هزینه ثبت نام سجام را با کارگزاری آگاه صفر کنید!

 • ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
 • Agah
 • ۹۹۵ نظر
 • ۳۱۶۵۳۷ مشاهده
ثبت نام سجام در کارگزاری آگاه

دریافت کد بورس و ثبت نام در سامانه سجام بورس در سامانه آگاه اکسپرس به صورت رایگان

در مطالب قبلی (ثبت نام سجام و نحوه احراز هویت برای کد بورسی) مفصلا به اهمیت ثبت نام در سایت سجام پرداختیم. ثبت نام در این سامانه و مراجعه به دفاتر پیشخوان برای احراز هویت، هزینه‌هایی دارد. کارگزاری آگاه برای راحتی هرچه بیشتر مشتریان، تدابیری اندیشیده است که بر اساس آن، ثبت نام سجام و ثبت نام کارگزاری به صورت همزمان انجام می‌گیرد و احراز هویت نیز بدون پرداخت هزینه و اتلاف وقت انجام خواهد شد. در ادامه این مطلب قصد داریم به مزایای دریافت کد بورسی از کارگزاری آگاه و احراز هویت در محل کارگزاری به صورت رایگان بپردازیم.

سجام چیست؟

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، در راستای اجرای قانون مبارزه با پولشویی و قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم، اقدام به راه‌اندازی سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) کرده است. تمامی افراد فعال در بازار سرمایه، اعم از بازار اوراق بهادار و بورس‌های کالا، لازم است در این سامانه ثبت نام کنند. سجام یک سامانه ملی است که به منظور یکپارچه‌سازی خدمات زیرساختی و فراگیر برای همه فعالان بازار سرمایه از طرف سازمان بورس، در اختیار سهامداران و تمامی افراد دارنده کد بورسی و کارگزاری‌ها قرار گرفته است.

ثبت نام در سامانه سجام بورس یک بار برای همیشه انجام می‌شود و برای تمامی افراد حقیقی و حقوقی ایرانی و اتباع خارجی الزامی است. از مزایای ثبت نام در سایت سجام بورس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- در زمان مراجعه به کارگزاری‌ها، صندوق‌های سرمایه گذاری و شرکت‌های تامین سرمایه نیازی به احراز هویت مجدد ندارید.

۲- این امکان وجود دارد که تمامی اطلاعات ارتباطی خود را مانند شماره حساب، نشانی محل سکونت و … را مستقیما ویرایش کنید.

۳- تمامی مطالبات و درآمد نقدی شما (مانند سود نقدی و …) در بازار سرمایه به شماره حسابی که در این سامانه ثبت کرده‌اید واریز می‌شود.

۴- به تمامی سرویس‌های بازار سرمایه دسترسی خواهید داشت و ارسال تمامی اسناد، مدارک، اخطارها و مکاتبات و … از طریق اطلاعات ارتباطی ثبت‌شده در سامانه سجام صورت می‌پذیرد.

ثبت نام رایگان سجام با آگاه اکسپرس!

تعاملاتی بین شرکت کارگزاری آگاه با شرکت سپرده‌گذاری وجوه صورت گرفته است که بر اساس آن، مشتریانی که از طریق سامانه آگاه اکسپرس نام‌نویسی خود را انجام دهند، نیازی به مراجعه و ثبت نام در سامانه سجام نخواهند داشت.

روش کار به این صورت است که پس از تکمیل ثبت نام در آگاه اکسپرس، صفحه جدیدی با عنوان ثبت نام در سجام، نمایش داده خواهد شد و به لزوم نام نویسی در این سامانه می‌پردازد. اگر این فرایند را تایید کنید پیامکی با عنوان کد فعالسازی سجام به شماره موبایلی که ثبت کرده‌اید ارسال می‌شود. با وارد کردن این کد، ثبت نام شما با موفقیت در سامانه سجام بورس انجام می‌شود و نیازی به پرداخت هزینه ۱۰۰،۰۰۰ ریالی که سامانه سجام بورس از مشتریان دریافت می‌کرد، نخواهد بود.

توجه: اگر در سامانه سجام بورس ثبت نامی صورت نگیرد، عواقب آن بر عهده شخص مشتری خواهد بود.

بعد از ثبت نام در آگاه اکسپرس و سامانه سجام بورس، برای احراز هویت به کجا مراجعه کنم؟

تکمیل ثبت نام در سجام و کارگزاری، مستلزم طی مراحل احراز هویت خواهد بود. برای احراز هویت چند گزینه در اختیار خواهید داشت:

مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت

مراجعه به شعب کارگزاری

احراز هویت آنلاین

دفاتر پیشخوان دولت در حال حاضر تمامی مراحل ثبت نام در بورس را در قبال دریافت کارمزد برای متقاضیان انجام می‌دهند. شما می‌توانید ثبت نام سجام، ثبت نام کارگزاری و احراز هویت هر دو را به دفاتر پیشخوان بسپارید. همچنین می‌توانید ثبت نام را شخصا و از طریق سامانه آگاه اکسپرس انجام دهید و تنها برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان مراجعه کنید. در این صورت نیز باید کارمزد احراز هویت را بپردازید.

احراز هویت از طریق مراجعه به شعب کارگزاری آگاه، به صورت رایگان و بدون اتلاف وقت انجام می‌گیرد. کافی است با در دست داشتن مدارک لازم به شعب آگاه مراجعه کنید و احراز هویت سجام و کارگزاری را به صورت همزمان و بدون نیاز به پرداخت هزینه انجام دهید. برای آشنایی با شعب کارگزاری آگاه، به مطلب «شماره تلفن و آدرس شعب کارگزاری آگاه در تهران و سایر شهرها» مراجعه بفرمایید.

به منظور سهولت هر چه بیشتر ثبت نام در بورس، روش آنلاین نیز در نظر گرفته شده است. برای احراز هویت آنلاین سجام به این سامانه مراجعه و یکی از درگاه‌های مورد تایید را انتخاب کنید. پس از طی مراحل مورد نیاز و پرداخت هزینه، هویت شما در سامانه سجام تایید می‌شود. دقت داشته باشید که احراز هویت کارگزاری یک فرایند جداگانه است. برای احراز هویت آنلاین کارگزاری آگاه، از طریق سامانه آگاه اکسپرس اقدام کنید.

احراز هویت آنلاین در آگاه اکسپرس

کارگزاری آگاه با هدف تسهیل فرایند دریافت کد بورسی و کد معاملاتی، امکان احراز هویت آنلاین را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است. افرادی که فرایند ثبت نام و احراز هویت سجام را تکمیل کرده باشند، نیازی به مراجعه مجدد برای احراز هویت کارگزاری نخواهند داشت. در این حالت، کافی است به سامانه آگاه اکسپرس بروید و پس از وارد کردن اطلاعات خواسته‌شده، قرارداد الکترونیک را امضا کنید. سپس احراز هویت شما به صورت رایگان انجام می‌شود و طی ۵ روز کاری، حساب کاربری‌تان فعال خواهد شد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر و مشاهده راهنمای تصویری، مقاله «احراز هویت غیر حضوری در کارگزاری آگاه» مطالعه کنید. 

995 پاسخ به “هزینه ثبت نام سجام را با کارگزاری آگاه صفر کنید!”

 1. AK3594 گفت:

  سلام
  احتراما برای افرادی ک قبلا در آگاه اکسپرس ثبت نام کرده اند و کد معاملاتی شون هم فعال شده، باز هم لازم است ک مجدد در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده تا از مزایای هزینه ی ثبت نام بهره مند شد؟
  یا فقط برای افراد تازه وارد است.

  ۴۹
  • Agah گفت:

   سلام
   خیر دوست عزیز
   این امکان برای مشتریانی است که تازه میخواهند برای دریافت کد اقدام نمایند.
   باتشکر

   ۲۸
   • AN1725 گفت:

    سلام
    واقعا ۵۰۰ امتیاز خیلی کمه برای آوردن یک نفر برای کارگذاری آگاه
    من تعداد زیادی نفر رو با خودم آوردم تو آگاه ولی بابت هر نفر ۵۰۰ امتیاز واقعا کمه
    این همه آموزش بورس به نفرات تازه وارد باید داد و بشون هم سیگنال داد تا راه بیوفتن...
    امیدوارم آگاه امتیاز رو ببره بالاتر وگرنه واقعا جز زحمت چیزی نداره...

    ۸۵
   • معین گفت:

    سلام
    در اکسپرس برای گرفتن کد معاملاتی ثبت نام کردم .
    اطلاعات مورد نیاز سجام را وارد کرده و درخواست ثبت سجام را هم دادم .
    ولی کد پیگیری به من داده نشده .
    چطوری باید کد پیگیری ۱۰ رقمی سجام را پیدا کنم ؟
    تشکر

    ۶۳
    • Agah گفت:

     سلام دوست عزیز
     لطفا با پشتیبانی سجام تماس بگیرید.
     باتشکر

     ۲۴
    • hossein گفت:

     سلام.
     ثبت نام در آگاه به مدرک تحصیلی نیاز داره؟ محصل هستم

     ۳
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      افراد زیر ۱۸ سال که ولی، وصی، یا قیم ایشان متقاضی دریافت دسترسی معاملات آنلاین میباشد، میتوانند با امضای تعهدنامه( توسط ولی ، وصی یا قیم) به صورت حضوری در شعب آگاه, اقدام به دریافت این دسترسی نماید.
      این تعهد نامه حتما باید توسط ولی قانونی امضا گردد.

      ۶
   • سعید گفت:

    باسلام اگر اشتباه نکنم شهریور ۹۷ بود که عضو آگاه شدم و کد گرفتم اون موقع خبری از سجام نبود امسال تازه فعال شدم تو بورس کار میکنم ، نیاز هم هست سجام ثبت نام کنم یا چی ؟

    ۷
    • Agah گفت:

     سلام دوست عزیز
     همه افرادی که در بازار بورس فعالیت می کنند، لازم است در سامانه سجام ثبت نام کرده و از طریق مراکز احراز هویت سجام، احراز هویت شوند.

     ۱۳
   • Masoud گفت:

    سلام
    من آگاه ۳سال هست فعاله ولی سجام ثبت نشده
    چیکار باید بکنم

    ۲
  • AO5497 گفت:

   سلام وقت بخیر
   این امکان برای مشتریانی است که تازه میخواهند برای دریافت کد اقدام نمایند

   ۱۳
   • AW8269 گفت:

    سلام من ۱ نفر رو عضو کردم اما فقط ۵۰ امتیاز بهم داد و بعد از گرفتن کد آگاه هم هیچ امتیازی بهم نداد

    ۳
    • Agah گفت:

     سلام دوست عزیز
     در صورتی که فرد به عنوان کاربر از سمت شما وارد باشگاه شود ۵۰ امتیاز و در صورت مشتری شدن فرد، شما ۴۵۰ امتیاز دیگر دریافت می کنید.
     باتشکر

     ۴
    • amirmohammad گفت:

     سلام خسته نباشید من برای آزاد سازی سهام عدالت در سامانه سجام احراز هویت رو انجام دادم وکد ده رقمی ارسال شده اما در سامانه آگاه برای وارد شدن در بورس ثبت نام نکردم چیکارباید بکنم که کد بورسی بگیرم؟

     ۰
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      در صورتی که در سامانه سجام ثبت نام و از طریق نرم افزار سیگنال احراز هویت سجام را انجام دهید و جهت افتتاح حساب نزد کارگزاری آگاه لازم است در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام و برای احراز هویت آگاه به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد مراجعه بفرمائید.بعد از انجام این مراحل حساب معاملاتی شما با ارسال نام کاربری و کلمه عبور فعال می شود.

      ۰
 2. AE5580 گفت:

  با سلام
  مسلما ایجاد پل ارتباطی مابین شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادر و سرمایه گذاری آگاه هم از لحاظ صرفه جویی در وقت و هم سرمایه حرکت بسیار مثبتی خواهد بود اما در مورخ ۱۳/۱۱/۱۳۹۷ زمانی که برای ثبت نام در سجا از طریق سامانه آگاه اکسپرس مراجعه کردیم و قصد ثبت نام داشتیم خطا داد و پیغامی مبنی بر اطلاع رسانی در زمینه اصلاح این امر به ما داده شد. خواهشمند است این مشکل هرچه سریع تر برطرف شود تا بتوان مطابق توضیحاتی که در این مطلب آورده شده ثبت نام را تکمیل نمود.
  با تشکر

  ۱۳
 3. AP1535 گفت:

  سلام
  ممنون از شما
  این موضوع برای مشتریان جدید کارگزاری جذاب هست، چرا برای تمامی مشتریان اعم از قدیم و جدید در نظر گرفته نمیشه?
  با تشکر

  ۶
 4. AP1535 گفت:

  با سلام
  مدتی است که در سامانه معاملاتی آسا اختلالی ایجاد میشه که واقعا آزاردهنده است، مثلا کندی سامانه در زمان پیش گشایش و یا اختلال در هسته بورس، بخصوص هسته معاملاتی بورس
  لطفا تدبیری اتخاد کنید که این موارد کمتر بشه

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   اختلال در هسته بورس از کنترل کارگزاری خارج است و کارگزار در این موارد مقصر نیست.
   اما درصورتی که در سامانه آنلاین کندی وجود دارد لازم است در اسرع وقت اعلام شود تا توسط همکاران آنلاین بررسی و رفع گردد.
   باتشکر

   ۴
 5. امید گفت:

  قبلا اطلاع رسانی میکردین تا ما به سجام پول ندیم. الان دیگه توی سجام ثبت نام کردیم هزینه اش رو هم دادیم.

  ۶
 6. AT5658 گفت:

  با تشکر از سایت بسیار خوبتون
  اگر میشه راه های کسب امتیاز را بیشتر کنید

  ۱۰
 7. AL1919 گفت:

  قبلاً از آگاه اکسپرس کد گرفته ایم هنوز برای سجام اقدام نکرده ایم
  شامل حال ما میشود؟

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام
   خیر دوست گرامی

   ۱
  • AR0754 گفت:

   سلام، خسته نباشید.
   لطفا تدابیری اندیشیده شود تا این امکان شامل حال کسان دیگری شود که به مانند این دوست محترم _ که کم هم نیستند _ و علیرغم اینکه از مدتهای پیشتر از ایجاد این امکان خوب، کد معاملاتی به سیاق قبل دریافت کرده اند، نیز بتوانند از این تسهیلات استفاده بفرمایند.
   با تشکر و احترام فراوان

   ۵
 8. AA4968 گفت:

  آگاه تو فوق العاده ای

  ۱۱
 9. AH8407 گفت:

  بسیار ممنون و متشکر از کارگزاری اگاه،

  ۸
 10. َAR0754 گفت:

  سلام؛ وقت بخیر
  امان از دست این سیستم های شما (توضیح اینکه گلایه نیست، طلب راهکار اساسی است).
  متاسفانه خط در میان امکان ورود به باشگاه و سیستم آنلاین وجود داره؛ سریعتر فکری به حالش کنید وگرنه خیلی دیر میشه.
  امکان عکس گرفتن نیست. در صورت تمایل خودتون فیلمشو بگیرین و ببرین بررسیش کنید.
  گلی به جمالتون
  هرچی هم می خوای رمز عوض کنی، شاید بشه به کارگزاری وصل شد. سیستم گیر بنی اسرائیلی می ده. رمز امنیتی وارد شده درست نیست. چندین بار تست شد. مشکل از طرف شماست. مطمئن باشید.۹۷/۱۱/۱۴
  موفق باشید.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درصورتی که همچنان این مشکل وجود دارد لطفا از این مشکل فیلم یا عکس ارسال نمایید تا بتوانیم برای بررسی بیشتر به همکاران فنی مشکل را ارجاع دهیم.
   باتشکر

   ۰
 11. AR2196 گفت:

  با سلام
  من قبلا کد بورسی گرفتم.سجام رو از کدوم قسمت باید بگیرم؟ ممنون از راهنماییتون.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای ثبت نام سجام لازم است به سامانه سجام مراجعه و پس از ثبت نام برای احراز هویت اقدام نمایید.
   باتشکر

   ۰
 12. AT5066 گفت:

  با سلام دقیقا بدون اطلاع از این مطلب من تو کارگزاری این کار انجام دادم و هزینه ای پرداخت نکردم .

  ۳
 13. AR0844 گفت:

  سلام یعنی بعضی شهرستانهاکه کارگزاری اگاه ندارن دیگه نیازحضوری ندارن وازطریق پیشخوان الکترونیک انجام میشه؟

  ۲
 14. AC1235 گفت:

  با سلام اینجانب برای احراز هویت به کارگزاری اگاه مرکزی کرمانشاه مراجعه کردم وبرایم نوبت یک هفته ای مشخص کرد متاسفانه شناسنامه ام در این روزها مفقود شده بود باوجود داشتن گپی از تمام صفحات ان ووجود تمام مدارک شناسایی دیگر وبرگه درخواست المثنی شناسنامه کار گزاری مذکور علی رغم هفت سال سابقه این حقیر با ان کارگزاری کارم را انجام ندادند وبا مراجعه به یکی از دفاتر پیشخوان با احترام ظرف پنج دقیقه کار را انجام دادند با تشکر از عزیزان بزرگوار ی که در کارگزاری اگاه مخلصانه مشغول خدمت هستند

  ۰
 15. سعید گفت:

  مثل همیشه آگاه فوق العادست

  ۱
 16. Yekta گفت:

  شهرستانهایی که کارگزاری آگاه ندارن وهیچ دفترپیش خوانی احرازهویت انجام نمیده واسه احرازهویت چیکارکنیم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی لازم است به نزدیکترین شعبه کارگزاری یا دفتر پیشخوانی که با کارگزاری آگاه قرارداد دارد مراجعه بفرمایید.

   ۵
 17. AG8081 گفت:

  سلام . برای احراز هویت چه روزها و چه ساعاتی میشه مراجعه کرد ؟ و یه سوال دیگه اینکه : برای امضاء فرمی که میتونیم بسته ی اعتباری تهیه کنیم مدرک خاصی باید همراهمون باشه ؟ راستی هزینه ای که نداره ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   برای احراز هویت از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۴ بعد از ظهر می توانید به شعب کارگزاری آگاه مراجعه نمایید که در این صورت هزینه ای از شما دریافت نمی شود.
   برای انعقاد قرارداد اعتباری، ارائه کارت ملی کفایت می کند.
   باتشکر

   ۱
 18. تسبیحی گفت:

  سلام من شماره رمز خود را فراموش کردم امکانش هست کمکم کنید؟؟

  ۱
 19. AM2294 گفت:

  سلام
  لطفا راهکاری هم برای افرادی داشته باشید که قبلا کد بورسی گرفته اند تا دیگر نیازی به مراجعه حضوری نباشد.

  ۰
 20. amin گفت:

  سلام
  من کد بورسی دارم و بعدش هم در سامانه سجام اسم نوشتم
  پیام اومد که برای احراز هویت به مراکز منتخب مراجعه کنید... آیا برای من که کد بورسی دارم لازمه اینکار کنم؟؟؟

  ۱
  • operator2 گفت:

   با سلام

   بله دوست عزیز برای احراز هویت سجام باید به دفاتر پیشخوان منتخب و یا شعب کارگزاری مراجعه نمایید.

   ۰
 21. AH2452 گفت:

  سلام احراز هویت سجام و آگاه همزمان در دفتر پیشخوان انجام می شود؟ دفتر پیشخوان هزینه دریافت می کند؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای احراز هویت سجام و آگاه به صورت همزمان، می‌توانید به محل کارگزاری آگاه مراجعه نمایید که به صورت رایگان صورت می پذیرد.
   دفاتر پیشخوان برای احراز هویت، هزینه دریافت می کنند.
   با تشکر

   ۱
 22. AP9678 گفت:

  من یک سئوال دارم اگر کسی در یک کارگذاری ثبت نام کنه و بعد سجام هنوز ثبت نام کرده ولی هنوز کد نگرفته بصورت انلاین تقاضا کرده میتونه دوباره به یک کارگذاری دیگه مراجعه کنه و کد بورسی بگیره ممنون اگر راهنمایی کنید

  ۱
 23. AT5658 گفت:

  مرسی که تمام تلاشتون رو می کنید تا بهترین خدمات را ارايه بدین من از این گزینه اطلاع نداشتم و بابت ثبت نام هزینه دادم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز طبق تعاملاتی که بین شرکت کارگزاری بورس آگاه با شرکت سپرده گذاری وجوه صورت گرفته، این امکان به تازگی در کارگزاری آگاه راه اندازی شده است.
   باتشکر

   ۰
 24. AL4231 گفت:

  سلام
  لطفا از برگزاری دوره های اگاه منو مطلع کنید.
  ممنون از آگاه

  ۰
 25. AR4332 گفت:

  واقعا عالی شده
  خیلی تسهیل شده این امور

  ۲
 26. AJ8472 گفت:

  سلام من یک سال پیش به صورت حضوری در کارگزاری آگاه ثبت نام کردم و متاسفانه فعالیتی تا الان نداشتم
  برای فعالیت چیکار باید بکنم ؟
  آیا کد معاملاتی من غیر فعال شده؟
  برای سامانه سجام باید چیکار کنم ؟
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   دسترسی آنلاین شما درحال حاضر فعال است.
   البته بهتر است در سامانه سجام نیز ثبت نام کنید و برای احراز هویت به کارگزاری آگاه مراجعه نمایید.
   باتشکر

   ۰
 27. AP1535 گفت:

  سلام
  با توجه به اینکه از میان افرادی که به سوالات مسابقه جواب صحیح می دهند و به بیشترین امتیاز طبق قرعه جوایزی تعلق میگیره ، برای همه افرادی که در مسابقه شرکت می کنند خواه پاسخ صحیح داده باشند یا نه هم طبق قرعه جوایزی در نظر بگیرید ، نوع جوایز، مثلا جواز امتیازی باشه که میشه مجموع امتیازات رو.افزایش داد
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه نظرات خود را با ما در میان می‌گذارید.
   پیشنهادات شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۰
 28. مهدی جعفری گفت:

  سلام من یک سال پیش به صورت حضوری در کارگزاری ثبت نام کردم و کد بورسی گرفتم اما فرصت نکردم معامله ای انجام بدم
  آیا کد معاملاتی من غیر فعال شده ؟
  برای سامانه سجام پیکار باید بکنم ؟
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   دسترسی آنلاین شما درحال حاضر فعال است.
   البته بهتر است در سامانه سجام نیز ثبت نام کنید و برای احراز هویت به کارگزاری آگاه مراجعه نمایید.
   باتشکر

   ۰
 29. AN6127 گفت:

  این طرح خوبی هست برای ورود افراد به بورس

  ۱
 30. AR3025 گفت:

  سلام
  به تازگی یک پیامکی از سجام اومده که باید بریم احراز هویت بشیم ما که تو کارگزاری آگاه احراز هویت شدیم دیگه.منظور از این پیامک کجاست ؟ متشکرم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی این پیامک بابت انجام احراز هویت سجام است از آنجایی که احراز هویت سجام با احراز هویت در کارگزاری ها تفاوت دارد لازم است به دفاتر پیشخوانی که شرکت سپرده گذاری اعلام کرده است مراجعه نمایید.
   باتشکر

   ۰
 31. AD6429 گفت:

  با سلام / بنده خودم کد دارم الان میخوام واسه بچه هام که حدودا ۱۴ و ۱۶ ساله هستند کد بگیرم آیا از طریق این امکان جدید می تونم این کار را انجام دهم؟ با سپاس

  ۱
 32. AB9467 گفت:

  سلام برای گرفتن کد آنلاین آتی مدارک را تحویل بدیم کافیست که اکسپرسش هنوز راه اندازی نشده؟

  ۱
 33. AS9054 گفت:

  ممنونم از اين همه امكانات و آموزشهايي كه براي ما انجام ميديدن

  ۲
 34. AE0778 گفت:

  کارگزاری آگاه بهترین کارگزاری هست تا به حال باهاش کار کردم
  چندین نفر هم عضو کارگزاری کردم البته با کد دیگه

  ۱
 35. AS5465 گفت:

  سلام
  پایان مهلت ثبت نام سجام کی هست ؟؟؟

  ۰
 36. AS1456 گفت:

  سلام.
  اپایکیشن اسا تریدر با اندرویید ۹ کار نمی‌کنه. با کارگزاری تماس گرفتم و گفتن باید منتظر بمونیم تا ورژن جدید اساتریدر بیاد... تا کی این مشکل وجود خواهد داشت؟ این مشکل واقعا اذیت کننده شده

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اطلاعرسانی شما
   در خصوص اپلیکیشن‌های معاملاتی کارگزاری آگاه باید خدمتتان عرض کنیم که نسخه جدیدی درحال راه اندازی و تست است که در آن باگ‌ها برطرف شده است. که انشااله تا آخر سال منتشر خواهد شد.
   لطفا تا زمانی که نسخه جدید منتشر شود نسخه تحت وب آسا online.agah.com را با مرورگر گوشی خود باز نمایید.
   باتشکر

   ۱
 37. AL1919 گفت:

  غیرحضوری
  از سایت اقدام شود کد بورسی و دسترسی آنلاین قبل از احراز سجام صادر میشود؟
  گویا الان فقط ثبت نام سجام و گرفتن مدرک رهگیری سجام کفایت میکند

  ۰
 38. AS0619 گفت:

  سلام
  یه سوال داشتم اگه کسی در معرفی معرف اشتباه کرده باشه امکان تغییر هست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی از آنجایی که به هنگام انتخاب معرف از کاربر بابت عدم تغییر یا حذف معرف، تایید گرفته می‌شود لذا در سایت بآشگاه، نمی توانید معرف را حذف نمایید و یا تغییر دهید.
   باتشکر

   ۱
 39. AM8900 گفت:

  مشتری آگاه هستیم
  قبلاً کد بورسی از آگاه گرفتیم
  اگر الان با هزینه خودمون در سجام ثبت نام کنیم
  برای احراز سجام میتوانیم به نمایندگی های آگاه مراجعه کنیم؟
  نمایندگی های آگاه برای احراز سجام ما که قبلاً کد گرفتیم و با هزینه شخصی در سجام ثبت نام کردیم
  هزینه احراز میگیرند؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز همانطور که در مطلب " هزینه ثبت نام سجام را با کارگزاری آگاه صفر کنید!" اشاره شد در صورتی که برای احراز هویت به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه کنید از شما هزینه ای دریافت نمی شود
   درضمن برای احراز هویت سجام نیز می توانید به شعب کارگزاری آگاه مراجعه نمایید.

   ۰
 40. AS2798 گفت:

  ما که دیگه بروز بروزیم?

  ۰
 41. AD2642 گفت:

  با سلام و عرض ادب و سپاس فراوان بابت زحماتی که متحمل می شوید و همواره خدمات ارزنده ای ارائه می‌دهید تا مشتری مداری را به نحو احسن به جای آورید. اما از مزایای ثبت نام در سایت سجام فرموده بودید که: "۲- این امکان وجود دارد که تمامی اطلاعات ارتباطی خود را مانند شماره حساب، نشانی محل سکونت و … را مستقیما ویرایش نمایید." اما من که در این سامانه ثبت نام کرده و توسط آگاه هم احراز هویت شده ام ولی الان شماره حساب را نمی‌توانم تغییر بدهم، لطفاً راهنمایی بفرمایید.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   به دلیل اینکه سامانه سجام به صورت کامل شروع به فعالیت نکرده است لذا درحال حاضر امکان اصلاح اطلاعات شماره حساب وجود ندارد.
   اما شما می توانید شماره حساب، شماره شبا، نام بانک و نوع حساب خود را به همراه اطلاعات نام و نام خانوادگی، کدبورسی به آدرس crm@agah.com ایمیل نمایید تا همکاران آنلاین، تغییرات لازم را در سیستم ثبت نمایند
   باتشکر

   ۰
 42. AQ6557 گفت:

  چرا زودتر و همه گیر تر اعلام نکردین خیلیا رفتن بیرون انجام دادن مثل خود من . جالبه که تلفنی از همکاراتونم پرسیدم گفتن ما انجام نمیدیم

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز طبق تعاملاتی که بین شرکت کارگزاری بورس آگاه با شرکت سپرده گذاری وجوه صورت گرفته، این امکان به تازگی در کارگزاری آگاه راه اندازی شده است.
   باتشکر

   ۰
 43. AQ3193 گفت:

  واقعا آفرین به کارگزاری آگاه که هم به ما دانش اضاف میکنه هم بعضی تخفیفات رو میده

  ۱
 44. Pm گفت:

  سلام
  من رمز عبور و گذرواژم رو فراموش کردم و ثبت نام جدید هم انجام نمیشه.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   نام کاربری و رمز عبور در زمان ثبت نام برای شما پیامک شده است.
   لذا در صورت فراموشی در ساعات اداری با همکاران آگاه اکسپرس تماس بگیرید.
   باتشکر

   ۰
 45. علی گفت:

  سلام تو اگاه اکسپرس.بعد قسمت احراز هویت قسمت سجام هست.وقتی کد که به گوشی فرستاده وارد می‌کنیم خطا میزنه و میگه ثبت نام نشد سجام.دیگه هم نمیشه برگشت عقب دوباره امتحان کرد.کارگزاری استان میگه نمیدونه چ طوری حل میشه.شما بگید چ کار کنیم.باید‌خودمون سجام ثبت نام‌کنیم؟!!!

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درصورتی که همچنان این مشکل وجود دارد لطفا در ساعات اداری با همکاران آگاه اکسپرس تماس بگیرید.
   باتشکر

   ۰
 46. AS4500 گفت:

  سلام یه پیامک از سجام برام اومده که به مراکز تایید هویت مراجعه کنید آیا کارگزاری هویت را تایید می‌کند؟

  ۰
 47. AR0754 گفت:

  سلام، موفقیت دوستان عزیز باعث شادی ماست. شادی دوستان تضمین بهشت است، کارگزاری آگاه پیشرو در امور دنیوی و اخروی.
  «اجرت با کرام الکاتبین».
  خنده بر هر درد بی درمان دواست.
  گل گفتی گل آقا جان.
  عزت زیاد.

  ۳
 48. AN0790 گفت:

  با تشکر از کارگزاری آگاه که ثبت نام سجام را به صورت رایگان برای مشتریان انجام میده

  ۱
 49. AT5658 گفت:

  لطف می کنید در مورد نحوه پاسخگویی به سوالات جسورانه اموزش بدین فکر می کنم در نوع خودش خیلی جذاب باشه

  ۳
 50. AS6103 گفت:

  من در کارگزاری آگاه احراز هویت کردم ولی خوب اینترنتی پول رو واریز کردم! داستانش چیه؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز طبق تعاملاتی که بین شرکت کارگزاری بورس آگاه با شرکت سپرده گذاری وجوه صورت گرفته، این امکان به تازگی در کارگزاری آگاه راه اندازی شده است.
   باتشکر

   ۰
 51. AN1595 گفت:

  واقعا مرسی که هستید این هایی که گذاشتید عالین

  ۰
 52. AO5009 گفت:

  سلام
  پیشنهاد برای ثبت نام رایگان همه اعضا در سامانه سجام:
  آیا امکانش هست برای کاربرانی که قبلا کد معاملاتی گرفتن و هنوز ثبت نام سجام انجام نداده اند از طریق کسر وجه نقد موجود در باشگاه، برای آنها نیز ثبت نام سجام انجام شود؟ به نظرم پیشنهاد خوبیه و اینطوری همه اعضا تو سجام ثبت نام میشن
  با تشکر

  ۰
 53. رضا صادقی علویجه گفت:

  با سلام
  من برای فرزندم قبل از ثبت نام در سجام اقدام به دریافت کد بورسی کردم. ولی با گذشت ۴ روز هنوز کد بورسی صادر نشده است .
  از راهنمایی شما متشکرم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از شما بابت این تاخیر پیش آمده در پروسه کدگیری پوزش می‌خواهیم.
   مراحل کدگیری شما توسط همکاران آگاه اکسپرس بررسی می گردد.
   از صبوری شما سپاسگزاریم

   ۱
 54. AS2324 گفت:

  سلام
  سامانه سجام همان کد بورس را می دهد یا کد دیگریست؟

  ۰
 55. AK4785 گفت:

  سلام
  ممنون
  کارمون رو راحت کردین

  ۰
 56. AS3745 گفت:

  سلام
  بابت اموزشهای خوبتون سپاس گذارم

  ۰
 57. AS3745 گفت:

  پیامکی که بابت احراز هویت اومد بابت چه هست

  ۰
 58. AS8161 گفت:

  سلام
  یک سوال داشتم بنده برای خودم مراحل سجام رو انجام دادم از طرفی قیم دخترم هم هستم آیا مجدد بایستی مراحل رو طی کنم؟
  تشکر

  ۰
 59. AT6070 گفت:

  با سلام
  بنده قبلا در سجام ثبت نام کردم و چند روز پیش پیامک حاوی اینکه به مراکز احراز هویت مراجعه کنم برای بنده فرستاده شد حالا من دو سوال دارم اول اینکه برای مراجعه به مرکز احراز هویت بعد از دریافت پیامک بازه زمانی وجود دارد؟(از زمان دریافت پیامک تا چه مدت بعد میتوانم به مرکز مراجعه کنم)
  و دوم اینکه در خود کار گزاری هم این احراز هویت صورت میگیرد یا خیر ؟
  با تشکر

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   بهتر است هرچه سریعتر جهت انجام احراز هویت سجام خود اقدام نمایید.
   شعب کارگزاری آگاه نیز احراز هویت سجام را انجام خواهند داد.
   باتشکر

   ۰
 60. محسن گفت:

  سلام من برای دریافت کد معاملات بورسم تو سایت آگاه ثیت نام کردم اما الان به من اجازه نمیده به صورت رایگان کد سجاممو بگیرم
  اگه میشه راهنماییم کنین
  مرسی

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا بفرمایید به هنگام ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس چه خطایی دریافت می کنید.
   تا بتوانیم آن را بررسی و رفع کنیم.
   در غیر اینصورت در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی ۱ تماس بگیرید.

   ۰
 61. AN2421 گفت:

  با سلام
  بنده تابستون با مراجعه حضوری به کارگزاری کد بورسی و آنلاین دریافت کردم
  چند هفته پیش هم با مبلغ ۱۰ هزار تومان در سامانه سجام کد رهگیری دریافت کردم
  برای احراز هویت به محل کارگزاری مراجعه کردم ولی هر دفعه میگن سیستم احراز هویت مشکل داره و هنوز نتونستم کار نهایی رو به انجام برسونم
  الآن بنده باید چیکار کنم؟
  سوال دیگ اینکه اخیرا یه نفری بخواد از طریق خدمات اکسپرس کد بورسی و آنلاین دریافت کند و احراز هویتشو نهایی کند نیاز به پرداخت هزینه ۱۰ هزار تومانی ندارد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ابتدا از شما بابت تاخیر پیش آمده در پروسه کدگیری پوزش می خواهیم. البته لازم است اعلام کنیم که قطعی سامانه سجام از طرف کارگزار نبوده و قطعی سیستم کارا به صورت کلی و سراسری بوده است. اما در هر حال کد بورسی برای شما صادر شده است
   درخصوص سوال دوم شما، ثبت نام در اکسپرس برای مشتریان جدید بصورت اتوماتیک همراه با سجام است که به صورت رایگان صورت می پذیرد. مشتریان قبلی طی رویه جداگانه در سجام ثبت نام خواهند شد که اطلاع رسانی خواهد شد.

   ۰
 62. AF4443 گفت:

  سلام
  اگر کسی قبلا از یک کارگزاری دیگر کد بورسی گرفته (بدون ثبت نام سجام) و معامله هم انجام داده و الان بخواهد از کارگزاری آگاه کد کاربری معاملات آنلاین دریافت کند میتواند از این طرح ثبت نام رایگان سجام استفاده کند؟ با تشکر

  ۰
 63. قادر فروزش گفت:

  با تشکر از شما. حرکت جالب و زیبایی هست ، قابل توجه کارگزاری های دیگر

  ۰
 64. AJ7593 گفت:

  سلام تا کی وقت هست احراز هویت بشیم؟؟

  ۱
 65. AR0754 گفت:

  با عرض سلام، از اینکه همواره به روزید متشکریم، امید است همواره پیشقدم تر باشید.

  ۰
 66. AS6103 گفت:

  من یه سوالی داشتم. وقتی در سامانه معاملات آنلاین آگاه برای یک نماد "ثبت سفارش در انتظار" می ذاریم در واقع برای حالتی هستش که قیمت در بازه همان روز نیست درسته؟ و اینکه این سفارش خودکار فعال خواهد شد؟ دیگه نیازی به حرکتی از سوی معامله گر نیست؟
  با تشکر

  ۰
  • operator2 گفت:

   سلام
   این پیغام در مواردی نمایش داده میشود هسته معاملات شلوغ میشود و تا دریافت تائید از بورس یه زمان کوتاهی طول میکشد. برای سفارش هایی که میخواهید فعال باشند باید نوع اعتبار معامله را تغییر دهید . و گزینه معتبر تا لغو را انتخاب کنید.

   ۰
 67. AH0958 گفت:

  اگر کد آتی هم دریافت کنیم همین شرایط برای سجام شامل حالمون میشه یا فقط برای کد بورسی هست؟

  ۰
 68. AO6268 گفت:

  سلام، وقت بخیر
  هر چند که ما قبلا هزینه را پرداخت کردیم اما برای افراد جدید خیلی خوبه
  لایک به آگاه

  ۳
 69. AM9748 گفت:

  سلام
  من ۱۶/۱۱/۹۷ ثبت نام كردم از طريق سايت آگاه ولي مبلغ ده هزارتومان رو هم درخواست كرد و پرداختم

  ۱
 70. AS3745 گفت:

  سلام
  امکان اینکه پیامک بی مورد بیاد هم هست

  ۰
 71. AG8081 گفت:

  برای احراز هویت چه روزها و چه ساعاتی میشه مراجعه کرد ؟ و یه سوال دیگه اینکه : برای امضاء فرمی که میتونیم بسته ی اعتباری تهیه کنیم مدرک خاصی باید همراهمون باشه ؟ راستی هزینه ای که نداره ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای احراز هویت در ساعات اداری کارگزاری آگاه می توانید مراجعه کنید.
   برای بستن قرارداد اعتباری، داشتن کارت ملی الزامی است.
   خیر هزینه ای ندارد.
   باتشکر

   ۲
 72. AQ1600 گفت:

  طرح ثبت نام رایگان ایده خوبی است . تشکر

  ۰
 73. AT5658 گفت:

  یه سوال چطوری میشه وجه نقد باشگاه رو افزایش داد؟

  ۲
 74. AT7718 گفت:

  سلام لطف میکنید راجب سبد سهام توضیح بدید؟

  ۰
 75. AT3419 گفت:

  سلام و وقت بخیر؛
  من از اگاه کد بورسی گرفتم ولی قبلش تو سجام ثبت نام کرده بودم که به علت مشغله برای تایید حضوری نرفتم.
  الان امکان تایید سجام از روی همین کد بورسی هست ؟
  با کجا باید هماهنگ کنم؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای احراز هویت سجام نیز می توانید به شعب کارگزاری آگاه مراجعه بفرمایید.
   متشکرم

   ۱
   • AT3419 گفت:

    سلام و ممنون از پاسخگویی تون.
    یعنی احراز هویت داشتن کد بورسی برای تایید سامانه سجام کافی نیست و حتما باید بریم کارگزاری یا دفاتر پیشخوان؟!

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام
     انجام احراز هویت سامانه سجام لازم و ضروری است.
     که این امکان در دفاتر کارگزاری آگاه نیز صورت می پذیرد.
     باتشکر

     ۱
 76. AT3124 گفت:

  سلام من یه بار احزار هویت شدم اما دوباره پیام اومده که برا احزار هویت مراجعه کنم ایا ضروری هست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   درصورتی که از طرف سامانه سجام احراز هویت شما انجام نشده است، لذا لازم است مجدد برای احراز هویت مراجعه بفرمایید.

   ۰
 77. AJ6200 گفت:

  عالی من انجام دادم

  ۰
 78. AT5836 گفت:

  سلام
  من اگر فرایند رایگان ثبت نام در سجام رو انجام بدم امکانش هست که برای احراز هویت فقط به مراکز پیشخوان دولت برم یا باید برم کارگزاری ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   امکان مراجعه به دفاتر پیشخوان هم خواهید داشت.
   اما احراز هویت در دفاتر کارگزاری به صورت رایگان صورت می گیرد.

   ۱
 79. Agah گفت:

  سلام دوست گرامی
  لطفا درصورتی که خطایی دریافت می کنید آن را اعلام نمایید تا از طرف همکاران آگاه اکسپرس بررسی گردد.
  باتشکر

  ۰
 80. AM3347 گفت:

  سلام و وقت بخیر...
  اینم ی هدیه دیگه از طرف این مجموعه به اعضاش هسش...
  مرسی

  ۰
 81. AG9916 گفت:

  سلام
  ای کاش زودتر گفته بودید تو سجام همون اوایل ثبت نام کردم و هزینه اونو هم پرداخت کردم.

  ۰
 82. AR2146 گفت:

  با تشکر از طرح زیبای مسابقه مشتریان آگاه که باعث بالا رفتن اطلاعات مالی و بورسی ما میشه

  ۰
 83. AQ7663 گفت:

  در مورد فرق نحوه عرضه اولیه ها به صورتهای مختلف لطفا اطلاع رسانی کنید.فرق بورس و فرابورس چیه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بصورت کلی یک روش که در گذشته رایج بود کشف قیمت توسط کارگزار بود و بعد از کشف قیمت یک درصد مشخصی از حجم عرضه برای مشتریان آنلاین در نظر گرفته میشد که طبیعتا به همه نمیرسید . روش دیگر که در حال حاضر در حال اجرا است دامنه قیمت مشخص میشود و همچنین تعداد سهمیه که بر اساس شرکت کنندگان در عرضه کاهش پیدا میکند. در مورد بورس و فرابورس تفاوتهای زیادی وجود دارد ولی عمده ترینش تفاوت در حجم مبنا و میزان سرمایه است

   ۰
 84. AL0348 گفت:

  سلام من تا حالا فقط با کارگزاری آگاه کار کرده ام و از امکاناتش راضیم ولی در مورد نرم افزار اندرویدی آساتریدر لازمه یه نکته رو گوشزد کنم شاید مشکلش رو حل کنید!
  در گوشی من که یه گوشی با مشخصات بالا است تا حالا هیچ برنامه ای هنگ نکرده ولی برنامه آسا همیشه هنگ کردن رو داره و کلا از برنامه خارج میشه و یه طورایی توی اعصاب میره!
  ممنون میشم به دست اندرکاران این نکته رو بگید ، تا مشکل رو برطرف کنن!
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در خصوص اپلیکیشن‌های معاملاتی کارگزاری آگاه باید خدمتتان عرض کنیم که نسخه جدیدی درحال راه اندازی و تست است که در آن باگ‌ها برطرف شده است. که انشااله تا آخر سال منتشر خواهد شد.
   لطفا تا زمانی که نسخه جدید منتشر شود نسخه تحت وب آسا online.agah.com را با مرورگر گوشی خود باز نمایید.
   باتشکر

   ۰
 85. AT0174 گفت:

  برای کودکان میشه کد بورسی گرفت ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   دریافت کد بورسی برای افراد زیر ۱۸ سال به این صورت است که ابتدا در سامانه سجام و آگاه اکسپرس ثبت نام می‌کنند و پدر فرزندان جهت احراز هویت با مدارک شناسنامه و کارت ملی به همراه مدارک فرزندان به دفاتر پیشخوان یا محل کارگزاری مراجعه میکند.
   در خصوص معرفی شماره حساب لازم است اعلام کنیم که حساب به نام خود شخص (فرد زیر ۱۸ سال) باشد.

   ۰
 86. AK3680 گفت:

  سلام
  من قبلا در سامانه سجام ثبت نام کرده ام.آیا می توانم برای احراز هویت به شعب کارگزاری آگاه مراجعه کنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   اگر کد رهگیری ده رقمی را در اختیار دارید، بله. می توانید با اصل شناسنامه و کارت ملی خود برای احراز هویت به کارگزاری اگاه مراجعه نمایید.

   ۰
 87. AJ1950 گفت:

  سلام علیکم وقت بخیر
  بنده در تاریخ ۱۷ بهمن چندین بار بابت خرید یک سهم ثبت سفارش زدم و تایید کرد و در برنامه آسا تریدر نشان میداد ولی نمیدانم چرا از کارکنان کارگزاری پرسیدم گفتند اصلا سفارش ثبت نشده! چندین بار هم سوال کردم ولی جواب قانع کننده ای دریافت نکردم. ممنون میشم در اسرع وقت پیگیری کنید

  ۰
 88. AT8014 گفت:

  سلام وقت به خیر
  من تازه آگاه و سجام ثبت نام کردم بانکم راآینده انتخاب کردم نظرم عوض شده و می خوام بانک ملت انتخاب کنم چطوری ویرایش کنم؟ تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   درصورتی که گزینه ثبت نهایی در مرحله آخر ثبت نام در سامانه آگاه اکسپرس را انتخاب کرده باشید؛ دیگر قادر به اصلاح آن نیستید.
   ولی این امکان وجود دارد زمانی که برای احراز هویت مراجعه می کنید، فرم‌ها را پرینت بگیرید و به صورت دستی، فرم‌ها را اصلاح بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 89. AR0754 گفت:

  ممنون از هدایای گاه و بیگاه "آگاه"

  ۰
 90. AT1317 گفت:

  سلام خسته نباشید
  مطالبتان واقعا عالی و در ارتقا سطح دانش بورسی کاملا مفیده.

  ۱
 91. AA2981 گفت:

  s\بعضی اوقات جواب خیلی دیر داده میشه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   به دلیل اینکه برخی از سوالات برای کارشناس مربوطه ارسال می‌گردد لذا پروسه پاسخگویی به کامنت‌ها کمی زمانبر می شود.
   از صبوری شما سپاسگزاریم

   ۰
 92. مریم گفت:

  سلام من قبلا در کارگزاری اگاه ثبت نام کردم ولی نام کاربری و رمز عبور را فراموش کردم لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   نام کاربری شما ایمیلی است که به هنگام ثبت نام در باشگاه ثبت نمودید.
   در صورت فراموشی رمز عبور لازم است در سایت باشگاه عبارت "رمز عبور خود را فراموش کرده اید" را بزنید.
   باتشکر

   ۰
 93. AT5658 گفت:

  تو اين ايام تعطيلات مسابقه نداريم؟

  ۰
 94. AK1549 گفت:

  با سلام
  واقعا عالی است حیف که ثبت نام کردیم

  ۰
 95. AR3474 گفت:

  روشهای امتیاز گیری به چ شکلی است

  ۰
 96. AH2645 گفت:

  چرا بعضی مواقع با اینکه در بلاگ شرکت میکنیم ولی امتیازی داده نمیشود؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز اگر منظور شما امتیاز ارسال کامنت است، در صورتی که امتیازی دریافت نکردید لطفا تاریخ آن روز را بفرمایید تا بررسی گردد.
   باتشکر

   ۲
 97. AQ9748 گفت:

  با سلام ...اگه در باشگاه دو بار نظر بدیم در دو روز متفاوت فقظ یکبار امتیاز داده میشود
  ؟

  ۰
 98. AS6103 گفت:

  سلام
  یه پیشنهادی داشتم برای باشگاه یک قسمتی ایجاد کنید که مجامع شرکت ها رو نشون بده کی هستش.
  با تشکر

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه نظرات ارزشمند خود را برای بهبود خدمات ارسال می‌کنید.
   برای مشاهده زمان برگزاری مجامع لازم است به سایت کدال مراجعه بفرمایید
   البته دسترسی به سایت کدال از طریق سامانه معاملاتی آنلاین آسا نیز امکانپذیر است.
   باتشکر

   ۰
   • AS6103 گفت:

    بله اطلاع دارم که از طریق کدال قابل مشاهده هست.
    ولی خب اگر در سامانه معاملاتی آنلاین آسا یک تقویم قرار دهید و برای هر روز مجامع سهام ها رو مشخص کنید خیلی امکانات سایت رو می بره بالا.
    با تشکر

    ۱
 99. AS6103 گفت:

  سلام
  یه سوال داشتم. چرا حجم نمایشی حداقل ۱۰۰۰ تاست؟ خیلی از سهم ها قیمتشون گرون تره و تعدادی که آدم می خواد بخره کمتره. لطفا حداقل حجم نمایشی ۱۰۰۰ تا رو بردارین.
  با تشکر

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی محدودیت در حجم نمایشی از طرف سازمان بورس تعیین شده است و برای استفاده از آن می‌بایست قوانین زیر را رعایت بفرمایید:
   ۱٫ حداقل حجم نمایشی باید ١٠٠٠ باشد.
   ۲٫ حداقل درصد حجم نمایشی نسبت به کل حجم سفارش می‌بایست ٣٠ درصد باشد.
   باتشکر

   ۲
   • AT3419 گفت:

    ببخشید حجم نمایشی چیه؟
    من کمتر از ۱۰۰۰ سهم هم خرید زدم!

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام دوست عزیز
     برای اینکه در اردر سفارش شما هیجان یا جوی ایجاد نشود میتوانید تا یک سوم سفارش خود را از طریق حجم نمایشی ارسال نمایید.
     به هنگام استفاده از حجم نمایشی، محدودیت‌هایی وجود دارد که لازم است مطابق آن عمل نمود. محدودیت‌ها به هنگام استفاده از حجم نمایشی به شرح زیر است:
     ۱٫ حداقل حجم نمایشی باید ١٠٠٠ باشد.
     ۲٫ حداقل درصد حجم نمایشی نسبت به کل حجم سفارش می‌بایست ٣٠ درصد باشد.

     ۰
 100. AS7099 گفت:

  قبلا اطلاع رسانی میکردین تا ما به سجام پول ندیم.

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز طبق تعاملاتی که بین شرکت کارگزاری بورس آگاه با شرکت سپرده گذاری وجوه صورت گرفته، این امکان به تازگی در کارگزاری آگاه راه اندازی شده است.
   باتشکر

   ۴
 101. AT6005 گفت:

  سلام من انجام دادم و هزینه ای نگرفتن،عالی

  ۱
 102. رامیت قاسم بیگلو گفت:

  سلام در پایان ثبت نام کد سجام خطا داد که برای ثبت نام ۱۰۰۰۰۰ ریال پرداخت نمودم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا برای بررسی بیشتر، پیام خطایی که دریافت کرده اید را اعلام نمایید تا توسط تیم فنی رفع گردد.
   باتشکر

   ۰
 103. AT3419 گفت:

  امروز چند تا دفتر زنگ زدم و چندجا هم حضوری رفتم؛ بسته بودند !
  عملا تعطیل رسمی بود

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   شعب کارگزاری آگاه در تاریخ ۲۱ بهمن، جهت انجام احراز هویت مشتریان در محل کارگزاری حضور داشتند.
   ولی اکثر دفاتر پیشخوان در این روز تعطیل بوده اند.
   باتشکر

   ۰
 104. AS1167 گفت:

  سلام.
  آیا بعد از تکمیل ثبت نام سجام و احراز هویت، امکان تغییر شماره حساب اعلام شده وجود دارد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست عزیز لطفا شماره حساب، شماره شبا، نام بانک و نوع حساب خود را به همراه اطلاعات نام و نام خانوادگی، کدبورسی به آدرس crm@agah.com ایمیل نمایید تا همکاران آنلاین، تغییرات لازم را در سیستم ثبت نمایند
   باتشکر

   ۰
 105. AS9888 گفت:

  جا داره از کارگزاری آگاه که بهترینه تشکر کنم چون مقایسه کردم میگم.

  ۰
 106. AR1603 گفت:

  با سلام آیا برای دریافت کد بورسی سن افراد ملاک است

  ۰
 107. AQ7781 گفت:

  سلام .

  اول اینکه هنگامی که ما در سامانه سجام ثبت نام کردیم ، مبلغ ده هزار تومان هزینه کردیم ، اما در عکس تبلیغاتی که در این پست گذاشته اید ، هزینه سجام را پانزده هزار تومان نوشته اید . علت چیست ؟

  ۰
 108. AQ7781 گفت:

  هنگامی که در کارگزاری آگاه ثبت نام کردیم ، مبلغ ده هزار تومان پول نقد در حساب باشگاه هدیه دریافت کردیم . آیا برای مشتریان جدید باشگاه که از این روش ثبت نام می کنند و هزینه ای نمی کنند ، در حقیقت از هدیه باشگاه پرداخت می شود ؟

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام و احترام

   خیر دوست عزیز آن هدیه در بآشگاه به شما داده می شود و هزینه سجام خود کارگزاری آگاه تامین می کند.

   ۰
 109. AT3124 گفت:

  چطور میتونم وجه نقد بشگاه رو افزایش بدم ؟ این مورد رو داخل راهنمای باشگاه توضیح نداده .
  و ایا میشه خودم وجه نقد بریزم حساب باشگاه که بتونم اعتبار بگیرم؟

  ۰
 110. AL4089 گفت:

  سلام
  ممنون از پیشگام بودن و بروز بودن خدمات شماا..
  تشکر

  ۰
 111. امیر گفت:

  ممنون میشم امکان ثبت نام رایگان سجام را برای کسانی که قبلا از اگاه کد گرفته اند فراهم نمایید

  ۰
 112. AJ9852 گفت:

  سلام. کاش این مزایا رو برای اعضای قدیمی هم قرار می دادید. 😐

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای مشتریان قدیمی نیز برنامه هایی خواهیم داشت که طی روزهای آتی از طریق بلاگ باشگاه اطلاعرسانی خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۱
 113. AT6758 گفت:

  با سلام برای من که هزینه پرداخت نمودم در مرحله آخر ثبت نام برایرثبت سجام خطای عدم تایید مواجه شدم.

  ۰
 114. AJ6385 گفت:

  با سلام
  من احراز هویت شدم و برگه اونو هم گرفتم. آیا لازم است کد آن را اعلام کنم؟ و چه زمانی سودها به حسابم واریز میشود؟

  ۰
 115. صابر گفت:

  سلام لینک دانلود اندروید نرم افزار آگاه کجای سایت گذاشتین. لطفا راهنمایی بفرمایین

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای استفاده از اپلیکیشن اندروید آسا لازم است به سایت online.agah.com مراجعه بفرمایید.
   در قسمت پایین سایت که محل وارد کردن نام کاربری و رمز عبور است امکان دریافت و نصب اپلیکیشن اندروید و ios وجود دارد.
   باتشکر

   ۰
 116. AM5667 گفت:

  کارگزاری آگاه واقعا کارگزاری خلاق و نمونه ای در کشور است. ان شا الله با همین قدرت و خلاقیت ادامه بدید و موفق باشید

  ۰
 117. AA2981 گفت:

  سلام
  چرا جوابی که میفرماییدنمیتونم در همین صفحه ببینم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی به محض اینکه به سوال شما پاسخ داده می‌شود پیام خصوصی در سایت بآشگاه برای شما ارسال می‌گردد.
   لذا می‌بایست پیام‌های خصوصی خود را چک بفرمایید.

   ۰
 118. AT8950 گفت:

  من که خیلی اذیت شدم

  ۰
 119. AP0210 گفت:

  ممنون از امکانات خوب کارگزاریتون.

  ۱
 120. AR7509 گفت:

  سلام
  من سجام ثبت نام کردم قبلا

  از سجام چه استفاده هایی می شه کرد؟ کی فعال می شه؟ اصلا به دچه دردی می خوره؟

  ۰
 121. AC3051 گفت:

  سلام در سیستم پنل آسا آگاه كه مختص كد هاي آفلاين هست كد بورسي چرا نمايش داده نميشود؟ در حاليكه احراز هويت هم شديم سال۹۵ باتشكر از پاسخگويي

  ۰
 122. AJ3668 گفت:

  سلام خسته نباشید
  از این کار خوبتون بسیار ممنونیم کاشکی ی کاری هم میکردین ما که قبلا ثبت نام کردیم هزینه ندیم.
  البته من کارای سجامم رو انجام دادم.

  ۱
 123. AA2981 گفت:

  سلام
  برای مشتریان قدیمی کی راه اندازی میشود؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای مشتریان قدیمی نیز برنامه هایی خواهیم داشت که طی روزهای آتی از طریق بلاگ باشگاه اطلاعرسانی خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۰
 124. AT8023 گفت:

  لیست مراکز احراز هویت را ازکجا دریافت کنم؟

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   اگر منظور شعب کارگزاری آگاه است به مطلب "شماره تلفن و آدرس شعب کارگزاری آگاه در تهران و سایر شهرها" مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 125. AT5658 گفت:

  اگر کسی کارگذارش آگاه نباش و در نظر داشته باش کارگذاری دیگه رو انتخاب کنه باز هم می تونه از این طریق کد بورسی بگیرد؟

  ۰
 126. AT8023 گفت:

  درخصوص روند های الیوت هم مطلب قرار بدهید ؛باتشکر

  ۰
 127. AL5069 گفت:

  درود و روزبخیر،
  اینجانب خواهشمند است وجه نقد موجود در باشگاه را همانند امتیاز قابل ارسال نمائید منتهی با کارمزد ثابت ۵۰۰تومنی مانند هزینه کارت به کارت.
  با تشکر

  ۰
 128. AS3223 گفت:

  سلام. آقا این امتیازاتی که در محسبه رتبه ماهانه تاثیر دارد دقیقا شامل چه چیزهائی است؟
  مثلا آیا گذاشتن نظر در وبلاگ باشگاه، امتیاز ناشی از معاملات، معرفی دوستان، قرعه کشی و غیره هم در محاسبه رتبه تاثیر دارد و یا فقط صرفا مربوط به مسابقه است؟؟؟

  ۱
 129. AS2324 گفت:

  سلام. آیا کد بورسی همون سجام هست؟

  ۰
 130. AB8462 گفت:

  برای مشتریای قدیمی مثل صرافی های خارجی احراز هویتتون از طریق وبکم و یکی از اپلیکشن ها باشه که دیگه لازم نباشه طرف پاشه بره کارگزاری دیدم دیگه هی کاغذ بازی و مراجعه اینم زیادن دیجیتالی بکنید عالی میشه

  ۰
 131. AH8407 گفت:

  با سلام، بابت خدمات خوب کارگزاری اگاه متشکرم
  اما یه سوال چرا نرم افزار زیاد هنگ میکنه بعضی وقتا خیلی اعصاب رو داغون میکنه.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در خصوص اپلیکیشن‌های معاملاتی کارگزاری آگاه باید خدمتتان عرض کنیم که نسخه جدیدی درحال راه اندازی و تست است که در آن باگ‌ها برطرف شده است. که انشااله تا آخر سال منتشر خواهد شد.
   لطفا تا زمانی که نسخه جدید منتشر شود نسخه تحت وب آسا online.agah.com را با مرورگر گوشی خود باز نمایید.
   باتشکر

   ۰
 132. AT9571 گفت:

  سلام
  با تشکر روند ثبت نام خیلی اسان و بی دغدغه انجام شد

  ۰
 133. AT7718 گفت:

  برای کسایی که دانشجو هستند تخفیفات دانشجویی نمی ذارید؟

  ۰
 134. AK6766 گفت:

  با تشکر از سایت بسیار خوبتون
  اگر میشه راه های کسب امتیاز را بیشتر کنید

  ۱
 135. AS0220 گفت:

  سلام
  ای کاش برای مشتریان قدیمی هم این امکان فراهم میکردین

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای مشتریان قدیمی نیز برنامه هایی خواهیم داشت که طی روزهای آتی از طریق بلاگ باشگاه اطلاعرسانی خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۰
 136. AT9689 گفت:

  سلام
  همیشه یک قدم جلوترین از بقیه کارگزاری ها ممنون

  ۰
 137. AT9716 گفت:

  سلام خسته نباشید. تو سجام نتونستم ثبت نام کنم. پیغام داد که:
  متاسفانه در اجرای ادامه فرایند، اختلالی رخ داده است. پس از رفع مشکل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درصورتی که همچنان این مشکل وجود دارد لطفا در ساعات اداری با همکاران آگاه اکسپرس تماس حاصل بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 138. AR5763 گفت:

  با سلام و خسته نباشید.برای احراز هویت سجام تا چه زمانی مهلت داریم؟

  ۰
 139. افشار گفت:

  سلام مسابقات را در تعطیلات هم برگزار کنید.

  ۰
 140. افشار گفت:

  از مزایای بورس برای اقتصاد می‌توان به بکارگیری پس‌اندازهای راکد در امر تولید و تامین مالی دولت و مؤسسه‌ها اشاره کرد تا به این ترتیب بتوانند شکوفایی اقتصادی را به وجود آورند.

  ۰
 141. AR1603 گفت:

  با سلام برای فرزندان کد بورسی می توان گرفت

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام و احترام

   بله دوست عزیز همه افراد می توانند کد بورس دریافت کنند اما تنها افرادی که بالای ۱۸ سال سن دارند و مدرک بالای دیپلم دارند می توانند کد معاملات بر خط دریافت کنند.

   ۰
 142. AT5658 گفت:

  برای کسایی که زیر سن قانونی هستند یا مدرک ندارند هم از این طریق میشه اقدام کرد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   دریافت کد بورسی برای افراد زیر ۱۸ سال به این صورت است که ابتدا در سامانه سجام و آگاه اکسپرس ثبت نام می‌کنند و پدر فرزندان جهت احراز هویت با مدارک شناسنامه و کارت ملی به همراه مدارک فرزندان به دفاتر پیشخوان یا محل کارگزاری مراجعه میکند.
   در خصوص معرفی شماره حساب لازم است اعلام کنیم که حساب به نام خود شخص (فرد زیر ۱۸ سال) باشد.

   ۰
 143. AQ3349 گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  من ابتدا در باشگاه ثبت نام و سپس از سامانه آگاه اکسپرس اقدام به ثبت نام کد معاملاتی اوراق بهادار و سجام کرده ام. همکاران شما طی ۷۲ ساعت جهت احراز هویت و انعقاد قرارداد تشریف آوردند، کد بورسی هم برای من تعریف شده اما هنگام پیگیری درخواست ثبت نام وضعیت "در انتظار احراز هویت" نمایش داده می شود. آیا برای احراز هویت سجام باید به کارگزاری مراجعه نمایم یا همان احراز هویت اولیه کفایت می کند؟
  با سپاس

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درصورتی که نحوه احراز هویت شما مراجعه در محل شما بوده است لازم است برای احراز هویت سجام نیز اقدام نمایید.
   باتشکر

   ۰
 144. AT5658 گفت:

  میشه در مورد اسا هم راهنماییم کنید چون به مقداری که شارژ کردم تو حسابم نیست می خوام بدونم درست میشه و وجه به حسابم بر می گرده؟ ناگفته نماند عرضه اولیه خرید کردم و فقط مقداری از اون وجه استفاده شد ما بقیش نیستش تو حسابم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در تاریخ های ۲۴ و ۲۷ بهمن، به سامانه آنلاین واریزی داشته اید که به درستی واریز شده است. البته گزارش آن را در بخش گردش حساب می توانید مشاهده نمایید.
   درصورتی که مغایرتی وجود دارد لطفا در ساعات اداری با واحد خدمات آنلاین تماس حاصل بفرمایید.

   ۰
 145. اسماعیل گفت:

  سلام وقت بخیر
  بنده الان ثبت نام کردم ولی بعد از مراجعه به شعبه که وارد سامانه سجام میشدیم اینترنت رفت و نتوانستیم ادامه ثبت نام را تکمیل کنیم ، الان وارد ادامه مراحل که می شویم بعد از مرحله مراجعه جهت اخذ کد وارد سامانه سجام بعدی نمیشو ؟مشکل از کجا میتوان حل کرد

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ثبت نام شما در سامانه آگاه اکسپرس با موفقیت انجام شده است.
   فقط لازم است جهت احراز هویت با مدارک خود به شعب کارگزاری آگاه مراجعه نمایید تا کد برای شما صادر گردد.
   باتشکر

   ۰
 146. hamed گفت:

  سلام
  من از رشت در سایت ثبت نام و روش احراز هویت رو کدگیری در محل مشتری انتخاب کردم.
  امروز از نمایندگی رشت تماس گرفتن که ما احراز هویت در محل مشتری نداریم و خودتون در ساعت اداری باید بیایید دفتر. با توجه به مشغله کاری هم امکان مراجعه حضوری ندارم. سوال من اینه که چرا این گزینه احراز هویت در محل مشتری اصلا فعال هست ، اگه شعار تبلیغاتی هست که عملا به نظر من تاثیر منفی اون بیشتره و نشان دهنده عدم پایبندی و عدم صداقته
  مورد دوم اینکه نمایندگی گفت باید در سامانه سجام ثبت نام کنم و هزینه رو همونجا بپردازم و کد پیگیری دریافت کنم. در حالیکه در تبلیغات سایت شما اومده هزینه ثبت نام در سجام رایگان. باز هم عدم صداقت و صرفا یک شعار تبلیغاتی

  ۰
  • operator2 گفت:

   سلام دوست گرامی
   از بابت تاخیر پیش آمده در پروسه کدگیری شما پوزش می خواهیم. همکاران آگاه اکسپرس در این خصوص حتما با شما تماس خواهند گرفت.
   درصورتی که در محدوده شعب کارگزاری آگاه نباشید احراز هویت غیرحضوری برای شما انجام نمی شود
   لذا برای احراز هویت می توانید به دفاتر پیشخوان و یا شعب کارگزاری آگاه مراجعه نمایید.
   باتشکر

   ۰
 147. AO4387 گفت:

  سلام.من تابستان کد معاملاتی گرفتم الان باید تو سجام هم ثبت نام کنم یا نیاز نیست؟

  ۰
 148. AU0410 گفت:

  با سلام
  راهی هست بدون اینکه احراز هویت صورت بگیرد ثبتنام نهایی شود چون محل سکونت بنده تا مرکز پیشخوان نزدیک مان ۱۰۰ کیلومتر هست.

  ۰
 149. AR5763 گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من اون روز قسمت آموزش تحیلی هارو نگاه میکردم قیمت اندیکاتورها قیمت میانگین توضیح میداد ولی من خودم قسمت آسا رفتم باهاش کار کنم قیمت میانگین نداشت

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   از اندیکاتورهای مختلفی برای میانگین قیمت‌ها می‌شود استفاده کرد مانند انواع میانگین متحرک‌ها
   منظور شما دقیقا کدام اندیکاتور است؟

   ۰
 150. AR5763 گفت:

  در مورد سجام توضیح بدین که این سامانه برای چه هدفی درست شده؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا به مطلب "هزینه ثبت نام سجام را با کارگزاری آگاه صفر کنید!" مراجعه بفرمایید و یا در صورت لزوم می توانید به "سامانه سجام" مراجعه کنید.

   ۰
 151. AR2146 گفت:

  در مورد سجام توضیح بدین که این سامانه برای چه هدفی درست شده؟

  ۰
 152. AR2146 گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  چه مدت آموزش ببینیم میتونیم تحلیگر خوب بشیم.و کدام رشته های تحصیلی دانشگاهی برای تحلیلگر بورس خوب و مرتبطه

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام
   اموزش و مطالعه برای موفقیت باید دائمی و همیشگی باشد. تجربه در کنار عنصر اموزش میتواند بسیار موثر باشد بنابراین صرف اموزش دیدن بدون تجربه کردن نمی تواند ضامن موفقیت باشد.
   رشته های مالی مانند مهندسی مالی، مدیریت مالی و اقتصاد برای کسب سواد اقتصادی مناسب است. رشته تحصیلی خاصی جهت تحلیلگری توصیه نمی شود. همانطور که بسیاری از معامله گران و تحلیلگران از رشته های فنی هستند.

   موفق و پرسود باشید

   ۰
 153. AN9408 گفت:

  سلام روزتون بخیر
  قسمت مشتریان آگاه وقتی پیام میاد رو پیام میزنیم پیام میخونیم و از اون قسمت پیام کامل میخونیم و لازم نیست بازش کنیم بخونیم ولی چون پیام باز نمیشه اون بالا جمع میشن و پیام جدید میاد متوجه نمیشیم چون مثلا عدد ۶۶۲میشه ۶۶۳ و گزینه هم نداره بزنیم همش باز بشه.پاک کردن هم نداره تا همشو پاک کنیم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا بفرمایید در کدام سایت این مشکل وجود دارد و در صورت امکان از این مشکل عکس بگیرید و از قسمت تیکت پشتیبانی برای ما ارسال بفرمایید تا در اسرع وقت بررسی گردد.

   ۰
 154. AT3124 گفت:

  شعبه دفاتری که احراز هویت میکنن باید کدوم قسمت از وبلاگ پیدا کنم؟

  ۰
 155. AS8023 گفت:

  سلام بازهم مثل همیشه جواب سوالاتم روباخواندن مطالب مفید تون گرفتم تشکر

  ۰
 156. AB9561 گفت:

  سلام
  در خصوص خدمات مشاوره سرمایه گذاری :
  البته به نظر یکسری انتقادات به عملکرد همفکران وجود دارد با این حال توقع زیادی نیست اگر کارگزای آگاه استفاده از این سایت رو لااقل برای "مشتریان فعال خود" فراهم کند ، همانطور که مستحضرید ارائه مشاوره در خصوص سرمایه گذاری به مشتریان در بسیاری از کارگزاری ها مرسوم بوده و نه با تخفیف بلکه رایگان فراهم است مطمئنا شما هم موافق هستید که موضوع در بلند مدت نه تنها باعث کاهش سودآوری شرکت نمیشود بلکه با افزایش حجم معاملات سود آن چند برابر است.

  ۰
 157. AK4785 گفت:

  سلام.من در آگاه اکسپرس کد کاربری و رمز عبور زدم ٬ گفت شما ثبت نام شده اید و در انتظار احراز هویت.
  من اطلاعاتی وارد نکردم و کد سجام دریافت نکردم...
  باید تو سجام برم و از اونجا ثبت نام کنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز درصورتی که در سامانه سجام ثبت نام نکرده اید لازم است به سایت سجام مراجعه و ثبت نام نمایید.
   باتشکر

   ۰
 158. AT5925 گفت:

  سلام.
  ثبت نام در بازار فارکس چه گونه است؟
  ایا با نام کاربری و رمز عبوری که در اختیار داریم میتوان در بازار معامله کرد یا خیر؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی معاملات فارکس در ایران ممنوع است و سرمایه‌گذاری در این بازار مورد تائید کارگزاری آگاه و بآشگاه مشتریان آگاه نیست.
   برای اطلاعات بیشتر می توانید به "معاملات فارکس چیست؟" مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 159. حمید گفت:

  در مورد فرق نحوه عرضه اولیه ها به صورتهای مختلف لطفا اطلاع رسانی کنید.فرق بورس و فرابورس چیه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ۲ روش رایج بود که یکی به روش کشف قیمت که فقط توسط کارگزاری ها انجام میشد و بعد معامله گران آنلاین میتوانستند با قیمت کشف شده سفارشهای خود را ارسال نماید . روش دیگر که اکنون در حال استفاده است بوک بیلدینگ که در آن بازه قیمتی و حداکثر حجم سفارش خرید در آن مشخص می شود. و تمام کدها در این روش در یک بازه زمانی مشخص سفارش میگذارند.

   ۰
 160. حمیداسدی گفت:

  در مورد فرق نحوه عرضه اولیه ها به صورتهای مختلف لطفا اطلاع رسانی کنید.فرق بورس و فرابورس چیه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ۲ روش رایج بود که یکی به روش کشف قیمت که فقط توسط کارگزاری ها انجام میشد و بعد معامله گران آنلاین میتوانستند با قیمت کشف شده سفارشهای خود را ارسال نماید . روش دیگر که اکنون در حال استفاده است بوک بیلدینگ که در آن بازه قیمتی و حداکثر حجم سفارش خرید در آن مشخص می شود. و تمام کدها در این روش در یک بازه زمانی مشخص سفارش میگذارند.

   ۰
 161. AQ4689 گفت:

  علت اینکه باید در سجام ثبت نام کنیم با سلام
  چیست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا به مطلب "هزینه ثبت نام سجام را با کارگزاری آگاه صفر کنید!" مراجعه بفرمایید و یا در صورت لزوم می توانید به "سامانه سجام" مراجعه کنید.

   ۰
 162. رضا محمدی گفت:

  سلام ببخشید اطلاع از خریدعرضه اولیه سهام شرکتهارو دقیقا از کجا متوجه بشویم با تشکر از شما

  ۰
 163. AP5465 گفت:

  سلام با تشکر از شما
  این موضوع برای مشتریان جدید کارگزاری با اهمیت خواهد بود

  ۰
 164. AS5163 گفت:

  حقیقتا جای تقدیر و تشکر بسیار داره

  ۰
 165. AL5013 گفت:

  از لحاظ کلاس های آموزشی و همچنین ثبت نام سجام کارگزاری آگاه بهتر از بقیه کارگزاری هاست این موضوع رو خودم به شخصه تجربه کردم.

  ۰
 166. AS8211 گفت:

  سلام وقت بخیر بنده چند نفر از دوستان رو ثبت نام کردم به جز یک نفرشون،مابقی در ثبت کد سجام با اخطار اخلال در سامانه سجام مواجه شدن و مجبور شدم گزینه بعدا ثبت نام میکنم رو در قسمت سجام انتخاب کنم،آیا ثبت نام اینها باید دوباره در سجام انجام بشه؟یا خود کارگزاری با توجه به این که ثبت نام جدید بودن پیگیری خواهد کرد؟
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   درصورتی که ثبت نام سجام خود را در آگاه اکسپرس انجام نداده اند لازم است در سایت سامانه سجام ثبت نام نمایند.
   باتشکر

   ۰
 167. AC4370 گفت:

  سلام لطفا ویدیو ی اموزشی از نحوه ی تکمیل اگاه اکسپرس قرار دهید نسخه قبلی قدیمی شده

  ۱
 168. AF9521 گفت:

  سلام وقت بخیر من در سامانه سجام.ثبت نام کردم هنوز احراز هویت نرفتم برای اینکه از طرح رایگان استفاده کنم راهنمایی می‌فرمایید

  ۱
 169. سعید گفت:

  سلام.من بعد از زمانی که در آگاه اکسپرس ثبت نام کردم و قبل از ورود به مرحله سجام از سامانه خارج شدم و بعد از اینکه دوباره خواستم برای وارد کردن اطلاعات به آگاه اکسپرس وارد بشم دیگر وارد سجام نشده و فقط وضعیت پیگیری رو به من نشون میده.چه باید کرد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   به دلیل اینکه ثبت نام سجام را در سامانه آگاه اکسپرس رد کرده اید لذا نمی توانید مجدد ثبت نام نمایید.
   لذا برای ثبت نام خود لازم است به سامانه سجام مراجعه بفرمایید.
   متشکرم

   ۰
 170. AP4843 گفت:

  سلام
  ضمن تشکر از خدمات کارگزاری آگاه ما که تو سجام ثبت نام کردیم و هزینه ثبت نام و تایید هویت هم پرداختیم اون به کنار. فقط آخرش نفهمیدیم سجام به چه دردی میخوره؟! گفته بودن تا برج ۱۰ هرکی انجام نده کدش غیرفعال میشه که نشد. گفتن تو هیچ کدام از نهادهای بازار سرمایه نیاز به مراجعه حضوری و تایید هویت نیست که اون هم کشک شد هر جا میری میگن واسه تایید هویت و امضا قرار داد باید حضوری بیایید یا دفتر پیشخوان و ثبت اسناد برید!!!

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ثبت نام رایگان سجام به تازگی در کارگزاری آگاه راه اندازی شده است.
   درخصوص مشکل دومی که اعلام کردید لازم است اشاره شود که درحال حاضر سامانه سجام به طور کامل فعال نشده است.
   باتشکر

   ۰
 171. AT9909 گفت:

  سلام
  من در اکسپرس آگاه ثبت نام کردم ولی ثبت نام سجام برای من فعال نشد و هنوزم سجام ثبت نام نکردم.
  چه جوری رایگان ثبت کنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   دوست گرامی
   درحال حاضر ثبت نام رایگان سجام برای مشتریان فعلی آگاه فراهم نشده است.
   انشااله طی روزهای آتی برای مشتریان آگاه برنامه هایی خواهیم داشت.
   باتشکر

   ۰
 172. AT5658 گفت:

  وقت بخیر شما اطلاع دارید که تا قبل عید عرضه اولیه دیگری علام می شود؟

  ۰
 173. علی رحمانی پور گفت:

  سلام
  من وبلاگ داریم خواستم بپرسم چهجوریه میشه یک لینک معرفی ثبت نام از شما گرفت که اون لینک رو بذارم و هر کسی ثبت نام کرد اتوماتیک من به عنوان معرفش انتخاب بشم .

  ۰
 174. AP8209 گفت:

  سلام از کجا میدونم سجام را ثبت نام کردم یا خیر؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درصورتی که در سامانه سجام ثبت نام کرده باشید کد پیگیری ده رقمی برای شما پیامک شده است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید در ساعات اداری با واحد پذیرش تماس حاصل بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 175. AR5763 گفت:

  پیش بینی سوال جسورانه نماد حریل تا ششم ساعت ۱۴ اخرین مهلت پاسخ بود الان چرا بسته شده دسترسی بهش نداریم؟!!!!

  ۰
 176. k.mesdaghi گفت:

  با درود و وقت بخیر برای فعال کردن سجام هر بار که وارد صفحه دریافت کد میشم بعد از وارد کردن اطلاعات صفحه سفید میاد در صورتی که من حدود یکسال و نیم هست در اگاه هستم و خرید و فروش میکنم (کد فعال) است ممنون میشم راهنمایی کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   دوست گرامی
   درحال حاضر ثبت نام رایگان سجام برای مشتریان فعلی آگاه فراهم نشده است.
   انشااله طی روزهای آتی برای مشتریان قدیمی برنامه هایی خواهیم داشت.
   باتشکر

   ۰
 177. AS5622 گفت:

  مطالب خوبی گذاشتید.

  ۰
 178. AU0662 گفت:

  سلاواقعا ممنون از کارگزاری آگاه بابت خدمات و پشتیبانی خوبشون
  فوق العاده است

  ۰
 179. AS1571 گفت:

  خدمات کارگزاری آگاه واقعا بی نظیره و خوبه
  من قبلا از کارگزاری دیگه ای کد داشتم
  ولی وقتی با خدمات آگاه آشنا شدم ناظرم رو عوض کردم
  ممنون از خدمات خوبتون

  ۰
 180. AU2339 گفت:

  سلام معرفی زیر مجموعه چه مزایایی دارد

  ۰
 181. AU2588 گفت:

  متاسفانه برخی دفاتر پیشخوان‌پول اضافه میگیرن

  افراد کم سواد میتونن کد معاملاتی آفلاین بگیرند؟ موقع ثبت نام باید وصی .ولی یا...انتخاب کرد؟کدومش؟؟

  ۰
  • operator2 گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا دفاتر پیشخوانی که مبلغی اضافه از شما دریافت کردند را به همکاران آگاه اکسپرس اعلام نمایید تا در اسرع وقت بررسی کنند.
   برای افراد زیر دیپلم دسترسی معاملات آفلاین صادر می گردد.
   و لازم است خود فرد برای احراز هویت اقدام نماید.

   ۰
 182. AN9849 گفت:

  کاش مزایایی که این سامانه دارد را تشریح می کردند و حداقل از آینده این سامانه می گفتند !!

  ۰
 183. AT5658 گفت:

  میشه لطف کنید ببینید چرا با وجودی که ۹ روز پیاپی log in شدم تو قرعه کشی شرکت داده نشدم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای ارسال لینک قرعه کشی لازم است ۱۰ روز پی در پی در باشگاه وارد شوید.
   درحال حاضر ۹ روز به باشگاه وارد شده اید و به همین دلیل لینک قرعه کشی ارسال نشده است.
   باتشکر

   ۰
 184. AO0534 گفت:

  سلام
  منم هر روز وارد شدم ولی لینک قرعه کشی برام نیومده

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ورودهای این کد باشگاه بررسی شد به دلیل اینکه در تاریخ های ۵ و ۶ و ۲۶ بهمن به باشگاه وارد نشده اید، لینک قرعه کشی برای شما ارسال نشده است.
   باتشکر

   ۰
 185. AA2981 گفت:

  سلام
  اما عملا چنین چیزی نیست/؟؟؟؟رایگان نشده.....

  ۰
 186. AN3523 گفت:

  ممنون میشم در مورد زمان ثبت نام هم اطلاع رسانی کنید

  ۰
 187. AD6355 گفت:

  پس این امکان فقط برای دوستانی هست که تازه میخان کد بورسی دریافت کنند

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   البته قرار هست برای مشتریان قدیمی آگاه هم ثبت نام رایگان سجام در آگاه اکسپرس اضافه گردد که از طریق بلاگ اطلاعرسانی خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۰
 188. AT7674 گفت:

  سلام و خسته نباشین
  برای اهراز هویت سجام در کارگزاری ها و یا دفاتر پیشخوان ، آزمون چهار گزینه ای معاملات برخط گرفته میشه ؟
  یا فقط برای دریافت کد بورسی در اولین بار و ورود به سامانه آنلاین آزمون هست.
  بنده کد بورسی از آگاه گرفتم و در سجام هم به صورت اینترنتی ثبت نام کردم ولی هنوز برای احراز هویت سجام مراجعه نکردم.
  با سپاس

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   سوالات این آزمون در واقع جزو مسائل مقدماتی بازار سرمایه است که با یک مطالعه سطحی، می‌توانید به جواب برسید.
   درضمن برگزاری این آزمون، جزو قوانین بورس است که همه کارگزاری‌ها لازم است این آزمون را از مشتریان خود بگیرند.

   ۰
 189. AU1650 گفت:

  واقعا ممنون پون خیلی مثبتیه کارگزاریه آگاه بهترین

  ۰
 190. AU1661 گفت:

  ممنون از خدمات خوب و فوق العاده تون

  ۰
 191. AU1667 گفت:

  با سلام ممنون از این همه خدمات مفید و کارآمد

  ۰
 192. AU1669 گفت:

  بسیار عالی و مفید ممنون از این همه خدمات

  ۰
 193. AU1668 گفت:

  با سلام
  ممنون از این همه خدمات مفید کارگزاری آگاه واقعا بهترینه

  ۰
 194. AU1671 گفت:

  با سلام این امکان جدید کارگزاری موقته ؟؟ یا همیشگی هستش ؟؟

  ۰
 195. AU1664 گفت:

  واقعا بهترین کارگزاری فقط آگاه ممنون از این همه امکانات

  ۰
 196. AK6048 گفت:

  سلام.
  من برای ۵ ۶ نفر از دوستانم با کارگزاری آگاه کد گرفتم و این قسمتی که برای ثبت نام سجام فعال کردید به صورت رایگان برای هیچ یک از اونها انجام نشد و پیغام خطا داد.
  بنده فکر میکنم کارگزاری آگاه صرفا برای تبلیغات، ثبت نام رایگان سجام رو در سامانه اکسپرس قرار داده!!!! و من بابت این از کارگزاری آگاه دلخور هستم!!!

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   با شما تماس گرفته شد متاسفانه پاسخ ندادید.
   لطفا در صورت امکان خطایی که به هنگام ثبت نام در سجام دریافت کردید را بفرمایید تا در اسرع وقت بررسی گردد.
   باتشکر

   ۰
 197. AH3713 گفت:

  به نظر خیلی خوب میرسه

  ۱
 198. AS3745 گفت:

  میخواستم بدونم کار گذاری اگاه کار احراز هویت سجام رو موقع ثبت نام انجام نمیده ؟؟؟؟؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   شعب کارگزاری آگاه، احراز هویت سجام را انجام خواهند داد.
   باتشکر

   ۰
   • AS3745 گفت:

    من همزمان.سجام واگاه اکسپرس ثبت نام کردم وبه کارگزاری بابت احراز هویت وکد بورسی مراجعه کردم.الن بعد از۲الی۳ماه بعد برام پیامکی بابت احراز سجام میاد.راهنمایی بفرمایید لطفا

    ۰
 199. AR6227 گفت:

  من در سامانه سجام ثبت نام کردم و مبلغ ۱۰ هزار تومان رو‌هم پرداخت کردم.الان که شرایط ثبت نام‌سجام‌رایگان شده تکلیف کسانی که پول ورداخت کردن چی میشه؟براشون پکیج خاصی در نظر گرفته شده؟

  ۰
 200. محسن گفت:

  سلام. واقعا ۱۵۰۰۰ تومان هزینه زیادی است که یه تاپیک جدا بابت اون ایجاد بشه و روش تبلیغات بشه! متاسفانه کارگزاری آگاه فقط به فکر جذب افراد جدید هست و خیلی به فکر نگهداشت مشتریان قدیمی نیست. مثلا کد آتی سهام رو باید بریم حضوری بگیریم که با توجه به هجوم افراد برای تایید هویت در سجام، ۲ ساعت باید منتظر بشیم. یا تخفیفاتی که در باشگاه بابت معاملات میده از یه سطحی به بالا، ثابت میمونه یا افزایش ناچیزی داره. نا امید کنندست.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست محترم
   از اینکه قابل دونستید و درد و دل کردید سپاسگزاریم.
   واقعیت اینست که برای ما نگهداشت مشتریان هم بسیار مهم است. اصولا سرمایه گذاری عظیم ما در شرکت آسا برای ارائه خدمات اختصاصی به مشتریانمان به همین دلیل بوده است. میدانید آگاه تنها کارگزاریست که شرکت خدمات نرم افزاری اختصاصی دارد. البته هر توسعه وسیعی با افت و خیزهایی همراه است.
   در مورد سجام که فرمودید این سرویس نیز در حال حاضر به طور اختصاصی در کل بازار توسط آگاه ارائه میشود و طبیعیست فشار مشتریان برای انجام آن زیاد است.
   اما این به معنای کم شدن تمرکز ما در خدمات نیست. نه تنها برنامه توسعه سخت افزاری داریم که ظرفیتها را افزایش خواهد داد بلکه برای سطوح بالای بآشگاه نیز برنامه هایی طی سال اینده برای افزایش جذابیت خواهیم داشت ان شاءالله.

   ۱
 201. fn گفت:

  آیا امکان دریافت حساب آنلاین ولایتی هست؟

  ۰
 202. AD7325 گفت:

  سلام
  من درسامانه سجام ثبت نام کردم ولی برای احراز هویت مراجعه نکردم وکد رهگیری رو هم فراموش کردم حالا با مراجعه به شعب کارگزاری احراز هویت انجام میشه یا نه ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای احراز هویت خود می توانید به شعب کارگزاری آگاه مراجعه نمایید
   اما اعلام کد رهگیری به کارگزار الزامی است.
   برای بررسی بیشتر به سامانه سجام مراجعه نمایید

   ۰
 203. AU3410 گفت:

  منم قبلا سجام ثبت نام کرده بودم/رفتم کارگزاری آگاه برام انجام دادن فقط ازتون عکس میگیرن آمادگی داشته باشید.

  ۰
 204. AH9915 گفت:

  سلام لطفا برای بچه های قدیمی هم امکان ثبت نام رایگان رو فراهم کنیدددددد

  ۱
 205. AF6449 گفت:

  سلام
  یکی از دوستان من برای دریافت کد بورسی غیرحضوری اقدام کرده اما نتونسته تکمیل کنه و حالا که دوباره میخواد وارد بشه و تکمیل کنه نام کاربری و رمز ورودش رو یادش رفته.چیکار باید بکنه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   نام کاربری و رمز عبور برای همه کاربرانی که در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام نمایند به صورت پیامک ارسال شده است.
   لذا درصورت وجود هر گونه مشکل لازم است در ساعات اداری با واحد آگاه اکسپرس تماس بگیرید.

   ۰
 206. AT8718 گفت:

  درودبر شما
  ای کاش این امتیاز عالی که کارگزاری آگاه جدیدا مرتبط با رایگان بودن ثبتنام در سامانه سجام به مشتریان خودش عطا کرده است به مشتریان سابق هم که از این امتیاز بی بهره شده اند به صورت ریالی یا امتیازی بهشون اعطا میکرد.
  با سپاس

  ۰
  • Agah گفت:

   دوست گرامی
   درحال حاضر ثبت نام رایگان سجام برای مشتریان فعلی آگاه فراهم نشده است.
   انشااله طی روزهای آتی برای مشتریان آگاه برنامه هایی خواهیم داشت.
   باتشکر از صبوری شما

   ۰
 207. AQ1856 گفت:

  با تشکر فراوان از این همه امکانت من قبلا کد رو گرفته بودم تا چه زمانی وقت داریم کد رو در کارگزاری تایید کنیم؟

  ۰
 208. ایوب گفت:

  سلام امکان ثبت نام رایگان سجام برای مشتریان قدیمی کارگزاری رو فراهم کنید با تشکر

  ۰
 209. AJ6400 گفت:

  واقعا کارگزاری اگاه به فکر مشتریانشهست دمتون گرم

  ۱
 210. AU6047 گفت:

  سلام حداقل امتیاز ۱۰۰۰ رو چطور میشه سریع تر بدست اورد برای شروع؟ من تازه وارد شدم ولی نمیتونم فعالیتمو شروع کنم.

  ۰
 211. AU6458 گفت:

  متشکر از کارگزاری بخاطر این تصمیم.

  ۰
 212. توکلی گفت:

  باسلام. دوست من در کارگزاری آبتین استاک ثبت نام کرده و سجام نیز ثبت نام کرده. آیا امکانش هست کارگزاری اش را به آگاه تغییر دهد؟
  چگونه؟

  ۰
 213. AT8450 گفت:

  تا کی وقت داره

  ۰
 214. AU6871 گفت:

  ممنون از این همه خدمات عالی و فوق العاده

  ۰
 215. AR8176 گفت:

  سلام و خداقوت
  مشکلی برای یکی از دوستان که با معرفی کارگزاری آگاه از جانب بنده قصد ثبت نام در کارگزاری را داشت پیش اومده لطفا راهنمایی فرمایید؛
  ایشان در زمان ثبت نام بجهت عضویت قبلی در باشگاه آگاه، در مرحله ورود به ثبت نام (پس از انتخاب گزینه ادامه در صفحه اول) کد ملی خود را اشتباه وارد کرده اند و وقتی مراحل را از ابتدا و مجدد شروع میکنن دیگه سامانه کد ملی را نمیخواد و امکان ویرایش نداره.
  لطفا راهنمایی فرمایید. با سپاس فراوان

  ۰
 216. AU7032 گفت:

  سلام بازهم مثل همیشه جواب سوالاتم روباخواندن مطالب مفید تون گرفتم تشکر

  ۰
 217. بدر گفت:

  سلام .من تازه کد بورسی میخوام بگیرم .در پیگیری ثبت نام در مرحله ی احراز هویتم .هنوز کد بورسی برام ارسال نشده. آیا برای ثبت نام سجام باید منتظر کد بورسی باشم.چون ثبت نام در سجام من به خاطر کد سهامداری ناقص موند.

  ۰
 218. AU7146 گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید
  خواهرم(از مشتریان قدیمی) برای احراز هویت به کارگزاری مراجعه کرد و هزینه ای هم دریافت شد برای ثبت نام .. ?
  نگین هزینه ای دریافت نمیکنیم و برنامه هایی برای مشتریان قدیم داریم و ...
  درضمن کاربران گرامی..:
  "برای ثبت نام سجام قبل از ساعت ۴ به شعب کارگزاری اگاه مراجعه کنید"

  ۰
  • Agah گفت:

   دوست گرامی
   درحال حاضر ثبت نام رایگان سجام برای مشتریان فعلی آگاه فراهم نشده است.
   انشااله طی روزهای آتی برای مشتریان آگاه برنامه هایی خواهیم داشت.
   باتشکر از صبوری شما

   ۰
 219. AK9730 گفت:

  سلام حتما بایدرد سجام ثبت نام کرد

  ۱
 220. AR1603 گفت:

  با سلام برای کد بورسی حداقل سن چنداست

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای دریافت کد بورسی محدودیت سنی وجود ندارد.
   اما برای دریافت دسترسی آنلاین به مدرک حداقل دیپلم نیاز است.

   ۰
 221. AR1603 گفت:

  با تشکر از راهنمایی خوبتان

  ۰
 222. AU7266 گفت:

  سلام،
  من امروز احراز هویت انجام دادم، ولی هنوز اکانت فعال نشده میخواستم در صورت امکان پیگیری بشه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   اگر برای دریافت کد بورسی به شعب کارگزاری آگاه مراجعه کنید صدور کد بورسی ۲ روز کاری و زمانی که به دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید، ممکن است تا ۵ روز کاری زمان ببرد.
   باتشکر

   ۰
 223. AU8527 گفت:

  با سلام. من در آگاه اکسپرس ثبت کردم و بعد از طریق همین سامانه در سجام نیز ثبت نام کردم ولی متاسفانه دو فیلد «نوع حساب» و «شهر شعبه» در سجام با سامانه آگاه متفاوت ثبت شده است. آیا این دو فیلد میتواند مشکل ساز شود؟ چطور میتوانم این دوفیلد در سجام را تغییر دهم؟ لازم به ذکر هست که من این دو فیلد را در آگاه اکسپرس درست ثبت کرده ام ولی در ثبت سجام توسط آگاه این دو فیلد تغییر کرده اند

  ۰
 224. AT5658 گفت:

  میشه بگین بورس تا چه تاریخی تعطیل هست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در سال جدید، معاملات بورس، تنها در روزهای کاری صورت می پذیرد.
   باتشکر

   ۰
   • AR0754 گفت:

    با سلام
    ممنون از پاسخگویان بآشگاه
    بهترین پاسخ به دوست پرسشگرمان: معاملات بورس تا اولین روز کاری اداری (دوشنبه ۵ فروردین) تعطیل است.
    ولی به نظر می رسد بهتر بود پاسخ بدین گونه ارائه می شد.
    "سلام
    در سال جدید، ("همچون روال سالهای پیشین") معاملات بورس، تنها در روزهای کاری صورت می پذیرد.
    باتشکر"
    ***********
    لطفا به کلمات داخل پرانتز دقت فرمایید.
    با تشکر و احترام

    ۰
 225. AT5658 گفت:

  ایا قرعه کشی برا سال جدید دارید؟

  ۰
 226. AO4149 گفت:

  با سلام من هنوز احراز هویت نکردم ولی میتونم معامله کنم آیا ممکنه مشکلی پیش بیاد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درحال حاضر شما مشتری کارگزاری آگاه هستید و نیازی به احراز هویت مجدد نیست.
   اما درصورتی که احراز هویت سجام را انجام نداده اید بهتر است هر چه زودتر به شعب کارگزاری آگاه مراجعه نمایید.
   باتشکر

   ۰
 227. AU6417 گفت:

  من ۱۰ روز متوالی وارد باشگاه شدم اما اون قرعه کشی امتیاز ها برام باز نشد چرا؟ فقط قرعه کشی ویژه عید اومد

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   شما در تاریخ ۲۲ اسفند به باشگاه وارد نشده اید. لذا به همین دلیل برای شما لینک قرعه کشی ارسال نشده است.
   باتشکر

   ۰
 228. AA2229 گفت:

  سلام با عرض تبریک سال نو
  متاسفانه عیدانه امسال ظاهرا بستگی به سطح باشگاهی داره اگه سطح دماوند باشی نقدی مبلغی میاد رو حساب ولی سطح های پایین تر اشتراک همفکران و.... میدن که معمولا هیچ کاربردی نداره
  کارگزاری آگاه در حق مشتر هاش تبعیض قائل شده
  خواهشمندیم رسیدگی کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی ضمن تبریک مجدد سال نو لطفا در نظر داشته باشید عیدی ناقابل هدیه ای است که برای همه مخاطبان بآشگاه طراحی شده است. از آنجاکه تعداد اعضا بسیار است و منابع ما محدود؛ ضروری بود روشی را انتخاب کنیم تا هم مشتریان وفادار و قدیمی را در نظر بگیریم و هم مشتریان جدید را.
   لذا تخصیص گردونه های قرعه کشی حسب سطوح بآشگاه را منصفانه ترین مدل دیدیم. از اینکه با ارائه نقطه نظرات خود ما را برای بهتر شدن همراهی میکنید سپاسگزاریم.

   ۰
 229. AU5076 گفت:

  چه موقع کوپن قرعه کشی میاد و از کجا باید بفهمیم؟

  ۰
 230. AA1741 گفت:

  سلام
  قرعه کشی هایی که کارگزاری بعنوان هدیه به مشتری هاش داده برا کسایی که سطح های پایینی دارند فقط اشتراک های همفکران و کلاس های آموزشی میده در صورتی که مثلا برا سطوح دماوند وجه نقدی ۷۰تا۸۰هزار تومان میده که این حرکت کارگزاری یعنی تبعیض بین مشتری
  چرا باید اینطور باشه
  کلاس های آموزشی و اشتراک همفکران کاربردی برا ندارد
  خواهشا پیگیری کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی ضمن تبریک مجدد سال نو لطفا در نظر داشته باشید عیدی ناقابل هدیه ای است که برای همه مخاطبان بآشگاه طراحی شده است. از آنجاکه تعداد اعضا بسیار است و منابع ما محدود؛ ضروری بود روشی را انتخاب کنیم تا هم مشتریان وفادار و قدیمی را در نظر بگیریم و هم مشتریان جدید را.
   لذا تخصیص گردونه های قرعه کشی حسب سطوح بآشگاه را منصفانه ترین مدل دیدیم. از اینکه با ارائه نقطه نظرات خود ما را برای بهتر شدن همراهی میکنید سپاسگزاریم.

   ۰
 231. حمید گفت:

  با سلام من ثبت نام در آگاهو انجام دادم برای دریافت کد بورسی اما در مرحله آخر وارد قسمتی که برای ثبت نام در سجام هست وارد نشد، الآن باید چکار کنم ؟ لطفا پاسخ بدید ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا بفرمایید به هنگام ثبت نام سجام در سایت آگاه اکسپرس چه خطایی دریافت کرده اید.
   البته برای بررسی بیشتر لازم است در ساعات اداری با واحد آگاه اکسپرس تماس حاصل بفرمایید.
   متشکرم

   ۰
 232. آرین گفت:

  سلام . سال نو مبارک
  لطفا توی همین تعطیلات , نرم افزار آسا رو درستش کنید , توی تایم بازار نرم افزار گیر داره و هی باید رفرش کرد تا آخرین معامله رو دید و اکثر مواقع همینجوریه
  ممنون

  ۰
 233. AT9386 گفت:

  با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز در کارگزاری پاگاه
  من برای شروع فعالیت بورسی در ابتدا از کارگزاری فارابی اقدام به اخذ کدبورسی کردم ولی بدلیل مشکلات بسیار زیاد مثل عدم پشتیبانی مناسب در زمان معاملات و هنگ کردن بسیار زیاد سیستم که باعث شد من از این بابت نتونم بعضی از عرضه های اولیه را بگیرم یا در زمان مناسب بتونم یک سهم را بخرم یا بفروشم که همین موضوع باعث شد که در بعضی از معاملات به سود مورد نظرم برسم به پیشنهاد یکی از دوستان تصمیم گرفتم از کارگزاری آگاه کد بورسی بگیرم.خدا رو شکر بعد از طی کردن مراحل ثبت نام اینترنتی هیچ مشکل دیگه ای نداشتم و بدون پرداخت هزینه اضافه ای نماینده کارگزاری اومد در محل کارم فرم های مورد نظر را پرکرد و من به راحتی کد بورسی گرفتم

  ممنون از شما بابت خدمات خوب تون
  پاینده باشید

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام
   ورود شما را به خانواده آگاه تبریک می گوییم.
   امیدواریم که از خدمات آگاه راضی باشید و سپاس از همراهی صمیمانه شما.

   ۰
 234. امید گفت:

  متاسفانه بعد از ثبت اطلاعات در آگاه اکسپرس و ورود به سجام اگر سامانه به هر علت پیام خطا بدهد دیگر نمی شود دوباره از همان قسمت ادامه داد و و ثبت نام سجام نیز دیگر رایگان نمی شود برای من این مورد سه بار موقع ثبت اطلاعات خودم و دو نفر از بستگانم تکرار شد و حتی با ثبت اطلاعات در خود کارگزاری اگاه نیز این مورد باز هم تکرار شد وکارگزاری اگاه نیز نتوانست کاری انجام بدهد. و در هر سه مورد هزینه سجام را خودم پرداخت کردم و رایگان نبود.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا بفرمایید چه خطایی دریافت کردید تا بررسی گردد.
   درصورت امکان نیز بهتر است از خطایی که دریافت کردید عکس ارسال بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 235. AL1785 گفت:

  با سلام و سپاس طبق معمول آگاه نسبت به دیگر کارگزاریها یک قدم جلوتره
  در صورت امکان ترتیب قرار گیری پیامها رو برعکس بکنید یعنی پیامهای جدیدتر بالاتر باشند و قدیمیها پایینتر اینطور بهتر میشه از سوالات و پاسخهای کاربردی پاسخگوی آگاه بهره مند شد
  باتشکر

  ۰
 236. رضا گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  جسارتا من در طی ثبت نام وقتی که به سجام رسیدم پیامی مبنی بر اینکه مشکلی پیش اومده دریافت کردم و گزینه " بعدا ثبت نام خواهم کرد" رو انتخاب کردم.
  منتهی الان لینکی برای تکمیل ثبت نام سجام پیدا نمیکنم. ثبت نام جدید که نمیشه کرد چون عضو هستم، پیگیری ثبت نام هم که میزنم در انتظار احراز هویت هستش.
  اگر منو به یک لینک هدایت کنین ممنون میشم.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ضمن عرض تبریک سال نو، لازم به ذکر است که ثبت نام در سجام پس از انصراف از طریق سامانه آگاه امکان پذیر نیست.
   برای ثبت نام می توانید مستقیما به سایت سجام به نشانی sejam.ir مراجعه نمایید.

   ۰
 237. AU7301 گفت:

  پیشنهاد بسیارخوبی بود
  اونم بدون هزینه

  ۰
 238. AL6270 گفت:

  ممنون از اطلاعات خوبی که به اشتراک میگذارید

  ۰
 239. AU7614 گفت:

  اینکه هزینه سجام رو صفر کردید خیلی خوبه
  ممنون

  ۰
 240. hamed گفت:

  سلام لیست دفتر پیش خوان منتخب هر شهر از کجا میشه پیدا کرد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی
   درصورتی که بخواهید به دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید در سایت آگاه اکسپرس، لیست دفاتر پیشخوان هر شهر قابل مشاهده خواهد بود.
   باتشکر

   ۰
 241. AK7944 گفت:

  سلام کار مزد کار گزاری سال ۹۸ چند درصد شده؟

  ۰
 242. AT6139 گفت:

  سلام اگر بخواهیم شماره موبایل ثبت شده در کارگزاری را تغییر دهیم به چه ادرسی ایمیل کنیم درخواست مونو؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست عزیز لطفا شماره تماس جدید خود را به همراه اطلاعات نام و نام خانوادگی، کدبورسی به آدرس crm@agah.com ایمیل نمایید تا همکاران آنلاین، تغییرات لازم را در سیستم ثبت نمایند
   باتشکر

   ۰
 243. AU8425 گفت:

  من از طریق کارگزاری آگاه ثبت نام کردم .

  ۰
 244. AL6270 گفت:

  آیا هنگام دریافت کد معاملات آنلاین میشود کد بورس کالاهم گرفت؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   خیر دوست عزیز . دریافت کد معاملاتی بورس کالا با روندی متفاوت از طریق بورس کالا برای مشتریان حقوقی واجد شرایط صورت می گیرد.
   باتشکر

   ۰
 245. AT5658 گفت:

  میشه بگین این هفته بورس چه روزهایی باز هست؟

  ۰
 246. AU8142 گفت:

  ممنون از لطف شما. به معنای واقعی کلمه عضو یک باشگاه مشتریان هستم که اینگونه خدماتی را به مشتریانش ارائه می دهد.
  متشکرم

  ۰
 247. AK4535 گفت:

  برای ثبت نام جدید هم سجام الزامیه؟

  ۰
 248. AU8038 گفت:

  سلام-کاملا مفید بود- ولی برای بنده به باگ سیستم نرم افزاری خودتان خورد و جداگانه ثبت نام کردم و هزینه دادم.

  ۰