و گاها ممکن است در آینده سهم معامله شده باشد و به دارایی مزید گردد.
  به نظر جا برای کار بسیار دارد.

  ۲۴
  • مهدی گفت:

   سلام کاملن درسته
   ای کاش این جزییات رو موقع گرفتن کد بورسی برای فرزندان دقبق بگید که دیگه ثبت نام نکنیم من برای کد بورسی پسرم کلی دردسر کشیدم و حالا با امکانات ناقص مواجه شدم

   ۸
 11. AD8410 گفت:

  سلام
  چگونه می شود حساب بانک ملت ام را به سیستم انلاین معاملات اگاه متصل کنم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای لینک حساب ملت لازم است از کارگزاری فرم معرفی بانک ملت را تحویل بگیرید و به بانک مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 12. AV5830 گفت:

  شما فرم افزار آنلاین را درست کنید بعضی وقت اصلا باز نمیشه تا دیده بان را ببینم چه برسه بخرید

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای ورود به سامانه آنلاین مشکلی وجود ندارد. در صورتی که خطایی دریافت می کنید لطفا اعلام نمایید تا در اسرع وقت بررسی گردد.

   ۰
 13. AJ8277 گفت:

  یعنی داداش من که ۱۶ سال داره از این طریق میتونه معاملات خودش رو انجام بده؟

  ۱
 14. AW9298 گفت:

  اگر کد معاملاتی برای فرزند زیر ۱۸ سال بگیری حدود ۵ سال باز هم باید افلاین معامله کرد؟

  ۰
 15. AW6165 گفت:

  سلام
  در سامانه آفلاین برای خرید چه مدت قبلش باید سفارش بگذاریم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورت رعایت شرایط خرید و فروش در هر زمانی می توانید سفارش آفلاین خود را ارسال نمایید.
   باتشکر

   ۰
 16. AU1862 گفت:

  با سلام
  اگر سرعت خرید و فروش در پنل آفلاین هم مثل آنلاین می شد خیلی خوب می شد .
  با تشکر

  ۷
 17. AT7820 گفت:

  ایده ی خوبیه.فقط میشد مستقیم به سرورتون وصل میبود.که مطلع میشدین سفارش گذاشته شده از طرف کاربر بلافاصله.و نیاز به تماس با کارگزاری نبود بعد از گذاشتن سفارش آفلاین

  ۲
 18. AR0754 گفت:

  با سلام
  ممنون از باشگاه
  آرزوی موفقیت برای دوستان را دارم.

  ۲
 19. AT4760 گفت:

  سلام مشکل ما تو شهرستان نبود کارگزاری اگاه هست واسه تایید هویت لطفا یه راهکاری ارائه بدید واسه شهرستان

  ۱
 20. AU7087 گفت:

  این یک امکان خوب برای کلیه افراد جامعه می تواند مثمر ثمر باشد

  ۰
 21. AF7366 گفت:

  سلام. کلاس گن آقای قهرمانی در آگاه دیگه برگزار نمیشه؟

  ۰
 22. AY3501 گفت:

  جالب بود.درحال حاضر هم استفاده می کنم.
  کار خوب دیگری از آگاه.متشکرم.

  ۰
 23. AY1940 گفت:

  بسیار عالی. ممنون از توضیحات واضح شما. فقط یک سوال آیا معاملات به صورت آنلاین برای مشتری انجام میگیرد؟؟؟؟یعنی امکان خرید یا فروش یک سهم در یک روز معاملاتی برای مشتری امکان پذیر است یا خیر؟؟؟؟مشتری باید امروز درخواست فروش بگذارد و درخواست وی فردا انجام میشود؟؟؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   سفارشات آفلاین در ساعات معاملاتی و باز بودن بازار با حداکثر ده دقیقه تاخیر ارسال می شود.
   درخواست خرید و فروش افلاین را در هر زمانی می توان ثبت کرد.
   برای عرضه های اولیه لازم است تا قبل از ساعات بازار درخواست ثبت شود.

   ۱
 24. AR3441 گفت:

  با سلام
  از امکان ایجاد شده سپاسگزارم
  حداقل کاری که من میتونم برای بچه هام انجام بدم اینه که تا زمانی که خودشون شرایط استفاده از سامانه آنلاین رو ندارند از این طریق براشون سرمایه گذاری کنم.

  ۳
 25. AS6779 گفت:

  امکان جالبیه
  آیا میتونیم برا بچه هامون که سنشون کمه هم از این امکان استفاده کنیم.

  ۰
 26. valafar گفت:

  تمامی راهنمایی مراحل بسیار کامل و مفید بود با تشکر

  ۱
 27. پروانه بی تعب گفت:

  با سلام
  ممنون از توضیحاتتون و ایجاد امکان خرید و فروش سهام در پانل آفلاین برای افراد زیر ۱۸ سال. لطفا شرایط و مدارک لازم برای دریافت کد بورسی برای افراد زیر ۱۸ سال رو هم در صورت امکان توضیح دهید.
  با سپاس

  ۳
 28. AV5711 گفت:

  بسیار مفید برای دوستانی که حائز این شرایط بوده و با تشکر از زحمات شما

  ۰
 29. AX8481 گفت:

  سلام آگاه جان
  سایت معاملات آفلاینتون خیلی ابتدایی و قدیمی است و سرعتش هم پایین است یه بروز رسانی ای چیزیش بکنید دیگه

  ۱
 30. امیر گفت:

  سایت معاملاتی واقعا عالیه
  فقط هرازگاهی گیر داره

  ۲
 31. حسین گفت:

  ممنون. مفید بود اما سوالی که دارم اینه که برای من که خودم آنلاین معامله میکنم و میخواهم برای فرزندم کد بگیرم، برای اون پنل آفلاین جداگانه بازمیشه و من از طریق اون باید درخواست بدم؟

  ۲
 32. AQ6872 گفت:

  با سلام و خسته نباشید بسیار عالیست من به علت محدودیت زمانی بصورت اف لاین معامله انجام میدهم و بسیار ممنونم

  ۰
 33. BB6941 گفت:

  سلام.چطور قرارداد فرابورس را تایید کنم

  ۰
 34. AU8448 گفت:

  از نظر زیر ساخت نرم افزاری جزو بهترین ها هستید خسته نباشید

  ۱
 35. سجاد گفت:

  با سلام
  در باشگاه وقتی فردی فعالیت بورسیش زیاد میشه و عضو فعال شناخته میشه به معرفش ۵۰۰ هزار ریال تراز مالی هدیه داده میشه ولی به خود فرد نه
  چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   خود فرد در صورتی که مشتری باشد به محض انتخاب معرف، می تواند تا ۳ ماه از مزایای سطح معرف خود استفاده نماید

   ۰
 36. Agah گفت:

  سلام
  برای احراز هویت افراد زیر ۱۸ سال لازم است پدر فرزندان اقدام نماید.
  باتشکر

  ۰
 37. علی گفت:

  سلام و وقت بخیر
  #پیشنهاد
  همچنان که ما به سوالات باشگاه جواب می دهیم و امتیاز می گیریم، باشگاه را طوری تنظیم کنید که با جواب دادن به سوالات به ریال باشگاه هم مقدار ناچیزی اضافه شود و انگیزه ای بیشتر برای پاسخ دادن به سوالات باشگاه باشد. سپاس

  ۰
 38. AR3733 گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  این پیشنهاد دارم برای بهبود نرم افزار معاملاتیتون
  امکان خرید پلکانی رو در نرم افزار معاملاتیتون اضافه کنید مثلا بتونیم تنظیم کنیم اگر فلان قیمت رو رد کرد و فلان مقدار معامله در اون سقف شد درخواست خرید و یا فروش ما فعال بشه

  ۰
 39. AR1300 گفت:

  ممنون خیلی سامانه بی نقص وخوبی است من حتی با کدانلاین گاهی ازش استفاده میکنم

  ۰
 40. AY6093 گفت:

  سلام ببخشید کارگزاری آگاه برای مشتریانش وام هم در نظر گرفته؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت اعتبارات باید شرایط اولیه مانند داشتن میزان وجه نقد کافی برای خرید بسته های وام، داشتن امتیاز کافی برای فعال شدن بسته های اعتباری، امضای قرارداد اعتباری در کارگزاری آگاه و داشتن وجه تضمین یا رسوب کافی در حساب معاملاتی رعایت شود.
   از اینجا می توانید اطلاعات بیشتری درباره دریافت وام و اعتبار کسب کنید.
   باتشکر

   ۰
 41. BA8001 گفت:

  سلام. معاملات آفلاین برای افراد فاقد مدرک دیپلم خیلی کارایی دارد.

  ۱
 42. AY2748 گفت:

  سلام و بسیار عالی
  اما ای کاش از همون پنل آنلاین استفاده بشه
  به هر حال آدم بیسواد که خودش نمیتونه با این پنل کار کنه
  بازهم باید بره سراغ یکی دیگه
  وقتی هم قرار هست بره سراغ یکی دیگه
  خب چرا از همون آنلاین استفاده نکنه

  تو این شرایط بازار و تغییر قیمتهای ثانیه ای سهام
  واقعاً پنل آفلاین کار باهاش سخت هست

  البته برای عرضه اولیه خیلی خوب هست و دستتون درد نکنه

  ۳
 43. AU4724 گفت:

  بسیار مفید برای دوستانی که شرایطشو ندارن و با تشکر از زحمات شما

  ۰
 44. AW9777 گفت:

  من واسه دختر کوچیکم میخوام از این طرح استفاده کنم و از این سن پایین با فرهنگ سرمایه گذاری اشناش کنم

  ۱
 45. AW0904 گفت:

  خیلی خوبه برای پسرم که سه سالش هست هم میتونم کد بورسی بگیرم؟

  ۰
 46. AH2243 گفت:

  درود بر شما
  خسته نباشید
  چرا کارگزاری آگاه در بندر بوشهر شعبه نداره
  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در استان بوشهر کارگزاری آگاه در شهر عسلویه و به تازگی در شهر برازجان شعبه دارد.
   باتشکر

   ۰
 47. AV2004 گفت:

  سودهای مجمع چرا رو حساب کارگزاری نمیاد نمیشه بانک رفت

  ۰
 48. BA2326 گفت:

  سلام
  برای پنل معاملاتی آفلاین میشه حساب لینک شده داشت؟

  ۰
 49. BB1263 گفت:

  سلام با اینکه اطلاعات کمی دارم ولی روش خوبی میباشد.

  ۰
 50. میثم گفت:

  سلام!
  وقتی سفارش خرید یا فروش ارسال شود، چه زمانی اعمال می گردد؟ یعنی با چه فاصله زمانی خرید یا فروش اعمال می گردد؟

  ۰
 51. میثم گفت:

  تفاوت اصلی سامانه آفلاین با آنلاین چیست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   سامانه معاملاتی آنلاین و آفلاین تفاوت‌های بارزی دارند، اما مهم‌ترین آنها این است که شما در سامانه آنلاین قادر به ثبت سفارش فوری و درجا هستید اما در سامانه آفلاین ابتدا باید سفارش را ثبت کرده و بعد از بررسی همکاران بخش مربوطه، سفارش تأیید خواهد شد. لذا در همین حین با توجه به نوسانات موجود در بازار بورس، امکان سود و زیان در معاملات آفلاین چشم‌گیر است. در ضمن سامانه معاملات آفلاین بیشتر برای مشتریانی که زیر سن قانونی (۱۸سال) یا اشخاصی که فاقد مدرک تحصیلی (حداقل دیپلم) هستند در نظر گرفته شده است.

   ۰
 52. AX7331 گفت:

  این آفلاین مثل همون کدبورسی های آفلاین هست دیگه....

  ۰
 53. AW1127 گفت:

  خوبه برای كسانی كه تو زمان معاملات درگیر هستن

  ۰
 54. BA5581 گفت:

  میخواستم برادرم که نوجوانه وارد بورس کنم نمیدونستم امکانش هست ممنون از آموزش

  ۲
 55. AY6217 گفت:

  با سلام . امکان فوق العاده ای بود بویژه برای روزهای عرضه اولیه . سپاس

  ۲
 56. AU6066 گفت:

  باسلام
  تشکر ویژه از کارگزاری آگاه بابت امکان فوق العاده ای که برای مشتریان خود ایجاد نموده اند

  ۰
 57. AJ1950 گفت:

  سلام .
  چند وقت پیش یکی از دوستانم را که به کارگزاری آگاه معرفی کرده بودم و یک سالی میشد که با کارگزاری آگاه کار میکرد . چند وقت پیش به عنوان معرف کد بنده را وارد کرد و متاسفانه هنوز مبلغ وجه به حساب اینجاب در باشگاه لحاظ نشده .چندین بار هم تماس گرفتم ولی فایده نداشت ..!!. با خانم احمدی که در قسمت باشگاه هم مسئول هستند صحبت کردم و متذکر شدم ولی همچنان اعمال نشده است !!! لطفا همکاری کنید ...!!

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی زیرمجموعه شما در تاریخ خرداد ۹۷ درآمد ۱۰۰ هزار تومان ایجاد کرده است. اما در تاریخ تیر سال ۹۸ معرف انتخاب کردند. به دلیل اینکه بعد از ایجاد درآمد ۱۰۰ هزار تومان، معرف انتخاب کردند، ۵۰ هزار تومان برای معرف واریز نشده است.
   باتشکر

   ۰
 58. AO6558 گفت:

  سلام
  خیلی عالی هست
  حتما ثبت نام میکنیم

  ۰
 59. AE6424 گفت:

  آگاه حرف نداره فقط کاش روزهای عرضه اولیه هنگ نکنه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   اول از شما، بابت مشکلات ایجاد شده پوزش می‌خواهیم.
   البته به تازگی امکانی ایجاد شده است که مشتریان می‌توانند دو روز قبل از زمان عرضه اولیه، سفارش خرید را به کارگزار ارسال کنند و در زمان عرضه، سفارش مشتری از طرف کارگزار برای سازمان بورس ارسال می‌گردد و نیازی به پیگیری و تماس با کارگزار نیست.
   برای اطلاعات بیشتر به مطلب "چگونه ۲ روز زودتر عرضه اولیه بخریم؟" مراجعه بفرمایید.
   سپاسگزاریم از اینکه صبورانه با ما همراه هستید

   ۰
 60. بهزاد گفت:

  برنامه موبایل اندروید آفلاین اگه درست کنید عالی میشه مثل آنلاین

  ۳
 61. حسین گفت:

  برنامه اندروید برا آفلاینی ها ندارید؟

  ۰
 62. Av4530 گفت:

  خسته نباشید
  برای فروش هم مثل خرید باید از دوروز قبل درخواست بزاریم؟
  اگه امکان داره ی توضیح کامل بدید
  تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورت رعایت شرایط خرید و فروش در هر زمانی می توانید از معاملات آفلاین استفاده کنید.
   باتشکر

   ۰
 63. AL4664 گفت:

  با سلام ظریفت کلاس آنلاین تکمیله و مسافت تا تهران زیاد اگر ممکنه ظرفیت کلاس آنلاین رو افزایش دهید یا فیلم کلاس رو در اختیار قرار دهید با تشکر

  ۰
 64. AP1535 گفت:

  سلام
  آیا با وجود این پنل ، کسانی که مشتری آگاه نیستند و همینطور دیپلم ندارند میتوانند بدون مراجعه حضوری مانند زمان قدیم اقدام به خرید و فروش سهام کنند?
  نیازی به کد آفلاین نیست?
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   افراد بدون حداقل مدرک دیپلم می توانند کد آفلاین خود را دریافت کرده و از طریق پنل معاملات به خرید و فروش بپردازند.
   باتشکر

   ۰
 65. AR5016 گفت:

  سلام و وقت بخیر
  من از مشتریان کارگزاری آگاه نیستم و کد آنلاین ندارم چون دیپلم ندارم اما در باشگاه. فعال هستم
  چطور می توانم به صورت غیرحضوری سهام خرید و فروش کنم?
  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما با ثبت نام در سامانه آگاه اکسپرس می توانید در سجام نیز ثبت نام رایگان انجام دهید. و برای احراز هویت کد بورسی خود اگر در شهر مورد نظر شما شعبه کارگزاری باشد کدگیری در محل را برای عدم حضور به کارگزاری انتخاب کنید.
   ولی برای احراز هویت سجام لازم است خود فرد به مراکز مورد تایید بورس از جمله کارگزاری مراجعه فرمایید.
   برای افراد زیر ۱۸ سال و بدون دیپلم می توان کد آفلاین معاملات دریافت کرد.
   باتشکر

   ۰
 66. BB2843 گفت:

  من استفاده دارم
  خیلی پنل خوبی هست مخصوصا برای فروش به بهترین وجه ممکن عمل میکنه

  ۰
 67. BA8614 گفت:

  سلام اگه میشه پنل آفلاین رو به نرم افزار آسا تریدر هم اضافه کنید

  ۲
 68. BB0975 گفت:

  عرضه اولیه بعدی چه موقع هست؟اصلا تاریخ عرضه اولیه ها رو از کجا میشه فهمید؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوس عزیز
   با وارد کردن اطلاعات خود در صفحه اطلاع رسانی عرضه اولیه می توانید اطلاعیه آن را دریافت کنید.
   همچنین از طریق کانال های تلگرام و صفحه اینستاگرام باشگاه آگاه می توانید اطلاعات لازم را کسب کنید.
   باتشکر

   ۲
 69. BA7026 گفت:

  با سلام و سپاس از خدمات آگاه
  برای این که فردی با تحصیلات زیر دیپلم بتونه خرید و فروش کنه لازمه که کد آفلاین داشته باشه؟ چجوری باید دریافتش کرد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   افراد زیر ۱۸ سال کد آفلاین می توانند دریافت کنند. شما می توانید در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و پس از احراز هویت کد خود را دریافت کنید.
   باتشکر

   ۰
 70. BB5748 گفت:

  ایکاش بقیه سهام ها هم مثه عرضه اولیه میشد افلاین خرید کنی
  مثلا امشب بزنی که فردا خریدش انجام بشه

  ۰
 71. AK6766 گفت:

  انصافاً کارگزاری آگاه در راستای مشتری مداری پیش میره

  ۱
 72. AP0117 گفت:

  برای گرفتن وام قرض الحسنه از چه طریق اقدام کنم ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت اعتبارات باید شرایط اولیه مانند داشتن میزان وجه نقد کافی برای خرید بسته های وام، داشتن امتیاز کافی برای فعال شدن بسته های اعتباری، امضای قرارداد اعتباری در کارگزاری آگاه و داشتن وجه تضمین یا رسوب کافی در حساب معاملاتی رعایت شود.
   از اینجا می توانید اطلاعات بیشتری درباره دریافت وام و اعتبار کسب کنید.
   باتشکر

   ۰
 73. AQ1946 گفت:

  ممنون از آگاه به خاطر خدماتش
  واسه عرضه اولیه ها عالیه

  ۱
 74. AD1641 گفت:

  سلام وقت بخیر
  کارگزاری آگاه هر روز بهتر از دیروز
  با این پنل آفلاین، دیگه دغدغه ثبت سفارش برای عرضه اولیه و هنگ کردن هسته مرکزی و .... رو در روز عرضه اولیه نداریم
  ممنون از زحمات شما

  ۲
 75. AQ4073 گفت:

  سلام
  برای فرزندی که تازه متولد شده با چه شرایطی میشه کد بورسی گرفت ؟

  ۰
 76. AS9133 گفت:

  با درود
  ممنون از راهنماییتون،من به شخصه فکر میکردم برای زیر ۱۸سال امکان معامله در بورس وجود ندارد.

  ۰
 77. BA4219 گفت:

  سلام. قیمت سر به سر امکان خوبی است.

  ۱
 78. AX7167 گفت:

  درعرضه اولیه نوری که ۲روز قبل سفارش افلاین زدم بعد تخصیص قیمت و سهم به هر کد ۵۳۳ سهم رسید اما چون افلاین زده بودم ۵۳۲ سهم برام ثبت شد! علتش چیه که وقتی افلاین میزنیم این طوری میشه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   اختصاص تعداد سهام توسط سازمان بورس و اوراق بهادار صورت می گیرد و برای رند شدن تعداد برخی یک سهم کمتر دریافت می کنند.
   برای عرضه اولیه نوری به برخی از افراد تعداد ۵۳۳ و برخی ۵۳۲ سهم تخصیص داده شد.
   باتشکر

   ۰
 79. AX7167 گفت:

  تو سفارش فروش افلاین با کف قیمت من و دوستم همزمان سفارش فروش ثبت کردیم با کف قیمت ۳۶۰۰. بعد یکی از سفارش ها تو ۳۶۰۰ به فروش رفت دیگری تو ۳۷۰۰.چجوری میشه به حداکثر قیمت فروخت تو سفارش افلاین؟ همون روز خودم با کدانلاین تو قیمت ۳۷۵۰ فروش داشتم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   با توجه به اینکه سفارش شما در سامانه معاملات آفلاین به عنوان یک درخواست تلقی شده و همکاران معامله گر به آن رسیدگی می‌کنند طبق اولویت درخواست ها رسیدگی می‌شوند و راه حل حتمی برای این موضوع وجود ندارد.

   ۰
 80. AT3034 گفت:

  سلام همسرم مدرک دیپلمش کامل نیست کد سجام هم براش گرفتم
  اما شعبه کارگزاری گفت نمیتونیم کد بورسی بهش بدیم. در حالی که من خودم تحصیلات عالی دارم و فعال بورسی هستم.
  این چه قانون مزخرفیه آخه یعنی چی که کد بورسی بهش نمیدن؟

  ۰
 81. AK1710 گفت:

  من خواهرزادم ۴ سالشه.میتونم براش کد آفلاین بگیرم؟

  ۰
 82. AT6756 گفت:

  سلام می خواستم بدونم برای کسی که مدرک دیپلم نداره وسنشم بالای ۳۰ سال می باشد می تنم عضو شود

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   افراد بدون حداقل مدرک دیپلم می توانند کد آفلاین خود را دریافت کرده و از طریق پنل معاملات به خرید و فروش بپردازند.
   باتشکر

   ۰
 83. AX2977 گفت:

  سلام. ویژگی های خیلی خوبی دارد. سپاس...مثل سبد سهام. لینک با کدال. سربه سر فروش و ...

  ۰
 84. AX8141 گفت:

  سلام. بسیار خوب هس. به نظر جا برای کاربردی تر شدن هم داره

  ۰
 85. AW1074 گفت:

  سلام ممنون آموزش عالی و کاربردی بود و سامانه آفلاین خیلی عالی هستش هر ساعتی بخوام میتونم سفارشمو ثبت کنم

  ۰
 86. AW1074 گفت:

  ببخشید برای افراد زیر ۱۸ سال میشه کد آنلاین بگیریم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   دریافت کد بورسی برای افراد زیر ۱۸ سال به این صورت است که ابتدا در سامانه سجام و آگاه اکسپرس ثبت نام می‌کنند و پدر فرزندان جهت احراز هویت با مدارک شناسنامه و کارت ملی به همراه مدارک فرزندان به دفاتر پیشخوان یا محل کارگزاری مراجعه میکند.
   باتشکر

   ۰
 87. AW1166 گفت:

  ببخشید برای ثبت نام کد بورسی از آگاه اکسپرس باید قبلش توی سجام ثبت نام کنیم یا نیاز نیست؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   بعد از ثبت نام در سامانه آگاه اکسپرس، امکان ثبت نام رایگان در سامانه سجام فراهم است.
   باتشکر

   ۰
 88. AK8718 گفت:

  سلام شخصی اینجانب را بعنوان معرف معرفی نموده چرا ۵۰ امتیاز بجای ۵۰۰ امتیاز طبق روال گذشته باینجانب تعلق گرفت لطفا" بررسی فرمايید با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که فرد به عنوان کاربر از سمت شما وارد باشگاه شود ۵۰ امتیاز و در صورت مشتری شدن فرد، شما ۴۵۰ امتیاز دیگر دریافت می کنید.
   باتشکر

   ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که فرد به عنوان کاربر از سمت شما وارد باشگاه شود ۵۰ امتیاز و در صورت مشتری شدن فرد شما ۴۵۰ امتیاز دریافت می کنید.
   باتشکر

   ۰
 89. AS6108 گفت:

  کاش امکان خرید آنلاین برای افراد زیر ۱۸ توسط نمایندش ممکن میشد

  ۱
 90. AQ6974 گفت:

  سلام
  ممنون از اطلاع رسانی تون.
  اینکه زیر۱۸ سال هم می تونه به نوعی خرید و فروش کنه جالب بود برام نمی دونستم.

  ۰
 91. AV9693 گفت:

  سلام تایم بازار هم میشه اوردر گذاشت با افلاین؟

  ۰
 92. AY1811 گفت:

  با سلام
  امکان جالبیه برای همه که بتونن خرید و فروش کنن

  ۰
 93. AD8402 گفت:

  چقدر مفید و خوب بود . من تو قسمت افلاین سوال داشتم که کاملا برطرف شد .

  ۰
 94. BA5286 گفت:

  آفلاین بیشتر واسه ارز اولیه و وقتی میخواهی سهمی رو بفروشی خیلی خوبه وگرنه واسه خرید خیلی هم خوب نیست

  ۱
 95. AX0540 گفت:

  سلام ممنون از زحمات کلیه ی شما عزیزان.سوالم این هست که چرا یه سهمی را خرید می کنی پول از حسابتان کم می کند ولی اگر انصراف دهی پول تا چند ساعت بعد به حسابتان بر می گردد و تا اون موقع نمی تونی معامله ای انجام دهی؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از آنجایی که ارسال سفارش آفلاین با آنلاین متفاوت هست ارسال سفارش آفلاین و حذف و ویرایش آن با تاخیر انجام می شود و به محض ارسال سفارش در آن واحد تغییرات اعمال نمی شود.
   باتشکر

   ۰
 96. BB4463 گفت:

  سلام منظور از سفارش افلاین چیست ؟ ایا منظور این استکه در غیر ساعت معامله بورس سفارش بدهیم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   منظور از سفارش آفلاین، سامانه معاملاتی آفلاین کارگزاری آگاه است که بیشتر برای مشتریانی که زیر سن قانونی (۱۸سال) یا اشخاصی که فاقد مدرک تحصیلی (حداقل دیپلم) هستند در نظر گرفته شده است. یکی دیگر از مزایای سفارش آفلاین این است که اگر شما بنا به هر دلیلی در روز آینده به سامانه آنلاین دسترسی نداشتید در روز قبل خارج از بازه زمانی بازار بورس هم قادر به ثبت سفارش خود هستید تا فردای آن روز سفارش آفلاین شما توسط همکاران بررسی و ثبت شود.

   با تشکر

   ۰
 97. AW3027 گفت:

  چرا هیچ کدام از متاتریدر ها گزینه حد سود و حد ضرر برای فروش اتوماتیک ندارند . آیا مشکل قانونی هست یا مشکل طراحی و زیر ساخت ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی عدم پیاده سازی این مورد به دلیل نقض قوانین نبوده و دلیل آن استراتژی توسعه محصولات است.

   ۰
 98. AW3216 گفت:

  این قابلیت حدود یکسال بود در کارگزاری فارابی بودش و هی روش مانور میکردند آگاه بسیار کار خوبی کرد که این قابلیتو آورد.باتشکر از عوامل آگاه

  ۱
 99. AD1721 گفت:

  امکان اخذ کد آفلاین بدون مراجعه حضوری هست؟ چون من کد آنلاین آگاه رو دارم.

  ۰
 100. رضا گفت:

  سلام
  در صورتی که بخواهیم یک سهمی را اول صبح جهت فروش ثبت کنیم در آفلاین آیا همان روز به فروش میرسد یا روز بعد اعمال و فروش خواهد رفت
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   ثبت سفارش های خرید و فروش به صورت آفلاین در ساعات باز بودن بازار و معاملات معمولا ده تا ۱۵ دقیقه با تاخیر انجام می شود.

   ۰
 101. AX0695 گفت:

  ممنون از ارائه این سرویس
  اما اگه بشه قیمت رو به کارگزار واگذار نکنیم و خودمون قیمت دقیق رو وارد کنیم عالی میشه
  البته برای کسانی که از آفلاین استفاده میکنم این نظرو دادم

  ۰
 102. BC5575 گفت:

  چجوری میشه خریدهایی که قبلا داشتم به سبدم اضافه کنم؟

  ۰
 103. AV1609 گفت:

  برای افراد زیر ۱۸ سال آیا پدر و مادر به صورت انلاین می توانند سفارش بگدارند یا به صورت افلاین این کار انجام می شود؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   تسویه اعتبار در روز سررسید انجام می پذیرد و باید به میزان اعتبار وجه نقد در حساب معاملاتی باشد.

   ۰
 104. معصومه گفت:

  سلام
  چرا برای دریافت اعتبار شرط قله بالا داشتن رو گذاشتین
  وقتی سهم خریدیم خوب همین کافیه به عنوان اعتبار وضمانت

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   برای خرید بسته های اعتباری نیازی به داشتن سطح بالا در باشگاه وجود ندارد و شما در صورتی که شرایط خرید بسته های اعتباری را داشته باشید، می توانید با امضای قرارداد اعتباری، درخواست خود را ثبت نمایید. تنها برای دریافت وام قرض الحسنه نیاز به سطح ۵ باشگاه است که با توجه به فعالیت های مختلف در بآشگاه می توانید به راحتی سطح خود را افزایش دهید.

   ۰
 105. معصومه گفت:

  توکلاسهای همایش سرمایه درمورد اوراق اخزا هم توضیح بدین لطفا

  ۰
 106. AK6636 گفت:

  سلام
  بسیار خوب و کاربردیه ولی هنوز خیلی جا داره برای پیشرفت و افزودن دیگر امکانات
  باتشکر

  ۰
 107. BC6270 گفت:

  سلام.یه سوال:
  من کد قرعه کشی ۱۰ روز پیاپی گرفتم.
  خواستم ببینم با دو تا دتسگاه میشه همزمان شرکت کنم یا نه.
  یکی با گوشیم یکی هم با کامپیوتر.هیچ مشکلی هم نداشت.با هر دو همزمان شرکت کردم و هر کدوم ۵۰۰ امتیاز گرفتم.با اینکه امتیاز سطح دوم رو کسب کردم ولی همچنان مینویسه سطح یک.
  آیا این کار خلاف قوانینه؟
  اگه بله که لطفا امتیازمو کاهش بدین.اگه نه لطفا سطح بنده را به سطح دوم که ۲۰۰۰ امتیاز است ارتقا بدین.

  ۰
 108. BA7509 گفت:

  سلام
  خیلی خوب و مفید بود
  باتشکر

  ۰
 109. حسن گفت:

  سلام .آیا در سامانه سجام شماره حساب اعلامی باید به نام خود فرد زیر ۱۸ سال باشد؟ و برای احراز هویت باید شخص زیر ۱۸ سال حضور داشته باشد؟

  ۰
 110. AO0518 گفت:

  باسلام وعرض ادب ضمن تشکراززحمات به جهت راه اندازی پنل جدید که بی شک قسمتی ازمشکلات کاربران رامرتفع نموده امااشکالات جزئی درپنل مشاهده میگرددکه جهت رفع آن اقدام گرددقطعا"باعث تشکروقدردانی مذاعف کاربران خواهدشد
  ۱-درسبدسهام ویادیگرقسمتها که میتوان دارائی سهام خودرامشاهده کنیم درقسمت تعیین شده به جهت مشاهده جزئیات درکناریاجلوی هرسهم تعبیه گردیده اطلاعات کامل قابل مشاهده نمیباشدبدین مفهموم که قبل ازارتقاء وقتی جزئیات زده میشددقیقا" میتوانستیم تما م جزئیات مانندسودمجمع سهام جایزه حق تقدم رامشاهده نمودولی درپنل جدیدفقطسودسهام قابل مشاهده هست /
  ۲-درپنل قدیم به محض رویدادمجامع اعم ازتخصیص سهام جایزه وحق تقدم قیمت سربه سرمحاسبه وتعیین میشدامادرحال حاضرپس ازتخصیص حق تقدم وتبدیل به سهام دیگرقیمت سربه سرقابل مشاهده نمیباشد
  ۳درپنل جدیدحق تقدم تبدیل شده به سهم نه درسبدسهام تعدادسهام تبدیل شده نشان داده میشودونه قیمت سربه سرآنها

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی،
   تغییراتی که در بخش پورتفو ایجاد شده با هدف بهبود کلی عملکرد سیستم و البته سهولت مشتریان گرامی برای استفاده از اطلاعات مورد نیازشان به صورت تفکیکی بوده است. بخش پورتفو همچنان در دست بهبود و توسعه قرار دارد و برخی از نیازهایی که اعلام فرمودید از جمله افزایش سرمایه ها و سهام جایزه به زودی در دسترس شما قرار خواهد گرفت. بخش های دیگرهم مانند سودهای تقسیمی در تب های جداگانه ای در منوی مدیریت سبد دارایی در اختیار شما قرار دارد.
   با تشکر از شما

   ۰
 111. BC6396 گفت:

  حساب بانک ملت ام را به سیستم انلاین معاملات اگاه متصل کنم چه مزایایی دارد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   مزیت لینک شدن حساب شما به سامانه معاملاتیتان این است که برای خرید نیازی به انجام فرایند پرداخت شتابی نداشته و مبلغ موردنیاز مستقیماً از حساب بانکی شما کسر می گردد.
   با تشکر

   ۰
 112. BD4900 گفت:

  سلام
  گاها سفارش آفلاین به کارمون میاد
  سپاس

  ۰
 113. BB2281 گفت:

  با سلام
  چرا همانند سایت آنلاین که عرضه اولیه مشخص میشه در سایت در آفلاین این امکان تعبیه نشده؟
  لطفا در صورت امکان این قابلیت را به آگاه پنل اضافه نمایید.این تنها یک پیشنهاد هست
  متشکرم

  ۳
 114. زینب گفت:

  سلام
  من از همسرم جدا شدم و فرزندم پیش من هست . آیا میتونم کارهای فرزند زیر ۱۸ سال را خودم انجام بدهم ؟؟؟

  ۰
 115. AV2604 گفت:

  مرسی.من کدبورسی رو از شعبه تهران گرفتن برای اینکه حساب بانکیم رو به حساب کاربری آگاه متصل کنم میتونم فرم رو از شعبه شهرستان بگیرم؟

  ۰
 116. BD5286 گفت:

  سلام،ببخشید برای عرضه اولیه آیا میتوان یک روز قبل در خواست خرید آنلاین رو انجام داد؟

  ۰
 117. AM5297 گفت:

  سلام
  ضمن تشکر از سامانه های خوب معاملاتی شما یک درخواست داشتم. اونم اینکه اگر یه اپلیکیشن برای معاملات آفلاین طراحی کنید خیلی خوب میشه.

  ۰
 118. BB2281 گفت:

  من اگر بخوام صبح ها خرید و فروش داشته باشم تو پنل آفلاین قابل انجام هست و کی اجرا یا اعمال میشود.. ؟
  چون ماهییت آفلاین را متوجه نشدم و ایا محدویت های آفلاین نسبت به آنلاین در حد همین شکل نرم افزاری هست یا محدودیتهای دیگری دارد ؟
  لطفا راهنمایی کنید متشکرم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   تنها محدودیتی که در ارسال سفارشات آفلاین وجود دارد، زمان ارسال سفارش است. در این نوع سفارشات ابتدا معامله گر سفارش شما را بررسی می کند و پس از تایید سفارش شما در هسته معاملات ثبت خواهد شد.

   ۰
 119. AB8958 گفت:

  سلام وقت بخیر برای احرازهویت بعد از ثبتنام در سجام آیا میتوان به نزدیکترین پیشخوان مراجعه کرد و یوزر و پسورد را از کارگزاری آگاه گرفت امکان مراجعه به شعبه آگاه نیست به دلیل دور بودن مسافت؟

  ۰
 120. BE1637 گفت:

  سلام وقت بخیر من توقسمت افلاین سفارش خرید گذاشتم اما لغو کردم ولی پولی که کم کرده به حسابم برنمی گردد چرا؟

  ۱
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   وجه مورد نظر کمی با تاخیر به حساب باز می گردد. در صورت عدم واریز وجه لطفا با شماره ۸۲۱۵۴۰۰۰ - ۰۲۱ داخلی آنلاین تماس بگیرید.

   ۰
 121. AR1274 گفت:

  خیلی خوب بود. من برای برادرم میخواستم کد بگیرم ولی دیپلم نداره و نمیدونستم چه طوری براش معامله کنم.الان متوجه شدم.ممنون.

  ۰
 122. AU0902 گفت:

  با سلام چطوری میتوان وجه در باشگاه رو برای افراد زیر ۱۸ سال به پنل افلاین منتقل کرد ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   با استفاده از منوی خدمات گزینه درخواست وجه را انتخاب نمایید. سپس با دکمه درخواست جدید، مبلغ درخواستی را به حساب معاملاتی منتقل نمایید.
   شایان ذکر است این انتقال وجه یک طرفه بوده و امکان واریز مجدد وجه از حساب معاملاتی به حساب بآشگاه امکان پذیر است.

   ۰
 123. BB4916 گفت:

  با سلام
  برای پسرم کد آفلاین گرفتم وقتی میخوام حسابش را شارژ آنی کنم این پیام میاد:«برای کاربر تستی امکان پرداخت شتابی وجود ندارد»
  علتش چیه؟
  اگه راه دیگری هم هست که بشه آنلاین شارژ کرد لطفا بگید(شماره حسابهای کارگزاری آگاه)

  ۰
  • BB4916 گفت:

   لطفا در مورد حل مشکل «برای کاربر تستی امکان پرداخت شتابی وجود ندارد» توضیح بدید

   ۰
   • Agah گفت:

    سلام دوست عزیز
    تا زمانی که کد بورسی برای شما صادر نشده باشد، امکان شارژ حساب معاملات و انجام معاملات را نخواهید داشت.

    ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا جهت بررسی وضعیت با شماره ۸۲۱۵۴۰۰۰ - ۰۲۱ داخلی آنلاین تماس بگیرید.
   همچنین می توانید از طریق واریز به حساب های کارگزاری وجه خود را انتقال دهید. و پس از واریز اطلاعات فیش واریزی خود را در پنل معالاتی ثبت نمایید.
   در قسمت فیش واریزی کلیه شماره حساب های کارگزاری آگاه قابل مشاهده است.

   ۰
 124. BB4916 گفت:

  ۱. آیا برای افراد زیر ۱۸ سال نیز میشه دو روز قبل از عرضه اولیه سفارش خرید داد؟
  ۲. لطفا در مورد نحوه معرف مشخص کردن و نحوه امتیاز دهی آن راهنمایی کنید.
  باتشکر

  ۰
  • BB4916 گفت:

   با مطالعه در صفحات مربوطه باشگاه به جواب رسیدم

   ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   افراد زیر ۱۸ سال تنها می توانند از طریق پنل آفلاین اقدام به خرید و فروش کنند.
   برای ارسال سفارش به صورت آفلاین در هر زمانی می توان اقدام کرد.
   شما می توانید از قسمت معرفی معرف در باشگاه خود (سمت چپ و بالا با کلیک بر دایره عکس) کد معرف خود را وارد کنید و تا سه ماه از مزایای جاری معرف خود استفاده نمایید. همچنین ۴۰۰ امتیاز دریافت نمایید.

   ۰
 125. BD9616 گفت:

  با سلام
  ترتیب اولویت جهت بررسی سهام خریداری شده چگونه می باشد

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   بنا به اولویت سفارشات ثبت شده در سامانه معاملات آفلاین، همکاران معامله‌گر، سفارشات را بررسی و تایید می‌نمایند.

   ۰
 126. BB4916 گفت:

  با سلام امروز با استفاده از روش شارژ «فیش واریز نقدی» حساب پسرم(با کد بورسی ع س ف ۰۱۶۰۹) که زیر ۱۸ ساله شارژ کردم و عکس اسکن آن را نیز فرستادم ولی وضعیت مردود نوشته شده علت چیه؟
  لطفا بررسی کنید. باتشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دسوت گرامی
   لطفا به منظور بررسی این موضوع با واحد پذیرش آنلاین با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
   ۴۱۷۹۲۰۰۰

   ۰
 127. AK8718 گفت:

  سلام برای دونفر از اعضای خانواده بصورت آفلاین ثبت نام را بطور کامل انجام داده وتایید آنرا از سیستم دریافت نموده (ثبت نام کامل) وبه کار گزاری هم مراجعه وبقیه کار هم انجام شده ولی کد بورسی برای آنان از طریق پیامک نیامده بنظرتان علت چیست با تشکر منتظر پاسخ هستم

  ۰
 128. AL7637 گفت:

  سلام. با نشکر از کارگزاری بسیار خوب آگاه.
  در قسمت آفلاین اگر مثل آنلاین یک ماشین حساب بود که میزان حجم و با قیمت مد نظر و کارمزد محاسبه میکرد عالی میشد. اینطوری از میزان سرمایه مورد نیاز با احتساب کارمزد آگاه میشدیم.
  در قسمت آفلاین عرضه اولیه هست ولی در کل نیست.

  ۰
 129. AU3172 گفت:

  سلام اگاه عزیز
  برای کسانی که اصلا کد بورسی نگرفته اند هم قابلیتی هست که بتوانند در معاملات اوراق شرکت کنند

  ۰
 130. حامد جوادی شلمانی گفت:

  باسلام
  سهمی که تاریخ سفارش خریدآفلاین آن چندین روز گذشته حذف نشده وروی آیکن سطل زباله کلیک می کنیم جهت حذف باز حذف نمی شود وپیوسته آلارم می دهد که استیت مورد نظر معتبر نمی باشد. مشکل اینجاست که تا حذف نشود مبلغ برای ایجاد سفارش جدید بر نمی گردد.

  ۰
 131. سجاد گفت:

  با سلام من یک روز قبل از عرضه اولیه فسازان سفارش رو از طزیق پنل مشتری دادم اما معامله مردود اعلام شده دلیلش چیه؟؟ چرا معامله انجام نشده؟؟

  ۰
 132. حامد جوادی شلمانی گفت:

  با سلام
  کسی که کد آفلاین گرفته اگر در خانواده اش کسی کد بورسی آنلاین نداشته باشد از کجا باید بازار را رصد کند تا بتواند سهام را در قیمت مناسبش شناسایی کند و سفارش بگذارد واز طرفی وقتی مشکلی پیش آمد تیک پشتیبانی هم ندارد تا به موقع رفع مشکل کرده وبازار را از دست ندهد.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور پیگیری و رصد بازار بورس شما قادر هستید از امکانات سایت شركت مديريت فناوري بورس تهران به نشانی www.tsetmc.com استفاده نمایید.

   ۰
 133. حامد جوادی شلمانی گفت:

  با سلام
  در رابطه با نداشتن تیک پشتیبانی در آفلاین پاسخی ندادید که اگر مشکلی پیش آمد مسئول مربوطه کدام قسمت است تا طرح مشکل نموده وبا رفع به موقع مشکل فرصت سفارش جدید را از دست ند هیم .مثلا سفارشی که تا تاریخ ۶۸/۵/۲۳ است تا امروز حذف نشده وهر چه روی قسمت سطل زباله جلوی سفارش کلیک کردم حذف نمی شود (تا نقدینگی به اعتبار معا ملا تی برگردد)وعبارت استیت جدیدمعتبرنمی باشد می آید.

  ۰
  • agah4 گفت:

   سلام دوست گرامی
   در خصوص مشکلات سامانه های معاملاتی آساتریدرآگاه می توانید از طریق شماره تماس های زیر با واحد آنلاین کارگزاری آگاه در ارتباط باشید.
   ۴۱۷۹۲۰۰۰
   ۸۲۱۵۴۰۰۰

   ۰
 134. BB4916 گفت:

  با سلام
  لطفا در مورد شارژ شتابی کدهای آفلاین (زیر ۱۸ سال) که پیام «برای کاربر تستی امکان پرداخت شتابی وجود ندارد» ارسال میشود توضیح بدید

  ۰
 135. AE0039 گفت:

  سلام. چند درصد احتمال داره سفارشات آفلاين انجام بشه؟

  ۰
 136. AG0638 گفت:

  سلام وقت بخیر وخداقوت
  برای گرفتن کدآفلاین برای زیر۱۸سال باید حساب بانکی به نام شخص گرفت؟

  ۰
 137. BD7364 گفت:

  سلام هر شخص میتونه فقط یک کد بورس داشته باشه

  ۰
 138. BD8122 گفت:

  ممنون ازکاگزاری آگاه به نظرمن به جای حساب بانکی پس انداز گرفتن کد بورسی وخرید فروش سهام پس اندازی واسه آینده بچه هاست

  ۰
 139. BF2225 گفت:

  سلام. در حالت فروش سهم در آفلاین اگر قیمت رو ۱۰۰ بزاریم و چون تو آفلاین با تاخییر اعمال میشه و اگر قیمت به ۹۰ برسه سهم در چه عددی به فروش میره لطفا مختصر میشه این مبحث فروش رو تو آفلاین توضیح بدین

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام وقت بخیر
   اگر در زمان ارسال سفارش قیمت را خودتان وارد کنید، سفارش شما با ههمان قیمت ثبت خواهد شد. بنابراین در صورتی که قصد انجام معامله با هر قیمتی را داشته باشید، می توانید قیمت روز را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه معامله گر قیمتی را ثبت می کند که در آن قیمت حتماً معامله انجام خواهد گرفت.

   ۰
 140. سید موسی آل داود گفت:

  با عرض سلام وخسته نباشی برای سفارش باید از روز قبل سفارش گذاشت در صورتی که فروشنده در آن قیمت نبود چطور میشه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   شما در زمان بازار هم می توانید سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین در صورت نیاز می توانید "قیمت روز" را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه معامله گر قیمتی را برای سفارش ثبت می کند که معامله برای شما انجام شود.

   ۰
 141. AN1702 گفت:

  سلام
  آیا از نظر فنی و قانونی امکان مشاهده بیش از پنج ردیف از صف های عرضه و تقاضا برای مشتریان وجود دارد؟
  چون رفع چنین محدودیت هایی ، به حرکت سازمان بورس بسمت شفافیت کمک شایانی خواهد کرد.

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   درسایت مدیریت فناوری سازمان بورس سه سطر و در سامانه معاملاتی آنلاین کارگزاری آگاه تا پنج سطر از صف عرضه و تقاضا قابل مشاهده است.

   ۰
 142. محمد گفت:

  سلام
  برای انصراف از سفارش خریدی که در پنل افلاین گذاشتم باید چه کرد؟؟
  هرچه انصراف میزنم پیغام میدهد استیت جدید معتبر نمی باشد.

  ۰
 143. AE0039 گفت:

  سلام. من يه سفارش افلاين در روز پنج شنبه براي شنبه يا يكشنبه گذاشتم اما هنوز انجام نشده است.

  ۰
 144. AX6350 گفت:

  با سلام
  چراهنگام عرضه اولیه معاملات مشکل می شود ؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   با توجه به استقبال زیاد مشتریان به خرید سهام عرضه اولیه و بالا رفتن ترافیک استفاده از پنل معاملاتی، مقداری کندی در سامانه بوجود می‌آید که در روزهای اخیر واحد مربوطه مشکلات را بررسی و رفع و رجوع کرده‌اند.

   ۰
 145. BF1132 گفت:

  سلام وقت بخیر
  یه سوال داشتم علتش چیه که تو مرورگر فایرفاکس نمیشه کار کرد خطا میده تو مرورگر کروم هم بعضی موقع ها همان خطای فایرفاکس رو میده.مگه به خاطر امنیتی دسترسی شما به این سایت بسته شده با پشتیبانی تماس بگیرید ویه شماره پیگیری میده علتش چیه؟

  ۰
 146. BA1015 گفت:

  با سلام
  توضیحات کامل ولی چگونه میتوان وجه موجود در باشگاه را به پنل اکاه منتقل نمود ممنون؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای واریز وجه بآشگاه به حساب معاملاتی، شما می توانید از طریق بآشگاه/ منوی خدمات/ ثبت درخواست واریز وجه اقدام کنید.

   ۰
 147. BF6418 گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید
  من نرم افزار آسا تریدر نصب کردم و کد کاربری و رمز عبور را میزنم خطای ۱۰۰۲میدهد لطفا راهنمایی فرمائید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز،
   به احتمال زیاد شما از نسخه قدیمی اپلیکیشن استفاده می‌کنید. به منظور رفع مشکل لطفا از اپلیکیشن نسخه جدید آساتریدر استفاده نمایید.

   ۰
  • BC9239 گفت:

   سلام دقیقا این مشکل برای من هم پیش آمده ونسخه بروز هم دانلود کردم باز هم همین اخطار میده میشه راهنمایی کنیدباید چکار کنم

   ۰
 148. BF0909 گفت:

  با سلام. بابت ارسال مطالب آموزشي كاربردي بسيار سپاسگزارم.

  ۰
 149. AQ9807 گفت:

  لطفا بیشتر توضیح بفرمایید

  ۰
 150. BB7499 گفت:

  سلام مطلب بسیار مفید و اموزنده ای بود.ممنون از شما و نظرات دوستان

  ۰
 151. علی گفت:

  سلام برای ثبت نام افراد زیر دیپلم چیکار باید کرد

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی لازم است در سامانه آگاه اکسپرس به نشانی ex.agah.com ثبت نام نمایید. سپس نحوه احرازهویت خود را انتخاب کنید. در همین سایت امکان ثبت سجام هم وجود دارد. برای احراز هویت دو روش وجود دارد: مراجعه به دفاتر پیشخوان و شعب منتخب کارگزاری پس از تکمیل مراحل احراز هویت دسترسی انجام معامله برای شما فعال می شود.

   ۰
 152. BF2037 گفت:

  سلام
  من اگر بخوام صبح ها خرید و فروش داشته باشم تو پنل آفلاین قابل انجام هست و کی اجرا یا اعمال میشود؟
  چون ماهییت آفلاین را متوجه نشدم و ایا محدویت های آفلاین نسبت به آنلاین در حد همین شکل نرم افزاری هست یا محدودیتهای دیگری دارد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   دسترسی پنل معاملات آفلاین برای مشتریان زیر ۱۸ سال و مشتریان فاقد مدرک تحصیلی حداقل دیپلم است. لذا شما سفارشاتی که در پنل آفلاین ثبت می‌نمایید توسط معامله گران آگاه به ترتیب اولویت بررسی و انجام می‌شود. در سامانه معاملات آنلاین خود مشتری قادر به ثبت سفارش مستقیم و مشاهده انجام شدن آنی آن است.

   ۰
 153. BK1980 گفت:

  لطفا در مورد حل مشکل «برای کاربر تستی امکان پرداخت شتابی وجود ندارد» توضیح بدید با وجود آنکه کد بورسی دارم و مدتی پیش پرداخت شتابی داشته ام

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورت مواجه شدن با این موضوع لطفا در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی خدمات آنلاین تماس حاصل نمایید.

   ۰
  • p@rastoo گفت:

   در‌صورتی‌که شرایط استفاده از سامانه معاملاتی آنلاین آساتریدرآگاهhttps://online.agah.com را ندارید، تنها از طریق پنل آفلاین می‌توانید اقدام به معامله و خرید یا فروش سهام کنید. https://panel.agah.com

   ۰
 154. BK4550 گفت:

  سلام یک ویدیو کامل بزارید از پنل افلاین ،که به چه صورتی هست این پنل،
  من یک نمادی خرید کردم اما اصلا معلوم نیست که ایا ثبت شده یا نه

  ۰
 155. BC9239 گفت:

  سلام زیر دیپلم هانمیتواننداز سامانه آسا استفاده کنند

  ۰
 156. AU5041 گفت:

  برای کودک خردسال هم میشه کد بورسی گرفت تا براش سهام عرضه اولیه بخریم؟ با توجه به اینکه کودک خردسال حساب بانکی هم نداره شماره حساب پدرش رو باید استفاده کنه؟؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   ابتدا باید حساب بانکی برای ایشان افتتاح نمایید و سپس ایشان را در سایت آگاه اکسپرس به نشانی ex.agah.com ثبت نام نموده و برای احراز هویت، قیم آنها با دردست داشتن مدارک خود و فرزندان، به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه نماید.

   ۰
 157. شهرزاد گفت:

  سلام
  برای ثبت نام عرضه اولیه راهنمایی کنید چکاری باید انجام بدهیم
  ممنون

  ۰
 158. Iman گفت:

  سلام
  من از پنل آگاه استفاده میکنم برای خرید عرضه اولیه بصورت آفلاین
  اما هرچی میگردم موجودی باقیمانده نمیتونم پیدا کنم
  لطفاً راهنمایی کنید

  ۰
 159. سعید گفت:

  آیا امکانش هست برای فرزند زیر ۱۸ سال بعنوان والدین که خودم کد بورسی انلاین دارم کد بورسی انلاین بگیرم ؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای افراد زیر ۱۸ سال که فاقد مدرک تحصیلی حداقل دیپلم هستند، امکان دریافت کد بورسی آنلاین مقدور نمی باشد.

   ۱
 160. اورنگ سعیدپور ماسوله گفت:

  با سلام.بنده دارای کد بورسی آفلاین هستم و برای احراز هویت هم به خود کارگذاری شعبه رشت مراجعه کردم.با توجه به اینکه برای اینجانب کد بورسی صادر شده قادر به واریز پول به حساب آفلاینم نیستم و برام ارور میده (برای کاربران تستی امکان پرداخت شتابی وجود ندارد).خواهشمندم منو راهنمایی و کمک کنین.....

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام
   لطفا با واحد آنلاین کارگزاری تماس بگیرید.

   ۰
  • p@rastoo گفت:

   در‌صورتی‌که شرایط استفاده از سامانه معاملاتی آنلاین آساتریدرآگاهhttps://online.agah.com را ندارید، تنها از طریق پنل آفلاین می‌توانید اقدام به معامله و خرید یا فروش سهام کنید. https://panel.agah.com

   ۰
 161. امیر گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  کسی ۱۸ سال نشده میتونه کد بورسی دریافت و به صورت افلاین عرضه اولیه بگیره؟

  ۰
 162. سعید گفت:

  سلام چرا پنل آفلاین یه موجودی حساب نداره ؟ که بدونیم چقدر داخل پنل پول داریم؟!

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که روی منوی گردش حساب کلیک کنید، در سطر انتهای صفحه مانده قابل معامله شما نمایش داده می شود.

   ۱
 163. اردکانی گفت:

  سلام، من تازه کد بورسی گرفتم و نمیدونم چجوری عرضه اولیه با پنل آفلاین بگیرم، لطفا راهنمایی کنید

  ۰
 164. عبداله گفت:

  با سلام . آیا آفلاین امکان ویرایش سفارش ارسالی دارد.من که نتونستم پیداش کنم.لطفا اگه هست توصیح دهید.با تشکر

  ۰
 165. علی غفاری گفت:

  نمیدونم چرا برای افراد زیر دیپلم آنلاین نیست کسی که سواد داره دوره دبیرستان خوانده حالا نتونسته دیپلم بگیره چرا باید دردسر داشته باشه تا افلاین کار کنه..

  ۱
 166. حسین گفت:

  سلام من ۱۰۰ سهم از نماد حتوکا رو درخواست دادم و در روز کاری بعد دیدم که مردود شده چرا

  ۰
 167. حسین گفت:

  سلام من درخواست وجه در پنل اگاه دادم برای پانزدهم الان پشیمون شدم چجوری میتونم انصراف بدم گزینه ای برای انصراف نیست

  ۰
 168. tomcat گفت:

  تفاوت معامله آنلاین و آفلاین چیه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما با دسترسی به سامانه معاملات آنلاین، قادر هستید که سفارش های خود رو به صورت لحظه ای بروزرسانی و یا حذف کنید و محدودیتی هم در این امر وجود ندارد. اما در سامانه معاملاتی آفلاین سفارشی که توسط شما در سیستم ثبت می شود به صورت میانگین تا ۱۵ دقیقه بعد از آن رسیدگی و به هسته بورس ارسال خواهد شد.

   ۰
 169. سمیه گفت:

  سلام
  برای سفارش گذاری آفلاین با خطای (شما باید قرارداد اینترنتی معتبر داشته باشید) مواجه میشوم در حالی که کد بورس رو دارم و خرید و فروش آنلاین و خرید آفلاین عرضه اولیه هم داشتم

  ۰
  • neda biazar گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای خرید و فروش آفلاین شما باید به صورت حضوری در یکی از شعب کارگزاری آگاه قرارداد اینترنتی امضا کنید.

   ۰
 170. nazem گفت:

  با سلام
  برای دخترم که زیر ۱۸ ساله ثبت نام کردم ولی کد پیگیری ده رقمی سجام نیومد
  آیا الان می تونم جهت احراز هویت به مراجعه کنم؟

  ۰
 171. احسان صولتی گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  برای گذاشتن سفارش خرید یا فروش باید از روز قبل اقدام کرد یا در همان روز هم امکان ارسال سفارش وجود دارد ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   ارسال سفارش آفلاین درهر زمان از شبانه روز امکان پذیر میباشد ولی در ارسال سفارش آفلاین برای خرید عرضه اولیه نهایتا" تا یک روز قبل از عرضه اولیه باید سفارش خود را ارسال بفرمائید.

   ۰
 172. لاله گفت:

  سلام.
  ببخشید پرداخت شتابی اینطور خطایی میده:برای کاربر تستی امکان پرداخت شتابی وجود نداره.
  چرا؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین کارگزاری تماس حاصل بفرمائید.

   ۰
 173. محمد موسوی گفت:

  با سلام
  اگه بخوام خرید یا فروش یک سهم را خارج از دامنه تعیین شده درخواست بدم فرضا دامنه بین ۸۰۰تا۱۰۰۰هست بخوام کمتر از ۸۰۰یا بیشتر از ۱۰۰۰ مبلغ خرید یا فروش بزنم باید به کدوم قسمت مراجعه کنم البته این سوال مربوط به کد آنلاین هستش؟؟
  منظور از ثبت در سفارش انتظار چیست؟؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای خرید یا فروش یک سهم خارج از دامنه تعیین شده باید سفارش آفلاین بگذارید.اما معامله انجام نمی شود تا زمانی که تو بازه قرار بگیرد.
   سفارش در انتظار ارسال نمیشود, فقط در سامانه می ماند.

   ۰
 174. محمد جواد گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  تفاوت معاملات آنلاین و آفلاین در چیست؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   حداقل سفارش شما در پنل آنلاین باید ۱۰۰ هزار تومن باشد ، اما در پنل آفلاین هیچ محدودیتی برای ثپت سفارش ندارید و اگر بخواهید سهی زیر ۱۰۰ هزار تومن بفروشید باید از پنل آفلاین اقدام کنید. ارسال سفارش آفلاین درهر زمان از شبانه روز امکان پذیر میباشد ولی در آنلاین فقط در ساعات معاملات می توانید سفارش گذاری نمائید.

   ۰
 175. hadi گفت:

  نحوه استارت پنل افلاین فرزندم رو که میرم زمانی که وارد سیستم میشوم و گزینه تغییر کاربری رو میخواد به هیچ وجه امکان تعویض نمیده و خطا میزنه به هر شکل که رمز عبور دادم قبول نکرد نمیدونم مشکل چیه میشه راهنمایی کنید .

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 176. زهرا گفت:

  باسلام.بنده بدلیل نداشتن مدرک دیپلم بصورت افلاین ثبت نام کرده و در کارگزاری مراحل احراز هویت را بصورت کامل انجام داده ام ولی در قسمت خرید و فروش آفلاین که میخواهم سهمی را خریداری کنم پیغام میدهد: شما باید قرارداد اینترنتی معتبر داشته باشید.
  دلیل آن چیست؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلابن تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 177. یاسر گفت:

  سلام
  ممنون از زحمات وپاسخ های شما
  من برای فرزندم کد سجام رو گرفته ومرحله احراز هویت آگاه رو سپری کردم.ولی هنوز فعال سازی از طریق پیامک برایم ارسال نشده است.
  با کد ثبت نامی هم در پنل آنلاین می تونم وارد بشم و هم در پنل آفلاین!
  در پنل آنلاین پیام هشداری نشون داده می شه که شما هنوز فعال نیستیدولی در پنل آفلاین این پیام نشون داده نمی شه!
  میخواستم بدونم الان می تونم در پنل آفلاین معاملات فرزندم رو شروع کنم یا باید منتظر پیامک باشم؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  ۰
 178. واحدبخش بالار گفت:

  سلام من روز جمعه ثبت خرید آفلاین بزنم روز شنبه نوبت خرید من چطور خواهد بود آیا در صف خرید جزو نفرات اول خواهم بود یا خیر؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در هر زمانی از روز می توانید سفارش آفلاین را ثبت نمائید اما سفارش ها در ساعات پیش گشایش و دقایقی قبل از شروع ساعت معامله ارسال می شود که ساعت دقیق و مشخصی ندارد و سفارش ها براساس الویت قیمت و حجم ارسال می شوند و اینکه سفارش شما در صف اول خرید قرار بگیرد یا خیر ، بستگی به سفارشات آن روز معاملات دارد.

   ۰
 179. هادی گفت:

  سلام
  برای افراد بی سواد وقتی از آگاه اکسپرس ثبت نام کردیم و کد سجام گرفتیم باید برای ورود به پنل آفلاین بعدش برای احراز هویت به کارگزاری مراجعه کنیم؟
  یعنی برای معاملات آفلاین حتما حتما مراجعه با کارگزاری برای احراز هویت ضروریه؟
  ممنون

  ۰
 180. وحید گفت:

  سلام خسته نباشید امکان ثبت سفارش آفلاین امکان خوبی است اما ثبت سفارش به صورت آنلاین با توجه به امکانات زیاد و در لحظه، یک چیز دیگه است. بنده بدلیل نداشتن دیپلم امکان دریافت کد انلاین رو ندارم اما با توجه به سطح وسیع دانش بنده و داشتن دیپلم ناقص آیا امکان گرفتن کد آنلاین وجود دارد؟ لطفا راهنمایی کنید به چه شکل عمل کنم که بتوانم کد آنلاین از کارگزاری آگاه دریافت کنم؟
  ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که بالای ۱۸ سال دارید طبق اطلاعیه سازمان بورس مبنی بر حذف اخذ مدرک دیپلم برای افراد بالای ۱۸ ، نیازی به ارائه مدرک جهت دریافت کد بورسی و دسترسی به سامانه معاملات آنلاین نمی باشد.

   ۱
 181. حسین گفت:

  با سلام
  من تازه عضو کارگزاری آگاه شده ام.ولی نرم افزار اینجانب فقط امکان خرید و فروش آفلاین دارد د یعنی در منو فقط گزینه آفلاین وجود داره. لطفا راهنمایی کنید چگونه می توانم به صورت آنلاین خرید و فروش کنم؟ با تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   باتوجه به حذف بند مربوط به لزوم اخذ مدرک تحصیلی برای ایجاد دسترسی آنلاین در دستورالعمل جدید معاملات برخط ؛ حساب کاربری آنلاین برای اشخاص بالای ۱۸ سال ایجاد خواهد شد. شما میتوانید با ثبت قرارداد آنلاین به صورت حضوری در شعب کارگزاری آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد آگاه این دسترسی را دریافت نمایید.

   ۰
 182. سجاد گفت:

  سلام و سپاس از زحمات شما 🌸
  بنده برای عرضه اولیه تملت و شصدف یک روز قبل اش درخواست داده بودم که خوشبختانه محقق شد ولی مقداری از پول ام " مسدود غیر وکالتی" شده! علتش چیه؟ و راه حل اش رو بفرمائید؟ ممنونم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   زمانی عرضه اولیه خریداری می نمائید تمام مبلغ تعداد سهام مسدود می شود و بعد از تأئید تخصیص عرضه های اولیه به عموم کسر مبلغ هر سهم از طرف شرکت سپرده گذاری مرکزی و سازمان بورس ،مابقی وجه آزاد و به حساب شما برگشت داده می شود.

   ۰
 183. حسن گفت:

  سلام . اگه بنده برای خرید عرضه اولیه هم به صورت آنلاین اقدام کنم و هم به صورت افلاین . کدوم یکی ترتیب اثر داده میشه . آیا امکانش هست هر دو خرید ترتیب اثر داده بشه ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که سفارش خرید عرضه اولیه را به درستی با رعایت حجم و قیمت عنوان شده در اطلاعیه عرضه ثبت نمائید هر کدام که از طرف بورس مورد تأئید قرارگیرد یکی از سفارش ها خریداری می شود و حتی گاهی اوقات هیچ کدام به دلیل ثبت سفارش از طریق دو سامانه آفلاین و آنلاین مورد تأئید واقع نمی شود و یک خطا شناسایی می شود.

   ۰
 184. علی گفت:

  سلام.. در خرید و فروش افلاین چه تفاوتی با خرید و فروش آنلاین داره؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   زمانی که سفارش آفلاین ارسال می کنید سفارش در اولین فرصت ساعت بازار، توسط معامله‌گر کارگزاری آگاه برای بورس ارسال می گردد. درخرید و فروش آنلاین به طور مستقیم شما سفارش خود را ارسال می نمائید.

   ۱
 185. فرشید گفت:

  سلام، کد بورسی روی سهامی ک قبلا خریدم هست بازم باید کدبورس بگیرم از کارگزاری؟ ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای انجام معاملات از طریق کارگزاری آگاه باید نام کاربری و رمز عبور ورود به سامانه معاملاتی آگاه را دریافت کنید.برای این منظور باید در آگاه اکسپرس ثپت نام نمایید و سپس احراز هویت آگاه را به صورت حضوری در دفاتر پیشخوان انجام دهید.

   ۰
 186. قربانی گفت:

  سلام......... مدتهاست در کارگزاری آگاه ثبت نام کرده ام و احراز هویت شده ام و کد بورسی برایم اختصاص داده شده است...... اما هنگام خرید آنلاین از سامانه آنلاین آگاه خطای "کد بورسی شما صحیح نمی باشد." نمای‌ش داده می شود و سفارش ثبت نمی شود...... علت چیست؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 187. زهرا زارعی گفت:

  سلام . چرا من وقتی میخوام حسابمو شارژ کنم میگه امکان شارژ برای کاربر تستی وجود نداره؟؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از انجام مراحل ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس و احراز هویت حضوری در دفاتر پیشخوان ، کد بورسی صادر می شود اما دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمان بر می باشد. در صورتی که دسترسی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال و از حالت آزمایشی خارج می شوید و قادر به پرداخت شتابی و انجام معاملات خود خواهید شد.

   ۳
 188. حسن گفت:

  با سلام. برای افراد زیر ۱۸ سال که پدر به عنوان قیم هست در زمان ثبت نام باید شماره حساب و شبا پدر درج شود؟ اگر بله آیا با توجه به متفاوت بودن نام فرزند و پدر سامانه سجام خطا نمی دهد؟

  ۰
 189. امید گفت:

  با سلام من کد بورسی هم گرفتم تو نرم افزار اسا تریدر هم هستم ولی میزنه کاربر ازمایشی و نمیتونم حسابمو به هیج روشی شارژ کنم من باید چیکار کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از انجام مراحل ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس و احراز هویت حضوری در دفاتر پیشخوان ، کد بورسی صادر می شود اما دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمان بر می باشد. در صورتی که دسترسی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال و از حالت آزمایشی خارج می شوید و قادر به پرداخت شتابی و انجام معاملات خود خواهید شد.

   ۰
 190. امین گفت:

  سلام و خسته نباشید.
  سامانه آفلاین کار خوبیه ولی ایراد زیاد داره، حیف هست که بی تفاوت بگذریم از این کاستیها.
  اول اینکه جدیدا معامله گر ها یا سرشون شلوغ هست یا اینکه بی تفاوت شدند نسبت به سهامدار، من برای عرضه اولیه صبا دوبار در دو مقطع شارژ حساب انجام دادم و به همین دلیل دو سفارش خرید ۱۰۰تومن و ۷۰۰تومن گذاشتم، متاسفانه با بی دقتی یا اشتباه معامله گر فقط سفارش ۱۰۰تومنی انجام شده، و باعث ضرر بنده شد.
  در سفارش دیگری از عرضه اولیه ومهان هم مبلغ سفارش بنده به اشتباه بجای ۵۶۲۵ریال ۵۶۲۶ ریال بوده که متاسفانه بخاطر ۱ریال توسط معامله گر بجای تصحیح و خرید، سفارش بنده مردود اعلام شد.
  سیستم آفلاین میبایست حداقل همانند آنلاین به روز باشد تا سهامدار متضرر نشود.

  ۲
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که دوسفارش خرید ثبت نموده اید فقط یکی از سفارش های ثبت شده خرید می شود و در صورتی که قیمت را طبق اطلاعیه عرضه ثبت نمائید سفارش خرید عرضه اولیه انجام میگیرد . در غیر این صورت توسط سازمان بورس مردود می گردد.

   ۰
 191. رضا گفت:

  سلام
  خودم کد آنلاین آگاه دارم و عضو باشگاهم برای فرزند چهار ساله شماره حساب و همراه غیر از موارد ثبت شده خودم می خواد نمیتونم کد بگیرم لطفا مراحل ثبت نام زیر ۱۸ سال رو بفرمایید. با تشکر

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثبت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
   سپس بعد از آن باید برای احراز هویت آگاه و سجام به صورت حضوری توسط ولی فرزند با به همرا داشتن مدارک هویتی خود و فرزند و کد ۱۰ رقمی سجام و شماره حساب به نام فرزند و شماره شبا و شماره تلفن همراه جداگانه در یکی از دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نماید .
   افراد زیر ۱۸ سال که ولی، وصی، یا قیم ایشان متقاضی دریافت دسترسی معاملات آنلاین میباشد، میتوانند با امضای تعهدنامه( توسط ولی ، وصی یا قیم) به صورت حضوری در " دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه", اقدام به دریافت این دسترسی نماید.
   این تعهد نامه حتما باید توسط ولی قانونی امضا گردد.

   ۰
 192. hosseini گفت:

  با سلام خدمت شما
  من نمی توانم خرید و فروش آفلاین انحام بدم پیغام امضا نشدن قرار داد اینترنتی برام نمایش داده میشود؛
  چگونه می توانم بدون مراجعه حضوری قرارداد اینترنتی مذکور را امضا کنم؟؟؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   تنها را ه برای امضاد قرارداد اینترنتی به صورت حضوری به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه بفرمائید.

   ۰
 193. مسعود گفت:

  وقتی برای خرید حجم و قیمت روز و یا سرمایه و قیمت روز را انتخاب میکنیم قیمت روز زمان ارسال لحاظ میشه یا روز معامله؟
  مشکل بعدی در اینه که وقتی ثبت سفارش آنلاین رو کنسل میکنیم همون لحظه مبلغ به مانده قابل معامله افزوده میشه اما در آفلاین اینطور نیست و برای یک روز مسدودی داریم.

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت تغییر دسترسی از پنل آفلاین به سامانه معاملاتی آنلاین مادر شما به همراه مدارک هویتیشان (کارت ملی و شناسنامه ) به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه و دسترسی خود را به سامانه معاملاتی آنلاین تغییر دهید.

   ۰
 194. مهدی گفت:

  سلام، خسته نباشی
  میخواستم بپرسم وقتی تو درحال مشاهده یا معامله هستم تو سایت، یه نوار قرمز ظاهر میشه که میزنه خطای ۱۰۰۲، منظور چیه؟؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که با پیام خطای ۱۰۰۲ مواجه شده اید از سامانه معاملاتی خارج شوید و مجدد وارد شوید.

   ۰
 195. رضا حسن پور اقدم گفت:

  سلام واحترام ،
  باتوجه به کارگزاری آگاه با این سابقه درخشان در بین کارگزاری ها ، سامانه آفلاین این کارگزاری کامل نمی باشد و نقطه ضعف آن تلقی می گردد و موجب فراهم نمودن مشکلات متعدد برای کاربران آن می گردد . مگر جز این نیست که کاربران زیر ۱۸ سال و زیر دیپلم باید از این سامانه استفاده کنند ، چرا برخی دوستان در ازدحام ثبت نام این ایام ، شرایط فراهم گردیده است که به صورت آنلاین فعالیت می نمایند ؟ چه مشکلی پیش می آید افرادی که پیشتر ثبت نام و اعتماد نموده اند باید از این سامانه استفاده نمایند ؟ چه ایرادی بوجود می آید اگر افراد آفلاین یا نماینده ایشان به صورت آنلاین فعالیت نمایند ؟ لطفا شرایط آنلاین را برای افراد آفلاین فراهم نمایید یا اینکه سامانه آفلاین را با سامانه آنلاین تطبیق دهید تا رضایت کامل کاربران فراهم گردد . با سپاس فراوان

  ۲
 196. خلیل گفت:

  سلام...من میخوام برای فرزند ۴ ساله ام کد بورسی بگیرم..خودم کد بورسی آنلاین آگاه رو دارم...موقع ثبت نام سجام و آگاه طبق مطالب گفته شده شماره حساب و شبا باید بنام فرزندم باشه...
  سوال اول: شماره موبایل و ایمیل باید جدا از اونی باشه که برای خودم کد بورسی گرفتم یا میشه تکراری استفاده کرد؟
  سوال دوم : برای کد بورسی آنلاین فرزند زیر ۱۸ ساله ام باید تعهدنامه رو در همان محل احراز هویت امضا نمود ؟
  سوال سوم: همه مراحل ثبت نام سجام و کارگزاری آگاه و احراز هویت افراد زیر ۱۸ سال مشابه افراد معمولی است یا مراحل خاص دیگری هم نیاز است؟
  با تشکر...

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثبت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
   سپس بعد از آن باید برای احراز هویت آگاه و سجام به صورت حضوری توسط ولی فرزند با به همرا داشتن مدارک هویتی خود و فرزند و کد ۱۰ رقمی سجام و شماره حساب به نام فرزند و شماره شبا و شماره تلفن همراه جداگانه در دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نماید .
   افراد زیر ۱۸ سال که ولی، وصی، یا قیم ایشان متقاضی دریافت دسترسی معاملات آنلاین میباشد، میتوانند با امضای تعهدنامه( توسط ولی ، وصی یا قیم) به صورت حضوری در شعب آگاه, اقدام به دریافت این دسترسی نماید.
   این تعهد نامه حتما باید توسط ولی قانونی امضا گردد.

   ۰
 197. خلیل گفت:

  سلام...من خودم کد بورسی آنلاین آگاه رو دارم... برای دو نفر از دوستانم سجام و کارگزاری آگاه رو ثبت نام کردم ولی چون دوستانم ایمیل نداشتن برای هردو نفرشون ایمیل ثبت شده ی خودم رو برای اونها نیز ثبت نام کردم.

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   هر شخص باید آدرس ایمیل منحصر به فرد جهت ثبت نام ارائه دهد. لطفا جهت ویرایش آدرس ایمیل به صورت حضوری به همراه مدارک هویتی به شعب کارگزاری آگاه مرجعه نمایید.

   ۰
 198. محمد رضا گفت:

  سلام
  من کلمه تا حالا از آفلاین استفاده نکرده ام و رمز عبور رو ندارم وقتی فراموشی رو کلیک میکنم بعد وارد کردن کد ملی این جمله برای من میاد
  عدم وجود حساب کاربری برای سیستم مورد نظر که حساب سیستم آن باز و حساب کاربری آن فعال باشد
  مسکل کجاست؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 199. رضا گفت:

  حداقل سفارش خرید برای معاملات آنلاین ۵۰۰ هزار هست.برای برداشت هم باید همینقدر باشه؟
  برای سفارش آفلاین حداقل خرید و فروش چقدره؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   هیچ محدودیتی برای درخواست وجه وجود ندارد، برای خرید در سفارش آفلاین همچنان صد هزار تومان است و برای فروش محدودیتی وجود ندارد.

   ۰
 200. امیر گفت:

  سلام

  فرض کنیم در هر ساعتی از روز به صورت آفلاین سفارش خرید گذاشتیم آیا معامله فقط در ساعت صبح انجام میشه یا خیر مثلاً ممکنه شب خرید فروش انجام بشه ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما از طریق پنل آفلاین در هر ساعتی از شبانه روز می توانید سفارش خرید یا فروش ثبت نمائید اما زمانی که سفارش آفلاین ارسال می کنید سفارش در اولین فرصت ساعت بازار، توسط معامله‌گر کارگزاری آگاه برای بورس ارسال می گردد.

   ۰
 201. محبوب گفت:

  سلام خرید آفلاین فقط برای عرضه اولیه هست یا بقیه سهام رو هم میشه بصورت آفلاین خرید

  ۰
  • Agah7 گفت:

   سلام دوست عزیز
   از پنل آفلاین هم برای خرید عرضه اولیه و هم خرید سایر سهام و اوراق بهادار در بازار بورس می توانید برای انجام معاملات خود استفاده بفرمائید.

   ۰
 202. هومن خان گفت:

  سلام
  نحوه جداسازی عرضه های اولیه از سهام اصلی در داریی من رو می خواستم بدونم .ممنون میشم توضیح بدید.

  ۰
 203. چوپانی گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت بزرگواران سیگنال؛
  من قصد دارم پالایش یکم و عرضه اولیه ها رو برای فرزندانم که زیر ۱۸ سال هستن ثبت نام کنم و میخوام براشون کد بورسی بگیرم.
  موردی که درگیرش هستم اینه که بفرض ما مشخصات حساب بنام خود فرزند هم وارد کردیم؛ حالا موقع فروش سهم ها و واریز مبلغ فروش به حساب فرزند ریخته میشه و میشه برداشتش کرد یا اجازه فروش نمیدن تا سن قانونی؟
  در کل میخوام بفهمم بعد فروش هر سهم، مبلغش رو ورایز میکنن به حساب فرزند که برداشتش کنیم؟ لطفا پاسخ بفرمائید چون باید سریع تا اتمام مهلت پالایشی سجام و کارگزاری براش ثبتنام کنم.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شماره حساب فرزند باید به نام فرزند باشد و مانند هر فرد دیگری که کد بورسی دارد می تواند معامله خرید و فروش ، پرداخت شتابی ، واریز وجه به حساب معاملاتی نیز از طریق شماره حساب فرزند انجام می شود. توجه داشته باشید شما از سه طریق میتوانید در پذیره نویسی صندوق پالایشی یکم شرکت نمایید:
   شرکت های کارگزاری بورس
   مراجعه به بانک ها
   اپلیکیشن هایی که امکان ثبت سفارش خرید پالایشی یکم (مانند آپ) درآنها ایجاد شده است.
   اگر تصمیم دارید صندوق پالایشی یکم (دارا دوم) را از طریق بانک یا اپلیکیشن های فعال، خریداری کنید، نیازی به داشتن کد بورسی نیست. اما فراموش نکنید که برای فروش دارا دوم نیاز به دریافت کد بورسی دارید.

   ۰
 204. جهان گفت:

  سلام وقت بخیر. برای ثبت سفارش خرید آفلاین، حداقل باید ۵۰۰ هزارتومان باشه یا ثبت سفارشات خرید با زیر ۵۰۰ هزار تومان هم شدنیه؟ منظور عرضه اولیه نیست.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر حداقل مبلغ برای خرید و فروش سهام ۵۰۰ هزار تومان است و کمتر از این مبلغ قادر به خرید و فروش سهم نخواهید بود.

   ۰
 205. محمد معین گفت:

  سلام ببخشید من از طریق اپلیکیشن سهام میخرم و زیر ۱۸ سالمه آفلاین ثبت میکنم از پولم کم میشه ولی در بخش سفارشات مینویسه موردی وجود ندارد من الان چیکار کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: