پرسش و پاسخ دوره مبانی سرمایه گذاری موفق در بورس

 • ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
 • hosseini
 • ۱ نظر
 • ۴۳۴ مشاهده
پرسش و پاسخ دوره مبانی سرمایه گذاری موفق در بورس

دوره مبانی سرمایه گذاری موفق در بورس به عنوان پایه ای ترین دوره کارگزاری آگاه می باشد و مختص افرادی است که به تازگی با بازار سرمایه آشنا شده اند و برای نخستین بار قصد سرمایه گذاری در این بازار را دارند.

در دوره مبانی سرمایه گذاری موفق در بورس سعی می شود که مقدماتی ترین مفاهیم و اصول بازار سرمایه به افراد آموزش داده شود، مفاهیمی چون ابزارهای مختلف سرمایه گذاری در بازار، تورم و آثار آن، نحوه خرید و فروش سهام در سامانه معاملاتی، آشنایی با صندوق های سرمایه گذاری و … . اما از آنجایی که احتمال دارد دانش پذیران با بسیاری از مفاهیمی که در این دوره مطرح می شود، برای نخستین بار مواجه شده باشند، لذا ممکن است پس از اتمام دوره و به هنگام معاملات خود با ابهامات و سوالات بسیاری رو برو شوند و در این مواقع نیاز به افرادی داشته باشند که بتواند به این سوالات پاسخ دهد.
کارگزاری آگاه در راستای رسالت خود که آگاهی بخشیدن و آموزش افراد جهت یک سرمایه گذاری صحیح و اصولی در بازار سرمایه می باشد، همواره اقدام به برگزاری دوره های متنوع و کاربردی در این حوزه می نماید و این بار نیز در کنار دوره مبانی سرمایه گذاری موفق در بورس، اقدام به برگزاری یک کارگاه پرسش و پاسخ جهت رفع اشکالات و سوالات شما دانش پذیران نموده است.
.

 

هدف دوره

در این کارگاه کاربردی با عنوان ” پرسش و پاسخ دوره مبانی سرمایه گذاری موفق در بورس” تلاش می شود که تا حد امکان به سوالات دانش پذیران دوره های مبانی و نیز افرادی که به تازگی قدم در راه آموزش بازار سرمایه نهاده اند، پاسخ داده شود. با توجه به اینکه این کارگاه صرفا جهت پاسخگویی به سوالات تشکیل می شود، انتظار می رود که با اختصاص زمان بیشتر ، بتوانیم پاسخگوی تمامی سوالات دانش پذیران باشیم..

 

هزینه و مدت دوره

دوره حضوریدوره آنلاین
مدت دوره۳ ساعت ( ۱ جلسه ۳ ساعته)۳ ساعت ( ۱ جلسه ۳ ساعته)
هزینه دورهرایگانرایگان
پیش‌نیاز دورهدوره مبانی سرمایه گذاری موفق در بورس

ثبت نام در پرسش و پاسخ دوره مبانی سرمایه گذاری موفق در بورس

مراحل شرکت در دوره آنلاین

مرحله اول: ارسال پیامک از سمت آموزش آگاه به منظور عضویت درگروه تلگرام کلاس آموزشی مربوطه (پیامک مربوطه ۱ الی ۲ روز قبل از تشکیل کلاس ارسال می‌شود(.

مرحله بعدی: در مرحله بعدی لینک شرکت در کارگاه آموزشی در گروه تلگرام قرار گرفته که دانش پذیران با کلیک بر روی لینک مربوطه در ساعت برگزاری، امکان استفاده از این کلاس اموزشی را خواهند داشت.

شایان ذکر است که حضور در دوره آموزشی آنلاین صرفاً با استفاده از لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی امکان‌پذیر است.

دانش پذیران گرامی

 • جهت شرکت در کارگاه پرسش و پاسخ و مطرح نمودن سوالات خود می‌توانید از میکروفن استفاده نمایید. لازم به ذکر است که آموزش نحوه فعالسازی و استفاده از میکروفن در گروه تلگرام کلاس آموزشی قرار داده می شود.
 • اگر به هر دلیل موفق به فعالسازی و استفاده از میکروفن نشدید، می‌توانید سوال خود را تایپ نمایید.
 • برای هر درس طبق سرفصل‌های مربوطه سوال خود را مطرح کنید.
 • از طرح سوال های خارج از بحث و غیرمرتبط با دوره پرهیز کنید.
 • برای احترام به حقوق سایر شرکت کنندگان، سوال و اشکالات خود را شفاف، کامل و مفید مطرح کنید.

سرفصل های دوره

یک پاسخ به “پرسش و پاسخ دوره مبانی سرمایه گذاری موفق در بورس”

 1. عباسعلی گفت:

  باعرض سلام وتشکر وسپاس از همه دست اند کاران این کارگزاری

  ۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: